Tippmix eredmények - 2016. december 26. - 2017. január 1.

2016-12-26
Tippmix eredmények - 2016. december 26. - 2017. január 1.
2017.01.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 38 - 32  
Cincinnati - Baltimore 27 - 10  
Denver - Oakland 24 - 6  
Indianapolis - Jacksonville 24 - 20  
Los Angeles - Arizona 6 - 44  
Miami - New England 14 - 35  
Minnesota - Chicago 38 - 10  
NY Jets - Buffalo 30 - 10  
Philadelphia - Dallas 27 - 13  
Pittsburgh - Cleveland 21 - 21  
San Diego - Kansas City 27 - 37  
San Francisco - Seattle 23 - 25  
Tampa Bay - Carolina 17 - 16  
Tennessee - Houston 24 - 17  
Washington - NY Giants 10 - 19  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Wright (6 nyert játszmáig) 6 - 3  
M. van Gerwen - R. van Barneveld (6 nyert játszmáig) 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Bridgeport 3 - 2  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 2  
Grand Rapids - Rockford 5 - 2  
Manitoba - Charlotte 4 - 1  
Ontario Reign - Stockton 4 - 4  
San Jose Barracuda - Bakersfield 4 - 1  
Texas Stars - San Diego 1 - 3  
Tucson - San Antonio 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Debrecen 5 - 4  
Újpest - FTC 7 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 4 - 2  
Colorado - NY Rangers 2 - 6  
Dallas - Florida 1 - 3  
Edmonton - Vancouver 2 - 2  
Los Angeles - San Jose 3 - 2  
Minnesota - Columbus 2 - 4  
Pittsburgh - Montreal 3 - 3  
Tampa Bay - Carolina 3 - 1  
Toronto - Detroit 4 - 4  
Winnipeg - NY Islanders 2 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Köln 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 2 - 2  
Graz - Olimpija Ljubljana 5 - 0  
Innsbruck - Klagenfurt 5 - 1  
Linz - Znojmo 7 - 2  
Südtirol Bolzano - Salzburg 1 - 1  
Vienna Capitals - Fehérvár 3 - 0  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Szlovákia 2 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide 104 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 74 - 63  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 74 - 89  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 74 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Albirex Niigata 77 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shandong 104 - 104, h.u. 113 - 120  
Beijing Ducks - Tianjin 109 - 83  
Foshan - Fujian 99 - 101  
Guandong - Shanghai Sharks 116 - 107  
Jiangsu Dragons - Sichuan 110 - 94  
Liaoning - Shenzhen 115 - 101  
Shanxi - Jilin 112 - 99  
Zhejiang Chouzhou - Qingdao 105 - 108  
Zhejiang Guangsha - Bayi Rockets 84 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Cleveland 109 - 121  
Chicago - Milwaukee 96 - 116  
Houston - New York 129 - 122  
Oklahoma City - LA Clippers 114 - 88  
Utah - Phoenix 91 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Avellino 82 - 86  
Venezia - Sassari 71 - 84  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Solihull Moors 0 - 3  
Forest Green - Torquay 5 - 5  
Lincoln - Guiseley 3 - 1  
Macclesfield - Tranmere 4 - 2  
Maidstone Utd. - Dover 1 - 4  
Southport - Wrexham 3 - 2  
Sutton Utd. - Bromley 2 - 0  
Woking - Aldershot 1 - 2  
York - North Ferriby Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Adelaide Utd 0 - 0  
Western Sydney - Perth Glory 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Ashkelon 1 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Crystal Palace 2 - 0  
Watford - Tottenham 1 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Bangor City 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Northampton Saints 12 - 13  
Leicester - Saracens 12 - 16  
Sale - Bristol 23 - 24  
Worcester - Harlequin 24 - 17  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Grenoble 40 - 3  
Toulon - Racing-Metro 17 - 11  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Cardiff 15 - 10  
Newport Dragons - Ospreys 0 - 10  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - E. Kulichkova 2 - 1  
J. Loeb - T. Townsend 2 - 0  
M. Barthel - D. Jakupovic 2 - 0  
M. Barthel - J. Carswell 2 - 0  
M. Minella - B. Stefkova 1 - 2  
N. Hibino - I. Soylu 2 - 1  
S. Aoyama - D. Jakupovic 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - J. Thompson 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S / Guccione C - Troicki V / Zverev M 2 - 1  
Johnson S / Schwartzman D - Robert S / Simon G 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - S. Errani 2 - 0  
E. Makarova - M. Doi 0 - 2  
E. Vesnina - A. Cornet 1 - 2  
I-C. Begu - D. Kasatkina 0 - 2  
Ka. Pliskova - Y. Putintseva 2 - 0  
S. Rogers - E. Bouchard 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Svitolina E - Stosur S / Zhang S 1 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Tenisz (Brisbane-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Tiafoe 2 - 1  
I. Dodig - E. Escobedo 1 - 2  
J. Donaldson - J-P. Smith 2 - 1  
Y. Nishioka - T. Smyczek 2 - 0  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - F. Schiavone 2 - 0  
B. Mattek-Sands - Ka. Kozlova 2 - 1  
C. Witthöft - D. Aiava 0 - 2  
K. Bondarenko - A. Muhammad 1 - 2  
Tenisz (Chennai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - J. Melzer 2 - 0  
J. Kovalik - P. Gunneswaran 2 - 0  
M. Trungelliti - N. Mektic 0 - 2  
N. Kicker - Y. Bhambri 0 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Basic - A. Giannessi 0 - 2  
N. Basilashvili - V. Pospisil 0 - 2  
R. Stepanek - E. Lopez-Perez 2 - 0  
V. Millot - M. Safwat 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 1 - 2  
Csehország - USA 0 - 3  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - J. Sock 1 - 2  
N. Kyrgios - F. Lopez 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
L. Hradecka - C. Vandeweghe 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kyrgios N - Arruabarrena/F.Lopez 0 - 2  
Hradecka L / Pavlasek A - Vandeweghe C / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - Qia. Wang 0 - 2  
K. Kucova - S. Cirstea 1 - 2  
K.L. Zhang - M. Niculescu 1 - 2  
L. Zhu - A. Riske 0 - 2  
M. Sakkari - V. King 1 - 2  
T. Pironkova - G. Voskoboeva 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jankovic J / Siniakova K - Bacsinszky T / Konta J 2 - 0  
Liang C / LU J-J - Moore J / Sanders S 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - S. Vögele 0 - 2  
A. Pivovarova - K-C. Chang 0 - 2  
N. Stojanovic - A. Bogdan 2 - 1  
