Tippmix eredmények - 2016. február 29-március 6.

2016-02-29
Tippmix eredmények - 2016. február 29-március 6.
2016.03.06.
Darts (UK Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Klaasen - K. Anderson 10 - 0  
M. van Gerwen - B. Lynn 10 - 6  
M. van Gerwen - P. Taylor 10 - 6  
P. Taylor - M. Webster 10 - 3  
P. Wright - J. Cullen 10 - 7  
P. Wright - J. Klaasen 10 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 3 - 1  
Charlotte - Grand Rapids 1 - 2  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 5  
Hartford - Bridgeport 2 - 3  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 6 - 2  
Milwaukee - Chicago Wolves 0 - 0  
Portland - Providence 1 - 3  
Providence - Portland 3 - 3  
Rochester - Toronto Marlies 4 - 2  
Rockford - Cleveland Lake Erie 5 - 0  
Rockford - Cleveland Lake Erie (23:00) 2 - 1  
San Antonio - Ontario Reign 1 - 5  
San Diego - Stockton 4 - 4  
Springfield - Syracuse 3 - 6  
St. John's - Albany 4 - 4  
Texas Stars - Manitoba 6 - 1  
Toronto Marlies - Utica 4 - 5  
Utica - Springfield 2 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 5 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE (2.m.) 1 - 2  
Odense - Herning (2.m.) 3 - 0  
Rungsted - Frederikshavn (2.m.) 1 - 5  
Rödovre - Esbjerg (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - MAC Budapest (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Florida 5 - 1  
Boston - Washington 1 - 1  
Chicago - Detroit 4 - 1  
New Jersey - Pittsburgh 1 - 6  
NY Rangers - NY Islanders 4 - 6  
Ottawa - Dallas 1 - 2  
Philadelphia - Columbus 6 - 0  
San Jose - Vancouver 2 - 4  
Tampa Bay - Carolina 3 - 3  
Toronto - Ottawa 2 - 3  
Winnipeg - Montreal 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 3 - 3  
Storhamar - Kongsvinger 6 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Dresden (2.m.) 4 - 1  
Riessersee - Rosenheim (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Schwenningen 4 - 3  
Eisbären Berlin - Mannheim 4 - 0  
Ingolstadt - München 1 - 3  
Iserlohn - Köln 0 - 1  
Krefeld - Augsburg 3 - 2  
Straubing - Hamburg 3 - 4  
Wolfsburg - Nürnberg 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (5.m.) 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Linz (5.m.) 4 - 6  
Vienna Capitals - Villach (5.m.) 2 - 2  
Znojmo - Dornbirn (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten (2.m.) 2 - 1  
Red Ice Martigny - Rapperswil (2.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Almtuna 5 - 1  
Leksand - Timra 1 - 4  
Oskarshamn - Mora 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Martin 0 - 0  
Trencin - Piestany 1 - 0  
Zilina - Nitra 0 - 2  
Zvolen - B. Bystrica 1 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Tver (6.m.) 4 - 2  
Dinamo Balasiha - Burany Voronyezs (6.m.) 2 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torosz Nyeftekamszk (6.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Skopje 89 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - SEQ Stars 91 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - NZ Breakers (3.m.) 75 - 52  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Blackwater Elite 103 - 115  
Star Hotshots - Tropang Texters 96 - 88  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farosz Keratsziniou - Panathinaikosz (OAKA-csarnok) 54 - 101  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Kiryat Gat 86 - 84  
Maccabi TA - Hapoel TA 68 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Mikawa Aisin 82 - 76  
Tochigi - Kanagawa Thunders 81 - 69  
Tokyo Sunrockers - Chiba 60 - 73  
Tsukuba - Hiroshima Dragonflies 70 - 70, h.u. 79 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Turow Zgorzelec 85 - 92  
Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek 69 - 86  
Szczecin - Start Lublin 121 - 70  
Tarnobrzeg - Trefl Sopot 92 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pasvalys 82 - 83  
Neptunas Klaipeda - Vytautas Prienai 70 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 108 - 100  
Cleveland - Boston 120 - 103  
Denver - Dallas 106 - 106, h.u. 116 - 114  
LA Clippers - Atlanta 97 - 107  
LA Lakers - Golden State 112 - 95  
Memphis - Phoenix 100 - 109  
Milwaukee - Oklahoma City 96 - 104  
Minnesota - Brooklyn 132 - 118  
New Orleans - Utah 94 - 106  
New York - Detroit 102 - 89  
San Antonio - Sacramento 104 - 94  
Washington - Indiana 99 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Giessen 72 - 74  
Hagen - Brose Bamberg 66 - 87  
Mitteldeutscher - Bayern München 93 - 90  
Skyliners Frankfurt - Ulm 92 - 73  
Telekom Bonn - Tübingen 102 - 99  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cantu 81 - 77  
Brindisi - VL Pesaro 81 - 76  
Caserta - Pistoia 88 - 94  
Cremona - Capo D'Orlando 74 - 73  
Milano - Manital Torino 79 - 79, h.u. 94 - 90  
Sassari - Virtus Bologna 85 - 91  
Varese - Trento 96 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Battipaglia 89 - 99  
Dike Napoli - Umbertide 77 - 65  
Lucca - Torino 61 - 47  
Orvieto - Ragusa 56 - 66  
Parma - San Martino di Lupari 65 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 83 - 77  
Fuenlabrada - Valencia 81 - 86  
Gran Canaria - Real Madrid 93 - 103  
Joventut Badalona - Sevilla 89 - 83  
Laboral Kutxa - Bilbao 108 - 62  
Manresa - Obradoiro Monbus 64 - 81  
Murcia - Gipuzkoa 78 - 64  
Zaragoza - Iberostar Tenerife 78 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - P. Avenida 46 - 67  
Girona - Gernika Bizkaia 75 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Anadolu Efes 77 - 89  
Konyaspor - TED Ankara Kolejliler 84 - 84, h.u. 95 - 100  
Yesilgiresun - Darussafaka 77 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Kalev/Cramo 80 - 66  
Nymburk - K.Oktyabr Volgográd 103 - 76  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva 89 - 100  
Vita Tbiliszi - Jenyiszej Krasznojarszk 72 - 85  
Zenit Szentpétervár - Bisons Loimaa 106 - 73  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Flensburg 35 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Szeged 27 - 26  
Kolding - Kristianstad 21 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Magdeburg 34 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Göppingen 27 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Minszk - Silkeborg 28 - 25  
Winterthur - St. Raphael 21 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy 32 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Runar Sandefjord - Arendal 27 - 29  
Stord - Baekkelaget 28 - 38  
Viking Stavanger - Kolstad 22 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Kristiansand 24 - 24  
Halden - Glassverket 20 - 27  
Oppsal - Raelingen 31 - 23  
Skrim - Molde 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Bergischer HC 26 - 28  
Wetzlar - Eisenach 26 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Füchse Berlin 31 - 29  
Oldenburg - Leipzig 29 - 36  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Talleres Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Atl. Temperley 1 - 1  
Independiente - Colón 4 - 1  
River Plate - Boca Juniors 0 - 0  
Rosario Central - Banfield 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne Victory 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravan Baku - Kapaz 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Cercle Bruges 2 - 1  
Saint-Gilloise - Coxyde 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 1 - 1  
Cserno More Várna - Montana 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Hertha BSC 2 - 0  
Mainz - Darmstadt 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Bielefeld 2 - 2  
Braunschweig - Duisburg 1 - 1  
Heidenheim - St. Pauli 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Stuttgarter Kickers 1 - 1  
Erzgebirge Aue - Mainz Amatőr 1 - 0  
Münster - Osnabrück 0 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Chemnitz 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad Catolica 3 - 0  
Dep. Iquique - Audax Italiano 1 - 1  
Santiago Wanderers - Cobresal 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 5 - 2  
Ermisz Aradippou - Arisz Limasszol 3 - 1  
Pafosz - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 2 - 2  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc B - MAS Taborsko 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Slovacko 0 - 0  
Ostrava - Dukla Praha 1 - 2  
Plzen - Pribram 4 - 0  
Sparta Praha - Jablonec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Skive 2 - 1  
Köge - Vendsyssel 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - FC Köbenhavn 0 - 0  
Esbjerg - Randers 1 - 0  
Sönderjyske - Bröndby 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampere Utd. - Turku PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Guingamp 5 - 1  
Marseille - Toulouse 1 - 1  
Rennes - Nantes 4 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Hania 1 - 0  
Anagenniszi Karditszasz - Paneleuszianiakosz 2 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Trikala 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Atromitosz Periszteri 2 - 0  
Panthrakikosz - PAOK 2 - 1  
Veria - Levadiakosz 0 - 0  
Xanthi - Kalloni 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - Maastricht 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Excelsior 2 - 0  
Feyenoord - Cambuur 3 - 1  
Nijmegen - Heracles 1 - 0  
Roda - Vitesse 1 - 2  
Willem II - Ajax 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 2 - 1  
Rijeka - Osijek 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Zob Ahan 0 - 1  
Persepolis - Tractor Tabriz 1 - 1  
Sepahan - Saba Qom 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yamagata 1 - 1  
Gifu - Sapporo 0 - 4  
Kamatamare Sanuki - Tokyo Verdi 2 - 1  
Kitakyushu - Yamaguchi 0 - 1  
Machida Zelvia - Kyoto 1 - 1  
Mito - Cerezo Osaka 0 - 1  
Nagasaki - Shimizu SP 0 - 3  
Okayama - JEF United Chiba 2 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Tokushima - Roasso Kumamoto 0 - 1  
Yokohama FC - Matsumoto Yamaga 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Gamba Osaka 0 - 1  
Nagoya GE - Sanfrecce Hiroshima 1 - 1  
Urawa RD - Jubilo Iwata 1 - 2  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mesaimeer - El-Jaish 1 - 1  
Lekhwiya - Umm-Salal 1 - 1  
Qatar SC - Al-Khoor 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Cortulua 1 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Bucaramanga 1 - 2  
Fortaleza - Millionarios 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Hangzhou Greentown - Changchun Yatai 2 - 1  
Shijiazhuang - Liaoning Hongyun 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Arka Gdynia 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Cracovia Krakkó 2 - 1  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 5 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - M. Morelia 4 - 1  
