Tippmix eredmények - 2016. január 4-10.

2016-01-04
Tippmix eredmények - 2016. január 4-10.
2016.01.10.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Pittsburgh 16 - 18  
Minnesota - Seattle 9 - 10  
Washington - Green Bay 18 - 35  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO vb 2016    
S. Waites - J. Smith (7 nyert játszmáig) 7 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo 10 - 5  
Indians Espoo - OLS Oulu 4 - 6  
Koovee Tampere - NST Lappeenranta 6 - 3  
Salba - SPV Seinäjoki 4 - 4  
Viikingit Helsinki - M-Team 7 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Växjö 7 - 8  
Granlo - Sirius 5 - 8  
Karlstad - Dalen 2 - 5  
Linköping - Helsingborg 3 - 5  
Mullsjö - AIK 4 - 4  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 5 - 4  
Warberg - Gävle GIK 6 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Pescara 2 - 3  
Fabrizio Corigliano - Napoli 2 - 8  
Lazio - Acqua & Sapone 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 4 - 0  
Binghamton - Rochester 1 - 2  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie 3 - 3  
Hartford - Albany 3 - 3  
Hartford - Bridgeport 5 - 4  
Lehigh Valley - Binghamton 1 - 2  
Milwaukee - Iowa 1 - 4  
Providence - Springfield 1 - 1  
Rochester - Syracuse 1 - 2  
San Jose Barracuda - San Antonio 6 - 4  
Springfield - Providence 2 - 4  
Syracuse - Hershey 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Utica 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litvínov 2 - 2  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 2 - 2  
Olomouc - Karlovy Vary 3 - 0  
Pardubice - Liberec 2 - 3  
Sparta Praha - Plzen 1 - 2  
Trinec - Brno 1 - 2  
Zlín - Vítkovice 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
Amur Habarovszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 3  
Dinamo Minszk - Szocsi 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Szalavat Julajev Ufa 1 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 6  
Vityaz Podolszk - Jokerit 1 - 3  
Jégkorong (Kontinent. Kupa, négyes döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Asiago 2 - 4  
Rouen - Herning 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest 0 - 1  
Fehérvár - Diósgyőr 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville 4 - 0  
Columbus - Carolina 3 - 3  
Dallas - Minnesota 1 - 2  
Los Angeles - St. Louis 1 - 1  
Montreal - Pittsburgh 1 - 3  
Ottawa - Boston 1 - 1  
San Jose - Toronto 7 - 0  
Vancouver - Tampa Bay 2 - 2  
Winnipeg - Buffalo 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 2 - 6  
Stjernen - Lillehammer 6 - 4  
Storhamar - Lorenskog 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 1 - 4  
Bremerhaven - Freiburg 2 - 2  
Heilbronn - Kassel 1 - 4  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 1 - 9  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 4 - 3  
Riessersee - Rosenheim 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - München 4 - 1  
Eisbären Berlin - Augsburg 4 - 2  
Ingolstadt - Hamburg 5 - 4  
Iserlohn - Köln 6 - 1  
Krefeld - Schwenningen 5 - 2  
Straubing - Nürnberg 1 - 1  
Wolfsburg - Mannheim 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 4 - 3  
Klagenfurt - Graz 3 - 3  
Linz - Innsbruck 4 - 3  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 3 - 8  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Znojmo - Villach 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Biel 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 3 - 1  
Martin - Skalica 5 - 3  
Piestany - Zilina 1 - 4  
Poprad - Trencin 2 - 4  
Zvolen - Nitra 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 3  
Barsz Kazany B - Burany Voronyezs 0 - 2  
Dizel Penza - Krisztall Szaratov 4 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zvezda Csehov 4 - 2  
Szarov - Rjazany 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost 57 - 81  
Partizan Belgrád - Cibona Zagreb 85 - 82  
Skopje - Sutjeska Niksic 71 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Strasbourg 95 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Arras 73 - 60  
Toulouse - Angers 61 - 48  
Villeneuve d'Ascq Lille - Nantes Reze 59 - 55  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Olympiakosz 70 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Slask Wroclaw 78 - 63  
Torun - Rosa Radom 62 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 58 - 55  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas 75 - 65  
Zalgiris Kaunas - Vytautas Prienai 94 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Brooklyn 103 - 89  
LA Clippers - New Orleans 101 - 101, h.u. 114 - 111  
Minnesota - Dallas 87 - 93  
Orlando - Washington 99 - 105  
Philadelphia - Toronto 95 - 108  
Sacramento - Golden State 116 - 128  
Utah - Miami 98 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Famila Schio 66 - 77  
Cagliari - Ragusa 66 - 81  
Orvieto - GEAS San Giovanni 74 - 62  
Parma - UR Venezia 58 - 56  
San Martino di Lupari - Dike Napoli 75 - 54  
Umbertide - Lucca 68 - 75  
Vigarano - Torino 58 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Gipuzkoa 85 - 90  
Gran Canaria - Joventut Badalona 82 - 67  
Iberostar Tenerife - Barcelona 64 - 83  
Manresa - Laboral Kutxa 76 - 85  
MoraBanc Andorra - Valencia 78 - 86  
Murcia - Fuenlabrada 99 - 75  
Real Madrid - Sevilla 107 - 83  
Unicaja Malaga - Obradoiro Monbus 73 - 65  
Zaragoza - Bilbao 69 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Zaragoza 68 - 79  
Girona - Cadi La Seu d'Urgell 68 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Türk Telekom 91 - 82  
Karsiyaka - Yesilgiresun 87 - 83  
Konyaspor - Trabzonspor 70 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul Univ. 76 - 62  
Canik - Adana ASKI 69 - 61  
Edirne - Fenerbahce 71 - 86  
Galatasaray - Orduspor 106 - 59  
Mersin - AGÜ Kayserispor 77 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - CSZKA Moszkva 72 - 91  
Jenyiszej Krasznojarszk - K.Oktyabr Volgográd 86 - 94  
Nymburk - Nyizsnyij Novgorod 76 - 70  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár 101 - 66  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Fleury Loiret 31 - 28  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Sävehof 25 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Dinamo Volgográd 31 - 26  
Dunaújváros - Siófok 24 - 19  
Leipzig - Muratpasa Antalya 33 - 26  
Roman Neamt - Brassó 22 - 21  
Tertnes Bergen - Odense 21 - 22  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Viborg 28 - 29  
Holstebro - Hypo Niederösterreich 42 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordstrand - Molde 29 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Finnország 36 - 29  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ukrajna 21 - 27  
Lettország - Ciprus 34 - 17  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Belgium 31 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 17 - 28  
Brazília - Svédország 28 - 25  
Franciaország - Dánia 36 - 28  
Macedónia - Montenegró 35 - 28  
Magyarország - Szerbia 25 - 25  
Norvégia - Katar 26 - 25  
Németország - Izland 24 - 27  
Oroszország - Fehéroroszország 28 - 28  
Spanyolország - Lengyelország 26 - 12  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Shrewsbury 0 - 1  
Carlisle - Yeovil 2 - 2  
Chelsea - Scunthorpe 2 - 0  
Oxford Utd. - Swansea 3 - 2  
Tottenham - Leicester 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Brisbane Roar 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 2  
Doxa Katokopiasz - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Independiente SF 1 - 0  
Mainz - FC Bruges 2 - 0  
VfB Stuttgart - Bochum 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nice 1 - 1  
Marseille - Guingamp 0 - 0  
Nantes - St-Etienne 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Paneleuszianiakosz 2 - 0  
Anagenniszi Karditszasz - Ergotelisz 0 - 0  
Hania - Aharnaikosz 0 - 1  
Olympiakosz Volosz - Panahaiki 2 - 2  
Trikala - Panegialiosz 4 - 0  
Zakinthosz - Lamia 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Levadiakosz 3 - 1  
Panetolikosz - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Panioniosz - Iraklisz 1908 1 - 0  
PAOK - Giannina 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Beitar Jerusalem 1 - 0  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Puebla 0 - 0  
Chiapas - Dorados de Sinaloa 1 - 0  
Dep. Toluca - Tigres 1 - 0  
Leon - Santos Laguna 2 - 0  
M. Morelia - Cruz Azul 2 - 2  
Monterrey - UNAM Pumas 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Genoa 0 - 2  
Bologna - Chievo 0 - 1  
Frosinone - Napoli 1 - 5  
Internazionale - Sassuolo 0 - 1  
Sampdoria - Juventus 1 - 2  
Torino - Empoli 0 - 1  
Verona - Palermo 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Cremonese 0 - 0  
Pavia - Feralpisalo 2 - 2  
Pro Patria - Renate 0 - 1  
Pro Piacenza - Lumezzane 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Robur Siena 0 - 2  
Carrarese - Lucchese 1 - 0  
Pisa - Pistoiese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Juve Stabia 1 - 1  
Lupa Castelli Romani - Lecce 1 - 1  
Monopoli - Matera 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Aves 0 - 3  
Famalicao - Varzim 0 - 1  
Farense - Viseu 1 - 0  
Feirense - Sporting CP B 2 - 0  
Leixoes - Penafiel 1 - 0  
Mafra - Gil Vicente 0 - 1  
Santa Clara - Guimaraes B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Tondela 2 - 1  
