Tippmix eredmények - 2016. április 4-10.

2016-04-04
Tippmix eredmények - 2016. április 4-10.
2016.04.10.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Brisbane Lions 125 - 56  
North Melbourne Kangaroos - Melbourne Demons 136 - 131  
Western Bulldogs - Hawthorn 90 - 93  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 7  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 7 - 8  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 10 - 0  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 2 - 4  
Arizona - Chicago Cubs (22:10) 3 - 7  
Atlanta - St. Louis 2 - 12  
Atlanta - St. Louis (19:35) 7 - 12  
Baltimore - Tampa Bay    
Baltimore - Tampa Bay (19:35) 5 - 3  
Chicago WS - Cleveland    
Cincinnati - Pittsburgh 2 - 1  
Colorado - San Diego 3 - 16  
Colorado - San Diego (22:10) 6 - 3  
Kansas City - Minnesota 7 - 0  
Kansas City - Minnesota (20:15) 4 - 3  
LA Angels - Texas 1 - 4  
LA Angels - Texas (21:35) 3 - 1  
Milwaukee - Houston 4 - 6  
Milwaukee - Houston (20:10) 3 - 2  
NY Mets - Philadelphia 0 - 1  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 2 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 9 - 6  
Seattle - Oakland 1 - 6  
Seattle - Oakland (22:10) 1 - 2  
Toronto - Boston 3 - 0  
Washington - Miami 4 - 2  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dánia 5 - 3  
USA - Japán 8 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Viikingit Helsinki 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta (7.m.) 4 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies 0 - 3  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 4  
Binghamton - Albany 2 - 1  
Bridgeport - Lehigh Valley 1 - 4  
Charlotte - Milwaukee 3 - 6  
Chicago Wolves - Grand Rapids 4 - 3  
Cleveland Lake Erie - Rochester 0 - 2  
Hartford - Springfield 6 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 4  
Lehigh Valley - Bridgeport 4 - 6  
Manitoba - Rockford 5 - 4  
Portland - Hartford 3 - 2  
Portland - Providence 1 - 6  
Rochester - Cleveland Lake Erie 3 - 3  
San Antonio - Iowa 3 - 3  
Springfield - Providence 2 - 3  
St. John's - Utica 2 - 2  
Stockton - San Diego 2 - 6  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 2  
Texas Stars - San Jose Barracuda 8 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Slavia Praha 1 - 1  
Litvínov - Jihlava 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Esbjerg (2.m.) 2 - 1  
SönderjyskE - Frederikshavn 1 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Norvégia 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Chicago 4 - 4  
Dallas - Nashville 3 - 2  
Florida - Carolina 5 - 2  
Los Angeles - Winnipeg 3 - 3  
Minnesota - Calgary 1 - 2  
Montreal - Tampa Bay 5 - 2  
New Jersey - Toronto 5 - 1  
NY Islanders - Buffalo 3 - 3  
San Jose - Arizona 1 - 0  
St. Louis - Washington 1 - 5  
Vancouver - Edmonton 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Wolfsburg (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Znojmo (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Magyarország 3 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Blackwater Elite 118 - 107  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 121 - 109  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KK Zagreb - Kvarner 70 - 70, h.u. 83 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 66 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi 66 - 78  
Hiroshima Dragonflies - Mikawa Aisin 80 - 80, h.u. 90 - 89  
Hokkaido - Tsukuba 77 - 64  
Kumamoto - Tokyo Alvark 51 - 80  
Tokyo Sunrockers - Nagoya Dolphins 65 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Asseco Prokom 100 - 106  
Zielona Gora - Rosa Radom 88 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 81 - 93  
Zalgiris Kaunas - Pasvalys 93 - 88  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szeged 74 - 53  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pécs 75 - 61  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 118 - 107  
Chicago - Cleveland 105 - 102  
Denver - Utah 84 - 100  
Houston - LA Lakers 130 - 110  
LA Clippers - Dallas 98 - 91  
Memphis - Golden State 99 - 100  
New Orleans - Phoenix 100 - 121  
Philadelphia - Milwaukee 98 - 98, h.u. 108 - 109  
Portland - Minnesota 105 - 106  
Sacramento - Oklahoma City 114 - 112  
Washington - Charlotte 113 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Tübingen 95 - 70  
Brose Bamberg - Ulm 100 - 67  
Göttingen - Oldenburg 74 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cremona 84 - 70  
Brindisi - Milano 64 - 50  
Caserta - Reggio Emilia 82 - 87  
Pistoia - Virtus Bologna 88 - 76  
Sassari - Manital Torino 112 - 98  
Trento - Cantu 79 - 75  
Varese - Venezia 79 - 68  
VL Pesaro - Capo D'Orlando 70 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - GEAS San Giovanni 71 - 71, h.u. 85 - 74  
Parma - Vigarano 65 - 70  
Torino - Battipaglia 78 - 72  
UR Venezia - Ragusa 67 - 56  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Vologda-Csevakata (3.m.) 72 - 54  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Unicaja Malaga 91 - 84  
Gran Canaria - Valencia 68 - 84  
Joventut Badalona - Obradoiro Monbus 74 - 71  
Laboral Kutxa - Zaragoza 100 - 71  
Manresa - Iberostar Tenerife 86 - 73  
MoraBanc Andorra - Murcia 86 - 91  
Real Madrid - Bilbao 102 - 80  
Sevilla - Gipuzkoa 86 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Yesilgiresun 89 - 74  
Galatasaray - Banvitspor 78 - 78, h.u. 96 - 86  
Konyaspor - Buyukcekmece 95 - 95, h.u. 101 - 105  
TED Ankara Kolejliler - Besiktas 83 - 94  
Usak Sportif - Türk Telekom 95 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Canik (1.m.) 78 - 64  
Mersin - Istanbul Univ. (1.m.) 78 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Avtodor Szaratov 86 - 135  
Himki Moszkva - Tsmoki-Minszk 100 - 72  
Lok.Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 77 - 51  
Nyizsnyij Novgorod - VEF Riga 79 - 107  
Nymburk - Zenit Szentpétervár 81 - 102  
Vita Tbiliszi - Asztana 53 - 62  
Kézilabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Baia Mare 32 - 25  
Larvik - Vardar SCBT 28 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Izrael 32 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Randers 23 - 25  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Issy Paris 29 - 12  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bietigheim 28 - 32  
Oldenburg - Dortmund 31 - 30  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Chile 30 - 27  
Tunézia - Lengyelország (Helyszín:Lengyelo.) 24 - 28  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Spanyolország 23 - 25  
Szlovénia - Irán 33 - 17  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Dánia (Helyszín: Dánia) 24 - 26  
Horvátország - Norvégia 27 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Skövde (3.m.) 32 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - ES Sahel 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Atl. Los Andes 1 - 2  
Boca Unidos - Juventud Unida San Luis 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Douglas Haig 2 - 1  
Guillermo Brown - Instituto Cordoba 1 - 0  
Independiente de Mendoza - Atl. Parana 0 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Ferro Carril Oeste 2 - 1  
Talleres Cordoba - Club Almagro 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Racing Club 2 - 1  
Argentinos Juniors - Newell's 0 - 0  
Banfield - Lanus 0 - 2  
Independiente - Olimpo Bahia Blanca 0 - 0  
Rosario Central - Vélez Sarsfield 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Perth Glory 4 - 0  
Wellington Phoenix - Western Sydney 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khazar Lankaran - Neftcsi Baku 0 - 1  
Ravan Baku - Zira 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Antwerpen 2 - 2  
Coxyde - Lommel 0 - 1  
Saint-Gilloise - Heist 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Kortrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 3 - 1  
Montana - Beroe Stara Zagora 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Leverkusen 0 - 2  
Schalke - Dortmund 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - St. Pauli 4 - 3  
Kaiserslautern - Karlsruhe 0 - 0  
Nürnberg - Duisburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Chemnitz 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union Espanola 1 - 1  
O'Higgins - Colo Colo 3 - 0  
San Luis de Quillota - Dep. Union La Calera 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ermisz Aradippou 3 - 1  
Doxa Katokopiasz - Arisz Limasszol 1 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Pafosz 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Graffin Vlasim 2 - 0  
Olomouc B - Znojmo 0 - 2  
Varnsdorf - Pardubice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Pribram 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Horsens 0 - 3  
Köge - Vejle 1 - 2  
Roskilde - Naestved 3 - 2  
Vendsyssel - Fredericia 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - OB Odense 1 - 0  
Hobro - Aalborg 0 - 2  
Randers - FC Köbenhavn 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Suwon 2 - 2  
Jeonnam - FC Szöul 1 - 2  
Pohang - Jeonbuk 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al Nasr (UAE) 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ahli (UAE) 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - FK Minszk 0 - 3  
Dinamo Minszk - Gorodeya 2 - 0  
Naftan - Slavia Mozír 0 - 1  
Szluck - Torpedo Zogyino 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Monaco 4 - 1  
Marseille - Bordeaux 0 - 0  
Nice - Rennes 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zakinthosz - Panszerraikosz 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 2 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Panathinaikosz 0 - 0  
Giannina - Plataniasz 2 - 0  
Kalloni - Atromitosz Periszteri 2 - 4  
Panetolikosz - Olympiakosz 2 - 5  
Panthrakikosz - Iraklisz 1908 0 - 3  
PAOK - Levadiakosz 2 - 0  
Veria - Xanthi 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - De Graafschap 3 - 1  
Heerenveen - AZ Alkmaar 4 - 2  
Twente - Feyenoord 0 - 1  
Utrecht - Nijmegen 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 3 - 0  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sepahan 0 - 0  
Zob Ahan - Tractor Tabriz 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel TA 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmone 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Verdi - Nagasaki 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Jubilo Iwata 1 - 2  
Kashima A. - Sanfrecce Hiroshima 4 - 1  
Kashiwa R. - FC Tokyo 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 1 - 0  
Kofu - Shonan Bellmare 3 - 1  
Nagoya GE - Omiya Ardija 1 - 2  
Vegalta Sendai - Gamba Osaka 1 - 3  
Vissel Kobe - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Yokohama FM - Urawa RD 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Rayyan 2 - 2  
Lekhwiya - Al-Ahli (QAT) 4 - 5  
