Tippmix eredmények - 2016. december 5-11.

2016-12-05
Tippmix eredmények - 2016. december 5-11.
2016.12.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Pittsburgh 20 - 27  
Carolina - San Diego 28 - 16  
Cleveland - Cincinnati 10 - 23  
Detroit - Chicago 20 - 17  
Green Bay - Seattle 38 - 10  
Indianapolis - Houston 17 - 22  
Jacksonville - Minnesota 16 - 25  
Los Angeles - Atlanta 14 - 42  
Miami - Arizona 26 - 23  
Philadelphia - Washington 22 - 27  
San Francisco - NY Jets 17 - 17  
Tampa Bay - New Orleans 16 - 11  
Tennessee - Denver 13 - 10  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 4 - 4  
Észtország - Németország 4 - 5  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 5 - 8  
Finnország - Svédország 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 5 - 2  
Binghamton - Bridgeport 3 - 3  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Chicago Wolves - Grand Rapids 4 - 1  
Hartford - Toronto Marlies 3 - 5  
Hershey - Rochester 6 - 1  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 5  
Ontario Reign - Charlotte 5 - 2  
Providence - Hartford 1 - 1  
Syracuse - Utica 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 4 - 1  
Chomutov - Plzen 1 - 1  
Liberec - Sparta Praha 1 - 3  
Litvínov - Trinec 3 - 3  
Mountfield HK - Karlovy Vary 3 - 0  
Olomouc - Pardubice 2 - 4  
Zlín - Vítkovice 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Frederikshavn 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Strasbourg 3 - 0  
Bordeaux - Nice 3 - 3  
Epinal - Chamonix-Morzine 6 - 1  
Gap - Lyon 4 - 1  
Grenoble - Rouen 9 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Medvescak Zagreb 6 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Debrecen 3 - 7  
Galati - FTC 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Ottawa 5 - 1  
Arizona - Nashville 4 - 1  
Boston - Toronto 1 - 4  
Calgary - Winnipeg 6 - 2  
Columbus - NY Islanders 6 - 2  
Detroit - Philadelphia 0 - 0  
Florida - Vancouver 4 - 2  
Montreal - Colorado 10 - 1  
San Jose - Carolina 4 - 3  
Tampa Bay - Pittsburgh 3 - 4  
Washington - Vancouver 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 2 - 3  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 3 - 2  
Dresden - Riessersee 6 - 2  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 2 - 2  
Freiburg - Crimmitschau 5 - 5  
Kassel - Ravensburg 3 - 3  
Rosenheim - Heilbronn 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 0 - 3  
Ingolstadt - Iserlohn 4 - 3  
Krefeld - Mannheim 2 - 5  
Köln - Schwenningen 3 - 1  
Nürnberg - Augsburg 3 - 2  
Straubing - Bremerhaven 2 - 5  
Wolfsburg - München 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 4 - 1  
Innsbruck - Fehérvár 4 - 5  
Linz - Villach 3 - 3  
Salzburg - Graz 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Olimpija Ljubljana 6 - 1  
Vienna Capitals - Klagenfurt 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 0 - 5  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
Rapperswil - Zug 2 5 - 2  
Red Ice Martigny - Winterthur 4 - 0  
Thurgau - Olten 2 - 2  
Visp - Biasca Ticino 0 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 6 - 3  
Kloten - Bern 1 - 4  
Zürich Lions - Davos 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 5 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Skelleftea 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 4 - 0  
Nitra - Liptovsky Mikulas 6 - 3  
Poprad - Martin 1 - 3  
Zilina - Nove Zamky 7 - 2  
Zvolen - Trencin 6 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Fehéroroszország 3 - 6  
U20Norvégia - U20Ausztria 3 - 6  
U20Németország - U20Kazahsztán 5 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Olaszország 5 - 2  
U20Szlovénia - U20Nagy-Britannia 3 - 3  
U20Ukrajna - U20Lengyelország 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarov 2 - 5  
Dinamo Balasiha - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Rubin Tyumeny 2 - 3  
Rjazany - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 3  
Tver - Zauralje Kurgan 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Crvena zvezda 54 - 77  
Cibona Zagreb - Krka Novo Mesto 88 - 65  
FMP - Cedevita Zagreb 89 - 96  
Olimpija Ljubljana - Zadar 78 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 81 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Dandenong 71 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 85 - 75  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 87, h.u. 94 - 96  
Seoul Knights - Anyang 70 - 96  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Pau Orthez 85 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM 91 - 84  
Mahindra Enforcers - SM Beermen 91 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Rethymno 83 - 58  
Panathinaikosz - AEK Athén 77 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 81 - 92  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon 68 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Tochigi 71 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shandong 99 - 102  
Jiangsu Tongxi - Foshan 107 - 98  
Jilin - Beijing Dragons 131 - 123  
Liaoning - Beijing Ducks 108 - 96  
Shanghai Sharks - Tianjin 109 - 98  
Shanxi - Jiangsu Dragons 119 - 113  
Shenzhen - Zhejiang Guangsha 123 - 96  
Sichuan - Bayi Rockets 91 - 85  
Xinjiang - Qingdao 125 - 112  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec 65 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 67 - 87  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 67 - 95  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Atomerőmű 102 - 64  
MAFC - ZTE 70 - 70, h.u. 88 - 83  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - ZTE 71 - 62  
Sopron - Diósgyőr 62 - 50  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Miami 105 - 100  
Cleveland - Charlotte 116 - 105  
Houston - Dallas 109 - 87  
Indiana - Portland 118 - 111  
LA Clippers - New Orleans 133 - 105  
Memphis - Golden State 110 - 89  
Orlando - Denver 113 - 121  
San Antonio - Brooklyn 130 - 101  
Utah - Sacramento 104 - 84  
Washington - Milwaukee 110 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bremerhaven 97 - 71  
Jena - Tübingen 74 - 74, h.u. 82 - 79  
Oldenburg - S. Oliver Würzburg 85 - 75  
Skyliners Frankfurt - Bayern München 57 - 77  
Telekom Bonn - Vechta 77 - 77, h.u. 88 - 83  
Ulm - Brose Bamberg 78 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cremona 95 - 66  
Capo D'Orlando - Pistoia 79 - 64  
Torino - Caserta 80 - 77  
Varese - Reggio Emilia 81 - 71  
Venezia - Milano 88 - 84  
VL Pesaro - Brindisi 87 - 87, h.u. 96 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Torino 74 - 63  
Dike Napoli - UR Venezia 80 - 66  
San Martino di Lupari - Spezia 77 - 57  
Umbertide - Lucca 38 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Estudiantes 82 - 77  
Bilbao - Real Madrid 77 - 85  
Fuenlabrada - Manresa 84 - 64  
Gran Canaria - Zaragoza 86 - 82  
Iberostar Tenerife - Murcia 94 - 80  
Joventut Badalona - Sevilla 88 - 94  
MoraBanc Andorra - Barcelona 87 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Gernika Bizkaia 55 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Karsiyaka 96 - 70  
Fenerbahce Ülker - Banvitspor 76 - 71  
Usak Sportif - Buyukcekmece 76 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Mersin Dogus H. 71 - 62  
Canik - Galatasaray 76 - 88  
Yakin Dogu Univ. - Adana Botas 79 - 79, h.u. 86 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - VEF Riga 82 - 51  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 84 - 95  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Ribe-Esbjerg 29 - 22  
Kézilabda (Eb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 24 - 26  
Dánia - Norvégia 20 - 22  
Magyarország - Románia 21 - 29  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Creteil 38 - 37  
St. Raphael - Montpellier 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Zaglebie Lubin 26 - 25  
Wybrzeze Gdansk - Piotrkow Trybunalski 31 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Vác 30 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Fyllingen 27 - 27  
Halden - Arendal 25 - 33  
Haslum - Elverum 35 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Lemgo 26 - 24  
Kiel - Magdeburg 28 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Veszprém 29 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Quabit Guadalajara 34 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF 34 - 24  
Guif - Malmö 25 - 36  
HIF Karlskrona - Aranäs 24 - 24  
Ricoh HK - Redbergslids 18 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Nottingham 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Huracan 1 - 0  
Colón - Independiente 0 - 2  
Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 0 - 2  
River Plate - Boca Juniors 2 - 4  
San Martin SJ - Estudiantes LP 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd 4 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 0 - 0  
Gent - Oostende 1 - 1  
Standard Liege - Westerlo 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Dunav Ruse 1 - 0  
