Tippmix eredmények - 2016. április 18-24.

2016-04-18
Tippmix eredmények - 2016. április 18-24.
2016.04.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Carlton 68 - 72  
Melbourne Demons - Richmond 129 - 96  
St. Kilda - Greater Western Sydney 79 - 126  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 3 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 6 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 5 - 3  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 2 - 6  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 7 - 1  
Arizona - Pittsburgh (22:10) 10 - 12  
Atlanta - NY Mets 2 - 8  
Atlanta - NY Mets (19:35) 2 - 3  
Chicago WS - Texas 4 - 1  
Cincinnati - Chicago Cubs 13 - 5  
Cincinnati - Chicago Cubs (19:10) 0 - 9  
Colorado - LA Dodgers 1 - 4  
Colorado - LA Dodgers (22:10) 10 - 12  
Detroit - Cleveland 3 - 6  
Kansas City - Baltimore 3 - 8  
Kansas City - Baltimore (20:15) 6 - 1  
LA Angels - Seattle 4 - 2  
LA Angels - Seattle (21:35) 4 - 9  
Milwaukee - Philadelphia 6 - 10  
Milwaukee - Philadelphia (20:10) 8 - 5  
NY Yankees - Tampa Bay 1 - 8  
San Diego - St. Louis 2 - 11  
San Diego - St. Louis (22:40) 5 - 8  
San Francisco - Miami 7 - 2  
San Francisco - Miami (22:05) 4 - 5  
Toronto - Oakland 6 - 3  
Washington - Minnesota 6 - 5  
Futsal (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pescara 2 - 2  
Jugra - Inter Movistar 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Magna Navarra 3 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Toronto Marlies (1.m.) 1 - 4  
Bridgeport - Toronto Marlies (2.m.) 0 - 3  
Cleveland Lake Erie - Rockford (3.m.) 5 - 3  
Milwaukee - Grand Rapids (2.m.) 1 - 2  
Portland - Hershey (2.m.) 1 - 3  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton (3.m.) 4 - 4  
San Jose Barracuda - Ontario Reign (2.m.) 3 - 2  
Texas Stars - San Diego (2.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Slavia Praha 5 - 6  
Litvínov - Jihlava 8 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Divízió I. vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 3 - 1  
Lengyelország - Dél-Korea 1 - 4  
Szlovénia - Olaszország 3 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovákia 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (5.m.) 5 - 2  
Chicago - St. Louis (6.m.) 6 - 3  
Minnesota - Dallas (6.m.) 4 - 5  
NHL 2016 - Ki jut tovább? (Philadelphia - Washington)    
Philadelphia - Washington (6.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svéd bajnokság 2015/16    
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Frölunda (5.m.) 3 - 5  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - RS Elasto Painters (1.m.) 94 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Olympiakosz (2.m.) 73 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Gorica 65 - 83  
Kvarner - Cedevita Zagreb 85 - 97  
Split - KK Zagreb 68 - 50  
Zadar - Cibona Zagreb 72 - 72, h.u. 83 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 96 - 81  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 86 - 87  
Maccabi Haifa - Ironi Naharia 75 - 75, h.u. 81 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Dragonflies - Tochigi 73 - 73, h.u. 80 - 83  
Nagoya Dolphins - Nishinomiya 96 - 65  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 78 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Start Lublin 93 - 67  
Asseco Gdynia - Tarnobrzeg 72 - 54  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora 80 - 86  
Koszalin - Czarni Slupsk 75 - 89  
Ostrow Wielkopolski - Kutno 79 - 75  
Rosa Radom - Torun 64 - 55  
Slask Wroclaw - Starogard Gdanski 53 - 72  
Turow Zgorzelec - Trefl Sopot 92 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Oklahoma City (4.m.) 108 - 119  
Houston - Golden State (4.m.) 94 - 121  
Memphis - San Antonio (4.m.) 95 - 116  
Portland - LA Clippers (3.m.) 96 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 64 - 80  
Bayern München - Brose Bamberg 83 - 83, h.u. 90 - 97  
Bayreuth - S. Oliver Würzburg 81 - 74  
Bremerhaven - Crailsheim 72 - 64  
Hagen - Göttingen 83 - 96  
Ludwigsburg - Giessen 81 - 90  
Mitteldeutscher - Telekom Bonn 92 - 84  
Oldenburg - Ulm 90 - 75  
Tübingen - Braunschweig 66 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Capo D'Orlando 85 - 69  
Brindisi - Caserta 73 - 55  
Milano - Cremona 81 - 77  
Pistoia - Sassari 77 - 68  
Trento - Venezia 62 - 67  
Varese - Reggio Emilia 77 - 69  
Virtus Bologna - Manital Torino 73 - 54  
VL Pesaro - Cantu 96 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Famila Schio (2.m.) 64 - 72  
Parma - Ragusa (2.m.) 57 - 79  
San Martino di Lupari - UR Venezia (2.m.) 70 - 81  
Torino - Lucca (2.m.) 47 - 68  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg (2.m.) 72 - 73  
Szpartak Moszkva - Jekatyerinburg (2.m.) 50 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 86 - 91  
Fuenlabrada - Laboral Kutxa 97 - 108  
Gipuzkoa - Zaragoza 75 - 84  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 98 - 85  
Joventut Badalona - Bilbao 73 - 92  
Manresa - Unicaja Malaga 64 - 75  
Sevilla - Estudiantes 82 - 59  
Valencia - Iberostar Tenerife 93 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Buyukcekmece 74 - 85  
Darussafaka - Türk Telekom 76 - 69  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 73 - 69  
Konyaspor - Besiktas 76 - 88  
Usak Sportif - Trabzonspor 94 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Tsmoki-Minszk 81 - 73  
Lok.Kubany Krasznodar - VEF Riga 71 - 63  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 89 - 65  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Barcelona 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Viborg 29 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Silkeborg 30 - 24  
St. Raphael - Chambery 30 - 25  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Cegléd 28 - 26  
Gyöngyös - Komló 29 - 25  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vác 27 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Oppsal 26 - 24  
Kristiansand - Tertnes Bergen 30 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget (3.m.) 27 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Lemgo 33 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Rosengarten-Buchholz 30 - 16  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Lada Toljatti (1.m.) 32 - 24  
Dinamo Volgográd - Rosztov (1.m.) 17 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Schaffhausen (2.m.) 24 - 35  
Thun - Winterthur (2.m.) 17 - 16  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Watford 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Central Cordoba 1 - 0  
Brown de Adrogue - Club Almagro 2 - 3  
Guillermo Brown - Crucero del Norte 2 - 1  
Juventud Unida San Luis - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Villa Dalmine - Instituto Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - River Plate 0 - 0  