Umm-Salal - El-Jaish 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Once Caldas 0 - 3  
Atl. Huila - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Dep. Cali - Independiente SF 3 - 4  
Dep. La Equidad - Rionegro Aguilas 2 - 3  
Envigado - Fortaleza 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Hebei 0 - 1  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 0 - 0  
Shanghai SIPG - Liaoning Hongyun 4 - 0  
Tianjin Teda - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Zaglebie Sosnowiec 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Trakai 0 - 1  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tijuana 6 - 1  
Atlas - M. Morelia 1 - 2  
Dorados de Sinaloa - Cruz Azul 3 - 0  
Monterrey - Chiapas 6 - 0  
Pachuca - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - San Jose 2 - 2  
Houston - Seattle 1 - 1  
New York - Kansas City 0 - 2  
Salt Lake - Colorado 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Honvéd 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Mezőkövesd 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Ullensaker/Kisa 1 - 1  
Kfum Oslo - Asane 0 - 2  
Kongsvinger - Raufoss 3 - 2  
Kristiansund - Jerv 2 - 0  
Levanger - Sandefjord 1 - 0  
Ranheim - Hödd 2 - 1  
Strömmen - Fredrikstad 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Bodö/Glimt 1 - 0  
Rosenborg - Aalesund 1 - 0  
Start - Molde 1 - 1  
Tromsö - Strömsgodset 2 - 0  
Viking Stavanger - Odd Grenland 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Fiorentina 2 - 0  
Napoli - Verona 3 - 0  
Palermo - Lazio 0 - 3  
Sampdoria - Udinese 2 - 0  
Torino - Atalanta 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Pro Piacenza 1 - 3  
Giana Erminio - Alessandria 0 - 3  
Mantova - Pavia 1 - 0  
Padova - Pro Patria 3 - 1  
Reggiana - Cittadella 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoiese - Carrarese 1 - 1  
Pontedera - Ancona 0 - 0  
Prato - L'Aquila 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Lupa Castelli Romani 1 - 0  
Ischia - Monopoli 1 - 2  
Juve Stabia - Messina 2 - 1  
Martina Franca - Andria 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Ural Jekatyerinburg 6 - 0  
Szpartak Moszkva - Kubany Krasznodar 2 - 2  
Ufa - Terek Groznij 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Admira Wacker 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Cerro Porteno 2 - 4  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 3 - 1  
Rubio - Dep. Capiata 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Braga B 1 - 2  
Chaves - Viseu 2 - 1  
Famalicao - Benfica B 2 - 3  
Freamunde - Oriental de Lisboa 0 - 0  
Guimaraes B - Mafra 1 - 0  
Leixoes - Santa Clara 2 - 2  
Penafiel - Feirense 0 - 0  
Porto B - Covilha 2 - 1  
Sporting CP B - Gil Vicente 2 - 0  
Uniao Oliveirense - Aves 2 - 4  
Varzim - Farense 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Moreirense 1 - 1  
Nacional Madeira - Estoril 4 - 1  
Pacos Ferreira - Porto 1 - 0  
Setúbal - Belenenses 0 - 1  
Tondela - Uniao Madeira 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Stoke 4 - 1  
Sunderland - Leicester 0 - 2  
Tottenham - Manchester Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Peterhead 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Tenerife 2 - 2  
Cordoba - Albacete 2 - 3  
Huesca - Gimnastic 2 - 0  
Osasuna - Elche 0 - 0  
Oviedo - Numancia 1 - 0  
Zaragoza - Mallorca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Arandina 3 - 1  
Cacereno - R. Santander 3 - 0  
Celta Vigo B - Compostela 1 - 0  
Cultural Leonesa - UD Logrones 0 - 2  
Guijuelo - Atl. Astorga 2 - 1  
Pontevedra - Sp. Gijón B 1 - 1  
Somozas - Izarra 0 - 0  
Tudelano - Coruxo 3 - 0  
Valladolid B - Pena Sport 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Real Sociedad B 2 - 2  
Fuenlabrada - Real Union Irun 2 - 2  
Gernika - Majadahonda 2 - 2  
Getafe B - Amorebieta 4 - 2  
Mensajero - Talavera 3 - 0  
Portugalete - Ebro 1 - 0  
Socuellamos - Sestao River 1 - 0  
Toledo - Arenas de Getxo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Eldense 1 - 0  
Hercules - Cornella 0 - 0  
L'Hospitalet - Espanyol B 1 - 1  
Levante B - Xativa 2 - 2  
Lleida - Valencia B 2 - 1  
Llosetense - Badalona 0 - 0  
Olot - Pobla de Mafumet 1 - 1  
Reus - Atl. Baleares 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Granada B 2 - 1  
Betis B - Linense 4 - 1  
Cadiz - Sevilla B 1 - 1  
Marbella - Cartagena 2 - 2  
Melilla - Jumilla 1 - 0  
Real Murcia - UCAM Murcia 0 - 1  
San Roque de Lepe - Merida 0 - 0  
Villanovense - Rec. Huelva 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Rayo Vallecano 1 - 0  
Sp. Gijón - Celta Vigo 0 - 1  
Valencia - Sevilla 2 - 1  
Villarreal - Getafe 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 3 - 0  
Chiasso - Lausanne 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 2 - 2  
Sion - Thun 2 - 1  
Vaduz - St. Gallen 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Sirius 0 - 3  
Syrianska - Degerfors 1 - 1  
Värnamo - Ljungskile 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Östersund 1 - 2  
Gefle - Djurgarden 1 - 2  
Hammarby - Helsingborg 5 - 1  
Kalmar - Elfsborg 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Crvena zvezda 1 - 1  
Jagodina - Javor Ivanjica 1 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - OFK Belgrád 3 - 1  
Novi Pazar - Radnik Surdulica 2 - 0  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 4 - 0  
RAD Belgrád - Radnicki Nis 2 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - Cukaricki 0 - 2  
Vojvodina - Vozdovac 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Myjava 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krsko Posavlje 0 - 1  
Krka Novo Mesto - Celje 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Zavrc 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Adana Demirspor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Karsiyaka 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Antalyaspor 0 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Genclerbirligi 1 - 3  
Trabzonspor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Volyn Lutszk 3 - 0  
Kárpáti Lviv - Olekszandria 2 - 2  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Sahtar Doneck 3 - 3  
Zorya Luganszk - Dnipro 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Juventud 0 - 0  
Cerro - Plaza Colonia 0 - 0  
El Tanque Sisley - Montevideo Wanderers 1 - 3  
Penarol - Danubio 2 - 1  
Sud América - Liverpool Montevideo 0 - 3  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Amerikai Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - C. Crutchlow (Amerikai Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (Amerikai Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - A. Iannone (Amerikai Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Amerikai Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Wigan 62 - 0  
Widnes - Castleford 24 - 34  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Stade de France 41 - 13  
Racing-Metro - Toulon 19 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Gold Coast Titans 25 - 20  
Newcastle Knights - Wests Tigers 18 - 16  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Vakifbank Istanbul 3 - 0  
Dinamo Kazany - Fenerbahce 1 - 3  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - D. Morris 10 - 6  
C. Wakelin - A. Hamilton 9 - 10  
H. Akbar - I. Burns 3 - 10  
K. Maflin - Z. Xintong 10 - 8  
N. Bond - G. Wilson 10 - 6  
N. Saengkham - G. Dott (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
P. Lines - M. Holt 7 - 10  
R. Milkins - S. Donaldson (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
R. Williams - M. Joyce 10 - 4  
S. Carrington - J. Robertson 5 - 10  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pella - A. Naydenova 2 - 1  
C. Perrin - R. Zarazua 2 - 0  
M. Sanchez - D. Seguel 0 - 2  
S. Marand - G. Ce 2 - 0  
T. Martincova - G. Garcia Perez 2 - 1  
V. Rodriguez - C. Paquet 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stephens - E. Vesnina 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - J. Monaco 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - EstrellaBurgosV/GonzalezS 2 - 1  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Ivakhnenko V / Melnikova 2 - 1  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - V. Troicki 2 - 0  
J. Chardy - An. Kuznetsov 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nestor D / Stepanek R - Gasquet R / Tsonga J W 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo-selejtező, férfi e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - T. Fabbiano 2 - 0  
H. Nys - J-L. Struff 0 - 2  
M. Granollers - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
M. Youzhny - P-H. Herbert 1 - 2  
S. Giraldo - F. Krajinovic 0 - 2  
S. Robert - B. Balleret 2 - 1  
T. Daniel - F. Bagnis 2 - 0  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - J. Kovalik    
Tenisz (Sarasota-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - G. Escobar 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - T.Y. Tai 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Hollandia 8 - 9  
Németország - Románia 9 - 10  
Olaszország - Magyarország 8 - 10  
Spanyolország - Franciaország 16 - 4  

 

2016.04.09.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Carlton 95 - 41  
Richmond - Adelaide Crows 92 - 128  
St. Kilda - Collingwood 119 - 90  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 93 - 68  
West Coast Eagles - Fremantle 92 - 59  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 13 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 7 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 0  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 6  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 10 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 3 - 2  
Atlanta - St. Louis 4 - 7  
Baltimore - Tampa Bay 6 - 1  
Chicago WS - Cleveland 7 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 5 - 6  
Cincinnati - Pittsburgh (19:10) 5 - 1  
Detroit - NY Yankees 4 - 8  
Kansas City - Minnesota 4 - 3  
LA Angels - Texas 3 - 7  
Milwaukee - Houston 6 - 4  
San Francisco - LA Dodgers 3 - 2  
Seattle - Oakland 2 - 3  
Toronto - Boston 7 - 8  
Toronto - Boston (19:07) 4 - 8  
Washington - Miami    
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Santa Coloma 4 - 4  
Murcia - Palma Manacor 2 - 2  
Peniscola - Jumilla 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Chicago Wolves 4 - 3  
Hershey - Bridgeport 5 - 1  
Manitoba - Rockford 5 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 4 - 1  
Providence - Portland 2 - 3  
Rochester - Binghamton 1 - 3  
San Antonio - Iowa 3 - 3  
Springfield - Hartford 3 - 7  
Syracuse - Albany 3 - 3  
Texas Stars - San Jose Barracuda 0 - 3  
Toronto Marlies - Cleveland Lake Erie 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 0 - 4  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Lettország 3 - 4  