Gorna Orjahovica - CSZKA Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Flamengo 0 - 0  
Cruzeiro - Corinthians 3 - 2  
Fluminense - Internacional 1 - 1  
Gremio - Botafogo 0 - 1  
Ponte Preta - Coritiba 2 - 0  
Santos - America MG 1 - 0  
Sao Paulo - Santa Cruz PE 5 - 0  
Sport Recife - Figueirense 2 - 0  
Vitória - Palmeiras 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Mainz 1 - 0  
Schalke - Leverkusen 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bielefeld 3 - 2  
Fürth - St. Pauli 0 - 2  
Sandhausen - Würzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - Lotte 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - AEK Larnaca 1 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - AEZ Zakakiou 3 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Arisz Limasszol 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - FC Köbenhavn 0 - 1  
Bröndby - Midtjylland 2 - 1  
Randers - Esbjerg 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Rennes 1 - 0  
Paris SG - Nice 2 - 2  
St-Etienne - Guingamp 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - St-Etienne 0 - 0  
Guingamp - Soyaux 0 - 0  
Marseille - Metz 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panathinaikosz 0 - 1  
Panetolikosz - Iraklisz 1908 2 - 0  
Panioniosz - Kassziopi Kerkyra 1 - 0  
PAOK - Plataniasz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Feyenoord 0 - 4  
Sparta Rotterdam - Vitesse 0 - 1  
Twente - Ajax 1 - 0  
Utrecht - Heracles 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 3 - 1  
RNK Split - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Delhi 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Petah Tikva 2 - 2  
Hapoel Haifa - Maccabi TA 2 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Shahaniya 1 - 1  
Al-Gharrafa - Al-Sailiya 1 - 2  
Al-Wakra - Al-Rayyan 0 - 1  
El-Jaish - Al-Muaidar 2 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - América 1 - 2  
Mamelodi Sundowns - Kashima A. 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Korona Kielce 1 - 0  
Piast Gliwice - Legia Varsó 1 - 5  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Cegléd 4 - 2  
Cigánd - Dorog 1 - 0  
Csákvár - Nyíregyháza 0 - 0  
Kisvárda - Budaörs 1 - 3  
Kozármisleny - Szolnok 1 - 3  
Puskás Akadémia - Soroksár 2 - 0  
Sopron - Balmazújváros 1 - 1  
SZEOL - Szeged 2011 1 - 3  
Vác - Siófok 1 - 0  
ZTE - Mosonmagyaróvár 0 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Potsdam 1 - 2  
Duisburg - Mönchengladbach 2 - 1  
Hoffenheim - Frankfurt 2 - 2  
Leverkusen - Essen-Schönebeck 1 - 5  
Sand - Jena 3 - 0  
Wolfsburg - Freiburg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Udinese 1 - 3  
Bologna - Empoli 0 - 0  
Cagliari - Napoli 0 - 5  
Internazionale - Genoa 2 - 0  
Palermo - Chievo 0 - 2  
Torino - Juventus 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Novara 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Lupa Roma 3 - 0  
Arezzo - Viterbese 0 - 0  
Carrarese - Lucchese 1 - 1  
Como - Renate 0 - 0  
Giana Erminio - Prato 0 - 0  
Piacenza - Pontedera 1 - 0  
Pistoiese - Racing Roma 3 - 1  
Robur Siena - Olbia 0 - 1  
Tuttocuoio - Pro Piacenza 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Lumezzane 0 - 2  
Feralpisalo - Pordenone 0 - 2  
Forli - Reggiana 2 - 0  
Gubbio - Bassano 4 - 0  
Maceratese - Santarcangelo 1 - 1  
Mantova - Modena 1 - 0  
Padova - Südtirol 2 - 0  
Parma - Teramo 1 - 1  
Sambenedettese - Ancona 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Ried 3 - 1  
St. Pölten - Austria Wien 2 - 1  
Sturm Graz - Salzburg 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Nacional Asuncion 1 - 2  
Olimpia Asuncion - General Diaz 3 - 0  
River Plate Asuncion - Sol de America 2 - 4  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Portimonense 0 - 0  
Vizela - Famalicao 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 2 - 1  
Braga - Pacos Ferreira 3 - 0  
Feirense - Porto 0 - 4  
Nacional Madeira - Tondela 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - West Bromwich 1 - 0  
Liverpool - West Ham 2 - 2  
Manchester Utd. - Tottenham 1 - 0  
Southampton - Middlesbrough 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Steaua Bukarest 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Girona 2 - 1  
Almería - Mallorca 2 - 1  
Cordoba - Cadiz 1 - 3  
Lugo - Numancia 3 - 1  
Valladolid - Mirandes 5 - 0  
Zaragoza - Oviedo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Pontevedra 0 - 2  
Boiro - Ferrol 1 - 1  
Caudal Deportivo - Celta Vigo B 3 - 2  
Cultural Leonesa - Valladolid B 3 - 0  
Guijuelo - Palencia Balompie 6 - 0  
Izarra - Tudelano 0 - 0  
Ponferradina - Osasuna B 1 - 1  
Somozas - Lealtad 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Socuellamos 1 - 1  
Barakaldo - Fuenlabrada 1 - 1  
De Los Reyes - Real Union Irun 3 - 0  
Mensajero - Real Madrid B 2 - 2  
Navalcarnero - Real Sociedad B 1 - 1  
Sestao River - Leioa 1 - 1  
UD Logrones - Amorebieta 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Villarreal B 2 - 2  
Eldense - Badalona 1 - 4  
Gava - Ebro 1 - 2  
Levante B - Alcoyano 0 - 0  
Mallorca B - Hercules 0 - 2  
Sabadell - Prat 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - UD Extremadura 3 - 0  
Cartagena - Linense 1 - 1  
Granada B - Linares 3 - 0  
La Hoya Lorca - Mancha Real 3 - 0  
Marbella - Jumilla 0 - 0  
Melilla - Cordoba B 2 - 1  
Merida - El Ejido 2 - 0  
Real Jaen - Villanovense 1 - 1  
Real Murcia - La Roda 0 - 1  
San Fernando - Rec. Huelva 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ath. Bilbao 1 - 0  
Celta Vigo - Sevilla 0 - 3  
Eibar - Alavés 0 - 0  
Espanyol - Sp. Gijón 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Transportes Alcaine 4 - 0  
Atl. Madrid - Barcelona 2 - 1  
Betis - Espanyol 2 - 1  
Levante - Tenerife 3 - 2  
Oiartzun - Rayo Vallecano 0 - 1  
Santa Teresa - Cajasol Trigueros 1 - 0  
Tacuense - Albacete 1 - 1  
Valencia - Real Sociedad 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Aarau 0 - 0  
Wohlen - Schaffhausen 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 0 - 0  
Sion - Luzern 3 - 1  
Thun - Young Boys 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Partizan Belgrád 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Trencin 1 - 1  
Zilina - Zemplin Michalovce 7 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krsko Posavlje 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Manisaspor 1 - 1  
Denizlispor - Ümraniyespor 0 - 2  
Samsunspor - Eskisehirspor 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Bandirmaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Osmanlispor 1 - 2  
Galatasaray - Gaziantepspor 3 - 1  
Karabukspor - Alanyaspor 0 - 2  
Konyaspor - Kayserispor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Zirka Kirovográd 2 - 3  
Olekszandria - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Zorya Luganszk 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Liverpool Montevideo 3 - 2  
Nacional - Boston River 1 - 0  
Rampla Juniors - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 4 - 0  
Costa Rica - Olaszország 0 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Eastern Suburbs 2 - 0  
Tasman Utd. - Team Wellington 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Connacht 32 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Llanelli Scarlets 31 - 20  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Castres 32 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bordeaux 7 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Section Paloise 41 - 14  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 7 - 19  
Argentína - Japán 33 - 12  
Ausztrália - Argentína 17 - 21  
Dél-Afrika - Anglia 17 - 19  
Dél-Afrika - Wales 33 - 0  
Dél-Afrika - Új-Zéland 14 - 7  
Fidzsi-szigetek - Anglia 26 - 26  
Franciaország - Kanada 42 - 14  
Kenya - Fidzsi-szigetek 21 - 33  
Oroszország - Franciaország 12 - 17  
Skócia - Anglia 14 - 33  
Skócia - USA 19 - 19  
Szamoa - Kanada 24 - 26  
Szamoa - Oroszország 14 - 17  
Uganda - Kanada 10 - 19  
USA - Fidzsi-szigetek 12 - 28  
Wales - Kenya 14 - 19  
Új-Zéland - Kenya 28 - 7  
Új-Zéland - Skócia 24 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Modena 0 - 3  
Cucine Lube Treia - Vero Monza 3 - 0  
Perugia - Piacenza 3 - 1  
Ravenna - Padova 3 - 1  
Revivre Milano - Molfetta 3 - 1  
Vibo Valentia - Trentino 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - LJ Modena 0 - 3  
Conegliano - Busto Arsizio 3 - 0  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - V. Anand 1 - 0  
L. Aronian - W. So 0.5 - 0.5  
M. Adams - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - V. Topalov 0.5 - 0.5  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - D. Liew 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - J.M. Lee 2 - 0  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hosszú K. - K. Worrell (női 100 m pillangó) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 100 m pillangó

 

2016.12.10.