O. Jabeur - F. Liu 2 - 0  
Téli sportok (Négysánc-verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garmisch-Partenkirchen 2017    
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - D. Prevc (Garmisch) 1 - 0  
K. Stoch - S. Kraft (Garmisch) 1 - 0  

 

2016.12.31.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies 4 - 2  
Bakersfield - San Jose Barracuda 7 - 2  
Chicago Wolves - Milwaukee 3 - 3  
Cleveland - Grand Rapids 4 - 0  
Hershey - Bridgeport 6 - 2  
Manitoba - Charlotte 2 - 2  
Rochester - Lehigh Valley 3 - 3  
Rockford - Iowa 4 - 1  
Springfield - Hartford 3 - 2  
Stockton - Ontario Reign 1 - 4  
Syracuse - Binghamton 2 - 2  
Tucson - San Antonio 2 - 5  
Utica - St. John's 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Chicago 3 - 2  
San Jose - Philadelphia 2 - 0  
St. Louis - Nashville 0 - 4  
Vancouver - Anaheim 2 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Lugano 5 - 2  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovákia - U20Lettország 4 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 93 - 76  
Illawarra - Perth 87 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Melbourne Boomers 88 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 74 - 77  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 87 - 75  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 62 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 105 - 98  
Boston - Miami 117 - 114  
Denver - Philadelphia 122 - 124  
Golden State - Dallas 108 - 99  
Houston - LA Clippers 140 - 116  
Minnesota - Milwaukee 116 - 99  
New Orleans - New York 104 - 92  
San Antonio - Portland 110 - 94  
Washington - Brooklyn 118 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Usak Sportif 82 - 72  
Buyukcekmece - Karsiyaka 72 - 68  
Trabzonspor - Besiktas 82 - 82, h.u. 90 - 91  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Scunthorpe 2 - 1  
Bradford - Bury 1 - 1  
Bristol Rovers - Wimbledon 2 - 0  
Fleetwood - Oldham 1 - 0  
Oxford Utd. - Walsall 0 - 0  
Peterborough - Coventry 1 - 1  
Sheffield Utd. - Northampton 1 - 0  
Southend - Charlton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Accrington 0 - 1  
Grimsby - Blackpool 0 - 0  
Leyton - Cambridge Utd. 1 - 1  
Luton - Barnet 3 - 1  
Mansfield - Doncaster 1 - 1  
Newport - Exeter 1 - 4  
Notts County - Carlisle 2 - 3  
Plymouth - Crawley 2 - 0  
Stevenage - Colchester 2 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Birmingham 2 - 2  
Brentford - Norwich 0 - 0  
Derby County - Wigan 0 - 0  
Huddersfield - Blackburn 1 - 1  
Preston - Sheffield Wed. 1 - 1  
Wolverhampton - QPR 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Eastleigh 0 - 1  
Gateshead - Barrow 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne City 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 1 - 2  
Hapoel Raanana - Ironi Kiryat Shmone 0 - 3  
Hapoel TA - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Sunderland 4 - 1  
Chelsea - Stoke 4 - 2  
Leicester - West Ham 1 - 0  
Liverpool - Manchester City 1 - 0  
Manchester Utd. - Middlesbrough 2 - 1  
Southampton - West Bromwich 1 - 2  
Swansea - Bournemouth 0 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Johnstone 3 - 0  
Hamilton - Motherwell 1 - 1  
Partick Thistle - Kilmarnock 0 - 0  
Rangers - Celtic 1 - 2  
Ross County - Inverness CT 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Livingston 2 - 1  
Queens Park - Stranraer 0 - 1  
Stenhousemuir - Alloa 2 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Edinburgh City 1 - 3  
Clyde - Annan 2 - 3  
Stirling - Cowdenbeath 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Dundee Utd. 1 - 0  
Falkirk - Hibernian 1 - 2  
Queen of South - Ayr Utd. 0 - 0  
St. Mirren - Greenock Morton 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Fateh 2 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawon 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Carmarthen 1 - 3  
Newtown - Aberystwyth 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annagh Utd. - Warrenpoint 2 - 2  
Armagh City - PSNI 0 - 1  
Knockbreda - Lurgan Celtic 4 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballymena Utd. 4 - 2  
Coleraine - Carrick 2 - 0  
Crusaders - Linfield 1 - 2  
Glentoran - Dungannon 2 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 11 - 17  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Bayonne 47 - 18  
Section Paloise - Montpellier 32 - 27  
Stade de France - Brive 12 - 10  
Toulouse - Clermont 26 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Glasgow Warriors 28 - 35  
Connacht - Munster 9 - 16  
Leinster - Ulster 22 - 7  
Zebre - Edinburgh 19 - 24  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pella - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
E. Routliffe - D. Jakupovic 1 - 2  
G. Dabrowski - T. Townsend 0 - 2  
J. Cako - I. Soylu 0 - 2  
J. Carswell - Cl. Williams 2 - 1  
J. Loeb - Zh. Yang 2 - 0  
M. Linette - M. Barthel 1 - 2  
Mi. Kato - E. Kulichkova 0 - 2  
N. Hibino - M. Ninomiya 2 - 0  
P.M. Hourigan - Ar. Rodionova 0 - 2  
S. Aoyama - V. Razzano 2 - 1  
T. Martincova - L. Robson 2 - 1  
Tenisz (Brisbane-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - F. Tiafoe 0 - 2  
E. Escobedo - T. Kamke 2 - 0  
J-P. Smith - S. Kozlov 2 - 0  
J. Donaldson - R. Ram 2 - 0  
M. Kukushkin - A. De Minaur 0 - 2  
R. Harrison - I. Dodig 1 - 2  
T. Smyczek - B. Fratangelo 2 - 1  
Y. Nishioka - G. Soeda 2 - 1  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - L. Cabrera 2 - 0  
A. Muhammad - A. Sasnovich 2 - 0  
B. Haas - B. Mattek-Sands 0 - 2  
C. Witthöft - An. Rodionova    
J. Brady - F. Schiavone 1 - 2  
K. Bondarenko - E. Kostova 2 - 0  
M.J. Martinez Sanchez - D. Aiava 0 - 2  
S. Vickery - Ka. Kozlova 0 - 2  
Tenisz (Chennai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - M. Zekic 2 - 0  
J. Kovalik - F. Skugor 2 - 0  
J. Melzer - S. Diez 2 - 0  
M. Donati - F. Gaio    
M. Trungelliti - A. Bega 2 - 0  
N. Kicker - S.K. Mukund 2 - 1  
P. Gunneswaran - H. Moriya 2 - 0  
Y. Bhambri - M. Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - E. Donskoy 2 - 0  
J.M. Ali Mutawa - V. Pospisil 0 - 2  
M. Chiudinelli - M. Basic 1 - 2  
M. Safwat - T. Daniel 2 - 0  
M.S. Zayed - A. Giannessi 0 - 2  
N. Basilashvili - L. Vanni 2 - 0  
R. Stepanek - L. Giustino 2 - 1  
