Tippmix eredmények - 2016. április 25-május 1.

2016-04-25
Tippmix eredmények - 2016. április 25-május 1.
2016.05.01.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Sydney Swans 94 - 97  
Carlton - Essendon 72 - 57  
West Coast Eagles - Collingwood 124 - 62  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 11 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 2 - 5  
Arizona - Colorado (22:10) 3 - 6  
Baltimore - Chicago WS 7 - 8  
Baltimore - Chicago WS (19:35) 1 - 7  
Boston - NY Yankees 8 - 0  
Chicago Cubs - Atlanta 3 - 4  
LA Dodgers - San Diego 2 - 5  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 1 - 0  
Milwaukee - Miami 5 - 7  
Milwaukee - Miami (20:10) 14 - 5  
Minnesota - Detroit 5 - 6  
NY Mets - San Francisco 1 - 6  
Oakland - Houston 1 - 2  
Philadelphia - Cleveland 4 - 3  
Philadelphia - Cleveland (20:35) 2 - 1  
Pittsburgh - Cincinnati 5 - 1  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 5 - 6  
Seattle - Kansas City 6 - 0  
Seattle - Kansas City (22:10) 1 - 4  
St. Louis - Washington 1 - 6  
Tampa Bay - Toronto 4 - 3  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 1 - 5  
Texas - LA Angels 7 - 2  
Texas - LA Angels (21:05) 6 - 9  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Portland (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - St. Louis (2.m.) 3 - 3  
Washington - Pittsburgh (2.m.) 1 - 2  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Jenyiszej Krasznojarszk 103 - 72  
Varese - Skyliners Frankfurt 62 - 66  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Adecco ASVEL 88 - 75  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier 57 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen (4.m.) 124 - 99  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 92 - 93  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kanagawa Thunders 87 - 87, h.u. 98 - 97  
Hokkaido - Hiroshima Dragonflies 60 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin (2.m.) 68 - 50  
Rosa Radom - Kutno (2.m.) 63 - 56  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Neptunas Klaipeda (2.m.) 93 - 84  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (1.m.) 118 - 106  
Miami - Charlotte (7.m.) 106 - 73  
San Antonio - Oklahoma City (1.m.) 124 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Giessen 76 - 76, h.u. 91 - 81  
Braunschweig - Telekom Bonn 78 - 78, h.u. 95 - 93  
Brose Bamberg - Bremerhaven 92 - 77  
Göttingen - S. Oliver Würzburg 85 - 78  
Hagen - Crailsheim 94 - 83  
Ludwigsburg - Ulm 94 - 79  
Mitteldeutscher - Bayreuth 89 - 77  
Oldenburg - Bayern München 88 - 84  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg (2.m.) 80 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Barcelona 55 - 77  
Estudiantes - Fuenlabrada 74 - 80  
Iberostar Tenerife - Sevilla 90 - 71  
Laboral Kutxa - Gipuzkoa 101 - 73  
MoraBanc Andorra - Joventut Badalona 96 - 65  
Murcia - Valencia 80 - 62  
Real Madrid - Obradoiro Monbus 111 - 81  
Unicaja Malaga - Gran Canaria 92 - 87  
Zaragoza - Manresa 82 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 71 - 76  
Trabzonspor - TED Ankara Kolejliler 63 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nymburk (2.m.) 79 - 72  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (1.m.) 86 - 80  
Zenit Szentpétervár - Avtodor Szaratov (1.m.) 95 - 91  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - RK Zagreb 32 - 32  
Kézilabda (Cup, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Érd    
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 20 - 17  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Lada Toljatti 31 - 27  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Fehérvár 40 - 19  
Győr - Érd 33 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Byasen 31 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Buxtehude 33 - 25  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Magdeburg 30 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur (4.m.) 25 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Sävehof (1.m.) 29 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Atl. All Boys 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Boca Juniors 1 - 0  
Defensa Justicia - San Martin SJ 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Western Sydney 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 2 - 2  
Inter Baku - Sumqayit 2 - 2  
Zira - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 2 - 0  
FC Bruges - Genk 3 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Wolfsburg 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Varnsdorf 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slavia Praha 0 - 0  
Teplice - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Horsens 0 - 2  
Helsingor - Roskilde 3 - 1  
Köge - Lyngby 0 - 3  
Skive - Naestved 2 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 3 - 0  
FC Köbenhavn - Midtjylland 5 - 3  
Nordsjaelland - Randers 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Ulsan 0 - 1  
Jeonnam - Sangju Sangmu 3 - 4  
Seongnam - Gwangju 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Metz 0 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Marseille 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 4 - 0  
AZ Alkmaar - De Graafschap 4 - 1  
Excelsior - Zwolle 2 - 2  
Heerenveen - Groningen 1 - 2  
Heracles - ADO Den Haag 1 - 1  
Nijmegen - Roda 1 - 2  
PSV - Cambuur 6 - 2  
Vitesse - Utrecht 1 - 3  
Willem II - Feyenoord 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Hajduk Split 2 - 1  
Rijeka - RNK Split 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Olafsvik 1 - 2  
Throttur Reykjavik - FH 0 - 3  
Valur - Fjölnir 1 - 2  
ÍBV - ÍA Akranes 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
FC Asztana - Kairat Almaty 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Akzhaiyk Ural 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Atyrau 0 - 0  
Tobol Kostanay - Taraz 1 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Irtis Pavlodar 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Dep. Tolima 2 - 1  
Cortulua - Boyaca Chico 2 - 2  
Envigado - Millionarios 2 - 0  
Independiente SF - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Shijiazhuang 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Rozwoj Katowice 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 3 - 3  
Chiapas - Atlas 0 - 3  
Dep. Toluca - Cruz Azul 0 - 2  
Leon - Pachuca 0 - 0  
M. Morelia - Santos Laguna 3 - 2  
Tigres - Veracruz 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Orlando 2 - 2  
Portland - Toronto 2 - 1  
Salt Lake - Houston 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Bryne 2 - 2  
Hödd - Sandnes Ulf 2 - 0  
Jerv - Strömmen 2 - 2  
KFUM Oslo - Kristiansund 0 - 0  
Mjöndalen - Levanger 2 - 2  
Ranheim - Kongsvinger 0 - 3  
Raufoss - Ullensaker/Kisa 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Rosenborg 1 - 1  
Stabaek - Odd Grenland 1 - 2  
Start - Strömsgodset 2 - 2  
Tromsö - Brann Bergen 1 - 0  
Viking Stavanger - Haugesund 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Bologna 0 - 0  
Juventus - Carpi 2 - 0  
Lazio - Internazionale 2 - 0  
Milan - Frosinone 3 - 3  
Palermo - Sampdoria 2 - 0  
Sassuolo - Verona 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Ternana 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Rimini 0 - 4  
Arezzo - Maceratese 1 - 0  
Carrarese - Prato 1 - 2  
L'Aquila - Lucchese 1 - 2  
Pisa - Lupa Roma 1 - 0  
Santarcangelo - Pontedera 2 - 1  
Savona - Pistoiese 1 - 0  
Teramo - SPAL Ferrara 0 - 2  
Tuttocuoio - Robur Siena 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Anzsi Mahacskala 3 - 0  
Mordovija Szaranszk - Rosztov 2 - 1  
Terek Groznij - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 1  
Ufa - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Salzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - River Plate Asuncion 4 - 2  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 2 - 0  
Sol de America - Cerro Porteno 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP B - Porto B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Nacional Madeira 3 - 0  
Estoril - Marítimo 2 - 1  
Moreirense - Boavista 1 - 1  
Uniao Madeira - Académica 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Leicester 1 - 1  
Southampton - Manchester City 4 - 2  
Swansea - Liverpool 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Concordia Chiajna 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Pandurii 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dumbarton 1 - 1  
Falkirk - Greenock Morton 1 - 0  
Hibernian - Queen of South 2 - 0  
Livingston - Raith Rovers 0 - 1  
St. Mirren - Rangers 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Albacete 1 - 1  
Gimnastic - Mirandes 3 - 2  
Girona - Tenerife 1 - 0  
Oviedo - Cordoba 1 - 0  
Ponferradina - Zaragoza 1 - 1  
Valladolid - Lugo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Tudelano 0 - 3  
Izarra - Burgos 1 - 0  
