Tippmix eredmények - 2016. január 25-31.

2016-01-25
Tippmix eredmények - 2016. január 25-31.
2016.01.31.
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Wade (11 nyert legig) 11 - 6  
K. Huybrechts - J. Wade (10 nyert leg-ig) 5 - 10  
M. van Gerwen - D. Chisnall (11 nyert leg-ig) 11 - 6  
M. van Gerwen - M. Smith (10 nyert legig) 10 - 3  
M. van Gerwen - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 11 - 10  
P. Taylor - P. Wright (10 nyert legig) 10 - 9  
V. van der Voort - D. Chisnall 4 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Mullsjö 5 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Albany 4 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 2 - 2  
Hartford - St. John's 4 - 1  
Hershey - Syracuse 5 - 1  
Milwaukee - Grand Rapids 7 - 3  
Ontario Reign - Manitoba 4 - 0  
Springfield - Portland 6 - 2  
Stockton - Bakersfield 4 - 2  
Utica - Rochester 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Zubr Prerov 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 5 - 3  
Liberec - Plzen 1 - 1  
Litvínov - Mountfield HK 5 - 1  
Olomouc - Mladá Boleslav 1 - 0  
Pardubice - Chomutov 3 - 1  
Vítkovice - Sparta Praha 2 - 3  
Zlín - Trinec 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 2 - 0  
Frederikshavn - Aalborg 2 - 2  
Odense - Rungsted 6 - 1  
Rödovre - Gentofte 3 - 1  
SönderjyskE - Herlev Eagles 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 3 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 6 - 2  
Angers - Chamonix 6 - 2  
Briancon - Brest 3 - 5  
Dijon - Morzine-Avoriaz 3 - 3  
Epinal - Bordeaux 7 - 5  
Rouen - Lyon 6 - 2  
Strasbourg - Gap 1 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 2 - 5  
Amur Habarovszk - Vityaz Podolszk 1 - 4  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 3 - 6  
Metallurg Novokuznyeck - Medvescak Zagreb 5 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Slovan Bratislava 3 - 2  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 4 - 1  
Storhamar - Manglerud 6 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 6 - 3  
Crimmitschau - Rosenheim 5 - 1  
Heilbronn - Bremerhaven 1 - 7  
Kassel - Dresden 3 - 2  
Lausitzer Füchse - Freiburg 0 - 2  
Ravensburg - Kaufbeuren 2 - 2  
Riessersee - Bad Nauheim 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 4 - 4  
Eisbären Berlin - Straubing 2 - 1  
Hamburg - Düsseldorf 4 - 2  
Ingolstadt - Wolfsburg 2 - 2  
Iserlohn - Schwenningen 1 - 4  
München - Krefeld 6 - 1  
Nürnberg - Mannheim 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 1 - 3  
Graz - Innsbruck 4 - 1  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 2 - 4  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 5 - 4  
Znojmo - Salzburg 7 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Fribourg 5 - 3  
Lausanne - Biel 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Piestany 6 - 3  
Skalica - Nitra 2 - 4  
Trencin - Kosice 0 - 3  
Zilina - B. Bystrica 3 - 1  
Zvolen - Martin 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Krisztall Szaratov 1 - 2  
Izssztal Izsevszk - Kazzink-Torpedo 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Cselmet Cseljabinszk 4 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dizel Penza 2 - 1  
Rubin Tyumeny - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Sutjeska Niksic 93 - 76  
Mega Leks - Cedevita Zagreb 100 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Kolin 84 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Arras 91 - 65  
Toulouse - Landes 43 - 67  
Villeneuve d'Ascq Lille - Angers 69 - 54  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoleosz - Olympiakosz 60 - 103  
PAOK - Arisz 69 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 73 - 71  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 100 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Start Lublin 71 - 49  
Slask Wroclaw - Trefl Sopot 81 - 76  
Szczecin - Zielona Gora 67 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas 74 - 74, h.u. 92 - 88  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 82 - 78  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 89 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - San Antonio 117 - 103  
Houston - Washington 122 - 123  
Indiana - Denver 99 - 99, h.u. 109 - 105  
LA Clippers - Chicago 120 - 93  
Memphis - Sacramento 121 - 117  
New Orleans - Brooklyn 105 - 103  
Toronto - Detroit 111 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Giessen 88 - 68  
Bremerhaven - Telekom Bonn 87 - 72  
Hagen - Ulm 75 - 101  
Mitteldeutscher - Alba Berlin 75 - 84  
S. Oliver Würzburg - Brose Bamberg 67 - 80  
Skyliners Frankfurt - Bayreuth 75 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Sassari 88 - 82  
Cantu - Reggio Emilia 70 - 74  
Caserta - Cremona 73 - 64  
Milano - Avellino 80 - 81  
Pistoia - Trento 64 - 69  
Venezia - Manital Torino 73 - 57  
VL Pesaro - Varese 76 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Lucca 61 - 71  
Cagliari - Orvieto 79 - 70  
Dike Napoli - Famila Schio 61 - 72  
Parma - Torino 82 - 56  
San Martino di Lupari - GEAS San Giovanni 91 - 66  
Umbertide - UR Venezia 58 - 75  
Vigarano - Ragusa 84 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Iberostar Tenerife 90 - 80  
Joventut Badalona - Estudiantes 75 - 58  
Manresa - Real Madrid 70 - 102  
Murcia - Laboral Kutxa 68 - 66  
Obradoiro Monbus - Barcelona 62 - 69  
Unicaja Malaga - Sevilla 71 - 66  
Valencia - Bilbao 85 - 49  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Gernika Bizkaia 62 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Istanbul BB 84 - 77  
Darussafaka - RH Gaziantepspor 90 - 65  
TED Ankara Kolejliler - Fenerbahce Ülker 70 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Besiktas 81 - 78  
Antakya Hatay - Galatasaray 68 - 68, h.u. 75 - 70  
Fenerbahce - Canik 88 - 57  
Istanbul Univ. - Mersin 76 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Nyizsnyij Novgorod 73 - 79  
K.Oktyabr Volgográd - CSZKA Moszkva 74 - 108  
Nymburk - UNIKSZ Kazany 74 - 75  
VEF Riga - Zenit Szentpétervár 76 - 95  
Kézilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016    
Norvégia - Horvátország 24 - 31  
Németország - Spanyolország 24 - 17  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Érd 20 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordstrand - Glassverket 23 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Füchse Berlin 31 - 30  
Leverkusen - Göppingen 34 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Vasterasirsta 26 - 20  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Everton 0 - 3  
Milton Keynes Dons - Chelsea 1 - 5  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Crucero del Norte 0 - 1  
Atl. Parana - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Boca Unidos - Brown de Adrogue 2 - 0  
Gimnasia Jujuy - Instituto Cordoba 0 - 0  
Santamarina Tandil - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Newcastle Jets 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Geel 0 - 2  
Saint-Gilloise - Seraing 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Lokeren 2 - 1  
Gent - Waasland Beveren 2 - 1  
