Tippmix eredmények - 2016. augusztus 29. - szeptember 4.

2016-08-29
Tippmix eredmények - 2016. augusztus 29. - szeptember 4.
2016.09.04.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 7 - 7  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 3 - 1  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 2 - 0  
Baltimore - NY Yankees (19:35) 2 - 5  
Chicago Cubs - San Francisco 3 - 2  
Cincinnati - St. Louis 2 - 5  
Cleveland - Miami 8 - 3  
Colorado - Arizona 4 - 9  
Kansas City - Detroit 5 - 2  
Kansas City - Detroit (20:15) 5 - 6  
LA Dodgers - San Diego 5 - 1  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 7 - 4  
Minnesota - Chicago WS 11 - 3  
Minnesota - Chicago WS (20:10) 11 - 13  
NY Mets - Washington 3 - 1  
Oakland - Boston 2 - 11  
Oakland - Boston (22:05) 1 - 0  
Philadelphia - Atlanta 4 - 6  
Philadelphia - Atlanta (19:35) 0 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 4 - 7  
Pittsburgh - Milwaukee (19:35) 0 - 10  
Seattle - LA Angels 3 - 10  
Seattle - LA Angels (22:10) 2 - 4  
Tampa Bay - Toronto 7 - 5  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 3 - 5  
Texas - Houston 6 - 7  
Darts (European Tour, Riesa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - K. Huybrechts 2 - 6  
B. van de Pas - R. Thornton 6 - 2  
D. Chisnall - A. Boulton 5 - 6  
D. Horvat - K. Huybrechts 1 - 6  
I. White - D. Horvat 4 - 6  
J. Klaasen - M. Suljovic 5 - 6  
J. Wilson - A. Boulton 6 - 1  
J. Wilson - T. Jenkins 6 - 4  
K. Huybrechts - R. Green 6 - 2  
M. Suljovic - J. Wilson 6 - 1  
M. Suljovic - K. Huybrechts 6 - 5  
P. Wright - S. Whitlock 3 - 6  
R. Meikle - Y. Meeuwisse 2 - 6  
S. Whitlock - B. van de Pas 5 - 6  
Y. Meeuwisse - M. Suljovic 1 - 6  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Pardubice 6 - 0  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Sparta Praha 2 - 2  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Fribourg 1 - 3  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Lulea 2 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Frölunda 3 - 3  
Innsbruck - Straubing 9 - 3  
Langnau Tigers - Rögle 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lada Toljatti 6 - 1  
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Amur Habarovszk 4 - 1  
Slovan Bratislava - Szpartak Moszkva 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 1  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovénia 2 - 2  
Lengyelország - Dánia 2 - 5  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztria 0 - 3  
Lettország - Németország 2 - 3  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 2 - 1  
Olaszország - Kazahsztán 2 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - S. Sanchez Gonzalez (15. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - C. Froome (15. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 15. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Star Hotshots 103 - 104  
RS Elasto Painters - NLEX Road Warriors 99 - 111  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 83 - 88  
New York - Phoenix 92 - 70  
Kézilabda (BL-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Tatran Presov (Helyszín: Presov) 21 - 23  
Riihimaen Cocks - Differdange 30 - 21  
Kézilabda (BL-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - Maccabi TA 30 - 33  
Bregenz - Braga 32 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaraspor - Varazdin 26 - 27  
Diomidisz Argousz - Haukar 20 - 28  
Porto - Batumi 44 - 16  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Halden 26 - 24  
Falk Horten - Haslum 23 - 28  
Lilleström - Kolstad 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Bergischer HC 30 - 21  
Melsungen - Coburg 20 - 25  
Stuttgart - Kiel 22 - 27  
Kézilabda (Super Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár 34 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Sheffield Utd. 1 - 2  
Northampton - Milton Keynes Dons 3 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Togo - Dzsibuti 5 - 0  
Tunézia - Libéria 4 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Közép-afrikai Köztársaság 4 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Dél-Szudán 4 - 0  
Mali - Benin 5 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Botswana 2 - 1  
Uganda - Comore-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Bissau Guinea 1 - 0  
Zambia - Kenya 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Sao Tomé és Príncipe 2 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Lesotho 6 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niger - Burundi 0 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Zimbabwe 1 - 0  
Malawi - Szváziföld 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 1 - 3  
Central Cordoba - Club Almagro 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Douglas Haig 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Atl. All Boys 1 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Atl. Parana 1 - 1  
Nueva Chicago - Estudiantes San Luis 2 - 1  
Santamarina Tandil - Guillermo Brown 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Belgrano de Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Antwerpen 1 - 1  
Tubize - Roeselare 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Avai 0 - 0  
Criciuma - CRB 1 - 1  
Sampaio Correa - Nautico 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Gremio 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Zizkov 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Roskilde 0 - 2  
Fredericia - Hobro 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jazz Pori 1 - 2  
GrIFK - KTP 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - FC Tokyo 0 - 2  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 6 - 3  
Urawa RD - Vissel Kobe 4 - 0  
Yokohama FM - Omiya Ardija 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Independiente SF - Dep. La Equidad 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 3 - 0  
Dallas - Portland 3 - 1  
Los Angeles - Columbus 2 - 1  
New England - Colorado 2 - 0  
Vancouver - New York 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Benevento 1 - 1  
Entella - Avellino 2 - 0  
Latina - Spezia 0 - 0  
Pisa - Novara 1 - 0  
Salernitana - Verona 1 - 1  
SPAL Ferrara - Vicenza 3 - 0  
Trapani - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Livorno 3 - 1  
Carrarese - Arezzo 1 - 3  
Cremonese - Renate 3 - 2  
Olbia - Lucchese 2 - 2  
Piacenza - Lupa Roma 3 - 2  
Pistoiese - Pro Piacenza 1 - 2  
Racing Club Roma - Prato 1 - 0  
Robur Siena - Giana Erminio 1 - 2  
Tuttocuoio - Viterbese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Catania 0 - 0  
Casertana - Monopoli 0 - 1  
Cosenza - Taranto 0 - 1  
Juve Stabia - Melfi 4 - 0  
Lecce - Akragas 4 - 1  
Matera - Paganese 2 - 1  
Reggina - Messina 2 - 0  
Vibonese - Fondi 1 - 0  
Virtus Francavilla - Catanzaro 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Rubio 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Vizela 0 - 1  
Fafe - Santa Clara 0 - 2  
Guimaraes B - Leixoes 2 - 1  
Varzim - Aves 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Chaves 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Airdrieonians 2 - 2  
Turriff Utd. - Hibernian 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Levante 1 - 1  
Mallorca - Oviedo 0 - 0  
Numancia - Alcorcon 1 - 1  
Zaragoza - Huesca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - Osasuna B 0 - 2  
Caudal Deportivo - Lealtad 0 - 1  
Guijuelo - Burgos 1 - 1  
Izarra - Cultural Leonesa 0 - 0  
Palencia Balompie - Celta Vigo B 1 - 3  
R. Santander - Pontevedra 2 - 0  
Somozas - Ponferradina 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Barakaldo - Zamudio 2 - 0  
De Los Reyes - Fuenlabrada 5 - 1  
Mensajero - Gernika 3 - 2  
Navalcarnero - Leioa 0 - 2  
Real Sociedad B - Real Union Irun 1 - 1  
UD Logrones - Majadahonda 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Prat 0 - 0  
Cornella - Atl. Baleares 0 - 0  
Eldense - Espanyol B 0 - 2  
Gava - Alcoyano 1 - 1  
Levante B - Mallorca B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Rec. Huelva 0 - 0  
Granada B - La Roda 2 - 1  
Melilla - Merida 4 - 0  
Real Jaen - Linares 0 - 0  
Real Murcia - La Hoya Lorca 2 - 0  
San Fernando - El Ejido 2 - 3  
UD Extremadura - Linense 1 - 0  
Villanovense - Jumilla 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Anglia 1 - 0  
U19Finnország - U19Románia 0 - 0  
U19Szlovénia - U19Lengyelország 0 - 0  
U19Írország - U19Ausztria 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Brazília 1 - 2  
U20Hollandia - U20Csehország 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Boston River 1 - 5  
Cerro - Montevideo Wanderers 1 - 3  
Defensor - Juventud 0 - 1  
Penarol - Fenix Montevideo 2 - 0  
Racing Montevideo - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észak-Írország 0 - 0  
Norvégia - Németország 0 - 3  
San Marino - Azerbajdzsán 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Örményország 1 - 0  
