Tippmix eredmények - 2016. január 18-24.

2016-01-18
Tippmix eredmények - 2016. január 18-24.
2016.01.24.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - New England 20 - 18  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS 9 - 6  
Nokian KrP - OLS Oulu 4 - 4  
NST Lappeenranta - Salba 4 - 4  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo 12 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping 6 - 3  
Karlstad - AIK 4 - 3  
Mullsjö - Gävle GIK 8 - 1  
Pixbo Wallenstam - Dalen 5 - 4  
Storvreta - Helsingborg 12 - 3  
Växjö - Granlo 6 - 3  
Warberg - Sirius 3 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 2 - 3  
Hartford - Portland 4 - 1  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 2  
San Antonio - Texas Stars 1 - 6  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 1 - 2  
Springfield - Providence 4 - 4  
Toronto Marlies - Utica 7 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Plzen 4 - 3  
Karlovy Vary - Liberec 2 - 7  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 0 - 2  
Olomouc - Trinec 1 - 1  
Pardubice - Mountfield HK 3 - 2  
Vítkovice - Litvínov 4 - 4  
Zlín - Brno 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Epinal 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 5 - 3  
Újpest - Diósgyőr 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 3 - 2  
Boston - Columbus 2 - 2  
Dallas - Colorado 1 - 3  
Detroit - Anaheim 3 - 4  
Edmonton - Nashville 1 - 4  
Florida - Tampa Bay 5 - 2  
Ottawa - NY Rangers 3 - 0  
Toronto - Montreal 2 - 2  
Winnipeg - New Jersey 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 6 - 3  
Kongsvinger - Stavanger 0 - 2  
Lorenskog - Lillehammer 3 - 1  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 9 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 4 - 1  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 5 - 1  
Freiburg - Bad Nauheim 2 - 5  
Heilbronn - Kassel 3 - 3  
Kaufbeuren - Bremerhaven 3 - 4  
Lausitzer Füchse - Dresden 2 - 5  
Riessersee - Rosenheim 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 4 - 6  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 3 - 3  
Hamburg - Nürnberg 4 - 4  
Krefeld - Straubing 1 - 2  
Köln - Mannheim 2 - 3  
Schwenningen - Ingolstadt 4 - 3  
Wolfsburg - Iserlohn 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt 1 - 8  
Innsbruck - Villach 0 - 3  
Olimpija Ljubljana - Fehérvár 0 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Salzburg 4 - 6  
Vienna Capitals - Linz 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Vita Hasten 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - VMF-Karelija 2 - 4  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 4  
Kazzink-Torpedo - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 3  
Rjazany - Molot Perm 4 - 3  
Szarjarka Karaganda - Szarov 7 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany B 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Sentjur 94 - 61  
Igokea - Cibona Zagreb 68 - 57  
Sutjeska Niksic - Mega Leks 68 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Villeneuve d'Ascq Lille 77 - 77, h.u. 93 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 72 - 82  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 94 - 87  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 83 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Turow Zgorzelec 78 - 101  
Torun - Dabrowa Gornicza 84 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 76 - 66  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 101 - 74  
Pasvalys - Lietuvos Rytas 81 - 77  
Siauliai - Vytautas Prienai 90 - 82  
Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija 101 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New York 97 - 84  
Cleveland - Chicago 83 - 96  
Denver - Detroit 104 - 101  
Houston - Dallas 115 - 104  
Minnesota - Memphis 106 - 101  
New Orleans - Milwaukee 116 - 99  
Phoenix - Atlanta 98 - 95  
Portland - LA Lakers 121 - 103  
Sacramento - Indiana 108 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Tübingen 86 - 88  
Telekom Bonn - Crailsheim 101 - 93  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Brose Bamberg 58 - 71  
Skyliners Frankfurt - Oldenburg 80 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Venezia 55 - 53  
Manital Torino - Caserta 83 - 87  
Sassari - Cantu 78 - 86  
Trento - Cremona 71 - 78  
Varese - Milano 64 - 86  
Virtus Bologna - Brindisi 76 - 76, h.u. 115 - 109  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Parma 60 - 67  
Famila Schio - Umbertide 84 - 67  
Lucca - Vigarano 75 - 49  
Orvieto - San Martino di Lupari 74 - 70  
Ragusa - Battipaglia 81 - 64  
Torino - GEAS San Giovanni 86 - 53  
UR Venezia - Cagliari 77 - 38  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 82 - 82, h.u. 91 - 94  
Bilbao - Obradoiro Monbus 88 - 83  
Estudiantes - Gran Canaria 70 - 87  
Gipuzkoa - Joventut Badalona 70 - 74  
Iberostar Tenerife - Murcia 70 - 69  
Laboral Kutxa - MoraBanc Andorra 95 - 83  
Real Madrid - Unicaja Malaga 85 - 80  
Sevilla - Manresa 67 - 84  
Zaragoza - Fuenlabrada 79 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - CREF Madrid 49 - 78  
Girona - Zamarat 68 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yakin Dogu Univ. 90 - 62  
Mersin - Edirne 74 - 66  
Orduspor - Istanbul Univ. 80 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Vita Tbiliszi 98 - 62  
Jenyiszej Krasznojarszk - VEF Riga 110 - 65  
Kalev/Cramo - Asztana 80 - 86  
Nyizsnyij Novgorod - Avtodor Szaratov 75 - 70  
Tsmoki-Minszk - UNIKSZ Kazany 77 - 102  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ringköbing 33 - 28  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 30 - 29  
Spanyolország - Dánia 23 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Byasen 32 - 29  
Molde - Halden 21 - 24  
Sola - Nordstrand 33 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Oldenburg 31 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Vasterasirsta 27 - 24  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Cheltenham 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 1 - 6  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 2 - 1  
Standard Liege - Gent 0 - 3  
Waasland Beveren - FC Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Wolfsburg 3 - 2  
Schalke - Bremen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Holstein Kiel 2 - 1  
Hallescher FC - Magdeburg 1 - 2  
VfB Stuttgart Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Universidad Catolica 1 - 4  
Union Espanola - Palestino 1 - 1  
Universidad de Chile - O'Higgins 8 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia 0 - 1  
NEA Szalamina - AEK Larnaca 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Marseille 1 - 1  
Monaco - Toulouse 4 - 0  
Reims - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Panahaiki 0 - 0  
Kallithea - Paneleuszianiakosz 1 - 2  
Kisszamikosz - Kassziopi Kerkyra 0 - 1  
Olympiakosz Volosz - Anagenniszi Karditszasz 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 1 - 0  
Atromitosz Periszteri - Giannina 0 - 2  
Levadiakosz - Panathinaikosz 0 - 2  
Veria - Panetolikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Cambuur 2 - 1  
AZ Alkmaar - Feyenoord 4 - 2  
PSV - Twente 4 - 2  
Utrecht - Zwolle 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 2 - 1  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmone 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 1 - 4  
Chiapas - Veracruz 1 - 1  
Leon - Cruz Azul 3 - 2  
M. Morelia - Dep. Toluca 1 - 1  
Monterrey - Atlas 1 - 0  
UNAM Pumas - Puebla 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Torino 2 - 0  
Internazionale - Carpi 1 - 1  
Juventus - Roma 1 - 0  
Lazio - Chievo 4 - 1  
Palermo - Udinese 4 - 1  
Sampdoria - Napoli 2 - 4  
Sassuolo - Bologna 0 - 2  
Verona - Genoa 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Pescara 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Südtirol 0 - 0  
Pavia - Cremonese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Aquila - Arezzo 1 - 1  
Lupa Roma - Lucchese 0 - 2  
Robur Siena - Pistoiese 1 - 1  
Savona - Maceratese 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Lupa Castelli Romani 1 - 0  
Catanzaro - Foggia 0 - 3  
Ischia - Messina 0 - 0  
Lecce - Juve Stabia 2 - 0  
Paganese - Martina Franca 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 2 - 2  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 2 - 1  
River Plate Asuncion - Cerro Porteno 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Guimaraes 3 - 3  
Braga - Rio Ave 5 - 1  
Porto - Marítimo 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 0 - 1  
Everton - Swansea 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Hearts 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Gimnastic 1 - 1  
Elche - Ponferradina 1 - 0  
Osasuna - UE Llagostera 3 - 0  
Tenerife - Numancia 0 - 0  