Gimnasia LP - Estudiantes LP 0 - 0  
Newell's - Rosario Central 0 - 0  
Racing Club - Independiente 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Brisbane Roar 4 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravan Baku - AZAL Baku 1 - 0  
Sumqayit - Kapaz 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Deinze 1 - 0  
Coxyde - WS Bruxelles 0 - 5  
Dessel - Roeselare 0 - 1  
Eisden Maasmechelen - Tubize 0 - 1  
Eupen - Geel 4 - 1  
Lierse - Lommel 0 - 0  
Saint-Gilloise - Antwerpen 2 - 1  
Seraing - Virton 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Gent 1 - 2  
Oostende - Anderlecht 4 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 7 - 0  
Wolfsburg - Frankfurt 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 2 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Mainz 2 - 1  
Mönchengladbach - Hoffenheim 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Braunschweig 1 - 0  
Bielefeld - Fürth 4 - 2  
Sandhausen - FSV Frankfurt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Chemnitz 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - O'Higgins 2 - 3  
Santiago Wanderers - Antofagasta 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Colo Colo 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Doxa Katokopiasz 0 - 1  
Ermisz Aradippou - Ethnikosz Ahnasz 1 - 1  
Pafosz - Arisz Limasszol 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc B - Ceske Budejovice 0 - 0  
Varnsdorf - Znojmo 0 - 6  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pribram 2 - 0  
Sparta Praha - Plzen 0 - 3  
Zlín - Dukla Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Fredericia 1 - 2  
Köge - Skive 1 - 1  
Lyngby - Horsens 0 - 0  
Silkeborg - Naestved 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aarhus 2 - 1  
Sönderjyske - Nordsjaelland 3 - 1  
Viborg - FC Köbenhavn 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Suwon 1 - 1  
Pohang - Jeonnam 0 - 1  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 2 - 2  
Ulsan - FC Szöul 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Al-Ain - Al-Shaab 3 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Fujairah 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Minszk 3 - 3  
FK Minszk - Belsina Bobrujszk 1 - 1  
Naftan - Gorodeya 0 - 0  
Szluck - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grifk - Oulu 1 - 0  
Haka - Turku PS 2 - 1  
KPV Kokkola - EIF 2 - 0  
KTP - JJK Jyväskylä 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Lahti 2 - 0  
Mariehamn - Helsinki JK 0 - 0  
Rovaniemi PS - PK-35 1 - 0  
Seinäjoen JK - Ilves 0 - 2  
Vaasa PS - Inter Turku 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Bastia 3 - 2  
Guingamp - Caen 1 - 1  
Marseille - Nantes 1 - 1  
Montpellier - Troyes 4 - 1  
Rennes - Monaco 1 - 1  
St-Etienne - Lorient 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panegialiosz - Kassziopi Kerkyra 0 - 1  
Paneleuszianiakosz - Kisszamikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Utrecht 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 1 - 2  
Lokomotív Zagreb - Osijek 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Sepahan 0 - 1  
Siah Jamegan - Tractor Tabriz 2 - 1  
Zob Ahan - Saba Qom 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Gamba Osaka 0 - 1  
Kashima A. - Kashiwa R. 0 - 2  
Kawasaki Frontale - Urawa RD 0 - 1  
Kofu - FC Tokyo 1 - 1  
Nagoya GE - Albirex Niigata 2 - 1  
Sagan Tosu - Jubilo Iwata 0 - 1  
Shonan Bellmare - Omiya Ardija 0 - 1  
Vissel Kobe - Vegalta Sendai 2 - 2  
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Millionarios 1 - 1  
Atl. Huila - Dep. Tolima 0 - 2  
Cortulua - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Boyaca Chico 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shanghai SIPG 1 - 3  
Shanghai Shenhua - Hebei 2 - 0  
Shijiazhuang - Shandong Luneng 2 - 1  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rozwoj Katowice - GKS Katowice 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Liepajas Metalurgs 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dep. Toluca 0 - 1  
Atlas - Leon 1 - 1  
Dorados de Sinaloa - M. Morelia 1 - 0  
Monterrey - Queretaro 3 - 2  
Pachuca - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Santos Laguna - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Seattle 3 - 1  
Columbus - Houston 1 - 0  
Los Angeles - Salt Lake 5 - 2  
San Jose - Kansas City 1 - 0  
Vancouver - Dallas 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Szigetszentmiklós 1 - 2  
Kisvárda - Mezőkövesd 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kfum Oslo - Ranheim 3 - 2  
Kongsvinger - Jerv 5 - 0  
Kristiansund - Raufoss 2 - 1  
Levanger - Hödd 2 - 0  
Sandnes Ulf - Fredrikstad 3 - 1  
Strömmen - Asane 0 - 0  
Ullensaker/Kisa - Sandefjord 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Tromsö 6 - 0  
Odd Grenland - Lilleström 1 - 3  
Rosenborg - Viking Stavanger 4 - 0  
Sarpsborg - Molde 4 - 0  
Valerenga - Start 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Chievo 1 - 0  
Bologna - Genoa 2 - 0  
Fiorentina - Juventus 1 - 2  
Frosinone - Palermo 0 - 2  
Sampdoria - Lazio 2 - 1  
Torino - Sassuolo 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Entella 0 - 1  
Salernitana - Livorno 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Pro Patria 2 - 0  
Feralpisalo - Cittadella 1 - 2  
Lumezzane - Pavia 3 - 2  
Mantova - Pro Piacenza 1 - 0  
Padova - Giana Erminio 0 - 2  
Pordenone - Cuneo 2 - 1  
Reggiana - Albinoleffe 2 - 1  
Renate - Bassano 1 - 0  
Südtirol - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Messina 3 - 3  
Casertana - Andria 1 - 0  
Catania - Melfi 1 - 0  
Catanzaro - Monopoli 1 - 2  
Cosenza - Foggia 1 - 0  
Juve Stabia - Lupa Castelli Romani 4 - 2  
Lecce - Paganese 1 - 0  
Martina Franca - Benevento 0 - 1  
Matera - Ischia 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Anzsi Mahacskala - Kubany Krasznodar 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 1 - 0  
FK Krasznodar - Ufa 4 - 0  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Guimaraes B 3 - 3  
Covilha - Olhanense 0 - 0  
Farense - Atletico CP 2 - 1  
Feirense - Uniao Oliveirense 3 - 1  
Freamunde - Famalicao 0 - 0  
Gil Vicente - Viseu 1 - 1  
Mafra - Chaves 0 - 1  
Oriental de Lisboa - Leixoes 0 - 1  
Portimonense - Penafiel 1 - 1  
Porto B - Braga B 2 - 0  
Santa Clara - Varzim 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Estoril 1 - 1  
Marítimo - Arouca 1 - 2  
Nacional Madeira - Moreirense 0 - 1  
Rio Ave - Benfica 0 - 1  
Setúbal - Tondela 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Swansea 4 - 0  
Sunderland - Arsenal 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Ross County 1 - 1  
Dundee Utd. - Hamilton 1 - 3  
Inverness CT - Kilmarnock 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ath. Bilbao B 3 - 2  