Oostende - Mouscron-Peruwelz 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 2 - 0  
Wolfsburg - 1. FC Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Fortuna Köln 0 - 0  
Wehen - Hallescher FC 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Dep. Union La Calera 0 - 1  
Universidad Catolica - Santiago Wanderers 4 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Ethnikosz Ahnasz 1 - 0  
Apollon Limasszol - Agia Napa 4 - 0  
Pafosz - Omonia Nicosia 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rennes 4 - 0  
Caen - Nice 2 - 0  
St-Etienne - Paris SG 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Kisszamikosz 0 - 1  
Apollon Szmirnisz - Panszerraikosz 1 - 1  
Panahaiki - Kallithea 0 - 1  
Panegialiosz - Hania 1 - 1  
Paneleuszianiakosz - Lamia 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Veria 3 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Levadiakosz 2 - 0  
Giannina - Olympiakosz 0 - 3  
Plataniasz - Panathinaikosz 2 - 3  
Xanthi - Iraklisz 1908 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Den Bosch - Sparta Rotterdam    
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Heerenveen 0 - 1  
Feyenoord - ADO Den Haag 0 - 2  
Roda - Ajax 2 - 2  
Twente - Utrecht 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente Medellin 2 - 2  
Boyaca Chico - Independiente SF 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Atl. Huila 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - UNAM Pumas 1 - 1  
Cruz Azul - Chiapas 2 - 1  
Dep. Toluca - Puebla 1 - 1  
Dorados de Sinaloa - América 0 - 3  
M. Morelia - Chivas Guadalajara 2 - 0  
Pachuca - Monterrey 3 - 1  
Tigres - Leon 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Sampdoria 3 - 2  
Chievo - Juventus 0 - 4  
Genoa - Fiorentina 0 - 0  
Milan - Internazionale 3 - 0  
Napoli - Empoli 5 - 1  
Torino - Verona 0 - 0  
Udinese - Lazio 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Novara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Bassano 0 - 0  
Reggiana - Pro Piacenza 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Pisa 2 - 0  
Pontedera - L'Aquila 1 - 2  
Prato - Robur Siena 0 - 1  
Teramo - Santarcangelo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Cosenza 1 - 0  
Catania - Matera 2 - 1  
Juve Stabia - Catanzaro 1 - 1  
Martina Franca - Ischia 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Olhanense 1 - 0  
Aves - Braga B 2 - 0  
Chaves - Oriental de Lisboa 1 - 1  
Feirense - Farense 1 - 0  
Guimaraes B - Famalicao 1 - 2  
Mafra - Portimonense 0 - 0  
Porto B - Leixoes 0 - 2  
Sporting CP B - Covilha 1 - 3  
Varzim - Penafiel 1 - 1  
Viseu - Santa Clara 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Pacos Ferreira 2 - 2  
Boavista - Braga 0 - 0  
Moreirense - Benfica 1 - 4  
Nacional Madeira - Tondela 3 - 1  
Rio Ave - Setúbal 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Celtic 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Zaragoza 2 - 1  
Ath. Bilbao B - Elche 0 - 1  
Gimnastic - Tenerife 2 - 1  
Mirandes - Osasuna 4 - 0  
Numancia - Girona 1 - 1  
Ponferradina - Mallorca 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Atl. Astorga 2 - 0  
Cultural Leonesa - Guijuelo 0 - 2  
Izarra - Ferrol 0 - 0  
Pena Sport - Coruxo 1 - 0  
Pontevedra - Lealtad 2 - 2  
Somozas - Tudelano 0 - 1  
Sp. Gijón B - Compostela 0 - 0  
UD Logrones - R. Santander 1 - 1  
Valladolid B - Cacereno 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Barakaldo 1 - 1  
Getafe B - Gernika 0 - 1  
Mensajero - CD Guadalajara 1 - 0  
Real Union Irun - Majadahonda 1 - 0  
Sestao River - La Roda 1 - 0  
Socuellamos - Portugalete 3 - 0  
Toledo - Leioa 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Atl. Baleares 2 - 1  
Hercules - Lleida 2 - 1  
Llosetense - Alcoyano 1 - 2  
Olot - Reus 0 - 0  
Pobla de Mafumet - Sabadell 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Cadiz 1 - 0  
Betis B - Real Murcia 0 - 0  
Cartagena - Sevilla B 0 - 2  
Granada B - Linense 2 - 1  
La Hoya Lorca - Melilla 6 - 1  
Marbella - Linares 1 - 0  
Real Jaen - Merida 0 - 1  
Rec. Huelva - Almería B 1 - 0  
UCAM Murcia - Jumilla 1 - 1  
Villanovense - San Roque de Lepe 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Celta Vigo 2 - 1  
Real Madrid - Espanyol 6 - 0  
Sevilla - Levante 3 - 1  
Valencia - Sp. Gijón 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Elazigspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucaspor - Besiktas 0 - 2  
Bursaspor - Amedspor 1 - 2  
Galatasaray - Gaziantepspor 3 - 1  
Konyaspor - Antalyaspor 1 - 0  
Sivas Bld. Spor - Rizespor 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Izland 3 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Harlequins 26 - 19  
Worcester - Exeter 15 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Stade de France 23 - 16  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Glasgow Warriors 20 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Padova 3 - 2  
Modena - Vero Monza 3 - 0  
Molfetta - Revivre Milano 3 - 0  
Perugia - Ravenna 3 - 2  
Piacenza - Trentino 0 - 3  
Verona - Latina 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 3 - 1  
Bisonte Firenze - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Busto Arsizio - LJ Modena 0 - 3  
Casalmaggiore - Conegliano 2 - 3  
Vicenza - Montichiari 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Y. Hou    
E. Tomashevsky - F. Caruana 1 - 0  
L. van Wely - Y. Wei    
M. Adams - W. So    
M. Carlsen - D. Liren    
P. Eljanov - D. Navara 1 - 0  
S. Mamedyarov - S. Karjakin    
Snooker (World Seniors Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - D. Morgan 1 - 2  
D. Dale - J. White 0 - 2  
G. Lees - J. White 0 - 2  
J. White - D. Morgan 0 - 2  
M. Davis - R. McLeod 2 - 0  
R. McLeod - N. Bond 2 - 1  
R. Milkins - M. Davis 0 - 2  
World Seniors Championship 2016    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - A. Murray 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vesnina E / Soares B - Vandeweghe C / Tecau H 2 - 1  
Tenisz (Bucaramanga, Colombia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - P. Lorenzi    
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - I. Sijsling 0 - 2  
D. Brown - M. Zverev 2 - 1  
D. Guez - A. Pavlasek 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - A. Arnaboldi 2 - 0  
E. Ymer - M. Janvier 2 - 0  
K. Coppejans - E. Gerasimov 2 - 0  
T. Lamasine - K. De Schepper 1 - 2  
V. Millot - K. Khachanov 1 - 2  
Tenisz (Quito-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - C. Hemery 2 - 1  
J. Kovalik - E. Struvay 2 - 0  
J. Souza - R. Quiroz 2 - 0  
R. Olivo - J.I. Londero 2 - 0  
Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kravchuk - D. Brands 1 - 2  
M. Basic - F. Dustov 2 - 0  
T. Fabbiano - Fucsovics M. 2 - 0  
Y. Sugita - M. Copil 0 - 2  
Tollaslabda (India Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - Y. Huang 2 - 1  
Tollaslabda (India Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sato - Ji H. Sung 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Jadran Herceg Novi 8 - 11  
Radnicki Kragujevac - Partizan Belgrád 7 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc

 

2016.01.30.
