Tippmix eredmények - 2016. augusztus 8-14.

2016-08-08
Tippmix eredmények - 2016. augusztus 8-14.
2016.08.14.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 1 - 3  
Japán - Hong Kong 3 - 1  
Svédország - Dél-Korea 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 0 - 3  
Németország - Hong Kong 3 - 1  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Schippers - E. Thompson (női 100m síkfutás) 0 - 1  
G. Rutherford - J. Henderson (távolugrás) 0 - 1  
M. Dibaba - H.J. Kiprop (női maraton) 1 - 0  
M. Farah - G.K. Kamworor (10000 m) 1 - 0  
S-A. Fraser-Pryce - T. Bowie(női 100m síkfutás) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Gold Coast Suns 75 - 69  
Fremantle - Adelaide Crows 70 - 142  
Richmond - Geelong 78 - 82  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 5 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 8 - 1  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 9  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Arizona 6 - 3  
Boston - Arizona (19:35) 16 - 2  
Cleveland - LA Angels 5 - 1  
Cleveland - LA Angels (19:10) 5 - 4  
LA Dodgers - Pittsburgh (22:10) 3 - 11  
Miami - Chicago WS 7 - 8  
Miami - Chicago WS (19:10) 5 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 5 - 11  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 7 - 3  
Minnesota - Kansas City 5 - 3  
Minnesota - Kansas City (20:10) 4 - 11  
NY Mets - San Diego 3 - 2  
NY Mets - San Diego (19:10) 5 - 1  
NY Yankees - Tampa Bay 3 - 12  
Oakland - Seattle 3 - 4  
Oakland - Seattle (22:05) 4 - 8  
Philadelphia - Colorado 6 - 3  
Philadelphia - Colorado (19:35) 7 - 6  
San Francisco - Baltimore 6 - 2  
San Francisco - Baltimore (22:05) 7 - 8  
Texas - Detroit 0 - 2  
Texas - Detroit (21:05) 0 - 7  
Toronto - Houston 9 - 2  
Washington - Atlanta 7 - 6  
Washington - Atlanta (19:35) 9 - 1  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácsi P. - C.A. Munoz Jaramillo (kötöttfogás 75 kg) 1 - 0  
Bácsi P. - Kötöttfogás 75 kg    
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Új-Zéland 0 - 3  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 2 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - India 3 - 1  
Hollandia - Ausztrália 4 - 0  
Spanyolország - Argentína 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 4 - 2  
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 0  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 1 - 3  
Ingolstadt - Linz 5 - 1  
Klagenfurt - Brno 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Trinec - Linköping 3 - 2  
Västeras - Szalavat Julajev Ufa 3 - 6  
Vítkovice - Slovan Bratislava 0 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Meralco Bolts 100 - 100, h.u. 126 - 123  
SM Beermen - Ginebra SM 89 - 89, h.u. 111 - 105  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Franciaország 100 - 97  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Nigéria 76 - 90  
Spanyolország - Litvánia 109 - 59  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 62 - 105  
Spanyolország - Kanada 73 - 60  
Szenegál - Szerbia 88 - 95  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 71 - 79  
Grúzia - Oroszország 86 - 86, h.u. 97 - 100  
Izland - Szlovénia 68 - 98  
Magyarország - Észtország 54 - 53  
Portugália - Németország 74 - 79  
Románia - Bulgária 76 - 83  
Ukrajna - Hollandia 76 - 68  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Tunézia 23 - 21  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Lengyelország 24 - 25  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Brazília (Helyszín: Brazília) 23 - 29  
Norvégia - Románia 28 - 27  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 34 - 38  
Svédország - Franciaország 25 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Mimosas Abidjan 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Oxford Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - QPR 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Zira 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Cercle Bruges 2 - 0  
Tubize - Lommel 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Lokeren 1 - 0  
Oostende - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Zulte Waregem - Standard Liege 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Neftocsimik Burgasz 5 - 1  
Gorna Orjahovica - Cserno More Várna 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Palmeiras 0 - 1  
Cruzeiro - Coritiba 2 - 2  
Fluminense - America MG 1 - 0  
Gremio - Corinthians 3 - 0  
Santos - Atlético MG 3 - 0  
Sao Paulo - Botafogo 0 - 1  
Vitória - Santa Cruz PE 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bielefeld 1 - 0  
Hannover - Fürth 3 - 1  
Würzburg - Kaiserslautern 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Chemnitz 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Cobresal 0 - 0  
Colo Colo - Dep. Temuco 0 - 2  
Huachipato - Union Espanola 2 - 2  
Universidad Catolica - Palestino 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Everton Vina Del Mar 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Vitkovice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Hradec Kralove 3 - 0  
Jihlava - Slavia Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 2 - 1  
Fremad Amager - Vendsyssel 1 - 1  
Hobro - AB Köbenhavn 4 - 1  
LFA Nyköbing - Skive 4 - 0  
Roskilde - Naestved 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 4 - 0  
OB Odense - Nordsjaelland 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gwangju 1 - 2  
Pohang - Jeonbuk 0 - 0  
Suwon City - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Slavia Mozír 0 - 0  
Naftan - Torpedo Zogyino 1 - 3  
Szluck - Gorodeja 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Celta Vigo 3 - 1  
Freiburg - Milan 0 - 2  
RB Leipzig - Betis 1 - 1  
Schalke - Ath. Bilbao 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Jaro 2 - 3  
KPV Kokkola - Jazz Pori 3 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Mariehamn 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Toulouse 0 - 0  
Nancy - Lyon 0 - 3  
Nice - Rennes 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Twente 2 - 0  
Go Ahead Eagles - Nijmegen 2 - 2  
Heracles - Willem II 3 - 1  
PSV - AZ Alkmaar 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 0 - 0  
Osijek - Hajduk Split 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Gifu - Tokushima 1 - 1  
Kitakyushu - Ehime 1 - 1  
Kyoto - Machida Zelvia 1 - 0  
Nagasaki - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Okayama - Kamatamare Sanuki 3 - 1  
Roasso Kumamoto - JEF United Chiba 3 - 0  
Sapporo - Yamagata 3 - 1  
Shimizu SP - Yamaguchi 2 - 2  
Tokyo Verdi - Yokohama FC 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kashima A. 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Taraz 1 - 0  
Tobol Kostanay - Atyrau 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Tolima 0 - 1  
Independiente Medellin - Boyaca Patriotas 3 - 0  
Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Millonarios - Fortaleza 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Jiangsu 1 - 2  
Guangzhou R&F - Shandong Luneng 1 - 2  
Hebei - Liaoning Hongyun 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Gornik Zabrze 2 - 1  
Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 0 - 0  
Stal Mielec - Kluczbork 1 - 1  
Wisla Pulawy - Bytovia Bytow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin 0 - 0  
Wisla Krakkó - Ruch Chorzow 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Rigas FS 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monarcas Morelia 1 - 1  
Atlas - Puebla 3 - 2  
Dep. Toluca - Tigres 0 - 0  
Monterrey - Necaxa 2 - 1  
Pachuca - UNAM Pumas 3 - 0  
Queretaro - Cruz Azul 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Orlando 2 - 2  
Columbus - New York City FC 3 - 3  
D.C. United - Portland 2 - 0  
Dallas - Kansas City 2 - 2  
Los Angeles - Colorado 1 - 1  
New England - Philadelphia 0 - 4  
New York - Montreal 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Soroksár 1 - 1  
Cigánd - Balmazújváros 2 - 1  
Csákvár - Cegléd 2 - 1  
Kisvárda - Puskás Akadémia 2 - 2  
Mosonmagyaróvár - Nyíregyháza 0 - 1  
Siófok - Kozármisleny 4 - 1  
Sopron - Szolnok 2 - 1  
SZEOL - Budaörs 1 - 0  
Vác - Szeged 2011 1 - 0  
ZTE - Dorog 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Mjöndalen 1 - 4  
Bryne - Kongsvinger 1 - 1  
Fredrikstad - Ullensaker/Kisa 5 - 1  
Hödd - Levanger 3 - 2  
Jerv - Raufoss 4 - 0  
Sandefjord - KFUM Oslo 3 - 0  
Strömmen - Ranheim 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Molde 0 - 2  
Haugesund - Tromsö 2 - 1  
Odd Grenland - Sarpsborg 0 - 0  
Rosenborg - Sogndal 3 - 1  
Strömsgodset - Start 1 - 1  
Viking Stavanger - Stabaek 2 - 2  
Labdarúgás (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bayern München 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Pisa 1 - 1  
Sampdoria - Bassano 3 - 0  
Verona - Crotone 2 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kolumbia 2 - 0  
Dél-Korea - Honduras 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Arszenál Tula 1 - 0  
Terek Groznij - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Tom Tomszk - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Austria Wien 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sol de America 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Santa Clara 0 - 1  
Cova Piedade - Leixoes 1 - 0  
Covilha - Sporting CP B 1 - 2  
Fafe - Freamunde 2 - 2  
Portimonense - Penafiel 3 - 2  
Porto B - Viseu 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Arouca 2 - 0  
Guimaraes - Braga 0 - 1  
Setúbal - Belenenses 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 3 - 4  
Bournemouth - Manchester Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - CFR Cluj 1 - 1  
Viitorul Constanta - Targu Mures 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Barcelona 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breitenrain - Servette 3 - 1  
BSC Old Boys - Grasshoppers 0 - 0  
FC Dulliken - Chiasso 0 - 3  
FC La Sarraz-Eclepens - Schaffhausen 0 - 3  
Grand-Lancy - Lausanne 1 - 2  
Kriens - Thun 2 - 1  
Rapperswil - Basel 0 - 1  
