Tippmix eredmények - 2016. február 8-14.

2016-02-08
Tippmix eredmények - 2016. február 8-14.
2016.02.14.
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Gurney 4 - 6  
A. Lewis - T. Jenkins 6 - 2  
D. Chisnall - R. Edhouse 6 - 2  
D. Petersen - M. King 2 - 6  
J. Wade - B. van de Pas 1 - 6  
M. King - B. van de Pas 6 - 5  
M. Smith - M. Suljovic 5 - 6  
M. Suljovic - D. Gurney 1 - 6  
M. Suljovic - S. Whitlock (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
M. van Gerwen - D. Chisnall (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
M. van Gerwen - D. Gurney (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
M. van Gerwen - J. Pipe 6 - 3  
M. van Gerwen - M. King 6 - 2  
P. Wright - D. Gurney 4 - 6  
S. Whitlock - J. Klaasen 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Salba 3 - 5  
NST Lappeenranta - SPV Seinäjoki 2 - 5  
Oilers Espoo - Turku PS 7 - 7  
OLS Oulu - Tapanilan Erä 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Linköping 1 - 3  
Pixbo Wallenstam - Granlo 9 - 6  
Växjö - Gävle GIK 8 - 2  
Warberg - Mullsjö 3 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hartford 7 - 3  
Charlotte - San Diego 4 - 5  
Hartford - Rochester 4 - 2  
Iowa - Grand Rapids 3 - 4  
Lehigh Valley - Utica 2 - 5  
Manitoba - Chicago Wolves 5 - 2  
Springfield - Hershey 3 - 3  
St. John's - Toronto Marlies 3 - 1  
St. John's - Toronto Marlies (20:30) 1 - 2  
Stockton - Ontario Reign 3 - 0  
Texas Stars - Cleveland Lake Erie 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Portland 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Colorado 4 - 1  
Carolina - NY Islanders 6 - 3  
Chicago - Anaheim 2 - 2  
Columbus - Ottawa 4 - 2  
Dallas - Washington 4 - 3  
Detroit - Boston 6 - 5  
Edmonton - Winnipeg 1 - 1  
Florida - Nashville 0 - 5  
New Jersey - Los Angeles 1 - 0  
San Jose - Arizona 4 - 1  
Vancouver - Toronto 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Kaufbeuren 4 - 2  
Frankfurt Löwen - Bremerhaven 4 - 1  
Heilbronn - Bad Nauheim 2 - 1  
Kassel - Lausitzer Füchse 2 - 1  
Ravensburg - Freiburg 4 - 0  
Riessersee - Dresden 4 - 1  
Rosenheim - Bietigheim/Bissingen 5 - 1  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Nagy-Britannia 6 - 2  
Szerbia - Hollandia 3 - 7  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lengyelország 0 - 0  
Észtország - Litvánia 4 - 1  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ukrajna 2 - 1  
Románia - Horvátország 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Himik Voszkreszenszk 6 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Molot Perm 1 - 3  
Zvezda Csehov - Rjazany 0 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Metalac Farmakom 77 - 63  
Crvena zvezda - Sutjeska Niksic 96 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 68 - 70  
Perth - Adelaide 100 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 78 - 92  
SEQ Stars - Canberra Capitals 81 - 76  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 82 - 83  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 95 - 94  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 65 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calais - Villeneuve d'Ascq Lille 51 - 76  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Mahindra Enforcers 110 - 102  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM 89 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 72 - 72, h.u. 92 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Zielona Gora 41 - 70  
Koszalin - Start Lublin 84 - 76  
Szczecin - Kutno 69 - 64  
Torun - Slask Wroclaw 77 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Siauliai 79 - 58  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kaposvár 57 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Alba Berlin 54 - 97  
Göttingen - Bayreuth 91 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Cantu 86 - 68  
Caserta - Virtus Bologna 69 - 65  
Cremona - Manital Torino 66 - 50  
Pistoia - Milano 80 - 85  
Varese - Capo D'Orlando 81 - 82  
VL Pesaro - Reggio Emilia 90 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 108 - 54  
Estudiantes - Manresa 86 - 57  
Fuenlabrada - Unicaja Malaga 89 - 79  
Gran Canaria - Bilbao 91 - 85  
Joventut Badalona - Valencia 66 - 73  
Murcia - Zaragoza 88 - 88, h.u. 110 - 102  
Real Madrid - Gipuzkoa 94 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Bembibre 62 - 72  
Zaragoza - CREF Madrid 67 - 55  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Türk Telekom 83 - 80  
Konyaspor - Fenerbahce Ülker 68 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Orduspor 84 - 77  
Fenerbahce - Galatasaray 75 - 62  
Mersin - Canik 83 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - UNIKSZ Kazany 70 - 97  
Himki Moszkva - Asztana 128 - 87  
K.Oktyabr Volgográd - Jenyiszej Krasznojarszk 92 - 66  
Vita Tbiliszi - Kalev/Cramo 77 - 78  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kiel 37 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Barcelona 23 - 31  
Szeged - Kolding 34 - 23  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Baia Mare 17 - 18  
Thüringer HC - Larvik 20 - 28  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Győr 25 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Dinamo Bukarest 28 - 29  
Magdeburg - Aalborg 25 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - St. Raphael 31 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Paris SG 25 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Pogon Szczecin 24 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Viking Stavanger 34 - 31  
Drammen - Kolstad 23 - 23  
Halden - Bodö 24 - 21  
Haslum - Arendal 28 - 33  
Stord - Runar Sandefjord 27 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Melsungen 23 - 24  
Göppingen - R-N. Löwen Kronau 19 - 26  
Stuttgart - Bergischer HC 25 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 33 - 30  
Buxtehude - Leipzig 21 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Vojput - RK Zagreb 29 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Redbergslids 23 - 28  
Sävehof - Aranäs 31 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 2  
Atl. Parana - Nueva Chicago 1 - 1  
Boca Unidos - Chacarita Juniors 1 - 0  
Estudiantes San Luis - Ferro Carril Oeste 0 - 1  
Gimnasia Jujuy - Crucero del Norte 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Central Cordoba 0 - 1  
Santamarina Tandil - Juventud Unida San Luis 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atl. Tucuman 0 - 1  
Gimnasia LP - Patronato Parana 3 - 2  
Lanus - Defensa Justicia 2 - 1  
Racing Club - San Martin SJ 2 - 2  
Rosario Central - Newell's 2 - 0  
Vélez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd 2 - 3  
Western Sydney - Wellington Phoenix 2 - 5  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Roeselare 2 - 1  
Coxyde - Virton 3 - 3  
Saint-Gilloise - Tubize 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - FC Bruges 0 - 2  
St. Truiden - Mechelen 0 - 3  
Westerlo - Standard Liege 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bayern München 1 - 3  
Hamburg - Mönchengladbach 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bielefeld 1 - 0  
Freiburg - Düsseldorf 1 - 2  
Union Berlin - 1860 München 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bremen Amatőr 2 - 1  
Erzgebirge Aue - Würzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Antofagasta 2 - 1  
San Luis de Quillota - Dep. Iquique 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 0  
Arisz Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 2 - 0  
Pafosz - Agia Napa 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Ostrava 3 - 0  
Slovacko - Plzen 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 1 - 2  
Bani Yas - Emirates Ras al-Khaimah 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Caen 4 - 1  
Nice - Marseille 1 - 1  
St-Etienne - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Kallithea 1 - 1  
Kassziopi Kerkyra - Panahaiki 2 - 1  
Panszerraikosz - Kisszamikosz 1 - 0  
Trikala - Agrotikosz Aszterasz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 0 - 3  
Kalloni - Panioniosz 1 - 1  
Panetolikosz - Levadiakosz 2 - 0  
PAOK - Iraklisz 1908 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - ADO Den Haag 2 - 4  
Groningen - Ajax 1 - 2  
Nijmegen - PSV 0 - 3  
Zwolle - Feyenoord 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - RNK Split 1 - 1  
NK Zagreb - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Esteghlal T. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Gharrafa 2 - 2  
Qatar SC - Al-Sadd 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Boyaca Chico - Alianza Petrolera 1 - 1  
Dep. La Equidad - Dep. Cali 1 - 1  
Envigado - Independiente Medellin 0 - 1  
Once Caldas - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - TBB Nieciecza 5 - 2  
Legia Varsó - Jagiellonia Bialystok 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Leon 0 - 1  
Cruz Azul - Queretaro 2 - 1  
Dorados de Sinaloa - UNAM Pumas 2 - 3  
Tigres - Tijuana 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Internazionale 2 - 1  
Milan - Genoa 2 - 1  
Palermo - Torino 1 - 3  
Sampdoria - Atalanta 0 - 0  
Udinese - Bologna 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Livorno 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Alessandria 1 - 3  
Feralpisalo - Cremonese 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Maceratese 0 - 3  
