Tippmix eredmények - 2016. február 15-21.

2016-02-15
Tippmix eredmények - 2016. február 15-21.
2016.02.21.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Classic Tampere 2 - 3  
Salba - Tapanilan Erä 6 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - AIK 6 - 6  
Karlstad - Sirius 1 - 5  
Mullsjö - Helsingborg 5 - 6  
Warberg - Växjö 5 - 5  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Dunaújváros 9 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Rieti 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 2 - 4  
Binghamton - St. John's 4 - 1  
Bridgeport - Albany 2 - 5  
Chicago Wolves - Charlotte 2 - 2  
Chicago Wolves - Rockford 2 - 4  
Cleveland Lake Erie - San Antonio 2 - 2  
Grand Rapids - Charlotte 5 - 2  
Hartford - Binghamton 2 - 6  
Hershey - Providence 3 - 2  
Hershey - Providence (23:00) 3 - 6  
Lehigh Valley - Bridgeport 4 - 4  
Milwaukee - Iowa 1 - 1  
Milwaukee - Manitoba 1 - 4  
Rochester - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
San Diego - Ontario Reign 4 - 2  
Springfield - Hartford 2 - 7  
Springfield - Lehigh Valley 4 - 5  
Stockton - San Jose Barracuda 5 - 5  
Syracuse - Rochester 2 - 6  
Utica - Albany 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec 0 - 2  
Mladá Boleslav - Vítkovice 3 - 5  
Pardubice - Olomouc 0 - 3  
Plzen - Mountfield HK 6 - 2  
Sparta Praha - Brno 5 - 1  
Trinec - Litvínov 3 - 0  
Zlín - Karlovy Vary 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 6 - 3  
Frederikshavn - SönderjyskE 1 - 3  
Gentofte - Esbjerg 1 - 2  
Herning - Herlev Eagles 6 - 0  
Rödovre - Odense 2 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava (1.m.) 2 - 0  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 4 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (1.m.) 2 - 2  
Szocsi - Dinamo Moszkva (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 4 - 6  
Buffalo - Pittsburgh 3 - 4  
Dallas - Boston 3 - 7  
Edmonton - Colorado 2 - 3  
Florida - Winnipeg 3 - 1  
Minnesota - Chicago 6 - 1  
Nashville - Los Angeles 1 - 1  
Ottawa - Detroit 2 - 2  
Toronto - Philadelphia 4 - 4  
Washington - New Jersey 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Manglerud 1 - 4  
Stjernen - Storhamar 2 - 6  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 3 - 3  
Bremerhaven - Dresden 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Kassel 4 - 1  
Freiburg - Rosenheim 2 - 5  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Ravensburg - Heilbronn 4 - 2  
Riessersee - Kaufbeuren 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 0 - 1  
Düsseldorf - Ingolstadt 4 - 5  
Hamburg - Schwenningen 3 - 0  
Köln - Wolfsburg 4 - 2  
Mannheim - Krefeld 3 - 3  
München - Iserlohn 1 - 1  
Nürnberg - Straubing 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Olimpija Ljubljana 5 - 2  
Klagenfurt - Graz 7 - 3  
Villach - Innsbruck 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Vienna Capitals 4 - 3  
Salzburg - Südtirol Bolzano 1 - 4  
Znojmo - Dornbirn 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ajoie (3.m.) 1 - 3  
Langenthal - Red Ice Martigny (3.m.) 4 - 1  
Olten - Visp (3.m.) 2 - 3  
Rapperswil - Thurgau (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Bern 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin 3 - 0  
Kosice - Zvolen 4 - 3  
Nitra - Piestany 3 - 1  
Zilina - Poprad 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - SEQ Stars 64 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Perth (2.m.) 104 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Jindrichuv Hradec 92 - 71  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 71 - 86  
Goyang - Busan Sonicboom 74 - 77  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 70 - 89  
Seoul Knights - Changwon Sakers 87 - 77  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 83 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Maccabi Rishon (1.m.) 73 - 75  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Chalon sur Saone 99 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 87 - 90  
RS Elasto Painters - Ginebra SM 92 - 103  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - AEN Kifiszia 76 - 73  
PAOK - Panathinaikosz 67 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA 72 - 67  
Maccabi TA - Ironi Naharia 78 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Xinjiang (4.m.) 94 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Slask Wroclaw 89 - 64  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Zielona Gora 74 - 64  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 67 - 57  
Vytautas Prienai - Neptunas Klaipeda 51 - 88  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Pécs 84 - 82  
Szolnok - Körmend 55 - 68  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Nyíregyháza 74 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 94 - 94, h.u. 109 - 117  
Denver - Boston 101 - 121  
Detroit - New Orleans 106 - 111  
LA Clippers - Golden State 112 - 115  
Miami - Washington 114 - 94  
Minnesota - New York 95 - 103  
Oklahoma City - Cleveland 92 - 115  
Phoenix - San Antonio 111 - 118  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 65 - 67  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Milano (Helyszín: Milánó) 76 - 82  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Real Madrid 81 - 85  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Partizan Belgrád 85 - 80  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Lastovka Domzale 66 - 33  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Darussafaka 67 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 74 - 82  
Jenyiszej Krasznojarszk - Avtodor Szaratov 88 - 92  
K.Oktyabr Volgográd - Tsmoki-Minszk 96 - 80  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - RK Zagreb 27 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Szeged 30 - 25  
Kolding - Montpellier 27 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - CSM Bukarest 23 - 28  
Vardar SCBT - Buducnost 26 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Magdeburg 33 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Limburg Lions 40 - 20  
Nantes - Holstebro 32 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Silkeborg 25 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Brassó 21 - 29  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 25 - 14  
Zvezda Zvenyigorod - Lada Toljatti 30 - 43  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gornik Zabrze 31 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 31 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Drammen 19 - 16  
Fyllingen - Baekkelaget 25 - 27  
Runar Sandefjord - Kolstad 19 - 26  
Stord - Halden 21 - 28  
Viking Stavanger - Haslum 26 - 37  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordstrand - Oppsal 20 - 30  
Tertnes Bergen - Skrim 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Bergischer HC 34 - 28  
Gummersbach - Eisenach 32 - 21  
Kiel - DHfK Leipzig 30 - 21  
Lemgo - Melsungen 22 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Füchse Berlin 41 - 36  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Vojput - Breszt Meskov 28 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Bern 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Malmö 24 - 24  
HIF Karlskrona - Ricoh HK 23 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Kristianstad 37 - 20  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - West Ham 1 - 5  
Chelsea - Manchester City 5 - 1  
Tottenham - Crystal Palace 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Atl. Parana 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Independiente de Mendoza 2 - 1  
Guillermo Brown - Chacarita Juniors 3 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Brown de Adrogue 2 - 3  
Nueva Chicago - Douglas Haig 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Banfield 0 - 0  
Boca Juniors - Newell's 4 - 1  
Godoy Cruz - Colón 4 - 1  
Independiente - Racing Club 1 - 1  
Tigre - Defensa Justicia 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Cercle Bruges 2 - 2  
Eisden Maasmechelen - Eupen 1 - 2  
Seraing - Lierse 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Gent 5 - 2  
Waasland Beveren - Anderlecht    
Zulte Waregem - Mechelen 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 2 - 1  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Augsburg 0 - 1  
Leverkusen - Dortmund 0 - 1  
Schalke - VfB Stuttgart 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bochum 1 - 1  
Bielefeld - Paderborn 1 - 1  
Sandhausen - Freiburg 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Würzburg 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Huachipato 3 - 0  
Dep. Union La Calera - Colo Colo 0 - 1  
Union Espanola - San Luis de Quillota 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - AEK Larnaca 1 - 3  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Rennes 1 - 0  
Lille - Lyon 1 - 0  
Marseille - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Panszerraikosz 0 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Paneleuszianiakosz 3 - 0  
Kisszamikosz - Zakinthosz 1 - 0  
Larissza - Panegialiosz 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Atromitosz Periszteri 4 - 0  
Panathinaikosz - PAOK 2 - 2  
Plataniasz - Panetolikosz 1 - 1  
Xanthi - Panthrakikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Excelsior 3 - 0  
De Graafschap - Vitesse 2 - 2  
Feyenoord - Roda 1 - 1  
Utrecht - Willem II 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 3 - 0  
Slaven Belupo - Osijek 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Beitar Jerusalem 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Rionegro Aguilas 0 - 2  
Cortulua - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Pasto 2 - 2  
Millionarios - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Ruch Chorzow 0 - 2  
Zaglebie Lubin - Legia Varsó 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 3 - 3  
Atlas - Pachuca 1 - 0  
Chiapas - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Leon - Dep. Toluca 5 - 1  
Monterrey - Veracruz 5 - 1  
UNAM Pumas - Santos Laguna 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Szeged 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Fiorentina 2 - 3  
Frosinone - Lazio 0 - 0  
Genoa - Udinese 2 - 1  
Roma - Palermo 5 - 0  
Sassuolo - Empoli 3 - 2  
Torino - Carpi 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Crotone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Cuneo 2 - 0  
Padova - Cittadella 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Teramo 1 - 0  
Maceratese - Ancona 1 - 1  
Robur Siena - Santarcangelo 0 - 2  
SPAL Ferrara - Prato 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Akragas 1 - 2  
Catanzaro - Catania 0 - 0  
Melfi - Ischia 3 - 0  
Monopoli - Benevento 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Rapid Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 1 - 2  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 4 - 2  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Oriental de Lisboa 0 - 1  
Chaves - Penafiel 1 - 1  
Covilha - Portimonense 0 - 0  
Farense - Santa Clara 1 - 0  
Feirense - Braga B 1 - 2  
Gil Vicente - Benfica B 3 - 2  
Guimaraes B - Varzim 0 - 1  
Mafra - Leixoes 1 - 0  
Porto B - Atletico CP 1 - 0  
Sporting CP B - Freamunde 1 - 1  
Uniao Oliveirense - Olhanense 1 - 2  
Viseu - Famalicao 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Arouca 0 - 2  
