Tippmix eredmények - 2016. február 22-28.

2016-02-22
Tippmix eredmények - 2016. február 22-28.
2016.02.28.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Nokian KrP 4 - 4  
NST Lappeenranta - Turku PS 4 - 8  
Oilers Espoo - SPV Seinäjoki 11 - 4  
OLS Oulu - Salba 6 - 0  
Tapanilan Erä - Koovee Tampere 6 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Växjö 1 - 3  
Helsingborg - AIK 3 - 4  
Mullsjö - Falun 5 - 6  
Pixbo Wallenstam - Karlstad 5 - 3  
Sirius - Gävle GIK 1 - 1  
Warberg - Granlo 9 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Magna Navarra 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 3 - 3  
Binghamton - Syracuse 4 - 4  
Bridgeport - Albany 1 - 4  
Bridgeport - Providence 3 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 1  
Cleveland Lake Erie - Rockford 2 - 2  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 3  
Grand Rapids - Iowa 3 - 0  
Hartford - Lehigh Valley 1 - 2  
Hershey - Utica 5 - 1  
Lehigh Valley - Utica 1 - 2  
Manitoba - Charlotte 7 - 2  
Manitoba - Charlotte (21:00) 1 - 2  
Portland - Springfield 4 - 2  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda 5 - 2  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 2  
Syracuse - St. John's 1 - 5  
Texas Stars - Ontario Reign 2 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 3 - 3  
Liberec - Zlín 8 - 4  
Litvínov - Karlovy Vary 3 - 1  
Mountfield HK - Chomutov 2 - 2  
Sparta Praha - Pardubice 6 - 1  
Trinec - Plzen 2 - 2  
Vítkovice - Olomouc 4 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novosz. (4.m.) 2 - 0  
Avtomobil. Jekaty - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 3 - 1  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa (4.m.) 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyek - Avangard Omszk (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr    
Debrecen - Diósgyőr (3.m.) 1 - 5  
Fehérvár - MAC Budapest (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Ottawa 4 - 6  
Carolina - St. Louis 2 - 5  
Chicago - Washington 3 - 2  
Colorado - Detroit 3 - 5  
Los Angeles - Buffalo 2 - 0  
Minnesota - Florida 3 - 1  
Montreal - Toronto 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 6 - 2  
Kongsvinger - Stjernen 2 - 4  
Lorenskog - Manglerud 2 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 10 - 2  
Bremerhaven - Freiburg 3 - 1  
Crimmitschau - Ravensburg 6 - 10  
Dresden - Heilbronn 8 - 3  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 1 - 3  
Riessersee - Lausitzer Füchse 2 - 2  
Rosenheim - Kassel 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Krefeld 0 - 0  
Hamburg - Mannheim 2 - 4  
Ingolstadt - Iserlohn 5 - 2  
Köln - Eisbären Berlin 4 - 3  
München - Straubing 0 - 1  
Nürnberg - Schwenningen 4 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 8 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo (2.m.) 5 - 0  
Klagenfurt - Salzburg (2.m.) 2 - 3  
Linz - Südtirol Bolzano (2.m.) 4 - 3  
Villach - Vienna Capitals (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-fonds (6.m.) 5 - 1  
Red Ice Martigny - Langenthal (6.m.) 2 - 2  
Thurgau - Rapperswil (6.m.) 2 - 4  
Visp - Olten (6.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 1 - 4  
Asplöven - Timra 4 - 4  
Leksand - Björklöven 10 - 4  
Mora - Almtuna 5 - 0  
Sundsvall - Karlskoga 2 - 5  
Vita Hasten - Oskarshamn 2 - 4  
Västeras - Tingsryd 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 7 - 1  
Martin - Piestany 1 - 1  
Trencin - Nitra 1 - 2  
Zvolen - Zilina 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Zadar 77 - 73  
Sutjeska Niksic - Buducnost 86 - 86, h.u. 92 - 91  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Perth 72 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu (2.m.) 84 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Ventspils (2.m.) 93 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Angers 53 - 66  
Bourges - Landes 64 - 55  
Cavigal Nice - Lyon 94 - 44  
Nantes Reze - Lattes Montpellier 41 - 81  
Union Hainaut - Toulouse 63 - 67  
Villeneuve d'Ascq Lille - Mondeville 89 - 50  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots 92 - 87  
Globalport Batang Pier - Meralco Bolts 88 - 96  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 77 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 67 - 86  
Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 71 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guandong (2.m.) 103 - 88  
Xinjiang - Sichuan (2.m.) 86 - 86, h.u. 93 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Turow Zgorzelec 84 - 69  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza 87 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai 75 - 88  
Pasvalys - Zalgiris Kaunas 92 - 92, h.u. 101 - 109  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte    
Chicago - Portland 95 - 103  
Houston - San Antonio 94 - 104  
Milwaukee - Detroit 91 - 102  
New Orleans - Minnesota 110 - 112  
Oklahoma City - Golden State 103 - 103, h.u. 118 - 121  
Phoenix - Memphis 111 - 106  
Utah - Brooklyn 96 - 98  
Washington - Cleveland 113 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 96 - 65  
Brose Bamberg - Skyliners Frankfurt 71 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Caserta 65 - 59  
Manital Torino - Varese 72 - 84  
Reggio Emilia - Cremona 86 - 77  
Sassari - Avellino 94 - 95  
Venezia - Brindisi 97 - 75  
Virtus Bologna - Milano 85 - 101  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - San Martino di Lupari 73 - 75  
Cagliari - GEAS San Giovanni 81 - 91  
Dike Napoli - UR Venezia 62 - 63  
Orvieto - Lucca 46 - 66  
Parma - Ragusa 60 - 64  
Vigarano - Umbertide 50 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - MoraBanc Andorra 83 - 72  
Gipuzkoa - Gran Canaria 79 - 87  
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona 73 - 68  
Laboral Kutxa - Estudiantes 107 - 77  
Manresa - Fuenlabrada 73 - 78  
Sevilla - Obradoiro Monbus 67 - 58  
Unicaja Malaga - Murcia 79 - 90  
Valencia - Real Madrid 94 - 95  
Zaragoza - Barcelona 76 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Conquero Huelva 56 - 79  
Cadi La Seu d'Urgell - Zaragoza 66 - 64  
Campus Promete - Gran Canaria 71 - 57  
CREF Madrid - P. Avenida 48 - 102  
Ferrol - Gernika Bizkaia 71 - 58  
Girona - Vasco Gipuzkoa 59 - 73  
Zamarat - Azkoitia Azpeitia 87 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TED Ankara Kolejliler - Darussafaka 71 - 84  
Türk Telekom - Yesilgiresun 81 - 69  
Usak Sportif - Konyaspor 86 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Istanbul Univ. 81 - 71  
Besiktas - Fenerbahce 71 - 78  
Canik - Adana Botas 81 - 73  
Gelistirenler Dernegi - Mersin 77 - 88  
Orduspor - AGÜ Kayserispor 66 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - VEF Riga 71 - 89  
Avtodor Szaratov - Himki Moszkva 87 - 84  
Bisons Loimaa - Jenyiszej Krasznojarszk 94 - 94, h.u. 99 - 110  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 88 - 94  
Kalev/Cramo - Nyizsnyij Novgorod 77 - 91  
Nymburk - Tsmoki-Minszk 75 - 61  
UNIKSZ Kazany - Vita Tbiliszi 81 - 57  
Kézilabda (BL, 16 közé jutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Breszt Meskov 31 - 31  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Kielce 27 - 32  
R-N. Löwen Kronau - Kolding 24 - 20  
Szeged - Vardar Pro Skopje 29 - 31  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Larvik 28 - 31  
Thüringer HC - Rosztov 28 - 32  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Midtjylland 27 - 21  
CSM Bukarest - Győr 22 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Limburg Lions 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Odense 21 - 21  
Dunaújváros - Asztrahanocska 25 - 20  
Leipzig - Metzingen 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Kwidzyn 28 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Komló 29 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Viking Stavanger 29 - 25  
Halden - Runar Sandefjord 32 - 24  
Haslum - Fyllingen 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Sola 26 - 27  
Skrim - Nordstrand 30 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Lemgo 28 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Bad Wildungen 33 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Kriens 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparvägens - Vasterasirsta 23 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester City 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Tranmere 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Guillermo Brown 1 - 2  
Brown de Adrogue - Villa Dalmine 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Club Almagro 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Rosario Central 0 - 3  
Patronato Parana - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 3 - 3  
Charleroi - Waasland Beveren 2 - 3  
Genk - FC Bruges 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Botev Plovdiv 2 - 2  
Slavia Szófia - Beroe Stara Zagora 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mönchengladbach 2 - 2  
Dortmund - Hoffenheim 3 - 1  
E. Frankfurt - Schalke 0 - 0  
Mainz - Leverkusen 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - FSV Frankfurt 0 - 0  
Duisburg - St. Pauli 0 - 2  
Heidenheim - Bielefeld 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Erfurt 2 - 2  
Magdeburg - Stuttgarter Kickers 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Universidad de Chile 1 - 4  
San Marcos de Arica - Antofagasta 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 6 - 1  
AEL Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 1 - 0  
NEA Szalamina - Doxa Katokopiasz 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Ostrava 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Hobro 1 - 0  
FC Köbenhavn - Esbjerg 2 - 1  
Viborg - Nordsjaelland 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 2 - 1  
Nantes - Monaco 0 - 0  
St-Etienne - Caen 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Lamia 1 - 0  
Panszerraikosz - Kallithea 3 - 2  
Trikala - Panahaiki 3 - 0  
Zakinthosz - Agrotikosz Aszterasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 1 - 0  
Olympiakosz - Veria 3 - 0  
Panioniosz - Levadiakosz 0 - 2  
Panthrakikosz - Giannina 2 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Den Bosch 1 - 0  
Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - AZ Alkmaar 4 - 1  
De Graafschap - Heerenveen 0 - 1  
Heracles - Roda 0 - 5  
Utrecht - Feyenoord 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - RNK Split 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Tokushima 2 - 1  
Kitakyushu - Yamagata 1 - 0  
Kyoto - Mito 1 - 1  
Machida Zelvia - Cerezo Osaka 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Shimizu SP - Ehime 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Gifu 4 - 0  
Tokyo Verdi - Sapporo 1 - 0  
Yamaguchi - Okayama 1 - 1  
Yokohama FC - Kamatamare Sanuki 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Nagasaki 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kashima A. 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Arabi (QAT) 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Dep. La Equidad - Independiente SF 0 - 2  