Rimini - Robur Siena 2 - 0  
Teramo - Tuttocuoio 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Ischia 2 - 0  
Casertana - Juve Stabia 1 - 1  
Cosenza - Catanzaro 1 - 1  
Martina Franca - Monopoli 2 - 2  
Messina - Paganese 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Rapid Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 1 - 1  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Portimonense 2 - 1  
Guimaraes B - Leixoes 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Uniao Madeira 3 - 0  
Boavista - Académica 0 - 0  
Estoril - Tondela 2 - 1  
Marítimo - Braga 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Leicester 2 - 1  
Aston Villa - Liverpool 0 - 6  
Manchester City - Tottenham 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Botosani 1 - 0  
Poli Timisoara - Voluntari 1 - 2  
Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Zaragoza 0 - 2  
Huesca - Girona 0 - 1  
Leganes - Osasuna 2 - 0  
Numancia - Mallorca 2 - 0  
Oviedo - Tenerife 1 - 0  
UE Llagostera - Albacete 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Cacereno 1 - 0  
Cultural Leonesa - Tudelano 0 - 0  
Izarra - R. Santander 0 - 0  
Pontevedra - Ferrol 0 - 3  
Sp. Gijón B - Coruxo 2 - 1  
UD Logrones - Arandina 1 - 2  
Valladolid B - Lealtad 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Madrid B 1 - 4  
CD Guadalajara - Gernika 2 - 2  
Fuenlabrada - Portugalete 0 - 0  
Getafe B - Leioa 3 - 1  
Mensajero - Barakaldo 0 - 1  
Socuellamos - Talavera 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Lleida 0 - 0  
Espanyol B - Atl. Baleares 1 - 3  
Hercules - Barcelona B 0 - 2  
Llosetense - Villarreal B 1 - 0  
Olot - Badalona 1 - 1  
Pobla de Mafumet - Valencia B 0 - 4  
Xativa - Eldense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Sevilla B 0 - 1  
Betis B - Melilla 0 - 0  
Cartagena - Merida 3 - 1  
La Hoya Lorca - Linares 2 - 0  
Marbella - Linense 2 - 2  
Real Jaen - UCAM Murcia 0 - 1  
Real Murcia - San Roque de Lepe 4 - 1  
Rec. Huelva - Jumilla 0 - 1  
Villanovense - Cadiz 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celta Vigo 6 - 1  
Eibar - Levante 2 - 0  
Getafe - Atl. Madrid 0 - 1  
Real Sociedad - Granada 3 - 0  
Sevilla - Las Palmas 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Xamax 0 - 0  
Wohlen - Lausanne 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 0 - 4  
Luzern - FC Zürich 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - 1461 Trabzon 3 - 1  
Balikesirspor - Elazigspor 1 - 1  
Giresunspor - Göztepe Izmír 3 - 1  
Sanliurfaspor - Samsunspor 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Antalyaspor 3 - 2  
Gaziantepspor - Akhisar 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Besiktas 2 - 2  
Sivasspor - Rizespor 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Juventud 2 - 1  
Cerro - Danubio 1 - 0  
El Tanque Sisley - Penarol 0 - 2  
Plaza Colonia - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Waibop Utd. 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - London Wasps 23 - 64  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 40 - 6  
Warrington - Hull KR 38 - 8  
Widnes - Leeds Rhinos 56 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulon 15 - 12  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Anglia 9 - 40  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Ospreys 17 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Verona 3 - 1  
Piacenza - Modena 0 - 3  
Trentino - Molfetta 3 - 0  
Vero Monza - Perugia 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Bergamo 0 - 3  
LJ Modena - Piacenza 3 - 2  
Montichiari - Conegliano 2 - 3  
Scandicci - Club Italia 3 - 0  
Vicenza - Bisonte Firenze 3 - 1  
Snooker (Shoot-out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - L. Brecel 0 - 1  
G. Wilson - J. Swail 0 - 1  
I. Burns - R. Hull 0 - 1  
J. Lisowski - A. Higginson 0 - 1  
M.J. Williams - A. Higginson 1 - 0  
M.J. Williams - J. Perry 1 - 0  
R. Day - R. Hull 0 - 1  
R. Lawler - A. Carter 1 - 0  
R. Lawler - L. Brecel 0 - 1  
R. Milkins - D. Morris 1 - 0  
R. Milkins - J. Swail 0 - 1  
Z. Yuelong - R. Day 0 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Herbert - E. Gerasimov    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - N. Almagro 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Cervantes I / Lorenzi P 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach-selejtező, férfi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - J-P. Smith 1 - 2  
L. Vanni - D. Novikov 1 - 2  
R. Albot - Y. Nishioka 2 - 0  
T. Ito - B. Fratangelo 2 - 1  
Tenisz (Dubaj-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - Qia. Wang 2 - 1  
A. Hlavackova - S. Zheng 1 - 2  
A. Riske - J. Cepelova 1 - 2  
D. Allertova - K. Siniakova 2 - 0  
J. Ostapenko - B. Mattek-Sands 0 - 2  
T. Pironkova - K. Bondarenko 2 - 0  
V. Lepchenko - S. Karatantcheva 2 - 0  
Yaf. Wang - Y. Shvedova 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - M. Doi 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Tenisz (Marseille-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - P. Gojowczyk 0 - 2  
D. Guez - G. Soeda 2 - 1  
E. Roger-Vasselin - T. Lamasine 0 - 2  
Fucsovics M. - K. De Schepper 0 - 2  
J. Benneteau - T. Fabbiano 2 - 0  
M. Ilhan - C. Larriere 2 - 0  
M. Zverev - K. Khachanov 2 - 1  
R. Bemelmans - V. Millot 1 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - S. Querrey 2 - 1  
K. Nishikori - T.H. Fritz 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyrstenberg/SGonzale - Johnson S / Querrey S 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Fritz T / Harrison R 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro-selejtező,ffi e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Dutra da Silva - G. Elias 1 - 2  
T. Daniel - F. Arguello 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro-selejtező,női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - P.C. Goncalves 0 - 2  
C. Burger - F. Ferro 2 - 0  
E. Kostova - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
M. Duque Marino - P. Badosa Gibert 2 - 1  
M. Sakkari - J. Brady 0 - 2  
N. Burnett - M. Irigoyen 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - G. Monfils 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petzschner P / Peya A - Mahut N / Pospisil V 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - R. Vinci 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Dushevina V / Krejcikova 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Eger 7 - 12

 

2016.02.13.
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Eijden 6 - 1  
B. Dolan - D. Gurney 4 - 6  
B. van de Pas - M. Webster 6 - 2  
D. Chisnall - K. Thomas 6 - 3  
G. Anderson - M. King 4 - 6  
I. White - S. Whitlock 4 - 6  
J. Klaasen - K. Painter 6 - 4  
J. Pipe - J. Lewis 6 - 5  
J. Wade - R. Harrington 6 - 3  
K. Huybrechts - D. Petersen 2 - 6  
M. Smith - G. Price 6 - 3  
M. Suljovic - R-J. Rodriguez 6 - 1  
M. van Gerwen - J. Henderson 6 - 3  
P. Wright - S. Bunting 6 - 4  
T. Jenkins - J. Richardson 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Tapanilan Erä 5 - 4  
Happee Jyväskylä - Viikingit Helsinki 5 - 4  
M-Team - NST Lappeenranta 5 - 7  
SPV Seinäjoki - OLS Oulu 10 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Dalen 5 - 7  
Futsal (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016    
Futsal (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Spanyolország 3 - 7  
Szerbia - Kazahsztán 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Rochester 3 - 0  
Binghamton - Syracuse 2 - 0  
Charlotte - San Diego 2 - 2  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 3  
Iowa - Grand Rapids 4 - 2  
Lehigh Valley - Portland 1 - 3  
Manitoba - Chicago Wolves 2 - 2  
Milwaukee - Rockford 3 - 3  
Ontario Reign - Bakersfield 2 - 3  
Providence - Hershey 5 - 2  
Rochester - Albany 0 - 1  
San Jose Barracuda - San Antonio 5 - 0  
Utica - Binghamton 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 2 - 2  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 4 - 6  
Most - Havirov 4 - 7  
Prostejov - Zubr Prerov 3 - 2  
Slavia Praha - Salith Sumperk 4 - 3  
Slavia Trebic - Litomerice 5 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország 1 - 4  
Dánia - Norvégia 1 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 2 - 4  
Svédország - Finnország 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 4 - 1  
Buffalo - Montreal 6 - 4  
Carolina - Pittsburgh 1 - 1  
Detroit - Colorado 2 - 2  
Florida - St. Louis 3 - 5  
Minnesota - Boston 2 - 4  
NY Rangers - Los Angeles 4 - 4  
Philadelphia - New Jersey 1 - 1  
Tampa Bay - Nashville 3 - 3  
Jégkorong (Olimpia-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 2 - 4  
Nagy-Britannia - Szerbia 6 - 2  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Románia 7 - 0  
Ukrajna - Horvátország 6 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 6 - 3  
Chaux-de-fonds - Visp 6 - 4  
Olten - GCK Lions 6 - 2  
Red Ice Martigny - Langenthal 5 - 2  
Thurgau - Rapperswil 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Barsz Kazany B 3 - 1  
Dizel Penza - Izssztal Izsevszk 0 - 2  
Ermak Angarszk - Tver 1 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 3  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Balasiha 4 - 2  
Krisztall Szaratov - Torosz Nyeftekamszk 1 - 7  
Rubin Tyumeny - Szarov 0 - 1  
Szokol Krasznojarszk - VMF-Karelija 1 - 1  