Cordoba - Tenerife 0 - 0  
Lugo - Mallorca 2 - 1  
Mirandes - Numancia 0 - 2  
Osasuna - Valladolid 1 - 0  
Zaragoza - Alcorcon 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Pena Sport 1 - 0  
Cacereno - Arandina 0 - 0  
Cultural Leonesa - Izarra 3 - 1  
Guijuelo - UD Logrones 1 - 1  
Lealtad - R. Santander 0 - 1  
Somozas - Pontevedra 1 - 1  
Tudelano - Atl. Astorga 2 - 0  
Valladolid B - Sp. Gijón B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Amorebieta 2 - 0  
Fuenlabrada - Sestao River 3 - 1  
Getafe B - Arenas de Getxo 3 - 2  
Mensajero - La Roda 1 - 1  
Socuellamos - Toledo 1 - 0  
Talavera - Ebro 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Cornella 3 - 1  
Badalona - Atl. Baleares 3 - 0  
Hercules - Espanyol B 3 - 2  
Lleida - Eldense 3 - 0  
Llosetense - Sabadell 2 - 3  
Olot - L'Hospitalet 0 - 3  
Villarreal B - Xativa 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Sevilla B 2 - 2  
La Hoya Lorca - Cartagena 1 - 1  
Linares - Jumilla 0 - 1  
Linense - Almería B 2 - 1  
Marbella - Algeciras 0 - 0  
Melilla - Real Jaen 1 - 0  
Villanovense - Granada B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Valencia 2 - 2  
Levante - Ath. Bilbao 2 - 2  
Sevilla - Betis 2 - 0  
Villarreal - Real Sociedad 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Schaffhausen 1 - 1  
Le Mont Lausanne - Aarau 1 - 1  
Wohlen - Winterthur 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Thun 3 - 0  
Vaduz - Basel 0 - 0  
Young Boys - FC Zürich 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Assyriska 2 - 1  
Dalkurd - Trelleborg 1 - 0  
Syrianska - Varberg 0 - 2  
Värnamo - Sirius 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Djurgarden 1 - 0  
Häcken - Sundsvall 0 - 1  
Örebro - Göteborg 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 3 - 1  
Hajer Al-Ahsa - Al-Ittihad (KSA) 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Skalica 2 - 0  
Trnava - Zilina 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Zavrc 2 - 0  
Maribor - Koper 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Elazigspor 1 - 1  
Boluspor - Giresunspor 2 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Adanaspor 2 - 3  
Karsiyaka - Balikesirspor 1 - 0  
Samsunspor - Denizlispor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kasimpasa 4 - 1  
Konyaspor - Rizespor 3 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor 1 - 2  
Trabzonspor - Fenerbahce    
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Olekszandria - Dnipro 0 - 4  
Zorya Luganszk - Volyn Lutszk 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Atl. River Plate 0 - 3  
Juventud - Cerro 1 - 3  
Nacional - Fenix Montevideo 1 - 0  
Villa Teresa - Sud América 0 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - A. Espargaro (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
H. Barbera - C. Crutchlow (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Marquez (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Spanyol Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull KR 16 - 58  
Wakefield - Hull FC 28 - 46  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Racing-Metro 16 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Penrith Panthers 20 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Canterbury Crusaders 14 - 40  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Treia (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Bergamo (3.m.) 3 - 1  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave    
M. Carlsen - A. Giri    
P. Harikrishna - C. Li 1 - 0  
V. Kramnik - P. Eljanov    
V. Topalov - N. Grandelius 1 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - F. Skugor 2 - 1  
S. Caruso - A. Arnaboldi 1 - 2  
S. Diez - M. Trungelliti 2 - 0  
S. Robert - F. Dustov 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - C. Buyukakcay 1 - 2  
Tenisz (Isztambul-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Copil 2 - 1  
C. Berlocq - A. Giannessi 2 - 0  
I. Nedelko - R. Olivo 0 - 2  
Max. Gonzalez - A. Ungur 0 - 2  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - V. Millot 2 - 1  
I. Sijsling - J. Kovalik 2 - 0  
M. Bachinger - T. Kamke 2 - 0  
N. Langer - C-M. Stebe 1 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - S. Karatantcheva 2 - 1  
A. Komardina - S. Cirstea 0 - 2  
L. Chirico - T. Smitkova 0 - 2  
M. Irigoyen - B. Krejcikova 0 - 2  
M. Minella - O. Dodin 0 - 2  
N. Dzalamidze - V. King 0 - 2  
V. Kuzmova - A. Hlavackova 1 - 2  
V. Razzano - S. Shapatava 2 - 0  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Fahimi - K. Kanepi 0 - 2  
A. Krunic - M. Melnikova 2 - 0  
A. Sadikovic - G. Garcia Perez 0 - 2  
An. Rodionova - S. Charif 2 - 0  
M. Erakovic - K. Piter 2 - 0  
R. Hogenkamp - A. Sabalenka 2 - 1  
S. Soler Espinosa - L. Pigossi 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - D. Hantuchova 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - E. Escobedo    
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Donaldson    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Siegemund - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - D. Lin 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xue. Li - Sun Yu 2 - 1  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirishi - Olympiakosz 10 - 9  
Sabadell - UVSE 11 - 8  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (2.m.) 4 - 9  
 
2016.04.23.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - North Melbourne Kangaroos 81 - 119  
Port Adelaide - Geelong 59 - 107  
Sydney Swans - West Coast Eagles 88 - 49  
Western Bulldogs - Brisbane Lions 120 - 67  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 5 - 7  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 0 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 7 - 8  
Atlanta - NY Mets 3 - 6  
Chicago WS - Texas 5 - 0  
Chicago WS - Texas (20:10) 4 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs 1 - 8  
Colorado - LA Dodgers 7 - 5  
Detroit - Cleveland 1 - 2  
Detroit - Cleveland (19:08) 1 - 10  
Houston - Boston 2 - 6  
Houston - Boston (22:05) 8 - 3  
Kansas City - Baltimore 4 - 2  
LA Angels - Seattle 2 - 5  
Milwaukee - Philadelphia 2 - 5  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 3 - 2  
San Diego - St. Louis 4 - 1  
San Francisco - Miami 8 - 1  
Toronto - Oakland 5 - 8  
Toronto - Oakland (19:07) 9 - 3  
Washington - Minnesota 8 - 4  
Washington - Minnesota (19:05) 2 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peniscola - Jaen 4 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Utica (1.m.) 3 - 2  
Albany-Utica (2.m.:23:00) 5 - 1  
Milwaukee - Grand Rapids (1.m.) 1 - 3  
Portland - Hershey (1.m.) 6 - 4  
San Jose Barracuda - Ontario Reign (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Divízió I. vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Ausztria 2 - 2  