Atlas - Santos Laguna 1 - 2  
Chiapas - Dep. Toluca 3 - 2  
Monterrey - Tigres 1 - 0  
Pachuca - Dorados de Sinaloa 2 - 2  
Queretaro - Chivas Guadalajara 0 - 2  
UNAM Pumas - Cruz Azul 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York City FC 3 - 4  
Dallas - Philadelphia 2 - 0  
Houston - New England 3 - 3  
New York - Toronto 0 - 2  
Orlando - Salt Lake 2 - 2  
Portland - Columbus 2 - 1  
San Jose - Colorado 1 - 0  
Vancouver - Montreal 2 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Mezőkövesd 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Anglia 2 - 1  
USA - Franciaország 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 0 - 2  
Bologna - Carpi 0 - 0  
Frosinone - Udinese 2 - 0  
Genoa - Empoli 1 - 0  
Internazionale - Palermo 3 - 1  
Sassuolo - Milan 2 - 0  
Torino - Lazio 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Livorno 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Padova 1 - 3  
Pavia - Giana Erminio 2 - 0  
Pordenone - Lumezzane 1 - 1  
Renate - Alessandria 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pontedera 0 - 1  
Lucchese - Santarcangelo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Benevento 1 - 1  
Juve Stabia - Akragas 3 - 1  
Lecce - Melfi 1 - 1  
Martina Franca - Catania 1 - 0  
Paganese - Monopoli 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 1 - 0  
Terek Groznij - Lokomotív Moszkva 2 - 1  
Ufa - Mordovija Szaranszk 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Rapid Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Sol de America 1 - 1  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 1 - 2  
General Diaz - Dep. Capiata 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Guimaraes 2 - 0  
Boavista - Nacional Madeira 0 - 1  
Braga - Porto 3 - 1  
Setúbal - Moreirense 0 - 1  
Tondela - Arouca 0 - 1  
Uniao Madeira - Belenenses 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Liverpool 1 - 2  
West Bromwich - Manchester Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Voluntari 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Greenock Morton 3 - 0  
Hibernian - Inverness CT 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Zaragoza 0 - 0  
Albacete - Leganes 0 - 3  
Alcorcon - Gimnastic 1 - 1  
Ponferradina - Numancia 1 - 0  
Tenerife - Almería 0 - 0  
Valladolid - Huesca 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Sp. Gijón B 3 - 1  
Compostela - Burgos 0 - 0  
Coruxo - Valladolid B 2 - 0  
Ferrol - Cultural Leonesa 0 - 0  
Lealtad - Guijuelo 0 - 1  
Pena Sport - Celta Vigo B 0 - 2  
R. Santander - Somozas 2 - 0  
Tudelano - Cacereno 1 - 0  
UD Logrones - Izarra 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Mensajero 1 - 0  
Ebro - Getafe B 1 - 0  
La Roda - Fuenlabrada 0 - 1  
Majadahonda - Socuellamos 0 - 1  
Real Union Irun - Sestao River 2 - 2  
Talavera - CD Guadalajara 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Hercules 2 - 2  
Badalona - Alcoyano 2 - 0  
Cornella - Llosetense 2 - 0  
Eldense - Espanyol B 2 - 1  
Reus - Lleida 0 - 0  
Sabadell - Levante B 0 - 0  
Xativa - Pobla de Mafumet 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Villanovense 1 - 3  
Cadiz - Melilla 3 - 0  
Jumilla - Algeciras 3 - 2  
Linares - San Roque de Lepe 4 - 0  
Linense - Real Murcia 0 - 2  
Merida - Marbella 0 - 1  
Real Jaen - Cartagena 0 - 0  
Rec. Huelva - Betis B 0 - 0  
Sevilla B - La Hoya Lorca 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Granada 2 - 0  
Eibar - Barcelona 0 - 4  
Real Sociedad - Levante 1 - 1  
Sp. Gijón - Ath. Bilbao 0 - 2  
Valencia - Atl. Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Xamax 1 - 1  
Schaffhausen - Aarau 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Vaduz 2 - 0  
Young Boys - Luzern 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Jönköping Södra 1 - 1  
Östersund - AFC Utd. Väsby 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Frej 1 - 1  
Göteborg - Halmstad 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 1 - 3  
Ljungskile - Syrianska 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Shabab (KSA) 3 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Hilal (KSA) 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Spartak Zlatibor Voda 0 - 0  
Cukaricki - Javor Ivanjica 1 - 0  
OFK Belgrád - Novi Pazar 0 - 0  
RAD Belgrád - Vojvodina 2 - 2  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 0 - 1  
Radnik Surdulica - Metalac Gornji Milanovac 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Senica 0 - 0  
Zlate Moravce - Trnava 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - HIT Gorica 1 - 1  
Krsko Posavlje - Krka Novo Mesto 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Boluspor 0 - 0  
Elazigspor - Altinordu 3 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Samsunspor 2 - 1  
Karabukspor - Adana Demirspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Fenerbahce 0 - 3  
Galatasaray - Istanbul Basaksehir 3 - 3  
Kasimpasa - Antalyaspor 2 - 1  
Konyaspor - Trabzonspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalist Harkiv - Volyn Lutszk 3 - 0  
Olimpik Doneck - Zorya Luganszk 1 - 1  
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Defensor 0 - 1  
Danubio - Fenix Montevideo 0 - 2  
Montevideo Wanderers - Plaza Colonia 0 - 1  
Penarol - Sud América 1 - 1  
Racing Montevideo - Atl. River Plate 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Canterbury Utd. 2 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Team Wellington 1 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Exeter 31 - 27  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Catalan Dragons 28 - 42  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Toulon 19 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Newcastle Knights 30 - 12  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 10 - 42  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Cardiff 27 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Trentino 3 - 0  
Modena - Padova 1 - 3  
Molfetta - Piacenza 3 - 0  
Perugia - Latina 3 - 0  
Revivre Milano - Ravenna 3 - 2  
Verona - Vero Monza 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Montichiari 3 - 0  
Bisonte Firenze - Club Italia 3 - 1  
Conegliano - LJ Modena 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Piacenza 0 - 3  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Nishikori 3 - 2  
A. Zverev - L. Rosol 0 - 3  
B. Tomic - J. Isner 1 - 3  
D. Goffin - M. Cilic 3 - 1  
J. Sousa - D. Thiem 0 - 3  
K. Coppejans - B. Coric    
M. Basic - M. Jaziri 3 - 2  
M. Ilhan - D. Kuzmanov 3 - 2  
M. Przysiezny - L. Mayer 1 - 3  
N. Djokovic - M. Kukushkin 3 - 2  
P. Kohlschreiber - T. Berdych    
R. Berankis - V. Durasovic 3 - 0  
V. Troicki - O. Nedovyesov 3 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Lim Y-K - Sitak A / Venus M    
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - E. Svitolina 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Wang Y - Wongteanchai V / Yang Z 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Martic P / Sanchez M 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Mathieu - A. Rublev    
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - Dan Lin 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shi. Wang - Xue. Li 0 - 2  
Téli sportok (Sílövészet párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Peiffer - S. Semenov (12,5 km üldözéses, vb, Oslo) 0 - 1  
D. Landertinger - E. Garanichev(12,5 km üldözéses, vb, Oslo) 0 - 1  
M. Fourcade - S. Schempp (12,5 km üldözéses, vb, Oslo) 1 - 0  
O.E. Björndalen - J.T. Bö (12,5 km üldözéses, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soukalova - T. Eckhoff (női 10 km üldözéses, vb, Oslo) 1 - 0  
K. Mäkäräinen - F. Hildebrand(női 10 km üldözéses, vb, Oslo) 0 - 1  
M. Dorin Habert - L.Dahlmeier(női 10km üldözéses, vb, Oslo) 0 - 1  
V. Vitkova - M. Olsbu (női 10 km üldözéses, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, női, vb, 10 km üldözéses, Oslo    
Téli sportok (Sílövészet, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb, 12,5 km üldözéses, Oslo    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - VK Posk 15 - 5  

 

2016.03.05.
Darts (UK Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Henderson 9 - 6  
A. Lewis - J. Klaasen 7 - 9  
B. van de Pas - K. Anderson 2 - 9  
B. van de Pas - S. Whitlock 9 - 3  
G. Anderson - B. Lynn 3 - 9  
J. Caven - S. Bunting 6 - 9  
J. Cullen - A. Norris 9 - 6  
J. Murnan - J. Klaasen 8 - 9  
K. Anderson - J. Wilson 9 - 2  
K. Huybrechts - J. Pipe 9 - 3  
M. Smith - S. Kellett 5 - 9  
M. van Gerwen - R.Cross 9 - 5  
M. Webster - D. van Duijvenbode 9 - 4  
M. Webster - M. Suljovic 9 - 5  
P. Taylor - R. van Barneveld 9 - 3  
P. Taylor - V. van der Voort 9 - 7  
P. Wright - D. Webster 9 - 5  
P. Wright - T. Jenkins 9 - 5  
R. de Vreede - M. Suljovic 8 - 9  
R. Evans - D. Webster 8 - 9  
S. Bunting - J. Cullen 7 - 9  
S. Kellett - B. Lynn 5 - 9  
V. van der Voort - A. Jenkins 9 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NST Lappeenranta - Nokian KrP 0 - 5  
OLS Oulu - Koovee Tampere 9 - 7  
Salba - Oilers Espoo 2 - 5  
SPV Seinäjoki - Indians Espoo 8 - 8  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pixbo Wallenstam 5 - 8  
Falun - Warberg 7 - 5  
Granlo - Mullsjö 5 - 4  
Gävle GIK - Helsingborg 6 - 9  
Karlstad - Storvreta 5 - 5  
Linköping - Dalen 4 - 2  
Växjö - Sirius 9 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Ribera Navarra 1 - 2  
Jaen - Burela 3 - 3  
Peniscola - Palma Manacor 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Hershey 1 - 3  
Charlotte - Grand Rapids 0 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 3  
Portland - Syracuse 1 - 3  
Providence - Bridgeport 3 - 3  
Rochester - Springfield 7 - 3  
San Antonio - Manitoba 0 - 3  
San Diego - Stockton 3 - 1  
San Jose Barracuda - Bakersfield 2 - 3  
St. John's - Albany 3 - 1  
Texas Stars - Iowa 3 - 3  
Utica - Toronto Marlies 4 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Jihlava (4.m.) 2 - 3  
Prostejov - Slavia Praha (4.m.) 0 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno (4.m.) 6 - 2  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice (4.m.) 0 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - Jukurit 2 - 2  
Keupa - Kiekko-Vantaa 6 - 2  
Leki - Kokkolan Hermes 5 - 4  
SaPKo - Jokipojat 6 - 3  
Tuto - JYP-Akatemia 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Kookoo 0 - 1  
Kärpät - Turku PS 8 - 2  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 3 - 2  
Lukko - HIFK 4 - 1  
Tappara - SaiPa 3 - 3  
Vaasan Sport - Espoo Blues 3 - 0  
