Tippmix eredmények - 2016. augusztus 1-7.

2016-08-01
Tippmix eredmények - 2016. augusztus 1-7.
2016.08.07.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ping Li - Pattantyús Á. 4 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.K. Doo - Póta G. 4 - 2  
M.S. Ri - Lovas P. 4 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - St. Kilda 51 - 122  
Fremantle - West Coast Eagles 64 - 110  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 3 - 8  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 5 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 8 - 7  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 7 - 6  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 6 - 15  
Arizona - Milwaukee (22:10) 9 - 3  
Chicago WS - Baltimore 4 - 2  
Chicago WS - Baltimore (20:10) 2 - 10  
Colorado - Miami 12 - 6  
Colorado - Miami (22:10) 7 - 10  
Detroit - NY Mets 6 - 5  
Detroit - NY Mets (19:08) 1 - 3  
Houston - Texas 2 - 3  
Houston - Texas (20:10) 3 - 5  
Kansas City - Toronto 4 - 2  
Kansas City - Toronto (20:15) 7 - 1  
NY Yankees - Cleveland 3 - 2  
Oakland - Chicago Cubs 1 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati 5 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 3 - 7  
San Diego - Philadelphia 9 - 7  
San Diego - Philadelphia (22:40) 5 - 6  
Seattle - LA Angels 8 - 6  
Seattle - LA Angels (22:10) 3 - 1  
St. Louis - Atlanta 5 - 13  
St. Louis - Atlanta (20:15) 3 - 6  
Tampa Bay - Minnesota 7 - 3  
Tampa Bay - Minnesota (19:10) 3 - 6  
Washington - San Francisco 1 - 7  
Washington - San Francisco (19:35) 1 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Új-Zéland 2 - 2  
Spanyolország - Brazília (Helyszín: Brazília) 7 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 5 - 0  
Kína - Németország 1 - 1  
Új-Zéland - Dél-Korea 4 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - India 2 - 2  
Nagy-Britannia - Ausztrália 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Dinamo Minszk - Dinamo Balasiha 6 - 1  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 1 - 2  
Mountfield HK - Pardubice 6 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 1 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 62 - 119  
Venezuela - Szerbia 62 - 86  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Litvánia 76 - 82  
Kosárlabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Törökország 61 - 56  
Fehéroroszország - Japán 73 - 77  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Spanyolország 59 - 65  
USA - Szenegál 121 - 56  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Magyarország 77 - 60  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Argentína 25 - 19  
Horvátország - Katar 23 - 30  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Brazília (Helyszín: Brazília) 32 - 34  
Svédország - Németország 29 - 32  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Angola 19 - 23  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Argentína 31 - 21  
Kézilabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Norvégia 31 - 31  
U20Horvátország - U20Franciaország 30 - 35  
U20Izland - U20Lengyelország 38 - 33  
U20Spanyolország - U20Németország 25 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Leeds 3 - 0  
Sheffield Wed. - Aston Villa 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Godoy Cruz 0 - 1  
Douglas Haig - San Lorenzo 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Antwerpen 1 - 1  
Lommel - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Kortrijk 5 - 1  
Gent - Genk 1 - 0  
Lokeren - Westerlo 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 2 - 2  
Slavia Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Santos 1 - 0  
Coritiba - Ponte Preta 3 - 1  
Figueirense - Sport Recife 1 - 1  
Internacional - Fluminense 2 - 2  
Palmeiras - Vitória 2 - 1  
Santa Cruz PE - Sao Paulo 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Karlsruhe 0 - 0  
Braunschweig - Würzburg 2 - 1  
Fürth - 1860 München 1 - 0  
Heidenheim - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Duisburg 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Regensburg 3 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Colo Colo 0 - 2  
Dep. Temuco - Dep. Iquique 1 - 3  
Union Espanola - Universidad de Concepcion 3 - 0  
Universidad de Chile - Antofagasta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Pardubice 3 - 0  
Zizkov - MAS Taborsko 1 - 1  
Znojmo - Ostrava 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Jihlava 1 - 1  
Plzen - Bohemians 1905 1 - 1  
Pribram - Mladá Boleslav 0 - 1  
Teplice - Sparta Praha 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - AB Gladsaxe 2 - 1  
Helsingor - Fremad Amager 2 - 0  
Köge - LFA Nyköbing 3 - 0  
Naestved - Hobro 3 - 0  
Skive - Roskilde 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Bröndby 3 - 3  
Nordsjaelland - Aalborg 1 - 2  
Sönderjyske - FC Köbenhavn 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dinamo Breszt 0 - 1  
Nyeman Grodno - Krumkacsi 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 3 - 2  
Bremen - Chelsea 2 - 4  
Napoli - Monaco 5 - 0  
Schalke - Fiorentina 3 - 1  
Southampton - Ath. Bilbao 1 - 0  
West Ham - Juventus 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - EIF 5 - 0  
Jazz Pori - GrIFK 3 - 2  
KTP - KPV Kokkola 5 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 2 - 2  
Mariehamn - HIFK 2 - 5  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heerenveen 2 - 2  
Groningen - Feyenoord 0 - 5  
Roda - Heracles 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Ajax 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 4 - 0  
Inter Zapresic - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tractor Tabriz - Paykan 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - ÍA Akranes 4 - 0  
Fylkir - Valur 2 - 2  
Vikingur Olafsvik - ÍBV 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yokohama FC 2 - 3  
Gifu - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
JEF United Chiba - Ehime 0 - 0  
Kyoto - Tokyo Verdi 2 - 0  
Machida Zelvia - Yamaguchi 2 - 3  
Matsumoto Yamaga - Mito 0 - 0  
Okayama - Tokushima 1 - 0  
Roasso Kumamoto - Nagasaki 1 - 2  
Sapporo - Shimizu SP 3 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Yamagata 2 - 0  
Zweigen Kanazawa - Kitakyushu 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - FC Asztana 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Envigado 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Atl. Huila 0 - 0  
Dep. Pasto - Cortulua 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Bucaramanga 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Katowice 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Piast Gliwice 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Queretaro 0 - 0  
Cruz Azul - Tijuana 1 - 2  
Dep. Toluca - Pachuca 2 - 0  
Leon - Monterrey 0 - 3  
Monarcas Morelia - Atlas 3 - 2  
Necaxa - UNAM Pumas 2 - 2  
Tigres - Chiapas 1 - 0  
Veracruz - América 2 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Vancouver 2 - 0  
D.C. United - Philadelphia 2 - 2  
Montreal - Houston 1 - 0  
Portland - Kansas City 3 - 0  
Salt Lake - Chicago 3 - 1  
Toronto - New England 4 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Videoton 0 - 4  
Mezőkövesd - Debrecen 0 - 1  
MTK - Haladás 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Balmazújváros 0 - 1  
Cigánd - Szeged 2011 0 - 7  
Csákvár - Dorog 1 - 1  
Kisvárda - Soroksár 3 - 0  
