Tippmix eredmények - 2016. január 11-17.

2016-01-11
Tippmix eredmények - 2016. január 11-17.
2016.01.17.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Green Bay 20 - 20  
Carolina - Seattle 31 - 24  
Denver - Pittsburgh 23 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - NST Lappeenranta 9 - 4  
OLS Oulu - Happee Jyväskylä 2 - 11  
SPV Seinäjoki - Nokian KrP 13 - 3  
Viikingit Helsinki - Koovee Tampere 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granlo - Helsingborg 8 - 6  
Gävle GIK - Dalen 4 - 4  
Mullsjö - Linköping 4 - 8  
Sirius - Pixbo Wallenstam 5 - 8  
Växjö - Storvreta 5 - 5  
Warberg - AIK 8 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 1 - 2  
Bridgeport - Lehigh Valley 1 - 4  
Charlotte - Manitoba 2 - 2  
Charlotte - Manitoba (22:30) 4 - 1  
Chicago Wolves - Cleveland Lake Erie 2 - 4  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 3  
Hershey - Springfield 3 - 3  
Hershey - Springfield (23:00) 2 - 2  
Iowa - San Jose Barracuda 1 - 1  
Lehigh Valley - Hartford 1 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 2 - 4  
Portland - Bridgeport 3 - 1  
Providence - Portland 1 - 1  
Rockford - Stockton 3 - 0  
San Antonio - Milwaukee 3 - 6  
San Diego - Texas Stars 3 - 5  
St. John's - Toronto Marlies 3 - 6  
St. John's - Toronto Marlies (20:30) 6 - 4  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 2  
Utica - Albany 0 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Litvínov 4 - 3  
Mladá Boleslav - Brno 4 - 1  
Olomouc - Vítkovice 2 - 2  
Pardubice - Sparta Praha 4 - 6  
Plzen - Trinec 1 - 3  
Zlín - Liberec 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Herning 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Vaasan Sport 2 - 6  
Tappara - Hämeenlinna 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Minszk 8 - 1  
Barisz Asztana - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 2  
Dinamo Riga - Admiral Vlagyivosztok 4 - 2  
Jokerit - Amur Habarovszk 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - CSZKA Moszkva 0 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 6 - 2  
Szpartak Moszkva - Metallurg Novokuznyeck 2 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 7 - 1  
Fehérvár - Debrecen 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 3 - 2  
Buffalo - Washington 4 - 1  
Columbus - Colorado 2 - 1  
Edmonton - Calgary 1 - 1  
Nashville - Minnesota 3 - 0  
NY Islanders - Vancouver 1 - 1  
Pittsburgh - Carolina 5 - 0  
San Jose - Dallas 3 - 3  
St. Louis - Montreal 3 - 3  
Tampa Bay - Florida 3 - 1  
Washington - NY Rangers 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 1 - 7  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 2 - 7  
Storhamar - Frisk/Asker 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Bremerhaven - Lausitzer Füchse 1 - 1  
Crimmitschau - Kaufbeuren 3 - 0  
Frankfurt Löwen - Kassel 6 - 6  
Heilbronn - Dresden 4 - 4  
Ravensburg - Riessersee 4 - 2  
Rosenheim - Freiburg 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Augsburg 5 - 5  
Iserlohn - Ingolstadt 1 - 1  
Köln - Krefeld 3 - 4  
Mannheim - Eisbären Berlin 3 - 2  
München - Straubing 2 - 3  
Schwenningen - Nürnberg 6 - 3  
Wolfsburg - Düsseldorf 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 3 - 0  
Graz - Klagenfurt 4 - 2  
Innsbruck - Vienna Capitals 5 - 2  
Salzburg - Olimpija Ljubljana 6 - 3  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 2 - 2  
Villach - Znojmo 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Lausanne 7 - 4  
Zürich Lions - Ambri 7 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Sundsvall 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Rögle 6 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - B. Bystrica 1 - 1  
Piestany - Nitra 2 - 3  
Poprad - Zilina 3 - 1  
Trencin - Skalica 6 - 0  
Zvolen - Kosice 0 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 4  
Molot Perm - VMF-Karelija 7 - 3  
Rjazany - Izssztal Izsevszk 4 - 1  
Rubin Tyumeny - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Tver 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Sentjur 92 - 70  
Zadar - Cedevita Zagreb 81 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Prostejov 85 - 96  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Dijon 71 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Flammes Carolo Ardennes 53 - 57  
Cavigal Nice - Nantes Reze 71 - 60  
Landes - Mondeville 71 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Arisz 80 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona 80 - 87  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 96 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek 68 - 54  
Szczecin - Czarni Slupsk 81 - 93  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 78 - 72  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Cegléd 87 - 74  
Sopron - PINKK-Pécs 76 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 114 - 86  
Charlotte - Milwaukee 92 - 105  
Detroit - Golden State 113 - 95  
LA Clippers - Sacramento 103 - 110  
Memphis - New York 103 - 95  
Minnesota - Phoenix 117 - 87  
Philadelphia - Portland 114 - 89  
Utah - LA Lakers 109 - 82  
Washington - Boston 117 - 119  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremerhaven 96 - 86  
Brose Bamberg - Göttingen 113 - 92  
Telekom Bonn - Ulm 79 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Pistoia 67 - 71  
Cantu - Capo D'Orlando 84 - 56  
Caserta - Varese 70 - 77  
Cremona - Sassari 73 - 72  
Reggio Emilia - Manital Torino 77 - 72  
Venezia - Virtus Bologna 73 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Orvieto 91 - 76  
Cagliari - Famila Schio 64 - 87  
GEAS San Giovanni - Ragusa 46 - 67  
Parma - Lucca 64 - 81  
San Martino di Lupari - UR Venezia 72 - 83  
Umbertide - Torino 88 - 73  
Vigarano - Dike Napoli 72 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Real Madrid 91 - 85  
Gran Canaria - Barcelona 81 - 96  
Joventut Badalona - Laboral Kutxa 68 - 89  
Manresa - Bilbao 67 - 72  
Murcia - Estudiantes 83 - 70  
Unicaja Malaga - Gipuzkoa 94 - 55  
Valencia - Zaragoza 81 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Girona 69 - 92  
Zaragoza - Gran Canaria 73 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Mersin 71 - 67  
Istanbul Univ. - Edirne 84 - 57  
Orduspor - Besiktas 87 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Nyizsnyij Novgorod 101 - 79  
Bisons Loimaa - CSZKA Moszkva 82 - 98  
Kalev/Cramo - Nymburk 70 - 99  
UNIKSZ Kazany - VEF Riga 82 - 72  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 81 - 64  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Rosztov 22 - 27  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Vardar SCBT 31 - 19  
Sävehof - Győr 18 - 26  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 23 - 24  
Szerbia - Franciaország 26 - 36  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Izland 39 - 38  
Norvégia - Horvátország 34 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Roman Neamt 26 - 21  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ardesen GSK - Lada Toljatti 22 - 31  
Zvezda Zvenyigorod - Ankara Yenimahalle 33 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Oppsal 25 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Blomberg-Lippe 20 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Heid 31 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Litvánia 31 - 22  
Koszovó - Szlovákia 22 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Finnország 32 - 20  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Görögország 27 - 24  
Lettország - Ukrajna 22 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svájc 34 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Port Vale 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Bristol Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Wellington 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Seraing 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Anderlecht 2 - 0  
Lokeren - Standard Liege 0 - 2  
Oostende - Waasland Beveren 3 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Chile 1 - 1  
San Luis de Quillota - Cobresal 0 - 0  
Universidad Catolica - Dep. Iquique 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Paralimni 3 - 0  
Arisz Limasszol - Doxa Katokopiasz 1 - 1  
Ermisz Aradippou - Ethnikosz Ahnasz 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Wolfsburg 2 - 3  
Hoffenheim - Sturm Graz 3 - 1  
Sahtar Doneck - Fluminense 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Marseille 1 - 3  
Lorient - Monaco 0 - 2  
St-Etienne - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Agrotikosz Aszterasz 2 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Olympiakosz Volosz 3 - 1  