Valladolid - Cordoba 2 - 0  
Zaragoza - Mirandes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Cultural Leonesa 2 - 3  
Cacereno - Somozas 0 - 2  
Coruxo - UD Logrones 0 - 1  
Ferrol - Pena Sport 3 - 0  
Guijuelo - Valladolid B 1 - 4  
Lealtad - Sp. Gijón B 1 - 0  
R. Santander - Arandina 0 - 0  
Tudelano - Pontevedra 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Getafe B 3 - 0  
CD Guadalajara - Fuenlabrada 1 - 3  
Ebro - Real Union Irun 1 - 1  
Gernika - Socuellamos 0 - 1  
La Roda - Amorebieta 2 - 0  
Majadahonda - Real Sociedad B 0 - 2  
Real Madrid B - Mensajero 1 - 0  
Talavera - Sestao River 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Levante B 2 - 0  
Atl. Baleares - Xativa 2 - 1  
Badalona - Pobla de Mafumet 0 - 0  
Lleida - Olot 2 - 0  
Reus - L'Hospitalet 2 - 0  
Sabadell - Cornella 0 - 1  
Valencia B - Eldense 2 - 3  
Villarreal B - Hercules 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Real Jaen 0 - 3  
Cadiz - Granada B 0 - 1  
Jumilla - Betis B 1 - 0  
Linares - Algeciras 2 - 1  
Linense - Cartagena 3 - 1  
Melilla - Villanovense 4 - 1  
Merida - UCAM Murcia 0 - 0  
Real Murcia - La Hoya Lorca 2 - 1  
Sevilla B - Rec. Huelva 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Eibar 5 - 2  
Atl. Madrid - Sevilla 0 - 0  
Betis - Real Madrid 1 - 1  
Deportivo - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Karabukspor 1 - 1  
Göztepe Izmír - Adanaspor 0 - 0  
Kayseri Erciyesspor - 1461 Trabzon 1 - 1  
Sanliurfaspor - Karsiyaka 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Rizespor 2 - 1  
Gaziantepspor - Bursaspor 2 - 3  
Genclerbirligi - Antalyaspor 1 - 0  
Sivasspor - Eskisehirspor 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Bordeaux 28 - 37  
Exeter - Ospreys 33 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Munster 5 - 28  
Stade de France - Leicester 36 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Ravenna - Vero Monza 1 - 3  
Revivre Milano - Modena 0 - 3  
Verona - Molfetta 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bergamo 3 - 1  
Club Italia - Novara 0 - 3  
Conegliano - Vicenza 3 - 0  
Piacenza - Bisonte Firenze 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Busto Arsizio 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - E. Tomashevsky    
D. Liren - Y. Wei    
D. Navara - F. Caruana 1 - 0  
M. Adams - P. Eljanov    
S. Karjakin - M. Carlsen    
W. So - S. Mamedyarov    
Y. Hou - L. van Wely 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - K. Nishikori 0 - 3  
N. Djokovic - G. Simon 3 - 2  
R. Bautista-Agut - T. Berdych 2 - 3  
R. Federer - D. Goffin 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Carreno Busta - Nestor D / Stepanek R 1 - 2  
Cecchinato M / Seppi A - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Cuevas P / Granollers M - Dodig I / Melo M 2 - 1  
Groth S / Hewitt L - Pospisil V / Sock J 0 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Bopanna R / Mergea F 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A-L. Friedsam 2 - 1  
B. Bencic - M. Sharapova 0 - 2  
C. Suarez Navarro - D. Gavrilova 2 - 1  
S. Williams - M. Gasparyan 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grönefeld A-L / Vandeweg - Lucic-Baroni M / Strycova B 2 - 1  
Hlavackova A / Hradecka L - Medina G./Parra Santonja 2 - 0  
Rae J / Smith A - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Rodionova/Rodionova - Cibulkova D / Flipkens K 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R/Klaasen R - Kudryavtseva A / Lindstedt R 1 - 2  
Birrell K / Millman J - Chan Y-J / Bopanna R 0 - 2  
Hlavackova A / Kubot L - Arruabarrena L / Marrero D 2 - 0  
Hradecka L / Matkowski M - Vandeweghe C / Tecau H 1 - 2  
Mladenovic K / Tsonga J W - Errani S / Fognini F    
Pavlyuchenkova A / Inglot - Hingis M / Paes L 0 - 2  
Rodionova AR / Reid M - Stosur S / Peers J 1 - 2  
Zheng S / Chung H - Vesnina E / Soares B 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - I.Z. Zainuddin 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - K. Gilmour 2 - 0  

 

2016.01.23.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Happee Jyväskylä 9 - 3  
M-Team - Koovee Tampere 5 - 9  
SPV Seinäjoki - Classic Tampere 2 - 4  
Turku PS - OLS Oulu 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Jaen 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - St. John's 2 - 4  
Binghamton - Hershey 0 - 4  
Charlotte - Chicago Wolves 3 - 3  
Cleveland Lake Erie - Milwaukee 1 - 1  
Grand Rapids - Rochester 3 - 5  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 2 - 2  
Portland - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 1  
Providence - Springfield 4 - 1  
Rockford - Iowa 3 - 3  
San Antonio - Bakersfield 6 - 1  
Stockton - Manitoba 1 - 1  
Texas Stars - San Diego 2 - 3  
Toronto Marlies - Utica 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 4 - 1  
Havirov - Salith Sumperk 6 - 5  
Kladno - Most 3 - 2  
Prostejov - Kadan 3 - 5  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 2 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 3 - 1  
Zubr Prerov - Jihlava 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Kiekko-Vantaa 3 - 2  
Kajaanin Hokki - Tuto 2 - 1  
Keupa - Heinolan Peliitat 3 - 2  
Kokkolan Hermes - Leki 1 - 3  
SaPKo - Roki 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - HIFK 2 - 3  
Ilves - Tappara 3 - 3  
Kärpät - Kalpa 4 - 1  
Lahti Pelicans - Kookoo 1 - 5  
SaiPa - Hämeenlinna 2 - 0  
Vaasan Sport - JYP 1 - 3  
Ässät - Lukko 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal 3 - 1  
Angers - Gap 6 - 4  
Brest - Bordeaux 0 - 7  
Chamonix - Morzine-Avoriaz 4 - 0  
Dijon - Briancon 6 - 4  
Strasbourg - Lyon 7 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Detroit 0 - 3  
Carolina - NY Rangers 1 - 4  
Colorado - St. Louis 1 - 1  
Florida - Chicago 4 - 0  
Ottawa - NY Islanders 2 - 5  
Pittsburgh - Vancouver 5 - 4  
San Jose - Minnesota 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Stjernen 2 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Fassa 4 - 4  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 4 - 1  
Valpellice - Asiago 2 - 6  
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Olten 3 - 1  
Rapperswil - Langenthal 1 - 0  
Red Ice Martigny - Ajoie 2 - 2  
Thurgau - Winterthur 4 - 3  
Visp - GCK Lions 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 2 - 0  
Bern - Lugano 2 - 2  
Fribourg - Zug 3 - 4  
Kloten - Lausanne 4 - 1  
Zürich Lions - Servette 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Asplöven 5 - 4  
Karlskoga - Mora 4 - 4  
Pantern Malmö - Sundsvall 2 - 3  
Timra - Leksand 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 3 - 5  
Djurgarden - Malmö 5 - 2  
HV 71 - MODO 3 - 0  
Karlskrona - Skelleftea 3 - 3  
Linköping - Frölunda 5 - 0  
Rögle - Lulea 0 - 3  
Örebro - Färjestad 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Dizel Penza - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Krisztall Szaratov - Rubin Tyumeny 3 - 0  
Zvezda Csehov - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Zadar 84 - 76  
Skopje - Krka Novo Mesto 69 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Ostrava 80 - 85  
Pardubice - Prostejov 75 - 60  
Svitavy - Usti nad Labem 81 - 87  
USK Praha - MMCITE Brno 75 - 51  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Union Hainaut 57 - 72  
Arras - Cavigal Nice 67 - 63  
Calais - Nantes Reze 64 - 95  
Landes - Flammes Carolo Ardennes 74 - 72  
Lattes Montpellier - Bourges 66 - 69  
Mondeville - Toulouse 80 - 66  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Pau Orthez 87 - 58  
Bourg - Limoges 65 - 78  
Denain - Nanterre 69 - 89  
Le Havre - Gravelines 61 - 62  
Le Mans - Paris Levallois 89 - 87  
Orleans - Dijon 73 - 51  
St-Quentin - Nancy 83 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lavriou 90 - 82  
AEN Kifiszia - PAOK 97 - 92  
Arisz - Arkadikosz Tripoleosz 86 - 52  
Kavala - Trikala 90 - 72  
Koroivosz Amaliadasz - Apollon Patra 58 - 59  
Rethymno - Koloszosz Rodosz 95 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Maccabi TA 63 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski 70 - 60  
Tarnobrzeg - Szczecin 69 - 81  
Zielona Gora - Slask Wroclaw 83 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pasvalys 75 - 71  
Juventus Utena - Lietkabelis 84 - 70  
Lietuvos Rytas - Vytautas Prienai 93 - 84  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 68 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 88 - 72  
Atomerőmű - Pécs 84 - 84, h.u. 98 - 92  
MAFC - ZTE 82 - 85  
Nyíregyháza - Kaposvár 68 - 84  
Sopron - Szolnok 88 - 76  
Szeged - Kecskemét 77 - 73  
Szombathely - Jászberény 100 - 76  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 81 - 86  
PINKK-Pécs - Győr 74 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 110 - 101  
Brooklyn - Utah 86 - 108  