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Norvégia 5 - 5  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 4 - 3  
Svédország - Svájc 7 - 2  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Lettország (Helyszín: Lettország) 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Rieti 9 - 3  
Isola - Dosson 3 - 9  
Lazio - Kaos Futsal 3 - 5  
Luparense - Group Imola 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Burela 4 - 10  
Jaen - Levante 4 - 2  
Jumilla - Ribera Navarra 2 - 5  
Peniscola - Murcia 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Providence 1 - 3  
Bakersfield - Charlotte 2 - 2  
Binghamton - Utica 4 - 3  
Grand Rapids - Milwaukee 3 - 1  
Iowa - San Antonio 0 - 1  
Lehigh Valley - Rochester 4 - 3  
Manitoba - Cleveland 1 - 5  
Providence - Toronto Marlies 5 - 3  
St. John's - Springfield 6 - 5  
Syracuse - Albany 4 - 2  
Texas Stars - Rockford 8 - 4  
Tucson - Ontario Reign 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Cortina 1 - 1  
Bregenzerwald - Kitzbühel 6 - 4  
Feldkirch - Lustenau 1 - 4  
Gherdeina/Gröden - Fassa 3 - 1  
Val Pusteria - Neumarkt Riwega 1 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 7 - 3  
Jihlava - Litomerice 1 - 1  
Kadan - Havirov 5 - 2  
Most - Kladno 3 - 6  
Slavia Trebic - Slavia Praha 2 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Zubr Prerov - Prostejov 5 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 2 - 3  
Gentofte - Odense 0 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - JYP-Akatemia 2 - 2  
Keupa - Kiekko-Vantaa 6 - 2  
Leki - IPK 5 - 2  
SaPKo - Espoo United 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kärpät 3 - 0  
Lahti Pelicans - Kookoo 3 - 4  
Tappara - Kalpa 3 - 2  
Turku PS - Ilves 2 - 1  
Vaasan Sport - SaiPa 2 - 2  
Ässät - Lukko 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 6 - 3  
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Szocsi - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 5  
Szpartak Moszkva - Lada Toljatti 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 2 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Admiral Vlagyivosztok 4 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 5 - 3  
Csíkszereda - FTC 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 3 - 2  
Buffalo - Washington 1 - 4  
Chicago - NY Rangers 0 - 0  
Detroit - Columbus 1 - 4  
Los Angeles - Ottawa 4 - 1  
Minnesota - Edmonton 2 - 2  
New Jersey - St. Louis 1 - 4  
Philadelphia - Dallas 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stjernen 3 - 1  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 2 - 4  
Valerenga - Stavanger 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Langnau Tigers 4 - 2  
Biel - Kloten 4 - 2  
Fribourg - Zug 2 - 5  
Lugano - Ambri 6 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Västervik 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 6 - 2  
Djurgarden - Leksand 3 - 1  
Frölunda - Växjö 8 - 5  
HV 71 - Linköping 2 - 3  
Karlskrona - Lulea 0 - 4  
Örebro - Rögle 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
SZKA-Neva - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Dizel Penza 3 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Izssztal Izsevszk 4 - 1  
Zvezda Csehov - Barsz Kazany B 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Mega Leks 75 - 72  
Mornar - Skopje 65 - 64  
Partizan Belgrád - Igokea 87 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 102 - 92  
Brisbane - Illawarra 88 - 98  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Bendigo 55 - 70  
Townsville - Melbourne Boomers 93 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha 61 - 58  
Kolin - Usti nad Labem 88 - 75  
Opava - Jindrichuv Hradec 105 - 85  
Pardubice - Nymburk 81 - 77  
Svitavy - MMCITE Brno 76 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 90 - 82  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 74 - 91  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 77 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Adecco ASVEL 98 - 68  
Cholet - Orleans 86 - 81  
Le Mans - Nancy 85 - 70  
Limoges - Le Portel 69 - 72  
Strasbourg - Hyeres-Toulon 76 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Angers 80 - 68  
Landes - Bourges 66 - 59  
Lyon - Villeneuve d'Ascq Lille 79 - 87  
Nantes Reze - Cavigal Nice 49 - 71  
Tarbes - Mondeville 61 - 66  
Union Hainaut - Lattes Montpellier 61 - 54  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Star Hotshots 79 - 123  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Kymi 85 - 72  
Doxa Lefkadasz - Lavriou 63 - 64  
Koloszosz Rodosz - Apollon Patra 71 - 59  
Koroivosz Amaliadasz - Trikala 87 - 76  
Promitheasz Patra - PAOK 64 - 64, h.u. 73 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Holon 74 - 81  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 68 - 85  
Maccabi TA - Ironi Naharia 89 - 89, h.u. 99 - 93  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Kawasaki Brave Thunders 60 - 82  
Albirex Niigata - Sendai 92 - 88  
Ryukyu Okinawa - Tochigi 69 - 80  
Tokyo Alvark - Kyoto 78 - 75  
Tokyo Sunrockers - Osaka 91 - 66  
Toyama - Shiga 90 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Chiba 74 - 84  
Yokohama - Mikawa Kariya 83 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Trefl Sopot 89 - 58  
Dabrowa Gornicza - Starogard Gdanski 78 - 66  
Koszalin - Rosa Radom 63 - 62  
Krosno - Tarnobrzeg 83 - 75  
Kutno - Torun 61 - 61, h.u. 73 - 81  
Start Lublin - Zielona Gora 63 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 98 - 81  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 81 - 74  
Vytautas Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 96 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Pécs 83 - 87  
Sopron - Kecskemét 71 - 55  
Szeged - Alba Fehérvár 84 - 89  
Szolnok - Vasas 107 - 68  
Szombathely - Kaposvár 107 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 94 - 101  
Charlotte - Orlando 109 - 88  
Cleveland - Miami 114 - 84  
Dallas - Indiana 111 - 103  
LA Lakers - Phoenix 115 - 119  
Milwaukee - Atlanta 110 - 114  
Minnesota - Detroit 90 - 117  
Oklahoma City - Houston 99 - 102  
Sacramento - New York 100 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Ludwigsburg 62 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Trento 69 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vigarano - Ragusa 49 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Valencia 83 - 91  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Gran Canaria 79 - 66  
Cadi La Seu d'Urgell - Girona 68 - 64  
Ferrol - CREF Madrid 73 - 71  
P. Avenida - Bembibre 69 - 46  
Vasco Gipuzkoa - Campus Promete 62 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Tofas Bursa 76 - 63  
TED Ankara Kolejliler - Balikesirspor 69 - 82  
Trabzonspor - RH Gaziantepspor 86 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Antakya Hatay 58 - 65  
AGÜ Kayserispor - Osmaniye 68 - 61  
Istanbul Univ. - Girne Univ. 83 - 87  
Mersin BB - Fenerbahce 79 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Lok.Kubany Krasznodar 51 - 71  
Avtodor Szaratov - Kalev/Cramo 90 - 63  
Himki Moszkva - Parma Permszkij Kraj 92 - 66  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 28 - 26  
Holstebro - Aarhus 25 - 22  
Mors - GOG 25 - 24  
Silkeborg - Randers 31 - 28  
Skanderborg - Kolding 19 - 25  
Kézilabda (Eb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 22 - 23  
Svédország - Hollandia 30 - 33  
Szerbia - Németország 19 - 26  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Toulouse 26 - 24  
Nantes - Billere 29 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kwidzyn 23 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Tatabánya 25 - 26  
Csurgó - Gyöngyös 28 - 20  
Eger - Komló 20 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Lilleström 28 - 23  
Drammen - Hallvard 24 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - R-N. Löwen Kronau 28 - 33  
Bergischer HC - Flensburg 29 - 32  
Burgdorf-Hannover - Melsungen 30 - 31  
Erlangen - Coburg 26 - 24  
Göppingen - DHfK Leipzig 26 - 25  
Wetzlar - Stuttgart 32 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Tatran Presov 33 - 25  
RK Zagreb - Veszprém 27 - 23  
Vardar Pro Skopje - Celje 33 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Villa de Aranda 33 - 26  
Anaitasuna - Ciudad Encantada 29 - 34  
AX Puente Genil - Benidorm 25 - 21  
Bidasoa Irun - Morrazo Cangas 22 - 26  
Huesca - Barcelona 26 - 30  
Puerto Sagunto - Valladolid 26 - 24  
Sinfin - Naturhouse La Rioja 32 - 37  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Schaffhausen 29 - 34  
Basel - Bern 22 - 33  
St. Gallen - Kriens 24 - 22  
Suhr Aarau - Gossau 28 - 25  
Thun - Winterthur 22 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Hammarby 27 - 21  
Kristianstad - Sävehof 22 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Charlton 0 - 0  
Bristol Rovers - Bury 4 - 2  
Fleetwood - Walsall 2 - 1  
Millwall - Shrewsbury 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Wimbledon 1 - 0  
Oxford Utd. - Oldham 1 - 1  
Peterborough - Chesterfield 5 - 2  
Port Vale - Northampton 2 - 3  
Rochdale - Scunthorpe 3 - 2  
Sheffield Utd. - Swindon 4 - 0  
Southend - Coventry 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Exeter 1 - 3  
Crewe - Crawley 0 - 2  
Grimsby - Portsmouth 0 - 1  
Hartlepool - Cambridge Utd. 0 - 5  
Leyton - Accrington 1 - 0  
Luton - Carlisle 1 - 1  
Mansfield - Colchester 0 - 0  
Newport - Morecambe    
Notts County - Wycombe 0 - 2  
Plymouth - Doncaster 2 - 0  
Stevenage - Blackpool 0 - 2  
Yeovil - Barnet 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wigan 1 - 0  
Barnsley - Norwich 2 - 1  
Brentford - Burton 2 - 1  
Huddersfield - Bristol City 2 - 1  
Ipswich - Cardiff 1 - 1  
Newcastle - Birmingham 4 - 0  
Preston - Blackburn 3 - 2  
Reading - Sheffield Wed. 2 - 1  
Rotherham - QPR 1 - 0  
Wolverhampton - Fulham 4 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Douglas Haig 3 - 1  
Central Cordoba - Villa Dalmine 3 - 1  
Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogue 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Chacarita Juniors 2 - 3  
Santamarina Tandil - Crucero del Norte 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Godoy Cruz 1 - 0  
Gimnasia LP - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
San Lorenzo - Union SF 3 - 2  