Kozármisleny - Mosonmagyaróvár 0 - 0  
Puskás Akadémia - Szolnok 4 - 2  
Sopron - Budaörs 1 - 0  
SZEOL - Cegléd 2 - 1  
ZTE - Siófok 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Bryne 3 - 0  
Kongsvinger - Hödd 2 - 1  
Kristiansund - Strömmen 2 - 0  
Levanger - Fredrikstad 1 - 0  
Mjöndalen - Ullensaker/Kisa 0 - 0  
Ranheim - Jerv 1 - 4  
Raufoss - Asane 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Strömsgodset 1 - 0  
Sarpsborg - Valerenga 0 - 2  
Sogndal - Viking Stavanger 1 - 2  
Stabaek - Haugesund 0 - 1  
Start - Odd Grenland 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cosenza 1 - 0  
Bassano - Avellino 2 - 0  
Benevento - Salernitana 0 - 0  
Brescia - Pisa 0 - 2  
Cesena - Arezzo 2 - 0  
Cittadella - Cremonese 1 - 1  
Entella - Ancona 2 - 0  
Frosinone - Como 3 - 0  
Latina - Matera 1 - 0  
Novara - Juve Stabia 2 - 1  
Perugia - Alessandria 1 - 0  
SPAL Ferrara - Messina 2 - 0  
Ternana - Pordenone 0 - 0  
Trapani - USD 1913 Seregno Calcio 3 - 0  
Vercelli - Reggiana 3 - 1  
Vicenza - Casertana 4 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Mexikó 1 - 5  
Németország - Dél-Korea 3 - 3  
Labdarúgás (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Algéria 2 - 1  
Honduras - Portugália 1 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Svédország 5 - 1  
Dél-Afrika - Kína 0 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Új-Zéland 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Gazovik Orenburg - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - Tom Tomszk 2 - 2  
Rosztov - Ural Jekatyerinburg 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Rapid Wien 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Rubio 1 - 0  
Nacional Asuncion - General Diaz 1 - 2  
River Plate Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Porto B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Viitorul Constanta 2 - 1  
Poli Timisoara - Pandurii 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Celtic 1 - 2  
St. Johnstone - Aberdeen 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Le Mont Lausanne 1 - 2  
Xamax - Wil 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Vaduz 0 - 2  
Luzern - Basel 2 - 3  
St. Gallen - Grasshoppers 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Värnamo 5 - 0  
Syrianska - Trelleborg 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Häcken 2 - 4  
FF Malmö - AIK Stockholm 2 - 0  
Hammarby - Kalmar 2 - 1  
Norrköping - Örebro 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Vojvodina 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Zilina 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Domzale 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Zirka Kirovográd 4 - 2  
Sahtar Doneck - Olekszandria 1 - 0  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Zorya Luganszk - Csernomorec Odessza 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - New Zealand Warriors 14 - 24  
Wests Tigers - North Queensland Cowboys 26 - 14  
Rögbi (Super League, Super 8s, Qualif)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Huddersfield 28 - 12  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Mexikó 3 - 1  
Olaszország - Franciaország 3 - 0  
USA - Kanada 0 - 3  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Argentína 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Olaszország 3 - 0  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Lir. Ding    
P. Svidler - F. Caruana    
V. Anand - H. Nakamura    
V. Topalov - M. Vachier-Lagrave    
W. So - L. Aronian    
Strandröplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Naceur M A / Belhaj Salah C 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GoncalvesOliveira/Solberg - Gonzalez Bayard S R / Diaz Gomez 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nummerdor R / Varenhorst - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Huber A / Seidl R 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosinska K / Brzostek M - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forrer I/ Verge-Depre - Wang F / Yue Y 1 - 2  
Walsh K / Ross A - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavan S / Bansley H - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - N. Kyrgios 0 - 2  
J. Isner - R. Opelka 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Molteni A / Zeballos H 0 - 2  
Demoliner M / Garcia-Lope - Brunstrom J / Siljestrom A 0 - 2  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - J. Souza 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - S. Darcis 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Falla 0 - 2  
A. Weintraub - D. Garza 2 - 0  
C. Ramirez Utermann - J.I. Londero 0 - 2  
J. Donaldson - R. Lindstedt    
J.I. Batalla Diez - M. Sanchez Montemayor 1 - 2  
L. Patino - A. Sarkissian 0 - 2  
M. Zverev - M. Pavic 2 - 1  
N. Rubin - F. Cabrera 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. King - Y-Y. Duan 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / LU J-J - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 1  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - L. Rosol 2 - 1  
D. Brown - T. Bellucci    
D. Ferrer - D. Istomin 2 - 0  
F. Fognini - V. Estrella Burgos 2 - 1  
G. Monfils - V. Pospisil 2 - 0  
G. Müller - J. Janowicz 2 - 1  
J. Sousa - R. Haase 2 - 0  
R. Albot - T. Gabashvili 2 - 1  
R. Bautista-Agut - An. Kuznetsov    
R. Dutra da Silva - T. Fabbiano 2 - 0  
R. Nadal - F. Delbonis 2 - 0  
S. Groth - D. Goffin 0 - 2  
V. Troicki - A. Murray 0 - 2  
Y-H. Lu - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kohlschreiber P / Struff - Martin A / Zelenay I    
Melo M / Soares B - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Peralta J / Podlipnik-Cas - Johnson S / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - R. Vinci 2 - 0  
C. Garcia - T. Pereira 2 - 0  
C. Wozniacki - L. Hradecka 2 - 0  
C. Wozniacki - S-W. Hsieh    
E. Makarova - C. Buyukakcay 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - J. Jankovic    
J. Larsson - A. Cornet 1 - 2  
L. Siegemund - T. Pironkova 2 - 1  
M. Doi - Y. Shvedova 2 - 0  
M. Duque Marino - A. Kerber 0 - 2  
M. Puig - P. Hercog 2 - 0  
N. Hibino - I-C. Begu 2 - 1  
P. Kvitova - Babos T. 2 - 0  
S. Kuznetsova - Qia. Wang 2 - 1  
S. Stosur - J. Ostapenko 2 - 1  
S. Vogt - J. Konta 0 - 2  
S. Williams - D. Gavrilova 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Hingis M - Gavrilova D / Stosur S 2 - 1  
Hlavackova/Hradecka - Savchuk O / Svitolina E 2 - 1  
Jans-Ignacik K / Kania P - Bouchard E / Dabrowski G 1 - 2  
Kichenok / Kichenok - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Mattek-Sands B / Vandeweg 0 - 2  
Muguruza / Suarez Navarro - Goncalves P C / Pereira T 2 - 0  
Peng S / Zhang S - Mirza S / Thombare P G 2 - 1  
Shvedova Y / Voskoboeva G - Chuang C J / Hsieh S W    
Williams S / Williams V - Safarova L / Strycova B 0 - 2  
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 8 - 7  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró 4 - 7  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S.D. Cissokho - Bacskai B. (69 kg) 1 - 0  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA (női 4x100 m gyorsváltó) 1 - 0  
Bernek P. - 400 m gyors    
D. Seto - K. Hagino (400 m vegyes) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 400 m vegyes    
Sun Yang - M. Horton (400 m gyors) 0 - 1  
Verrasztó D. - 400 m vegyes    
Verrasztó D. - C. Kalisz (400 m vegyes) 0 - 1

 

2016.08.06.