Boavista - Porto 0 - 5  
Estoril - Belenenses 2 - 0  
Marítimo - Moreirense 5 - 1  
Rio Ave - Uniao Madeira 1 - 0  
Sporting CP - Braga 3 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Cowdenbeath 5 - 1  
Stranraer - Celtic 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Albacete 0 - 1  
Cordoba - Mallorca 3 - 1  
Huesca - Osasuna 0 - 1  
Oviedo - Zaragoza 1 - 0  
Ponferradina - Tenerife 0 - 1  
UE Llagostera - Leganes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Somozas 3 - 3  
Cacereno - Sp. Gijón B 0 - 1  
Compostela - UD Logrones 0 - 2  
Cultural Leonesa - Valladolid B 1 - 2  
Ferrol - Arandina 3 - 0  
Guijuelo - Pontevedra 0 - 1  
Lealtad - Pena Sport 3 - 0  
R. Santander - Celta Vigo B 4 - 0  
Tudelano - Izarra 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Toledo 2 - 1  
CD Guadalajara - Socuellamos 1 - 0  
Ebro - Real Madrid B 0 - 1  
Fuenlabrada - Getafe B 2 - 0  
La Roda - Real Sociedad B 4 - 1  
Majadahonda - Mensajero 2 - 1  
Portugalete - Sestao River 1 - 2  
Talavera - Real Union Irun 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Olot 2 - 2  
Badalona - Xativa 2 - 0  
Levante B - Hercules 0 - 1  
Lleida - Espanyol B 1 - 0  
Reus - Pobla de Mafumet 3 - 2  
Sabadell - Eldense 4 - 1  
Valencia B - Llosetense 2 - 0  
Villarreal B - L'Hospitalet 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Jumilla 3 - 1  
Cadiz - Rec. Huelva 2 - 1  
La Hoya Lorca - Villanovense 0 - 5  
Linares - Cartagena 0 - 0  
Linense - Real Jaen 0 - 1  
Melilla - Algeciras 1 - 2  
Merida - Betis B 0 - 1  
Real Murcia - Marbella 0 - 0  
San Roque de Lepe - Granada B 1 - 1  
Sevilla B - UCAM Murcia 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Atl. Madrid 0 - 2  
Eibar - Espanyol 2 - 1  
Las Palmas - Malaga 1 - 1  
Real Sociedad - Valencia 2 - 0  
Villarreal - Sp. Gijón 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Bandirmaspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Boluspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Besiktas 1 - 1  
Sivas Bld. Spor - Karabukspor 5 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Aydinspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Fenerbahce 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Finnország 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Port Talbot 1 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Newcastle 20 - 15  
London Wasps - Worcester 32 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Ulster 23 - 24  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Bath 12 - 9  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Connacht 21 - 19  
Röplabda (Olimp-selejtező, női, Észak-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Kanada 3 - 0  
USA - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-sel.,férfi, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 1 - 3  
Lengyelország - Németország (Helyszín: Németország) 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Észak-Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Mexikó 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Peru 3 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - D. Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
S. Murphy - M. Allen(6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - C. Norrie 2 - 0  
D. Kudla - M. Barton 0 - 2  
R. Haase - D.H. Lee 2 - 0  
T. De Bakker - M. Pavic 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duckworth J / Guccione C - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - B. Coric 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Krajicek A / Paire B 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - C. Witthöft 2 - 0  
D. Allertova - A. Cornet 0 - 2  
M. Gasparyan - M. Inglis 2 - 0  
Z. Diyas - C. Giorgi 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birrell K / Wolfe J - Bondarenko K / Maria T 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Koukalova K / Schuurs D 2 - 0  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nara - R. Hogenkamp 2 - 0  
N. Osaka - O. Dodin 2 - 0  
P. Parmentier - L. Pous Tio 1 - 2  
V. Cepede Royg - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - Ka. Pliskova 0 - 2  
C. Vandeweghe - J. Jankovic 0 - 2  
K. Mladenovic - C. Garcia 0 - 2  
L. Tsurenko - T. Pironkova 0 - 2  
Patterson, Tammi - S. Kuznetsova 0 - 2  
T. Bacsinszky - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - M. Marterer 0 - 2  
L. Kubot - A. Sarkissian 0 - 2  
M. Kukushkin - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
N. Mahut - D. Lajovic 2 - 1  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Davis - D. Hantuchova 0 - 2  
L. Hradecka - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
M. Puig - P. Hercog 2 - 1  
M. Rybarikova - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Hollandia 13 - 6  
Spanyolország - Szlovákia 13 - 4  
Szerbia - Horvátország 13 - 6  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 14 - 10  

 

2016.01.09.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City 0 - 30  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Veenstra - J. Smith 5 - 6  
S. Waites - J. Hughes 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Happee Jyväskylä 6 - 6  
Tapanilan Erä - OLS Oulu 9 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montesilvano - Rieti 1 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Autos Lobelle Santiago 11 - 1  
Murcia - Jaen 3 - 1  
Ribera Navarra - Zaragoza 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Lehigh Valley 4 - 2  
Albany - Syracuse 6 - 4  
Bakersfield - San Antonio 1 - 3  
Binghamton - Utica 6 - 3  
Grand Rapids - Milwaukee 4 - 2  
Hartford - Springfield 2 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 4  
Manitoba - Toronto Marlies 0 - 3  
Ontario Reign - Stockton 6 - 1  
Providence - Bridgeport 5 - 4  
Rochester - Hershey 5 - 4  
San Diego - Charlotte 1 - 3  
St. John's - Portland 1 - 5  
Texas Stars - Chicago Wolves 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 4 - 1  
Jihlava - Havirov 2 - 4  
Kadan - Salith Sumperk 2 - 2  
Most - Litomerice 1 - 4  
Prostejov - Kladno 3 - 3  
Slavia Praha - Zubr Prerov 4 - 3  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 1  
Jégkorong (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 0 - 3  
Esbjerg - Frederikshavn 0 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - SaPKo 2 - 5  
Kajaanin Hokki - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Keupa - Jokipojat 4 - 2  
Leki - Kokkolan Hermes 2 - 5  
Tuto - Heinolan Peliitat 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Turku PS 4 - 2  
HIFK - Kalpa 1 - 0  
Hämeenlinna - Kärpät 3 - 4  
Ilves - JYP 1 - 2  
Kookoo - SaiPa 1 - 8  
Lahti Pelicans - Tappara 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 3 - 5  
Chamonix - Lyon 3 - 1  
Dijon - Brest 2 - 3  
Grenoble - Briancon 7 - 1  
Morzine-Avoriaz - Gap 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec 0 - 2  
Lada Toljatti - Avangard Omszk 0 - 2  
Jégkorong (Kontinent. Kupa, négyes döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Herning 0 - 4  
Rouen - GKS Tychy 6 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - St. Louis 3 - 3  
Carolina - Columbus 4 - 1  
Chicago - Buffalo 3 - 1  
Colorado - Nashville 5 - 3  
Edmonton - Tampa Bay 2 - 3  
New Jersey - Boston 1 - 4  
NY Rangers - Washington 3 - 3  
Philadelphia - NY Islanders 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Manglerud 6 - 0  
Valerenga - Frisk/Asker 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Fassa 3 - 5  
Valpellice - Gherdeina/Gröden 3 - 6  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 0 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 5 - 1  
Olten - Visp 6 - 2  
Rapperswil - Chaux-de-fonds 3 - 5  
Red Ice Martigny - GCK Lions 1 - 1  
Thurgau - Langenthal 3 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 2 - 4  
Bern - Servette 3 - 3  
Biel - Lugano 2 - 3  
Davos - Langnau Tigers 1 - 3  
Lausanne - Fribourg 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Vita Hasten 4 - 1  
Mora - Leksand 0 - 3  
Oskarshamn - Västeras 3 - 1  
Pantern Malmö - Tingsryd 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 3 - 2  
Djurgarden - Örebro 3 - 5  
Färjestad - Frölunda 0 - 6  
HV 71 - Lulea 5 - 3  
Karlskrona - Rögle 1 - 2  
MODO - Skelleftea 0 - 3  
Växjö - Linköping 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szarjarka Karaganda 1 - 2  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Balasiha 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Kazzink-Torpedo 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Krka Novo Mesto 83 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - MMCITE Brno 90 - 83  
Jindrichuv Hradec - Kolin 88 - 80  
Opava - Svitavy 95 - 78  
Ostrava - Usti nad Labem 77 - 67  
USK Praha - Pardubice 67 - 67, h.u. 93 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Reims 84 - 63  
Dijon - Chalon sur Saone 82 - 98  
Le Havre - Monaco 85 - 90  
Limoges - Gravelines 79 - 63  
Nancy - Le Mans 69 - 77  
Orleans - Paris Levallois 76 - 70  
Rouen - Cholet 80 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Cavigal Nice 72 - 64  
Flammes Carolo Ardennes - Lyon 73 - 69  
Mondeville - Calais 74 - 63  
Union Hainaut - Lattes Montpellier 47 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Trikala 83 - 77  
Arkadikosz Tripoleosz - AEK Athén 74 - 78  
Koloszosz Rodosz - Arisz 76 - 70  