T. Fabbiano - V. Millot 1 - 2  
Tenisz (Mubadala World Tennis Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Raonic 2 - 0  
D. Goffin - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - A. Komardina 1 - 2  
F. Liu - Xin. Han 2 - 1  
I. Shinikova - K-C. Chang 1 - 2  
P.M. Tig - N. Stojanovic 1 - 2  
Q. Tang - A. Bogdan 0 - 2  
R. Ozaki - A. Pivovarova 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - O. Jabeur 0 - 2  
Y-F. Xu - S. Vögele    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Corrales - T. Uchiyama 1 - 0  
J. Guzman - Y. Oguni 0 - 1  

 

2016.12.30.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Chisnall (5 nyert játszmáig) 5 - 3  
J. Wade - P. Wright (5 nyert játszmáig) 3 - 5  
M. van Gerwen - D. Gurney (5 nyert játszmáig) 5 - 1  
R. van Barneveld - P. Taylor (5 nyert játszmáig) 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Nokian KrP 11 - 4  
LaSB - Classic Tampere 6 - 13  
SPV Seinäjoki - Oilers Espoo 4 - 4  
Steelers Hämeenlinna - OLS Oulu 5 - 3  
Viikingit Helsinki - Salba 8 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Burela 5 - 4  
Levante - Jumilla 1 - 2  
Magna Gurpea - Barcelona 1 - 3  
Palma Futsal - Cartagena 8 - 0  
Santa Coloma - Ribera Navarra 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - San Diego 0 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Slavia Trebic 1 - 2  
Most - Litomerice 1 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Prostejov - Havirov 1 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 3 - 1  
Zubr Prerov - Kladno 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3 - 4  
Liberec - Olomouc 3 - 2  
Litvínov - Vítkovice 1 - 2  
Pardubice - Brno 1 - 3  
Sparta Praha - Zlín 0 - 3  
Trinec - Chomutov 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 3 - 3  
Herlev Eagles - Odense 2 - 5  
Herning - Esbjerg 4 - 3  
Rödovre - Gentofte 2 - 2  
SönderjyskE - Rungsted 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Tuto 2 - 1  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 6 - 2  
JYP-Akatemia - SaPKo 5 - 1  
Kajaanin Hokki - IPK 1 - 3  
Kokkolan Hermes - Keupa 2 - 2  
Leki - Kiekko-Vantaa 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 3 - 5  
Jukurit - Ilves 0 - 2  
Lahti Pelicans - JYP 0 - 4  
Tappara - Kärpät 3 - 1  
Turku PS - SaiPa 3 - 0  
Vaasan Sport - Kookoo 1 - 1  
Ässät - Lukko 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bordeaux 0 - 4  
Lyon - Grenoble 2 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Galati 8 - 0  
Dunaújváros - Brassó 3 - 6  
FTC - Csíkszereda 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Rangers 3 - 6  
Buffalo - Boston 2 - 4  
Calgary - Anaheim 1 - 3  
Dallas - Colorado 4 - 2  
Edmonton - Los Angeles 3 - 1  
Florida - Montreal 2 - 2  
Minnesota - NY Islanders 6 - 4  
Nashville - Chicago 2 - 3  
Ottawa - Detroit 2 - 2  
Tampa Bay - Toronto 2 - 2  
Washington - New Jersey 1 - 1  
Winnipeg - Columbus 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Valerenga 2 - 1  
Manglerud - Stjernen 3 - 2  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 2 - 3  
Storhamar - Lillehammer 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 2 - 2  
Bayreuth - Ravensburg 3 - 1  
Crimmitschau - Heilbronn 2 - 5  
Dresden - Kassel 5 - 3  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 4 - 2  
Lausitzer Füchse - Rosenheim 6 - 3  
Riessersee - Frankfurt Löwen 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Köln 6 - 0  
Düsseldorf - Ingolstadt 1 - 1  
Iserlohn - Augsburg 1 - 3  
München - Eisbären Berlin 3 - 1  
Schwenningen - Krefeld 1 - 3  
Straubing - Mannheim 4 - 5  
Wolfsburg - Nürnberg 0 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 5 - 2  
Innsbruck - Linz 1 - 5  
Salzburg - Znojmo 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Graz 2 - 1  
Villach - Olimpija Ljubljana 8 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Kanada 2 - 3  
Lugano - Davos (Helyszín: Davos) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 6 - 2  
Chaux-de-Fonds - Olten 1 - 4  
GCK Lions - Langenthal 1 - 2  
Thurgau - Winterthur 3 - 2  
Visp - Rapperswil 1 - 3  
Zug 2 - Red Ice Martigny 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Almtuna 4 - 3  
Västeras - Timra 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 3 - 2  
Karlskrona - Rögle 2 - 2  
Leksand - Färjestad 2 - 1  
Linköping - HV 71 0 - 0  
Lulea - Brynäs 0 - 4  
Malmö - Örebro 6 - 0  
Växjö - Skelleftea 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Nitra 4 - 3  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 5 - 2  
Trencin - B. Bystrica 3 - 5  
Zilina - Kosice 2 - 2  
Zvolen - Poprad 2 - 3  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Dánia 4 - 4  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 10  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Mega Leks 88 - 80  
Cibona Zagreb - Partizan Belgrád 77 - 82  
Karpos Sokoli - Mornar 75 - 63  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - NZ Breakers 85 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Sydney Flames 69 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 98 - 85  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 102 - 82  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Darussafaka 82 - 77  
Galatasaray - Brose Bamberg 75 - 90  
UNIKSZ Kazany - Panathinaikosz 83 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 90 - 96  
Hokkaido - Ryukyu Okinawa 79 - 98  
Nagoya Dolphins - Tochigi 91 - 75  
Shiga - Toyohashi Neophoenix 58 - 62  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Dragons 87 - 80  
Beijing Ducks - Shandong 89 - 101  
Foshan - Shanghai Sharks 93 - 100  
Fujian - Jiangsu Dragons 116 - 106  
Jiangsu Tongxi - Sichuan 91 - 105  
Jilin - Shenzhen 102 - 110  
Liaoning - Guandong 133 - 110  
Tianjin - Shanxi 120 - 113  
Zhejiang Guangsha - Qingdao 114 - 105  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai 73 - 76  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda 78 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Miami 91 - 82  
Cleveland - Boston 124 - 118  
Indiana - Chicago 111 - 101  
LA Lakers - Dallas 89 - 101  
Memphis - Oklahoma City 114 - 80  
Phoenix - Toronto 99 - 91  
Utah - Philadelphia 100 - 83  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Braunschweig 89 - 74  
Ludwigsburg - Jena 69 - 71  