Fehéroroszország - Franciaország 8 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Ottawa 1 - 6  
Buffalo - Columbus 1 - 4  
Colorado - Anaheim 3 - 5  
NY Rangers - Detroit 3 - 2  
Philadelphia - Pittsburgh 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar (7.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Renon/Ritten (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Växjö (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (7.m.) 4 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hradec Kralove (3.m.) 71 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha (1.m.) 68 - 58  
Opava - Pardubice (1.m.) 69 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Paris Levallois 72 - 63  
Cholet - Nancy 72 - 72, h.u. 85 - 83  
Dijon - Limoges 99 - 80  
Monaco - Le Havre 82 - 65  
Orleans - Antibes 78 - 72  
Pau Orthez - Gravelines 85 - 64  
Strasbourg - Le Mans 66 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Union Hainaut 77 - 70  
Lattes Montpellier - Landes 68 - 63  
Lyon - Mondeville 66 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Tropang Texters 78 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arkadikosz Tripoleosz 87 - 74  
AEN Kifiszia - Panathinaikosz 75 - 84  
Arisz - Koloszosz Rodosz 83 - 68  
Kavala - PAOK 74 - 87  
Koroivosz Amaliadasz - Lavriou 86 - 69  
Trikala - Apollon Patra 84 - 67  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Split 78 - 79  
Zadar - GKK Sibenik 108 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 80 - 90  
Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 70 - 80  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Holon 86 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi 79 - 90  
Hiroshima Dragonflies - Mikawa Aisin 76 - 79  
Kumamoto - Tokyo Alvark 49 - 82  
Tokyo Sunrockers - Nagoya Dolphins 76 - 76, h.u. 85 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Turow Zgorzelec 93 - 71  
Starogard Gdanski - Dabrowa Gornicza 78 - 65  
Start Lublin - Kutno 75 - 81  
Tarnobrzeg - Ostrow Wielkopolski 72 - 70  
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek 66 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda 95 - 88  
Siauliai - Lietkabelis 99 - 82  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - MAFC 91 - 78  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Alba Fehérvár 74 - 92  
ZTE - Szolnok 72 - 76  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Sopron 86 - 92  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr (1.m.) 82 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 124 - 109  
Charlotte - Brooklyn 113 - 99  
Dallas - Memphis 103 - 93  
Denver - San Antonio 102 - 98  
Detroit - Washington 112 - 99  
New Orleans - LA Lakers 110 - 102  
Orlando - Miami 112 - 109  
Philadelphia - New York 102 - 109  
Toronto - Indiana 111 - 98  
Utah - LA Clippers 94 - 94, h.u. 99 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Telekom Bonn 94 - 73  
Bayreuth - Bremerhaven 99 - 89  
Crailsheim - Ludwigsburg 74 - 75  
Hagen - Mitteldeutscher 102 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Vologda-Csevakata (2.m.) 61 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Barcelona 82 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Trabzonspor 82 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Galatasaray (1.m.) 67 - 55  
Fenerbahce - Gelistirenler Dernegi (1.m.) 78 - 70  
Kézilabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - FTC 40 - 23  
Rosztov - CSM Bukarest 28 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Törökország 29 - 22  
Finnország - Luxemburg 27 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Brassó 30 - 23  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Lada Toljatti 22 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Blomberg-Lippe 32 - 36  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Chile 35 - 27  
Macedónia - Tunézia 26 - 32  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Irán 37 - 23  
Szlovénia - Svédország (Helyszín: Svédország) 23 - 24  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 25 - 25  
Horvátország - Bahrein 33 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 26 - 23  
Franciaország - Magyarország 28 - 25  
Szerbia - Oroszország 27 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - ES Setif 2 - 2  
El Zamalek - MO Bejaia 2 - 0  
Mimosas Abidjan - Al-Ahli (LBY) 2 - 0  
Stade Malien de Bamako - Zesco United FC 1 - 3  
Wydad Casablanca - TP Mazembe 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Chesterfield 1 - 2  
Blackpool - Colchester 0 - 1  
Bradford - Swindon 1 - 0  
Bury - Doncaster 1 - 0  
Millwall - Shrewsbury 3 - 1  
Oldham - Walsall 1 - 0  
Peterborough - Rochdale 1 - 2  
Port Vale - Crewe 3 - 0  
Scunthorpe - Burton 1 - 0  
Sheffield Utd. - Gillingham 0 - 0  
Southend - Fleetwood 2 - 2  
Wigan - Coventry 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Leyton 3 - 0  
Carlisle - Mansfield 1 - 2  
Crawley - Oxford Utd. 1 - 5  
Dag & Red - Portsmouth 1 - 4  
Luton - Accrington 0 - 2  
Morecambe - Hartlepool 2 - 5  
Newport - Cambridge Utd. 0 - 1  
Northampton - Bristol Rovers 2 - 2  
Notts County - Stevenage 1 - 0  
Plymouth - Wimbledon 1 - 2  
Yeovil - Exeter 0 - 2  
York - Wycombe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Sheffield Wed. 4 - 1  
Burnley - Leeds 1 - 0  
Derby County - Bolton 4 - 1  
Fulham - Cardiff 2 - 1  
Huddersfield - Hull City 2 - 2  
Ipswich - Brentford 1 - 3  
Middlesbrough - Preston 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Rotherham 0 - 4  
QPR - Charlton 2 - 1  
Reading - Birmingham 0 - 2  
Wolverhampton - Blackburn 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Bromley 0 - 0  
Barrow - Macclesfield 1 - 1  
Boreham - Southport 0 - 2  
Braintree - Forest Green 1 - 1  
Grimsby - Eastleigh 0 - 0  
Guiseley - Cheltenham 0 - 2  
Halifax - Aldershot 0 - 2  
Lincoln - Chester 2 - 1  
Torquay - Tranmere 0 - 1  
Welling Utd. - Kidderminster 1 - 2  
Woking - Gateshead 1 - 1  
Wrexham - Dover 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Crucero del Norte 4 - 3  
Chacarita Juniors - Nueva Chicago 0 - 1  
Villa Dalmine - Central Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Patronato Parana 2 - 2  
Defensa Justicia - Atl. Temperley 2 - 1  
Godoy Cruz - San Lorenzo 0 - 1  
Huracan - San Martin SJ 4 - 3  
River Plate - Sarmiento 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 2 - 4  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - AZAL Baku 1 - 0  
Sumqayit - Gabala 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - Deinze 2 - 0  
Eisden Maasmechelen - Roeselare 4 - 1  
Eupen - Virton 2 - 1  
Seraing - Geel 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - St. Truiden 1 - 1  
Mechelen - Lokeren 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Gent 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Pirin Blagoevgrad 1 - 1  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Augsburg 1 - 2  
E. Frankfurt - Hoffenheim 0 - 2  
Hamburg - Darmstadt 1 - 2  
Ingolstadt - Mönchengladbach 1 - 0  
VfB Stuttgart - Bayern München 1 - 3  
Wolfsburg - Mainz 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - FSV Frankfurt 4 - 1  
Sandhausen - Bielefeld 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Holstein Kiel 0 - 0  
Erfurt - Osnabrück 4 - 2  
Erzgebirge Aue - Bremen Amatőr 1 - 0  
Mainz Amatőr - Fortuna Köln 0 - 1  
Münster - Cottbus 3 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Aalen 1 - 1  
Würzburg - Stuttgarter Kickers 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Huachipato 3 - 2  
Palestino - Antofagasta 0 - 2  
Universidad de Chile - Dep. Iquique 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - NEA Szalamina 2 - 0  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 1 - 1  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Frydek Mistek 0 - 1  
Sokolov - Opava 1 - 1  
Trinec - Karvina 1 - 1  
Usti nad Labem - Ceske Budejovice 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Teplice 2 - 1  
Liberec - Olomouc 2 - 1  
Mladá Boleslav - Dukla Praha 2 - 2  
Ostrava - Slovacko 2 - 1  
Slavia Praha - Jablonec 0 - 0  
Zlín - Plzen 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Ulsan 0 - 2  
Incheon - Seongnam 2 - 3  
Sangju Sangmu - Suwon City 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Olaszország 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Shaab 3 - 0  
Al-Wahda - Emirates Ras al-Khaimah 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Isloch 0 - 1  
Krumkachi - Nyeman Grodno 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Lahti 1 - 1  
Kuopio PS - Ilves 0 - 1  
Mariehamn - Rovaniemi PS 1 - 0  
PK-35 - HIFK 0 - 2  
PS Kemi - Seinäjoen JK 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Dijon 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Ajaccio GFC 0 - 0  
Caen - Lorient 1 - 2  
Guingamp - Paris SG 0 - 2  
Reims - Nantes 2 - 1  
St-Etienne - Troyes 1 - 0  
Toulouse - Bastia 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Ajax 0 - 1  
Excelsior - Heracles 1 - 3  
PSV - Willem II 2 - 0  
Vitesse - ADO Den Haag 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 2 - 0  
Rijeka - NK Zagreb 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malavan Anzali - Persepolis 1 - 2  
Naft Tehran - Padideh Mashhad 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Haifa 2 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 1 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Kamatamare Sanuki - Gifu 3 - 2  
Kitakyushu - Yokohama FC 0 - 4  
Matsumoto Yamaga - Tokushima 1 - 0  
Mito - Ehime 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Yamaguchi 1 - 2  
Sapporo - Okayama 1 - 0  
Shimizu SP - Cerezo Osaka 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Kyoto 0 - 1  
Yamagata - Machida Zelvia 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharrafa - Qatar SC 1 - 3  
Al-Khoor - Al-Sailiya 2 - 2  
Al-Khuraitiat - Al-Wakra 3 - 0  
Al-Mesaimeer - Al-Arabi (QAT) 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Zhetysu Taldykorgan 3 - 2  
Akzhaiyk Ural - Okzhetpes Kokshetau 0 - 2  
Atyrau - Kairat Almaty 0 - 1  
FC Asztana - Taraz 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanay 2 - 2  
Sahtar Karagandy - Irtis Pavlodar 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. Pasto 2 - 1  
Cortulua - Dep. Tolima 3 - 1  
Independiente Medellin - Alianza Petrolera 4 - 2  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 3 - 3  
Millionarios - Boyaca Chico 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Henan Jianye - Jiangsu 0 - 1  
Shijiazhuang - Chongqing Lifan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 0 - 1  
Pogon Siedlce - Kluczbork 3 - 0  
Rozwoj Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Katowice 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Lech Poznan 0 - 1  
Korona Kielce - Gornik Zabrze 2 - 1  