Stade Ouchy - Wil 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Halmstad 1 - 0  
Frej - AFC Utd. Väsby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Elfsborg 2 - 2  
Häcken - Örebro 0 - 1  
Kalmar - FF Malmö 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Ahli (KSA) 1 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Napredak Krusevac 1 - 0  
Novi Pazar - RAD Belgrád 0 - 2  
Partizan Belgrád - Cukaricki 1 - 0  
Radnicki Nis - Crvena zvezda 0 - 3  
Radnik Surdulica - Borac 1 - 1  
Vojvodina - Javor Matis 4 - 0  
Vozdovac - Metalac Gornji Milanovac 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko Posavlje 3 - 0  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olimpik Doneck 3 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Cardiff Met University 1 - 0  
Rhyl - Llandudno FC 0 - 0  
TNS - Aberystwyth 2 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - M. Vinales (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Osztrák Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Warrington 10 - 38  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Penrith Panthers 6 - 42  
Sydney Roosters - North Queensland Cowboys 22 - 10  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 1 - 3  
Kanada - Mexikó 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kamerun 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Puerto Rico 3 - 0  
Szerbia - Hollandia 2 - 3  
USA - Kína 3 - 1  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - Lir. Ding 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - W. So    
P. Svidler - V. Anand    
Sportlövészet (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Péni I. - Kisöbű sp.puska összetett    
Sidi P. - Kisöbű sp.puska összetett    
Sidi P. - Péni I. (kisöbű sportpuska összetett)    
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Románia 8 - 4  
Portugália - Oroszország 3 - 4  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 6 - 2  
Ukrajna - Olaszország 1 - 1  
Strandfoci (Euroliga, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Azerbajdzsán 0 - 3  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosinska K / Brzostek M - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 1  
Meppelink/Van Iersel - Heidrich J / Zumkehr N 1 - 2  
Pavan S / Bansley H - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - L. Saville 2 - 0  
M. Jaziri - E. Donskoy 2 - 0  
M. Zverev - A. Mannarino 2 - 0  
N. Basilashvili - P-H. Mathieu 2 - 0  
S. Kozlov - D. Dzumhur 2 - 1  
S. Robert - L. Rosol 1 - 2  
Y. Sugita - K. Edmund 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - N. Osaka 2 - 0  
K. Nara - K. Knapp 2 - 0  
Ka. Kozlova - T. Pironkova 1 - 2  
M. Doi - J. Pegula 2 - 1  
S. Lisicki - S. Zheng 0 - 2  
Shu. Zhang - J. Larsson 2 - 0  
V. Flink - C. Buyukakcay 2 - 0  
Tenisz (Fano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Souza - N. Kicker 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - I. Karlovic 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sharan D - Erlich J / Skupski K 2 - 0  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Samper-Montana - S. Darcis 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - A. Murray    
Olimpia 2016 - Tenisz, férfi egyes    
R. Nadal - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2016 - Tenisz, női egyes    
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Bacsinszky T / Hingis M 2 - 0  
Olimpia 2016 - Tenisz, női páros    
Tenisz (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Stepanek R - Mirza S / Bopanna R 2 - 0  
Mattek-Sands B / Sock J - Williams V / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramirez Hidalgo - J. Tipsarevic 1 - 2  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mustafina - M. Kocian (női felemáskorlát)    
K. Shirai - S. Mikulak (talaj)    
M. Whitlock - L. Smith (lólengés)    
S. Biles - U.J. Hong (női ugrás)    
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország (párbajtőr, csapat)    
Franciaország - Olaszország (párbajtőr, csapat)    
Magyarország - Dél-Korea (párbajtőr, csapat)    
Magyarország - Párbajtőr csapat    
Magyarország - Ukrajna (párbajtőr, csapat)    
Olaszország - Ukrajna (párbajtőr, csapat)    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Görögország 12 - 7  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 9 - 8  
Montenegró - Spanyolország 9 - 9  
USA - Olaszország 10 - 7  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y.H. Martinez - H. Dusmatov (49 kg) 0 - 1  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Campbell - S. Sjöström (női 50 m gyors) 1 - 0  
C. Campbell - R. Kromowidjojo (női 50 m gyors) 1 - 0  
F. Halsall - B. Campbell (női 50 m gyors) 1 - 0  
G. Paltrinieri - M. Horton (1500 m gyors) 1 - 0  
G. Paltrinieri - Sun Yang (1500 m gyors) 1 - 0  
Magyarország - 4x100 m vegyesváltó    
USA - Ausztrália (4x100 m vegyesváltó) 1 - 0  
USA - Ausztrália (női 4x100 m vegyesváltó) 1 - 0  
USA - Nagy-Britannia (4x100 m vegyesváltó) 1 - 0  
Ügyfélszolgálat:
06 (1) 201-0580
minden nap 7-23 óráig
ugyfelszolgalat@szerencsejatek.hu

 

2016.08.13.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 0 - 3  
Japán - Lengyelország 3 - 2  
Nagy-Britannia - Franciaország 3 - 2  
Portugália - Ausztria 1 - 3  
Tajvan - Németország 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Szingapúr 2 - 3  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kővágó Z. - Diszkoszvetés    
Kővágó Z. - G. Kanter (diszkoszvetés) 0 - 1  
Kővágó Z. - R. Urbanek (diszkoszvetés) 1 - 0  
Márton A. - M. Carter (női súlylökés) 0 - 1  
Márton A. - Női súlylökés    
P. Malachowski - C. Harting (diszkoszvetés) 0 - 1  
R. Harting - P. Malachowski (diszkoszvetés) 0 - 1  
V. Adams - C. Schwanitz (női súlylökés) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Carlton 99 - 95  
Greater Western Sydney - West Coast Eagles 96 - 97  
Hawthorn - North Melbourne Kangaroos 96 - 57  
Port Adelaide - Melbourne Demons 54 - 94  
St. Kilda - Sydney Swans 76 - 146  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 5 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 1  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 1 - 9  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Arizona 9 - 4  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 8  
Cleveland - LA Angels 13 - 3  
LA Dodgers - Pittsburgh 1 - 5  
LA Dodgers - Pittsburgh (22:05) 8 - 4  
Miami - Chicago WS 2 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 4 - 7  
Minnesota - Kansas City 3 - 7  
NY Mets - San Diego 6 - 8  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 8 - 4  
Oakland - Seattle 6 - 3  
Philadelphia - Colorado 10 - 6  
San Francisco - Baltimore 2 - 5  
Texas - Detroit 8 - 5  
Toronto - Houston 3 - 5  
Toronto - Houston (19:07) 4 - 2  
Washington - Atlanta 5 - 8  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Argentína 2 - 3  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Spanyolország 2 - 3  
Hollandia - Németország 2 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - India 5 - 0  
Nagy-Britannia - USA 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Kadan 2 - 1  
Freiburg - Schwenningen 2 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Nürnberg - Brno 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 0 - 2  
Trinec - Vítkovice 3 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Tropang Texters 89 - 109  
RS Elasto Painters - Alaska Aces 117 - 114  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Venezuela 96 - 56  
USA - Szerbia 94 - 91  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília (Helyszín: Brazília) 85 - 85, h.u. 111 - 107  
Kosárlabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Fehéroroszország 74 - 66  
Japán - Franciaország 79 - 71  
Törökország - Brazília (Helyszín: Brazília) 60 - 60, h.u. 79 - 76  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Nagy-Britannia 78 - 61  
Szlovénia - Lengyelország 81 - 76  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Katar 26 - 25  
Horvátország - Franciaország 29 - 28  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Brazília (Helyszín: Brazília) 27 - 27  
Szlovénia - Németország 25 - 28  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Franciaország 17 - 21  
Oroszország - Argentína 35 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Northampton 1 - 1  
Chesterfield - Swindon 3 - 1  
Coventry - Shrewsbury 0 - 0  
Fleetwood - Scunthorpe 2 - 2  
Gillingham - Bury 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Millwall 2 - 2  
Oldham - Walsall 0 - 0  
Peterborough - Bradford 0 - 1  
Port Vale - Southend 2 - 0  
Sheffield Utd. - Rochdale 1 - 1  
Wimbledon - Bolton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Accrington 2 - 0  
Carlisle - Plymouth 1 - 0  
Colchester - Cambridge Utd. 2 - 0  
Crewe - Portsmouth 0 - 0  
Doncaster - Crawley 1 - 1  
Exeter - Hartlepool 1 - 2  
Leyton - Newport 0 - 1  
Luton - Yeovil 1 - 1  
Mansfield - Cheltenham 1 - 1  
Morecambe - Blackpool 2 - 1  
Notts County - Stevenage 1 - 1  
Wycombe - Grimsby 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Rotherham 3 - 0  
Barnsley - Derby County 2 - 0  
Brentford - Ipswich 2 - 0  
Burton - Bristol City 1 - 2  
Leeds - Birmingham 1 - 2  
Newcastle - Huddersfield 1 - 2  
Norwich - Sheffield Wed. 0 - 0  
Preston - Fulham 1 - 2  
Wigan - Blackburn 3 - 0  
Wolverhampton - Reading 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Wrexham 2 - 0  
Braintree - Macclesfield 1 - 3  
Chester - Maidstone Utd. 1 - 3  
Dover - North Ferriby Utd. 2 - 0  
Forest Green - Gateshead 1 - 0  
Guiseley - Dag & Red 0 - 2  
Lincoln - Sutton Utd. 1 - 3  
Solihull Moors - Bromley 1 - 0  
Southport - Woking 2 - 1  
Torquay - Barrow 1 - 1  
Tranmere - Eastleigh 2 - 1  
York - Boreham 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Estudiantes LP 0 - 2  
Belgrano de Cordoba - Huracan 1 - 1  
Union Aconquija - Union SF 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - AZAL Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Roeselare 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Gent 1 - 1  
Genk - Waasland Beveren 2 - 2  
Mechelen - Kortrijk 0 - 0  