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.Lewis-K.Huybrechts (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
G.Anderson-van der Voort (10 nyert leg-ig) 7 - 10  
J. Wade - T. Jenkins (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
M.Smith-R.van Barneveld (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
M.van Gerwen-S.Bunting (10 nyert leg-ig) 10 - 1  
P. Taylor - J. Klaasen (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
P. Wright-I. White (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
R. Thornton - D. Chisnall (10 nyert legig) 9 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - M-Team 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Växjö 6 - 5  
Dalen - Storvreta 2 - 5  
Granlo - Karlstad 5 - 2  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 8 - 4  
Linköping - Warberg 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Utica 3 - 3  
Bakersfield - Manitoba 6 - 2  
Cleveland Lake Erie - Texas Stars 3 - 2  
Grand Rapids - Toronto Marlies 2 - 4  
Hartford - Bridgeport 1 - 4  
Iowa - Charlotte 4 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Portland - St. John's 4 - 2  
Providence - Springfield 8 - 1  
Rochester - Binghamton 2 - 5  
Rockford - Chicago Wolves 6 - 0  
San Antonio - San Jose Barracuda 2 - 1  
San Diego - Ontario Reign 0 - 2  
Syracuse - Hershey 3 - 5  
Toronto Marlies - Binghamton 5 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 1 - 1  
Jihlava - Prostejov 3 - 1  
Litomerice - Kladno 3 - 1  
Most - Slavia Praha 5 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Salith Sumperk 2 - 0  
Slavia Trebic - Kadan 6 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 1 - 1  
Kajaanin Hokki - SaPKo 6 - 1  
Keupa - JYP-Akatemia 2 - 1  
Leki - Jokipojat 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 1 - 1  
Ilves - Espoo Blues 3 - 0  
JYP - Kalpa 3 - 2  
Lahti Pelicans - Ässät 4 - 0  
SaiPa - Kookoo 2 - 1  
Turku PS - Lukko 2 - 5  
Vaasan Sport - Tappara 5 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Riga 4 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest 0 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger 1 - 3  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 4 - 1  
Valerenga - Kongsvinger 4 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 5 - 2  
Gherdeina/Gröden - Fassa 0 - 3  
Val Pusteria - Cortina 6 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Valpellice 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil 4 - 0  
Chaux-de-fonds - Thurgau 4 - 0  
Langenthal - GCK Lions 6 - 4  
Red Ice Martigny - Olten 2 - 1  
Winterthur - Visp 0 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 5 - 2  
Biel - Zürich Lions 5 - 5  
Fribourg - Ambri 4 - 1  
Kloten - Davos 6 - 2  
Langnau Tigers - Lausanne 1 - 1  
Servette - Lugano 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Leksand 4 - 0  
Oskarshamn - Mora 5 - 2  
Pantern Malmö - Asplöven 3 - 1  
Tingsryd - Sundsvall 1 - 0  
Vita Hasten - AIK 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden 3 - 2  
Karlskrona - Örebro 8 - 2  
Linköping - HV 71 5 - 1  
Lulea - Brynäs 1 - 1  
MODO - Färjestad 1 - 4  
Rögle - Växjö 1 - 4  
Skelleftea - Malmö 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Rjazany 1 - 1  
VMF-Karelija - Himik Voszkreszenszk 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Partizan Belgrád 78 - 65  
Krka Novo Mesto - Igokea 74 - 64  
Olimpija Ljubljana - Sentjur 77 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin 79 - 78  
Ostrava - MMCITE Brno 81 - 69  
Pardubice - Svitavy 112 - 68  
Prostejov - Jindrichuv Hradec 84 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg 63 - 84  
Cholet - Dijon 79 - 73  
Limoges - Le Havre 86 - 67  
Nanterre - Monaco 82 - 76  
Orleans - Le Mans 73 - 82  
Reims - Gravelines 98 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lyon 72 - 62  
Cavigal Nice - Lattes Montpellier 69 - 81  
Flammes Carolo Ardennes - Mondeville 96 - 48  
Union Hainaut - Calais 62 - 49  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Apollon Patra 60 - 54  
Koroivosz Amaliadasz - Kavala 72 - 78  
Lavriou - AEN Kifiszia 74 - 70  
Trikala - AEK Athén 65 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Haifa 85 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Kutno 78 - 86  
Ostrow Wielkopolski - Rosa Radom 69 - 62  
Starogard Gdanski - Tarnobrzeg 81 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 82 - 74  
Vytautas Prienai - Pasvalys 80 - 80, h.u. 94 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szeged 86 - 77  
Kaposvár - ZTE 90 - 74  
Kecskemét - Körmend 86 - 74  
MAFC - Alba Fehérvár 84 - 108  
Pécs - Nyíregyháza 82 - 66  
Sopron - Szombathely 82 - 81  
Szolnok - Atomerőmű 71 - 58  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Sopron 63 - 65  
PINKK-Pécs - Diósgyőr 89 - 79  
Szekszárd - Cegléd 58 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Orlando 113 - 94  
Dallas - Brooklyn 91 - 79  
Detroit - Cleveland 106 - 114  
LA Clippers - LA Lakers 105 - 93  
Milwaukee - Miami 103 - 107  
New York - Phoenix 102 - 84  
Oklahoma City - Houston 116 - 108  
Philadelphia - Golden State 105 - 108  
Portland - Charlotte 109 - 91  
Utah - Minnesota 103 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Braunschweig 83 - 61  
Tübingen - Oldenburg 75 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Gipuzkoa 94 - 82  
MoraBanc Andorra - Zaragoza 91 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CREF Madrid - Gran Canaria 65 - 77  
Ferrol - Girona 55 - 62  
P. Avenida - Zaragoza 76 - 56  
Zamarat - Conquero Huelva 72 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Türk Telekom 64 - 70  
Galatasaray - Trabzonspor 85 - 66  
Karsiyaka - Besiktas 77 - 59  
Yesilgiresun - Usak Sportif 85 - 100  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Gelistirenler Dernegi 74 - 80  
Edirne - Adana Botas 67 - 76  
Yakin Dogu Univ. - Orduspor 86 - 65  
Kézilabda (African Nations Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Algéria    
Kézilabda (Afrika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Angola 19 - 25  
Egyiptom - Tunézia 21 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Viborg 17 - 17  
Randers - Silkeborg 32 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 21 - 19  
FTC - Dunaújváros 32 - 22  
Győr - Vác 38 - 22  
MTK - Siófok 25 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Blomberg-Lippe 23 - 20  
Leipzig - Thüringer HC 30 - 34  
Metzingen - Bad Wildungen 36 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Lugi 19 - 29  
Höör - Eslöv 26 - 21  
Kristianstad - Önnereds 24 - 26  
Skuru - Heid 30 - 15  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Burnley 2 - 1  
Aston Villa - Manchester City 0 - 4  
Bolton - Leeds 1 - 2  
Bury - Hull City 1 - 3  
Colchester - Tottenham 1 - 4  
Crystal Palace - Stoke 1 - 0  
Liverpool - West Ham 0 - 0  
Nottingham - Watford 0 - 1  
Oxford Utd. - Blackburn 0 - 3  
Portsmouth - Bournemouth 1 - 2  
Reading - Walsall 4 - 0  
Shrewsbury - Sheffield Wed. 3 - 2  
West Bromwich - Peterborough 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Gillingham 1 - 0  
Bradford - Fleetwood 2 - 1  
Coventry - Scunthorpe 1 - 2  
Millwall - Crewe 1 - 1  
Rochdale - Burton 2 - 1  
Swindon - Barnsley 0 - 1  
Wigan - Port Vale 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bristol Rovers 1 - 0  
Crawley - Mansfield 0 - 1  
Hartlepool - Exeter 0 - 2  
Leyton - Cambridge Utd. 1 - 3  
Luton - Notts County 0 - 2  
Morecambe - Newport 1 - 2  
Plymouth - Wycombe 0 - 1  
Wimbledon - Yeovil 2 - 3  
York - Stevenage 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Fulham    
Bristol City - Birmingham 0 - 0  
Huddersfield - Cardiff 2 - 3  
Milton Keynes Dons - Middlesbrough    
Rotherham - Charlton 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Kidderminster 1 - 0  
Braintree - Chester 2 - 0  