Kazahsztán - Lengyelország 2 - 2  
Románia - Montenegró 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Szlovénia 2 - 2  
Málta - Skócia 1 - 5  
Szlovákia - Anglia 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - TNS 1 - 4  
Newtown - Cefn Druids 1 - 1  
Rhyl - Cardiff Met University 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - E. Ocon (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Olasz Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - M. Vinales (Brit Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Iannone (Brit Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Marquez (Brit Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Brit Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Exeter 25 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 15 - 32  
Racing-Metro - Toulouse 28 - 14  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Otago 32 - 33  
Waikato - Manawatu 19 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Parramatta Eels 18 - 40  
Penrith Panthers - Manly-Warringah SeaEagles 36 - 6  
Wests Tigers - Canberra Raiders 10 - 52  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Franciaország 3 - 2  
U20Csehország - U20Törökország 0 - 3  
U20Fehéroroszország - U20Szerbia 2 - 3  
U20Németország - U20Lengyelország 0 - 3  
U20Olaszország - U20Oroszország 3 - 2  
U20Ukrajna - U20Szlovénia 3 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Fehéroroszország 2 - 1  
Törökország - Szerbia 9 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Anglia 8 - 1  
Románia - Moldova 3 - 7  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kazahsztán 5 - 2  
Oroszország - Norvégia 4 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bulgária 6 - 2  
Magyarország - Azerbajdzsán 3 - 7  
Strandröplabda (Jurmala)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Bykanov R / Koshkarev Y 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Bykanov R / Koshkarev Y 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Strandröplabda (Jurmala, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboureur C / Sude J - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Motrich O / Rudykh D - Bieneck V / Grossner J 0 - 2  
Strandröplabda (Szkopje, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Glenzke N - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Matic M / Milosevic M - Sinisalo I / Ahtiainen N 1 - 2  
Matic M / Milosevic M - Strauss N / Strauss T 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Behrens K / Glenzke N 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - B. Kavcic    
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - K. De Schepper 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - M. Baghdatis 3 - 0  
I. Karlovic - J. Donaldson 3 - 0  
J-W. Tsonga - J. Sock 3 - 1  
N. Kyrgios - I. Marchenko    
R. Nadal - L. Pouille 2 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro/Estrella-Guccione/Sa 0 - 2  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Monroe N / Young D 2 - 1  
Marrero D / Verdasco F - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - A. Sevastova 0 - 2  
L. Siegemund - V. Williams 0 - 2  
M. Keys - C. Wozniacki 0 - 2  
R. Vinci - L. Tsurenko 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Mattek-S./Safarova 1 - 2  
Makarova E / Vesnina E - King V / Niculescu M 2 - 1  
Muhammad A / Townsend T - Babos/Shvedova 2 - 1  
Xu Y F / Zheng S - Hingis M / Vandeweghe C 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Butorac E - Shvedova Y / Soares B 0 - 2  
Chan H-C / Mirnyi M - Gibbs N / Novikov D 0 - 2  
Dabrowski G / Bopanna R - Hlavackova A / Kubot L 2 - 1  
Hingis M / Paes L - Vandeweghe C / Ram R 1 - 2  
Kudryavtseva A / Lipsky S - Chan Y-J / Zimonjic N 0 - 2  
Mchale C / Harrison R - Siegemund L / Pavic M 0 - 2  
Mirza S / Dodig I - Krejcikova B / Draganja M 0 - 2  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulf. Zulkiffli - A. Pawar 2 - 1  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - A. Mikkela 2 - 0  

 

2016.09.03.
Asztalitenisz (WT, Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ekholm - Póta G. 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 9 - 8  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 4 - 12  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 1  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 1 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 8 - 0  
Chicago Cubs - San Francisco 2 - 3  
Cincinnati - St. Louis 3 - 2  
Cleveland - Miami 6 - 2  
Colorado - Arizona 14 - 7  
Kansas City - Detroit 6 - 7  
LA Dodgers - San Diego 2 - 4  
Minnesota - Chicago WS 4 - 11  
NY Mets - Washington 1 - 4  
Oakland - Boston 2 - 16  
Philadelphia - Atlanta 4 - 8  
Pittsburgh - Milwaukee 0 - 1  
Seattle - LA Angels 11 - 8  
Tampa Bay - Toronto 8 - 3  
Texas - Houston 10 - 8  
Darts (European Tour, Riesa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - A. Boulton 1 - 6  
B. van de Pas - K. Anderson 6 - 5  
D. Chisnall - J. Wattimena 6 - 1  
G. Price - D. Horvat 5 - 6  
I. White - J. Walker 6 - 2  
J. Klaasen - C. Dobey 6 - 3  
M. Smith - J. Wilson 4 - 6  
M. Suljovic - M. Holz (6 nyert leg-ig) 6 - 3  
P. Wright - S. West 6 - 4  
R. Thornton - R. Huybrechts 6 - 4  
S. Bunting - R. Green 1 - 6  
S. Whitlock - D. Petersen 6 - 1  
T. Jenkins - D. Webster 6 - 5  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Nitra 2 - 4  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kosice 3 - 1  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lukko 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Barsz Kazany 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - A. Valverde (14. szakasz) 1 - 0  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (14. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana - 14. szakasz    
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Izland 64 - 75  
Svájc - Belgium 72 - 87  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 59 - 61  
Dánia - Hollandia 72 - 90  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Svédország 74 - 71  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 79 - 97  
Portugália - Észtország 68 - 76  
Kosárlabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szlovénia 78 - 83  
Koszovó - Ukrajna 63 - 70  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Grúzia 63 - 94  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Luxemburg 89 - 64  
Nagy-Britannia - Macedónia 96 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - SM Beermen 105 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 92 - 88  
Connecticut - Phoenix 87 - 74  
Dallas - Los Angeles 79 - 87  
Minnesota - Washington 75 - 69  
Kézilabda (BL-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Riihimaen 28 - 25  
Tatran Presov - Differdange 38 - 32  
Kézilabda (BL-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Maccabi TA 34 - 27  
Bregenz - Achilles Bocholt 39 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batumi - Porto (Helyszín: Porto) 16 - 49  
Chambery - Volendam 31 - 23  
Csurgó - Bodö 28 - 21  
Filipposz Veriasz - Budvanska Rivijera 30 - 24  
Metaloplastika - Zarja Kaszpija Asztrahany 24 - 30  
Olimpus Chisinau - Zaporozsje 28 - 37  
Politehnica Timisoara - Polva Serviti 26 - 22  
Prilep - Winterthur 19 - 42  
Varazdin-AnkaraSpor (Helyszín: Ankara) 24 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szeged 23 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Erlangen 35 - 23  
Gummersbach - Balingen-Weilstetten 26 - 19  
Göppingen - Burgdorf-Hannover 23 - 34  
Lemgo - Minden 26 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Magdeburg 29 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Veszprém 29 - 34  
Kézilabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Barcelona 30 - 38  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Gossau 28 - 23  
Schaffhausen - Suhr Aarau 24 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Southend 1 - 1  
Bristol Rovers - Walsall    
Bury - Port Vale 4 - 1  
Fleetwood - Coventry 2 - 0  
Millwall - Bradford 1 - 1  
Oldham - Shrewsbury 2 - 3  
Oxford Utd. - Rochdale 1 - 0  
Peterborough - Swindon 2 - 2  
Wimbledon - Chesterfield 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Accrington 1 - 1  
Colchester - Exeter 2 - 3  
Crewe - Doncaster 2 - 1  
Luton - Wycombe 4 - 1  
Mansfield - Cambridge Utd. 0 - 0  
Morecambe - Leyton 1 - 2  
Newport - Barnet    
Notts County - Grimsby 2 - 2  
Plymouth - Cheltenham 1 - 0  
Portsmouth - Crawley 3 - 0  
Stevenage - Hartlepool 6 - 1  
Yeovil - Blackpool 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Tranmere 3 - 1  
Barrow - Bromley 1 - 1  
Chester - Forest Green 1 - 2  
Dag & Red - Boreham 0 - 2  
Eastleigh - North Ferriby Utd. 2 - 0  
Gateshead - Sutton Utd. 1 - 0  
Guiseley - Braintree 0 - 0  
Macclesfield - Woking 3 - 1  
Maidstone Utd. - Wrexham 2 - 2  
Southport - Dover 0 - 1  
Torquay - Lincoln 1 - 2  