Pontevedra - Valladolid B 1 - 2  
R. Santander - Compostela 1 - 0  
Somozas - Celta Vigo B 1 - 3  
Sp. Gijón B - Cultural Leonesa 0 - 0  
UD Logrones - Cacereno 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Talavera 1 - 2  
Real Madrid B - Leioa 2 - 1  
Real Sociedad B - Portugalete 3 - 2  
Real Union Irun - Gernika 1 - 1  
Sestao River - CD Guadalajara 1 - 0  
Socuellamos - Mensajero 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Sabadell 3 - 3  
Eldense - Reus 0 - 4  
Espanyol B - Levante B 1 - 1  
L'Hospitalet - Hercules 0 - 4  
Olot - Llosetense 3 - 1  
Pobla de Mafumet - Alcoyano 0 - 0  
Xativa - Lleida 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Villanovense 0 - 2  
Almería B - Sevilla B 0 - 4  
Granada B - La Hoya Lorca 2 - 0  
Jumilla - Cadiz 0 - 0  
Marbella - Betis B 4 - 4  
Merida - Linense 1 - 1  
Real Jaen - San Roque de Lepe 2 - 3  
Rec. Huelva - Melilla 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Celta Vigo 2 - 1  
Deportivo - Getafe 0 - 2  
Espanyol - Sevilla 1 - 0  
Valencia - Villarreal 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Chiasso 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 1 - 1  
St. Gallen - Vaduz 1 - 3  
Thun - FC Zürich 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Värnamo 0 - 4  
Assyriska - Halmstad 0 - 2  
Ljungskile - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Elfsborg 1 - 2  
FF Malmö - Häcken 3 - 0  
Hammarby - Sundsvall 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Myjava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Alanyaspor 0 - 2  
Balikesirspor - Samsunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Konyaspor 1 - 0  
Fenerbahce - Gaziantepspor 3 - 0  
Sivasspor - Akhisar 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - Nacional 1 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Orosz Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 24 - 3  
London Irish - Harlequins 25 - 32  
Saracens - Newcastle 23 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 20 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Clermont 26 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Brisbane Broncos 30 - 28  
Gold Coast Titans - Melbourne Storm 0 - 38  
New Zealand Warriors - St. George Illawarra 26 - 10  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Perugia (1.m.) 3 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - M. Selby (18 nyert frame-ig)    
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Anglia 5 - 2  
Zöld-foki-szigetek - Portugália 1 - 4  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Carreno-Busta - N. Almagro 1 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Matkowski M - Butorac E / Lipsky S 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - G. Dimitrov 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolla F / Sela D - Molteni / Schwartzman D S 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - S. Johnson 2 - 1  
J. Monaco - F. Verdasco 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
A. Petkovic - T. Bacsinszky 1 - 2  
A. Radwanska - D. Cibulkova 1 - 2  
A. Riske - M. Keys 1 - 2  
B. Strycova - A. Kerber 2 - 0  
C. Garcia - J. Konta    
C. Suarez Navarro - Babos T. 2 - 1  
C. Vandeweghe - L. Safarova 0 - 2  
D. Gavrilova - H. Watson 2 - 0  
D. Gavrilova - Y. Putintseva    
D. Kasatkina - P.M. Tig 1 - 2  
D. Kovinic - R. Vinci 2 - 0  
E. Vesnina - J. Ostapenko 2 - 0  
I-C. Begu - E. Bouchard 2 - 1  
J. Jankovic - S. Cirstea 0 - 2  
K. Knapp - M. Gasparyan 2 - 1  
K. Mladenovic - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
K. Siniakova - A. Ivanovic 1 - 2  
Ka. Pliskova - L. Dominguez Lino 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - P. Kvitova 0 - 2  
L. Chirico - M. Niculescu 2 - 0  
L. Tsurenko - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
S. Halep - M. Doi 2 - 0  
S. Kuznetsova - L. Siegemund 1 - 2  
S. Lisicki - M. Puig 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - S. Stosur 0 - 2  
V. Azarenka - L. Robson 2 - 0  
Tenisz (Madrid-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - B. Becker 2 - 1  
D. Lajovic - S. Giraldo 0 - 2  
L. Pouille - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
M. Granollers - R. Stepanek 0 - 2  
M. Kukushkin - D. Istomin 1 - 2  
P-H. Herbert - M. Youzhny 2 - 0  
R. Haase - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - P. Kohlschreiber 1 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Róma-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - E. Karlovskiy 2 - 0  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - K. Gilmour 2 - 0

 

2016.04.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Fremantle 97 - 64  
Geelong - Gold Coast Suns 168 - 48  
Greater Western Sydney - Hawthorn 158 - 83  
Melbourne Demons - St. Kilda 96 - 135  
Richmond - Port Adelaide 59 - 94  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 12 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 5 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 4 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 0 - 9  
Baltimore - Chicago WS 6 - 3  
Boston - NY Yankees 4 - 2  
LA Dodgers - San Diego 1 - 5  
Milwaukee - Miami 3 - 6  
Minnesota - Detroit 2 - 9  
Minnesota - Detroit (20:10) 1 - 4  
NY Mets - San Francisco 13 - 1  
NY Mets - San Francisco (22:05) 6 - 5  
Oakland - Houston 7 - 4  
Oakland - Houston (22:05) 2 - 0  
Philadelphia - Cleveland 4 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati 4 - 1  
Seattle - Kansas City 1 - 0  
St. Louis - Washington 4 - 5  
St. Louis - Washington (20:20) 1 - 6  
Tampa Bay - Toronto 1 - 6  
Texas - LA Angels 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Pescara (1.m.) 5 - 4  
Montesilvano - Rieti (1.m.) 2 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Jose Barracuda (4.m.) 4 - 1  
San Diego - Texas Stars (4.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 2 - 3  
Németország - Fehéroroszország 3 - 4  
Svájc - Lettország 4 - 3  
Szlovákia - Dánia 3 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - St. Louis (1.m.) 2 - 1  
San Jose - Nashville (1.m.) 5 - 2  
Tampa Bay - NY Islanders (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország B 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Leks (2.m.) 93 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Reims 92 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zadar 69 - 95  
Kvarner - KK Zagreb 89 - 76  
Split - Cibona Zagreb 69 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tsukuba 90 - 79  
Tochigi - Mikawa Aisin 51 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Czarni Slupsk (2.m.) 86 - 71  
Zielona Gora - Asseco Gdynia (2.m.) 81 - 53  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai (2.m.) 93 - 88  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas (2.m.) 66 - 85  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Nyíregyháza (1.m.) 99 - 89  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Miami (6.m.) 90 - 97  
Indiana - Toronto (6.m.) 101 - 83  
NBA 2016 - Ki jut tovább (Portland - LA Clippers)?    
Portland - LA Clippers (6.m.) 106 - 103  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Ragusa (1.m.) 73 - 56  
Lucca - UR Venezia (1.m.) 67 - 67, h.u. 77 - 73  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Szpartak Moszkva (2.m.) 80 - 58  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 87 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Usak Sportif 71 - 65  
Istanbul BB - Darussafaka 84 - 87  
Karsiyaka - Banvitspor 64 - 71  
Türk Telekom - Konyaspor 95 - 81  
Yesilgiresun - Buyukcekmece 93 - 92  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Fenerbahce (4.m.) 62 - 72  
Mersin - Antakya Hatay (4.m.) 62 - 62, h.u. 78 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 83 - 70  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kiel 33 - 30  
Veszprém - Vardar Pro Skopje 30 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - St. Raphael 29 - 22  
Silkeborg - Granollers 32 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Dunaújváros 28 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Érd 23 - 25  
Győr - FTC 25 - 24  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Balmazújváros 17 - 24  
Orosháza - Gyöngyös 25 - 28  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Dortmund 25 - 24  
Blomberg-Lippe - Leverkusen 33 - 29  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Magdeburg 29 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 26 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Naturhouse La Rioja 29 - 28  
AX Puente Genil - Morrazo Cangas 28 - 28  
Benidorm - Anaitasuna 28 - 32  
Ciudad Encantada - Huesca 25 - 24  
Sinfin - Quabit Guadalajara 21 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Vasterasirsta (2.m.) 26 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Colchester 2 - 2  
Blackpool - Wigan 0 - 4  
Burton - Gillingham 2 - 1  
Chesterfield - Bury 3 - 0  
Coventry - Sheffield Utd. 3 - 1  
Crewe - Doncaster 3 - 1  