Ässät - Ilves 6 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix - Bordeaux 2 - 3  
Dijon - Morzine-Avoriaz 7 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Minnesota 2 - 2  
Colorado - Nashville 2 - 5  
Columbus - Edmonton 6 - 3  
Dallas - New Jersey 4 - 2  
Los Angeles - Anaheim 2 - 3  
Pittsburgh - Calgary 2 - 4  
Washington - NY Rangers 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stjernen 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 7 - 3  
Valerenga - Stavanger 1 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice (3.m.) 6 - 2  
Renon/Ritten - Cortina (3.m.) 9 - 1  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden (3.m.) 1 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Fassa (3.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 3 - 1  
Langnau Tigers - Biel 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions (2.m.) 2 - 1  
Fribourg - Servette (2.m.) 3 - 3  
Kloten - Davos (2.m.) 3 - 5  
Lugano - Zug (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Växjö 3 - 1  
Färjestad - Brynäs 2 - 1  
Karlskrona - MODO 1 - 2  
Linköping - HV 71 5 - 1  
Lulea - Djurgarden 4 - 1  
Malmö - Rögle 2 - 2  
Örebro - Skelleftea 2 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan (5.m.) 5 - 2  
Rjazany - Molot Perm (5.m.) 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Kazzink-Torpedo (5.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 90 - 80  
Ostrava - Pardubice 77 - 74  
Prostejov - Usti nad Labem 76 - 80  
USK Praha - Svitavy 78 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Nancy 92 - 83  
Cholet - Paris Levallois 86 - 75  
Dijon - Rouen 82 - 70  
Gravelines - Le Mans 61 - 79  
Le Havre - Reims 66 - 94  
Nanterre - Limoges 90 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Hainaut - Landes 73 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Meralco Bolts 94 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa 90 - 83  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 93 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Kumamoto 68 - 57  
Nagoya Dolphins - Mikawa Aisin 72 - 79  
Tochigi - Kanagawa Thunders 83 - 69  
Tokyo Sunrockers - Chiba 79 - 74  
Tsukuba - Hiroshima Dragonflies 83 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Kutno 76 - 76, h.u. 87 - 84  
Koszalin - Rosa Radom 79 - 85  
Starogard Gdanski - Torun 74 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Sopron 72 - 69  
MAFC - Körmend 85 - 90  
Nyíregyháza - Jászberény 69 - 74  
Szeged - Kaposvár 96 - 81  
Szolnok - Alba Fehérvár 68 - 64  
Szombathely - Pécs 86 - 62  
ZTE - Kecskemét 86 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New York 105 - 104  
Charlotte - Indiana 108 - 101  
Cleveland - Washington 108 - 83  
Denver - Brooklyn 112 - 112, h.u. 120 - 121  
LA Lakers - Atlanta 77 - 106  
Memphis - Utah 94 - 88  
Milwaukee - Minnesota 116 - 101  
Orlando - Phoenix 84 - 102  
Philadelphia - Miami 102 - 112  
Toronto - Portland 117 - 115  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Göttingen 84 - 66  
Oldenburg - Crailsheim 83 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Estudiantes 84 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - CREF Madrid 57 - 57, h.u. 73 - 64  
Conquero Huelva - Vasco Gipuzkoa 82 - 72  
Ferrol - Gran Canaria 68 - 56  
Zamarat - Zaragoza 77 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Trabzonspor 85 - 74  
Buyukcekmece - RH Gaziantepspor 81 - 97  
Galatasaray - Usak Sportif 92 - 84  
Türk Telekom - Istanbul BB 100 - 111  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Asztana 87 - 83  
Kézilabda (BL, 16 közé jutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Skjern 27 - 23  
Motor Zaporozsje - Naturhouse La Rioja 39 - 37  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Besiktas 43 - 29  
Veszprém - Wisla Plock 27 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - R-N. Löwen Kronau 26 - 20  
Vardar Pro Skopje - Montpellier 34 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Mors 24 - 23  
Midtjylland - Nordsjaelland 32 - 20  
Sönderjyske - Ribe-Esbjerg 22 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 25 - 27  
Odense - Sönderjyske 31 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Aalborg 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg Lions - Holstebro 29 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Anaitasuna 26 - 23  
Ystad - CSM Bukarest 29 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 35 - 27  
Gwardia Opole - Zaglebie Lubin 25 - 29  
Legionowo - Gornik Zabrze 27 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Drammen 25 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Nordstrand 25 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Stuttgart 31 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Thüringer HC 23 - 33  
Blomberg-Lippe - SVG Celle 31 - 21  
Dortmund - Buxtehude 17 - 20  
Metzingen - Leverkusen 38 - 29  
Rosengarten-Buchholz - Göppingen 26 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Ademar Leon 21 - 30  
Ciudad Encantada - Villa de Aranda 22 - 19  
Morrazo Cangas - Aragón 28 - 27  
Puerto Sagunto - Teucro 34 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Bern 23 - 24  
Thun - St. Gallen 34 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Kristianstad 24 - 17  
Heid - Lugi 17 - 22  
Höör - Sävehof 24 - 30  
Skuru - Skövde 24 - 27  
Vasterasirsta - Hellton 44 - 22  
Önnereds - Sparvägens 19 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Bradford 0 - 0  
Coventry - Rochdale 0 - 1  
Crewe - Burton 1 - 1  
Doncaster - Shrewsbury 0 - 1  
Fleetwood - Sheffield Utd. 2 - 2  
Millwall - Blackpool 3 - 0  
Port Vale - Colchester 2 - 0  
Scunthorpe - Gillingham 0 - 0  
Southend - Chesterfield 0 - 1  
Walsall - Barnsley 1 - 3  
Wigan - Peterborough 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Hartlepool 1 - 3  
Cambridge Utd. - Exeter 0 - 1  
Carlisle - Northampton 1 - 4  
Crawley - Morecambe 1 - 1  
Dag & Red - York 1 - 0  
Leyton - Luton 0 - 1  
Mansfield - Yeovil 0 - 1  
Newport - Wycombe 1 - 0  
Notts County - Bristol Rovers 0 - 2  
Plymouth - Oxford Utd. 2 - 2  
Stevenage - Portsmouth 0 - 2  
Wimbledon - Accrington 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Charlton 1 - 2  
Bristol City - Cardiff 0 - 2  
Burnley - Blackburn 1 - 0  
Derby County - Huddersfield 2 - 0  
Ipswich - Nottingham 1 - 0  
Leeds - Bolton 2 - 1  
Milton Keynes Dons - QPR 2 - 0  
Preston - Brighton 0 - 0  
Reading - Fulham 2 - 2  
Sheffield Wed. - Rotherham 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Macclesfield 0 - 0  
Boreham - Barrow 0 - 2  
Braintree - Eastleigh 2 - 0  
Chester - Bromley 1 - 1  
Lincoln - Aldershot 2 - 0  
Southport - Halifax 0 - 1  
Torquay - Kidderminster 3 - 2  
Tranmere - Gateshead 3 - 1  
Welling Utd. - Cheltenham 1 - 1  
Woking - Dover 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Douglas Haig 1 - 1  
Central Cordoba - Atl. All Boys 2 - 3  
Club Almagro - Atl. Parana 2 - 0  
Crucero del Norte - Estudiantes San Luis 3 - 0  
Juventud Unida San Luis - Brown de Adrogue 1 - 1  
Nueva Chicago - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Atl. Rafaela - San Martin SJ    
Belgrano de Cordoba - Sarmiento 3 - 0  
Gimnasia LP - San Lorenzo 0 - 0  
Huracan - Estudiantes LP 1 - 0  
Lanus - Newell's 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 3 - 0  
Wellington Phoenix - Adelaide Utd 0 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khazar Lankaran - Olimpik-Shuvalan 0 - 1  
Neftcsi Baku - Gabala 1 - 2  
Qarabag Baku - Zira 2 - 0  
Sumgayit FC - Inter Baku 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lommel 0 - 1  
Deinze - Tubize 0 - 2  
Dessel - Eisden Maasmechelen 4 - 0  
Geel - Virton 0 - 1  
Heist - WS Bruxelles 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - St. Truiden 3 - 0  
Kortrijk - Zulte Waregem 1 - 0  
Lokeren - Westerlo 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 2 - 1  
Oostende - Charleroi 2 - 1  
Standard Liege - Genk 2 - 1  
Waasland Beveren - Mechelen 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 1 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Schalke 1 - 3  
Augsburg - Leverkusen 3 - 3  
Bremen - Hannover 4 - 1  
Dortmund - Bayern München 0 - 0  
E. Frankfurt - Ingolstadt 1 - 1  
VfB Stuttgart - Hoffenheim 5 - 1  
Wolfsburg - Mönchengladbach 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Fürth 1 - 1  
Union Berlin - FSV Frankfurt 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Hallescher FC 1 - 1  
Holstein Kiel - Cottbus 1 - 2  
Magdeburg - Rostock 4 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Fortuna Köln 1 - 1  
Wehen - Aalen 0 - 1  
Würzburg - Bremen Amatőr 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - San Marcos de Arica 1 - 1  
San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion 2 - 2  
Union Espanola - Universidad de Chile 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - APOEL Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graffin Vlasim - Opava 0 - 0  
Vysehrad - Karvina 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Teplice 1 - 1  
Brno - Zlín 2 - 0  
Jihlava - Olomouc 2 - 1  
Mladá Boleslav - Slavia Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Viborg 0 - 6  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al Nasr (UAE) 1 - 0  
Bani Yas - Al-Dhafra 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nummelan Palloseura - HIFK 0 - 6  
Oulu - Jaro 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Red Star 93 2 - 0  
Tours - Sochaux 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Beziers 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - St-Etienne 0 - 0  
Bastia - Lorient 0 - 0  
Bordeaux - Ajaccio GFC 1 - 1  
Lille - Reims 2 - 0  
Nice - Troyes 2 - 1  
Paris SG - Montpellier 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panetolikosz 2 - 0  
Plataniasz - Panioniosz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - PSV 0 - 3  
Heerenveen - Utrecht 0 - 4  
Zwolle - De Graafschap 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Lokomotív Zagreb 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal A. 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Raanana - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Ironi Kiryat Shmone - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel TA 1 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Kfar Saba 5 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yokohama FM 1 - 1  
Kashima A. - Sagan Tosu 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 4 - 4  
Omiya Ardija - Kashiwa R. 2 - 0  
Vissel Kobe - Albirex Niigata 6 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sailiya 1 - 2  