Talleres Cordoba - Newell's 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Atl. Rafaela 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Newcastle Jets 1 - 2  
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 3 - 0  
Western Sydney - Melbourne Victory 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lierse 0 - 1  
OH Leuven - Roeselare 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Charleroi 2 - 2  
Kortrijk - St. Truiden 0 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Mechelen 1 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Slavia Szófia - Montana 2 - 0  
Vereja - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Dortmund 1 - 1  
Bayern München - Wolfsburg 5 - 0  
Freiburg - Darmstadt 1 - 0  
Hamburg - Augsburg 1 - 0  
Hertha BSC - Bremen 0 - 1  
Ingolstadt - RB Leipzig 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - 1860 München 1 - 0  
Kaiserslautern - Erzgebirge Aue 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - FSV Frankfurt 0 - 0  
Chemnitz - Regensburg 0 - 3  
Duisburg - Fortuna Köln 2 - 0  
Erfurt - Rostock 1 - 2  
Holstein Kiel - Sonnenhof Grossaspach 1 - 2  
Magdeburg - Aalen 3 - 0  
Münster - Paderborn 0 - 1  
Osnabrück - Zwickau 1 - 0  
Wehen - Hallescher FC 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Antofagasta 0 - 3  
Universidad de Chile - Huachipato 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - AEL Limasszol 1 - 3  
Apollon Limasszol - NEA Szalamina 1 - 1  
Ermisz Aradippou - Omonia Nicosia 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Silkeborg 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Lens 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Concarneau 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Metz 2 - 0  
Bordeaux - Monaco 0 - 4  
Dijon - Marseille 1 - 2  
Lille - Montpellier 2 - 1  
Nancy - Angers 2 - 0  
Toulouse - Lorient 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rodez Aveyron 0 - 2  
Paris SG - Juvisy Essonne 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Levadiakosz 4 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Veria 0 - 0  
Xanthi - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Excelsior 2 - 1  
Nijmegen - ADO Den Haag 3 - 0  
PSV - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Zwolle - Willem II 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Hajduk Split 1 - 2  
Istra - Osijek 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Mumbai City 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Persepolis 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Ironi Kiryat Shmone 2 - 2  
Hapoel Raanana - Maccabi Haifa 1 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - TBB Nieciecza 3 - 0  
Wisla Krakkó - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Wisla Plock - Ruch Chorzow 4 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Gyirmót 1 - 0  
FTC - MTK 1 - 1  
Haladás - Videoton 1 - 1  
Honvéd - Mezőkövesd 1 - 0  
Paks - Vasas 1 - 0  
Újpest - Debrecen 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Pescara 2 - 1  
Sampdoria - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Latina 2 - 2  
Avellino - Benevento 1 - 1  
Carpi - Ternana 1 - 1  
Cesena - Cittadella 3 - 0  
Entella - Trapani 2 - 2  
Frosinone - Salernitana 1 - 3  
Perugia - Vercelli 1 - 0  
SPAL Ferrara - Spezia 2 - 1  
Vicenza - Verona 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Catanzaro 0 - 0  
Cosenza - Messina 1 - 0  
Fondi - Virtus Francavilla 1 - 1  
Juve Stabia - Akragas 1 - 0  
Lecce - Paganese 3 - 1  
Melfi - Foggia 1 - 3  
Monopoli - Matera 1 - 3  
Reggina - Andria 0 - 0  
Siracusa - Catania 1 - 0  
Vibonese - Taranto 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 2 - 1  
Mattersburg - Admira Wacker 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Benfica B 2 - 1  
Aves - Uniao Madeira 3 - 1  
Braga B - Guimaraes B 2 - 0  
Freamunde - Olhanense 1 - 1  
Gil Vicente - Covilha 0 - 0  
Santa Clara - Penafiel 2 - 1  
Sporting CP B - Porto B 1 - 2  
Varzim - Cova Piedade 2 - 1  
Viseu - Fafe 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Marítimo 1 - 0  
Boavista - Guimaraes 1 - 2  
Chaves - Moreirense 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Stoke 3 - 1  
Burnley - Bournemouth 3 - 2  
Hull City - Crystal Palace 3 - 3  
Leicester - Manchester City 4 - 2  
Swansea - Sunderland 3 - 0  
Watford - Everton 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Municipal Studentesc Iasi 1 - 3  
Dinamo Bukarest - Targu Mures 1 - 0  
Pandurii - Gaz Metan Medias 2 - 5  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 0 - 0  
Dundee - Ross County 0 - 0  
Inverness CT - Hamilton 1 - 1  
Motherwell - Kilmarnock 0 - 0  
Rangers - Hearts 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stenhousemuir 0 - 5  
Brechin - East Fife 0 - 1  
Peterhead - Alloa 1 - 1  
Queens Park - Albion Rovers 2 - 1  
Stranraer - Livingston 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Cowdenbeath 2 - 0  
Edinburgh City - Stirling 2 - 0  
Elgin - Berwick 6 - 0  
Forfar - Arbroath 0 - 1  
Montrose - Clyde 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dundee Utd. 0 - 1  
Dunfermline - Greenock Morton 2 - 1  
Falkirk - Queen of South 2 - 2  
Hibernian - Dumbarton 2 - 0  
St. Mirren - Raith Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Getafe 2 - 2  
Gimnastic - Rayo Vallecano 0 - 1  
Huesca - UCAM Murcia 5 - 2  
Levante - Tenerife 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Burgos 1 - 1  
Union Mutilvera - R. Santander 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Gernika 2 - 4  
Ath. Bilbao B - Majadahonda 2 - 0  
Zamudio - Toledo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Espanyol B 1 - 1  
Cornella - Atl. Saguntino 1 - 1  
UE Llagostera - L'Hospitalet 1 - 1  
Valencia B - Lleida 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Leganes 1 - 1  
Osasuna - Barcelona 0 - 3  
Real Madrid - Deportivo 3 - 2  
Real Sociedad - Valencia 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Servette 2 - 2  
Wil - Xamax 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 1 - 0  
Vaduz - Lausanne 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ittihad (KSA) 2 - 4  
Al-Fateh - Al-Khaleej 2 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnik Surdulica 1 - 0  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 2 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Vozdovac 0 - 2  
Napredak Krusevac - Mladost Lucani 0 - 0  
RAD Belgrád - Novi Pazar 2 - 0  
Spartak Subotica Zdrepcev - Backa Palanka 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zlate Moravce 1 - 0  
Myjava - Slovan Bratislava 1 - 1  
Podbrezova - Tatran Presov 1 - 1  
Ruzomberok - Senica 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 2 - 1  
Domzale - Maribor 3 - 2  
HIT Gorica - Kalcer Radomlje 1 - 1  
Rudar Velenje - Koper 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Boluspor 1 - 2  
Balikesirspor - Sanliurfaspor 1 - 1  
Sivasspor - Göztepe Izmír 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bursaspor 2 - 1  
Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Rizespor - Kasimpasa 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Atl. River Plate 0 - 1  
Penarol - Defensor 0 - 2  
Plaza Colonia - Sud América 0 - 3  
Racing Montevideo - Juventud 2 - 0  
Villa Espanyola - Fenix Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Carmarthen 2 - 0  
Rhyl - Newtown 1 - 3  
TNS - Cardiff Met University 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ton Pentre - Bangor City 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armagh City - HW Welders 2 - 2  
Knockbreda - Dergview 1 - 2  
Larne - PSNI 2 - 2  
Loughgall - Ballyclare Comrades 2 - 1  
Lurgan Celtic - Warrenpoint 2 - 6  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Linfield 0 - 2  
Ballinamallard Utd. - Crusaders 0 - 1  
Cliftonville - Portadown 1 - 0  
Dungannon - Carrick 3 - 1  
Glenavon - Coleraine 1 - 0  
Glentoran - Ballymena Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Hawke's Bay Utd. 0 - 3  
Wellington Phoenix 2 - Hamilton Wanderers 4 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Leicester 38 - 0  
Racing-Metro - Glasgow Warriors 14 - 23  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Toulouse 6 - 36  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Sale 50 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Clermont 39 - 32  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Brive 8 - 43  
Worcester - Newport Dragons 33 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bath 28 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Stade de France 28 - 23  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 19 - 14  
Anglia - Kanada 33 - 10  
Anglia - Új-Zéland 7 - 33  
Argentína - Kanada 43 - 14  
Ausztrália - Oroszország 36 - 0  
Ausztrália - USA 0 - 19  
Dél-Afrika - Ausztrália 29 - 7  
Dél-Afrika - USA 28 - 10  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 28 - 19  
Fidzsi-szigetek - Japán 33 - 7  
Fidzsi-szigetek - Kenya 28 - 22  
Franciaország - Japán 50 - 7  
Franciaország - Kenya 14 - 33  
Kenya - Japán 24 - 5  
Skócia - Szamoa 21 - 19  
Skócia - Uganda 38 - 7  
Szamoa - Uganda 29 - 5  
USA - Oroszország 26 - 17  
Wales - Skócia 21 - 24  
Wales - Szamoa 17 - 0  
Wales - Uganda 29 - 7  
Új-Zéland - Argentína 26 - 12  
Új-Zéland - Kanada 19 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Latina 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Vero Monza 3 - 1  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
V. Kramnik - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Topalov - F. Caruana 0 - 1  
W. So - M. Adams 1 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - C.W. Chen 2 - 0  
W.H. Son - K. Parupalli 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Lee - N. Nidaira 2 - 0  
Ji H. Sung - G.E. Kim 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Spandau Berlin 9 - 6  
Hannover - Barceloneta 9 - 9  
Jug Dubrovnik - Recco 8 - 11  
Partizan Belgrád - Eger 8 - 9  
Szolnok - Olympiakosz 5 - 5  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Oradea 5 - 8  
FTC - Primorje Rijeka 12 - 8  
Jadran Herceg Novi - Posillipo Napoli 7 - 8  
SM Verona - BVSC 11 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Horn - A. Funeka 1 - 0  
J. Parker - A. Ruiz Jr. 1 - 0  

 

2016.12.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Oakland 21 - 13  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szingapúr 9 - 3  