Lavriou - Koroivosz Amaliadasz 81 - 72  
PAOK - Kavala 71 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Ostrow Wielkopolski 58 - 58, h.u. 74 - 68  
Tarnobrzeg - Asseco Prokom 78 - 80  
Trefl Sopot - Turow Zgorzelec 72 - 72, h.u. 77 - 81  
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza 93 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Siauliai 90 - 66  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szeged 107 - 74  
Atomerőmű - MAFC 112 - 76  
Nyíregyháza - ZTE 71 - 81  
Pécs - Jászberény 94 - 73  
Sopron - Kaposvár 97 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 120 - 105  
Brooklyn - Orlando 77 - 83  
LA Clippers - Charlotte 97 - 83  
LA Lakers - Oklahoma City 113 - 117  
Memphis - Denver 91 - 84  
Milwaukee - Dallas 96 - 95  
Minnesota - Cleveland 99 - 125  
New Orleans - Indiana 86 - 91  
Phoenix - Miami 95 - 103  
Portland - Golden State 108 - 128  
San Antonio - New York 100 - 99  
Washington - Toronto 88 - 97  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Campus Promete 67 - 65  
Ferrol - Zamarat 65 - 58  
Gernika Bizkaia - P. Avenida 72 - 80  
Vasco Gipuzkoa - Gran Canaria 63 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Besiktas 86 - 76  
Galatasaray - Istanbul BB 90 - 80  
TED Ankara Kolejliler - RH Gaziantepspor 86 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Antakya Hatay 58 - 66  
Gelistirenler Dernegi - Yakin Dogu Univ. 72 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Kalev/Cramo 100 - 77  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Thüringer HC 28 - 19  
Rosztov - FTC 23 - 21  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Buducnost 22 - 20  
Vardar SCBT - CSM Bukarest 22 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Silkeborg 22 - 26  
Metzingen - Iuventa Michalovce 30 - 26  
Nimes - Randers 27 - 27  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Yenimahalle - Zvezda Zvenyigorod 33 - 26  
Issy Paris - Podravka Koprivnica 24 - 20  
Kristiansand - Lublin 28 - 22  
Lada Toljatti - Ardesen GSK 49 - 28  
Municipal Craiova - Krim Ljubljana 30 - 29  
Sercodak Dalfsen - Érd 15 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Koszovó 41 - 25  
Szlovákia - Litvánia 31 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 30 - 19  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Luxemburg 30 - 18  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 34 - 30  
Fehéroroszország - Hollandia 34 - 34  
Franciaország - Katar 25 - 28  
Lengyelország - Svédország 28 - 26  
Németország - Izland 26 - 25  
Oroszország - Argentína 30 - 24  
Spanyolország - Brazília 37 - 30  
Szerbia - Magyarország 24 - 22  
Szlovénia - Horvátország 32 - 17  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sunderland 3 - 1  
Birmingham - Bournemouth 1 - 2  
Brentford - Walsall 0 - 1  
Bury - Bradford 0 - 0  
Colchester - Charlton 2 - 1  
Doncaster - Stoke 1 - 2  
Eastleigh - Bolton 1 - 1  
Everton - Dag & Red 2 - 0  
Hartlepool - Derby County 1 - 2  
Huddersfield - Reading 2 - 2  
Hull City - Brighton 1 - 0  
Ipswich - Portsmouth 2 - 2  
Leeds - Rotherham 2 - 0  
Manchester Utd. - Sheffield Utd. 1 - 0  
Middlesbrough - Burnley 1 - 2  
Northampton - Milton Keynes Dons 2 - 2  
Norwich - Manchester City 0 - 3  
Nottingham - QPR 1 - 0  
Peterborough - Preston 2 - 0  
Sheffield Wed. - Fulham 2 - 1  
Southampton - Crystal Palace 1 - 2  
Watford - Newcastle 1 - 0  
West Bromwich - Bristol City 2 - 2  
West Ham - Wolverhampton 1 - 0  
Wycombe - Aston Villa 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Fleetwood 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Port Vale 0 - 1  
Oldham - Millwall 1 - 2  
Rochdale - Chesterfield 2 - 3  
Swindon - Southend 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Bristol Rovers 1 - 0  
Crawley - Cambridge Utd. 1 - 0  
Mansfield - Stevenage 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Chester 3 - 1  
Barrow - Tranmere 3 - 4  
Boreham - Cheltenham 0 - 0  
Bromley - Southport 0 - 0  
Lincoln - Dover 2 - 3  
Macclesfield - Halifax 0 - 1  
Welling Utd. - Grimsby 0 - 4  
Wrexham - Woking 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Western Sydney 3 - 2  
Perth Glory - Adelaide Utd 1 - 3  
Sydney FC - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Pafosz 0 - 0  
NEA Szalamina - Ermisz Aradippou 3 - 2  
Omonia Nicosia - Agia Napa 4 - 0  
Paralimni - AEK Larnaca 0 - 1  
Labdarúgás (Copa America-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Kuba 4 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Ajax 1 - 3  
Standard Liege - Mainz 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Caen 2 - 0  
Lyon - Troyes 4 - 1  
Monaco - Ajaccio GFC 2 - 2  
Montpellier - Bordeaux 0 - 1  
Reims - Toulouse 1 - 3  
Rennes - Lorient 2 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panszerraikosz - Larissza 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Xanthi 2 - 1  
Atromitosz Periszteri - Plataniasz 0 - 0  
Veria - Panthrakikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel TA 1 - 3  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Akko 3 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 2 - 0  
Hapoel Raanana - Ironi Kiryat Shmone 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Atlas 1 - 3  
Tijuana - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Udinese 2 - 1  
Fiorentina - Lazio 1 - 3  
Roma - Milan 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Padova 1 - 1  
Bassano - Reggiana 1 - 0  
Cittadella - Südtirol 2 - 3  
Giana Erminio - Pordenone 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Rimini 2 - 0  
L'Aquila - Lupa Roma 2 - 1  
Santarcangelo - Maceratese 1 - 0  
Savona - Prato 1 - 0  
Teramo - Pontedera 0 - 0  
Tuttocuoio - SPAL Ferrara 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Catania 0 - 0  
Benevento - Akragas 1 - 0  
Ischia - Cosenza 1 - 2  
Melfi - Catanzaro 2 - 0  
Messina - Martina Franca 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Olhanense 2 - 3  
Braga B - Chaves 1 - 3  
Oriental de Lisboa - Uniao Oliveirense 5 - 2  
Portimonense - Porto B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Arouca 2 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Dundee Utd. 0 - 1  
Annan - Hamilton 4 - 1  
Dumbarton - Queen of South 2 - 1  
Dunfermline - Ross County 2 - 2  
Hearts - Aberdeen 1 - 0  
Livingston - Greenock Morton 0 - 1  
Motherwell - Cove Rangers 5 - 0  
Raith Rovers - Hibernian 0 - 2  
St. Johnstone - Kilmarnock 0 - 1  
Stirling - Inverness CT 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Girona 1 - 0  
Gimnastic - Lugo 1 - 2  
Mirandes - Almería 1 - 1  
Numancia - Alavés 0 - 1  
Valladolid - Elche 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Atl. Astorga 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Arenas de Getxo 1 - 0  
Leioa - Amorebieta 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Cornella 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granada 4 - 0  
Getafe - Betis 1 - 0  
Levante - Rayo Vallecano 2 - 1  
Real Madrid - Deportivo 5 - 0  
Sevilla - Ath. Bilbao 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucaspor - Mersin Idman Yurdu 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kastamonuspor 0 - 0  
Galatasaray - Karsiyaka 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazilli Bld. Spor - Gaziantepspor 0 - 0  
Trabzonspor - Adanaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etimesgut Bld. Spor - Kayserispor 2 - 5  
Inegölspor - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Haverfordwest 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Immaculata 2 - 0  
Coleraine - Ballinamallard Utd. 2 - 2  
Crusaders - Rathfriland Rangers 3 - 0  
Dungannon - Warrenpoint 4 - 3  
HW Welders - Glenavon 1 - 4  
Linfield - Ballymena Utd. 1 - 1  
Portadown - Wakehurst 6 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Gloucester 19 - 10  
Harlequins - Saracens 29 - 23  
Leicester - Northampton Saints 30 - 27  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Glasgow Warriors 34 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Munster 27 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Castres 21 - 30  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Laquila 35 - 9  
Padova - Viadana 27 - 17  
Piacenza Lyons - Mogliano 3 - 43  
San Dona - Fiamme Oro Roma 13 - 6  
Röplabda (Olimp-selejtező, női, Észak-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
USA - Puerto Rico 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai sel. női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Hollandia 3 - 1  
Törökország - Olaszország 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-sel.,férfi, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 3 - 0  
Németország - Oroszország 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Észak-Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Mexikó 3 - 0  
Kanada - Puerto Rico 3 - 0  
Kuba - Puerto Rico 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia 3 - 0  
Peru - Venezuela 3 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sitak - M. Barton 0 - 2  
C.H. Woo - C. Norrie 0 - 2  
T. De Bakker - G. Jones 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - B. Tomic 2 - 0  
R. Federer - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Nishikori K - Duckworth J / Guccione C    