Envigado - Alianza Petrolera 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Once Caldas - Atl. Nacional Medellin 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Legia Varsó - Ruch Chorzow 2 - 0  
Pogon Szczecin - TBB Nieciecza 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Monterrey 4 - 0  
Dep. Toluca - Pachuca 0 - 1  
Dorados de Sinaloa - Atlas 2 - 1  
Leon - Chiapas 1 - 3  
M. Morelia - Queretaro 1 - 1  
Santos Laguna - Puebla 1 - 1  
Tigres - América 4 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - ZTE 1 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Atalanta 1 - 1  
Chievo - Genoa 1 - 0  
Juventus - Internazionale 2 - 0  
Palermo - Bologna 0 - 0  
Sampdoria - Frosinone 2 - 0  
Udinese - Verona 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Cremonese 0 - 1  
Giana Erminio - Cittadella 0 - 1  
Lumezzane - Mantova 3 - 2  
Südtirol - Pordenone 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - SPAL Ferrara 0 - 0  
Santarcangelo - Savona 1 - 1  
Teramo - Maceratese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Paganese 1 - 0  
Cosenza - Juve Stabia 2 - 1  
Foggia - Lupa Castelli Romani 4 - 1  
Melfi - Monopoli 1 - 4  
Messina - Andria 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Grödig 3 - 2  
Salzburg - Austria Wien 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Feirense 1 - 0  
Santa Clara - Mafra 1 - 0  
Varzim - Porto B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 1 - 2  
Marítimo - Académica 1 - 0  
Moreirense - Tondela 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Arsenal 3 - 2  
Tottenham - Swansea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Concordia Chiajna - Voluntari 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Albacete 1 - 0  
Gimnastic - Valladolid 1 - 1  
Leganes - Alavés 2 - 0  
Mirandes - Tenerife 1 - 2  
Oviedo - Elche 3 - 0  
Zaragoza - Lugo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Lealtad 1 - 1  
Celta Vigo B - Cacereno 0 - 0  
Cultural Leonesa - Compostela 1 - 1  
Guijuelo - Tudelano 0 - 2  
Izarra - Arandina 2 - 0  
Pena Sport - UD Logrones 1 - 3  
Pontevedra - R. Santander 1 - 1  
Sp. Gijón B - Atl. Astorga 0 - 1  
Valladolid B - Ferrol 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Leioa 1 - 1  
Fuenlabrada - Talavera 1 - 1  
Getafe B - La Roda 0 - 1  
Mensajero - Gernika 2 - 0  
Sestao River - Real Sociedad B 1 - 1  
Socuellamos - Ebro 0 - 2  
Toledo - Majadahonda 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Barcelona B 3 - 3  
Cornella - Xativa 1 - 0  
Hercules - Sabadell 2 - 1  
L'Hospitalet - Valencia B 0 - 2  
Llosetense - Lleida 0 - 0  
Olot - Atl. Baleares 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Merida 1 - 2  
Cartagena - UCAM Murcia 0 - 0  
La Hoya Lorca - Linense 0 - 1  
Real Murcia - Cadiz 1 - 2  
Rec. Huelva - Real Jaen 2 - 2  
Villanovense - Sevilla B 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 2 - 1  
Deportivo - Granada 0 - 1  
Valencia - Ath. Bilbao 0 - 3  
Villarreal - Levante 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Le Mont Lausanne 1 - 0  
Xamax - Winterthur 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Lugano 3 - 3  
Thun - Basel 1 - 1  
Vaduz - Grasshoppers 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej - Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenhult - AIK Stockholm 0 - 6  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - FF Malmö 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - Djurgarden 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BK Forward - Helsingborg 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Myjava 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Domzale 3 - 1  
Olimpija Ljubljana - Koper 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Alanyaspor 1 - 1  
Kayseri Erciyesspor - Elazigspor 1 - 1  
Samsunspor - 1461 Trabzon 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Galatasaray 2 - 0  
Genclerbirligi - Akhisar 3 - 1  
Sivasspor - Antalyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Defensor - Danubio 3 - 2  
El Tanque Sisley - CA Rentistas 2 - 1  
Fenix Montevideo - Penarol 2 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Waibop Utd. 4 - 1  
Canterbury Utd. - Southern Utd. 3 - 2  
Hawke's Bay Utd. - Waitakere Utd. 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bath 26 - 17  
Leicester - London Irish 47 - 20  
London Wasps - Harlequins 42 - 10  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Widnes 18 - 36  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Montpellier 29 - 31  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Munster 13 - 16  
Cardiff - Ulster 23 - 13  
Edinburgh - Llanelli Scarlets 24 - 23  
Zebre - Leinster 10 - 27  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Molfetta 3 - 1  
Piacenza - Perugia 2 - 3  
Ravenna - Modena 1 - 3  
Trentino - Verona 1 - 3  
Vero Monza - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Club Italia 3 - 0  
Busto Arsizio - Bisonte Firenze 3 - 1  
Casalmaggiore - LJ Modena 3 - 1  
Conegliano - Novara 3 - 0  
Scandicci - Montichiari 3 - 0  
Snooker (Gdynia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - K. Wilson 3 - 4  
B. Hawkins - Z. Yuelong (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
B. Woollaston - M. Gould 1 - 4  
K. Wilson - R.T. Chuan Leong 4 - 0  
L. Highfield - M. Gould 1 - 4  
M. Fu - M. Mann (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Gould - M. Selby (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. King - R. McLeod 4 - 1  
M. Selby - S. Baird 4 - 3  
R. Causton - B. Woollaston 0 - 4  
T. Ford - A. Higginson 0 - 4  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - D. Thiem 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - S. Stephens 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - J. Thompson    
Tenisz (Kuala Lumpur-selejtező,női egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.L. Zhang - B. Krejcikova 0 - 2  
L. Kumkhum - Vara. Wongteanchai 2 - 1  
M. Melnikova - L. Zhu 1 - 2  
Mi. Kato - P. Leykina 2 - 1  
R. Ozaki - K. Piter 2 - 0  
Zh. Yang - F. Liu 2 - 1  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Glushko - Xin. Han 2 - 0  
K. Bertens - Ma. Johansson 2 - 1  
L. Davis - A. Kudryavtseva 2 - 0  
L. Dominguez Lino - M. Erakovic 0 - 2  
N. Gibbs - M. Minella 2 - 0  
P. Kania - A. Tatishvili 0 - 2  
P. Martic - S. Crawford 2 - 0  
R. Hogenkamp - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Carreno Busta/Marrero 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Partizan Belgrád 9 - 8  
Mornar - Primorje Rijeka 5 - 13  
VK Posk - Mladost Zagreb 10 - 16  

 

2016.02.27.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Salba 8 - 6  
M-Team - SPV Seinäjoki 6 - 6  
OLS Oulu - Classic Tampere 5 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Pescara 5 - 5  
Montesilvano - Napoli 3 - 5  
Rieti - Luparense 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar 7 - 1  
Burela - Santa Coloma 1 - 6  
Ribera Navarra - Peniscola 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 4  
Cleveland Lake Erie - Rockford 5 - 4  
Grand Rapids - Iowa 4 - 1  
Lehigh Valley - Hartford 2 - 2  
Milwaukee - Chicago Wolves 4 - 1  
Portland - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Providence - Bridgeport 6 - 1  
San Diego - San Antonio 5 - 1  
Springfield - Albany 3 - 3  
Syracuse - Binghamton 3 - 2  
Texas Stars - Ontario Reign 2 - 2  
Toronto Marlies - Hershey 2 - 5  
Toronto Marlies - Rochester 10 - 5  
Utica - St. John's 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kajaanin Hokki 5 - 1  
Jokipojat - Roki 4 - 1  
Kokkolan Hermes - Tuto 2 - 6  
Leki - Keupa 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - SaiPa 2 - 2  
Kalpa - Ilves 3 - 2  
Lahti Pelicans - Turku PS 2 - 1  
Lukko - Kärpät 1 - 0  
Tappara - Kookoo 2 - 0  
Ässät - Hämeenlinna 4 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Morzine-Avoriaz 3 - 6  
Dijon - Briancon 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest (5.m.) 2 - 2  
Epinal - Amiens (5.m.) 4 - 3  
Gap - Strasbourg (5.m.) 2 - 1  
Grenoble - Rouen (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szocsi (4.m.) 0 - 0  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva (4.m.) 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (4.m.) 1 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 1 - 1  
Carolina - Boston 1 - 4  
Columbus - Florida 3 - 3  
Dallas - NY Rangers 2 - 3  
Nashville - St. Louis 5 - 0  
New Jersey - Tampa Bay 0 - 4  
Philadelphia - Arizona 4 - 2  
Pittsburgh - Winnipeg 4 - 1  
San Jose - Buffalo 1 - 3  
Washington - Minnesota 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger 0 - 1  
Valerenga - Lillehammer 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Asiago 3 - 5  
Fassa - Val Pusteria 5 - 3  
Gherdeina/Gröden - Valpellice 1 - 1  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 6 - 4  
Fribourg - Bern 5 - 3  
Langnau Tigers - Kloten 1 - 4  
Lausanne - Servette 5 - 3  
Zug - Biel 3 - 1  
Zürich Lions - Davos 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Lulea 1 - 1  
Linköping - Brynäs 6 - 3  
Malmö - Karlskrona 3 - 1  
MODO - Frölunda 4 - 2  
Skelleftea - Färjestad 2 - 2  
Växjö - Rögle 3 - 3  
Örebro - HV 71 5 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan (2.m.) 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarov (2.m.) 3 - 1  
Rjazany - Molot Perm (2.m.) 4 - 1  
Szarjarka Karaganda - Kazzink-Torpedo (2.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Mega Leks 74 - 57  
Metalac Farmakom - Olimpija Ljubljana 74 - 61  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - SEQ Stars 82 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 72 - 78  
Jindrichuv Hradec - Svitavy 91 - 94  
Opava - Pardubice 95 - 86  
Prostejov - Ostrava 95 - 79  
USK Praha - Usti nad Labem 79 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders (2.m.) 93 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Strasbourg 85 - 93  
Dijon - Antibes 67 - 46  
Limoges - Chalon sur Saone 88 - 94  
Nancy - Le Havre 98 - 68  
Orleans - Gravelines 85 - 80  
Pau Orthez - Nanterre 86 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 128 - 102  
Phoenix Fuelmasters - Tropang Texters 96 - 108  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - AEN Kifiszia 73 - 66  
Arkadikosz Tripoleosz - PAOK 66 - 68  
Koloszosz Rodosz - Trikala 79 - 69  
Rethymno - Koroivosz Amaliadasz 75 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel TA 84 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Dragonflies - Nishinomiya 78 - 89  
Hokkaido - Chiba 61 - 51  
Kanagawa Thunders - Nagoya Dolphins 90 - 82  
Tokyo Alvark - Tochigi 63 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Koszalin 72 - 52  
Trefl Sopot - Czarni Slupsk 49 - 61  
Zielona Gora - Tarnobrzeg 101 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 77 - 79  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 89 - 73  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas 70 - 62  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kecskemét 77 - 72  