Zauralje Kurgan - Ariada-Akparsz Volzsszk 4 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svájc 4 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Krka Novo Mesto 85 - 78  
Mega Leks - Olimpija Ljubljana 78 - 81  
Sentjur - Partizan Belgrád 65 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Sydney Kings 109 - 109, h.u. 126 - 123  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Adelaide 62 - 88  
Sydney Flames - Perth 85 - 88  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 73 - 88  
Jeonju Kcc Egis - Wonju Dongbu 92 - 87  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 81 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Limoges 73 - 78  
Gravelines - Le Havre 85 - 74  
Monaco - Nancy 81 - 73  
Nanterre - Dijon 52 - 72  
Strasbourg - Orleans 82 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Cavigal Nice 49 - 51  
Mondeville - Union Hainaut 79 - 67  
Toulouse - Flammes Carolo Ardennes 62 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Tropang Texters 88 - 84  
RS Elasto Painters - Star Hotshots 95 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoleosz - Koloszosz Rodosz 77 - 67  
Kavala - AEK Athén 55 - 65  
Koroivosz Amaliadasz - AEN Kifiszia 87 - 77  
PAOK - Rethymno 87 - 94  
Trikala - Arisz 68 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Dragonflies - Tokyo Sunrockers 77 - 84  
Mikawa Aisin - Hokkaido 88 - 88, h.u. 101 - 99  
Tochigi - Nagoya Dolphins 60 - 60, h.u. 73 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Rosa Radom 73 - 82  
Turow Zgorzelec - Ostrow Wielkopolski 90 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 88 - 77  
Pasvalys - Neptunas Klaipeda 54 - 88  
Vytautas Prienai - Nevezis Kedainiai 80 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Jászberény 110 - 89  
Kecskemét - Sopron 83 - 72  
Körmend - Atomerőmű 63 - 66  
MAFC - Szolnok 69 - 75  
Nyíregyháza - Szeged 75 - 70  
ZTE - Szombathely 84 - 49  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr 68 - 78  
Szekszárd - Diósgyőr 52 - 57  
ZTE - PEAC-Pécs 60 - 69  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Braunschweig 91 - 70  
Crailsheim - Brose Bamberg 53 - 93  
Hagen - S. Oliver Würzburg 91 - 71  
Ludwigsburg - Skyliners Frankfurt 74 - 70  
Oldenburg - Telekom Bonn 99 - 87  
Tübingen - Ulm 64 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Avellino 68 - 80  
Venezia - Sassari 58 - 58, h.u. 70 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Famila Schio 63 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife 77 - 79  
Obradoiro Monbus - Laboral Kutxa 69 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Campus Promete 62 - 75  
Gernika Bizkaia - Zamarat 66 - 70  
Gran Canaria - Cadi La Seu d'Urgell 70 - 79  
Vasco Gipuzkoa - P. Avenida 60 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Trabzonspor 75 - 71  
Karsiyaka - Istanbul BB 71 - 71, h.u. 90 - 81  
RH Gaziantepspor - Galatasaray 67 - 70  
Yesilgiresun - TED Ankara Kolejliler 81 - 81, h.u. 90 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Yakin Dogu Univ. 61 - 62  
AGÜ Kayserispor - Besiktas 65 - 71  
Edirne - Gelistirenler Dernegi 90 - 83  
Istanbul Univ. - Adana Botas 96 - 60  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Veszprém 34 - 38  
Wisla Plock - Celje 26 - 31  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Rosztov 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 26 - 27  
Holstebro - Skjern 26 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Nyköbing F. 22 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg Lions - Nantes 26 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Minszk - Winterthur 31 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - CSM Bukarest 28 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 36 - 22  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 33 - 27  
Slask Wroclaw - Gwardia Opole 20 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Cegléd 29 - 22  
Gyöngyös - Vác 30 - 21  
Mezőkövesd - Eger 27 - 24  
Tatabánya - Orosháza 31 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Érd 28 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Wetzlar 27 - 26  
Eisenach - Lemgo 22 - 28  
Lübbecke - Burgdorf-Hannover 29 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Leverkusen 24 - 23  
Göppingen - Dortmund 20 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Quabit Guadalajara 30 - 29  
Benidorm - Ciudad Encantada 29 - 21  
Naturhouse La Rioja - Morrazo Cangas 37 - 23  
Puerto Sagunto - AX Puente Genil 27 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - St. Gallen 29 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Höör 18 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Shrewsbury 2 - 3  
Colchester - Swindon 1 - 4  
Coventry - Bury 6 - 0  
Crewe - Walsall 1 - 1  
Doncaster - Sheffield Utd. 0 - 1  
Gillingham - Barnsley 2 - 1  
Peterborough - Bradford 0 - 4  
Port Vale - Fleetwood 0 - 0  
Rochdale - Millwall 0 - 1  
Scunthorpe - Southend 1 - 0  
Wigan - Oldham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crawley 4 - 1  
Dag & Red - Barnet 0 - 2  
Hartlepool - Yeovil 2 - 1  
Leyton - Northampton 0 - 4  
Morecambe - Oxford Utd. 2 - 4  
Newport - Carlisle 1 - 0  
Plymouth - Mansfield 3 - 0  
Portsmouth - Bristol Rovers 3 - 1  
Stevenage - Cambridge Utd. 2 - 0  
Wimbledon - Luton 4 - 1  
Wycombe - Exeter 1 - 0  
York - Notts County 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Hull City 0 - 2  
Brighton - Bolton 3 - 2  
Bristol City - Ipswich 2 - 1  
Charlton - Cardiff 0 - 0  
Derby County - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Nottingham - Huddersfield 0 - 2  
QPR - Fulham 1 - 3  
Reading - Burnley 0 - 0  
Rotherham - Birmingham 0 - 0  
Sheffield Wed. - Brentford 4 - 0  
Wolverhampton - Preston 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Tranmere 0 - 0  
Altrincham - Lincoln 3 - 3  
Cheltenham - Welling Utd. 2 - 0  
Dover - Gateshead 4 - 0  
Grimsby - Boreham 0 - 0  
Halifax - Forest Green 0 - 2  
Kidderminster - Macclesfield 3 - 1  
Southport - Braintree 1 - 1  
Woking - Guiseley 0 - 1  
Wrexham - Bromley 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Guillermo Brown 2 - 2  
Douglas Haig - Instituto Cordoba 2 - 0  
Talleres Cordoba - Villa Dalmine 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Argentinos Juniors 3 - 2  
Atl. Rafaela - Estudiantes LP 0 - 1  
Godoy Cruz - Independiente 1 - 1  
Quilmes - Colón 2 - 4  
San Lorenzo - Sarmiento 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 2 - 2  
Sydney FC - Perth Glory 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Geel 0 - 0  
Dessel - Lommel 1 - 0  
Eupen - Heist 3 - 1  
Lierse - WS Bruxelles 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 3 - 0  
Charleroi - Kortrijk 1 - 1  
Genk - Waasland Beveren 6 - 1  
OH Leuven - Lokeren 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - E. Frankfurt 3 - 1  
Bremen - Hoffenheim 1 - 1  
Darmstadt - Leverkusen 1 - 2  
Dortmund - Hannover 1 - 0  
VfB Stuttgart - Hertha BSC 2 - 0  
Wolfsburg - Ingolstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Karlsruhe 0 - 1  
Heidenheim - Sandhausen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Stuttgarter Kickers 1 - 2  
Holstein Kiel - Osnabrück 0 - 1  
Magdeburg - Fortuna Köln 0 - 0  
Münster - Hallescher FC 0 - 1  
Rostock - Aalen 3 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Mainz Amatőr 0 - 3  
Wehen - Chemnitz 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Palestino - Universidad de Chile 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Doxa Katokopiasz 4 - 0  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 2 - 0  
Paralimni - NEA Szalamina 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Jihlava 2 - 0  
Olomouc - Bohemians 1905 2 - 2  
Slavia Praha - Brno 2 - 0  
Teplice - Pribram 2 - 0  
Zlín - Sparta Praha 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Al-Wasl - Al-Shaab 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Le Havre 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Troyes 2 - 3  
Guingamp - Bordeaux 2 - 4  
Montpellier - Toulouse 2 - 0  
Nantes - Lorient 2 - 1  
Paris SG - Lille 0 - 0  
Reims - Bastia 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panegialiosz - Lamia 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 1 - 0  
Atromitosz Periszteri - Veria 0 - 0  
Panthrakikosz - Plataniasz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - AZ Alkmaar 3 - 6  
Roda - Twente 0 - 1  
Vitesse - Heerenveen 3 - 0  
Willem II - De Graafschap 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 2 - 0  
Osijek - Istra 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal A. - Zob Ahan 1 - 1  
Gostaresh Tabriz - Malavan Anzali 3 - 1  
Rah Ahan - Siah Jamegan 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 2  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Hapoel TA - Hapoel Raanana 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Kfar Saba 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Akko 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Wakra 2 - 3  
Umm-Salal - Al-Mesaimeer 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atl. Huila 0 - 3  
Fortaleza - Dep. Tolima 2 - 1  
Millionarios - Dep. Pasto 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Gornik Zabrze 3 - 0  
Gornik Leczna - Piast Gliwice 0 - 0  
Lechia Gdansk - Podbeskidzie Bielsko-B. 5 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Atlas 1 - 1  