Japán - Szlovénia 1 - 7  
Olaszország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 3 - 1  
Jégkorong (Divízió I. vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Horvátország (Helyszín:Horvátország) 1 - 1  
Ukrajna - Nagy-Britannia 2 - 1  
Észtország - Románia 3 - 0  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 3 - 3  
Fehéroroszország - Svájc 3 - 2  
Lettország - Németország 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 4 - 1  
Svédország - Oroszország 0 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota (5.m.) 4 - 4  
Florida - NY Islanders (5.m.) 1 - 1  
Los Angeles - San Jose (5.m.) 3 - 6  
NHL 2016 - Ki jut tovább? (Los Angeles - San Jose)    
Pittsburgh - NY Rangers (5.m.) 6 - 3  
Washington - Philadelphia (5.m.) 0 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Rouen 87 - 90  
Dijon - Paris Levallois 71 - 63  
Le Mans - Chalon sur Saone 109 - 83  
Nancy - Orleans 81 - 81, h.u. 92 - 99  
Nanterre - Le Havre 97 - 64  
Pau Orthez - Adecco ASVEL 58 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Toulouse 62 - 52  
Arras - Landes 53 - 81  
Cavigal Nice - Bourges 63 - 68  
Lyon - Flammes Carolo Ardennes 72 - 75  
Nantes Reze - Villeneuve d'Ascq Lille 68 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEN Kifiszia - Arisz (2.m.) 81 - 81, h.u. 103 - 108  
PAOK - AEK Athén (2.m.) 59 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Chiba 104 - 57  
Nagoya Dolphins - Nishinomiya 88 - 81  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 90 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai 67 - 65  
Lietuvos Rytas - Alytaus Dzukija 88 - 59  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 103 - 69  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 85 - 75  
Zalgiris Kaunas - Siauliai 79 - 82  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár 84 - 73  
Körmend - Szolnok 80 - 77  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Pécs 68 - 72  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Diósgyőr (2.m.) 62 - 55  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta (3.m.) 111 - 103  
Charlotte - Miami (3.m.) 96 - 80  
Detroit - Cleveland (3.m.) 91 - 101  
Indiana - Toronto (4.m.) 100 - 83  
Memphis - San Antonio (3.m.) 87 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona (3.m.) 60 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Murcia 88 - 69  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Olimpija Ljubljana 84 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Yesilgiresun 73 - 82  
TED Ankara Kolejliler - Istanbul BB 80 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Mersin (1.m.) 80 - 85  
Fenerbahce - AGÜ Kayserispor (1.m.) 82 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avtodor Szaratov 101 - 90  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki Moszkva 85 - 95  
K.Oktyabr Volgográd - Asztana 106 - 85  
Nyizsnyij Novgorod - Nymburk 91 - 76  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kielce 28 - 28  
RK Zagreb - Paris SG 20 - 28  
Vardar Pro Skopje - Veszprém 26 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Holstebro 31 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Magdeburg 31 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock (3.m.) 22 - 25  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Balmazújváros 28 - 26  
PLER - Mezőkövesd 20 - 20  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balatonfüred 30 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Halden 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Stuttgart 23 - 22  
Wetzlar - Gummersbach 30 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bietigheim 30 - 31  
Leipzig - Blomberg-Lippe 30 - 28  
Metzingen - Thüringer HC 30 - 31  
Oldenburg - Bad Wildungen 35 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Kubany Krasznodar 24 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Puerto Sagunto 21 - 31  
Morrazo Cangas - Ciudad Encantada 26 - 29  
Naturhouse La Rioja - Teucro 33 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof (1.m.) 24 - 18  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Walsall 4 - 0  
Bury - Millwall 1 - 3  
Colchester - Burton 0 - 3  
Doncaster - Coventry 2 - 0  
Fleetwood - Blackpool 0 - 0  
Gillingham - Shrewsbury 2 - 3  
Oldham - Crewe 1 - 0  
Peterborough - Scunthorpe 0 - 2  
Port Vale - Rochdale 4 - 1  
Sheffield Utd. - Barnsley 0 - 0  
Swindon - Chesterfield 1 - 0  
Wigan - Southend 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - York 3 - 0  
Bristol Rovers - Exeter 3 - 1  
Crawley - Carlisle 0 - 1  
Luton - Newport 1 - 1  
Mansfield - Barnet 1 - 1  
Morecambe - Stevenage 1 - 4  
Notts County - Cambridge Utd. 1 - 2  
Oxford Utd. - Hartlepool 2 - 0  
Plymouth - Dag & Red 2 - 3  
Portsmouth - Wycombe 2 - 1  
Wimbledon - Leyton 1 - 0  
Yeovil - Northampton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bristol City 2 - 2  
Cardiff - Bolton 2 - 1  
Charlton - Brighton 1 - 3  
Derby County - Sheffield Wed. 1 - 1  
Fulham - Nottingham 1 - 3  
Huddersfield - Birmingham 1 - 1  
Hull City - Leeds 2 - 2  
Middlesbrough - Ipswich 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Brentford 1 - 4  
QPR - Reading 1 - 1  
Wolverhampton - Rotherham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Southport 1 - 2  
Altrincham - Welling Utd. 5 - 0  
Boreham - Guiseley 1 - 0  
Eastleigh - Tranmere 0 - 1  
Forest Green - Halifax 0 - 1  
Gateshead - Bromley 3 - 1  
Grimsby - Chester 1 - 2  
Kidderminster - Dover 1 - 1  
Lincoln - Woking 2 - 3  
Macclesfield - Cheltenham 0 - 1  
Torquay - Barrow 2 - 2  
Wrexham - Braintree 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Gimnasia Jujuy 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Estudiantes San Luis 2 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Nueva Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Defensa Justicia 0 - 0  
Atl. Rafaela - Patronato Parana 3 - 1  
Godoy Cruz - San Martin SJ 1 - 0  
Lanus - Banfield 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Aldosivi 2 - 1  
San Lorenzo - Huracan 1 - 0  
Union SF - Colón 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Argentinos Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khazar Lankaran - Gabala 0 - 1  
Neftcsi Baku - Zira 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mechelen 4 - 0  
Kortrijk - Waasland Beveren 5 - 0  
St. Truiden - Lokeren 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Zulte Waregem 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 3 - 2  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Darmstadt 4 - 1  
Hertha BSC - Bayern München 0 - 2  
Ingolstadt - Hannover 2 - 2  
Schalke - Leverkusen 2 - 3  
VfB Stuttgart - Dortmund 0 - 3  
Wolfsburg - Augsburg 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Paderborn 1 - 1  