Nyíregyháza - Körmend 84 - 90  
Sopron - Jászberény 87 - 71  
Szolnok - Kaposvár 76 - 52  
Szombathely - MAFC 86 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 103 - 88  
Boston - Miami 101 - 89  
Dallas - Denver 108 - 108, h.u. 122 - 116  
Indiana - Charlotte 95 - 96  
LA Lakers - Memphis 95 - 112  
New York - Orlando 108 - 95  
Philadelphia - Washington 94 - 103  
Sacramento - LA Clippers 107 - 117  
Toronto - Cleveland 99 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Telekom Bonn 87 - 72  
Göttingen - Ludwigsburg 83 - 91  
Tübingen - Bayreuth 65 - 67  
Ulm - Bremerhaven 85 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Galatasaray 77 - 68  
Istanbul BB - Besiktas 74 - 69  
RH Gaziantepspor - Banvitspor 83 - 81  
Trabzonspor - Karsiyaka 67 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Edirne 82 - 55  
Yakin Dogu Univ. - Antakya Hatay 64 - 78  
Kézilabda (BL, 16 közé jutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Motor Zaporozsje 30 - 31  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Veszprém 28 - 29  
RK Zagreb - Celje 24 - 23  
Wisla Plock - Paris SG 22 - 27  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Baia Mare 21 - 18  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Skanderborg 24 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Dinamo Bukarest 28 - 28  
Magdeburg - Granollers 32 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Nantes 27 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - SZKA Minszk 32 - 26  
St. Raphael - Winterthur 28 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Chambery 22 - 28  
CSM Bukarest - Ystad 27 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Randers 22 - 27  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Érd 18 - 17  
Krim Ljubljana - Kristiansand 30 - 20  
Lada Toljatti - Zvezda Zvenyigorod 33 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 32 - 30  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 20 - 29  
Stal Mielec - Gwardia Opole 23 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 29 - 22  
Gyöngyös - Cegléd 29 - 27  
Mezőkövesd - Vác 32 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Debrecen 28 - 30  
Vác - Fehérvár 27 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Bodö 22 - 26  
Elverum - Stord 39 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Gummersbach 22 - 23  
Kiel - Füchse Berlin 26 - 21  
Melsungen - Wetzlar 29 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Oldenburg 33 - 37  
Füchse Berlin - Dortmund 24 - 24  
SVG Celle - Rosengarten-Buchholz 28 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Nexe Nasice 27 - 27  
Vojvodina - Tatran Presov 26 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Ciudad Encantada 27 - 27  
Barcelona - Huesca 42 - 32  
Benidorm - Puerto Sagunto 23 - 23  
Teucro - AX Puente Genil 20 - 21  
Villa de Aranda - Sinfin 32 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun 31 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Malmö 26 - 36  
Guif - Alingsas 23 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Heid 26 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Bradford 0 - 1  
Burton - Walsall 0 - 0  
Colchester - Shrewsbury 0 - 0  
Coventry - Fleetwood 1 - 2  
Crewe - Barnsley 1 - 2  
Doncaster - Millwall 1 - 1  
Gillingham - Chesterfield 1 - 2  
Peterborough - Swindon 1 - 2  
Rochdale - Sheffield Utd. 2 - 0  
Scunthorpe - Oldham 1 - 1  
Wigan - Bury 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Barnet 2 - 2  
Dag & Red - Yeovil 0 - 1  
Hartlepool - Northampton 0 - 0  
Leyton - Crawley 2 - 0  
Morecambe - Carlisle 1 - 2  
Newport - Mansfield 1 - 0  
Plymouth - Notts County 1 - 0  
Portsmouth - Cambridge Utd. 2 - 1  
Stevenage - Exeter 0 - 2  
Wimbledon - Oxford Utd. 1 - 2  
Wycombe - Bristol Rovers 1 - 0  
York - Luton 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Milton Keynes Dons 3 - 2  
Bolton - Burnley 1 - 2  
Cardiff - Preston 2 - 1  
Charlton - Reading 3 - 4  
Fulham - Middlesbrough 0 - 2  
Huddersfield - Ipswich 0 - 1  
Nottingham - Bristol City 1 - 2  
QPR - Birmingham 2 - 0  
Rotherham - Brentford 2 - 1  
Wolverhampton - Derby County 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Forest Green 2 - 2  
Guiseley - Braintree 1 - 1  
Kidderminster - Bromley 0 - 1  
Macclesfield - Wrexham 0 - 0  
Southport - Boreham 0 - 3  
Welling Utd. - Aldershot 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Juventud Unida San Luis 1 - 1  
Chacarita Juniors - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 0  
Talleres Cordoba - Central Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Godoy Cruz 2 - 3  
Defensa Justicia - Aldosivi 4 - 0  
Estudiantes LP - Argentinos Juniors 4 - 1  
Huracan - San Lorenzo 1 - 1  
Sarmiento - Quilmes 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Brisbane Roar 3 - 0  
Melbourne Victory - Sydney FC 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Kortrijk 0 - 2  
OH Leuven - Oostende 4 - 1  
St. Truiden - Zulte Waregem 1 - 2  
Westerlo - Mouscron-Peruwelz 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Darmstadt 2 - 2  
Hamburg - Ingolstadt 1 - 1  
VfB Stuttgart - Hannover 1 - 2  
Wolfsburg - Bayern München 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Düsseldorf 3 - 2  
Bochum - Sandhausen 3 - 2  
Freiburg - Kaiserslautern 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Rostock 0 - 1  
Dynamo Dresden - Fortuna Köln 4 - 0  
Holstein Kiel - Aalen 1 - 0  
Münster - Chemnitz 3 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Bremen Amatőr 0 - 1  
Wehen - Osnabrück 0 - 2  
Würzburg - Mainz Amatőr 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - San Luis de Quillota 2 - 0  
Universidad de Concepcion - Union Espanola 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Agia Napa 3 - 0  
Arisz Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 0  
Pafosz - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Paralimni - Omonia Nicosia 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Brno 3 - 0  
Olomouc - Plzen 0 - 1  
Pribram - Bohemians 1905 0 - 0  
Slovacko - Jihlava 3 - 1  
Teplice - Liberec 0 - 3  
Zlín - Mladá Boleslav 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Sönderjyske 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Nimes 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Orleans 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Angers 2 - 2  
Montpellier - Lille 3 - 0  
Reims - Bordeaux 4 - 1  
Toulouse - Rennes 1 - 2  
Troyes - Lorient 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - Plataniasz 2 - 1  
Panetolikosz - Xanthi 2 - 2  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Zwolle 1 - 0  
PSV - ADO Den Haag 2 - 0  
Twente - Groningen 2 - 0  
Vitesse - Willem II 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Lokomotív Zagreb 1 - 3  
Rijeka - Hajduk Split 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 2 - 0  
Bnei Yehuda TA - Maccabi TA 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmone 3 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana 1 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 0 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Omiya Ardija 0 - 1  
Jubilo Iwata - Nagoya GE 0 - 1  
Kashiwa R. - Urawa RD 1 - 2  
Sagan Tosu - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Shonan Bellmare - Albirex Niigata 1 - 2  
Vissel Kobe - Kofu 0 - 2  
Yokohama FM - Vegalta Sendai 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Wakra 1 - 0  
Qatar SC - Al-Mesaimeer 3 - 0  
Umm-Salal - Al-Gharrafa 4 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Rionegro Aguilas 0 - 0  
Boyaca Chico - Fortaleza 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Jiangsu Sainty 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Korona Kielce 3 - 2  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 3 - 1  
Wisla Krakkó - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - UNAM Pumas 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr 2 - 1  
Honvéd - FTC 2 - 1  
MTK - Békéscsaba 0 - 0  
Paks - Vasas 3 - 0  
Puskás Akadémia - Videoton 0 - 1  
Újpest - Debrecen 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Szolnok 0 - 0  
Gyirmót - Kisvárda 0 - 0  
Mezőkövesd - Balmazújváros 1 - 0  
Soroksár - Csákvár 1 - 1  
Szeged - Siófok 1 - 2  
Szigetszentmiklós - Sopron 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Roma 1 - 3  
Milan - Torino 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Livorno 2 - 1  
Brescia - Como 2 - 1  
Crotone - Vicenza 2 - 0  
Entella - Perugia 2 - 1  
Lanciano - Bari 1 - 0  
Latina - Modena 0 - 1  
Pescara - Ascoli 2 - 2  
Ternana - Spezia 1 - 2  
Trapani - Salernitana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Bassano 1 - 2  
Cuneo - Pro Patria 2 - 1  
Padova - Renate 1 - 0  
Pro Piacenza - Pavia 1 - 2  
Reggiana - Feralpisalo 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Lucchese 3 - 0  
L'Aquila - Tuttocuoio 0 - 0  
Pistoiese - Rimini 1 - 0  
Pontedera - Lupa Roma 0 - 0  
Prato - Arezzo 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Matera 1 - 1  
Catania - Casertana 0 - 1  
Ischia - Lecce 0 - 3  
Martina Franca - Catanzaro 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 1 - 2  
Mattersburg - Wolfsberg 1 - 1  
Ried - Sturm Graz 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Rubio 0 - 1  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 2 - 4  
General Diaz - Libertad Asuncion 1 - 0  
River Plate Asuncion - Guarani Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Viseu 1 - 1  
Benfica B - Chaves 0 - 1  
Braga B - Covilha 0 - 2  
Freamunde - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Leixoes - Aves 3 - 1  
Olhanense - Sporting CP B 1 - 0  
Oriental de Lisboa - Gil Vicente 1 - 1  
Penafiel - Guimaraes B 3 - 0  
Portimonense - Farense 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Braga 0 - 0  
Boavista - Rio Ave 1 - 2  
Estoril - Setúbal 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Norwich 1 - 0  
Southampton - Chelsea 1 - 2  
Stoke - Aston Villa 2 - 1  
Watford - Bournemouth 0 - 0  
West Bromwich - Crystal Palace 3 - 2  
West Ham - Sunderland 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Targu Mures - Botosani 1 - 0  
Universitatea Craiova - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 1 - 1  
Dundee - Inverness CT 1 - 1  
Hearts - Kilmarnock 1 - 0  
Motherwell - Partick Thistle 3 - 1  
Ross County - Dundee Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Livingston 1 - 3  
Dumbarton - Hibernian 3 - 2  
Falkirk - Queen of South 3 - 1  
Raith Rovers - Greenock Morton 3 - 2  
Rangers - St. Mirren 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Ponferradina 4 - 2  
Cordoba - Osasuna 0 - 1  
Numancia - Alcorcon 1 - 1  
UE Llagostera - Girona 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Somozas - Coruxo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Union Irun 2 - 2  
Arenas de Getxo - Real Madrid B 2 - 1  
Barakaldo - Portugalete 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Badalona 1 - 2  
Pobla de Mafumet - Eldense 2 - 1  