Cheltenham - Bromley 4 - 1  
Eastleigh - Wrexham 1 - 1  
Forest Green - Macclesfield 2 - 1  
Gateshead - Grimsby 1 - 0  
Halifax - Welling Utd. 1 - 1  
Lincoln - Guiseley 1 - 0  
Tranmere - Torquay 2 - 1  
Woking - Barrow 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Chacarita Juniors 1 - 0  
Club Almagro - Nueva Chicago 0 - 2  
Douglas Haig - Central Cordoba 2 - 0  
Estudiantes San Luis - Juventud Unida San Luis 2 - 1  
Talleres Cordoba - Guillermo Brown 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 3 - 2  
Sydney FC - Brisbane Roar 1 - 3  
Wellington - Central Coast Mariners 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Heist 2 - 0  
Deinze - WS Bruxelles 1 - 2  
Dessel - Lierse 0 - 1  
Roeselare - Virton 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mechelen 3 - 2  
Genk - Kortrijk 1 - 0  
OH Leuven - Standard Liege 0 - 2  
Westerlo - Zulte Waregem 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - E. Frankfurt 0 - 0  
Bremen - Hertha BSC 3 - 3  
Darmstadt - Schalke 0 - 2  
Dortmund - Ingolstadt 2 - 0  
Leverkusen - Hannover 3 - 0  
VfB Stuttgart - Hamburg 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Stuttgarter Kickers 3 - 0  
Dynamo Dresden - Mainz Amatőr 3 - 0  
Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 0  
Holstein Kiel - Chemnitz 5 - 2  
Magdeburg - Bremen Amatőr 1 - 1  
Münster - Erfurt 2 - 0  
Rostock - Osnabrück 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Würzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Cobresal 1 - 0  
Huachipato - Union Espanola 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - NEA Szalamina 6 - 1  
Ermisz Aradippou - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 0  
Paralimni - Doxa Katokopiasz 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lens 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Montpellier 0 - 4  
Angers - Monaco 3 - 0  
Bastia - Lyon 1 - 0  
Lorient - Reims 2 - 0  
Toulouse - Guingamp 1 - 2  
Troyes - Nantes 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Kalloni 1 - 0  
Panthrakikosz - Panioniosz 0 - 1  
PAOK - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - AZ Alkmaar 0 - 3  
PSV - De Graafschap 4 - 2  
Vitesse - Excelsior 0 - 0  
Zwolle - Groningen 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Cali 4 - 1  
Dep. Tolima - Rionegro Aguilas 0 - 3  
Fortaleza - Jaguares de Cordoba 1 - 2  
Once Caldas - Dep. Pasto 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Queretaro 2 - 0  
Veracruz - Tijuana 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sassuolo 1 - 1  
Carpi - Palermo 1 - 1  
Roma - Frosinone 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Livorno 1 - 3  
Cesena - Ascoli 3 - 0  
Como - Vicenza 1 - 1  
Crotone - Perugia 1 - 2  
Lanciano - Trapani 0 - 3  
Latina - Vercelli 1 - 0  
Pescara - Bari 3 - 1  
Ternana - Modena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Renate 4 - 2  
Cuneo - Giana Erminio 2 - 2  
Feralpisalo - Pro Patria 2 - 0  
Lumezzane - Padova 0 - 2  
Pordenone - Mantova 1 - 0  
Südtirol - Pavia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Tuttocuoio 4 - 0  
Carrarese - Savona 0 - 1  
Lucchese - Maceratese 1 - 2  
Pistoiese - SPAL Ferrara 0 - 1  
Rimini - Lupa Roma 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Paganese 0 - 1  
Casertana - Lecce 1 - 1  
Foggia - Benevento 1 - 1  
Lupa Castelli Romani - Melfi 0 - 0  
Messina - Monopoli 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - General Diaz 5 - 1  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 0 - 3  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Freamunde 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Benfica B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Porto 1 - 3  
Sporting CP - Académica 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Motherwell 2 - 2  
Kilmarnock - Hamilton 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Livingston 1 - 0  
Rangers - Falkirk 1 - 0  
St. Mirren - Alloa 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - St. Johnstone 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Valladolid 0 - 0  
Cordoba - Leganes 2 - 3  
Huesca - Albacete 3 - 1  
Oviedo - Alavés 1 - 1  
UE Llagostera - Lugo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Burgos 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Ebro 0 - 1  
Arenas de Getxo - Talavera 2 - 0  
Real Sociedad B - Real Madrid B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Badalona 2 - 2  
L'Hospitalet - Barcelona B 0 - 1  
Levante B - Villarreal B 2 - 4  
Xativa - Valencia B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 2 - 1  
Eibar - Malaga 1 - 2  
Getafe - Ath. Bilbao 0 - 1  
Real Sociedad - Betis 2 - 1  
Villarreal - Granada 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kayserispor 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Airbus 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ballymena Utd. 4 - 2  
Cliftonville - Portadown 1 - 0  
Coleraine - Crusaders 0 - 2  
Linfield - Carrick 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Leicester 18 - 19  
Sale - London Irish 38 - 10  
Saracens - Bath 19 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Grenoble 27 - 33  
Castres - Bordeaux 19 - 9  
Clermont - Montpellier 15 - 19  
Racing-Metro - Oyonnax 26 - 3  
Toulouse - Section Paloise 54 - 3  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Calvisano 13 - 20  
Laquila - San Dona 25 - 28  
Mogliano - Padova 19 - 17  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ulster 13 - 32  
Cardiff - Edinburgh 10 - 3  
Connacht - Llanelli Scarlets 30 - 17  
Zebre - Munster 12 - 16  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Club Italia 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liren - P. Eljanov 1 - 0  
D. Navara - E. Tomashevsky    
F. Caruana - L. van Wely 1 - 0  
S. Karjakin - A. Giri    
W. So - M. Carlsen    
Y. Hou - M. Adams    
Y. Wei - S. Mamedyarov    
Snooker (World Seniors Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M.J. Williams 2 - 1  
D. Dale - J. Parrott 2 - 0  
D. Morgan - J. Johnson 2 - 0  
M. Davis - K. Doherty 2 - 1  
N. Bond - P. Ebdon 2 - 0  
R. McLeod - F. O'Brien 2 - 1  
T. Drago - R. Milkins 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Nestor D / Stepanek R 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - A. Kerber 1 - 2  
Tenisz (Bucaramanga, Colombia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - P. Lorenzi    
M. Bourgue - G. Melzer    
Tenisz (Quito-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - E. Gomez 2 - 0  
B. Trinker - C. Hemery 0 - 2  
E. Struvay - J. Samper-Montana 2 - 0  
F. Skugor - J. Kovalik 1 - 2  
J. Souza - I. Endara 2 - 0  
J.I. Londero - H. Podlipnik-Castillo 2 - 0  
R. Olivo - J. Eysseric 2 - 0  
R. Quiroz - C. Lindell 2 - 0  
Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazarov - M. Copil 0 - 2  
A. Setkic - F. Dustov 1 - 2  
A. Ungur - D. Brands 0 - 2  
Fucsovics M. - O. Nedovyesov 2 - 0  
K. Kravchuk - Y. Mertens 2 - 1  
M. Basic - A. Weintraub 2 - 1  
T. Fabbiano - L. Djere 2 - 0  
Y. Sugita - C. Ilkel 2 - 0  
Tollaslabda (India Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - B. Ponsana 2 - 0  
Y. Huang - Yuqi Shi 2 - 1  
Tollaslabda (India Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jindapon - Ji H. Sung 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - S. Sato 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Eger 8 - 12  
Tatabánya - Szentes 11 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - FTC 2 - 5  
UVSE - Pécs 7 - 10  
Vasas - OSC 3 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Rari Nantes Sori 12 - 5  
Florentia - SM Verona 10 - 22  
Ortigia - Canottieri Napoli 11 - 11  
Roma - Bogliasco 8 - 8  
Savona - Posillipo Napoli 11 - 10  
Trieste - Lazio 12 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ryder - S. Khomitsky 1 - 0  

 

2016.01.29.