Thaiföld - Lengyelország 4 - 5  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia 7 - 0  
Svájc - Norvégia 7 - 2  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 1 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Pescara 5 - 5  
Napoli - Cioli Cogianco 8 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - AD Sala Zaragoza 2 - 3  
Magna Gurpea - Inter Movistar 1 - 4  
Santiago Futsal - Santa Coloma 3 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 0 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 4 - 3  
Karlovy Vary - Liberec 5 - 3  
Litvínov - Zlín 2 - 1  
Mladá Boleslav - Olomouc 3 - 3  
Pardubice - Sparta Praha 1 - 5  
Vítkovice - Chomutov 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - SönderjyskE 2 - 2  
Herlev Eagles - Rungsted 2 - 5  
Odense - Gentofte 3 - 3  
Rödovre - Esbjerg 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Keupa 2 - 4  
Jokipojat - Kajaanin Hokki 2 - 2  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 3 - 3  
Tuto - IPK 2 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 0 - 4  
Kookoo - JYP 5 - 2  
Kärpät - SaiPa 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Epinal 4 - 2  
Chamonix-Morzine - Grenoble 2 - 2  
Dijon - Angers 2 - 5  
Nice - Lyon 2 - 1  
Rouen - Amiens 5 - 5  
Strasbourg - Gap 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barisz Asztana 2 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Avangard Omszk 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - MAC Budapest 2 - 7  
Debrecen - Diósgyőr 6 - 8  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 1 - 1  
Boston - Colorado 2 - 4  
Dallas - Nashville 5 - 2  
Florida - Pittsburgh 1 - 5  
Los Angeles - Carolina 1 - 3  
Montreal - New Jersey 5 - 2  
NY Islanders - St. Louis 3 - 2  
Philadelphia - Edmonton 6 - 5  
Tampa Bay - Vancouver 1 - 5  
Winnipeg - NY Rangers 1 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Crimmitschau - Bad Nauheim 5 - 5  
Heilbronn - Kassel 2 - 2  
Kaufbeuren - Rosenheim 5 - 0  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 4 - 1  
Ravensburg - Dresden 2 - 3  
Riessersee - Freiburg 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 3 - 2  
Bremerhaven - Nürnberg 1 - 1  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 2 - 2  
Iserlohn - Krefeld 4 - 1  
Mannheim - Ingolstadt 0 - 1  
München - Düsseldorf 7 - 1  
Schwenningen - Straubing 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Linz 5 - 5  
Graz - Znojmo 1 - 3  
Klagenfurt - Innsbruck 4 - 3  
Salzburg - Südtirol Bolzano 5 - 2  
Villach - Dornbirn 6 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Rapperswil 3 - 4  
Chaux-de-Fonds - Visp 7 - 5  
Langenthal - Red Ice Martigny 4 - 3  
Olten - GCK Lions 4 - 2  
Winterthur - Ajoie 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Lugano 0 - 1  
Langnau Tigers - Zürich Lions 3 - 4  
Servette - Biel 6 - 2  
Zug - Lausanne 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västeras 5 - 4  
Karlskoga - Timra 2 - 1  
Södertälje - Pantern Malmö 3 - 3  
Vita Hasten - Mora 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Brynäs 2 - 2  
Rögle - Örebro 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Zilina 1 - 4  
Martin - Trencin 5 - 3  
Nove Zamky - Zvolen 3 - 6  
Poprad - Kosice 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 6  
Himik Voszkreszenszk - Juzsnij Ural Orszk 1 - 0  
Rjazany - Szarov 2 - 0  
Tver - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 78 - 86  
Perth - Melbourne Utd. 92 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 73 - 65  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 81 - 74  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Barcelona 72 - 68  
Baskonia Vitoria - Darussafaka 73 - 52  
Olympiakosz - UNIKSZ Kazany 88 - 59  
Panathinaikosz - Galatasaray 85 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Monaco 58 - 84  
Reims - Gravelines 87 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 93 - 107  
Meralco Bolts - Tropang Texters 98 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Nagoya Dolphins 69 - 60  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shenzhen 99 - 117  
Foshan - Zhejiang Chouzhou 125 - 95  
Jiangsu Dragons - Jiangsu Tongxi 114 - 112  
Shanghai Sharks - Shandong 102 - 102, h.u. 113 - 111  
Sichuan - Qingdao 103 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Ostrow Wielkopolski 68 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - San Antonio 95 - 91  
Memphis - Portland 88 - 86  
New Orleans - Philadelphia 88 - 99  
Toronto - Minnesota 124 - 110  
Utah - Golden State 99 - 106  
Washington - Denver 92 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Göttingen 84 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Zamarat 87 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Tonder 35 - 24  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország 33 - 29  
Montenegró - Magyarország 14 - 21  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Oroszország 23 - 21  
Románia - Horvátország 31 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Szeged 21 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minden - Gummersbach 26 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Leeds 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Guillermo Brown 0 - 2  
Atl. Los Andes - Instituto Cordoba 1 - 1  
Dep. Flandria - San Martin de Tucuman 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Patronato Parana 1 - 1  
Sarmiento - Tigre 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lommel 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Zulte Waregem 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Botev Plovdiv 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Hoffenheim 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Karlsruhe 0 - 0  
Düsseldorf - Nürnberg 0 - 2  
Heidenheim - Union Berlin 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aalborg 3 - 0  
Sönderjyske - Nordsjaelland 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Hatta 1 - 0  
Al-Sharjah - Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Ain 1 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Genk 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Ajaccio 4 - 1  
Amiens - Sochaux 0 - 1  
Bourg-Peronnas - Clermont 1 - 1  
Nimes - Brest 1 - 2  
Niort - Le Havre 1 - 1  
Red Star 93 - Valenciennes 2 - 2  
Tours - Laval 1 - 1  
Troyes - Auxerre 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - CA Bastia 2 - 0  
Beziers - Les Herbiers 1 - 0  
Chambly - Pau 0 - 0  
Chateauroux - Epinal 0 - 5  
Dunkerque - Lyon Duchere 3 - 0  
Marseille Consolat - Quevilly Rouen 2 - 2  
Paris FC - Boulogne 1 - 2  
Sedan - Belfort 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Volendam 0 - 6  
Ajax 2 - PSV 2 1 - 0  
Almere City - RKC Waalwijk 6 - 2  
Cambuur - Utrecht 2 4 - 2  
Den Bosch - Helmond 1 - 1  
Emmen - Venlo 1 - 2  
FC Eindhoven - NAC Breda 6 - 2  
Maastricht - De Graafschap 2 - 0  
Oss - F. Sittard 3 - 1  
Telstar - Dordrecht 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Roda 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Telstar 3 - 1  
PSV - Achilles'29 0 - 0  
Twente - Heerenveen 4 - 1  
Zwolle - Ajax 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Esteghlal T. - Tractor Tabriz 1 - 2  
Paykan - FC Mashhad 1 - 0  
Sepahan - Saba Qom 4 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Bnei Lod 4 - 0  
Hapoel Katamon - Maccabi Netanya 2 - 4  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Jerusalem 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Ironi Nesher 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 3 - 0  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Bari 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Estoril 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Voluntari 1 - 0  
Universitatea Craiova - CFR Cluj 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Celtic 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Reus 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Granada 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Raed 1 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Qadisiyah 2 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Nassr 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Vojvodina 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Elazigspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Adanaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Olimpik Doneck 1 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Leinster 10 - 37  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Benetton Treviso 15 - 28  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Ospreys 7 - 59  
Lyon - Newcastle 42 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Scandicci 3 - 0  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Anand 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - W. So 0 - 1  
L. Aronian - M. Adams 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - A. Giri 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - V. Topalov 1 - 0  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duffy - M. Allen 2 - 5  
A. Mehta - T. Un-Nooh 4 - 5  
B. Hawkins - Jak. Jones (5 nyert Frame-ig) 5 - 0  
B. Kaettikun - A. Hamilton 3 - 5  
B. Woollaston - T. Pengfei 5 - 1  
D.B. Gilbert - A. Taylor (5 nyert Frame-ig) 5 - 2  
F. Xiongman - M. Selby 0 - 5  
I. Figueiredo - M. Holt 3 - 5  
J. Lisowski - A. Songsermsawad (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
J. Trump - T. Ford 1 - 5  
J. White - J. Perry 5 - 3  
Jam. Jones - J. Cahill 5 - 2  
K. Wilson - J. Astley 4 - 5  
M. Davis - Z. Yong 3 - 5  
M. Fu - A. Stefanow 5 - 1  
M. Joyce - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Selt - P. Ebdon 4 - 5  
M. Stevens - R. Hull 3 - 5  
N. Robertson - C. Keogan 5 - 1  
R. Milkins - R. Day 3 - 5  
R. Muir - A. Carter 4 - 5  
S. Bingham - Y. Delu 5 - 3  
S. Carrington - S. Craigie 5 - 1  
Y. Bingtao - S. Murphy 5 - 4  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.W. Chen - J.S. Hwang 2 - 1  
D. Liew - Do.K. Lee 2 - 0  
K. Parupalli - H.J. Jeon 2 - 1  
W.H. Son - H.Y. Hsueh 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.E. Kim - C.Hs. Lee 2 - 0  
J.I. Jun - N. Nidaira 0 - 2  
J.M. Lee - A. Mine 2 - 0  
Ji H. Sung - Xiao. Chen 2 - 0  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hosszú K. - Női 400 m gyors    
L. Smith - Hosszú K. (női 400m gyors) 1 - 0  

 

2016.12.08.