York - Solihull Moors 4 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Madagaszkár 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zöld-foki-szigetek - Líbia 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Tanzánia 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Ruanda 1 - 1  
Mozambik - Mauritius 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Sierra Leone 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Seychelles-szigetek 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Namíbia 2 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Gambia 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Villa Dalmine 0 - 1  
Dep. Flandria - Brown de Adrogue 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Cercle Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Vasco da Gama 1 - 0  
Brasil de Pelotas - Goiás 2 - 1  
Luverdense - Paysandu 3 - 1  
Oeste - Parana 3 - 3  
Tupi MG - Bragantino 0 - 1  
Vila Nova - Atlético GO 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Figueirense 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Prostejov 2 - 2  
Sokolov - Ceske Budejovice 1 - 1  
Trinec - Vitkovice 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Ulsan 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - San Lorenzo 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KPV Kokkola 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Marseille Consolat 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Fjardabyggd 1 - 0  
KA Akureyri - Selfoss 1 - 0  
Leiknir F. - Thor Akureyri 3 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kwansei Gakuin Univ. 3 - 3  
Cerezo Osaka - Kyoto 1 - 1  
JEF United Chiba - Zweigen Kanazawa 2 - 0  
Kamatamare Sanuki - Ehime 0 - 2  
Kashima A. - Kataller Toyama 3 - 0  
Kashiwa R. - Nara Club 5 - 2  
Kawasaki Frontale - Blaublitz Akita 3 - 1  
Kofu - Oita Trinita 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Honda FC 1 - 2  
Nagasaki - Yokohama FC 1 - 1  
Nagoya GE - Nagano Parceiro 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Tokyo Verdi 1 - 5  
Sagan Tosu - Ryukyu 3 - 1  
Sapporo - Okayama 1 - 2  
Shimizu SP - Mito 3 - 0  
Shonan Bellmare - Yamanashi Gakuin Univ. 6 - 0  
Tokushima - Kitakyushu 2 - 0  
Vegalta Sendai - Grulla Morioka 2 - 5  
Yamagata - Thespakusatsu Gunma 5 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Wigry Suwalki 2 - 1  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 1 - 4  
Wisla Pulawy - Olsztyn 1 - 1  
Znicz Pruszkow - Zaglebie Sosnowiec 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Frosinone 2 - 0  
Cittadella - Ternana 2 - 0  
Perugia - Bari 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Santarcangelo 0 - 2  
Feralpisalo - Modena 1 - 0  
Forli - Pordenone 0 - 2  
Gubbio - Südtirol 1 - 0  
Maceratese - Sambenedettese 1 - 2  
Mantova - Venezia 0 - 0  
Padova - Albinoleffe 1 - 1  
Parma - Lumezzane 1 - 0  
Reggiana - Ancona 4 - 0  
Teramo - Bassano 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Mordovija Szaranszk - Szokol Szaratov 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Zenit Sz'tpétervár 2 4 - 1  
Szpartak Nalcsik - NyeftehimikNyizsnyekamszk 3 - 2  
Tambov - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Toszno - Baltika Kalinyingrád 4 - 1  
Volgar Asztrahan - Lucs Vlagyivosztok 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Freamunde 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - St. Mirren 3 - 3  
Brechin - Dunfermline 1 - 5  
Dundee Utd. - Peterhead 2 - 2  
Falkirk - Elgin 6 - 1  
Forfar - Raith Rovers 3 - 2  
Queen of South - Stenhousemuir 7 - 1  
Queens Park - Greenock Morton 2 - 0  
Stranraer - Dumbarton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Rayo Vallecano 3 - 0  
Elche - Tenerife 3 - 1  
Getafe - Reus 1 - 1  
Mirandes - Cadiz 3 - 2  
Valladolid - Girona 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Valladolid B 0 - 1  
Coruxo - Tudelano 1 - 1  
Union Mutilvera - Ferrol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Toledo 2 - 0  
Real Madrid B - Amorebieta 3 - 2  
Sestao River - Socuellamos 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Villarreal B 3 - 2  
Sabadell - Hercules 1 - 0  
UE Llagostera - Atl. Saguntino 2 - 0  
Valencia B - Ebro 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbella - Cordoba B 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rampla Juniors - Danubio 2 - 1  
Sud América - Villa Epanyola 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Mexikó 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Costa Rica 0 - 1  
Panama - Jamaika 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,3.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Guatemala 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Aberystwyth 4 - 0  
Carmarthen - Llandudno FC 0 - 1  
Connah's Quay - Bala Town 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Crusaders 0 - 1  
Ballinamallard Utd. - Coleraine 0 - 3  
Dungannon - Ballymena Utd. 2 - 2  
Portadown - Carrick 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Waterford Utd. 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Bristol United 21 - 19  
Northampton Saints - Bath 14 - 18  
Saracens - Worcester 35 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 22 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - La Rochelle 18 - 26  
Lyon - Grenoble 32 - 13  
Section Paloise - Bayonne 25 - 9  
Stade de France - Clermont 30 - 30  
Toulon - Brive 21 - 25  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Canterbury 34 - 52  
Tasman - Taranaki 25 - 20  
Wellington Hurricanes - North Harbour 21 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Cronulla Sharks 26 - 6  
North Queensland Cowboys - Gold Coast Titans 32 - 16  
St. George Illawarra - Newcastle Knights 28 - 26  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Edinburgh 34 - 16  
Connacht - Glasgow Warriors 5 - 41  
Llanelli Scarlets - Munster 13 - 23  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Németország 2 - 3  
U20Lengyelország - U20Ukrajna 3 - 0  
U20Oroszország - U20Csehország 3 - 2  
U20Szerbia - U20Olaszország 0 - 3  
U20Szlovénia - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
U20Törökország - U20Fehéroroszország 3 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szerbia 8 - 1  
Olaszország - Törökország 9 - 6  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Moldova 0 - 3  
Portugália - Románia 11 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 5 - 1  
Litvánia - Svájc 1 - 16  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észtország 5 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ukrajna 5 - 8  
Strandröplabda (Jurmala)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Koshkarev Y - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Denin O / Popov S - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Muellner D / Petutschnig L 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Krou Y / Thiercy M 2 - 1  
Krou Y / Thiercy M - Smedins T / Solovejs A 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Denin O / Popov S 2 - 0  
Strandröplabda (Jurmala, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Grossner J - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Motrich O / Rudykh D 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Motrich O / Rudykh D 1 - 2  
Mersmann T / Schneider I - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Strandröplabda (Szkopje, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Schumacher A - Rimser C / Teufl V 0 - 2  
Behrens K / Glenzke N - Strauss N / Strauss T 2 - 0  
Freiberger E / Klopf E - Manavi D / Parisaki I 2 - 0  
Freiberger E / Klopf E - Rimser C / Teufl V 1 - 2  
Matei A M / Vaida B - Ittlinger S / Weiland Y 1 - 2  
Matic M / Milosevic M - Nezir M / Cetin E B 2 - 0  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Ittlinger S / Weiland Y 2 - 0  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - N. Gombos 2 - 0  
G. Soeda - M. Matosevic 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - A. Ungur 2 - 0  
M. Cecchinato - T. Daniel 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - S. Wawrinka 2 - 3  
D. Thiem - P. Carreno-Busta 3 - 1  
J. Sousa - G. Dimitrov 1 - 3  
J.M. Del Potro - D. Ferrer 3 - 0  
K. Nishikori - N. Mahut 3 - 1  
P. Lorenzi - A. Murray 1 - 3  
R. Nadal - An. Kuznetsov 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro N / Estrella Burg - Fognini F / Seppi A 2 - 0  
Fognini F / Seppi A - Johnson S / Querrey S 2 - 1  
Guccione C / Sa A - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Baghdatis M / Muller G 2 - 0  
Marrero D / Verdasco F - Molteni / Schwartzman D S 2 - 1  
Murray J / Soares B - Matkowski M / Melzer J 2 - 0  
Pavic M / Venus M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Robert S / Sela D - Kubot L / Peya A 0 - 2  
Thiem D / Weissborn T - Chardy J / Groth S 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - V. Lepchenko 2 - 1  
A. Radwanska - C. Garcia 2 - 0  
Babos T. - S. Halep 1 - 2  
C. Suarez Navarro - E. Vesnina 2 - 0  