Lamia - Hania 3 - 0  
Larissza - Zakinthosz 2 - 0  
Panahaiki - Kisszamikosz 0 - 1  
Panegialiosz - Panszerraikosz 1 - 0  
Paneleuszianiakosz - Aharnaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Kalloni 3 - 1  
Giannina - AEK Athén 0 - 2  
Panathinaikosz - Panioniosz 0 - 0  
PAOK - Veria 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 0 - 1  
Feyenoord - PSV 0 - 2  
Groningen - Utrecht 1 - 4  
Nijmegen - Willem II 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - América 0 - 3  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Dorados de Sinaloa - Tijuana 0 - 1  
Pachuca - Queretaro 1 - 0  
Tigres - M. Morelia 2 - 0  
UNAM Pumas - Dep. Toluca 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Lazio 2 - 2  
Carpi - Sampdoria 2 - 1  
Chievo - Empoli 1 - 1  
Genoa - Palermo 4 - 0  
Milan - Fiorentina 2 - 0  
Roma - Verona 1 - 1  
Udinese - Juventus 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cesena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Bassano 1 - 1  
Cuneo - Cittadella 0 - 2  
Padova - Reggiana 0 - 0  
Pro Patria - Pavia 0 - 0  
Südtirol - Albinoleffe 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Santarcangelo 3 - 1  
Prato - Pisa 0 - 1  
Rimini - Tuttocuoio 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Lecce 0 - 0  
Casertana - Catanzaro 2 - 2  
Catania - Monopoli 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Leixoes 0 - 1  
Aves - Feirense 1 - 0  
Chaves - Covilha 1 - 0  
Gil Vicente - Braga B 4 - 1  
Olhanense - Famalicao 0 - 1  
Penafiel - Benfica B 1 - 0  
Porto B - Santa Clara 4 - 2  
Sporting CP B - Mafra 1 - 1  
Uniao Oliveirense - Farense 3 - 1  
Varzim - Freamunde 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Moreirense 1 - 2  
Guimaraes - Porto 1 - 0  
Nacional Madeira - Braga 2 - 3  
Rio Ave - Belenenses 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester Utd. 0 - 1  
Stoke - Arsenal 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Aberdeen 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Hibernian 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Gimnastic 1 - 3  
Almería - Cordoba 0 - 1  
Girona - Ponferradina 4 - 0  
Leganes - Mirandes 4 - 0  
Lugo - Huesca 1 - 1  
Mallorca - Valladolid 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Coruxo 1 - 1  
Celta Vigo B - Cultural Leonesa 1 - 1  
Izarra - Lealtad 1 - 1  
Pena Sport - Compostela 1 - 0  
Pontevedra - Cacereno 0 - 0  
Somozas - Guijuelo 0 - 0  
UD Logrones - Ferrol 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe B - CD Guadalajara 1 - 2  
Mensajero - Fuenlabrada 2 - 0  
Real Sociedad B - Ebro 1 - 1  
Real Union Irun - La Roda 5 - 1  
Socuellamos - Barakaldo 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Badalona 1 - 1  
Eldense - Atl. Baleares 1 - 0  
Hercules - Alcoyano 0 - 2  
L'Hospitalet - Lleida 0 - 0  
Llosetense - Levante B 3 - 1  
Olot - Villarreal B 1 - 1  
Pobla de Mafumet - Barcelona B 0 - 2  
Xativa - Sabadell 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - San Roque de Lepe 0 - 1  
Betis B - La Hoya Lorca 0 - 2  
Cartagena - Cadiz 0 - 1  
Granada B - Linares 2 - 2  
Jumilla - Merida 1 - 1  
Marbella - Melilla 1 - 1  
Real Jaen - Sevilla B 1 - 1  
Rec. Huelva - Linense 2 - 2  
UCAM Murcia - Almería B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ath. Bilbao 6 - 0  
Getafe - Espanyol 3 - 1  
Las Palmas - Atl. Madrid 0 - 3  
Real Madrid - Sp. Gijón 5 - 1  
Valencia - Rayo Vallecano 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Yeni Malatyaspor 2 - 1  
Adanaspor - Sanliurfaspor 3 - 2  
Boluspor - Kayseri Erciyesspor 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Balikesirspor 1 - 2  
Karabukspor - Giresunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Bursaspor - Trabzonspor 4 - 2  
Rizespor - Genclerbirligi 2 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Glasgow Warriors 19 - 15  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - London Wasps 15 - 11  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Cardiff 34 - 26  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Verona 3 - 2  
Padova - Trentino 2 - 3  
Perugia - Revivre Milano 3 - 0  
Piacenza - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Ravenna - Molfetta 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - LJ Modena 1 - 3  
Busto Arsizio - Scandicci 1 - 3  
Montichiari - Piacenza 0 - 3  
Novara - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Vicenza - Casalmaggiore 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Liren    
E. Tomashevsky - S. Mamedyarov    
M. Adams - D. Navara    
M. Carlsen - F. Caruana    
P. Eljanov - Y. Wei    
S. Karjakin - L. van Wely    
Y. Hou - W. So    
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. O'Sullivan (10 nyert frame-ig) 1 - 10  
The Masters 2016    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - F. Bagnis    
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Franciaország 3 - 14  
Spanyolország - Németország 26 - 3  
Szerbia - Olaszország 3 - 19  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Grúzia 14 - 3  
Olaszország - Törökország 16 - 2  
Oroszország - Németország 9 - 6  
Románia - Görögország 9 - 15  

 

2016.01.16.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Kansas City 27 - 20  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - Classic Tampere 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Fabrizio Corigliano 6 - 5  
Asti - Lazio 5 - 3  
Luparense - Carlisport Cogianco 3 - 2  
Napoli - Latina 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Ribera Navarra 3 - 1  
Magna Navarra - Inter Movistar 3 - 5  
Peniscola - Murcia 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 2 - 4  
Chicago Wolves - Iowa 3 - 0  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie 0 - 0  
Lehigh Valley - Hershey 3 - 4  
Ontario Reign - San Diego 5 - 0  
Portland - Bridgeport 5 - 1  
Providence - Albany 5 - 2  
Rochester - Binghamton 0 - 4  
Rockford - San Jose Barracuda 2 - 5  
San Antonio - Milwaukee 0 - 3  
Springfield - Hartford 0 - 1  
Syracuse - Utica 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 3 - 4  
Kladno - Kadan 6 - 1  
Litomerice - Havirov 1 - 3  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 3 - 3  
Salith Sumperk - Most 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 3 - 4  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Jukurit 3 - 3  
JYP-Akatemia - Roki 6 - 1  
Kajaanin Hokki - Heinolan Peliitat 4 - 2  
Keupa - Leki 2 - 1  
Tuto - Kokkolan Hermes 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kookoo 3 - 3  
Ilves - Turku PS 2 - 0  
Kärpät - Lahti Pelicans 2 - 2  
Ässät - Tappara 0 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 6 - 3  
Chamonix - Briancon 4 - 3  
Dijon - Epinal 2 - 4  
Grenoble - Gap 9 - 4  
Rouen - Brest 4 - 1  
Strasbourg - Morzine-Avoriaz 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk 4 - 2  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Dallas 4 - 2  
Arizona - New Jersey 0 - 2  
Buffalo - Boston 1 - 4  
Carolina - Vancouver 2 - 2  
Los Angeles - Ottawa 3 - 5  
Minnesota - Winnipeg 0 - 1  
Philadelphia - NY Rangers 2 - 2  
Tampa Bay - Pittsburgh 4 - 4  
Toronto - Chicago 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Stjernen 5 - 1  
Valerenga - Manglerud 7 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 3 - 2  
Renon/Ritten - Cortina 4 - 3  
Valpellice - Val Pusteria 5 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Fassa 6 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ajoie 2 - 6  
GCK Lions - Thurgau 3 - 2  
Langenthal - Olten 2 - 1  
Visp - Red Ice Martigny 3 - 2  
Winterthur - Rapperswil 0 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Davos 1 - 1  
Kloten - Fribourg 2 - 3  
Servette - Langnau Tigers 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Björklöven 1 - 3  
Mora - Timra 5 - 3  
Tingsryd - Oskarshamn 2 - 1  
Västeras - Leksand 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Linköping 2 - 2  
HV 71 - Djurgarden 4 - 2  
Karlskrona - MODO 2 - 2  
Lulea - Malmö 3 - 1  
Rögle - Frölunda 6 - 3  
Skelleftea - Växjö 4 - 1  
Örebro - Brynäs 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Zvezda Csehov 3 - 1  
Szarov - Burany Voronyezs 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Olimpija Ljubljana 89 - 77  
Cibona Zagreb - Skopje 68 - 62  
Krka Novo Mesto - Partizan Belgrád 70 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava 89 - 76  
MMCITE Brno - Jindrichuv Hradec 87 - 62  
Pardubice - Ostrava 78 - 71  
Svitavy - USK Praha 68 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Nanterre 94 - 100  
Gravelines - Adecco ASVEL 79 - 63  