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pattantyús Á. - K. Gerassimenko 4 - 1  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovas P. - N. El-Dawlatly 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Greater Western Sydney 84 - 92  
Melbourne Demons - Hawthorn 110 - 81  
Sydney Swans - Port Adelaide 100 - 33  
Western Bulldogs - North Melbourne Kangaroos 61 - 47  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 8  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 0 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 7 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 2 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 6 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 3 - 2  
Chicago WS - Baltimore 5 - 7  
Colorado - Miami 3 - 5  
Detroit - NY Mets 4 - 3  
Houston - Texas 5 - 0  
Kansas City - Toronto 3 - 4  
LA Dodgers - Boston 0 - 9  
LA Dodgers - Boston (22:05) 3 - 0  
NY Yankees - Cleveland 13 - 7  
NY Yankees - Cleveland (19:05) 2 - 5  
Oakland - Chicago Cubs 2 - 7  
Oakland - Chicago Cubs (22:05) 0 - 4  
Pittsburgh - Cincinnati 3 - 2  
San Diego - Philadelphia 4 - 5  
Seattle - LA Angels 6 - 4  
St. Louis - Atlanta 1 - 0  
Tampa Bay - Minnesota 2 - 6  
Washington - San Francisco 5 - 1  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernoviczki É. - Női 48 kg    
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 2 - 1  
Belgium - Nagy-Britannia 4 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 3 - 3  
India - Írország 3 - 2  
Kanada - Németország 2 - 6  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szeversztal Cserepovec 4 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Pardubice 7 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 4  
Kerékpár (Olimpia,országúti mezőnyvers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - V. Nibali 1 - 0  
C. Froome - J. Alaphilippe 0 - 1  
D. Martin - W. Poels 1 - 0  
Olimpia 2016 - Kerékpár, országúti mezőnyverseny    
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 87 - 66  
Kosárlabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 66 - 84  
Törökország - Franciaország 39 - 55  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kanada 68 - 90  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Macedónia 74 - 78  
Finnország - Németország 86 - 79  
Lengyelország - Hollandia 82 - 64  
Oroszország - Grúzia 94 - 62  
Szlovénia - Belgium 89 - 59  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Spanyolország 19 - 25  
Norvégia - Brazília (Helyszín: Brazília) 28 - 31  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 14 - 18  
Oroszország - Dél-Korea 30 - 25  
Kézilabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Magyarország 29 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Sheffield Utd. 1 - 0  
Bradford - Port Vale 0 - 0  
Bury - Charlton 2 - 0  
Millwall - Oldham 3 - 0  
Northampton - Fleetwood 1 - 1  
Oxford Utd. - Chesterfield 1 - 1  
Rochdale - Peterborough 2 - 3  
Scunthorpe - Bristol Rovers 3 - 1  
Shrewsbury - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Southend - Gillingham 1 - 3  
Swindon - Coventry 1 - 0  
Walsall - Wimbledon 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Doncaster 3 - 2  
Blackpool - Exeter 2 - 0  
Cambridge Utd. - Barnet 1 - 1  
Cheltenham - Leyton 1 - 1  
Crawley - Wycombe 1 - 0  
Grimsby - Morecambe 2 - 0  
Hartlepool - Colchester 1 - 1  
Newport - Mansfield 2 - 3  
Plymouth - Luton 0 - 3  
Portsmouth - Carlisle 1 - 1  
Stevenage - Crewe 1 - 2  
Yeovil - Notts County 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Cardiff 0 - 0  
Blackburn - Norwich 1 - 4  
Bristol City - Wigan 2 - 1  
Derby County - Brighton 0 - 0  
Huddersfield - Brentford 2 - 1  
Ipswich - Barnsley 4 - 2  
Nottingham - Burton 4 - 3  
Reading - Preston 1 - 0  
Rotherham - Wolverhampton 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Aldershot 1 - 0  
Boreham - Forest Green 1 - 0  
Bromley - Tranmere 0 - 2  
Dag & Red - Southport 3 - 0  
Eastleigh - Guiseley 2 - 1  
Gateshead - Chester 3 - 0  
Macclesfield - Torquay 2 - 0  
Maidstone Utd. - York 1 - 1  
North Ferriby Utd. - Braintree 0 - 0  
Sutton Utd. - Solihull Moors 1 - 3  
Woking - Lincoln 1 - 3  
Wrexham - Dover 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Neftcsi Baku 0 - 2  
Zira - Sumqayit 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Saint-Gilloise 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mechelen 0 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Charleroi 0 - 1  
Standard Liege - St. Truiden 2 - 0  
Waasland Beveren - Zulte Waregem 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 4 - 1  
Vereja - CSZKA Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Union Berlin 2 - 1  
Dynamo Dresden - Nürnberg 1 - 1  
Sandhausen - Düsseldorf 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Holstein Kiel 1 - 0  
FSV Frankfurt - Erfurt 0 - 1  
Hallescher FC - Chemnitz 1 - 1  
Lotte - Wehen 0 - 0  
Paderborn - Mainz Amatőr 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Santiago Wanderers 1 - 1  
O'Higgins - Universidad Catolica 1 - 1  
Palestino - Huachipato 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Usti nad Labem 2 - 1  
Sokolov - Vlasim 2 - 2  
Trinec - Ceske Budejovice 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Jablonec 1 - 2  
Karvina - Brno 1 - 1  
Slovacko - Dukla Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Viborg 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Granit Mikasevicsi 3 - 2  
Slavia Mozír - Naftan 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Genoa 1 - 2  
Bordeaux - Osasuna 1 - 1  
Crotone - Atl. Madrid 0 - 2  
Crystal Palace - Valencia 3 - 1  
Everton - Espanyol 0 - 1  
Hamburg - Stoke 1 - 0  
Hoffenheim - Chievo 2 - 0  
Palermo - Marseille 1 - 1  
Porto - Villarreal 1 - 0  
Swansea - Rennes 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Oulu 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Inter Turku 0 - 0  
PS Kemi - PK-35 2 - 1  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Amiens 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Go Ahead Eagles 3 - 0  
Twente - Excelsior 1 - 2  
Utrecht - PSV 1 - 2  
Willem II - Vitesse 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Barcelona 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Persepolis 0 - 1  