Inglot D / Lindstedt R - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Azarenka - A. Kerber 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Kerber A / Petkovic A 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - Al. Bedene 2 - 1  
S. Wawrinka - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Devvarman/Nedunchezhiyan - Krajicek A / Paire B 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Happy Valley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - Fucsovics M.    
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nara - K. Stewart 2 - 0  
L. Pous Tio - Z. Hives 2 - 0  
M. Sakkari - K. Bertens 1 - 2  
N. Osaka - Y. Bonaventure 2 - 1  
O. Dodin - J. Fett 2 - 0  
P. Parmentier - T. Martincova 2 - 0  
R. Hogenkamp - U. Radwanska 2 - 1  
V. Cepede Royg - M-T. Torro-Flor 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália (Green) - Ukrajna 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - A. Dolgopolov 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - E. Svitolina 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kyrgios N - Svitolina E / Dolgopolov    
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A. Riske 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu Y F / Zheng S - King V / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - E. Gulbis 2 - 0  
L. Saville - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
M. Kukushkin - M. Reid 2 - 1  
M. Marterer - D. Dzumhur 2 - 1  
M.J. Elrich - D. Lajovic 0 - 2  
N. Mahut - M. Cecchinato 2 - 0  
S. Stakhovsky - A. Vukic 1 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hantuchova - I. Falconi 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Kasatkina    
L. Hradecka - L. Siegemund 2 - 1  
S-W. Hsieh - P. Hercog 0 - 2  
S. Karatantcheva - M. Rybarikova 0 - 2  
S. Sanders - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
Y. Putintseva - M. Puig 0 - 2  
Y. Wickmayer - L. Davis 0 - 2  

 

2016.01.08.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Harbour - J. Smith 2 - 5  
G. Durrant - S. Waites 4 - 5  
R. Veenstra - S. Mitchell 5 - 3  
W. Harms - J. Hughes (5 nyert játszmáig) 1 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo 8 - 4  
Koovee Tampere - SPV Seinäjoki 3 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Luparense 2 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Jumilla 3 - 6  
Barcelona - Santa Coloma 5 - 2  
Burela - Magna Navarra 2 - 3  
Levante - Peniscola 2 - 6  
Palma Manacor - Elche 6 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 2 - 4  
Karlovy Vary - Zlín 1 - 1  
Liberec - Chomutov 7 - 1  
Litvínov - Trinec 2 - 1  
Mountfield HK - Plzen 1 - 3  
Olomouc - Pardubice 3 - 3  
Vítkovice - Mladá Boleslav 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Herning    
Rödovre - SönderjyskE 1 - 1  
Jégkorong (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 4 - 4  
Odense - Aalborg 8 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Leki 4 - 0  
Jukurit - Kajaanin Hokki 5 - 1  
Kokkolan Hermes - SaPKo 4 - 1  
Roki - Kiekko-Vantaa 1 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kookoo 5 - 2  
Lukko - Ilves 4 - 0  
SaiPa - Kärpät 1 - 1  
Turku PS - Kalpa 3 - 1  
Ässät - HIFK 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Epinal 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Amur Habarovszk - Traktor Cseljabinszk 5 - 3  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 4 - 2  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 0  
Jokerit - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 7  
Szibir Novoszibirszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 5 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga 1 - 3  
Jégkorong (Kontinent. Kupa, négyes döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - GKS Tychy 1 - 2  
Rouen - Asiago 4 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 1 - 2  
Dunaújváros - MAC Budapest 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 1 - 2  
Dallas - Winnipeg 1 - 1  
Los Angeles - Toronto 2 - 1  
Minnesota - Philadelphia 3 - 3  
NY Islanders - Washington 1 - 4  
Ottawa - Florida 2 - 3  
San Jose - Detroit 1 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bremerhaven 2 - 0  
Crimmitschau - Riessersee 6 - 3  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 4 - 0  
Freiburg - Kaufbeuren 4 - 2  
Kassel - Ravensburg 4 - 4  
Rosenheim - Heilbronn 6 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 2 - 1  
Hamburg - Düsseldorf 4 - 3  
Köln - Ingolstadt 3 - 4  
Mannheim - Iserlohn 1 - 1  
München - Krefeld 6 - 2  
Nürnberg - Eisbären Berlin 2 - 2  
Schwenningen - Straubing 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Villach 1 - 1  
Klagenfurt - Olimpija Ljubljana 4 - 0  
Linz - Dornbirn 2 - 4  
Salzburg - Znojmo 2 - 3  
Vienna Capitals - Innsbruck 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Lausanne 4 - 1  
Kloten - Davos 3 - 3  
Langnau Tigers - Zürich Lions 0 - 7  
Zug - Ambri 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 2 - 2  
Timra - Sundsvall 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 5 - 3  
Kosice - Zilina 3 - 1  
Poprad - Zvolen 3 - 3  
Skalica - Piestany 2 - 2  
Trencin - Martin 0 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rjazany 0 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Zadar 66 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Fenerbahce Ülker 65 - 88  
Lok.Kubany Krasznodar - Anadolu Efes 78 - 77  
Panathinaikosz - Unicaja Malaga 68 - 66  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Zalgiris Kaunas 96 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Antibes 80 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Anwil Wloclawek 62 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pasvalys 78 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Kecskemét 84 - 70  
Szombathely - Körmend 73 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston 101 - 92  
Houston - Utah 103 - 94  
Philadelphia - Atlanta 98 - 126  
Sacramento - LA Lakers 118 - 115  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - CREF Madrid 81 - 64  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vác 28 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Hellton 29 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Fehéroroszország 29 - 28  
Horvátország - Szlovénia 31 - 30  
Lengyelország - Brazília 27 - 23  
Oroszország - Hollandia 35 - 28  
Spanyolország - Svédország 32 - 22  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Liverpool 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne Victory 3 - 3  
Labdarúgás (Copa America-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Haiti 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Vitesse 1 - 2  
Cottbus - Wolfsburg 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Le Havre 1 - 1  
Auxerre - Valenciennes 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Creteil 5 - 1  
Clermont - Evian Thonon Gaillard 4 - 1  
Nancy - Laval 1 - 0  
Nimes - Brest 2 - 0  
Niort - Dijon 2 - 2  
Paris FC - Tours 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Colmar 1 - 3  
Avranches - Orleans 3 - 2  
Boulogne - Frejus St-Raphael 2 - 0  
CA Bastia - Dunkerque 3 - 2  
Chambly - Epinal 3 - 1  
Chateauroux - Sedan 2 - 2  
Lucon - Beziers 1 - 1  
Marseille Consolat - Les Herbiers 3 - 0  
Strasbourg - Belfort 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Bastia 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisszamikosz - Kallithea 0 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Newtown 3 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 10 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Benetton Treviso 28 - 13  
Ospreys - Leinster 9 - 22  
Röplabda (Olimp-selejtező, női, Észak-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai sel. női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország (Helyszín: Törökország) 3 - 0  
Oroszország - Törökország (Helyszín: Törökország) 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Németország (Helyszín: Németország) 2 - 3  
Szerbia - Belgium (Helyszín: Németország) 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bulgária (Helyszín: Németország) 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Kolumbia 3 - 0  
Venezuela - Chile 3 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - S. Stephens 0 - 2  
J. Görges - T. Paszek 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - K. Nishikori 2 - 1  
L. Pouille - M. Raonic 0 - 2  
M. Cilic - D. Thiem 1 - 2  
R. Federer - G. Dimitrov 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Suarez Navarro 2 - 0  
V. Azarenka - S. Crawford 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Klepac A / Kudryavtseva A 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Kerber A / Petkovic A 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - R. Ramanathan 2 - 1  
B. Coric - R. Bautista-Agut 2 - 1  
B. Paire - T. Fabbiano 2 - 0  
S. Wawrinka - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Devvarman/Nedunchezhiyan - Balaji N S / Ramanathan R 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Marach O / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - R. Nadal 0 - 2  
N. Djokovic - T. Berdych 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petzschner P / Peya A - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Happy Valley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - Fucsovics M.    