Westerlo - Eupen 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Vereja 1 - 0  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Figueirense 2 - 0  
Sport Recife - Flamengo 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Bochum 1 - 1  
St. Pauli - Braunschweig 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Mainz Amatőr 4 - 0  
Fortuna Köln - Holstein Kiel 1 - 0  
FSV Frankfurt - Regensburg 1 - 1  
Hallescher FC - Rostock 0 - 0  
Osnabrück - Magdeburg 3 - 2  
Paderborn - Bremen Amatőr 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Münster 2 - 0  
Zwickau - Wehen 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - O'Higgins 1 - 1  
San Luis de Quillota - Universidad de Chile 2 - 4  
Santiago Wanderers - Audax Italiano 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Varnsdorf 1 - 0  
Opava - Frydek Mistek 4 - 2  
Pardubice - Zizkov 2 - 1  
Prostejov - Olomouc 1 - 1  
Vlasim - Znojmo 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Sparta Praha 0 - 2  
Brno - Teplice 0 - 0  
Jablonec - Slovacko 2 - 2  
Mladá Boleslav - Karvina 1 - 2  
Zlín - Liberec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Midtjylland 3 - 1  
Horsens - Silkeborg 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Suwon Bluewings 1 - 0  
Jeonnam - Incheon 2 - 1  
Sangju Sangmu - Seongnam 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - FK Minszk 3 - 1  
Dinamo Breszt - Belsina Bobrujszk 2 - 1  
Dinamo Minszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Napoli 1 - 4  
Ingolstadt - Bremen 0 - 1  
Juventus - Espanyol 2 - 2  
Leverkusen - Real Sociedad 2 - 0  
Mönchengladbach - Lazio 0 - 0  
Valencia - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 3 - 1  
PK-35 - Lahti 1 - 1  
PS Kemi - Inter Turku 3 - 1  
Seinäjoen JK - Rovaniemi PS 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Reims 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - St-Etienne 3 - 2  
Caen - Lorient 3 - 2  
Dijon - Nantes 0 - 1  
Metz - Lille 3 - 2  
Montpellier - Angers 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Roda 2 - 2  
Excelsior - Groningen 2 - 0  
Vitesse - ADO Den Haag 1 - 2  
Zwolle - Sparta Rotterdam 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 2 - 1  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Celtic 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - ÍBV 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Gamba Osaka 0 - 2  
Kofu - Albirex Niigata 1 - 0  
Nagoya GE - Urawa RD 0 - 2  
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 1 - 0  
Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Vegalta Sendai - Kashiwa R. 4 - 2  
Vissel Kobe - FC Tokyo 4 - 1  
Yokohama FM - Omiya Ardija 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Ordabasy Shymkent 4 - 4  
Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Alianza Petrolera 1 - 0  
Envigado - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Henan Jianye 3 - 0  
Shanghai Shenhua - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Shijiazhuang - Tianjin Teda 2 - 2  
Yanbian - Shanghai SIPG 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Pogon Siedlce - Sandecja Nowy Sacz 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 2 - 0  
Gornik Leczna - Legia Varsó 1 - 0  
Pogon Szczecin - TBB Nieciecza 5 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Metta/Lu 2 - 3  
Spartaks Jurmala - Jelgava 0 - 0  
Ventspils - Daugavpils 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Leon 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - San Jose 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 1 - 1  
FTC - Vasas 1 - 2  
Haladás - Diósgyőr 3 - 1  
Honvéd - Paks 3 - 1  
Videoton - Mezőkövesd 2 - 0  
Újpest - Gyirmót 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Lilleström 1 - 1  
Valerenga - Brann Bergen 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Cremonese 3 - 0  
Cesena - Ternana 2 - 0  
Chievo - Entella 3 - 0  
Empoli - Vicenza 2 - 0  
Novara - Latina 0 - 0  
Perugia - Carpi 2 - 1  
Pescara - Frosinone 2 - 0  
Torino - Vercelli 4 - 1  
Udinese - Spezia 2 - 3  
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 0 - 0  
Kanada - Franciaország 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Dánia 2 - 0  
Portugália - Németország 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Kubany Krasznodar 4 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Fakel Voronyezs 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Tyumeny 2 - 3  
Szpartak Nalcsik - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Tambov - Szokol Szaratov 0 - 0  
Toszno - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - NyeftehimikNyizsnyekamszk 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - FK Krasznodar 1 - 1  
Rubin Kazany - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Ural Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - St. Pölten 3 - 1  
Mattersburg - Wolfsberg 3 - 1  
Rapid Wien - Admira Wacker 4 - 0  
Ried - Salzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Dep. Capiata 1 - 2  
Rubio - Cerro Porteno 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Olhanense 4 - 2  
Uniao Madeira - Braga B 1 - 1  
Varzim - Benfica B 2 - 0  
Vizela - Gil Vicente 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Pacos Ferreira 1 - 1  
Sporting CP - Marítimo 2 - 0  
Tondela - Benfica 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Swansea 0 - 1  
Crystal Palace - West Bromwich 0 - 1  
Everton - Tottenham 1 - 1  
Hull City - Leicester 2 - 1  
Manchester City - Sunderland 2 - 1  
Middlesbrough - Stoke 1 - 1  
Southampton - Watford 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Poli Timisoara 3 - 1  
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 0 - 0  
Dundee - Rangers 1 - 2  
Hamilton - Kilmarnock 1 - 2  
Inverness CT - Ross County 2 - 3  
Motherwell - St. Johnstone 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Dundee Utd. 1 - 0  
Greenock Morton - Falkirk 1 - 1  
Hibernian - Dunfermline 2 - 1  
Queen of South - Ayr Utd. 4 - 1  
Raith Rovers - St. Mirren 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - FC Zürich 0 - 2  
Meyrin - Wohlen 1 - 3  
Moutier - Lugano 0 - 3  
Naters - Luzern 1 - 4  
Yverdon - Winterthur 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Sirius 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Helsingborg 2 - 1  
Gefle - Norrköping 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Baten 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa BP - Spartak Subotica Zdrepcev 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 2 - 3  
Podbrezova - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 3 - 2  
Trnava - Tatran Presov 2 - 0  
Zilina - Myjava 1 - 0  
Zlate Moravce - Senica 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Koper 2 - 0  
HIT Gorica - Maribor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Vorszkla Poltava 1 - 1  
Olekszandria - Zorya Luganszk 0 - 1  
Volyn Lutszk - Zirka Kirovográd 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Connah's Quay 0 - 0  
Newtown - Bala Town 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Portadown 1 - 0  
Ballinamallard Utd. - Ballymena Utd. 0 - 1  
Crusaders - Linfield 0 - 0  
Dungannon - Coleraine 4 - 0  
Glenavon - Cliftonville 3 - 2  
Glentoran - Carrick 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Levadia Tallinn 0 - 0  
Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 2 - 1  
Limerick - Cabinteely 2 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - South Sydney Rabbitohs 22 - 41  
St. George Illawarra - Cronulla Sharks 32 - 18  
Wests Tigers - Gold Coast Titans 18 - 19  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Franciaország 3 - 1  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kuba 3 - 0  
Irán - Egyiptom 3 - 0  
Lengyelország - Oroszország 2 - 3  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 3 - 0  
Oroszország - Japán 3 - 0  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Svidler 0 - 1  
L. Aronian - H. Nakamura 1 - 0  
Lir. Ding - M. Vachier-Lagrave    
V. Anand - V. Topalov    
W. So - F. Caruana    
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Románia 7 - 2  
Portugália - Fehéroroszország 2 - 4  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lengyelország 7 - 6  
Ukrajna - Németország 5 - 0  
Strandfoci (Euroliga, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Bulgária 7 - 3  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Forrer I/ Verge-Depre - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Pavan S / Bansley H - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Herre.Alepuz/Gav.Collado 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Liamin N / Barsouk D 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Nummerdor R / Varenhorst 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - D.S. Schwartzman 2 - 0  
G. Pella - Y. Sugita 1 - 2  
I. Marchenko - M. Zverev 0 - 2  
J. Vesely - T. Smyczek 2 - 0  
K. Edmund - Y-H. Lu 2 - 1  
M. Youzhny - R. Berankis 2 - 0  
Q. Halys - A. Mannarino 0 - 2  
R. Harrison - J. Millman 1 - 2  
T. Monteiro - I. Dodig 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
A. Cornet - A. Kontaveit 2 - 1  
A. Sasnovich - J. Larsson 1 - 2  
A. Sevastova - S. Lisicki 0 - 2  
Babos T. - E. Rodina 2 - 0  
D. Gavrilova - M. Barthel 2 - 0  
D. Kovinic - J. Loeb 1 - 2  
E. Bouchard - C. Witthöft 2 - 0  
J. Brady - Qia. Wang 2 - 1  
K. Knapp - C. Giorgi 2 - 1  
L. Davis - V. Golubic 0 - 2  
M. Duque Marino - K. Flipkens 2 - 0  
M. Linette - A. Riske 1 - 2  
M. Niculescu - K. Nara 0 - 2  
M. Sakkari - S. Zheng 0 - 2  
N. Osaka - J. Görges 2 - 0  
S. Cirstea - N. Hibino 2 - 1  
S. Kenin - K. Bondarenko 0 - 2  
Shu. Zhang - S. Crawford 2 - 0  
V. Lepchenko - D. Vekic 0 - 2  
Y. Shvedova - A. Konjuh 1 - 2  
Tenisz (Fano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kicker - A. Michon 2 - 0  
S. Caruso - J. Souza 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - P. Carreno-Busta 2 - 1  
I. Karlovic - D. Lajovic    
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Skupski K - Marrero D / Verdasco F 2 - 1  
Raja P / Sharan D - Marray J / Shamasdin A 2 - 0  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Samper-Montana - A. Santillan 2 - 1  