Millwall - Oldham 3 - 0  
Rochdale - Swindon 2 - 2  
Scunthorpe - Port Vale 1 - 0  
Shrewsbury - Peterborough 3 - 4  
Southend - Bradford 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Yeovil 3 - 4  
Cambridge Utd. - Plymouth 2 - 2  
Carlisle - Oxford Utd. 0 - 2  
Dag & Red - Crawley 3 - 0  
Exeter - Morecambe 1 - 1  
Hartlepool - Portsmouth 0 - 2  
Leyton - Mansfield 1 - 0  
Newport - Notts County 0 - 1  
Northampton - Luton 2 - 0  
Stevenage - Wimbledon 0 - 0  
Wycombe - Accrington 0 - 1  
York - Bristol Rovers 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Hull City 1 - 0  
Brentford - Fulham 3 - 0  
Bristol City - Huddersfield 4 - 0  
Ipswich - Milton Keynes Dons 3 - 2  
Leeds - Charlton 1 - 2  
Nottingham - Wolverhampton 1 - 1  
Reading - Preston 1 - 2  
Rotherham - Blackburn 0 - 1  
Sheffield Wed. - Cardiff 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Wrexham 2 - 0  
Braintree - Altrincham 3 - 0  
Bromley - Aldershot 1 - 3  
Cheltenham - Lincoln 3 - 1  
Chester - Gateshead 4 - 2  
Dover - Forest Green 0 - 1  
Guiseley - Torquay 4 - 3  
Halifax - Macclesfield 1 - 1  
Southport - Kidderminster 3 - 4  
Tranmere - Grimsby 1 - 0  
Welling Utd. - Boreham 0 - 3  
Woking - Eastleigh 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Chacarita Juniors 1 - 2  
Crucero del Norte - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 0  
Estudiantes San Luis - Santamarina Tandil 2 - 0  
Gimnasia Jujuy - Brown de Adrogue 1 - 0  
Independiente de Mendoza - Boca Unidos 0 - 0  
Instituto Cordoba - Juventud Unida San Luis 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Union SF 1 - 1  
Belgrano de Cordoba - Quilmes 2 - 2  
Colón - Olimpo Bahia Blanca 3 - 1  
Estudiantes LP - Newell's 0 - 0  
Godoy Cruz - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Huracan - Racing Club 0 - 1  
Independiente - San Lorenzo 0 - 1  
Patronato Parana - Atl. Rafaela 2 - 1  
River Plate - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Khazar Lankaran 1 - 0  
Kapaz - Ravan Baku 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eupen 0 - 0  
Deinze - Saint-Gilloise 2 - 1  
Heist - Seraing 2 - 2  
Lommel - Cercle Bruges 0 - 2  
Roeselare - Coxyde 4 - 1  
Tubize - Dessel 1 - 2  
Virton - Lierse 2 - 3  
WS Bruxelles - Eisden Maasmechelen 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Lokeren 2 - 2  
Kortrijk - Standard Liege 1 - 0  
Mechelen - St. Truiden 1 - 1  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Independiente PA 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 1 - 1  
Darmstadt - E. Frankfurt 1 - 2  
Dortmund - Wolfsburg 5 - 1  
Hannover - Schalke 1 - 3  
Hoffenheim - Ingolstadt 2 - 1  
Leverkusen - Hertha BSC 2 - 1  
Mainz - Hamburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Nürnberg 3 - 1  
Fürth - Heidenheim 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Mainz Amatőr 3 - 2  
Cottbus - Würzburg 1 - 2  
Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Holstein Kiel - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 0  
Magdeburg - Sonnenhof Grossaspach 4 - 0  
Osnabrück - Bremen Amatőr 3 - 1  
Rostock - Erfurt 3 - 1  
Stuttgarter Kickers - Hallescher FC 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - San Luis de Quillota 1 - 1  
Colo Colo - Santiago Wanderers 2 - 1  
O'Higgins - Universidad de Concepcion 1 - 2  
San Marcos de Arica - Palestino 2 - 3  
Union Espanola - Cobresal 1 - 1  
Universidad Catolica - Audax Italiano 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graffin Vlasim - Pardubice 2 - 1  
Karvina - Olomouc B 2 - 0  
Opava - Usti nad Labem 2 - 1  
Vysehrad - Hradec Kralove 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno 4 - 2  
Olomouc - Jablonec 2 - 1  
Plzen - Ostrava 2 - 0  
Pribram - Dukla Praha 2 - 2  
Slovacko - Zlín 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Suwon City 3 - 1  
Pohang - Jeju 1 - 0  
Suwon - FC Szöul 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeya - Granit Mikasevicsi 0 - 0  
Isloch - Dinamo Breszt 2 - 4  
Slavia Mozír - Vityebszk 0 - 4  
Torpedo Zogyino - Krumkachi 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Bastia 0 - 0  
Lorient - Lille 0 - 1  
Lyon - Ajaccio GFC 2 - 1  
Monaco - Guingamp 3 - 2  
Nantes - Nice 1 - 0  
Reims - Montpellier 2 - 3  
St-Etienne - Toulouse 0 - 0  
Troyes - Bordeaux 2 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 1 - 0  
NK Zagreb - Slaven Belupo 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Esteghlal A. 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Petah Tikva 1 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Ironi Kiryat Shmone 2 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 2 - 2  
Kashiwa R. - Vissel Kobe 2 - 0  
Omiya Ardija - Kashima A. 0 - 0  
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 0 - 2  
Yokohama FM - Shonan Bellmare 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Once Caldas 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Beijing Guoan 1 - 1  
Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Henan Jianye - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Liaoning Hongyun - Hebei 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Kluczbork - Sandecja Nowy Sacz 2 - 4  
Pogon Siedlce - GKS Belchatow 1 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 3 - 2  
TBB Nieciecza - Gornik Leczna 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Daugavpils 3 - 1  
Liepajas Metalurgs - Riga FC 3 - 0  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 2 - 0  
Ventspils - Metta/Lu 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - UNAM Pumas 2 - 1  
Tijuana - Puebla 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - D.C. United 1 - 1  
Montreal - Colorado 2 - 2  
New York - Dallas 4 - 0  
New York City FC - Vancouver 3 - 2  
Philadelphia - San Jose 1 - 1  
Seattle - Columbus 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Debrecen 0 - 0  
Diósgyőr - Paks 0 - 2  
Haladás - FTC 0 - 1  
MTK - Vasas 0 - 2  
NB I 2015/16 - FTC nélkül    
Puskás Akadémia - Honvéd 2 - 1  
Újpest - Videoton 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Gyirmót 1 - 0  
Budaörs - Ajka 0 - 0  
Mezőkövesd - Soroksár 0 - 1  
Siófok - Szigetszentmiklós 1 - 0  
Vác - Szeged 3 - 2  
ZTE - Csákvár 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sandefjord 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Valerenga 2 - 0  
Molde - Aalesund 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Fiorentina 0 - 0  
Udinese - Torino 1 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Salernitana 2 - 2  
Brescia - Vicenza 0 - 1  
Cagliari - Livorno 2 - 2  
Entella - Pescara 0 - 0  
Lanciano - Avellino 1 - 2  
Latina - Spezia 0 - 0  
Perugia - Bari 0 - 0  
Trapani - Novara 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Lumezzane 1 - 2  
Alessandria - Reggiana 0 - 1  
Bassano - Padova 2 - 1  
Cittadella - Cremonese 3 - 3  
Cuneo - Renate 0 - 0  
Giana Erminio - Feralpisalo 1 - 1  
Pavia - Pordenone 0 - 1  
Pro Patria - Mantova 0 - 3  
Pro Piacenza - Südtirol 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Cosenza 3 - 3  
Benevento - Lecce 3 - 0  
Foggia - Martina Franca 4 - 0  
Ischia - Catanzaro 0 - 1  
Lupa Castelli Romani - Matera 2 - 2  
Melfi - Akragas 2 - 2  
Messina - Casertana 1 - 1  
Monopoli - Juve Stabia 4 - 0  
Paganese - Catania 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Szpartak Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 2 - 1  
Grödig - Rapid Wien 2 - 0  
Sturm Graz - Ried 0 - 0  
Wolfsberg - Mattersburg 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 0 - 1  
Rubio - Caballero de Zeb.Cue 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Santa Clara 0 - 1  
Aves - Gil Vicente 2 - 2  
Braga B - Benfica B 0 - 2  
Chaves - Farense 1 - 1  
Guimaraes B - Covilha 1 - 1  
Leixoes - Famalicao 0 - 0  
Olhanense - Freamunde 3 - 2  
Penafiel - Oriental de Lisboa 4 - 2  
Uniao Oliveirense - Portimonense 0 - 2  
Varzim - Mafra 0 - 3  
Viseu - Feirense 0 - 5  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Pacos Ferreira 0 - 2  
Porto - Sporting CP 1 - 3  
Tondela - Rio Ave 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Norwich 1 - 0  
Everton - Bournemouth 2 - 1  
Newcastle - Crystal Palace 1 - 0  
Stoke - Sunderland 1 - 1  
Watford - Aston Villa 3 - 2  
West Bromwich - West Ham 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Poli Timisoara 5 - 1  
Municipal Studentesc Iasi - Petrolul Ploiesti 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 4 - 1  
Hamilton - Kilmarnock 0 - 4  
Hearts - Celtic 1 - 3  
Partick Thistle - Inverness CT 1 - 4  
Ross County - St. Johnstone 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Osasuna 0 - 1  
Huesca - UE Llagostera 3 - 1  
Mallorca - Alavés 0 - 0  
Numancia - Almería 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Lealtad 1 - 1  
Coruxo - Ferrol 0 - 0  
Pena Sport - Guijuelo 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Barakaldo 0 - 2  
Arenas de Getxo - Fuenlabrada 1 - 0  