Braga - Guimaraes 3 - 3  
Porto - Moreirense 3 - 2  
Setúbal - Nacional Madeira 1 - 1  
Tondela - Marítimo 3 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Targu Mures 1 - 0  
Petrolul Ploiesti - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Alloa 3 - 0  
Queen of South - Rangers 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Almería 1 - 1  
Elche - Huesca 1 - 1  
Girona - Oviedo 1 - 1  
Osasuna - Zaragoza 1 - 1  
Tenerife - UE Llagostera 3 - 1  
Valladolid - Numancia 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Pena Sport 2 - 1  
Cacereno - Guijuelo 0 - 1  
Coruxo - Pontevedra 0 - 1  
Lealtad - Cultural Leonesa 3 - 1  
R. Santander - Sp. Gijón B 2 - 1  
Tudelano - Burgos 0 - 0  
UD Logrones - Celta Vigo B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Toledo 2 - 2  
La Roda - Socuellamos 1 - 3  
Majadahonda - Arenas de Getxo 4 - 2  
Portugalete - CD Guadalajara 0 - 2  
Real Union Irun - Mensajero 2 - 3  
Talavera - Getafe B 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - L'Hospitalet 1 - 1  
Badalona - Hercules 0 - 0  
Eldense - Cornella 2 - 2  
Lleida - Villarreal B 0 - 1  
Reus - Alcoyano 3 - 0  
Sabadell - Olot 3 - 0  
Xativa - Llosetense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Algeciras 0 - 0  
Jumilla - Cartagena 0 - 0  
Linares - Real Murcia 0 - 1  
Linense - Villanovense 2 - 0  
Merida - Granada B 2 - 1  
Real Jaen - Betis B 3 - 1  
San Roque de Lepe - Melilla 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 0 - 1  
Atl. Madrid - Villarreal 0 - 0  
Granada - Valencia 1 - 2  
Malaga - Real Madrid 1 - 1  
Rayo Vallecano - Sevilla 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wohlen 1 - 0  
Le Mont Lausanne - Biel 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Vaduz 5 - 1  
Grasshoppers - Sion 3 - 0  
Luzern - St. Gallen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Degerfors 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenhults IF - Falkenberg 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Syrianska 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BK Forward - Örebro 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFK Belgrád - Partizan Belgrád 2 - 1  
Radnicki Nis - Javor Ivanjica 2 - 0  
Vozdovac - Radnik Surdulica 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Karsiyaka 2 - 1  
Alanyaspor - Altinordu 2 - 0  
Elazigspor - Yeni Malatyaspor 0 - 3  
Giresunspor - Sanliurfaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Galatasaray - Trabzonspor 2 - 1  
Kayserispor - Gaziantepspor 2 - 2  
Osmanlispor - Mersin Idman Yurdu 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - El Tanque Sisley 3 - 3  
Liverpool Montevideo - Juventud 1 - 3  
Nacional - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Sud América - Atl. River Plate 2 - 1  
Villa Teresa - Plaza Colonia 1 - 1  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Hawke's Bay Utd. 0 - 2  
Waitakere Utd. - Canterbury Utd. 2 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Exeter 15 - 22  
Newcastle - Northampton Saints 26 - 25  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Wakefield 12 - 14  
Salford - Widnes 28 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Toulon 13 - 44  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viadana - Mogliano 19 - 24  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Llanelli Scarlets 20 - 21  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - North Queensland Cowboys 4 - 38  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Trentino 1 - 3  
Modena - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Molfetta - Perugia 3 - 2  
Ravenna - Padova 2 - 3  
Revivre Milano - Verona 0 - 3  
Vero Monza - Piacenza 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Vicenza 1 - 3  
Bisonte Firenze - Scandicci 2 - 3  
Casalmaggiore - Busto Arsizio 3 - 2  
Club Italia - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Piacenza - Conegliano 1 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welsh Open 2016    
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Robertson - R. O'Sullivan (9 nyert frame) 5 - 9  
Tenisz (Acapulco-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - J-P. Smith 0 - 2  
R. Albot - T. Paul 1 - 2  
R. Harrison - H. Hach Verdugo 2 - 0  
S. Devvarman - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
T. De Bakker - A. Giannessi 2 - 1  
T.H. Fritz - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
T.H. Fritz - M. Sanchez Montemayor 2 - 0  
Zepeda, Andres - A. Sarkissian 0 - 2  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - An. Rodionova 2 - 0  
L. Davis - J. Glushko 1 - 2  
P. Kania - M-T. Torro-Flor 0 - 2  
P. Parmentier - L. Chirico 0 - 2  
R. Hogenkamp - R. Peterson 2 - 1  
R. Zarazua - V. Golubic 0 - 2  
S. Crawford - S. Soler Espinosa 2 - 0  
S. Peer - M. Sakkari    
U. Radwanska - Frenkel, Nicole 2 - 0  
U. Radwanska - R. Hogenkamp 2 - 1  
Xin. Han - M. Sanchez 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Querrey - J.M. Del Potro 2 - 0  
S. Querrey - R. Ram 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Chardy J / Paes L 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Marach O / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - Y. Putintseva 0 - 2  
A. Sevastova - E. Bouchard 1 - 2  
D. Kasatkina - Qia. Wang 2 - 1  
D. Vekic - F. Al Nabhani 2 - 0  
E. Makarova - A. Petkovic 0 - 2  
J. Ostapenko - Z. Diyas 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Beck 2 - 0  
Ka. Pliskova - M. Gasparyan 0 - 2  
L. Hradecka - C. Buyukakcay 1 - 2  
S. Zheng - V. Lepchenko 2 - 0  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grönefeld A-L/Vandeweghe - Jans-Ignacik / Krejcikova 0 - 2  
Liang C / Wang Y - Babos/Görges 0 - 2  
Tenisz (Dubaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Dodig - T. Fabbiano 1 - 2  
K. Edmund - F. Skugor 0 - 2  
L. Pouille - R. Bemelmans 2 - 0  
M. Youzhny - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (Dubaj-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Vesely J - Fabbiano T / Skugor F 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - N. Kyrgios 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Fleming C - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - G. Pella 2 - 1  
R. Nadal - P. Cuevas 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta/Marrero - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Schiavone - S. Rogers 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo-selejtező férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - F. Arguello 2 - 0  
G. Naso - B. Rola 1 - 2  
H. Podlipnik-Castillo - G. Elias 1 - 2  
R. Carballes Baena - Max. Gonzalez 1 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Chiudinelli - J. Hernych    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jadran Herceg Novi 5 - 10  
Primorje Rijeka - Jug Dubrovnik 6 - 5  
Radnicki Kragujevac - Mornar 11 - 8  
Vojvodina - VK Posk 13 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok 6 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC 4 - 9  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ausztrália 6 - 5

 

2016.02.20.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Turku PS 3 - 4  
Viikingit Helsinki - OLS Oulu 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granlo - Falun 1 - 9  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 8 - 0  
Győr - Berettyóújfalu 7 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Latina 6 - 3  
Lazio - Fabrizio Corigliano 7 - 2  
Luparense - Montesilvano 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Barcelona 4 - 7  
Inter Movistar - Murcia 3 - 2  
Jaen - Ribera Navarra 3 - 8  
Peniscola - Antequera 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 3  
Binghamton - St. John's 2 - 1  
Cleveland Lake Erie - San Antonio 3 - 3  
Grand Rapids - Charlotte 2 - 4  
Lehigh Valley - Springfield 2 - 1  
Ontario Reign - Texas Stars 4 - 1  
Rochester - Portland 1 - 1  
Rockford - Manitoba 2 - 3  
Syracuse - Utica 5 - 4  
Toronto Marlies - Portland 3 - 1  
Toronto Marlies - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice (2.m.) 6 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - JYP-Akatemia 2 - 0  
Kiekko-Vantaa - Roki 4 - 3  
Kokkolan Hermes - Jukurit 4 - 3  
SaPKo - Leki 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 2 - 5  
JYP - Kärpät 2 - 5  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 1  
Lukko - Ilves 5 - 2  
SaiPa - Turku PS 5 - 2  
Tappara - Vaasan Sport 2 - 2  
Ässät - Espoo Blues 5 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 3 - 1  
Chamonix - Briancon 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest (2.m.) 5 - 2  
Epinal - Amiens (2.m.) 7 - 2  
Gap - Strasbourg (2.m.) 4 - 1  
Grenoble - Rouen (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest    
Debrecen - Újpest (2.m.) 6 - 2  
Fehérvár - FTC    
Fehérvár - FTC (2.m.) 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Vancouver 5 - 2  
Carolina - San Jose 5 - 2  
Columbus - Buffalo 0 - 4  
Montreal - Philadelphia 2 - 2  
New Jersey - NY Islanders 0 - 1  
Pittsburgh - Tampa Bay 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Frisk/Asker 3 - 1  
Stavanger - Lillehammer 2 - 1  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 5 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten 0 - 4  
Fassa - Vipiteno/Sterzing 3 - 4  
Gherdeina/Gröden - Asiago 0 - 4  
Val Pusteria - Valpellice 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 5 - 1  
Fribourg - Lausanne 3 - 0  
Kloten - Servette 1 - 4  
Zug - Davos 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 7 - 2  
Mora - Asplöven 2 - 0  
Oskarshamn - Karlskoga 4 - 2  
Sundsvall - Leksand 1 - 4  
Västeras - Pantern Malmö 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 3 - 5  
Frölunda - Örebro 2 - 0  
Färjestad - Malmö 3 - 5  
HV 71 - Karlskrona 1 - 4  
Linköping - Växjö 0 - 3  
Lulea - MODO 1 - 3  
Rögle - Skelleftea 1 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 57 - 64  
Canberra Capitals - Bendigo 78 - 71  
Melbourne Boomers - SEQ Stars 81 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. (2.m.) 91 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - MMCITE Brno 81 - 66  
Ostrava - Opava 95 - 84  
Pardubice - Decin 66 - 78  
Prostejov - USK Praha 65 - 69  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Lettország 69 - 51  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Franciaország 70 - 79  
Észtország - Hollandia 63 - 66  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Montenegró 57 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Szerbia 78 - 75  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 65 - 64  
Portugália - Izland 68 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Svájc 74 - 55  
Görögország - Oroszország 66 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lengyelország 100 - 63  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Bosznia-Hercegovina 76 - 72  
Románia - Törökország 45 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 49 - 59  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Chalon sur Saone 70 - 91  
Monaco - Strasbourg 82 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - SM Beermen 102 - 96  
NLEX Road Warriors - Star Hotshots 106 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kavala - Arisz 71 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 80 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kumamoto 71 - 62  
