Tippmix eredmények - 2016. augusztus 15-21.

2016-08-15
Tippmix eredmények - 2016. augusztus 15-21.
2016.08.21.
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiprop - R. Kwemoi (1500 m) 1 - 0  
C. Lowe - R. Beitia (női magasugrás) 0 - 1  
C. Semenya - Más (női 800 m) 1 - 0  
E. Kipchoge - S.K. Biwott (maraton)    
Jamaika - USA (4x400 m váltó) 0 - 1  
M. Farah - M. Edris (5000 m síkfutás) 1 - 0  
T. Röhler - A. Ruuskanen (gerelyhajítás) 1 - 0  
USA - Jamaika (női 4x400 m váltó) 1 - 0  
USA - Trinidad és Tobago (4x400 m váltó) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Melbourne Demons 78 - 58  
Essendon - Western Bulldogs 53 - 93  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 3 - 0  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 0  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 4 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 4 - 4  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 7 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 9 - 11  
Atlanta - Washington (19:35) 7 - 6  
Baltimore - Houston 2 - 12  
Baltimore - Houston (19:35) 3 - 5  
Chicago WS - Oakland 6 - 2  
Chicago WS - Oakland (20:10) 4 - 2  
Cincinnati - LA Dodgers 11 - 1  
Cincinnati - LA Dodgers (19:10) 0 - 4  
Cleveland - Toronto 5 - 6  
Cleveland - Toronto (19:10) 3 - 2  
Colorado - Chicago Cubs 2 - 9  
Colorado - Chicago Cubs (22:10) 11 - 4  
Detroit - Boston 2 - 3  
Detroit - Boston (19:08) 10 - 5  
Kansas City - Minnesota 10 - 0  
Kansas City - Minnesota (20:15) 2 - 1  
LA Angels - NY Yankees 1 - 5  
LA Angels - NY Yankees (21:35) 2 - 0  
Philadelphia - St. Louis 4 - 2  
Philadelphia - St. Louis (19:35) 0 - 9  
Pittsburgh - Miami 1 - 3  
Pittsburgh - Miami (19:35) 2 - 3  
San Diego - Arizona 1 - 2  
San Diego - Arizona (22:40) 9 - 1  
Seattle - Milwaukee 8 - 2  
Seattle - Milwaukee (22:10) 6 - 7  
Tampa Bay - Texas 8 - 2  
Tampa Bay - Texas (19:10) 8 - 4  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Frölunda 2 - 2  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Linköping 0 - 2  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Färjestad 1 - 2  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Rouen 4 - 0  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Tappara 4 - 1  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Lorenskog 3 - 3  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - SaiPa 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Südtirol Bolzano 6 - 1  
Schwenningen - Frankfurt 6 - 1  
Straubing - Nürnberg 1 - 4  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Arndt - J.P. Drucker (2. szakasz) 0 - 1  
N. Bonifazio - K. Sbaragli (2. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana - 2. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Mahindra Enforcers 88 - 97  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 101 - 87  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 88 - 89  
Szerbia - USA 66 - 96  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 72 - 84  
Németország - Lengyelország 80 - 61  
Portugália - Hollandia 71 - 70  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 28 - 26  
Lengyelország - Németország 25 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - Norwich 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tubize 4 - 1  
Saint-Gilloise - Lierse 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Anderlecht 2 - 2  
Gent - Westerlo 4 - 2  
Lokeren - Genk 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Bahia 0 - 3  
Goiás - Tupi MG 2 - 1  
Paysandu - Ceara 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Atlético PR 1 - 0  
Botafogo - Sport Recife 3 - 0  
Coritiba - Santos 2 - 1  
Figueirense - Cruzeiro 1 - 2  
Flamengo - Gremio 2 - 1  
Internacional - Sao Paulo 1 - 1  
Palmeiras - Ponte Preta 2 - 2  
Santa Cruz PE - Fluminense 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Colo Colo 2 - 2  
Palestino - San Luis de Quillota 3 - 4  
Universidad Catolica - Santiago Wanderers 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Anagenniszi Derinia 1 - 0  
AEZ Zakakiou - Ethnikosz Ahnasz 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Ceske Budejovice 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno 0 - 0  
Slavia Praha - Pribram 3 - 0  
Sparta Praha - Jablonec 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Köbenhavn - LFA Nyköbing 1 - 2  
Helsingor - Roskilde 2 - 0  
Köge - Fremad Amager 1 - 1  
Naestved - Vejle 0 - 3  
Vendsyssel - Fredericia 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bröndby 0 - 7  
Midtjylland - Sönderjyske 2 - 2  
Silkeborg - Viborg 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Suwon City 0 - 0  
Incheon - Jeju 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - FK Minszk 0 - 2  
Dinamo Minszk - BATE Boriszov 1 - 1  
Isloch - Vityebszk 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Szluck 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - KPV Kokkola 0 - 2  
Jaro - Jazz Pori 2 - 0  
Turku PS - Haka 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - PK-35 3 - 0  
Lahti - Inter Turku 1 - 2  
Mariehamn - HIFK 1 - 0  
Vaasa PS - Helsinki JK 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Marseille 2 - 1  
Paris SG - Metz 3 - 0  
St-Etienne - Montpellier 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Twente 3 - 4  
Heracles - Feyenoord 0 - 1  
Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Utrecht - AZ Alkmaar 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 2 - 4  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huginn - Thor Akureyri 1 - 2  
KA Akureyri - Leiknir R. 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Breidablik 1 - 1  
Vikingur Olafsvik - Fjölnir 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 2 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Kfar Saba 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Okayama 2 - 0  
Kyoto - Sapporo 0 - 0  
Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma 0 - 0  
Mito - Kamatamare Sanuki 3 - 2  
Nagasaki - Ehime 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Kitakyushu 1 - 6  
Tokushima - Tokyo Verdi 3 - 1  
Yamagata - Gifu 1 - 1  
Yamaguchi - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Yokohama FC - Shimizu SP 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Cerezo Osaka 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Akzhaiyk Ural 0 - 1  
Taraz - Atyrau 1 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Tobol Kostanay 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Ordabasy Shymkent 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Once Caldas 2 - 1  
Dep. Pasto - Atl. Huila 2 - 0  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Fortaleza - Atl. Bucaramanga 1 - 2  
Independiente SF - Independiente Medellin 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Envigado 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Yanbian 1 - 0  
Chongqing Lifan - Guangzhou R&F 4 - 5  
Henan Jianye - Hebei 1 - 0  
Jiangsu - Beijing Guoan 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Gornik Leczna 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlas 2 - 2  
Cruz Azul - Santos Laguna 3 - 1  
Leon - Queretaro 2 - 1  
Monarcas Morelia - Chiapas 3 - 2  
Necaxa - Tijuana 1 - 1  
Tigres - Pachuca 4 - 2  
UNAM Pumas - Monterrey 5 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Orlando 0 - 0  
D.C. United - New York 2 - 2  
Kansas City - Vancouver 2 - 0  
Montreal - Chicago 0 - 3  
New England - Columbus 0 - 2  
Philadelphia - Toronto 1 - 3  
Salt Lake - Dallas 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Vasas 1 - 1  
FTC - Mezőkövesd 2 - 2  
Haladás - Paks 3 - 1  
Honvéd - Gyirmót 0 - 0  