Nürnberg - Union Berlin 6 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Wehen 4 - 0  
Erfurt - Aalen 2 - 0  
Hallescher FC - Osnabrück 1 - 0  
Mainz Amatőr - Stuttgarter Kickers 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Holstein Kiel 0 - 0  
Würzburg - Rostock 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - San Marcos de Arica 0 - 0  
Dep. Iquique - Union Espanola 2 - 3  
Palestino - Huachipato 1 - 1  
Universidad Catolica - Universidad de Chile 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anorthoszisz Famaguszta 3 - 2  
NEA Szalamina - Apollon Limasszol 0 - 3  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Opava 1 - 0  
MAS Taborsko - Graffin Vlasim 0 - 1  
Pardubice - Frydek Mistek 1 - 0  
Sokolov - Trinec 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slovacko 3 - 1  
Jihlava - Bohemians 1905 1 - 2  
Ostrava - Liberec 0 - 2  
Slavia Praha - Teplice 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Esbjerg 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Seongnam 2 - 2  
Suwon City - Incheon 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bani Yas - Al-Sharjah 3 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Dhafra 0 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Nyeman Grodno 2 - 0  
Krumkachi - Slavia Mozír 1 - 0  
Vityebszk - Isloch 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Dijon 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Lyon 2 - 3  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia Liga-kupa 2015/16    
Paris SG - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Zakinthosz 1 - 0  
Lamia - Trikala 0 - 1  
Larissza - Anagenniszi Karditszasz 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - NK Zagreb 1 - 4  
RNK Split - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Kitakyushu - Shimizu SP 1 - 2  
Kyoto - Tokushima 0 - 1  
Machida Zelvia - Nagasaki 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Thespakusatsu Gunma 2 - 1  
Okayama - Yamagata 0 - 1  
Sapporo - Cerezo Osaka 1 - 0  
Tokyo Verdi - Mito 0 - 3  
Yamaguchi - JEF United Chiba 4 - 2  
Zweigen Kanazawa - Gifu 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Sahtar Karagandy 0 - 1  
Irtis Pavlodar - FC Asztana 2 - 2  
Kairat Almaty - Aktobe 3 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent 2 - 0  
Taraz - Atyrau 0 - 0  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Envigado - Once Caldas 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Liaoning Hongyun 0 - 0  
Guangzhou R&F - Jiangsu 1 - 1  
Yanbian - Henan Jianye 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Wisla Plock 1 - 2  
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow 1 - 1  
GKS Belchatow - Kluczbork 0 - 2  
Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec 4 - 2  
Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1  
Pogon Siedlce - Miedz Legnica 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Gornik Leczna 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Slask Wroclaw 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Riga FC 0 - 2  
Metta/Lu - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Tijuana 3 - 1  
Veracruz - Cruz Azul 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New England 3 - 0  
Montreal - Toronto 0 - 2  
Philadelphia - New York City FC 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 3 - 1  
FTC - Újpest 2 - 2  
Honvéd - Békéscsaba 2 - 1  
Paks - Haladás 2 - 3  
Vasas - Puskás Akadémia 1 - 0  
Videoton - MTK 5 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Balmazújváros 0 - 1  
Gyirmót - Vác 6 - 0  
Sopron - Siófok 1 - 2  
Soroksár - Budaörs 1 - 0  
Szolnok - ZTE 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sogndal 2 - 0  
Strömsgodset - Bodö/Glimt 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Udinese 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Modena 1 - 1  
Cagliari - Lanciano 1 - 1  
Crotone - Como 2 - 0  
Pescara - Brescia 2 - 1  
Ternana - Ascoli 1 - 3  
Trapani - Cesena 2 - 1  
Vercelli - Avellino 1 - 1  
Vicenza - Spezia 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Tuttocuoio 2 - 0  
Lupa Roma - Ancona 1 - 0  
Maceratese - Pisa 0 - 0  
Pistoiese - Teramo 2 - 1  
Pontedera - Carrarese 1 - 3  
Prato - Santarcangelo 3 - 3  
Rimini - L'Aquila 0 - 0  
Robur Siena - Savona 0 - 0  
SPAL Ferrara - Arezzo 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Rubin Kazany - Terek Groznij 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Mordovija Szaranszk 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 1 - 3  
Grödig - Wolfsberg 0 - 1  
Mattersburg - Austria Wien 0 - 9  
Ried - Admira Wacker 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP B 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Porto 1 - 2  
Pacos Ferreira - Braga 1 - 0  
Sporting CP - Uniao Madeira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Southampton 2 - 4  
Bournemouth - Chelsea 1 - 4  
Liverpool - Newcastle 2 - 2  
Manchester City - Stoke 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Concordia Chiajna 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Viitorul Constanta 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Hearts 1 - 0  
Partick Thistle - Dundee 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - St. Mirren 2 - 1  
Greenock Morton - Hibernian 0 - 0  
Queen of South - Livingston 3 - 1  
Raith Rovers - Falkirk 2 - 2  
Rangers - Alloa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Elche 0 - 0  
Albacete - Girona 0 - 3  
Leganes - Ponferradina 3 - 0  
Oviedo - Huesca 0 - 1  
UE Llagostera - Gimnastic 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Ferrol 0 - 1  
Compostela - Coruxo 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Union Irun 3 - 2  
Gernika - Real Sociedad B 1 - 1  
Leioa - Majadahonda 0 - 3  
Portugalete - Real Madrid B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Valencia B 1 - 2  
Levante B - Pobla de Mafumet 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Merida 0 - 1  
Real Murcia - Rec. Huelva 0 - 1  
San Roque de Lepe - UCAM Murcia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Malaga 1 - 0  
Barcelona - Sp. Gijón 6 - 0  
Eibar - Deportivo 1 - 1  
Rayo Vallecano - Real Madrid 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 2 - 0  
Sion - Lugano 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Ljungskile 1 - 0  
Frej - Angelholm 1 - 2  
Halmstad - GAIS 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Östersund 0 - 0  
Hammarby - Jönköping Södra 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Khaleej 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFK Belgrád - Novi Pazar 1 - 2  
RAD Belgrád - Javor Ivanjica 1 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - Metalac Gornji Milanovac 5 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Cukaricki 1 - 2  