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 5 - 2  
Litvínov - Liberec 2 - 2  
Mladá Boleslav - Chomutov 5 - 2  
Mountfield HK - Olomouc 3 - 3  
Plzen - Pardubice 4 - 1  
Trinec - Karlovy Vary 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 3 - 6  
Gentofte - Rödovre 3 - 1  
Herning - Esbjerg 1 - 2  
Rungsted - Odense 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Keupa 3 - 1  
JYP-Akatemia - Leki 3 - 3  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 5 - 4  
Roki - SaPKo 2 - 3  
Tuto - Jokipojat 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Ilves 2 - 4  
Kalpa - JYP 2 - 2  
Kookoo - SaiPa 2 - 2  
Lukko - Turku PS 2 - 5  
Tappara - Vaasan Sport 3 - 2  
Ässät - Lahti Pelicans 4 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix - Strasbourg 4 - 1  
Gap - Rouen 5 - 5  
Grenoble - Angers 4 - 3  
Lyon - Brest 2 - 2  
Morzine-Avoriaz - Amiens 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Amur Habarovszk - Dinamo Moszkva 2 - 5  
Barsz Kazany - Szocsi 2 - 6  
CSZKA Moszkva - Jokerit 2 - 1  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Lada Toljatti - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Slovan Bratislava 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Medvescak Zagreb 6 - 0  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 6 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - FTC 2 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 5 - 2  
Bremerhaven - Ravensburg 5 - 4  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 3 - 2  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 5 - 2  
Freiburg - Riessersee 3 - 3  
Kaufbeuren - Heilbronn 4 - 3  
Rosenheim - Lausitzer Füchse 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Nürnberg 1 - 2  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 2 - 5  
Krefeld - Iserlohn 1 - 1  
Mannheim - München 1 - 2  
Schwenningen - Augsburg 6 - 1  
Straubing - Köln 1 - 1  
Wolfsburg - Hamburg 4 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Olimpija Ljubljana 8 - 3  
Klagenfurt - Fehérvár 6 - 4  
Villach - Graz 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Znojmo 4 - 4  
Salzburg - Vienna Capitals 0 - 1  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 3 - 3  
Lugano - Langnau Tigers 6 - 2  
Zug - Servette 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 2 - 1  
Örebro - Karlskrona 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Skalica 5 - 2  
Kosice - Poprad 2 - 2  
Nitra - Trencin 4 - 3  
Piestany - Martin 2 - 4  
Zilina - Zvolen 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Kazzink-Torpedo 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Metalac Farmakom 88 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Lok.Kubany Krasznodar 80 - 66  
Panathinaikosz - Darussafaka 82 - 79  
Unicaja Malaga - Anadolu Efes 75 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Laboral Kutxa 70 - 70, h.u. 78 - 81  
Himki Moszkva - Zalgiris Kaunas 111 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Paris Levallois 76 - 62  
Rouen - Nancy 78 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Torun 69 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 111 - 92  
LA Lakers - Chicago 91 - 114  
Memphis - Milwaukee 103 - 83  
New Orleans - Sacramento 114 - 105  
Toronto - New York 103 - 93  
Washington - Denver 113 - 117  
Kézilabda (Afrika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Tunézia 18 - 27  
Egyiptom - Angola 25 - 15  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Odense 24 - 32  
Köbenhavn - Sönderjyske 31 - 17  
Ringköbing - Nyköbing F. 25 - 31  
Kézilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Németország 27 - 27  
Spanyolország - Horvátország 33 - 29  
Kézilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svédország 26 - 24  
Kézilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 29 - 26  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Manchester Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Melbourne City 4 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Eisden Maasmechelen 1 - 1  
Lommel - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Gremio 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Mönchengladbach 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Basel 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Paris FC 1 - 0  
Creteil - Dijon 0 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Metz 0 - 1  
Laval - Niort 0 - 0  
Nancy - Clermont 3 - 1  
Nimes - Auxerre 2 - 1  
Sochaux - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Tours - Ajaccio 1 - 1  
Valenciennes - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dunkerque 1 - 1  
Avranches - Sedan 0 - 0  
Belfort - Orleans 1 - 1  
Boulogne - Chambly 1 - 1  
CA Bastia - Les Herbiers 2 - 0  
Chateauroux - Colmar 3 - 2  
Lucon - Frejus St-Raphael 2 - 1  
Marseille Consolat - Epinal 4 - 2  
Strasbourg - Beziers 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Aharnaikosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Telstar 1 - 0  
F. Sittard - Almere City 0 - 2  
Maastricht - Eindhoven 0 - 2  
NAC Breda - Helmond 1 - 0  
Oss - Dordrecht 2 - 3  
Venlo - Volendam 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Heracles 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cagliari 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Uniao Madeira 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Port Talbot 1 - 0  
Bala Town - Newtown 1 - 1  
Bangor City - Rhyl 4 - 3  
Carmarthen - Haverfordwest    
TNS - Connah's Quay 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - London Wasps 11 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - La Rochelle 28 - 6  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viadana - Lazio 18 - 9  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Leinster 23 - 13  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Tomashevsky - D. Liren 0 - 1  
L. van Wely - D. Navara    
M. Adams - A. Giri    
M. Carlsen - Y. Hou 1 - 0  
P. Eljanov - W. So    
S. Mamedyarov - F. Caruana    
Y. Wei - S. Karjakin    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - A. Murray 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Huey T - Vandeweghe C / Tecau H 0 - 2  
Mirza S / Dodig I - Vesnina E / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Bucaramanga, Colombia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - P. Lorenzi    
H. Zeballos - J. Samper-Montana    
Tollaslabda (India Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dani - Yuqi Shi 0 - 2  
N.K. Srikanth - S.H. Goh 2 - 1  
Y. Huang - K. Parupalli 2 - 1  
Zulf. Zulkiffli - B. Ponsana 0 - 2  
Tollaslabda (India Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - N. Jindapon 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - S. Sato 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - K. Gilmour 2 - 0  
Y. Hashimoto - Ji H. Sung 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Jug Dubrovnik 8 - 15  
Primorje Rijeka - Mladost Zagreb 16 - 10  
Radnicki Kragujevac - Crvena zvezda 5 - 8  
VK Posk - Jadran Herceg Novi 1 - 18  
Vojvodina - Partizan Belgrád 8 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Recco 6 - 8  

 

2016.01.28.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Classic Tampere 6 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Hershey 2 - 2  
Bridgeport - Springfield 0 - 0  
Lehigh Valley - Binghamton 6 - 3  
Portland - St. John's 4 - 1  
Rochester - Syracuse 5 - 5  
Rockford - Charlotte 3 - 1  
Stockton - Ontario Reign 1 - 1  
Texas Stars - San Jose Barracuda 3 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - SönderjyskE 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Nashville 1 - 2  
Los Angeles - Colorado 3 - 4  
Tampa Bay - Toronto 1 - 0  
Washington - Philadelphia 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Storhamar 0 - 8  
Lillehammer - Frisk/Asker 2 - 3  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 2 - 5  
Stjernen - Lorenskog 3 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria 3 - 1  
Fassa - Gherdeina/Gröden 2 - 2  
Valpellice - Vipiteno/Sterzing 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Karlskoga 3 - 3  
Björklöven - Timra 3 - 4  
Leksand - Almtuna 4 - 1  
Sundsvall - Oskarshamn 1 - 2  
Vita Hasten - Västeras 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 3 - 3  
HV 71 - Skelleftea 2 - 5  
Malmö - Färjestad 2 - 2  
Rögle - MODO 2 - 1  
Växjö - Frölunda 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 5  
Ermak Angarszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Szarov 1 - 0  
Zvezda Csehov - Molot Perm 3 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Cedevita Zagreb 86 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Brose Bamberg 91 - 70  