Le Havre - Pau Orthez 78 - 85  
Le Mans - Cholet 69 - 79  
Monaco - Limoges 79 - 67  
Reims - Orleans 69 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calais - Toulouse 49 - 71  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille 66 - 63  
Lyon - Union Hainaut 73 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Rethymno 75 - 57  
Arkadikosz Tripoleosz - AEN Kifiszia 64 - 78  
Lavriou - Kavala 99 - 63  
PAOK - AEK Athén 79 - 75  
Trikala - Koroivosz Amaliadasz 85 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 84 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Trefl Sopot 66 - 64  
Koszalin - Zielona Gora 62 - 78  
Ostrow Wielkopolski - Start Lublin 85 - 79  
Slask Wroclaw - Tarnobrzeg 78 - 63  
Turow Zgorzelec - Torun 82 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 70 - 74  
Pasvalys - Nevezis Kedainiai 79 - 54  
Vytautas Prienai - Juventus Utena 96 - 90  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szolnok 81 - 92  
Kecskemét - Szombathely 83 - 79  
Körmend - Szeged 91 - 65  
Pécs - Sopron 85 - 94  
ZTE - Alba Fehérvár 75 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Phoenix 117 - 103  
Brooklyn - Portland 104 - 116  
Chicago - Dallas 77 - 83  
Denver - Miami 95 - 98  
Houston - Cleveland 77 - 91  
Indiana - Washington 104 - 118  
Milwaukee - Atlanta 95 - 95, h.u. 108 - 101  
New Orleans - Charlotte 109 - 107  
Oklahoma City - Minnesota 113 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Oldenburg 85 - 73  
Braunschweig - Alba Berlin 46 - 43  
Giessen - Hagen 90 - 83  
Skyliners Frankfurt - Crailsheim 88 - 73  
Tübingen - Ludwigsburg 94 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento 83 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Sevilla 92 - 73  
Obradoiro Monbus - Iberostar Tenerife 82 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Conquero Huelva 68 - 75  
CREF Madrid - Gernika Bizkaia 50 - 88  
Ferrol - Vasco Gipuzkoa 67 - 48  
Zamarat - Bembibre 83 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Banvitspor 76 - 76, h.u. 94 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Gelistirenler Dernegi 70 - 87  
AGÜ Kayserispor - Adana Botas 58 - 77  
Antakya Hatay - Canik 82 - 78  
Yakin Dogu Univ. - Galatasaray 70 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - Vita Tbiliszi 85 - 82  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Larvik 30 - 27  
Thüringer HC - Baia Mare 23 - 25  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Németország 32 - 29  
Svédország - Szlovénia 23 - 21  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Oroszország 31 - 25  
Magyarország - Montenegró 32 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Asztrahanocska 19 - 23  
Iuventa Michalovce - Metzingen 22 - 26  
Muratpasa Antalya - Leipzig 25 - 26  
Odense - Tertnes Bergen 28 - 25  
Randers - Nimes 33 - 21  
Silkeborg - Höör 24 - 28  
Siófok - Dunaújváros 28 - 23  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Holstebro 28 - 35  
Krim Ljubljana - Municipal Craiova 27 - 23  
Lublin - Kristiansand 25 - 22  
Podravka Koprivnica - Issy Paris 20 - 17  
Viborg - Glassverket 23 - 22  
Érd - Sercodak Dalfsen 27 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vác 28 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Göppingen 27 - 26  
Dortmund - Bad Wildungen 31 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Eslöv 22 - 22  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Románia 28 - 30  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 34 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Scunthorpe 5 - 0  
Bradford - Oldham 1 - 0  
Bury - Walsall 2 - 3  
Colchester - Sheffield Utd. 1 - 2  
Coventry - Burton 0 - 2  
Doncaster - Gillingham 2 - 2  
Peterborough - Southend 0 - 0  
Shrewsbury - Barnsley 0 - 3  
Swindon - Crewe 4 - 3  
Wigan - Chesterfield 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Carlisle 0 - 0  
Crawley - Notts County 0 - 1  
Dag & Red - Northampton 1 - 2  
Hartlepool - Wycombe 1 - 0  
Leyton - Exeter 1 - 3  
Luton - Cambridge Utd. 0 - 0  
Morecambe - Yeovil 2 - 1  
Plymouth - Stevenage 3 - 2  
Wimbledon - Mansfield 3 - 1  
York - Newport 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Brighton 0 - 1  
Bristol City - Middlesbrough 1 - 0  
Derby County - Birmingham 0 - 3  
Huddersfield - Fulham 1 - 1  
Hull City - Charlton 6 - 0  
Ipswich - Preston 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Reading 1 - 0  
Nottingham - Bolton 3 - 0  
Rotherham - QPR 0 - 3  
Sheffield Wed. - Leeds 2 - 0  
Wolverhampton - Cardiff 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Forest Green 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Central Coast Mariners 3 - 1  
Perth Glory - Melbourne City 2 - 2  
Western Sydney - Sydney FC 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Geel 2 - 1  
Deinze - Heist 4 - 4  
Eupen - Dessel 0 - 1  
Lommel - Eisden Maasmechelen 5 - 1  
Roeselare - WS Bruxelles 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - St. Truiden 0 - 0  
FC Bruges - Mouscron-Peruwelz 3 - 0  
OH Leuven - Kortrijk 1 - 0  
Westerlo - Mechelen 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Union Espanola 1 - 1  
Huachipato - Universidad de Concepcion 3 - 0  
San Marcos de Arica - Santiago Wanderers 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - AEL Limasszol 0 - 2  
Agia Napa - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 7  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Augsburg 0 - 2  
Bochum - Mönchengladbach 5 - 2  
Darmstadt - Nürnberg 0 - 1  
Dinamo Kijev - Dynamo Dresden 2 - 2  
Kaiserslautern - Ingolstadt 0 - 0  
Karlsruhe - Bayern München 2 - 1  
Vaduz - Hertha BSC 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nancy 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Reims 2 - 2  
Bastia - Montpellier 1 - 0  
Bordeaux - Lille 1 - 0  
Guingamp - Nantes 2 - 2  
Toulouse - Paris SG 0 - 1  
Troyes - Rennes 2 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Apollon Szmirnisz 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Iraklisz 1908 1 - 1  
Panthrakikosz - Panetolikosz 0 - 0  
Xanthi - Atromitosz Periszteri 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Vitesse 0 - 2  
De Graafschap - Excelsior 2 - 0  
Roda - AZ Alkmaar 0 - 1  
Zwolle - Heerenveen 5 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Haifa 1 - 1  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chiapas 1 - 0  
Veracruz - Leon 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Internazionale 1 - 1  
Napoli - Sassuolo 3 - 1  
Torino - Frosinone 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Salernitana 1 - 0  
Como - Perugia 1 - 0  
Lanciano - Vercelli 1 - 0  
Latina - Novara 1 - 0  
Pescara - Livorno 2 - 1  
Ternana - Trapani 1 - 0  
Vicenza - Modena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lumezzane - Giana Erminio 0 - 1  
Pordenone - Pro Piacenza 1 - 0  
Renate - Mantova 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Robur Siena 3 - 0  
Lucchese - SPAL Ferrara 1 - 1  
Maceratese - Lupa Roma 0 - 0  
Pistoiese - L'Aquila 3 - 1  
Pontedera - Savona 0 - 0  
Teramo - Ancona 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Matera 1 - 4  
Foggia - Paganese 2 - 2  
Juve Stabia - Melfi 1 - 1  
Lupa Castelli Romani - Ischia 2 - 2  
Messina - Benevento 0 - 5  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Portimonense 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Pacos Ferreira 1 - 1  
Estoril - Benfica 1 - 2  
Marítimo - Uniao Madeira 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Leicester 1 - 1  
Bournemouth - Norwich 3 - 0  
Chelsea - Everton 3 - 3  
Manchester City - Crystal Palace 4 - 0  
Newcastle - West Ham 2 - 1  
Southampton - West Bromwich 3 - 0  
Tottenham - Sunderland 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Motherwell 6 - 0  
Kilmarnock - Inverness CT 2 - 1  
Partick Thistle - Dundee 2 - 4  
St. Johnstone - Hamilton 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Livingston 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Numancia 0 - 2  
Elche - Alcorcon 2 - 0  
Osasuna - Oviedo 0 - 0  
Tenerife - Ath. Bilbao B 2 - 0  
Zaragoza - UE Llagostera 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - R. Santander 1 - 1  
Sp. Gijón B - Tudelano 1 - 1  
Valladolid B - Burgos 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Talavera 3 - 0  
Arenas de Getxo - Portugalete 1 - 1  
Real Madrid B - Majadahonda 4 - 0  
Sestao River - Leioa 1 - 0  
Toledo - Gernika 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Reus 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villanovense - Real Murcia 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Levante 4 - 3  