S. Darcis - S. Diez 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - R. Nadal 2 - 1  
K. Nishikori - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mergea F / Tecau H - Lopez M / Nadal R 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Puig - A. Kerber 2 - 1  
P. Kvitova - M. Keys 2 - 1  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Hingis M - Hlavackova/Hradecka 2 - 1  
Safarova L / Strycova B - Hlavackova/Hradecka 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Sock J - Hradecka L / Stepanek R 2 - 0  
Mirza S / Bopanna R - Williams V / Ram R 1 - 2  
Pereira T / Melo M - Mattek-Sands B / Sock J 0 - 2  
Williams V / Ram R - Vinci R / Fognini F 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - D. Medvedev 2 - 0  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Riba - J. Tipsarevic 0 - 2  
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Görögország 4 - 9  
Szerbia - Ausztrália 10 - 8  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 10 - 4  
Vízilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 3 - 10  
Oroszország - Olaszország 5 - 10  
Vízilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Spanyolország 8 - 12  
Magyarország - USA 6 - 11  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hocking - M. Dirado (női 200 m hát) 0 - 1  
Cseh L. - 100 m pillangó    
Cseh L. - T. Shields (100 m pillangó) 1 - 0  
F. Manaudou - A. Govorov (50 m gyors) 1 - 0  
F. Manaudou - N. Adrian (50 m gyors) 1 - 0  
Hosszú K. - B. Hocking (női 200 m hát) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 200 m hát    
Kapás B. - J. Carlin (női 800m gyors) 0 - 1  
Kapás B. - Női 800 m gyors    
M. Phelps - C. Le Clos (100 m pillangó)    
M. Phelps - J. Schooling (100 m pillangó) 0 - 1  

 

2016.08.12.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mizutani - V. Samsonov 4 - 1  
Long Ma - Jike Zhang 4 - 0  
Olimpia 2016 - Asztalitenisz, férfi egyes    
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Románia 3 - 2  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ayana - T. Dibaba (női 10000 m) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Collingwood 95 - 92  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 0  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 8 - 3  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 4 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 5 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 2 - 4  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 3  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 13 - 2  
Cleveland - LA Angels 14 - 4  
Kansas City - Chicago WS 2 - 1  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bor B. - +100 kg    
Bor B. - F. Jaballah (+100kg) 1 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Kanada 2 - 2  
Németország - Hollandia 2 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 0 - 0  
Új-Zéland - Hollandia 1 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Nagy-Britannia 0 - 2  
USA - India 3 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Metallurg Novokuznyeck 1 - 1  
Fribourg - Sparta Praha 6 - 3  
Klagenfurt - Augsburg 1 - 4  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 1 - 4  
Stavanger - Vienna Capitals 4 - 4  
Tappara - Ilves 2 - 0  
Trinec - Slovan Bratislava 2 - 3  
Vítkovice - Linköping 3 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Phoenix Fuelmasters 94 - 100  
Star Hotshots - NLEX Road Warriors 85 - 88  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztrália 68 - 93  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Argentína 81 - 73  
Nigéria - Spanyolország 87 - 96  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 51 - 81  
Spanyolország - Szenegál 97 - 43  
Szerbia - Kína 80 - 72  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Izland 82 - 71  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Argentína 31 - 24  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Svédország 29 - 24  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Brazília (Helyszín: Brazília) 24 - 28  
Montenegró - Norvégia 19 - 28  
Románia - Spanyolország 24 - 21  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Hollandia 29 - 29  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Zesco Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Nottingham 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Arsenal Sarandí 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Inter Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Anderlecht 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Montana - Lokomotív Plovdiv 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - VfB Stuttgart 1 - 0  
Erzgebirge Aue - Sandhausen 2 - 0  
Nürnberg - Heidenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Erfurt 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming - Plaza Colonia 1 - 0  
Dep. Municipal - Atl. Nacional Medellin 0 - 5  
Dep. Tolima - Dep. La Guaira 0 - 0  
Palestino - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Trinec 2 - 1  
Usti nad Labem - Sokolov 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Plzen 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Aarhus 0 - 0  
Viborg - Randers 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi - Isloch 0 - 1  
Vityebszk - Nyeman Grodno 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Atl. Madrid 1 - 1  
Hoffenheim - Ath. Bilbao 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Le Havre 1 - 1  
Amiens - Niort 2 - 0  
Bourg-Peronnas - Auxerre 2 - 4  
Clermont - Sochaux 1 - 2  
Orleans - Ajaccio 2 - 0  
Red Star 93 - Brest 0 - 3  
Tours - Strasbourg 1 - 3  
Troyes - Laval 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - CA Bastia 1 - 1  
Chambly - Boulogne 0 - 0  
Chateauroux - Quevilly Rouen 0 - 3  
Concarneau - Sedan 3 - 0  
Dunkerque - Belfort 0 - 0  
Epinal - Les Herbiers 1 - 1  
Marseille Consolat - Creteil 0 - 2  
Paris FC - Avranches 0 - 1  
Pau - Lyon Duchere 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Paris SG 0 - 1  
Monaco - Guingamp 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - NAC Breda 1 - 2  
Almere City - Ajax 2 1 - 4  
Cambuur - PSV 2 1 - 1  
Den Bosch - De Graafschap 2 - 1  
Emmen - RKC Waalwijk 1 - 0  
FC Eindhoven - Volendam 0 - 1  
Maastricht - Venlo 1 - 2  
Oss - Helmond 3 - 1  
Telstar - F. Sittard 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Utrecht 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Cibalia 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Foolad Khuzestan 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Chongqing Lifan 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wigry Suwalki 1 - 1  
Znicz Pruszkow - Chrobry Glogow 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Cracovia Krakkó 2 - 1  
Lechia Gdansk - Korona Kielce 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Trapani 2 - 0  
Genoa - Lecce 3 - 2  
Palermo - Bari 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Németország 0 - 1  
USA - Svédország 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Rosztov 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Kapfenberg 1 - 3  
Horn - BW Linz 2 - 1  
LASK Linz - Wacker Innsbruck 1 - 0  
Liefering - FAC Wien 2 - 1  
WSG Wattens - Wiener Neustadt 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Aves 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Porto 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Steaua Bukarest 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Falkenberg 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Khaleej 3 - 1  
Al-Nassr - Al-Fateh 4 - 1  
Al-Wehda - Al-Taawon 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kalcer Radomlje 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Sahtar Doneck 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Cefn Druids 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Parnu Linnameeskond 3 - 0  
Sillamae Kalev - Nomme Kalju 0 - 1  
Trans Narva - Rakvere Tarvas 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Drogheda Utd. 1 - 1  
Waterford Utd. - Shelbourne 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 0 - 0  
Finn Harps - Derry City 0 - 5  
Sligo - Shamrock Rovers 3 - 2  
St. Patrick's - Galway 1 - 0  
Wexford Youths - Longford Town 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wigan 36 - 22  
St. Helens - Catalan Dragons 39 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Parramatta Eels 38 - 16  
Rögbi (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2016 - Rögbi    
Rögbi (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Nagy-Britannia 43 - 7  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 1 - 3  
Olaszország - Mexikó 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kamerun 3 - 2  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Szerbia 0 - 3  
USA - Olaszország 3 - 1  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - H. Nakamura    
P. Svidler - W. So    
V. Anand - L. Aronian    
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Fehéroroszország 0 - 2  
Románia - Portugália 0 - 7  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ukrajna 3 - 3  
Olaszország - Németország 5 - 1  
Strandfoci (Euroliga, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 9 - 5  
Strandröplabda (Olimpia, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Menegatti M / Giombini L 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavan S / Bansley H - Borger K / Buethe B 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maestrini / Rocha Antunes - Borger K / Buethe B 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Bednarczuk/Seixas De Fr. 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Gonzalez Bayard S R / Diaz Gomez N N 0 - 2  
Semenov K / Krasilnikov V - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Tenisz (Fano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Volandri - N. Kicker 0 - 2  
J. Souza - G. Lama 2 - 0  
M. Donati - A. Michon 0 - 2  
S. Caruso - F. Bahamonde 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - J. Benneteau 2 - 0  
M. Granollers - I. Karlovic 1 - 2  
N. Almagro - D. Lajovic 0 - 2  
