Tippmix eredmények - 2016. december 12-18.

2016-12-12
Tippmix eredmények - 2016. december 12-18.
2016.12.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - New Orleans 41 - 48  
Atlanta - San Francisco 41 - 13  
Baltimore - Philadelphia 27 - 26  
Buffalo - Cleveland 33 - 13  
Chicago - Green Bay 27 - 30  
Cincinnati - Pittsburgh 20 - 24  
Denver - New England 3 - 16  
Houston - Jacksonville 21 - 20  
Kansas City - Tennessee 17 - 19  
Minnesota - Indianapolis 6 - 34  
NY Giants - Detroit 17 - 6  
NY Jets - Miami 13 - 34  
San Diego - Oakland 16 - 19  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Michael (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
D. Gurney - J. Wattimena 3 - 1  
I. White - K. Simm 3 - 0  
J. Bowles - D. Platt 0 - 2  
J. Pipe - C. Dobey (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
K. Simm - G. Ulang 2 - 0  
M. Webster - J. Murnan (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
P. Taylor - D. Platt (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - OLS Oulu 2 - 2  
Viikingit Helsinki - Oilers Espoo 10 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Växjö 6 - 5  
Thorengruppen - Karlstad 6 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Cartagena 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Utica 3 - 3  
Bridgeport - Syracuse 3 - 5  
Charlotte - Grand Rapids 1 - 6  
Charlotte - Grand Rapids (19:00) 1 - 3  
Chicago Wolves - Cleveland 1 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 3 - 3  
Hershey - Hartford 4 - 5  
Hershey - Springfield 4 - 0  
Iowa - Manitoba 3 - 1  
Lehigh Valley - Providence 7 - 1  
Providence - Syracuse 3 - 1  
Rochester - St. John's 2 - 2  
Rockford - Manitoba 4 - 2  
San Antonio - Tucson 4 - 2  
San Diego - Stockton 1 - 3  
San Jose Barracuda - Bakersfield 5 - 0  
Texas Stars - Milwaukee 1 - 9  
Toronto Marlies - Albany 4 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Kitzbühel 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE 6 - 2  
Frederikshavn - Rungsted 4 - 1  
Herlev Eagles - Aalborg 2 - 5  
Herning - Gentofte 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Újpest 1 - 1  
FTC - Diósgyőr 1 - 6  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 4 - 1  
Oroszország - Finnország 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Los Angeles 1 - 0  
Carolina - Buffalo 1 - 1  
Detroit - Anaheim 6 - 4  
Edmonton - Tampa Bay 2 - 2  
Nashville - NY Rangers 1 - 1  
Ottawa - New Jersey 3 - 1  
St. Louis - Chicago 4 - 6  
Toronto - Pittsburgh 1 - 1  
Vancouver - Columbus 3 - 3  
Washington - Montreal 1 - 2  
Winnipeg - Colorado 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Frankfurt Löwen 7 - 1  
Dresden - Rosenheim 3 - 1  
Freiburg - Heilbronn 6 - 3  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 1 - 6  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 2 - 1  
Ravensburg - Bad Nauheim 3 - 2  
Riessersee - Crimmitschau 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Iserlohn 6 - 3  
Eisbären Berlin - Nürnberg 1 - 3  
Köln - Düsseldorf 1 - 1  
München - Mannheim 3 - 2  
Schwenningen - Augsburg 3 - 0  
Straubing - Ingolstadt 5 - 2  
Wolfsburg - Krefeld 4 - 0  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Magyarország 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals 1 - 4  
Klagenfurt - Villach 3 - 1  
Linz - Graz 4 - 5  
Salzburg - Fehérvár 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 3 - 5  
Znojmo - Olimpija Ljubljana 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - GCK Lions 2 - 2  
Langenthal - Thurgau 5 - 2  
Olten - Visp 5 - 3  
Rapperswil - Ajoie 1 - 7  
Red Ice Martigny - Chaux-de-Fonds 2 - 0  
Winterthur - Zug 2 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szokol Krasznojarszk 6 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Cedevita Zagreb 84 - 86  
Cibona Zagreb - Igokea 84 - 61  
Karpos Sokoli - Krka Novo Mesto 83 - 56  
Olimpija Ljubljana - Mega Leks 82 - 69  
Partizan Belgrád - Mornar 90 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Adelaide 96 - 103  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 87 - 95  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 78 - 74  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 91 - 78  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 59 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Strasbourg 77 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Flammes Carolo Ardennes 74 - 74, h.u. 90 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Ginebra SM 101 - 86  
Star Hotshots - RS Elasto Painters 99 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz 84 - 89  
Trikala - Panathinaikosz 77 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 74 - 87  
Chiba - Toyama 90 - 65  
Kyoto - Tochigi 72 - 70  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 87 - 64  
Nagoya Dolphins - Tokyo Sunrockers 86 - 73  
Osaka - Ryukyu Okinawa 91 - 81  
Shiga - Kawasaki Brave Thunders 70 - 101  
Yokohama - Sendai 89 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shanxi 101 - 114  
Beijing Dragons - Fujian 115 - 115, h.u. 128 - 134  
Foshan - Guandong 80 - 101  
Jiangsu Dragons - Shenzhen 124 - 116  
Jilin - Jiangsu Tongxi 106 - 121  
Qingdao - Shandong 93 - 71  
Shanghai Sharks - Zhejiang Guangsha 103 - 87  
Sichuan - Beijing Ducks 101 - 105  
Tianjin - Xinjiang 96 - 104  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 100 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Asseco Gdynia 70 - 67  
Szczecin - Dabrowa Gornicza 82 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 77 - 62  
Vytautas Prienai - Nevezis Kedainiai 83 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Jászberény 91 - 83  
Vasas - Szeged 75 - 71  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Sopron 80 - 82  
ZTE - Diósgyőr 58 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte 99 - 107  
Cleveland - LA Lakers 119 - 108  
Dallas - Sacramento 99 - 79  
Denver - New York 127 - 114  
Detroit - Indiana 90 - 105  
Golden State - Portland 135 - 90  
Minnesota - Houston 95 - 95, h.u. 109 - 111  
Washington - LA Clippers 117 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg 94 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - VL Pesaro 82 - 87  
Cremona - Avellino 73 - 86  
Milano - Brindisi 99 - 86  
Trento - Varese 84 - 68  
Venezia - Brescia 78 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Vigarano 68 - 68, h.u. 77 - 74  
Lucca - San Martino di Lupari 76 - 61  
Ragusa - Battipaglia 65 - 61  
Spezia - Umbertide 56 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Joventut Badalona 79 - 77  
Betis Sevilla - Fuenlabrada 73 - 78  
Estudiantes - Unicaja Malaga 76 - 87  
Manresa - Gran Canaria 70 - 102  
Real Madrid - Obradoiro Monbus 106 - 59  
Valencia - Iberostar Tenerife 74 - 58  
Zaragoza - MoraBanc Andorra 90 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Usak Sportif 64 - 64, h.u. 75 - 78  
Darussafaka - Karsiyaka 87 - 74  
Galatasaray - Yesilgiresun 80 - 74  
RH Gaziantepspor - Fenerbahce Ülker 92 - 92, h.u. 98 - 102  
Trabzonspor - Anadolu Efes 77 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce 59 - 77  
Girne Univ. - Canik 82 - 64  
Yakin Dogu Univ. - Mersin BB 75 - 56  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 95 - 79  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tsmoki-Minszk 88 - 70  
Nyizsnyij Novgorod - Parma Permszkij Kraj 115 - 94  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar 62 - 68  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Randers 23 - 18  
Kézilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 22 - 25  
Hollandia - Norvégia 29 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Kolstad 29 - 32  
Lilleström - Bodö 34 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Füchse Berlin 27 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Celje 26 - 35  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granollers 30 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ricoh HK 31 - 21  
HIF Karlskrona - Redbergslids 24 - 38  
IFK Ystad - Kristianstad 25 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Aston Villa 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Brown de Adrogue 0 - 1  
Dep. Flandria - Estudiantes San Luis 1 - 2  
Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors 0 - 2  
Independiente de Mendoza - Villa Dalmine 2 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Crucero del Norte 2 - 1  
Nueva Chicago - Instituto Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Vélez Sarsfield 2 - 1  
Belgrano de Cordoba - Rosario Central 0 - 2  
Boca Juniors - Colón 4 - 1  
Independiente - Banfield 0 - 1  
Lanus - San Lorenzo 2 - 2  
Newell's - San Martin SJ 6 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - OH Leuven 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Eupen 4 - 0  