Tübingen - Skyliners Frankfurt 81 - 83  
Ulm - Göttingen 89 - 65  
Vechta - Giessen 83 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Betis Sevilla 82 - 85  
Gran Canaria - Joventut Badalona 98 - 80  
Iberostar Tenerife - MoraBanc Andorra 89 - 72  
Murcia - Estudiantes 100 - 91  
Unicaja Malaga - Obradoiro Monbus 87 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Yesilgiresun 81 - 76  
RH Gaziantepspor - TED Ankara Kolejliler 93 - 69  
Tofas Bursa - Istanbul BB 73 - 73, h.u. 86 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Girne Univ. 82 - 76  
AGÜ Kayserispor - Adana Botas 60 - 60, h.u. 69 - 70  
Antakya Hatay - Mersin Dogus H. 86 - 73  
Besiktas - Yakin Dogu Univ. 67 - 73  
Canik - Istanbul Univ. 56 - 68  
Fenerbahce - Galatasaray 77 - 55  
Mersin BB - Osmaniye 76 - 63  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 23 - 25  
Randers - Midtjylland 27 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Mosonmagyaróvár 27 - 22  
Fehérvár - Békéscsaba 32 - 27  
Győr - Érd 35 - 20  
MTK - Siófok 26 - 23  
Vác - Debrecen 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - SVG Celle 27 - 21  
Leverkusen - Dortmund 15 - 19  
Neckarsulm - Bad Wildungen 22 - 25  
Thüringer HC - Göppingen 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Ystad IF 23 - 22  
Kristianstad - Redbergslids 25 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Skövde 17 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Csehország 34 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Gillingham 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Swindon 3 - 2  
Port Vale - Chesterfield 1 - 0  
Rochdale - Shrewsbury 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Wycombe 0 - 1  
Hartlepool - Morecambe 3 - 2  
Yeovil - Portsmouth 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - Bristol City 2 - 1  
Newcastle - Nottingham 3 - 1  
Reading - Fulham    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Brisbane Roar 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Atl. Madrid 2 - 3  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepahan - Naft Tehran 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Herzliya 0 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Katamon 2 - 0  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Pisa 1 - 0  
Cittadella - Entella 2 - 1  
Latina - Avellino 0 - 0  
Novara - Carpi 2 - 1  
Salernitana - Perugia 2 - 1  
Ternana - Ascoli 0 - 1  
Trapani - Brescia 0 - 0  
Vercelli - Frosinone 2 - 0  
Verona - Cesena 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Carrarese 2 - 1  
Giana Erminio - Robur Siena 2 - 3  
Livorno - Alessandria 2 - 1  
Lupa Roma - Piacenza 1 - 1  
Pontedera - Como 2 - 2  
Prato - Racing Roma 0 - 0  
Renate - Cremonese 0 - 2  
Viterbese - Tuttocuoio 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Padova 0 - 3  
Ancona - Reggiana 1 - 0  
Bassano - Teramo 2 - 1  
Lumezzane - Parma 0 - 2  
Pordenone - Forli 5 - 0  
Sambenedettese - Maceratese 0 - 1  
Santarcangelo - Fano 1 - 0  
Südtirol - Gubbio 2 - 2  
Venezia - Mantova 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Sporting CP B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Varzim 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vizela - Guimaraes 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Everton 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Aberdeen 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Baten 3 - 1  
Al-Wehda - Al-Raed 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - TNS 0 - 2  
Connah's Quay - Airbus 5 - 1  
Rhyl - Bala Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Dergview 5 - 1  
Institute - Larne 1 - 1  
Loughgall - HW Welders 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Portadown 1 - 0  
Glenavon - Cliftonville 2 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Wasps 30 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bordeaux 19 - 16  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Stefkova - P.C. Goncalves 2 - 0  
Gálfi D. - A. Blinkova 1 - 2  
J. Glushko - Zh. Yang 0 - 2  
M. Minella - F. Abanda    
T. Maria - J. Loeb 0 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morita - F. Schiavone    
A. Sasnovich - I. Falconi 2 - 0  
B. Mattek-Sands - S.J. Jang 2 - 0  
C. Witthöft - J. Fett 2 - 1  
D. Aiava - S. Crawford 2 - 0  
Fourlis, Jaimee - A. Muhammad 0 - 2  
J. Brady - E. Mertens 2 - 0  
K. Bondarenko - R. Sramkova 2 - 1  
K. Pervak - S. Vickery 1 - 2  
L. Cabrera - J. Boserup 2 - 1  
N. Bains - An. Rodionova 0 - 2  
O. Dodin - A. Krunic 0 - 2  
S-W. Hsieh - B. Haas 1 - 2  
S. Tomic - Ka. Kozlova 0 - 2  
V. Tomova - E. Kostova 1 - 2  
Z. Zlochova - M.J. Martinez Sanchez 1 - 2  
Tenisz (Mubadala World Tennis Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - D. Goffin 0 - 2  
R. Nadal - M. Raonic 2 - 1  
T. Berdych - J-W. Tsonga 1 - 2  
Téli sportok (Négysánc-verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberstdorf 2016    
Téli sportok (Síugrás, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - D.A. Tande 1 - 0  
M. Hayböck - S. Kraft 0 - 1  
P. Prevc - D. Prevc 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Inoue - K. Kono 1 - 0  

 

2016.12.29.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Klaasen (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
J. Wade - M. Smith (4 nyert játszmáig) 4 - 3  
M. van Gerwen - D. Webster (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
M. Webster - D. Gurney (4 nyert játszmáig) 3 - 4  
P. Taylor - K. Huybrechts (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
P. Wright - I. White (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Happee Jyväskylä 7 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Mullsjö 5 - 5  
Helsingborg - AIK 5 - 5  
Warberg - Sirius 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Peniscola 5 - 2  
Murcia - CA Gran Canaria 8 - 0  
Santiago Futsal - Jaen 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 1 - 4  
Binghamton - Toronto Marlies 3 - 1  
Bridgeport - Springfield 4 - 4  
Cleveland - Grand Rapids 2 - 3  
Milwaukee - Iowa 3 - 0  
Rochester - Lehigh Valley 2 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 2 - 6  
Stockton - Tucson 1 - 4  
Syracuse - Hershey 2 - 2  
Utica - St. John's 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Klagenfurt 2 5 - 2  