S. Giraldo - P. Carreno-Busta 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro N / Demoliner M - Marrero D / Verdasco F 0 - 2  
Carreno Busta P / Molteni - Marray J / Shamasdin A 0 - 2  
Erlich J / Skupski K - Fyrstenberg M / Pavic M 2 - 1  
Raja P / Sharan D - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - A. Santillan 0 - 2  
S. Darcis - I. Sijsling 2 - 0  
S. Diez - M. Michalicka 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - K. Nishikori 1 - 2  
J.M. Del Potro - R. Bautista-Agut 2 - 0  
R. Nadal - T. Bellucci 2 - 1  
S. Johnson - A. Murray 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - A. Kerber 0 - 2  
P. Kvitova - M. Puig 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Safarova L / Strycova B - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muguruza G / Nadal R - Hradecka L / Stepanek R    
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - A. Kudryavtsev 2 - 1  
F. Mayer - G. Zemlja 2 - 0  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - J. Tipsarevic 0 - 2  
E. Lopez-Perez - R. Ramirez Hidalgo 0 - 2  
K. Kravchuk - J. Jung 0 - 2  
P. Riba - Ze Zhang 2 - 0  
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Japán 17 - 7  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Olaszország 10 - 7  
USA - Montenegró 5 - 8  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez - Harcsa Z. (75 kg) 1 - 0  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Campbell - B. Campbell (női 100 m gyors) 0 - 1  
C. Campbell - P. Oleksiak (női 100 m gyors) 0 - 1  
K. Hagino - R. Lochte (200 m vegyes) 1 - 0  
M. Larkin - R. Murphy (200 m hát) 0 - 1  
M. Phelps - R. Lochte (200 m vegyes) 1 - 0  
R. Kaneto - Y. Efimova (női 200 m mell) 1 - 0  

 

2016.08.11.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - J. Mizutani 4 - 2  
V. Samsonov - Jike Zhang 1 - 4  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2016 - Asztalitenisz, női egyes    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 0  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 0 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 8  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 4 - 9  
Chicago Cubs - LA Angels 3 - 1  
Kansas City - Chicago WS 3 - 2  
Milwaukee - Atlanta 4 - 3  
Milwaukee - Atlanta (20:10) 11 - 3  
Minnesota - Houston    
NY Mets - Arizona 2 - 3  
NY Mets - Arizona (18:10) 0 - 9  
Oakland - Baltimore 1 - 0  
Pittsburgh - San Diego 0 - 4  
Pittsburgh - San Diego (18:35) 4 - 0  
Seattle - Detroit 3 - 1  
St. Louis - Cincinnati 3 - 2  
Texas - Colorado 5 - 4  
Toronto - Tampa Bay 7 - 0  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-R. Frey - Cirjenics M. (100 kg) 1 - 0  
L. Purevjargal - Joó A. (női 78kg) 0 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Ausztrália 1 - 2  
Spanyolország - Belgium 1 - 3  
Új-Zéland - Brazília (Helyszín: Brazília) 9 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 4 - 4  
Hollandia - India 2 - 1  
Írország - Kanada 4 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 4 - 2  
Chomutov - Plzen 5 - 1  
Fribourg - Salzburg 3 - 3  
Karlovy Vary - Litvínov 4 - 1  
Linköping - Slovan Bratislava 4 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Red Star Kunlun 2 - 1  
Mladá Boleslav - Liberec 2 - 1  
Mountfield HK - Olomouc 4 - 3  
Pardubice - Mannheim 1 - 6  
Servette - Sparta Praha 1 - 1  
Slavia Praha - Kladno 2 - 1  
Znojmo - Zlín 2 - 0  
Zürich Lions - Davos 2 - 2  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 88 - 98  
Venezuela - Kína 72 - 68  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Horvátország 76 - 80  
Kosárlabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 71 - 74  
Franciaország - Brazília (Helyszín: Brazília) 74 - 64  
Japán - Ausztrália 86 - 92  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Horvátország 24 - 27  
Tunézia - Katar 25 - 25  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 33 - 30  
Lengyelország - Egyiptom 33 - 25  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Argentína 27 - 11  
Hollandia - Dél-Korea 32 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Cardiff 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Dep. Moron 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Zamora 1 - 1  
Dep. Anzoategui - Huancayo 2 - 1  
Independiente Medellin - Uni. Catolica del Ecuador 1 - 1  
Montevideo Wanderers - O'Higgins 0 - 0  
SD Aucas - Real Garcilaso 2 - 1  
Sol de America - Jorge Wilstermann 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Bolivar 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Helsingor 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelfart - Esbjerg 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Naft Tehran 2 - 2  
Machine Sazi Tabriz - Tractor Tabriz 0 - 2  
Paykan - Esteghlal T. 1 - 1  
Persepolis - Saba Qom 1 - 0  
Saipa Karaj - Padideh Mashhad 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Sepahan 1 - 0  
Zob Ahan - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Leiknir R. 1 - 1  
Grindavik - Keflavík 1 - 0  
Haukar - Thor Akureyri 3 - 2  
KA Akureyri - Leiknir F. 4 - 0  
Selfoss - HK Kopavogs 3 - 4  
Labdarúgás (Izraeli Szuper kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 4 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Okayama 1 - 1  
Kamatamare Sanuki - Thespakusatsu Gunma 1 - 3  
Kitakyushu - JEF United Chiba 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Gifu 1 - 1  
Mito - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Shimizu SP - Nagasaki 2 - 0  
Tokushima - Machida Zelvia 1 - 1  
Tokyo Verdi - Zweigen Kanazawa 4 - 1  
Yamagata - Kyoto 0 - 0  
Yamaguchi - Cerezo Osaka 0 - 2  
Yokohama FC - Sapporo 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Ruch Chorzow 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 2 - 1  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Rosenborg 0 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Brazília (Helyszín: Brazília) 0 - 4  
Dél-Afrika - Irak 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svédország 1 - 0  
Kolumbia - Nigéria 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Schaffhausen 0 - 2  
Wil - Aarau 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - St. Gallen 1 - 0  
Thun - Grasshoppers 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Syrianska 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Ittihad (KSA) 2 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Qadisiyah 0 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Horvátország 0 - 1  
U19Románia - U19Izrael 1 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Hull FC 0 - 38  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Manly Sea Eagles 16 - 16  
Rögbi (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Japán 20 - 5  
Japán - Dél-Afrika 14 - 54  
Nagy-Britannia - Dél-Afrika 7 - 5  
Rögbi (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 26 - 21  
Brazília - Kenya 0 - 24  
Franciaország - Ausztrália 12 - 10  
USA - Spanyolország 24 - 12  
Új-Zéland - Argentína 17 - 14  
Új-Zéland - Franciaország 24 - 19  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Franciaország 0 - 3  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Kuba 3 - 0  
Lengyelország - Argentína 3 - 0  
Oroszország - Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 3 - 0  
Dél-Korea - Argentína 3 - 0  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand    
H. Nakamura - F. Caruana    
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
W. So - V. Topalov 1 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Binstock J / Schachter S 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Liamin N / Barsouk D 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GoncalvesOliveira/Solberg - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Gonzalez Bayard S R / Diaz Gomez N N 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fijalek G / Prudel M - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fendrick L / Sweat B - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klug G / Gallay A - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsh K / Ross A - Forrer I/ Verge-Depre 2 - 1  
Tenisz (Fano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - S. Caruso 1 - 2  
G. Gigounon - G. Lama 1 - 2  
J. Souza - A. Petrone 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - P. Carreno-Busta 0 - 2  
D. Lajovic - B. Tomic 2 - 1  
F. Lopez - R. Opelka 2 - 0  
J. Benneteau - H. Zeballos 2 - 1  
M. Granollers - T. Kamke 2 - 0  
M. Zverev - I. Karlovic 1 - 2  
N. Almagro - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
S. Querrey - S. Giraldo 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Molteni - Garza D / Hank T 2 - 0  
Erlich J / Skupski K - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 1  
Hach Verdugo H / Patino L - Almagro N / Demoliner M 0 - 2  
Marray J / Shamasdin A - Krajicek A / Monteiro T 2 - 0  
Marrero D / Verdasco F - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Monroe N / Sitak A - Garcia-Lopez G / Zeballos H    
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Satral - K. Coppejans 0 - 2  
R. Jebavy - M. Michalicka 1 - 2  
S. Darcis - R. Stanek 2 - 0  
S. Diez - N. Gombos 2 - 1  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - K. Nishikori 0 - 2  
E. Donskoy - S. Johnson 0 - 2  
F. Fognini - A. Murray 1 - 2  
G. Monfils - M. Cilic 2 - 1  
J.M. Del Potro - T. Daniel 2 - 1  
R. Bautista-Agut - G. Müller 2 - 0  
R. Nadal - G. Simon 2 - 0  
T. Bellucci - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Sock J - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Lopez M / Nadal R - Nestor D / Pospisil V 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - P. Kvitova 0 - 2  
J. Konta - A. Kerber 0 - 2  
M. Keys - D. Kasatkina 2 - 0  
M. Puig - L. Siegemund 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Hingis M - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 0  
Hlavackova/Hradecka - Kasatkina D / Kuznetsova S 2 - 1  
Muguruza / Suarez Navarro - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Errani S / Vinci R 2 - 1  
Tenisz (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Rojer J-J - Williams V / Ram R 1 - 2  