Ebro - La Roda 1 - 0  
Toledo - Getafe B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Villarreal B 2 - 0  
Valencia B - Badalona 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Real Murcia 2 - 1  
UCAM Murcia - Linares 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 1 - 0  
Betis - Barcelona 0 - 2  
Granada - Las Palmas 3 - 2  
Real Sociedad - Real Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Aarau 0 - 2  
Wohlen - Xamax 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 2 - 1  
Grasshoppers - Young Boys 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Atvidaberg 0 - 3  
GAIS - Örgryte 0 - 0  
Varberg - Frej 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Ruzomberok 3 - 1  
Zemplin Michalovce - Senica 2 - 1  
Zlate Moravce - Dunajska Streda 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 0 - 0  
Domzale - Krka Novo Mesto 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - 1461 Trabzon 1 - 0  
Göztepe Izmír - Gaziantep Bld. Spor 1 - 2  
Karabukspor - Elazigspor 2 - 2  
Kayseri Erciyesspor - Adana Demirspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 4 - 0  
Eskisehirspor - Trabzonspor 1 - 0  
Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 0  
Goverla Uzsgorod - Zorya Luganszk 0 - 4  
Metalist Harkiv - Olimpik Doneck 1 - 0  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Cerro 3 - 1  
Defensor - Plaza Colonia 1 - 1  
El Tanque Sisley - Juventud 0 - 2  
Fenix Montevideo - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Penarol - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Portadown 0 - 2  
Carrick - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Coleraine - Cliftonville 3 - 0  
Glenavon - Linfield 0 - 1  
Glentoran - Crusaders 0 - 1  
Warrenpoint - Dungannon 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Sillamae Kalev 0 - 0  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - UC Dublin 0 - 0  
Limerick - Waterford Utd. 7 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Worcester 31 - 17  
Northampton Saints - Bath 15 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Hull KR 44 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Brive 37 - 19  
Bordeaux - Stade de France 35 - 25  
Castres - Section Paloise 37 - 6  
Montpellier - Grenoble 51 - 10  
Oyonnax - La Rochelle 17 - 16  
Toulon - Toulouse 10 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - North Queensland Cowboys 18 - 34  
Penrith Panthers - Canberra Raiders 19 - 18  
Sydney Roosters - Newcastle Knights 38 - 0  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - San Dona 24 - 27  
Rovigo - Calvisano 32 - 10  
Viadana - Padova 28 - 30  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Ospreys 27 - 40  
Newport Dragons - Llanelli Scarlets 20 - 34  
Ulster - Leinster 30 - 6  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Melbourne Rebels 36 - 30  
Buenos Aires Jaguares - Port Elizabeth S. Kings 73 - 27  
Cape Town Stormers - Sydney Waratahs 30 - 32  
Dunedin Highlanders - Canberra Brumbies 23 - 10  
Johannesburg Lions - Wellington Hurricanes 17 - 50  
Queensland Reds - Bloemfontein Cheetahs 30 - 17  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Conegliano (3.m.) 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - D. Junhui (17 nyert frame-ig) 11 - 17  
M. Fu - M. Selby (17 nyert frame-ig) 15 - 17  
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Anglia 5 - 2  
Zöld-foki-szigetek - Spanyolország 2 - 9  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Almagro - N. Kyrgios 2 - 0  
P. Carreno-Busta - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Kubot L / Matkowski M - Coric B / Skugor F 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - F. Delbonis 2 - 1  
I. Karlovic - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolla F / Sela D - Duran G / Gonzalez M 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - C. McHale 0 - 2  
A. Beck - E. Makarova 0 - 2  
A. Cornet - P. Badosa Gibert    
C. Giorgi - S. Errani 2 - 0  
E. Svitolina - Y. Wickmayer 2 - 1  
S. Stephens - T. Pereira 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Chuang C J / Jurak D 1 - 2  
Dabrowski G / Rodionova A - Muguruza / Suarez Navarro 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Grönefeld A-L/Vandeweghe 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Kasatkina D / Siegemund L    
Tenisz (Madrid-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - M. Youzhny 0 - 2  
B. Becker - I. Dodig 2 - 1  
D. Kudla - M. Bachinger 2 - 0  
M. Granollers - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
P-H. Mathieu - P-H. Herbert    
R. Carballes Baena - V. Estrella Burgos 2 - 1  
R. Haase - A. Lopez San Martin 2 - 0  
R. Stepanek - T.H. Fritz 2 - 1  
Tenisz (Madrid-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vesnina - A. Sasnovich 2 - 0  
H. Watson - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
K. Siniakova - B. Mattek-Sands 2 - 1  
L. Chirico - M. Duque Marino 2 - 0  
L. Siegemund - M. Brengle 2 - 0  
M. Puig - N. Broady 2 - 1  
M. Sakkari - P.M. Tig 1 - 2  
N. Osaka - A. Riske    
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Thiem 1 - 2  
P. Kohlschreiber - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stosur - L. Safarova 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bacsinszky - M. Erakovic 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - Q. Halys    
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - R. Ouseph 2 - 0  
M. Zwiebler - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - K. Gilmour 1 - 2  
C. Marin - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Primorje Rijeka 12 - 12  
Jadran Herceg Novi - Barceloneta 5 - 6  
Jug Dubrovnik - Galatasaray 17 - 8  
Olympiakosz - Spandau Berlin 12 - 3  
OSC - Szolnok 6 - 12  
Partizan Belgrád - Recco 7 - 18  

 

2016.04.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Western Bulldogs 61 - 45  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 1  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 9 - 4  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 7  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 3 - 0  
Baltimore - Chicago WS 10 - 2  
Boston - Atlanta 3 - 5  
Chicago Cubs - Atlanta (20:20) 6 - 1  
LA Dodgers - Miami 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Kaos Futsal (1.m.) 1 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Antequera 5 - 3  
Elche - Barcelona 3 - 12  
Jaen - Autos Lobelle Santiago 5 - 5  
Jumilla - Levante 3 - 2  
Magna Navarra - Peniscola 4 - 4  
Palma Manacor - Ribera Navarra 4 - 0  
Santa Coloma - Inter Movistar 0 - 3  
Zaragoza - Murcia 5 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Portland (3.m.) 1 - 1  
Ontario Reign - San Jose Barracuda (3.m.) 3 - 1  
San Diego - Texas Stars (3.m.) 6 - 1  
Toronto Marlies - Bridgeport (3.m.) 6 - 4  
Utica - Albany (4.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Divízió I. vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovénia 1 - 2  
Lengyelország - Japán 10 - 4  
Olaszország - Dél-Korea 2 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 5 - 1  
Németország - Fehéroroszország 5 - 3  
Svájc - Lettország 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 7 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Pittsburgh (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kazahsztán 2 - 3  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Jenyiszej Krasznojarszk 59 - 56  
Varese - Chalon sur Saone (Helyszín: Chalon) 91 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Alaska Aces (3.m.) 72 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin (1.m.) 78 - 54  
Rosa Radom - Kutno (1.m.) 76 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas (2.m.) 71 - 84  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta (6.m.) 92 - 104  
NBA 2016 - Ki jut tovább (Atlanta - Boston)?    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayreuth 96 - 88  
Bremerhaven - Oldenburg 66 - 95  
Brose Bamberg - Alba Berlin 80 - 64  
Crailsheim - Tübingen 74 - 91  
Giessen - Göttingen 74 - 66  
S. Oliver Würzburg - Bayern München 89 - 93  
Telekom Bonn - Ludwigsburg 90 - 85  
Ulm - Mitteldeutscher 103 - 96  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Szpartak Moszkva (1.m.) 82 - 60  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Laboral Kutxa 89 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rogaska 96 - 101  
Zlatorog Lasko - Krka Novo Mesto 81 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nymburk (1.m.) 95 - 87  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Mezőkövesd 27 - 29  
PLER - Eger 29 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Eisenach 27 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa de Aranda - Granollers    
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Thun (3.m.) 22 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof (5.m.) 23 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Middlesbrough 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Guillermo Brown 1 - 3  