Cortina - Zell am See 4 - 1  
Fassa - Jesenice 7 - 2  
Kitzbühel - Val Pusteria 2 - 4  
Neumarkt Riwega - Lustenau 0 - 3  
Renon/Ritten - Feldkirch 1 - 3  
Salzburg 2 - Gherdeina/Gröden 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 2 - 2  
Frederikshavn - Aalborg 0 - 4  
Gentofte - Rödovre 3 - 1  
Odense - Herlev Eagles 1 - 1  
Rungsted - SönderjyskE 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Amiens 4 - 1  
Nice - Angers 3 - 2  
Rouen - Chamonix-Morzine 8 - 5  
Strasbourg - Epinal 7 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 1 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 5  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 1 - 5  
MAC Budapest - Diósgyőr 6 - 3  
Újpest - Csíkszereda 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida - Toronto 2 - 2  
Pittsburgh - Carolina 3 - 2  
St. Louis - Philadelphia 6 - 3  
Tampa Bay - Montreal 3 - 3  
Vancouver - Los Angeles 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Dornbirn 4 - 1  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 1  
Mountfield HK - Kanada 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - MODO 1 - 3  
Pantern Malmö - Karlskoga 4 - 2  
Södertälje - Västervik 4 - 1  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Csehország 2 - 2  
U20Finnország - U20Svédország 1 - 3  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20USA 2 - 3  
U20Szlovákia - U20USA 2 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 78 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Flames 72 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 69 - 69, h.u. 76 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid 78 - 80  
Baskonia Vitoria - Maccabi TA 101 - 88  
Crvena zvezda - CSZKA Moszkva 78 - 67  
Milano - Zalgiris Kaunas 70 - 78  
Olympiakosz - Fenerbahce Ülker 71 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 88 - 88, h.u. 88 - 94  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 77 - 82  
Ironi Naharia - Maccabi Kiryat Gat 80 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Toyama 73 - 74  
Osaka - Sendai 79 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Tarnobrzeg 64 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Szolnok 76 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 85 - 85, h.u. 102 - 98  
Chicago - Brooklyn 101 - 99  
Denver - Minnesota 105 - 103  
Detroit - Milwaukee 94 - 119  
Golden State - Toronto 121 - 111  
New Orleans - LA Clippers 102 - 98  
Orlando - Charlotte 101 - 120  
Portland - Sacramento 102 - 89  
San Antonio - Phoenix 119 - 98  
Washington - Indiana 111 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg 81 - 63  
Bayreuth - Telekom Bonn 83 - 78  
Bremerhaven - S. Oliver Würzburg 93 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Manresa 100 - 55  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Randers 26 - 26  
Midtjylland - Viborg 32 - 21  
Kézilabda (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Elverum 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - HIF Karlskrona 35 - 31  
Guif - Aranäs 28 - 28  
Hammarby - Malmö 27 - 27  
Lugi - Ricoh HK 33 - 21  
Skövde - Sävehof 36 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Höör 26 - 32  
Heid - Vasterasirsta 31 - 33  
Lugi - Kristianstad 27 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bahrein 28 - 23  
Fehéroroszország - Oroszország 21 - 28  
Lettország - Egyiptom 20 - 30  
Magyarország - Szlovákia 35 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Leeds 1 - 1  
Rotherham - Burton 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Saipa Karaj    
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Yokohama FM 2 - 0  
Omiya Ardija - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - SPAL Ferrara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Olbia 1 - 1  
Pro Piacenza - Pistoiese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Feralpisalo 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Lecce 0 - 2  
Catania - Andria 0 - 0  
Catanzaro - Virtus Francavilla 0 - 0  
Foggia - Siracusa 3 - 0  
Fondi - Vibonese 1 - 0  
Melfi - Juve Stabia 1 - 2  
Messina - Reggina 2 - 0  
Monopoli - Casertana 2 - 3  
Paganese - Matera 1 - 1  
Taranto - Cosenza 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Arouca 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Belenenses 3 - 3  
Porto - Feirense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 1 - 2  
Covilha - Marítimo 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pacos Ferreira 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Qadisiyah 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Osmanlispor 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Menemen Belediyespor 6 - 0  
Genclerbirligi - Amedspor 6 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Aydinspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kizilcabolukspor - Trabzonspor 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Latina - Trentino 0 - 3  
Padova - Modena 0 - 3  
Piacenza - Molfetta 3 - 1  
Ravenna - Perugia 0 - 3  
Vero Monza - Verona 0 - 3  
Vibo Valentia - Revivre Milano 3 - 0  
Tenisz (Mubadala World Tennis Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J-W. Tsonga 2 - 0  
R. Nadal - T. Berdych 2 - 0  

 

2016.12.28.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld (4 nyert játszmáig) 3 - 4  
G. Anderson - B. van de Pas (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
J. Klaasen - B. Dolan (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
J. Wade - S. Beaton (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
K. Huybrechts - M. Hopp (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
P. Wright - J. Lewis (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Storvreta 6 - 9  
Karlstad - Växjö 1 - 7  
Thorengruppen - Pixbo Wallenstam 5 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Providence 2 - 3  
San Antonio - Texas Stars 2 - 1  
San Diego - Ontario Reign 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Vipiteno/Sterzing 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 0 - 4  
Havirov - Zubr Prerov 4 - 1  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 0 - 3  
Slavia Praha - Frydek Mistek 6 - 0  
Slavia Trebic - Most 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 2 - 1  