Garcia C / Mahut N - Pereira T / Melo M 0 - 2  
Mattek-Sands B / Sock J - Konta J / Murray J 2 - 0  
Niculescu M / Mergea F - Suarez Navarro C / Ferrer D    
Radwanska A / Kubot L - Begu I C / Tecau H 1 - 2  
Stosur S / Peers J - Mirza S / Bopanna R 0 - 2  
Vinci R / Fognini F - Mladenovic K / Herbert P- 2 - 1  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - R. Olivo 2 - 0  
G. Zemlja - M. Tepavac 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - D. Medvedev 0 - 2  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Biles - Más (női egyéni összetett)    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 6 - 5  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Horvátország 9 - 4  
Vízilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 7 - 14  
Olaszország - Ausztrália 8 - 7  
Vízilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 4 - 12  
Spanyolország - Magyarország 11 - 10  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McEvoy - N. Adrian (100 m gyors) 0 - 1  
Gyurta D. - 200 m mell    
Gyurta D. - A. Willis (200 m mell) 0 - 1  
Gyurta D. - M. Koch (200 m mell) 0 - 1  
J. Prenot - M. Koch (200 m mell) 1 - 0  
Magyarország - Női 4x200 m gyorsváltó    
N. Hoshi - M. Belmonte Garcia (női 200 m pillangó) 0 - 1  
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    

 

2016.08.10.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - Q. Aruna 4 - 0  
M. Freitas - J. Mizutani 2 - 4  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Ding - So.I. Kim 4 - 1  
Xiao. Li - A. Fukuhara 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 3  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 1 - 2  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 5 - 3  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 5 - 3  
Chicago Cubs - LA Angels 5 - 1  
Kansas City - Chicago WS 5 - 7  
LA Dodgers - Philadelphia 9 - 3  
LA Dodgers - Philadelphia (21:10) 2 - 6  
Miami - San Francisco 2 - 0  
Miami - San Francisco (18:10) 0 - 1  
Milwaukee - Atlanta 1 - 2  
Minnesota - Houston 5 - 7  
NY Mets - Arizona 3 - 5  
Oakland - Baltimore 2 - 1  
Pittsburgh - San Diego 6 - 4  
Seattle - Detroit 6 - 5  
St. Louis - Cincinnati 4 - 7  
Toronto - Tampa Bay 2 - 9  
Washington - Cleveland 1 - 3  
Washington - Cleveland (22:05) 7 - 4  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tóth K. - 90 kg    
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 1 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Dél-Korea 2 - 0  
Spanyolország - Új-Zéland 1 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Ausztrália 1 - 6  
Nagy-Britannia - Argentína 3 - 2  
USA - Japán 6 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Turku PS 2 - 1  
Kalpa - SaiPa 1 - 4  
Karlskoga - Västeras 6 - 3  
Stavanger - Graz 4 - 1  
Kerékpár (Olimpia, országúti időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - T. Dumoulin 0 - 1  
Olimpia 2016 - Kerékpár, országúti időfutam    
R. Dennis - V. Kiryienka 1 - 0  
T. Martin - F. Cancellara 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Blackwater Elite 107 - 95  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 109 - 102  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország 75 - 76  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Horvátország 90 - 82  
Litvánia - Nigéria 89 - 80  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Spanyolország 68 - 89  
Szenegál - Kanada 58 - 68  
USA - Szerbia 110 - 84  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Horvátország 26 - 27  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Svédország 26 - 25  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Spanyolország 24 - 29  
Norvégia - Angola 30 - 20  
Románia - Montenegró 25 - 21  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 36 - 34  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Bury 1 - 1  
Fleetwood - Leeds 1 - 1  
Luton - Aston Villa 3 - 1  
QPR - Swindon 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Zwickau 1 - 3  
Chemnitz - FSV Frankfurt 2 - 1  
Mainz Amatőr - Osnabrück 2 - 2  
Münster - Duisburg 1 - 1  
Regensburg - Hallescher FC 2 - 0  
Rostock - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Junior de Barranquilla 1 - 3  
Fenix Montevideo - Cerro Porteno 1 - 0  
Real Potosi - Universidad Catolica 3 - 1  
Sp. Luqueno - Penarol 0 - 0  
Universitario - Emelec 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Praha - Hradec Kralove 1 - 4  
Cesky Brod - Ceske Budejovice 3 - 4  
Chrudim - Vitkovice 0 - 0  
Domazlice - Jablonec 1 - 4  
Hulin - Znojmo 2 - 1  
Klatovy - Jihlava 1 - 9  
Kraluv Dvur - Teplice 1 - 0  
Lisen - Prostejov 1 - 3  
Loko Vltavin - MAS Taborsko 1 - 2  
Pisek - Varnsdorf 3 - 0  
Polna - Olomouc 1 - 10  
Prevysov - Dukla Praha 0 - 3  
SK Bentky Nad Jizerou - Vlasim 2 - 2  
Slavicin - Brno 1 - 3  
Stechovice - Bohemians 1905 2 - 3  
Sumperk - Opava 1 - 4  
Tachov - Zizkov 0 - 0  
Unex Unicov - Slovacko 1 - 3  
Zivanice - Pardubice 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Graesrodderne - AB Köbenhavn 1 - 2  
Fremad Amager - Avarta 2 - 1  
Karlslunde IF - Köge 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Incheon 1 - 1  
Jeju - Pohang 3 - 0  
Jeonbuk - Suwon City 2 - 1  
Sangju Sangmu - FC Szöul 1 - 2  
Seongnam - Jeonnam 2 - 0  
Suwon Bluewings - Ulsan 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sampdoria 3 - 2  
Cagliari - Hamburg 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Haka 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Helsinki JK 0 - 0  
Inter Turku - PK-35 2 - 2  
Kuopio PS - Mariehamn 1 - 0  
Lahti - Ilves 3 - 2  
Rovaniemi PS - PS Kemi 5 - 0  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 0 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Huginn 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2 - 0  
Gornik Zabrze - Legia Varsó 2 - 2  
KKS Kalisz - Pogon Szczecin 0 - 4  
Sandecja Nowy Sacz - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Utenis Utena 2 - 1  
Trakai - Atlantas Klaipeda 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - SZEOL 2 - 0  
Budaörs - Békéscsaba 1 - 0  
Cegléd - Cigánd 1 - 1  
Dorog - Vác 1 - 2  
Kozármisleny - Puskás Akadémia 2 - 1  
Nyíregyháza - ZTE 1 - 1  
Siófok - Mosonmagyaróvár 2 - 1  
Soroksár - Sopron 0 - 3  
Szeged 2011 - Csákvár 1 - 2  
Szolnok - Kisvárda 3 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Mexikó 1 - 0  
Németország - Fidzsi-szigetek 10 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Portugália 1 - 1  
Argentína - Honduras 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Brazília (Helyszín: Brazília) 0 - 0  
Kína - Svédország 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - USA 2 - 2  
Új-Zéland - Franciaország 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Aberdeen 1 - 2  
Celtic - Motherwell 5 - 0  
St. Johnstone - Hearts 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - FC Zürich 0 - 2  
Winterthur - Xamax 0 - 1  
Wohlen - Chiasso 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 3 - 0  
Lugano - Sion 3 - 1  
Vaduz - Luzern 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Häcken 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnicki Nis 0 - 0  
Crvena zvezda - Vozdovac 3 - 0  
Cukaricki - Backa BP 1 - 0  
Javor Matis - Partizan Belgrád 0 - 2  
Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lucani 2 - 0  
Napredak Krusevac - Vojvodina 0 - 0  
RAD Belgrád - Radnik Surdulica 1 - 0  
Spartak Subotica Zdrepcev - Novi Pazar 2 - 5  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cana - Zlate Moravce 0 - 0  
SP Mfk Roznava - Zilina 1 - 3  
TJ Plevnik Drienove - Trencin 0 - 9  
TJ Straza - Trnava 1 - 3  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Chicago 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glenavon 3 - 3  
Carrick - Crusaders 1 - 4  
Cliftonville - Glentoran 2 - 0  
Dungannon - Ards 1 - 2  
Linfield - Coleraine 1 - 1  
Portadown - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Dundalk 2 - 1  
Rögbi (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília (Helyszín: Brazília) 31 - 0  
Fidzsi-szigetek - USA 24 - 19  
Rögbi (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ausztrália 5 - 12  
Franciaország - Spanyolország 26 - 5  
Rögbi (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Japán 7 - 31  
Új-Zéland - Nagy-Britannia 19 - 21  
Rögbi (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ausztrália 22 - 5  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 12 - 7  
Japán - Franciaország 12 - 7  
Nagy-Britannia - Argentína 0 - 0  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 3 - 1  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Egyiptom 0 - 3  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kamerun 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Puerto Rico 3 - 0  
Olaszország - Hollandia 0 - 3  
USA - Szerbia 3 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semenov K / Krasilnikov V - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Patterson C - Herre.Alepuz/Gav.Collado 1 - 2  
Huber A / Seidl R - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang F / Yue Y - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Buethe B - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cope Charles K / Alfaro N - AgudoGonzalez/Perez Pazo 0 - 2  
Meppelink/Van Iersel - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Tenisz (Fano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - M. Donati 0 - 2  
B. Trinker - F. Volandri 0 - 2  
L. Sonego - N. Kicker 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - T. Monteiro 2 - 0  
H. Zeballos - A. Dolgopolov 2 - 0  
J. Donaldson - J. Benneteau 1 - 2  
L. Gomez - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
M. Granollers - F. Verdasco 2 - 0  
M. Zverev - A. Mannarino 2 - 0  
N. Almagro - N. Rubin 2 - 1  
P. Carreno-Busta - J. Chardy 2 - 0  
R. Opelka - S. Stakhovsky    
S. Giraldo - A. Weintraub 2 - 0  
T. Hank - A. Krajicek 0 - 2  
T. Smyczek - T. Kamke 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolgopolov A / Stakhovsky - Fyrstenberg M / Pavic M    
Granollers M / Lopez F - Raja P / Sharan D    