Tsukuba - Kanagawa Thunders 77 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Turow Zgorzelec 80 - 94  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Czarni Slupsk 81 - 70  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 87 - 59  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda 97 - 79  
Zalgiris Kaunas - Vytautas Prienai 90 - 67  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szolnok    
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szolnok 69 - 92  
Sopron - Körmend 72 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 111 - 115  
Brooklyn - New York 109 - 98  
Chicago - Toronto 116 - 106  
LA Lakers - San Antonio 113 - 119  
Memphis - Minnesota 109 - 104  
Milwaukee - Charlotte 95 - 98  
New Orleans - Philadelphia 121 - 114  
Oklahoma City - Indiana 98 - 101  
Orlando - Dallas 98 - 98, h.u. 110 - 104  
Phoenix - Houston 100 - 116  
Portland - Golden State 137 - 105  
Sacramento - Denver 116 - 110  
Utah - Boston 111 - 93  
Washington - Detroit 98 - 86  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 79 - 76  
Brose Bamberg - Bayern München (Helyszín: München) 79 - 86  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento 71 - 69  
Cremona - Milano (hsz: Milánó) 58 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Vasco Gipuzkoa 72 - 65  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Gran Canaria 71 - 81  
Laboral Kutxa - Real Madrid 80 - 86  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 68 - 60  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Bisons Loimaa 110 - 56  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Flensburg 26 - 30  
Paris SG - Besiktas 40 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - R-N. Löwen Kronau 28 - 27  
Vardar Pro Skopje - Kristianstad 38 - 36  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - FTC 37 - 31  
Rosztov - Fleury Loiret 38 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skjern 24 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Granollers 25 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - SZKA Minszk 31 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Chambery 25 - 25  
Ystad - Anaitasuna 32 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Höör 30 - 27  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Krim Ljubljana 29 - 27  
Érd - Issy Paris 29 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Wisla Plock 22 - 28  
Pogon Szczecin - Azoty Pulawy 24 - 30  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 29 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Gyöngyös 21 - 24  
Komló - Mezőkövesd 20 - 16  
Orosháza - Csurgó 17 - 21  
Vác - PLER 33 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvár 28 - 26  
MTK - Békéscsaba 29 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Balingen-Weilstetten 25 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - SVG Celle 24 - 37  
Leverkusen - Buxtehude 32 - 28  
Rosengarten-Buchholz - Blomberg-Lippe 30 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Vojvodina 21 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Benidorm 22 - 21  
Ciudad Encantada - Teucro 28 - 28  
Huesca - Naturhouse La Rioja 29 - 37  
Sinfin - Ademar Leon 24 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 23 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Hellton 19 - 14  
Labdarúgás (Afrikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TP Mazembe - ES Sahel 2 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Hull City 0 - 0  
Bournemouth - Everton 0 - 2  
Reading - West Bromwich 3 - 1  
Watford - Leeds 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Doncaster 1 - 0  
Bradford - Rochdale 2 - 2  
Bury - Colchester 5 - 2  
Chesterfield - Crewe 3 - 1  
Fleetwood - Scunthorpe 2 - 1  
Millwall - Peterborough 3 - 0  
Oldham - Gillingham 2 - 1  
Sheffield Utd. - Port Vale 1 - 0  
Swindon - Blackpool 3 - 2  
Walsall - Wigan 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Wimbledon 1 - 2  
Bristol Rovers - Morecambe 2 - 1  
Cambridge Utd. - York 3 - 1  
Carlisle - Stevenage 1 - 0  
Crawley - Plymouth 1 - 1  
Exeter - Newport 1 - 1  
Luton - Hartlepool 2 - 1  
Mansfield - Dag & Red 3 - 2  
Northampton - Wycombe 1 - 0  
Notts County - Leyton 0 - 1  
Oxford Utd. - Accrington 1 - 2  
Yeovil - Portsmouth 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - QPR 1 - 1  
Brentford - Derby County 1 - 3  
Burnley - Rotherham 2 - 0  
Cardiff - Brighton 4 - 1  
Fulham - Charlton 3 - 0  
Huddersfield - Wolverhampton 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Bristol City 0 - 2  
Preston - Sheffield Wed. 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Guiseley 1 - 1  
Boreham - Torquay 0 - 1  
Bromley - Woking 2 - 1  
Forest Green - Eastleigh 2 - 1  
Gateshead - Aldershot 3 - 2  
Halifax - Grimsby 4 - 2  
Kidderminster - Chester 2 - 2  
Lincoln - Southport 3 - 1  
Tranmere - Cheltenham 0 - 1  
Welling Utd. - Wrexham 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Club Almagro - Boca Unidos 3 - 1  
Instituto Cordoba - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Vélez Sarsfield 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Wellington Phoenix 3 - 2  
Perth Glory - Brisbane Roar 6 - 3  
Sydney FC - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Deinze 2 - 2  
Virton - Antwerpen 1 - 2  
WS Bruxelles - Dessel 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - St. Truiden 3 - 0  
Lokeren - Genk 0 - 0  
Mouscron-Peruwelz - OH Leuven 3 - 1  
Standard Liege - Charleroi 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Pirin Blagoevgrad 3 - 1  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Darmstadt 3 - 1  
Hertha BSC - Wolfsburg 1 - 1  
Hoffenheim - Mainz 3 - 2  
Ingolstadt - Bremen 2 - 0  
Mönchengladbach - 1. FC Köln 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Heidenheim 2 - 2  
Karlsruhe - Braunschweig 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Cottbus 3 - 0  
Bremen Amatőr - Münster 0 - 0  
Chemnitz - Dynamo Dresden 2 - 2  
Fortuna Köln - Wehen 4 - 1  
Hallescher FC - Sonnenhof Grossaspach 4 - 1  
Mainz Amatőr - VfB Stuttgart Amatőr 3 - 1  
Osnabrück - Magdeburg 2 - 0  
Rostock - Erzgebirge Aue 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad Catolica 4 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Pafosz 3 - 1  
Doxa Katokopiasz - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Paralimni 0 - 0  
NEA Szalamina - AEL Limasszol 1 - 2  
Omonia Nicosia - Arisz Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Dukla Praha 1 - 0  
Brno - Olomouc 2 - 0  
Liberec - Jablonec 3 - 2  
Ostrava - Zlín 3 - 0  
Pribram - Slovacko 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Creteil 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sedan - Belfort 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Montpellier 2 - 3  
Lorient - Guingamp 4 - 3  
Monaco - Troyes 3 - 1  
Paris SG - Reims 4 - 1  
Toulouse - Ajaccio GFC 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Giannina 0 - 0  
Iraklisz 1908 - AEK Athén 1 - 1  
Levadiakosz - Kalloni 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Groningen 4 - 1  
Heerenveen - Nijmegen 1 - 1  
PSV - Heracles 2 - 0  
Twente - Cambuur 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 1 - 2  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Kfar Saba 2 - 0  
Hapoel Raanana - Maccabi Netanya 1 - 0  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Rayyan 0 - 2  
Al-Gharrafa - Al-Wakra 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Independiente Medellin 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Lechia Gdansk 4 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Lech Poznan 4 - 1  
TBB Nieciecza - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Tigres 2 - 2  
Tijuana - M. Morelia 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Paks 2 - 0  
Diósgyőr - Honvéd 2 - 1  
FTC - Puskás Akadémia 2 - 0  
Vasas - Haladás 1 - 0  
Videoton - Békéscsaba 1 - 1  
Újpest - MTK 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Budaörs 0 - 4  
Csákvár - Kisvárda 3 - 3  
Sopron - Ajka 2 - 0  
Szolnok - Soroksár 0 - 3  
Vác - Mezőkövesd 2 - 1  
ZTE - Szigetszentmiklós 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Sampdoria 3 - 1  
Verona - Chievo 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Como 1 - 0  
Cagliari - Pescara 2 - 1  
Livorno - Cesena 1 - 1  
Modena - Brescia 1 - 0  
Novara - Ternana 1 - 2  
Spezia - Lanciano 2 - 0  
Vercelli - Entella 2 - 3  
Vicenza - Avellino 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pro Piacenza 1 - 1  
Bassano - Giana Erminio 2 - 0  
Cremonese - Pordenone 0 - 2  
Pavia - Albinoleffe 1 - 0  
Pro Patria - Lumezzane 1 - 2  
Renate - Reggiana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Arezzo 1 - 1  
Lucchese - Pistoiese 0 - 0  
Rimini - Pontedera 2 - 0  
Savona - L'Aquila 1 - 2  
Tuttocuoio - Pisa 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Cosenza 0 - 1  
Juve Stabia - Martina Franca 6 - 0  
Lecce - Foggia 3 - 1  
Matera - Messina 1 - 1  
Paganese - Lupa Castelli Romani 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Ried 0 - 0  
Austria Wien - Mattersburg 2 - 2  
Salzburg - Altach 2 - 0  
Wolfsberg - Grödig 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - General Diaz 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Rio Ave 0 - 2  
Pacos Ferreira - Benfica 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Concordia Chiajna 4 - 0  
Municipal Studentesc Iasi - Poli Timisoara 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Inverness CT 3 - 0  
Dundee Utd. - Hearts 2 - 1  
Kilmarnock - Dundee 0 - 0  
Ross County - Hamilton 2 - 1  
St. Johnstone - Motherwell 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Falkirk 0 - 1  
Raith Rovers - Livingston 2 - 0  
St. Mirren - Dumbarton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Mirandes 1 - 1  
Alcorcon - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Lugo - Leganes 1 - 2  
Mallorca - Gimnastic 2 - 2  
Ponferradina - Cordoba 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Izarra 0 - 0  
Compostela - Valladolid B 0 - 1  
Ferrol - Somozas 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Barakaldo 1 - 0  
Leioa - Fuenlabrada 0 - 0  
Real Madrid B - Sestao River 3 - 1  
Real Sociedad B - Amorebieta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Levante B 2 - 0  
Valencia B - Espanyol B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - La Hoya Lorca 1 - 1  
Sevilla B - Marbella 1 - 1  
UCAM Murcia - Rec. Huelva 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Sp. Gijón 1 - 1  
Celta Vigo - Eibar 3 - 2  
Espanyol - Deportivo 1 - 0  
Las Palmas - Barcelona 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wil 2 - 1  
Winterthur - Schaffhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich 0 - 0  
Young Boys - Thun 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - AFC Utd. Väsby 0 - 1  
Norrköping - Östersund 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Frej 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Varberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Assyriska 3 - 2  
Kalmar - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sirius 2 - 1  
Sundsvall - Angelholm 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Brommapojkarna 0 - 0  
Trollhättan - Gefle 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - GAIS 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Wehda 2 - 1  
