Tippmix eredmények - 2016. augusztus 22-28.

2016-08-22
Tippmix eredmények - 2016. augusztus 22-28.
2016.08.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Western Bulldogs 69 - 49  
Hawthorn - Collingwood 112 - 111  
St. Kilda - Brisbane Lions 161 - 103  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 5 - 7  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 7 - 5  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 0 - 13  
Arizona - Cincinnati (22:10) 11 - 2  
Boston - Kansas City 8 - 3  
Chicago WS - Seattle 9 - 3  
Chicago WS - Seattle (20:10) 4 - 1  
Detroit - LA Angels 2 - 3  
Detroit - LA Angels (19:08) 0 - 5  
Houston - Tampa Bay 6 - 2  
Houston - Tampa Bay (20:10) 4 - 10  
LA Dodgers - Chicago Cubs 1 - 0  
Miami - San Diego 0 - 1  
Miami - San Diego (19:10) 1 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh 6 - 9  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 1 - 3  
NY Mets - Philadelphia 12 - 1  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 1 - 5  
NY Yankees - Baltimore 0 - 5  
San Francisco - Atlanta 1 - 3  
San Francisco - Atlanta (22:05) 13 - 4  
St. Louis - Oakland 2 - 3  
St. Louis - Oakland (20:15) 4 - 7  
Texas - Cleveland 7 - 0  
Texas - Cleveland (21:05) 2 - 1  
Toronto - Minnesota 9 - 6  
Washington - Colorado 3 - 5  
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Masters 2016    
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Linköping 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 3 - 2  
Norvégia - Ausztria 6 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - C. Froome (9. szakasz) 1 - 0  
G. Brambilla - S. Sanchez Gonzalez (9. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana 2016 - 9. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Blackwater Elite 107 - 87  
Star Hotshots - Ginebra SM 103 - 116  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 87 - 73  
Dallas - Chicago 85 - 92  
Indiana - Washington 69 - 92  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - EHV Aue 29 - 27  
Bietigheim-Metterzimmern - Stuttgart 23 - 22  
Dessau-Rosslauer HV 06 - Burgdorf-Hannover 24 - 38  
Eisenach - Erlangen 23 - 30  
Ludwigshafen-Friesenheim - Gummersbach 32 - 31  
Lübbecke - Minden 22 - 23  
Melsungen - Neuhausen 37 - 30  
Wetzlar - Coburg 31 - 22  
Wilhelmshaven - Füchse Berlin 28 - 35  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Atl. Los Andes 0 - 1  
Ferro Carril Oeste - Central Cordoba 4 - 3  
Guillermo Brown - Independiente de Mendoza 1 - 0  
San Martin de Tucuman - Argentinos Juniors 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Atl. Rafaela 1 - 0  
Belgrano de Cordoba - Independiente 0 - 1  
Quilmes - Newell's 0 - 1  
River Plate - Banfield 4 - 1  
San Lorenzo - San Martin SJ 2 - 2  
Tigre - Estudiantes LP 0 - 3  
Union SF - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 2 - 2  
FC Bruges - Standard Liege 2 - 2  
Genk - Zulte Waregem 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Vereja 4 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Bragantino 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Flamengo 1 - 3  
Cruzeiro - Santa Cruz PE 2 - 0  
Fluminense - Palmeiras 0 - 2  
Gremio - Atlético MG 1 - 1  
Santos - Figueirense 0 - 1  
Sao Paulo - Coritiba 0 - 0  
Sport Recife - Internacional 1 - 1  
Vitória - America MG 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Freiburg 2 - 1  
Hoffenheim - RB Leipzig 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Union Berlin 4 - 4  
Braunschweig - Nürnberg 6 - 1  
Dynamo Dresden - St. Pauli 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Antofagasta 0 - 1  
Union Espanola - O'Higgins 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Audax Italiano 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Ermisz Aradippou 3 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - AEK Larnaca    
Karmiotissza Polemidion - AEZ Zakakiou 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Vitkovice 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Sparta Praha 0 - 2  
Plzen - Slavia Praha 3 - 1  
Pribram - Liberec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - LFA Nyköbing 1 - 2  
Fremad Amager - Skive 5 - 0  
Helsingor - Naestved 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 2 - 1  
Bröndby - FC Köbenhavn 1 - 1  
OB Odense - Horsens 0 - 1  
Sönderjyske - Esbjerg 1 - 1  
Viborg - Midtjylland 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeonbuk 1 - 3  
Jeonnam - Pohang 2 - 1  
Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Belsina Bobrujszk 2 - 1  
Naftan - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Szluck - Dinamo Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Turku PS 3 - 2  
Jazz Pori - Haka 1 - 0  
KPV Kokkola - GrIFK 0 - 2  
KTP - Oulu 1 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 1 - 0  
Mariehamn - Vaasa PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nantes 1 - 0  
Monaco - Paris SG 3 - 1  
St-Etienne - Toulouse 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Maastricht 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heracles 1 - 1  
AZ Alkmaar - Nijmegen 2 - 0  
Go Ahead Eagles - Ajax 0 - 3  
PSV - Groningen 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Fylkir 1 - 1  
Valur - KR 2 - 0  
Vikingur Olafsvik - FH 0 - 2  
ÍA Akranes - Vikingur Reykjavik 2 - 0  
ÍBV - Throttur Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi TA 1 - 2  
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmone 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 1 - 0  
Cortulua - Dep. Cali 1 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Huila 1 - 1  
Once Caldas - Dep. Pasto 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Tychy 1 - 1  
Chojniczanka Chojnice - Wisla Pulawy 3 - 3  
Chrobry Glogow - Miedz Legnica 1 - 1  
Wigry Suwalki - Stal Mielec 6 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Piast Gliwice 2 - 0  
Lechia Gdansk - TBB Nieciecza 1 - 2  
Ruch Chorzow - Legia Varsó 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Daugavpils 2 - 0  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 2 - 1  
Ventspils - Metta/Lu 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Suduva Marijampole 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 0 - 3  
Atlas - Cruz Azul 1 - 1  
Dep. Toluca - Monarcas Morelia 2 - 2  
Pachuca - Monterrey 1 - 1  
Queretaro - Necaxa 1 - 2  
Tigres - Veracruz 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - San Jose 2 - 0  
D.C. United - Chicago 6 - 2  
Houston - Dallas 1 - 3  
Los Angeles - Vancouver 0 - 0  
New York - New England 1 - 0  
Philadelphia - Kansas City 2 - 0  
Portland - Seattle 4 - 2  
Toronto - Montreal 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - ZTE 0 - 0  
Budaörs - Vác 0 - 0  
Cegléd - Mosonmagyaróvár 3 - 2  
Dorog - Nyíregyháza 0 - 1  
Kisvárda - Békéscsaba 0 - 2  
Kozármisleny - Sopron 2 - 1  
Puskás Akadémia - SZEOL 3 - 1  
Soroksár - Csákvár 5 - 0  
Szeged 2011 - Siófok 1 - 0  
Szolnok - Cigánd 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Sandefjord 1 - 1  
KFUM Oslo - Sandnes Ulf 1 - 3  
Kongsvinger - Ranheim 1 - 0  
Levanger - Kristiansund 1 - 3  
Mjöndalen - Bryne 3 - 0  
Raufoss - Strömmen 4 - 5  
Ullensaker/Kisa - Hödd 8 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Start 2 - 0  
Odd Grenland - Valerenga 1 - 2  
Rosenborg - Tromsö 3 - 1  
Sogndal - Stabaek 1 - 1  
Viking Stavanger - Lilleström 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Roma 2 - 2  
Crotone - Genoa 1 - 3  
Fiorentina - Chievo 1 - 0  
Internazionale - Palermo 1 - 1  
Sampdoria - Atalanta 2 - 1  
Sassuolo - Pescara 2 - 1  
Torino - Bologna 5 - 1  
Udinese - Empoli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Trapani 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Como 2 - 2  
Giana Erminio - Carrarese 2 - 1  
Livorno - Racing Club Roma 1 - 0  
Lucchese - Piacenza 1 - 1  
Lupa Roma - Pistoiese 2 - 2  
Pontedera - Robur Siena 1 - 1  
Prato - Tuttocuoio 2 - 2  
Pro Piacenza - Alessandria 0 - 1  
Viterbese - Cremonese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Vibonese 1 - 1  
Catanzaro - Cosenza 0 - 3  
Fondi - Reggina 3 - 1  
Melfi - Casertana 1 - 0  
Messina - Siracusa 3 - 1  
Monopoli - Lecce 1 - 2  
Taranto - Matera 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Dinamo Moszkva - Toszno 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tambov 2 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Kubany Krasznodar 1 - 4  
Sinnyik Jaroszlavl - Himki 2 - 0  
Szokol Szaratov - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Tyumeny - SZKA Habarovszk 1 - 3  
Volgar Asztrahan - Szpartak Nalcsik 2 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Szpartak Moszkva 0 - 2  
FK Krasznodar - Lokomotív Moszkva 1 - 2  
Terek Groznij - Rosztov 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Arszenál Tula 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 0 - 0  
Ried - Austria Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - General Diaz 1 - 0  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Uniao Madeira 1 - 0  
Aves - Benfica B 1 - 2  
Braga B - Famalicao 3 - 0  
Freamunde - Porto B 3 - 1  
Leixoes - Varzim 3 - 0  
Olhanense - Fafe 2 - 3  
Penafiel - Cova Piedade 2 - 1  
Portimonense - Covilha 2 - 1  
Santa Clara - Gil Vicente 1 - 0  