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - T. Bellucci 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez M / Nadal R - Marach O / Peya A 2 - 0  
Melo M / Soares B - Mergea F / Tecau H 1 - 2  
Nestor D / Pospisil V - Fognini F / Seppi A 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - R. Olivo 1 - 2  
F. Mayer - A. Setkic 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - B. Kavcic 2 - 1  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-H. Yi - R. Ramirez Hidalgo 0 - 2  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Uchimura - O. Verniaiev (egyéni összetett)    
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decsi T. - N. Kovalev (kard)    
Knapek E. - Női tőr    
Knapek E. - Y. Liu (női tőr)    
Mohamed A. - Knapek E. (női tőr)    
Mohamed A. - Női tőr    
Mohamed A. - S. Van Erven Garcia (női tőr)    
Szilágyi Á. - Jung. Kim (kard)    
Szilágyi Á. - Kard    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 8 - 6  
Görögország - Magyarország 8 - 8  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 3 - 6  
Montenegró - Olaszország 5 - 6  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh L. - 200 m pillangó    
Cseh L. - C. Le Clos (200 m pillangó) 0 - 1  
Cseh L. - M. Phelps (200 m pillangó) 0 - 1  
Hosszú K. - Más (női 200m vegyes) 1 - 0  
K. Ledecky - S. Sjöström (női 200 gyors) 1 - 0  
Kenderesi T. - 200 m pillangó    
Kenderesi T. - Cseh L. (200 m pillangó) 1 - 0  
Kenderesi T. - M. Phelps (200 m pillangó) 0 - 1  
M. Margalis - M. Di Rado (női 200m vegyes) 0 - 1  
USA - Nagy-Britannia (4x200 m gyorsváltó) 1 - 0  

 

2016.08.09.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - V. Samsonov 2 - 4  
K. Niwa - Jike Zhang 1 - 4  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fukuhara - Tian. Feng 4 - 0  
Men. Yu - So.I. Kim 2 - 4  
N. Ding - Han Ying 4 - 0  
Xiao. Li - I-Ch. Cheng 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 4  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 1 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 1  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 10 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Texas 3 - 4  
Colorado - Texas (21:10) 5 - 7  
LA Dodgers - Philadelphia 9 - 4  
Miami - San Francisco 7 - 8  
Milwaukee - Atlanta 3 - 4  
Minnesota - Houston 3 - 1  
Oakland - Baltimore 3 - 2  
Seattle - Detroit 3 - 0  
St. Louis - Cincinnati 5 - 4  
Toronto - Tampa Bay 7 - 5  
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Spanyolország 2 - 3  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - India 1 - 2  
Hollandia - Kanada 7 - 0  
Németország - Írország 3 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Kína 0 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán 4 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 4 - 0  
Ajoie - Olten 6 - 0  
Barisz Asztana - Metallurg Novokuznyeck 5 - 2  
Biel - Langenthal 7 - 2  
HC Biasca Ticino Rockets - Lugano 1 - 5  
Karlovy Vary - Kladno 3 - 3  
Kosice - Zvolen 6 - 3  
Kärpät - Ässät 0 - 2  
Lausanne - Sparta Praha 2 - 4  
Litomerice - Most 5 - 2  
Litvínov - Znojmo 1 - 4  
Mladá Boleslav - Slavia Praha 5 - 1  
Olomouc - Zlín 1 - 2  
Plzen - Chomutov 4 - 1  
Servette - München 0 - 4  
Slavia Trebic - Jihlava 1 - 3  
Slovan Bratislava - Brno 2 - 1  
Valerenga - Frisk/Asker 0 - 4  
Visp - Bern 1 - 2  
Zilina - Nove Zamky 2 - 2  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kína 88 - 60  
USA - Venezuela 113 - 69  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Brazília (Helyszín: Brazília) 65 - 66  
Kosárlabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 89 - 71  
Brazília - Fehéroroszország 63 - 65  
Törökország - Japán 76 - 62  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Kína 64 - 101  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Franciaország 20 - 35  
Tunézia - Dánia 23 - 31  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szlovénia 28 - 31  
Németország - Lengyelország 32 - 29  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Montenegró 27 - 25  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 18 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bradford 0 - 0  
Barnet - Millwall 0 - 4  
Barnsley - Northampton 1 - 1  
Birmingham - Oxford Utd. 0 - 0  
Blackpool - Bolton 2 - 2  
Brighton - Colchester 4 - 0  
Cambridge Utd. - Sheffield Wed. 1 - 1  
Carlisle - Port Vale 2 - 1  
Cheltenham - Charlton 1 - 0  
Coventry - Portsmouth 2 - 2  
Derby County - Grimsby 1 - 0  
Doncaster - Nottingham 1 - 2  
Exeter - Brentford 0 - 0  
Ipswich - Stevenage 0 - 1  
Leyton - Fulham 2 - 3  
Mansfield - Blackburn 1 - 3  
Newport - Milton Keynes Dons 2 - 3  
Oldham - Wigan 2 - 1  
Peterborough - Wimbledon 3 - 2  
Preston - Hartlepool 1 - 0  
Reading - Plymouth 2 - 0  
Rochdale - Chesterfield 3 - 1  
Rotherham - Morecambe 3 - 3  
Scunthorpe - Notts County 0 - 0  
Sheffield Utd. - Crewe 1 - 1  
Shrewsbury - Huddersfield 2 - 1  
Southend - Gillingham 1 - 3  
Walsall - Yeovil 0 - 0  
Wolverhampton - Crawley 2 - 1  
Wycombe - Bristol City 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Maidstone Utd. 1 - 0  
Braintree - Eastleigh 1 - 1  
Chester - Dag & Red 3 - 0  
Dover - Boreham 1 - 4  
Forest Green - Sutton Utd. 1 - 1  
Guiseley - Wrexham 2 - 3  
Lincoln - North Ferriby Utd. 6 - 1  
Solihull Moors - Woking 2 - 2  
Southport - Gateshead 0 - 3  
Torquay - Bromley 1 - 0  
Tranmere - Barrow 2 - 0  
York - Macclesfield 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Defensa Justicia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Chapecoense 3 - 1  
Corinthians - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Aalen 0 - 0  
Holstein Kiel - Lotte 3 - 1  
Magdeburg - Paderborn 3 - 0  
Wehen - Fortuna Köln 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novy Jicin - Karvina 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Hobro 0 - 2  
Labdarúgás (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Sevilla 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Dortmund 1 - 0  
Deportivo - Villarreal 2 - 0  
Offenbach - Leverkusen 1 - 2  
Wolfsburg - St-Etienne 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Bourg-Peronnas 2 - 2  
Brest - Valenciennes 0 - 0  
Clermont - Amiens 2 - 1  
Laval - Troyes 1 - 0  
Lens - Ajaccio 3 - 0  
Nimes - Chateauroux 1 - 1  
Orleans - Tours 1 - 0  
Paris FC - Red Star 93 1 - 1  
Reims - Le Havre 2 - 5  
Sochaux - Ajaccio GFC 0 - 0  
Strasbourg - Niort 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Miedz Legnica - Gornik Leczna 2 - 3  
Olimpia Zambrow - Arka Gdynia 0 - 1  
Ostrowiec - Rakow Czestochowa 3 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Lech Poznan 0 - 3  
Puszcza Niepolomice - Korona Kielce 0 - 0  
Wigry Suwalki - TBB Nieciecza 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakkó 3 - 3  
Labdarúgás (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Zimbabwe 6 - 1  
Németország - Kanada 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Inverness CT 1 - 0  
Dundee Utd. - Partick Thistle 3 - 1  
Hamilton - Greenock Morton 1 - 2  
Hibernian - Queen of South 1 - 3  
Rangers - Peterhead 5 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1.FK Svidník - Podbrezova 0 - 5  
FK Druzstevnik Plavnica - Ruzomberok 1 - 6  
FK Geca 73 - Myjava 1 - 3  
FK Predmier - Tatran Presov 0 - 4  
MFK Vrbove - Zemplin Michalovce 0 - 2  
Vranov nad Topou - Slovan Bratislava 0 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Izrael 0 - 4  
Rögbi (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Argentína 21 - 14  
Fidzsi-szigetek - Brazília (Helyszín: Brazília) 40 - 12  
USA - Argentína 14 - 17  
USA - Brazília (helyszín: Brazília) 26 - 0  
Rögbi (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 14 - 31  
Ausztrália - Spanyolország 26 - 12  
Dél-Afrika - Franciaország 26 - 0  
Dél-Afrika - Spanyolország 24 - 0  
Rögbi (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Japán 21 - 19  
Nagy-Britannia - Kenya 31 - 7  
Új-Zéland - Japán 12 - 14  
Új-Zéland - Kenya 28 - 5  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Mexikó 3 - 0  
Olaszország - USA 3 - 1  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Irán 3 - 2  
Oroszország - Argentína 1 - 3  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 3 - 0  
Oroszország - Dél-Korea 3 - 1  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - L. Aronian    
P. Svidler - H. Nakamura    
V. Anand - W. So    
Sportlövészet (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobai Sike R. - Csonka Zs. (női sportpisztoly)    
Strandröplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranghieri A / Carambula R - Binstock J / Schachter S 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GoncalvesOliveira/Solberg - Saxton B / Schalk C 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Gonzalez Bayard S R / Diaz Gomez N 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nummerdor R / Varenhorst - Fijalek G / Prudel M 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosinska K / Brzostek M - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Fendrick L / Sweat B 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsh K / Ross A - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - AgudoGonzalez/Perez Pazo 2 - 0  
Tenisz (Fano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - B. Trinker    
L. Giustino - M. Donati 0 - 2  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - A. Ghem 0 - 2  
J. Melzer - H. Hurkacz 1 - 2  
M. Michalicka - A. Pavlasek 2 - 1  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - F. Fognini 1 - 2  
D. Ferrer - E. Donskoy 1 - 2  
D. Sela - D. Goffin 0 - 2  
G. Elias - S. Johnson 0 - 2  
J. Millman - K. Nishikori 0 - 2  
J. Monaco - A. Murray 0 - 2  
R. Nadal - A. Seppi 2 - 0  
Y. Sugita - G. Simon 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Sock J - Bautista Agut R / Ferrer D 2 - 0  
Melo M / Soares B - Djokovic N / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - M. Puig 0 - 2  
L. Siegemund - K. Flipkens 2 - 0  
M. Keys - C. Suarez Navarro 2 - 1  
P. Kvitova - E. Makarova 2 - 1  
S. Errani - D. Kasatkina 0 - 2  
S. Kuznetsova - J. Konta 1 - 2  
S. Stosur - A. Kerber 0 - 2  