Al-Fateh - Al-Raed 1 - 0  
Al-Khaleej - Hajer Al-Ahsa 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Jagodina 3 - 0  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 2 - 1  
RAD Belgrád - Novi Pazar 1 - 0  
Vojvodina - Spartak Zlatibor Voda 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Balikesirspor 1 - 0  
Boluspor - Samsunspor 0 - 2  
Karabukspor - Kayseri Erciyesspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Rizespor 2 - 1  
Bursaspor - Fenerbahce 0 - 0  
Kasimpasa - Eskisehirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Cerro 0 - 0  
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Connah's Quay 0 - 1  
Haverfordwest - Aberystwyth 1 - 3  
Newtown - Llandudno FC 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Linfield 2 - 3  
Crusaders - Cliftonville 1 - 0  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Glenavon - Portadown 4 - 1  
Glentoran - Ballymena Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waibop Utd. - Wellington Phoenix 2 4 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 18 - 24  
Saracens - Gloucester 25 - 12  
Worcester - Sale 31 - 23  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Agen 24 - 19  
Castres - Clermont 17 - 28  
Grenoble - Racing-Metro 35 - 39  
La Rochelle - Toulouse 28 - 8  
Montpellier - Section Paloise 16 - 19  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Rovigo 7 - 50  
Piacenza Lyons - Fiamme Oro Roma 16 - 29  
San Dona - Calvisano 20 - 38  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Leinster 13 - 14  
Zebre - Connacht 34 - 51  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Brisbane Broncos 12 - 42  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montichiari - Novara 0 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
R. O'Sullivan - J. Perry (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Acapulco-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - D. Novikov 2 - 1  
T. De Bakker - E. Struvay 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Davis - A-S. Mestach 2 - 0  
P. Lopez Cervantes - L. Chirico 0 - 2  
P. Parmentier - A. Gamiz 2 - 0  
S. Vickery - J. Glushko 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - R. Ram 0 - 2  
J.M. Del Potro - J. Chardy 2 - 0  
S. Querrey - T. Smyczek 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Marach O / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - D. Vekic 1 - 2  
A. Konjuh - K. Siniakova 2 - 1  
A. Sasnovich - J. Cepelova 0 - 2  
A. Sevastova - S. Karatantcheva 2 - 1  
K. Bondarenko - E. Rodina 2 - 0  
K. Flipkens - S. Vögele 2 - 1  
N. Broady - E. Vesnina 0 - 2  
Qia. Wang - Y-Y. Duan 2 - 1  
Tenisz (Dubaj, férfi selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - T. Fabbiano 1 - 2  
F. Skugor - J. Ward 2 - 0  
I. Dodig - R. Marcora 2 - 0  
K. Edmund - R. Stepanek 2 - 0  
L. Pouille - R.S. De Valk 2 - 0  
M. Youzhny - S. Barry 2 - 0  
M. Zverev - R. Bemelmans 1 - 2  
Y. Mertens - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C J / Jurak D - C.Garcia/Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - M. Cilic 1 - 2  
N. Kyrgios - T. Berdych 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - G. Melzer    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Ferrer 2 - 0  
G. Pella - D. Thiem 2 - 0  
R. Nadal - A. Dolgopolov    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Demoliner M - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Bellucci T / Demoliner M - Mathieu P H / Tsonga J-W 2 - 0  
Delbonis F / Lorenzi P - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Melo M / Soares B - Carreno Busta/Marrero 1 - 2  
Melo M / Soares B - Lajovic D / Thiem D 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Martic - F. Schiavone 0 - 2  
S. Cirstea - D. Kovinic 2 - 0  
S. Cirstea - S. Rogers 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Irigoyen - Moore T / Perrin C 2 - 0  
LIM A / Schiavone F - Moore T / Perrin C    
Tenisz (Sao Paulo-selejtező férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - B. Rola 1 - 2  
An. Martin - G. Naso 0 - 2  
F. Bagnis - N. Kicker 2 - 1  
F. Volandri - Max. Gonzalez    
J. Pereira - G. Elias 1 - 2  
O. Luz - F. Arguello 0 - 2  
R. Carballes Baena - J. Souza 2 - 1  
R. Dutra da Silva - H. Podlipnik-Castillo 1 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernych - D. Brown    
K. Kravchuk - M. Chiudinelli    
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szentes 7 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rari Nantes Sori - Lazio 5 - 7  
Roma - Canottieri Napoli 13 - 12  
Savona - Ortigia 16 - 8  
Trieste - SM Verona 5 - 14
 
2016.02.19.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - NST Lappeenranta 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Pixbo Wallenstam 6 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Carlisport Cogianco 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Burela 1 - 5  
Magna Navarra - Levante 4 - 3  
Santa Coloma - Palma Manacor 5 - 5  
Zaragoza - Elche 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Iowa 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice (1.m.) 3 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 4 - 4  
Karlovy Vary - Chomutov 1 - 6  
Liberec - Sparta Praha 2 - 5  
Litvínov - Mladá Boleslav 4 - 4  
Mountfield HK - Trinec 3 - 2  
Olomouc - Zlín 1 - 1  
Vítkovice - Pardubice 6 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Frederikshavn 2 - 6  
Rungsted - Gentofte 5 - 5  
Rödovre - Esbjerg 0 - 6  
SönderjyskE - Herning 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Roki 2 - 2  
Jokipojat - Leki 6 - 2  
Keupa - Kokkolan Hermes 8 - 1  
Tuto - Kiekko-Vantaa 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - JYP 0 - 0  
Ilves - Lukko 2 - 2  
Kalpa - Turku PS 1 - 1  
Lahti Pelicans - SaiPa 2 - 9  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morzine-Avoriaz - Lyon 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest (1.m.) 6 - 2  
Epinal - Amiens (1.m.) 4 - 2  
Gap - Strasbourg (1.m.) 9 - 2  
Grenoble - Rouen (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Dallas 6 - 3  
Edmonton - Minnesota 2 - 5  
Florida - San Jose 1 - 1  
Nashville - Boston 2 - 0  
NY Islanders - Washington 2 - 2  
Ottawa - Carolina 4 - 2  
Pittsburgh - Detroit 6 - 3  
St. Louis - Los Angeles 1 - 1  
Tampa Bay - Winnipeg 5 - 5  
Toronto - NY Rangers 2 - 4  
Vancouver - Anaheim 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 5 - 1  
Crimmitschau - Bremerhaven 3 - 1  
Dresden - Ravensburg 5 - 1  
Heilbronn - Freiburg 2 - 3  
Kassel - Riessersee 6 - 3  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 1 - 3  
Rosenheim - Frankfurt Löwen 7 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Augsburg 6 - 0  
Krefeld - Ingolstadt 2 - 1  
Köln - Hamburg 3 - 1  
München - Nürnberg 4 - 0  
Schwenningen - Mannheim 4 - 2  
Straubing - Düsseldorf 2 - 1  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 3 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Fassa 6 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 2 - 3  
Innsbruck - Klagenfurt 4 - 3  
Villach - Olimpija Ljubljana 5 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 1 - 6  
Südtirol Bolzano - Linz 5 - 3  
Vienna Capitals - Znojmo 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-fonds (2.m.) 3 - 1  
Red Ice Martigny - Langenthal (2.m.) 3 - 2  
Thurgau - Rapperswil (2.m.) 5 - 2  
Visp - Olten (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Zug 3 - 4  
Davos - Langnau Tigers 4 - 5  
Lugano - Ambri 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Almtuna 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - HV 71 2 - 3  
Örebro - Frölunda 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nitra 4 - 3  
Martin - Zilina 1 - 2  
Piestany - B. Bystrica 1 - 4  
Zvolen - Trencin 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Zvezda Csehov 5 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 1  
Dizel Penza - Molot Perm 3 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Rjazany 0 - 4  
Izssztal Izsevszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Szarov 4 - 3  
Kazzink-Torpedo - VMF-Karelija 3 - 3  
Krisztall Szaratov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 3  
Rubin Tyumeny - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Tver 7 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Dinamo Balasiha 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Barsz Kazany B 4 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Townsville 82 - 69  
Sydney Flames - Bendigo 90 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Illawarra (1.m.) 80 - 68  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 75 - 62  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 81 - 68  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Dijon 76 - 69  
Gravelines - Strasbourg 73 - 83  
Le Mans - Chalon sur Saone 79 - 87  
Monaco - Nanterre 70 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Blackwater Elite 101 - 107  
Tropang Texters - Globalport Batang Pier 101 - 108  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guandong - Shandong (3.m.) 125 - 105  
Sichuan - Zhejiang Guangsha (3.m.) 123 - 113  
Xinjiang - Beijing Ducks (3.m.) 99 - 117  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Kutno 75 - 66  
Zielona Gora - Asseco Prokom 86 - 62  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend    
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend 76 - 76, h.u. 88 - 93  
Pécs - Szombathely 81 - 61  
Sopron - ZTE 72 - 65  
Szolnok - Alba Fehérvár 87 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago 106 - 95  
LA Clippers - San Antonio 105 - 86  
Washington - Utah 103 - 89  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Sassari 77 - 77, h.u. 97 - 89  
Milano - Venezia 88 - 59  
Pistoia - Trento 74 - 81  
Reggio Emilia - Avellino 87 - 94  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Laboral Kutxa 77 - 79  
Real Madrid - Fuenlabrada 101 - 84  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Banvitspor 76 - 74  
Fenerbahce Ülker - Karsiyaka 82 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Kalev/Cramo 75 - 84  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Thüringer HC 38 - 27  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sävehof 32 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Leipzig 25 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Villa de Aranda 32 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Drott 24 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Union SF 2 - 0  
River Plate - Godoy Cruz 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Adelaide Utd 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heist - Geel 2 - 1  
Lommel - Saint-Gilloise 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Westerlo 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Hamburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Duisburg 1 - 1  
RB Leipzig - Union Berlin 3 - 0  
St. Pauli - FSV Frankfurt 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgarter Kickers - Holstein Kiel 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slavia Praha 0 - 0  
Plzen - Teplice 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Wahda 3 - 0  
Al-Shaab - Al-Sharjah 0 - 2  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Dhafra 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Ajaccio 0 - 0  
Brest - Red Star 93 0 - 1  