C.C. Bellis - A. Kerber 0 - 2  
Ka. Pliskova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
S. Williams - J. Larsson 2 - 0  
Y. Shvedova - Shu. Zhang 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Broady N / Rogers S 2 - 0  
Golubic V / Melichar N - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Hlavackova/Hradecka - Lucic-Baroni M / Sanchez M 2 - 1  
Irigoyen M / Kania P - Hingis M / Vandeweghe C 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - King V / Niculescu M 0 - 2  
Kovinic D / Rosolska A - Krejcikova B / Siniakova 0 - 2  
Kracijek M / Watson H - Gibbs N / Hibino N 1 - 2  
Ostapenko J / Petkovic A - Babos/Shvedova 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Matkowski M - Kudryavtseva A / Lipsky S 1 - 2  
Jurak D / Martin F - Hlavackova A / Kubot L 0 - 2  
Krajicek M / Inglot D - Groenefeld A-L / Farah R 1 - 2  
Loeb J / Rubin N - Dabrowski G / Bopanna R 0 - 2  
Mirza S / Dodig I - Townsend T / Young D 2 - 0  
Parra Santonja A / Lopez - Gibbs N / Novikov D 1 - 2  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - M. Zilberman 2 - 1  
Zulf. Zulkiffli - Y. De Oliveira 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - R. Honderich 2 - 1  
F. Silva - A. Mikkela 1 - 2  

 

2016.09.02.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 1  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 5 - 2  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 6 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 3 - 5  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 2 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 7 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - San Francisco 5 - 4  
Chicago Cubs - San Francisco (20:20) 2 - 1  
Minnesota - Chicago WS 8 - 5  
NY Mets - Miami 4 - 6  
Darts (European Tour, Riesa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - J. Caven 6 - 3  
A. Hamilton - J. Wilson 2 - 6  
D. Horvat - R. Evans 6 - 4  
J. de Graaf - J. Cullen 4 - 6  
J. De Zwaan - J. Wattimena 2 - 6  
K. Anderson - V. Kamphuis 6 - 2  
K. Painter - D. Petersen 1 - 6  
K. Ratajski - C. Dobey 1 - 6  
M. Barnard - M. Holz 5 - 6  
M. Hopp - D. Webster 3 - 6  
M. Langendorf - J. Walker 3 - 6  
R. Eidams - S. West 1 - 6  
R. Green - J. Richardson 6 - 4  
R. Huybrechts - M. Frost 6 - 3  
R. Meikle - M. Rasztovits 6 - 0  
Y. Meeuwisse - B. Dolan 6 - 5  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - JYP 4 - 3  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Djurgarden 3 - 1  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Zug 1 - 4  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Liberec 3 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Dinamo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Metallurg Novokuznyeck 1 - 0  
Medvescak Zagreb - Szpartak Moszkva 0 - 1  
SZKA Szentpétervár - Lada Toljatti 5 - 1  
Vityaz Podolszk - Avangard Omszk 2 - 3  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 5 - 3  
Szlovénia - Dánia 3 - 0  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Japán 3 - 1  
Németország - Ausztria 6 - 0  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kazahsztán 4 - 1  
Norvégia - Olaszország 4 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - RS Elasto Painters 88 - 103  
Phoenix Fuelmasters - Star Hotshots 106 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - New York 98 - 77  
San Antonio - Los Angeles 61 - 70  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Zamet 29 - 32  
Hard - Limburg Lions 28 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Füchse Berlin 22 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Bern 29 - 22  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Mauritánia 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Cruzeiro 2 - 5  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Hannover 2 - 1  
Standard Liege - Marseille 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - JJK Jyväskylä 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Dunkerque 3 - 3  
Belfort - Epinal 1 - 0  
Boulogne - Pau 3 - 0  
CA Bastia - Chateauroux 2 - 0  
Creteil - Chambly 3 - 0  
Les Herbiers - Concarneau 3 - 1  
Quevilly Rouen - Lyon Duchere 3 - 1  
Sedan - Beziers 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Chojniczanka Chojnice 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Katowice 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - D.C. United 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Tyumeny 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Lugo 3 - 3  
Sevilla B - UCAM Murcia 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Olaszország 2 - 1  
U19Németország - U19Oroszország 0 - 1  
U19Szlovénia - U19Lengyelország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lettország - U21Moldova 0 - 2  
U21Málta - U21Belgium 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Szerbia 1 - 1  
U21Írország - U21Szlovénia 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Macedónia 0 - 1  
U21Ukrajna - U21Franciaország 1 - 0  
U21Észak-Írország - U21Izland 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Albánia 2 - 1  
U21Portugália - U21Izrael 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Románia - U21Luxemburg 4 - 0  
U21Wales - U21Dánia 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Finnország - U21Ausztria 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Hollandia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Norvégia 0 - 1  
U21Svájc - U21Kazahsztán 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Szlovákia 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Uruguay 1 - 0  
Paraguay - Chile 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Kanada 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,3.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint Vincent - USA 0 - 6  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Luxemburg 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - UC Dublin 0 - 2  
Drogheda Utd. - Cobh Ramblers 2 - 0  
Shelbourne - Athlone 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 1 - 2  
Derry City - Galway 0 - 0  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Leicester 31 - 38  
Newcastle - Sale 19 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 46 - 22  
St. Helens - Hull FC 31 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Auckland Blues 16 - 51  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - South Sydney Rabbitohs 10 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Benetton Treviso 20 - 8  
Ospreys - Zebre 59 - 5  
Ulster - Newport Dragons 29 - 8  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Ukrajna 2 - 3  
U20Csehország - U20Olaszország 1 - 3  
U20Fehéroroszország - U20Oroszország 0 - 3  
U20Franciaország - U20Lengyelország 2 - 3  
U20Németország - U20Szlovénia 3 - 1  
U20Törökország - U20Szerbia 2 - 3  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - P.S. Davison 5 - 0  
A. McManus - Jam. Jones 4 - 5  
B. Woollaston - J. Lisowski 5 - 4  
D.B. Gilbert - I. Preece 5 - 2  
G. Dott - M. Xiwen 0 - 5  
L. Wenbo - A. Zhang (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Davis - K. Maflin (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Gould - M. Stevens 5 - 0  
M. Holt - M. King 5 - 2  
M. Selt - H. Miah 5 - 0  
M. White - J. Robertson (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
P. Ebdon - S. Donaldson 4 - 5  
R. Day - N. Bond 5 - 1  
R. Milkins - A. Duffy 5 - 4  
S. Maguire - A. Higginson (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 2 - 3  
Szerbia - Olaszország (Hely:Olaszország) 4 - 8  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Románia 6 - 4  
Moldova - Portugália 0 - 15  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Oroszország 1 - 5  
Németország - Norvégia 3 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Spanyolország 2 - 10  
Strandfoci (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Magyarország 4 - 4  
Franciaország - Azerbajdzsán 3 - 2  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Gabathuler P / Gerson M 0 - 2  
Beeler N / Strasser A - Kissling J / Krattiger M 2 - 1  
Berta F / Muller L - Gabathuler P / Gerson M 1 - 2  
Kissling J / Krattiger M - Berta F / Muller L 2 - 0  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich J / Zumkehr N - Forrer I/ Verge-Depre 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Graessli M / Sciarini T 2 - 0  
Strandröplabda (Jurmala Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Koshkarev Y - Smedins T / Solovejs A 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Denin O / Popov S 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Giginoglu M / Urlu S 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Muellner D / Petutschnig L 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Smedins T / Solovejs A 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Krou Y / Thiercy M 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Smedins T / Solovejs A 2 - 0  