Radnicki Nis - Vozdovac 2 - 0  
Radnik Surdulica - Vojvodina 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Podbrezova 1 - 0  
Myjava - Zlate Moravce 1 - 0  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 0 - 0  
Senica - Trencin 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Celje 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Krsko Posavlje 0 - 1  
Rudar Velenje - Domzale 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor 1 - 1  
Altinordu - Kayseri Erciyesspor 4 - 2  
Sanliurfaspor - Karabukspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Besiktas 3 - 3  
Istanbul Basaksehir - Sivasspor 2 - 2  
Osmanlispor - Antalyaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sahtar Doneck 1 - 1  
Kárpáti Lviv - Goverla Uzsgorod 3 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Metalist Harkiv 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo 3 - 2  
Montevideo Wanderers - Defensor 0 - 0  
Plaza Colonia - El Tanque Sisley 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bangor City 4 - 0  
Airbus - Newtown 2 - 2  
Connah's Quay - Bala Town 0 - 1  
Llandudno FC - TNS 1 - 5  
Port Talbot - Haverfordwest 2 - 0  
Rhyl - Carmarthen 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ballinamallard Utd. 1 - 2  
Crusaders - Coleraine 1 - 0  
Dungannon - Carrick 1 - 3  
Glentoran - Glenavon 0 - 1  
Linfield - Cliftonville 4 - 0  
Warrenpoint - Portadown 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 1 - 0  
Sillamae Kalev - Rakvere Tarvas 1 - 0  
Trans Narva - Infonet Tallinn 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Shelbourne 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - St. Patrick's 1 - 0  
Sligo - Longford Town 3 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Sale 32 - 26  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Salford 42 - 32  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - London Wasps 24 - 17  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Newport Dragons 22 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Wests Tigers 60 - 6  
Canterbury Bulldogs - Gold Coast Titans 20 - 20  
North Queensland Cowboys - Parramatta Eels 32 - 16  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Queensland Reds 40 - 22  
Perth Force - Sydney Waratahs 13 - 49  
Port Elizabeth S. Kings - Johannesburg Lions 10 - 45  
Tokyo Sunwolves - Buenos Aires Jaguares 36 - 28  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 27 - 28  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár (2.m.) 0 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. McManus (13 nyert frame-ig) 11 - 13  
M.J. Williams - M. Holt (13 nyert frame-ig) 13 - 8  
S. Baird - M. Selby (13 nyert frame-ig) 11 - 13  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - K. Nishikori 0 - 2  
R. Nadal - P. Kohlschreiber 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Huey T / Mirnyi M - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - L. Pouille 0 - 2  
F. Verdasco - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mergea F / Tecau H - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - S. Caruso 1 - 2  
E. Roger-Vasselin - M. Trungelliti    
E. Ymer - R. Machado 2 - 1  
F. Dustov - K. De Schepper 2 - 1  
G. Granollers - A. Arnaboldi 1 - 2  
J. Domingues - F. Skugor 1 - 2  
L. Vanni - S. Diez 0 - 2  
S. Robert - A. Sidorenko 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - S. Vögele 2 - 0  
D. Kovinic - Ka. Kozlova 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Nara K - Mitu A / Soylu I    
Tenisz (Isztambul-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Agabigun 2 - 0  
C. Berlocq - D. Kuzmanov 2 - 1  
F. Cipolla - M. Copil 0 - 2  
H. Moriya - A. Ungur 1 - 2  
M. Konecny - R. Olivo 0 - 2  
M. Linzer - A. Giannessi    
Max. Gonzalez - T. Brkic 2 - 1  
R. Albot - I. Nedelko 0 - 2  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - J. Kovalik 0 - 2  
A. Gonzalez - F. Mayer 0 - 2  
A. Menendez-Maceiras - T. Kamke 1 - 2  
C-M. Stebe - P. Gojowczyk 2 - 0  
D. Brands - M. Bachinger 0 - 2  
I. Sijsling - A. Golubev 2 - 0  
M. Basic - N. Langer 0 - 2  
N. Mektic - V. Millot 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Slovakova - M. Irigoyen 0 - 2  
B. Krejcikova - Y. Bonaventure 2 - 1  
B. Stefkova - A. Hlavackova 0 - 2  
E. Alexandrova - S. Karatantcheva 1 - 2  
K. Berankova - S. Cirstea 0 - 2  
K. Koukalova - A. Hesse 1 - 2  
L. Chirico - N. Kichenok 2 - 0  
N. Dzalamidze - T. Martincova 2 - 0  
O. Dodin - I. Jorovic 2 - 0  
P.M. Tig - V. Razzano 0 - 2  
S. Vogt - A. Komardina 0 - 2  
T. Smitkova - M. Eguchi 2 - 0  
V. Golubic - V. Kuzmova 0 - 2  
V. Kamenskaya - M. Minella 0 - 2  
V. King - P. Kania 2 - 0  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Fahimi - Z. El Houari    
A. Sabalenka - Ma. Johansson 2 - 0  
J. Jebawy - M. Melnikova 0 - 2  
K. Piter - L. Kerkhove 2 - 1  
L. Pigossi - I. Rassif 2 - 0  
M. Erakovic - A. Naydenova 2 - 0  
M. Georges - D. Hantuchova 0 - 2  
M. Honcova - G. Garcia Perez 1 - 2  
N. Podoroska - An. Rodionova    
P. Leykina - K. Kanepi 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - Ar. Rodionova 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lindell - E. Escobedo    
G. Lama - T. Monteiro    
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - D. Young    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - L. Siegemund 0 - 2  
P. Kvitova - A. Kerber 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Hingis M / Mirza S - Lisicki S / Safarova L 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
G.P. Lin - D. Lin 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xue. Li - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Y.F. Chen - Sun Yu 0 - 2  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Kirishi 12 - 11  
UVSE - Olympiakosz 12 - 11  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorje Rijeka - Jug Dubrovnik (2.m.) 5 - 7  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - KSI 12 - 7  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Honvéd 6 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Posillipo Napoli 7 - 8  
Florentia - Lazio 6 - 7  
Ortigia - Bogliasco 9 - 9  
Roma - Recco 4 - 13  
Savona - Rari Nantes Sori 12 - 7  
Trieste - Acquachiara 10 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Donaire - Bedák Zs. 1 - 0

 

2016.04.22.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Adelaide Crows 112 - 109  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 11 - 6  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 9 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 3 - 2  
Cincinnati - Chicago Cubs 0 - 16  
Kansas City - Detroit 4 - 0  
NY Yankees - Oakland 3 - 7  
San Diego - Pittsburgh 1 - 11  
Texas - Houston 7 - 4  
Futsal (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Benfica 3 - 3  