Real Sociedad - Deportivo 1 - 1  
Sevilla - Malaga 2 - 1  
Villarreal - Betis 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Karsiyaka - Adana Demirspor 1 - 2  
Samsunspor - Altinordu 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Konyaspor 0 - 2  
Galatasaray - Sivasspor 3 - 1  
Kasimpasa - Gaziantepspor 1 - 2  
Kayserispor - Osmanlispor 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Izland 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Newtown 1 - 2  
Bala Town - Llandudno FC 3 - 0  
Bangor City - Haverfordwest 2 - 1  
Carmarthen - Rhyl 1 - 1  
Connah's Quay - TNS 2 - 0  
Port Talbot - Airbus 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Glentoran 4 - 2  
Glenavon - Cliftonville 3 - 3  
Warrenpoint - Coleraine 3 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Toulouse 32 - 14  
Saracens - Ulster 33 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Exeter 34 - 27  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Stade de France 26 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Bath 25 - 11  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Connacht 21 - 18  
Jenyiszej Krasznojarszk - Newcastle 24 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - La Rochelle 20 - 10  
Worcester - Zebre 15 - 22  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Grenoble 18 - 28  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Conegliano 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liren - M. Adams 1 - 0  
D. Navara - M. Carlsen    
F. Caruana - P. Eljanov 1 - 0  
S. Mamedyarov - L. van Wely    
W. So - A. Giri 1 - 0  
Y. Hou - S. Karjakin    
Y. Wei - E. Tomashevsky    
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Trump (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
R. O'Sullivan - S. Bingham 6 - 3  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - R. Bautista-Agut    
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Butorac E / Lipsky S 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - P. Gojowczyk 1 - 2  
D. Evans - B. Fratangelo 2 - 1  
E. Roger-Vasselin - P-H. Herbert 1 - 2  
J. McGee - D. Brands 0 - 2  
K. Khachanov - S. Robert 1 - 2  
M. Trungelliti - Y. Bai    
N. Desein - D. Wu 0 - 2  
O. Nedovyesov - R. Harrison 1 - 2  
R. Bemelmans - J. Kovalik 0 - 2  
R. Stepanek - A. Gonzalez 2 - 0  
S. Myneni - M. Basic 1 - 2  
T. Ito - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
T. Smyczek - K. De Schepper 2 - 1  
T.H. Fritz - M. Zverev 2 - 1  
V. Millot - R. Olivo 0 - 2  
Y. Sugita - D. Novikov 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - J. Boserup 2 - 1  
Ar. Rodionova - V. Golubic 0 - 2  
B. Krejcikova - T. Paszek 0 - 2  
K.L. Zhang - N. Osaka 0 - 2  
Kr. Pliskova - S. Vickery 2 - 1  
L. Kumkhum - J. Glushko 2 - 0  
L. Zhu - M. Sakkari 0 - 2  
M. Zanevska - M. Larcher de Brito 2 - 0  
N. Gibbs - I. Jorovic 2 - 0  
Qia. Wang - R. Hogenkamp 2 - 0  
V. Razzano - S. Zhang 1 - 2  
Yaf. Wang - K. Kucova 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - R. Dutra da Silva    
N. Kicker - A. De Greef    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birrell K / Wolfe J - Han X / Mchale C 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Troicki - G. Dimitrov 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Bopanna R / Mergea F 2 - 0  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Törökország 28 - 3  
Oroszország - Hollandia 7 - 14  
Portugália - Magyarország 0 - 25  
Vízilabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 16 - 9  
Montenegró - Franciaország 11 - 6  
Spanyolország - Málta 14 - 3  
Szerbia - Szlovákia 10 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Haye - M. De Mori    

 

2016.01.15.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Tapanilan Erä 5 - 6  
Koovee Tampere - Oilers Espoo 8 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Montesilvano 7 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Levante 3 - 2  
Elche - Burela 3 - 2  
Jaen - Barcelona 3 - 7  
Santa Coloma - Antequera 6 - 6  
Zaragoza - Palma Manacor 5 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Olomouc 4 - 0  
Litvínov - Pardubice 2 - 2  
Mountfield HK - Zlín 3 - 1  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 3  
Vítkovice - Karlovy Vary 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 2 - 2  
Frederikshavn - Odense 6 - 2  
Gentofte - Rungsted 1 - 3  
Herning - SönderjyskE 2 - 2  
Rödovre - Esbjerg 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Keupa 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 1 - 4  
Leki - Tuto 1 - 2  
Roki - Heinolan Peliitat 5 - 1  
SaPKo - Kajaanin Hokki 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 3 - 0  
Kookoo - Kalpa 2 - 2  
SaiPa - Espoo Blues 5 - 1  
Turku PS - JYP 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
Dinamo Riga - Metallurg Novokuznyeck 3 - 3  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Lada Toljatti - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Minszk 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Amur Habarovszk 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 4 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 1 - 3  
Fehérvár - FTC 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 2 - 2  
Colorado - New Jersey 3 - 0  
Montreal - Chicago 1 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 3 - 1  
San Jose - Edmonton 1 - 1  
St. Louis - Carolina 1 - 4  
Washington - Vancouver 4 - 1  
Winnipeg - Nashville 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 9 - 5  
Dresden - Bremerhaven 2 - 2  
Freiburg - Ravensburg 5 - 2  
Kassel - Crimmitschau 14 - 2  
Kaufbeuren - Rosenheim 3 - 4  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 2 - 4  
Riessersee - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 4 - 3  
Düsseldorf - Köln 0 - 3  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 1 - 4  
Nürnberg - Hamburg 5 - 3  
Straubing - Krefeld 4 - 2  
Wolfsburg - Schwenningen 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals 2 - 2  
Salzburg - Innsbruck 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 4 - 1  
Villach - Klagenfurt 1 - 4  
Znojmo - Fehérvár 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 1 - 3  
Davos - Servette 1 - 4  
Fribourg - Biel 3 - 0  
Langnau Tigers - Bern 2 - 1  
Lausanne - Zürich Lions 2 - 2  
Zug - Lugano 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 3 - 3  
Vita Hasten - Pantern Malmö 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Piestany 3 - 5  
Nitra - Kosice 1 - 3  
Skalica - Poprad 1 - 3  
Trencin - Zvolen 3 - 7  
Zilina - Martin 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Tver 1 - 3  
Rubin Tyumeny - Ermak Angarszk 3 - 5  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - VMF-Karelija 3 - 3  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Igokea 72 - 83  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 84 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Laboral Kutxa 76 - 68  
Olympiakosz - Brose Bamberg 72 - 77  
Real Madrid - Zalgiris Kaunas 92 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Rouen 87 - 81  
Paris Levallois - Nancy 75 - 91  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Atomerőmű 90 - 90, h.u. 102 - 107  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - LA Lakers 116 - 98  
Memphis - Detroit 103 - 101  
Philadelphia - Chicago 104 - 104, h.u. 111 - 115  
San Antonio - Cleveland 99 - 95  
Utah - Sacramento 101 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Mitteldeutscher 100 - 98  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Midtjylland 24 - 22  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Macedónia 30 - 23  
Lengyelország - Szerbia 29 - 28  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Fehéroroszország 27 - 21  
Izland - Norvégia 26 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skövde 24 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Burnley 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Zulte Waregem 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Dep. Union La Calera 4 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Bremen    
Dortmund - Jeonbuk 4 - 1  
Young Boys - Hamburg 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Lens 1 - 1  
Dijon - Bourg-Peronnas 3 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Ajaccio 0 - 2  
Laval - Auxerre 4 - 1  
Le Havre - Paris FC 2 - 1  
Nimes - Clermont 6 - 2  
Sochaux - Niort 2 - 3  
Tours - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - CA Bastia 0 - 0  
Chambly - Amiens 0 - 1  
Dunkerque - Belfort 1 - 0  
Frejus St-Raphael - Marseille Consolat 1 - 1  
Les Herbiers - Avranches 2 - 1  
Orleans - Strasbourg 0 - 0  