Viseu - Guimaraes B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Chaves 2 - 2  
Moreirense - Marítimo 0 - 1  
Rio Ave - Feirense 1 - 0  
Setúbal - Arouca 2 - 0  
Sporting CP - Porto 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - West Ham 3 - 1  
West Bromwich - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 1 - 1  
Universitatea Craiova - Viitorul Constanta 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Mallorca 1 - 1  
Huesca - Gimnastic 1 - 1  
Levante - Alcorcon 2 - 0  
Rayo Vallecano - Valladolid 0 - 0  
UCAM Murcia - Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - R. Santander 1 - 1  
Ferrol - Guijuelo 0 - 1  
Osasuna B - Coruxo 0 - 1  
Pontevedra - Union Mutilvera 3 - 0  
Tudelano - Somozas 0 - 1  
Valladolid B - Boiro 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Mensajero 1 - 1  
Fuenlabrada - UD Logrones 2 - 1  
Majadahonda - Arenas de Getxo 3 - 2  
Real Sociedad B - Albacete 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Cornella 1 - 1  
Ebro - UE Llagostera 2 - 0  
Espanyol B - Valencia B 0 - 1  
L'Hospitalet - Badalona 0 - 0  
Villarreal B - Gava 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Granada B 0 - 3  
La Roda - Melilla 1 - 1  
Linares - Marbella 1 - 2  
Mancha Real - San Fernando 2 - 1  
Merida - La Hoya Lorca 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Sp. Gijón 0 - 0  
Ath. Bilbao - Barcelona 0 - 1  
Las Palmas - Granada 5 - 1  
Villarreal - Sevilla 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Winterthur 1 - 1  
Servette - Chiasso 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Young Boys 4 - 1  
St. Gallen - Luzern 3 - 0  
Thun - Basel 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Degerfors 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 0 - 0  
Göteborg - Helsingborg 2 - 0  
Häcken - Östersund 3 - 1  
Jönköping Södra - Elfsborg 1 - 0  
Sundsvall - FF Malmö 0 - 1  
Örebro - Falkenberg 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Crvena zvezda 1 - 4  
Vojvodina - Spartak Subotica Zdrepcev 5 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Tatran Presov 1 - 0  
Zilina - Trencin 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 0 - 3  
Celje - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Balikesirspor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Altinordu 3 - 2  
Sivasspor - Mersin Idman Yurdu 6 - 0  
Yeni Malatyaspor - Samsunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Fenerbahce - Kayserispor 3 - 3  
Karabukspor - Rizespor 3 - 0  
Osmanlispor - Genclerbirligi 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck 0 - 2  
Olekszandria - Zirka Kirovográd 4 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Sud América 2 - 0  
Plaza Colonia - Racing Montevideo 1 - 1  
Villa Epanyola - Rampla Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Newtown 1 - 0  
Llandudno FC - Aberystwyth 0 - 1  
TNS - Rhyl 10 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Limerick 2 - 3  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Belga Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Belga Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Belga Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Belga Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Belga Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Belga Nagydíj) 1 - 0  
N. Rosberg - K. Räikkönen (Belga Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Belga Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Belga Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Belga Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Belga Nagydíj    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Clermont 22 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Wests Tigers 24 - 36  
Newcastle Knights - South Sydney Rabbitohs 12 - 34  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grace - R. Williams 4 - 0  
G. Greene - Jam. Jones 0 - 4  
J. White - M. White (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Highfield - M. Davis 3 - 4  
M. Selby - S. Baird (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Selby - T. Ford 4 - 2  
T. Un-Nooh - M. Allen 4 - 3  
Y. Bingtao - D. Dale 1 - 4  
Z. Richardson - T. Ford 1 - 4  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 2 - 8  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 7 - 8  
Ukrajna - Portugália 2 - 1  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 5 - 2  
Strandröplabda (Long Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Ranghieri A / Caminati M - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Strandröplabda (Long Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holtwick K / Semmler I - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Tenisz (Como-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - D. Galoppini 2 - 0  
Mar.Eriksson - A. Collarini 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - F. Krajinovic 2 - 0  

 

2016.08.27.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Schippers - M-J. Ta Lou (női 200m síkfutás, Párizs) 1 - 0  
K. Clement - Y. Copello (400m gátfutás, Párizs) 1 - 0  
K. Harrison - J. Stowers (női 100m gátfutás, Párizs) 1 - 0  
M. Robert-Michon - S. Perkovic (női diszkoszvetés, Párizs) 0 - 1  
M. Rodgers - K. Collins (100m síkfutás, Párizs) 0 - 1  
N. Evora - J. Murillo (hármasugrás, Párizs) 0 - 1  
P-A. Bosse - F.C. Rotich (800m, Párizs) 0 - 1  
R. Beitia - M. Demireva (női magasugrás, Párizs) 1 - 0  
R. Crouser - J. Kovacs (súlylökés, Párizs) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, Párizs) 1 - 0  
S. McPherson - N. Hastings (női 400m síkfutás, Párizs) 0 - 1  
T. Bartoletta - I. Spanovic (női távolugrás, Párizs) 0 - 1  
T. Röhler - K. Walcott (gerelyhajítás, Párizs) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Carlton 103 - 79  
Geelong - Melbourne Demons 155 - 44  
Gold Coast Suns - Port Adelaide 66 - 89  
North Melbourne Kangaroos - Greater Western Sydney 63 - 100  
Sydney Swans - Richmond 164 - 51  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 14 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 4 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 4 - 11  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 2 - 5  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 4 - 3  
Boston - Kansas City 3 - 6  
Chicago WS - Seattle 1 - 3  
Detroit - LA Angels 4 - 2  
Houston - Tampa Bay 5 - 4  
LA Dodgers - Chicago Cubs 4 - 6  
LA Dodgers - Chicago Cubs (22:05) 3 - 2  
Miami - San Diego 7 - 6  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 5  
NY Mets - Philadelphia 9 - 4  
NY Yankees - Baltimore 14 - 4  
NY Yankees - Baltimore (19:05) 13 - 5  
San Francisco - Atlanta 7 - 0  
St. Louis - Oakland 3 - 1  
Texas - Cleveland 1 - 12  
Toronto - Minnesota 15 - 8  
Toronto - Minnesota (19:07) 8 - 7  
Washington - Colorado 8 - 5  
Washington - Colorado (19:05) 4 - 9  
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. van Gerwen (11 nyert leg-ig)    
D. Chisnall - R. van Barneveld (11 nyert leg-ig) 11 - 8  
M. van Gerwen - P. Wright (11 nyert leg-ig) 11 - 5  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Pardubice 5 - 2  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Plzen 2 - 1  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Kalpa 4 - 0  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Steelers - HV 71 2 - 5  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Davos 6 - 0  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Lugano 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Vityaz Podolszk 5 - 4  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
Szeversztal Cserepovec - Traktor Cseljabinszk 2 - 7  
Szibir Novoszibirszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 0  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 4 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 4 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (8. szakas 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - A. Valverde (8. szakas 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Globalport Batang Pier 99 - 101  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 69 - 67  
Szlovénia - Montenegró 83 - 91  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 90 - 82  
Connecticut - Minnesota 84 - 80  
Phoenix - Dallas 98 - 72  
San Antonio - New York 77 - 84  
Seattle - Los Angeles 79 - 72  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Emsdetten 28 - 21  
Lemgo - Lübbecke 24 - 27  
Nordhorn - Magdeburg 20 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Oldham 1 - 1  
Charlton - Bolton 1 - 1  
Chesterfield - Millwall 1 - 3  
Coventry - Northampton 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Peterborough 0 - 2  
Port Vale - Scunthorpe 3 - 1  
Rochdale - Wimbledon 1 - 1  
Sheffield Utd. - Oxford Utd. 2 - 1  
Shrewsbury - Gillingham 2 - 3  
Southend - Fleetwood 0 - 2  
Swindon - Bristol Rovers    
Walsall - Bury 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Morecambe 2 - 3  
Barnet - Carlisle 0 - 1  
Blackpool - Plymouth 0 - 1  
Cambridge Utd. - Luton 0 - 3  
Cheltenham - Crewe 2 - 0  
Crawley - Notts County 1 - 3  
Doncaster - Yeovil 4 - 1  
Exeter - Portsmouth 0 - 1  
Grimsby - Stevenage 5 - 2  
Hartlepool - Newport 2 - 2  
Leyton - Mansfield 1 - 2  