Clermont - Niort 2 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Laval - Dijon 2 - 2  
Nancy - Paris FC 3 - 2  
Sochaux - Lens 0 - 0  
Tours - Valenciennes 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Orleans 0 - 1  
Boulogne - Marseille Consolat 0 - 2  
Chambly - Lucon 2 - 1  
Chateauroux - Amiens 1 - 1  
Colmar - Avranches 2 - 1  
Epinal - CA Bastia 1 - 1  
Frejus St-Raphael - Strasbourg 1 - 0  
Les Herbiers - Dunkerque 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nice 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Volendam 2 - 2  
Den Bosch - Eindhoven 3 - 1  
Dordrecht - Maastricht 1 - 0  
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1 - 0  
Helmond - Venlo 1 - 4  
NAC Breda - F. Sittard 5 - 0  
Oss - Ajax 2 1 - 2  
PSV 2 - Emmen 0 - 0  
Telstar - Sparta Rotterdam 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - NK Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal A. - Naft Tehran 0 - 1  
Esteghlal T. - Gostaresh Tabriz 2 - 1  
Malavan Anzali - Rah Ahan 0 - 0  
Saba Qom - Esteghlal K. 1 - 1  
Siah Jamegan - Padideh Mashhad 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khoor - Al-Sadd 1 - 3  
Qatar SC - Al-Ahli (QAT) 3 - 2  
Umm-Salal - Al-Sailiya 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millionarios 0 - 2  
Boyaca Patriotas - Envigado 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 2 - 1  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Penarol 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Colo Colo 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Emelec 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Juventus 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Latina 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Madeira - Estoril 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Getafe 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Metalac Gornji Milanovac 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Denizlispor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Sivasspor 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Leicester 25 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Brive 32 - 17  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Newport Dragons 19 - 17  
Glasgow Warriors - Munster 27 - 24  
Ospreys - Edinburgh 27 - 13  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Sydney Roosters 12 - 38  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - N. Robertson (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
J. Perry - B. Woollaston (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Selby - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. White - M. Allen (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadziola/Szalankiewicz - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - S. Querrey 0 - 2  
A. Mannarino - G. Dimitrov 0 - 2  
B. Becker - R. Ram 1 - 2  
J-P. Smith - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - O. Savchuk 2 - 0  
A. Sasnovich - T. Majeric 2 - 1  
A. Sevastova - D. Hantuchova 2 - 0  
B. Krejcikova - S. Vögele 0 - 2  
J. Cepelova - K. Koukalova 2 - 0  
K. Bondarenko - M.J. Martinez Sanchez 2 - 1  
K. Flipkens - Yaf. Wang 2 - 1  
K.L. Zhang - D. Vekic 1 - 2  
M. Linette - A. Hlavackova 1 - 2  
M. Melnikova - E. Rodina 0 - 2  
N. Broady - M. Zanevska 2 - 0  
O. Jabeur - E. Vesnina 0 - 2  
O. Mourad - S. Karatantcheva 0 - 2  
Qia. Wang - L. Pous Tio 2 - 0  
V. Dushevina - K. Siniakova 1 - 2  
Y-F. Xu - Y-Y. Duan 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - C. Garcia 2 - 1  
S. Errani - E. Svitolina 2 - 0  
Tenisz (Dubaj, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Görges - C.Garcia/Mladenovic 0 - 2  
Errani S / Suarez Navarro - Chuang C J / Jurak D 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - T. Berdych 0 - 2  
M. Cilic - An. Kuznetsov 2 - 0  
N. Kyrgios - R. Gasquet 2 - 0  
S. Wawrinka - B. Paire 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Zelenay I - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Erlich J / Fleming C - Gabashvili T / Kyrgios N 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Gonzalez    
G. Melzer - H. Zeballos    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - G. Pella 1 - 2  
P. Cuevas - F. Delbonis (Esőszünet)    
T. Monteiro - P. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra DA Silva R / Souza - Carreno Busta/Marrero 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Burger - F. Schiavone 1 - 2  
P. Martic - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
S. Rogers - P.C. Goncalves (Esőszünet)    
Tenisz (Rio de Janeiro, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Maria T - Cepede Royg V / Irigoyen M 1 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - M. Chiudinelli    
A. Olivetti - D. Brown    
E. Donskoy - K. Kravchuk    
J. Zopp - J. Hernych    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik 4 - 11  
Primorje Rijeka - Jadran Herceg Novi 10 - 5  
Vojvodina - Mornar 10 - 8  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - BVSC 5 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 9 - 12  
Vasas - Pécs 12 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Posillipo Napoli 6 - 3  

 

2016.02.18.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. Smith 6 - 6  
M. van Gerwen - A. Lewis 7 - 4  
P. Taylor - G. Anderson 7 - 4  
P. Wright - J. Wade 7 - 4  
R. Thornton - R. van Barneveld 5 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Koovee Tampere 7 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Milwaukee 4 - 1  
Hartford - Providence 3 - 2  
Ontario Reign - Stockton 6 - 1  
San Diego - Texas Stars 3 - 6  
Syracuse - St. John's 2 - 2  
Utica - Portland 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Aalborg 2 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 1 - 4  
Kärpät - Ässät 4 - 2  
Vaasan Sport - Kookoo 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 3 - 1  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Barsz Kazany - Lada Toljatti 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Dinamo Minszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 4 - 2  
Jokerit - Szpartak Moszkva 2 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Traktor Cseljabinszk 4 - 7  
Lokomotív Jaroszlavl - Slovan Bratislava 5 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 2 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 0  
Szocsi - Medvescak Zagreb 6 - 4  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Fehérvár (1.m.) 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Minnesota 3 - 5  
Colorado - Montreal 3 - 2  
NY Rangers - Chicago 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 4 - 0  
Lorenskog - Storhamar 5 - 0  
Manglerud - Stavanger 2 - 2  
Sparta Sarpsborg - Kongsvinger 7 - 1  
Stjernen - Lillehammer 2 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria 5 - 5  
Valpellice - Cortina 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Vita Hasten 2 - 1  
Karlskoga - Pantern Malmö 2 - 3  
Leksand - AIK 3 - 4  
Mora - Västeras 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 0 - 1  
Djurgarden - Linköping 2 - 2  
Malmö - Växjö 3 - 1  
MODO - Färjestad 4 - 4  
Skelleftea - Lulea 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers (1.m.) 82 - 91  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 80 - 73  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 90 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - AEK Athén 63 - 82  
Olympiakosz - Trikala 84 - 52  
Panathinaikosz - Arkadikosz Tripoleosz 90 - 69  
Rethymno - Lavriou 87 - 85  
Kosárlabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Ashdod 83 - 75  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Czarni Slupsk 69 - 71  
Rosa Radom - Torun 67 - 65  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bilbao 72 - 73  
Valencia - Gran Canaria 78 - 83  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Trabzonspor 83 - 52  
Galatasaray - Banvitspor 73 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva 60 - 92  
K.Oktyabr Volgográd - Lok.Kubany Krasznodar 77 - 89  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva 72 - 103  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aarhus 27 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Guif 25 - 29  
Redbergslids - Ystad 25 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skövde 26 - 26  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Lanus 0 - 1  
Colón - Belgrano de Cordoba 3 - 0  
Estudiantes LP - Tigre 1 - 1  
San Martin SJ - Boca Juniors 0 - 1  
Sarmiento - Gimnasia LP 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - America MG 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Dibba Al-Fujairah 1 - 1  
Al-Ain - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 1 - 2  
Al-Fujairah - Al-Wasl 2 - 3  
Al-Jazeera (UAE) - Bani Yas 3 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Olympiakosz 1 - 0  
Augsburg - Liverpool 0 - 0  
Dortmund - Porto 2 - 0  
Fiorentina - Tottenham 1 - 1  
Galatasaray - Lazio 1 - 1  
Marseille - Ath. Bilbao 0 - 1  
Midtjylland - Manchester Utd. 2 - 1  
Sahtar Doneck - Schalke 0 - 0  
Sevilla - Molde 3 - 0  
Sion - Braga 1 - 2  
Sparta Praha - FK Krasznodar 1 - 0  
Sporting CP - Leverkusen 0 - 1  
St-Etienne - Basel 3 - 2  
Valencia - Rapid Wien 6 - 0  
Villarreal - Napoli 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Persepolis 1 - 1  
Tractor Tabriz - Sepahan 2 - 1  
Zob Ahan - Foolad Khuzestan 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Al-Mesaimeer 3 - 1  
Lekhwiya - El-Jaish 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Fortaleza 1 - 0  
Dep. Pasto - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Independiente Medellin - Cortulua 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Gremio 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Corinthians 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Najran 3 - 2  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Auckland City 0 - 4  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J.Higgins-M.White (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Brecel - D. Junhui (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Allen - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Fu - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Selby - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M.Gould-B.Woollaston (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Y.Delu-R.O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Kapa I / Mchugh C - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Kosiak M / Rudol M 0 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Pedlow S / O'Gorman G - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Santos Pereira J / Younou - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - G. Dimitrov 1 - 2  
N. Rubin - J. Chardy 0 - 2  
T. Smyczek - D. Young 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Millman J / Smith J 2 - 0  
Guccione C / Tomic B - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - B. Strycova 0 - 2  
C. Garcia - A. Petkovic 2 - 0  
C. Vandeweghe - E. Svitolina 1 - 2  
S. Errani - M. Brengle 2 - 1  
Tenisz (Dubaj, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Martinez Sa - Babos T / Goerges J 0 - 2  
Errani S / Suarez Navarro - Xu Y F / Zheng S 2 - 0  
Grönefeld A-L/Vandeweghe - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - T. Berdych 1 - 2  
An. Kuznetsov - Q. Halys 2 - 0  