Naft Tehran - Padideh Mashhad 3 - 0  
Saba Qom - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Sepahan - Esteghlal K. 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Fjardabyggd 2 - 1  
Leiknir F. - Grindavik 1 - 4  
Thor Akureyri - HK Kopavogs 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vissel Kobe 1 - 0  
FC Tokyo - Jubilo Iwata 3 - 2  
Gamba Osaka - Sagan Tosu 2 - 1  
Kashima A. - Vegalta Sendai 0 - 1  
Kashiwa R. - Yokohama FM 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Kofu 4 - 0  
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya GE 2 - 0  
Urawa RD - Shonan Bellmare 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Boyaca Chico 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olsztyn 5 - 4  
Kluczbork - Miedz Legnica 2 - 2  
Olimpia Grudziadz - Wisla Pulawy 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Tychy 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Pogon Siedlce 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Lech Poznan 4 - 1  
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 0 - 0  
TBB Nieciecza - Gornik Leczna 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Riga FC 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - New York City FC 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Honvéd 0 - 3  
Paks - FTC 0 - 0  
Vasas - Újpest 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Nyíregyháza 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Rosenborg 3 - 4  
Molde - Bodö/Glimt 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Maceratese 3 - 2  
Spezia - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Zimbabwe 3 - 1  
Németország - Ausztrália 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Franciaország 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 0  
Dinamo Moszkva - Volgar Asztrahan 5 - 0  
Fakel Voronyezs - Tambov 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Nalcsik 0 - 1  
Kubany Krasznodar - SZKA Habarovszk 0 - 2  
Mordovija Szaranszk - Himki 5 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 2 4 - 0  
Szokol Szaratov - Toszno 1 - 2  
Tyumeny - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Rubin Kazany 1 - 0  
Ufa - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 1 - 2  
Mattersburg - Sturm Graz 0 - 2  
Salzburg - St. Pölten 2 - 0  
Wolfsberg - Ried 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Cova Piedade 1 - 1  
Braga B - Fafe 1 - 1  
Freamunde - Uniao Madeira 0 - 1  
Gil Vicente - Varzim 1 - 0  
Leixoes - Famalicao 0 - 0  
Olhanense - Académica 1 - 2  
Penafiel - Covilha 1 - 0  
Santa Clara - Guimaraes B 2 - 1  
Sporting CP B - Portimonense 1 - 2  
Viseu - Vizela 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Universitatea Craiova 1 - 2  
Steaua Bukarest - Concordia Chiajna 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Motherwell 1 - 2  
Partick Thistle - Inverness CT 2 - 0  
Rangers - Hamilton 1 - 1  
Ross County - Dundee 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Raith Rovers 0 - 2  
Dundee Utd. - Queen of South 1 - 1  
Dunfermline - Dumbarton 4 - 3  
Falkirk - Hibernian 1 - 2  
St. Mirren - Greenock Morton 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 0 - 1  
FC Zürich - Wohlen 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Lausanne 1 - 3  
Young Boys - Thun 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Varberg 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Jönköping Södra 0 - 5  
Östersund - Sundsvall 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa BP - Javor Matis 0 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Napredak Krusevac 2 - 0  
Mladost Lucani - Crvena zvezda 2 - 4  
Novi Pazar - Cukaricki 1 - 0  
Radnik Surdulica - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 1  
Vozdovac - Borac 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Ruzomberok 1 - 3  
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 3 - 2  
Tatran Presov - Senica 0 - 4  
Trencin - Podbrezova 0 - 1  
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Aluminij Kidricevo 2 - 2  
Koper - Celje 2 - 1  
Krsko Posavlje - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Dnipro 1 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Volyn Lutszk 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Cliftonville 2 - 2  
Ballinamallard Utd. - Linfield 1 - 2  
Crusaders - Ballymena Utd. 6 - 0  
Glenavon - Carrick 4 - 0  
Glentoran - Dungannon 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 4 - 1  
Levadia Tallinn - Sillamae Kalev 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Widnes 26 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Canberra Raiders 14 - 30  
Melbourne Storm - South Sydney Rabbitohs 14 - 14  
Newcastle Knights - Canterbury Bulldogs 14 - 28  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Johannesburg Lions 20 - 3  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kamerun 3 - 0  
Japán - Dél-Korea 1 - 3  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 2 - 3  
USA - Puerto Rico 3 - 0  
Sakk (Sinquefield Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Topalov    
H. Nakamura - A. Giri 1 - 0  
L. Aronian - P. Svidler 1 - 0  
Lir. Ding - W. So    
M. Vachier-Lagrave - V. Anand 0 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Patterson C - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Cope Charles K / Alfaro N 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - AgudoGonzalez/Perez Pazo 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - T.H. Fritz 2 - 0  
Y. Nishioka - N. Kyrgios 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Raja P / Sharan D - Molteni A / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - J. Jung 0 - 2  
Y. Kibi - R. Ramirez Hidalgo 0 - 2  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - R. Carballes Baena    
G. Andreozzi - J. Souza 0 - 2  
L. Djere - R. Carballes Baena 2 - 0  
M. Donati - J. Souza 1 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. De Loore - A. De Greef 0 - 2  
V. Safranek - S. Darcis 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Eguchi - Y-Y. Duan 0 - 2  
R. Ozaki - V. King 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Yaf / Yang Z - Liang C / LU J-J 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - K. Nishikori 0 - 2  
A. Seppi - I. Marchenko 2 - 1  
B. Baker - Y. Sugita 1 - 2  