Videoton - Debrecen 5 - 1  
Újpest - MTK 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Csákvár 2 - 0  
Budaörs - Cigánd 3 - 0  
Cegléd - Vác 1 - 0  
Dorog - Mosonmagyaróvár 2 - 1  
Kozármisleny - Kisvárda 0 - 2  
Nyíregyháza - Siófok 1 - 0  
Soroksár - SZEOL 1 - 0  
Szeged 2011 - ZTE 0 - 0  
Szolnok - Békéscsaba 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Fredrikstad 2 - 2  
Kongsvinger - Strömmen 2 - 2  
Levanger - Jerv 1 - 2  
Ranheim - Kristiansund 0 - 1  
Raufoss - Hödd 2 - 0  
Sandnes Ulf - Bryne 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Asane 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Rosenborg 1 - 1  
Molde - Odd Grenland 4 - 2  
Sarpsborg - Strömsgodset 1 - 0  
Stabaek - Aalesund 3 - 0  
Start - Sogndal 1 - 1  
Tromsö - Viking Stavanger 2 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Bochum 2 - 2  
Bremer SV - Darmstadt 0 - 7  
Duisburg - Union Berlin 1 - 1  
Eintracht Norderstedt - Fürth 1 - 4  
Erzgebirge Aue - Ingolstadt 0 - 0  
Germ Egestorf/Langreder - Hoffenheim 0 - 6  
Hauenstein - Leverkusen 1 - 2  
Lotte - Bremen 2 - 1  
Magdeburg - E. Frankfurt 1 - 1  
Regensburg - Hertha BSC 1 - 1  
SG Wattenscheid - Heidenheim 1 - 2  
Unterhaching - Mainz 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 3 - 4  
Bologna - Crotone 1 - 0  
Chievo - Internazionale 2 - 0  
Empoli - Sampdoria 0 - 1  
Genoa - Cagliari 3 - 1  
Milan - Torino 3 - 2  
Palermo - Sassuolo 0 - 1  
Pescara - Napoli 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Szokol Szaratov 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Kubany Krasznodar 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Fakel Voronyezs 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Szpartak Nalcsik - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Tambov - Tyumeny 0 - 1  
Toszno - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Volgar Asztrahan - NyeftehimikNyizsnyekamszk 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 0  
Szpartak Moszkva - FK Krasznodar 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Altach 3 - 1  
Wolfsberg - Rapid Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Caballero de Zeb.Cue 1 - 2  
General Diaz - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Académica 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Nacional Madeira 2 - 0  
Benfica - Setúbal 1 - 1  
Feirense - Moreirense 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Middlesbrough 1 - 2  
West Ham - Bournemouth 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 5 - 1  
Voluntari - Pandurii 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Lugo 2 - 2  
Numancia - Levante 0 - 1  
Sevilla B - Girona 3 - 3  
Valladolid - Oviedo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - Lealtad 0 - 1  
Cultural Leonesa - Tudelano 1 - 1  
Guijuelo - Pontevedra 1 - 1  
Izarra - Ponferradina 2 - 0  
R. Santander - Palencia Balompie 1 - 0  
Somozas - Osasuna B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zamudio 3 - 0  
Ath. Bilbao B - Socuellamos 3 - 0  
Barakaldo - Toledo 3 - 0  
De Los Reyes - Gernika 2 - 1  
Mensajero - Real Union Irun 1 - 1  
Navalcarnero - Amorebieta 2 - 0  
UD Logrones - Leioa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Lleida 1 - 0  
Cornella - Villarreal B 1 - 0  
Mallorca B - Alcoyano 0 - 1  
Sabadell - Ebro 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Mancha Real 1 - 1  
La Hoya Lorca - La Roda 3 - 2  
Real Murcia - Merida 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Alavés 1 - 1  
Real Sociedad - Real Madrid 0 - 3  
Sp. Gijón - Ath. Bilbao 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Le Mont Lausanne 1 - 2  
Winterthur - Wohlen 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Sion 2 - 1  
Luzern - Thun 3 - 0  
Vaduz - St. Gallen 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Värnamo 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Gefle 1 - 1  
Hammarby - Göteborg 2 - 0  
Örebro - AIK Stockholm 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 5 - 0  
Cukaricki - Vojvodina 1 - 3  
Metalac Gornji Milanovac - Radnicki Nis 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Ruzomberok 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Celje 1 - 0  
Maribor - Aluminij Kidricevo 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Giresunspor 2 - 2  
Boluspor - Sivasspor 4 - 1  
Samsunspor - Adana Demirspor 0 - 0  
Sanliurfaspor - Ümraniyespor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Osmanlispor 0 - 0  
Genclerbirligi - Gaziantepspor 2 - 0  
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 1 - 0  
Kayserispor - Akhisar 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dnipro 4 - 0  
Vorszkla Poltava - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 0  
Zirka Kirovográd - Csernomorec Odessza 0 - 1  
Zorya Luganszk - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Aberystwyth 0 - 1  
Bangor City - Connah's Quay 0 - 2  
Cardiff Met University - Bala Town 0 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - D. Petrucci (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - S. Redding (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (Cseh Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - A. Iannone (Cseh Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Cseh Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Wakefield 40 - 8  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Toulon 28 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Parramatta Eels 28 - 18  
Sydney Roosters - St. George Illawarra 42 - 6  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Szerbia 3 - 1  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Brazília (Helyszín: Brazília) 0 - 3  
USA - Oroszország 3 - 2  
Strandröplabda (Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabathuler P / Gerson M - Berta F / Muller L 1 - 2  
Lohmann M / Schröder J - Berta F / Muller L 2 - 0  
Lohmann M / Schröder J - Metral Q / Zandbergen M 2 - 1  
Strandröplabda (Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Seyfferth S - Sinnema J / Stubbe J 0 - 2  
Eiholzer N / Gerson D - Egger I / Bieli Jorge V 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Cilic 0 - 2  
A. Murray - M. Raonic 2 - 0  
M. Cilic - G. Dimitrov 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - A. Kerber 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Vandeweghe C - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - T. Daniel 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - M. Marterer 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - D. Kasatkina 2 - 1  
S. Errani - E. Makarova 0 - 2  
S. Rogers - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski/MartinezSanchez - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Irigoyen M / Kalashnikova - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - A. Kontaveit 2 - 1  
A. Konjuh - J. Larsson 2 - 0  
A. Sevastova - K. Day 2 - 1  
C. Giorgi - M. Sakkari 0 - 2  
E. Rodina - N. Gibbs 0 - 2  
L. Tsurenko - L. Chirico    
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - B. Fratangelo 1 - 2  
G. Elias - D. Evans 0 - 2  
J-L. Struff - A. Seppi 2 - 0  
P-H. Mathieu - S. Robert 1 - 2  
Y-H. Lu - I. Marchenko 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fritz T / Ramos-Vinolas A - Garcia-Lopez G / Kontinen H 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - P. Chrysochos 2 - 0  
M. Berrer - J. McGee 0 - 2  
R. Albot - T. Van Rijthoven 2 - 0  
Y. Nishioka - L. Broady 2 - 0  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaibnazarov - L. Sotomayor Collazo (64 kg) 1 - 0  
S. Zoirov - M. Aloian (52 kg) 1 - 0  
T.V.J. Yoka - J. Joyce (+91 kg) 1 - 0  

 

2016.08.20.