S. Williams - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova/Hradecka - Peng S / Zhang S 2 - 0  
Mitu C-A / Olaru R - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Muguruza / Suarez Navarro - Flipkens K / Wickmayer Y 2 - 1  
Safarova L / Strycova B - Bouchard E / Dabrowski G 2 - 1  
Xu Y F / Zheng S - Errani S / Vinci R 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - E. Leshem 2 - 0  
M. Zekic - A. Olivetti 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - Y. Maden 2 - 1  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcaraz Ivorra - D. Wu 0 - 2  
J. Jung - Zhe Li 2 - 0  
Ji. Wang - Ze Zhang 1 - 2  
Y. He - Rig. Te 0 - 2  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Oroszország (női csapatverseny)    
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Steffen - Sa. Park (párbajtőr)    
Boczkó G. - A. Bouzaid (párbajtőr)    
Boczkó G. - Párbajtőr    
G. Grumier - B. Steffen (párbajtőr)    
G. Grumier - Imre G. (párbajtőr)    
Imre G. - Boczkó G. (párbajtőr)    
Imre G. - Párbajtőr    
Imre G. - Sa. Park (párbajtőr)    
Rédli A. - Párbajtőr    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 16 - 8  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 8 - 7  
Vízilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 3 - 9  
Oroszország - Ausztrália 4 - 14  
Vízilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Magyarország 11 - 13  
Spanyolország - USA 4 - 11  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Seebohm - Hosszú K. (női 100 m hát) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 100 m hát    
L. King - R. Meilutyte (női 100 m mell) 1 - 0  
L. King - Y. Efimova (női 100 m mell) 1 - 0  
M. Larkin - R. Murphy (100 m hát) 0 - 1  
Sun Yang - J. Guy (200 m gyors) 1 - 0  
Sun Yang - Más (200 m gyors) 1 - 0  

 

2016.08.08.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Boston 8 - 5  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karakas H. - C-L. Lien (női 57 kg) 0 - 1  
Karakas H. - Női 57 kg    
Karakas H. - R. Nurjavova (női 57 kg) 1 - 0  
Ungvári M. - 73 kg    
Ungvári M. - N. Delpopolo (73 kg) 1 - 0  
Ungvári M. - N. Saraiva (73 kg) 1 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 0 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Argentína 1 - 3  
Németország - India 2 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 4 - 0  
Új-Zéland - Németország 1 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 0  
Servette - Fribourg 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 2  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Ausztrália 80 - 95  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 72 - 70  
Nigéria - Argentína 66 - 94  
Kosárlabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 73 - 72  
Japán - Brazília (Helyszín: Brazília) 82 - 66  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Szerbia 71 - 67  
Spanyolország - USA 63 - 103  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Németország 66 - 71  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Tunézia 25 - 23  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Egyiptom 27 - 26  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Románia 26 - 13  
Spanyolország - Norvégia 24 - 27  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Svédország 28 - 31  
Franciaország - Oroszország 25 - 26  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Estudiantes San Luis 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Kapaz 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Montana 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - St. Pauli 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - San Luis de Quillota 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Zlín 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Dinamo Minszk 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - BATE Boriszov 0 - 2  
Torpedo Zogyino - Szluck 2 - 0  
Vityebszk - Belsina Bobrujszk 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Emmen 1 - 1  
PSV 2 - Den Bosch 5 - 4  
RKC Waalwijk - Telstar 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Osijek 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KR 0 - 1  
Throttur Reykjavik - Stjarnan 1 - 1  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 1 - 0  
Dep. Cali - Independiente Medellin 1 - 2  
Dep. Tolima - Millonarios 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Wisla Plock 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Rigas FS 0 - 1  
Jelgava - Liepajas Metalurgs 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Santos Laguna 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - New York 2 - 2  
Orlando - Seattle 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Sandefjord 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Lecce 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Irak 0 - 0  
Dánia - Dél-Afrika 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kolumbia 2 - 2  
Svédország - Nigéria 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Terek Groznij 4 - 0  
Szpartak Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Servette 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Örgryte 3 - 1  
Halmstad - Frej 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Göteborg 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Sligo 1 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 1 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Sydney Roosters 38 - 18  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Irán 3 - 0  
Oroszország - Kuba 3 - 1  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kamerun 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 3 - 0  
Szerbia - Puerto Rico 3 - 0  
USA - Hollandia 3 - 2  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - V. Topalov    
L. Aronian - F. Caruana    
Lir. Ding - V. Anand    
M. Vachier-Lagrave - P. Svidler    
W. So - A. Giri    
Sportlövészet (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Péni I. - Légpuska    
Sidi P. - Légpuska    
Sidi P. - Péni I. (légpuska)    
Strandröplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Boeckermann / Flueggen 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Liamin N / Barsouk D 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs A / Smedins J - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semenov K / Krasilnikov V - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Patterson C - Huber A / Seidl R 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Santos Pereira J / Younou 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forrer I/ Verge-Depre - Artacho M / Laird N 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Menegatti M / Giombini L - Broder J L / Valjas K 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Broder J L / Valjas K    
Strandröplabda (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Buethe B - Heidrich J / Zumkehr N 0 - 2  
Tenisz (Fano, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - M. Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - J.I. Londero 2 - 0  
J. Donaldson - A. Falla 2 - 0  
M. Zverev - A. Sarkissian 2 - 0  
N. Rubin - M. Sanchez Montemayor 2 - 1  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bellotti - K. Coppejans 0 - 2  
S. Diez - C. Geens 2 - 0  
Tenisz (Nagyszombat-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Jebavy - D. Kalenichenko 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - R. Dutra da Silva 2 - 0  
G. Müller - J-W. Tsonga 2 - 0  
J.M. Del Potro - J. Sousa 2 - 1  
K. Edmund - T. Daniel 0 - 2  
N. Djokovic - J.M. Del Potro 0 - 2  
P. Cuevas - N. Basilashvili 2 - 1  
P. Kohlschreiber - An. Martin    
R. Albot - M. Cilic 0 - 2  
R. Bautista-Agut - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Ram R - Monfils G / Tsonga J W 2 - 0  
Bellucci T / SA A - Murray A / Murray J 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Johnson S / Sock J 0 - 2  
Gonzalez S / Reyes-Varela - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Bautista Agut R / Ferrer D 0 - 2  
Lopez M / Nadal R - Haase R / Rojer J-J 2 - 0  
Marchenko I / Molchanov D - Fognini F / Seppi A 0 - 2  
Nestor D / Pospisil V - Daniell M / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - C. Suarez Navarro 0 - 2  
B. Strycova - S. Errani 0 - 2  
C. Garcia - J. Konta 0 - 2  
D. Kasatkina - S. Zheng 2 - 0  
E. Bouchard - A. Kerber 0 - 2  
E. Makarova - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - N. Hibino 2 - 0  
H. Watson - E. Svitolina 1 - 2  
L. Safarova - K. Flipkens    
M. Keys - K. Mladenovic 2 - 1  
M. Puig - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
P. Kvitova - C. Wozniacki 2 - 0  
S. Stosur - M. Doi 2 - 0  
Shu. Zhang - L. Siegemund 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Jani - Mitu C-A / Olaru R 0 - 2  
Bacsinszky T / Hingis M - Mattek-Sands B / Vandeweg 2 - 0  
Begu I-C / Niculescu M - Chan H-C / Chan Y-J 1 - 2  
Kasatkina D / Kuznetsova - DOI M / Hozumi E    
Kerber A / Petkovic A - Errani S / Vinci R 0 - 2  
Konta J / Watson H - Chan H-C / Chan Y-J 1 - 2  
Shvedova Y / Voskoboeva G - Flipkens K / Wickmayer Y    
Tenisz (Portoroz, Slovenia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Popko 2 - 1  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - P. Gunneswaran 1 - 2  
E. Lopez-Perez - LYU, CHENGZE 2 - 0  
Wei. Zheng - C-H. Yi 1 - 2  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína (csapatverseny)    
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Márton A. - Női kard    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 9 - 9  
Szerbia - Görögország 9 - 9  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Franciaország 11 - 8  
USA - Spanyolország 9 - 10  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harcsa Z. - A. Achilov (75 kg) 2 - 1  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Peaty - C. van der Burgh (100 m mell) 1 - 0  
Ausztrália - Franciaország (4x100 m gyorsváltó) 0 - 1  
C. van der Burgh - C. Miller (100 m mell) 1 - 0  
Kapás B. - J. Ashwood (női 400 m gyors) 1 - 0  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
S. Sjöström - Más (női 100 m pillangó) 1 - 0  
Szilágyi L. - Női 100 m pillangó    
Címkék: eredmények, tippmix,