B. Coric - G. Simon 0 - 2  
D. Dzumhur - D. Sela 0 - 2  
D. King - S. Johnson 0 - 2  
D. Kudla - An. Martin 0 - 2  
E. Donskoy - J-L. Struff 2 - 0  
G. Dimitrov - M. Cilic 0 - 2  
G. Elias - T. Kokkinakis 2 - 0  
J. Monaco - M. Basic 2 - 0  
J. Thompson - K. Edmund 0 - 2  
M. Jaziri - J-W. Tsonga 1 - 2  
P. Kohlschreiber - G. Pella 2 - 1  
R. Berankis - J. Millman 0 - 2  
T. Daniel - J. Sock 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Mirnyi M - Marach O / Peya A 0 - 2  
Cilic M / Draganja M - Djokovic N / Zimonjic N 0 - 2  
DEL Potro J M / Gonzalez - Guccione C / Peers J 2 - 0  
Delbonis F / Duran G - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Gonzalez S / Reyes-Varela - Fleming C / Inglot D 2 - 0  
Kubot L / Matkowski M - Bopanna R / Paes L 2 - 0  
Rosol L / Stepanek R - Bautista Agut R / Ferrer D 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - C. Suarez Navarro 1 - 2  
A. Konjuh - A. Beck 2 - 0  
A. Petkovic - E. Svitolina 1 - 2  
B. Strycova - Y. Wickmayer 2 - 0  
E. Bouchard - S. Stephens 2 - 0  
H. Watson - S. Peng 2 - 1  
K. Flipkens - V. Williams 2 - 1  
L. Safarova - K. Knapp 2 - 1  
M. Keys - D. Kovinic 2 - 0  
M. Linette - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
M. Niculescu - V. Cepede Royg 2 - 0  
O. Jabeur - D. Kasatkina 1 - 2  
S. Errani - K. Bertens 2 - 1  
S. Zheng - A. Radwanska 2 - 0  
T. Bacsinszky - Shu. Zhang 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DOI M / Hozumi E - Garcia C / Mladenovic K 2 - 1  
Kasatkina D / Kuznetsova - Groenefeld A-L/SiegemundL 2 - 0  
Konta J / Watson H - Jankovic J / Krunic A 2 - 0  
Rodionova/Rodionova - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Beljajeva - Szász E. (női párbajtőr)    
L. Rembi - Szász E. (női párbajtőr)    
Szász E. - Női párbajtőr    
Szász E. - R. Fiamingo (női párbajtőr)    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Japán 8 - 7  
Szerbia - Magyarország 13 - 13  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Olaszország 8 - 9  
USA - Horvátország 5 - 7

 

 

2016.08.05.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Collingwood 92 - 77  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 4 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 4 - 5  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 0 - 8  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 5 - 2  
Baltimore - Texas 3 - 5  
Colorado - LA Dodgers 2 - 4  
Houston - Toronto 1 - 4  
LA Angels - Oakland 6 - 8  
NY Yankees - NY Mets 1 - 4  
Seattle - Boston 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Pardubice 2 - 2  
Dinamo Riga - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 3 - 5  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 73 - 68  
Bulgária - Macedónia 61 - 59  
Montenegró - Magyarország 71 - 56  
Szlovénia - Portugália 67 - 51  
Kézilabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Izland 34 - 28  
U20Magyarország - U20Szlovénia 27 - 24  
U20Norvégia - U20Lengyelország 35 - 28  
U20Németország - U20Franciaország 30 - 30  
U20Spanyolország - U20Horvátország 31 - 21  
Kézilabda (U20 European Championship, Pla)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HUNGARY - SLOVENIA 27 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lierse 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Dunav Ruse 1 - 2  
Pirin Blagoevgrad - Gorna Orjahovica 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Palmeiras 1 - 1  
Cruzeiro - Internacional 4 - 2  
Gremio - Santa Cruz PE 0 - 0  
Ponte Preta - Botafogo 2 - 0  
Sao Paulo - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Hannover 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Bremen Amatőr 2 - 0  
Rostock - Münster 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Amador - Herediano 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Real Esteli 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Opava 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Horsens 1 - 0  
Silkeborg - Lyngby 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Nice 0 - 0  
Sunderland - Dortmund 1 - 1  
Tottenham - Internazionale 6 - 1  
Viking Stavanger - Arsenal 0 - 8  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Troyes 2 - 1  
Auxerre - Ajaccio GFC 1 - 2  
Brest - Orleans 2 - 1  
Clermont - Red Star 93 0 - 0  
Laval - Niort 1 - 1  
Le Havre - Nimes 1 - 0  
Lens - Tours 2 - 2  
Reims - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Sochaux - Valenciennes 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Sedan 1 - 1  
Belfort - Beziers 0 - 1  
Boulogne - Dunkerque 0 - 1  
CA Bastia - Marseille Consolat 3 - 2  
Creteil - Paris FC 1 - 3  
Les Herbiers - Chateauroux 0 - 2  
Lyon Duchere - Epinal 3 - 2  
Pau - Concarneau 0 - 0  
Quevilly Rouen - Chambly 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - FC Eindhoven 4 - 1  
Dordrecht - Oss 1 - 1  
F. Sittard - Achilles'29 2 - 1  
Helmond - Maastricht 2 - 2  
NAC Breda - Utrecht 2 4 - 1  
Venlo - Cambuur 2 - 1  
Volendam - Almere City 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - Zwolle 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - RNK Split 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sanat Naft Abadan 1 - 2  
FC Mashhad - Saipa Karaj 0 - 2  
Foolad Khuzestan - Zob Ahan 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huginn - KA Akureyri 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 1 - 1  
Wigry Suwalki - Znicz Pruszkow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Krakkó 2 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Arka Gdynia 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Aalesund 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Foggia 2 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Japán 5 - 4  
Svédország - Kolumbia 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Dél-Korea 0 - 8  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Wiener Neustadt 0 - 1  
FAC Wien - Austria Lustenau 1 - 3  
Horn - Kapfenberg 1 - 2  
Liefering - LASK Linz 4 - 2  
Wacker Innsbruck - WSG Wattens 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Guarani Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Municipal Studentesc Iasi 0 - 3  
Voluntari - Botosani 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Ljungskile 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Gefle 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - RAD Belgrád 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Infonet Tallinn 0 - 1  