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow 2 - 0  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - TBB Nieciecza 2 - 0  
Pogon Szczecin - Legia Varsó 0 - 0  
Slask Wroclaw - Cracovia Krakkó 2 - 1  
Wisla Krakkó - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Stumbras Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Dep. Toluca 0 - 0  
Santos Laguna - Veracruz 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Vancouver 4 - 0  
Montreal - Columbus 2 - 0  
New England - Toronto 1 - 1  
Philadelphia - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Békéscsaba 1 - 0  
MTK - Diósgyőr 0 - 0  
Paks - Debrecen 0 - 1  
Videoton - Vasas 2 - 2  
Újpest - Puskás Akadémia 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Szigetszentmiklós 5 - 0  
Soroksár - Ajka 1 - 0  
Szeged - Budaörs 2 - 0  
Szolnok - Vác 0 - 1  
ZTE - Siófok 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Sarpsborg 4 - 0  
Stabaek - Valerenga 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Carpi 1 - 0  
Frosinone - Internazionale 0 - 1  
Milan - Juventus 1 - 2  
Sassuolo - Genoa 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cagliari 2 - 1  
Cesena - Vicenza 1 - 1  
Lanciano - Entella 1 - 2  
Livorno - Bari 1 - 2  
Modena - Trapani 1 - 4  
Salernitana - Latina 3 - 2  
Spezia - Novara 1 - 0  
Ternana - Crotone 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Südtirol 2 - 1  
Lumezzane - Cuneo 1 - 0  
Pordenone - Feralpisalo 3 - 2  
Renate - Albinoleffe 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Pisa 1 - 1  
Lupa Roma - Arezzo 3 - 2  
Maceratese - Tuttocuoio 2 - 1  
Rimini - Savona 0 - 1  
Robur Siena - Teramo 3 - 3  
SPAL Ferrara - Santarcangelo 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Foggia 1 - 2  
Catanzaro - Paganese 1 - 0  
Lecce - Akragas 0 - 0  
Matera - Melfi 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
CSZKA Moszkva - Mordovija Szaranszk 7 - 1  
Rubin Kazany - Dinamo Moszkva 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Grödig 0 - 2  
Ried - Mattersburg 1 - 0  
Sturm Graz - Altach 4 - 1  
Wolfsberg - Rapid Wien 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olhanense - Portimonense 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Benfica 1 - 2  
Sporting CP - Marítimo 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bournemouth 1 - 2  
Crystal Palace - Norwich 1 - 0  
Manchester City - West Bromwich 2 - 1  
Southampton - Newcastle 3 - 1  
Swansea - Chelsea    
Watford - Everton 1 - 1  
West Ham - Arsenal 3 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Inverness CT 0 - 2  
Hamilton - Dundee 2 - 1  
Kilmarnock - St. Johnstone 3 - 0  
Motherwell - Celtic 1 - 2  
Ross County - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Hibernian 1 - 0  
Falkirk - St. Mirren 3 - 2  
Greenock Morton - Livingston 2 - 1  
Queen of South - Raith Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Alcorcon 1 - 1  
Leganes - Valladolid 4 - 0  
Lugo - Girona 1 - 1  
Mirandes - Ponferradina 1 - 0  
UE Llagostera - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lealtad - Ferrol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Madrid B 0 - 1  
Leioa - La Roda 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Sabadell 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Real Jaen 3 - 1  
Linares - Almería B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Levante 1 - 0  
Espanyol - Atl. Madrid 1 - 3  
Real Madrid - Eibar 4 - 0  
Real Sociedad - Barcelona 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Schaffhausen 0 - 1  
Xamax - Wohlen 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 1 - 1  
Young Boys - Lugano 7 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - GAIS 3 - 0  
Dalkurd - Varberg 1 - 1  
Frej - Assyriska 2 - 1  
Halmstad - Trelleborg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Norrköping 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ahli (KSA) 1 - 2  
Al-Fateh - Al-Nassr 2 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Khaleej 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Podbrezova 2 - 1  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 3 - 1  
Trnava - Senica 2 - 0  
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 2 - 1  
Rudar Velenje - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Kayseri Erciyesspor 3 - 0  
Denizlispor - Altinordu 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Sanliurfaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Rizespor 1 - 1  
Konyaspor - Fenerbahce 2 - 1  
Osmanlispor - Eskisehirspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Goverla Uzsgorod 1 - 0  
Olimpik Doneck - Vorszkla Poltava 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Villa Teresa 1 - 0  
Racing Montevideo - CA Rentistas 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Carmarthen 2 - 2  
Rhyl - Port Talbot 5 - 0  
TNS - Bala Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glenavon 3 - 1  
Coleraine - Glentoran 1 - 1  
Crusaders - Linfield 2 - 0  
Dungannon - Ballymena Utd. 2 - 4  
Portadown - Ballinamallard Utd. 0 - 0  
Warrenpoint - Carrick 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Infonet Tallinn 1 - 0  
Nomme Kalju - Trans Narva 6 - 0  
Parnu Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 0 - 1  
Rakvere Tarvas - Paide Linnameeskond 0 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bohemians 0 - 2  
Longford Town - Dundalk 0 - 4  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Leeds Rhinos 14 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Exeter 25 - 24  
Saracens - Northampton Saints 29 - 20  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newport Dragons 21 - 23  
Grenoble - Connacht 33 - 32  
Harlequins - London Irish 38 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Manly Sea Eagles 18 - 34  
Parramatta Eels - Canberra Raiders 36 - 6  
Penrith Panthers - North Queensland Cowboys 18 - 23  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Johannesburg Lions 9 - 24  
Port Elizabeth S. Kings - Pretoria Bulls 6 - 38  
Queensland Reds - Dunedin Highlanders 28 - 27  
Wellington Hurricanes - Buenos Aires Jaguares 40 - 22  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Casalmaggiore 0 - 3  
Fenerbahce - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Újpest (5.m.) 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kecskemét (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Perugia (1.m.) 2 - 3  
Modena - Trentino (1.m.) 3 - 1  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - T. Drago 10 - 7  
D. Junhui - G. Casey (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
F. O'Brien - S. Davis (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
J. Burnett - J.R. Clarke 9 - 10  
J. Cope - A. Hugill 10 - 4  
L. Wenbo - J. O'Connor 10 - 2  
M. Davis - A. Duffy (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
M. Dunn - J. Cahill 10 - 7  
M. King - F. Patrick 10 - 3  
M. O'Donnell - K. Johal 10 - 8  
M. Selt - I. Figueiredo (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
X. Guodong - A. Taylor 10 - 6  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - S. Marand 1 - 2  
A. Morozova - G. Garcia Perez 0 - 2  
C. Pella - T. Moore 2 - 0  
C. Perrin - M.C. Osorio Serrano 2 - 1  
J.B. Teichmann - D. Seguel 0 - 2  
L.S. Rico Garcia - A. Naydenova 0 - 2  
N. Melichar - G. Ce 0 - 2  
R. Zarazua - A.S. Sanchez 2 - 0  
S. Munera Sanchez - C. Paquet 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Stephens    
S. Errani - E. Vesnina 1 - 2  
S. Errani - Y. Putintseva 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - King V / Kudryavtseva A    
Garcia C / Mladenovic K - Groenefeld A-L/SiegemundL 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - King V / Kudryavtseva A 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - J. Monaco 0 - 2  
J. Isner - Hy. Chung 2 - 0  
J. Isner - J. Sock 0 - 2  
J. Sock - M. Baghdatis 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EstrellaBurgosV/GonzalezS - Chung H / Peralta J 2 - 1  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - P. Parmentier 2 - 0  
J. Ostapenko - C. Giorgi 0 - 2  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Rosolska A - Hozumi E / Kato M 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - A. Montanes 2 - 0  
J. Vesely - B. Coric 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Qureshi A - Duran G / Gonzalez M 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo-selejtező, férfi e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - J-L. Struff 0 - 2  
B. Balleret - T. De Bakker 2 - 0  
D. Dzumhur - S. Caruso 2 - 0  
D. Istomin - H. Nys 0 - 2  
F. Dustov - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
F. Volandri - T. Fabbiano 0 - 2  
K. De Schepper - P-H. Herbert 1 - 2  
K. Kravchuk - F. Krajinovic 0 - 2  
L. Catarina - F. Bagnis 1 - 2  
M. Granollers - D. Medvedev 2 - 0  
M. Kukushkin - S. Robert 1 - 2  
M. Youzhny - D. Brands 2 - 0  
S. Giraldo - R. Arneodo 2 - 0  
T. Daniel - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - M. Copil    
G. Elias - J. Kovalik    
Tenisz (Sarasota-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sharan - Nagy P. 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - C. Jonatan 2 - 1  
J.O. Jörgensen - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - T.Y. Tai 0 - 2  
Yih. Wang - R. Intanon 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Románia 14 - 7  
Magyarország - Franciaország 15 - 9  
Németország - Hollandia 7 - 8  
Olaszország - Spanyolország 6 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Davies - A. Keates 1 - 0

 

2016.04.08.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Essendon 112 - 51  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 6 - 14  
Baltimore - Minnesota 4 - 2  
Cleveland - Boston    
Detroit - NY Yankees 4 - 0  
LA Angels - Texas 4 - 3  
NY Mets - Philadelphia 7 - 2  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dánia 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä (6.m.) 4 - 4  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere (6.m.) 4 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Dalen (6.m.) 8 - 4  
Storvreta - Falun (6.m.) 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Zaragoza 4 - 3  
Barcelona - Ribera Navarra 4 - 4  
Inter Movistar - Elche 5 - 0  
Levante - Burela 2 - 4  
Magna Navarra - Antequera 6 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Karlovy Vary 2 - 1  
Slavia Praha - Litvínov 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sparta Praha (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning (1.m.) 3 - 2  
Frederikshavn - SönderjyskE 2 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 2 - 1  
Fehéroroszország - Franciaország 1 - 1  
Finnország - Szlovákia 6 - 1  
Oroszország - Norvégia 1 - 1  
Svédország - Svájc 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kajaanin Hokki (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 5 - 2  
Calgary - Vancouver 7 - 3  