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás) 1 - 0  
Jamaika - USA (női 4x100 m váltó) 0 - 1  
P. Fajdek - D. Nazarov (kalapácsvetés) 0 - 1  
Pars K. - D. Nazarov (kalapácsvetés) 0 - 1  
Pars K. - Kalapácsvetés    
S. Teferi - Y. Can (női 5000 m) 1 - 0  
USA - Jamaika (4x100 m váltó) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Gold Coast Suns 118 - 47  
Greater Western Sydney - Fremantle 129 - 37  
North Melbourne Kangaroos - Sydney Swans 76 - 85  
Port Adelaide - Adelaide Crows 94 - 109  
Richmond - St. Kilda 46 - 55  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 2 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 11 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 10 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 2 - 0  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 6 - 7  
Baltimore - Houston 8 - 15  
Chicago WS - Oakland 0 - 9  
Cincinnati - LA Dodgers 9 - 2  
Cleveland - Toronto 3 - 2  
Colorado - Chicago Cubs 7 - 6  
Detroit - Boston 2 - 10  
Kansas City - Minnesota 5 - 4  
LA Angels - NY Yankees 0 - 7  
Philadelphia - St. Louis 3 - 4  
Pittsburgh - Miami 5 - 6  
San Diego - Arizona 7 - 4  
San Francisco - NY Mets 8 - 1  
San Francisco - NY Mets (22:05) 5 - 9  
Seattle - Milwaukee 7 - 6  
Tampa Bay - Texas 2 - 6  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ligeti D. - F.S. Temengil (szabadfogás 125 kg) 1 - 0  
Ligeti D. - Szabadfogás 125 kg    
Veréb I. - A. Sadulaev (szabadfogás 86 kg) 0 - 1  
Veréb I. - P.F. Ceballos Fuentes (szabadfogás, 86 kg) 0 - 1  
Darts (Sydney Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - P. Wright (11 nyert leg-ig) 11 - 6  
P. Taylor - D. Chisnall (11 nyert leg-ig) 11 - 4  
P. Taylor - M. van Gerwen (11 nyert leg-ig) 11 - 9  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Plzen 0 - 3  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Linz 2 - 3  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Skelleftea 1 - 2  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Sheffield Steelers 8 - 1  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Zürich Lions 1 - 4  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Vítkovice 2 - 0  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - München 3 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Brynäs 1 - 2  
Ambri - SönderjyskE 2 - 3  
Düsseldorf - Herning 4 - 3  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. de Jonge - M. Beaumont (K1 200 m) 0 - 1  
Magyarország - Fehéroroszország (női K4 500 m) 1 - 0  
Magyarország - K4 1000 m    
Magyarország - Női K4 500 m    
Molnár P. - K1 200 m    
Németország - Csehország (K4 1000 m) 1 - 0  
Vasbányai/Mike - C2 1000 m    
Vasbányai/Mike - Silva/Queiroz dos Santos (C2 1000 m) 0 - 1  
Vasbányai/Mike - Torres/Jorge (C2 1000 m) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotto NL-Jumbo - Movistar (1. szakasz) 0 - 1  
Sky - BMC Racing (1. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana 2016 - 1. szakasz (csapat időfutam)    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Star Hotshots 85 - 69  
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 63 - 70  
USA - Spanyolország 101 - 72  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szerbia 61 - 87  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Ausztria 82 - 82, h.u. 94 - 95  
Lengyelország - Finnország 71 - 80  
Magyarország - Hollandia 81 - 88  
Németország - Oroszország 73 - 92  
Szlovénia - Nagy-Britannia 92 - 80  
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 19 - 22  
Hollandia - Norvégia 26 - 36  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Dánia 25 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Fleetwood 2 - 1  
Bradford - Coventry 3 - 1  
Bury - Oldham 0 - 1  
Millwall - Sheffield Utd. 2 - 1  
Northampton - Wimbledon 0 - 0  
Oxford Utd. - Peterborough 2 - 1  
Rochdale - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Scunthorpe - Gillingham 5 - 0  
Shrewsbury - Chesterfield 2 - 1  
Southend - Bristol Rovers 1 - 1  
Swindon - Port Vale 1 - 0  
Walsall - Charlton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Exeter 1 - 2  
Blackpool - Wycombe 0 - 0  
Cambridge Utd. - Carlisle 2 - 2  
Cheltenham - Doncaster 0 - 1  
Crawley - Barnet 1 - 1  
Grimsby - Leyton 1 - 2  
Hartlepool - Notts County 1 - 2  
Newport - Crewe 1 - 1  
Plymouth - Mansfield 2 - 0  
Portsmouth - Colchester 2 - 0  
Stevenage - Luton 2 - 1  
Yeovil - Morecambe 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Wolverhampton 1 - 3  
Blackburn - Burton 2 - 2  
Bristol City - Newcastle 0 - 1  
Derby County - Aston Villa 0 - 0  
Fulham - Cardiff 2 - 2  
Huddersfield - Barnsley 2 - 1  
Nottingham - Wigan 4 - 3  
QPR - Preston 0 - 2  
Reading - Brighton 2 - 2  
Rotherham - Brentford 1 - 0  
Sheffield Wed. - Leeds 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Chester 1 - 1  
Braintree - Aldershot 2 - 0  
Bromley - Gateshead 3 - 2  
Dover - Barrow 3 - 1  
Forest Green - York 2 - 1  
Lincoln - Southport 4 - 0  
North Ferriby Utd. - Torquay 1 - 0  
Solihull Moors - Guiseley 3 - 2  
Sutton Utd. - Macclesfield 2 - 0  
Tranmere - Maidstone Utd. 2 - 1  
Woking - Dag & Red 1 - 3  
Wrexham - Eastleigh 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - FC Bruges 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - St. Truiden 2 - 1  
Waasland Beveren - Mechelen 2 - 2  
Zulte Waregem - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Montana 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - CSZKA Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Oeste 1 - 1  
Bragantino - Vila Nova 2 - 2  
CRB - Londrina 0 - 1  
Joinville - Luverdense 1 - 1  
Nautico - Criciuma 0 - 1  
Parana - Brasil de Pelotas 0 - 2  
Vasco da Gama - Sampaio Correa 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Chapecoense 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Iquique 1 - 2  
Everton Vina Del Mar - Union Espanola 1 - 1  
O'Higgins - Dep. Temuco 1 - 0  
Universidad de Chile - Universidad de Concepcion 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Apollon Limasszol 0 - 3  
Omonia Nicosia - Ermisz Aradippou 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vlasim 1 - 0  
Sokolov - Prostejov 1 - 0  
Trinec - Zizkov 4 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Jihlava 1 - 0  
Karvina - Dukla Praha 2 - 1  
Plzen - Zlín 0 - 2  
Slovacko - Bohemians 1905 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Sangju Sangmu 1 - 0  
Suwon Bluewings - Jeonnam 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Naftan 3 - 0  
Torpedo Zogyino - Granit Mikasevicsi 5 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - GrIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Rovaniemi PS 3 - 1  
Seinäjoen JK - Ilves 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Amiens 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 0 - 1  
Lille - Dijon 1 - 0  
Lorient - Bastia 0 - 3  
Nantes - Monaco 0 - 1  
Rennes - Nancy 2 - 0  
Toulouse - Bordeaux 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 1 - 2  
Nijmegen - Heerenveen 2 - 1  
Roda - Vitesse 0 - 1  
Zwolle - PSV 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Istra 1 - 1  
Slaven Belupo - Osijek 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Keflavík 1 - 0  
Grindavik - HK Kopavogs 4 - 0  
Haukar - Leiknir F. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Haifa 3 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Ashdod 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka 3 - 0  
FC Tokyo - Yokohama FM 1 - 0  
Gamba Osaka - Vissel Kobe 0 - 1  
Jubilo Iwata - Sagan Tosu 1 - 1  
Kashima A. - Shonan Bellmare 1 - 0  
Kashiwa R. - Nagoya GE 3 - 1  
Omiya Ardija - Vegalta Sendai 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kofu 0 - 1  
Urawa RD - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Okzhetpes Kokshetau 0 - 2  
Kairat Almaty - Aktobe 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. La Equidad 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Cortulua 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Hangzhou Greentown 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Tianjin Teda - Shandong Luneng 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Kluczbork - GKS Tychy 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - Stal Mielec 3 - 1  
Olsztyn - GKS Katowice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Ruch Chorzow 1 - 1  
Legia Varsó - Arka Gdynia 1 - 3  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Riga FC 2 - 2  
Jelgava - Ventspils 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Dep. Toluca 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Los Angeles 1 - 0  