Dallas - Oklahoma City 106 - 109  
Golden State - Indiana 122 - 110  
Houston - Milwaukee 102 - 98  
LA Lakers - San Antonio 95 - 108  
New York - LA Clippers 88 - 116  
Orlando - Charlotte 109 - 109, h.u. 116 - 120  
Toronto - Miami 101 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Hagen 88 - 93  
Ulm - Braunschweig 76 - 67  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 102 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia 75 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Ferrol 58 - 66  
Gernika Bizkaia - Cadi La Seu d'Urgell 60 - 71  
Gran Canaria - P. Avenida 66 - 99  
Vasco Gipuzkoa - Zaragoza 61 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Fenerbahce 65 - 75  
Canik - AGÜ Kayserispor 69 - 79  
Gelistirenler Dernegi - Antakya Hatay 69 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - Zenit Szentpétervár 67 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Esbjerg 27 - 34  
Viborg - Aarhus 23 - 19  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 32 - 24  
Lengyelország - Norvégia 28 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 28 - 24  
Fehérvár - MTK 25 - 23  
Siófok - Mosonmagyaróvár 30 - 27  
Vác - FTC 23 - 36  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bietigheim 24 - 25  
Füchse Berlin - Metzingen 26 - 28  
SVG Celle - Leverkusen 25 - 28  
Thüringer HC - Buxtehude 22 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Kristianstad 21 - 26  
Skuru - Lugi 27 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Rochdale 6 - 1  
Burton - Shrewsbury 1 - 2  
Chesterfield - Millwall 1 - 2  
Crewe - Wigan 1 - 1  
Fleetwood - Doncaster 0 - 0  
Gillingham - Peterborough 2 - 1  
Oldham - Bury 0 - 1  
Port Vale - Bradford 1 - 1  
Scunthorpe - Colchester 3 - 0  
Sheffield Utd. - Swindon 1 - 1  
Southend - Coventry 3 - 0  
Walsall - Blackpool 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Plymouth 1 - 1  
Cambridge Utd. - Hartlepool 1 - 1  
Carlisle - York 1 - 1  
Exeter - Accrington 2 - 1  
Mansfield - Luton 0 - 2  
Newport - Dag & Red 2 - 2  
Northampton - Morecambe 3 - 1  
Notts County - Wimbledon 0 - 2  
Portsmouth - Oxford Utd. 0 - 1  
Stevenage - Barnet 0 - 0  
Wycombe - Leyton 0 - 2  
Yeovil - Crawley 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Ipswich 3 - 0  
Bolton - Milton Keynes Dons 3 - 1  
Brighton - Huddersfield 2 - 1  
Cardiff - Rotherham 2 - 2  
Charlton - Blackburn 1 - 1  
Fulham - Hull City 0 - 1  
Leeds - Bristol City 1 - 0  
Middlesbrough - Nottingham 0 - 1  
Preston - Brentford 1 - 3  
QPR - Wolverhampton 1 - 1  
Reading - Sheffield Wed. 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Eastleigh 1 - 1  
Bromley - Tranmere 0 - 1  
Chester - Southport 0 - 0  
Forest Green - Braintree 1 - 0  
Grimsby - Altrincham 5 - 0  
Kidderminster - Guiseley 0 - 1  
Macclesfield - Aldershot 0 - 2  
Torquay - Gateshead 0 - 2  
Welling Utd. - Barrow 1 - 2  
Woking - Halifax 1 - 1  
Wrexham - Lincoln 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Sydney 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisden Maasmechelen - Saint-Gilloise 2 - 1  
Geel - Cercle Bruges 3 - 3  
Heist - Coxyde 3 - 0  
Lierse - Eupen 1 - 1  
Seraing - Deinze 1 - 5  
Tubize - Roeselare 0 - 1  
Virton - Lommel 1 - 2  
WS Bruxelles - Antwerpen 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Genk 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Lokeren 1 - 1  
St. Truiden - Westerlo 1 - 2  
Zulte Waregem - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - VfB Stuttgart 1 - 3  
Hannover - Darmstadt 1 - 2  
Hertha BSC - Augsburg 0 - 0  
Hoffenheim - Leverkusen 1 - 1  
Ingolstadt - Mainz 1 - 0  
Mönchengladbach - Dortmund 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Dynamo Dresden 3 - 2  
Mainz Amatőr - Wehen 0 - 0  
Osnabrück - Aalen 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Colo Colo 0 - 3  
Dep. Iquique - Huachipato 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Antofagasta 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 3 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Pafosz 1 - 1  
Omonia Nicosia - Ermisz Aradippou 1 - 0  
Paralimni - Arisz Limasszol 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Dijon 1 - 1  
Niort - Evian Thonon Gaillard 0 - 3  
Red Star 93 - Laval 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Bastia 1 - 0  
Lille - Troyes 1 - 3  
Montpellier - Caen 1 - 2  
Nantes - Bordeaux 2 - 2  
Nice - Lorient 2 - 1  
Paris SG - Angers 5 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Larissza 0 - 0  
Trikala - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - Panthrakikosz 2 - 0  
Olympiakosz - Xanthi 1 - 0  
Panioniosz - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Vitesse 1 - 0  
Excelsior - Roda 0 - 1  
Heerenveen - Willem II 3 - 1  
Heracles - De Graafschap 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Haifa 1 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel TA 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Netanya 1 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Akko 3 - 1  
Maccabi TA - Maccabi Petah Tikva 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Dorados de Sinaloa 3 - 0  
Tijuana - Santos Laguna 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Milan 2 - 2  
Frosinone - Atalanta 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Lanciano 1 - 0  
Bari - Vicenza 2 - 1  
Cagliari - Ternana 1 - 0  
Cesena - Entella 2 - 0  
Modena - Avellino 1 - 1  
Novara - Crotone 0 - 1  
Trapani - Latina 1 - 2  
Vercelli - Spezia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pordenone 0 - 3  
Alessandria - Cuneo 1 - 0  
Bassano - Feralpisalo 1 - 2  
Cittadella - Pro Patria 2 - 1  
Giana Erminio - Renate 1 - 2  
Pro Piacenza - Padova 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Prato 3 - 2  
Pisa - Teramo 1 - 2  
Santarcangelo - Carrarese 2 - 0  
SPAL Ferrara - Rimini 1 - 0  
Tuttocuoio - Pontedera 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Catania 1 - 1  
Melfi - Casertana 0 - 1  
Monopoli - Akragas 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Viseu 0 - 0  
Covilha - Gil Vicente 3 - 0  
Famalicao - Chaves 4 - 3  
Farense - Sporting CP B 3 - 0  
Freamunde - Guimaraes B 3 - 0  
Leixoes - Varzim 0 - 4  
Mafra - Feirense 1 - 1  
Oriental de Lisboa - Porto B 2 - 1  
Penafiel - Olhanense 1 - 1  
Portimonense - Aves 0 - 1  
Santa Clara - Uniao Oliveirense 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Arouca 3 - 1  
Moreirense - Estoril 1 - 3  
Pacos Ferreira - Sporting CP 1 - 3  
Uniao Madeira - Nacional Madeira 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Tottenham 1 - 3  
Leicester - Stoke 3 - 0  
Manchester Utd. - Southampton 0 - 1  
Norwich - Liverpool 4 - 5  
Sunderland - Bournemouth 1 - 1  
Watford - Newcastle 2 - 1  
West Bromwich - Aston Villa 0 - 0  
West Ham - Manchester City 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 3 - 1  
Dundee Utd. - Kilmarnock 5 - 1  
Inverness CT - Partick Thistle 0 - 0  
Motherwell - Ross County 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - St. Mirren 3 - 1  
Livingston - Falkirk 1 - 1  
Queen of South - Alloa 1 - 0  
Raith Rovers - Dumbarton 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Huesca 1 - 0  
Girona - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Leganes - Almería 2 - 1  
Lugo - Oviedo 2 - 2  
Mallorca - Alcorcon 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Celta Vigo B 4 - 0  
Compostela - Izarra 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Arenas de Getxo 1 - 1  
Portugalete - Toledo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Espanyol B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Roque de Lepe - Marbella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Villarreal 2 - 2  
Granada - Getafe 3 - 2  
Malaga - Barcelona 1 - 2  
Rayo Vallecano - Celta Vigo 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Samsunspor 1 - 0  
Balikesirspor - Alanyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Kayserispor 1 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Akhisar 0 - 0  
Osmanlispor - Galatasaray 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 0 - 4  
Carrick - Coleraine 2 - 1  
Cliftonville - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Dungannon - Glenavon 0 - 1  
Glentoran - Warrenpoint 0 - 4  
Portadown - Crusaders 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Saracens 17 - 28  
Ulster - Oyonnax 56 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Racing-Metro 22 - 5  
Llanelli Scarlets - Northampton Saints 10 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Toulon 14 - 19  
London Wasps - Leinster 51 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Brive 27 - 23  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Gloucester 11 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - London Irish 17 - 31  