Chomutov - Pardubice 1 - 3  
Mladá Boleslav - Plzen 2 - 4  
Olomouc - Trinec 2 - 3  
Vítkovice - Karlovy Vary 3 - 1  
Zlín - Liberec 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Espoo United 2 - 2  
IPK - Kajaanin Hokki 1 - 5  
Keupa - JYP-Akatemia 0 - 2  
Kiekko-Vantaa - Leki 7 - 2  
Roki - Kokkolan Hermes 4 - 2  
SaPKo - Jokipojat 7 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa 1 - 2  
JYP - Jukurit 2 - 1  
Kalpa - Ässät 6 - 0  
Kärpät - Kookoo 3 - 0  
Lukko - Lahti Pelicans 1 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 1 - 5  
Vaasan Sport - Tappara 0 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 5 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Szocsi - Szpartak Moszkva 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Galati 6 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 2 - 2  
Arizona - Dallas 2 - 3  
Chicago - Winnipeg 1 - 3  
Colorado - Calgary 3 - 6  
Columbus - Boston 4 - 3  
Detroit - Buffalo 3 - 4  
Nashville - Minnesota 2 - 2  
New Jersey - Pittsburgh 2 - 5  
NY Islanders - Washington 4 - 3  
NY Rangers - Ottawa 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 0 - 7  
Lillehammer - Storhamar 2 - 2  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 2 - 3  
Stjernen - Manglerud 5 - 5  
Valerenga - Lorenskog 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Dresden 5 - 2  
Heilbronn - Bad Nauheim 5 - 3  
Kassel - Lausitzer Füchse 1 - 5  
Kaufbeuren - Riessersee 3 - 1  
Ravensburg - Freiburg 6 - 3  
Rosenheim - Bayreuth 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 4 - 3  
Eisbären Berlin - Krefeld 2 - 2  
Ingolstadt - Bremerhaven 2 - 2  
Köln - Iserlohn 3 - 2  
München - Schwenningen 5 - 0  
Nürnberg - Mannheim 5 - 1  
Wolfsburg - Düsseldorf 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Salzburg 2 - 8  
Graz - Dornbirn 6 - 3  
Linz - Vienna Capitals 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Znojmo 1 - 4  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 6 - 4  
Villach - Klagenfurt 1 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Mountfield HK 4 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Davos (Helyszín: Davos) 4 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 2 - 2  
Almtuna - Västeras 5 - 2  
Tingsryd - Vita Hasten 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea 3 - 1  
Färjestad - Linköping 3 - 0  
HV 71 - Malmö 5 - 3  
Karlskrona - Djurgarden 3 - 1  
Rögle - Brynäs 1 - 3  
Skelleftea - Leksand 3 - 3  
Örebro - Växjö 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 2 - 1  
Kosice - Zvolen 2 - 0  
Liptovsky Mikulas - Martin 3 - 1  
Nitra - Zilina 4 - 1  
Poprad - Trencin 3 - 2  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Svédország 2 - 4  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Szlovákia 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Kazzink-Torpedo 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda 0 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - MMCITE Brno 96 - 71  
Pardubice - Ostrava 84 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 75 - 78  
Seoul Knights - Anyang 86 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Phoenix Fuelmasters 99 - 101  
Meralco Bolts - SM Beermen 86 - 101  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Jerusalem 94 - 73  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 93 - 100  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Ducks 86 - 86, h.u. 91 - 88  
Fujian - Jiangsu Tongxi 148 - 129  
Jilin - Guandong 113 - 119  
Liaoning - Foshan 119 - 98  
Shandong - Tianjin 107 - 78  
Shanghai Sharks - Jiangsu Dragons 114 - 101  
Sichuan - Zhejiang Chouzhou 149 - 124  
Xinjiang - Zhejiang Guangsha 97 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski 80 - 65  
Czarni Slupsk - Starogard Gdanski 66 - 75  
Koszalin - Trefl Sopot 65 - 70  
Start Lublin - Rosa Radom 64 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Memphis 113 - 103  
Dallas - Houston 107 - 123  
LA Lakers - Utah 100 - 102  
Miami - Oklahoma City 94 - 106  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Murcia 86 - 83  
Joventut Badalona - Zaragoza 84 - 80  
Obradoiro Monbus - Bilbao 77 - 83  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Leipzig 24 - 24  
Dortmund - Blomberg-Lippe 20 - 19  
Göppingen - Nellingen 27 - 21  
Oldenburg - Metzingen 25 - 31  
SVG Celle - Leverkusen 21 - 28  
Thüringer HC - Buxtehude 35 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Egyiptom 28 - 27  
Lettország - Oroszország 19 - 27  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmone 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Vicenza 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Tottenham 1 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Ross County 2 - 0  
Inverness CT - Motherwell 1 - 2  
Partick Thistle - Dundee 2 - 0  
St. Johnstone - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegölspor - Kasimpasa 1 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darica Genclerbirligi - Kayserispor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzlaspor - Galatasaray 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Ümraniyespor 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Gümüshanespor 3 - 0  

 

2016.12.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Detroit 42 - 21  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - C. Dobey (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
M. Suljovic - M. Webster (4 nyert játsmáig) 3 - 4  
M. van Gerwen - C. Reyes (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
P. Taylor - K. Painter (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
R. Thornton - D. Gurney(4 nyert játszmáig) 3 - 4  
R. van Barneveld - A. Norris (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping 12 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Providence 2 - 4  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 5  
Bridgeport - Hartford 2 - 5  
Iowa - Rockford 4 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 2 - 5  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 5  
Ontario Reign - Bakersfield 3 - 3  
Rochester - Syracuse 5 - 1  
San Diego - Tucson 4 - 4  
San Jose Barracuda - Stockton 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Asiago 1 - 5  
Val Pusteria - Bregenzerwald 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 1 - 2  