San Jose - Houston 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Haugesund 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Karlsruhe 2 - 1  
Babelsberg - Freiburg 0 - 4  
Drochtersen/Assel - Mönchengladbach 0 - 1  
Dynamo Dresden - RB Leipzig 2 - 2  
Essen - Bielefeld 2 - 2  
FSV Frankfurt - Wolfsburg 1 - 2  
Hallescher FC - Kaiserslautern 3 - 3  
Homburg - VfB Stuttgart 0 - 3  
Preussen Berlin - 1. FC Köln 0 - 7  
Rostock - Düsseldorf 0 - 3  
Viktoria Köln - Nürnberg 1 - 1  
Villingen - Schalke 1 - 4  
Würzburg - Braunschweig 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Fiorentina 2 - 1  
Roma - Udinese 4 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 1 - 1  
Honduras - Nigéria 2 - 3  
Olimpia 2016 - Labdarúgás    
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Tom Tomszk 3 - 0  
Ufa - Terek Groznij 1 - 3  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Ried 1 - 0  
Salzburg - Mattersburg 3 - 1  
St. Pölten - Sturm Graz 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - River Plate Asuncion 0 - 3  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Vizela 2 - 2  
Braga B - Cova Piedade 0 - 1  
Freamunde - Guimaraes B 0 - 1  
Leixoes - Porto B 1 - 2  
Olhanense - Covilha 0 - 0  
Portimonense - Uniao Madeira 2 - 0  
Santa Clara - Famalicao 2 - 1  
Sporting CP B - Fafe 2 - 4  
Viseu - Varzim 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Tondela 1 - 1  
Marítimo - Guimaraes 0 - 2  
Pacos Ferreira - Sporting CP 0 - 1  
Porto - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Liverpool 2 - 0  
Leicester - Arsenal 0 - 0  
Stoke - Manchester City 1 - 4  
Swansea - Hull City 0 - 2  
Tottenham - Crystal Palace 1 - 0  
Watford - Chelsea 1 - 2  
West Bromwich - Everton 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Targu Mures - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Partick Thistle 2 - 1  
Hearts - Inverness CT 5 - 1  
Rangers - Motherwell 2 - 1  
Ross County - Kilmarnock 2 - 0  
St. Johnstone - Celtic 2 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Ayr Utd. 3 - 0  
Greenock Morton - Dumbarton 1 - 1  
Queen of South - Falkirk 2 - 0  
Raith Rovers - Dunfermline 2 - 0  
St. Mirren - Hibernian 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Huesca 0 - 0  
Cordoba - Tenerife 1 - 0  
Elche - Rayo Vallecano 2 - 1  
Mallorca - Reus 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Burgos 2 - 1  
Caudal Deportivo - Ferrol 0 - 0  
Coruxo - Valladolid B 1 - 1  
Union Mutilvera - Celta Vigo B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Fuenlabrada 2 - 1  
Real Madrid B - Real Sociedad B 3 - 2  
Sestao River - Majadahonda 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Atl. Saguntino 3 - 1  
Eldense - L'Hospitalet 1 - 2  
Gava - Hercules 0 - 4  
Levante B - Atl. Baleares 0 - 1  
UE Llagostera - Espanyol B 1 - 1  
Valencia B - Prat 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Jumilla 1 - 0  
Cartagena - Linares 2 - 0  
Marbella - Rec. Huelva 3 - 1  
Melilla - El Ejido 2 - 0  
Real Jaen - Linense 5 - 2  
San Fernando - Cordoba B 0 - 2  
UD Extremadura - Villanovense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 6 - 2  
Granada - Villarreal 1 - 1  
Sevilla - Espanyol 6 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 3 - 2  
Wil - Servette 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 4 - 1  
Young Boys - Lausanne 7 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Sirius 1 - 0  
Frej Täby - Atvidaberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Kalmar 0 - 1  
Östersund - Djurgarden 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Al-Fateh - Al-Ahli (KSA) 0 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Nassr 1 - 0  
Al-Khaleej - Al-Ittihad (KSA) 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Novi Pazar 2 - 1  
Mladost Lucani - Vozdovac 0 - 1  
Napredak Krusevac - Javor Matis 3 - 1  
RAD Belgrád - Backa Palanka 2 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Partizan Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Trnava 1 - 1  
Senica - Podbrezova 0 - 1  
Slovan Bratislava - Zilina 1 - 0  
Tatran Presov - Zlate Moravce 1 - 0  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Koper - Kalcer Radomlje 3 - 0  
Rudar Velenje - HIT Gorica 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Manisaspor - Elazigspor 1 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Yeni Malatyaspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Alanyaspor 4 - 1  
Rizespor - Konyaspor 1 - 1  
Trabzonspor - Kasimpasa 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Volyn Lutszk 2 - 1  
Olimpik Doneck - Olekszandria 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - TNS 0 - 5  
Newtown - Carmarthen 4 - 2  
Rhyl - Cefn Druids 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ards 3 - 4  
Carrick - Ballinamallard Utd. 3 - 3  
Cliftonville - Dungannon 1 - 2  
Coleraine - Crusaders 1 - 1  
Linfield - Glenavon 4 - 0  
Portadown - Glentoran 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Rakvere Tarvas 4 - 0  
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka 3 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cork City 1 - 4  
Ringmahon Rangers - Cobh Ramblers 1 - 4  
UC Dublin - Janesboro 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Castleford 14 - 11  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Racing-Metro 15 - 9  
Castres - Section Paloise 28 - 11  
La Rochelle - Clermont 30 - 30  
Lyon - Brive 15 - 15  
Stade de France - Grenoble 54 - 20  
Toulouse - Montpellier 20 - 12  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 8 - 42  
Dél-Afrika - Argentína 30 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Melbourne Storm 18 - 38  
Newcastle Knights - Gold Coast Titans 6 - 26  
North Queensland Cowboys - New Zealand Warriors 34 - 6  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - USA 1 - 3  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 0  
Strandröplabda (Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Lohmann M / Schröder J 1 - 2  
Berta F / Muller L - Beeler N / Strasser A 2 - 1  
Breer F / Haussener Y - Metral Q / Zandbergen M 0 - 2  
Eglseer P / Schnetzer F - Berta F / Muller L 1 - 2  
Metral Q / Zandbergen M - Gabathuler P / Gerson M 0 - 2  
Willimann R / Zurgilgen R - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Strandröplabda (Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Seyfferth S - Graessli M / Sciarini T 2 - 1  
Egger I / Bieli Jorge V - Betz L / Seghers S 2 - 0  
Egger I / Bieli Jorge V - Caluori L / Steinemann E 2 - 1  
Eiholzer N / Gerson D - Behlen A / Seyfferth S 0 - 2  
Sinnema J / Stubbe J - Egger I / Bieli Jorge V 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - B. Tomic 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Nestor D / Pospisil V - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Halep 0 - 2  
Ka. Pliskova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
S. Halep - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görges J / Pliskova Ka - Hingis M / Vandeweghe C 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - T. Daniel 0 - 2  
P. Lorenzi - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Geens - M. Marterer 0 - 2  
F. Mayer - D. Masur 2 - 0  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - D.R. Collins 2 - 0  
A. Sevastova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
C. Witthöft - E. Rodina 0 - 2  
J. Larsson - V. Lepchenko 2 - 0  
K. Day - K. Flipkens 2 - 1  
Ka. Kozlova - A. Kontaveit 1 - 2  
L. Chirico - S. Cirstea 2 - 0  
L. Tsurenko - C. Buyukakcay 2 - 0  
M. Barthel - C. Giorgi 0 - 2  
M. Sakkari - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
N. Gibbs - K. Bondarenko    
N. Hibino - A. Konjuh 1 - 2  
Qia. Wang - M. Barthel 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Uspensky - L. Broady 1 - 2  
J. Duckworth - M. Mmoh 2 - 0  
M. Berrer - M. Middelkoop 2 - 1  
M. McDonald - J. McGee 0 - 2  
P. Chrysochos - A. Falla    
R. Albot - W. Spencer 2 - 0  
S. Mansouri - T. Van Rijthoven 1 - 2  
Y. Nishioka - L. Kubot 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - C. Long 0 - 2  
D. Lin - V. Axelsen 1 - 2  
Triatlon (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Jorgensen - H. Jenkins    
Olimpia 2016 - Triatlon, női    
Vízilabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2016 - Vízilabda    
Vízilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Spanyolország 8 - 9  
Horvátország - Szerbia 7 - 11  
Magyarország - Görögország 12 - 10  
Montenegró - Olaszország 10 - 12  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez - B. Melikuziev (75 kg) 1 - 0  
S. Stevenson - R. Ramirez (56 kg) 0 - 1  

 

2016.08.19.