Carolina - Montreal 2 - 4  
Chicago - St. Louis 1 - 1  
Dallas - Colorado 4 - 2  
Los Angeles - Anaheim 2 - 1  
Nashville - Arizona 2 - 2  
New Jersey - Tampa Bay 2 - 4  
NY Rangers - NY Islanders 1 - 4  
Ottawa - Florida 3 - 1  
Philadelphia - Toronto 3 - 3  
San Jose - Winnipeg 4 - 5  
Washington - Pittsburgh 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Ravensburg (6.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Köln (5.m.) 5 - 4  
Wolfsburg - Nürnberg (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Salzburg (4.m.) 2 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestany - Nove Zamky 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 4 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Kolin (1.m.) 81 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda 83 - 62  
Darussafaka - Lok.Kubany Krasznodar 87 - 86  
Unicaja Malaga - Fenerbahce Ülker 71 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - CSZKA Moszkva 96 - 99  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Reims 80 - 98  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Flammes Carolo Ardennes 57 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Phoenix Fuelmasters    
Meralco Bolts - Alaska Aces 107 - 101  
Phoenix Fuelmasters - Globalport Batang Pier 118 - 125  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - PINKK-Pécs (1.m.) 77 - 39  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 95 - 87  
Golden State - San Antonio 112 - 101  
Houston - Phoenix 115 - 124  
Miami - Chicago 106 - 98  
Sacramento - Minnesota 97 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Braunschweig 73 - 71  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Macedónia 25 - 20  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Svédország (Helyszín: Svédország) 19 - 34  
Spanyolország - Szlovénia 21 - 24  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Horvátország 28 - 24  
Norvégia - Bahrein 35 - 29  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Oroszország 28 - 23  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Kapaz 4 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Tubize 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Oostende 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Ypiranga RS 0 - 2  
Caldense - Ponte Preta 1 - 2  
Nautico - Vitória da Conquista 1 - 1  
River PI - Goiás 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Hannover 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Fürth 0 - 1  
Heidenheim - Braunschweig 2 - 2  
Paderborn - Union Berlin 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Rostock 0 - 1  
Wehen - Magdeburg 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Bohemians 1905 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Midtjylland 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Szlovénia 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 1 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Franciaország 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svédország 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 2 - 0  
Törökország - Németország    
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Belgium 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Dhafra 0 - 2  
Bani Yas - Al-Wasl 2 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Fujairah 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Vaasa PS 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Red Star 93 1 - 2  
Auxerre - Metz 4 - 0  
Brest - Le Havre 0 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Tours 0 - 0  
Laval - Sochaux 1 - 2  
Nimes - Valenciennes 2 - 0  
Niort - Lens 0 - 1  
Paris FC - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Sedan 1 - 1  
Avranches - Lucon 1 - 0  
Belfort - Boulogne 1 - 2  
Beziers - Epinal 2 - 1  
CA Bastia - Marseille Consolat 1 - 1  
Dunkerque - Chambly 1 - 2  
Les Herbiers - Frejus St-Raphael 1 - 1  
Orleans - Colmar 1 - 3  
Strasbourg - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lyon 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisszamikosz - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Emmen 2 - 0  
Den Bosch - Telstar 5 - 0  
Dordrecht - PSV 2 4 - 0  
Eindhoven - Go Ahead Eagles 0 - 0  
Helmond - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Maastricht - Venlo 1 - 3  
NAC Breda - RKC Waalwijk 1 - 1  
Oss - Almere City 1 - 2  
Volendam - Achilles'29 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Roda 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - RNK Split 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal A. - Esteghlal K. 0 - 1  
Gostaresh Tabriz - Rah Ahan 3 - 2  
Saba Qom - Saipa Karaj 4 - 0  
Siah Jamegan - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Yanbian 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chrobry Glogow 0 - 3  
Miedz Legnica - Arka Gdynia 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Wisla Plock 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Nacional 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Bolivar 3 - 1  
Racing Club - Dep. Cali 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Colo Colo 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Balmazújváros 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Haugesund 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pescara 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rosztov 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Austria Salzburg 4 - 1  
Kapfenberg - LASK Linz 1 - 2  
Liefering - FAC Wien 3 - 1  
St. Pölten - Wiener Neustadt 3 - 2  
Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Arouca 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Petrolul Ploiesti 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Aberdeen 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Malaga 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Najran 4 - 2  
Al-Taawon - Hajer Al-Ahsa 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Dunajska Streda 4 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Samsunspor 2 - 1  
Alanyaspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 0  
Elazigspor - Boluspor 0 - 0  
Karabukspor - 1461 Trabzon 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Sivasspor 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Haverfordwest 3 - 1  
Connah's Quay - Airbus 2 - 1  
Llandudno FC - Newtown 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Sillamae Kalev 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Waterford Utd. 3 - 3  
Cabinteely - Cobh Ramblers 1 - 2  
Drogheda Utd. - Limerick 0 - 3  
Shelbourne - UC Dublin 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Wexford Youths 1 - 1  
Derry City - Shamrock Rovers 3 - 0  
Galway - Finn Harps 1 - 0  
St. Patrick's - Sligo 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 37 - 20  
Warrington - St. Helens 22 - 25  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Montpellier 19 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Sydney Roosters 10 - 17  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Glasgow Warriors 14 - 43  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Tokyo Sunwolves 46 - 19  
Perth Force - Canterbury Crusaders 19 - 20  
Waikato Chiefs - Auckland Blues 29 - 23  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - H. Yassen 10 - 1  
C. Steadman - M. Leslie 10 - 3  
D.B. Gilbert - Rh. Clark 10 - 5  
J. Lisowski - A. Taubmann 10 - 2  
L. Brecel - S. Hallworth (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
L. Highfield - L. Simmonds 10 - 2  
L. Walker - C. McCormack 10 - 0  
R. McLeod - L. Kleckers 10 - 7  
S. Baird - R.T. Chuan Leong 10 - 8  
T. Ford - D. Hill 10 - 2  
Y. Delu - P.S. Davison (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - I-C. Begu 2 - 0  
D. Gavrilova - S. Stephens 0 - 2  
D. Kasatkina - S. Stephens 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L/SiegemundL - Medina G./Parra Santonja 2 - 1  
Mattek-S./Safarova - Dabrowski G / Jurak D 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - M. Baghdatis 0 - 2  
S. Querrey - J. Monaco 0 - 2  
T. Smyczek - F. Lopez 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Opelka R / Paul T 2 - 0  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - K. Flipkens 2 - 1  
D. Cibulkova - F. Schiavone 2 - 0  
J. Ostapenko - Babos T. 2 - 1  
M. Linette - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erakovic M / Knapp K - Broady N / Rosolska A    
Foretz S / Hesse A - Ivakhnenko V / Melnikova 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - F. Bagnis 2 - 0  
B. Coric - P-H. Mathieu 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - J. Vesely 0 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Duran G / Gonzalez M 1 - 2  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - R. Carballes Baena    
F. Volandri - J. Kovalik    
M. Copil - S. Caruso    
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - H. Tian 2 - 0  
J.O. Jörgensen - D. Lin 2 - 0  
R. Ouseph - C. Jonatan 0 - 2  
V. Axelsen - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Yih. Wang 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - S. Nehwal 1 - 2  
R. Intanon - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Shi. Wang - T.Y. Tai 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 8 - 8  
Kanada - Spanyolország 7 - 8  
Magyarország - Németország 8 - 7  
Olaszország - Románia 8 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Troyanovsky - C.R. Cuenca 1 - 0  

 

2016.04.07.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 1 - 3  
Baltimore - Minnesota 4 - 2  
Cincinnati - Philadelphia 3 - 2  
Cincinnati - Philadelphia (18:35) 10 - 6  
Cleveland - Boston 7 - 6  
NY Yankees - Houston 16 - 6  
NY Yankees - Houston (22:05) 8 - 5  
Oakland - Chicago WS 2 - 1  
Oakland - Chicago WS (21:35) 1 - 6  
Pittsburgh - St. Louis 5 - 1  
San Diego - LA Dodgers 0 - 7  
San Francisco - LA Dodgers 12 - 6  
Washington - Miami 4 - 6  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 8 - 7  
Dél-Korea - USA 6 - 8  
Finnország - Japán 5 - 7  
Japán - Oroszország 7 - 2  
Kanada - Svájc (Helyszín: Svájc) 8 - 2  
Norvégia - Kanada 4 - 6  
Németország - Dél-Korea 6 - 9  
Oroszország - Finnország 3 - 9  
Skócia - Dánia 6 - 7  
Svájc - Norvégia 4 - 7  
Svédország - Skócia 4 - 6  
USA - Németország 6 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - P. Wright 6 - 6  
G. Anderson - P. Taylor 3 - 7  
J. Wade - R. van Barneveld 7 - 4  
P. Taylor - J. Wade 7 - 4  
R. Thornton - M. van Gerwen 5 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Rockford 1 - 2  
Manitoba - Milwaukee 2 - 5  
San Antonio - San Jose Barracuda 3 - 3  
San Diego - Bakersfield 5 - 5  
Stockton - Ontario Reign 1 - 4  
Utica - Binghamton 4 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Lettország 4 - 6  
Finnország - Szlovákia 3 - 2  
Svédország - Svájc 3 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Philadelphia 3 - 0  