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jovanovski - V. Cepede Royg 0 - 2  
D. Aiava - U. Radwanska 0 - 2  
J. Fett - K. Koukalova 2 - 1  
K. Bondarenko - P. Parmentier 0 - 2  
K. Nara - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
K. Piter - L. Pous Tio 0 - 2  
K. Stewart - A. Lim 2 - 1  
M-T. Torro-Flor - B. Woolcock 2 - 0  
M. Sakkari - M. Ninomiya 2 - 0  
O. Dodin - C. Burger 2 - 0  
R. Hogenkamp - N. Bains 2 - 0  
T. Maria - N. Osaka 1 - 2  
T. Martincova - A. Wozniak 2 - 0  
T. Smitkova - K. Bertens 0 - 2  
Y. Bonaventure - J. Pegula 2 - 0  
Z. Hives - L. Dominguez Lino 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália (Green) - Franciaország 2 - 1  
Nagy-Britannia - Németország 3 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - A. Zverev 2 - 0  
N. Kyrgios - K. De Schepper 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - C. Garcia 0 - 2  
H. Watson - S. Lisicki 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kyrgios N - Garcia C / De Schepper K 2 - 1  
Watson H / Murray A - Lisicki S / Zverev A 2 - 0  
Tenisz (Mendoza, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Estevez - F. Bagnis    
P. Heras - G. Andreozzi    
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A-L. Friedsam 2 - 0  
Babos T. - A. Riske 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu Y F / Zheng S - Buyukakcay C / Krunic A 2 - 0  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - S. Zheng    
Ar. Rodionova - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
E. Rodina - L. Siegemund 1 - 2  
J. Ostapenko - D. Hantuchova 0 - 2  
L. Hradecka - M. Linette 2 - 0  
M. Duque Marino - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Puig - C-A. Mitu 2 - 0  
M. Rybarikova - D. Vekic 2 - 0  
O. Rogowska - P. Hercog 0 - 2  
O. Tjandramulia - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
S-W. Hsieh - E. Kulichkova 2 - 1  
V. Lepchenko - A. Sasnovich    
Y. Shvedova - S. Karatantcheva    
Y. Wickmayer - K. Siniakova

 

2016.01.07.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. de Vos - S. Waites (4 nyert játszmáig) 3 - 4  
R. Veenstra - M. Atkins (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
S. Mitchell - M. McGeeney (4 nyert játszmáig) 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Salba 11 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Espoo Blues 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Toronto 0 - 4  
Chicago - Pittsburgh 3 - 1  
Colorado - St. Louis 3 - 3  
Montreal - New Jersey 2 - 1  
Vancouver - Carolina 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lorenskog 1 - 4  
Lillehammer - Manglerud 2 - 3  
Stavanger - Frisk/Asker 4 - 2  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 2 - 2  
Storhamar - Valerenga 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Mora 1 - 3  
Oskarshamn - Pantern Malmö 0 - 5  
Västeras - Asplöven 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Färjestad 2 - 4  
Lulea - Linköping 3 - 1  
Rögle - Djurgarden 3 - 5  
Örebro - Malmö 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Kazzink-Torpedo 3 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Szarjarka Karaganda 1 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Balasiha 2 - 4  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Cedevita Zagreb 72 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Himki Moszkva 87 - 70  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 95 - 81  
Laboral Kutxa - Olympiakosz 76 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Galatasaray 75 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg 74 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Diósgyőr 62 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Szczecin 90 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 94 - 99  
Brooklyn - Toronto 74 - 91  
Miami - New York 90 - 98  
Minnesota - Denver 74 - 78  
New Orleans - Dallas 91 - 100  
Oklahoma City - Memphis 112 - 94  
Orlando - Indiana 86 - 95  
Phoenix - Charlotte 111 - 102  
Portland - LA Clippers 98 - 109  
San Antonio - Utah 123 - 98  
Washington - Cleveland 115 - 121  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg 23 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Önnereds 20 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Szlovákia 18 - 18  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Lettország 20 - 28  
Ukrajna - Görögország 25 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Katar 31 - 26  
Franciaország - Norvégia 27 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Gillingham 3 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - AZ Alkmaar 2 - 2  
Twente - Genk 3 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 1 - 2  
Hania - Olympiakosz 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Celta Vigo 0 - 3  
Eibar - Las Palmas 2 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország (Helyszín: Törökország) 3 - 0  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Bcs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lengyelország (Helyszín: Törökország) 3 - 2  
Oroszország - Belgium 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Belgium (helyszín: Németország) 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Oroszország (Helyszín: Németország) 0 - 3  
Franciaország - Finnország (Helyszín: Németország) 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Argentína (Helyszín: Argentína) 1 - 3  
Snooker (Championship League, 1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Walden 3 - 0  
J. Perry - M.J. Williams 1 - 3  
J. Perry - R. Milkins 3 - 2  
J. Trump - M.J. Williams 3 - 2  
J. Trump - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Trump - R. Walden 0 - 3  
M. Selby - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - J. Trump 0 - 3  
M. Selby - M.J. Williams 3 nyert frame-ig 3 - 2  
M. Selby - R. Milkins 3 - 1  
M.J. Williams - J. Perry 3 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - C. Wozniacki 0 - 2  
N. Hibino - J. Görges 1 - 2  
S. Stephens - N. Broady 2 - 0  
T. Paszek - K. Flipkens 2 - 1  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kovinic D / Strycova B - Grönefeld A-L / Vandeweg 2 - 1  
Mertens E / Mestach A-S - Irigoyen M / Krejcikova B 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - L. Pouille 1 - 2  
I. Dodig - M. Raonic 1 - 2  
R. Federer - T. Kamke 2 - 0  
V. Troicki - G. Dimitrov 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reid M / Smith J-P - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Kerber 0 - 2  
A. Petkovic - S. Crawford 0 - 2  
C. Suarez Navarro - V. Lepchenko 2 - 1  
V. Azarenka - R. Vinci 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerber A / Petkovic A - Atawo R / Cornet A 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Pavlyuchenkova / Vesnina 2 - 1  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - L. Vanni 2 - 1  
B. Paire - L. Rosol 2 - 0  
R. Ramanathan - A. Kudryavtsev 2 - 1  
T. Fabbiano - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Rosol L / Zelenay I 2 - 0  
Krajicek A / Paire B - Granollers M / Paes L    
Marach O / Martin F - Fyrstenberg/SGonzale 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - R. Nadal 1 - 2  
J. Chardy - I. Marchenko 0 - 2  
N. Djokovic - L. Mayer 2 - 0  
T. Berdych - K. Edmund 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Murray J / Soares B 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Petzschner P / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Happy Valley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Banes 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália (Gold) - Ukrajna 1 - 2  
Csehország - USA 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - J. Sock 1 - 2  
L. Hewitt - A. Dolgopolov 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wolfe - E. Svitolina 0 - 2  
Ka. Pliskova - V. Duval 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pliskova KA / Vesely J - Duval V / Sock J 1 - 2  
Wolfe / Hewitt - Svitolina E / Dolgopolov 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - K. Siniakova 2 - 1  
A. Radwanska - Qia. Wang 2 - 0  
A. Riske - A. Kontaveit 2 - 1  
E. Bouchard - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitu A / Tig P M - King V / Niculescu M 1 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Gibbs N / Riske A 2 - 1  

 

2016.01.06.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Harbour - M. Phillips(4 nyert játszmáig) 4 - 1  
G. Durrant - L. Butler (3 nyert játszmáig) 4 - 0  
J. Hughes - M. Razma(4 nyert játszmáig) 4 - 1  
J. Smith - B. Dawson(4 nyert játszmáig) 4 - 1  
W. Harms - J. Williams(4 nyert játszmáig) 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sirius 7 - 2  
Dalen - Mullsjö 4 - 3  
Granlo - Linköping 3 - 4  
Gävle GIK - Pixbo Wallenstam 2 - 10  
Storvreta - Warberg 4 - 4  