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - L. Merritt (200 m síkfutás) 1 - 0  
B. Spotakova - T. Khaladovich (női gerelyhajítás) 1 - 0  
C. Martina - C. Lemaitre (200 m síkfutás) 0 - 1  
D. Muhammad - J. Russell (női 400 m gátfutás) 1 - 0  
D. Muhammad - Z. Hejnova (női 400 m gátfutás) 1 - 0  
J. Kovacs - R. Crouser (súlylökés) 0 - 1  
U. Bolt - Más (200 m síkfutás) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Hawthorn 92 - 67  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 2 - 0  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 6 - 4  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 0 - 3  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 2 - 8  
Baltimore - Houston 13 - 5  
Cincinnati - Miami 5 - 4  
Cleveland - Chicago WS 5 - 4  
Kansas City - Minnesota 8 - 1  
LA Angels - Seattle 6 - 4  
Philadelphia - LA Dodgers 5 - 4  
San Diego - Arizona 9 - 8  
San Francisco - NY Mets 10 - 7  
Darts (Sydney Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Chisnall (10 nyert leg-ig) 5 - 10  
G. Anderson - P. Taylor (10 nyert leg-ig) 2 - 10  
M. van Gerwen - K. Anderson (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
R. Mathewson - P. Wright (10 nyert leg-ig) 4 - 10  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Nagy-Britannia 3 - 3  
Németország - Új-Zéland 2 - 1  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Frölunda 1 - 2  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - JYP 1 - 4  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Färjestad 1 - 5  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Rouen 4 - 1  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Zug 3 - 8  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Lulea 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Frankfurt 5 - 0  
Nürnberg - Augsburg 4 - 0  
Ässät - Lukko 6 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - SM Beermen 98 - 92  
Tropang Texters - Phoenix Fuelmasters 124 - 117  
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 67 - 86  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - USA 76 - 82  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Bosznia-Hercegovina 69 - 75  
Montenegró - Belgium 77 - 77, h.u. 81 - 87  
Németország - Finnország 75 - 66  
Oroszország - Lengyelország 89 - 77  
Portugália - Magyarország 80 - 56  
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Oroszország 31 - 31  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 29 - 28  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Kapaz 2 - 2  
Zira - AZAL Baku 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lommel 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Charleroi 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Gorna Orjahovica - Dunav Ruse 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - CD Honduras 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - CD Dragon 6 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suchitepequez - Real Esteli 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Palestino 0 - 3  
Zamora - Barcelona Guayaquil 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 0 - 3  
Znojmo - Opava 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Mladá Boleslav 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Lyngby 2 - 1  
Nordsjaelland - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dinamo Breszt 0 - 4  
Slavia Mozír - Krumkacsi 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Bourg-Peronnas 3 - 1  
Auxerre - Clermont 0 - 1  
Brest - Valenciennes 3 - 2  
Laval - Ajaccio GFC 0 - 1  
Le Havre - Troyes 1 - 3  
Niort - Tours 1 - 4  
Sochaux - Orleans 0 - 0  
Strasbourg - Nimes 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Marseille Consolat 2 - 0  
Belfort - Chambly 0 - 0  
Boulogne - Chateauroux 1 - 1  
CA Bastia - Dunkerque 0 - 4  
Creteil - Beziers 0 - 3  
Les Herbiers - Pau 2 - 2  
Lyon Duchere - Concarneau 0 - 2  
Quevilly Rouen - Epinal 1 - 1  
Sedan - Paris FC 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Caen 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Den Bosch 5 - 2  
De Graafschap - Utrecht 2 3 - 1  
Dordrecht - Cambuur 0 - 1  
F. Sittard - Almere City 2 - 1  
Helmond - Achilles'29 1 - 2  
NAC Breda - Maastricht 1 - 2  
PSV 2 - Emmen 1 - 0  
RKC Waalwijk - FC Eindhoven 1 - 2  
Venlo - Oss 2 - 0  
Volendam - Telstar 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - ADO Den Haag 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - RNK Split 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Selfoss 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Shijiazhuang 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Miedz Legnica 1 - 0  
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszkow 1 - 1  
Gornik Zabrze - Pogon Siedlce 2 - 0  
Wigry Suwalki - Wisla Pulawy 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Wisla Plock 0 - 0  
TBB Nieciecza - Lech Poznan 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Spartaks Jurmala 1 - 3  
Rigas FS - Liepajas Metalurgs 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puskás Akadémia - Sopron 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Bodö/Glimt 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Bayern München 0 - 5  
Lübeck - St. Pauli 0 - 3  
Ravensburg - Augsburg 0 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 1 - 2  
Olimpia 2016 - Labdarúgás, női    
Svédország - Németország 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - BW Linz 2 - 1  
Horn - Wiener Neustadt 0 - 1  
LASK Linz - WSG Wattens 4 - 0  
Liefering - Kapfenberg 2 - 0  
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Gil Vicente 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Boavista 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Southampton 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Viitorul Constanta 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hamilton 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cadiz 1 - 1  
Mirandes - Getafe 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Eibar 2 - 1  
Malaga - Osasuna 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Faisaly 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Hilal (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Bandirmaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Bursaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Írország 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Paide Linnameeskond 1 - 0  
Sillamae Kalev - Flora Tallinn 1 - 4  
Trans Narva - Parnu Linnameeskond 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Bray 0 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shamrock Rovers 0 - 5  
Bohemians - Derry City 0 - 2  
St. Patrick's - Limerick 2 - 0  
Wexford Youths - Sligo 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - St. Helens 25 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Wests Tigers 40 - 10  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 3 - 1  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - USA 3 - 2  
Strandröplabda (Beachtour Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Willimann R / Zurgilgen R 2 - 0  
Breer F / Haussener Y - Lohmann M / Schröder J 0 - 2  
Strandröplabda (Beachtour Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Gerson D - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Graessli M / Sciarini T - Betz L / Seghers S 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Egger I / Bieli Jorge V 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Graessli M / Sciarini T 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Semenov K / Krasilnikov V - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Anderson 2 - 0  
M. Cilic - B. Coric    
M. Raonic - D. Thiem 2 - 0  
S. Johnson - G. Dimitrov 0 - 2  
T. Berdych - M. Cilic 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Dodig I / Melo M - Tomic B / Troicki V 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Nestor D / Pospisil V 1 - 2  
Pouille L / Tsonga J - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Raonic M / Zimonjic N - Klaasen R / Ram R    
Rojer J-J / Tecau H - Murray J / Soares B 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - J. Konta 2 - 1  
C. Suarez Navarro - A. Kerber 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - Babos T. 2 - 0  
Ka. Pliskova - S. Kuznetsova 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Chan H-C / Chan Y-J 1 - 2  
Hingis M / Vandeweghe C - Bertens K / Larsson J    
Hingis M / Vandeweghe C - Errani S / Suarez Navarro    
Irigoyen M / Kalashnikova - Chan H-C / Chan Y-J 1 - 2  
King V / Niculescu M - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Babos/Shvedova 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Babos/Shvedova 2 - 0  
Mirza S / Strycova B - Mchale C / Sanchez M 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - J. Mertl 2 - 0  
E. Ymer - G. Quinzi 1 - 2  
P. Lorenzi - F. Krajinovic 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - M. Sieber 2 - 0  
J. Janowicz - C. Geens 1 - 2  
M. Marterer - R. Carballes Baena 2 - 1  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - L. Tsurenko 0 - 2  
A. Beck - D. Allertova 2 - 0  
A. Konjuh - V. Golubic 2 - 1  
A. Kontaveit - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
A. Riske - V. Lepchenko 0 - 2  
A. Sasnovich - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
A. Sevastova - M. Linette 2 - 1  
C. Buyukakcay - S. Kenin 2 - 0  
C. Giorgi - P. Parmentier 2 - 0  
D. Hantuchova - K. Flipkens 1 - 2  
D. Kovinic - N. Hibino 0 - 2  
D.R. Collins - S. Vögele 2 - 1  
Day, Kayla - N. Broady 2 - 0  
E. Hamlin - N. Gibbs 0 - 2  
H. Watson - M. Sakkari 0 - 2  
J. Elbaba - K. Bondarenko 0 - 2  
K. Kucova - L. Arruabarrena-Vecino    
L. Chirico - L. Davis 2 - 0  
M. Duque Marino - Ka. Kozlova 0 - 2  
N. Osaka - J. Larsson 0 - 2  