Santos Laguna - Monterrey 1 - 2  
Veracruz - América 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - FTC 0 - 1  
Debrecen - Vasas 4 - 0  
Honvéd - Haladás 0 - 1  
Puskás Akadémia - Diósgyőr 1 - 0  
Újpest - Videoton 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Sassuolo 1 - 1  
Empoli - Frosinone 1 - 2  
Juventus - Napoli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Bari 1 - 1  
Cesena - Perugia 2 - 1  
Como - Novara 1 - 1  
Crotone - Vercelli 1 - 1  
Entella - Trapani 4 - 0  
Lanciano - Modena 2 - 1  
Latina - Cagliari 1 - 3  
Ternana - Salernitana 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Bassano 2 - 2  
Lumezzane - Renate 1 - 3  
Pordenone - Pro Patria 3 - 0  
Pro Piacenza - Giana Erminio 1 - 1  
Reggiana - Mantova 1 - 1  
Südtirol - Padova 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Carrarese 0 - 0  
Arezzo - Savona 1 - 0  
L'Aquila - SPAL Ferrara 0 - 0  
Pisa - Santarcangelo 2 - 1  
Pistoiese - Lupa Roma 2 - 1  
Prato - Lucchese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Lecce 0 - 0  
Lupa Castelli Romani - Andria 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Mattersburg 1 - 2  
Grödig - Admira Wacker 2 - 2  
Ried - Salzburg 1 - 0  
Wolfsberg - Sturm Graz 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Rubio 1 - 2  
River Plate Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Olhanense 1 - 0  
Chaves - Freamunde 1 - 0  
Farense - Covilha 0 - 2  
Gil Vicente - Santa Clara 2 - 2  
Mafra - Braga B 1 - 0  
Porto B - Famalicao 1 - 2  
Sporting CP B - Oriental de Lisboa 3 - 0  
Uniao Oliveirense - Penafiel 1 - 1  
Varzim - Atletico CP 3 - 2  
Viseu - Benfica B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Setúbal 2 - 2  
Moreirense - Belenenses 2 - 3  
Nacional Madeira - Sporting CP 0 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Stoke 1 - 3  
Chelsea - Newcastle 5 - 1  
Crystal Palace - Watford 1 - 2  
Everton - West Bromwich 0 - 1  
Norwich - West Ham 2 - 2  
Sunderland - Manchester Utd. 2 - 1  
Swansea - Southampton 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 2 - 2  
Viitorul Constanta - Municipal Studentesc Iasi 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Ross County 2 - 0  
Hamilton - Dundee Utd. 0 - 0  
Motherwell - Kilmarnock 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Rangers 1 - 1  
Falkirk - Raith Rovers 2 - 2  
Greenock Morton - Dumbarton 2 - 0  
Livingston - Hibernian 0 - 0  
Queen of South - St. Mirren 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Lugo 0 - 2  
Ath. Bilbao B - Valladolid 0 - 1  
Gimnastic - Elche 1 - 0  
Mirandes - Alavés 0 - 0  
Ponferradina - Alcorcon 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Guijuelo 1 - 0  
Pena Sport - Atl. Astorga 2 - 4  
Somozas - Compostela 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Ebro 2 - 0  
Real Union Irun - Real Sociedad B 3 - 1  
Sestao River - Majadahonda 1 - 0  
Toledo - La Roda 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Hospitalet - Sabadell 1 - 1  
Levante B - Reus 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Almería B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Betis 2 - 2  
Real Madrid - Ath. Bilbao 4 - 2  
Valencia - Espanyol 2 - 1  
Villarreal - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 1 - 2  
Wil - Le Mont Lausanne 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Lugano 2 - 1  
Vaduz - Young Boys 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ittihad (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Adanaspor 0 - 2  
Kayseri Erciyesspor - Alanyaspor 0 - 3  
Yeni Malatyaspor - Karabukspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Bursaspor 2 - 0  
Konyaspor - Osmanlispor 1 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Lengyelország 2 - 3  
U19Portugália - U19Szlovákia 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Nacional 0 - 3  
Fenix Montevideo - Sud América 2 - 0  
Montevideo Wanderers - Villa Teresa 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Bala Town 0 - 3  
Connah's Quay - Llandudno FC 2 - 3  
Haverfordwest - Bangor City 1 - 1  
Newtown - TNS 0 - 6  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Southern Utd. 4 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Harlequins 28 - 6  
Northampton Saints - London Irish 35 - 7  
Sale - Exeter 23 - 17  
Worcester - Bath 14 - 16  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull FC 10 - 38  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Írország 10 - 9  
Wales - Skócia 27 - 23  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Cardiff 13 - 7  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Revivre Milano 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Casalmaggiore 3 - 2  
Snooker (Shoot-out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - P. Lines 1 - 0  
A. Hamilton - T. Un-Nooh 0 - 1  
A. Higginson - M. Gould 1 - 0  
B. Hawkins - P. Ebdon 0 - 1  
G. Wilson - S. Carrington 1 - 0  
J. Higgins - A. Higginson 0 - 1  
J. Perry - T. Ford 1 - 0  
J. Robertson - J. Lisowski 0 - 1  
J. Swail - A. McGill 1 - 0  
J. Trump - Ge. Greene 1 - 0  
Jam. Jones - M. Gould 0 - 1  
K. Wilson - L. Hang 1 - 0  
K. Wilson - R. Day 0 - 1  
L. Wenbo - A. McGill 0 - 1  
M. Allen - R. Milkins 0 - 1  
M. White - B. Woollaston 0 - 1  
M.J. Williams - D.B. Gilbert 1 - 0  
M.J. Williams - R. McLeod 1 - 0  
O. Lines - I. Burns 0 - 1  
P. Ebdon - D. Morris 0 - 1  
P. Lines - K. Maflin 1 - 0  
R. Hull - C. Steadman 1 - 0  
R. Hull - J. Trump 1 - 0  
R. Lawler - D. Poomjaeng 1 - 0  
R. Milkins - M. Fu 1 - 0  
S. Carrington - M. Stevens 1 - 0  
T. Pengfei - J. Swail 0 - 1  
X. Guodong - M. Selt 1 - 0  
Z. Yuelong - S. Murphy 1 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - H. Moriya    
P-H. Herbert - G. Barrere    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Almagro - D. Ferrer 2 - 0  
P. Cuevas - D. Ferrer 1 - 2  
R. Nadal - D. Thiem 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Molteni A - Cervantes I / Lorenzi P 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach-selejtező, férfi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - S. Devvarman 2 - 1  
A. Rublev - J-P. Smith 1 - 2  
J. Donaldson - D. Novikov 1 - 2  
L. Vanni - A. Smirnov 2 - 0  
R. Albot - E. Quigley 2 - 1  
T. Ito - J. McGee 2 - 1  
T. Paul - Y. Nishioka 1 - 2  
Tessaro, Edoardo - B. Fratangelo 0 - 2  
Tenisz (Dubaj-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - E. Rodina 2 - 0  
A. Hlavackova - M. Linette 2 - 1  
A. Riske - A. Sasnovich 2 - 0  
A. Sevastova - K. Bondarenko 0 - 2  
B. Mattek-Sands - A. Konjuh 2 - 0  
C. Buyukakcay - S. Zheng 0 - 2  
D. Allertova - C. Witthöft    
D. Allertova - G. Dabrowski 2 - 0  
J. Cepelova - C. Witthöft 2 - 1  
J. Cepelova - L. Hradecka    
K. Kucova - Yaf. Wang 1 - 2  
K. Siniakova - O. Savchuk 2 - 0  
Kr. Pliskova - T. Pironkova 0 - 2  
M.J. Martinez Sanchez - S. Karatantcheva 1 - 2  
N. Hibino - J. Ostapenko 0 - 2  
Qia. Wang - F. Al Nabhani 2 - 0  
V. Lepchenko - O. Jabeur 2 - 0  
Y. Shvedova - Z. Diyas 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S-W. Hsieh - M. Doi 0 - 2  
V. Williams - Y. Putintseva 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Hsu C-W / Lee Y-H 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Hozumi E / Kato M 1 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - M. Kukushkin 2 - 0  
R. Berankis - T.H. Fritz 1 - 2  
S. Querrey - Y. Nishioka 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Marach O / Martin F 0 - 2  
Fyrstenberg/SGonzale - Marach O / Martin F 2 - 1  
Koolhof W / Middelkoop M - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-selejtező,ffi e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - F. Arguello 1 - 2  
C.E. Severino - G. Elias 0 - 2  
F. Bagnis - Max. Gonzalez 2 - 1  
G. Clezar - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
J. Pereira - A. Montanes 1 - 2  
P-H. Mathieu - A. Ghem 2 - 0  
T. Daniel - O. Luz 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro-selejtező,női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - Pigossi, Laura 2 - 0  
Alves, Carolina - M. Irigoyen 0 - 2  
C. Burger - H. El Tabakh 2 - 0  
F. Ferro - S. Vogt 2 - 1  
K. Stewart - E. Kostova 0 - 2  
L. Pous Tio - N. Burnett 0 - 2  
M. Duque Marino - An. Rodionova 2 - 1  
M. Sakkari - M. Caregaro 2 - 0  
P. Badosa Gibert - Buzarnescu, Mihaela 2 - 1  
P.C. Goncalves - S. Peer 2 - 0  
S. Shapatava - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
Silva, Maria - J. Brady 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - P. Kohlschreiber 2 - 0  
N. Mahut - M. Klizan 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut N / Pospisil V - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Petzschner P / Peya A 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - R. Vinci 0 - 2  
B. Bencic - D. Kasatkina 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Medina G./Parra Santonja 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - Yun Hu 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Yu - R. Intanon 1 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szeged 8 - 11  
Miskolc - Tatabánya 10 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 7 - 8  
KSI - Pécs 11 - 8  
UVSE - OSC 7 - 15  
Vasas - Honvéd 11 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Acquachiara 4 - 10  
Ortigia - Florentia 9 - 7  
Posillipo Napoli - Trieste 11 - 10  
SM Verona - Roma 23 - 8

 

2016.02.12.