FC Bruges - Kortrijk 5 - 1  
Genk - Standard Liege 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Bayern München 0 - 1  
Leverkusen - Ingolstadt 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Dynamo Dresden 1 - 2  
Hannover - Sandhausen 0 - 0  
Würzburg - VfB Stuttgart 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Duisburg 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Metz 3 - 0  
Marseille - Lille 2 - 0  
Monaco - Lyon 1 - 3  
Nice - Dijon 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Marseille 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Larissza - Panathinaikosz 0 - 0  
Levadiakosz - Panioniosz 1 - 4  
Olympiakosz - Panetolikosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - Cambuur 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Ajax - PSV 1 - 1  
Excelsior - Nijmegen 2 - 2  
Groningen - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Heracles - Zwolle 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - RNK Split 3 - 0  
Slaven Belupo - Cibalia 4 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Ashkelon 3 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Real Madrid - Kashima A. 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gornik Leczna 5 - 0  
Slask Wroclaw - Arka Gdynia 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Bayern München 0 - 3  
Frankfurt - Sand 3 - 1  
Freiburg - Leverkusen 2 - 1  
Mönchengladbach - Hoffenheim 0 - 4  
Potsdam - Duisburg 8 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Sampdoria 2 - 1  
Genoa - Palermo 3 - 4  
Lazio - Fiorentina 3 - 1  
Napoli - Torino 5 - 3  
Pescara - Bologna 0 - 3  
Sassuolo - Internazionale 0 - 1  
Udinese - Crotone 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Ascoli 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Pistoiese 3 - 0  
Lucchese - Giana Erminio 1 - 2  
Olbia - Arezzo 2 - 0  
Pontedera - Alessandria 0 - 0  
Prato - Piacenza 1 - 0  
Racing Roma - Cremonese 0 - 3  
Renate - Tuttocuoio 1 - 0  
Viterbese - Como 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Forli 0 - 1  
Bassano - Fano 1 - 1  
Lumezzane - Padova 0 - 0  
Pordenone - Sambenedettese 1 - 1  
Santarcangelo - Albinoleffe 2 - 0  
Südtirol - Mantova 1 - 0  
Teramo - Feralpisalo 2 - 2  
Venezia - Maceratese 3 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Rapid Wien 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Nacional Asuncion - River Plate Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Leixoes 1 - 0  
Fafe - Gil Vicente 2 - 1  
Olhanense - Santa Clara 1 - 2  
Penafiel - Aves 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Setúbal 3 - 1  
Rio Ave - Nacional Madeira 2 - 1  
Sporting CP - Braga 0 - 1  
Tondela - Boavista 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Southampton 1 - 3  
Manchester City - Arsenal 2 - 1  
Tottenham - Burnley 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Dinamo Bukarest 3 - 1  
Targu Mures - Pandurii    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Sevilla B 4 - 1  
Mirandes - Almería 2 - 1  
Numancia - Mallorca 3 - 1  
Rayo Vallecano - Zaragoza 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Boiro 0 - 2  
Lealtad - Coruxo 3 - 0  
Osasuna B - Cultural Leonesa 2 - 1  
Pontevedra - Caudal Deportivo 0 - 0  
R. Santander - Izarra 2 - 1  
Tudelano - Ponferradina 0 - 1  
Valladolid B - Somozas 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Sestao River 2 - 1  
Majadahonda - Barakaldo 1 - 2  
Real Sociedad B - Mensajero 0 - 0  
Real Union Irun - Navalcarnero 1 - 3  
Socuellamos - Zamudio 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Atl. Baleares 1 - 1  
Atl. Saguntino - Gava 0 - 0  
Badalona - Levante B 3 - 1  
Ebro - Barcelona B 1 - 2  
Lleida - Eldense 2 - 0  
Prat - UE Llagostera 1 - 1  
Villarreal B - Mallorca B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Granada B 1 - 3  
El Ejido - La Hoya Lorca 0 - 3  
La Roda - Merida 0 - 0  
Linares - San Fernando 3 - 0  
Linense - Marbella 0 - 2  
Mancha Real - Melilla 0 - 0  
Rec. Huelva - Cartagena 0 - 1  
UD Extremadura - Real Murcia 0 - 2  
Villanovense - Atl. Sanluqueno 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Espanyol 4 - 1  
Deportivo - Osasuna 2 - 0  
Leganes - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Denizlispor 0 - 3  
Yeni Malatyaspor - Adana Demirspor 1 - 1  
Ümraniyespor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Kayserispor 2 - 1  
Alanyaspor - Akhisar 0 - 0  
Gaziantepspor - Rizespor 1 - 2  
Karabukspor - Konyaspor 1 - 1  
Osmanlispor - Galatasaray 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 5 - 3  
Oroszország - Costa Rica 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Auckland City 0 - 1  
Hamilton Wanderers - Hawke's Bay Utd. 6 - 4  
Team Wellington - Canterbury Utd. 3 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Toulon 22 - 21  
Sale - Saracens 10 - 24  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Montpellier 29 - 23  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Ulster 38 - 19  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Lyon 48 - 29  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Ravenna 3 - 1  
Modena - Revivre Milano 3 - 2  
Molfetta - Verona 3 - 0  
Padova - Perugia 1 - 3  
Piacenza - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Vero Monza - Vibo Valentia 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Montichiari - Bisonte Firenze 3 - 1  
Scandicci - Casalmaggiore 0 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - F. Caruana 0.5 - 0.5  
L. Aronian - V. Topalov 0 - 1  
M. Adams - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
V. Anand - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
W. So - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - J. Higgins (9 nyert frame-ig) 9 - 4  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - T.Y. Tai 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai World Finals, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - V. Axelsen 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2016    
Szolnok - Eger 10 - 4  

 

2016.12.17.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - T. Hadzali Shah 3 - 1  
C. Reyes - D. van den Bergh 3 - 2  
J. Henderson - A. Gilding 2 - 3  
M.van Gerwen-K.Viljanen (3 nyert j.) 3 - 0  
R. Snook - K. Viljanen 0 - 2  
S.Bunting - D.Webster (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
T. Hadzali Shah - M. Chino 2 - 1  
T. Jenkins - J. Payne 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - OLS Oulu 3 - 5  
Koovee Tampere - Viikingit Helsinki 3 - 7  
Steelers Hämeenlinna - SPV Seinäjoki 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Sirius 4 - 6  
Höllviken - Warberg 6 - 2  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö 6 - 8  
Storvreta - Dalen 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona 3 - 4  
Ribera Navarra - CA Gran Canaria 4 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Iowa 1 - 1  
Hartford - Syracuse 1 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 2 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 3 - 2  
Providence - Bridgeport 3 - 2  
San Antonio - Tucson 4 - 4  
San Diego - Stockton 3 - 5  
Springfield - Binghamton 3 - 1  
Texas Stars - Milwaukee 3 - 4  
Toronto Marlies - Albany 1 - 3  
Utica - St. John's 0 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Rochester 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Feldkirch 7 - 2  
Fassa - Bregenzerwald 4 - 3  
Lustenau - Gherdeina/Gröden 2 - 6  
Zell am See - Val Pusteria 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Slavia Praha 2 - 0  
Most - Jihlava 1 - 3  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice    
Slavia Trebic - Litomerice 4 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 5 - 2  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Leki 5 - 2  
Kajaanin Hokki - Keupa 3 - 3  
Kiekko-Vantaa - IPK 6 - 1  
Kokkolan Hermes - Espoo United 5 - 1  
SaPKo - Roki 5 - 4  
Tuto - Jokipojat 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 7 - 5  
Red Star Kunlun - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Belgrád 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Kazahsztán 1 - 2  
Ukrajna - Dél-Korea 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Islanders 2 - 2  
Calgary - Columbus 1 - 4  
Carolina - Washington 3 - 3  
Colorado - Florida 1 - 3  
Dallas - Philadelphia 3 - 1  
Minnesota - Arizona 4 - 1  
Montreal - San Jose 2 - 4  
Pittsburgh - Los Angeles 0 - 0  
Vancouver - Tampa Bay 4 - 2  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Magyarország 0 - 2  
Szlovákia - Magyarország 0 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Ausztria 4 - 0  
U20Franciaország - U20Németország (Helyszín: Németország) 4 - 6  
U20Kazahsztán - U20Norvégia 3 - 2  
U20Németország - U20Franciaország 6 - 4  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Ukrajna 1 - 3  