E. Gulbis - R. Gasquet 0 - 2  
T. Gabashvili - N. Kyrgios 0 - 2  
V. Millot - B. Paire 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Kyrgios N - Draganja M / Knowle J 2 - 0  
Haase R / Qureshi A-U-h - Erlich J / Fleming C 1 - 2  
Kowalczyk M / Siljestroem - Pavic M / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Barrientos - H. Zeballos    
T. Kamke - G. Melzer    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - D. Ferrer 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - A. Dolgopolov 1 - 2  
P. Lorenzi - F. Delbonis 0 - 2  
R. Nadal - N. Almagro 2 - 0  
S. Giraldo - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Ramos Vinolas - Bellucci T / Demoliner M 1 - 2  
Duran G / Oswald P - Dutra DA Silva R / Souza J 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
P. Martic - M. Erakovic 2 - 1  
P.C. Goncalves - J. Larsson 2 - 0  
S. Soler Espinosa - D. Kovinic 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mchale C / Tatishvili A - LIM A / Schiavone F 1 - 2  
Rodionova A / Vogt S - Duque-Marino M / Maria T 1 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - D. Brown    
E. Donskoy - O. Nedovyesov    
F. Dustov - J. Zopp    
G. Barrere - J. Hernych    
L. Lacko - A. Kudryavtsev    
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Tatabánya 6 - 5  

 

2016.02.17.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Indians Espoo 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Charlotte 3 - 0  
Rockford - Manitoba 2 - 5  
Springfield - Bridgeport 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Jihlava 1 - 5  
Kladno - Prostejov 8 - 7  
Litomerice - Most 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 1 - 4  
Salith Sumperk - Kadan 3 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 1 - 0  
Zubr Prerov - Slavia Praha 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 3 - 0  
Chomutov - Olomouc 5 - 2  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 4 - 4  
Pardubice - Zlín 1 - 2  
Plzen - Vítkovice 9 - 3  
Sparta Praha - Litvínov 5 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 3 - 2  
Jukurit - Jokipojat 5 - 4  
Kiekko-Vantaa - JYP-Akatemia 1 - 3  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 4 - 2  
Leki - Tuto 3 - 3  
Roki - Keupa 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 2 - 1  
JYP - HIFK 1 - 4  
Lahti Pelicans - Espoo Blues 4 - 2  
Lukko - Hämeenlinna 1 - 1  
Turku PS - Tappara 1 - 0  
Jégkorong (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Rouen 4 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Debrecen    
Újpest - Debrecen (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Winnipeg 2 - 1  
Columbus - Boston 1 - 1  
Edmonton - Anaheim 3 - 5  
New Jersey - Philadelphia 3 - 6  
Ottawa - Buffalo 1 - 1  
St. Louis - Dallas 1 - 1  
Tampa Bay - San Jose 2 - 4  
Washington - Los Angeles 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Oskarshamn 3 - 3  
Asplöven - Sundsvall 5 - 4  
Timra - Tingsryd 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Karlskrona 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szarov 3 - 0  
Dizel Penza - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 1  
Ermak Angarszk - Dinamo Balasiha 5 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 1 - 2  
Kazzink-Torpedo - Tver 3 - 1  
Krisztall Szaratov - Molot Perm 1 - 4  
Rubin Tyumeny - Barsz Kazany B 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - VMF-Karelija 1 - 0  
Zauralje Kurgan - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Usti nad Labem 78 - 67  
Kolin - Prostejov 84 - 56  
MMCITE Brno - Svitavy 67 - 83  
Opava - USK Praha 66 - 60  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 86 - 82  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 78 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Targu Jiu - Himik Juzsnij (1.m.) 77 - 71  
Skyliners Frankfurt - AEK Larnaca (1.m.) 83 - 60  
Türk Telekom - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 95 - 96  
Varese - RH Gaziantepspor (1.m.) 82 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 98 - 95  
NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters 106 - 118  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEN Kifiszia - Kavala 83 - 79  
Arisz - Koroivosz Amaliadasz 99 - 56  
Koloszosz Rodosz - PAOK 74 - 56  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guandong - Shandong (2.m.) 130 - 111  
Liaoning - Zhejiang Chouzhou (2.m.) 138 - 105  
Sichuan - Zhejiang Guangsha (2.m.) 131 - 118  
Xinjiang - Beijing Ducks (2.m.) 104 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 83 - 90  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Buyukcekmece 89 - 69  
Karsiyaka - Anadolu Efes 67 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Tbiliszi - Bisons Loimaa 63 - 77  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Wisla Plock 26 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Skanderborg 28 - 28  
Skive - Holstebro 22 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nyköbing F. 30 - 33  
Odense - Holstebro 26 - 19  
Randers - Sönderjyske 35 - 31  
Silkeborg - Ringköbing 24 - 17  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Tremblay 27 - 20  
Chambery - Creteil 31 - 27  
Dunkerque - Pays d'Aix 28 - 26  
Ivry - Toulouse 33 - 29  
Nimes - Paris SG 28 - 34  
St. Raphael - Chartres Metropole 29 - 25  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 17 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Elverum 21 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Halden 31 - 23  
Kristiansand - Larvik 18 - 32  
Molde - Glassverket 20 - 28  
Raelingen - Sola 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 31 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 22 - 25  
Wetzlar - Göppingen 24 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Leipzig 26 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Anaitasuna 27 - 22  
Morrazo Cangas - Barcelona 22 - 34  
Puerto Sagunto - Granollers 36 - 40  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur 24 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skuru 26 - 27  
Lugi - Vasterasirsta 24 - 26  
Önnereds - Heid 25 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Vélez Sarsfield 0 - 3  
Defensa Justicia - Atl. Rafaela 4 - 1  
Independiente - Rosario Central 0 - 2  
Newell's - Racing Club 5 - 0  
Patronato Parana - Arsenal Sarandí 0 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Wolfsburg 2 - 3  
Roma - Real Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Avai 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Fluminense 3 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Münster 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Strömsgodset 2 - 1  
Rosenborg - Odd Grenland 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. La Equidad 3 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Chico 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - The Strongest 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Palmeiras 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DVO Tachira - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Cerro Porteno 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Guimaraes B 3 - 3  
Benfica B - Aves 2 - 1  
Braga B - Farense 2 - 1  
Covilha - Mafra 1 - 0  
Famalicao - Uniao Oliveirense 2 - 0  
Freamunde - Viseu 0 - 0  
Leixoes - Sporting CP B 3 - 1  
Olhanense - Varzim 1 - 1  
Oriental de Lisboa - Feirense 0 - 2  
Penafiel - Porto B 1 - 1  
Portimonense - Gil Vicente 1 - 0  
Santa Clara - Chaves 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Barcelona 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Mersin Idman Yurdu    
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Salvador 1 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asse-Lennik - Trentino 2 - 3  
Belchatow - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Halkbank Ankara - Modena 3 - 0  
Tours - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
B. Woollaston - A. Hamilton 4 - 3  
D. Junhui - M. Selt 4 - 3  
D. Poomjaeng - Y. Delu 3 - 4  
G. Dott - M. Fu 2 - 4  
J. Higgins - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Perry - K. Doherty 4 - 2  
J. Robertson - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
J. Trump - A. McManus 4 - 2  
L. Wenbo - M. White (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Davis - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Selby - F. O'Brien 4 - 2  
M. Stevens - M. Gould (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M.J. Williams - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Day - M. Allen 1 - 4  
S. Murphy - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Hordvik O / Usken B - Hoshmand S / Pourasgari A 1 - 2  
Horrem I A / Eithun G - Hupfer D / Horl J 2 - 0  
Huber A / Seidl R - Chen C / Zhang L 2 - 0  
Ingrosso P / Ingrosso M - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Henriquez J / Villafane J 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Fuchs S / Windscheif S 2 - 1  
Kvamsdal M / Sorum C S - HA L / Bao J 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Salemiinjehboroun B / Rao - Kapa I / Mchugh C 0 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Liamin N / Barsouk D 0 - 2  
Urlu S / Mermer H H - LI Z / LI J 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - T. Ito 2 - 1  
I. Marchenko - R. Ram 1 - 2  
J.M. Del Potro - D. Kudla 2 - 0  
S. Johnson - B. Becker 1 - 2  
T.H. Fritz - T. Smyczek 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Chardy J / Paes L 0 - 2  
Fyrstenberg/SGonzale - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Marach O / Martin F - Kudla D / Young D 2 - 0  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - J. Jankovic 2 - 0  
B. Strycova - J. Görges 2 - 1  
C. Suarez Navarro - C. Garcia 1 - 2  
C. Vandeweghe - K. Mladenovic 2 - 1  
E. Svitolina - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
M. Brengle - P. Kvitova 2 - 1  
S. Halep - A. Ivanovic 0 - 2  
Y. Shvedova - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Srebotnik K - Chuang C J / Jurak D 1 - 2  
Strycova B / Vinci R - Babos T / Goerges J 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - M. Zverev    
M. Cilic - R. Haase 2 - 1  
N. Mahut - V. Millot 1 - 2  
Q. Halys - D. Guez 2 - 1  
S. Wawrinka - S. Stakhovsky 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Roger-Vasselin - Kowalczyk M / Siljestroem    
Guez D / Paire B - Kowalczyk M / Siljestroem 0 - 2  
Junaid R / Marray J - Bury A / Zelenay I 1 - 2  
Mahut N / Pouille L - Gabashvili T / Kyrgios N    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D.S. Schwartzman 2 - 0  
F. Fognini - D. Gimeno-Traver    
J-W. Tsonga - T. Monteiro 1 - 2  
R. Nadal - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Delbonis F / Lorenzi P - Gonzalez M / SA A 2 - 0  
Petzschner P / Peya A - Carreno Busta/Marrero 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Burger - E. Kostova 2 - 0  
M. Duque Marino - F. Schiavone 1 - 2  
P. Hercog - S. Cirstea 0 - 2  
S. Rogers - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CE G / Kostova E - Mchale C / Tatishvili A 0 - 2  
Moore T / Perrin C - Erakovic M / Soler-Espinosa S 2 - 1  
Rodionova A / Vogt S - Haddad Maia B / Pereira T 2 - 1  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kubot - K. Kravchuk    
L. Lacko - H. Hurkacz    
M. Chiudinelli - M. Basic    
P-H. Herbert - F. Dustov    
Z. Kolar - A. Olivetti

 

2016.02.16.