Al-Khuraitiat - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Al-Wakra - Al-Rayyan 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Chico 2 - 0  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 2 - 1  
Jaguares de Cordoba - Envigado 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Shanghai SIPG 1 - 0  
Jiangsu - Shandong Luneng 3 - 0  
Shanghai Shenhua - Yanbian 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Rozwoj Katowice 2 - 1  
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sacz 0 - 1  
Olsztyn - Olimpia Grudziadz 1 - 1  
Wisla Plock - Kluczbork 3 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Pogon Siedlce 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - TBB Nieciecza 1 - 2  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 3 - 1  
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Utenis Utena - Spyris Kaunas 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Leon 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Puskás Akadémia 4 - 2  
FTC - Diósgyőr 2 - 2  
Honvéd - Vasas 0 - 0  
MTK - Újpest 2 - 1  
Paks - Békéscsaba 0 - 2  
Videoton - Haladás 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Ajka 3 - 1  
Gyirmót - Soroksár 1 - 0  
Sopron - Budaörs 2 - 0  
Szeged - Kisvárda 1 - 2  
Szolnok - Szigetszentmiklós 1 - 1  
Vác - Siófok 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Chievo 3 - 1  
Verona - Sampdoria 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Spezia 0 - 1  
Crotone - Ascoli 2 - 0  
Entella - Bari 2 - 0  
Lanciano - Brescia 1 - 0  
Latina - Como 1 - 1  
Novara - Vicenza 4 - 0  
Perugia - Ternana 1 - 0  
Trapani - Cagliari 2 - 2  
Vercelli - Pescara 5 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Albinoleffe 1 - 0  
Cremonese - Reggiana 2 - 1  
Feralpisalo - Pro Piacenza 1 - 1  
Pro Patria - Bassano 0 - 1  
Südtirol - Cuneo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - L'Aquila 2 - 1  
Lupa Roma - SPAL Ferrara 1 - 5  
Maceratese - Robur Siena 4 - 2  
Prato - Teramo 0 - 0  
Rimini - Pisa 1 - 1  
Tuttocuoio - Pistoiese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Foggia 3 - 0  
Casertana - Ischia 2 - 0  
Lupa Castelli Romani - Messina 0 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező,női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Hollandia 4 - 1  
Svédország - Svájc 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Rosztov 0 - 1  
Rubin Kazany - Kubany Krasznodar 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 0 - 2  
Austria Wien - Ried 3 - 1  
Mattersburg - Sturm Graz 1 - 0  
Salzburg - Grödig 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 2  
River Plate Asuncion - Rubio 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Freamunde 1 - 1  
Chaves - Guimaraes B 1 - 1  
Covilha - Santa Clara 1 - 0  
Farense - Oriental de Lisboa 1 - 0  
Gil Vicente - Leixoes 2 - 0  
Mafra - Benfica B 0 - 0  
Portimonense - Braga B 1 - 5  
Porto B - Olhanense 0 - 0  
Sporting CP B - Famalicao 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Varzim 1 - 0  
Viseu - Penafiel 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Stoke 1 - 1  
Everton - West Ham 2 - 3  
Manchester City - Aston Villa 4 - 0  
Newcastle - Bournemouth 1 - 3  
Southampton - Sunderland 1 - 1  
Swansea - Norwich 1 - 0  
Tottenham - Arsenal 2 - 2  
Watford - Leicester 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - CFR Cluj 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Motherwell 0 - 1  
Hearts - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Dundee 4 - 0  
Ross County - Dundee Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Alloa 2 - 0  
Livingston - Dumbarton 2 - 0  
Raith Rovers - St. Mirren 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Cordoba 1 - 2  
Elche - UE Llagostera 1 - 1  
Girona - Mirandes 2 - 0  
Lugo - Osasuna 2 - 0  
Mallorca - Oviedo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Pontevedra 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Barakaldo 0 - 1  
Portugalete - Gernika 0 - 0  
Real Madrid B - Toledo 1 - 2  
Real Sociedad B - Arenas de Getxo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Villarreal B 1 - 0  
Valencia B - Olot 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UCAM Murcia - Granada B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Malaga 3 - 3  
Getafe - Sevilla 1 - 1  
Real Madrid - Celta Vigo 7 - 1  
Villarreal - Las Palmas 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Biel 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Thun 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Falkenberg 2 - 1  
Varberg - Tenhult 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Värnamo 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sundsvall 4 - 0  
Sirius - Angelholm 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Trollhättan 1 - 1  
Häcken - Gefle 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - BK Forward 1 - 5  
Helsingborg - Örebro 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Nassr 2 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Fateh 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Jagodina 3 - 1  
Vozdovac - Mladost Lucani 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Ruzomberok 1 - 1  
Podbrezova - Slovan Bratislava 0 - 1  
Skalica - Trencin 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Zavrc 0 - 0  
Koper - Rudar Velenje 0 - 1  
Maribor - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Karsiyaka 2 - 2  
Denizlispor - Sanliurfaspor 0 - 2  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Rizespor 1 - 0  
Kayserispor - Genclerbirligi 0 - 2  
Osmanlispor - Gaziantepspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Dinamo Kijev - Dnipro 2 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Olekszandria 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - El Tanque Sisley 0 - 1  
Villa Teresa - Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bangor City 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Bala Town 3 - 0  
Cwmbran Celtic - Port Talbot 1 - 2  
TNS - Newtown 1 - 0  
Uwic - Connah's Quay 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Crusaders 0 - 3  
Cliftonville - Linfield 0 - 3  
Glenavon - Loughgall 2 - 1  
Portadown - Lurgan Celtic 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 0 - 0  
Nomme Kalju - Sillamae Kalev 2 - 0  
Paide Linnameeskond - Infonet Tallinn 0 - 2  
Parnu Linnameeskond - Rakvere Tarvas 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - UC Dublin 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Dundalk 1 - 3  
Sligo - Shamrock Rovers 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Irish 25 - 17  
Gloucester - London Wasps 13 - 10  
Sale - Harlequins 29 - 23  
Saracens - Northampton Saints 15 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Oyonnax 48 - 20  
Brive - Toulouse 21 - 21  
Montpellier - Castres 22 - 19  
Section Paloise - Stade de France 19 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Penrith Panthers 30 - 22  
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 20 - 14  
Wests Tigers - New Zealand Warriors 34 - 26  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Ospreys 19 - 16  
Munster - Newport Dragons 26 - 5  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Cape Town Stormers 10 - 20  
Dunedin Highlanders - Wellington Hurricanes 17 - 16  
Durban Sharks - Buenos Aires Jaguares 19 - 15  
Pretoria Bulls - Melbourne Rebels 45 - 25  
Queensland Reds - Perth Force 6 - 22  
Waikato Chiefs - Johannesburg Lions 32 - 36  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Novara 2 - 3  
Casalmaggiore - Scandicci 3 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hach Verdugo - C. Diaz-Figueroa 3 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / De Greef A - Dodig I / Skugor F    
Bemelmans R / Goffin D - Dodig I / Skugor F 0 - 3  
Bolelli S / Cecchinato M - Chiudinelli M / Laaksonen    
Bolelli S / Seppi A - Chiudinelli M / Laaksonen    
Djokovic N / Zimonjic N - Golubev A / Nedovyesov A 0 - 3  
Donskoy E / Kravchuk K - Brunstroö J / Lindstedt R 3 - 0  
Elias G / Sousa J - Novak D / Peya A    
Elias G / Sousa J - Peya A / Thiem D 2 - 3  
Fucsovics M / Gödry L - Erlich J / Sela D 3 - 1  
Gasquet R / Tsonga J W - Bester P / Pospisil V    
Groth S / Peers J - Bryan B / Bryan M    
Inglot D / Murray J - Nishioka Y / Uchiyama Y    
Kohlschreiber/ Petzschner - Berdych T / Stepanek R    
Kontinen H / Nieminen J - Fynn M / Lock C J 3 - 0  
Kubot L / Matkowski M - Berlocq C / Olivo R 3 - 0  
Murray A / Murray J - Nishioka Y / Uchiyama Y    
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - N. Broady 2 - 0  
L. Zhu - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wongteanchai V / Yang Z - Diyas Z / XU Y-F 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - K. Flipkens 0 - 2  
A. Kontaveit - N. Gibbs 2 - 0  
C. Garcia - H. Watson 0 - 2  
C. Garcia - P. Parmentier 2 - 0  
H. Watson - C. Wozniacki 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Kania P - Martic P / Sanchez M 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Cepede Royg V / Kovinic D 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Mathieu - N. Mektic    
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - T.C. Chou 1 - 2  
W.H. Son - Dan Lin 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Shi. Wang 1 - 2  
N. Okuhara - Xue. Li 1 - 2  
Téli sportok (Sílövészet párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shipulin - S. Schempp (10 km, vb, Oslo) 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö (10 km, vb, Oslo) 1 - 0  
O.E. Björndalen - E.H. Svendsen (10 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wierer - T. Eckhoff (női 7,5 km, vb, Oslo) 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier (női 7,5 km, vb, Oslo) 0 - 1  
M. Dorin Habert - G. Soukalova (női 7,5 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, női, vb, 7,5 km, Oslo    
Téli sportok (Sílövészet, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb, 10 km, Oslo    
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szentes 18 - 13  
KSI - Kaposvár 7 - 11  
Miskolc - Pécs 9 - 8  
Tatabánya - UVSE 9 - 9  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC 15 - 7  
Honvéd - Szeged 7 - 8  
Szolnok - OSC 13 - 10  
Vasas - BVSC 7 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Brescia 10 - 14  
Canottieri Napoli - Recco 4 - 9  
Ortigia - Acquachiara 13 - 12  
Posillipo Napoli - Lazio 15 - 3  
Savona - Roma 16 - 14  
SM Verona - Rari Nantes Sori 19 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Ortiz - T. Thompson 1 - 0  
R. Castellanos - O. Escandon 0 - 1  
R. Chagaev - L. Browne 0 - 1  
S. Ali - J. Vargas 0 - 1  

 

2016.03.04.