U20Olaszország - U20Lengyelország 5 - 4  
U20Szlovénia - U20Magyarország (Helyszín: Magyarország) 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Rubin Tyumeny 5 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Zauralje Kurgan 2 - 3  
Molot Perm - Himik Voszkreszenszk 4 - 1  
Szarov - Ariada-Akparsz Volzsszk 4 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Tver 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Crvena zvezda 73 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Melbourne Utd. 100 - 90  
Cairns - Illawarra 99 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 70 - 50  
Sydney Flames - Dandenong 82 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 70 - 70, h.u. 81 - 83  
MMCITE Brno - Prostejov 93 - 88  
Ostrava - Kolin 78 - 88  
USK Praha - Opava 81 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 88 - 83  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 74 - 84  
Changwon Sakers - Goyang 71 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Cholet 71 - 67  
Gravelines - Antibes 75 - 67  
Le Mans - Limoges 71 - 77  
Orleans - Reims 89 - 84  
Pau Orthez - Dijon 75 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lattes Montpellier 58 - 64  
Cavigal Nice - Bourges 77 - 70  
Lyon - Landes 56 - 66  
Union Hainaut - Tarbes 74 - 56  
Villeneuve d'Ascq Lille - Nantes Reze 67 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - NLEX Road Warriors 106 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Doxa Lefkadasz 84 - 60  
Apollon Patra - Arisz 64 - 79  
Kymi - Promitheasz Patra 77 - 66  
Lavriou - Koloszosz Rodosz 65 - 67  
Rethymno - Koroivosz Amaliadasz 101 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 74 - 78  
Chiba - Toyama 91 - 87  
Kyoto - Tochigi 60 - 82  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 88 - 72  
Nagoya Dolphins - Tokyo Sunrockers 97 - 67  
Osaka - Ryukyu Okinawa 76 - 67  
Shiga - Kawasaki Brave Thunders 82 - 88  
Tokyo Alvark - Hokkaido 90 - 88  
Yokohama - Sendai 64 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Start Lublin 85 - 56  
Starogard Gdanski - Krosno 85 - 71  
Tarnobrzeg - Czarni Slupsk 76 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 70 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 84 - 91  
Atomerőmű - Pécs 77 - 86  
Kaposvár - Szolnok 83 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 96 - 88  
Chicago - Milwaukee 69 - 95  
Houston - New Orleans 122 - 100  
Memphis - Sacramento 92 - 96  
Miami - LA Clippers 98 - 102  
Oklahoma City - Phoenix 114 - 101  
Orlando - Brooklyn 118 - 111  
Philadelphia - LA Lakers 89 - 100  
Toronto - Atlanta 121 - 125  
Utah - Dallas 103 - 100  
Washington - Detroit 122 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Telekom Bonn 84 - 64  
Göttingen - Jena 76 - 82  
Oldenburg - Giessen 82 - 84  
S. Oliver Würzburg - Braunschweig 93 - 89  
Vechta - Ulm 85 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Sassari 72 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Dike Napoli 58 - 77  
UR Venezia - Famila Schio 87 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Bilbao 97 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Cadi La Seu d'Urgell 78 - 68  
Campus Promete - Zaragoza 61 - 70  
CREF Madrid - Al-Qazeres Extremadura 61 - 63  
Gernika Bizkaia - Ferrol 68 - 73  
Girona - Vasco Gipuzkoa 85 - 67  
Zamarat - Araski AES 73 - 37  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Besiktas 69 - 80  
Buyukcekmece - Istanbul BB 99 - 79  
Tofas Bursa - TED Ankara Kolejliler 104 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Istanbul Univ. 75 - 62  
Galatasaray - Besiktas 74 - 62  
Mersin Dogus H. - AGÜ Kayserispor 44 - 63  
Osmaniye - Adana ASKI 86 - 90  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - UNIKSZ Kazany 77 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skanderborg 24 - 22  
Aarhus - Tonder 33 - 29  
Midtjylland - Kolding 23 - 27  
Silkeborg - Sönderjyske 27 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Orosháza 32 - 24  
Eger - Mezőkövesd 30 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum 20 - 26  
Falk Horten - Halden 32 - 30  
Fyllingen - Drammen 29 - 26  
Hallvard - Haslum 25 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Magdeburg 27 - 42  
DHfK Leipzig - Balingen-Weilstetten 34 - 23  
Gummersbach - Kiel 23 - 29  
Göppingen - Wetzlar 36 - 25  
Lemgo - Burgdorf-Hannover 26 - 31  
Melsungen - Bergischer HC 32 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Erlangen 29 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Pro Skopje 30 - 35  
Izvidac Ljubuski - Veszprém 25 - 31  
Tatran Presov - Metalurg Skopje 27 - 33  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 23 - 30  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 33 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 29 - 20  
Gossau - Basel 24 - 23  
Kriens - Amacitia Zürich 28 - 28  
Schaffhausen - Thun 28 - 22  
Winterthur - Suhr Aarau 27 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Oxford Utd. 2 - 3  
Charlton - Peterborough 0 - 2  
Chesterfield - Bolton 1 - 0  
Gillingham - Milton Keynes Dons 1 - 0  
Northampton - Rochdale 2 - 3  
Oldham - Southend 0 - 2  
Scunthorpe - Millwall 3 - 0  
Shrewsbury - Bristol Rovers 2 - 0  
Swindon - Fleetwood 1 - 1  
Walsall - Bradford 1 - 1  
Wimbledon - Port Vale 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Plymouth 0 - 1  
Barnet - Stevenage 1 - 2  
Blackpool - Luton 0 - 2  
Cambridge Utd. - Crewe 2 - 1  
Carlisle - Yeovil 2 - 1  
Colchester - Notts County 2 - 1  
Crawley - Newport 3 - 1  
Doncaster - Grimsby 1 - 0  
Exeter - Mansfield 2 - 0  
Morecambe - Cheltenham 1 - 2  
Portsmouth - Hartlepool 0 - 0  
Wycombe - Leyton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brighton 1 - 2  
Blackburn - Reading 2 - 3  
Bristol City - Preston 1 - 2  
Burton - Newcastle 1 - 2  
Cardiff - Barnsley 3 - 4  
Fulham - Derby County 2 - 2  
Leeds - Brentford 1 - 0  
Nottingham - Wolverhampton 0 - 2  
Sheffield Wed. - Rotherham 1 - 0  
Wigan - Ipswich 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Barrow 1 - 1  
Chester - Aldershot 2 - 0  
Dag & Red - Solihull Moors 4 - 4  
Forest Green - Dover 1 - 1  
Gateshead - Braintree 1 - 1  
Lincoln - Tranmere 2 - 1  
Macclesfield - Bromley 1 - 2  
Maidstone Utd. - North Ferriby Utd. 1 - 2  
Southport - Eastleigh 4 - 3  
Sutton Utd. - Wrexham 1 - 0  
Woking - Guiseley 0 - 0  
York - Torquay 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Patronato Parana 3 - 0  
Estudiantes LP - Defensa Justicia 1 - 2  
Godoy Cruz - Gimnasia LP 0 - 3  
Sarmiento - Aldosivi 0 - 2  
Union SF - Racing Club 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 1 - 2  
Perth Glory - Sydney FC 1 - 4  
Wellington Phoenix - Western Sydney 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Kapaz 2 - 1  
Kapaz - Gabala    
Neftcsi Baku - AZAL Baku 0 - 1  
Qarabag Baku - Inter Baku 0 - 0  
Sumqayit - Zira 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Cercle Bruges 3 - 1  
Tubize - Saint-Gilloise 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Mechelen - Waasland Beveren 2 - 0  
Oostende - Zulte Waregem 1 - 1  
St. Truiden - Gent 3 - 1  
Westerlo - Lokeren 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mönchengladbach 1 - 0  
Bremen - 1. FC Köln 1 - 1  
Mainz - Hamburg 3 - 1  
RB Leipzig - Hertha BSC 2 - 0  
Schalke - Freiburg 1 - 1  
Wolfsburg - E. Frankfurt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Braunschweig 0 - 0  
St. Pauli - Bochum 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Bremen Amatőr 3 - 0  
Fortuna Köln - Mainz Amatőr 1 - 0  
FSV Frankfurt - Wehen 3 - 1  
Hallescher FC - Holstein Kiel 0 - 0  
Lotte - Magdeburg 1 - 3  
Paderborn - Osnabrück 3 - 1  
Regensburg - Münster 3 - 1  
Rostock - Chemnitz 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - O'Higgins 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Ethnikosz Ahnasz 1 - 0  
AEL Limasszol - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
Ermisz Aradippou - APOEL Nicosia 1 - 1  
Omonia Nicosia - Anagenniszi Derinia 5 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 0  
Al-Ain - Al-Sharjah 3 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wahda 1 - 2  
Hatta - Al-Dhafra 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Ajaccio GFC 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Marseille Consolat 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Paris SG 2 - 1  
Lorient - St-Etienne 2 - 1  
Montpellier - Bordeaux 4 - 0  
Rennes - Bastia 1 - 2  
Toulouse - Nancy 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Bordeaux 0 - 0  
Paris SG - Lyon 1 - 0  
Rodez Aveyron - Albi 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - PAOK 0 - 5  
Plataniasz - Atromitosz Periszteri 3 - 0  