Växjö - Karlstad 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Grand Rapids 2 - 1  
Milwaukee - Cleveland Lake Erie 0 - 4  
Ontario Reign - Texas Stars 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Most 4 - 1  
Kladno - Benatky nad Jizerou 2 - 1  
Litomerice - Slavia Trebic 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 3 - 2  
Salith Sumperk - Slavia Praha 1 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 2 - 0  
Zubr Prerov - Prostejov 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Zlín 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jukurit 3 - 8  
JYP-Akatemia - Kajaanin Hokki 3 - 1  
Keupa - Roki 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Tuto 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dijon 3 - 3  
Chamonix - Brest 2 - 3  
Epinal - Angers 7 - 2  
Lyon - Gap 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 0  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 4  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 0  
Dinamo Minszk - Lada Toljatti 2 - 2  
Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 2 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Traktor Cseljabinszk 2 - 3  
Slovan Bratislava - Jokerit 4 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szocsi 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 2 - 2  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr 5 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 2 - 3  
Buffalo - Florida 1 - 5  
Calgary - Tampa Bay 3 - 1  
Columbus - Minnesota 2 - 4  
Nashville - Winnipeg 1 - 4  
NY Rangers - Dallas 6 - 2  
Philadelphia - Montreal 4 - 3  
Pittsburgh - Chicago 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago 8 - 1  
Val Pusteria - Fassa 3 - 3  
Valpellice - Vipiteno/Sterzing 2 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Karlskoga 1 - 3  
Vita Hasten - Almtuna 5 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - MODO 3 - 4  
Skelleftea - Brynäs 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Martin 5 - 1  
Skalica - Kosice 3 - 5  
Trencin - Piestany 1 - 1  
Zilina - Nitra 6 - 3  
Zvolen - B. Bystrica 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Himik Voszkreszenszk 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rjazany 2 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin 71 - 82  
Ostrava - Prostejov 62 - 88  
Pardubice - Opava 67 - 69  
Svitavy - Jindrichuv Hradec 86 - 77  
Usti nad Labem - USK Praha 66 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Fenerbahce 58 - 67  
Sopron - Famila Schio 65 - 75  
Villeneuve d'Ascq Lille - P. Avenida 78 - 66  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - USK Praha 65 - 75  
Wisla Krakkó - Girona 54 - 46  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Bayern München 83 - 85  
Ulm - Bilbao 75 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Hapoel Jerusalem 105 - 96  
Gran Canaria - Strasbourg 76 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - PAOK 78 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Milano 83 - 67  
Arisz - Neptunas Klaipeda 84 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Trabzonspor 81 - 68  
Trento - Reggio Emilia 82 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Zenit Szentpétervár 84 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Olimpija Ljubljana 82 - 73  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod 84 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Zaragoza 103 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Krka Novo Mesto 89 - 82  
Maccabi Rishon - Adecco ASVEL 82 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Nymburk 76 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Türk Telekom 86 - 114  
Slask Wroclaw - Oostende 59 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Chalon sur Saone 77 - 96  
Tu/Rock - Cantu 83 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Targu Jiu - Le Havre 78 - 68  
Pasvalys - Cibona Zagreb 90 - 95  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Mons 64 - 61  
Juventus Utena - Bakken Aarhus 91 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Skyliners Frankfurt 66 - 71  
Södertälje - Rosa Radom 86 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, V csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Varese 65 - 61  
Tsmoki-Minszk - Güssing 96 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 101 - 107  
Chicago - Milwaukee 117 - 106  
Dallas - Sacramento 98 - 98, h.u. 117 - 116  
LA Lakers - Golden State 88 - 109  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Lucca 70 - 86  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Thüringer HC 27 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Viborg 25 - 30  
Sönderjyske - Aarhus 27 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Sola 34 - 26  
Halden - Kristiansand 26 - 32  
Skrim - Glassverket 23 - 26  
Tertnes Bergen - Raelingen 27 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Vasterasirsta 25 - 27  
Sävehof - Lugi 29 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Bosznia-Hercegovina 29 - 33  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Románia 21 - 34  
Olaszország - Ausztria 27 - 40  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Törökország 24 - 31  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Svájc 23 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Manchester City 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz - Panioniosz 0 - 1  
Kalloni - PAOK 2 - 1  
Levadiakosz - AEK Athén 0 - 1  
Plataniasz - Atromitosz Periszteri 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Roma 3 - 3  
Empoli - Internazionale 0 - 1  
Juventus - Verona 3 - 0  
Lazio - Carpi 0 - 0  
Milan - Bologna 0 - 1  
Napoli - Torino 2 - 1  
Palermo - Fiorentina 1 - 3  
Sassuolo - Frosinone 2 - 2  
Udinese - Atalanta 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Estoril 1 - 0  
Belenenses - Nacional Madeira 2 - 2  
Benfica - Marítimo 6 - 0  
Braga - Académica 3 - 0  
Moreirense - Guimaraes 3 - 4  
Porto - Rio Ave 1 - 1  
Setúbal - Sporting CP 0 - 6  
Tondela - Pacos Ferreira 0 - 2  
Uniao Madeira - Boavista 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Real Murcia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Villarreal 3 - 2  
Barcelona - Espanyol 4 - 1  
Betis - Sevilla 0 - 2  
Mirandes - Deportivo 1 - 1  
Rayo Vallecano - Atl. Madrid 1 - 1  
Valencia - Granada 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Észtország 1 - 1  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Rovigo 15 - 9  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Horvátország 3 - 0  
Törökország - Hollandia 0 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.torna,női,Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 2 - 3  
Röplabda (Olimp-selejt.torna,Európa, Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szerbia 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Finnország 3 - 1  
Oroszország - Franciaország 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Venezuela 3 - 2  
Snooker (Championship League, 1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M.J. Williams 1 - 3  
J. Perry - B. Hawkins 2 - 3  
J. Perry - R. Walden(3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Trump - B. Hawkins(3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Trump - J. Perry 1 - 3  
M. Selby - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Selby - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M.J. Williams - R. Milkins 3 - 1  
M.J. Williams - R. Walden 2 - 3  
R. Milkins - B. Hawkins 3 - 1  
R. Milkins - R. Walden 1 - 3  
R. Walden - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - M. Erakovic 2 - 0  
C. McHale - C. Wozniacki 0 - 2  
D. Kasatkina - N. Hibino 1 - 2  
J. Görges - B. Strycova 2 - 0  
J. Ostapenko - N. Broady 1 - 2  
K. Flipkens - I. Falconi 2 - 1  
S. Kuznetsova - T. Paszek 0 - 2  
S. Stephens - C. Witthöft 2 - 1  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erakovic M / Soler-Espino - Goerges J / Srebotnik K 2 - 1  
Flipkens K / Ivanovic A - Mertens E / Mestach A-S    
Irigoyen M / Krejcikova B - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Stepanek 2 - 1  
D. Kudla - D. Thiem 0 - 2  
M. Cilic - Hy. Chung 2 - 0  
M. Kukushkin - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Inglot D / Lindstedt R 1 - 2  
Dodig I / Groth S - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Dimitrov G / Nishikori K 1 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Duckworth J / Guccione C 1 - 2  
Reid M / Smith J-P - Pavic M / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Makarova - A. Petkovic 0 - 2  
M. Brengle - A. Kerber 0 - 2  
S. Crawford - B. Bencic 2 - 0  
S. Halep - V. Azarenka    
V. Lepchenko - G. Muguruza Blanco    