Edmonton - Vancouver 6 - 2  
Toronto - Columbus 1 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger (6.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Val Pusteria (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Bern (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Skelleftea (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (6.m.) 2 - 5  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Magyarország 2 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Tver (6.m.) 2 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Nymburk (2.m.) 49 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Panathinaikosz 91 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Laboral Kutxa 89 - 69  
Real Madrid - Himki Moszkva 83 - 70  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 59 - 66  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarner - Zadar 86 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Orleans 104 - 97  
Dallas - Houston 88 - 86  
Indiana - Cleveland 123 - 109  
LA Lakers - LA Clippers 81 - 91  
New York - Charlotte 97 - 111  
Orlando - Detroit 104 - 108  
Portland - Oklahoma City 120 - 115  
Washington - Brooklyn 121 - 103  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Jenyiszej Krasznojarszk 73 - 80  
Kézilabda (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Finnország 23 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 26 - 27  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Globo Rn 3 - 1  
Estanciano SE - Parana 1 - 1  
Internacional De Lages Sc - Sampaio Correa 1 - 2  
Ivinhema MS - CRB 0 - 2  
Londrina - Parauapebas PA 6 - 0  
Resende - Ceara 2 - 2  
Santa Cruz PE - Rio Branco 0 - 0  
Tombense MG - Fluminense 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Audax Italiano 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Silkeborg 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Írország 0 - 5  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Dánia 0 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 1 - 2  
Braga - Sahtar Doneck 1 - 2  
Dortmund - Liverpool 1 - 1  
Villarreal - Sparta Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Fortaleza 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - The Strongest 6 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Palmeiras 3 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Atlético MG 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Olimpia Asuncion 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Corinthians 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2015/16    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Kamaz - Torpedo Armavir 1 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Toszno 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Fakel Voronyezs 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Arszenál Tula 0 - 1  
Szokol Szaratov - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 0  
Tyumeny - Tom Tomszk 1 - 1  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Bajkal Irkutszk 4 - 1  
Volgar Asztrahan - Sinnyik Jaroszlavl 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 0 - 2  
Nacional Asuncion - Rubio 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Falkenberg 5 - 0  
Elfsborg - Hammarby 4 - 1  
Helsingborg - Örebro 1 - 3  
Sundsvall - Gefle 1 - 2  
Östersund - AIK Stockholm 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda - Al-Raed 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Catalan Dragons 0 - 40  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - St. George Illawarra 26 - 0  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kazincbarcika (1.m.) 3 - 2  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - M. Wasley 10 - 5  
D. Morris - C. Melling 10 - 5  
Ge. Greene - J. White (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
J. Robertson - T. Rees 10 - 0  
J. Swail - Z. Yong 7 - 10  
K. Doherty - A. Hicks (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
K. Wilson - J. Weston 10 - 3  
M. Stevens - J. Boileau 10 - 2  
P. Lines - N.O. Yee (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
R. Day - D. Wells 10 - 2  
S. Carrington - H. Miah 10 - 9  
T. Pengfei - H. Vafaei 7 - 10  
T. Un-Nooh - A. Songsermsawad 10 - 9  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Kucova 2 - 0  
I-C. Begu - M. Puig 2 - 1  
L. Chirico - D. Kasatkina 0 - 2  
L. Dominguez Lino - E. Vesnina 0 - 2  
L. Siegemund - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
M. Puig - A. Petkovic 2 - 0  
S. Errani - S. Stosur 2 - 0  
Y. Putintseva - V. Williams 2 - 1  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellacqua C / Stosur S - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Kasatkina D / Vesnina E - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Mattek-S./Safarova - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - T. Smyczek 0 - 2  
Hy. Chung - T. Paul 2 - 1  
J. Isner - D. Kudla 2 - 0  
J. Sock - M. Barton 2 - 0  
L. Lacko - F. Lopez 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EstrellaBurgosV/GonzalezS - Butorac E / Lipsky S 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Guccione C / Sa A 2 - 1  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Schiavone - A. Cornet 2 - 0  
N. Broady - P. Parmentier 0 - 2  
S. Vögele - M. Linette 1 - 2  
V. Golubic - Babos T. 1 - 2  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eraydin B / Marozava L - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Ivakhnenko V / Melnikova - Kalashnikova O / Schuurs 2 - 1  
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Millot - A. Gonzalez    
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - N. Almagro 2 - 1  
N. Mektic - J. Vesely 1 - 2  
P. Carreno-Busta - D. Istomin 2 - 0  
T. De Bakker - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Qureshi A - Bopanna R / Istomin D 2 - 0  
Duran G / Gonzalez M - Lopez M / Marrero D 2 - 0  
Ramos-Vinolas A / Vesely - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - R. Carballes Baena    
F. Krajinovic - A. De Greef    
F. Volandri - G. Naso    
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - D. Lin 0 - 2  
C. Jonatan - Yun Hu 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - V. Axelsen 0 - 2  
W.H. Son - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - J.Y. Tee 2 - 0  
Y-J. Bae - S. Nehwal 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 5 - 13  
Magyarország - Szlovákia 16 - 7  
Olaszország - Németország 12 - 6  
Oroszország - Románia 8 - 8

 

2016.04.06.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 11 - 6  
Arizona - Colorado (21:40) 3 - 4  
LA Angels - Chicago Cubs 1 - 6  
Miami - Detroit 7 - 8  
Milwaukee - San Francisco 1 - 2  
Milwaukee - San Francisco (19:40) 4 - 3  
Oakland - Chicago WS 4 - 5  
Pittsburgh - St. Louis 6 - 5  
San Diego - LA Dodgers 0 - 3  
Tampa Bay - Toronto 3 - 2  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 5 - 3  
Texas - Seattle 2 - 10  
Texas - Seattle (20:05) 5 - 9  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc (Helyszín: Svájc) 7 - 6  
Dél-Korea - Kanada 2 - 9  
Finnország - Németország 9 - 1  
Japán - Norvégia 6 - 4  
Kanada - Svédország 3 - 4  
Norvégia - USA 3 - 8  
Németország - Skócia 6 - 7  
Oroszország - Dánia 1 - 9  
Skócia - Finnország 7 - 3  
Svájc - Oroszország 6 - 3  
Svédország - Dél-Korea 7 - 4  
USA - Japán 7 - 8  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo (5.m.) 7 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping (5.m.) 4 - 5  
Falun - Storvreta (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Rockford 1 - 1  
Manitoba - Milwaukee 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen (5.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 7 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Keupa (5.m.) 5 - 0  
Kajaanin Hokki - Jokipojat (5.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 1 - 1  
Boston - Carolina 1 - 1  
Calgary - Los Angeles 4 - 4  
Chicago - Arizona 6 - 2  
Minnesota - San Jose 0 - 3  
Montreal - Florida 1 - 4  
Nashville - Colorado 4 - 3  
New Jersey - Buffalo 1 - 3  
NY Rangers - Tampa Bay 3 - 2  
Ottawa - Pittsburgh 3 - 5  
Washington - NY Islanders 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - München (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice (6.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 40 - 51  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Galatasaray 90 - 76, h.u. 94 - 81  
Trento - Strasbourg 78 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Antwerpen (3.m.) 105 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Chalon sur Saone 70 - 95  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Cavigal Nice 76 - 66  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Cibona Zagreb 71 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 90 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Ostrow Wielkopolski 89 - 68  
Czarni Slupsk - Torun 78 - 71  
Slask Wroclaw - Rosa Radom 69 - 69, h.u. 73 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 67 - 61  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Nyíregyháza 101 - 100  
Szeged - MAFC 101 - 96  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű 97 - 74  
Szolnok - Körmend 83 - 53  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szombathely 89 - 78  
Sopron - Kecskemét 67 - 77  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd (3.m.) 86 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 103 - 90  
Denver - Oklahoma City 102 - 124  
Golden State - Minnesota 106 - 106, h.u. 117 - 124  
LA Clippers - LA Lakers 103 - 81  
Memphis - Chicago 108 - 92  
Miami - Detroit 107 - 89  
Milwaukee - Cleveland 80 - 109  
Philadelphia - New Orleans 107 - 93  
Sacramento - Portland 107 - 115  
Toronto - Charlotte 96 - 90  
Utah - San Antonio 86 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt 87 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa - Famila Schio 55 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Istanbul BB 73 - 55  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Adana Botas 75 - 72  
AGÜ Kayserispor - Edirne 85 - 77  
Antakya Hatay - Mersin 70 - 67  
Besiktas - Galatasaray 61 - 97  
Fenerbahce - Istanbul Univ. 70 - 49  
Yakin Dogu Univ. - Canik 85 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 101 - 69  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Viborg 20 - 25  
Randers - Holstebro 23 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Románia 27 - 30  
Törökország - Belgium 28 - 37  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Raelingen 30 - 24  
Nordstrand - Kristiansand 26 - 26  
Oppsal - Glassverket 20 - 25  
Skrim - Sola 32 - 31  
Tertnes Bergen - Molde 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Thüringer HC 22 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (3.m.) 26 - 19  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Manchester City 2 - 2  