Wycombe - Colchester 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Rotherham 4 - 0  
Birmingham - Norwich 3 - 0  
Blackburn - Fulham 0 - 1  
Brentford - Sheffield Wed. 1 - 1  
Bristol City - Aston Villa 3 - 1  
Cardiff - Reading 0 - 1  
Huddersfield - Wolverhampton 1 - 0  
Ipswich - Preston 1 - 0  
Newcastle - Brighton 2 - 0  
Nottingham - Leeds 3 - 1  
Wigan - QPR 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - North Ferriby Utd. 2 - 0  
Barrow - Braintree 2 - 1  
Chester - Sutton Utd. 4 - 0  
Dag & Red - Wrexham 3 - 0  
Eastleigh - Solihull Moors 2 - 0  
Gateshead - Boreham 1 - 1  
Guiseley - Bromley 1 - 4  
Macclesfield - Lincoln 1 - 2  
Maidstone Utd. - Forest Green 1 - 4  
Southport - Tranmere 1 - 1  
Torquay - Dover 2 - 1  
York - Woking 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Boca Unidos 0 - 1  
Atl. Parana - Flandria 0 - 2  
Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 2 - 0  
Chacarita Juniors - Instituto Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Vélez Sarsfield 2 - 0  
Godoy Cruz - Huracan 1 - 0  
Rosario Central - Defensa Justicia 0 - 0  
Sarmiento - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Oostende - Waasland Beveren 2 - 1  
St. Truiden - Kortrijk 1 - 2  
Westerlo - Mechelen 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Neftocsimik Burgasz 2 - 1  
CSZKA Szófia - Gorna Orjahovica 2 - 0  
Dunav Ruse - Cserno More Várna 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Parana 3 - 0  
Ceara - CRB 1 - 1  
Criciuma - Joinville 0 - 1  
Oeste - Paysandu 1 - 0  
Tupi MG - Vasco da Gama 2 - 2  
Vila Nova - Nautico 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Corinthians 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Darmstadt 2 - 0  
Augsburg - Wolfsburg 0 - 2  
Dortmund - Mainz 2 - 1  
E. Frankfurt - Schalke 1 - 0  
Hamburg - Ingolstadt 1 - 1  
Mönchengladbach - Leverkusen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Erzgebirge Aue 3 - 2  
Karlsruhe - 1860 München 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Lotte 0 - 1  
Erfurt - Fortuna Köln 3 - 0  
Holstein Kiel - Zwickau 3 - 0  
Münster - Mainz Amatőr 1 - 0  
Regensburg - Aalen 0 - 2  
Rostock - FSV Frankfurt 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC 3 - 0  
Wehen - Paderborn 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Dep. Iquique 0 - 2  
Dep. Temuco - Cobresal 1 - 2  
Universidad de Chile - Universidad Catolica 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Omonia Nicosia 2 - 2  
Anorthoszisz Famaguszta - NEA Szalamina 0 - 0  
Apollon Limasszol - Arisz Limasszol 0 - 0  
Doxa Katokopiasz - AEL Limasszol 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Trinec 3 - 2  
Opava - Usti nad Labem 1 - 1  
Ostrava - Frydek Mistek 2 - 1  
Pardubice - Sokolov 1 - 1  
Prostejov - Varnsdorf 0 - 1  
Vlasim - Olomouc 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slovacko 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Seongnam 1 - 0  
Suwon City - Incheon 2 - 0  
Ulsan - Gwangju 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Nyeman Grodno 0 - 1  
Gorodeja - Granit Mikasevicsi 2 - 0  
Vityebszk - Slavia Mozír 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - EIF 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 3 - 1  
Inter Turku - Ilves 0 - 1  
Rovaniemi PS - Lahti 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Le Havre 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Bastia 2 - 0  
Dijon - Lyon 4 - 2  
Metz - Angers 2 - 0  
Montpellier - Rennes 1 - 1  
Nancy - Guingamp 0 - 2  
Nice - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Excelsior 4 - 1  
Heerenveen - Zwolle 1 - 0  
Twente - Sparta Rotterdam 3 - 1  
Willem II - Roda 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Cibalia 2 - 0  
Rijeka - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - KA Akureyri 2 - 3  
Leiknir F. - Huginn 2 - 4  
Thor Akureyri - Fjardabyggd 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 1 - 0  
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Hapoel Raanana - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Kashiwa R. 2 - 5  
Kofu - Omiya Ardija 2 - 2  
Nagoya GE - FC Tokyo 1 - 1  
Sagan Tosu - Albirex Niigata 1 - 0  
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 1 - 2  
Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
Vissel Kobe - Urawa RD 2 - 1  
Yokohama FM - Kashima A. 2 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Honda FC 1 - 1  
Matsue - Okayama 1 - 4  
Thespakusatsu Gunma - Sony Sendai 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 2 - 2  
Dep. La Equidad - Fortaleza 2 - 2  
Envigado - Rionegro Aguilas 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Znicz Pruszkow 2 - 0  
Kluczbork - Sandecja Nowy Sacz 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce 1 - 0  
Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Gornik Zabrze 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Gornik Leczna - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Pogon Szczecin - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - UNAM Pumas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - Colorado 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Brann Bergen 3 - 2  
Strömsgodset - Molde 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Juventus 0 - 1  
Napoli - Milan 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brescia 1 - 1  
Bari - Cittadella 1 - 2  
Benevento - SPAL Ferrara 2 - 0  
Frosinone - Entella 2 - 0  
Vercelli - Ascoli 1 - 1  
Verona - Latina 4 - 1  
Vicenza - Carpi 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renate - Olbia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Mantova 1 - 1  
Bassano - Reggiana 2 - 1  
Lumezzane - Teramo 2 - 0  
Modena - Parma 0 - 0  
Pordenone - Gubbio 1 - 1  
Santarcangelo - Feralpisalo 3 - 1  
Südtirol - Fano 2 - 0  
Venezia - Forli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Juve Stabia 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Rubin Kazany 1 - 1  
Tom Tomszk - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Amkar Perm 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - St. Pölten 1 - 1  
Sturm Graz - Altach 3 - 1  
Wolfsberg - Admira Wacker 5 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Nacional Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Braga 1 - 3  
Nacional Madeira - Benfica 1 - 3  
Tondela - Belenenses 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Burnley 3 - 0  
Crystal Palace - Bournemouth 1 - 1  
Everton - Stoke 1 - 0  
Hull City - Manchester Utd. 0 - 1  
Leicester - Swansea 2 - 1  
Southampton - Sunderland 1 - 1  
Tottenham - Liverpool 1 - 1  
Watford - Arsenal 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Steaua Bukarest 0 - 1  
Poli Timisoara - CFR Cluj 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 4 - 1  
Hamilton - Ross County 1 - 0  
Inverness CT - St. Johnstone 2 - 1  
Motherwell - Dundee 0 - 0  
Partick Thistle - Hearts 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - St. Mirren 1 - 1  
Dundee Utd. - Raith Rovers 2 - 2  
Dunfermline - Queen of South 0 - 1  
Falkirk - Dumbarton 1 - 0  
Hibernian - Greenock Morton 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Elche 3 - 1  
Lugo - Zaragoza 3 - 3  
Oviedo - Almería 2 - 0  
Reus - Mirandes 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Caudal Deportivo 3 - 4  
Lealtad - Arandina 0 - 0  
Palencia Balompie - Izarra 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Navalcarnero 4 - 1  
Leioa - De Los Reyes 3 - 0  
Real Union Irun - Real Madrid B 1 - 0  
Socuellamos - Barakaldo 2 - 1  
Toledo - Sestao River 1 - 0  
Zamudio - Ath. Bilbao B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Mallorca B 2 - 1  
Atl. Saguntino - Sabadell 0 - 1  
Hercules - Barcelona B 1 - 3  
Prat - Eldense 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Cartagena 1 - 2  
Jumilla - UD Extremadura 2 - 0  
Linense - Atl. Sanluqueno 3 - 1  
Rec. Huelva - Real Jaen 0 - 0  
Villanovense - Real Murcia 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Valencia 1 - 0  
Leganes - Atl. Madrid 0 - 0  
Osasuna - Real Sociedad 0 - 2  
Real Madrid - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - FC Zürich 1 - 3  
Wohlen - Wil 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Lausanne 1 - 1  
Sion - Vaduz 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Syrianska 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Gefle 2 - 1  
Kalmar - Norrköping 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Borac 1 - 0  
Javor Matis - Cukaricki 0 - 0  
Partizan Belgrád - RAD Belgrád 4 - 0  
Radnicki Nis - Mladost Lucani 2 - 0  
Vozdovac - Napredak Krusevac 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zlate Moravce 1 - 1  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 4 - 0  
Trnava - Slovan Bratislava 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Koper 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Denizlispor 2 - 1  
Elazigspor - Boluspor 0 - 2  
Eskisehirspor - Sanliurfaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 3  
Gaziantepspor - Trabzonspor 1 - 0  
Kasimpasa - Adanaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Vorszkla Poltava 0 - 2  
Volyn Lutszk - Csernomorec Odessza 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Bala Town 2 - 0  