S. Cirstea - S. Zheng 2 - 1  
Y. Putintseva - C. Witthöft 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - D. Lin 2 - 1  
V. Axelsen - C. Long 0 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Fu H / Zhang N 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
Xue. Li - N. Okuhara    
Vízilabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2016 - Vízilabda, női    
Vízilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 10 - 12  
Brazília - Kína 5 - 10  
Magyarország - Oroszország 12 - 12  
USA - Olaszország 12 - 5

 

2016.08.18.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Japán 3 - 1  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Reese - I. Spanovic (női távolugrás) 1 - 0  
B. Rollins - N. Ali (női 100 m gátfutás) 1 - 0  
E. Thompson - D. Schippers (női 200 m) 1 - 0  
K. Clement - A. Whyte (400 m gátfutás) 1 - 0  
K. Clement - Y. Copello (400 m gátfutás) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 6  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 6 - 1  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 13 - 5  
Atlanta - Minnesota 3 - 10  
Baltimore - Boston 1 - 8  
Chicago Cubs - Milwaukee 6 - 1  
Chicago Cubs - Milwaukee (20:20) 9 - 6  
Cincinnati - Miami 3 - 2  
Cleveland - Chicago WS 7 - 10  
Detroit - Boston (19:08) 4 - 3  
Detroit - Kansas City 1 - 4  
LA Angels - Seattle 3 - 4  
Philadelphia - LA Dodgers 2 - 7  
Texas - Oakland 6 - 2  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németh Zs. - G. Manyurova (női 75 kg) 0 - 1  
Németh Zs. - Női 75 kg    
Sastin M. - I. Trazhukova (női 63 kg) 0 - 1  
Sastin M. - Női 63 kg    
Darts (Sydney Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - S. Whitlock 6 - 2  
R. van Barneveld - K. Anderson 1 - 6  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Argentína 2 - 4  
Hollandia - Németország 1 - 1  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Nitra 2 - 1  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Mladá Boleslav 7 - 3  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Bern 1 - 3  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Skelleftea 2 - 2  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Sheffield Steelers 5 - 3  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Lugano 2 - 3  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Kärpät 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 6 - 2  
Ilves - Hämeenlinna 3 - 2  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 3 - 1  
Litvínov - Chomutov 7 - 4  
Olomouc - Karlovy Vary 1 - 2  
Slovan Bratislava - Zlín 5 - 2  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 3 - 6  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajdu J. - C1 200 m    
Hufnágel/Ceiner - K2 1000 m    
Hufnágel/Ceiner - Tomicevic/Zoric (K2 1000 m) 0 - 1  
I. Queiroz dos Santos - Q. Li (C1 200 m) 1 - 0  
Kozák D. - L. Carrington (női K1 500 m) 1 - 0  
Kozák D. - Női K1 500 m    
Molnár/Tótka - Grujic/Novakovic (K2 200 m) 1 - 0  
Molnár/Tótka - K2 200 m    
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Szerbia 68 - 54  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 83 - 86  
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 23 - 24  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Lengyelország 27 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Gimnasia LP 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Arabe Unido 2 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Tigres 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Municipal 1 - 0  
Cerro Porteno - Fenix Montevideo 2 - 0  
Huancayo - Dep. Anzoategui 1 - 0  
Jorge Wilstermann - Sol de America 1 - 1  
Real Garcilaso - SD Aucas 1 - 0  
Universidad Catolica - Real Potosi 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Hobro 1 - 4  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Liberec 0 - 1  
Arouca - Olympiakosz 0 - 1  
Astra Giurgiu - West Ham 1 - 1  
Austria Wien - Rosenborg 2 - 1  
Bröndby - Panathinaikosz    
Dinamo Tbiliszi - PAOK 0 - 3  
FC Asztana - BATE Boriszov 2 - 0  
Fenerbahce - Grasshoppers 3 - 0  
FK Krasznodar - Partizan Tirana 4 - 0  
Gabala - Maribor 3 - 1  
Gent - Shkendija Tetovo 2 - 1  
Göteborg - Qarabag Baku 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Sahtar Doneck 1 - 2  
Lokomotív Zagreb - Genk 2 - 2  
Maccabi TA - Hajduk Split 2 - 1  
Maribor - Gabala    
Midtjylland - Osmanlispor 0 - 1  
Panathinaikosz - Bröndby 3 - 0  
Sassuolo - Crvena zvezda 3 - 0  
Slavia Praha - Anderlecht 0 - 3  
Sönderjyske - Sparta Praha 0 - 0  
Trencin - Rapid Wien 0 - 4  
Vojvodina - AZ Alkmaar 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KTP 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Vikingur Reykjavik 7 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. Cali 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Utenis Utena 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Botosani 0 - 5  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Wehda 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Catalan Dragons 44 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Canterbury Bulldogs 20 - 10  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - USA 3 - 2  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 3 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bednarczuk/Seixas De Fr. 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Walsh K / Ross A 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J. Monaco 2 - 0  
B. Coric - R. Nadal 2 - 0  
B. Tomic - K. Nishikori 2 - 0  
F. Verdasco - M. Cilic 0 - 2  
G. Dimitrov - S. Wawrinka 2 - 0  
J-W. Tsonga - S. Johnson 0 - 2  
K. Anderson - R. Gasquet 2 - 0  
M. Raonic - Y. Sugita 2 - 1  
N. Kyrgios - B. Coric 1 - 2  
T. Berdych - M. Granollers 2 - 0  
Y. Sugita - N. Mahut 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Harrison R - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Bopanna R / Mergea F - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Butorac E / Fritz T - Dimitrov G / Wawrinka S    
Butorac E / Fritz T - Nestor D / Pospisil V 1 - 2  
Chardy J / Goffin D - Huey T / Mirnyi M 1 - 2  
Cuevas P / Granollers M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Baker B / Harrison R 2 - 1  
Johnson S / Querrey S - Tomic B / Troicki V    
Pouille L / Tsonga J - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Inglot D / Matkowski M 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. Suarez Navarro    
A. Radwanska - A. Petkovic 2 - 0  
A. Riske - S. Kuznetsova 1 - 2  
B. Strycova - A. Kerber 0 - 2  
Babos T. - D. Cibulkova 2 - 1  
D. Gavrilova - S. Halep 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - C. Vandeweghe 2 - 0  
J. Larsson - D. Cibulkova 1 - 2  
K. Mladenovic - A. Kerber 0 - 2  
M. Doi - Ka. Pliskova 0 - 2  
R. Vinci - C. Suarez Navarro 0 - 2  
T. Bacsinszky - L. Tsurenko 2 - 0  
T. Bacsinszky - S. Kuznetsova 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Savchuk - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
Atawo R / Spears A - Dabrowski/MartinezSanchez 2 - 1  
Atawo R / Spears A - Hozumi E / Kato M 2 - 1  
Davis L / Lepchenko V - Mchale C / Sanchez M 0 - 2  
Errani S / Suarez Navarro - Xu Y F / Zheng S 2 - 0  
Garcia C / Mladenovic K - King V / Niculescu M 1 - 2  
Gavrilova D / Kasatkina D - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Groenefeld A-L / Peschke - Görges J / Pliskova Ka 1 - 2  
Mirza S / Strycova B - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - L. Sonego 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - A. Collarini 2 - 0  
E. Ymer - L. Giustino 2 - 1  
M. Donati - T. Daniel 0 - 2  
P. Lorenzi - E. Eremin 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - A. Santillan 2 - 1  
A. Vasilevski - D. Masur 0 - 2  
F. Mayer - N. Kuhn 2 - 0  
SIEBER, MARC - J. Samper-Montana 2 - 1  
Tollaslabda (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chai B / Hong W - Ellis M / Langridge C 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Xue. Li 2 - 0  
N. Okuhara - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jung K E / Shin S C - Tang Y / YU Y 2 - 0  
Matsutomo M / Takahashi A - Pedersen/Rytter Juhl 2 - 1  
Triatlon (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brownlee - M. Mola    
Olimpia 2016 - Triatlon    
Vízilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Magyarország 4 - 13  
Görögország - Spanyolország 9 - 7  
Montenegró - Horvátország 8 - 12  
Olaszország - Szerbia 8 - 10  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. La Cruz - A. Niyazymbetov (81 kg) 1 - 0  

 

2016.08.17.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Németország 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Németország 3 - 0  
Olimpia 2016 - Asztalitenisz, női csapat    
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baji B. - 110 m gátfutás    
C. Kipruto - E. Kemboi (3000 m akadályfutás) 1 - 0  
G. Dibaba - F. Chepngetich Kipyegon (női 1500 m) 0 - 1  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás) 1 - 0  
O. McLeod - O. Ortega (110 m gátfutás) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 10 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3 - 1  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 7  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 9 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 5 - 7  
Atlanta - Minnesota 2 - 4  
Baltimore - Boston 3 - 5  
Cincinnati - Miami 6 - 3  
Cleveland - Chicago WS 3 - 1  
Colorado - Washington 6 - 2  
Colorado - Washington (21:10) 12 - 10  
Detroit - Kansas City 1 - 6  
Houston - St. Louis 5 - 8  
Houston - St. Louis (20:10) 2 - 8  
LA Angels - Seattle 7 - 6  
NY Yankees - Toronto 6 - 12  
NY Yankees - Toronto (19:05) 4 - 7  
Philadelphia - LA Dodgers 5 - 15  
San Francisco - Pittsburgh 3 - 4  
San Francisco - Pittsburgh (21:45) 5 - 6  
Tampa Bay - San Diego 15 - 1  