Grenoble - Edinburgh 34 - 23  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Perugia 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Montichiari 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - S. Karjakin    
E. Tomashevsky - M. Adams    
F. Caruana - D. Liren 1 - 0  
L. van Wely - A. Giri 0 - 1  
P. Eljanov - M. Carlsen    
S. Mamedyarov - Y. Hou 1 - 0  
Y. Wei - W. So    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - J. Millman 3 - 0  
D. Ferrer - S. Johnson 3 - 0  
D. Sela - An. Kuznetsov 1 - 3  
F. Lopez - J. Isner 1 - 3  
G. Monfils - S. Robert 3 - 0  
J. Sousa - A. Murray 1 - 3  
L. Rosol - S. Wawrinka 0 - 3  
M. Raonic - V. Troicki 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Marach O / Martin F 2 - 0  
Cuevas P / Granollers M - Elgin M / Middlekoop M 2 - 1  
Fyrstenberg M / Janowicz - Murray J / Soares B 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Andujar P / Carreno Busta P 1 - 2  
Inglot D / Lindstedt R - Butorac E / Lipsky S 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Groth S / Hewitt L 1 - 2  
Mannarino A / Pouille L - Bolelli S / Fognini F 2 - 0  
Nestor D / Stepanek R - Kubot L / Matkowski M 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Becker B / Thiem D 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Brengle 2 - 0  
B. Strycova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
E. Makarova - Ka. Pliskova 2 - 0  
J. Konta - D. Allertova 2 - 0  
L. Siegemund - A. Beck 0 - 2  
M. Keys - A. Ivanovic 2 - 1  
V. Azarenka - N. Osaka 2 - 0  
V. Lepchenko - S. Zhang 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Olaru R - Pavlyuchenkova / Vesnina 0 - 2  
Bondarenko K / Savchuk O - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Sanchez M / Vogt S 2 - 0  
Grönefeld A-L / Vandeweg - Bencic B / Rybarikova M    
Hingis M / Mirza S - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Gasparyan M / Panova A 2 - 0  
Konta J / Watson H - Rae J / Smith A 0 - 2  
Krejcikova B / Wang Y - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Lucic-Baroni M/Strycova - Kops-Jones R/Spears A 2 - 1  
Moore J / Sanders S - Kuznetsova S / Vinci R 0 - 2  
Shvedova Y / Stosur S - King V / Kudryavtseva A 0 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Kasatkina D / Kovinic D 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Saville L - Shvedova Y / Qureshi A U H 0 - 2  
Groenefeld A-L / Farah R - Medina Garrigues A / Cabal J S 2 - 1  
Inglis M / Mitchell B - Hsieh S-W / Peya A 0 - 2  
Klepac A / Huey T - Svitolina E / Sitak A 2 - 1  
Mirza S / Dodig I - Tomljanovic A / Kyrgios N 2 - 0  
Moore J / Polmans M - Mattek-Sands B / Bryan B 0 - 2  
Srebotnik K / Murray J - Rodionova A / Guccione C 2 - 0  
Stephens S / Rojer J-J - Chan H-C / Mirnyi M 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - T. Sugiarto 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - N.K. Srikanth 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Y. Hashimoto - K. Gilmour 1 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016    
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 10 - 13  
Németország - Hollandia 9 - 7  
Oroszország - Horvátország 5 - 13  
Románia - Franciaország 6 - 12  
Spanyolország - Olaszország 8 - 7  
Szerbia - Montenegró 10 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Garcia - R. Guerrero 1 - 0  
S. Vasquez - A. Martinez 1 - 0

 

2016.01.22.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Viikingit Helsinki 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 2 - 3  
Liberec - Vítkovice 2 - 0  
Litvínov - Olomouc 1 - 2  
Mountfield HK - Karlovy Vary 4 - 2  
Plzen - Zlín 1 - 4  
Sparta Praha - Chomutov 7 - 1  
Trinec - Mladá Boleslav 7 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 3 - 2  
Frederikshavn - Esbjerg 3 - 3  
Gentofte - SönderjyskE 0 - 3  
Herning - Rödovre 3 - 0  
Rungsted - Herlev Eagles 5 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 0 - 7  
Jokipojat - Tuto 3 - 3  
Jukurit - Roki 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Espoo Blues 3 - 2  
Hämeenlinna - SaiPa 1 - 1  
JYP - Vaasan Sport 4 - 2  
Kalpa - Kärpät 1 - 5  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 2  
Lukko - Ässät 2 - 0  
Tappara - Ilves 5 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble 2 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 1 - 3  
Boston - Vancouver 2 - 4  
Columbus - Calgary 2 - 4  
Dallas - Edmonton 3 - 2  
Los Angeles - Minnesota 0 - 3  
New Jersey - Ottawa 6 - 3  
Pittsburgh - Philadelphia 4 - 3  
Tampa Bay - Chicago 2 - 1  
Toronto - Carolina 0 - 0  
Winnipeg - Nashville 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 3 - 0  
Bremerhaven - Riessersee 2 - 6  
Crimmitschau - Freiburg 1 - 5  
Dresden - Kaufbeuren    
Kassel - Lausitzer Füchse 1 - 5  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 2 - 2  
Rosenheim - Frankfurt Löwen 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 2 - 7  
Hamburg - Mannheim 2 - 3  
Ingolstadt - Schwenningen 6 - 1  
Iserlohn - Wolfsburg 3 - 2  
Krefeld - Nürnberg 6 - 7  
München - Köln 3 - 0  
Straubing - Augsburg 7 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Graz 2 - 2  
Klagenfurt - Innsbruck 0 - 4  
Olimpija Ljubljana - Villach 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Znojmo - Vienna Capitals 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Kloten 3 - 2  
Lausanne - Davos 3 - 3  
Lugano - Fribourg 7 - 4  
Servette - Ambri 7 - 4  
Zug - Zürich Lions 5 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Vita Hasten 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Djurgarden 0 - 3  
MODO - HV 71 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 8 - 2  
Kosice - Piestany 6 - 2  
Nitra - Martin 2 - 1  
Skalica - Zvolen 5 - 3  
Zilina - Trencin 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Tver 3 - 0  
Ermak Angarszk - Barsz Kazany B 4 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Molot Perm 1 - 2  
Kazzink-Torpedo - Szarov 4 - 1  
Rjazany - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Buducnost 61 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Unicaja Malaga 87 - 73  
Darussafaka - Fenerbahce Ülker 100 - 106  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Brose Bamberg 78 - 61  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz 75 - 55  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Starogard Gdanski 83 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - LA Clippers 115 - 102  
Denver - Memphis 101 - 102  
New Orleans - Detroit 115 - 99  
Phoenix - San Antonio 89 - 117  
Sacramento - Atlanta 91 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - Campus Promete 95 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Randers 24 - 34  
Silkeborg - Midtjylland 27 - 21  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 29 - 19  
Svédország - Oroszország 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Heid 23 - 22  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Oostende 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Bayern München 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Rostock 5 - 1  
Stuttgarter Kickers - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - San Luis de Quillota 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Mattersburg    
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Tours 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Valenciennes 0 - 0  
Metz - Creteil 2 - 1  
Nancy - Nimes 3 - 4  
Paris FC - Sochaux 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - CA Bastia 1 - 3  
Beziers - Colmar 1 - 0  
Chateauroux - Dunkerque 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Ajaccio GFC 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Telstar 0 - 2  
Eindhoven - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Emmen - Den Bosch 1 - 0  
Maastricht - Oss 4 - 2  
RKC Waalwijk - Achilles'29 1 - 1  
Venlo - PSV 2 1 - 2  
Volendam - Dordrecht 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Nijmegen 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Brescia 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Caballero de Zeb.Cue 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Atletico CP 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Académica 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Real Sociedad 5 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Section Paloise 24 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Harlequins 42 - 9  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Worcester 35 - 11  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Mamedyarov 1 - 0  
D. Liren - D. Navara    
M. Adams - L. van Wely    
M. Carlsen - E. Tomashevsky 1 - 0  
S. Karjakin - P. Eljanov    
W. So - F. Caruana    
Y. Hou - Y. Wei    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Goffin 1 - 3  
F. Delbonis - G. Simon 0 - 3  
G. Garcia-Lopez - K. Nishikori 1 - 3  