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Welge - J. Lewis 0 - 6  
D. van den Bergh - J. Henderson 5 - 6  
D. van Duijvenbode - G. Price 3 - 6  
J. Artut - D. Gurney 5 - 6  
J. Michael - S. Bunting 0 - 6  
K. Painter - J. Caven 6 - 5  
K. Thomas - J. Dekker 6 - 3  
M. De Decker - S. Whitlock 2 - 6  
M. King - R. Baxter 6 - 3  
M. Webster - J. Wattimena 6 - 2  
P. Milford - R. van Eijden 5 - 6  
R. Edhouse - M. Schindler 6 - 4  
R. Evans - D. Petersen 5 - 6  
R. Green - R-J. Rodriguez 4 - 6  
R. Harrington - D. Pallett 6 - 4  
Z. Lerchbacher - J. Richardson 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Oilers Espoo 2 - 8  
Viikingit Helsinki - Salba 15 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Chicago Wolves 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 3 - 2  
Hämeenlinna - Kalpa 1 - 0  
Kookoo - Turku PS 4 - 3  
SaiPa - Ilves 1 - 4  
Tappara - Lahti Pelicans 4 - 1  
Vaasan Sport - Kärpät 1 - 1  
Ässät - Lukko 5 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Dél-Korea 2 - 0  
Szlovénia - Franciaország 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 2 - 4  
Columbus - Anaheim 3 - 3  
Edmonton - Toronto 5 - 2  
Minnesota - Washington 3 - 4  
NY Islanders - Los Angeles 5 - 2  
Ottawa - Colorado 3 - 4  
Philadelphia - Buffalo 5 - 1  
San Jose - Calgary 5 - 5  
Winnipeg - Boston 2 - 6  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Rosenheim 4 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 3 - 1  
Bremerhaven - Riessersee 4 - 1  
Dresden - Crimmitschau 3 - 4  
Freiburg - Kassel 3 - 2  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 1 - 3  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 3 - 1  
Jégkorong (Olimpia-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Litvánia 9 - 1  
Magyarország - Észtország 7 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 1 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Skopje 84 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 106 - 95  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 100 - 63  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Perth 80 - 77  
Townsville - Dandenong 89 - 49  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 96 - 89  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 81 - 96  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Darussafaka 82 - 58  
Panathinaikosz - Anadolu Efes 83 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zalgiris Kaunas 92 - 86  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 92 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Cholet 85 - 79  
Reims - Chalon sur Saone 101 - 111  
Rouen - Paris Levallois 78 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Nantes Reze 84 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 97 - 97, h.u. 112 - 114  
Mahindra Enforcers - Globalport Batang Pier 111 - 98  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Washington 99 - 92  
Oklahoma City - New Orleans 121 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Giessen 68 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - Ferrol 84 - 63  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - VEF Riga 74 - 75  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Midtjylland 32 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Odense 17 - 31  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Fehérvár 27 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PLER - Komló 23 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Breszt Meskov 34 - 42  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teucro - Sinfin 30 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Chesterfield 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Banfield 3 - 1  
Union SF - Atl. Temperley 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Seraing 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Schalke 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Fürth 1 - 2  
Paderborn - Kaiserslautern 0 - 4  
St. Pauli - RB Leipzig 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart Amatőr - Erfurt 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Union Espanola 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Liberec 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Fujairah 2 - 1  
Al-Wahda - Al Nasr (UAE) 1 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ain 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Clermont 3 - 1  
Auxerre - Nancy 2 - 2  
Bourg-Peronnas - Laval 0 - 0  
Creteil - Tours 2 - 2  
Dijon - Sochaux 2 - 2  
Niort - Brest 1 - 2  
Paris FC - Nimes 0 - 0  
Red Star 93 - Evian Thonon Gaillard 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Epinal 0 - 0  
CA Bastia - Frejus St-Raphael 0 - 0  
Chateauroux - Boulogne 3 - 2  
Dunkerque - Beziers 1 - 1  
Lucon - Colmar 5 - 2  
Marseille Consolat - Chambly 3 - 2  
Strasbourg - Sedan 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Angers 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Hania 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Sparta Rotterdam 0 - 3  
Almere City - Eindhoven 1 - 2  
Dordrecht - F. Sittard 1 - 3  
Go Ahead Eagles - Venlo 0 - 3  
Helmond - Den Bosch 0 - 0  
NAC Breda - Maastricht 1 - 1  
PSV 2 - Volendam 2 - 2  
RKC Waalwijk - Emmen 0 - 1  
Telstar - Ajax 2 4 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Utrecht 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Tractor Tabriz 1 - 1  
Padideh Mashhad - Saba Qom 0 - 0  
Persepolis - Foolad Khuzestan 1 - 0  
Sepahan - Saipa Karaj 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Lekhwiya 1 - 0  
Al-Khuraitiat - Al-Ahli (QAT) 1 - 1  
Al-Rayyan - Al-Khoor 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 0 - 0  
Slask Wroclaw - Wisla Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Oriente Petrolero 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Roma 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Vicenza 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Pandurii 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Johnstone 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Rayo Vallecano 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajer Club - Al-Fateh 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kasimpasa 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Carmarthen 0 - 2  
Rhyl - Aberystwyth 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 0 - 2  
Crusaders - Glenavon 1 - 1  
Portadown - Linfield 2 - 1  
Warrenpoint - Ballinamallard Utd. 3 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Leicester 26 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 13 - 18  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Zebre 52 - 0  
Llanelli Scarlets - Edinburgh 22 - 21  
Ulster - Glasgow Warriors 13 - 10  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas 3 - 0  
Snooker (Shoot-out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - L. Highfield 1 - 0  
C. Yupeng - J. Perry 0 - 1  
D. Dale - S. Murphy 0 - 1  
D. Grace - J. Robertson 0 - 1  
D. Morris - A. McManus 1 - 0  
G. Dott - B. Woollaston 0 - 1  
K. Doherty - T. Ford 0 - 1  
M. Allen - Y. Delu 1 - 0  
M. Davis - G. Wilson 0 - 1  
M. Dunn - L. Brecel 0 - 1  
M. Holt - R. Day 0 - 1  
M. Joyce - D.B. Gilbert 0 - 1  
M. White - M. King 1 - 0  
S. Baird - J. Lisowski 0 - 1  
S. Bingham - R. Walden 1 - 0  
Z. Yuelong - M. Georgiou 1 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - E. Gerasimov    
M. Chiudinelli - H. Moriya    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - D. Thiem 0 - 2  
N. Almagro - J-W. Tsonga 2 - 0  
R. Nadal - J. Monaco 2 - 0  
R. Nadal - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Marrero D / Moser F 2 - 1  
Cervantes I / Lorenzi P - Kretschmer G / Satschko A 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nara - M. Doi    
S-W. Hsieh - E. Kulichkova 2 - 0  
V. Williams - A. Sevastova 2 - 0  
Y. Putintseva - S. Vögele    
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Melnikova M / Minella M 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - T.H. Fritz 1 - 2  
R. Berankis - D. Young 2 - 0  
T.H. Fritz - S. Johnson 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Fritz T / Harrison R 1 - 2  
Krajicek A / Monroe N - Fyrstenberg/SGonzale 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - A. Zverev 2 - 0  
M. Klizan - R. Bautista-Agut 2 - 1  
N. Mahut - V. Troicki 2 - 0  
P. Kohlschreiber - M. Cilic 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petzschner P / Peya A - Inglot D / Lindstedt R 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Muller G / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
Babos T. - R. Vinci 1 - 2  
D. Cibulkova - D. Kasatkina 1 - 2  
Ka. Kozlova - A. Ivanovic 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dushevina V / Krejcikova - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Kasatkina D / Vesnina E 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Yun Hu - W.H. Son 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Sun Yu 0 - 2  
Ji H. Sung - R. Intanon 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Savona 5 - 4  

 

2016.02.11.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Chisnall 7 - 4  
G. Anderson - M. van Gerwen 3 - 7  
J. Wade - M. Smith 7 - 4  
J. Wade - P. Taylor 1 - 7  
R. van Barneveld - P. Wright 5 - 7  
Futsal (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Kazahsztán 5 - 3  
Szerbia - Oroszország 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - San Antonio 2 - 3  
Hershey - Bridgeport 6 - 6  
Lehigh Valley - Binghamton 7 - 2  
Manitoba - Texas Stars 6 - 6  
San Diego - Bakersfield 2 - 4  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 4 - 2  
St. John's - Syracuse 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Vaasan Sport 3 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovénia 2 - 6  