Veria - Xanthi 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Vitesse 3 - 1  
Roda - Utrecht 0 - 0  
Twente - AZ Alkmaar 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Rijeka - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 1 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi TA 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Rayyan 0 - 3  
Al-Khuraitiat - Al-Muaidar 1 - 0  
Umm-Salal - Al-Wakra 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 1 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock 1 - 2  
Korona Kielce - Lechia Gdansk 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Cagliari 2 - 0  
Juventus - Roma 1 - 0  
Milan - Atalanta 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Avellino 2 - 1  
Cittadella - Pisa 1 - 0  
Latina - Brescia 1 - 1  
Novara - Cesena 3 - 1  
Salernitana - Carpi 1 - 2  
Spezia - Perugia 2 - 1  
Ternana - Vicenza 1 - 2  
Vercelli - SPAL Ferrara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Carrarese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Gubbio 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Monopoli 1 - 2  
Andria - Lecce 0 - 0  
Catania - Casertana 1 - 0  
Catanzaro - Fondi 1 - 1  
Foggia - Cosenza 3 - 1  
Matera - Melfi 6 - 0  
Messina - Vibonese 3 - 0  
Paganese - Reggina 2 - 1  
Taranto - Juve Stabia 0 - 0  
Virtus Francavilla - Siracusa 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Mattersburg 2 - 0  
Ried - Sturm Graz 0 - 3  
Salzburg - Wolfsberg 3 - 0  
St. Pölten - Admira Wacker 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 4 - 1  
Sol de America - Dep. Capiata 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Vizela 0 - 0  
Famalicao - Varzim 0 - 2  
Portimonense - Freamunde 3 - 0  
Porto B - Braga B 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Benfica 0 - 1  
Moreirense - Arouca 1 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Chelsea 0 - 1  
Middlesbrough - Swansea 3 - 0  
Stoke - Leicester 2 - 2  
Sunderland - Watford 1 - 0  
West Bromwich - Manchester Utd. 0 - 2  
West Ham - Hull City 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Poli Timisoara 1 - 0  
Voluntari - CFR Cluj 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dundee 2 - 1  
Hearts - Partick Thistle 1 - 1  
Kilmarnock - Inverness CT 1 - 1  
Ross County - Aberdeen 2 - 1  
St. Johnstone - Motherwell 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Queens Park 1 - 1  
Brechin - Stranraer 2 - 0  
East Fife - Peterhead 2 - 0  
Livingston - Airdrieonians 2 - 0  
Stenhousemuir - Albion Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Elgin 3 - 2  
Berwick - Montrose 1 - 2  
Clyde - Edinburgh City 0 - 0  
Cowdenbeath - Forfar 3 - 4  
Stirling - Annan 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Falkirk 2 - 1  
Greenock Morton - Hibernian 1 - 1  
Queen of South - Dunfermline 2 - 2  
Raith Rovers - Dundee Utd. 0 - 0  
St. Mirren - Ayr Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Valladolid 3 - 1  
Girona - Gimnastic 4 - 2  
Lugo - Huesca 1 - 1  
Oviedo - Cordoba 1 - 2  
Tenerife - Alcorcon 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Guijuelo 2 - 1  
Ferrol - Arandina 2 - 0  
Palencia Balompie - Union Mutilvera 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - De Los Reyes 2 - 1  
Gernika - UD Logrones 1 - 0  
Leioa - Arenas de Getxo 2 - 2  
Real Madrid B - Albacete 3 - 1  
Toledo - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Sabadell 3 - 0  
Hercules - Cornella 1 - 0  
L'Hospitalet - Valencia B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Real Jaen 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Las Palmas 1 - 0  
Granada - Real Sociedad 0 - 2  
Sevilla - Malaga 4 - 1  
Sp. Gijón - Villarreal 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Fateh 3 - 2  
Al-Taawon - Al-Ahli (KSA) 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Sivasspor 0 - 1  
Elazigspor - Altinordu 0 - 0  
Göztepe Izmír - Mersin Idman Yurdu 2 - 0  
Sanliurfaspor - Boluspor 4 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor 1 - 0  
Kasimpasa - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Llandudno FC 3 - 0  
Bangor City - Airbus 2 - 1  
Carmarthen - Rhyl 5 - 0  
Connah's Quay - TNS 0 - 3  
Newtown - Cardiff Met University 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Warrenpoint 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glentoran 2 - 1  
Carrick - Cliftonville 0 - 3  
Coleraine - Ards 1 - 1  
Crusaders - Glenavon 3 - 1  
Linfield - Ballymena Utd. 2 - 1  
Portadown - Dungannon 2 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Tasman Utd. 3 - 1  
Waitakere Utd. - Wellington Phoenix 2 2 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Munster 18 - 16  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - London Wasps 20 - 18  
Toulouse - Zebre 54 - 15  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Northampton Saints 60 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Exeter 12 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Bayonne 21 - 17  
La Rochelle - Gloucester 42 - 13  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Vero Monza 3 - 1  
Club Italia - Novara 1 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - W. So 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - M. Adams 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - A. Giri 0.5 - 0.5  
V. Topalov - V. Anand 0 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.Trump - J.Higgins (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Y. Delu - M. Fu (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
T.Y. Tai - Sun Yu 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai World Finals, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - J.O. Jörgensen 2 - 1  
V. Axelsen - W.H. Son 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Eger 6 - 9  
Szolnok - Honvéd 11 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Quinto 6 - 6  
Brescia - Savona 18 - 5  
Lazio - Acquachiara 12 - 11  
Recco - SM Verona 13 - 2  
Roma - Posillipo Napoli 5 - 6  
Torino - Trieste 10 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Povetkin - B. Stiverne    
H. N'Dam N'Jikam - A. Blanco 1 - 0  

 

2016.12.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Los Angeles 24 - 3  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - J. Clayton ( 3 nyert játszmáig) 1 - 3  
J. Hendriks - W. Parry 2 - 0  
P. Wright - J. Hendriks (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
S. Beaton - D. Petersen (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Group Imola - Latina 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Jumilla 6 - 2  
Levante - Peniscola 3 - 3  
Palma Futsal - Jaen 0 - 0  
Santa Coloma - Burela 2 - 1  
Santiago Futsal - Magna Gurpea 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Neumarkt Riwega 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Kladno 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 1 - 1  
Gentofte - SönderjyskE 1 - 2  
Herlev Eagles - Esbjerg 1 - 4  
Odense - Herning 4 - 2  
Rungsted - Frederikshavn 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - IPK 2 - 2  
Heinolan Peliitat - Roki 4 - 2  
Keupa - SaPKo 3 - 4  
Leki - Jokipojat 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Tappara 3 - 3  
JYP - Ässät 0 - 3  
Kalpa - Lahti Pelicans 6 - 4  
Kärpät - Jukurit 2 - 1  
Lukko - Hämeenlinna 7 - 7  
SaiPa - Kookoo 1 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 7 - 7  
Diósgyőr - Belgrád 3 - 5  
FTC - MAC Budapest 4 - 8  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Csehország 5 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kazahsztán 2 - 4  
Lengyelország - Ukrajna 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Anaheim 3 - 4  
Dallas - NY Rangers 0 - 2  
Detroit - Los Angeles 1 - 4  
Nashville - Minnesota 2 - 5  
NY Islanders - Chicago 4 - 5  
St. Louis - New Jersey 5 - 2  
Toronto - Arizona 2 - 2  
Winnipeg - Florida 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 2 - 0  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 1 - 1  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Kassel 2 - 3  
Heilbronn - Bayreuth 4 - 0  
Kaufbeuren - Freiburg 3 - 6  
Rosenheim - Riessersee 0 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 4 - 3  
Iserlohn - Eisbären Berlin 3 - 3  
Krefeld - Düsseldorf 0 - 4  
Mannheim - Köln 4 - 2  
München - Ingolstadt 2 - 2  
Nürnberg - Straubing 4 - 1  
Schwenningen - Bremerhaven 5 - 1  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyaro. - Norvégia (Helyszín: Norvégia) 0 - 4  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Magyarország 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 1 - 4  
Fehérvár - Vienna Capitals 2 - 2  
Graz - Olimpija Ljubljana 4 - 0  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 4 - 4  
Villach - Innsbruck 3 - 2  
Znojmo - Linz 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Tingsryd 4 - 3  