J-W. Tsonga - P-H. Herbert 3 - 0  
M. Cilic - R. Bautista-Agut 0 - 3  
N. Djokovic - A. Seppi 3 - 0  
N. Kyrgios - T. Berdych 1 - 3  
R. Federer - G. Dimitrov 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Bhupathi M / Muller G 2 - 0  
Dlouhy L / Vesely J - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Haase R / Verdasco F - Pospisil V / Sock J    
Huey T / Mirnyi M - Bellucci T / Demoliner M 2 - 1  
Johnson S / Querrey S - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Krajicek A / Young D - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - R. Vinci 2 - 1  
A. Radwanska - M. Puig 2 - 0  
B. Bencic - K. Bondarenko 2 - 1  
C. Suarez Navarro - E. Kulichkova    
K. Mladenovic - D. Gavrilova 1 - 2  
L. Davis - M. Sharapova 1 - 2  
M. Gasparyan - Y. Putintseva 2 - 0  
S. Williams - D. Kasatkina 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falconi I / Lepchenko V - Medina G./Parra Santonja 0 - 2  
Hsieh S-W/ Kalashnikova - Babos/Srebotnik 2 - 1  
Keys M / Tomljanovic A - Cibulkova D / Flipkens K 0 - 2  
Rodionova/Rodionova - Lisicki S / Mattek-Sands B 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - A. Jayaram 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
T. Sugiarto - B. Qiao 2 - 0  
Y. Huang - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - K. Gilmour 0 - 2  
Ji H. Sung - S. Sato 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - L.W. Fanetri 2 - 0  
Y. Hashimoto - Y-J. Bae 2 - 1  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2016    
Vízilabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 7 - 9  
Németország - Franciaország 9 - 13  
Oroszország - Görögország 9 - 9  
Spanyolország - Olaszország 9 - 10  
Szerbia - Portugália 9 - 6  
Törökország - Horvátország 4 - 12  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Törökország 10 - 10  
Szlovákia - Grúzia 10 - 9  

 

2016.01.21.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Tapanilan Erä 1 - 12  
Salba - M-Team 4 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Hartford 2 - 2  
Bridgeport - St. John's 2 - 2  
Cleveland Lake Erie - Grand Rapids 2 - 2  
Ontario Reign - Manitoba 4 - 1  
Toronto Marlies - Syracuse 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Lyon 0 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 2 - 7  
Dinamo Riga - Szibir Novoszibirszk 2 - 0  
Jokerit - Metallurg Novokuznyeck 6 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada Toljatti 1 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 0 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Szocsi 0 - 3  
SZKA Szentpétervár - Admiral Vlagyivosztok 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Amur Habarovszk 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - FTC 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 3 - 1  
Colorado - Buffalo 2 - 1  
Detroit - St. Louis 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 1 - 1  
Manglerud - Lorenskog 2 - 5  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 4 - 3  
Stjernen - Kongsvinger 6 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Valpellice 6 - 6  
Fassa - Renon/Ritten 1 - 1  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 2 - 0  
Val Pusteria - Asiago 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Leksand 2 - 2  
Pantern Malmö - AIK 2 - 3  
Timra - Asplöven 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs 2 - 0  
Färjestad - Rögle 4 - 1  
Lulea - Karlskrona 2 - 1  
Skelleftea - Linköping 2 - 5  
Växjö - Örebro 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Torosz Nyeftekamszk 3 - 3  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 2 - 3  
Krisztall Szaratov - Juzsnij Ural Orszk 1 - 9  
Zvezda Csehov - Izssztal Izsevszk 2 - 4  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Anadolu Efes 84 - 80  
Lok.Kubany Krasznodar - Panathinaikosz 76 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - CSZKA Moszkva 81 - 71  
Real Madrid - Barcelona 86 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Türk Telekom 48 - 69  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Chalon sur Saone 84 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Cleveland 78 - 91  
Chicago - Golden State 94 - 125  
Dallas - Minnesota 89 - 89, h.u. 106 - 94  
Houston - Detroit 114 - 123  
LA Lakers - Sacramento 93 - 112  
New York - Utah 99 - 99, h.u. 118 - 111  
Oklahoma City - Charlotte 109 - 95  
Orlando - Philadelphia 87 - 96  
Portland - Atlanta 98 - 104  
Toronto - Boston 115 - 109  
Washington - Miami 106 - 87  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 34 - 23  
Macedónia - Horvátország 24 - 34  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Freiburg 1 - 1  
Corinthians - Sahtar Doneck 3 - 2  
Luzern - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Ajaccio 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Mirandes 2 - 0  
Valencia - Las Palmas 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Eskisehirspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Tuzlaspor 1 - 0  
Giresunspor - Antalyaspor 0 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Newport Dragons 38 - 5  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Friedrichshafen 3 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Zenit Kazany 0 - 3  
Hypo Tirol - Halkbank Ankara 1 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Roeselare 1 - 3  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljubljana - Vojvodina 3 - 1  
Trefl Gdansk - Modena 3 - 2  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asse-Lennik - Lugano 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vizura Belgrád - Uralocska Szverdlovszk 2 - 3  
Volero Zürich - Cannes 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Baku - Fenerbahce 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liren - S. Karjakin 1 - 0  
D. Navara - W. So    
E. Tomashevsky - P. Eljanov    
F. Caruana - Y. Hou    
L. van Wely - M. Carlsen 0 - 1  
S. Mamedyarov - M. Adams 1 - 0  
Y. Wei - A. Giri    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - J. Chardy 3 - 0  
B. Tomic - S. Bolelli 3 - 1  
D. Ferrer - L. Hewitt 3 - 0  
F. Lopez - G. Pella 3 - 2  
F. Verdasco - D. Sela 1 - 3  
G. Monfils - N. Mahut 3 - 0  
J. Millman - G. Müller 3 - 2  
J. Sock - L. Rosol 0 - 3  
J. Sousa - S. Giraldo 3 - 1  
M. Granollers - J. Isner 0 - 3  
M. Raonic - T. Robredo 3 - 0  
R. Stepanek - S. Wawrinka 0 - 3  
S. Groth - A. Murray 0 - 3  
S. Robert - R. Ram 3 - 2  
T. Bellucci - S. Johnson 0 - 3  
T. Smyczek - V. Troicki 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Kudla D - Marach O / Martin F 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Guccione C / Sa A 2 - 0  
Cecchinato M / Seppi A - Benneteau/Roger-Vasselin 2 - 0  
Cuevas P / Granollers M - Dolgopolov A / Tursunov D 2 - 0  
Fyrstenberg M / Janowicz - Delbonis F / Duran G 2 - 0  
Garcia-Lopez G / Marrero - Kubot L / Matkowski M 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Monroe N / Podlipnik-Cast 2 - 0  
Inglot D / Lindstedt R - Betov S / Gabashvili T 2 - 0  
Jasika O / Kyrgios N - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Saville L / Smith J-P 2 - 0  
Marray J / Qureshi A-U-h - Murray J / Soares B 0 - 2  
Munoz-De La Nava D / Ramo - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Oswald P / Shamasdin A - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Pavic M / Venus M - Krajicek A / Young D 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Klizan M / Stakhovsky S 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - T. Bacsinszky 2 - 0  
A. Cornet - S. Zhang 0 - 2  
A. Kerber - A. Dulgheru 2 - 0  
A. Sevastova - A. Ivanovic 0 - 2  
B. Strycova - V. King 2 - 0  
D. Allertova - S. Lisicki 2 - 1  
E. Makarova - T. Maria 2 - 0  
J. Görges - Ka. Pliskova 0 - 2  
J. Jankovic - L. Siegemund 1 - 2  
J. Konta - S. Zheng 2 - 0  
K. Flipkens - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Brengle - J. Larsson 2 - 1  
M. Keys - Y. Shvedova 2 - 1  
N. Osaka - E. Svitolina 2 - 0  
V. Azarenka - D. Kovinic 2 - 0  
V. Lepchenko - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allertova D / Schuurs D - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Arruabarrena L / Klepac A - Rodionova/Rodionova 0 - 2  
Cibulkova D / Flipkens K - Begu I-C / Niculescu M 2 - 1  
Diyas Z / Zhang K L - Gasparyan M / Panova A 0 - 2  
Doi M / Hibino N - Hsieh S-W/ Kalashnikova 1 - 2  
Dushevina V / Siniakova K - Babos/Srebotnik 0 - 2  
Errani S / Martinez Sanch - Kops-Jones R / Spears A 0 - 2  
Falconi I / Lepchenko V - Bai A / Bains N 2 - 1  
Garcia C / Mladenovic K - Irigoyen M / Torro-Flor M 2 - 0  
Gavrilova D / Svitolina E - Pavlyuchenkova / Vesnina 0 - 2  
Hercog P / Mchale C - Medina G./Parra Santonja 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Duque-Marino M / Pereira T 2 - 0  
King V / Kudryavtseva A - Chan C W / Nara K 2 - 0  