Villarreal B - Reus 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - San Roque de Lepe 1 - 1  
Granada B - Jumilla 3 - 0  
Marbella - Almería B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Rayo Vallecano 2 - 2  
Getafe - Celta Vigo 0 - 1  
Real Madrid - Atl. Madrid 0 - 1  
Real Sociedad - Malaga 1 - 1  
Sp. Gijón - Espanyol 2 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Chiasso 1 - 2  
Wil - Wohlen 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 0 - 1  
Sion - Luzern 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Norrköping 0 - 1  
Jönköping Södra - Östersund 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Degerfors 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Assyriska 3 - 1  
Värnamo - Elfsborg 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Sirius 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Brommapojkarna 4 - 2  
Trollhättan - Häcken 2 - 6  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - GAIS 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Najran 1 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - OFK Belgrád 3 - 1  
Javor Ivanjica - Vozdovac 0 - 0  
Mladost Lucani - Radnicki Nis 0 - 1  
Novi Pazar - Borac 0 - 0  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 1 - 2  
Radnik Surdulica - Cukaricki 2 - 1  
Spartak Zlatibor Voda - RAD Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Senica 1 - 0  
Trencin - Slovan Bratislava 0 - 2  
Zemplin Michalovce - Trnava 0 - 1  
Zlate Moravce - Ruzomberok 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Zavrc 2 - 2  
Maribor - Celje 0 - 1  
Rudar Velenje - Krsko Posavlje 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Giresunspor 2 - 0  
Karsiyaka - Gaziantep Bld. Spor 1 - 1  
Sanliurfaspor - Boluspor 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Adanaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Bursaspor 0 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Konyaspor 0 - 2  
Rizespor - Kasimpasa 2 - 0  
Trabzonspor - Osmanlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Juventud - Villa Teresa 0 - 1  
Sud América - Racing Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Carmarthen 2 - 4  
Bangor City - Port Talbot 0 - 2  
Connah's Quay - Newtown 1 - 0  
Rhyl - Haverfordwest 1 - 1  
TNS - Airbus 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glentoran 1 - 0  
Ballymena Utd. - Dungannon 2 - 4  
Cliftonville - Coleraine 1 - 3  
Linfield - Glenavon 1 - 1  
Portadown - Carrick 0 - 0  
Warrenpoint - Crusaders 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newcastle 32 - 6  
Northampton Saints - Worcester 38 - 18  
Sale - Saracens 36 - 36  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leeds Rhinos 32 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - La Rochelle 31 - 27  
Clermont - Oyonnax 44 - 16  
Racing-Metro - Castres 9 - 13  
Section Paloise - Bordeaux 3 - 15  
Stade de France - Grenoble 18 - 33  
Toulon - Brive 44 - 15  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 21 - 10  
Olaszország - Skócia 20 - 36  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Ospreys 30 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Waikato Chiefs 21 - 27  
Cape Town Stormers - Pretoria Bulls 33 - 9  
Japan Sunwolves - Johannesburg Lions 13 - 26  
Perth Force - Melbourne Rebels 19 - 25  
Port Elizabeth S. Kings - Durban Natal Sharks 8 - 43  
Sydney Waratahs - Queensland Reds 30 - 10  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Snooker (Gdynia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - L. Highfield 2 - 4  
B. Hawkins - J. Perry 4 - 2  
B. Hawkins - J. Robertson 4 - 3  
B. Hawkins - Y. Delu 4 - 0  
B. Woollaston - A. Ploner 4 - 1  
D. Dale - A. Taylor 4 - 2  
D. Wells - R. Muir 0 - 4  
I. Burns - R. Hull 0 - 4  
J. Perry - A. Hugill 4 - 2  
J. Perry - D. Craig 4 - 1  
J. Robertson - M. Wasley 4 - 2  
Jam. Jones - C. Norbury 4 - 1  
K. Wilson - D. Jones 4 - 1  
L. Hang - P.S. Davison 4 - 3  
L. Walker - Ga. Greene 4 - 1  
L. Wenbo - E. Slessor 0 - 4  
M. Dunn - D. Hill 4 - 2  
M. Holt - I. Glover 4 - 3  
M. Holt - M. O'Donnell 1 - 4  
M. Leslie - R. Causton 2 - 4  
M.J. Williams - D. Junhui (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
P. Lines - K. Wilson 2 - 4  
R. Day - M. Joyce 4 - 1  
R. Milkins - P. Lines 1 - 4  
R. Williams - M. Gould 2 - 4  
S. Bingham - F. Patrick 3 - 4  
S. Carrington - T. Rees 4 - 0  
S. Donaldson - S. Wilson 4 - 1  
S. Murphy - M.J. Davis 4 - 2  
Z. Yuelong - M. Williams 4 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - B. Tomic 1 - 2  
D. Thiem - S. Querrey 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Huey T / Mirnyi M 1 - 2  
Petzschner P / Peya A - Marach O / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Wickmayer - S. Stephens 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Mchale C - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Irigoyen M / Kania P 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thompson - V. Millot    
K. De Schepper - A. Pavlasek    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - C. Suarez Navarro 1 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Errani S / Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Dubaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Baghdatis - S. Wawrinka 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Bolelli S / Seppi A 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur-selejtező,női egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Liu - C. Liu 2 - 1  
K. Piter - Yux. Zhang 2 - 1  
K.L. Zhang - E. Hozumi 2 - 1  
L. Kumkhum - Y-F. Xu 2 - 1  
M. Zanevska - M. Melnikova 1 - 2  
Mi. Kato - Jin.J. Lu 2 - 1  
N. Vaidisova - L. Zhu    
N.N. Roslan - P. Leykina 0 - 2  
R. Ozaki - L. Pous Tio 2 - 1  
T. Majeric - B. Krejcikova 0 - 2  
Zh. Yang - J. Noordin 2 - 1  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Mestach - S. Crawford 1 - 2  
A. Gamiz - Xin. Han 0 - 2  
H. Kuwata - J. Glushko 0 - 2  
L. Davis - L. Chirico 2 - 1  
L. Dominguez Lino - M. Larcher de Brito 2 - 0  
M. Minella - A.S. Sanchez 2 - 0  
M. Sanchez - A. Tatishvili 1 - 2  
N. Gibbs - R. Zarazua 2 - 0  
P. Martic - G. Voskoboeva 2 - 0  
R. Peterson - A. Kudryavtseva 0 - 2  
S. Peer - V. Golubic 0 - 2  
S. Soler Espinosa - P. Parmentier 0 - 2  
V. Cepede Royg - M. Erakovic 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - P. Cuevas 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - P. Carreno-Busta 0 - 2  
P. Cuevas - T. Monteiro 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta/Marrero - Martin A / Podlipnik-Castillo H 2 - 1  
G. Duran / A. Molteni - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - KSI 14 - 7  
Pécs - Kaposvár 9 - 11  
Szentes - UVSE 13 - 11  
Tatabánya - Debrecen 9 - 9  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd 14 - 9  
OSC - Eger 9 - 11  
Szolnok - FTC 19 - 10  
Vasas - Szeged 4 - 16  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Canottieri Napoli 7 - 11  
Brescia - Savona 12 - 6  
Lazio - Bogliasco 8 - 8  
Rari Nantes Sori - Posillipo Napoli 5 - 10  
Recco - SM Verona 14 - 4  
Roma - Florentia 12 - 10  
Trieste - Ortigia 10 - 7

 

2016.02.26.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Indians Espoo 6 - 9  
Viikingit Helsinki - Tapanilan Erä 7 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Lazio 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Autos Lobelle Santiago 11 - 3  
Elche - Jumilla 1 - 1  
Murcia - Levante 8 - 3  
Palma Manacor - Jaen 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Rochester 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 5 - 2  
Karlovy Vary - Vítkovice 1 - 5  
Mladá Boleslav - Plzen 5 - 1  
Olomouc - Liberec 0 - 2  
Pardubice - Litvínov 2 - 1  
Trinec - Sparta Praha 2 - 2  
Zlín - Mountfield HK 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rungsted 3 - 4  
Herning - Gentofte 7 - 2  
Odense - SönderjyskE 3 - 6  
Rödovre - Herlev Eagles 3 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - SaPKo 3 - 5  
Keupa - Jokipojat 3 - 1  
Kiekko-Vantaa - Kajaanin Hokki 3 - 5  
Roki - Tuto 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 3 - 1  
Ilves - Tappara 2 - 4  
Turku PS - Kärpät 0 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix - Lyon 6 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk (3.m.) 1 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 0 - 6  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa (3.m.) 3 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen (2.m.) 9 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - NY Islanders 1 - 1  
Chicago - Nashville 1 - 3  
Columbus - New Jersey 6 - 1  
Dallas - Winnipeg 3 - 6  
Florida - Arizona 3 - 2  
Los Angeles - Edmonton 2 - 1  
Philadelphia - Minnesota 3 - 2  
St. Louis - NY Rangers 1 - 2  
Toronto - Carolina 3 - 1  
Vancouver - Ottawa 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bremerhaven 5 - 7  
Freiburg - Dresden 3 - 5  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 1 - 0  
Kassel - Crimmitschau 3 - 3  
Kaufbeuren - Rosenheim 4 - 1  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 0 - 2  
Ravensburg - Riessersee 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hamburg 6 - 2  
Iserlohn - Eisbären Berlin 3 - 3  
Krefeld - Wolfsburg 4 - 1  
Mannheim - Düsseldorf 3 - 2  
Nürnberg - Köln 3 - 1  
Schwenningen - München 0 - 5  
Straubing - Ingolstadt 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (1.m.) 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Linz (1.m.) 3 - 5  
Vienna Capitals - Villach (1.m.) 2 - 3  
Znojmo - Dornbirn (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ajoie (5.m.) 1 - 6  
Langenthal - Red Ice Martigny (5.m.) 0 - 4  
Olten - Visp (5.m.) 9 - 4  
Rapperswil - Thurgau (5.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 3 - 2  
Biel - Ambri 4 - 2  
Davos - Zürich Lions 5 - 6  
Kloten - Langnau Tigers 5 - 3  
Lugano - Zug 2 - 2  
Servette - Fribourg 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Sundsvall 2 - 2  
Björklöven - Asplöven 3 - 3  
Karlskoga - AIK 2 - 2  
Leksand - Västeras 2 - 6  
Oskarshamn - Tingsryd 3 - 1  
Pantern Malmö - Vita Hasten 0 - 2  
Timra - Mora 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Växjö 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 6 - 3  
Kosice - Martin 4 - 3  
Nitra - Poprad 6 - 3  
Piestany - Zvolen 3 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Balasiha (2.m.) 4 - 4  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan (1.m.) 1 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarov (1.m.) 3 - 1  
Rjazany - Molot Perm (1.m.) 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Kazzink-Torpedo(1.m.) 1 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (2.m.) 3 - 0  
Tver - Cselmet Cseljabinszk (2.m.) 3 - 1  
VMF-Karelija - Izssztal Izsevszk (2.m.) 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Sentjur 77 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Illawarra (3.m.) 89 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu (1.m.) 104 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Anadolu Efes 91 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Olympiakosz 82 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Monaco 74 - 74, h.u. 96 - 99  