Karlskoga - Västeras 6 - 3  
MODO - Pantern Malmö 3 - 2  
Södertälje - AIK 1 - 3  
Timra - Mora 3 - 2  
Vita Hasten - Oskarshamn 0 - 4  
Västervik - Almtuna 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Zilina 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Barsz Kazany B 3 - 6  
Rjazany - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 3  
SZKA-Neva - Zvezda Csehov 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Franciaország 1 - 0  
Szlovákia - Fehéroroszország 1 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Zadar 94 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 82 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 68 - 74  
Bendigo - Canberra Capitals 70 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Incheon Elephants 67 - 81  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 80 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Barcelona 92 - 76  
Galatasaray - Milano 83 - 80  
Panathinaikosz - Fenerbahce Ülker 81 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Nancy 69 - 56  
Le Portel - Chalon sur Saone 74 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Mahindra Enforcers 89 - 70  
Tropang Texters - Phoenix Fuelmasters 117 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Hokkaido 82 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shanghai Sharks 101 - 101, h.u. 116 - 112  
Beijing Ducks - Fujian 116 - 90  
Foshan - Shanxi 109 - 112  
Jiangsu Dragons - Guandong 103 - 106  
Jiangsu Tongxi - Shenzhen 117 - 122  
Qingdao - Bayi Rockets 98 - 90  
Shandong - Xinjiang 106 - 120  
Tianjin - Sichuan 109 - 100  
Zhejiang Chouzhou - Jilin 105 - 99  
Zhejiang Guangsha - Liaoning 102 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 82 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Sopron 79 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Portland 132 - 120  
Golden State - New York 103 - 90  
Milwaukee - Chicago 108 - 97  
New Orleans - Indiana 102 - 95  
Phoenix - San Antonio 92 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bayreuth 69 - 80  
Tübingen - Alba Berlin 77 - 82  
Kézilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 16 - 20  
Hollandia - Dánia 26 - 22  
Kézilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Románia 22 - 23  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valence Handball - St. Raphael 24 - 36  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Gyöngyös 26 - 21  
Balmazújváros - Vác 24 - 19  
Cegléd - Komló 26 - 26  
Tatabánya - Szeged 18 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Minden 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - IFK Ystad 34 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Huddersfield 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Talleres Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Rosario Central 4 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Antwerpen 2 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Dunav Ruse 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Dortmund 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Heidenheim 1 - 1  
Erzgebirge Aue - Düsseldorf 0 - 0  
Union Berlin - Fürth 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Erfurt 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - Karmiotissza Polemidion 3 - 3  
Arisz Limasszol - Apollon Limasszol 1 - 4  
NEA Szalamina - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 0 - 0  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Wasl 0 - 0  
Emirates Ras al-Khaimah - Bani Yas 6 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Nimes 1 - 2  
Auxerre - Valenciennes 1 - 1  
Brest - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Clermont - Orleans 3 - 0  
Laval - Amiens 2 - 2  
Le Havre - Tours 0 - 2  
Sochaux - Red Star 93 2 - 0  
Strasbourg - Niort 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Paris FC 0 - 2  
CA Bastia - Sedan 2 - 0  
Concarneau - Epinal 1 - 1  
Creteil - Avranches 2 - 2  
Les Herbiers - Dunkerque 1 - 0  
Lyon Duchere - Chambly 2 - 0  
Quevilly Rouen - Beziers 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nantes 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Almere City 4 - 1  
Dordrecht - Achilles'29 3 - 0  
F. Sittard - Den Bosch 0 - 4  
Helmond - Ajax 2 2 - 4  
NAC Breda - Emmen 3 - 1  
Venlo - FC Eindhoven 1 - 0  
Volendam - Oss 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 1 - 1  
Heerenveen - Zwolle 3 - 4  
Telstar - Achilles'29 6 - 1  
Twente - PSV 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Machine Sazi Tabriz 1 - 0  
Foolad Khuzestan - Sanat Naft Abadan 3 - 0  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal K. 2 - 1  
Tractor Tabriz - Sepahan 1 - 2  
Zob Ahan - Persepolis 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Shaarayim 0 - 4  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Afula 4 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Petah Tikva 1 - 3  
Ironi Nesher - Hapoel Nazareth Illit 3 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon 6 - 0  
Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Rishon Lezion 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Lekhwiya 1 - 2  
Al-Sailiya - Al-Sadd 1 - 3  
Al-Shahaniya - Al-Khor 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Wisla Krakkó 1 - 0  
TBB Nieciecza - Pogon Szczecin 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Frosinone 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Rubio 1 - 1  
Libertad Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Sporting CP B 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Belenenses 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Universitatea Craiova 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reus - Elche 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Betis 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Hilal (KSA) 1 - 1  
Al-Raed - Al-Khaleej 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manisaspor - Balikesirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Aberystwyth 0 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Racing-Metro 23 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Worcester 22 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Bristol 18 - 28  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Argos Sora 3 - 1  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Topalov 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
L. Aronian - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Adams - F. Caruana 0.5 - 0.5  
W. So - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. Milkins 5 - 3  
M. Fu - M. Davis 5 - 1  
R. O'Sullivan - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Y. Delu - L. Wenbo 5 - 4  
Tollaslabda (Dubai World Finals, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - Ch-We. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Sun Yu 1 - 2  
C. Marin - S. Pusarla Venkata 0 - 2  

 

2016.12.15.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.Anderson-M.Frost (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
J. Caven - K. Painter (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
J.Lewis - M.McGowan (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. Smith - R. Evans (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - LaSB 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - St. John's 3 - 3  
Chicago Wolves - Grand Rapids 1 - 7  
Cleveland - Iowa 3 - 3  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 6  
Lehigh Valley - Bridgeport 8 - 6  
Ontario Reign - Stockton 4 - 5  
Rochester - Toronto Marlies 5 - 2  
Utica - Albany 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Ukrajna 5 - 1  
Lengyelország - Dél-Korea 5 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 4 - 2  
Svédország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Tampa Bay 3 - 6  
Colorado - Philadelphia 3 - 4  
Ottawa - San Jose 3 - 3  
Pittsburgh - Boston 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Franciaország 3 - 4  
U20Kazahsztán - U20Fehéroroszország 1 - 3  
U20Norvégia - U20Németország (Helyszín: Németország) 0 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Magyarország (Helyszín: Magyarország) 5 - 4  
U20Nagy-Britannia - U20Olaszország 1 - 4  
U20Ukrajna - U20Szlovénia 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Zauralje Kurgan 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Rubin Tyumeny 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Dizel Penza 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Perth 69 - 57  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang 97 - 59  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Anadolu Efes 91 - 83  
Crvena zvezda - Maccabi TA 83 - 58  
Darussafaka - Real Madrid 81 - 68  