Kuznetsova S / Vinci R - Bertens K / Larsson J 2 - 1  
Patterson T / Rogowska O - Bencic B / Rybarikova M 0 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Ostapenko J / Putintseva Y 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - N.K. Srikanth 0 - 2  
S. Xue - I.Z. Zainuddin 1 - 2  
S.H. Goh - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
T. Sugiarto - Do.K. Lee 2 - 0  
T.Z. Soo - B. Qiao 0 - 2  
Y. Huang - N. Wei 2 - 1  
Zulf. Zulkiffli - A. Jayaram 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - Y-J. Bae 1 - 2  
Ji H. Sung - H. Ramadhini 2 - 0  
K. Gilmour - S. Kawakami 2 - 1  
L.W. Fanetri - Y.F. Chen 2 - 0  
M.F. Kusumastuti - Y. Hashimoto 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - K. Imabeppu 2 - 1  
S. Sato - S. Katethong 2 - 0  
Y.C. Hsu - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
Vízilabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 6 - 12  
Hollandia - Spanyolország 9 - 9  
Magyarország - Olaszország 10 - 5  
Németország - Oroszország 2 - 22  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 11 - 8  
Montenegró - Magyarország 8 - 5  
Olaszország - Horvátország 8 - 6  
Törökország - Grúzia 11 - 12

 

2016.01.20.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - NST Lappeenranta 10 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Napoli 6 - 1  
Fabrizio Corigliano - Asti 1 - 5  
Latina - Acqua & Sapone 3 - 4  
Montesilvano - Pescara 3 - 3  
Rieti - Kaos Futsal 1 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Zaragoza 6 - 3  
Elche - Magna Navarra 2 - 7  
Levante - Inter Movistar 1 - 7  
Palma Manacor - Jumilla 7 - 2  
Ribera Navarra - Santa Coloma 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - San Diego 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 3  
Jihlava - Salith Sumperk 5 - 1  
Kadan - Benatky nad Jizerou 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 9 - 4  
Slavia Praha - Prostejov 4 - 5  
Slavia Trebic - Kladno 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 2 - 0  
Kajaanin Hokki - Keupa 2 - 5  
Leki - Jukurit 3 - 6  
Roki - Kokkolan Hermes 8 - 3  
SaPKo - JYP-Akatemia 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna 3 - 1  
Turku PS - HIFK 1 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 0  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Washington 3 - 6  
Los Angeles - Dallas 3 - 2  
Montreal - Boston 1 - 4  
Nashville - Chicago 1 - 4  
New Jersey - Calgary 4 - 2  
NY Rangers - Vancouver 2 - 2  
Philadelphia - Toronto 2 - 3  
Tampa Bay - Edmonton 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Mora 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Barsz Kazany B 3 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - MMCITE Brno 93 - 68  
Ostrava - Svitavy 95 - 73  
Prostejov - Decin 79 - 68  
Usti nad Labem - Pardubice 83 - 99  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Dinamo Kurszk 53 - 64  
P. Avenida - Famila Schio 63 - 52  
Sopron - Fenerbahce 52 - 69  
Villeneuve d'Ascq Lille - Galatasaray 62 - 66  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - AGÜ Kayserispor 72 - 62  
Nagyezsda Orenburg - Bourges 66 - 58  
Wisla Krakkó - USK Praha 57 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Bayern München 76 - 78  
Ulm - Banvitspor 80 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Avtodor Szaratov 101 - 77  
Strasbourg - Hapoel Jerusalem 75 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Trento 79 - 85  
Trabzonspor - Reggio Emilia 82 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Venezia 94 - 84  
Zielona Gora - Zenit Szentpétervár 76 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - UNIKSZ Kazany 82 - 92  
Olimpija Ljubljana - Nyizsnyij Novgorod 73 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Szolnok 87 - 59  
Zaragoza - Sassari 87 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Adecco ASVEL 64 - 72  
Maccabi Rishon - Krka Novo Mesto 79 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Oostende 86 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Cantu 94 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Targu Jiu - Cibona Zagreb 85 - 81  
Pasvalys - Le Havre 82 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Bakken Aarhus 81 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Skyliners Frankfurt 81 - 95  
Kosárlabda (FIBA Kupa, V csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Güssing 68 - 59  
Tsmoki-Minszk - Varese 84 - 89  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 68 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Oklahoma City 104 - 110  
Miami - Milwaukee 79 - 91  
New Orleans - Minnesota 114 - 99  
Phoenix - Indiana 94 - 97  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovénia 25 - 21  
Spanyolország - Svédország 24 - 22  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 30 - 22  
Oroszország - Montenegró 28 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Győr 19 - 37  
Érd - Békéscsaba 48 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Tertnes Bergen 27 - 23  
Oppsal - Skrim 30 - 32  
Raelingen - Kristiansand 22 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Thüringer HC 24 - 29  
Metzingen - Bietigheim 30 - 28  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Tottenham 0 - 2  
Liverpool - Exeter 3 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Genk 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Thun    
Sion - CSZKA Moszkva 0 - 4  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Lorient 1 - 1  
Chambly - Lyon 0 - 2  
Concarneau - Troyes 1 - 3  
Evian Thonon Gaillard - Monaco 1 - 1  
Mantes - Nantes 0 - 0  
Marseille - Montpellier 2 - 0  
Trelissac - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - PAOK 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Torino 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Juventus 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Porto 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Nacional Madeira 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Pacos Ferreira 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Braga 0 - 4  
Rio Ave - Belenenses 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 1 - 2  
Celta Vigo - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Tepecikspor 4 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Besiktas 2 - 0  
Sivas Bld. Spor - 1461 Trabzon 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucaspor - Rizespor 3 - 2  
Mersin Idman Yurdu - Aydinspor 4 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Gaziantepspor 2 - 3  
Trabzonspor - Nazilli Bld. Spor 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Olaszország 1 - 2  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Belogorje Belgorod 1 - 3  
Marek Dupnica - Arkas Izmir 0 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Paris Volley 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Noliko Maaseik 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Belchatow 3 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Stuttgart 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Isztambul - Trefl Sopot 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Casalmaggiore 1 - 3  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Impel Wroclaw 1 - 3  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Alba Blaj 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - K. Nishikori 0 - 3  
D. Dzumhur - D. Goffin 1 - 3  
D. Kudla - A. Seppi 0 - 3  
D. Lajovic - R. Bautista-Agut 2 - 3  
D. Thiem - N. Almagro 3 - 0  
E. Donskoy - G. Simon 2 - 3  
F. Delbonis - R. Olivo 3 - 2  
G. Garcia-Lopez - D. Brands 3 - 1  
J-W. Tsonga - O. Jasika 3 - 0  
M. Basic - T. Berdych 0 - 3  
M. Cilic - A. Ramos 3 - 0  
M. Trungelliti - G. Dimitrov 1 - 3  
N. Djokovic - Q. Halys 3 - 0  
N. Kyrgios - P. Cuevas 3 - 0  
P-H. Herbert - N. Rubin 3 - 0  
R. Federer - A. Dolgopolov 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Chung H - Andujar P / Carreno Busta P 1 - 2  
Becker B / Thiem D - Lorenzi P / Pella G 2 - 0  
Bedene A / Brown D - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Bellucci T / Demoliner M - Gonzalez S / Knowle J 2 - 1  
Bolt A / Whittington A - Bhupathi M / Muller G 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Chardy J / Paes L 2 - 0  
Daniell M / Sitak A - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Duckworth J / Millman J - Dlouhy L / Vesely J 1 - 2  
Elgin M / Middlekoop M - Mayer L / Sousa J 2 - 1  
Groth S / Hewitt L - Lajovic D / Troicki V    
Haase R / Verdasco F - Erlich J / Fleming C 2 - 1  
Hsieh C-P / Yang T-H - Nestor D / Stepanek R 0 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Bury A / Istomin D 2 - 1  
Johnson S / Querrey S - Rosol L / Zelenay I 2 - 0  
Junaid R / Kukushkin M - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Mannarino A / Pouille L - Estrella Burgos V / Giraldo S 2 - 0  