Carmarthen - Airbus 2 - 1  
Cefn Druids - Cardiff Met University 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Cliftonville 1 - 2  
Crusaders - Portadown 2 - 1  
Linfield - Dungannon 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 3 - 3  
Parnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 3 - 1  
Sillamae Kalev - Infonet Tallinn 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Shelbourne 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Derry City 2 - 2  
Sligo - Galway 2 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Castres 12 - 12  
Brive - Stade de France 28 - 20  
Grenoble - La Rochelle 19 - 22  
Racing-Metro - Lyon 29 - 16  
Section Paloise - Toulon 18 - 22  
Toulouse - Bordeaux 22 - 17  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Afrika 26 - 24  
Új-Zéland - Ausztrália 29 - 9  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Sydney Roosters 37 - 12  
Gold Coast Titans - Penrith Panthers 14 - 15  
Manly-Warringah SeaEagles - Canberra Raiders 30 - 44  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - A. Taylor 4 - 1  
A. Higginson - Rh. Clark 4 - 1  
A. McGill - G. Pragnall 4 - 0  
C. Zhe - C. Wakelin 2 - 4  
D. John - M. King 1 - 4  
D. Poomjaeng - M. Gould (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D. Poomjaeng - T. Un-Nooh 2 - 4  
F. O'Brien - L. Hang 3 - 4  
I. Burns - T. Ford 2 - 4  
J. Lisowski - K. Wilson 4 - 0  
J. Lisowski - M. Day 4 - 1  
J. Perry - M. Collumb 4 - 2  
J. Robertson - K. Wilson 0 - 4  
Jam. Jones - T. Pengfei 4 - 0  
K. Maflin - A. McGill 4 - 3  
L. Hang - J. Cope 4 - 2  
M. Allen - J. Swail 4 - 1  
M. Georgiou - F. Patrick 4 - 1  
M. Stevens - D. Grace 3 - 4  
M. Stevens - P. Einsle (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
N. Bond - C. Steadman 3 - 4  
O. Lines - K. Maflin 1 - 4  
R. Hull - Rh. Clark    
R. McLeod - B. Sargeant 4 - 2  
R.T. Chuan Leong - C. Keogan 0 - 4  
S. O'Sullivan - D. Grace 0 - 4  
S. Wilson - S. Bingham 1 - 4  
T. Un-Nooh - L. Chenwei 4 - 0  
Z. Yong - M. Allen (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Fehéroroszország 2 - 2  
Ukrajna - Németország 4 - 1  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Portugália 4 - 5  
Svájc - Oroszország 3 - 3  
Strandröplabda (Long Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Herre.Alepuz/Gav.Collado 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Bryl M / Kujawiak K 2 - 1  
Strandröplabda (Long Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsh K / Ross A - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Eysseric - F. Krajinovic 0 - 2  
L. Mayer - M. Donati 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - E. Svitolina 2 - 0  
A. Radwanska - P. Kvitova 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Chuang C-J - Mirza S / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - P. Carreno-Busta 0 - 2  
P. Carreno-Busta - R. Bautista-Agut 2 - 1  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Paes L - Garcia-Lopez G / Kontinen H 1 - 2  
Begemann A / Paes L - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 2 - 1  

 

2016.08.26.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - West Coast Eagles 71 - 100  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 3  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 5  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 11 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 11 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 1  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 1 - 3  
Chicago WS - Seattle 7 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 0 - 4  
Miami - Kansas City 2 - 5  
Milwaukee - Pittsburgh 2 - 3  
St. Louis - NY Mets 6 - 10  
Texas - Cleveland 9 - 0  
Toronto - LA Angels 3 - 6  
Washington - Baltimore 4 - 0  
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld (10 nyert leg-ig) 8 - 10  
C. Cadby - P. Wright (10 nyert leg-ig) 2 - 10  
G. Anderson - D. Chisnall (10 nyert leg-ig) 7 - 10  
M. van Gerwen - J. Wade (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Comarch Cracovia 5 - 4  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Zürich Lions 2 - 2  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Vítkovice 0 - 0  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - HIFK 2 - 1  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Turku PS 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Kloten 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Amur Habarovszk - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Barsz Kazany - Medvescak Zagreb 1 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 5 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Felline - T. van der Sande (7. szakasz)    
L.L. Sanchez Gil - A. Valverde (7. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Tropang Texters 107 - 104  
Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 84 - 84, h.u. 95 - 91  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Portugália 93 - 58  
Ukrajna - Izrael 84 - 67  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Derby County 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Eupen 3 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Cercle Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Montana - Slavia Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremen 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Hannover 1 - 1  
Heidenheim - Würzburg 1 - 2  
Sandhausen - VfB Stuttgart 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Osnabrück 4 - 2  
Magdeburg - Duisburg 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Connection - CD Honduras 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Dragon - Dep. Saprissa 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba Esporte Clube - Chapecoense 1 - 0  
Lanus - Independiente 0 - 2  
Sol de America - Huancayo 1 - 0  
Vitória - Coritiba 2 - 1  
Zamora - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Znojmo 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jablonec 2 - 0  
Jihlava - Teplice 0 - 2  
Mladá Boleslav - Hradec Kralove 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Nordsjaelland 0 - 1  
Randers - Silkeborg 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Independiente SF 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Isloch 1 - 1  
Krumkacsi - Torpedo Zogyino 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - PS Kemi 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Strasbourg 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Niort 2 - 2  
Clermont - Ajaccio 2 - 1  
Nimes - Amiens 2 - 3  
Orleans - Auxerre 0 - 0  
Tours - Reims 1 - 1  
Troyes - Lens 1 - 1  
Valenciennes - Laval 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Avranches 2 - 3  
Chambly - CA Bastia 1 - 0  
Chateauroux - Belfort 3 - 1  
Concarneau - Paris FC 1 - 0  
Dunkerque - Creteil 2 - 1  
Epinal - Boulogne 2 - 4  
Lyon Duchere - Les Herbiers 2 - 1  
Marseille Consolat - Sedan 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Lorient 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - FC Eindhoven 4 - 0  
De Graafschap - Venlo 0 - 2  
F. Sittard - Dordrecht 3 - 2  
Helmond - Cambuur 1 - 0  
NAC Breda - Den Bosch 0 - 0  
Oss - Telstar 0 - 2  
PSV 2 - Utrecht 2 2 - 0  
RKC Waalwijk - Ajax 2 3 - 2  
Volendam - Emmen 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Utrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Inter Zapresic 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Taraz 2 - 0  
Atyrau - Zhetysu Taldykorgan 3 - 3  
Tobol Kostanay - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 1 - 5  
Wisla Plock - Korona Kielce 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Liepajas Metalurgs 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sarpsborg 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Salernitana 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Ufa 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Liefering 1 - 1  
BW Linz - Wacker Innsbruck 2 - 2  
Kapfenberg - LASK Linz 1 - 2  
Wiener Neustadt - FAC Wien 0 - 3  
WSG Wattens - Horn 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Pacos Ferreira 5 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Dinamo Bukarest - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Numancia 0 - 0  
Tenerife - Sevilla B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Cultural Leonesa 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Deportivo 0 - 0  
Espanyol - Malaga 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Surdulica - Metalac Gornji Milanovac 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Domzale 3 - 1  
Kalcer Radomlje - Krsko Posavlje 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 2  
Ümraniyespor - Manisaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Antalyaspor 2 - 1  
Konyaspor - Besiktas 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Zorya Luganszk 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballymena Utd. 1 - 4  
Coleraine - Glentoran 4 - 1  
Glenavon - Ards 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Jalgpallikool Tammeka 1 - 3  
Trans Narva - Levadia Tallinn 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 4 - 0  
Waterford Utd. - Drogheda Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Longford Town 5 - 2  