Tocs E / Finsters R - Niopas D / Papadimitriou T 2 - 1  
Strandröplabda (Jurmala Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Grossner J - Caica A / Neciporuka P 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Jupiter A / Chamereau A - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Motrich O / Rudykh D 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Dumbauskaite I / Zobnina I 2 - 0  
Lece A / Ozolina M - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 1  
Lece A / Ozolina M - Dumbauskaite I / Zobnina I 1 - 2  
Lece A / Ozolina M - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Mersmann T / Schneider I - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Motrich O / Rudykh D - Caica A / Neciporuka P 2 - 0  
Strandröplabda (Szkopje, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Schumacher A - Angelova S / Mishonova I 2 - 0  
Behrens K / Glenzke N - Angelova S / Mishonova I 2 - 0  
Behrens K / Glenzke N - Ittlinger S / Weiland Y 2 - 1  
Freiberger E / Klopf E - Makhno IN / Makhno IR 0 - 2  
Freiberger E / Klopf E - Rehackova K / Dostalova M 2 - 1  
Ittlinger S / Weiland Y - Arnholdt L / Schumacher A 2 - 0  
Janevikj M / Stojanova T - Sinisalo I / Ahtiainen N 0 - 2  
Manavi D / Parisaki I - Janevikj M / Stojanova T 2 - 0  
Matei A M / Vaida B - Rimser C / Teufl V 0 - 2  
Matic M / Milosevic M - Rimser C / Teufl V 2 - 0  
Matic M / Milosevic M - Trajkovska M / Popjordanovska E 2 - 0  
Nezir M / Cetin E B - Manavi D / Parisaki I 2 - 1  
Nezir M / Cetin E B - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Makhno IN / Makhno IR 2 - 1  
Strauss N / Strauss T - Rehackova K / Dostalova M 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - M. Matosevic 0 - 2  
N. Gombos - D. Wu 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - A. Ungur 0 - 2  
G. Melzer - M. Cecchinato 0 - 2  
L. Mayer - K. De Schepper 1 - 2  
T. Daniel - N. Langer 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - S. Wawrinka 0 - 3  
A. Zverev - D. Evans 1 - 3  
F. Fognini - D. Ferrer 2 - 3  
G. Monfils - N. Almagro 3 - 0  
G. Simon - P. Lorenzi 2 - 3  
I. Karlovic - D. Young 3 - 0  
I. Marchenko - D. Dzumhur 3 - 0  
J-W. Tsonga - K. Anderson 3 - 0  
J. Chardy - G. Dimitrov 2 - 3  
J. Sock - M. Cilic 3 - 0  
L. Pouille - R. Bautista-Agut    
M. Baghdatis - R. Harrison 3 - 1  
N. Djokovic - M. Youzhny    
N. Kyrgios - H. Zeballos 3 - 0  
S. Johnson - J.M. Del Potro 0 - 3  
V. Troicki - J. Donaldson 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Daniell M - Bopanna R / Nielsen F 2 - 0  
Cuevas P / Granollers M - Marrero D / Verdasco F 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Haase R / Sitak A 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Almagro N / Estrella Burgos V 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Delbonis F / Pella G 2 - 1  
Kuznetsov A / Youzhny M - Molteni / Schwartzman D S 0 - 2  
Lajovic D / Troicki V - Monroe N / Young D 1 - 2  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Berlocq C / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
LU Y H / Tipsarevic J - Bellucci T / Demoliner M 1 - 2  
Marach O / Martin F - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 1 - 2  
Matkowski M / Melzer J - Dolgopolov A / Stakhovsky S    
Robert S / Sela D - Begemann A / Paes L 2 - 1  
Thiem D / Weissborn T - Fleming C / Fyrstenberg M 2 - 1  
Thiem D / Weissborn T - Siljestrom A / Vesely J    
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - E. Vesnina 0 - 2  
C. Suarez Navarro - J. Jankovic 2 - 0  
J. Konta - B. Bencic 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Sevastova 0 - 2  
L. Siegemund - N. Gibbs 2 - 0  
L. Tsurenko - D. Cibulkova 2 - 1  
M. Keys - N. Osaka 2 - 1  
M. Niculescu - C. Wozniacki 0 - 2  
P. Kvitova - E. Svitolina 2 - 0  
R. Vinci - C. Witthöft 2 - 1  
S. Williams - V. King 2 - 0  
Shu. Zhang - S. Stosur 2 - 0  
V. Lepchenko - T. Bacsinszky 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Savchuk - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Atawo R / Spears A - Kracijek M / Watson H 0 - 2  
Bellis C / Boserup J - Babos/Shvedova 0 - 2  
Bertens K / Larsson J - Muhammad A / Townsend T 0 - 2  
Golubic V / Melichar N - Brengle M / Maria T 2 - 0  
Groenefeld A-L / Peschke - Hingis M / Vandeweghe C 1 - 2  
Görges J / Pliskova Ka - Chirico L / Riske A 2 - 0  
Hlavackova/Hradecka - Allertova D / Friedsam A 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Gavrilova D / Kasatkina D 2 - 1  
Kovinic D / Rosolska A - Buyukakcay C / Sevastova A 2 - 1  
Kudryavtseva A / Lisicki - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 1  
Lucic-Baroni M / Sanchez - Bencic B / Flipkens K 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Stosur S / Zhang S 2 - 1  
Xu Y F / Zheng S - Erakovic / Parra Santonja 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Kalashnikova O / Panova A 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Butorac E - Bektas E / King E 2 - 0  
Chan Y-J / Zimonjic N - Oudin M / Krueger M 2 - 1  
Krejcikova B / Draganja M - Bencic B / Klizan M    
Tollaslabda (Brazil Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - A. Pawar 0 - 2  
M. Moreels - M. Zilberman 0 - 2  
Y. De Oliveira - M. Ludik 2 - 0  

 

2016.09.01.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Powell - B.Y. Meite (100 m síkfutás, Zürich) 1 - 0  
B. Reese - I. Spanovic (női távolugrás, Zürich) 1 - 0  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800 m, Zürich) 1 - 0  
D. Schippers - E. Thompson (női 200 m, Zürich) 0 - 1  
F. Chepngetich Kipyegon - L. Muir (női 1500 m, Zürich) 0 - 1  
J. Stowers - D. Harper-Nelson (női 100 m gátfutás, Zürich) 0 - 1  
K. Clement - J. Culson (400 m gátfutás, Zürich) 1 - 0  
L. Merritt - S. Gardiner (400 m síkfutás, Zürich) 1 - 0  
N. Evora - T. Oke (hármasugrás, Zürich) 1 - 0  
R. Beitia - K. Licwinko (női magasugrás, Zürich) 1 - 0  
R. Crouser - T. Walsh (súlylökés, Zürich) 0 - 1  
S. Perkovic - D. Caballero (női diszkoszvetés, Zürich) 1 - 0  
S. Petersen - E. Doyle (női 400 m gátfutás, Zürich) 1 - 0  
T. Röhler - A. Ruuskanen (gerelyhajítás, Zürich) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 6 - 4  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 8 - 0  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 2 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 8 - 1  
Atlanta - San Diego (18:10) 9 - 6  
Baltimore - Toronto 3 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh 6 - 5  
Cleveland - Minnesota 8 - 4  
Kansas City - NY Yankees 4 - 5  
LA Angels - Cincinnati 3 - 0  
Milwaukee - St. Louis 3 - 1  
NY Mets - Miami 5 - 2  
Philadelphia - Washington 1 - 2  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Znojmo 5 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Nove Zamky 7 - 1  
SaiPa - Kookoo 1 - 4  
Schwenningen - B. Bystrica 4 - 0  
Örebro - Leksand 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany 4 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 2  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Fehéroroszország (Helyszín: Fehéroroszország) 2 - 5  
Szlovénia - Lengyelország 6 - 1  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lettország (Helyszín: Lettország) 1 - 8  
Németország - Japán 5 - 0  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 1 - 1  
Kazahsztán - Norvégia (Helyszín: Norvégia) 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.L. Sanchez Gil - G. Brambilla (12. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - C. Froome (12. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Dallas 78 - 66  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Viborg 18 - 39  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Bodö 27 - 27  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Rosario Central 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Corinthians 1 - 1  
Internacional - Fortaleza 3 - 0  
Palmeiras - Botafogo PB 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Magdeburg 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Cuiaba Esporte Clube 3 - 1  
Flamengo - Figueirense 3 - 1  
Sport Recife - Santa Cruz PE 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Naestved 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Jaro 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - HK Kopavogs 2 - 1  
Haukar - Leiknir R. 2 - 1  
Huginn - Keflavík 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Cegléd 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19USA 2 - 1  
U19Szlovákia - U19Svájc 1 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Csehország 4 - 1  
U20Németország - U20Olaszország 0 - 1  
U20Svájc - U20Lengyelország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Montenegró - U21Csehország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Litvánia - U21Andorra 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Liechtenstein 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Svédország 1 - 1  
U21Spanyolország - U21San Marino 6 - 0  