Darts (UK Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - L. Grimshaw 6 - 4  
A. Brown - M. Frost 0 - 1  
A. Davidson - D. Webster 5 - 9  
A. Lewis - T. Newell 9 - 1  
A. Monk - R. Thornton 6 - 4  
A. Monk - S. Rattray 1 - 0  
A. Norris - J. Wattimena 9 - 7  
A. Smith - J. Wattimena 5 - 6  
B. Dolan - B. Lynn 6 - 9  
B. Lynn - D. Stewart 1 - 0  
B.Green - J. Hogg    
C. Jones - P. Milford 0 - 1  
C. Turner - J. Worsley 0 - 1  
D. Day - P. Hogan 0 - 1  
D. Pallett - J. Marriott 6 - 1  
D. Pallett - R. van Barneveld 8 - 9  
D. van Duijvenbode - R. Green 9 - 5  
D. Webster - L. Morris 1 - 0  
De. Smith - A. Roy 1 - 6  
G. Anderson - D. Chisnall 9 - 7  
G. Price - J. Murnan 8 - 9  
G. Stone - J. Haines 1 - 0  
H. Ward - A. Tabern 1 - 0  
I. Mcfarlane - J. Clayton 0 - 1  
J. Caven - L. Evans 9 - 7  
J. Clayton - J. Wilson 3 - 6  
J. de Graaf - R.Cross 8 - 9  
J. de Graaf - W. O'Connor 6 - 5  
J. Dekker - A. Davidson 0 - 1  
J. Foreman - R. Huybrechts 4 - 6  
J. Heaver - S. Maish 0 - 1  
J. Lewis - S. Bunting 8 - 9  
J. Mold - M. Caris 5 - 6  
J. Payne - D. Parletti 1 - 0  
J. Payne - R. de Vreede 5 - 9  
J. Pipe - A. Roy 9 - 6  
J. Scott - D. Winstanley 0 - 1  
J. Ten Berge - M. Dudbridge 6 - 5  
J. Ten Berge - S. Kellett 7 - 9  
J. Wade - M. Suljovic 2 - 9  
J. Wilson - R. Eidams 9 - 3  
K. Anderson - A. Hamilton 9 - 2  
K. Dowling - D. van Dijk 1 - 0  
K. Huybrechts - S. Maish 9 - 1  
K. Macneil - R.Cross 0 - 1  
K. Painter - D. Winstanley 4 - 6  
L. Delderfield - M. Wilson    
L. Evans - R-Jo. Rodriguez 6 - 2  
M. Barilli - D. Layden 1 - 0  
M. Caris - J. Henderson 4 - 9  
M. Clark - J. Klaasen 6 - 9  
M. Clark - M. De Decker 6 - 5  
M. Cox - W. Newton 4 - 6  
M. Frost - J. Cullen 1 - 9  
M. King - B. van de Pas 7 - 9  
M. McFall - D. van Duijvenbode 0 - 1  
M. McGowan - N. Aspinall 4 - 6  
M. Smith - D. Gurney 9 - 8  
M. van Gerwen - R. Harrington 9 - 2  
M. Webster - M. Edgar 9 - 3  
P. Taylor - A. Monk 9 - 5  
P. Whitworth - J. Murnan 0 - 1  
R. Corner - A. Jenkins 5 - 9  
R. Corner - B. van Peer 1 - 0  
R. de Vreede - N. Derry 1 - 0  
R. Evans - A. Boulton 9 - 5  
R. Harrington - G. McGrandle 1 - 0  
R. Huybrechts - M. Rice 6 - 3  
S. Beaton - P. Wright 5 - 9  
S. Rose - S. Marsh 0 - 1  
S. Whitlock - I. White 9 - 6  
T. Jenkins - R. Huybrechts 9 - 7  
V. van der Voort - D. Winstanley 9 - 3  
W. Jones - A. Jenkins 0 - 1  
W. Newton - R.Cross 4 - 6  
W. O'Connor - M. Jodrill 6 - 1  
Y. Meeuwisse - R. Green 3 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - M-Team 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Zaragoza 6 - 7  
Levante - Barcelona 2 - 6  
Magna Navarra - Murcia 0 - 3  
Santa Coloma - Elche 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Milwaukee 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Jihlava (3.m.) 5 - 2  
Prostejov - Slavia Praha (3.m.) 2 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno (3.m.) 3 - 2  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 2 - 4  
Liberec - Karlovy Vary 6 - 2  
Litvínov - Vítkovice 1 - 1  
Mountfield HK - Pardubice 4 - 1  
Plzen - Chomutov 3 - 1  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 6 - 4  
Trinec - Olomouc 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre (1.m.) 2 - 0  
Frederikshavn - Rungsted (1.m.) 2 - 1  
Herning - Odense (1.m.) 2 - 1  
SönderjyskE - Aalborg (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Keupa 3 - 2  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 1 - 3  
Roki - Jukurit 1 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 3 - 1  
Hämeenlinna - Tappara 0 - 2  
Ilves - Lahti Pelicans 1 - 5  
JYP - Turku PS 6 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 1 - 5  
Boston - Chicago 4 - 2  
Buffalo - Calgary 6 - 3  
Colorado - Florida 3 - 2  
Los Angeles - Montreal 3 - 2  
Nashville - New Jersey 4 - 4  
Ottawa - Tampa Bay 1 - 4  
Philadelphia - Edmonton 0 - 4  
Pittsburgh - NY Rangers 4 - 1  
Toronto - Minnesota 1 - 2  
Vancouver - San Jose 2 - 3  
Winnipeg - NY Islanders 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Crimmitschau (1.m.) 1 - 1  
Rosenheim - Riessersee (1.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 3 - 1  
Hamburg - Iserlohn 2 - 5  
Köln - Düsseldorf 3 - 1  
Mannheim - Straubing 1 - 4  
München - Wolfsburg 3 - 3  
Nürnberg - Eisbären Berlin 1 - 2  
Schwenningen - Krefeld 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo (4.m.) 2 - 2  
Klagenfurt - Salzburg (4.m.) 4 - 2  
Linz - Südtirol Bolzano (4.m.) 2 - 3  
Villach - Vienna Capitals (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Ajoie (1.m.) 3 - 3  
Rapperswil - Red Ice Martigny (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Karlskoga 5 - 1  
Mora - Almtuna 3 - 1  
Timra - Oskarshamn 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 0 - 2  
Rögle - Malmö 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 3 - 1  
Kosice - Trencin 7 - 0  
Martin - Zvolen 5 - 0  
Piestany - Poprad 3 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Balasiha (5.m.) 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil(5.m.) 2 - 1  
Tver - Cselmet Cseljabinszk (5.m.) 5 - 4  
VMF-Karelija - Izssztal Izsevszk (5.m.) 2 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Perth (2.m.) 72 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 62 - 100  
Opava - Kolin 76 - 64  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Crvena zvezda 72 - 65  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Laboral Kutxa 82 - 68  
Zalgiris Kaunas - Brose Bamberg 75 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Orleans 79 - 57  
Antibes - Pau Orthez 64 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 105 - 89  
RS Elasto Painters - NLEX Road Warriors 121 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guandong - Liaoning (4.m.) 96 - 105  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 69 - 60  
Győr - PINKK-Pécs 74 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Sacramento 101 - 104  
Golden State - Oklahoma City 121 - 106  
Miami - Phoenix 108 - 92  
New Orleans - San Antonio 86 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bremerhaven 80 - 85  
Ludwigsburg - S. Oliver Würzburg 75 - 59  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mezőkövesd 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Lugi 27 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Wolverhampton 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Grimsby 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Defensa Justicia 1 - 5  
Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Sydney 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Roeselare 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - OH Leuven 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Sandhausen 3 - 2  
Düsseldorf - Karlsruhe 0 - 1  
Nürnberg - Kaiserslautern 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Union La Calera 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Trinec 3 - 1  
Znojmo - Usti nad Labem 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ukrajna 0 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Fujairah 3 - 1  
Al-Wahda - Al-Shaab 4 - 1  
Al-Wasl - Emirates Ras al-Khaimah 1 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ahli (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Paris FC 0 - 0  
Auxerre - Niort 1 - 1  
Brest - Creteil 2 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Dijon 1 - 2  
Laval - Lens 1 - 1  
Le Havre - Valenciennes 3 - 2  
Nimes - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Chambly 1 - 1  
Belfort - Frejus St-Raphael 0 - 0  
CA Bastia - Colmar 0 - 1  
Dunkerque - Sedan 0 - 2  
Lucon - Boulogne 3 - 2  
Marseille Consolat - Chateauroux 2 - 0  
Orleans - Les Herbiers 2 - 1  
Strasbourg - Epinal 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Monaco 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Ajax 2 2 - 1  
Dordrecht - RKC Waalwijk 1 - 2  
Go Ahead Eagles - Emmen 0 - 0  
Helmond - Eindhoven 1 - 2  
NAC Breda - Achilles'29 3 - 1  
Oss - Sparta Rotterdam 1 - 2  
Telstar - Venlo 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saipa Karaj 1 - 0  
Padideh Mashhad - Malavan Anzali 1 - 0  
Rah Ahan - Esteghlal T. 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Hebei 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Miedz Legnica 2 - 1  
Wigry Suwalki - Zaglebie Sosnowiec 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Korona Kielce 1 - 1  
Wisla Krakkó - Piast Gliwice 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Rosario Central 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar - Dep. Cali 5 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Brazília 1 - 3  
Új-Zéland - Oroszország 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izland 1 - 4  
Kanada - Belgium 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Fiorentina 4 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Ausztrália 0 - 2  
Japán - Kína 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - FAC Wien 1 - 2  
Austria Lustenau - St. Pölten 4 - 2  
Austria Salzburg - Wiener Neustadt 2 - 2  
Kapfenberg - Liefering 2 - 1  
Wacker Innsbruck - LASK Linz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Atletico CP 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Marítimo 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Petrolul Ploiesti 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Raed 1 - 0  
Al-Wehda - Hajer Al-Ahsa 1 - 0  
Najran - Al-Taawon 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Zemplin Michalovce 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Balikesirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Sivasspor 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Trans Narva 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 2 - 1  
Drogheda Utd. - Waterford Utd. 2 - 1  
Shelbourne - Cobh Ramblers 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 2 - 0  
Finn Harps - Derry City 2 - 1  
St. Patrick's - Galway 1 - 3  
Wexford Youths - Longford Town 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Worcester 14 - 15  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wigan 25 - 26  
Leeds Rhinos - Huddersfield 20 - 16  
St. Helens - Castleford 28 - 22  
Widnes - Hull KR 30 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Clermont 12 - 45  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Canterbury Bulldogs 6 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Connacht 23 - 28  
Llanelli Scarlets - Benetton Treviso 24 - 15  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Sydney Waratahs 32 - 15  
Canterbury Crusaders - Auckland Blues 28 - 13  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - T. Daniel 3 - 0  
A. Seppi - H. Laaksonen 3 - 1  
A. Ungur - G. Zemlja 3 - 2  
A. Zverev - T. Berdych 2 - 3  
A.E. Alvarado Larin - S. Arcila 0 - 3  
An. Kuznetsov - I. Arvidsson 3 - 1  
B. Tomic - J. Sock 3 - 1  
D. Evans - K. Nishikori 0 - 3  
D. Goffin - B. Coric 3 - 2  
E. Gomez - A. Hornby 3 - 0  
Fucsovics M. - A. Weintraub 3 - 0  
G. Elias - D. Thiem 2 - 3  
G. Lama - J. Hernandez-Fernandez 3 - 0  
G. Monfils - F. Dancevic 3 - 0  
G. Simon - V. Pospisil 3 - 0  
H. Heliovaara - T. Garanganga 3 - 2  
H. Hurkacz - L. Mayer 0 - 3  
H. Podlipnik-Castillo - J. Olivares 3 - 0  
Hy. Chung - M. Venus 3 - 0  
I. Endara - D. King 3 - 0  
J. Nieminen - J. C. Lock 3 - 0  
J. Sousa - G. Melzer 3 - 0  
J.B. Panta Herreros - M. Cuevas 3 - 2  
K. Coppejans - M. Cilic 0 - 3  
L. Gomez - W. Gonzalez 3 - 1  
L. Grigelis - V. Durasovic 2 - 3  
L.D. Martinez - A. Zatar 3 - 1  
M. Arevalo - A. Diaz 3 - 0  
M. Basic - A. Ghorbel 3 - 0  
M. Copil - B. Rola 3 - 0  
M. Echazu - S. Maresca 3 - 1  
M. Ilhan - A. Lazarov 3 - 0  
M. Libietis - B. Balleret 3 - 2  
M. Podzus - R. Arneodo 3 - 0  
M. Przysiezny - G. Pella 0 - 3  
N. Djokovic - O. Nedovyesov 3 - 0  
Nagy P. - D. Sela 3 - 2  
P. Kohlschreiber - L. Rosol 3 - 2  
P. Lorenzi - M. Chiudinelli 3 - 2  
R. Berankis - C. Ruud 3 - 0  
R. Rodriguez-Pace - B. Britez 3 - 1  
S. Groth - J. Isner 0 - 3  
S.C. Hong - J. Statham 3 - 1  
T. Brkic - M. Jaziri 2 - 3  
T. Gabashvili - D. Windahl 3 - 0  
V. Troicki - M. Kukushkin 0 - 3  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - E. Bouchard 0 - 2  
K. Kucova - E. Svitolina 1 - 2  
Qia. Wang - L. Zhu 0 - 2  
S. Lisicki - N. Broady 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Wang Y - Piter K / Zanevska M 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - K. Flipkens 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Errani - A. Kontaveit 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Cepede Royg V / Kovinic D 1 - 2  
Bogdan E / Golubic V - Martic P / Sanchez M 0 - 2  
Gibbs N / Maria T - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - L. Lacko    
P-H. Mathieu - I. Sijsling    
R. Jouan - S. Stakhovsky    
T. Kamke - N. Mektic    
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - H. Tian 2 - 0  
S. Sasaki - Dan Lin 1 - 2  
T.C. Chou - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
W.H. Son - Nan Wei 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kjaersfeldt - A. Yamaguchi 1 - 2  
N. Okuhara - Ji H. Sung 2 - 0  
Shi. Wang - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Y. Hashimoto - Xue. Li 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jug Dubrovnik 6 - 13  
Mladost Zagreb - Vojvodina 14 - 6  
Partizan Belgrád - Mornar 5 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Trieste 7 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Yamanaka - L. Solis    
Y. Kimura - G. Lopez    

 

2016.03.03.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Wade 4 - 7  
M. Smith - R. van Barneveld 7 - 5  
P. Taylor - A. Lewis 7 - 1  
P. Wright - M. van Gerwen 2 - 7  
R. Thornton - G. Anderson 4 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hartford 3 - 3  
Grand Rapids - Rockford 1 - 1  
Syracuse - Lehigh Valley 2 - 2  
Texas Stars - Iowa 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Ässät 0 - 1  