Bordeaux - Rouen 1 - 1  
Chamonix-Morzine - Nice 3 - 3  
Epinal - Dijon 2 - 3  
Gap - Angers 3 - 3  
Grenoble - Strasbourg 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - SZKA Szentpétervár 3 - 3  
Jokerit - Dinamo Riga 2 - 2  
Lada Toljatti - Szalavat Julajev Ufa 6 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Csíkszereda 10 - 0  
MAC Budapest - Brassó 3 - 3  
Újpest - Galati 8 - 1  
Jégkorong (Spengler Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Kanada 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Rapperswil 6 - 4  
Olten - Biasca Ticino 4 - 0  
Red Ice Martigny - Visp 4 - 3  
Thurgau - Ajoie 4 - 5  
Winterthur - GCK Lions 5 - 4  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 3 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Oskarshamn 3 - 2  
Timra - Pantern Malmö 1 - 5  
Västervik - Mora 2 - 3  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Svájc 3 - 3  
U20Dánia - U20Finnország 3 - 2  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Oroszország 5 - 3  
U20Lettország - U20Oroszország 1 - 9  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Balasiha 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 63 - 68  
Mornar - Cibona Zagreb 92 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin 91 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 67 - 57  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Antibes 67 - 64  
Hyeres-Toulon - Adecco ASVEL 49 - 61  
Le Portel - Reims 79 - 64  
Limoges - Gravelines 88 - 79  
Nanterre - Nancy 90 - 81  
Orleans - Monaco 61 - 86  
Pau Orthez - Paris Levallois 77 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Shanxi 123 - 114  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 120 - 118  
Chicago - Indiana 90 - 85  
Detroit - Cleveland 106 - 90  
Houston - Phoenix 131 - 115  
LA Clippers - Denver 102 - 106  
Minnesota - Atlanta 104 - 90  
New Orleans - Dallas 111 - 104  
Orlando - Memphis 112 - 102  
Portland - Toronto 91 - 95  
Sacramento - Philadelphia 102 - 100  
Washington - Milwaukee 107 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Skyliners Frankfurt 71 - 78  
Tübingen - Ludwigsburg 76 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Capo D'Orlando 94 - 65  
Brescia - Trento 74 - 80  
Brindisi - Caserta 100 - 72  
Cantu - Cremona 72 - 71  
Reggio Emilia - Milano 91 - 87  
Sassari - Torino 96 - 64  
Varese - Venezia 60 - 73  
VL Pesaro - Pistoia 57 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 94 - 82  
Betis Sevilla - Real Madrid 86 - 85  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria 74 - 61  
Manresa - Estudiantes 77 - 75  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 92 - 87  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 31 - 23  
Melsungen - Flensburg 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Alingsas 26 - 21  
Ystad IF - Kristianstad 28 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Fehéroroszország 23 - 20  
Oroszország - Egyiptom 24 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - QPR 3 - 0  
Derby County - Birmingham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Boreham 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 3 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Gent 2 - 0  
St. Truiden - Standard Liege 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Dubai Csc 1 - 0  
Al-Oruba - Al-Sharjah 2 - 3  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Emirates Ras al-Khaimah 0 - 2  
Al-Wahda - Dibba Al-Fujairah 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Stoke 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 2 - 1  
Hearts - Kilmarnock 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ahli (KSA) 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirklarelispor - Gaziantepspor 0 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Sancaktepe Belediyespor 4 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Boluspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzincanspor - Elazigspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Amasyaspor 3 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Gloucester 28 - 24  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Llanelli Scarlets 19 - 9  
Vízilabda (Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Eger 14 - 9  
Vízilabda (Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE 4 - 8  

 

2016.12.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Denver 33 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - St. John's    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Neumarkt Riwega 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 4 - 2  
Liberec - Trinec 3 - 0  
Pardubice - Zlín 2 - 2  
Plzen - Olomouc 1 - 1  
Sparta Praha - Chomutov 2 - 3  
Vítkovice - Mladá Boleslav 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 1 - 4  
Hämeenlinna - Ilves 2 - 2  
Jukurit - Kalpa 2 - 2  
Kookoo - JYP 0 - 3  
Lahti Pelicans - SaiPa 2 - 2  
Lukko - Vaasan Sport 5 - 2  
Tappara - Ässät 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Jokerit - Dinamo Riga 3 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Slovan Bratislava - Szpartak Moszkva 4 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Debrecen 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Kaufbeuren 2 - 5  
Dresden - Heilbronn 2 - 2  
Freiburg - Bad Nauheim 2 - 2  
Kassel - Rosenheim 4 - 1  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 3 - 5  
Ravensburg - Crimmitschau 6 - 1  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 4 - 2  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 7 - 1  
Iserlohn - Nürnberg 2 - 5  
Krefeld - München 1 - 4  
Köln - Straubing 4 - 2  
Mannheim - Düsseldorf 7 - 1  
Schwenningen - Wolfsburg 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Dornbirn 2 - 2  
Linz - Fehérvár 4 - 1  
Salzburg - Innsbruck 1 - 5  
Vienna Capitals - Olimpija Ljubljana 5 - 0  
Villach - Südtirol Bolzano 2 - 5  
Znojmo - Graz 3 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Kanada    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Södertälje 1 - 5  
MODO - Tingsryd 1 - 5  
Vita Hasten - AIK 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 1 - 1  
Djurgarden - Växjö 2 - 2  
Frölunda - Karlskrona 2 - 1  
Färjestad - Rögle 3 - 3  