Parnu Linnameeskond - Rakvere Tarvas 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Cobh Ramblers 1 - 3  
Drogheda Utd. - Limerick 3 - 3  
Shelbourne - UC Dublin 1 - 2  
Waterford Utd. - Athlone 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Finn Harps 2 - 0  
Derry City - St. Patrick's 1 - 1  
Galway - Dundalk 1 - 0  
Shamrock Rovers - Longford Town 2 - 1  
Wexford Youths - Sligo 0 - 5  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Castleford 16 - 30  
Wigan - Wakefield 60 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Manly Sea Eagles 10 - 9  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - N. Kyrgios 1 - 2  
H. Zeballos - Y. Nishioka 0 - 2  
J. Donaldson - N. Kyrgios 0 - 2  
R. Opelka - D. Young 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / Kennedy Z - Molteni A / Zeballos H 0 - 2  
Marray J / Shamasdin A - Demoliner M / Garcia-Lopez G 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - T. Niki 2 - 0  
Y. Kibi - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Florianopolis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - I-C. Begu 1 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Safranek - G. Gigounon 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Schiavone - R. Ozaki 1 - 2  
K-C. Chang - K. Nara 0 - 2  
K.L. Zhang - V. King 0 - 2  
M. Eguchi - F. Liu 2 - 0  
Y-Y. Duan - K. Nara 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lertpitaksinchai/Plipuech - Aoyama S / Ninomiya M 1 - 2  
Wang Yaf / Yang Z - YOU X / Zhu L 2 - 0  

 

2016.08.04.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 0  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 4 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 5 - 2  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 5 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 8 - 4  
Baltimore - Texas 3 - 2  
Cincinnati - St. Louis 4 - 5  
Cincinnati - St. Louis (18:35) 7 - 0  
Cleveland - Minnesota 5 - 13  
Cleveland - Minnesota (18:10) 9 - 2  
Colorado - LA Dodgers 12 - 2  
Detroit - Chicago WS 2 - 1  
Detroit - Chicago WS (19:08) 3 - 6  
Houston - Toronto 1 - 3  
LA Angels - Oakland 8 - 6  
NY Yankees - NY Mets 9 - 5  
Philadelphia - San Francisco 5 - 4  
Philadelphia - San Francisco (19:05) 2 - 3  
Seattle - Boston 3 - 1  
Tampa Bay - Kansas City 12 - 0  
Tampa Bay - Kansas City (18:10) 3 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 1 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 5 - 2  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Fehéroroszország 103 - 50  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Corinthians 2 - 0  
Santos - Flamengo 0 - 0  
Sport Recife - America MG 1 - 1  
Vitória - Coritiba 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Connection - UNAM Pumas 2 - 4  
Labdarúgás (CONCACAF BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - CD Dragon 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Bosco - Monterrey 0 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Antigua GFC 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Vejle 1 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - St-Etienne 0 - 1  
AIK Stockholm - Panathinaikosz 0 - 2  
Apollon Limasszol - Grasshoppers 2 - 1  
Arouca - Heracles 0 - 0  
Beitar Jerusalem - Jelgava 3 - 0  
Bröndby - Hertha BSC 3 - 1  
Cork City - Genk 1 - 2  
Dinamo Minszk - Vojvodina 0 - 2  
FK Krasznodar - Birkirkara 3 - 1  
Gabala - Lille 1 - 0  
Giannina - AZ Alkmaar 1 - 2  
Hajduk Split - Olekszandria 3 - 1  
Helsinki JK - Göteborg 0 - 2  
Maccabi TA - Pandurii 2 - 1  
Maribor - Aberdeen 1 - 0  
Midtjylland - Videoton 0 - 1  
Mladá Boleslav - Shkendija Tetovo 1 - 0  
Nomme Kalju - Osmanlispor 0 - 2  
Rapid Wien - Torpedo Zogyino 3 - 0  
Rijeka - Istanbul Basaksehir 2 - 2  
Rio Ave - Slavia Praha 1 - 1  
Sassuolo - Luzern 3 - 0  
Szpartak Moszkva - AEK Larnaca 0 - 1  
Sönderjyske - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Trnava - Austria Wien 0 - 1  
Viitorul Constanta - Gent 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Lokomotív Zagreb 2 - 3  
West Ham - Domzale 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Wolfsburg 0 - 1  
Fiorentina - Leverkusen 1 - 3  
Montreal - Roma 0 - 2  
RB Leipzig - Torino 0 - 0  
Schalke - Bologna 2 - 1  
Sporting CP - Betis 2 - 3  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Real Madrid 0 - 1  
Milan - Chelsea 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Fram 3 - 1  
Leiknir R. - Selfoss 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Vikingur Reykjavik 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Salt Lake 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Afrika 0 - 0  
Irak - Dánia 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Németország 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Algéria 3 - 2  
Portugália - Argentína 2 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kolumbia 4 - 0  
USA - Új-Zéland 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - St. Helens 18 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Brisbane Broncos 8 - 12  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T.H. Fritz 1 - 2  
F. Verdasco - J. Benneteau 2 - 0  
H. Zeballos - T. Kamke 2 - 0  
J. Isner - A. Mannarino 2 - 0  
Y. Nishioka - A. Dolgopolov 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TE, RIGELE - D.H. Lee 1 - 2  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - M. Donati 1 - 2  
A. Rublev - L. Sonego 2 - 0  
F. Bagnis - M. Safwat 2 - 1  
F. Volandri - L. Djere 0 - 2  
Tenisz (Florianopolis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Babos T. 0 - 2  
M. Puig - I-C. Begu 0 - 2  
Tenisz (Florianopolis, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok / Kichenok - Babos T / Jani R-L 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - M. Bourgue 1 - 2  
J. Melzer - S. Darcis 0 - 2  
K. Coppejans - V. Safranek 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Eguchi - L. Zhu 2 - 0  
S.J. Jang - F. Liu 0 - 2  
Xin. Han - Y-Y. Duan 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lertpitaksinchai/Plipuech - HAN X / Zhang K-L 2 - 1  
Liang C / LU J-J - Chan C-W / Sanders S 2 - 1  

 