SaiPa - Lukko 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk (6.m.) 2 - 5  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa (6.m.) 8 - 0  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Fehérvár (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Montreal 2 - 2  
Detroit - Chicago 2 - 5  
Washington - Toronto 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 4 - 5  
Manglerud - Frisk/Asker 1 - 3  
Stavanger - Kongsvinger 13 - 0  
Stjernen - Valerenga 2 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten (2.m.) 0 - 5  
Fassa - Vipiteno/Sterzing (2.m.) 4 - 3  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria (2.m.) 4 - 4  
Valpellice - Asiago (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 4 - 2  
Lausanne - Langnau Tigers 4 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Kloten (1.m.) 4 - 1  
Servette - Fribourg (1.m.) 3 - 1  
Zug - Lugano (1.m.) 1 - 1  
Zürich Lions - Bern (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Linköping 0 - 2  
HV 71 - Lulea 3 - 3  
MODO - Växjö 0 - 2  
Skelleftea - Djurgarden 3 - 0  
Örebro - Karlskrona 2 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Lok.Kubany Krasznodar 61 - 76  
Cedevita Zagreb - Darussafaka 77 - 83  
Unicaja Malaga - Panathinaikosz 58 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Barcelona 75 - 61  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 71 - 58  
PINKK-Pécs - Sopron 55 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Portland 116 - 93  
Denver - LA Lakers 117 - 107  
Houston - New Orleans 100 - 95  
LA Clippers - Oklahoma City 103 - 98  
Memphis - Sacramento 104 - 98  
Milwaukee - Indiana 99 - 104  
Minnesota - Washington 98 - 104  
Orlando - Chicago 102 - 89  
Philadelphia - Charlotte 99 - 119  
San Antonio - Detroit 97 - 81  
Toronto - Utah 104 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Cagliari 73 - 67  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - RK Zagreb 31 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skanderborg 29 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Holstebro 23 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Nantes 25 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Eger 29 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Érd 21 - 20  
Fehérvár - Siófok 29 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Flensburg 25 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Melsungen 34 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Guif 25 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Hull City 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 0 - 0  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Braunschweig 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 4 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Seattle 3 - 1  
Salt Lake - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jablonec 0 - 0  
Liberec - Sparta Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Köbenhavn 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granville - Marseille 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri    
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - AZ Alkmaar 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Siah Jamegan 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Racing Club 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - LDU Quito 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Nacional Asuncion - General Diaz 1 - 3  
Sol de America - Sp. Luqueno 3 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Betis 0 - 3  
Granada - Sp. Gijón 2 - 0  
Rayo Vallecano - Barcelona 1 - 5  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Amedspor 3 - 1  
Konyaspor - Besiktas 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Warrington 30 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Brisbane Broncos 4 - 17  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Halkbank Ankara 3 - 2  
Trentino - Asse-Lennik 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Bergamo 3 - 0  
Snooker (Championship League, 4.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - A. Carter 3 - 1  
J. Trump - M. Selby (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Trump - M. Selt (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M.J. Williams - J. Trump (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M.J. Williams - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
R. O'Sullivan - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. O'Sullivan - J. Trump (3 nyert frame-ig)    
R. O'Sullivan - M. Selt (3 nyert frame-ig)    
R. O'Sullivan - M. Selt (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. O'Sullivan - M.J. Williams 0 - 3  
S. Maguire - A. Carter (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Maguire - M. Selt 1 - 3  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-C. Chang - C. Buyukakcay 0 - 2  
L. Zhu - Z. Diyas 2 - 0  
N. Broady - Zh. Yang 2 - 0  
R. Ozaki - E. Svitolina 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Zhang L - Diyas Z / XU Y-F 0 - 2  
Wongteanchai V / Yang Z - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - J. Glushko 2 - 0  
D. Cibulkova - A. Kontaveit 0 - 2  
M. Puig - P. Parmentier 0 - 2  
P. Hercog - H. Watson 0 - 2  
S. Errani - M. Rybarikova 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Rodriguez V / Zarazua R 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Chuang C-J / Doi M 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - S. Stakhovsky    
I. Sijsling - F. Dustov    
P-H. Mathieu - A. Setkic    
R. Jouan - J. Ward    
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - T.M. Nguyen    
J.O. Jörgensen - Do.K. Lee 2 - 0  
K. Parupalli - W.H. Son    
N.K. Srikanth - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Nan Wei - E. Heino 2 - 0  
R. Must - Dan Lin 0 - 2  
S. Sasaki - E. Holst 2 - 1  
T.C. Chou - Yun Hu 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - N. Okuhara 1 - 2  
A. Yamaguchi - Y-J. Bae 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Xue. Li 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Bei. Zhang 2 - 0  
P.Y. Yip - Ji H. Sung 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Mic. Li 2 - 0  
Shi. Wang - L.W. Fanetri 2 - 0  
Y. Hashimoto - Y.P. Pai 2 - 0  

 

2016.03.02.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Koovee Tampere 10 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Milwaukee 2 - 0  
San Jose Barracuda - Stockton 7 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kajaanin Hokki 3 - 1  
Leki - JYP-Akatemia 6 - 3  
Roki - Kokkolan Hermes 2 - 3  
SaPKo - Jukurit 3 - 3  
Tuto - Heinolan Peliitat 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 4 - 1  
Hämeenlinna - Espoo Blues 2 - 1  
Ilves - Kalpa 3 - 3  
Kärpät - Tappara 4 - 0  
Lahti Pelicans - JYP 2 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Calgary 2 - 1  
Buffalo - Edmonton 1 - 1  
Minnesota - Colorado 6 - 3  
Nashville - Dallas 5 - 3  
New Jersey - Carolina 1 - 3  
Ottawa - St. Louis 3 - 3  
Vancouver - NY Islanders 2 - 3  
Washington - Pittsburgh 3 - 2  
Winnipeg - Florida 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 1 - 2  
Düsseldorf - Wolfsburg 5 - 3  
Eisbären Berlin - Schwenningen 2 - 4  
Hamburg - Krefeld 2 - 2  
Ingolstadt - Nürnberg 5 - 3  
Köln - München 3 - 4  
Mannheim - Iserlohn 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Timra 3 - 1  
Karlskoga - Mora 2 - 3  
Oskarshamn - Leksand 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Rögle 3 - 3  
Malmö - Brynäs 5 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Szarjarka Karaganda (4.m.) 1 - 1  
Molot Perm - Rjazany (4.m.) 4 - 3  
Szarov - Nyeftyanyik Almetyevszk (4.m.) 1 - 5  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk (4.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - NZ Breakers (1.m.) 82 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Jindrichuv Hradec 96 - 73  
Pardubice - USK Praha 77 - 62  
Svitavy - Opava 83 - 75  
Usti nad Labem - Ostrava 102 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang (4.m.) 83 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - CSZKA Moszkva 87 - 96  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Limoges 77 - 78  
Milano - Banvitspor 79 - 76  
UNIKSZ Kazany - Zielona Gora 54 - 71  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 89 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Oostende (3.m.) 104 - 91  
Cibona Zagreb - Juventus Utena (2.m.) 87 - 84  
Energia Targu Jiu - Himik Juzsnij (3.m.) 77 - 84  
Varese - RH Gaziantepspor (3.m.) 74 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Nantes Reze 73 - 60  
Mondeville - Bourges 57 - 96  
Toulouse - Villeneuve d'Ascq Lille 57 - 90  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - SM Beermen 96 - 108  
Mahindra Enforcers - Ginebra SM 86 - 104  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guandong (3.m.) 96 - 97  
Xinjiang - Sichuan (3.m.) 104 - 115  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PINKK-Pécs 68 - 76  
Diósgyőr - ZTE 108 - 70  
Győr - Szekszárd 64 - 62  
PEAC-Pécs - Sopron 34 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Sopron 91 - 71  
Jászberény - Atomerőmű 80 - 92  
Kaposvár - Szombathely 103 - 98  
Kecskemét - Nyíregyháza 81 - 72  
Körmend - ZTE 76 - 81  
MAFC - Szeged 90 - 69  
Pécs - Szolnok 57 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Phoenix 126 - 92  
Dallas - Orlando 121 - 108  
Golden State - Atlanta 97 - 97, h.u. 109 - 105  
LA Lakers - Brooklyn 107 - 101  
Miami - Chicago 129 - 111  
New York - Portland 85 - 104  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano 76 - 52  
GEAS San Giovanni - Famila Schio 67 - 76  
Lucca - UR Venezia 69 - 59  
Ragusa - Dike Napoli 58 - 68  
Torino - Orvieto 67 - 78  
Umbertide - Parma 73 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Ferrol 65 - 60  
Conquero Huelva - Girona 76 - 68  
Gernika Bizkaia - Bembibre 81 - 51  
Gran Canaria - Zamarat 52 - 69  
P. Avenida - Cadi La Seu d'Urgell 77 - 57  
Vasco Gipuzkoa - CREF Madrid 61 - 63  
Zaragoza - Campus Promete 100 - 46  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skjern 35 - 29  
Holstebro - Silkeborg 26 - 25  
Skive - Aalborg 28 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Köbenhavn 22 - 21  
Randers - Ringköbing 36 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres Metropole - Dunkerque 25 - 26  
Montpellier - Nimes 30 - 27  
Paris SG - Ivry 32 - 22  
Pays d'Aix - Chambery 26 - 30  
Toulouse - Cesson 31 - 26  
Tremblay - St. Raphael 30 - 35  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 22 - 40  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PLER 23 - 22  
Orosháza - Gyöngyös 22 - 22  
Tatabánya - Csurgó 31 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Vác 24 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Haslum 22 - 27  
Halden - Elverum 22 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Skrim 33 - 27  
Molde - Oppsal 22 - 28  
Sola - Glassverket 23 - 36  
Tertnes Bergen - Halden 22 - 16  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Magdeburg 28 - 28  
Gummersbach - Füchse Berlin 26 - 28  
Lübbecke - Göppingen 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Metzingen 25 - 32  
Thüringer HC - Bietigheim 26 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Granollers 23 - 21  
Huesca - Anaitasuna 30 - 33  
Quabit Guadalajara - Barcelona 26 - 36  
Sinfin - Naturhouse La Rioja 24 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad 19 - 27  
Hammarby - Drott 30 - 26  
Kristianstad - Ricoh HK 27 - 22  
Redbergslids - Skövde 29 - 29  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Montana 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - America MG 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mainz 1 - 2  
Darmstadt - Dortmund 0 - 2  
Hertha BSC - E. Frankfurt 2 - 0  
Hoffenheim - Augsburg 2 - 1  
Leverkusen - Bremen 1 - 4  
Mönchengladbach - VfB Stuttgart 4 - 0  
Schalke - Hamburg 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Freiburg 1 - 4  
FSV Frankfurt - Duisburg 3 - 3  
RB Leipzig - Heidenheim 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Magdeburg 0 - 0  
Cottbus - Erzgebirge Aue 0 - 0  
Mainz Amatőr - Erfurt 1 - 0  
Osnabrück - Dynamo Dresden 0 - 3  
Stuttgarter Kickers - Wehen 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - Arisz Limasszol 0 - 4  
Anorthoszisz Famaguszta - Paralimni 2 - 0  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 0 - 1  
Doxa Katokopiasz - Pafosz 1 - 3  
Ermisz Aradippou - AEK Larnaca 0 - 3  
Ethnikosz Ahnasz - NEA Szalamina 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Queretaro 1 - 1  
Santos Laguna - Los Angeles 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Olomouc 4 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Bröndby 0 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Ajaccio GFC 3 - 0  
Sochaux - Nantes 1 - 1  
St-Etienne - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panahaiki - Paneleuszianiakosz 1 - 4  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz    
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - VVSB 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 1 - 2  
RNK Split - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Kfar Saba 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lech Poznan 0 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 0 - 0  
Ruch Chorzow - Cracovia Krakkó 2 - 3  
TBB Nieciecza - Legia Varsó 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Trujillanos 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Atl. River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Sporting Cristal 3 - 0  
Penarol - Huracan 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Dep. Toluca 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Trakai 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kozármisleny (Ki jut tovább?)    