U21Észtország - U21Grúzia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Oroszország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Törökország - U21Ciprus 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Atl. River Plate 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Peru 2 - 0  
Ecuador - Brazília 0 - 3  
Kolumbia - Venezuela 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 3 - 2  
Irán - Katar 2 - 0  
Üzbegisztán - Szíria 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Irak 2 - 0  
Japán - Egyesült Arab Emirátusok 1 - 2  
Szaúd-Arábia - Thaiföld 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 0 - 2  
Hollandia - Görögország 1 - 2  
Olaszország - Franciaország 1 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Widnes 6 - 8  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Sydney Roosters 24 - 14  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duffy - M. Joyce (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
A. Higginson - L. Hang (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
A. Zhang - D. Poomjaeng 5 - 1  
D. Dale - M. Xiwen 1 - 5  
D. Wells - S. Donaldson 3 - 5  
G. Allen - S. Carrington 2 - 5  
I. Preece - C. Wakelin 5 - 2  
J. Lisowski - Z. Xintong (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
J. Robertson - X. Guodong (5 nyert frame-ig)    
Jam. Jones - F. O'Brien 5 - 0  
M. O'Donnell - M. Stevens (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
N. Bond - K. Lertsattayatthorn 5 - 2  
P.S. Davison - R.T. Chuan Leong 5 - 3  
R. Lawler - K. Maflin 0 - 5  
R. McLeod - H. Miah 4 - 5  
R. Williams - M. King (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Gabathuler P / Gerson M - Berta F / Muller L 1 - 2  
Gabathuler P / Gerson M - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Hagenbuch S / Widmer D - Heidrich A / Kissling G 0 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Kissling J / Krattiger M 0 - 2  
Kissling J / Krattiger M - Berta F / Muller L 0 - 2  
Kissling J / Krattiger M - Metral Q / Zandbergen M 2 - 0  
Metral Q / Zandbergen M - Gabathuler P / Gerson M 0 - 2  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betz L / Seghers S - Eiholzer N / Gerson D 0 - 2  
Caluori L / Steinemann E - Egger I / Bieli Jorge V 1 - 2  
Egger I / Bieli Jorge V - Graessli M / Sciarini T 0 - 2  
Eiholzer N / Gerson D - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Forrer I/ Verge-Depre - Graessli M / Sciarini T 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Graessli M / Sciarini T 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Forrer I/ Verge-Depre 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Matosevic - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - A. Arnaboldi 2 - 1  
M. Trungelliti - A. Collarini 0 - 2  
M. Ymer - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - R. Berankis 3 - 0  
F. Delbonis - R. Bautista-Agut 1 - 3  
F. Lopez - J. Sousa (esőszünet) 1 - 3  
K. Nishikori - K. Khachanov 3 - 1  
M. Granollers - A. Murray 0 - 3  
P-H. Mathieu - N. Mahut 0 - 3  
P. Carreno-Busta - J. Tipsarevic 3 - 2  
R. Nadal - A. Seppi 3 - 0  
S. Stakhovsky - M. Cilic 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Haase R / Sitak A - Kudla D / Novikov D 2 - 0  
Marach O / Martin F - Draganja M / Inglot D 2 - 1  
Meister N / Quigley E - Kubot L / Peya A 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Nara 2 - 0  
A. Radwanska - N. Broady 2 - 0  
A. Sevastova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Babos T. - R. Hogenkamp 2 - 0  
J. Görges - V. Williams 0 - 2  
J. Larsson - D. Allertova 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
K. Siniakova - C. Garcia 1 - 2  
Ka. Pliskova - Mon. Gonzalez 2 - 0  
L. Safarova - S. Halep 0 - 2  
M. Keys - K. Day 2 - 0  
Qia. Wang - Y. Shvedova 0 - 2  
S. Rogers - C.C. Bellis 1 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Cristea S / Ivanovic A    
Gavrilova D / Kasatkina D - Dabrowski/MartinezSanchez 2 - 0  
HAN X / Zhang K-L - Chan H-C / Chan Y-J 0 - 2  
Hart J / Shibahara E - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Hsieh S / Mchale C - Chan H-C / Chan Y-J    
Irigoyen M / Kania P - Putintseva Y / Witthoeft C 2 - 0  
Muhammad A / Townsend T - Austin B / Keegan K 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Rojer J-J - Krajicek M / Inglot D 1 - 2  
Hingis M / Paes L - Vickery S / Tiafoe F 2 - 0  
XU Y-F / Qureshi A-U-h - Shvedova Y / Soares B 1 - 2  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vasconcellos - K. Asoh 2 - 0  
Y. De Oliveira - L. Wraber 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Koepsel - D. Gupta    
M. Pedrol Freitas - B. De Oliveira Lima 2 - 1  

 

2016.08.31.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 7 - 5  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 4 - 13  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 8 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 0  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 3 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 0 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 7 - 3  
Baltimore - Toronto 5 - 3  
Boston - Tampa Bay 3 - 4  
Boston - Tampa Bay (19:35) 8 - 6  
Chicago Cubs - Pittsburgh 3 - 0  
Cleveland - Minnesota 5 - 4  
Colorado - LA Dodgers    
Detroit - Chicago WS 8 - 4  
Detroit - Chicago WS (19:10) 3 - 2  
Houston - Oakland 3 - 1  
Houston - Oakland (20:10) 4 - 3  
Kansas City - NY Yankees 4 - 5  
LA Angels - Cincinnati 4 - 2  
Milwaukee - St. Louis 1 - 2  
NY Mets - Miami 7 - 4  
Philadelphia - Washington 2 - 3  
San Francisco - Arizona 3 - 4  
San Francisco - Arizona (21:45) 4 - 2  
Texas - Seattle 8 - 7  
Texas - Seattle (20:05) 14 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Ässät 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Metallurg Novokuznyeck 5 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Avangard Omszk 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 6  
Slovan Bratislava - Szocsi 3 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - C. Froome (11. szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - A. Contador V. (11. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ciprus 65 - 46  
Izland - Svájc 88 - 72  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 72 - 75  
Németország - Dánia 101 - 74  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Bosznia-Hercegovina 83 - 54  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Portugália 83 - 57  
Észtország - Fehéroroszország 81 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Koszovó 113 - 68  
Ukrajna - Bulgária 79 - 69  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Albánia 86 - 47  
Montenegró - Szlovákia 97 - 65  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Nagy-Britannia 96 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Tropang Texters 120 - 122  
SM Beermen - Meralco Bolts 110 - 106  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - San Antonio 89 - 62  
Indiana - Phoenix 65 - 79  
Kézilabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Magdeburg 27 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Amacitia Zürich 25 - 24  
Bern - Winterthur 25 - 24  
Gossau - Thun 25 - 31  
Kriens - Schaffhausen 33 - 27  
Suhr - St. Gallen 27 - 29  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo Laferrere - Club Almagro 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Luverdense 2 - 1  
Bragantino - Brasil de Pelotas 0 - 2  
CRB - Oeste 3 - 1  
Goiás - Criciuma 1 - 1  
Joinville - Bahia 1 - 1  
Nautico - Londrina 0 - 2  
Parana - Sampaio Correa 1 - 0  
Paysandu - Tupi MG 0 - 3  
Vasco da Gama - Vila Nova 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Vitória 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Prostejov 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1909 Odense - Skive 0 - 6  
Fredensborg - Helsingor 0 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Hartlepool 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roasso Kumamoto - Ehime 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Omiya Ardija - Yokohama FM 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 1 - 1  
Vissel Kobe - Urawa RD 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Union Irun 2 - 1  
Amorebieta - Socuellamos 1 - 1  
Andorra CF - Hercules 0 - 5  
Atl. Saguntino - Formentera 1 - 1  
Atl. Sanluqueno - Real Murcia 1 - 0  
Barakaldo - Zamudio 4 - 0  
Boiro - Guijuelo 1 - 1  
Calahorra - UD Logrones 0 - 0  
Caudal Deportivo - Burgos 2 - 1  
Cirbonero - Ponferradina 0 - 0  
Cornella - De Los Reyes 1 - 1  
Ferrol - Zamora 3 - 2  
Laredo - Cultural Leonesa 2 - 2  
Lleida - Prat 1 - 0  
Lorca Deportiva - La Hoya Lorca 1 - 1  
Sestao River - Villa Santa Brigida 4 - 2  
Toledo - Conquense 2 - 0  
UD Extremadura - Mancha Real 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Örgryte 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Defensor 1 - 1  
Danubio - Nacional 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Marokkó 0 - 0  