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Liberec 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 3 - 6  
Frederikshavn - Rödovre 5 - 3  
Rungsted - Esbjerg 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - SaiPa 1 - 3  
Kalpa - Ässät 1 - 3  
Kärpät - Kookoo 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 0  
Barsz Kazany - Barisz Asztana 5 - 2  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 4  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 2 - 5  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 3 - 1  
Lada Toljatti - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl - Medvescak Zagreb 4 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Novokuznyeck 3 - 4  
Szocsi - Slovan Bratislava 5 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Montreal 6 - 2  
Chicago - Toronto 7 - 2  
Florida - Pittsburgh 1 - 1  
Nashville - Dallas 2 - 2  
Vancouver - Minnesota 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Valerenga 0 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 4 - 5  
Graz - Villach 1 - 4  
Olimpija Ljubljana - Innsbruck 0 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 4 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg 5 - 4  
Znojmo - Linz 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ajoie (1.m.) 3 - 1  
Langenthal - Red Ice Martigny (1.m.) 2 - 1  
Olten - Visp (1.m.) 6 - 1  
Rapperswil - Thurgau (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Zug 3 - 2  
Servette - Davos 1 - 6  
Zürich Lions - Kloten 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Karlskoga 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Örebro 1 - 1  
HV 71 - Brynäs 3 - 2  
Linköping - Skelleftea 5 - 2  
Lulea - Malmö 2 - 2  
Rögle - MODO 3 - 2  
Växjö - Djurgarden 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 3 - 2  
Nitra - Zvolen 1 - 5  
Trencin - Poprad 2 - 3  
Zilina - Piestany 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rjazany 1 - 2  
Zvezda Csehov - Himik Voszkreszenszk 4 - 1  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang 73 - 71  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 66 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Antwerpen (1.m.) 67 - 74  
Chalon sur Saone - Oostende (1.m.) 84 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Pasvalys 90 - 94  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - ZTE 65 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Bayern München 65 - 94  
Mitteldeutscher - Brose Bamberg 68 - 98  
Oldenburg - Ludwigsburg 81 - 76  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Vardar SCBT 25 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aalborg 20 - 20  
Ribe-Esbjerg - Mors 26 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Köbenhavn 30 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szeged    
Cegléd - Szeged 27 - 37  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Siófok 29 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Tatran Presov 34 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Oldham 0 - 0  
Bradford - Southend 2 - 0  
Bury - Sheffield Utd. 1 - 0  
Colchester - Chesterfield 1 - 1  
Millwall - Scunthorpe 0 - 2  
Rochdale - Crewe 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Carlisle 1 - 1  
Hartlepool - Notts County 2 - 3  
Oxford Utd. - Northampton 0 - 1  
York - Exeter 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Fulham 3 - 0  
Hull City - Brighton 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Chester 0 - 3  
Braintree - Boreham 0 - 2  
Cheltenham - Kidderminster 2 - 0  
Gateshead - Eastleigh 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Atl. Los Andes 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Quilmes 1 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 0 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Zenit Szentpétervár 1 - 0  
Paris SG - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Union La Calera 0 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Lokomotív Moszkva 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Motherwell 0 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Hearts 1 - 0  
Kilmarnock - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Guilsfield Athletic 3 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Trefl Gdansk - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Ravenna 2 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - B. Woollaston 1 - 4  
A. Carter - F. O'Brien 3 - 4  
A. McManus - M. Joyce 4 - 1  
A. Taylor - A. Hamilton 2 - 4  
D. Junhui - J. Swail 4 - 3  
D. Poomjaeng - R. Milkins 4 - 1  
D. Wells - M. Fu 1 - 4  
D.B. Gilbert - K. Doherty 3 - 4  
J. Cahill - M. Davis 1 - 4  
J. Higgins - S. Baird (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Lisowski - M. Gould 3 - 4  
J. Perry - L. Hang 4 - 2  
J. Robertson - M. Holt 4 - 1  
J. Trump - R. McLeod (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Brecel - M. King 4 - 3  
L. Fernandez - K. Maflin 1 - 4  
L. Wenbo - G. Wilson 4 - 1  
M. Dunn - R. Day 3 - 4  
M. Selby - P. Lines 4 - 2  
M. Selt - S. Wilson 4 - 1  
M. White - T. Ford 4 - 3  
M.J. Williams - R.Lawler (4 nyert frame) 4 - 2  
M.Stevens - M.O'Donnell (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
P. Ebdon - M. Georgiou 2 - 4  
R. Hull - M. Allen 3 - 4  
R. Muir - G. Dott 3 - 4  
R. Williams - B. Hawkins 3 - 4  
S. Murphy - M. Mann(4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S.Carrington-N.Robertson(4 nyert frame) 1 - 4  
T. Un-Nooh - A. McGill 1 - 4  
T.Pengfei - R.O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Y. Delu - R. Walden(4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Fuchs S / Windscheif S - Hoshmand S / Pourasgari A 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Liamin N / Barsouk D 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Sheaf J / Gregory C 1 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Hupfer D / Horl J 2 - 1  
Ingrosso P / Ingrosso M - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Horrem I A / Eithun G 2 - 1  
Kapa I / Mchugh C - LI Z / LI J 2 - 1  
Kapa I / Mchugh C - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Hordvik O / Usken B 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Liamin N / Barsouk D 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Pedlow S / O'Gorman G - Chen C / Zhang L 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Kvamsdal M / Sorum C S 0 - 2  
Salemiinjehboroun B / Rao - LI Z / LI J 2 - 0  
Salemiinjehboroun B / Rao - Urlu S / Mermer H H 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - HA L / Bao J 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - R. Berankis 2 - 0  
I. Karlovic - J-P. Smith 1 - 2  
K. Anderson - A. Krajicek    
M. Ebden - J. Chardy 0 - 2  
M. Granollers - I. Marchenko 0 - 2  
M. Kukushkin - D. Young    
N. Rubin - S. Groth 2 - 1  
R. Albot - B. Becker 0 - 2  
R. Ram - B. Tomic 2 - 0  
S. Johnson - J. Millman 2 - 1  
S. Querrey - T. De Bakker 2 - 1  
T. Ito - D. Novikov 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Mannarino A - Marach O / Martin F 0 - 2  
Kudla D / Young D - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - D. Gavrilova 2 - 0  
B. Strycova - T. Pironkova 2 - 0  
E. Svitolina - J. Cepelova 2 - 0  
J. Jankovic - B. Bencic 2 - 1  
R. Vinci - Y. Shvedova 1 - 2  
S. Zheng - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Dubaj, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Chuang C J / Jurak D - Liang C / Wang Y 2 - 1  
Dushevina V / Siniakova K - Dabrowski G / Martinez Sanchez M 0 - 2  
Hlavackova A / Hradecka L - Klepac A / Srebotnik K 1 - 2  
Kvitova P / Rosolska A - Grönefeld A-L / Vandeweg 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - S. Stakhovsky 1 - 2  
G. Simon - T. Gabashvili 1 - 2  
J. Benneteau - A. Zverev 0 - 2  
K. De Schepper - E. Gulbis 1 - 2  
L. Pouille - An. Kuznetsov 0 - 2  
M. Zverev - R. Ramanathan 2 - 0  
N. Kyrgios - V. Pospisil 2 - 0  
Q. Halys - G. Monfils    
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Shamasdin A - Erlich J / Fleming C 0 - 2  
Bury A / Zelenay I - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 0  
Dlouhy L / Stakhovsky S - Pavic M / Venus M 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Haase R / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Matosevic - H. Zeballos    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - T. Bellucci 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - J. Monaco    
D. Lajovic - A. Ramos    
D. Thiem - P. Andujar 2 - 0  
D.S. Schwartzman - J. Souza 2 - 0  
F. Delbonis - J. Sock 2 - 0  
F. Fognini - Al. Bedene 2 - 0  
M. Cecchinato - P. Lorenzi 1 - 2  
N. Almagro - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
N. Jarry - D. Ferrer 0 - 2  
P. Cuevas - F. Bagnis 2 - 0  
S. Giraldo - G. Elias 2 - 0  
T. Daniel - I. Cervantes-Huegun 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Glushko - P.C. Goncalves 0 - 2  
L. Dominguez Lino - J. Larsson 0 - 2  