Nueva Chicago - Villa Dalmine 6 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Oostende 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 2 - 2  
Ludogorec Razgrad - Montana 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Operario MT 2 - 0  
Botafogo - Coruripe AL 1 - 1  
Criciuma - Operario PR 1 - 1  
Santos - Santos AP 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - 1. FC Köln 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Düsseldorf 2 - 1  
FSV Frankfurt - Kaiserslautern 1 - 4  
Paderborn - Freiburg 1 - 2  
RB Leipzig - Bielefeld 1 - 1  
St. Pauli - 1860 München 0 - 2  
Union Berlin - Bochum 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Chemnitz 0 - 3  
Wehen - Münster 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Dep. Iquique 2 - 4  
Huachipato - Universidad de Chile 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Frydek Mistek 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Mladá Boleslav 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Viborg 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Bani Yas 2 - 2  
Al-Dhafra - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 0 - 0  
Al-Sharjah - Al-Wahda 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - BATE Boriszov 2 - 3  
Dinamo Minszk - Szluck 1 - 1  
Nyeman Grodno - FK Minszk 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Naftan 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Turku PS 1 - 1  
Jazz Pori - Haka 1 - 2  
JJK Jyväskylä - EIF 3 - 0  
KPV Kokkola - Grifk 3 - 0  
KTP - Oulu 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Mariehamn 0 - 1  
PK-35 - Seinäjoen JK 0 - 0  
PS Kemi - Helsinki JK 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Evian Thonon Gaillard 0 - 2  
Creteil - Ajaccio 2 - 2  
Laval - Clermont 1 - 1  
Le Havre - Nimes 3 - 1  
Lens - Paris FC 0 - 1  
Red Star 93 - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Sochaux - Auxerre 2 - 3  
Tours - Niort 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Strasbourg 0 - 0  
Boulogne - Beziers 0 - 0  
CA Bastia - Amiens 1 - 1  
Chambly - Les Herbiers 4 - 0  
Chateauroux - Orleans 0 - 0  
Colmar - Sedan 4 - 0  
Epinal - Frejus St-Raphael 0 - 1  
Lucon - Belfort 1 - 1  
Marseille Consolat - Dunkerque 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Rennes 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Venlo 1 - 3  
Ajax 2 - Den Bosch 3 - 1  
Almere City - PSV 2 7 - 0  
Emmen - F. Sittard 1 - 2  
Go Ahead Eagles - NAC Breda 4 - 1  
Oss - Volendam 1 - 2  
RKC Waalwijk - Maastricht 1 - 3  
Sparta Rotterdam - Dordrecht 2 - 3  
Telstar - Helmond 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kyoto 0 - 2  
Ehime - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Gifu - Yamaguchi 1 - 2  
Kamatamare Sanuki - Kitakyushu 1 - 1  
Mito - JEF United Chiba 1 - 0  
Nagasaki - Yokohama FC 1 - 3  
Okayama - Machida Zelvia 2 - 2  
Sapporo - Tokushima 1 - 0  
Shimizu SP - Zweigen Kanazawa 4 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Tokyo Verdi 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Urawa RD - Nagoya GE 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Cali 1 - 1  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Changchun Yatai 2 - 0  
Shandong Luneng - Guangzhou R&F 2 - 3  
Shanghai SIPG - Yanbian 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Bytovia Bytow 0 - 2  
Wigry Suwalki - Miedz Legnica 0 - 0  
Wisla Plock - Olsztyn 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Boca Juniors 1 - 2  
Independiente del Valle - River Plate 2 - 0  
Sao Paulo - Dep. Toluca 4 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Szolnok 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Crotone 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Amkar Perm 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - LASK Linz 0 - 5  
Austria Lustenau - FAC Wien 1 - 1  
Austria Salzburg - Liefering 0 - 0  
Kapfenberg - Wiener Neustadt 4 - 2  
Wacker Innsbruck - St. Pölten 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 1 - 0  
Braga - Setúbal 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Eibar 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trencin 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - HIT Gorica 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Altinordu 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Galatasaray 1 - 1  
Rizespor - Mersin Idman Yurdu 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Olekszandria 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - CA Rentistas 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Parnu Linnameeskond 6 - 0  
Jalgpallikool Tammeka - Levadia Tallinn 1 - 4  
Rakvere Tarvas - Trans Narva 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Cobh Ramblers 1 - 0  
Shelbourne - Athlone 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 0 - 2  
Cork City - St. Patrick's 1 - 0  
Derry City - Sligo 0 - 2  
Galway - Longford Town 2 - 2  
Shamrock Rovers - Bray 2 - 0  
Wexford Youths - Finn Harps 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Gloucester 11 - 12  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Leeds Rhinos 28 - 20  
Hull FC - Catalan Dragons 28 - 26  
Widnes - Wakefield 16 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs 20 - 12  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Connacht 22 - 21  
Munster - Edinburgh 27 - 19  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Pretoria Bulls 20 - 42  
Waikato Chiefs - Durban Sharks 24 - 22  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Li - A. Giri    
M. Carlsen - P. Eljanov 1 - 0  
N. Grandelius - M. Vachier-Lagrave    
P. Harikrishna - L. Aronian    
V. Topalov - V. Kramnik    
Strandfoci (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Zöld-foki-szigetek (Helyszín: Zöld-foki-szigetek) 7 - 2  
Portugália - Spanyolország 2 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - N. Kyrgios 0 - 2  
B. Paire - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
G. Simon - P. Carreno-Busta 0 - 2  
L. Mayer - N. Almagro 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - D. Dzumhur 2 - 1  
F. Delbonis - A. Ramos 2 - 0  
J. Vesely - G. Dimitrov 0 - 2  
M. Granollers - I. Karlovic 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Molteni / Schwartzman D S 1 - 2  
Tenisz (Madrid-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - A. Konjuh 2 - 0  
D. Vekic - B. Mattek-Sands 0 - 2  
E. Vesnina - S. Soler Espinosa 2 - 0  
H. Watson - L. Hradecka 2 - 0  
I. Falconi - L. Chirico 0 - 2  
J. Görges - M. Sakkari 0 - 2  
K. Bondarenko - K. Siniakova 1 - 2  
L. Pous Tio - A. Riske 0 - 2  
L. Siegemund - Kr. Pliskova 2 - 0  
M. Duque Marino - Y. Shvedova 2 - 0  
M. Puig - T. Pironkova 2 - 1  
O. Dodin - N. Broady 0 - 2  
P. Hercog - M. Brengle 0 - 2  
P.M. Tig - N. Gibbs 2 - 0  
R. De La Torre-Sanchez - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
S. Zheng - N. Osaka 0 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Zverev 1 - 2  
D. Thiem - I. Dodig 2 - 1  
F. Fognini - J. Kovalik 2 - 1  
J.M. Del Potro - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Peya A - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - L. Safarova 0 - 2  
S. Kuznetsova - S. Stosur    
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Kania P - Gasparyan M / Hlavackova A 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - M. Erakovic 1 - 2  
T. Bacsinszky - Babos T. 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maria T / Olaru R - Knoll X / Krunic A 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - J. McGee    
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - R. Ouseph 1 - 2  
J.O. Jörgensen - B. Leverdez 2 - 0  
P. Abian - V. Axelsen 1 - 2  
Yuh. Tan - M. Zwiebler 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - K. Schnaase 2 - 0  
B. Corrales - K. Gilmour 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - L. Zetchiri 2 - 0

 

2016.04.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 6 - 4  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 4 - 11  
Boston - Atlanta 9 - 4  
Chicago Cubs - Milwaukee 7 - 2  
Chicago Cubs - Milwaukee    
Colorado - Pittsburgh 8 - 9  
Colorado - Pittsburgh (21:10)    
Detroit - Oakland 9 - 4  
Detroit - Oakland (19:10) 7 - 3  
LA Angels - Kansas City 4 - 2  
LA Dodgers - Miami 0 - 2  
Minnesota - Cleveland 5 - 6  
NY Mets - Cincinnati 5 - 2  
Seattle - Houston 4 - 7  
Tampa Bay - Baltimore 1 - 3  
Texas - NY Yankees 3 - 2  
Toronto - Chicago WS 0 - 4  
Washington - Philadelphia 0 - 3  
Washington - Philadelphia (22:05) 0 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. Thornton 7 - 2  
J. Wade - M. van Gerwen 1 - 7  
P. Wright - G. Anderson 6 - 6  
P. Wright - P. Taylor 7 - 4  
R. van Barneveld - G. Anderson 5 - 7  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Dánia 3 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (7.m.) 1 - 2  
NHL 2016 - Ki jut tovább (Nashville-Anaheim)?    