Csehország - Örményország 3 - 0  
Dánia - Liechtenstein 5 - 0  
Norvégia - Fehéroroszország 0 - 1  
Németország - Finnország 2 - 0  
Törökország - Oroszország 0 - 0  
Észtország - Málta 1 - 1  
Írország - Omán 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Newtown 2 - 1  
Cardiff Met University - TNS 1 - 2  
Cefn Druids - Connah's Quay 0 - 0  
Rhyl - Aberystwyth 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - S. Donaldson 1 - 5  
A. Higginson - E. Sharav 5 - 4  
D. Dale - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
D. Poomjaeng - L. Walker 5 - 0  
F. O'Brien - A. Taylor 5 - 2  
G. Wilson - M. Xiwen 3 - 5  
I. Burns - C. Wakelin 2 - 5  
J. Lisowski - C. Zhe 5 - 3  
J. Robertson - R. Muir (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. Swail - Z. Xintong 2 - 5  
Jam. Jones - J. Barrett (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
K. Doherty - G. Allen 3 - 5  
K. Maflin - Y. Bingtao 5 - 4  
L. Hang - C. Steadman 5 - 0  
M. Dunn - M. O'Donnell 1 - 5  
M. Joyce - J. Wattana 5 - 3  
M. King - H. Akbar 5 - 4  
M. Stevens - D. Jones 5 - 4  
N. Bond - J. Cope 5 - 1  
O. Lines - R.T. Chuan Leong 4 - 5  
R. Hull - A. Zhang 4 - 5  
R. Lawler - A. Songsermsawad 5 - 4  
R. McLeod - Z. Yong 5 - 1  
R. Williams - S. O'Sullivan 5 - 3  
S. Baird - K. Lertsattayatthorn 1 - 5  
S. Carrington - M. Georgiou 5 - 3  
T. Ford - D. Wells (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
T. Pengfei - H. Miah 4 - 5  
T. Un-Nooh - A. Duffy 2 - 5  
X. Guodong - A. Hicks (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Y. Delu - I. Preece 3 - 5  
Z. Yuelong - P.S. Davison 3 - 5  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Hagenbuch S / Widmer D 2 - 1  
Heidrich A / Kissling G - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Gerson D - Graessli M / Sciarini T 1 - 2  
Forrer I/ Verge-Depre - Egger I / Bieli Jorge V 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Betz L / Seghers S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - A. Weintraub 2 - 0  
Y. Kibi - J. Navasirisomboon 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - A. Rublev 2 - 1  
L. Mayer - M. Marterer 2 - 1  
N. Langer - A. Montanes 2 - 0  
T. Daniel - M. Safwat 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - A. Ramos 3 - 0  
B. Paire - M. Baghdatis 1 - 3  
C. Berlocq - P. Lorenzi 0 - 3  
E. Escobedo - K. Edmund 0 - 3  
G. Monfils - J. Satral 3 - 0  
G. Pella - M. Youzhny 0 - 3  
G. Simon - R. Stepanek 3 - 0  
I. Dodig - I. Marchenko 1 - 3  
J-W. Tsonga - J. Duckworth 3 - 1  
J. Isner - S. Darcis 3 - 1  
J. Sock - M. Zverev 3 - 0  
L. Pouille - M. Chiudinelli 3 - 2  
L. Rosol - A. Murray 0 - 3  
M. Granollers - J. Monaco 3 - 0  
N. Almagro - P. Cuevas 3 - 0  
N. Djokovic - J. Vesely    
N. Kyrgios - Al. Bedene 3 - 0  
R. Berankis - M. Jaziri 3 - 1  
R. Harrison - M. Raonic 3 - 1  
V. Pospisil - K. Anderson 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Daniell M - Jaziri M / Podlipnik-Castill0 H 2 - 0  
Bellucci T / Demoliner M - BenneteauJ/Roger-Vasselin 2 - 0  
Bopanna R / Nielsen F - Stepanek R / Zimonjic N 2 - 1  
Cervantes I / Lorenzi P - LU Y H / Tipsarevic J 0 - 2  
Chardy J / Groth S - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Erlich J / Gonzalez S - Duran G / Gonzalez M 2 - 0  
Guccione C / Sa A - Mcnally J / Wolf J 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Mcdonald M / Redlicki M 2 - 0  
Klizan M / Shamasdin A - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Knowle J / Mayer F - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 1 - 2  
Mannarino A / Mathieu P - Lajovic D / Troicki V 1 - 2  
Monroe N / Young D - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Elias G / Sousa J 2 - 1  
Nguyen D / Rubin N - Evans D / Kyrgios N 0 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - B. Bencic 0 - 2  
A. Radwanska - J. Pegula 2 - 0  
C. Wozniacki - S. Kuznetsova 2 - 0  
E. Rodina - D. Cibulkova 1 - 2  
J. Konta - T. Pironkova 2 - 1  
Ka. Pliskova - S. Kenin 2 - 0  
L. Davis - E. Svitolina 1 - 2  
L. Tsurenko - Yaf. Wang 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - A. Kerber 0 - 2  
M. Niculescu - A. Bogdan 2 - 0  
P. Kvitova - C. Buyukakcay 2 - 0  
R. Vinci - C. McHale 2 - 0  
S. Williams - E. Makarova 2 - 0  
S. Zheng - K. Bondarenko 1 - 2  
Y-Y. Duan - N. Osaka 0 - 2  
Y. Putintseva - C. Witthöft 1 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Arruabarrena L / Savchuk - Beck A / Wickmayer Y    
Bertens K / Larsson J - Doi M / Lepchenko V 2 - 0  
Cornet A / Parmentier P - Jurak D / Rodionova AN 1 - 2  
Duque-Marino M / Puig M - Gibbs N / Hibino N 1 - 2  
Görges J / Pliskova Ka - Liang C / Wang Y 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Linette M / Wang Q 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Crawford S / Pegula J 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Schmiedlova A / Voracova R 2 - 0  
Krunic A / Mitu A - Erakovic / Parra Santonja 1 - 2  
Kudryavtseva A / Lisicki - Errani S / Schiavone F    
Kudryavtseva A / Lisicki - Wongteanchai V / Yang Z 2 - 1  
Makarova E / Vesnina E - Barthel M / Siegemund L    
Rodionova AR / Svitolina - Krejcikova B / Siniakova 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Jankovic J / Knoll X 2 - 1  
Weinhold A / Whoriskey C - King V / Niculescu M 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Mirnyi M - Srebotnik K / Kontinen H 2 - 0  
Groenefeld A-L / Farah R - Klepac A / Huey T 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Dos Santos - M. Ludik 0 - 2  
M. Carrija Cutti - Guevara, Jose    
M. Fogarty - I. Ibrahim 0 - 2  
R.A. Salles - D. Mini    
S. Pomoceno - L. Wraber 1 - 2  
V. Vattanirappel - H. Arthuso 2 - 0

 

2016.08.30.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 6  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 2 - 9  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 3 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 9 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 8 - 2  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 1 - 5  
Boston - Tampa Bay 9 - 4  
Chicago Cubs - Pittsburgh 8 - 7  
Cleveland - Minnesota 1 - 0  
Colorado - LA Dodgers 8 - 1  
Detroit - Chicago WS 4 - 3  
Houston - Oakland 6 - 0  
Kansas City - NY Yankees 8 - 5  
LA Angels - Cincinnati 9 - 2  
Milwaukee - St. Louis 5 - 6  
NY Mets - Miami 2 - 1  
Philadelphia - Washington 0 - 4  
Texas - Seattle 6 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Zlín 1 - 2  
Karlovy Vary - Chomutov 6 - 2  
Lausanne - Schwenningen 2 - 1  
Mladá Boleslav - Plzen 5 - 3  
Olomouc - Trencin 5 - 0  
Rapperswil - Rögle 1 - 7  
SaiPa - Hämeenlinna 0 - 8  
Slavia Praha - Sparta Praha 2 - 2  
Vaasan Sport - Lukko 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Lada Toljatti 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Barsz Kazany 5 - 5  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Dánia 0 - 3  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 34 - 34  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Nueva Chicago 2 - 2  
Villa Dalmine - Juventud Un. Gualeguaychu 5 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Colón 0 - 2  
Atl. Temperley - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Ceara 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Botafogo 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Palestino 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ledöje Smörum - AB Gladsaxe 2 - 7  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Reading 2 2 - 3  
Yeovil - Portsmouth 4 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Newport 4 - 1  
Wimbledon - Swansea 2 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Exeter 4 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - West Ham 2 4 - 2  
Northampton - Wycombe 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Southampton 2 0 - 0  
Crawley - Colchester 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Barnet 2 - 2  
Peterborough - Norwich 2 1 - 6  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyton - Stevenage 3 - 1  
Southend - Brighton 2 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Luton 1 - 2  
Millwall - West Bromwich 2 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Cheltenham 2 - 1  
Bolton - Everton 2 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crewe 0 - 3  
Chesterfield - Wolverhampton 2 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Stoke 2 1 - 0  
Bury - Morecambe 4 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Blackburn 2 1 - 0  
Oldham - Carlisle 4 - 5  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Doncaster 0 - 2  
Port Vale - Derby County 2 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - Middlesbrough 2 2 - 1  
Shrewsbury - Cambridge Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Leicester 2 0 - 0  