Y. Bonaventure - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Panova A - Pavlyuchenkova / Vesnina 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Bencic B / Mladenovic K 2 - 1  
Klepac A / Kudryavtseva A - Dabrowski G / Rosolska A 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
B. Coric - A. Krajicek 2 - 0  
J. Millman - R. Bautista-Agut 0 - 2  
S. Wawrinka - A. Rublev 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Ramanathan R - Daniell M / Sitak A 2 - 1  
Devvarman/Nedunchezhiyan - Monroe N / Podlipnik-Cast 2 - 1  
Krajicek A / Paire B - Betov S / Elgin M 2 - 1  
Marach O / Martin F - Bedene A / Huey T 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - P-H. Mathieu 2 - 0  
K. Edmund - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
N. Djokovic - F. Verdasco 2 - 0  
P. Andujar - L. Mayer 0 - 2  
R. Berankis - An. Kuznetsov 0 - 2  
R. Haase - R. Nadal 0 - 2  
T. Berdych - D. Dzumhur 2 - 0  
T. Gabashvili - I. Marchenko 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Stakhovsky S - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Chardy J / Mathieu P H - Murray J / Soares B 0 - 2  
Petzschner P / Peya A - Marrero D / Seppi A 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Gabashvili T / Ramos-Vino 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália (Green) - Nagy-Britannia 2 - 1  
Franciaország - Németország 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - A. Zverev 0 - 2  
N. Kyrgios - A. Murray 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - S. Lisicki 2 - 0  
D. Gavrilova - H. Watson 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / De Schepper K - Lisicki S / Zverev A 1 - 2  
Gavrilova D / Kyrgios N - Watson H / Murray A 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Zheng 2 - 0  
A. Radwanska - S. Zhang 2 - 0  
A. Riske - S-W. Hsieh 2 - 1  
Babos T. - M. Niculescu 2 - 0  
E. Bouchard - N. Gibbs 2 - 0  
I-C. Begu - A-L. Friedsam    
K. Siniakova - Z. Diyas 2 - 0  
V. King - Qia. Wang 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukakcay C / Krunic A - Liang C / Peng S 2 - 1  
Khromacheva I / Marozava - King V / Niculescu M 0 - 2  
Mitu A / Tig P M - Dushevina V / Siniakova K 2 - 1  
Téli sportok (Négysánc-verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bischofshofen    
Négysánc-verseny 2015/16    
Téli sportok (Síugrás, Bischofshofen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gangnes - M. Hayböck 0 - 1  
N. Kasai - J.A. Forfang 0 - 1  
S. Freund - P. Prevc 0 - 1

 

2016.01.05.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dawson - J. Walton (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
G. de Vos - K. Pantelidis 3 - 1  
G. Robson - M. Razma (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
M. Adams - J. Smith 3 nyert játszmára 0 - 3  
M. McGeeney - P. Sajwani 3 nyert játszmáig 3 - 0  
W. Harms - S. Asada 3 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Asti 1 - 3  
Luparense - Fabrizio Corigliano 6 - 2  
Napoli - Lazio 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Mountfield HK 6 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 5 - 2  
Frederikshavn - Herlev Eagles 4 - 4  
Odense - Esbjerg 9 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Kookoo 3 - 3  
Hämeenlinna - JYP 2 - 1  
Kalpa - Turku PS 3 - 1  
Kärpät - Lukko 4 - 4  
Vaasan Sport - Ässät 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 1 - 3  
Rouen - Strasbourg 7 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Barisz Asztana - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 3 - 6  
Újpest - Dunaújváros 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Los Angeles 4 - 1  
Edmonton - Carolina 0 - 0  
New Jersey - Detroit 0 - 1  
St. Louis - Ottawa 2 - 2  
Vancouver - Arizona 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Kongsvinger 3 - 1  
Lorenskog - Valerenga 1 - 2  
Manglerud - Stjernen 3 - 8  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 3 - 3  
Storhamar - Lillehammer 3 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 2 - 1  
Bremerhaven - Kassel 3 - 3  
Freiburg - Dresden 4 - 2  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 3 - 6  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 5 - 0  
Riessersee - Heilbronn 8 - 2  
Rosenheim - Bad Nauheim 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 4 - 1  
Düsseldorf - Iserlohn 3 - 5  
Eisbären Berlin - Köln 3 - 1  
Ingolstadt - Krefeld 4 - 1  
München - Hamburg 3 - 0  
Nürnberg - Mannheim 5 - 3  
Straubing - Wolfsburg 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 1 - 1  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 2 - 3  
Klagenfurt - Salzburg 0 - 7  
Linz - Fehérvár 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Graz 0 - 3  
Znojmo - Vienna Capitals 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 7 - 1  
Chaux-de-fonds - GCK Lions 6 - 1  
Langenthal - Winterthur 5 - 2  
Olten - Red Ice Martigny 6 - 6  
Visp - Rapperswil 2 - 5  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Kloten 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 2 - 1  
Leksand - Asplöven 7 - 2  
Sundsvall - Björklöven 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Växjö 3 - 5  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország-U20Finnország (Helyszín: Finnország) 3 - 3  
U20Svédország - U20USA 3 - 8  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - AGÜ Kayserispor 68 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Oldenburg 78 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Zielona Gora 73 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Sassari 86 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Antwerpen 97 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Calais 70 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Ness Ziona 95 - 92  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 65 - 75  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 85 - 74  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 94 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 94 - 103  
Cleveland - Toronto 122 - 100  
Detroit - Orlando 115 - 89  
Golden State - Charlotte 111 - 101  
Miami - Indiana 95 - 95, h.u. 103 - 100  
Milwaukee - San Antonio 98 - 123  
Oklahoma City - Sacramento 104 - 116  
Philadelphia - Minnesota 109 - 99  
Portland - Memphis 78 - 91  
Utah - Houston 91 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Brose Bamberg 72 - 91  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 30 - 30  
Ringköbing - Odense 16 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Tunézia 37 - 30  
Svédország - Csehország 29 - 27  
Szlovénia - Macedónia 23 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - Liverpool 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 0 - 3  
Veria - Iraklisz 1908 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Sampdoria 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Carmarthen 2 - 1  
Röplabda (Olimp-sel.torna,női,Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Törökország(Helyszín: Törökország) 1 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.torna,női,Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lengyelország 3 - 1  
Olaszország - Oroszország 1 - 3  
Röplabda (Olimp-selejt.torna,Európa, Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország(Helyszín:Németország) 0 - 3  
Szerbia - Lengyelország 1 - 3  
Röplabda (Olimp-selejt.torna,Európa, Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 0 - 3  
Snooker (Championship League, 1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Walden 3 nyert frame-ig 1 - 3  
J. Higgins - R. Day 0 - 3  
J. Higgins - R. Milkins 3 - 2  
M.J. Williams - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M.J. Williams - R. Milkins 1 - 3  
M.J. Williams - R. Milkins 1 - 3  
M.J. Williams - R. Walden 3 - 1  
R. O'Sullivan - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
R. O'Sullivan - R. Day 3 nyert frame-ig 3 - 2  
R. O'Sullivan - R. Milkins 3 - 1  
R. O'Sullivan - R. Milkins    
R. O'Sullivan - R. Walden 3 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - C. Wozniacki 0 - 2  
F. Schiavone - T. Paszek 1 - 2  
K. Bertens - B. Strycova 0 - 2  
K. Flipkens - B. Mattek-Sands 2 - 1  
L. Hradecka - J. Görges 0 - 2  
M. Doi - C. McHale 0 - 2  
N. Broady - A. Ivanovic 2 - 0  
V. Williams - D. Kasatkina 1 - 2  
Y. Putintseva - M. Erakovic 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kovinic D / Strycova B - Maria T / Siegemund L 2 - 0  
Larsson J / Van Uytvanc A - Grönefeld A-L / Vandeweg 0 - 2  
Rae J / Smith A - Kichenok / Kichenok 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - N. Mahut 2 - 0  
D. Goffin - T. Bellucci 2 - 0  
D. Istomin - M. Kukushkin 0 - 2  
I. Dodig - O. Anderson 2 - 0  
J. Duckworth - D. Thiem 1 - 2  
R. Stepanek - D. Lajovic 2 - 0  
V. Troicki - S. Johnson 2 - 0  