Sedan - Lucon 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Angers 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Achilles'29 3 - 1  
Eindhoven - Dordrecht 1 - 1  
Emmen - Oss 0 - 2  
F. Sittard - Den Bosch 1 - 1  
Go Ahead Eagles - PSV 2 1 - 2  
Maastricht - Helmond 1 - 4  
RKC Waalwijk - Telstar 2 - 1  
Venlo - Almere City 4 - 0  
Volendam - NAC Breda 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Heracles 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Bari 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Alessandria 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Tondela 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Celtic 1 - 4  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Clermont 21 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Castres 31 - 18  
Section Paloise - Sale 3 - 27  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
J. Trump - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - J. Sock 1 - 2  
R. Bautista-Agut - J-W. Tsonga 2 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Knowle J / Marach O 2 - 0  
Daniell M / Sitak A - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - N. Desein 1 - 2  
D. Molchanov - R. Harrison 0 - 2  
D. Novak - M. Trungelliti 0 - 2  
D. Wu - T. Fabbiano 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - J. Samper-Montana 2 - 0  
G. Soeda - A. Kudryavtsev 1 - 2  
J-L. Struff - R. Stepanek 0 - 2  
L. Giustino - S. Myneni 0 - 2  
M. Chiudinelli - P-H. Herbert 0 - 2  
M. Copil - M. Basic 0 - 2  
M. Janvier - D. Brands 1 - 2  
M. Matosevic - A. Gonzalez 1 - 2  
O. Anderson - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
O. Nedovyesov - A. Setkic 2 - 1  
P. Gojowczyk - F. Tiafoe 2 - 0  
R. Albot - J. McGee 1 - 2  
T. Ito - T. Sandgren 2 - 0  
Y. Bai - K. Kravchuk 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - J. Glushko 1 - 2  
A. Lim - Yaf. Wang 1 - 2  
A. Sevastova - V. Dushevina 2 - 0  
B. Krejcikova - H. Kuwata 2 - 0  
E. Mertens - M. Sakkari 1 - 2  
F. Schiavone - V. Razzano 1 - 2  
I. Jorovic - K-C. Chang 2 - 0  
J. Boserup - P. Kania 2 - 0  
J. Cepelova - S. Vickery 0 - 2  
J. Pegula - K.L. Zhang 0 - 2  
K. Kucova - T. Smitkova 2 - 0  
Kr. Pliskova - Y. Bonaventure 2 - 0  
L. Zhu - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
M. Sanchez - M. Larcher de Brito 0 - 2  
M.J. Martinez Sanchez - T. Paszek 0 - 2  
N. Gibbs - J. Fett 2 - 0  
N. Osaka - A. Panova 2 - 0  
Qia. Wang - Zh. Yang 2 - 1  
R. Ozaki - M. Zanevska 0 - 2  
S. Foretz Gacon - R. Hogenkamp 0 - 2  
S. Vögele - L. Kumkhum 0 - 2  
T. Martincova - S. Zhang 0 - 2  
V. Golubic - L. Kerkhove 2 - 0  
Y-Y. Duan - Ar. Rodionova    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - Max. Gonzalez    
F. Bagnis - G. Andreozzi    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Larsson 2 - 0  
D. Cibulkova - E. Bouchard 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Mchale C - Bertens K / Larsson J    
Medina G./Parra Santonja - Birrell K / Wolfe J 0 - 2  
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - D. Goffin 0 - 2  
G. Simon - P. Carreno-Busta 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - T. Gabashvili    
G. Dimitrov - G. Müller    
T. Gabashvili - V. Troicki    
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Bellucci T / Mayer L 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kuznetsova - M. Puig 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Garcia C / Mladenovic K 2 - 1  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Olaszország 1 - 21  
Magyarország - Törökország 20 - 5  
Németország - Románia 13 - 14  
Oroszország - Görögország 9 - 8  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 12 - 3  
Olaszország - Horvátország 31 - 2  
Szerbia - Spanyolország 6 - 21

 

2016.01.14.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - Turku PS 2 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Warberg 5 - 3  
Storvreta - Falun 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Rochester 4 - 0  
Binghamton - Syracuse 3 - 3  
Charlotte - Grand Rapids 4 - 3  
Manitoba - Cleveland Lake Erie 4 - 0  
San Diego - San Jose Barracuda 1 - 1  
St. John's - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 6  
Stockton - San Antonio 6 - 2  
Utica - Toronto Marlies 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät 2 - 2  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Vityaz Podolszk 5 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Ottawa 4 - 1  
Calgary - Florida 6 - 0  
Philadelphia - Boston 3 - 2  
Toronto - Columbus 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stavanger 1 - 3  
Manglerud - Kongsvinger 6 - 3  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 4 - 2  
Storhamar - Stjernen 4 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 6 - 3  
Fassa - Asiago 5 - 3  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 2 - 5  
Renon/Ritten - Valpellice 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Björklöven 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - MODO 2 - 1  
Djurgarden - Karlskrona 4 - 3  
Linköping - Färjestad 3 - 3  
Lulea - Skelleftea 5 - 2  
Växjö - Malmö 1 - 5  
Örebro - HV 71 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Burany Voronyezs 2 - 5  
Szarov - Zvezda Csehov 2 - 1  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Lok.Kubany Krasznodar 85 - 79  
Panathinaikosz - Crvena zvezda 63 - 74  
Unicaja Malaga - Cedevita Zagreb 90 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Barcelona 93 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Dinamo Kurszk 79 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Wisla Krakkó 89 - 48  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Lulea 90 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Kiryat Gat 84 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Indiana 103 - 94  
Brooklyn - New York 110 - 104  
Charlotte - Atlanta 107 - 84  
Denver - Golden State 112 - 110  
Houston - Minnesota 107 - 104  
LA Clippers - Miami 104 - 90  
Oklahoma City - Dallas 108 - 89  
Orlando - Toronto 96 - 96, h.u. 103 - 106  
Portland - Utah 99 - 85  
Sacramento - New Orleans 97 - 109  
Washington - Milwaukee 106 - 101  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usak Sportif - Yesilgiresun 79 - 86  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Fehérvár 22 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Ausztria 32 - 29  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Ciprus 31 - 19  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Oxford Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Leverkusen 3 - 3  
Schalke - Atlético MG 0 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Giannina 0 - 1  
Panioniosz - Ergotelisz 1 - 0  
PAOK - Kalloni 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ramat Hasharon - Maccabi TA 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Oriental de Lisboa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 3 - 0  
Granada - Valencia 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Sanliurfaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Tepecikspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - 1461 Trabzon 1 - 0  
Karabukspor - Sivas Bld. Spor 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzlaspor - Antalyaspor 1 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Selby - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - L. Rosol 2 - 0  
F. Fognini - J-W. Tsonga 0 - 2  
K. Anderson - J. Sock 1 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Isner 2 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Johnson S / Querrey S    
Knowle J / Marach O - Isner J / Rosol L    
Monroe N / Young D - Butorac E / Lipsky S 1 - 2  
Petzschner P / Peya A - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - R. Olivo 1 - 2  
D. Evans - A. Weintraub 2 - 1  
J-P. Smith - V. Millot 0 - 2  
J. Kovalik - M. Donati 2 - 0  
J. Ward - D. Novikov 0 - 2  
J. Zopp - K. De Schepper 1 - 2  
K. Coppejans - K. Khachanov 0 - 2  
M. Berrer - T.H. Fritz 1 - 2  
M. Zverev - N. Gombos 2 - 0  
O. Roca Batalla - B. Fratangelo 1 - 2  
R. Bemelmans - E. Gerasimov 2 - 1  
S. Robert - I. Sijsling 2 - 0  
T. Smyczek - A. Karatsev 2 - 0  
Y. Sugita - Y. Mertens 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - L. Kumkhum 0 - 2  
A. Sevastova - D. Aiava 2 - 0  
A. Wozniak - K. Kucova 0 - 2  
C. Burger - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
E. Hozumi - J. Glushko 0 - 2  
E. Mertens - H. El Tabakh 2 - 0  
E. Vesnina - L. Zhu 1 - 2  
F. Schiavone - A-S. Mestach 2 - 1  
H. Kuwata - S. Soler Espinosa 2 - 1  
I. Khromacheva - T. Martincova 0 - 2  
J. Boserup - M. Hibi 2 - 0  