FTC - Videoton (Ki jut tovább?)    
Kozármisleny - Békéscsaba 1 - 1  
Tiszaújváros - Újpest 0 - 2  
Videoton - FTC 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Új-Zéland 1 - 0  
Portugália - Oroszország 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Belgium 2 - 1  
Kanada - Dánia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Juventus 3 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Vietnám    
Japán - Dél-Korea 1 - 1  
Koreai NDK - Kína 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező,női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 0 - 1  
Svájc - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 3 - 4  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 0 - 3  
Grödig - Ried 2 - 2  
Rapid Wien - Mattersburg 3 - 0  
Sturm Graz - Salzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - River Plate Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Gil Vicente 2 - 0  
Rio Ave - Braga 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Swansea 1 - 2  
Liverpool - Manchester City 3 - 0  
Manchester Utd. - Watford 1 - 0  
Stoke - Newcastle 1 - 0  
West Ham - Tottenham 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - CFR Cluj 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dundee 0 - 0  
Dundee Utd. - Aberdeen 0 - 1  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Deportivo 4 - 1  
Celta Vigo - Villarreal 0 - 0  
Levante - Real Madrid 1 - 3  
Malaga - Valencia 1 - 2  
Sevilla - Eibar 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lugano 1 - 2  
Sion - FC Zürich 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - OFK Belgrád 2 - 0  
Jagodina - Spartak Zlatibor Voda 0 - 2  
Javor Ivanjica - Vojvodina 2 - 2  
Partizan Belgrád - Radnicki Nis 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Skalica 1 - 0  
Ruzomberok - Myjava 1 - 0  
Trnava - Podbrezova 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Akhisar 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Spanyolország 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Zorya Luganszk 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Sahtar Doneck 0 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Pakhtakor 4 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Tractor Tabriz 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Ain 2 - 1  
Nasaf Qarshi - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Melbourne Victory 1 - 1  
Shanghai SIPG - Suwon 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Urawa RD 1 - 0  
Sydney FC - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Dungannon 1 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Tours 2 - 3  
Cucine Lube Treia - Arkas Izmir 3 - 1  
Zenit Kazany - Trefl Gdansk 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Belchatow 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Conegliano 0 - 3  
LJ Modena - Vicenza 3 - 2  
Montichiari - Busto Arsizio 3 - 2  
Novara - Scandicci 1 - 3  
Südtirol Bolzano - Casalmaggiore 0 - 3  
Snooker (Championship League, 4.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. Selby 3 - 1  
A. Carter - M. Selt 3 - 1  
J. Trump - M.J. Williams 3 - 0  
J. Trump - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Selby - R. O'Sullivan (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. Selt - M. Selby 3 - 0  
M. Selt - M.J. Williams 0 - 3  
M.J. Williams - A. Carter 3 - 0  
R. O'Sullivan - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
R. O'Sullivan - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Maguire - M. Selby 3 - 2  
S. Maguire - M.J. Williams 2 - 3  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nara - E. Bouchard 0 - 2  
S-W. Hsieh - K. Kucova 1 - 2  
S. Lisicki - B. Krejcikova 2 - 0  
Y-Y. Duan - Qia. Wang 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diyas Z / XU Y-F - Jurak D / Melichar N 2 - 0  
Liang C / Wang Y - K-C. Chang/O.Kalashnikova 2 - 1  
Melnikova M / Panova A - Piter K / Zanevska M 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - P. Martic 2 - 0  
F. Schiavone - K. Flipkens 0 - 2  
J. Konta - Y. Wickmayer 2 - 0  
K. Flipkens - A. van Uytvanck 2 - 1  
O. Govortsova - C. Wozniacki 0 - 2  
P. Parmentier - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Doi M - Gamiz A / Sanchez Palau A 2 - 0  
Gibbs N / Maria T - Han X / Mchale C 2 - 1  
Medina G./Parra Santonja - Erakovic M / Soler-Espino 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - L. Lacko    
G. Barrere - A. Setkic    
J-L. Struff - T. Kamke    
K. Khachanov - A. Rublev    
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - Nan Wei 1 - 2  
C. Lind Thomsen - S. Sasaki 1 - 2  
Do.K. Lee - Sa. Verma 2 - 1  
E. Heino - K. Nishimoto 2 - 1  
E. Holst - Yuh. Tan 2 - 0  
H. Tian - T. Penty 2 - 0  
J.O. Jörgensen - W.K.V. Wong 2 - 0  
M. Caljouw - Dan Lin 0 - 2  
M. Zwiebler - T.M. Nguyen 0 - 2  
N.K. Srikanth - E. Meijs 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - L. Schaenzler 2 - 0  
R. Must - T. Rouxel 2 - 1  
T.C. Chou - T.W. Wang 2 - 1  
Weisskirchen, Max - W.H. Son 0 - 2  
Yun Hu - A. Pratama 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - C. Magee 2 - 1  
K. Gavnholt - N. Okuhara 0 - 2  
K. Schnaase - Xue. Li 0 - 2  
L.W. Fanetri - Y.C. Hsu 2 - 1  
M. Mitani - Ji H. Sung 0 - 2  
M. Ulitina - P.Y. Yip 0 - 2  
Mic. Li - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - R. Schafer 2 - 0  
Shi. Wang - O. Konon 2 - 0  
Y-J. Bae - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
Y. Hashimoto - Lia. Tan 2 - 1  
Y.P. Pai - S. Sato 2 - 1  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC 10 - 6  
Honvéd - Szolnok 4 - 10  
Szeged - OSC 5 - 12

 

2016.03.01.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Indians Espoo 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Linköping 9 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Albany 4 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Havirov (2.m.) 5 - 1  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi (2.m.) 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov (2.m.) 4 - 4  
Slavia Praha - Prostejov (2.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Sparta Praha 1 - 3  
Karlovy Vary - Mountfield HK 2 - 4  
Mladá Boleslav - Trinec 0 - 0  
Olomouc - Litvínov 4 - 1  
Pardubice - Brno 3 - 3  
Vítkovice - Liberec 5 - 6  
Zlín - Plzen 6 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Kalpa 1 - 1  
Kookoo - Lukko 2 - 1  
SaiPa - Ässät 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Briancon 2 - 2  
Lyon - Dijon 5 - 3  
Morzine-Avoriaz - Chamonix 5 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg (5.m.) 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany (5.m.) 3 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok (5.m.) 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Detroit 2 - 2  
NY Rangers - Columbus 2 - 1  
Philadelphia - Calgary 5 - 3  
Pittsburgh - Arizona 6 - 0  
San Jose - Montreal 6 - 2  
Toronto - Tampa Bay 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 7 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Rosenheim 5 - 4  
Crimmitschau - Freiburg 0 - 1  
Dresden - Kaufbeuren 5 - 3  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 7 - 0  
Kassel - Ravensburg 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 2 - 3  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen 4 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice (1.m.) 4 - 7  
Renon/Ritten - Cortina (1.m.) 0 - 0  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden (1.m.) 5 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Fassa (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (3.m.) 3 - 6  
Südtirol Bolzano - Linz (3.m.) 4 - 4  
Vienna Capitals - Villach (3.m.) 1 - 1  
Znojmo - Dornbirn (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Visp (7.m.) 4 - 2  
Rapperswil - Thurgau (7.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - AIK (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - MODO 5 - 4  
Karlskrona - Skelleftea 2 - 2  
Linköping - Örebro 3 - 3  
Lulea - Frölunda 0 - 0  
Växjö - HV 71 3 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Tver (4.m.) 0 - 0  
Dinamo Balasiha - Burany Voronyezs (4.m.) 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - VMF-Karelija (4.m.) 3 - 1  
Kazzink-Torpedo - Szarjarka Karaganda (3. m.) 3 - 5  
Molot Perm - Rjazany (3. m.) 3 - 4  
Szarov - Nyeftyanyik Almetyevszk (3. m.) 0 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torosz Nyeftekamszk (4.m.) 4 - 1  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk (3. m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Decin 72 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Goyang (3.m.) 67 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 84 - 75  
Galatasaray - Karsiyaka 93 - 65  
Oldenburg - Strasbourg 64 - 93  
Trento - Zaragoza 79 - 65  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Nanterre 69 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Utah 100 - 95  
Cleveland - Indiana 100 - 96  
Denver - Memphis 96 - 103  
LA Clippers - Brooklyn 105 - 95  
Milwaukee - Houston 128 - 121  
Sacramento - Oklahoma City 116 - 131  
Washington - Philadelphia 116 - 108  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Nyköbing F. 23 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Szeged 28 - 36  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 29 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof 29 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru 25 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Coventry 2 - 0  
Bradford - Colchester 1 - 2  
Bury - Peterborough 3 - 1  
Chesterfield - Blackpool 1 - 1  
Fleetwood - Gillingham 2 - 1  
Millwall - Wigan 0 - 0  
Oldham - Port Vale 1 - 1  
Sheffield Utd. - Burton 0 - 1  
Shrewsbury - Rochdale 2 - 0  
Southend - Crewe 1 - 1  
Swindon - Doncaster 2 - 0  
Walsall - Scunthorpe 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Plymouth 1 - 0  
Bristol Rovers - Hartlepool 4 - 1  
Cambridge Utd. - Wycombe 1 - 0  
Carlisle - Leyton 2 - 2  
Crawley - Newport 2 - 0  
Exeter - Portsmouth 1 - 1  
Luton - Morecambe 1 - 0  
Northampton - Wimbledon 1 - 1  
Notts County - Dag & Red 0 - 0  
Oxford Utd. - York 4 - 0  
Yeovil - Accrington 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Middlesbrough 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Kidderminster 2 - 1  
Bromley - Welling Utd. 2 - 0  
Dover - Southport 1 - 2  
Eastleigh - Cheltenham 1 - 0  
Macclesfield - Torquay 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Instituto Cordoba 0 - 3  
Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Tigre 2 - 0  
River Plate - Independiente 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Wolfsburg 0 - 4  