Y. Nishioka - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Groth S - Lajovic D / Troicki V 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Cornet 2 - 1  
C. Suarez Navarro - S. Stosur 2 - 1  
D. Cibulkova - R. Vinci 0 - 2  
M. Gasparyan - E. Makarova 1 - 2  
M. Sharapova - E. Makarova    
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerber A / Petkovic A - Bondarenko K / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Devvarman 2 - 1  
K. Khachanov - G. Müller 1 - 2  
L. Vanni - J-L. Struff 2 - 0  
R. Ram - A. Krajicek 1 - 2  
R. Ramanathan - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
S. Giraldo - L. Rosol 0 - 2  
T. Daniel - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
T. Fabbiano - J. Kovalik 2 - 1  
V. Pospisil - Al. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Coric B - Fyrstenberg/SGonzale 0 - 2  
Garcia-Lopez G / Wawrinka - Granollers M / Paes L    
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P-H. Mathieu 1 - 2  
A. Seppi - R. Berankis 1 - 2  
B. Becker - L. Mayer 0 - 2  
F. Verdasco - M. Jaziri 2 - 0  
I. Marchenko - D. Ferrer 2 - 1  
P. Andujar - P. Lorenzi 2 - 1  
P. Carreno-Busta - R. Nadal 1 - 2  
T. Berdych - S. Stakhovsky 2 - 0  
T. Gabashvili - S. Bolelli 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Klizan M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Bolelli S / Stakhovsky S - Knowle J / SA A 2 - 0  
Koolhof W / Middelkoop M - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Petzschner P / Peya A - Zayed M S / Zayid M S 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Erlich J / Fleming C 2 - 0  
Tenisz (Happy Valley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Donati 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - A. Dolgopolov 0 - 2  
L. Hewitt - J. Sock 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wolfe - S. Williams    
Ka. Pliskova - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pliskova KA / Vesely J - Svitolina E / Dolgopolov 2 - 0  
Wolfe / Hewitt - Williams S / Sock J    
Tenisz (Mendoza, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - N. Kicker    
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A. Krunic 2 - 0  
E. Bouchard - D. Vekic 2 - 1  
N. Gibbs - T. Smitkova 2 - 0  
Qia. Wang - J. Konta 2 - 1  
S. Zhang - I. Khromacheva 2 - 0  
S. Zheng - P. Kvitova    
V. King - M. Linette    
Y. Shvedova - A. Kontaveit 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Rodina E - Dushevina V / Siniakova K 0 - 2  
Buyukakcay C / Krunic A - Linette M / Zhang K-L    
Diyas Z / Zhang L - Mitu A / Tig P M 0 - 2  
Vízilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Olaszország 4 - 14  
Vízilabda (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 11 - 8  

 

2016.01.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Minnesota 13 - 20  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. de Graaf - R. Veenstra (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
P. Blackwell - M. Atkins 0 - 3  
R. de Vreede - L. Butler    
R. Modra - J. Walton (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Warberg 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Carlisport Cogianco 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Texas Stars 5 - 1  
Stockton - Bakersfield 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Litomerice 3 - 0  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 3 - 0  
Most - Jihlava 2 - 2  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 2 - 4  
Slavia Trebic - Havirov 1 - 4  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 2 - 4  
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 1  
CSZKA Moszkva - Szocsi 1 - 2  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 2 - 4  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 5 - 1  
Dinamo Riga - Slovan Bratislava    
Medvescak Zagreb - Jokerit    
Metallurg Novokuznyeck - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lada Toljatti 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 4 - 1  
Chicago - Ottawa 3 - 0  
Florida - Minnesota 2 - 1  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20USA    
U20Svédország - U20Finnország (Helyszín: Finnország) 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb 79 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Portland 106 - 112  
LA Lakers - Phoenix 97 - 77  
Washington - Miami 75 - 97  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yesilgiresun - Fenerbahce Ülker 76 - 77  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Csehország 34 - 28  
Szlovénia - Macedónia 28 - 28  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - AEL Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Panetolikosz 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Getafe    
Röplabda (Olimp-sel.torna,női,Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 2 - 3  
Horvátország - Törökország (Helyszín: Törökország)    
Röplabda (Olimp-sel.torna,női,Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Oroszország 2 - 3  
Snooker (Championship League, 1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Milkins 2 - 3  
J. Higgins - B. Hawkins 0 - 3  
M.J. Williams - J. Higgins 3 - 1  
R. Day - R. Walden 2 - 3  
R. Milkins - R. Day 3 - 2  
R. O'Sullivan - J. Higgins 3 - 2  
R. O'Sullivan - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Walden - R. O'Sullivan (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A. Dulgheru 1 - 2  
C. Witthöft - T. Maria 2 - 0  
I. Falconi - C. Vandeweghe 2 - 1  
J. Larsson - J. Ostapenko 0 - 2  
M. Duque Marino - N. Hibino 1 - 2  
S. Kuznetsova - M. Barthel    
S. Stephens - P. Hercog 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erakovic M / Soler-Espino - Cheng R / Jones S 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Flipkens K / Ivanovic A 1 - 2  
Jans-Ignacik K / Kania P - Irigoyen M / Krejcikova B 1 - 2  
Jurak D / Melichar N - Goerges J / Srebotnik K 1 - 2  
Martic P / Minella M - Mertens E / Mestach A-S 1 - 2  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Rybarikova - N. Broady 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - T. Kamke 0 - 2  
G. Dimitrov - G. Simon 2 - 0  
Hy. Chung - S. Groth 2 - 0  
J-P. Smith - D. Kudla 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bellucci T / Johnson S 2 - 1  
Kubot L / Matkowski M - Marray J / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Nestor D / Stepanek R - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - A. Kerber 1 - 2  
C. Suarez Navarro - A. Tomljanovic 2 - 0  
E. Vesnina - V. Azarenka 0 - 2  
J. Cepelova - S. Stosur 1 - 2  
J. Jankovic - R. Vinci 1 - 2  
K. Bondarenko - M. Brengle 1 - 2  
S. Crawford - P. Hon 2 - 0  
S. Errani - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Cornet A - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 1  
Bencic B / Mladenovic K - Errani S / Suarez Navarro 2 - 0  
Dabrowski G / Rosolska A - Rodionova/Rodionova 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Hon P / Tomljanovic A    
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Granollers 2 - 1  
J. Millman - E. Donskoy 2 - 1  
N. Almagro - A. Pavic 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Bhupathi M / Muller G 2 - 1  
Oswald P / Shamasdin A - Rosol L / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - F. Lopez 2 - 1  
J. Chardy - M.S. Zayid 2 - 0  
K. Edmund - M. Klizan 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Dzumhur 0 - 2  
M. Ilhan - An. Kuznetsov    
N. Djokovic - D. Brown 2 - 0  
R. Haase - A. Karatsev 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Mathieu P H - Ali Mutawa J M / Jaziri M 2 - 0  
Marrero D / Seppi A - Andujar P / Mayer L 2 - 0  
Nadal R / Verdasco F - Gabashvili T / Ramos-Vino 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - USA 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - J. Sock 2 - 0  
A. Murray - K. De Schepper 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - S. Williams    
H. Watson - C. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitolina E / Dolgopolov - Williams S / Sock J    
Watson H / Murray A - Garcia C / De Schepper K 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - A. Riske 1 - 2  
A. Sevastova - M. Niculescu 1 - 2  
B. Jovanovski - A-L. Friedsam 0 - 2  
C-A. Mitu - K. Siniakova 0 - 2  
E. Rodina - Babos T. 0 - 2  
I-C. Begu - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
K.L. Zhang - Z. Diyas 0 - 2  
S-W. Hsieh - Y-Y. Duan 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibbs N / Riske A - Chan C-W / Takahata K 2 - 0  
King V / Niculescu M - Chuang C-J / Kalashnikova O 2 - 0  
Liang C / Peng S - LI Y / Sheng Y 2 - 0  
Liang W-Y / Peng H-Y - LI Y / Sheng Y    
Vízilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 8 - 10  
Vízilabda (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 10 - 7
Címkék: eredmények, tippmix,