K. Date Krumm - A. Hesse 1 - 2  
Ka. Kozlova - T. Paszek 0 - 2  
Kr. Pliskova - S. Peer 2 - 1  
L. Kerkhove - R. Peterson 2 - 0  
L. Pous Tio - K-C. Chang    
M. Irigoyen - R. Hogenkamp 0 - 2  
M. Larcher de Brito - M. Erakovic 2 - 1  
M. Minella - S. Zhang 0 - 2  
M. Sakkari - C. Buyukakcay 2 - 1  
M. Sanchez - F. Liu 2 - 0  
M. Zacarias - A. Panova 0 - 2  
M.J. Martinez Sanchez - A. Hlavackova 2 - 1  
Ma. Johansson - Zh. Yang 1 - 2  
Mi. Kato - N. Osaka 0 - 2  
N. Bains - S. Vickery 0 - 2  
N. Broady - A. Lim 1 - 2  
N. Gibbs - O. Tjandramulia 2 - 0  
O. Rogowska - I. Jorovic 0 - 2  
O. Savchuk - T. Smitkova 0 - 2  
P. Kania - M-T. Torro-Flor 2 - 1  
P. Parmentier - R. Ozaki 0 - 2  
P.M. Tig - B. Krejcikova 1 - 2  
Qia. Wang - M. Eguchi 2 - 0  
S. Foretz Gacon - J. Jaksic 2 - 0  
S. Karatantcheva - J. Pegula 0 - 2  
S. Tomic - J. Fett 0 - 2  
S. Vogt - Ar. Rodionova 0 - 2  
S. Vögele - T. Mihalikova 2 - 0  
S.J. Jang - K.L. Zhang 0 - 2  
V. Cepede Royg - J. Cepelova 0 - 2  
V. Dushevina - I. Soylu 2 - 1  
V. Golubic - A. Kudryavtseva 2 - 1  
V. Razzano - K. Ahn 2 - 0  
Y-Y. Duan - P. Martic 2 - 0  
Y. Bonaventure - Z. Hives 2 - 0  
Yaf. Wang - K. Stewart 2 - 0  
Yux. Zhang - M. Zanevska 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - Max. Gonzalez    
G. Andreozzi - F. Arguello    
R. Carballes Baena - A. De Greef    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - C. Giorgi 2 - 0  
H. Watson - J. Larsson 1 - 2  
K. Bertens - D. Cibulkova 0 - 2  
M. Barthel - A. Cornet    
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Mchale C - Jurak D / Melichar N 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 1  
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Edmund - O. Jasika 2 - 0  
M. Baghdatis - P-H. Mathieu 2 - 0  
N. Almagro - Hy. Chung 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - G. Dimitrov (Esőszünet!) 1 - 2  
J. Chardy - G. Müller (Esőszünet!) 0 - 2  
V. Troicki - N. Mahut (Esőszünet!) 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S / Peers J - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Reid M / Thompson J - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - S. Kuznetsova (Esőszünet!) 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Olaru/Shvedova 2 - 1  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szlovákia 15 - 6  
Spanyolország - Hollandia 15 - 4  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Törökország 27 - 1  
Oroszország - Görögország 16 - 6  

 

2016.01.13.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NST Lappeenranta - Viikingit Helsinki 5 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Granlo 10 - 3  
Karlstad - Mullsjö 4 - 3  
Linköping - Sirius 5 - 5  
Pixbo Wallenstam - Växjö 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Grand Rapids 3 - 5  
Rockford - Chicago Wolves 5 - 2  
St. John's - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litomerice 0 - 1  
Kadan - Zubr Prerov 3 - 3  
Most - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 6 - 2  
Slavia Praha - Kladno 4 - 2  
Slavia Trebic - Salith Sumperk 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - SaPKo 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - JYP-Akatemia 7 - 0  
Kokkolan Hermes - Keupa 5 - 4  
Leki - Heinolan Peliitat 2 - 3  
Tuto - Jukurit 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Hämeenlinna 1 - 2  
JYP - Ässät 2 - 1  
Kalpa - SaiPa 4 - 2  
Lukko - Kookoo 5 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport 8 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Rouen 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 2  
Dinamo Riga - Avangard Omszk 1 - 2  
Lada Toljatti - Jugra Hanti-Manszijszk 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Barisz Asztana 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk 5 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szeversztal Cserepovec 3 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Slovan Bratislava 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Medvescak Zagreb 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 3 - 3  
Carolina - Pittsburgh 2 - 2  
Chicago - Nashville 3 - 2  
Colorado - Tampa Bay 0 - 4  
Minnesota - Buffalo 2 - 3  
NY Islanders - Columbus 5 - 2  
St. Louis - New Jersey 5 - 2  
Winnipeg - San Jose 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - Leksand 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szokol Krasznojarszk 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Tver 1 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda 3 - 5  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dinamo Balasiha 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - VMF-Karelija 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Kazzink-Torpedo 1 - 0  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Villeneuve d'Ascq Lille 77 - 54  
Galatasaray - Kosice 69 - 57  
P. Avenida - Sopron 74 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Bourges 55 - 62  
Girona - Castors Braine 76 - 69  
USK Praha - Nagyezsda Orenburg 67 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ulm 83 - 69  
Bilbao - Banvitspor 76 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Gran Canaria 64 - 75  
Strasbourg - Avtodor Szaratov 77 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Valencia 89 - 108  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alba Berlin 73 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Karsiyaka 88 - 81  
Trabzonspor - Trento 92 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Ludwigsburg 83 - 80  
Zielona Gora - Venezia 83 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Maccabi TA 83 - 87  
Olimpija Ljubljana - UNIKSZ Kazany 83 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Galatasaray 79 - 74  
Zaragoza - Szolnok 88 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Joensuun Kataja 96 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Nymburk 81 - 79  
Ventspils - Lukoil Academic 77 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Türk Telekom 77 - 74  
Slask Wroclaw - Boras 81 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tu/Rock 87 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Le Havre 94 - 94, h.u. 106 - 113  
Pasvalys - Energia Targu Jiu 83 - 83, h.u. 95 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Juventus Utena 77 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Södertälje 76 - 56  
Skyliners Frankfurt - Rosa Radom 91 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, V csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Tsmoki-Minszk 73 - 68  
Varese - Güssing 85 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Tarnobrzeg 72 - 53  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Cleveland 95 - 95, h.u. 107 - 110  
Detroit - San Antonio 99 - 109  
Indiana - Phoenix 116 - 97  
LA Lakers - New Orleans 95 - 91  
Memphis - Houston 91 - 107  
Milwaukee - Chicago 106 - 101  
Minnesota - Oklahoma City 96 - 101  
New York - Boston 120 - 114  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ringköbing 21 - 18  
Midtjylland - Sönderjyske 32 - 22  
Odense - Nyköbing F. 29 - 31  
Randers - Holstebro 22 - 30  
Silkeborg - Esbjerg 28 - 27  
Viborg - Köbenhavn 28 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 18 - 30  
MTK - Dunaújváros 22 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Glassverket 33 - 27  
Kristiansand - Molde 37 - 19  
Nordstrand - Raelingen 25 - 16  
Tertnes Bergen - Sola 34 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Leverkusen 31 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör 19 - 16  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Koszovó 42 - 23  
Szlovákia - Bosznia-Hercegovina 24 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Olaszország 26 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Lettország 23 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Csehország 27 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Hollandia 21 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Cardiff 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - VfB Stuttgart 0 - 2  
Hertha BSC - Bochum 1 - 4  
Ingolstadt - Karlsruhe 1 - 0  
Portimonense - Wolfsburg 0 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Lille 0 - 0  
Paris SG - Lyon 2 - 1  
Toulouse - Marseille 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Levadiakosz 2 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 3 - 0  
Iraklisz 1908 - Veria 1 - 0  
Olympiakosz - Hania 6 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula 2 - 0  
Hapoel Natzrat Elit - Hapoel TA 3 - 3  
Hapoel Raanana - Hakoah Ramat Gan 3 - 0  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Carpi 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Porto 0 - 1  