Paris Levallois - Reims 87 - 87, h.u. 99 - 101  
Rouen - Adecco ASVEL 65 - 99  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - NLEX Road Warriors 106 - 99  
SM Beermen - Globalport Batang Pier 120 - 109  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kumamoto - Tokyo Sunrockers 64 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guandong - Liaoning (1.m.) 104 - 104, h.u. 114 - 116  
Sichuan - Xinjiang (1.m.) 114 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Slask Wroclaw 72 - 79  
Torun - Szczecin 76 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Alba Fehérvár 86 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 112 - 107  
New Orleans - Oklahoma City 123 - 119  
Orlando - Golden State 114 - 130  
Phoenix - Brooklyn 106 - 116  
Portland - Houston 105 - 119  
Utah - San Antonio 78 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Mitteldeutscher 71 - 85  
Oldenburg - Hagen 103 - 86  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Vardar SCBT 26 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Dunaújváros (Helyszín: Dunaújváros) 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Eslöv 19 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - Southend 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Sheffield Wed. 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Union SF 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Melbourne City 2 - 1  
Western Sydney - Perth Glory 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Lokeren 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hertha BSC 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Fürth 2 - 1  
Paderborn - RB Leipzig 0 - 1  
Union Berlin - Karlsruhe 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart Amatőr - Hallescher FC 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Dep. Iquique 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aarhus 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Nancy 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Clermont 1 - 2  
Creteil - Laval 0 - 0  
Dijon - Tours 3 - 0  
Metz - Brest 2 - 2  
Niort - Le Havre 0 - 0  
Paris FC - Auxerre 2 - 2  
Valenciennes - Sochaux 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Bastia 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - PSV 2 3 - 2  
Eindhoven - Telstar 2 - 1  
Emmen - Almere City 5 - 6  
F. Sittard - Oss 3 - 0  
RKC Waalwijk - Helmond 2 - 2  
Venlo - NAC Breda 4 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Nijmegen 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 2 - 1  
NK Zagreb - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khoor - Al-Ahli (QAT) 0 - 2  
Al-Rayyan - Lekhwiya 5 - 0  
Al-Sailiya - Al-Khuraitiat 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Dep. Pasto - Envigado 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trujillanos - River Plate 0 - 4  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - DVO Tachira 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Cagliari 2 - 0  
Novara - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - Austria Klagenfurt 1 - 2  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 0 - 1  
Kapfenberg - Austria Lustenau 2 - 4  
Liefering - St. Pölten 1 - 2  
Wiener Neustadt - LASK Linz 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Pacos Ferreira 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Petrolul Ploiesti 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Celtic 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Las Palmas 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Wehda 1 - 1  
Al-Raed - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Hajer Al-Ahsa - Al-Faisaly 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Vojvodina 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Zilina 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Kayserispor 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Bala Town 3 - 2  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Team Wellington 1 - 6  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - St. Helens 22 - 31  
Warrington - Wakefield 34 - 16  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Franciaország 19 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Dunedin Highlanders 33 - 31  
Bloemfontein Cheetahs - Jaguares Argentina 33 - 34  
Canberra Brumbies - Wellington Hurricanes 52 - 10  
Snooker (Gdynia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Greig, David 4 - 3  
A. Higginson - J.R. Clarke 4 - 3  
A. Higginson - K. Filipiak 4 - 3  
A. McManus - D. Poomjaeng 3 - 4  
A. Zhang - B. Pinches 4 - 2  
A. Zhang - M. Selt 0 - 4  
C. Wakelin - R. Beckham 2 - 4  
D. Grace - S. Hallworth 3 - 4  
F. O'Brien - O. Brown 4 - 1  
G. Dott - Rh. Clark (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
G. Wilson - T. Un-Nooh 2 - 4  
Ge. Greene - K. Filipiak 3 - 4  
J. Lisowski - C. Yupeng 4 - 2  
J. Lisowski - D. Poomjaeng 4 - 2  
J. Walker - A. Hamilton 2 - 4  
K. Doherty - A. Duffy    
L. Brecel - J. Swail 4 - 3  
M. Davis - H. Akbar 4 - 2  
M. Fu - M. Selt 4 - 0  
M. Fu - V. Calabrese (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. King - M. Wild 4 - 2  
M. Mann - S. Lam 4 - 3  
M. Selby - J. Higgins 4 - 2  
M. Selby - J. Roberts (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. White - K. Hirani 4 - 1  
P. Ebdon - M. Collumb 4 - 3  
R. Lawler - D. Morris 3 - 4  
R. McLeod - C. Melling 4 - 1  
Rh. Clark - M. Mann 3 - 4  
S. Baird - J. Baddeley 4 - 0  
S. Baird - M. White 4 - 2  
S. Hallworth - L. Brecel 3 - 4  
S. Maguire - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. O'Sullivan - M. Georgiou 4 - 2  
T. Ford - N. Saengkham 4 - 3  
T. Pengfei - A. Stefanow 4 - 1  
Z. Surety - E. Sharav 2 - 4  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Haase 2 - 0  
G. Dimitrov - D. Thiem 0 - 2  
T.H. Fritz - S. Querrey 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bedene A / Muller G 2 - 1  
Erlich J / Fleming C - Petzschner P / Peya A 0 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Fyrstenberg/SGonzale 2 - 0  
Marach O / Martin F - Butorac E / Lipsky S 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - C. McHale 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - C. McHale 1 - 2  
N. Osaka - S. Stephens 0 - 2  
Y. Wickmayer - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArruabarrenaL/GoncalvesPC - Irigoyen M / Kania P 1 - 2  
Han X / Mchale C - Rodionova AN /VoskoboevaG 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Maria T / Sanchez M 2 - 0  
Pavlyuchenkova/Wickmayer - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - A. Pavlasek    
F. Nielsen - K. De Schepper    
J. Thompson - P-H. Herbert    
K. Khachanov - V. Millot    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - C. Suarez Navarro 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Petkovic    
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Martinez Sa - Errani S / Suarez Navarro 0 - 2  
Kasatkina D / Vesnina E - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - M. Baghdatis 1 - 2  
N. Kyrgios - S. Wawrinka    
Tenisz (Dubaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Seppi A - Kubot L / Matkowski M 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Chung H / Vesely J 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kobelt - Ze Zhang    
Y. Kibi - Ji. Wang    
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - F. Delbonis 2 - 1  
P. Carreno-Busta - R. Carballes Baena 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta/Marrero - Gonzalez M / Sa A 2 - 0  
Delbonis F / Schwartzman - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
Dutra Silva R / Souza - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád 9 - 6  
Mornar - Mladost Zagreb 10 - 7  
Radnicki Kragujevac - Vojvodina 14 - 7  

 

2016.02.25.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Wade 7 - 5  
G. Anderson - R. van Barneveld 7 - 3  
M. van Gerwen - M. Smith 7 - 1  
P. Taylor - D. Chisnall 7 - 5  
P. Wright - R. Thornton 6 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Storvreta 3 - 6  
Växjö - Mullsjö 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - St. John's 4 - 3  
Hartford - Portland 0 - 1  
Iowa - Manitoba 2 - 1  
Milwaukee - Rockford 4 - 6  
Stockton - San Diego 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasan Sport - Kalpa 4 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szocsi (3.m.) 3 - 0  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (3.m.) 3 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit (3.m.) 1 - 0  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Fehérvár (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Buffalo 1 - 0  
Boston - Pittsburgh 5 - 1  
Colorado - San Jose 3 - 3  
Washington - Montreal 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 3 - 2  
Lillehammer - Kongsvinger 5 - 2  
Manglerud - Valerenga 2 - 1  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 2 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 5 - 1  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden 5 - 1  
Valpellice - Renon/Ritten 1 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Cortina 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö 4 - 1  
HV 71 - Färjestad 3 - 2  
Karlskrona - Lulea 1 - 2  
MODO - Skelleftea 2 - 5  
Örebro - Djurgarden 1 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Balasiha (1.m.) 4 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (1.m.) 3 - 0  
Tver - Cselmet Cseljabinszk (1.m.) 2 - 2  
VMF-Karelija - Izssztal Izsevszk (1.m.) 3 - 0  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders (1.m.) 96 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Unicaja Malaga 78 - 55  
Lok.Kubany Krasznodar - Cedevita Zagreb 87 - 63  
Panathinaikosz - Fenerbahce Ülker 76 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Real Madrid 86 - 90  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 108 - 98  
Laboral Kutxa - Zalgiris Kaunas 71 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 109 - 104  
Cleveland - Charlotte 114 - 103  
Dallas - Oklahoma City 103 - 116  
Detroit - Philadelphia 111 - 91  
Indiana - New York 108 - 105  
LA Clippers - Denver 81 - 87  
Memphis - LA Lakers 128 - 119  
Miami - Golden State 112 - 118  
Sacramento - San Antonio 92 - 108  
Toronto - Minnesota 114 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Braunschweig 69 - 68  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Barcelona 24 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holstebro 27 - 22  
Ribe-Esbjerg - Silkeborg 24 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Midtjylland 25 - 26  
Ringköbing - Viborg 19 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PLER - Balmazújváros 24 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Redbergslids 25 - 26  
Skövde - Aranäs 24 - 27  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Santos Laguna 0 - 0  
Tigres - Salt Lake 2 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Olympiakosz (Ki jut tovább?)    