Wolfsburg - Real Madrid 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA Szófia 0 - 2  
Montana - Liteksz Lovecs 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruripe AL - Botafogo 0 - 1  
Princesa dos Soilimoes - Chapecoense 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - San Luis de Quillota 3 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 0 - 0  
Tigres - Queretaro 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Kazahsztán 6 - 1  
Izrael - Norvégia 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Naftan 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - FK Minszk 0 - 0  
Szluck - BATE Boriszov 0 - 2  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 4 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Kofu 1 - 0  
Nagoya GE - Kashima A. 1 - 3  
Shonan Bellmare - Omiya Ardija 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Frontale 0 - 5  
Sagan Tosu - Vegalta Sendai 1 - 1  
Yokohama FM - Kashiwa R. 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawisza Bydgoszcz - Legia Varsó 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Trujillanos 6 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Sporting Cristal 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - LDU Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Emelec 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 2 - 1  
FTC - Paks 5 - 2  
Haladás - Vasas 2 - 1  
MTK - Békéscsaba 3 - 0  
Újpest - Honvéd 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Caballero de Zeb.Cue 1 - 3  
River Plate Asuncion - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Olhanense 0 - 1  
Covilha - Leixoes 0 - 0  
Farense - Penafiel 0 - 0  
Feirense - Guimaraes B 1 - 1  
Gil Vicente - Atletico CP 0 - 2  
Mafra - Porto B 2 - 1  
Oriental de Lisboa - Benfica B 1 - 3  
Portimonense - Freamunde 0 - 0  
Santa Clara - Famalicao 1 - 0  
Sporting CP B - Chaves 2 - 0  
Viseu - Uniao Oliveirense 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Winterthur 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Häcken 1 - 0  
Jönköping Södra - FF Malmö 3 - 2  
Norrköping - Kalmar 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - RAD Belgrád 1 - 0  
Cukaricki - Novi Pazar 1 - 0  
Javor Ivanjica - Partizan Belgrád 1 - 2  
Mladost Lucani - Metalac Gornji Milanovac 0 - 0  
OFK Belgrád - Borac 1 - 1  
Radnicki Nis - Vojvodina 0 - 3  
Radnik Surdulica - Jagodina 0 - 0  
Vozdovac - Spartak Zlatibor Voda 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Ruzomberok 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko Posavlje 0 - 1  
Domzale - Koper 1 - 1  
HIT Gorica - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Krka Novo Mesto - Rudar Velenje 1 - 5  
Zavrc - Maribor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 0 - 1  
Dnipro - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 4 - 1  
Zorya Luganszk - Volyn Lutszk 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Ittihad (KSA) 0 - 0  
Lokomotív Taskent - Sepahan 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Jazeera (UAE) 1 - 0  
Tractor Tabriz - Pakhtakor 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Jeonbuk 3 - 2  
Jiangsu - FC Tokyo 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Shanghai SIPG 0 - 2  
Suwon - Melbourne Victory 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Perugia (5.m.) 2 - 3  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - S. Wilson 10 - 3  
A. Higginson - N. Bond 9 - 10  
B. Woollaston - C. Wakelin 9 - 10  
G. Wilson - L. Fernandez 10 - 4  
I. Burns - D. Jones 10 - 8  
Jam. Jones - H. Akbar 5 - 10  
M. Joyce - Z. Surety 10 - 7  
P. Ebdon - J. Wattana (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
R. Muir - S. O'Sullivan 10 - 5  
R. Williams - G. Allen 10 - 7  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
A. Konjuh - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Riske - V. Williams 0 - 2  
D. Gavrilova - Shu. Zhang 2 - 0  
D. Kovinic - S. Stephens 0 - 2  
E. Bouchard - L. Dominguez Lino    
E. Vesnina - B. Bencic 2 - 0  
I-C. Begu - B. Mattek-Sands 2 - 1  
J. Cepelova - S. Stosur 0 - 2  
K. Kucova - K. Bondarenko 2 - 1  
L. Safarova - L. Chirico 0 - 2  
M. Keys - L. Siegemund 1 - 2  
S. Errani - Y. Shvedova 2 - 0  
S. Lisicki - Y. Putintseva 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Arruabarrena L / Olaru R 2 - 0  
Berg H / Cline P - King V / Kudryavtseva A 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - C. Berlocq 2 - 0  
J. Monaco - B. Paire 2 - 0  
S. Querrey - B. Becker 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Tursunov D - EstrellaBurgosV/GonzalezS 1 - 2  
Bryan B / Bryan M - Kudla D / Young D 2 - 1  
Guccione C / Sa A - Knowle J / Zelenay I 2 - 1  
Lorenzi P / Schwartzman D - Petzschner/Peya 0 - 2  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-A. Mitu - K. Flipkens 0 - 2  
C. Giorgi - E. Alexandrova 2 - 1  
D. Cibulkova - E. Kulichkova 2 - 0  
J. Maleckova - Babos T. 0 - 2  
J. Ostapenko - Kr. Pliskova 2 - 0  
P. Parmentier - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Rosolska A - Bogdan E / Mitu A 2 - 0  
Dushevina/Martinez Sanch. - Eraydin B / Marozava L 1 - 2  
Foretz S / Hesse A - Jans-Ignacik K / Watson H 2 - 0  
Ivakhnenko V / Melnikova - Golubic V / Knoll X 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - S. Bolelli    
D. Gimeno-Traver - A. Montanes 0 - 2  
F. Bagnis - J. Sousa 2 - 0  
Max. Gonzalez - P-H. Mathieu 0 - 2  
P. Carreno-Busta - E. Donskoy 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahouda A / Idmbarek Y - Lopez M / Marrero D    
Bagnis F / Delbonis F - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Bopanna R / Istomin D - Carreno Busta P / Cervant 2 - 0  
Inglot D / Lindstedt R - Draganja M / Qureshi A 0 - 2  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - U. Ignatik    
G. Elias - S. Napolitano    
G. Mager - M. Copil    
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Yun Hu 0 - 2  
B. Ponsana - N.K. Srikanth 2 - 1  
C. Long - M. Zwiebler 2 - 0  
G. Anthony - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
H. Tian - H-K. Vittinghus 2 - 1  
I.M. Mustofa - J.O. Jörgensen 0 - 2  
J.H. Hsu - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
K. Momota - H.S. Prannoy 2 - 0  
S. Sasaki - V. Axelsen 1 - 2  
S.H. Goh - W.H. Son 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Do.K. Lee 2 - 0  
T. Sugiarto - W.K.V. Wong 1 - 2  
T. Ueda - Ch-We. Lee 0 - 2  
T.C. Chou - C. Jonatan 1 - 2  
Ye.Ha. Chong - D. Lin 0 - 2  
Zhen. Wang - R. Ouseph 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Xue. Li 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - N. Okuhara 1 - 2  
C. Marin - P.Y. Yip 2 - 0  
J.f. Sugiarto - J.Y. Tee 0 - 2  
Ji H. Sung - S. Sato 2 - 0  
L. Zetchiri - Y-J. Bae 0 - 2  
M. Mitani - Shi. Wang 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - Ng.Y. Cheung 1 - 2  
N. Jindapon - S. Nehwal 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - L.W. Fanetri 2 - 0  
P. Nedeltcheva - Y.C. Hsu 0 - 2  
R. Intanon - Ir. Wang 2 - 0  
R. Schafer - T.Y. Tai 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - B.J. He 2 - 0  
Y.P. Pai - K. Gilmour 2 - 1  
Yih. Wang - Bei. Zhang 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Románia 10 - 10  
Kazahsztán - Németország 11 - 11  
Olaszország - Hollandia 11 - 5  
Oroszország - Magyarország 8 - 18  
Szlovákia - Franciaország 8 - 10

 

2016.04.05.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 5 - 10  
Kansas City - NY Mets 0 - 2  
LA Angels - Chicago Cubs 0 - 9  
Oakland - Chicago WS 3 - 4  
San Diego - LA Dodgers 0 - 15  
Tampa Bay - Toronto 3 - 5  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Japán 7 - 5  
Dél-Korea - Dánia 8 - 5  
Finnország - Svédország 8 - 6  
Japán - Dél-Korea 6 - 3  
Kanada - Németország 6 - 3  
Norvégia - Finnország 7 - 5  
Németország - Oroszország 7 - 2  
Oroszország - Kanada 2 - 7  
Skócia - USA 7 - 9  
Svájc - Skócia 5 - 4  
Svédország - Norvégia 4 - 6  
USA - Svájc (Helyszín: Svájc) 9 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki (5.m.) 3 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Asti 1 - 1  
Luparense - Napoli 6 - 4  
Montesilvano - Fabrizio Corigliano 1 - 3  
Pescara - Acqua & Sapone 3 - 3  
Rieti - Lazio 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slavia Praha 4 - 4  
Karlovy Vary - Litvínov 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning (7.m.) 1 - 3  
SönderjyskE - Esbjerg (7.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - NY Rangers 2 - 4  
NY Islanders - Tampa Bay 5 - 2  
St. Louis - Arizona 5 - 2  
Toronto - Florida 3 - 4  
Vancouver - Los Angeles 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Valerenga (5.m.) 5 - 2  
Stavanger - Storhamar (5.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (5.m.) 2 - 0  
Ravensburg - Kassel (5.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Wolfsburg (4.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Renon/Ritten (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Znojmo (3.m.) 3 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Växjö (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Bardejov 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (5.m.) 2 - 5  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Magyarország 2 - 5  
Jégkorong (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 0 - 0  
USA - Kanada (Helyszín: Kanada) 0 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tver - Izssztal Izsevszk (5.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - SM Beermen 99 - 99, h.u. 127 - 131  
RS Elasto Painters - Globalport Batang Pier 116 - 94  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - KK Zagreb 116 - 79  
Split - Gorica 75 - 56  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Hiroshima Dragonflies 70 - 59  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Szekszárd (3.m.) 76 - 68  
PINKK-Pécs - PEAC-Pécs (3.m.) 58 - 50  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Vita Tbiliszi 111 - 51  
Tsmoki-Minszk - Lok.Kubany Krasznodar 60 - 75  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Izland 34 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Peterborough 2 - 0  
Oldham - Swindon 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Hartlepool 1 - 0  
Dag & Red - Morecambe 2 - 1  
Stevenage - Yeovil 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brighton 1 - 2  
Brentford - Bolton 3 - 1  
Bristol City - Rotherham 1 - 1  
Burnley - Cardiff 0 - 0  
Derby County - Hull City 4 - 0  
Ipswich - Charlton 0 - 0  
Leeds - QPR 1 - 1  
Middlesbrough - Huddersfield 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Wolverhampton 1 - 2  
Preston - Fulham 1 - 2  
Reading - Nottingham 2 - 1  
Sheffield Wed. - Blackburn 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Grimsby 3 - 4  
Altrincham - Dover 1 - 2  
Barrow - Braintree 2 - 0  
Halifax - Boreham 3 - 2  