UNIKSZ Kazany - Baskonia Vitoria 91 - 92  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz 75 - 88  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Sopron 74 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Maccabi Bnot Ashdod 81 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Turow Zgorzelec 75 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - LA Lakers 107 - 97  
Dallas - Detroit 85 - 95  
Houston - Sacramento 132 - 98  
Memphis - Cleveland 93 - 85  
Miami - Indiana 95 - 89  
Orlando - LA Clippers 108 - 113  
Philadelphia - Toronto 114 - 123  
San Antonio - Boston 108 - 101  
Utah - Oklahoma City 109 - 89  
Washington - Charlotte 109 - 106  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 25 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Metalurg Skopje 34 - 28  
Gorenje Velenje - Veszprém 27 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Lugi 31 - 29  
Malmö - Kristianstad 25 - 25  
Sävehof - HIF Karlskrona 38 - 21  
Ystad IF - Ricoh HK 28 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sheffield Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Nueva Chicago 2 - 0  
Estudiantes San Luis - Santamarina Tandil 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 2  
Villa Dalmine - Boca Unidos 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 3 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Ajax 2 - 1  
Heracles - Sparta Rotterdam 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Padideh Mashhad 1 - 0  
Saba Qom - Naft Tehran 0 - 1  
Saipa Karaj - Paykan 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Gharafa 1 - 2  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Real Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Fiorentina 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Marítimo 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Vilafranquense 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 1 - 3  
Luceafarul Oradea - Astra Giurgiu 1 - 3  
Viitorul Constanta - Pandurii 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Oiartzun 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Faisaly 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Fenerbahce 1 - 1  
Genclerbirligi - Menemen Belediyespor 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Ümraniyespor 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 3 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Cardiff 38 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Edinburgh 26 - 20  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - LJ Modena 1 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Dabrowa Gornicza 3 - 1  
St-Raphael - Fenerbahce 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bergamo 3 - 1  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - H. Nakamura 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 1 - 0  
V. Anand - A. Giri    
V. Kramnik - M. Adams    
V. Topalov - W. So 0 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - C. Wakelin 4 - 0  
A. Hamilton - R. Milkins 3 - 4  
D. Dale - J. Higgins 0 - 4  
D. Dale - R. Walden 4 - 3  
I. Burns - L. Wenbo 0 - 4  
J. Trump - K. Wilson 4 - 2  
J. Trump - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
K. Wilson - O. Lines 4 - 0  
L. Wenbo - B. Hawkins 4 - 3  
M. Allen - L. Hang 4 - 3  
M. Allen - R. O'Sullivan 2 - 4  
M. Davis - X. Guodong 4 - 1  
M. Dunn - B. Hawkins 1 - 4  
M. Fu - R. Hull 4 - 0  
M. Mann - S. O'Sullivan 1 - 4  
M. Xiwen - J. Higgins 0 - 4  
M.J. Williams - M. Davis 3 - 4  
N. Robertson - J. Swail 4 - 2  
N. Robertson - M. Fu 3 - 4  
R. Milkins - J. Perry 4 - 1  
R. O'Sullivan - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Maguire - M.J. Williams 3 - 4  
Y. Delu - D. Wells 4 - 3  
Y. Delu - S. O'Sullivan 4 - 3  
Tollaslabda (Dubai World Finals, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - Yun Hu 2 - 1  
J.O. Jörgensen - M. Zwiebler 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai World Finals, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - Ch-We. Lee 0 - 2  
W.H. Son - V. Axelsen 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Bi.Ji. He 2 - 0  
T.Y. Tai - R. Intanon 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - C. Marin 2 - 1  
Sun Yu - S. Pusarla Venkata 2 - 0  

 

2016.12.14.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Manitoba 4 - 2  
San Diego - Ontario Reign 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Fassa 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Frydek Mistek 3 - 6  
Jihlava - Slavia Trebic 1 - 3  
Kladno - Kadan 3 - 0  
Litomerice - Prostejov 8 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 8 - 0  
Slavia Praha - Most 6 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - SaPKo 2 - 5  
IPK - Keupa 2 - 5  
JYP-Akatemia - Heinolan Peliitat 0 - 3  
Kiekko-Vantaa - Tuto 5 - 2  
Leki - Kokkolan Hermes 3 - 5  
Roki - Kajaanin Hokki 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 0 - 0  
Hämeenlinna - Kalpa 3 - 3  
Jukurit - SaiPa 1 - 3  
Kookoo - Lukko 4 - 0  
Lahti Pelicans - JYP 3 - 1  
Ässät - Turku PS 5 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Los Angeles 6 - 3  
Carolina - Vancouver 8 - 6  
Dallas - Anaheim 6 - 2  
Detroit - Arizona 1 - 4  
Edmonton - Columbus 1 - 3  
Minnesota - Florida 5 - 1  
Nashville - St. Louis 6 - 3  
NY Islanders - Washington 2 - 4  
NY Rangers - Chicago 1 - 2  
Toronto - San Jose 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 3 - 3  
Almtuna - Timra 3 - 1  
Mora - Karlskoga 3 - 3  
Tingsryd - Södertälje 2 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Kazahsztán 3 - 6  
U20Fehéroroszország - U20Németország (Hely:Németo.) 3 - 3  
U20Franciaország - U20Norvégia 2 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Nagy-Britannia 2 - 2  
U20Magyarország - U20Ukrajna 3 - 1  
U20Olaszország - U20Szlovénia 0 - 7  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 3  
Rjazany - Barsz Kazany B 2 - 1  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Maccabi Rishon 69 - 64  
Himik Juzsnij - Le Mans 59 - 82  
Joensuun Kataja - Avtodor Szaratov 97 - 86  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Ventspils 63 - 79  
Usak Sportif - PAOK 78 - 77  
Varese - Neptunas Klaipeda 67 - 86  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Iberostar Tenerife 72 - 89  
Strasbourg - Avellino 63 - 57  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Charleroi Spirou 89 - 69  
Partizan Belgrád - Besiktas 86 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Knights 76 - 70  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 96 - 87  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Dinamo Kurszk 75 - 79  
Fenerbahce - USK Praha 75 - 71  
Győr - Lattes Montpellier 58 - 65  
Wisla Krakkó - Mersin BB 59 - 56  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 59 - 88  
P. Avenida - Bourges 63 - 50  
Villeneuve d'Ascq Lille - Polkowice 75 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Skopje 87 - 75  
Nyizsnyij Novgorod - Cedevita Zagreb 82 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Lietuvos Rytas 81 - 70  
Himki Moszkva - Bilbao 99 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Buducnost 80 - 66  
Zenit Szentpétervár - Unicaja Malaga 82 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ulm 69 - 64  
Valencia - Lok.Kubany Krasznodar 78 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Södertälje 72 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Antwerpen 81 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - APOEL Nicosia 96 - 58  
Vytautas Prienai - Oberwart 91 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Körmend 87 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Jenyiszej Krasznojarszk 76 - 84  
Lukoil Academic - Benfica 84 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Alaska Aces 79 - 81  
NLEX Road Warriors - Blackwater Elite 85 - 96  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ashdod 77 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 94 - 99  
Foshan - Jiangsu Dragons 99 - 102  
Fujian - Tianjin 102 - 112  
Jiangsu Tongxi - Guandong 97 - 116  
Shandong - Sichuan 94 - 96  
Shanxi - Qingdao 107 - 103  
Zhejiang Guangsha - Jilin 116 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Szczecin 75 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - MAFC 88 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 120 - 131  
Chicago - Minnesota 94 - 99  
Cleveland - Memphis 103 - 86  
New Orleans - Golden State 109 - 113  
Phoenix - New York 101 - 101, h.u. 113 - 111  
Portland - Oklahoma City 114 - 95  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 26 - 31  
GOG - Skjern 34 - 28  
Kolding - Silkeborg 28 - 24  
Randers - Midtjylland 18 - 31  
Ribe-Esbjerg - Mors 24 - 26  
Sönderjyske - Skanderborg 24 - 23  
Tonder - Holstebro 23 - 28  
Kézilabda (Eb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Hollandia 24 - 29  