Petzschner P / Peya A - Pospisil V / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Radwanska - E. Bouchard 2 - 0  
A. Sasnovich - M. Sharapova 0 - 2  
B. Bencic - Babos T. 2 - 0  
C. Suarez Navarro - M. Sakkari 2 - 1  
D. Gavrilova - P. Kvitova 2 - 0  
I. Falconi - R. Vinci 0 - 2  
K. Bondarenko - S. Kuznetsova 2 - 0  
K. Mladenovic - N. Gibbs 2 - 0  
L. Davis - M. Rybarikova    
M. Gasparyan - K. Nara 2 - 0  
M. Niculescu - E. Kulichkova 1 - 2  
M. Puig - Kr. Pliskova 2 - 1  
Qia. Wang - A-L. Friedsam 0 - 2  
S. Williams - S-W. Hsieh 2 - 0  
Xin. Han - Y. Putintseva 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birrell K / Hon P - Kichenok / Kichenok 0 - 2  
Bonaventure Y / Olaru R - Jankovic J / Petkovic A 2 - 0  
Bondarenko K / Savchuk O - Cornet A / Linette M 2 - 0  
Chuang C J / Govortsova O - Goerges J / Pliskova K 0 - 2  
Dabrowski G / Rosolska A - Konta J / Watson H 0 - 2  
Grönefeld A-L / Vandeweg - Beck A / Witthoeft C 2 - 0  
Hantuchova D / Wolfe J - Jurak D / Melichar N    
Hlavackova A / Hradecka L - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 1  
Jans-Ignacik K / Kania P - Lisicki S / Mattek-Sands B 1 - 2  
Kasatkina D / Kovinic D - Brengle M / Maria T 2 - 1  
Keys M / Tomljanovic A - Husarova J / Schmiedlova 2 - 0  
Lucic-Baroni M / Strycova - Barthel M / Siegemund L 2 - 0  
Moore J / Sanders S - Perez E / Woolcock B 2 - 0  
Rae J / Smith A - Liang C / Peng S 2 - 1  
Shvedova Y / Stosur S - Dulgheru A / Soler-Espinosa S 2 - 0  
Van Uytvanck A / Wickmaye - Krejcikova B / Wang Y 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - P. Koukal 2 - 0  
A. Jayaram - T. Ueda 2 - 0  
C. Jonatan - N.K. Srikanth 0 - 2  
C.W. Chen - Y. Huang 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - B. Ponsana 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - E.S.M. Muneer 2 - 0  
D. Liew - B. Ponsana 0 - 2  
Do.K. Lee - A. Pochtarev 2 - 0  
Do.K. Lee - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
G. Anthony - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
G.C. Goh - C.w. Lim 2 - 0  
G.C. Goh - N. Wei 1 - 2  
I.M. Mustofa - N. Wei 0 - 2  
I.Z. Zainuddin - W.H. Son 2 - 0  
J.H. Hsu - S.z. Yeoh 2 - 0  
J.H. Hsu - Z.L. Wong 0 - 2  
J.V. Soong - S. Xue 1 - 2  
K. Nishimoto - H.J. Jeon 0 - 2  
K. Wangcharoen - S. Dey 0 - 2  
P. Koukal - Yuh. Tan 2 - 0  
S. Verma - S. Sasaki 2 - 0  
S. Xue - S. Dey 2 - 1  
S.D. Kuncoro - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
S.D. Kuncoro - T.W. Wang 2 - 0  
S.H. Goh - S. Verma 2 - 1  
S.S. Misfahul - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Siy. Zhu - Zulf. Zulkiffli    
T. Sugiarto - B. Sai Praneeth 2 - 1  
T. Sugiarto - W. Setyaldi Putra 2 - 0  
T.M. Nguyen - S.H. Goh 0 - 2  
T.Z. Soo - R. Takeshita 2 - 0  
W.F. Chong - N.K. Srikanth 0 - 2  
W.K.V. Wong - S. Santoso 0 - 2  
W.Y. Prasetyo - Z.L. Wong 1 - 2  
Y. Huang - H.J. Jeon 2 - 0  
Ye.Ha. Chong - G. Anthony 1 - 2  
Yu Hs. Lin - R. Takeshita 1 - 2  
Yun Hu - W.J. Ai 2 - 0  
Yuqi Shi - C. Jonatan 0 - 2  
Zulh. Zulkiffli - Ng Ka Long Angus    
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - B.J. He 0 - 2  
C.Hs. Lee - Y.F. Chen 0 - 2  
H. Ramadhini - Y.P. Pai 2 - 0  
Ir. Wang - K. Imabeppu 0 - 2  
Ji H. Sung - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
K. Gilmour - Y.F. Lim 2 - 1  
M. Mitani - L.W. Fanetri 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - P.Y. Yip 2 - 0  
R. Hartawan - Y. Hashimoto 0 - 2  
S. De Visch Eijbergen - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
S. Katethong - C.S. Lim 2 - 1  
S. Kawakami - A. Yamaguchi    
S. Pusarla Venkata - S. Jaquet 2 - 0  
S. Sato - J.Y. Tee 2 - 0  
T.T. Vu - Y.C. Hsu 0 - 2  
X. Liang - Y-J. Bae 0 - 2  
Vízilabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Olaszország 4 - 10  
Hollandia - Németország 19 - 2  
Magyarország - Franciaország 18 - 6  
Oroszország - Spanyolország 8 - 12  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Németország 10 - 10  
Spanyolország - Oroszország 10 - 9  
Szerbia - Görögország 13 - 7  

 

2016.01.19.
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Peniscola 5 - 1  
Murcia - Autos Lobelle Santiago 5 - 6  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Davos 1 - 1  
Kärpät - Lukko 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Brno 9 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 2 - 5  
Odense - Herning 4 - 9  
Rödovre - Frederikshavn 5 - 2  
SönderjyskE - Aalborg 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rouen 1 - 1  
Briancon - Strasbourg 4 - 5  
Epinal - Brest 1 - 2  
Gap - Dijon 6 - 4  
Grenoble - Chamonix 4 - 7  
Lyon - Amiens 2 - 3  
Morzine-Avoriaz - Angers 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Dinamo Minszk 4 - 2  
Barsz Kazany - Lada Toljatti 5 - 3  
Dinamo Riga - Amur Habarovszk 1 - 2  
Jokerit - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 0 - 1  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck 4 - 0  
Szpartak Moszkva - Szibir Novoszibirszk 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Szocsi 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 2 - 5  
MAC Budapest - Diósgyőr 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Buffalo 1 - 2  
Florida - Edmonton 2 - 4  
San Jose - Ottawa 3 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 2  
Winnipeg - Colorado 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 10 - 1  
Langenthal - Winterthur 4 - 1  
Olten - Thurgau 4 - 3  
Rapperswil - Visp 4 - 4  
Red Ice Martigny - Chaux-de-fonds 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 2 - 2  
Biel - Lugano 6 - 2  
Servette - Bern 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - AIK 0 - 4  
Västeras - Timra 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice 3 - 3  
Poprad - Nitra 1 - 1  
Skalica - Zilina 2 - 3  
Trencin - B. Bystrica 4 - 2  
Zvolen - Piestany 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Juzsnij Ural Orszk 3 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Izssztal Izsevszk 3 - 3  
Krisztall Szaratov - Cselmet Cseljabinszk 2 - 0  
Rjazany - Torosz Nyeftekamszk 2 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Jekatyerinburg 52 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Oldenburg 68 - 81  
Valencia - Limoges 72 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Arisz 82 - 67  
Milano - Neptunas Klaipeda 79 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Antwerpen 63 - 71  
Ventspils - Nymburk 72 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - Chalon sur Saone 80 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Mons 103 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Rosa Radom 79 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 91 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State 98 - 132  
Dallas - Boston 98 - 98, h.u. 118 - 113  
LA Clippers - Houston 122 - 122, h.u. 140 - 132  
Toronto - Brooklyn 112 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Köbenhavn 23 - 29  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 25 - 31  
Macedónia - Szerbia 27 - 27  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 27 - 29  
Horvátország - Izland 37 - 28  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wycombe 2 - 0  
Bolton - Eastleigh 3 - 2  
Bradford - Bury 0 - 0  
Bristol City - West Bromwich 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Northampton 3 - 0  
Portsmouth - Ipswich 2 - 1  
Reading - Huddersfield 5 - 2  
Yeovil - Carlisle 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Fleetwood 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Hartlepool 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Sparta Praha 3 - 1  
Duisburg - Plzen 1 - 0  
Leverkusen - Bochum 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Guingamp 3 - 0  
Angers - Bordeaux 1 - 2  
Bastia - Sochaux 1 - 2  
Paris SG - Toulouse 2 - 1  
Rennes - Bourg-Peronnas 1 - 3  
Sarre Union - Niort 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Vicenza 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Internazionale 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriental de Lisboa - Benfica 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Sporting CP 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hamilton 8 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Stirling 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 1  
Kastamonuspor - Karsiyaka 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etimesgut Bld. Spor - Inegölspor 0 - 1  
Kayserispor - Konyaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Carrick 1 - 0  
Warrenpoint - Portadown 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Ards 4 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - PAOK 3 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Lokomotív Baku 1 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Ljubljana - Novara 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Isztambul - Prostejov 3 - 2  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vero Monza - Latina 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - F. Caruana    