Dél-Korea - Norvégia 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 2 - 2  
Svédország - Finnország 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Vancouver 1 - 2  
Detroit - Ottawa 3 - 1  
Pittsburgh - NY Rangers 0 - 3  
Jégkorong (Olimpia-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Hollandia 6 - 5  
Olaszország - Szerbia 8 - 0  
Jégkorong (Olimpia-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észtország 6 - 2  
Litvánia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 0 - 4  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Ukrajna - Románia 3 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Fehéroroszország 2 - 1  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb 94 - 74  
Fenerbahce Ülker - Unicaja Malaga 80 - 59  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Real Madrid 82 - 93  
Laboral Kutxa - Brose Bamberg 90 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Tarnobrzeg 87 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Clippers 122 - 122, h.u. 139 - 134  
Brooklyn - Memphis 90 - 109  
Chicago - Atlanta 90 - 113  
Cleveland - LA Lakers 120 - 111  
Detroit - Denver 92 - 103  
Indiana - Charlotte 95 - 117  
Minnesota - Toronto 117 - 112  
New Orleans - Utah 100 - 96  
Orlando - San Antonio 96 - 98  
Philadelphia - Sacramento 110 - 114  
Phoenix - Golden State 104 - 112  
Portland - Houston 116 - 103  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Kielce 35 - 35  
R-N. Löwen Kronau - Vardar Pro Skopje 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Ribe-Esbjerg 21 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Holstebro 33 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Ystad 32 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - St. Raphael 27 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Breszt Meskov 28 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Alingsas 15 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Heid 30 - 22  
Labdarúgás (Argentin Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - San Lorenzo 0 - 4  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelissac - Marseille 0 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panioniosz 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Independiente del Valle 2 - 1  
Racing Club - Puebla 1 - 0  
Sao Paulo - Cesar Vallejo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Verona 5 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Sevilla 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Taawon 1 - 2  
Al-Raed - Al-Hilal (KSA) 0 - 1  
Najran - Al-Nassr 4 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Portugália 2 - 2  
U19Szlovákia - U19Norvégia 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Dungannon 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - St. Helens 44 - 10  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Connacht 21 - 26  
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany 1 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Trentino 2 - 3  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poomjaeng - M. Leslie(5 nyert frame-ig) 5 - 4  
F. O'Brien - I. Burns 4 - 5  
J. Higgins - M. Wasley (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Swail - I. Glover 5 - 3  
J. Trump - J. Walker (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
K. Doherty - Rh. Clark 0 - 5  
K. Maflin - C. Wakelin 3 - 5  
L. Hang - R.T. Chuan Leong(5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M.J. Williams - M. O'Donnell (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
O. Lines - N. Saengkham 4 - 5  
R. McLeod - J. Cahill 5 - 4  
S. Carrington - L. Ning 5 - 1  
T. Pengfei - L. Fernandez 5 - 3  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - T. Lamasine    
F. Dustov - G. Barrere    
N. Langer - M. Berrer    
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - J-W. Tsonga 0 - 2  
P. Cuevas - S. Giraldo 2 - 0  
P. Lorenzi - D.S. Schwartzman 2 - 1  
R. Olivo - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Lajovic D / Thiem D 2 - 1  
Delbonis F / Molteni A - Arguello F / Bagnis F 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - M. Doi 0 - 2  
S-W. Hsieh - M. Minella 2 - 1  
S. Vögele - S. Zheng 2 - 0  
V. Williams - U. Radwanska 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Liang C / Wang Y 2 - 0  
Kucova K / Sevastova A - Kichenok / Kichenok 1 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - R. Berankis 0 - 2  
J. Millman - B. Becker 0 - 2  
K. Nishikori - R. Harrison 2 - 0  
M. Granollers - D. Young 0 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Shamasdin A - Koolhof W / Middelkoop M 0 - 2  
Butorac E / Lipsky S - Kudla D / Young D 2 - 0  
Fyrstenberg/SGonzale - Guccione C / Oswald P 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - G. Simon 2 - 1  
Hy. Chung - V. Troicki 0 - 2  
J. Chardy - N. Mahut 0 - 2  
J. Vesely - R. Bautista-Agut 1 - 2  
M. Baghdatis - M. Klizan 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Dodig I / Melo M 2 - 1  
Mahut N / Pospisil V - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Beck 2 - 0  
C. Witthöft - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
C. Wozniacki - D. Cibulkova 0 - 2  
D. Kasatkina - L. Siegemund 2 - 0  
E. Vesnina - Ka. Kozlova 1 - 2  
M. Niculescu - Babos T. 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dushevina V / Krejcikova - Niculescu M / Siegemund L    
Hingis M / Mirza S - Ostapenko J / Rodina E 2 - 0  
Ivakhnenko V / Marozava L - Hlavackova A / Hradecka L 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Bogdan E / Kremen I 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - W.H. Son 1 - 2  
Hyu.I. Lee - Nan Wei 2 - 0  
Sa. Verma - Yun Hu 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
N. Jindapon - R. Intanon 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - Ji H. Sung 0 - 2  
Sun Yu - P.Y. Yip 2 - 0  
2016.02.10.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - M-Team 6 - 5  
Tapanilan Erä - NST Lappeenranta 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - AIK 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Providence 2 - 3  
Bakersfield - Stockton 7 - 3  
Cleveland Lake Erie - Chicago Wolves 2 - 2  
Manitoba - Texas Stars 2 - 3  
St. John's - Syracuse 4 - 0  
Utica - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Trebic 1 - 2  
Jihlava - Most 1 - 3  
Litomerice - Kadan 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 6 - 2  
Salith Sumperk - Prostejov 1 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 3 - 3  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Tappara 5 - 6  
Ilves - Hämeenlinna 6 - 4  
Kalpa - Lahti Pelicans 5 - 2  
Turku PS - Lukko 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Los Angeles 2 - 9  
Buffalo - Florida 4 - 7  
Calgary - Toronto 4 - 3  
Chicago - San Jose 0 - 2  
Colorado - Vancouver 1 - 3  
Columbus - NY Islanders 2 - 2  
Minnesota - Dallas 3 - 3  
Montreal - Tampa Bay 4 - 2  
Nashville - Washington 3 - 5  
New Jersey - Edmonton 2 - 1  
Philadelphia - Anaheim 1 - 4  
St. Louis - Winnipeg 1 - 1  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Villeneuve d'Ascq Lille 75 - 57  
Galatasaray - Fenerbahce 60 - 71  
Kosice - Sopron 81 - 53  
P. Avenida - Dinamo Kurszk 66 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Wisla Krakkó 66 - 68  
Bourges - Girona 68 - 47  
Nagyezsda Orenburg - Castors Braine 63 - 70  
USK Praha - Jekatyerinburg 52 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Bilbao 73 - 65  
Ulm - Bayern München 74 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Strasbourg 87 - 80  
Gran Canaria - Hapoel Jerusalem 108 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - PAOK 79 - 61  
Valencia - Oldenburg 77 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Milano 83 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Reggio Emilia 109 - 66  
Trento - Trabzonspor 73 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Zenit Szentpétervár 85 - 72  
Venezia - Zielona Gora 58 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Nyizsnyij Novgorod 81 - 81, h.u. 84 - 95  
UNIKSZ Kazany - Olimpija Ljubljana 72 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Sassari 87 - 69  
Szolnok - Zaragoza 70 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Mondeville 68 - 68, h.u. 76 - 79  
Lyon - Landes 53 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Czarni Slupsk 73 - 85  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kecskemét 79 - 79, h.u. 95 - 88  
Kaposvár - Alba Fehérvár 88 - 83  
MAFC - Pécs 87 - 71  
Sopron - Körmend 61 - 80  
Szeged - Atomerőmű 71 - 90  
Szombathely - Nyíregyháza 94 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Utah 110 - 110, h.u. 119 - 121  
Golden State - Houston 123 - 110  
Miami - San Antonio 101 - 119  
Milwaukee - Boston 112 - 111  
New York - Washington 108 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Göttingen 63 - 96  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Paris SG 23 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skive 20 - 16  
Midtjylland - Aalborg 26 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus 29 - 27  
Midtjylland - Ringköbing 31 - 15  
Randers - Viborg 25 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Göppingen 34 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres Metropole - Nimes 24 - 21  
Creteil - Toulouse 31 - 31  
Dunkerque - Cesson 30 - 26  
Nantes - Ivry 35 - 25  
Tremblay - Pays d'Aix 32 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Érd 26 - 27  
Siófok - FTC 22 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Csurgó 24 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Fyllingen 34 - 25  
Kolstad - Haslum 29 - 30  
Runar Sandefjord - Drammen 23 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Kristiansand 30 - 22  