Pescara - Inter Movistar 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Palma Manacor 5 - 3  
Autos Lobelle Santiago - Santa Coloma 5 - 6  
Barcelona - Burela 4 - 3  
Levante - Zaragoza 5 - 8  
Murcia - Elche 7 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Cleveland Lake Erie (2.m.) 1 - 5  
Texas Stars - San Diego (1.m.) 1 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Karlovy Vary 2 - 6  
Slavia Praha - Litvínov 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Divízió I. vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Észtország 5 - 3  
Litvánia - Ukrajna 2 - 1  
Nagy-Britannia - Románia 6 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 1 - 1  
Franciaország - Szlovákia 1 - 4  
Lettország - Németország 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - HIFK (4.m.) 3 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Anaheim (4.m.) 1 - 4  
NHL 2016 - Ki jut tovább (Tampa Bay - Detroit)?    
NY Rangers - Pittsburgh (4.m.) 0 - 5  
St. Louis - Chicago (5.m.) 3 - 3  
Tampa Bay - Detroit (5.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger (6.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Német bajnokság 2015/16    
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - München (4.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Hradec Kralove (2.m.) 42 - 42, h.u. 48 - 49  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Galatasaray 66 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Gravelines 59 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Tropang Texters (3.m.) 99 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Kvarner 89 - 88  
GKK Sibenik - KK Zagreb 86 - 90  
Split - Cedevita Zagreb 58 - 67  
Zadar - Gorica 68 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Chiba 88 - 76  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sopron (2.m.) 67 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Oklahoma City (3.m.) 102 - 131  
Houston - Golden State (3.m.) 97 - 96  
Indiana - Toronto (3.m.) 85 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Alba Berlin 78 - 82  
Brose Bamberg - Braunschweig 92 - 66  
Crailsheim - Bayern München 78 - 89  
Giessen - Tübingen 86 - 90  
Göttingen - Ulm 74 - 95  
Hagen - Ludwigsburg 75 - 88  
Mitteldeutscher - Bremerhaven 82 - 90  
S. Oliver Würzburg - Telekom Bonn 83 - 68  
Skyliners Frankfurt - Oldenburg 78 - 63  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Zlatorog Lasko 62 - 81  
Kézilabda (NB I, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Mosonmagyaróvár 25 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Füchse Berlin 25 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Sinfin 32 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Thun (1.m.) 27 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Preston - Burnley 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. Los Andes 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Melbourne City 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Inter Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Mouscron-Peruwelz 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Bremen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Karlsruhe 1 - 1  
Düsseldorf - St. Pauli 1 - 1  
Freiburg - Duisburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Fortuna Köln 1 - 3  
Münster - Magdeburg 1 - 2  
VfB Stuttgart Amatőr - Cottbus 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Vysehrad 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Olomouc 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - OB Odense 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Emirates Ras al-Khaimah 3 - 1  
Al-Wahda - Al-Wasl 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Valenciennes 1 - 1  
Brest - Laval 0 - 0  
Clermont - Tours 0 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Le Havre 1 - 1  
Metz - Red Star 93 2 - 0  
Nimes - Lens 4 - 2  
Niort - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Paris FC - Creteil 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Frejus St-Raphael 1 - 0  
Belfort - Marseille Consolat 0 - 1  
Beziers - Chambly 1 - 3  
CA Bastia - Avranches 1 - 1  
Dunkerque - Chateauroux 1 - 1  
Les Herbiers - Colmar 2 - 1  
Orleans - Boulogne 1 - 2  
Sedan - Epinal 2 - 0  
Strasbourg - Lucon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Reims 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - RKC Waalwijk 1 - 1  
Dordrecht - Achilles'29 3 - 3  
F. Sittard - Go Ahead Eagles 0 - 1  
Helmond - Oss 4 - 0  
Maastricht - Sparta Rotterdam 1 - 3  
NAC Breda - Almere City 1 - 1  
PSV 2 - Eindhoven 2 - 0  
Venlo - Emmen 1 - 0  
Volendam - Ajax 2 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal A. - Persepolis 0 - 2  
Esteghlal T. - Foolad Khuzestan 3 - 0  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal K. 0 - 0  
Malavan Anzali - Saipa Karaj 3 - 2  
Rah Ahan - Padideh Mashhad 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Chongqing Lifan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Arka Gdynia 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 4 - 0  
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Jelgava 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Trujillanos 4 - 3  
The Strongest - Sao Paulo 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Utenis Utena 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Mjöndalen 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Salzburg 0 - 2  
Austria Lustenau - Kapfenberg 2 - 2  
LASK Linz - Wiener Neustadt 2 - 1  
St. Pölten - Liefering 1 - 2  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Belenenses 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Botosani 0 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Aberdeen 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Espanyol 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Norrköping 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Najran 2 - 2  
Al-Raed - Al-Taawon 1 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Wehda 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Mladost Lucani 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Bursaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Parnu Linnameeskond - Flora Tallinn 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 3 - 1  
UC Dublin - Limerick 1 - 2  
Waterford Utd. - Drogheda Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Finn Harps 3 - 1  
Derry City - Bohemians 1 - 0  
Shamrock Rovers - Dundalk 0 - 2  
Wexford Youths - Galway 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Leeds Rhinos 38 - 34  
Widnes - Warrington 16 - 48  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Grenoble 30 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs 30 - 8  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Durban Sharks 14 - 15  