Real Madrid - Olympiakosz 84 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Kosice 89 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Diósgyőr 64 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Clippers 83 - 85  
Boston - Denver 111 - 103  
Cleveland - Phoenix 115 - 93  
Detroit - Philadelphia 110 - 97  
Golden State - Dallas 127 - 107  
Minnesota - Oklahoma City 123 - 126  
San Antonio - Houston 130 - 99  
Utah - Charlotte 102 - 73  
Kézilabda (Asian Handball Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Bahrein (Helyszín: Bahrein)    
Szaúd-Arábia - Japán    
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Skuru 24 - 34  
Kézilabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Bahrein (Helyszín: Bahrein) 27 - 22  
Szaúd-Arábia - Japán 16 - 25  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Figueirense 1 - 0  
Atlético MG - Flamengo 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Coritiba 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Universidad de Chile 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Iraklisz 1908 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Heerenveen 1 - 2  
Roda - Utrecht 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rishon Lezion - Maccabi TA 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Valencia 0 - 1  
Mirandes - Sevilla 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Amedspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Bursaspor 2 - 3  
Tepecikspor - Boluspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sivas Bld. Spor 3 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Mersin Idman Yurdu 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Akhisar 0 - 2  
Snooker (Championship League,2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
B. Woollaston - M. White 1 - 3  
B. Woollaston - R. Walden (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
G. Dott - M. Selby 3 - 2  
G. Dott - M. White (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Selby - N. Robertson (3 nyert frame-ig)    
M.J. Williams - G. Dott (3 nyert frame-ig)    
M.J. Williams - M. Selby (3 nyert frame-ig)    
M.J. Williams - R. Walden 3 - 2  
N. Robertson - M. Selby 1 - 3  
N. Robertson - M. White (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
N. Robertson - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Federer 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannarino A / Pouille L - Murray J / Soares B 0 - 2  
Nestor D / Stepanek R - Cuevas P / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - J. Konta 2 - 0  
S. Williams - A. Radwanska 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirza S / Dodig I - Hingis M / Paes L 2 - 0  
Tenisz (Bucaramanga, Colombia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - P. Lorenzi    
H. Zeballos - F. Arguello    
V. Estrella Burgos - J. Hernandez-Fernandez    
Tollaslabda (India Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - Y. Huang 1 - 2  
H. Dani - Do.K. Lee 2 - 0  
N.K. Srikanth - I.Z. Zainuddin 2 - 0  
S. Jaiswal - B. Ponsana 0 - 2  
S.H. Goh - H.J. Jeon 2 - 0  
Siy. Zhu - K. Parupalli 0 - 2  
W.F. Chong - Yuqi Shi 0 - 2  
Zulf. Zulkiffli - G.C. Goh 2 - 1  
Tollaslabda (India Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Ramadhini - Ji H. Sung 0 - 2  
Ir. Wang - M.F. Kusumastuti 1 - 2  
J.W. Goh - Y. Hashimoto 0 - 2  
K. Gilmour - B.J. He 2 - 0  
N. Jindapon - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - N. Perminova 2 - 1  
S. Sato - C.Hs. Lee 2 - 0  
Y.P. Pai - B. Ongbumrungpan 1 - 2  

 

2016.01.27.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapanilan Erä - SPV Seinäjoki 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 6 - 3  
Grand Rapids - Toronto Marlies 0 - 4  
Iowa - Chicago Wolves 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 3 - 2  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 3 - 4  
Kladno - Havirov 5 - 2  
Prostejov - Most 2 - 1  
Salith Sumperk - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Slavia Praha - Slavia Trebic 4 - 2  
Zubr Prerov - Litomerice 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 3 - 2  
Jukurit - JYP-Akatemia 4 - 1  
Kajaanin Hokki - Roki 6 - 0  
Leki - Kiekko-Vantaa 1 - 6  
SaPKo - Tuto 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Hämeenlinna 1 - 1  
HIFK - Kookoo 3 - 2  
Ilves - Vaasan Sport 0 - 3  
Kärpät - JYP 1 - 4  
Lahti Pelicans - SaiPa 1 - 4  
Lukko - Tappara 3 - 3  
Ässät - Turku PS 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 4  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk 4 - 4  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár 3 - 2  
Dinamo Riga - CSZKA Moszkva 0 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 2  
Lada Toljatti - Szocsi 1 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Moszkva 1 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Vityaz Podolszk 5 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Anaheim 2 - 6  
Carolina - Chicago 5 - 0  
Florida - Toronto 5 - 1  
Montreal - Columbus 2 - 5  
Ottawa - Buffalo 2 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 2 - 0  
San Jose - Colorado 6 - 1  
Vancouver - Nashville 1 - 2  
Winnipeg - Arizona 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 3 - 3  
Mora - Pantern Malmö 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Brynäs 3 - 2  
Lulea - Örebro 5 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Villeneuve d'Ascq Lille 66 - 49  
Fenerbahce - P. Avenida 64 - 59  
Galatasaray - Sopron 81 - 56  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Nagyezsda Orenburg 67 - 75  
Bourges - Wisla Krakkó 63 - 45  
Jekatyerinburg - Girona 80 - 61  
USK Praha - Castors Braine 75 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Ulm 92 - 72  
Bayern München - Bilbao 88 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Gran Canaria 85 - 92  
Hapoel Jerusalem - Strasbourg 69 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Alba Berlin 73 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Trabzonspor 89 - 76  
Trento - Karsiyaka 76 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Ludwigsburg 71 - 64  
Zenit Szentpétervár - Zielona Gora 69 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Maccabi TA 78 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Zaragoza 75 - 72  
Szolnok - Galatasaray 54 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Maccabi Rishon 81 - 71  
Krka Novo Mesto - Joensuun Kataja 76 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Lukoil Academic 85 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Slask Wroclaw 75 - 68  
Türk Telekom - Boras 92 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Tu/Rock 71 - 76  
Chalon sur Saone - Jenyiszej Krasznojarszk 98 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Pasvalys 72 - 72, h.u. 82 - 84  
Le Havre - Energia Targu Jiu 60 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Juventus Utena 72 - 72, h.u. 81 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Södertälje 81 - 77  
Skyliners Frankfurt - RH Gaziantepspor 91 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, V csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Güssing - Tsmoki-Minszk 88 - 89  
Varese - AEK Larnaca 74 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Starogard Gdanski 83 - 73  
Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 65 - 67  
Turow Zgorzelec - Czarni Slupsk 83 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Miami 98 - 102  
Indiana - LA Clippers 89 - 91  
LA Lakers - Dallas 90 - 92  
Milwaukee - Orlando 107 - 100  
New York - Oklahoma City 113 - 113, h.u. 122 - 128  
Philadelphia - Phoenix 113 - 103  
Portland - Sacramento 112 - 97  
Toronto - Washington 106 - 89  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 24 - 29  
Lengyelország - Horvátország 23 - 37  
Macedónia - Fehéroroszország 29 - 30  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Dánia 25 - 23  
Spanyolország - Oroszország 25 - 23  
Svédország - Magyarország 22 - 14  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vác 28 - 28  
Mosonmagyaróvár - Fehérvár 20 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Oppsal 28 - 22  
Molde - Raelingen 30 - 22  
Tertnes Bergen - Larvik 24 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Höör 29 - 27  
Lugi - Skövde 26 - 18  
Sparvägens - Eslöv 18 - 29  
Önnereds - Hellton 20 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Everton 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Cruzeiro 1 - 1  
Fluminense - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Toulouse 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 5 - 0  
Panathinaikosz - Atromitosz Periszteri 0 - 0  