Leksand - Lulea 0 - 3  
Malmö - Linköping 1 - 3  
Örebro - Skelleftea 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 2 - 6  
Martin - Zilina 1 - 3  
Nove Zamky - Poprad 7 - 2  
Trencin - Kosice 1 - 3  
Zvolen - Nitra 5 - 4  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Dánia 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Burany Voronyezs 2 - 4  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Zauralje Kurgan - Kazzink-Torpedo 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Buducnost 78 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Brisbane 97 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Chalon sur Saone    
Strasbourg - Dijon 68 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Kymi 75 - 60  
Arisz - Lavriou 98 - 77  
Doxa Lefkadasz - Trikala 72 - 80  
Koloszosz Rodosz - AEK Athén 86 - 73  
Koroivosz Amaliadasz - PAOK 80 - 82  
Olympiakosz - Promitheasz Patra 90 - 63  
Panathinaikosz - Rethymno 116 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi TA    
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Zielona Gora 83 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Vechta 83 - 74  
Bayern München - Ulm 79 - 87  
Bayreuth - Brose Bamberg 83 - 83, h.u. 88 - 92  
Braunschweig - Bremerhaven 77 - 61  
S. Oliver Würzburg - Göttingen 87 - 86  
Telekom Bonn - Giessen 90 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 78 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 85 - 63  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Coburg 29 - 23  
Gummersbach - Erlangen 19 - 21  
Kiel - Bergischer HC 24 - 20  
Magdeburg - R-N. Löwen Kronau 35 - 32  
Minden - Lemgo 25 - 30  
Stuttgart - DHfK Leipzig 28 - 26  
Wetzlar - Balingen-Weilstetten 25 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - IFK Ystad 35 - 31  
Redbergslids - Lugi 29 - 18  
Ricoh HK - HIF Karlskrona 21 - 21  
Skövde - Guif 36 - 25  
Sävehof - Hammarby 29 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Heid 20 - 26  
Kristianstad - Eslöv 30 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Shrewsbury 2 - 1  
Bradford - Scunthorpe 0 - 0  
Bristol Rovers - Coventry 4 - 1  
Fleetwood - Bury 0 - 0  
Millwall - Swindon 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Charlton 0 - 1  
Oxford Utd. - Northampton 0 - 1  
Peterborough - Gillingham 1 - 1  
Port Vale - Walsall 0 - 1  
Rochdale - Chesterfield 3 - 0  
Sheffield Utd. - Oldham 2 - 0  
Southend - Wimbledon 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Barnet 1 - 2  
Crewe - Carlisle 1 - 1  
Grimsby - Accrington 2 - 0  
Hartlepool - Blackpool 0 - 1  
Leyton - Crawley 3 - 2  
Luton - Colchester 0 - 1  
Mansfield - Morecambe 0 - 1  
Newport - Portsmouth 2 - 3  
Notts County - Doncaster 0 - 1  
Plymouth - Wycombe 3 - 3  
Stevenage - Cambridge Utd. 1 - 2  
Yeovil - Exeter 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Burton 2 - 1  
Barnsley - Blackburn 2 - 0  
Brentford - Cardiff 2 - 2  
Huddersfield - Nottingham 2 - 1  
Ipswich - Fulham 0 - 2  
Newcastle - Sheffield Wed.    
Preston - Leeds 1 - 4  
Reading - Norwich 3 - 1  
Rotherham - Wigan 3 - 2  
Wolverhampton - Bristol City 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Woking 4 - 0  
Barrow - Gateshead 0 - 0  
Braintree - Dag & Red 3 - 2  
Bromley - Sutton Utd. 1 - 0  
Dover - Maidstone Utd. 1 - 1  
Guiseley - Lincoln 2 - 1  
North Ferriby Utd. - York 0 - 1  
Solihull Moors - Chester 3 - 2  
Torquay - Forest Green 4 - 3  
Tranmere - Macclesfield 1 - 0  
Wrexham - Southport 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Sydney FC 0 - 4  
Newcastle Jets - Wellington Phoenix 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 0 - 2  
FC Bruges - Mouscron-Peruwelz    
Lokeren - Waasland Beveren 0 - 0  
Oostende - Eupen 1 - 3  
Westerlo - Kortrijk 4 - 1  
Zulte Waregem - Mechelen 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Ain 1 - 1  
Al-Dhafra - Hatta 1 - 1  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 0 - 2  
Al-Wasl - Bani Yas 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Zob Ahan 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Gostaresh Tabriz 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Afula 3 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Akko 1 - 2  
Maccabi Herzliya - Hapoel Nazareth Illit 0 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Petah Tikva 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - América 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Bromwich 1 - 0  
Burnley - Middlesbrough 1 - 0  
Chelsea - Bournemouth 3 - 0  
Hull City - Manchester City 0 - 3  
Leicester - Everton 0 - 2  
Manchester Utd. - Sunderland 3 - 1  
Swansea - West Ham 1 - 4  
Watford - Crystal Palace 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Stenhousemuir 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Clyde 4 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Falkirk 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Bursaspor 3 - 1  
Trabzonspor - Fenerbahce 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Newtown 1 - 0  
Airbus - Connah's Quay 0 - 3  
Bala Town - Rhyl 6 - 1  
Bangor City - Llandudno FC 2 - 1  
Carmarthen - Cardiff Met University 0 - 0  
TNS - Cefn Druids 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armagh City - Loughgall 2 - 3  
Dergview - Institute 1 - 1  
Larne - Ballyclare Comrades 2 - 3  
Warrenpoint - PSNI 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 2 - 0  
Carrick - Ards 1 - 1  
Cliftonville - Crusaders 0 - 4  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 3 - 2  
Linfield - Glentoran 1 - 1  
Portadown - Glenavon 2 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Worcester 28 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Newport Dragons 27 - 16  
Edinburgh - Glasgow Warriors 12 - 25  
Munster - Leinster 29 - 17  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Latina 3 - 0  
Modena - Ravenna 1 - 3  
Molfetta - Vibo Valentia 0 - 3  
Perugia - Argos Sora 3 - 0  
Revivre Milano - Vero Monza 0 - 3  
Trentino - Padova 3 - 1  
Verona - Piacenza 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Scandicci 1 - 3  
Casalmaggiore - Montichiari 3 - 2  
Conegliano - Bergamo 3 - 1  
Novara - Busto Arsizio 3 - 1  
Südtirol Bolzano - LJ Modena 3 - 1  
Vero Monza - Club Italia 3 - 1
Címkék: eredmények, tippmix,