Tampa Bay - San Diego (19:10) 2 - 0  
Texas - Oakland 5 - 4  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 1 - 1  
Új-Zéland - Nagy-Britannia 0 - 3  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Sparta Praha 2 - 7  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 6  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 6  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 105 - 90  
NLEX Road Warriors - Mahindra Enforcers 82 - 81  
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 68 - 63  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Litvánia 90 - 64  
Spanyolország - Franciaország 92 - 67  
USA - Argentína 105 - 78  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Montenegró 73 - 77  
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Angola 31 - 27  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Franciaország 27 - 34  
Dánia - Szlovénia 37 - 30  
Németország - Katar 34 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Bolton 1 - 2  
Fleetwood - Oxford Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - QPR 3 - 2  
Cardiff - Blackburn 2 - 1  
Newcastle - Reading 4 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hapoel Beer Sheva 5 - 2  
Dundalk - Legia Varsó 0 - 2  
Ludogorec Razgrad - Plzen 2 - 0  
Porto - Roma 1 - 1  
Villarreal - Monaco 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Atlético GO 1 - 1  
Sampaio Correa - Goiás 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central FC - Kansas City 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Police United 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza FC - New York 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Tolima 1 - 0  
Emelec - Universitario 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Lara 2 - 1  
O'Higgins - Montevideo Wanderers 0 - 0  
Penarol - Sp. Luqueno 1 - 1  
Plaza Colonia - Blooming 1 - 0  
Uni. Catolica del Ecuador - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Velke Mezirici - Trinec 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Jeonbuk 1 - 3  
Jeonnam - FC Szöul 1 - 4  
Seongnam - Gwangju 0 - 1  
Suwon Bluewings - Pohang 1 - 1  
Suwon City - Jeju 5 - 3  
Ulsan - Sangju Sangmu 2 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - St-Etienne 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 2 - 2  
Shanghai Shenhua - Jiangsu 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 0 - 0  
Trakai - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Haladás 0 - 1  
Gyirmót - FTC 0 - 1  
Mezőkövesd - Újpest 0 - 2  
Paks - Diósgyőr 2 - 1  
Vasas - Honvéd 2 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Honduras 6 - 0  
Nigéria - Németország 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Nalcsik 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Lucs Vlagyivosztok 3 - 2  
Fakel Voronyezs - Himki 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 2 0 - 4  
Kubany Krasznodar - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tambov 2 - 1  
Szokol Szaratov - SZKA Habarovszk 2 - 3  
Tyumeny - Toszno 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dravograd - Krsko Posavlje 3 - 4  
Epic Postojna - Kalcer Radomlje 0 - 8  
Lenart - Rudar Velenje 0 - 4  
ND Beltinci - Aluminij Kidricevo 0 - 2  
NK Smarje - Koper 1 - 5  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kína 2 - 3  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 0 - 3  
Olaszország - Irán 3 - 0  
USA - Lengyelország 3 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsh K / Ross A - Bednarczuk/Seixas De Fr. 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Semenov K / Krasilnikov V 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - M. Baghdatis 2 - 0  
I. Karlovic - J. Monaco 0 - 2  
J-W. Tsonga - R. Opelka 2 - 0  
J. Donaldson - S. Wawrinka 1 - 2  
J. Millman - D. Thiem 0 - 2  
J. Vesely - M. Granollers 1 - 2  
M. Raonic - J. Isner 2 - 0  
M. Youzhny - K. Nishikori 0 - 2  
N. Mahut - R. Bautista-Agut 2 - 1  
Y. Sugita - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - S. Halep 0 - 2  
A. Petkovic - L. Safarova 2 - 1  
B. Bencic - Babos T. 0 - 2  
D. Vekic - J. Konta 0 - 2  
E. Svitolina - D. Gavrilova 0 - 2  
J. Larsson - I-C. Begu 2 - 1  
K. Bondarenko - K. Mladenovic 0 - 2  
M. Doi - C. McHale 2 - 1  
R. Vinci - T. Pironkova 2 - 0  
S. Williams - C. McHale    
V. Golubic - K. Nara 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jahn - R. Carballes Baena    
M. Marterer - Y. Mertens 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - T.C. Chou 2 - 0  
D. Lin - N.K. Srikanth 2 - 1  
R. Ouseph - V. Axelsen 0 - 2  
W.H. Son - C. Long 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - A. Yamaguchi 2 - 1  
Tollaslabda (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Zhang N / Zhao Y - XU C / MA J 2 - 0  
Vízilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 4 - 11  
Magyarország - USA 10 - 14  
Oroszország - Olaszország 9 - 12  
Spanyolország - Kína 11 - 6  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Conceicao - S. Oumiha (60 kg) 1 - 0  
S. Giyasov - D. Yeleussinov (69 kg) 0 - 1  

 

2016.08.16.
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Japán 1 - 3  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Felix - S. Miller (női 400 m síkfutás) 0 - 1  
C. Taylor - W. Claye (hármasugrás) 1 - 0  
D.L. Rudisha - A. Kipketer (800 m) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás) 1 - 0  
S. Perkovic - Y. Perez (női diszkoszvetés) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 4 - 6  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 2  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 0 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 10 - 6  
Cincinnati - Miami 3 - 6  
Colorado - Washington 4 - 5  
Detroit - Kansas City 1 - 3  
LA Angels - Seattle 2 - 3  
NY Yankees - Toronto 1 - 0  
San Francisco - Pittsburgh 5 - 8  
Tampa Bay - San Diego 8 - 2  
Texas - Oakland 5 - 2  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Ryu - Lőrincz T. (kötöttfogás 66 kg) 1 - 0  
Kiss B. - D. Timchenko (kötöttfogás 98 kg) 1 - 0  
Kiss B. - Kötöttfogás 98 kg    
Lőrincz T. - Kötöttfogás 66 kg    
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 5 - 2  
Belgium - Hollandia 3 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Argentína 3 - 2  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Mladá Boleslav 4 - 3  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Bern 3 - 6  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Ingolstadt 2 - 0  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Kärpät 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Red Star Kunlun 3 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 1 - 4  
Servette - Biel 4 - 5  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 6 - 1  
Szocsi - Jokerit (Helyszín: Helsinki) 5 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Zlín - Znojmo 6 - 2  
Ässät - Jukurit 2 - 1  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douchev-Janics N. - M. Walczykiewicz (női K1 200 m) 0 - 1  
Douchev-Janics N. - Női K1 200 m    
J. Dostal - M. Hoff (K1 1000 m) 1 - 0  
Kozák/Szabó - Női K2 500 m    
Kozák/Szabó - Weber/Dietze (női K2 500 m) 1 - 0  
L. Carrington - M. Walczykiewicz (női K1 200 m) 1 - 0  
S. Brendel - I. Queiroz dos Santos (C1 1000 m) 1 - 0  
Vasbányai H. - C1 1000 m    
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Horvátország 81 - 90  
Spanyolország - Argentína 92 - 73  
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szerbia 71 - 73  
Spanyolország - Törökország 64 - 62  
USA - Japán 110 - 64  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Tunézia 41 - 26  
Katar - Argentína 22 - 18  
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 23 - 32  
Spanyolország - Franciaország 23 - 23  
Svédország - Norvégia 20 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Shrewsbury 3 - 0  
Chesterfield - Walsall 2 - 0  
Coventry - Bury 0 - 0  
Gillingham - Swindon 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Bradford 1 - 2  
Oldham - Northampton 0 - 0  
Peterborough - Millwall 5 - 1  
Port Vale - Rochdale 1 - 0  
Sheffield Utd. - Southend 0 - 3  
Wimbledon - Scunthorpe 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Blackpool 1 - 1  
Carlisle - Cheltenham 1 - 1  
Colchester - Grimsby 3 - 2  
Crewe - Hartlepool 3 - 3  
Doncaster - Cambridge Utd. 1 - 0  
Exeter - Crawley 0 - 1  
Leyton - Stevenage 3 - 0  
Luton - Newport 2 - 1  
Mansfield - Yeovil 1 - 0  
Morecambe - Portsmouth 2 - 0  
Notts County - Plymouth 1 - 2  
Wycombe - Accrington 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Huddersfield 1 - 1  
Brentford - Nottingham 1 - 0  
Brighton - Rotherham 3 - 0  
Burton - Sheffield Wed. 3 - 1  
Leeds - Fulham 1 - 1  
Norwich - Bristol City 1 - 0  
Preston - Derby County 0 - 1  
Wigan - Birmingham 1 - 1  
Wolverhampton - Ipswich 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Chester 3 - 2  
Boreham - Tranmere 0 - 1  
Bromley - Aldershot 2 - 2  
Dag & Red - Lincoln 1 - 0  
Eastleigh - Dover 2 - 4  
Gateshead - York 6 - 1  
Macclesfield - Southport 3 - 1  
Maidstone Utd. - Braintree 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Guiseley 3 - 2  
Sutton Utd. - Torquay 2 - 0  
Woking - Forest Green 0 - 1  
Wrexham - Solihull Moors 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Vélez Sarsfield 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Rosztov 1 - 1  
Dinamo Zagreb - Salzburg 1 - 1  
FC Köbenhavn - APOEL Nicosia 1 - 0  
Steaua Bukarest - Manchester City 0 - 5  
Young Boys - Mönchengladbach 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar - Universidad de Concepcion 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Pribram 3 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSC - Helsingor 2 - 6  
Herlufsholm - LFA Nyköbing 0 - 4  