Raelingen - Halden 20 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Gummersbach 31 - 26  
Magdeburg - DHfK Leipzig 28 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Oldenburg 34 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Aragón 40 - 19  
Granollers - Anaitasuna 32 - 24  
Villa de Aranda - Huesca 29 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Bern 31 - 21  
Winterthur - Kriens 29 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - HIF Karlskrona 21 - 20  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FC Köbenhavn 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nantes 2 - 2  
Paris SG - Lyon 3 - 0  
Sarre Union - Lorient 0 - 4  
Troyes - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panathinaikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi TA 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas - Huracan 2 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kozármisleny 2 - 1  
FTC - Videoton 0 - 1  
Újpest - Tiszaújváros 8 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Bayern München 0 - 3  
Heidenheim - Hertha BSC 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Admira Wacker 0 - 1  
Sturm Graz - Salzburg 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Portimonense 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Hearts 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 2  
Besiktas - Konyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Celtic - U19Valencia 1 - 1  
U19Elfsborg - U19Real Madrid 1 - 3  
U19Midtjylland - U19Atl. Madrid 4 - 4  
U19Pribram - U19CSZKA Moszkva 2 - 2  
U19Salzburg - U19Roma 0 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Szenegál 2 - 0  
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul 2 - 3  
Lokomotív Baku - Volero Zürich 3 - 2  
Trefl Sopot - Piacenza 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molfetta - Vero Monza 1 - 3  
Perugia - Padova 3 - 0  
Ravenna - Piacenza 3 - 2  
Verona - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Taubmann 5 - 1  
A. McManus - S. Wilson 5 - 4  
B. Hawkins - S. Lam 5 - 0  
B. Woollaston - Z. Xintong 5 - 1  
D. Grace - J. Weston 5 - 1  
D. Morris - J. Wattana 3 - 5  
G. Dott - J. White 5 - 4  
J. Perry - F. Patrick 5 - 2  
K. Wilson - A. Hamilton 5 - 3  
L. Brecel - A. Zhang 5 - 1  
M. Allen - M. Mann 2 - 5  
M. Fu - G. Allen (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Gould - S. Donaldson (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Holt - M. Day 5 - 1  
M. Joyce - S. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. King - H. Akbar 5 - 2  
N. Robertson - H. Vafaei (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Day - Miller, Brett 5 - 1  
S. Baird - A. Taylor 5 - 3  
S. Maguire - A. Hicks (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Murphy - Z. Surety (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Y. Delu - V. Calabrese 5 - 2  
Z. Yuelong - Jo. Brown 5 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Chiudinelli - Q. Halys    
P-H. Herbert - G. Soeda    
P. Gojowczyk - A. Kudryavtsev    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - N. Almagro 1 - 2  
G. Elias - D. Thiem 1 - 2  
J. Isner - D. Lajovic 1 - 2  
M. Cecchinato - J. Monaco 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Carreno Busta - Cervantes I / Lorenzi P 0 - 2  
Arguello F / Bagnis F - Duran G / Mayer L 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - Demoliner M / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Kretschmer G / Satschko A - Gonzalez M / SA A 2 - 0  
Marrero D / Moser F - Pella G / Schwartzman D S 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - D. Vekic 2 - 1  
E. Kulichkova - Z. Diyas 2 - 1  
K. Nara - Yux. Zhang 2 - 1  
V. Williams - P-C. Lee 2 - 0  
Y. Putintseva - Mi. Kato 2 - 1  
Yaf. Wang - M. Linette 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Chuang C J - Liang C / Wang Y 0 - 2  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Diyas Z / XU Y-F 2 - 0  
HSU C-W / Lee Y-H - Pliskova K / Voegele S 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - T. Paul 2 - 1  
D. Dzumhur - T. Smyczek 2 - 1  
M. Kukushkin - D. Kudla 2 - 0  
S. Querrey - H. Laaksonen 2 - 0  
T.H. Fritz - M. Mmoh 2 - 0  
Y. Nishioka - I. Marchenko 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Krajicek A / Monroe N 1 - 2  
Fritz T / Harrison R - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Granollers M / Groth S - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Marach O / Martin F - Dlouhy L / Paes L 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - V. Troicki 1 - 2  
E. Donskoy - J. Chardy 1 - 2  
G. Monfils - B. Coric 2 - 1  
G. Müller - M. Cilic 0 - 2  
I. Dodig - P. Kohlschreiber 0 - 2  
J. Sousa - R. Bautista-Agut 1 - 2  
R. Gasquet - J. Chardy    
R. Haase - G. Simon 0 - 2  
V. Pospisil - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huta Galung J / Van Den B - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Estrella Burgos - G. Lama    
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - L. Hradecka 2 - 1  
A. Cornet - E. Vesnina    
D. Cibulkova - E. Rodina 2 - 0  
K. Flipkens - D. Kasatkina 1 - 2  
L. Siegemund - K. Mladenovic 2 - 1  
M. Gasparyan - A. Ivanovic 0 - 2  
P.M. Tig - E. Vesnina 1 - 2  
Y. Wickmayer - R. Vinci 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan E / Kremen I - Jurak D / Melichar N 2 - 1  
Olaru R / Tig P M - Niculescu M / Siegemund L 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - Yun Hu 0 - 2  
H.J. Jeon - C.s. Tan 2 - 1  
Hyu.I. Lee - K. Wangcharoen 2 - 0  
K.H. Heo - T. Saensomboonsuk 1 - 2  
Nan Wei - S. Santoso 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - F.A. Kholik 2 - 0  
Sa. Verma - H. Dani 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - W.H. Son 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - X. Chen 2 - 0  
D.D. Ayustine - K. Schnaase 2 - 1  
H.M. Kim - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
R. Hartawan - Ji H. Sung 0 - 2  
R. Schafer - N. Jindapon 0 - 2  
Sun Yu - S. Katethong 2 - 0  
Y-J. Bae - P.Y. Yip 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Primorje Rijeka 9 - 7  
Jadran Herceg Novi - Olympiakosz 6 - 13  
Spandau Berlin - Eger 8 - 15  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - OSC 9 - 12  
Partizan Belgrád - Jug Dubrovnik 6 - 10  
Szolnok - Recco 12 - 11  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazany - Mornar 12 - 7  
Szeged - Brescia 10 - 15  

 

2016.02.09.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Nokian KrP 6 - 3  
Futsal (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Olaszország 5 - 2  
Oroszország - Azerbajdzsán 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - San Antonio 2 - 5  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Frölunda 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Florida 3 - 0  
NY Rangers - New Jersey 2 - 1  
Ottawa - Tampa Bay 5 - 1  
Pittsburgh - Anaheim 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Kaufbeuren 5 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Red Ice Martigny 4 - 1  
Langenthal - Thurgau 4 - 4  
Rapperswil - Olten 3 - 1  
Visp - Ajoie 5 - 3  
Winterthur - Chaux-de-fonds 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Björklöven 7 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Barsz Kazany B 7 - 1  
Szarjarka Karaganda - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Neptunas Klaipeda 76 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Start Lublin 94 - 47  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 60 - 49  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 101 - 101, h.u. 110 - 117  
Brooklyn - Denver 105 - 104  
Charlotte - Chicago 108 - 91  
Cleveland - Sacramento 120 - 100  
Detroit - Toronto 89 - 103  
Indiana - LA Lakers 89 - 87  
Memphis - Portland 102 - 102, h.u. 106 - 112  
Minnesota - New Orleans 102 - 116  
Philadelphia - LA Clippers 88 - 88, h.u. 92 - 98  
Phoenix - Oklahoma City 106 - 122  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - VL Pesaro 79 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Mors 25 - 22  
Skanderborg - GOG 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Sävehof 30 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Wycombe 1 - 2  
Hartlepool - Stevenage 1 - 2  
Oxford Utd. - Mansfield 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Middlesbrough 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Wrexham 1 - 1  
Bromley - Grimsby 1 - 2  
Kidderminster - Eastleigh 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Boca Unidos 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Huachipato 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granville - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Sochaux - Monaco 2 - 1  
St-Malo - Ajaccio GFC 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 2 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Beitar TA Ramla 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Debrecen 1 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bremen 1 - 3  
VfB Stuttgart - Dortmund 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - LASK Linz 1 - 0  
Mattersburg - St. Pölten 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Sp. Luqueno 0 - 0  
Libertad Asuncion - River Plate Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Greenock Morton 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Fenerbahce 3 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Sevilla 3 - 1  
U19Anderlecht - U19Arsenal 2 - 0  
U19Middlesbrough - U19Dinamo Kijev 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Shandong Luneng 1 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Wihdat 2 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Sadd 2 - 2  
Bunyodkor - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 0  
FC Tokyo - Chonburi 9 - 0  
Naft Tehran - El-Jaish 0 - 2  