Finn Harps - Shamrock Rovers 0 - 2  
St. Patrick's - Bohemians 0 - 1  
Wexford Youths - Dundalk 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Brisbane Broncos 16 - 26  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - K. Dunham 2 - 4  
A. Hamilton - R. Walden 0 - 4  
B. Woollaston - D. Dale (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
G. Allen - M. Davis 2 - 4  
G. Wilson - Jak. Jones 4 - 1  
G. Wilson - S. Baird 1 - 4  
J. Boileau - R. Walden 0 - 4  
J. Cahill - M. Selby 3 - 4  
J. Cahill - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. White - J. Barrett 4 - 2  
L. Brecel - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
L. Highfield - Harvey, Sean 4 - 3  
L. Walker - A. Duffy 4 - 1  
L. Walker - H. Vafaei    
M. Davis - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Holt - F. Frede 4 - 1  
M. O'Donnell - E. Slessor 1 - 4  
M. Selby - E. Slessor 4 - 0  
M. Selby - O. Brown 4 - 0  
M. White - Y. Delu (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Lawler - M. Mann 4 - 2  
S. Donaldson - H. Miah 4 - 3  
S. Lam - J. Weston 4 - 2  
Y. Bingtao - A. Burden 4 - 3  
Z. Xintong - L. Wenbo 2 - 4  
Z. Yuelong - A. Hamilton (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 7 - 2  
Spanyolország - Ukrajna 5 - 7  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Portugália 2 - 2  
Svájc - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 5 - 7  
Strandröplabda (Long Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Erdmann J / Poniewaz B 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Allen W / Brunner T 1 - 2  
Bourne T / Hyden J - Humana-Paredes F / Redmann C 2 - 1  
Bryl M / Kujawiak K - Crabb TA / Crabb T 2 - 1  
Bryl M / Kujawiak K - Slick S / Burik M E 2 - 1  
Carvalhaes G A / Loyola S - Fijalek G / Prudel M 0 - 2  
Carvalhaes G A / Loyola S - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Court J / Schumann D - Allen W / Brunner T 1 - 2  
Crabb TA / Crabb T - Dollinger A / Schumann L 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Gibb J / Patterson C 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Filho A M / Felipe V G 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Kissling J / Krattiger M 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Plavins M / Regza H - DI Giantommaso R / Thiercy M 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Wheelan C / Plantinga M 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Kissling J / Krattiger M 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Wanderley G / Santos Barbosa T 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Wheelan C / Plantinga M 1 - 2  
Strandröplabda (Long Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Hester I / Day E 2 - 1  
Fendrick L / Sweat B - Felisberta da Silva/Lima 0 - 2  
Fernandez Navarro A / Rib - Ross S / Carico L 0 - 2  
Forrer I/ Verge-Depre - Kolosinska K / Brzostek M 0 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Humana-Paredes M / Pischk - Maximo C H / Silva Ramos A P 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Gordon J / Wilkerson B 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Antonelli M / Maestrini L 2 - 1  
XUE C / Tang N - Flint B / Larsen K 2 - 0  
XUE C / Tang N - Gordon J / Wilkerson B 1 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - T. Daniel 2 - 0  
G. Melzer - L. Mayer 1 - 2  
J. Eysseric - L. Sonego 2 - 1  
M. Donati - N. Langer 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - K. Flipkens 2 - 0  
E. Svitolina - J. Larsson 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Bondarenko K / Chuang C-J 1 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Mirza S / Niculescu M 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - T. Kamke 2 - 0  
A. Michon - G. Soeda 2 - 1  
C. Harrison - S. Diez 2 - 1  
D. Brands - G. Andreozzi 1 - 2  
D. Popko - T. Kamke 1 - 2  
G. Clezar - A. Sarkissian 2 - 0  
J. Donaldson - J. Samper-Montana 2 - 0  
J. Donaldson - S. Giraldo 2 - 0  
J. Kovalik - M. Chiudinelli 0 - 2  
J. Satral - O. Nedovyesov 2 - 0  
K. Khachanov - N. Rubin 2 - 1  
K. Kravchuk - C. Harrison    
L. Giustino - Fucsovics M. 0 - 2  
M. Bachinger - I. Ivashka 0 - 2  
M. Zverev - M. Zekic 2 - 0  
M. Zverev - S. Bangoura 2 - 0  
P. Krstin - S. Myneni 0 - 2  
R. Harrison - H. Laaksonen 2 - 0  
R. Opelka - S. Giraldo    
R. Stepanek - A. Michon 2 - 0  
R. Stepanek - A. Weintraub 2 - 0  
S. Bangoura - T. De Bakker 2 - 0  
S. Darcis - D.H. Lee 2 - 0  
S. Darcis - E. Lopez-Perez 2 - 1  
T. Fabbiano - A. Gonzalez 2 - 1  
Y. Sugita - A. Giannessi 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - F. Abanda 2 - 1  
A. Krunic - E. Kostova 2 - 0  
A. van Uytvanck - C.C. Bellis 1 - 2  
Ar. Rodionova - Xin. Han 0 - 2  
D. Vekic - N. Podoroska 0 - 2  
J. Cepelova - B. Haas 0 - 2  
J. Glushko - J. Brady 0 - 2  
K. Ahn - E. Mertens 0 - 2  
K. Kucova - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
L. Robson - I. Shinikova 2 - 0  
M. Georges - A. Lottner 0 - 2  
M. Minella - E. Hozumi 2 - 0  
R. Hogenkamp - A. Muhammad 2 - 1  
R. Ozaki - J. Pegula 1 - 2  
T. Maria - I. Soylu 2 - 1  
T. Maria - L. Robson 0 - 2  
T. Townsend - J. Brady 2 - 0  
V. Tomova - Mon. Gonzalez 1 - 2  
Y-Y. Duan - R. Peterson 2 - 0  
Yaf. Wang - V. Strakhova 2 - 0  
Yaf. Wang - Xin. Han 2 - 1  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Troicki - F. Verdasco 2 - 1  
V. Troicki - R. Bautista-Agut 1 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Kontinen - Pavic M / Venus M 2 - 0  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Draganja M / Inglot D 2 - 1  

 

2016.08.25.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - C. Martina (200 m síkfutás, Lausanne) 0 - 1  
A. Powell - B.Y. Meite (100 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
C. Schwanitz - Márton A. (női súlylökés, Lausanne) 1 - 0  
D. Muhammad - S. Petersen (női 400 m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
E. Thompson - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
F. Niyonsaba - M. Bishop (női 800 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
G. Dibaba - H. Obiri (női 3000 m, Lausanne) 1 - 0  
I. Spanovic - T. Bartoletta (női távolugrás, Lausanne) 1 - 0  
J. Stowers - S. Nelvis (női 100 m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
Kővágó Z. - R. Urbanek (diszkoszvetés, Lausanne) 1 - 0  
M. Rooney - P. Maslak (400 m síkfutás, Lausanne) 0 - 1  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás, Lausanne) 1 - 0  
O. McLeod - O. Ortega (110 m gátfutás, Lausanne) 0 - 1  
O. Rypakova - P. Papahristou (női hármasugrás, Lausanne) 1 - 0  
P. Malachowski - R. Harting (diszkoszvetés, Lausanne) 0 - 1  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, Lausanne) 0 - 1  
S. Viljoen - B. Spotakova (női gerelyhajítás, Lausanne) 0 - 1  
V. Adams - M. Carter (női súlylökés, Lausanne) 1 - 0  
W. Belocian - Baji B. (110 m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 10 - 9  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 3 - 9  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 9 - 9  
Chicago WS - Philadelphia 3 - 5  
Cincinnati - Texas 5 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 1 - 0  
Miami - Kansas City 3 - 0  
Minnesota - Detroit 4 - 9  
Minnesota - Detroit (19:10) 5 - 8  
St. Louis - NY Mets 8 - 1  
Tampa Bay - Boston 4 - 3  
Tampa Bay - Boston (19:10) 2 - 1  
Toronto - LA Angels 2 - 8  
Washington - Baltimore 8 - 10  
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Platt 6 - 3  
D. Chisnall - K. Kokiri 6 - 1  
G. Anderson - K. Lewis 6 - 3  
J. Wade - R. Szabo 6 - 0  
M. van Gerwen - K. Anderson 6 - 4  
P. Taylor - C. Cadby 2 - 6  
P. Wright - A. Rowe 6 - 4  
R. van Barneveld - S. Whitlock 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 1  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Lada Toljatti - Slovan Bratislava 5 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 7  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Barisz Asztana 5 - 1  
SZKA Szentpétervár - Szalavat Julajev Ufa 7 - 1  
Szocsi - Jokerit 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Riga 2 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - C. Froome (6. szakasz) 1 - 0  
P. Gilbert - J. Goncalves (6. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 6. szakasz    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Észtország (Helyszín: Észtország) 76 - 69  
Lengyelország - Grúzia 80 - 71  
Svédország - Belgium 55 - 56  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Ponte Preta 1 - 1  
Atlético PR - Gremio 0 - 1  
Santos - Vasco da Gama 3 - 1  
Sao Paulo - Juventude RS 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Bosco - Arabe Unido 2 - 5  
Labdarúgás (CONCACAF BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Plaza Amador 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli - Dallas 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Cerro Porteno - Real Potosi 6 - 0  
Estudiantes LP - Belgrano de Cordoba 1 - 0  
Figueirense - Flamengo 4 - 2  
Independiente Medellin - Sp. Luqueno 3 - 0  
Santa Cruz PE - Sport Recife 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - AB Gladsaxe 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Slavia Praha 3 - 0  
AZ Alkmaar - Vojvodina 0 - 0  
BATE Boriszov - FC Asztana 2 - 2  
Bröndby - Panathinaikosz 1 - 1  