Ath. Bilbao - Marseille 1 - 1  
Augsburg - Liverpool (Ki jut tovább?)    
Basel - St-Etienne 2 - 1  
Dortmund - Porto (Ki jut tovább?)    
Fenerbahce - Lokomotív Moszkva (Ki jut tovább?)    
Fiorentina - Tottenham (Ki jut tovább?)    
FK Krasznodar - Sparta Praha 0 - 3  
Galatasaray - Lazio (Ki jut tovább?)    
Lazio - Galatasaray 3 - 1  
Leverkusen - Sporting CP 3 - 1  
Liverpool - Augsburg 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Fenerbahce 1 - 1  
Manchester Utd. - Midtjylland 5 - 1  
Marseille - Ath. Bilbao (Ki jut tovább?)    
Midtjylland - Manchester Utd.(Ki jut tovább?)    
Molde - Sevilla 1 - 0  
Napoli - Villarreal 1 - 1  
Olympiakosz - Anderlecht 1 - 0  
Porto - Dortmund 0 - 1  
Rapid Wien - Valencia 0 - 4  
Sahtar Doneck - Schalke (Ki jut tovább?)    
Schalke - Sahtar Doneck 0 - 3  
Sevilla - Molde (Ki jut tovább?)    
Sparta Praha - FK Krasznodar (Ki jut tovább?)    
Sporting CP - Leverkusen (Ki jut tovább?)    
St-Etienne - Basel (Ki jut tovább?)    
Tottenham - Fiorentina 3 - 0  
Valencia - Rapid Wien (Ki jut tovább?)    
Villarreal - Napoli (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 0 - 0  
Dep. Tolima - Boyaca Chico 2 - 1  
Independiente SF - Cortulua 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Millionarios 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Nacional 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Boca Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Independiente del Valle 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Cobresal 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fateh 1 - 0  
Al-Taawon - Al-Khaleej 2 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Ausztria 1 - 1  
U19Törökország - U19Csehország 2 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Castleford 24 - 31  
Wigan - Salford 20 - 16  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Glasgow Warriors 15 - 18  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Lokomotív Baku 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Latina 0 - 3  
Snooker (Championship League, 3.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
A. Carter - M. Davis 3 - 0  
D. Dale - M. Holt 3 - 2  
F. O'Brien - D. Dale 0 - 3  
F. O'Brien - K. Wilson 1 - 3  
F. O'Brien - M. Davis 1 - 3  
M. Gould - K. Wilson 3 - 2  
M. Gould - M. Davis (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Holt - M. Gould 3 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Tursunov - D. Thiem 1 - 2  
G. Dimitrov - D. Young 2 - 0  
I. Marchenko - B. Tomic 0 - 2  
R. Haase - Al. Bedene 2 - 1  
R. Harrison - I. Marchenko 1 - 2  
S. Querrey - K. Nishikori 2 - 0  
T.H. Fritz - V. Estrella Burgos 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - De Bakker T / Haase R 2 - 0  
Chardy J / Paes L - Marach O / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - D. Kovinic 2 - 1  
D. Cibulkova - J. Larsson 2 - 1  
J. Konta - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
O. Govortsova - S. Stephens 0 - 2  
S. Rogers - J. Larsson 1 - 2  
V. Azarenka - D. Cibulkova    
Y. Wickmayer - M. Puig 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erakovic M / Soler-Espino - Han X / Mchale C 0 - 2  
Irigoyen M / Kania P - Glushko J / Peterson R 2 - 1  
Mestach A-S / Schuurs D - Maria T / Sanchez M 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - A. Setkic    
F. Krajinovic - F. Nielsen    
R. Ramanathan - A. Pavlasek    
T. Lamasine - P-H. Herbert    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - E. Vesnina 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Petkovic 1 - 2  
R. Vinci - A. Radwanska 1 - 2  
S. Zheng - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Martinez Sa - Bondarenko K / Savchuk O 2 - 0  
Errani S / Suarez Navarro - Mattek-Sands B / Shvedova 2 - 1  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Babos/Görges 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Kasatkina D / Vesnina E 1 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - F. Lopez    
N. Kyrgios - T. Berdych 2 - 0  
P. Kohlschreiber - S. Wawrinka 0 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Baghdatis 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Seppi A - Murray J / Robredo T 2 - 0  
Kubot L / Matkowski M - Nestor D / Stepanek R 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Lajovic 1 - 2  
D. Munoz-De La Nava - T. Monteiro 1 - 2  
D.S. Schwartzman - F. Delbonis 1 - 2  
P. Cuevas - F. Bagnis 2 - 0  
R. Carballes Baena - T. Bellucci 2 - 1  
S. Giraldo - G. Elias 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta/Marrero - Daniel T / Gimeno-Traver 2 - 0  
Cecchinato M / Lorenzi P - Gonzalez M / Sa A 0 - 2  
Martin A / Podlipnik-Cast - Bernardi P / Clezar G 2 - 1  
Melo M / Soares B - Almagro N / Russi E 2 - 0  

 

2016.02.24.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 5 - 5  
Gävle GIK - Granlo 0 - 6  
Helsingborg - Karlstad 7 - 2  
Pixbo Wallenstam - Warberg 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 3 - 2  
Toronto Marlies - Binghamton 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Keupa 0 - 3  
Kokkolan Hermes - JYP-Akatemia 5 - 2  
Leki - Jukurit 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ilves 3 - 1  
Kookoo - JYP 2 - 2  
Turku PS - Espoo Blues 2 - 2  
Ässät - Tappara 3 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal (4.m.) 1 - 1  
Brest - Angers (4.m.) 0 - 2  
Rouen - Grenoble (4.m.) 0 - 1  
Strasbourg - Gap (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk (2.m.) 4 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg (2.m.) 2 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany (2.m.) 5 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok (2.m.) 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen (1.m.) 5 - 2  
MAC Budapest - Fehérvár (1.m.) 5 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Philadelphia 3 - 1  
Detroit - Columbus 1 - 1  
Edmonton - Ottawa 1 - 4  
Los Angeles - Calgary 2 - 1  
Minnesota - NY Islanders 1 - 4  
New Jersey - NY Rangers 5 - 2  
Tampa Bay - Arizona 2 - 1  
Toronto - Nashville 2 - 3  
Winnipeg - Dallas 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Mannheim 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 5 - 3  
Asplöven - Leksand 1 - 3  
Mora - Björklöven 0 - 3  
Sundsvall - Timra 2 - 2  
Tingsryd - Pantern Malmö 1 - 1  
Vita Hasten - Karlskoga 3 - 5  
Västeras - Oskarshamn 7 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Rögle 6 - 6  
Växjö - Brynäs 4 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy 88 - 62  
Jindrichuv Hradec - Pardubice 78 - 102  
MMCITE Brno - Prostejov 68 - 94  
Opava - Usti nad Labem 89 - 80  
USK Praha - Ostrava 54 - 54, h.u. 67 - 64  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Lettország 81 - 87  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 71 - 57  
Észtország - Franciaország 47 - 76  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Olaszország 40 - 86  
Nagy-Britannia - Montenegró 71 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Ukrajna 52 - 85  
Németország - Szerbia 66 - 78  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Magyarország 87 - 77  
Portugália - Szlovákia 34 - 64  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Oroszország 50 - 76  
Svájc - Görögország 38 - 68  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 79 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Románia 77 - 63  
Izrael - Törökország 63 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Svédország 93 - 45  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München 82 - 82  
Banvitspor - Milano 69 - 72  
Karsiyaka - Galatasaray 67 - 64  
Limoges - Gran Canaria 65 - 82  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 102 - 76  
Strasbourg - Oldenburg 76 - 78  
Zaragoza - Trento 85 - 83  
Zielona Gora - UNIKSZ Kazany 68 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Skyliners Frankfurt (2.m.) 44 - 56  
Himik Juzsnij - Energia Targu Jiu (2.m.) 71 - 60  
Jenyiszej Krasznojarszk - Türk Telekom (2.m.) 75 - 68  
Juventus Utena - Cibona Zagreb (1.m.) 78 - 83  
Oostende - Chalon sur Saone (2.m.) 91 - 80  
RH Gaziantepspor - Varese (2.m.) 76 - 60  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Blackwater Elite 122 - 103  
Tropang Texters - Alaska Aces 100 - 108  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon 86 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Starogard Gdanski 92 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szolnok 84 - 54  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Sacramento 110 - 114  
Philadelphia - Orlando 115 - 124  
Portland - Brooklyn 112 - 104  
Utah - Houston 106 - 106, h.u. 117 - 114  
Washington - New Orleans 109 - 89  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kiel 27 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Kolding 25 - 25  
Skjern - Midtjylland 32 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 37 - 32  
Holstebro - Aarhus 31 - 19  
Köbenhavn - Randers 24 - 23  
Sönderjyske - Silkeborg 27 - 30  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nantes 28 - 23  
Chartres Metropole - Paris SG 24 - 35  
Montpellier - St. Raphael 35 - 24  
Pays d'Aix - Dunkerque 25 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kielce 25 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Drammen 25 - 20  
Kolstad - Arendal 25 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Tertnes Bergen 29 - 19  
Oppsal - Kristiansand 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - DHfK Leipzig 35 - 28  
Göppingen - Burgdorf-Hannover 35 - 28  
Magdeburg - Lübbecke 33 - 21  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Melsungen 26 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Morrazo Cangas 28 - 26  
Granollers - Aragón 30 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 20 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Hammarby 27 - 28  
Ystad - HIF Karlskrona 34 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Sparvägens 21 - 19  
Skövde - Höör 38 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Blackburn 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Estudiantes LP 1 - 2  