Torquay - Chester 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Juventud Un. Gualeguaychu 3 - 3  
Instituto Cordoba - Chacarita Juniors 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Quilmes 1 - 0  
Union SF - Lanus 0 - 4  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 2 - 1  
Bayern München - Benfica 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - San Marcos de Arica 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Sokolov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Plzen 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Aalborg 0 - 4  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Seinäjoen JK 0 - 0  
TPV - Kuopio PS 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rijeka 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Videoton - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Pandurii 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Celtic 0 - 0  
Inverness CT - Hearts    
Partick Thistle - Dundee Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Livingston 2 - 1  
Rangers - Dumbarton 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zilina 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Haverfordwest 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lekhwiya - Al-Nassr 4 - 0  
Zob Ahan - Bunyodkor 5 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ain 1 - 2  
Nasaf Qarshi - El-Jaish 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
FC Szöul - Shandong Luneng 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Pohang 1 - 0  
Urawa RD - Guangzhou Evergrande 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Cliftonville 1 - 2  
Glenavon - Ballymena Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Rakvere Tarvas 2 - 0  
Parnu Linnameeskond - Nomme Kalju 0 - 1  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 2 - 3  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - S. Stosur 0 - 2  
B. Mattek-Sands - T. Pereira 2 - 1  
E. Bouchard - A. Dulgheru 2 - 0  
K. Nara - Y. Putintseva 0 - 2  
L. Hradecka - M. Puig 0 - 2  
M. Brengle - K. Kucova 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - K. Mladenovic 2 - 1  
N. Osaka - L. Chirico 1 - 2  
S. Zheng - D. Kasatkina 0 - 2  
Shu. Zhang - L. Kerkhove 2 - 0  
Y. Shvedova - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Jurak D - Keys M / Stephens S 2 - 0  
Groenefeld A-L/SiegemundL - Rodionova AN/Siniakova K 2 - 1  
Kasatkina D / Vesnina E - Bondarenko/Savchuk 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - M. Berrer 2 - 0  
D.S. Schwartzman - M. Baghdatis 0 - 2  
F. Tiafoe - M. Barton 0 - 2  
G. Melzer - J. Monaco 1 - 2  
L. Lacko - D. Tursunov 2 - 0  
N. Kicker - T. Smyczek 1 - 2  
S. Johnson - D. Young 0 - 2  
S. Querrey - D. Brown    
S. Querrey - R. Opelka 2 - 0  
T. Paul - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Johnson S / Querrey S - Berlocq C / Paire B 2 - 0  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shoshyna - M. Linette 0 - 2  
C. Giorgi - A. Sasnovich 2 - 0  
D. Cibulkova - C. Witthöft 2 - 1  
E. Alexandrova - K. Koukalova 2 - 0  
F. Schiavone - V. Strakhova 2 - 0  
I. Shinikova - A. Cornet 1 - 2  
J. Ostapenko - A. Sasnovich    
J. Ostapenko - D. Hantuchova 2 - 0  
K. Knapp - N. Broady 1 - 2  
V. Golubic - P. Kania 2 - 1  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jans-Ignacik K / Watson H - Rae J / Smith A 2 - 1  
Piter K / Pliskova K - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, Guadeloupe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ram - E. Gomez    
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ahouda - T. De Bakker 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - J. Vesely 0 - 2  
L. Giustino - D. Istomin 0 - 2  
P-H. Mathieu - A. Ramos 2 - 0  
R. Albot - N. Almagro 0 - 2  
S. Bolelli - T. Daniel 2 - 0  
T. Gabashvili - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Qureshi A - Erlich J / Fleming C 2 - 1  
Duran G / Gonzalez M - Gabashvili T / Marray J 2 - 0  
Inglot D / Lindstedt R - EL Amrani R / Ouahab L 2 - 0  
Marach O / Martin F - Bopanna R / Istomin D 0 - 2  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Kovalik 0 - 2  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - R. Dutra da Silva    
An. Martin - F. Volandri    
F. Gaio - R. Carballes Baena    
F. Krajinovic - J. Reister    
U. Ignatik - T. Fabbiano    
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 12 - 11  
Hollandia - Németország 9 - 8  
Magyarország - Románia 12 - 8  
Olaszország - Spanyolország 8 - 9  
Szlovákia - Kanada 9 - 11  

 

2016.04.04.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 3 - 4  
Baltimore - Minnesota 3 - 2  
Cincinnati - Philadelphia 6 - 2  
Kansas City - NY Mets 4 - 3  
Milwaukee - San Francisco 3 - 12  
NY Yankees - Houston    
Texas - Seattle 3 - 2  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 9 - 1  
Dél-Korea - Finnország 4 - 6  
Finnország - Svájc (Helyszín: Svájc) 12 - 6  
Japán - Skócia 6 - 5  
Kanada - Japán 9 - 2  
Norvégia - Dánia 8 - 6  
Németország - Norvégia 2 - 8  
Oroszország - USA 6 - 9  
Skócia - Kanada 3 - 5  
Svájc - Dél-Korea 12 - 4  
Svédország - Oroszország 4 - 3  
USA - Svédország 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Dalen (4.m.) 7 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Stockton 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kajaanin Hokki (4.m.) 1 - 3  
Keupa - Jukurit (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP (3.m.) 7 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Dallas 3 - 1  
Colorado - St. Louis 1 - 5  
Winnipeg - Minnesota 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 2 - 1  
Jégkorong (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Csehország 4 - 2  
Jégkorong (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 5 - 3  
USA - Oroszország 9 - 0  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hradec Kralove (1.m.) 66 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Monaco 66 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Olympiakosz 72 - 77  
Panathinaikosz - AEK Athén 78 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 76 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Kiryat Gat 81 - 78  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 80 - 80, h.u. 90 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Koszalin 75 - 75, h.u. 84 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland 136 - 111  
LA Lakers - Boston 100 - 107  
Milwaukee - Chicago 98 - 102  
New York - Indiana 87 - 92  
Orlando - Memphis 119 - 107  
Phoenix - Utah 86 - 101  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Anadolu Efes 59 - 59, h.u. 65 - 73  
Türk Telekom - Fenerbahce Ülker 83 - 85  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Independiente 0 - 0  
Vélez Sarsfield - Godoy Cruz 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Freiburg 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Cobresal 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Paris FC 2 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Zakinthosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Oss 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepajas Metalurgs 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - UNAM Pumas 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Portland 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Kristiansund 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Verona 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cesena 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pro Piacenza 0 - 4  
Cittadella - Bassano 0 - 2  
Pavia - Alessandria 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Catania 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - FK Krasznodar 1 - 4  
Mordovija Szaranszk - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Libertad Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 2 - 5  
Porto - Tondela 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Poli Timisoara 6 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Oviedo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Sp. Gijón 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Aarau 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Halmstad 2 - 1  
Trelleborg - Värnamo 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Östersund 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Giresunspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Besiktas 2 - 1  
Rizespor - Kayserispor 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 0 - 0  
Sillamae Kalev - Infonet Tallinn 2 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Canberra Raiders 8 - 22  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - J. Cepelova 1 - 2  
D. Gavrilova - Z. Diyas 2 - 1  
D. Kovinic - C. Buyukakcay 2 - 0  
E. Vesnina - C. Burger 2 - 0  
F. Altick - A. Riske 0 - 2  
I-C. Begu - C. Garcia 2 - 1  
J. Jankovic - C. Garcia    
K. Bondarenko - M. Doi 2 - 1  
L. Dominguez Lino - C. McHale 2 - 1  
L. Siegemund - P.M. Tig 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - S. Peng 2 - 0  
S. Karatantcheva - A. Konjuh 0 - 2  
S. Lisicki - I. Falconi 2 - 0  
S. Rogers - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
T. Maria - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Hlavackova/Hradecka 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. Zverev 2 - 1  
V. Estrella Burgos - Hy. Chung 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Skupski N - Opelka R / Paul T 1 - 2  
Tenisz (Katowice, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - M. Rybarikova    
C-A. Mitu - R. Oprandi 2 - 1  
D. Vekic - K. Flipkens 0 - 2  
E. Kulichkova - V. Lapko 2 - 0  
Kr. Pliskova - H. Watson 2 - 1  
L. Tsurenko - S. Vögele 0 - 2  
Tenisz (Katowice, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foretz S / Hesse A - Lapko V / Sasnovich A 2 - 1  
Irigoyen M / Kania P - Erakovic M / Knapp K 0 - 2  
Minella M / Voracova R - Kalashnikova O / Schuurs 0 - 2  
Tenisz (Katowice-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - V. Strakhova 2 - 0  
I. Shinikova - J. Maleckova 2 - 0  
Ka. Kozlova - D. Hantuchova 0 - 2  
V. Golubic - B. Eraydin 2 - 0  
Tenisz (Le Gosier, Guadeloupe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - Y. Nishioka    
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - L. Ouahab 2 - 0  
F. Skugor - A. Montanes 0 - 2  
Max. Gonzalez - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
N. Mektic - R. El Amrani 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro/Garcia-Lopez - Carreno Busta P / Cervantes I 1 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Ramos-Vinolas A / Vesely J 1 - 2  
Tenisz (Nápoly, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Donati - S. Napolitano    
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Magyarország 14 - 14  
Németország - Spanyolország 5 - 10  
Oroszország - Szlovákia 7 - 4  
Románia - Franciaország 11 - 12
Címkék: eredmények, tippmix,