Tampa Bay - NY Islanders (1.m.) 3 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Leks (1.m.) 95 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Nancy 101 - 66  
Monaco - Gravelines 89 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - RS Elasto Painters (3.m.) 104 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Czarni Slupsk (1.m.) 87 - 90  
Zielona Gora - Asseco Gdynia (1.m.) 91 - 57  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (5.m.) 114 - 81  
LA Clippers - Portland (5.m.) 98 - 108  
Miami - Charlotte (5.m.) 88 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Fenerbahce Ülker 77 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Fenerbahce (3.m.) 75 - 62  
Mersin - Antakya Hatay (3.m.) 55 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar 79 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Kolding 23 - 27  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Szeged 24 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Asztrahanocska (3.m.) 25 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - St. Gallen (3.m.) 37 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi (2.m.) 23 - 20  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - River PI 2 - 1  
Independiente PA - Paysandu 1 - 2  
Joinville - Comercial MS    
Vasco da Gama - Remo PA 2 - 1  
Vitória - Nautico RR 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaca 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Silkeborg 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Ain 3 - 2  
Al-Shaab - Al Nasr (UAE) 1 - 1  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 5 - 1  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Jazeera (UAE) 2 - 4  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Sevilla 2 - 2  
Villarreal - Liverpool 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kuopio PS 3 - 2  
Inter Turku - Rovaniemi PS 1 - 2  
Lahti - Vaasa PS 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Rah Ahan 3 - 1  
Padideh Mashhad - Zob Ahan 0 - 1  
Persepolis - Naft Tehran 0 - 2  
Saba Qom - Siah Jamegan 1 - 0  
Saipa Karaj - Esteghlal T. 1 - 2  
Sepahan - Gostaresh Tabriz 2 - 1  
Tractor Tabriz - Malavan Anzali 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Pasto 2 - 2  
Fortaleza - Atl. Huila 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 2 - 1  
Millionarios - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Rionegro Aguilas - Boyaca Patriotas 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Lechia Gdansk 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Legia Varsó 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Rosario Central 0 - 1  
Nacional - Corinthians 0 - 0  
Racing Club - Atlético MG 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Zalgiris Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Portland 1 - 1  
New York City FC - Montreal 1 - 1  
Vancouver - Kansas City 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - Sogndal 0 - 1  
Kvik-Halden - Sarpsborg 0 - 3  
Sparta Sarpsborg - Stabaek 1 - 7  
Varegg - Haugesund 2 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Kubany Krasznodar 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Lausanne 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Djurgarden 3 - 0  
Helsingborg - AIK Stockholm 2 - 1  
Häcken - Gefle 6 - 1  
Sundsvall - Kalmar 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - OFK Belgrád 1 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - Jagodina 2 - 1  
Mladost Lucani - Spartak Zlatibor Voda 0 - 0  
Novi Pazar - RAD Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Borac 2 - 0  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 5 - 1  
Vojvodina - Vozdovac 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Montevideo - Villa Teresa 2 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Wigan 40 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 22 - 30  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Conegliano (2.m.) 0 - 3  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - N. Grandelius    
L. Aronian - M. Carlsen 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - V. Topalov    
P. Eljanov - C. Li 0 - 1  
V. Kramnik - P. Harikrishna 1 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - P-H. Mathieu 2 - 1  
L. Mayer - P. Lorenzi 2 - 0  
N. Almagro - J. Sousa 2 - 1  
T. Daniel - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Cervant - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Edmund K / Silva F - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Erlich J / Fleming C - Coric B / Skugor F 0 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Elias G / Sousa J 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - D.S. Schwartzman 0 - 2  
D. Lajovic - I. Karlovic 0 - 2  
I. Marchenko - D. Dzumhur 1 - 2  
M. Granollers - Hy. Chung 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Berlocq C / Gabashvili T 2 - 0  
Duran G / Gonzalez M - Jebavy R / Vesely J 2 - 1  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - V. Estrella Burgos 2 - 1  
F. Fognini - M. Kukushkin 2 - 0  
F. Mayer - P. Kohlschreiber 0 - 2  
I. Sijsling - G. Monfils    
I. Sijsling - J. Kovalik 0 - 2  
J-L. Struff - J.M. Del Potro 1 - 2  
L. Rosol - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Zelenay I - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Elgin M / Istomin D - Knowle J / Peya A 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Marach O / Martin F - Skupski K / Skupski N 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - Ka. Pliskova 0 - 2  
S-W. Hsieh - L. Safarova 0 - 2  
S. Kuznetsova - M. Puig 2 - 1  
S. Stosur - B. Strycova 2 - 1  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Dabrowski/MartinezSanchez - Gasparyan M / Hlavackova A 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Erakovic - A. Krunic 2 - 0  
P. Parmentier - Babos T. 0 - 2  
T. Bacsinszky - J. Larsson 2 - 0  
Y. Putintseva - K. Bertens 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Krunic A - Pigossi L / Sorribes Tormo S 2 - 1  
Maria T / Olaru R - Garcia Perez G / Naydenova A 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McGee - S. Kozlov    
J. Ward - Q. Halys    
N. Rubin - R. Harrison    
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - V. Axelsen 0 - 2  
B. Leverdez - M. Zilberman 2 - 0  
H-K. Vittinghus - H. Hurskainen 2 - 0  
J.O. Jörgensen - N. Fransman 2 - 0  
K. Merrilees - P. Abian 0 - 2  
R. Ouseph - L. Corvee 2 - 0  
Yuh. Tan - P. Koukal 2 - 0  
Z. Durkinjak - M. Zwiebler 1 - 2  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - K. Gavnholt 2 - 0  
F. Chapman - K. Schnaase 1 - 2  
K. Tolmoff - N. Vainio 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - C. Magee 2 - 0  
L. Zetchiri - O. Bayrak 2 - 1  
N. Perminova - K. Gilmour 1 - 2  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros (3.m.) 5 - 8  

 

2016.04.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 11  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 0 - 8  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 7 - 6  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 2 - 8  
Atlanta - Boston 4 - 11  
Chicago Cubs - Milwaukee 4 - 3  
Colorado - Pittsburgh 4 - 9  
Detroit - Oakland 1 - 5  
LA Angels - Kansas City 9 - 4  
LA Dodgers - Miami 3 - 6  
Minnesota - Cleveland 6 - 5  
NY Mets - Cincinnati 4 - 3  
San Francisco - San Diego 1 - 0  
San Francisco - San Diego (21:45) 13 - 9  
Seattle - Houston 11 - 1  
Tampa Bay - Baltimore 3 - 1  
Texas - NY Yankees 10 - 1  
Toronto - Chicago WS 1 - 10  
Washington - Philadelphia 3 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Milwaukee (3.m.) 4 - 1  
Utica - Albany (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Divízió I. vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Olaszország 1 - 3  
Lengyelország - Ausztria 1 - 0  
Szlovénia - Dél-Korea 5 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 2 - 7  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Prostejov (1.m.) 83 - 73  
Nymburk - Pardubice (1.m.) 98 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa Kupa 2015/16    
Galatasaray - Strasbourg 78 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts (2.m.) 87 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (3.m.) 61 - 54  
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz (2.m.) 71 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Split 78 - 77  
KK Zagreb - Cedevita Zagreb 64 - 85  
Zadar - Kvarner 81 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 99 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis (1.m.) 79 - 74  
Neptunas Klaipeda - Siauliai (1.m.) 83 - 77  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 88 - 78  
Szolnok - ZTE 77 - 72  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kecskemét 72 - 68  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PINKK-Pécs (3.m.) 59 - 67  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston (5.m.) 110 - 83  