2016.08.03.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 2 - 10  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 3 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 5  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 6 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 4 - 10  
Arizona - Washington (21:40) 3 - 8  
Atlanta - Pittsburgh 3 - 5  
Baltimore - Texas 5 - 1  
Chicago Cubs - Miami 3 - 2  
Chicago Cubs - Miami (20:20) 5 - 4  
Cincinnati - St. Louis 7 - 5  
Cleveland - Minnesota 6 - 10  
Colorado - LA Dodgers 7 - 3  
Detroit - Chicago WS 11 - 5  
Houston - Toronto 1 - 2  
LA Angels - Oakland 5 - 4  
NY Mets - NY Yankees 7 - 1  
Philadelphia - San Francisco 13 - 8  
San Diego - Milwaukee 2 - 3  
San Diego - Milwaukee (21:40) 12 - 3  
Seattle - Boston 5 - 4  
Tampa Bay - Kansas City 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Mahindra Enforcers 95 - 101  
NLEX Road Warriors - Tropang Texters 95 - 101  
Kézilabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Horvátország 29 - 32  
U20Franciaország - U20Izland 38 - 31  
U20Macedónia - U20Magyarország 23 - 27  
U20Norvégia - U20Németország 23 - 30  
U20Spanyolország - U20Lengyelország 23 - 14  
Kézilabda (U20 European Championship, Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FYR MACEDONIA - HUNGARY 23 - 27  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Rosztov 0 - 2  
Celtic - FC Asztana 2 - 1  
FC Köbenhavn - Astra Giurgiu 3 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Olympiakosz 1 - 0  
Legia Varsó - Trencin 0 - 0  
Monaco - Fenerbahce 3 - 1  
PAOK - Ajax 1 - 2  
Salzburg - Partizan Tirana 2 - 0  
Steaua Bukarest - Sparta Praha 2 - 0  
Young Boys - Sahtar Doneck 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Avai 3 - 0  
Ceara - Vasco da Gama 0 - 0  
Criciuma - Paysandu 0 - 3  
Londrina - Bragantino 2 - 0  
Luverdense - CRB 0 - 0  
Oeste - Nautico 0 - 0  
Tupi MG - Parana 2 - 0  
Vila Nova - Joinville 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central FC - Vancouver 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - CD Olimpia 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Ulsan 1 - 1  
Seongnam - FC Szöul 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Csehország 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Admira Wacker 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Valencia 1 - 1  
Girona - Marseille 1 - 2  
Manchester Utd. - Everton 0 - 0  
Southampton - Espanyol 1 - 1  
Udinese - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Oulu 0 - 2  
JJK Jyväskylä - Jazz Pori 2 - 0  
KTP - Jaro 1 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Leicester 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fylkir 1 - 1  
KR - Throttur Reykjavik 2 - 1  
Valur - Vikingur Olafsvik 3 - 1  
ÍA Akranes - FH 1 - 3  
ÍBV - Fjölnir 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Trakai 1 - 1  
Utenis Utena - Stumbras Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kína 3 - 0  
Svédország - Dél-Afrika 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Ausztrália 2 - 0  
Zimbabwe - Németország 1 - 6  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Smith - T.H. Fritz 0 - 2  
F. Verdasco - D. Lajovic 2 - 0  
K. Anderson - R. Opelka 1 - 2  
S. Stakhovsky - T. Kamke 0 - 2  
T. Smyczek - D. Young 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Groth S - Brunstrom J / Siljestrom A    
Dodig I / Qureshi A-U-h - Marray J / Shamasdin A 0 - 2  
Eubanks C / Kennedy Z - Monteiro T / Nishioka Y 2 - 1  
Evans D / Skupski K - Monroe N / Sitak A 1 - 2  
Molteni A / Zeballos H - Lindstedt R / Pavic M 2 - 0  
O'Brien D / Roelofse R - Brunstrom J / Siljestrom A 1 - 2  
Raja P / Sharan D - Erlich J / Fyrstenberg M 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - J. Jung 0 - 2  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - C. Hemery 0 - 2  
A. Collarini - G. Quinzi 2 - 0  
D. Brands - R. Carballes Baena 0 - 2  
G. Andreozzi - F. Gaio 2 - 0  
J. Souza - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
L. Giustino - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Florianopolis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - L. Kichenok 2 - 0  
J. Ostapenko - Babos T. 1 - 2  
N. Hibino - I-C. Begu 0 - 2  
N. Osaka - M. Puig 0 - 2  
Tenisz (Florianopolis, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Jani R-L - Gonzalez M / Sanchez Pala 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Lim/Solovyeva 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gigounon - S. Giraldo 2 - 0  
N. Kicker - P. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Schiavone - Jia-J. Lu 2 - 1  
K.L. Zhang - Mi. Kato 2 - 0  
N. Lertpitaksinchai - R. Ozaki 0 - 2  
T. Mrdeza - K. Nara (Esőszünet) 0 - 2  
Yi. Zhang - V. King 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan C-W / Sanders S - Hisami K / Takahata K 2 - 0  
Kato M / Nara K - Liang C / LU J-J 0 - 2  
SUN Z / Zhu A W - Aoyama S / Ninomiya M 0 - 2  
YOU X / Zhu L - HAN N-L / Jang S J 2 - 0  

 

2016.08.02.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 2 - 6  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 7  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 4 - 16  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 1 - 14  
Chicago Cubs - Miami 5 - 0  
Cleveland - Minnesota 5 - 12  
Houston - Toronto 2 - 1  
NY Mets - NY Yankees 5 - 6  
San Diego - Milwaukee 7 - 3  
Seattle - Boston 1 - 2  
Tampa Bay - Kansas City 0 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 2 - 2  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 86 - 79  
Kézilabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Németország 27 - 26  
U20Franciaország - U20Spanyolország 21 - 27  
U20Hollandia - U20Magyarország 31 - 37  
U20Izland - U20Lengyelország 36 - 24  
U20Norvégia - U20Horvátország 27 - 35  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Patronato Parana 2 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Rosenborg 3 - 0  
Crvena zvezda - Ludogorec Razgrad 2 - 2  
Dinamo Tbiliszi - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Dundalk - BATE Boriszov 3 - 0  
Qarabag Baku - Plzen 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bologna 1 - 0  
Granada - Sevilla 0 - 2  
Ingolstadt - Torino 0 - 1  