Crvena zvezda - Sassuolo 1 - 1  
Genk - Lokomotív Zagreb 2 - 0  
Grasshoppers - Fenerbahce 0 - 2  
Hajduk Split - Maccabi TA 2 - 1  
Liberec - AEK Larnaca 3 - 0  
Maribor - Gabala 1 - 0  
Olympiakosz - Arouca 0 - 1  
Osmanlispor - Midtjylland 2 - 0  
PAOK - Dinamo Tbiliszi 2 - 0  
Partizan Tirana - FK Krasznodar 0 - 0  
Qarabag Baku - Göteborg 3 - 0  
Rapid Wien - Trencin 0 - 2  
Rosenborg - Austria Wien 1 - 2  
Sahtar Doneck - Istanbul Basaksehir 2 - 0  
Shkendija Tetovo - Gent 0 - 4  
Sparta Praha - Sönderjyske 3 - 2  
St-Etienne - Beitar Jerusalem 0 - 0  
West Ham - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Quevilly Rouen 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Haukar 1 - 0  
Leiknir R. - Fram 2 - 1  
Selfoss - Grindavik 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Boyaca Chico 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Utenis Utena 1 - 0  
Trakai - Zalgiris Kaunas 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 2 - 2  
Columbus - Philadelphia 1 - 2  
Houston - Seattle 1 - 1  
Montreal - D.C. United 1 - 1  
Orlando - Toronto 1 - 2  
San Jose - New England 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Mjöndalen 2 - 1  
Sandefjord - Raufoss 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauthiod - Elfsborg 0 - 7  
Hollviken - Örgryte 1 - 1  
Hässleholm - Halmstad 0 - 4  
Kristianstad - Ljungskile 2 - 2  
Landskrona - FF Malmö 3 - 1  
Norrtälje - Sundsvall 1 - 0  
Torns - Varberg 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Senica 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 16 - 24  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ukrajna 4 - 5  
Németország - Spanyolország 2 - 6  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 5 - 3  
Portugália - Svájc 6 - 5  
Strandröplabda (Long Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Dollinger A / Schumann L 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Wheelan C / Plantinga M 2 - 0  
Carvalhaes G A / Loyola S - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Carvalhaes G A / Loyola S - Court J / Schumann D 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Court J / Schumann D 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Kissling J / Krattiger M 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Ranghieri A / Caminati M 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Crabb TA / Crabb T 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Backhaus T / Windscheif S 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Erdmann J / Poniewaz B 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Kissling J / Krattiger M 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - DI Giantommaso R / Thiercy M 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Slick S / Burik M E 2 - 0  
Pedlow S / O'Gorman G - Bryl M / Kujawiak K 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Backhaus T / Windscheif S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Erdmann J / Poniewaz B 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Wanderley G / Santos Barbosa T 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Bourne T / Hyden J 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Humana-Paredes F / Redmann C 2 - 0  
Wheelan C / Plantinga M - Humana-Paredes F / Redmann C 2 - 0  
Strandröplabda (Long Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Alves J - Schumacher A / Behrens K    
Antonelli M / Maestrini L - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Forrer I/ Verge-Depre 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Perez Pazo O / Pazo Perez 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Alves F / Alves J 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Forrer I/ Verge-Depre - Hester I / Day E 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Fernandez Navarro A / Rib 2 - 1  
Holtwick K / Semmler I - Hughes S / Claes K 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Ross S / Carico L 1 - 2  
Perez Pazo O / Pazo Perez - Hester I / Day E 0 - 2  
Ross S / Carico L - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Valiente Amarilla M S / Filippo G 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Fernandez Navarro A / Rib 0 - 2  
Valiente Amarilla M S / F - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Maximo C H / Silva Ramos A P 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - A. Ungur 2 - 0  
G. Melzer - W. Trusendi 2 - 0  
N. Mektic - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - E. Vesnina 2 - 0  
J. Larsson - R. Vinci 2 - 0  
P. Kvitova - E. Bouchard 2 - 0  
P. Kvitova - E. Makarova 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Chuang C-J - Hsieh S-W / Petkovic A 2 - 1  
Chirico L / Riske A - Mirza S / Niculescu M 0 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Mirza S / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - A. Montanes 2 - 0  
A. Sarkissian - Q. Halys 2 - 0  
C. Lestienne - A. Michon 0 - 2  
D. Brands - F. Dancevic 2 - 0  
D. Novak - T. De Bakker 0 - 2  
D. Novikov - P. Krstin 0 - 2  
Fucsovics M. - Max. Gonzalez 2 - 1  
H. Laaksonen - L. Djere 2 - 1  
J. Donaldson - E. Struvay 2 - 0  
J. Kovalik - M. Tepavac 2 - 0  
J. Melzer - G. Andreozzi 0 - 2  
J. Souza - M. Bachinger 1 - 2  
K. Khachanov - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
L. Giustino - D. Wu 2 - 0  
M. Barton - J. Satral 0 - 2  
M. Krueger - S. Myneni 0 - 2  
M. Zverev - A. Golubev 2 - 1  
N. Rubin - M. Berrer 2 - 1  
O. Nedovyesov - D. King 2 - 1  
R. Harrison - J. De Loore 2 - 0  
R. Shane - I. Ivashka 0 - 2  
S. Bangoura - G. Lama 2 - 0  
S. Diez - B. Kavcic 2 - 1  
T. Fabbiano - Y. Reuter 2 - 0  
T. Lamasine - M. Chiudinelli 1 - 2  
T. Smyczek - G. Clezar 0 - 2  
V. Millot - E. Lopez-Perez 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Mestach - J. Pegula 0 - 2  
A. Bogdan - Y. Bonaventure 2 - 1  
A. Hesse - F. Abanda 1 - 2  
A. Muhammad - C. Burger 2 - 0  
A. van Uytvanck - L. Hradecka 2 - 0  
C. Dolehide - M. Oudin 0 - 2  
C.C. Bellis - G. Min 2 - 0  
D. Vekic - A. Lim 2 - 1  
E. Hozumi - A. Anisimova 2 - 1  
F. Liu - R. Hogenkamp 1 - 2  
J. Cepelova - P. Kania 2 - 1  
J. Glushko - M. Imanishi 2 - 0  
J. Jaksic - N. Podoroska 1 - 2  
K. Kucova - A. Panova 2 - 0  
K.L. Zhang - K. Ahn 1 - 2  
Kr. Pliskova - A. Krunic 1 - 2  
L. Kerkhove - I. Shinikova 0 - 2  
M. Eguchi - M. Georges 0 - 2  
M. Georges - M. Oudin 2 - 1  
M. Minella - A. Sabalenka 2 - 0  
Mon. Gonzalez - I. Jorovic 2 - 0  
R. Ozaki - N-L. Han 2 - 0  
S. Aoyama - E. Kostova 1 - 2  
S. Karatantcheva - E. Mertens 1 - 2  
S.J. Jang - L. Robson 0 - 2  
T. Maria - J. Maleckova 2 - 1  
T. Moore - A. Lottner 1 - 2  
T. Mrdeza - T. Moore 0 - 2  
T. Smitkova - R. Peterson 0 - 2  
T. Townsend - O. Savchuk 2 - 0  
U.M. Arconada - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
V. Tomova - E. Alexandrova 2 - 1  
Y-Y. Duan - Mi. Kato 2 - 0  
Yux. Zhang - B. Haas 1 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - S. Johnson 2 - 0  
M. Baghdatis - R. Bautista-Agut 1 - 2  
P. Carreno-Busta - An. Kuznetsov 2 - 0  
R. Gasquet - J. Millman 0 - 2  
S. Querrey - V. Troicki 0 - 2  
Y-H. Lu - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Zimonjic N - Begemann A / Paes L 0 - 2  
Kuznetsov A / Robert S - Pavic M / Venus M 1 - 2  

 

2016.08.24.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 5 - 0  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 5 - 2  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 3 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 4 - 7  
Baltimore - Washington 8 - 1  
Chicago WS - Philadelphia 9 - 1  
Cincinnati - Texas 3 - 0  
LA Dodgers - San Francisco 9 - 5  
Miami - Kansas City 0 - 1  
Milwaukee - Colorado 6 - 4  
Milwaukee - Colorado (20:10) 7 - 1  
Minnesota - Detroit 3 - 8  
Oakland - Cleveland 9 - 1  
Oakland - Cleveland (21:35) 5 - 1  
Pittsburgh - Houston 7 - 1  
Pittsburgh - Houston (18:35) 4 - 5  
San Diego - Chicago Cubs 3 - 5  
San Diego - Chicago Cubs (21:40) 3 - 6  
Seattle - NY Yankees 1 - 5  
Seattle - NY Yankees (21:40) 0 - 5  
St. Louis - NY Mets 4 - 7  
Tampa Bay - Boston 1 - 2  
Toronto - LA Angels 7 - 2  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Lorenskog 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 3 - 3  
Amur Habarovszk - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 0 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Meersman - M.C. Nielsen (5. szakasz) 1 - 0  
N. Bonifazio - N. Arndt (5. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 5. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 95 - 101  
SM Beermen - Alaska Aces 106 - 103  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Belgium 55 - 58  
Magyarország - Ausztria 61 - 64  
Oroszország - Finnország 80 - 62  
Szlovénia - Macedónia 82 - 67  
Észtország - Ukrajna 55 - 72  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mimosas Abidjan - Al-Ahly (EGY) 0 - 0  
Zesco Utd. - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Burnley 0 - 0  
Fulham - Middlesbrough 1 - 1  
Morecambe - Bournemouth 1 - 2  
Sunderland - Shrewsbury 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 2 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - FC Köbenhavn 1 - 1  
Manchester City - Steaua Bukarest 1 - 0  
Mönchengladbach - Young Boys 6 - 1  