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észtország 8 - 2  
Svédország - Németország 11 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 2 - 3  
Grand Rapids - Chicago Wolves 5 - 5  
Hartford - Springfield 2 - 4  
Rockford - San Antonio 2 - 2  
Stockton - Charlotte 3 - 1  
Syracuse - Lehigh Valley 4 - 2  
Tucson - Ontario Reign 2 - 2  
Utica - Toronto Marlies 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zell am See - Fassa 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Trinec 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ässät 5 - 1  
Kalpa - Ilves 0 - 4  
Tappara - Lahti Pelicans 4 - 1  
Turku PS - Jukurit 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 5 - 2  
Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 0 - 4  
Jokerit - Slovan Bratislava 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Admiral Vlagyivosztok 5 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 4 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Szocsi - Barsz Kazany 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lada Toljatti 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Amur Habarovszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Carolina 5 - 5  
San Jose - Ottawa 2 - 4  
Toronto - Minnesota 2 - 3  
Washington - Boston 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 3 - 3  
Manglerud - Frisk/Asker 2 - 4  
Stjernen - Valerenga 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Linköping 3 - 1  
Leksand - Frölunda 4 - 0  
Malmö - HV 71 4 - 0  
Skelleftea - Lulea 1 - 3  
Växjö - Djurgarden 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Dizel Penza 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Brisbane 82 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Sydney Flames 73 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 64 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Crvena zvezda 87 - 72  
Milano - CSZKA Moszkva 64 - 79  
Real Madrid - Zalgiris Kaunas 96 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Cegléd 66 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 103 - 95  
Brooklyn - Denver 116 - 111  
Charlotte - Detroit 87 - 77  
Dallas - Sacramento 89 - 120  
Houston - LA Lakers 134 - 95  
LA Clippers - Golden State 98 - 115  
Milwaukee - Portland 115 - 107  
New York - Cleveland 94 - 126  
Orlando - Boston 87 - 117  
Phoenix - Indiana 94 - 109  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Szlovénia 30 - 18  
Svédország - Szerbia 30 - 30  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 18 - 17  
Németország - Lengyelország 23 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - St. Raphael 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 18 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Orosháza 26 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Redbergslids 22 - 33  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Atlético MG 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Iquique 1 - 2  
Dep. Temuco - Universidad Catolica 0 - 2  
O'Higgins - Santiago Wanderers 4 - 0  
Palestino - Colo Colo 1 - 2  
Union Espanola - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 3 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Emirates Ras al-Khaimah 2 - 1  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 8 - 0  
Bani Yas - Al Nasr (UAE) 0 - 3  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Fenerbahce 0 - 1  
Zorya Luganszk - Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Olympiakosz 2 - 0  
Young Boys - FC Asztana 3 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St-Etienne 2 - 3  
Mainz - Gabala 2 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zenit Szentpétervár 3 - 2  
Maccabi TA - Dundalk 2 - 1  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Roma 0 - 0  
Plzen - Austria Wien 3 - 2  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Ath. Bilbao 1 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Celta Vigo 0 - 2  
Standard Liege - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sahtar Doneck 2 - 4  
Konyaspor - Gent 0 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - FK Krasznodar 2 - 1  
Salzburg - Schalke 2 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Liberec 2 - 0  
Qarabag Baku - Fiorentina 1 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Sparta Praha 2 - 1  
Southampton - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - FC Zürich 2 - 0  
Villarreal - Steaua Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Zob Ahan 1 - 2  
Naft Tehran - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Saipa Karaj 0 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Auckland City 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Cremonese 1 - 0  
Renate - Alessandria 1 - 1  
Viterbese - Robur Siena 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol - Parma 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Cajasol Trigueros 3 - 3  
Espanyol - Tacuense 2 - 0  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 2 - 3  
Santa Teresa - Levante 0 - 3  
Tenerife - Atl. Madrid 0 - 0  
Transportes Alcaine - Betis 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Taawon 1 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Wehda 6 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Costa Rica 6 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - La Rochelle 35 - 14  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Resovia Rzeszow 2 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Belogorje Belgorod 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Montichiari 3 - 1  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Bergamo 3 - 1  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - D. Dale 1 - 5  
A. Carter - W. Yuchen 5 - 0  
A. Duffy - M. Xiwen 5 - 3  
A. Mehta - N. Bond 5 - 4  
J. Astley - J. Robertson 5 - 1  
J. Cope - Jak. Jones 1 - 5  
J. Trump - P.S. Davison (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
K. Lertsattayatthorn - M. Joyce 1 - 5  
M. Allen - S. O'Sullivan 5 - 4  
M. Gould - C. Steadman 5 - 1  
M. King - A. Higginson 5 - 3  
M. Selby - D. Poomjaeng (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. White - L. Highfield 5 - 4  
M. Wild - F. Xiongman 4 - 5  
M.J. Williams - F. O'Brien 5 - 3  
N. Robertson - L. Walker 5 - 2  
N. Saengkham - S. Maguire 4 - 5  
R. Muir - I. Santos 5 - 2  
R. O'Sullivan - G. Wilson (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Walden - R. Williams 5 - 1  
S. Bingham - A. Burden (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Carrington - K. Doherty (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
T. Ford - D. Jones 5 - 1  
Z. Xintong - J. Higgins 5 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - Ki.Do. Hoon 2 - 1  
H.J. Jeon - H. Shimono 2 - 0  
Ha.C. Chu - C.W. Chen 1 - 2  
J.S. Hwang - E.C. Chang 2 - 0  
K. Parupalli - Z. Zhou 2 - 1  
K.C. Shih - Do.K. Lee 0 - 2  
K.H. Heo - H.Y. Hsueh 1 - 2  
W.H. Son - M.J. Kim 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Xiao. Chen 0 - 2  
C.Hs. Lee - A. Takahashi 2 - 0  
H.I. Kim - N. Nidaira    
J.I. Jun - H.M. Kim 2 - 0  
Ji H. Sung - M.J. Lee 2 - 0  
K. Imabeppu - A. Mine 0 - 2  
Y. Hashimoto - G.E. Kim 1 - 2  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hosszú K. - D. Zevina (női 200 m hát) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 200 m hát    
Hosszú K. - Női 800 m gyors

 

2016.12.07.