Panioniosz - PAOK 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Cambuur 3 - 1  
De Graafschap - ADO Den Haag 3 - 1  
Excelsior - PSV 1 - 3  
Nijmegen - Twente 2 - 0  
Vitesse - Zwolle 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martina Franca - Cosenza 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Internazionale 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Porto 2 - 0  
Marítimo - Famalicao 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Leixoes 4 - 0  
Rio Ave - Braga 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Celta Vigo 2 - 3  
Barcelona - Ath. Bilbao 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Sanliurfaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Karabukspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydinspor - Bucaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Trabzonspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Fenerbahce 0 - 0  
Tuzlaspor - Giresunspor 2 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Baku - Dinamo Kazany 3 - 0  
Stuttgart - Azerrail Baku 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Vakifbank Istanbul 2 - 3  
Trefl Sopot - Calcit Ljubljana 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Eczacibasi Isztambul 2 - 3  
Prostejov - Chemik Police 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Vizura Belgrád 3 - 1  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Dresden 3 - 0  
Impel Wroclaw - Telekom Baku 2 - 3  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Le Cannet 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Piacenza 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen    
D. Liren - L. van Wely    
D. Navara - S. Mamedyarov    
F. Caruana - Y. Wei 1 - 0  
S. Karjakin - M. Adams 0 - 1  
W. So - E. Tomashevsky    
Y. Hou - P. Eljanov 0 - 1  
Snooker (Championship League,2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - G. Dott 3 - 0  
B. Woollaston - M.J. Williams 1 - 3  
G. Dott - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
G. Dott - R. Walden 3 - 2  
M. Selby - M.J. Williams 2 - 3  
M. Selby - R. Walden 3 - 0  
M. White - M. Selby (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. White - R. Walden 0 - 3  
M.J. Williams - M. White 3 - 0  
N. Robertson - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
N. Robertson - G. Dott 2 - 3  
R. Walden - N. Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - A. Murray 1 - 3  
G. Monfils - M. Raonic 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - V. Azarenka 2 - 0  
J. Konta - S. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Görges J / Pliskova Ka 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Hlavackova A / Hradecka L 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Huey T - Chan Y-J / Bopanna R 2 - 0  
Srebotnik K / Murray J - Vesnina E / Soares B 0 - 2  
Vandeweghe C / Tecau H - Mattek-Sands B / Bryan B 2 - 1  
Tenisz (Bucaramanga, Colombia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - J. Hernandez-Fernandez    
F. Arguello - N. Barrientos 2 - 0  
J. Samper-Montana - T. Paul    
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - D. Novikov    
Tollaslabda (India Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - S. Jaiswal 1 - 2  
A. Joshi - S. Malik 2 - 0  
A. Pawar - M. Kamat 2 - 0  
A. Prakash - S.H. Goh 0 - 2  
A. Yadav - Z.L. Wong 0 - 2  
A. Yelegar - P. Koukal 1 - 2  
B. Ponsana - P. Joshi 2 - 1  
B. Ponsana - Si. Verma 2 - 0  
C. Jonatan - J.H. Hsu 2 - 1  
G. Anthony - M. Zilberman 0 - 2  
G.C. Goh - T. Rouxel 2 - 1  
H. Dani - B. Sai Praneeth 2 - 1  
H. Dani - H. Aggarwal 2 - 0  
H.J. Jeon - K. Dharmamer 2 - 1  
K. Jindal - W.F. Chong 0 - 2  
M. Zilberman - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
N.K. Srikanth - J.V. Soong 2 - 0  
P. Koukal - Do.K. Lee 0 - 2  
S. Dey - J.H. Hsu 0 - 2  
S. Sasaki - S.H. Goh 0 - 2  
S. Sasaki - U. Arora 2 - 0  
S. Thakur - Yuqi Shi 0 - 2  
S. Varma - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
Sa. Verma - P. Thongnuam 2 - 0  
Sa. Verma - Y. Huang 1 - 2  
Siy. Zhu - T. Ueda 2 - 0  
T. Laa - S. Jaiswal 0 - 2  
T.W. Wang - J.V. Soong 0 - 2  
W.H. Son - Zulf. Zulkiffli 0 - 2  
W.Y. Prasetyo - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
Y. Huang - H.S. Prannoy 2 - 0  
Yuqi Shi - S. Varma 2 - 1  
Z.L.D. Wong - K. Parupalli 1 - 2  
Zulf. Zulkiffli - W. Kho Henrikho 2 - 0  
Tollaslabda (India Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - X. Liang 2 - 0  
F. Fitriani - J.W. Goh 0 - 2  
H. Ramadhini - S. De Visch Eijbergen 2 - 0  
J.Y. Tee - C.Hs. Lee 1 - 2  
K. Polikarpova - Y. Hashimoto 0 - 2  
M.H. Yen - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
N. Jindapon - L.W. Fanetri 2 - 0  
P.C. Thulasi - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
S. Jaquet - M.F. Kusumastuti 0 - 2  
S. Sato - Y.C. Hsu 2 - 0  
T. Lad - Ji H. Sung 0 - 2  
Y-J. Bae - Ir. Wang 1 - 2  

 

2016.01.26.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Lehigh Valley 5 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec 4 - 2  
Karlovy Vary - Plzen 0 - 3  
Liberec - Brno 2 - 0  
Pardubice - Mladá Boleslav 0 - 5  
Sparta Praha - Olomouc 1 - 1  
Vítkovice - Mountfield HK 1 - 2  
Zlín - Litvínov 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 3 - 1  
Frederikshavn - Herning 1 - 4  
Gentofte - Odense 2 - 1  
Rödovre - Aalborg 4 - 2  
SönderjyskE - Rungsted 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Espoo Blues 1 - 4  
JYP - Kärpät 1 - 3  
Kookoo - HIFK 2 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 1 - 2  
Tappara - Lukko 4 - 2  
Turku PS - Ässät 4 - 3  
Vaasan Sport - Ilves 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Briancon 5 - 2  
Bordeaux - Dijon 4 - 3  
Grenoble - Morzine-Avoriaz 6 - 1  
Rouen - Amiens 5 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - MAC Budapest 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Montreal 5 - 2  
Dallas - Calgary 2 - 1  
Minnesota - Arizona 1 - 1  
NY Islanders - Detroit 2 - 4  
NY Rangers - Buffalo 6 - 3  
Philadelphia - Boston 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Kaufbeuren 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Iserlohn 2 - 0  
Mannheim - Straubing 4 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 3 - 3  
Fassa - Valpellice 1 - 0  
Gherdeina/Gröden - Cortina 3 - 1  
Val Pusteria - Renon/Ritten 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Fehérvár 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Dornbirn 5 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Chaux-de-fonds 5 - 2  
Olten - Ajoie 3 - 2  
Thurgau - Red Ice Martigny 4 - 0  
Visp - Langenthal 3 - 0  
Winterthur - Rapperswil 0 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Zürich Lions 2 - 3  
Langnau Tigers - Davos 3 - 7  
Lausanne - Bern 4 - 4  
Servette - Kloten 4 - 3  
Zug - Ambri 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - HV 71 0 - 2  
Färjestad - Växjö 4 - 1  
Malmö - Linköping 1 - 4  
MODO - Djurgarden 4 - 1  
Skelleftea - Rögle 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Molot Perm 4 - 2  
Ermak Angarszk - Szarov 1 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 2  
Zvezda Csehov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 0 - 5  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Valencia 82 - 67  
Oldenburg - PAOK 83 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Milano 73 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Olimpija Ljubljana 81 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Ventspils 80 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Himik Juzsnij 76 - 76, h.u. 95 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Miami 84 - 89  
Cleveland - Minnesota 114 - 107  
Denver - Atlanta 105 - 119  
Golden State - San Antonio 120 - 90  
Memphis - Orlando 100 - 100, h.u. 108 - 102  
New Orleans - Houston 111 - 112  
Sacramento - Charlotte 115 - 115, h.u. 128 - 129  
Utah - Detroit 92 - 95  
Washington - Boston 91 - 116  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Magyarország 31 - 29  
Svédország - Dánia 28 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Sheffield Utd. 0 - 0  
Bradford - Barnsley 0 - 1  
Bury - Crewe 0 - 0  
Doncaster - Port Vale 1 - 2  
Peterborough - Burton 0 - 1  
Shrewsbury - Oldham 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyton - Newport 1 - 0  
Morecambe - Mansfield 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Leeds 1 - 1  
Nottingham - QPR 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Stoke 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Woking 3 - 1  
Braintree - Wrexham 1 - 0  
Southport - Forest Green 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Albánia 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Bordeaux 5 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heracles 0 - 0  