Rosztov - Ajax 4 - 1  
Salzburg - Dinamo Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Atlético GO 0 - 1  
Londrina - Goiás 0 - 1  
Sampaio Correa - Avai 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Kansas City 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Police United 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza FC - Antigua GFC 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - San Lorenzo 2 - 0  
Blooming - Junior de Barranquilla 0 - 2  
Dep. La Guaira - Emelec 4 - 2  
Real Garcilaso - Palestino 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Pardubice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Zapy - Sokolov 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PK-35 2 - 0  
Ilves - Rovaniemi PS 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 0 - 0  
GKS Tychy - Olimpia Grudziadz 1 - 1  
Miedz Legnica - Wigry Suwalki 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Pogon Siedlce - Kluczbork 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Gornik Zabrze 2 - 0  
Wisla Pulawy - Chrobry Glogow 3 - 4  
Znicz Pruszkow - Olsztyn 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Jelgava 0 - 0  
Metta/Lu - Ventspils 1 - 1  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 2 - 1  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Puskás Akadémia 5 - 0  
Cigánd - Soroksár 0 - 1  
Csákvár - Budaörs 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - Szeged 2011 1 - 1  
Nyíregyháza - Kozármisleny 0 - 4  
Siófok - Dorog 0 - 2  
Sopron - Kisvárda 1 - 1  
SZEOL - Szolnok 2 - 1  
Vác - Balmazújváros 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Levanger 4 - 3  
Fredrikstad - Asane 3 - 2  
Jerv - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
Kristiansund - Kongsvinger 1 - 2  
Ranheim - Sandnes Ulf 0 - 2  
Strömmen - KFUM Oslo 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 2 - 0  
Cser. Novorosszijszk - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Csita - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Dinamo Barnaul - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Dolgoprudny - Toszno 0 - 1  
Energomas Belgorod - Kubany Krasznodar 3 - 0  
Kaluga - Tambov 1 - 3  
Legion-Dynamo Makhachkala - Volgar Asztrahan 1 - 2  
Novokubanszk - Szpartak Nalcsik 0 - 2  
SFC CRFSO Szmolenszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Szahalin - SZKA Habarovszk 1 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - Himki 0 - 1  
Torpedo Moszkva - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Tyumeny - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Volga Uljanovszk - Szokol Szaratov 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Portimonense 0 - 0  
Covilha - Braga B 1 - 3  
Famalicao - Sporting CP B 1 - 1  
Gil Vicente - Viseu 0 - 0  
Porto B - Olhanense 2 - 1  
Uniao Madeira - Penafiel 0 - 0  
Vizela - Benfica B 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Frej Täby 4 - 2  
Enskede IK - Sirius 0 - 3  
Gamla Upsala - Hammarby 1 - 2  
Gnosjo IF - Helsingborg 0 - 4  
Karlstad BK - Örebro 0 - 4  
Lidköping - Trelleborg 0 - 2  
Lulea - AIK Stockholm 0 - 2  
Nykoping BIS - AFC Utd. Väsby 2 - 1  
Sandviken - Atvidaberg 1 - 2  
Smedby Ais - Djurgarden 1 - 5  
Söderhamns FF - Gefle 0 - 1  
Taby FK - Dalkurd 0 - 2  
Torslanda - Värnamo 0 - 2  
Utsikten - Falkenberg 0 - 4  
Vanersborgs FK - Jönköping Södra 2 - 0  
Viken - Degerfors 0 - 9  
Västeras - Norrköping 0 - 4  
Ytterhogdal - Syrianska 2 - 2  
Öster - GAIS 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al Nasr (UAE) 0 - 3  
FC Szöul - Shandong Luneng 3 - 1  
Strandröplabda (Long Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Crabb TA / Crabb T 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - DI Giantommaso R / Thiercy M 2 - 0  
Erdmann J / Poniewaz B - Backhaus T / Windscheif S 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Wanderley G / Santos Barbosa T 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Dollinger A / Schumann L 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Bryl M / Kujawiak K 2 - 1  
Pedlow S / O'Gorman G - Slick S / Burik M E 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Strandröplabda (Long Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Maximo C H / Silva Ramos A P 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Hester I / Day E 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Felisberta da Silva/Lima - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Gordon J / Wilkerson B 2 - 0  
Forrer I/ Verge-Depre - Perez Pazo O / Pazo Perez 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Valiente Amarilla M S / Filippo G 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Alves F / Alves J 2 - 1  
Klug G / Gallay A - Ross S / Carico L 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Fernandez Navarro A / Rib 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Flint B / Larsen K 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - XUE C / Tang N 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Hughes S / Claes K 2 - 1  
Van Gestel S / Van Der Vl - Flint B / Larsen K 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - XUE C / Tang N 1 - 2  
Walsh K / Ross A - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - M. Donati 1 - 2  
K. De Schepper - N. Langer 0 - 2  
M. Marterer - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - R. Vinci 0 - 2  
A. Radwanska - J. Ostapenko 2 - 0  
C. Garcia - K. Flipkens 0 - 2  
E. Svitolina - E. Rodina 2 - 0  
J. Larsson - S. Rogers 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Bertens K / Larsson J - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - R. Ramanathan 2 - 0  
A. Menendez-Maceiras - A. Karatsev 2 - 1  
A. Olivetti - S. Myneni 0 - 2  
A. van der Duim - S. Diez 0 - 2  
B. Kavcic - A. Krajicek 2 - 0  
C. Harrison - L. Saville 2 - 1  
D. Medvedev - P. Krstin 0 - 2  
D. Nguyen - A. Weintraub 0 - 2  
D. Popko - H. Moriya 2 - 0  
E. Lopez-Perez - M. Trungelliti 2 - 1  
I. Ivashka - N. Kicker 2 - 0  
J-P. Smith - T. Kamke 0 - 2  
J. Satral - C. Eubanks 2 - 0  
J. Souza - A. Whittington 2 - 0  
K. Coppejans - R. Shane 1 - 2  
K. Khachanov - M. Basic 2 - 0  
K. Kravchuk - S. Napolitano 2 - 0  
N. Basilashvili - M. Barton 1 - 2  
N. Milojevic - M. Krueger 1 - 2  
P. Sousa - M. Bachinger 0 - 2  
S. Darcis - T. Paul 2 - 0  
S. Kozlov - M. Berrer 1 - 2  
Y. Bai - N. Rubin    
Y. Sugita - A. Sidorenko 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - K. Muchova 2 - 1  
A. Kalinina - R. Peterson 1 - 2  
A. Panova - S. Celik 2 - 1  
A. van Uytvanck - A. Kudryavtseva 2 - 1  
C.C. Bellis - L. Gjorcheska 2 - 0  
E. Kulichkova - T. Townsend 0 - 2  
F. Abanda - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
G. Min - J. Boserup 2 - 0  
J. Cepelova - M. Zanevska 2 - 0  
J. Loeb - T. Smitkova 1 - 2  
J.B. Teichmann - Xin. Han 0 - 2  
K-C. Chang - L. Hradecka 1 - 2  
K. Kucova - S. Vickery 2 - 1  
Kr. Pliskova - T. Korpatsch 2 - 0  
M. Erakovic - Yaf. Wang 1 - 2  
M. Melnikova - Mi. Kato 0 - 2  
P. Leykina - O. Savchuk 0 - 2  
P.C. Goncalves - Ar. Rodionova 0 - 2  
S. Aoyama - B. Haddad Maia 2 - 0  
S. Reix - P. Kania 0 - 2  
S. Sharipova - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
Shi. Xu - E. Kostova 0 - 2  
U.M. Arconada - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
V. Strakhova - D. Pfizenmaier 2 - 0  
Y-Y. Duan - O. Jabeur 2 - 1  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Millman 1 - 2  
D.S. Schwartzman - Y-H. Lu 0 - 2  
F. Verdasco - T.H. Fritz 2 - 1  
J. Vesely - K. Anderson 2 - 0  
K. Edmund - V. Troicki 0 - 2  
L. Rosol - S. Johnson 0 - 2  
R. Gasquet - S. Robert 2 - 0  
Y-H. Lu - J. Sousa 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guccione C / Sa A - Begemann A / Paes L 0 - 2  
Lorenzi P / Peralta J - Kuznetsov A / Robert S 1 - 2  

 

2016.08.23.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 2 - 3  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 3 - 9  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 3 - 14  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 9 - 8  
Baltimore - Washington 4 - 3  
Milwaukee - Colorado 4 - 2  
Oakland - Cleveland 0 - 1  
Pittsburgh - Houston 1 - 3  
San Diego - Chicago Cubs 1 - 5  
Seattle - NY Yankees 7 - 5  
Tampa Bay - Boston 2 - 6  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Växjö 3 - 3  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Kosice 3 - 4  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Tappara 1 - 3  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - München 3 - 4  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - SaiPa 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 0 - 4  
Chomutov - Red Ice Martigny 6 - 2  
Litvínov - Karlovy Vary 2 - 3  
Malmö - AIK 4 - 0  
Mountfield HK - Brno 3 - 1  
Servette - Wolfsburg 2 - 4  
Zlín - Olomouc 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 0  
Barsz Kazany - Slovan Bratislava 2 - 1  
Lada Toljatti - Medvescak Zagreb 2 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Barisz Asztana 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 5  
Szocsi - Dinamo Riga 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Jokerit 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - SZKA Szentpétervár 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - S. Sanchez Gonz. (Vuelta - 4. szakasz) 1 - 0  