Walsall - Grimsby 5 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Sol de America 2 - 1  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Frej Täby 4 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Svájc 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Guinea 1 - 1  
Kirgizisztán - Kazahsztán 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Carmarthen 0 - 0  
Llandudno FC - Airbus 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Newry City AFC 3 - 1  
Cliftonville - Lisburn 11 - 1  
Crusaders - Loughgall 3 - 1  
Dungannon - Sport&leisure Swifts 6 - 2  
Glenavon - Tobermore Utd. 5 - 0  
Linfield - Larne 5 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bray 4 - 0  
Shamrock Rovers - Derry City 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crumlin Utd. - Dundalk 0 - 5  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - K. Lertsattayatthorn 4 - 5  
A. Songsermsawad - A. Borg 5 - 4  
A. Taylor - H. Yassen 5 - 3  
A. Zhang - A. Mehta 5 - 0  
C. Wakelin - J. Boileau 5 - 2  
C. Yupeng - C. Steadman (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
D. Hill - I. Preece 1 - 5  
D. Jones - D. John 5 - 3  
D. Wells - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
E. Sharav - F. Xiongman 5 - 0  
G. Allen - B. Sargeant 5 - 2  
H. Akbar - Z. Surety 5 - 4  
H. Miah - K. Dunham 5 - 3  
J. Astley - S. Donaldson 4 - 5  
J. Cahill - J. Barrett 3 - 5  
J. Cope - M.J. Davis (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
L. Walker - P. Lines 5 - 4  
M. Georgiou - M. Mann 5 - 0  
M. O'Donnell - I. Santos 5 - 0  
M. Wild - C. Zhe 2 - 5  
N. Saengkham - Y. Bingtao (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
P.S. Davison - A. Stefanow 5 - 4  
R. Muir - J. Weston 5 - 2  
R.T. Chuan Leong - C. Keogan 5 - 3  
Rh. Clark - E. Slessor 5 - 2  
S. Craigie - A. Hicks 3 - 5  
S. Lam - M. Xiwen 2 - 5  
S. O'Sullivan - B. Kaettikun 5 - 3  
S. Wilson - J. Wattana 1 - 5  
W. Yuchen - A. Duffy 1 - 5  
Z. Xintong - L. Highfield 5 - 1  
Z. Yong - F. Patrick 5 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - M. Matosevic 0 - 2  
D.H. Lee - P. Gunneswaran 0 - 2  
G. Soeda - C. Ilkel 2 - 0  
K. Wachiramanowong - D. Wu 0 - 2  
L.G.M. Harris - T. Chen 0 - 2  
N. Gombos - S. Singh 2 - 1  
Tenisz (Como, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Volandri - M. Cecchinato 1 - 2  
G. Melzer - L. Sonego 2 - 0  
M. Trungelliti - G. Quinzi 2 - 1  
U. Ignatik - A. Montanes 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Ferrer    
A. Mannarino - R. Harrison 0 - 3  
A. Zverev - D. Brands 3 - 1  
C. Harrison - P-H. Mathieu 0 - 3  
D. Brown - M. Raonic 0 - 3  
D. Dzumhur - B. Tomic 3 - 1  
D. Evans - R. Ram 3 - 1  
D. Kudla - A. Giannessi 2 - 3  
D. Thiem - J. Millman 3 - 2  
D. Young - J-L. Struff 3 - 1  
F. Lopez - B. Coric    
F. Verdasco - S. Wawrinka 0 - 3  
G. Garcia-Lopez - R. Bautista-Agut 1 - 3  
H. Zeballos - F. Mayer 3 - 0  
I. Cervantes-Huegun - G. Dimitrov 0 - 3  
I. Karlovic - Y-H. Lu 3 - 2  
J. Donaldson - D. Goffin 3 - 1  
J. Duckworth - R. Haase 3 - 2  
J. Tipsarevic - S. Querrey 3 - 1  
J. Vesely - S. Myneni 3 - 2  
J.M. Del Potro - D.S. Schwartzman 3 - 0  
K. Khachanov - T. Fabbiano 3 - 1  
K. Nishikori - B. Becker 3 - 1  
M. Mmoh - J. Chardy 0 - 3  
N. Djokovic - J. Janowicz 3 - 1  
N. Mahut - P. Kohlschreiber    
P. Carreno-Busta - I. Ivashka 3 - 0  
S. Johnson - E. Donskoy 3 - 2  
T. Gabashvili - F. Fognini 2 - 3  
V. Estrella Burgos - J. Sousa 0 - 3  
V. Troicki - R. Albot 3 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - N. Podoroska 2 - 0  
A. Kontaveit - E. Vesnina 1 - 2  
A. Lottner - V. King 0 - 2  
A. Sasnovich - L. Davis 1 - 2  
B. Strycova - M. Niculescu 1 - 2  
Babos T. - B. Haas 2 - 1  
C. Giorgi - S. Stosur 1 - 2  
C. Suarez Navarro - T. Pereira 2 - 0  
D. Allertova - A. Ivanovic 2 - 0  
D. Kasatkina - Qia. Wang 1 - 2  
H. Watson - R. Hogenkamp 0 - 2  
J. Görges - Y. Wickmayer 2 - 0  
J. Konta - B. Mattek-Sands 2 - 0  
K. Bertens - A. Konjuh 1 - 2  
K. Flipkens - S. Halep 0 - 2  
K. Knapp - J. Larsson 0 - 2  
K. Nara - S. Vögele 2 - 0  
K. Siniakova - E. Bouchard 2 - 1  
Ka. Kozlova - V. Williams 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - Y. Shvedova 0 - 2  
L. Chirico - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
L. Safarova - D. Gavrilova 2 - 0  
L. Siegemund - P.M. Tig 2 - 1  
M. Brengle - K. Day    
M. Duque Marino - J. Jankovic 0 - 2  
M. Keys - A. Riske 2 - 1  
M. Minella - E. Svitolina 1 - 2  
Mon. Gonzalez - D. Kovinic 2 - 0  
N. Broady - L. Robson 2 - 1  
N. Gibbs - A. Krunic 2 - 0  
N. Hibino - K. Mladenovic 0 - 2  
P. Parmentier - C. Garcia 1 - 2  
S-W. Hsieh - K. Bondarenko 0 - 2  
S. Peng - V. Lepchenko 1 - 2  
Shu. Zhang - E. Perez 2 - 0  
V. Diatchenko - T. Bacsinszky 0 - 2  

 

2016.08.29.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Kansas City 4 - 10  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lugano 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Vityaz Podolszk 1 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Medvescak Zagreb - Szocsi 2 - 2  
Slovan Bratislava - Torp. Nyizsnyij Novgorod 7 - 4  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - A. Valverde (10. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - A. Contador Velasco (10. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Seattle 92 - 80  
Phoenix - Los Angeles 70 - 66  
Washington - San Antonio 74 - 85  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Maidstone Utd. 0 - 1  
Braintree - Torquay 1 - 3  
Bromley - Eastleigh 0 - 5  
Dover - Aldershot 1 - 2  
Forest Green - Southport 5 - 1  
Lincoln - Gateshead 3 - 0  
North Ferriby Utd. - Barrow 0 - 1  
Solihull Moors - Macclesfield 2 - 3  
Sutton Utd. - Dag & Red 1 - 0  
Tranmere - Guiseley 1 - 0  
Woking - Chester 3 - 1  
Wrexham - York 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Düsseldorf 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Huachipato 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Karvina 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Vendsyssel 4 - 0  
Roskilde - Köge 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Brest 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 1 - 0  
Independiente SF - Millonarios 1 - 2  
Junior de Barranquilla - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Puebla 0 - 3  
Santos Laguna - Leon 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - New York City FC 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Jerv 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Andria 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Cerro Porteno 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP B - Vizela 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Targu Mures 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Aarau 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - AFC Utd. Väsby 1 - 2  
Sirius - GAIS 0 - 0  
Värnamo - Halmstad 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - St. George Illawarra 30 - 18  
Strandröplabda (Long Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Vardhan - P. Burapharitta    
W. Trongcharoenchaikul - J. Navasirisomboon 0 - 2  
Y. Kibi - T. Niki 2 - 1  
Tenisz (Como, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - N. Langer 0 - 2  
T. Daniel - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - F. Delbonis 2 - 3  
B. Fratangelo - G. Pella 0 - 3  
B. Paire - D. Lajovic 3 - 2  
D. Sela - P. Cuevas 2 - 3  
Fucsovics M. - N. Almagro 0 - 3  
G. Clezar - M. Chiudinelli 1 - 3  
G. Monfils - G. Müller 3 - 0  
J-W. Tsonga - G. Andreozzi 3 - 0  
J. Benneteau - A. Ramos 2 - 3  
J. Isner - F. Tiafoe 3 - 2  
J. Satral - M. McDonald 3 - 2  
J. Sock - T.H. Fritz 3 - 2  
J. Thompson - S. Darcis 2 - 3  
K. Edmund - R. Gasquet 3 - 0  
L. Lacko - E. Escobedo    
L. Pouille - M. Kukushkin 3 - 1  
M. Baghdatis - F. Bagnis    
M. Youzhny - M. Klizan 3 - 0  
M. Zverev - P-H. Herbert 3 - 1  
R. Dutra da Silva - M. Cilic 0 - 3  
R. Nadal - D. Istomin 3 - 0  
S. Robert - A. Seppi 1 - 3  
S. Stakhovsky - G. Elias 3 - 2  
T. Bellucci - An. Kuznetsov 1 - 3  
V. Pospisil - J. Kovalik 3 - 0  
Y. Nishioka - K. Anderson 0 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
A. Petkovic - K. Kucova 2 - 0  
A. Sevastova - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
C. McHale - M. Barthel 2 - 0  
C. Witthöft - M. Doi 2 - 0  
C.C. Bellis - V. Golubic 2 - 0  
D.R. Collins - E. Rodina 0 - 2  
E. Mertens - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
F. Schiavone - S. Kuznetsova 0 - 2  
I-C. Begu - L. Tsurenko 0 - 2  
I. Falconi - C. Buyukakcay 0 - 2  
M. Linette - D. Cibulkova 0 - 2  
M. Puig - S. Zheng 0 - 2  
M. Sakkari - Y-Y. Duan 1 - 2  
N. Osaka - C. Vandeweghe 2 - 1  
P. Hercog - A. Kerber    
P. Kvitova - J. Ostapenko 2 - 0  
R. Vinci - A-L. Friedsam 2 - 0  
S. Cirstea - A. Bogdan 1 - 2  
S. Crawford - B. Bencic 1 - 2  
S. Errani - S. Rogers 0 - 2  
T. Pironkova - V. Razzano 2 - 0  
T. Townsend - C. Wozniacki 1 - 2  
Y. Putintseva - S. Lisicki 2 - 0  
Yaf. Wang - A. van Uytvanck 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,