Ingolstadt - 1. FC Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bochum 1 - 3  
Fürth - Union Berlin 2 - 0  
Kaiserslautern - 1860 München 0 - 1  
Karlsruhe - Paderborn 0 - 0  
Sandhausen - Nürnberg 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - VfB Stuttgart Amatőr 0 - 1  
Chemnitz - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Fortuna Köln - Münster 2 - 1  
Hallescher FC - Würzburg 1 - 3  
Rostock - Holstein Kiel 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Mladá Boleslav    
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 2 - 2  
Slaven Belupo - NK Zagreb 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó    
Piast Gliwice - Slask Wroclaw    
Podbeskidzie Bielsko-B. - Gornik Leczna 2 - 0  
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Independiente del Valle 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - UNAM Pumas 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Nyíregyháza 5 - 0  
Nyíregyháza - Debrecen (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Modena 2 - 1  
Bari - Ternana 4 - 0  
Brescia - Avellino 1 - 0  
Como - Lanciano 1 - 1  
Livorno - Crotone 0 - 0  
Perugia - Latina 2 - 0  
Pescara - Trapani 1 - 2  
Salernitana - Entella 2 - 2  
Spezia - Cesena 1 - 1  
Vicenza - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Alessandria 5 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Terek Groznij 0 - 0  
Ufa - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsberg - Altach 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Guarani Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Everton 1 - 3  
Bournemouth - Southampton 2 - 0  
Leicester - West Bromwich 2 - 2  
Norwich - Chelsea 1 - 2  
Sunderland - Crystal Palace 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Inverness CT 2 - 0  
Kilmarnock - Ross County 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Greenock Morton 0 - 0  
Queen of South - Hibernian 1 - 0  
Rangers - Raith Rovers 2 - 0  
St. Mirren - Falkirk 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Sociedad 3 - 0  
Las Palmas - Getafe 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Zlate Moravce 1 - 1  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce    
Zilina - Trencin    
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Istanbul Basaksehir 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Dinamo Kijev (Helyszín: Kijev) 1 - 1  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Dnipro (Helyszín: Dnyiprop.) 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Sepahan 2 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Lokomotiv Taskent 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Al-Nassr 0 - 1  
Zob Ahan - Lekhwiya 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Binh Duong 3 - 1  
Jiangsu - Jeonbuk 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Sanfrecce Hiroshima 4 - 1  
Shandong Luneng - Buriram Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Cliftonville 0 - 2  
Labdarúgás (Észt Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Revivre Milano 1 - 3  
Snooker (Championship League,4. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - M. Davis 1 - 3  
L. Wenbo - D. Dale 3 - 0  
L. Wenbo - K. Wilson 3 - 2  
L. Wenbo - M. Davis 3 - 0  
L. Wenbo - M. Holt 3 - 2  
M. Davis - M. Selt 1 - 3  
M. Selt - D. Dale (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selt - K. Wilson 3 - 2  
M. Selt - M. Holt 3 - 1  
S. Bingham - D. Dale (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Bingham - M. Holt 3 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - L. Siegemund 2 - 0  
E. Kulichkova - R. Ozaki 0 - 2  
L. Zhu - A. Panova 2 - 0  
Mi. Kato - E. Svitolina 0 - 2  
N. Broady - K. Koukalova 2 - 1  
R. Vinci - K-C. Chang 1 - 2  
Z. Diyas - A. Beck 2 - 0  
Zh. Yang - S. Zheng 2 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Chan C-W / Krejcikova B 2 - 0  
Liang C / Wang Y - Linette M / Zhang K-L 2 - 1  
Liu F / Noordin J - Hibino N / Zhang L 0 - 2  
Wongteanchai V / Yang Z - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - P. Hercog 0 - 2  
C. McHale - V. Rodriguez 2 - 0  
I. Falconi - A. van Uytvanck 0 - 2  
J. Glushko - A. Dulgheru 2 - 0  
J. Konta - M. Duque Marino 2 - 0  
M. Zacarias - M. Puig 0 - 2  
N. Gibbs - D. Kovinic 2 - 0  
T. Maria - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
Y. Wickmayer - J. Larsson 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Bogdan E / Golubic V 1 - 2  
Martic P / Sanchez M - Rodionova AN / Rosolska A 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - T. Lamasine    
M. Teixeira - L. Lacko    
U. Ignatik - A. Sidorenko    
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - K. Parupalli 0 - 2  
B. Leverdez - T.W. Wang 0 - 2  
D. Domke - B. Ponsana 1 - 2  
Do.K. Lee - A. Dziolko 2 - 1  
J.H. Hsu - S. Sasaki 0 - 2  
J.O. Jörgensen - Z.L.D. Wong 2 - 0  
K. Lehikoinen - E. Meijs 0 - 2  
K. Nishimoto - V. Axelsen 2 - 1  
M. Caljouw - A. Antonsen 2 - 1  
M. Myhre - Nan Wei 0 - 2  
M. Zwiebler - K. Dharmamer 2 - 0  
N.K. Srikanth - T. Ueda 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - K. Navickas 2 - 1  
P. Koukal - E. Heino 0 - 2  
R. Fladberg - Dan Lin 0 - 2  
R. Must - P. Thongnuam 2 - 1  
Sa. Verma - D. Zavadsky 2 - 0  
T. Rouxel - V. Atrashchenkov 2 - 1  
T.M. Nguyen - Joa. Persson 2 - 0  
Yuh. Tan - T. Sugiarto 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Görögország 13 - 9  

 

2016.02.29.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - San Antonio 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Havirov (1.m.) 2 - 1  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi (1.m.) 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov (1.m.) 6 - 1  
Slavia Praha - Prostejov (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 3 - 4  
Esbjerg - SönderjyskE 1 - 4  
Gentofte - Frederikshavn 3 - 8  
Herlev Eagles - Odense 1 - 11  
Rungsted - Rödovre 4 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod (5.m.) 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (5.m.) 0 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - MAC Budapest (4.m.) 8 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 4 - 2  
Boston - Tampa Bay 1 - 4  
Edmonton - NY Islanders 3 - 1  
Vancouver - San Jose 1 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Tver (3.m.) 4 - 1  
Dinamo Balasiha - Burany Voronyezs (3.m.) 2 - 3  
Izssztal Izsevszk - VMF-Karelija (3.m.) 6 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torosz Nyeftekamszk (3.m.) 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Crvena zvezda 83 - 94  
Partizan Belgrád - Cedevita Zagreb 82 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang 92 - 88  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Monaco 70 - 62  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Kavala 115 - 61  
Panathinaikosz - Lavriou 94 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Ashdod 101 - 93  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Jerusalem 101 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Asseco Prokom 87 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota 128 - 101  
Detroit - Toronto 114 - 101  
Indiana - Portland 102 - 111  
New York - Miami 81 - 98  
Orlando - Philadelphia 130 - 116  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Pistoia 82 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Buyukcekmece 94 - 69  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Holstebro 27 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - RK Zagreb 38 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad 23 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Leeds 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Lanus 2 - 2  
Vélez Sarsfield - Gimnasia LP 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - O'Higgins 2 - 2  
Dep. Union La Calera - Santiago Wanderers 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Evian Thonon Gaillard 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Kassziopi Kerkyra 1 - 2  
Kisszamikosz - Hania 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Iraklisz 1908 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Dordrecht 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Akko 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Pasto 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tijuana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Napoli 1 - 1  
Lazio - Sassuolo 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Novara 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Carrarese 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán (Helyszín:Japán) 3 - 1  
Koreai NDK - Dél-Korea 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Uniao Madeira 2 - 0  
Guimaraes - Sporting CP 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Pandurii 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Ljungskile 4 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Karabukspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - Nacional 2 - 0  
Snooker (Championship League,4. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dale - K. Wilson 1 - 3  
D. Dale - M. Davis 1 - 3  
K. Wilson - M. Holt 3 - 0  
L. Wenbo - K. Wilson 3 - 1  
L. Wenbo - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Davis - M. Selt 2 - 3  
M. Holt - D. Dale (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. Holt - M. Davis 2 - 3  
M. Selt - L. Wenbo (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selt - S. Bingham 2 - 3  
S. Bingham - K. Wilson 1 - 3  
S. Bingham - M. Davis 0 - 3  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - Yaf. Wang 2 - 1  
D. Hantuchova - K. Nara 1 - 2  
K. Kucova - S. Vögele 2 - 0  
Ling Zhang - E. Bouchard 0 - 2  
N. Hibino - Y-Y. Duan 0 - 2  
Qia. Wang - L. Kumkhum 2 - 0  
S-W. Hsieh - J. Cepelova 2 - 0  
S. Lisicki - M. Linette 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-C. Chang/O.Kalashnikova - Ivakhnenko V / Marozava L 2 - 0  
Melnikova M / Panova A - Plipuech PE / Takahata K 2 - 0  
Piter K / Zanevska M - Broady N / Buyukakcay C 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - M. Doi 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mestach A-S / Schuurs D - Cepede Royg V / Kovinic D 1 - 2  
Rae J / Smith A - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - P. Parmentier 1 - 2  
L. Davis - P. Martic 1 - 2  
M. Erakovic - J. Glushko 0 - 2  
N. Gibbs - A. Tatishvili 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - A. Rublev    
C. Lestienne - D. Guez    
J-L. Struff - F. Gaio    
M. Tabatruong - C. Hemery    
T. Kamke - M. Trungelliti    
Címkék: eredmények, tippmix,