Svédország - Németország 22 - 28  
Szerbia - Franciaország 21 - 28  
Kézilabda (Eb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 24 - 35  
Dánia - Románia 21 - 17  
Magyarország - Oroszország 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nimes 17 - 22  
Dunkerque - Toulouse 24 - 24  
Ivry - Selestat 27 - 22  
Paris SG - Creteil 39 - 32  
Saran - Cesson 30 - 26  
St. Raphael - Pays d'Aix 31 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Csurgó 24 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Falk Horten 33 - 24  
Kolstad - Lilleström 19 - 22  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - R-N. Löwen Kronau 25 - 32  
Flensburg - Melsungen 32 - 28  
Ludwigshafen-Friesenheim - Kiel 23 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Nexe Nasice 27 - 30  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Valladolid - Sinfin 23 - 23  
Barcelona B - Quabit Guadalajara 34 - 31  
Bidasoa Irun - AX Puente Genil 32 - 26  
Huesca - Ciudad Encantada 33 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Guif 30 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Preston 1 - 1  
QPR - Derby County 0 - 1  
Wigan - Newcastle 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Central Cordoba 1 - 1  
Chacarita Juniors - Atl. Los Andes 1 - 1  
Crucero del Norte - Dep. Flandria 2 - 0  
Douglas Haig - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 4 - 1  
Instituto Cordoba - Gimnasia Jujuy 3 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 1 - 1  
Oostende - Gent 1 - 0  
Zulte Waregem - St. Truiden 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Neftocsimik Burgasz 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nice 3 - 2  
Lyon - Guingamp 2 - 2  
Metz - Toulouse 1 - 1  
Monaco - Rennes 7 - 0  
Paris SG - Lille 3 - 1  
St-Etienne - Nancy 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - ASWH 2 - 0  
Feyenoord - ADO Den Haag 5 - 1  
Vitesse - CVV de Jodan Boys 4 - 0  
Zwolle - Utrecht 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Kerala 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Ashdod 0 - 0  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Kashima A. 0 - 3  
Jeonbuk - Mamelodi Sundowns 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Wolfsburg 0 - 2  
Potsdam - Leverkusen 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maceratese - Lumezzane 1 - 0  
Reggiana - Feralpisalo 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Penafiel 1 - 0  
Braga - Covilha 1 - 2  
Estoril - Sanjoanense 2 - 2  
Leixoes - Tondela 2 - 1  
Real SC Massama - Benfica 0 - 3  
Setúbal - Sporting CP 0 - 1  
Torreense - Chaves 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Manchester Utd. 1 - 2  
Manchester City - Watford 2 - 0  
Middlesbrough - Liverpool 0 - 3  
Stoke - Southampton 0 - 0  
Sunderland - Chelsea 0 - 1  
Tottenham - Hull City 3 - 0  
West Bromwich - Swansea 3 - 1  
West Ham - Burnley 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Steaua Bukarest 0 - 0  
Voluntari - Targu Mures 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Rayo Vallecano 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda - Al-Qadisiyah 2 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - RAD Belgrád 2 - 0  
Javor Matis - Napredak Krusevac 1 - 0  
Novi Pazar - Borac 0 - 2  
Radnicki Nis - Metalac Gornji Milanovac 1 - 1  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 1 - 2  
Vojvodina - Cukaricki 2 - 0  
Vozdovac - Mladost Lucani 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Sanliurfaspor 0 - 3  
Kirklarelispor - Osmanlispor 1 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzincanspor - Galatasaray 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydinspor - Akhisar 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Trabzonspor 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Oroszország 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rhyl - TNS 1 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Telekom Baku 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Alba Blaj 3 - 1  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Molfetta 3 - 1  
Vero Monza - Ravenna 3 - 2  
Verona - Frusinate Sora 0 - 3  
Vibo Valentia - Padova 3 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - R. Walden 3 - 4  
A. Hamilton - M. Georgiou 4 - 2  
A. McGill - M. Mann 1 - 4  
A. Songsermsawad - L. Hang 1 - 4  
C. Wakelin - A. Carter 4 - 3  
D. Dale - D. Jones 4 - 0  
D. Wells - K. Maflin 4 - 1  
F. O'Brien - S. Maguire 2 - 4  
H. Vafaei - J. Perry 0 - 4  
I. Burns - A. Zhang 4 - 0  
I. Preece - R. Milkins 0 - 4  
J. Swail - S. Carrington 4 - 2  
J. Trump - I. Figueiredo (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
K. Wilson - B. Woollaston 4 - 0  
M. Allen - F. Xiongman 4 - 0  
M. Davis - G. Dott 4 - 0  
M. Dunn - G. Allen 4 - 3  
M. Fu - L. Highfield 4 - 1  
M. Holt - M.J. Williams 1 - 4  
M. Joyce - Y. Delu 3 - 4  
M. Stevens - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Xiwen - P. Ebdon 4 - 2  
N. Robertson - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
N. Saengkham - A. Mehta 4 - 2  
R. Day - J. White 0 - 4  
R. Hull - M. White 4 - 1  
R. O'Sullivan - A. Stefanow 4 - 1  
Rh. Clark - O. Lines 3 - 4  
S. Donaldson - J. Higgins 0 - 4  
S. O'Sullivan - M. King 4 - 1  
S. Wilson - L. Wenbo 1 - 4  
X. Guodong - S. Murphy 4 - 1  
Tollaslabda (Dubai World Finals, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - M. Zwiebler 2 - 0  
J.O. Jörgensen - Yun Hu 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai World Finals, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - V. Axelsen 0 - 2  
W.H. Son - Ch-We. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - R. Intanon 2 - 0  
T.Y. Tai - Bi.Ji. He 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai World Finals, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Sun Yu - C. Marin 2 - 0  
Vízilabda (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Brescia 10 - 4  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Torino 8 - 7  
Posillipo Napoli - Lazio 13 - 5  
Quinto - Savona 6 - 7  
SM Verona - Bogliasco 19 - 11  

 

2016.12.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Baltimore 30 - 23  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Rieti 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - San Antonio 5 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neumarkt Riwega - Renon/Ritten 4 - 4  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Vítkovice 3 - 2  
Linköping - Frölunda 2 - 5  
Sparta Praha - Bern 4 - 1  
Växjö - Zürich Lions 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte 2 - 2  
Rungsted - Aalborg 0 - 1  
Rödovre - Herlev Eagles 5 - 3  
SönderjyskE - Odense 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 4 - 3  
Csíkszereda - Újpest 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Boston 1 - 1  
Pittsburgh - Arizona 7 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt 1 - 4  
Innsbruck - Znojmo 1 - 4  
Linz - Salzburg 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 4 - 4  
Vienna Capitals - Villach 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Björklöven 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Cselmet Cseljabinszk 5 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Juzsnij Ural Orszk 2 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Zauralje Kurgan 0 - 3  
Tver - Rubin Tyumeny 2 - 5  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Arisz 78 - 92  
Banvitspor - Skyliners Frankfurt 86 - 71  
Helios Domzale - Monaco 59 - 63  
Ironi Naharia - Nymburk 83 - 86  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Venezia 99 - 59  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Oldenburg 76 - 69  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mega Leks 87 - 77  
Juventus Utena - Oostende 81 - 71  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Zielona Gora 87 - 77  
Sassari - Szolnok 97 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 77 - 117  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Targu Mures 101 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Prievidza 95 - 98  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Bnei Herzeliya 89 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - U-Banca Cluj 92 - 83  
Pau Orthez - Pardubice 101 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Denver 112 - 92  
Houston - Brooklyn 122 - 118  
Indiana - Charlotte 110 - 94  
LA Clippers - Portland 121 - 120  
Miami - Washington 112 - 101  
Sacramento - LA Lakers 116 - 92  
Toronto - Milwaukee 122 - 100  
Kézilabda (Eb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Románia 28 - 30  
Dánia - Oroszország 26 - 26  
Magyarország - Norvégia 23 - 24  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Burgdorf-Hannover 28 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 28 - 26  