Toronto - Indiana (5.m.) 102 - 99  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk (3.m.) 75 - 72  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sentjur 63 - 68  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Flensburg 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Silkeborg 24 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 25 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Göppingen 29 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Cesson 25 - 17  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 31 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baekkelaget (1.m.) 32 - 22  
Haslum - Halden (1.m.) 33 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Metzingen 32 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Asztrahanocska (2.m.) 35 - 29  
Labdarúgás (Azerbajdzsáni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Qarabag Baku    
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Bayern München 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Resende 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Universidad Catolica 1 - 0  
Universidad de Chile - Dep. Union La Calera 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - AEL Limasszol 0 - 1  
Doxa Katokopiasz - Ethnikosz Ahnasz 1 - 2  
Pafosz - Ermisz Aradippou 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 1 - 1  
Omonia Nicosia - NEA Szalamina 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Ceske Budejovice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Angers 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panahaiki 1 - 1  
Hania - Paneleuszianiakosz 2 - 0  
Kisszamikosz - Agrotikosz Aszterasz 1 - 0  
Trikala - Larissza 3 - 0  
Zakinthosz - Aharnaikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Envigado 1 - 1  
Once Caldas - Cortulua 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - UNAM Pumas 1 - 0  
Huracan - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 1 - 2  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Mjöndalen 1 - 1  
Baerum - Ullensaker/Kisa 2 - 0  
Brattvag - Hödd 1 - 0  
Egersund - Sandnes Ulf 0 - 2  
Elverum - Kongsvinger 0 - 1  
Fram Larvik - Start 0 - 3  
Gjövik-Lyn - KFUM Oslo 2 - 3  
Herd - Aalesund 3 - 3  
Hönefoss - Valerenga 1 - 3  
Kjelsas - Sandefjord 0 - 1  
Lillehammer - Lilleström 0 - 2  
Lysekloster - Asane 3 - 3  
Mjölner - Tromsö 0 - 2  
Mo IL - Bodö/Glimt 0 - 6  
Moss - Fredrikstad 1 - 2  
Nardo - Ranheim 2 - 1  
Stjördals/Blink - Levanger 1 - 0  
Strömmen - Notodden 3 - 1  
Vard Haugesund - Viking Stavanger 0 - 3  
Vidar - Bryne 2 - 2  
Vindbjart - Jerv 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Guarani Asuncion 0 - 1  
General Diaz - Sol de America 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - FF Malmö    
Jönköping Södra - Falkenberg 1 - 1  
Östersund - Örebro 2 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cukaricki 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Rudar Velenje 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Szlovákia 0 - 2  
U20Olaszország - U20Dánia 2 - 0  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - P. Eljanov 1 - 0  
M. Carlsen - V. Kramnik 1 - 0  
N. Grandelius - C. Li    
P. Harikrishna - M. Vachier-Lagrave    
V. Topalov - A. Giri    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - J. Higgins (13 nyert frame-ig) 13 - 11  
K. Wilson - M. Selby (13 nyert frame-ig) 8 - 13  
M. Fu - B. Hawkins (13 nyert frame-ig) 13 - 11  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - R. Dutra da Silva 2 - 1  
B. Paire - K. Edmund 2 - 1  
F. Verdasco - P. Carreno-Busta 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - N. Kyrgios 0 - 2  
S. Robert - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elias G / Sousa J - Dutra Silva R / Garcia-Lopez G 2 - 0  
Erlich J / Fleming C - Draganja M / Qureshi A 2 - 0  
Fabbiano T / Lorenzi P - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - G. Dimitrov 1 - 2  
F. Delbonis - D. Sela 2 - 1  
I. Marchenko - L. Pouille    
I. Marchenko - Max. Gonzalez 2 - 1  
J. Vesely - R. Carballes Baena 2 - 1  
K. Khachanov - A. Ramos 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Sancic A - Molteni / Schwartzman D S 0 - 2  
Berlocq C / Gabashvili T - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Cipolla F / Sela D - Guccione C / Sa A 2 - 0  
Daniell M / Sitak A - Altuna T / Marcan D 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Giraldo 2 - 0  
F. Fognini - M. Marterer 2 - 0  
I. Dodig - T. Bellucci 2 - 0  
J.M. Del Potro - D. Brown 2 - 0  
V. Pospisil - J-L. Struff 1 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Zelenay I - Junaid R / Kowalczyk M 2 - 1  
Fyrstenberg / S Gonzalez - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Krawietz K / Marterer M 2 - 0  
Kretschmer G / Satschko A - Knowle J / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - S-W. Hsieh 1 - 2  
C. Giorgi - V. Razzano 2 - 0  
J. Cepelova - B. Strycova 0 - 2  
K. Siniakova - Ka. Pliskova 0 - 2  
L. Hradecka - L. Safarova    
M. Puig - B. Krejcikova 2 - 0  
S. Kuznetsova - M. Brengle 2 - 1  
S. Stosur - M. Vondrousova 2 - 0  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Bonaventure Y / Hsieh S-W 2 - 0  
Chan C / Jans-Ignacik K - Gasparyan M / Hlavackova A 1 - 2  
Chuang C J / Jurak D - Irigoyen M / Kania P 1 - 2  
Dabrowski/MartinezSanchez - Cornet A / King V 2 - 1  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - E. Makarova 2 - 0  
J. Larsson - T. Pereira 2 - 0  
L. Robson - Babos T. 0 - 2  
L. Tsurenko - M. Erakovic    
R. Hogenkamp - P. Parmentier 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - K. Bertens 0 - 2  
T. Bacsinszky - Ka. Kozlova 2 - 1  
Y. Putintseva - T. Maria 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Naydenov - Melnikova M / Sadikovic A 2 - 1  
Honcova M / Sevastova A - Knoll X / Krunic A 0 - 2  
Maria T / Olaru R - Hogenkamp R / Kerkhove L 2 - 1  
Pigossi L / Sorribes Torm - Rodionova/Rodionova 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - F. Tiafoe    
R. Harrison - G. Lapentti    
S. Kozlov - G. Melzer    
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - T. Rouxel 2 - 1  
B. Leverdez - K. Gunnarsson 2 - 0  
D. Font - H. Hurskainen 0 - 2  
H-K. Vittinghus - M. Bonny 2 - 0  
I. Utrosa - Z. Durkinjak 1 - 2  
J.O. Jörgensen - B. Kisyov 2 - 0  
K. Merrilees - M. Myhre 2 - 1  
L. Claerbout - V. Axelsen 1 - 2  
L. Corvee - V. Malkov 2 - 0  
L. Wraber - M. Zilberman 0 - 2  
M. Borg - M. Zwiebler 0 - 2  
N. Fransman - S. Evans 2 - 0  
P. Koukal - R. Must 2 - 1  
R. Ouseph - D. Zavadsky 2 - 0  
T. Penty - P. Abian 1 - 2  
Yuh. Tan - Krausz G. 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - A. Mikkela 2 - 1  
C. Marin - A. Stapusaityte 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - D. Lansac 2 - 1  
L. Zetchiri - S. Jaquet 2 - 0  
N. Koch Rohde - F. Chapman 1 - 2  
N. Perminova - G. Mahulette 2 - 0  
N. Yigit - K. Gilmour 0 - 2  
O. Bayrak - M. Ulitina 2 - 1  
O. Konon - K. Tolmoff 1 - 2  
P. Nedeltcheva - B. Corrales 1 - 2  
Sárosi L. - K. Schnaase 1 - 2  
T. Santos - C. Magee 0 - 2  
Y. Hoyaux - K. Gavnholt 0 - 2  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - UVSE (2.m.) 3 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Horn - R. Bailey 1 - 0  
T. Uchiyama - J. Corrales 0 - 1  

 

2016.04.26.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3 - 5  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 11  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 9  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 12 - 7  
Atlanta - Boston 0 - 1  
Colorado - Pittsburgh 1 - 6  
Detroit - Oakland 7 - 3  
LA Angels - Kansas City 6 - 1  
LA Dodgers - Miami 2 - 3  
Minnesota - Cleveland 4 - 3  
NY Mets - Cincinnati 5 - 3  
San Francisco - San Diego 5 - 4  
Seattle - Houston 3 - 2  
Tampa Bay - Baltimore 2 - 0  
Texas - NY Yankees 1 - 3  
Toronto - Chicago WS 5 - 7  
Jégkorong (Divízió I. vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 4 - 2  
Dél-Korea - Japán 3 - 0  
Szlovénia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelo.) 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn bajnokság 2015/16    
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - HIFK (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Anaheim (6.m.) 3 - 1  
NHL 2016 - Ki jut tovább (St.Louis - Chicago)?    
St. Louis - Chicago (7.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Trutnov (3.m.) 73 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Barcelona (5.m.) 81 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Le Mans 90 - 56  
Chalon sur Saone - Pau Orthez 104 - 96  
Le Havre - Cholet 92 - 85  
Orleans - Dijon 74 - 64  
Reims - Antibes 90 - 76  
Rouen - Nanterre 70 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Angers 77 - 57  
Mondeville - Landes 65 - 71  
Nantes Reze - Cavigal Nice 78 - 69  
Toulouse - Calais 102 - 74  
Union Hainaut - Lyon 66 - 61  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier 69 - 58  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen (2.m.) 98 - 96  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Kiryat Gat 92 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Juventus Utena (1.m.) 98 - 91  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Miami (4.m.) 89 - 85  
NBA 2016 - Ki jut tovább (Dallas - Oklahoma City)?    