Lanus - Atl. Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Manchester City 1 - 3  
PSV - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Criciuma 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - D.C. United 2 - 0  
Seattle - América 2 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sion 2 - 2  
Sion - Braga (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Independiente Medellin 0 - 3  
Fortaleza - Once Caldas 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Bolivar 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Melgar 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Greenock Morton 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lyon - U19Ajax 0 - 3  
U19Paris SG - U19Middlesbrough 1 - 0  
U19Pribram - U19Benfica 1 - 1  
U19PSV - U19Roma 2 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Szerbia 0 - 2  
U19Franciaország - U19Olaszország 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Al-Hilal (KSA) 2 - 2  
Tractor Tabriz - Al-Jazeera (UAE) 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Nasaf Qarshi 2 - 1  
Al-Ain - El-Jaish 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Shanghai SIPG 2 - 1  
Suwon - Gamba Osaka 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Pohang 0 - 0  
Urawa RD - Sydney FC 2 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Auckland City 1 - 3  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Dresden 3 - 0  
Piacenza - Trefl Sopot 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Molfetta 3 - 0  
Padova - Vero Monza 3 - 0  
Perugia - Modena 2 - 3  
Trentino - Revivre Milano 3 - 1  
Verona - Ravenna 3 - 1  
Snooker (Championship League, 3.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D. Dale 3 - 1  
D. Dale - M. Davis 2 - 3  
F. O'Brien - A. Carter 2 - 3  
F. O'Brien - M. Gould 3 - 2  
K. Wilson - D. Dale 2 - 3  
K. Wilson - M. Holt 2 - 3  
M. Davis - K. Wilson 2 - 3  
M. Davis - M. Holt 3 - 1  
M. Gould - D. Dale 1 - 3  
M. Holt - A. Carter 3 - 2  
M. Holt - F. O'Brien 2 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - B. Tomic 0 - 2  
Al. Bedene - I. Karlovic    
D. Dzumhur - D. Thiem 0 - 2  
D. Ferrer - A. Dolgopolov 0 - 2  
D. Ferrer - J. Millman 2 - 0  
G. Dimitrov - D. Kudla 2 - 0  
R. Ram - B. Tomic 0 - 2  
S. Johnson - A. Dolgopolov 0 - 2  
S. Querrey - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Muller G - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Erlich J / Fleming C - Pavic M / Venus M 2 - 1  
Fyrstenberg/SGonzale - Johnson S / Querrey S 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - H. Watson 2 - 1  
I. Falconi - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
J. Glushko - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
J. Glushko - A.S. Sanchez 2 - 0  
L. Chirico - S. Stephens 1 - 2  
M. Duque Marino - N. Osaka 0 - 2  
O. Govortsova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
S. Crawford - M. Puig 0 - 2  
V. Azarenka - P. Hercog 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konta J / Watson H - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Rodriguez V / Zarazua R - Pavlyuchenkova/Wickmayer 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernych - A. Pavlasek    
M. Chiudinelli - R. Ramanathan    
T. Lamasine - A. Sidorenko    
V. Millot - Y. Nishioka    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - C. Vandeweghe 2 - 0  
C. Buyukakcay - R. Vinci 0 - 2  
C. Suarez Navarro - T. Bacsinszky 2 - 0  
C. Wozniacki - E. Vesnina 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - Babos T. 2 - 0  
J. Ostapenko - P. Kvitova 2 - 1  
M. Niculescu - A. Radwanska 0 - 2  
S. Zheng - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Dabrowski G / Martinez Sa 0 - 2  
Bondarenko K / Savchuk O - Garcia C / Mladenovic K 2 - 0  
Errani S / Suarez Navarro - Gasparyan M / Niculescu M 2 - 1  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Chan C W / Marosi K 2 - 0  
Kasatkina D / Vesnina E - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Kvitova P / Strycova B - Babos/Görges    
Tenisz (Dubaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - S. Wawrinka 0 - 2  
L. Rosol - F. Lopez 0 - 2  
N. Djokovic - M. Jaziri 2 - 0  
N. Kyrgios - M. Kukushkin 2 - 0  
P. Kohlschreiber - B. Coric 2 - 0  
R. Bautista-Agut - Hy. Chung 2 - 0  
T. Fabbiano - T. Berdych 0 - 2  
V. Pospisil - M. Baghdatis 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Vesely J - Bautista-Agut R / Sousa J 2 - 1  
Dodig I / Draganja M - Kubot L / Matkowski M 1 - 2  
Murray J / Robredo T - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Nestor D / Stepanek R - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Sugita - A. Kapas    
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - I. Cervantes-Huegun (esőszünet)    
T. Monteiro - N. Almagro 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin A / Podlipnik-Cast - Cuevas P / Granollers M    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Honvéd 15 - 8  
FTC - Szeged 12 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Rari Nantes Sori 10 - 4  
Canottieri Napoli - Trieste 9 - 7  
Florentia - Savona 11 - 12  
Lazio - Brescia 8 - 15  
Ortigia - Roma 9 - 9  
Posillipo Napoli - Recco 6 - 12  
SM Verona - Acquachiara 11 - 7

 

2016.02.23.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Viikingit Helsinki 2 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Linköping 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Grand Rapids 0 - 5  
Iowa - Manitoba 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi (3.m.) 1 - 2  
Litomerice - Havirov (3.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 3 - 1  
Karlovy Vary - Olomouc 3 - 5  
Liberec - Pardubice 4 - 2  
Litvínov - Chomutov 2 - 3  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 2 - 2  
Plzen - Sparta Praha 3 - 3  
Vítkovice - Zlín 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 0 - 1  
Gentofte - Aalborg 3 - 3  
Herlev Eagles - Frederikshavn 2 - 6  
Rungsted - Herning 3 - 1  
SönderjyskE - Rödovre 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - HIFK 1 - 4  
SaiPa - Kalpa 4 - 6  
Tappara - Ässät 1 - 1  
Vaasan Sport - Lukko 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Morzine-Avoriaz 5 - 2  
Dijon - Chamonix 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal (3.m.) 2 - 4  
Brest - Angers (3.m.) 4 - 2  
Rouen - Grenoble (3.m.) 3 - 1  
Strasbourg - Gap (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava (2.m.) 2 - 2  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 4 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (2.m.) 2 - 3  
Szocsi - Dinamo Moszkva (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Columbus 4 - 6  
Montreal - Nashville 1 - 1  
St. Louis - San Jose 3 - 6  
Washington - Arizona 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Stavanger 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 4 - 4  
Eisbären Berlin - Krefeld 1 - 1  
Hamburg - München 1 - 1  
Iserlohn - Nürnberg 4 - 2  
Köln - Schwenningen 1 - 2  
Wolfsburg - Straubing 5 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Cortina 7 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-fonds (4.m.) 0 - 1  
Red Ice Martigny - Langenthal (4.m.) 2 - 1  
Thurgau - Rapperswil (4.m.) 3 - 2  
Visp - Olten (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette 4 - 1  
Davos - Zug 5 - 1  
Kloten - Lugano 5 - 4  
Zürich Lions - Langnau Tigers 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 2 - 1  
Färjestad - Karlskrona 4 - 2  
Lulea - Örebro 7 - 0  
Malmö - HV 71 5 - 3  
Skelleftea - MODO 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 6 - 2  
Martin - Nitra 2 - 3  
Piestany - Kosice 1 - 1  
Trencin - Zilina 4 - 3  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Adecco ASVEL (2.m.) 88 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Golden State 92 - 102  
Cleveland - Detroit 88 - 96  
LA Clippers - Phoenix 124 - 84  
Miami - Indiana 88 - 88, h.u. 101 - 93  
Milwaukee - LA Lakers 108 - 101  
Minnesota - Boston 124 - 122  
New York - Toronto 95 - 122  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 31 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Quabit Guadalajara 33 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Barnsley 0 - 0  
Peterborough - Oldham 1 - 2  
Rochdale - Fleetwood 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Notts County 3 - 2  
Barnet - Portsmouth 1 - 0  
Exeter - Oxford Utd. 1 - 4  
Wimbledon - Carlisle 1 - 0  
Yeovil - Plymouth 0 - 0  
York - Northampton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bolton 1 - 0  
Brentford - Wolverhampton 3 - 0  
Bristol City - Brighton 0 - 4  
Burnley - Nottingham 1 - 0  
Ipswich - Hull City 0 - 1  
Leeds - Fulham 1 - 1  
Middlesbrough - Cardiff 3 - 1  
Milton Keynes Dons - Huddersfield 1 - 1  
Preston - Charlton 2 - 1  
Reading - Rotherham 1 - 0  
Sheffield Wed. - QPR 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Halifax 2 - 0  
Cheltenham - Gateshead 0 - 0  
Grimsby - Woking 3 - 1  
Guiseley - Forest Green 0 - 1  
Torquay - Welling Utd. 2 - 0  
Wrexham - Kidderminster 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Unida San Luis - Talleres Cordoba 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Sarmiento 2 - 0  
Atl. Rafaela - Atl. Temperley 0 - 2  
Union SF - San Martin SJ 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Barcelona 0 - 2  
Juventus - Bayern München 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - San Marcos de Arica 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - San Lorenzo 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - St. Johnstone 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dumbarton 5 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Dinamo Zagreb 0 - 2  
U19Barcelona - U19Midtjylland 3 - 1  
U19Chelsea - U19Valencia 1 - 1  
U19Real Madrid - U19Manchester City 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Ausztria 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotiv Taskent - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Sepahan - Al Nasr (UAE) 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Bunyodkor 3 - 3  