Tatran Presov - Veszprém 18 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Gossau 28 - 28  
Kriens - Basel 30 - 26  
Schaffhausen - St. Gallen 35 - 26  
Thun - Suhr Aarau 31 - 16  
Winterthur - Amacitia Zürich 26 - 19  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Shrewsbury 3 - 2  
Halifax - Eastleigh 0 - 2  
Milton Keynes Dons - Charlton 1 - 1  
Newport - Plymouth    
Oxford Utd. - Macclesfield 3 - 0  
Peterborough - Notts County    
Stourbridge - Northampton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Ipswich 2 - 1  
Blackburn - Brighton 2 - 3  
Bristol City - Brentford 0 - 1  
Burton - Huddersfield 0 - 1  
Cardiff - Wolverhampton 2 - 1  
Fulham - Rotherham 2 - 1  
Leeds - Reading 2 - 0  
Norwich - Aston Villa 1 - 0  
Sheffield Wed. - Barnsley 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Club Almagro 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - AZAL Baku 2 - 1  
Inter Baku - Kapaz 2 - 0  
Qarabag Baku - Sumqayit 6 - 0  
Zira - Neftcsi Baku 0 - 3  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Kortrijk 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Dhafra 3 - 2  
Hatta - Al-Jazeera (UAE) 0 - 4  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ain 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Oldham 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Barcelona 3 - 5  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 3 - 1  
Sochaux - Marseille 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ijsselmeervogels - Heerenveen 0 - 1  
Volendam - VVSB 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Atl. Kolkata 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Entella 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Leicester 1 - 0  
Everton - Arsenal 2 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afumati - Poli Timisoara 0 - 3  
Braila - Universitatea Craiova 0 - 2  
CFR Cluj - Municipal Studentesc Iasi 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hamilton 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Stranraer 2 - 2  
Stenhousemuir - Livingston 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Annan 5 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Rizespor 1 - 6  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Darica Birligi 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Tuzlaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Amasyaspor 2 - 0  
Istanbul Basaksehir - Sivasspor 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Cefn Druids 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 0 - 0  
Glenavon - Carrick 0 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Volero Zürich 1 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
L. Aronian - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Adams - V. Topalov 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0.5 - 0.5  
W. So - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
A. Songsermsawad - A. Higginson 4 - 3  
B. Kaettikun - R. Hull 0 - 4  
C. Steadman - N. Saengkham 3 - 4  
D. Dale - C. Totten 4 - 2  
F. O'Brien - B. Sargeant 4 - 0  
F. Patrick - A. Hamilton 3 - 4  
G. Allen - R. Muir 4 - 3  
G. Wilson - A. Taylor (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
I. Burns - M. Gould    
J. Cahill - A. Stefanow 3 - 4  
J. Cope - P. Ebdon 1 - 4  
J. Lisowski - H. Vafaei 1 - 4  
J. Perry - A. Duffy (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. White - D. John 4 - 0  
Jak. Jones - G. Dott 0 - 4  
K. Lertsattayatthorn - S. Carrington 3 - 4  
L. Walker - J. Swail 1 - 4  
L. Wenbo - D. Hill 4 - 2  
M. Georgiou - P. Lines 4 - 1  
M. Wild - I. Preece 3 - 4  
N. Bond - C. Wakelin 0 - 4  
N. Robertson - R.T. Chuan Leong 4 - 1  
P.S. Davison - M. Xiwen 0 - 4  
R. Day - E. Slessor 4 - 1  
R. McLeod - M. Davis 0 - 4  
R. Milkins - D.B. Gilbert 4 - 0  
R. O'Sullivan - M. Selt (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - Z. Xintong 4 - 2  
W. Yuchen - X. Guodong 1 - 4  
Y. Bingtao - A. Mehta 1 - 4  
Z. Yuelong - S. Maguire 0 - 4  

 

2016.12.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - Dallas 10 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - San Diego 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Barisz Asztana 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 5 - 4  
Galati - Újpest 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 3 - 1  
Edmonton - Winnipeg 3 - 2  
Minnesota - St. Louis 3 - 1  
NY Rangers - New Jersey 5 - 0  
Toronto - Colorado 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Olimpija Ljubljana 7 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - MODO 3 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Németország (Helyszín:Németország) 3 - 0  
U20Fehéroroszország - U20Norvégia 4 - 2  
U20Kazahsztán - U20Franciaország 1 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Szlovénia 5 - 3  
U20Nagy-Britannia - U20Magyarország (Helyszín: Budapest) 1 - 5  
U20Olaszország - U20Ukrajna 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dizel Penza 4 - 0  
Molot Perm - Izssztal Izsevszk 4 - 2  
SZKA-Neva - Barsz Kazany B 2 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torosz Nyeftekamszk 1 - 1  
Zvezda Csehov - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 83 - 96  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Ostrava 86 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Paris Levallois 74 - 74, h.u. 82 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 91 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Philadelphia 79 - 97  
LA Lakers - New York 112 - 118  
Minnesota - Golden State 108 - 116  
Oklahoma City - Boston 99 - 96  
Phoenix - New Orleans 110 - 110, h.u. 119 - 120  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Avellino 75 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Galatasaray 71 - 61  
Yesilgiresun - Darussafaka 61 - 80  
Kézilabda (Eb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Németország 20 - 20  
Svédország - Franciaország 19 - 21  
Szerbia - Hollandia 27 - 35  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde 31 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Gillingham 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Argentinos Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Quilmes 3 - 0  
Rosario Central - Lanus 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Hannover 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Wasl 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al Nasr (UAE) 1 - 1  
Bani Yas - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Reims 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1  
Maccabi Shaarayim - Maccabi Herzliya 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Khor 2 - 1  
Al-Sadd - Umm-Salal 8 - 0  
Lekhwiya - Al-Khuraitiat 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Sassuolo 2 - 1  
Roma - Milan 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Livorno 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Venezia 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Rio Ave 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Atl. Madrid 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - FC Zürich 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Giresunspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Fenerbahce 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 3 - 4  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - W. So 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Adams 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
V. Topalov - H. Nakamura 0 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - A. Zhang 0 - 4  
A. McGill - J. Astley 4 - 1  
B. Hawkins - H. Miah 4 - 0  
B. Woollaston - R. Vallance 4 - 1  
C. Yupeng - M. White 0 - 4  
D. Poomjaeng - S. Wilson 2 - 4  
D. Womersley - A. Borg 2 - 4  
F. Xiongman - M. O'Donnell 4 - 2  
I. Santos - S. Donaldson 0 - 4  
J. Barrett - D. Wells 0 - 4  
J. Boileau - Y. Delu 3 - 4  
J. Higgins - A. McManus (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Robertson - I. Figueiredo 3 - 4  
J. Trump - Z. Yong (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Wattana - L. Hang 1 - 4  
K. Doherty - M. Stevens 0 - 4  
K. Dunham - M. King 0 - 4  
K. Maflin - S. Craigie 4 - 1  
K. Wilson - Jam. Jones 4 - 0  
L. Brecel - D. Jones 2 - 4  
L. Highfield - T. Ford 4 - 1  
M. Allen - C. Keogan 4 - 3  
M. Dunn - J. Weston 4 - 2  
M. Fu - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Holt - D. Grace 4 - 3  
M. Mann - S. Baird 4 - 2  
M.J. Williams - R. Lawler 4 - 0  
O. Lines - C. Zhe (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Walden - T. Pengfei (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Williams - S. O'Sullivan 1 - 4  
Rh. Clark - E. Sharav 4 - 3  
S. Bingham - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Címkék: tippmix,