Shanghai SIPG - Muangthong Utd. 3 - 0  
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Fenerbahce 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Latina 3 - 1  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - L. Highfield 5 - 3  
A. McGill - J. Nicholson (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
D. Dale - H. Yassen 5 - 0  
D.B. Gilbert - D. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
G. Wilson - P.S. Davison 5 - 1  
Ge. Greene - O. Brown 5 - 4  
J. Burnett - R. Muir 0 - 5  
J. Lisowski - Z. Yong 5 - 1  
J. Robertson - I. Santos 5 - 0  
Jam. Jones - L. Chenwei (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Davis - S. Hallworth 5 - 0  
M. Dunn - A. Hugill 5 - 3  
M. Selt - J. Cope (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Stevens - C. Melling 5 - 1  
M. White - C. Steadman(5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Hull - E. Sharav 5 - 1  
R. Milkins - D. Wells 5 - 2  
R. Walden - B. Pinches(5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Williams - A. Burden 2 - 5  
T. Ford - M. Wild 5 - 2  
T. Un-Nooh - A. Duffy 3 - 5  
X. Guodong - N. Bond 2 - 5  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - R. Bemelmans 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Kudryavtsev    
A. Beck - G. Soeda    
R. Stepanek - M. Berrer    
T. Lamasine - E. Ymer    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - F. Arguello 2 - 0  
D. Lajovic - F. Verdasco    
F. Bagnis - R. Olivo 0 - 2  
F. Fognini - F. Delbonis 1 - 2  
G. Elias - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
L. Mayer - G. Pella 2 - 1  
P. Carreno-Busta - D. Thiem 1 - 2  
P. Cuevas - A. Ramos 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marrero D / Moser F - Almagro N / Giraldo S 2 - 1  
Pella G / Schwartzman D S - Lipovsek Puches T / Pena Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - A. Riske 2 - 1  
K-C. Chang - S. Vögele 1 - 2  
K. Nara - Qia. Wang 2 - 0  
L. Kichenok - Z. Diyas 1 - 2  
L. Pous Tio - S. Zheng 0 - 2  
M. Minella - N. Osaka 2 - 0  
S-W. Hsieh - A. Okuno 2 - 1  
Y. Putintseva - J. Cepelova    
Y. Putintseva - M. Melnikova 2 - 0  
Ya-Hs. Lee - E. Kulichkova 1 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Chan C W - HSU C-W / Lee Y-H 1 - 2  
Chien P / Lee P - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Kucova K / Sevastova A - Liu C / Okuno A 2 - 0  
Pliskova K / Voegele S - Namigata J / Webley-Smith 2 - 1  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - M. Ebden    
J. Millman - A. Krajicek 2 - 1  
M. Jaziri - M. Granollers 0 - 2  
R. Harrison - F. Tiafoe 2 - 1  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - O'Hare D / Salisbury J 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Müller 1 - 2  
D. Goffin - M. Baghdatis 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - Hy. Chung 1 - 2  
G. Monfils - E. Gulbis 2 - 0  
P. Kohlschreiber - J. Benneteau 2 - 0  
T. Robredo - M. Klizan 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Rosol L - Inglot D / Lindstedt R 1 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Bopanna R / Mergea F 1 - 2  
Muller G / Zimonjic N - De Bakker T / Haase R 2 - 0  
Murray J / Nestor D - Petzschner P / Peya A 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Garcia Lopez G / Troicki V 2 - 0  
Seppi A / Sousa J - Mahut N / Pospisil V 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Souza - G. Lapentti    
O. Roca Batalla - An. Martin    
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - N. Vikhlyantseva    
B. Strycova - Ka. Kozlova 0 - 2  
B. Strycova - M. Niculescu    
C. Witthöft - T. Paszek 2 - 0  
J. Ostapenko - Y. Wickmayer 0 - 2  
K. Koukalova - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
K. Siniakova - Babos T. 0 - 2  
M. Gasparyan - B. Jovanovski 2 - 0  
M. Niculescu - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Vesnina E - Bukhanko A / Cibulkova D 2 - 0  
Knoll X / Schuurs D - Hlavackova A / Hradecka L 0 - 2  
Panova A / Savchuk O - Ivakhnenko V / Marozava L 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - Zulf. Zulkiffli 0 - 2  
A. Namkul - C.s. Tan 0 - 2  
A. Panji - B. Ponsana 0 - 2  
A. Pawar - Sa. Verma 0 - 2  
C.W. Lim - Yun Hu 0 - 2  
H. Dani - S.D. Kuncoro 2 - 1  
Kai Guo - S. Santoso 0 - 2  
Nan Wei - K. Leelavechabutr 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - G.C. Goh 2 - 0  
P. Thongnuam - F.A. Kholik 0 - 2  
S. Dey - H.J. Jeon 0 - 2  
S. Evert - K. Wangcharoen 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - F.I. Hadmadi 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Ir. Wang 2 - 1  
F. Angguni - K. Schnaase 1 - 2  
G. Ofodili Gabriel - S. Mingchua 1 - 2  
J.M. Lee - R. Intanon 0 - 2  
N. Jindapon - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
O. Jongsathapornparn - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
P.Y. Yip - E. Baldauf 2 - 0  
R. Hartawan - X. Liang 2 - 1  
S. Rane - Ji H. Sung    
Sun Yu - P. Chaiwan 2 - 0  
T. Lad - R. Schafer    
Y-J. Bae - C. Pornpawee 2 - 0  

 

2016.02.08.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Carolina 24 - 10  
Futsal (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 2 - 6  
Szerbia - Ukrajna 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Salith Sumperk 0 - 3  
Kadan - Havirov 3 - 4  
Kladno - Zubr Prerov 3 - 3  
Most - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 4  
Slavia Praha - Litomerice 4 - 4  
Slavia Trebic - Jihlava 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Herning 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Szokol Krasznojarszk 2 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Buducnost 68 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Decin 71 - 71, h.u. 85 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Pau Orthez 77 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 83 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Holon 75 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Koszalin 84 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Dike Napoli 70 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Darussafaka 94 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 85 - 96  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nymburk 76 - 76, h.u. 88 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Silkeborg 24 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Drott 32 - 26  
Lugi - Ystad 30 - 28  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Racing Club 2 - 1  
Estudiantes LP - Lanus 0 - 1  
River Plate - Quilmes    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Duisburg 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Pafosz 5 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Dijon 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Kassziopi Kerkyra 2 - 0  
Lamia - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Panetolikosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Den Bosch 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Millionarios 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Como 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Pontedera 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 0 - 0  
Sol de America - Nacional Asuncion 4 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Estoril 2 - 0  
Sporting CP - Rio Ave 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Real Sociedad 0 - 5  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Schaffhausen 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Sanliurfaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Genclerbirligi 0 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - I. Sijsling    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - N. Almagro 0 - 2  
D.S. Schwartzman - A. Dolgopolov 2 - 1  
S. Giraldo - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Molteni A - Fognini F / Monaco J 2 - 0  
Munoz-De La Nava D / Tson - Lajovic D / Thiem D 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kuwata - Yux. Zhang 1 - 2  
K. Kucova - A. Sevastova 1 - 2  
Kr. Pliskova - M. Doi 0 - 2  
S. Reix - Mi. Kato 0 - 2  
U. Radwanska - C.W. Hsu 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho I / Shih H-Y - Melnikova M / Minella M 0 - 2  
Daniels C / Pous-Tio L - Kichenok / Kichenok 0 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - S. Groth 2 - 0  
L. Vanni - M. Kukushkin 0 - 2  
R. Ram - D. Kudla 0 - 2  
Y. Nishioka - J. Donaldson 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - T. De Bakker 2 - 1  
B. Paire - I. Dodig 0 - 2  
D. Istomin - M. Cilic 0 - 2  
L. Rosol - J. Vesely 0 - 2  
N. Mahut - T. Gabashvili 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Benneteau/Roger-Vasselin 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Khromacheva I / Mertens E 2 - 0  
Solovieva V / Zanevska M - Dushevina V / Krejcikova B 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Koukalova - P.M. Tig 2 - 0  
K. Siniakova - A. Panova 2 - 0  
L. Siegemund - Ka. Kozlova 0 - 2  
S. Karatantcheva - T. Paszek 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Casey - Zulh. Zulkiffli 0 - 2  
A. Marteen - M. Narongrit 2 - 1  
A. Susanto - Zulf. Zulkiffli 0 - 2  
G.P. Lin - W.H. Son 1 - 2  
Hyu.I. Lee - S. Jaiswal 2 - 0  
K. Parupalli - K.H. Heo    
K. Phetpradab - Yun Hu 0 - 2  
K. Wangcharoen - W. Kho Henrikho 2 - 1  
K.Y. Loh - Sa. Verma 0 - 2  
L. Munoz - H. Dani 0 - 2  
M. Zilberman - P. Thongnuam 0 - 2  
N. Vashist - K.H. Heo 0 - 2  
Nan Wei - M.B. Pangisthu 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - J. Maliekal    
S.D. Kuncoro - Do.K. Lee 2 - 1  
T. Huansuriya - A. Pawar 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - I.R. Fauzin 2 - 0  
V. Soroush Eskandari - A. Namkul 0 - 2  
W.K.V. Wong - Kai Guo 0 - 2  
Ye.Ha. Chong - G.C. Goh 1 - 2  
Z.L.D. Wong - S. Evert 0 - 2
Címkék: eredmények, tippmix,