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szingapúr 14 - 3  
Floorball (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Dánia 5 - 5  
Norvégia - Szlovákia 4 - 3  
Németország - USA 6 - 5  
Észtország - Kanada 16 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Grand Rapids 2 - 2  
Iowa - Milwaukee 1 - 3  
San Diego - Bakersfield 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Cortina 4 - 3  
Klagenfurt 2 - Salzburg 2 2 - 1  
Neumarkt Riwega - Kitzbühel 3 - 3  
Renon/Ritten - Bregenzerwald 2 - 0  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Sparta Praha 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 4 - 2  
Havirov - Most 5 - 2  
Kladno - Slavia Trebic 3 - 2  
Litomerice - Zubr Prerov 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 3 - 1  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 3 - 5  
Slavia Praha - Jihlava 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Tuto 1 - 3  
Kiekko-Vantaa - Espoo United 5 - 2  
Kokkolan Hermes - Leki 1 - 3  
Roki - Jokipojat 2 - 4  
SaPKo - JYP-Akatemia 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 1 - 4  
JYP - Vaasan Sport 3 - 3  
Ässät - Tappara 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 3 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Edmonton 3 - 3  
Chicago - Arizona 4 - 0  
Dallas - Calgary 1 - 2  
Nashville - Colorado 4 - 3  
New Jersey - Vancouver 3 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 4 - 2  
Philadelphia - Florida 2 - 2  
St. Louis - Montreal 2 - 2  
Winnipeg - Detroit 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Krefeld 2 - 2  
Düsseldorf - Wolfsburg 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 3 - 6  
Graz - Fehérvár 3 - 4  
Innsbruck - Salzburg 7 - 0  
Olimpija Ljubljana - Linz 2 - 4  
Südtirol Bolzano - Villach 4 - 0  
Znojmo - Vienna Capitals 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 1 - 3  
Mora - Björklöven 5 - 3  
Oskarshamn - Tingsryd 2 - 2  
Västeras - Södertälje 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 1  
SZKA-Neva - Szarov 6 - 4  
Tver - Juzsnij Ural Orszk 0 - 3  
Zvezda Csehov - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Helios Domzale 72 - 54  
Banvitspor - Ironi Naharia 85 - 77  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Himik Juzsnij 93 - 80  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Ventspils 87 - 73  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Mega Leks 85 - 61  
Iberostar Tenerife - Cibona Zagreb 106 - 84  
Strasbourg - Juventus Utena 86 - 61  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Charleroi Spirou 68 - 66  
Szolnok - AEK Athén 76 - 89  
Zielona Gora - Sassari 81 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy 75 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 99 - 101  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 77 - 61  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Brose Bamberg 70 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - USK Praha 69 - 66  
Lattes Montpellier - Famila Schio 69 - 66  
Mersin BB - Győr 65 - 74  
Wisla Krakkó - Fenerbahce 64 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Nagyezsda Orenburg 58 - 60  
Polkowice - Antakya Hatay 54 - 64  
Sopron - P. Avenida 77 - 68  
Villeneuve d'Ascq Lille - Jekatyerinburg 69 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Gran Canaria 73 - 92  
Skopje - Nyizsnyij Novgorod 82 - 97  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Fuenlabrada 97 - 83  
Lietuvos Rytas - Alba Berlin 97 - 99  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Zenit Szentpétervár 95 - 97  
Unicaja Malaga - Murcia 73 - 73, h.u. 89 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Hapoel Jerusalem 88 - 68  
Olimpija Ljubljana - Valencia 72 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Globalport Batang Pier 95 - 84  
Star Hotshots - NLEX Road Warriors 99 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Fujian 92 - 86  
Guandong - Zhejiang Guangsha 106 - 100  
Jilin - Beijing Ducks 100 - 99  
Shanxi - Xinjiang 118 - 121  
Tianjin - Liaoning 116 - 126  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Anwil Wloclawek 75 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend 78 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Chicago 102 - 91  
Memphis - Philadelphia 96 - 91  
Miami - New York 103 - 114  
Minnesota - San Antonio 91 - 105  
Utah - Phoenix 112 - 105  
Washington - Orlando 116 - 124  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Holstebro 25 - 26  
Midtjylland - GOG 27 - 26  
Mors - Tonder 29 - 25  
Silkeborg - Ribe-Esbjerg 24 - 22  
Skanderborg - Randers 23 - 21  
Sönderjyske - Kolding 31 - 25  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Montenegró 27 - 28  
Dánia - Magyarország 23 - 19  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Norvégia 16 - 34  
Románia - Oroszország 22 - 17  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nimes 24 - 24  
Creteil - Ivry 29 - 29  
Dunkerque - Nantes 26 - 34  
Pays d'Aix - Saran 27 - 30  
Selestat - Montpellier 27 - 34  
Toulouse - Chambery 30 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 37 - 26  
Legionowo - Piotrkow Trybunalski 30 - 33  
MW Elblag - Kwidzyn 21 - 23  
Wybrzeze Gdansk - Azoty Pulawy 23 - 28  
Zaglebie Lubin - Gwardia Opole 26 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Halden 35 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Melsungen 33 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Lemgo 35 - 32  
Stuttgart - Göppingen 29 - 35  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Metalurg Skopje 31 - 26  
Celje - Nexe Nasice 34 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anaitasuna 30 - 22  
Benidorm - Puerto Sagunto 30 - 28  
Ciudad Encantada - AX Puente Genil 32 - 30  
Morrazo Cangas - Ademar Leon 23 - 34  
Naturhouse La Rioja - Granollers 35 - 23  
Quabit Guadalajara - Huesca 32 - 23  
Valladolid - Bidasoa Irun 30 - 26  
Villa de Aranda - Sinfin 26 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Thun 25 - 22  
Basel - Schaffhausen 30 - 27  
Gossau - Kriens 31 - 32  
St. Gallen - Winterthur 27 - 27  
Suhr Aarau - Bern 22 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - IFK Ystad 33 - 33  
Hammarby - Lugi 23 - 24  
Sävehof - Alingsas 27 - 21  
Ystad IF - HIF Karlskrona 28 - 27  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Monaco 3 - 0  
Tottenham - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Sporting CP 1 - 0  
Real Madrid - Dortmund 2 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - FC Köbenhavn 0 - 2  
Porto - Leicester 5 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Dinamo Zagreb 2 - 0  
Lyon - Sevilla 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Cambridge Utd. 1 - 0  
Coventry - Crawley 1 - 0  
Millwall - Wycombe 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Wakra 0 - 1  
Al-Rayyan - Al-Sadd 0 - 5  
Umm-Salal - Al-Gharrafa 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Piacenza 2 - 2  
Lupa Roma - Como 0 - 1  
Olbia - Pistoiese 1 - 3  
Pontedera - Carrarese 2 - 2  
Prato - Arezzo 1 - 2  
Pro Piacenza - Giana Erminio 1 - 1  
Racing Club Roma - Tuttocuoio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Padova 2 - 2  
Bassano - Forli 2 - 2  
Lumezzane - Mantova 2 - 0  
Modena - Fano 0 - 0  
Pordenone - Albinoleffe 0 - 0  
Santarcangelo - Sambenedettese 0 - 0  
Teramo - Maceratese 0 - 1  
Venezia - Gubbio 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - East Fife 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Leverkusen - U19Monaco 1 - 2  
U19Tottenham - U19CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Legia Varsó - U19Sporting CP 2 - 0  
U19Real Madrid - U19Dortmund 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19FC Köbenhavn 0 - 3  
U19Porto - U19Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Dinamo Zagreb 0 - 1  
U19Lyon - U19Sevilla 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Oroszország 3 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Noliko Maaseik 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Perugia 0 - 3  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - S. Wilson 5 - 3  
A. McGill - A. Hamilton 2 - 5  
A. McManus - D. Dale (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
B. Hawkins - I. Burns (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
B. Woollaston - Z. Surety 5 - 1  
C. Keogan - B. Sargeant 5 - 3  
G. Dott - A. Songsermsawad (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
G. Wilson - R. Lawler 5 - 3  
I. Figueiredo - E. Sharav 5 - 2  
J. Barrett - A. Higginson 0 - 5  
J. Lisowski - D. Grace 5 - 1  
K. Wilson - X. Guodong 5 - 1  
L. Brecel - R. Hull 3 - 5  
M. Holt - J. Wattana 5 - 0  
M. King - Rh. Clark 5 - 1  
M. Stevens - C. Wakelin 5 - 3  
P. Lines - Y. Delu 1 - 5  
R. O'Sullivan - D. Hill (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Donaldson - B. Kaettikun 3 - 5  
S. Murphy - D. Wells (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Pengfei - A. Zhang 5 - 4  
T. Un-Nooh - J. Swail 5 - 3  
Y. Bingtao - S. Baird 5 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.W. Chen - P. Thongnuam    
H.J. Jeon - Z. Siy 2 - 1  
H.Y. Hsueh - K.H. Jung 2 - 0  
J.H. Park - H. Shimono 0 - 2  
J.P. Zhao - Ha.C. Chu 1 - 2  
J.S. Hwang - Y. Igarashi 2 - 0  
K. Naraoka - Ki.Do. Hoon 1 - 2  
K. Watanabe - D. Liew 0 - 2  
K.C. Shih - Ha S. Lee 2 - 0  
K.H. Heo - Kai Guo 2 - 1  
M. Ludik - Do.K. Lee 0 - 2  
M.J. Kim - C.H. Yang 2 - 0  
Tz.W. Wang - K. Parupalli 1 - 2  
W.H. Son - Y. Onodera 2 - 0  
Z. Zhou - Fei. Sun 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Takahashi - S.H. Hung 2 - 0  
C.Hs. Lee - Y. Cai 2 - 1  
G.E. Kim - Li.F. Hu 2 - 0  
J.M. Lee - Y.C. Hsu 2 - 0  
Ji H. Sung - Yu. Nakai 2 - 0  
K. Imabeppu - N.Yo. Kim 2 - 1  
L.A. Mainaky - H.I. Kim 1 - 2  
N. Nidaira - Y-J. Bae    
S. Kawakami - H.M. Kim 1 - 2  
Xiao. Chen - Ch.Hui Yu 2 - 0  
Y. Han - A. Mine 1 - 2  
Yi. Zhang - M.J. Lee 1 - 2  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hosszú K. - E. Seebohm (női 100 m hát) 1 - 0  
Hosszú K. - Más (női 200 m pillangó)    
Hosszú K. - Női 100 m hát    

 

2016.12.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Jets - Indianapolis 10 - 41  
Floorball (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Németország 11 - 3  
Floorball (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Lettország (Helyszín: Lettország) 5 - 5  
Svédország - Csehország 8 - 4  
Floorball (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Lengyelország 4 - 4  
Szlovákia - Dánia 2 - 5  
Floorball (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - USA 9 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Vipiteno/Sterzing 4 - 3  
Lustenau - Val Pusteria 4 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Linköping 4 - 0  
Vítkovice - Fribourg 2 - 5  
Zürich Lions - Växjö 0 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 1 - 1  
Gentofte - Frederikshavn 4 - 1  
Herning - Herlev Eagles 7 - 1  
Rungsted - Rödovre 5 - 2  
SönderjyskE - Aalborg 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dijon 2 - 2  
Lyon - Angers 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 4 - 1  
Jokerit - Medvescak Zagreb 3 - 3  
Szocsi - Lada Toljatti 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Barsz Kazany 1 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Florida 3 - 3  
Columbus - Arizona 4 - 1  
Pittsburgh - Ottawa 8 - 5  
Washington - Buffalo 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 6 - 3  
Dresden - Bad Nauheim 1 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Köln 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 4 - 2  
Biasca Ticino - Thurgau 2 - 3  
Chaux-de-Fonds - Langenthal 4 - 1  
GCK Lions - Red Ice Martigny 4 - 6  
Rapperswil - Olten 3 - 1  