Oklahoma City - Dallas (5.m.) 118 - 104  
Portland - LA Clippers (4.m.) 98 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Holstebro 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Skuru (1.m.) 24 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Shrewsbury 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Portsmouth 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Brentford 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Douglas Haig 0 - 0  
Talleres Cordoba - Atl. Parana 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Atl. Temperley 2 - 0  
Tigre - Sarmiento 2 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Real Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panszerraikosz - Lamia 0 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Utenis Utena 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eidsvold Turn - Strömsgodset 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Austria Klagenfurt 0 - 2  
Liefering - Kapfenberg 1 - 0  
St. Pölten - Austria Lustenau 3 - 0  
Wiener Neustadt - Austria Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Dumbarton 4 - 0  
Livingston - Rangers 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Hammarby 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 1 - 2  
Nomme Kalju - Infonet Tallinn 2 - 1  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Piacenza (1.m.) 3 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - M.J. Williams (13 nyert frame-ig) 13 - 3  
K. Wilson - M. Selby (13 nyert frame-ig)    
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - R. Dutra da Silva 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
G. Elias - P-H. Mathieu 0 - 2  
K. Edmund - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
M. Berrer - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
P. Lorenzi - E. Ymer 2 - 0  
T. Daniel - S. Diez 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Edmund K / Silva F 1 - 2  
Cunha Silva F / Gil F - Butorac E / Lipsky S 1 - 2  
Maytin R / Reyes-Varela M - Coric B / Skugor F 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - Hy. Chung 0 - 2  
D. Dzumhur - T. Gabashvili 2 - 0  
J. Vesely - T. De Bakker 2 - 0  
K. Khachanov - Al. Bedene 2 - 1  
M. Granollers - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Gonzalez M - Marray J / Shamasdin A 2 - 0  
Jebavy R / Vesely J - Mannarino A / Pouille L    
Molteni / Schwartzman D S - Monroe N / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - F. Mayer 0 - 2  
M. Jaziri - A. Zverev (Esőszünet)    
M. Kukushkin - E. Donskoy    
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Istomin D - Oswald P / Rosol L 2 - 1  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - D. Cibulkova 2 - 0  
L. Hradecka - A. Hlavackova 2 - 0  
M. Duque Marino - L. Safarova 1 - 2  
O. Dodin - M. Vondrousova 0 - 2  
O. Govortsova - B. Strycova 0 - 2  
S. Kuznetsova - A. Sasnovich 2 - 1  
S. Stosur - D. Kovinic    
S. Stosur - S. Cirstea 2 - 1  
S. Vögele - Ka. Pliskova 0 - 2  
T. Smitkova - M. Puig 0 - 2  
V. Razzano - V. King 2 - 1  
Y. Wickmayer - C. Giorgi 1 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Hsieh S-W - Cepelova J / Kuzmova V 2 - 0  
Cornet A / King V - Liang C / Rosolska A 2 - 1  
Krejcikova B / Siniakova - Gasparyan M / Hlavackova A 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Krunic 0 - 2  
I-C. Begu - R. Hogenkamp 0 - 2  
K. Kanepi - Ka. Kozlova 0 - 2  
L. Robson - G. Benhadi 2 - 0  
L. Tsurenko - C. Buyukakcay    
L. Tsurenko - S. Soler Espinosa 2 - 0  
M. Erakovic - C-A. Mitu 2 - 0  
O. Jabeur - L. Siegemund    
O. Jabeur - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
T. Bacsinszky - A. Blinkova 2 - 0  
T. Maria - An. Rodionova 2 - 0  
Y. Putintseva - A. Riske 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Larsson J - Garcia Perez G / Naydenova A 1 - 2  
Charif S / EL Fahimi A - Knoll X / Krunic A 0 - 2  
Dulgheru A / Parmentier P - Pigossi L / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Erakovic M / Hantuchova D - Rodionova/Rodionova    
Honcova M / Sevastova A - Mitu A / Piter K 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - M. Krueger    
J. Donaldson - C. Hemery    
T. Smyczek - B. Baker    
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - P. Martins 2 - 0  
B. Kisyov - Podosinoviks, Niks 2 - 0  
D. Domke - K. Gunnarsson    
D. Obernosterer - P. Koukal 0 - 2  
D. Zavadsky - Qalandarov, Orkhan 2 - 0  
E. Holst - Yuh. Tan 0 - 2  
E. Meijs - L. Claerbout 0 - 2  
I. Utrosa - K. Navickas 2 - 0  
J. Vicen - K. Merrilees 0 - 2  
M. Borg - E. Heino 2 - 1  
M. Ludik - M. Bonny 1 - 2  
M. Moreels - H. Hurskainen 0 - 2  
M. Zilberman - R. Maddaloni 2 - 0  
T. Penty - A. Pochtarev 2 - 0  
V. Lang - S. Evans 0 - 2  
V. Malkov - M. Rogalski 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Birch - C. Magee 1 - 2  
D. Lansac - Z. Pavelkova    
J. Cicognini - N. Vainio 0 - 2  
J. Ciznarova - A. Zaitsava 0 - 2  
K. Polikarpova - K. Tolmoff 0 - 2  
Lia. Tan - N. Koch Rohde 0 - 2  
N. Perminova - A. Narel 2 - 0  
S. Jaquet - C. Turner 2 - 0  
Sárosi L. - D. Sutara 2 - 0  
Y. Hoyaux - E. Baldauf 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Horvátország 10 - 14  
Románia - Magyarország 7 - 15  
Spanyolország - Szerbia 13 - 14

 

2016.04.25.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Essendon 142 - 73  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston 5 - 7  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Berettyóújfalu 6 - 4  
Haladás - Nyírgyulaj 6 - 3  
Veszprém - Győr 1 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016 - Ki jut tovább? (NY Islanders - Florida)    
NY Islanders - Florida (6.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Monaco 72 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Alaska Aces (1.m.) 94 - 97  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Koloszosz Rodosz (1.m.) 91 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 82 - 95  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 80 - 98  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2015/16    
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Győr (3.m.) 81 - 60  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta (4.m.) 92 - 92, h.u. 104 - 95  
Detroit - Cleveland (4.m.) 98 - 100  
NBA 2016 - Ki jut tovább (Cleveland - Detroit)?    
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Mersin (2.m.) 68 - 67  
Fenerbahce - AGÜ Kayserispor (2.m.) 76 - 58  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Veszprém 25 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas (4.m.) 20 - 21  
Sävehof - Lugi (4.m.) 27 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Tucuman 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - RB Leipzig 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aalborg 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Torpedo Zogyino 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - PS Kemi 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Sochaux 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 0 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Fortaleza 0 - 1  
Dep. Pasto - Dep. Cali 0 - 1  
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Independiente SF - Alianza Petrolera 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - TBB Nieciecza 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Chiapas 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Orlando 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Stabaek 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Empoli 1 - 0  
Roma - Napoli 1 - 0  
Verona - Milan 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Perugia 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Bajkal Irkutszk - Kamaz 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 2 - 2  
Gazovik Orenburg - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
Tom Tomszk - Szokol Szaratov 2 - 1  
Torpedo Armavir - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 3  
Toszno - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Tyumeny 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Baltika Kalinyingrád 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Wacker Innsbruck 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 0 - 2  
River Plate Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Universitatea Craiova 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Astra Giurgiu 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Granada 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Wil 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Degerfors 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Elfsborg 2 - 1  
Kalmar - Helsingborg 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Qadisiyah 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Göztepe Izmír 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Genclerbirligi 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Penarol 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Shamrock Rovers 2 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - New Zealand Warriors 42 - 0  
Newcastle Knights - Manly Sea Eagles 10 - 26  
St. George Illawarra - Sydney Roosters 20 - 18  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Modena (4.m.) 1 - 3  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Harikrishna 0 - 1  
C. Li - V. Topalov    
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen    
P. Eljanov - N. Grandelius 1 - 0  
V. Kramnik - L. Aronian    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.Hawkins-R.O'Sullivan (13 nyert frame-ig) 13 - 12  
J. Trump - D. Junhui (13 nyert frame-ig) 10 - 13  
M. Allen - K. Wilson (13 nyert frame-ig) 9 - 13  
R. Walden - J. Higgins (13 nyert frame-ig) 8 - 13  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Arnaboldi 2 - 0  
F.F. Silva - N. Almagro 0 - 2  
L. Mayer - P. Sousa 2 - 0  
T. Fabbiano - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Matkowski M - Daniel T / Gimeno-Traver 2 - 1  
Lopez M / Marrero D - Draganja M / Qureshi A    
Machado R / Sousa P - Carreno Busta P / Cervant 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Ramos 0 - 2  
A. Ungur - F. Krajinovic 2 - 0  
D. Sela - A. Rublev 2 - 0  
F. Bagnis - D.S. Schwartzman 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Ilhan 2 - 0  
R. Olivo - D. Lajovic 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Sancic A - Ilkel C / Tomic B 2 - 0  
Inglot D / Lindstedt R - Albot R / Marchenko I 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Dodig - E. Gulbis 2 - 0  
L. Rosol - D. Istomin 2 - 1  
M. Youzhny - T. Bellucci    
M. Zverev - S. Giraldo 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Mayer F - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Cecchinato M / Fognini F - Zverev A / Zverev M 1 - 2  
Melo M / Rojer J J - Marach O / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - A. Konjuh 1 - 2  
K. Siniakova - A. Cornet 2 - 0  
Kr. Pliskova - S-W. Hsieh 1 - 2  
M. Brengle - N. Broady 2 - 0  
M. Gasparyan - J. Cepelova 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Chan C / Jans-Ignacik K - Smitkova T / Stefkova B 2 - 0  
Chuang C J / Jurak D - Dushevina V / Marozava L 2 - 1  
Kalashnikova O / Vogt S I - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Voracova R / Strycova B - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - S. Cirstea 1 - 2  
A. Hlavackova - O. Dodin 0 - 2  
T. Smitkova - V. King 0 - 2  
V. Razzano - B. Krejcikova 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - E. Makarova 0 - 2  
J. Larsson - D. Vekic 2 - 0  
K. Bertens - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
P. Hercog - Babos T. 1 - 2  
P. Parmentier - K. Flipkens 2 - 0  
T. Pereira - A. Beck 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hogenkamp R / Kerkhove L - Benhadi G / Jabeur O 2 - 1  
Melnikova M / Sadikovic A - Leykina P / Putintseva Y 2 - 0  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
G. Garcia Perez - M. Erakovic 1 - 2  
R. Hogenkamp - K. Kanepi 0 - 2  
S. Soler Espinosa - An. Rodionova 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Quigley - N. Rubin    
G. Lapentti - D. Novikov