A. Valverde - C. Froome (Vuelta - 4. szakasz) 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - N.A. Quintana Rojas (Vuelta - 4.szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 4. szakasz    
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Mamelodi Sundowns 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Crewe 3 - 3  
Burton - Liverpool 0 - 5  
Chelsea - Bristol Rovers 3 - 2  
Crystal Palace - Blackpool 2 - 0  
Derby County - Carlisle 1 - 1  
Everton - Yeovil 4 - 0  
Exeter - Hull City 1 - 3  
Luton - Leeds 0 - 1  
Millwall - Nottingham 1 - 2  
Newcastle - Cheltenham 2 - 0  
Northampton - West Bromwich 2 - 2  
Norwich - Coventry 6 - 1  
Oxford Utd. - Brighton 2 - 4  
Peterborough - Swansea 1 - 3  
Preston - Oldham 2 - 0  
QPR - Rochdale 2 - 1  
Reading - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Scunthorpe - Bristol City 1 - 1  
Stevenage - Stoke 0 - 4  
Watford - Gillingham 1 - 1  
Wolverhampton - Cambridge Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Boca Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Celtic 2 - 0  
Legia Varsó - Dundalk 1 - 1  
Monaco - Villarreal 1 - 0  
Plzen - Ludogorec Razgrad 2 - 2  
Roma - Porto 0 - 3  
Labdarúgás (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - FTC 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Vitória 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - MAS Taborsko 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breclav - Ostrava 0 - 6  
SK Benesov - Usti nad Labem 2 - 4  
Trebic - Zlín 0 - 4  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Strasbourg 2 - 0  
Clermont - Creteil 2 - 1  
Le Havre - Chateauroux 2 - 5  
Lens - Paris FC 0 - 0  
Orleans - Laval 0 - 0  
Sochaux - Brest 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Bytovia Bytow 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Lokomotív Taskent 0 - 0  
Shanghai SIPG - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Infonet Tallinn 3 - 0  
Jalgpallikool Tammeka - Trans Narva 0 - 2  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 1 - 2  
Paide Linnameeskond - Rakvere Tarvas 7 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. De Paula - S. Tsitsipas 2 - 1  
G. Melzer - A. Pellegrino 2 - 0  
J. Mertl - T. Daniel 0 - 2  
L. Sonego - An. Martin 2 - 0  
N. Langer - M. Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - E. Vesnina    
B. Bencic - Ka. Pliskova    
B. Bencic - L. Tsurenko    
E. Makarova - A. Sevastova 2 - 0  
P. Kvitova - L. Chirico 2 - 1  
T. Bacsinszky - J. Larsson 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Jans-Ignacik / Wozniacki 2 - 1  
Hsieh S-W / Petkovic A - Melichar N / Sanchez M 2 - 1  
Medina G./Parra Santonja - Bondarenko K / Chuang C-J 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - L. Vanni 2 - 0  
A. Setkic - J. De Loore 0 - 2  
B. Mitchell - A. Montanes 0 - 2  
B. Rola - M. Chiudinelli 1 - 2  
D. Novikov - F. Gaio 2 - 1  
D. Wu - D. Perez Sanz 2 - 1  
E. Gerasimov - Q. Halys 0 - 2  
F. Arguello - G. Clezar 0 - 2  
F. Dancevic - R. Bemelmans 2 - 0  
Fucsovics M. - P. Polansky 2 - 1  
G. Barrere - A. Sarkissian 0 - 2  
H. Laaksonen - T-S. Kwiatkowski 2 - 1  
J. Kovalik - S. Groth 2 - 1  
J. Melzer - T. Sandgren 2 - 0  
J. Ward - Max. Gonzalez 0 - 2  
L. Djere - A. De Greef 2 - 0  
M. Ilhan - G. Andreozzi 0 - 2  
M. Tepavac - P. Gojowczyk 2 - 1  
O. Nedovyesov - M. Pecotic 2 - 1  
R. Harrison - C-M. Stebe 2 - 0  
R. Olivo - L. Giustino 0 - 2  
T. Fabbiano - A. Arnaboldi 2 - 1  
T. Lamasine - J. Zopp 2 - 0  
T. Monteiro - D. Brands 1 - 2  
T. Smyczek - A. Kudryavtsev 2 - 0  
V. Kirkov - Y. Reuter 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Mestach - E. Halbauer 2 - 1  
A. Anisimova - V. Cepede Royg 2 - 0  
A. Bogdan - H. Kuwata 2 - 0  
A. Lim - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
C. Burger - L. Dominguez Lino 2 - 1  
D. Jakupovic - I. Jorovic 0 - 2  
D. Vekic - K. Lykina 2 - 0  
E. Alexandrova - R. Anderson 2 - 1  
E. Hozumi - U. Radwanska 2 - 0  
F. Di Lorenzo - K. Ahn 1 - 2  
I. Khromacheva - F. Liu 1 - 2  
J. Jaksic - Jin.J. Lu 2 - 1  
K.L. Zhang - Y. Beygelzimer 2 - 0  
L. Kumkhum - E. Mertens 0 - 2  
M. Hibi - A. Sabalenka 0 - 2  
M. Krajicek - Mon. Gonzalez 1 - 2  
M. Minella - B. Stefkova 2 - 0  
N-L. Han - L. Zhu 2 - 0  
N. Abduraimova - J. Pegula 0 - 2  
N. Podoroska - O. Dodin 2 - 0  
N. Stojanovic - Y. Bonaventure 1 - 2  
O. Govortsova - A. Krunic 0 - 2  
R. Hogenkamp - D. Seguel 2 - 0  
R. Ozaki - C. Pella 2 - 0  
S. Karatantcheva - R. Sramkova 2 - 1  
S. Shapatava - A. Muhammad 0 - 2  
T. Paszek - V. Tomova 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - R. Bautista-Agut 1 - 2  
D. Dzumhur - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
G. Simon - D.S. Schwartzman 0 - 2  
J-L. Struff - P. Carreno-Busta 0 - 2  
J. Millman - A. Ramos 2 - 1  
M. Baghdatis - D. Young 2 - 1  
P. Cuevas - M. Jaziri 2 - 0  
P. Lorenzi - B. Fratangelo 1 - 2  
R. Gasquet - D. Evans 2 - 1  
S. Querrey - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
S. Robert - F. Delbonis 2 - 1  
Y. Nishioka - J. Millman 1 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Marrero D - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Erlich J / Gonzalez S - Butorac E / Lipsky S 2 - 1  
Kubot L / Zimonjic N - Monroe N / Young D 2 - 1  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Mansouri S / Seraphim C 2 - 1  

 

2016.08.22.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - LA Dodgers 9 - 18  
San Francisco - NY Mets 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva 3 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - M.A. Lopez Moreno (Vuelta - 3.szakasz) 1 - 0  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (Vuelta - 3. szakasz) 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - A. Valverde (Vuelta - 3. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana - 3. szakasz    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Botev Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Antofagasta 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Karmiotissza Polemidion 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - OB Odense 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - JJK Jyväskylä 5 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Red Star 93 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - F. Sittard 2 - 1  
Cambuur - De Graafschap 1 - 1  
Den Bosch - Volendam 2 - 5  
Dordrecht - NAC Breda 1 - 2  
Emmen - Almere City 2 - 0  
FC Eindhoven - Achilles'29 2 - 1  
Maastricht - Oss 3 - 0  
Telstar - Helmond 4 - 2  
Utrecht 2 - RKC Waalwijk 1 - 3  
Venlo - PSV 2 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Stjarnan 3 - 2  
Fylkir - ÍA Akranes 0 - 3  
Throttur Reykjavik - Valur 0 - 4  
Vikingur Reykjavik - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 1 - 0  
Dep. Cali - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - América 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Portland 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Sandefjord 2 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Offenbach - Hannover 2 - 2  
Paderborn - Sandhausen 1 - 2  
Trier - Dortmund 0 - 3  
Zwickau - Hamburg 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Gazovik Orenburg 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Botosani 0 - 0  
Poli Timisoara - Universitatea Craiova 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - UCAM Murcia 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Leganes 0 - 1  
Valencia - Las Palmas 2 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Xamax 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Varberg 3 - 0  
Örgryte - Ljungskile 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Sundsvall 4 - 0  
FF Malmö - Jönköping Södra 4 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Eskisehirspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Karabukspor 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Linnameeskond - Sillamae Kalev 2 - 5  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Cronulla Sharks 12 - 6  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - A. Ungur 0 - 2  
E. Ymer - E. Eremin 2 - 0  
M. Donati - F. Volandri 2 - 0  
P. Cachin - K. De Schepper 1 - 2  
Tenisz (Manerbio-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - L. Grigelis 0 - 2  
W. Trusendi - P. Martinez Portero 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - E. Bouchard 0 - 2  
A. Sevastova - N. Gibbs 2 - 0  
C. Wozniacki - J. Ostapenko 0 - 2  
E. Rodina - M. Sakkari 2 - 1  
E. Vesnina - C. Giorgi 2 - 0  
E. Vesnina - M. Keys    
K. Bertens - A. Kontaveit 0 - 2  
K. Day - A. Konjuh 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Liang C / Rosolska A 2 - 0  
Jurak D / Rodionova AN - Arruabarrena L / Knoll X 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - J. McGee 2 - 1  
D. Young - P-H. Herbert 2 - 0  
D.S. Schwartzman - M. Kukushkin 2 - 0  
J. Duckworth - M. Youzhny 1 - 2  
J. Vesely - T. Van Rijthoven 2 - 1  
K. Edmund - R. Ram 2 - 0  
M. Jaziri - R. Albot 2 - 0  
T. Kokkinakis - M. Youzhny    
T.H. Fritz - F. Tiafoe 2 - 0  
V. Estrella Burgos - L. Rosol 1 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Middelkoop M - Draganja M / Inglot D 1 - 2