Braga - Arouca 2 - 0  
Gil Vicente - Nacional Madeira 1 - 0  
Rio Ave - Estoril 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - West Bromwich 2 - 2  
Liverpool - Arsenal 3 - 3  
Manchester City - Everton 0 - 0  
Southampton - Watford 2 - 0  
Stoke - Norwich 3 - 1  
Swansea - Sunderland 2 - 4  
Tottenham - Leicester 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Cadiz 2 - 0  
Espanyol - Barcelona 0 - 2  
Las Palmas - Eibar 3 - 2  
Villarreal - Ath. Bilbao 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Bursaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydinspor - Rizespor 1 - 2  
Mersin Idman Yurdu - Bucaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Giresunspor 6 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izland 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - L. Wenbo (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Robertson - M. Fu(6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - M. Barton 2 - 0  
F. Fognini - T. De Bakker 2 - 0  
J. Sock - V. Pospisil 2 - 0  
K. Anderson - R. Haase 2 - 0  
L. Rosol - B. Paire 2 - 0  
P. Kohlschreiber - J-W. Tsonga 0 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Young 2 - 0  
S. Querrey - J. Isner 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Fognini F - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Bedene A / Sousa J - Knowle J / Marach O    
Guccione C / Sa A - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Marray J / Qureshi A-U-h - Butorac E / Lipsky S 1 - 2  
Petzschner P / Peya A - Garcia-Lopez G / Marrero 2 - 0  
Tearney F / Whitehouse W - Monroe N / Young D 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - S. Robert 1 - 2  
A. Falla - D. Nguyen 2 - 0  
A. Giannessi - A. Kudryavtsev 0 - 2  
A. Golubev - K. Kravchuk 1 - 2  
A. Karatsev - F. Skugor 2 - 0  
A. Menendez-Maceiras - A. Ghem 2 - 1  
A. Weintraub - L. Saville 2 - 1  
B. Klein - P. Gojowczyk 0 - 2  
B. Mitchell - D. King 2 - 0  
B. Mousley - D. Molchanov    
B. Trinker - K. De Schepper 1 - 2  
C. Hemery - J. McGee 0 - 2  
D. Brown - D. Novak 0 - 2  
D. Guez - V. Millot 0 - 2  
D. Popko - M. Trungelliti 0 - 2  
D. Wu - T. Chen 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - Zhe Li 2 - 1  
E. Struvay - I. Sijsling 0 - 2  
F. Dancevic - B. Fratangelo 0 - 2  
F. Dustov - Y. Mertens 1 - 2  
F. Gaio - A. Setkic 0 - 2  
F. Tiafoe - J. Donaldson 2 - 0  
G. Naso - M. Copil 0 - 2  
G. Soeda - M. Marterer 2 - 1  
H. Laaksonen - A. Gonzalez 1 - 2  
J-L. Struff - H. Podlipnik-Castillo 2 - 0  
J-P. Smith - M. Linzer 2 - 0  
J. Kovalik - P. Krstin 2 - 0  
J. Samper-Montana - G. Gigounon 2 - 0  
J. Ward - P. Polansky 2 - 0  
J. Zopp - S. Devvarman 2 - 1  
K. Coppejans - A. De Minaur 2 - 0  
K. Khachanov - G. Zemlja 2 - 0  
L. Djere - D. Brands 0 - 2  
L. Lacko - L. Giustino 0 - 2  
L. Vanni - D. Evans 0 - 2  
M. Berrer - T. Lamasine 2 - 0  
M. Bourgue - M. Basic 0 - 2  
M. Chazal - M. Janvier 1 - 2  
M. Donati - B. Rola 2 - 1  
M. Ilhan - O. Nedovyesov 1 - 2  
M. Krueger - M. Chiudinelli 1 - 2  
M. Matosevic - G. Barrere 2 - 0  
M. Polmans - D. Novikov 0 - 2  
M. Zverev - A. Arnaboldi 2 - 0  
N. Langer - E. Gerasimov 1 - 2  
O. Anderson - G. van Peperzeel 2 - 0  
O. Roca Batalla - D.H. Lee 2 - 0  
P-H. Herbert - G. Elias 2 - 1  
R. Albot - J. Mertl 2 - 0  
R. Bemelmans - H. Bourchier 2 - 0  
R. Marcora - N. Gombos 1 - 2  
R. Olivo - E. Ymer 2 - 1  
R. Stepanek - J. Satral 2 - 1  
S. Caruso - R. Harrison 0 - 2  
S. Myneni - R. Ramanathan 2 - 0  
T-H. Yang - N. Desein 0 - 2  
T. Ito - Fucsovics M. 2 - 0  
T. Sandgren - Y. Uchiyama 2 - 0  
T. Smyczek - J. Pereira 2 - 0  
T.H. Fritz - H. Moriya 2 - 0  
U. Ignatik - T. Fabbiano 1 - 2  
Y. Bai - C. Smith 2 - 0  
Y. Sugita - A. Pavic 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hamou - J. Souza    
T. Lipovsek Puches - R. Dutra da Silva    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - A. Beck 2 - 0  
K. Birrell - D. Cibulkova 0 - 2  
M. Barthel - N. Osaka 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Hibino N - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Edmund    
D. Goffin - N. Kyrgios    
K. Nishikori - O. Jasika 2 - 1  
M. Baghdatis - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - A. Sarkissian 2 - 0  
B. Tomic - J. Thompson 2 - 0  
F. Delbonis - T. Gabashvili 0 - 2  
G. Müller - D. Thiem    
J. Chardy - J. Duckworth 2 - 0  
N. Mahut - A. Seppi 2 - 1  
P. Cuevas - G. Dimitrov 0 - 2  
V. Troicki - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Mayer L - Erlich J / Fleming C 2 - 1  
Bolelli S / Cuevas P - Groth S / Peers J 0 - 2  
Melo M / Nestor D - Kubot L / Matkowski M 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - E. Makarova 2 - 1  
M. Puig - S. Stosur 2 - 0  
S. Halep - Ka. Pliskova 2 - 0  
S. Kuznetsova - S. Errani 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Srebotnik - Olaru/Shvedova 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Liang C / Peng S 2 - 0  
Jans-Ignacik / Siegmund - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Kuznetsova S / Vinci R - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 12 - 6  
Németország - Grúzia 11 - 9  
Románia - Olaszország 5 - 11  
Törökország - Görögország 6 - 21  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 3 - 22  
Spanyolország - Franciaország 21 - 2  
Szerbia - Horvátország 8 - 4

 

2016.01.12.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Gävle GIK 6 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Cleveland Lake Erie 3 - 7  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Frölunda 0 - 5  
Lukko - Kärpät 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 3 - 1  
Sparta Praha - Trinec 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte 4 - 3  
Odense - Rödovre 3 - 2  
Rungsted - Aalborg 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Strasbourg 3 - 4  
Brest - Amiens 2 - 1  
Briancon - Angers 2 - 7  
Gap - Chamonix 5 - 2  
Lyon - Dijon 4 - 3  
Morzine-Avoriaz - Grenoble 4 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jokerit 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - San Jose 4 - 5  
Los Angeles - Detroit 4 - 2  
NY Rangers - Boston 2 - 1  
Vancouver - Florida 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 0 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Langenthal 3 - 3  
GCK Lions - Olten 2 - 9  
Thurgau - Rapperswil 1 - 4  
Visp - Ajoie 5 - 1  
Winterthur - Red Ice Martigny 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Lausanne 2 - 0  
Zürich Lions - Kloten 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Almtuna 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Rjazany 2 - 4  
Barsz Kazany B - Zvezda Csehov 1 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Burany Voronyezs 6 - 1  
Szarov - Himik Voszkreszenszk 3 - 2  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Limoges 88 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Arisz 95 - 54  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Krka Novo Mesto 88 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Cantu 89 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Bakken Aarhus 90 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nancy 83 - 56  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - San Antonio 79 - 106  
Chicago - Washington 100 - 114  
Golden State - Miami 111 - 103  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Érd 27 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Walsall 1 - 1  
Wigan - Sheffield Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Exeter 1 - 1  
Plymouth - Northampton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - QPR 1 - 1  
Brentford - Middlesbrough 0 - 1  
Bristol City - Preston 1 - 2  
Derby County - Reading 1 - 1  
Huddersfield - Charlton 5 - 0  
Ipswich - Leeds 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Burnley 0 - 5  
Nottingham - Birmingham 1 - 1  
Rotherham - Brighton 2 - 0  
Sheffield Wed. - Bolton 3 - 2  
Wolverhampton - Fulham 3 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - E. Frankfurt 4 - 0  
Hertha BSC - Mönchengladbach    
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lorient 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Plataniasz 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Kfar Saba Shlomi - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Akko 2 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Jaffa 3 - 1  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Maccabi Netanya - Sectzya Nes Ziona 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmone 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Crystal Palace 1 - 0  