M. Adams - Y. Wei    
M. Carlsen - S. Mamedyarov    
P. Eljanov - L. van Wely 1 - 0  
S. Karjakin - E. Tomashevsky 1 - 0  
W. So - D. Liren    
Y. Hou - D. Navara 1 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Groth 1 - 3  
A. Zverev - A. Murray 0 - 3  
Al. Bedene - S. Johnson 0 - 3  
B. Becker - D. Sela 1 - 3  
B. Tomic - D. Istomin 3 - 1  
D. Ferrer - P. Gojowczyk 3 - 0  
D. Gimeno-Traver - T. Smyczek 1 - 3  
D. Munoz-De La Nava - V. Troicki 2 - 3  
D. Tursunov - S. Wawrinka    
E. Gulbis - J. Chardy 2 - 3  
F. Lopez - D. Evans 3 - 0  
G. Monfils - Y. Sugita 3 - 0  
G. Müller - F. Fognini 3 - 1  
J. Duckworth - L. Hewitt 0 - 3  
J. Janowicz - J. Isner 0 - 3  
J. Millman - D.S. Schwartzman    
J. Sock - T.H. Fritz 3 - 2  
J. Sousa - M. Kukushkin 3 - 0  
M. Cecchinato - N. Mahut 1 - 3  
M. Ebden - M. Granollers 1 - 3  
M. Jaziri - T. Robredo 2 - 3  
M. Raonic - L. Pouille 3 - 0  
R. Harrison - An. Kuznetsov 0 - 3  
R. Nadal - F. Verdasco 2 - 3  
R. Ram - K. Anderson    
S. Bolelli - B. Baker 3 - 1  
S. Darcis - G. Pella 2 - 3  
S. Giraldo - D. Young 3 - 1  
S. Robert - B. Fratangelo 3 - 0  
T. Bellucci - J. Thompson 3 - 0  
T. Daniel - L. Rosol 2 - 3  
T. Ito - R. Stepanek 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Doi 2 - 1  
A. Kontaveit - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
A. Sevastova - J. Wolfe    
B. Jovanovski - A. Cornet 0 - 2  
B. Mattek-Sands - D. Allertova 1 - 2  
C-A. Mitu - J. Görges 0 - 2  
C. Garcia - B. Strycova 0 - 2  
C. Witthöft - S. Zheng 0 - 2  
E. Makarova - M. Inglis 2 - 0  
J. Jankovic - P. Hercog 2 - 0  
J. Larsson - I-C. Begu 2 - 0  
K. Birrell - Ka. Pliskova 0 - 2  
K. Flipkens - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
K. Siniakova - T. Bacsinszky 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Zanevska 2 - 1  
L. Siegemund - K. Bertens 2 - 0  
L. Tsurenko - V. Lepchenko 1 - 2  
M. Barthel - V. King 1 - 2  
M. Brengle - C. Vandeweghe 2 - 0  
M. Keys - Z. Diyas 2 - 0  
N. Osaka - D. Vekic 2 - 0  
P. Cetkovska - S. Lisicki 0 - 2  
P. Hon - A. Beck 0 - 2  
S. Crawford - D. Kovinic 0 - 2  
S. Sanders - A. Dulgheru 0 - 2  
S. Zhang - S. Halep 2 - 0  
T. Maria - O. Govortsova 2 - 0  
T. Patterson - A. Ivanovic 0 - 2  
T. Pironkova - Y. Shvedova 0 - 2  
V. Azarenka - A. van Uytvanck 2 - 0  
V. Duval - E. Svitolina 0 - 2  
V. Williams - J. Konta 0 - 2  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország 9 - 20  
Olaszország - Spanyolország 9 - 8  
Szerbia - Franciaország 6 - 7  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Hollandia 9 - 9  
Magyarország - Horvátország 8 - 5  
Olaszország - Montenegró 7 - 10  
Törökország - Franciaország 9 - 14  

 

2016.01.18.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Karlstad 11 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Stockton 4 - 7  
Ontario Reign - Texas Stars 2 - 1  
Rochester - Syracuse 1 - 2  
Rockford - Cleveland Lake Erie 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 6 - 3  
Slovan Bratislava - Dinamo Moszkva 3 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 2 - 3  
Chicago - Montreal 5 - 2  
Detroit - Philadelphia 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Barsz Kazany B 5 - 0  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Metalac Farmakom 86 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Kolin 56 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Olympiakosz 53 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 77 - 83  
Maccabi Haifa - Bnei Herzeliya 65 - 65, h.u. 80 - 73  
Maccabi Kiryat Gat - Ironi Naharia 89 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Kutno 76 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd 90 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Utah 95 - 95, h.u. 124 - 119  
Denver - Indiana 129 - 126  
Detroit - Chicago 101 - 111  
LA Lakers - Houston 95 - 112  
Memphis - New Orleans 101 - 99  
New York - Philadelphia 96 - 96, h.u. 119 - 113  
Oklahoma City - Miami 99 - 74  
San Antonio - Dallas 112 - 83  
Washington - Portland 98 - 108  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VL Pesaro - Avellino 82 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Konyaspor 98 - 71  
Türk Telekom - Buyukcekmece 71 - 79  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 27 - 26  
Szlovénia - Spanyolország 24 - 24  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Dánia 28 - 30  
Oroszország - Magyarország 27 - 26  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Blackburn 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Audax Italiano 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - NEA Szalamina 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Schalke 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Metz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz - Trikala 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Volendam 0 - 0  
Dordrecht - Emmen 0 - 2  
Helmond - Ajax 2 2 - 3  
NAC Breda - Eindhoven 3 - 1  
Oss - Venlo 2 - 1  
PSV 2 - Maastricht 2 - 0  
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk 5 - 2  
Telstar - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Hapoel Akko - Maccabi TA 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Monterrey 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Cagliari 3 - 1  
Entella - Ascoli 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Alessandria 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Setúbal 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Watford 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Granada 5 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Denizlispor 6 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Fenerbahce 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liren - Y. Hou    
D. Navara - A. Giri    
F. Caruana - M. Adams 1 - 0  
L. van Wely - E. Tomashevsky    
S. Mamedyarov - P. Eljanov 0 - 1  
W. So - S. Karjakin    
Y. Wei - M. Carlsen    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - D. Wu 3 - 0  
A. Ramos - B. Coric 3 - 0  
D. Lajovic - S. Querrey    
D. Thiem - L. Mayer 3 - 1  
E. Donskoy - I. Cervantes-Huegun 3 - 1  
F. Krajinovic - D. Kudla    
G. Garcia-Lopez - P-H. Mathieu 3 - 0  
I. Karlovic - F. Delbonis    
J-W. Tsonga - M. Baghdatis 3 - 1  
J. Benneteau - N. Almagro 1 - 3  
J. Kovalik - M. Trungelliti 0 - 3  
J. Vesely - R. Olivo 2 - 3  
K. Edmund - D. Dzumhur 2 - 3  
M. Cilic - T. De Bakker 3 - 1  
M. Klizan - R. Bautista-Agut 2 - 3  
N. Djokovic - Hy. Chung 3 - 0  
N. Kyrgios - P. Carreno-Busta 3 - 0  
N. Rubin - B. Paire 3 - 0  
O. Jasika - I. Marchenko 3 - 1  
P. Andujar - P-H. Herbert 1 - 3  
P. Kohlschreiber - K. Nishikori 0 - 3  
P. Lorenzi - G. Dimitrov 0 - 3  
Q. Halys - I. Dodig 3 - 1  
R. Berankis - A. Dolgopolov 1 - 3  
R. Federer - N. Basilashvili 3 - 0  
R. Haase - M. Basic 0 - 3  
S. Stakhovsky - D. Goffin 1 - 3  
T. Gabashvili - A. Seppi 1 - 3  
V. Estrella Burgos - D. Brands 1 - 3  
V. Pospisil - G. Simon 1 - 3  
Y. Bhambri - T. Berdych 0 - 3  
Y. Nishioka - P. Cuevas 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - L. Davis 1 - 2  
A. Radwanska - C. McHale 2 - 0  
A. Sasnovich - E. Rodina 2 - 0  
A. Tatishvili - I. Falconi 1 - 2  
A. Tomljanovic - K. Bondarenko 0 - 2  
B. Bencic - A. Riske 2 - 0  
C. Suarez Navarro - V. Golubic 2 - 0  
D. Gavrilova - L. Hradecka 2 - 0  
D. Hantuchova - S. Kuznetsova 0 - 2  
D. Kasatkina - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
E. Bouchard - A. Krunic 2 - 0  
E. Kulichkova - A. Petkovic 2 - 0  
H. Watson - Babos T. 1 - 2  
K. Mladenovic - D. Cibulkova 2 - 0  
K. Nara - O. Dodin 2 - 0  
Kr. Pliskova - S. Stosur 2 - 0  
L. Dominguez Lino - A-L. Friedsam 1 - 2  
L. Kumkhum - P. Kvitova 0 - 2  
M. Duque Marino - Xin. Han    
M. Linette - M. Puig 0 - 2  
M. Niculescu - T. Pereira 2 - 0  
M. Rybarikova - Y. Wickmayer 2 - 1  
M. Sakkari - Yaf. Wang 2 - 1  
N. Gibbs - K. Koukalova 2 - 1  
N. Hibino - M. Sharapova 0 - 2  
S-W. Hsieh - J. Ostapenko 2 - 1  
S. Errani - M. Gasparyan 1 - 2  
S. Stephens - Qia. Wang 0 - 2  
S. Williams - C. Giorgi 2 - 0  
T. Paszek - R. Vinci 0 - 2  
U. Radwanska - A. Konjuh 1 - 2  
Y. Putintseva - C. Wozniacki 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, Brazil)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.E. Severino - P. Sakamoto    
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Görögország 11 - 10  
Magyarország - Oroszország 11 - 10  
Portugália - Törökország 11 - 10  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Románia 7 - 12  
Spanyolország - Görögország 2 - 6  
Szerbia - Oroszország 15 - 5  
Szlovákia - Németország 8 - 8  
Címkék: eredmények, tippmix,