Willem II - Groningen 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 1 - 2  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA 2 - 1  
Hapoel Raanana - Beitar TA Ramla 0 - 0  
Sectzya Nes Ziona - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Milan 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Benfica 1 - 6  
Nacional Madeira - Oriental de Lisboa 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Sporting CP 0 - 1  
Pacos Ferreira - Portimonense 2 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Falkirk 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kastamonuspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazilli Bld. Spor - Adanaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegölspor - Kayserispor 0 - 2  
Konyaspor - Etimesgut Bld. Spor 2 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Berlin RV 2 - 3  
Belogorje Belgorod - Marek Dupnica 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Paris Volley - Ziraat Bankasi Ankara 1 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - Trentino 0 - 3  
PAOK - Tours 1 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Budvanszka Rivijera Budva 3 - 0  
Zenit Kazany - Hypo Tirol 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Liberec 3 - 0  
Roeselare - Cucine Lube Treia 3 - 1  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Ljubljana 3 - 0  
Vojvodina - Trefl Gdansk 1 - 3  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Resovia Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Szverdlovszk - Volero Zürich 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Tomashevsky - Y. Hou    
F. Caruana - S. Karjakin    
L. van Wely - W. So    
M. Carlsen - M. Adams 1 - 0  
P. Eljanov - A. Giri    
S. Mamedyarov - D. Liren    
Y. Wei - D. Navara 1 - 0  
Snooker (Championship League, 2.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - J. Perry (3 nyert frame-ig)    
M. Fu - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Fu - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Selby - M. White (3 nyert frame-ig)    
M. White - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. White - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Walden - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
S. Maguire - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Maguire - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Maguire - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Maguire - R. Walden (3 nyert frame-ig)    
S. Maguire - R. Walden (3nyert frame-ig) 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - K. Nishikori 3 - 0  
R. Federer - T. Berdych 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Murray J / Soares B 1 - 2  
Nestor D / Stepanek R - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Pospisil V / Sock J - Cuevas P / Granollers M 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Mannarino A / Pouille L 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - C. Suarez Navarro 2 - 0  
S. Williams - M. Sharapova 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görges J / Pliskova Ka - King V / Kudryavtseva A 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Grönefeld A-L / Vandeweg 2 - 1  
Hlavackova A / Hradecka L - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 1  
Rodionova/Rodionova - Xu Y F / Zheng S 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Paes L - Stephens S / Rojer J-J 2 - 0  
Mirza S / Dodig I - Shvedova Y / Qureshi A U H 2 - 0  
Vandeweghe C / Tecau H - Errani S / Fognini F    
Tenisz (Bucaramanga, Colombia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - B. Trinker    
G. Andreozzi - C. Hemery    
V. Estrella Burgos - A. De Greef    
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Donati - R. Albot    
S. Kozlov - N. Meister    

 

2016.01.25.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Arizona 49 - 15  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Zubr Prerov 3 - 3  
Jihlava - Kladno 2 - 4  
Kadan - Slavia Praha 3 - 3  
Litomerice - Salith Sumperk 2 - 5  
Most - Benatky nad Jizerou 1 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 8 - 3  
Slavia Trebic - Prostejov 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
Barisz Asztana - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 0 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szalavat Julajev Ufa 5 - 3  
Lada Toljatti - Barsz Kazany 0 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 6 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Vityaz Podolszk 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 5 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - HSC Csíkszereda    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Calgary 5 - 2  
Chicago - St. Louis 2 - 0  
San Jose - Los Angeles 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Björklöven 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Krisztall Szaratov - Zauralje Kurgan 0 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 86 - 81  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz 80 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Kiryat Gat 74 - 73  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 89 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Asseco Prokom 75 - 44  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas 54 - 98  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Oklahoma City 116 - 106  
Philadelphia - Boston 92 - 112  
Toronto - LA Clippers 112 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - VL Pesaro 77 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Bisons Loimaa 113 - 83  
Lok.Kubany Krasznodar - Nymburk 75 - 58  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 32 - 27  
Macedónia - Norvégia 31 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Derby County 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - San Marcos de Arica 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Agia Napa 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - 1860 München 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Brest 2 - 1  
Clermont - Le Havre 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Plataniasz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - F. Sittard 3 - 0  
Ajax 2 - NAC Breda 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tigres 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Como 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Lumezzane 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Andria 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Boavista 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Rangers 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Las Palmas 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Boluspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Kasimpasa 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Piacenza 3 - 0  
Snooker (Championship League, 2.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Perry - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Fu - M. White 0 - 3  
M. Fu - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. White - R. Walden (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M.J. Williams - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M.J.Williams-R.Walden (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M.White - M.Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Walden - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Maguire - M. Fu (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Maguire - M. White (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - G. Monfils 1 - 3  
B. Tomic - A. Murray 0 - 3  
D. Ferrer - J. Isner 3 - 0  
M. Raonic - S. Wawrinka 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Mannarino A / Pouille L 0 - 2  
Inglot D / Lindstedt R - Murray J / Soares B 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Cecchinato M / Seppi A 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Beck 2 - 0  
J. Konta - E. Makarova 2 - 1  
M. Keys - S. Zhang 1 - 2  
V. Azarenka - B. Strycova 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Kuznetsova S / Vinci R 2 - 0  
King V / Kudryavtseva A - Pavlyuchenkova / Vesnina 2 - 1  
Xu Y F / Zheng S - Hsieh S-W/ Kalashnikova 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Kubot L - Chan Y-J / Bopanna R 1 - 2  
Hsieh S-W / Peya A - Vesnina E / Soares B 0 - 2  
Kudryavtseva A / Lindsted - Klepac A / Huey T 1 - 2  
Srebotnik K / Murray J - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 0  
Stosur S / Peers J - Mattek-Sands B / Bryan B 0 - 2  
Ügyfélszolgálat:
06 (1) 201-0580
Címkék: eredmények, tippmix,