Bournemouth - West Ham 1 - 3  
Newcastle - Manchester Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Falkirk    
Ross County - Dunfermline 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Alloa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Mirandes 0 - 3  
Sevilla - Betis 4 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Galatasaray 1 - 3  
Kastamonuspor - Akhisar 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Trabzonspor 1 - 4  
Gaziantepspor - Nazilli Bld. Spor 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Etimesgut Bld. Spor 3 - 0  
Konyaspor - Inegölspor 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Carrick 3 - 3  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - R. Walden (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
R. O'Sullivan - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - S. Querrey    
F. Fognini - J. Sousa 2 - 1  
L. Rosol - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
M. Venus - B. Paire 0 - 2  
P. Kohlschreiber - B. Becker 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J. Vesely 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - F. Arguello    
F. Bagnis - A. Molteni    
P. Cachin - G. Melzer    
R. Carballes Baena - M. Arevalo    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - E. Bouchard 0 - 2  
M. Gasparyan - J. Larsson 1 - 2  
N. Hibino - C. Giorgi 0 - 2  
V. Cepede Royg - A. Cornet 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Dulgheru A - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Doi M / Hibino N - Konta J / Watson H 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Birrell K / Wolfe J 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Beck A / Witthoeft C 2 - 1  
Nara K / Takahata K - Aoyama S / Ninomiya M 0 - 2  
Rae J / Smith A - Han X / Mchale C 0 - 2  
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - F. Lopez 1 - 2  
N. Almagro - P-H. Mathieu 2 - 0  
O. Jasika - Hy. Chung 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - T. Bellucci 2 - 0  
B. Coric - G. Müller 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - J. Duckworth 0 - 2  
J. Chardy - M. Kukushkin 2 - 0  
N. Mahut - A. Mannarino 2 - 0  
S. Groth - F. Delbonis 0 - 2  
T. Gabashvili - L. Mayer 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Mayer L - Inglot D / Lindstedt R    
Erlich J / Fleming C - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Istomin D / Kontinen H - Bopanna R / Mergea F 1 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Lopez M / Seppi A 2 - 0  
Murray J / Soares B - Duckworth J / Millman J 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Reid M / Thompson J 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - M. Puig 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - Ka. Pliskova 0 - 2  
B. Bencic - T. Pironkova 2 - 0  
E. Makarova - A. Kerber    
J. Jankovic - S. Errani 0 - 2  
S. Halep - C. Garcia 2 - 1  
S. Lisicki - S. Kuznetsova 1 - 2  
S. Stosur - D. Hantuchova 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Rodionova/Rodionova 2 - 0  
Kuznetsova S / Vinci R - Hantuchova D / Jankovic J 2 - 0  
Liang C / Peng S - Goerges J / Hradecka L    
Xu Y F / Zheng S - Jans-Ignacik / Siegmund 1 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 5 - 20  
Montenegró - Spanyolország 8 - 8  
Szlovákia - Hollandia 5 - 6  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 6 - 9  

 

2016.01.11.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Nokian KrP 10 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Rockford 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Frederikshavn 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Barsz Kazany - Avangard Omszk 0 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 2  
Lada Toljatti - Barisz Asztana 1 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Medvescak Zagreb 5 - 3  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 0 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Debrecen 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Detroit 1 - 2  
Chicago - Colorado 6 - 3  
Edmonton - Florida 1 - 2  
Minnesota - New Jersey 1 - 2  
Washington - Ottawa 7 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Västeras 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Ermak Angarszk 4 - 3  
Izssztal Izsevszk - VMF-Karelija 5 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Szokol Krasznojarszk 4 - 1  
Molot Perm - Dinamo Balasiha 1 - 4  
Rubin Tyumeny - Kazzink-Torpedo 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Tver 3 - 0  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Mega Leks 80 - 75  
Olimpija Ljubljana - Crvena zvezda 69 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - AEN Kifiszia 73 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 87 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Koszalin 81 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Charlotte 95 - 92  
Houston - Indiana 93 - 93, h.u. 107 - 103  
LA Lakers - Utah 74 - 86  
Memphis - Boston 101 - 98  
New York - Milwaukee 100 - 88  
Philadelphia - Cleveland 85 - 95  
Portland - Oklahoma City 115 - 110  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes 76 - 80  
Usak Sportif - Fenerbahce Ülker 82 - 93  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Himki Moszkva 74 - 108  
Bisons Loimaa - Vita Tbiliszi 89 - 73  
VEF Riga - Lok.Kubany Krasznodar 84 - 89  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Colo Colo 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Apollon Limasszol 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale - Schalke 0 - 2  
Hannover - Hertha BSC 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Sochaux 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Kassziopi Kerkyra 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - Panathinaikosz 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Veracruz 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Mantova 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Casertana 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Atletico CP    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Benfica    
Pacos Ferreira - Setúbal 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Amedspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tepecikspor - Eskisehirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Tuzlaspor 1 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Észak-Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kuba 0 - 3  
Puerto Rico - Mexikó 2 - 3  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Perry 6 - 3  
J. Trump - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - F. Tearney 2 - 0  
R. Haase - P. Andujar 2 - 0  
S. Johnson - M. Barton 1 - 2  
T. De Bakker - A. Ramos 2 - 0  
V. Estrella - J. Sock 0 - 2  
V. Pospisil - I. Karlovic 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Daniell M / Sitak A 0 - 2  
Isner J / Rosol L - Huey T / Mirnyi M 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kicker - E. Gomez    
T. Lipovsek Puches - S.F. Rodriguez Taverna 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - K. Nara 2 - 0  
D. Kovinic - K. Birrell 0 - 2  
E. Bouchard - B. Mattek-Sands 2 - 0  
H. Watson - T. Pereira 2 - 0  
J. Konta - D. Cibulkova 0 - 2  
J. Larsson - B. Strycova 2 - 0  
M. Barthel - M. Doi 2 - 0  
M. Brengle - K. Bertens    
M. Niculescu - C. McHale 2 - 0  
N. Osaka - J. Wolfe 2 - 1  
P. Parmentier - N. Hibino 0 - 2  
V. Cepede Royg - L. Pous Tio 2 - 1  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglis M / Moore J - Jurak D / Melichar N 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - S. Bolelli 2 - 0  
D. Istomin - A. Seppi 1 - 2  
J. Millman - T. Robredo 0 - 2  
J. Thompson - M. Klizan    
P. Cuevas - M. Marterer 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melo M / Nestor D - Chardy J / Paes L 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
B. Bencic - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
E. Svitolina - A. Kerber 1 - 2  
L. Hradecka - E. Makarova 0 - 2  
P. Hercog - S. Lisicki 0 - 2  
R. Vinci - S. Stosur 1 - 2  
S. Errani - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Srebotnik K - Dabrowski G / Rosolska A 2 - 1  
Hsieh S-W/ Kalashnikova - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Olaru R / Shvedova Y - Arruabarrena L / Klepac A 2 - 0  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Románia 6 - 12  
Magyarország - Görögország 8 - 8  
Németország - Olaszország 5 - 16  
Oroszország - Törökország 17 - 8  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Franciaország 10 - 3  
Szerbia - Németország 13 - 14
Címkék: eredmények, tippmix,