Lekhwiya - Zob Ahan 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Jiangsu Sainty 1 - 1  
Jeonbuk - FC Tokyo 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - FC Szöul 0 - 6  
Sanfrecce Hiroshima - Shandong Luneng 1 - 2  
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Chemik Police 3 - 0  
Snooker (Championship League, 3.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - M. Holt 2 - 3  
D.B. Gilbert - M. Selby 1 - 3  
D.B. Gilbert - N. Robertson    
D.B. Gilbert - R. Walden 3 - 0  
K. Wilson - M. Davis 3 - 2  
K. Wilson - M. Holt 3 - 1  
K. Wilson - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - N. Robertson    
M. Davis - G. Dott 3 - 1  
M. Davis - M. Holt 3 - 1  
M. Davis - M. Selby 1 - 3  
M. Davis - N. Robertson    
M. Selby - K. Wilson (3 nyert frame-ig)    
M. Selby - M. Holt 3 - 0  
R. Walden - G. Dott 2 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Tursunov - S. Groth 2 - 1  
I. Marchenko - T. Paul 2 - 0  
J. Chardy - T.H. Fritz 1 - 2  
L. Gomez - V. Estrella Burgos 0 - 2  
L. Patino - R. Haase 0 - 2  
M. Cilic - R. Harrison 1 - 2  
T. De Bakker - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Guccione C / Tomic B 2 - 1  
Ramirez/Reyes-Varela M - Petzschner P / Peya A 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - A. Kontaveit 2 - 1  
K. Bertens - N. Osaka 0 - 2  
L. Dominguez Lino - D. Cibulkova 0 - 2  
M. Sakkari - J. Larsson 0 - 2  
S. Rogers - A. Tatishvili 2 - 0  
T. Maria - D. Kovinic 0 - 2  
U. Radwanska - A. Pavlyuchenkova    
Y. Wickmayer - V. Rodriguez 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArruabarrenaL/GoncalvesPC - Bogdan E / Golubic V 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - F. Nielsen    
C. Hemery - H. Laaksonen    
D. Brands - A. Arnaboldi    
K. Khachanov - M. Authom    
S. Doumbia - A. Setkic    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Zheng 0 - 2  
B. Strycova - P. Kvitova 0 - 2  
Babos T. - S. Errani 2 - 0  
C. Suarez Navarro - D. Vekic 2 - 0  
C. Vandeweghe - B. Bencic 2 - 0  
C. Wozniacki - D. Gavrilova 2 - 0  
D. Kasatkina - R. Vinci 1 - 2  
E. Bouchard - D. Allertova 2 - 0  
E. Vesnina - S. Halep 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - N. Hibino 2 - 0  
J. Jankovic - M. Niculescu 1 - 2  
K. Bondarenko - A. Radwanska 0 - 2  
L. Safarova - C. Buyukakcay 0 - 2  
M. Gasparyan - A. Petkovic 0 - 2  
S. Kuznetsova - J. Ostapenko 0 - 2  
Y. Putintseva - T. Bacsinszky 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Savchuk O - Broady N / Rosolska A 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Xu Y F / Zheng S 2 - 1  
Hlavackova A / Hradecka L - Errani S / Suarez Navarro 1 - 2  
Jabeur O / Mourad O - Kvitova P / Strycova B 0 - 2  
Jans-Ignacik / Krejcikova - Mattek-Sands B / Shvedova 0 - 2  
Jurak D / Melichar N - Dabrowski G / Martinez Sa 1 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J. Vesely 2 - 0  
J. Sousa - T. Berdych 0 - 2  
M. Klizan - N. Kyrgios 1 - 2  
M. Kukushkin - D. Istomin 2 - 0  
P. Kohlschreiber - M. Ilhan 2 - 0  
R. Bautista-Agut - S. Bolelli 2 - 0  
S. Stakhovsky - S. Wawrinka 1 - 2  
T. Fabbiano - L. Mayer 2 - 0  
T. Gabashvili - F. Skugor 0 - 2  
Y. Bhambri - L. Rosol 1 - 2  
Tenisz (Dubaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhupathi M / Qureshi A U - Bolelli S / Seppi A 0 - 2  
Inglot D / Lindstedt R - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Pospisil V / Zimonjic N - Chung H / Vesely J 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Garcia Lopez G / Troicki 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, Japan)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ze Zhang - T. Ito    
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P. Carreno-Busta 1 - 2  
D. Lajovic - L. Vanni 2 - 0  
F. Bagnis - P-H. Mathieu 2 - 0  
G. Elias - P. Andujar    
H. Zeballos - D.S. Schwartzman    
M. Granollers - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
P. Lorenzi - B. Rola 1 - 2  
S. Giraldo - M. Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Duran / A. Molteni - Bellucci T / Demoliner M 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Kowalczyk M / Siljestroem 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 10 - 7

 

2016.02.22.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Oilers Espoo 5 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - San Jose Barracuda 1 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk (1.m) 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg (1.m.) 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany (1.m.) 4 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 5 - 2  
Carolina - Tampa Bay 2 - 4  
NY Rangers - Detroit 0 - 0  
Vancouver - Colorado 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 3 - 2  
Asplöven - Västeras 5 - 2  
Björklöven - Sundsvall 5 - 2  
Karlskoga - Tingsryd 2 - 4  
Leksand - Mora 4 - 3  
Pantern Malmö - Oskarshamn 3 - 4  
Timra - AIK 4 - 1  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoleosz - Apollon Patra 82 - 59  
Koroivosz Amaliadasz - Olympiakosz 65 - 84  
Lavriou - Koloszosz Rodosz 84 - 73  
Trikala - Rethymno 87 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Kiryat Gat 88 - 84  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Haifa 81 - 81, h.u. 103 - 104  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 96 - 104  
Chicago - LA Lakers 126 - 115  
Dallas - Philadelphia 129 - 103  
Orlando - Indiana 102 - 105  
Portland - Utah 115 - 111  
Toronto - Memphis 98 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - CSZKA Moszkva 78 - 105  
VEF Riga - Nymburk 81 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Sönderjyske 29 - 27  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Manchester Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - Burton 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Santamarina Tandil 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Patronato Parana 2 - 2  
Rosario Central - River Plate 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Nürnberg 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Cobresal 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Metz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Trikala 1 - 1  
Panahaiki - Anagenniszi Karditszasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - Panioniosz 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 1 - 1  
Envigado - Independiente SF 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Gornik Leczna 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Dorados de Sinaloa 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Milan 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Trapani 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Südtirol 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Boavista 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Universitatea Craiova 1 - 1  
Voluntari - Steaua Bukarest 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Aarau 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Ljungskile 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Adana Demirspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Genclerbirligi 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Defensor 5 - 1  
Snooker (Championship League, 3.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - K. Wilson 1 - 3  
D.B. Gilbert - M. Davis 2 - 3  
G. Dott - D.B. Gilbert 3 - 1  
K. Wilson - G. Dott 1 - 3  
K. Wilson - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Davis - K. Wilson 3 - 1  
M. Davis - R. Walden 0 - 3  
M. Holt - G. Dott 3 - 0  
M. Holt - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selby - G. Dott (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - R. Walden 3 - 1  
N. Robertson - G. Dott    
N. Robertson - M. Selby    
R. Walden - M. Holt(3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Walden - N. Robertson    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - G. Müller 2 - 0  
T. Hank - A. Mannarino 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - M. Duque Marino 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodionova AN /VoskoboevaG - Rae J / Smith A 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Harrison - A. Sarkissian 2 - 0  
T. Paul - J-P. Smith 2 - 1  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - V. Golubic 2 - 0  
S. Crawford - M-T. Torro-Flor 2 - 1  
Xin. Han - M. Sakkari 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - Y. Nishioka    
D. Novak - A. Rublev    
G. Barrere - K. De Schepper    
J. Thompson - J. Zopp    
V. Millot - Q. Halys    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mattek-Sands - T. Bacsinszky 1 - 2  
Babos T. - M. Brengle 2 - 1  
C. Garcia - E. Vesnina 0 - 2  
C. Vandeweghe - K. Flipkens 2 - 0  
C. Wozniacki - A. Konjuh 2 - 1  
D. Allertova - E. Svitolina 2 - 0  
D. Gavrilova - M. Doi 2 - 0  
J. Jankovic - J. Cepelova 2 - 1  
K. Mladenovic - B. Strycova 0 - 2  
L. Tsurenko - R. Vinci 0 - 2  
S. Kuznetsova - J. Görges 2 - 0  
S. Lisicki - M. Niculescu 0 - 2  
T. Pironkova - S. Errani 1 - 2  
Y. Shvedova - N. Hibino 1 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - AL Nabhani F / Lepchenko 2 - 0  
Chan C W / Marosi K - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Chuang C-J / Kalashnikova - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
Halep S / Olaru R - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Hantuchova D / Makarova E - Gasparyan M / Niculescu M 1 - 2  
Kasatkina D / Vesnina E - Dushevina V / Siniakova K 2 - 0  
Tenisz (Dubaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - F. Lopez 1 - 2  
Hy. Chung - A. Seppi 2 - 0  
M. Baghdatis - V. Troicki 2 - 0  
M. Youzhny - M. Jaziri 0 - 2  
N. Djokovic - T. Robredo 2 - 0  
V. Pospisil - L. Pouille 2 - 1  
Tenisz (Dubaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista-Agut R / Sousa J - Bubka S / Stakhovsky S 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - G. Clezar 2 - 1  
D. Munoz-De La Nava - Max. Gonzalez 2 - 1  
T. Daniel - G. Pella    
T. Daniel - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Schwartzman - Bagnis F / Cervantes I 2 - 0  
Monroe N / Oswald P - Dutra DA Silva R / Souza 0 - 2
Címkék: eredmények, tippmix,