M-T. Torro-Flor - M. Erakovic 1 - 2  
M. Irigoyen - E. Kostova 0 - 2  
R. Oprandi - S. Soler Espinosa 0 - 2  
R. Peterson - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
T. Pereira - P. Martic 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burger C / Pigossi L - Moore T / Perrin C 0 - 2  
Cepede Royg V / Irigoyen - Pous-Tio L / Shapatava S 2 - 1  
Duque-Marino M / Maria T - Bogdan E / Buzarnescu M 2 - 1  
LIM A / Schiavone F - Kovinic D / Mitu C-A 2 - 0  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - K. Majchrzak    
P. Cias - O. Nedovyesov    
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Magyarország 10 - 20  
Románia - Görögország 6 - 9  
Spanyolország - Montenegró 10 - 8

 

2016.02.15.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Sirius 6 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Iowa 2 - 0  
San Jose Barracuda - Bakersfield 2 - 4  
Stockton - San Antonio 5 - 1  
Texas Stars - Cleveland Lake Erie 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Havirov 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Odense 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Anaheim 4 - 6  
NY Islanders - Detroit 4 - 1  
NY Rangers - Philadelphia 3 - 1  
Tampa Bay - St. Louis 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Asplöven 1 - 0  
Oskarshamn - Timra 1 - 1  
Pantern Malmö - Almtuna 4 - 2  
Sundsvall - Mora 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 0  
Dizel Penza - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Ermak Angarszk - VMF-Karelija 1 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Barsz Kazany B 4 - 1  
Krisztall Szaratov - Izssztal Izsevszk 3 - 4  
Rubin Tyumeny - Ariada-Akparsz Volzsszk 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - Dinamo Balasiha 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Tver 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Szarov 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Igokea 89 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Ostrava 74 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Le Mans 90 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavriou - Olympiakosz 55 - 71  
Panathinaikosz - Apollon Patra 87 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Xinjiang (1.m.) 105 - 117  
Shandong - Guandong (1.m.) 81 - 95  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning (1.m.) 108 - 116  
Zhejiang Guangsha - Sichuan (1.m.) 98 - 139  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Anwil Wloclawek 66 - 86  
Trefl Sopot - Starogard Gdanski 66 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anadolu Efes 87 - 92  
Darussafaka - Usak Sportif 92 - 52  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 98 - 65  
Lok.Kubany Krasznodar - Bisons Loimaa 95 - 55  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Esbjerg 25 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szpartak Vojput 36 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Kristianstad 21 - 29  
Ricoh HK - Lugi 18 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - River Plate 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Bochum 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - O'Higgins 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Apollon Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Valenciennes 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paneleuszianiakosz - Larissza 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Go Ahead Eagles 2 - 2  
Den Bosch - Achilles'29 1 - 2  
Eindhoven - Oss 4 - 0  
Emmen - NAC Breda 1 - 0  
F. Sittard - Telstar 0 - 3  
Maastricht - Almere City 0 - 0  
Sparta Rotterdam - PSV 2 1 - 0  
Venlo - Dordrecht 3 - 0  
Volendam - Helmond 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente SF 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Korona Kielce 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Puebla 5 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Ascoli 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Pavia 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Melfi 3 - 0  
Foggia - Matera 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Pacos Ferreira 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Steaua Bukarest 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Aberdeen 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Winterthur 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ahli (KSA) 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Hilal (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Boluspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Kayserispor 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Szlovákia 0 - 1  
U19Norvégia - U19Portugália 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Portadown 1 - 0  
Dungannon - Warrenpoint 1 - 0  
Glenavon - Glentoran 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Crumlin Star 1 - 0  
Snooker (Welsh Open 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - C. Yupeng 4 - 1  
A. Higginson - D. Wells 2 - 4  
A. McGill - L. Highfield 4 - 3  
B. Hawkins - L. Walker 4 - 2  
B. Woollaston - J. Cope 4 - 0  
D. Grace - P. Lines 2 - 4  
D. Junhui - S. Hallworth (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
D. Poomjaeng - C. Steadman 4 - 1  
D.B. Gilbert - Z. Yong 4 - 0  
F. O'Brien - N. Saengkham 4 - 3  
G. Dott - D. Hill 4 - 1  
G. Wilson - J. White 4 - 1  
Ge. Greene - S. Wilson 3 - 4  
J. Burnett - R. Muir    
J. Higgins - A. Hicks (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Lisowski - E. Sharav 4 - 2  
J. Perry - T. Drago 4 - 0  
J. Robertson - M. Wild 4 - 3  
J. Swail - Z. Surety 4 - 1  
J. Trump - M. Leslie 4 - 0  
Jam. Jones - M. Georgiou 0 - 4  
K. Doherty - L. Ning 4 - 0  
K. Maflin - H. Miah 4 - 3  
K. Wilson - L. Fernandez 3 - 4  
L. Brecel - I. Burns 4 - 3  
L. Hang - C. Melling 4 - 0  
L. Wenbo - H. Yassen 4 - 0  
M. Allen - S. Craigie 4 - 0  
M. Davis - Z. Xintong 4 - 2  
M. Dunn - C. Wakelin 4 - 3  
M. Fu - J. Walker 4 - 0  
M. Gould - A. Duffy 4 - 1  
M. Holt - H. Akbar 4 - 3  
M. Joyce - G. Allen 4 - 0  
M. King - S. Donaldson 4 - 0  
M. Selby - D. Jones (4 nyert frame) 4 - 0  
M. Selt - N. Bond 4 - 0  
M. Stevens - D. Morris 4 - 2  
M. White - J. O'Connor (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M.J. Williams - L. Chenwei (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
N. Robertson - F. Patrick (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
P. Ebdon - A. Zhang 4 - 0  
R. Day - V. Calabrese (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. Hull - H. Vafaei 4 - 2  
R. Lawler - S. Lam 4 - 3  
R. Milkins - S. O'Sullivan 4 - 3  
R. O'Sullivan - B. Pinches(4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Walden - J. Wattana 4 - 3  
R. Williams - L. Simmonds 4 - 3  
S. Baird - R.T. Chuan Leong 4 - 2  
S. Bingham - A. Hamilton (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Carrington - Jo. Brown 4 - 0  
S. Maguire - M. O'Donnell (4 nyert frame) 3 - 4  
S. Murphy - I. Santos 4 - 1  
T. Ford - J. Weston 4 - 1  
T. Pengfei - A. Hugill 4 - 2  
T. Un-Nooh - P.S. Davison 4 - 2  
X. Guodong - J. Cahill 1 - 4  
Y. Delu - I. Glover 4 - 3  
Z. Yuelong - M. Mann 2 - 4  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fratangelo B / Novikov D - Kukushkin M / Marchenko I 1 - 2  
Tenisz (Dubaj, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - C. Garcia 0 - 2  
C. Giorgi - A. Petkovic 0 - 2  
J. Görges - S. Kuznetsova 2 - 0  
Ka. Pliskova - C. Vandeweghe 0 - 2  
L. Tsurenko - K. Mladenovic 0 - 2  
M. Brengle - E. Makarova 2 - 0  
Tenisz (Dubaj, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Shvedova - Errani S / Suarez Navarro 1 - 2  
Xu Y F / Zheng S - AL Nabhani F / Pironkova T 2 - 1  
Tenisz (Dubaj-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - T. Pironkova 1 - 2  
B. Mattek-Sands - J. Cepelova 1 - 2  
D. Allertova - Y. Shvedova 1 - 2  
V. Lepchenko - S. Zheng 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - Hy. Chung 2 - 0  
R. Haase - J. Sousa 2 - 0  
S. Bolelli - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Knowle J - Hsieh C-P / Yi C-H 2 - 0  
Junaid R / Marray J - Brunstrom J / Mertinak M 2 - 1  
Tenisz (Marseille-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ilhan - M. Zverev 0 - 2  
P. Gojowczyk - K. De Schepper 1 - 2  
T. Lamasine - J. Benneteau 0 - 2  
V. Millot - D. Guez 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - J. Isner (esőszünet)    
Tenisz (Rio de Janeiro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - G. Ce 2 - 0  
B. Haddad Maia - S. Cirstea (esőszünet)    
C-A. Mitu - S. Rogers 0 - 2  
P. Hercog - J. Brady 2 - 0  
S. Vickery - D. Kovinic 1 - 2  
V. Cepede Royg - A. Tatishvili 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves C / EL Tabakh H - Erakovic M / Soler-Espinosa S 0 - 2  
Goncalves P C / Marand S - Glushko J / Peterson R 2 - 1  
Tenisz (Wroclaw, Poland)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - K. Kravchuk    
Címkék: eredmények, tippmix,