Tjaereborg - Vejle 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Reims 5 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fjardabyggd 0 - 0  
Huginn - Haukar 1 - 0  
Keflavík - KA Akureyri 0 - 0  
Leiknir R. - Grindavik 0 - 3  
Thor Akureyri - Selfoss 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Videoton 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Svédország 0 - 0  
Kanada - Németország 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Horn 2 - 1  
Kapfenberg - WSG Wattens 3 - 0  
Wacker Innsbruck - Liefering 1 - 1  
Wiener Neustadt - LASK Linz 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - GAIS 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFK Rosina - Senica 0 - 5  
TJ Kovo Belusa - Dunajska Streda 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Levadia Tallinn 1 - 2  
Paide Linnameeskond - Sillamae Kalev 1 - 3  
Parnu Linnameeskond - Infonet Tallinn 0 - 5  
Rakvere Tarvas - Flora Tallinn 1 - 4  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Franciaország 3 - 1  
Olaszország - Kanada 1 - 3  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Hollandia 1 - 3  
Japán - USA 0 - 3  
Oroszország - Szerbia 0 - 3  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maestrini / Rocha Antunes - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Liamin N / Barsouk D 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard S R / Diaz Gomez 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Gasquet 1 - 2  
D. Goffin - J. Tipsarevic    
D. Goffin - N. Basilashvili 2 - 0  
F. Fognini - J. Isner (Esőszünet) 0 - 2  
F. Lopez - M. Zverev (Esőszünet) 2 - 0  
F. Verdasco - A. Ramos 2 - 0  
G. Monfils - P. Carreno-Busta 2 - 0  
G. Simon - G. Dimitrov 0 - 2  
J. Sousa - B. Tomic 0 - 2  
M. Baghdatis - V. Pospisil 2 - 0  
M. Jaziri - J. Millman 1 - 2  
N. Kyrgios - L. Pouille 2 - 0  
S. Johnson - F. Delbonis (Esőszünet) 2 - 0  
T.H. Fritz - M. Youzhny 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Kubot L / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - Y. Putintseva 2 - 0  
A. Cornet - K. Bertens 2 - 0  
A. Riske - V. Flink 2 - 0  
B. Strycova - E. Bouchard (Esőszünet) 2 - 0  
D. Vekic - A. Ivanovic 2 - 0  
J. Ostapenko - Ka. Pliskova 0 - 2  
L. Chirico - Babos T. 0 - 2  
S. Zheng - C. McHale 0 - 2  
Shu. Zhang - L. Tsurenko 0 - 2  
T. Pironkova - D. Kasatkina 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Suarez Navarro - Olaru R / Voracova R 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Irigoyen M / Kalashnikova O 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - A. Ungur    
F. De Paula - T. Daniel 1 - 2  
L. Sonego - F.F. Silva 2 - 0  
R. Bellotti - M. Donati 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - O. Otte 2 - 0  
F. Mayer - A. Prudnikau 2 - 0  
I. Sijsling - A. Vasilevski    
M. Elgin - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chai B / Hong W - Goh V S / Tan W K 1 - 2  
Fu H / Zhang N - Ellis M / Langridge C 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Ji H. Sung 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Yih. Wang 2 - 0  
Xue. Li - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo M / Takahashi A - Jung K E / Shin S C 2 - 0  
Tang Y / YU Y - Pedersen/Rytter Juhl 1 - 2  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Zonderland - F. Hambüchen (nyújtó)    
O. Verniaiev - Hao You (korlát)    
S. Biles - A. Raisman (női talaj)    
Vízilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Kína 12 - 7  
Vízilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Horvátország 6 - 10  
Görögország - Olaszország 5 - 9  
Magyarország - Montenegró 9 - 9  
Szerbia - Spanyolország 10 - 7  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Tishchenko - V. Levit (91 kg) 1 - 0

 

2016.08.15.
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Japán 3 - 2  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wlodarczyk - Más (női kalapácsvetés) 1 - 0  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás) 1 - 0  
H.K. Jepkemoi - R. Jebet (női 3000 m akadályfutás) 0 - 1  
K. James - L. Merritt (400 m síkfutás) 1 - 0  
U. Bolt - J. Gatlin (100 m síkfutás) 1 - 0  
W. van Niekerk - K. James (400 m síkfutás) 1 - 0  
Y. Blake - T. Bromell (100 m síkfutás) 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 6  
Cleveland - Boston 2 - 3  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lőrincz V. - Kötöttfogás 85 kg    
M. Manukyan - Lőrincz V. (kötöttfogás, 85 kg) 0 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Új-Zéland 3 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Németország 1 - 2  
Új-Zéland - Ausztrália 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 4 - 4  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 2 - 4  
Jihlava - Karlovy Vary 3 - 4  
Lada Toljatti - Jugra Hanti-Manszijszk 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 6 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 2 - 3  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 3 - 0  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Venezuela 81 - 56  
Szerbia - Kína 94 - 60  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Brazília 69 - 86  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 33 - 30  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovénia 20 - 25  
Németország - Egyiptom 31 - 25  
Svédország - Brazília 30 - 19  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Angola 26 - 22  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 22 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Enyimba 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - Dynamo Dresden 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - JJK Jyväskylä 0 - 1  
Turku PS - EIF 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Lens 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Dordrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Fram 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Throttur Reykjavik 2 - 0  
Fjölnir - FH 0 - 1  
Stjarnan - KR 1 - 3  
ÍA Akranes - Vikingur Olafsvik 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thespakusatsu Gunma - Mito 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Dep. La Equidad - Dep. Pasto 4 - 0  
Once Caldas - Dep. Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Jagiellonia Bialystok 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Veracruz 1 - 1  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Toronto 1 - 1  
Seattle - Salt Lake 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Sandnes Ulf 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - SPAL Ferrara 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Amkar Perm 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Austria Lustenau 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Feirense 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - West Ham 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 3 - 1  
Universitatea Craiova - Municipal Studentesc Iasi 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Stars Basel - St. Gallen 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Atvidaberg 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Östersund    
Sundsvall - Hammarby 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Trans Narva 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 3 - 2  
Derry City - Cork City 0 - 0  
Longford Town - St. Patrick's 0 - 1  
Shamrock Rovers - Wexford Youths 3 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Melbourne Storm 22 - 8  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Egyiptom 3 - 0  
Lengyelország - Kuba 3 - 0  
Oroszország - Irán 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 0  
Japán - Argentína 3 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - K. Anderson    
B. Coric - B. Paire 2 - 1  
J. Benneteau - D. Ferrer 2 - 1  
J. Donaldson - N. Almagro 2 - 0  
P. Cuevas - S. Querrey 2 - 1  
R. Opelka - J. Chardy (esőszünet)    
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasquet R / Simon G - Inglot D / Matkowski M 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - D. Gavrilova 0 - 2  
J. Ostapenko - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - T. Monteiro 2 - 1  
L. Rosol - J. Millman 0 - 2  
M. Youzhny - B. Baker 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Cirstea 2 - 1  
A. Konjuh - A. Riske 1 - 2  
Babos T. - J. Brady 2 - 1  
D. Vekic - M. Duque Marino 2 - 0  
E. Bouchard - V. Golubic 2 - 0  
J. Loeb - K. Bondarenko 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Trinker - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Cordenons-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sancic - P. Martinez Portero 2 - 0  
S. Doumbia - W. Trusendi 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - M. Marterer 1 - 2  
J. Jahn - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
N. Langer - G. Gigounon 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Evans - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - L. Zetchiri 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - T.Y. Tai 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Jordan P / Susanto D 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Mateusiak R / Zieba N 2 - 0  
XU C / MA J - KIM H N / KO S H 2 - 0  
Zhang N / Zhao Y - Kazuno K / Kurihara A 2 - 0  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Petrounias - Yang Liu (gyűrű)    
S. Biles - L. Hernandez (női gerenda)    
S.G. Ri - D. Abliazin (ugrás)    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Magyarország 6 - 10  
Szerbia - Japán 12 - 8  
Vízilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Magyarország 8 - 8  
Brazília - USA 3 - 13  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A. - Női 10 km    
Risztov É. - Női 10 km    
Risztov É. - Olasz A. (női 10km) 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,