Liverpool - Roma 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - Ilves 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Fortaleza 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Kristiansund 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - River Plate Asuncion 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Atvidaberg 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Myjava 0 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - R. Opelka 0 - 2  
D. Evans - Y. Nishioka 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - H. Zeballos 1 - 2  
I. Sijsling - B. Fratangelo 0 - 2  
J. Benneteau - J-P. Smith 2 - 0  
S. Stakhovsky - I. Dodig    
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolgopolov A / Stakhovsky - Frawley J / Kyrgios N 2 - 0  
Eubanks C / Kennedy Z - Ram R / Young D    
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ouyang - D.H. Lee 0 - 2  
Faj. Sun - S. Sekiguchi 2 - 1  
K. Kravchuk - B. Kavcic 1 - 2  
Ze Zhang - J. Tipsarevic 2 - 0  
Tenisz (Cortina, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - F. Volandri 0 - 2  
F. Bagnis - C. Garin 2 - 0  
M. Cecchinato - A. Karatsev 0 - 2  
S. Caruso - K. Khachanov 1 - 2  
Tenisz (Florianopolis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - Babos T. 0 - 2  
A. Pivovarova - M. Puig 0 - 2  
J. Jankovic - A. Bogdan 0 - 2  
J. Ostapenko - C. Pella 2 - 0  
N. Hibino - V. Cepede Royg 2 - 0  
N. Osaka - Mon. Gonzalez 2 - 0  
O. Savchuk - M. Puig 0 - 2  
P.C. Goncalves - I-C. Begu 0 - 2  
T. Martincova - L. Kichenok 1 - 2  
Tenisz (Florianopolis, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Martincov - Babos T / Jani R-L 0 - 2  
Gonzalez M / Sanchez Pala - Chuang C J / Ostapenko J 2 - 1  
Kichenok / Kichenok - Perez Rojas G / Zarazua R 2 - 0  
Lim/Solovyeva - Alves C M R / Stefani L 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - A. Ungur    
J. Melzer - M. Ilhan 2 - 1  
K. Coppejans - Z. Kolar 2 - 1  
N. Gombos - S. Darcis 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Liu - D. Vekic 2 - 0  
F. Schiavone - Zh. Yang 2 - 0  
Jia-J. Lu - D. Hantuchova 2 - 1  
Jin.J. Lu - L. Zhu 1 - 2  
Mi. Kato - U. Radwanska 2 - 1  
S. Sanders - V. King 0 - 2  
Yi. Zhang - Yaf. Wang 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eguchi M / Reix S - HAN X / Zhang K-L 1 - 2  
Ivakhnenko V / Melnikova - SUN Z / Zhu A W 1 - 2  
Lertpitaksinchai/Plipuech - Chang K-C / Duan Y-Y 2 - 0

 

2016.08.01.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Seattle 7 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 1 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Riga 3 - 0  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 77 - 86  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Club Dep Temuco Sadp 0 - 2  
Universidad de Concepcion - Palestino 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Arsenal 1 - 3  
Napoli - Nice 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Reims 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Gostaresh Tabriz 0 - 0  
Naft Tehran - Sepahan 0 - 1  
Persepolis - Foolad Khuzestan 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Tractor Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Keflavík 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Independiente SF 0 - 1  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Independiente Medellin - Atl. Huila 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Metta/Lu 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Dep. Toluca 1 - 0  
Santos Laguna - M. Morelia 2 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 2 - 2  
D.C. United - Montreal 1 - 1  
Dallas - Vancouver 2 - 0  
Houston - San Jose 1 - 1  
Orlando - New England 3 - 1  
Philadelphia - Salt Lake 1 - 2  
Toronto - Columbus 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Molde 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Szokol Szaratov 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Tom Tomszk 3 - 0  
Rubin Kazany - Amkar Perm 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 0 - 4  
Universitatea Craiova - Targu Mures 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Degerfors 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Djurgarden 2 - 1  
Örebro - FF Malmö 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krsko Posavlje 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 6 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wexford Youths - St. Patrick's 0 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Limerick 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Cronulla Sharks 18 - 18  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - D. Young 1 - 2  
A. Mannarino - M. Zverev 2 - 1  
R. Ram - D. Young    
S. Groth - J. Donaldson 0 - 2  
T. Monteiro - T. Smyczek 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamke T / Lajovic D - Demoliner M / Garcia-Lopez G 0 - 2  
Tenisz (Cortina, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - L. Miedler 1 - 2  
G. Quinzi - N. Turchetti 2 - 0  
N. Jarry - V. Galovic 0 - 2  
Tenisz (Florianopolis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naydenova - A. Bogdan 0 - 2  
B. Haddad Maia - O. Savchuk 1 - 2  
C. Pella - R. Zarazua 2 - 1  
J. Jankovic - V. Solovyeva 2 - 0  
J. Ostapenko - N. Kichenok 2 - 0  
Jani R-L. - T. Martincova 0 - 2  
L. Kichenok - T. Pereira 2 - 0  
L. Pigossi - I-C. Begu 1 - 2  
L. Pous Tio - A. Lim 0 - 2  
M. Capurro Taborda - P.C. Goncalves 0 - 2  
Mon. Gonzalez - G. Ce 2 - 0  
N. Hibino - E. Webley-Smith 2 - 0  
N. Podoroska - Babos T. 1 - 2  
T. Pereira - Babos T.    
Tenisz (Florianopolis, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Sanchez Pala - Alves M-F / CE G 2 - 0  
Pigossi L / Podoroska N - Cepede Royg V / Martincova T 0 - 2  
Savchuk O / Svitolina E - Babos T / Jani R-L 0 - 2  
Tenisz (Liberec, Czech Republic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kellovsky - A. De Greef 1 - 2  
V. Safranek - M. Jankovic 2 - 1  
Tenisz (Liberec, Czech Republic, Quali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SUC, DOMINIK - Mar.Eriksson 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - M. Eguchi 0 - 2  
K-C. Chang - Yux. Zhang 2 - 1  
K.L. Zhang - I. Jorovic 2 - 1  
M. Melnikova - Y-Y. Duan 0 - 2  
N-L. Han - R. Ozaki 0 - 2  
Pe. Plipuech - N. Lertpitaksinchai 0 - 2  
S.J. Jang - Wus. Zheng 2 - 0  
Xin. Han - J. Namigata 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Yaf / Yang Z - Tanaka Y / Tian R 2 - 0