Visp - Winterthur 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lausanne 6 - 3  
Lugano - Servette 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västervik - Karlskoga 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Leksand 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 4 - 2  
Kosice - Martin 7 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 4 - 3  
Nove Zamky - Trencin 3 - 3  
Poprad - Nitra 4 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Bakken Aarhus 114 - 70  
Skyliners Frankfurt - Monaco 64 - 70  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - CSM Oradea 79 - 50  
Maccabi Rishon - Joensuun Kataja 69 - 88  
Venezia - Le Mans 74 - 62  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Varese 86 - 70  
Neptunas Klaipeda - Usak Sportif 103 - 88  
PAOK - Rosa Radom 85 - 66  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Mornar 80 - 60  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Ludwigsburg 72 - 72, h.u. 86 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 81 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Toyama 98 - 93  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - ZTE 87 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Oklahoma City 99 - 102  
Brooklyn - Washington 113 - 118  
Chicago - Portland 110 - 112  
Dallas - Charlotte 101 - 109  
Golden State - Indiana 142 - 106  
Houston - Boston 107 - 106  
LA Lakers - Utah 101 - 107  
Milwaukee - San Antonio 96 - 97  
New Orleans - Memphis 94 - 94, h.u. 108 - 110  
Philadelphia - Denver 98 - 106  
Toronto - Cleveland 112 - 116  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Bayern München 95 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aarhus 29 - 29  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Szerbia 23 - 25  
Szlovénia - Svédország (Helyszín: Svédország) 25 - 23  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Hollandia 21 - 30  
Németország - Franciaország 20 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 26 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Csurgó 30 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - RK Zagreb 27 - 26  
Tatran Presov - Izvidac Ljubuski 27 - 25  
Veszprém - Vardar Pro Skopje 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kristianstad 32 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Stevenage 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wrexham - Macclesfield 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Los Andes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Arsenal 1 - 4  
Paris SG - Ludogorec Razgrad 2 - 2  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Napoli 1 - 2  
Dinamo Kijev - Besiktas 6 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Mönchengladbach 4 - 0  
Manchester City - Celtic 1 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Atl. Madrid 1 - 0  
PSV - Rosztov 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Mansfield 2 - 3  
Doncaster - Blackpool 1 - 1  
Norwich 2 - Swansea 2 0 - 1  
Rochdale - Chesterfield 0 - 2  
Scunthorpe - Morecambe 1 - 1  
Southend - Oxford Utd. 1 - 1  
Swindon - Luton 2 - 3  
Wimbledon - Brighton 2 1 - 2  
Yeovil - Milton Keynes Dons 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Al-Ahli (QAT) 1 - 1  
Al-Sailiya - Al-Muaidar 1 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Arabi (QAT) 1 - 2  
El-Jaish - Lekhwiya 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Cosenza 1 - 3  
Andria - Juve Stabia 2 - 1  
Catania - Monopoli 4 - 1  
Catanzaro - Vibonese 2 - 0  
Foggia - Fondi 2 - 3  
Matera - Casertana 4 - 2  
Messina - Lecce 0 - 3  
Paganese - Siracusa 1 - 1  
Taranto - Melfi 2 - 0  
Virtus Francavilla - Reggina 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 5 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Arbroath 5 - 0  
Dumbarton - Bonnyrigg Rose 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Albion Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Stirling 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - St. Mirren 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Oiartzun 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Basel - U19Arsenal 1 - 1  
U19Paris SG - U19Ludogorec Razgrad 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Napoli 2 - 0  
U19Dinamo Kijev - U19Besiktas 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Mönchengladbach 1 - 2  
U19Manchester City - U19Celtic 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Atl. Madrid 1 - 1  
U19PSV - U19Rosztov 6 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Istanbul BBSK 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Cucine Lube Treia 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Friedrichshafen 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Belchatow 3 - 1  
Modena - ACH Ljubljana 3 - 2  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - R. Williams 2 - 5  
C. Yupeng - J. Cahill 4 - 5  
D.B. Gilbert - K. Dunham 5 - 3  
E. Slessor - A. Taylor 3 - 5  
H. Miah - L. Highfield 1 - 5  
J. Boileau - N. Saengkham 1 - 5  
J. Higgins - R. McLeod (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
J. Perry - K. Maflin 5 - 3  
J. Weston - C. Steadman 1 - 5  
Jam. Jones - O. Lines 5 - 3  
M. Davis - F. Patrick (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Fu - D. John 5 - 3  
M. Georgiou - P. Ebdon (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. Gould - S. Lam 5 - 1  
M. O'Donnell - A. Stefanow 4 - 5  
M. Selt - I. Preece 5 - 2  
M. White - C. Zhe 5 - 4  
R. Day - R.T. Chuan Leong 5 - 0  
R. Milkins - G. Allen (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Walden - D. Womersley 5 - 3  
S. Maguire - M. Mann 5 - 4  
Z. Xintong - L. Hang 5 - 3  
Z. Yong - M. Dunn 5 - 4  
Z. Yuelong - J. White (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Tollaslabda (Korea Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.C. Chang - M.S. Seo 2 - 0  
Gy. Bo Ko - K.C. Shih 1 - 2  
H.J. Jeon - J.W. Yim 2 - 1  
H.Y. Hsueh - J.H. Noh 2 - 0  
Ha S. Lee - F.Y. Mainaky 2 - 1  
Ha.C. Chu - S.H. Nam 2 - 0  
J.H. Choi - Kai Guo 0 - 2  
J.H. Kim - P. Thongnuam 0 - 2  
J.H. Park - H.S. Wong 2 - 0  
K. Watanabe - K.H. Han 2 - 0  
K.H. Jung - D. Grachev 2 - 0  
M. Ludik - I.W. Kim    
M.K. Kim - Z. Siy 0 - 2  
S. Sirant - J.S. Hwang 0 - 2  
S.H. Woo - D. Liew 1 - 2  
S.M. Lee - Y. Igarashi 1 - 2  
Se.J. Seo - H. Shimono 1 - 2  
Tz.W. Wang - W.H. Park 2 - 1  
Y.S. Ha - C.W. Chen 0 - 2  
Y.W. Rho - K. Naraoka    
Yo.W. Choi - Do.K. Lee 0 - 2  
Z. Zhou - H.Y. Woong 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 9 - 14  
Németország - Szerbia 9 - 15  
Oroszország - Olaszország 7 - 10  
Románia - Szlovákia 12 - 10  
Úszás (Rövidpályás vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - 400 m gyors    
Bernek P. - W. Wojdak (400 m gyors) 1 - 0  
Hosszú K. - Más (női 200 m gyors)    
Hosszú K. - Női 200 m gyors    
Jakabos Zs. - Női 200 m gyors    
Jakabos Zs. - Női 400 m vegyes    
Kenderesi T. - 200 m pillangó    

 

2016.12.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Carolina 40 - 7  
Floorball (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Norvégia 8 - 2  
Floorball (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szlovákia 2 - 12  
Dánia - Lengyelország 4 - 2  
Floorball (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Kanada 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Prostejov 2 - 3  
Jihlava - Kladno 4 - 3  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 0 - 3  
Most - Benatky nad Jizerou 3 - 2  
Slavia Praha - Litomerice 3 - 2  
Slavia Trebic - Havirov 4 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kärpät 1 - 6  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - SZKA Szentpétervár 1 - 4  
Amur Habarovszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 2  
Red Star Kunlun - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 2 - 2  
Csíkszereda - Debrecen 1 - 4  
Újpest - Diósgyőr 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Anaheim 8 - 3  
Chicago - Winnipeg 1 - 2  
Edmonton - Minnesota 1 - 1  
Nashville - Philadelphia 2 - 4  
NY Islanders - Detroit 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - MODO 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Linköping 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Ariada-Akparsz Volzsszk 4 - 2  
Zvezda Csehov - Szarov 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP 93 - 62  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 79 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Sydney Kings 93 - 99  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Opava 77 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Strasbourg 73 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavriou - Panathinaikosz 60 - 84  
Trikala - Olympiakosz 60 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod 85 - 77  
Hapoel TA - Hapoel Holon 78 - 78, h.u. 84 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Toyama 85 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Orlando 92 - 98  
LA Clippers - Indiana 102 - 111  
New York - Sacramento 106 - 98  
Oklahoma City - New Orleans 101 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Capo D'Orlando 80 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Istanbul BB 82 - 50  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Csehország 22 - 27  
Montenegró - Dánia 21 - 22  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Románia 23 - 21  
Oroszország - Horvátország 32 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Malmö 24 - 28  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Oldham 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Estudiantes San Luis - Boca Unidos 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - San Martin SJ 0 - 0  
Independiente - River Plate 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Vereja 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - Braunschweig 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - San Luis de Quillota 1 - 2  
Colo Colo - Everton Vina Del Mar 4 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - AEZ Zakakiou 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Lyngby 1 - 0  
Silkeborg - Sönderjyske 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton 2 - Sunderland 2 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Giannina 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Rishon Lezion 0 - 0  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Maccabi Shaarayim - Ironi Nesher 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Arka Gdynia 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Necaxa 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Genoa 0 - 0  
Udinese - Bologna 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cesena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Lucchese 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Gazovik Orenburg 3 - 0  
Arszenál Tula - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
FK Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Rubin Kazany 2 - 1  
Ufa - Tom Tomszk 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guarani Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Vizela 1 - 1  
Guimaraes B - Sporting CP B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Boavista 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Hull City 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Poli Timisoara 2 - 2  
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Real Sociedad 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Metalac Gornji Milanovac 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Altinordu 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Rizespor 2 - 1  
Kayserispor - Trabzonspor 0 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,