Melbourne Rebels - Bloemfontein Cheetahs 36 - 14  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Bergamo (2.m.) 1 - 3  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - L. Aronian    
C. Li - M. Carlsen    
M. Vachier-Lagrave - V. Kramnik    
N. Grandelius - P. Harikrishna    
P. Eljanov - V. Topalov    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - M. Fu (13 nyert frame-ig) 9 - 13  
M.J. Williams - M. Holt (13 nyert frame-ig)    
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - K. Nishikori 0 - 2  
An. Kuznetsov - P. Kohlschreiber 0 - 2  
B. Paire - M. Jaziri 2 - 1  
R. Nadal - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Nestor D / Stepanek R 2 - 0  
Murray J / Soares B - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - G. Pella 2 - 1  
M. Cecchinato - F. Delbonis 0 - 2  
P. Lorenzi - L. Pouille 1 - 2  
R. Haase - F. Verdasco 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Fleming C - Guccione C / Sa A 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Fyrstenberg / S Gonzalez 2 - 0  
Mergea F / Tecau H - Delbonis F / Lorenzi P    
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kucova - S. Vögele 0 - 2  
Ka. Kozlova - A. Sevastova 2 - 0  
M. Sakkari - D. Kovinic 1 - 2  
N. Hibino - C. Buyukakcay 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Mitu A / Soylu I 0 - 2  
Knoll X / Kovinic D - Pous-Tio L / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - E. Escobedo    
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - G. Melzer    
N. Kicker - D. Young    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - Ka. Pliskova 2 - 0  
C. Suarez Navarro - A. Kerber 0 - 2  
L. Siegemund - R. Vinci 2 - 0  
P. Kvitova - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A-L / Petkovic A - Garcia C / Mladenovic K    
Irigoyen M / Kania P - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - H.S. Prannoy 2 - 0  
G.P. Lin - K. Sakai 2 - 0  
Gua. Lu - D. Lin 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Do.K. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
Sun Yu - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Xue. Li - B.J. He 2 - 0  
Y-J. Bae - Y.F. Chen 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Verona - Brescia 2 - 7  

 

2016.04.21.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks    
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 3 - 5  
Atlanta - LA Dodgers (18:10) 1 - 2  
Baltimore - Toronto 4 - 3  
Boston - Tampa Bay 7 - 3  
Boston - Tampa Bay (19:35) 8 - 12  
Chicago WS - LA Angels 2 - 3  
Cleveland - Seattle 1 - 2  
Cleveland - Seattle (18:10) 7 - 7  
Kansas City - Detroit 2 - 3  
Miami - Washington 1 - 3  
Miami - Washington (19:10) 5 - 1  
Milwaukee - Minnesota 10 - 5  
Milwaukee - Minnesota (19:40) 1 - 8  
NY Yankees - Oakland 2 - 5  
Philadelphia - NY Mets 5 - 4  
San Diego - Pittsburgh 8 - 2  
San Francisco - Arizona 1 - 2  
San Francisco - Arizona (21:45) 2 - 6  
Texas - Houston 2 - 1  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. van Gerwen 5 - 7  
G. Anderson - J. Wade 6 - 6  
M. van Gerwen - P. Wright 7 - 2  
P. Taylor - R. Thornton 7 - 2  
R. van Barneveld - A. Lewis 7 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Cleveland Lake Erie (1.m.) 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 0 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 2 - 3  
Svédország - Oroszország 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas (4.m.) 2 - 3  
NY Islanders - Florida (4.m.) 1 - 2  
Philadelphia - Washington (4.m.) 2 - 1  
San Jose - Los Angeles (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk (5.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava (4.m.) 65 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Lok.Kubany Krasznodar (4.m.) 76 - 76, h.u. 80 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin 94 - 63  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski 84 - 63  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PINKK-Pécs (1.m.) 66 - 53  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Detroit (2.m.) 107 - 90  
LA Clippers - Portland (2.m.) 102 - 81  
Miami - Charlotte (2.m.) 115 - 103  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Torino (1.m.) 85 - 62  
Ragusa - Parma (1.m.) 69 - 51  
UR Venezia - San Martino di Lupari (1.m.) 81 - 68  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk (1.m.) 66 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Zenit Szentpétervár 84 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Sönderjyske 24 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Cesson 22 - 24  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Csurgó 29 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - St. Gallen (1.m.) 35 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Redbergslids (3.m.) 24 - 19  
Lugi - Sävehof (3.m.) 25 - 24  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Anderlecht 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Montana 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - San Luis de Quillota 4 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - América 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Vejle 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - PK-35 0 - 4  
Jäps - Kuopio PS 0 - 1  
Kajaani - Helsinki JK 1 - 1  
Mariehamn - Lahti 1 - 1  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - AZ Alkmaar 1 - 2  
Cambuur - Willem II 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Dep. Cali 6 - 2  
Bolivar - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente SF 1 - 0  
Corinthians - Cobresal 6 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Aalesund 1 - 1  
Molde - Valerenga 4 - 0  
Start - Sarpsborg 1 - 4  
Tromsö - Rosenborg 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Carpi 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - River Plate Asuncion 2 - 3  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 4 - 3  
Olimpia Asuncion - General Diaz 4 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Bromwich 2 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Targu Mures 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Levante 5 - 1  
Real Sociedad - Getafe 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wohlen 1 - 0  
Schaffhausen - Biel 6 - 1  
Winterthur - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Vaduz 2 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Katar 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Huddersfield 26 - 19  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Perugia (3.m.) 3 - 2  
Modena - Trentino (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - LJ Modena (2.m.) 3 - 1  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - C. Li    
M. Carlsen - N. Grandelius 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - P. Eljanov    
P. Harikrishna - V. Topalov    
V. Kramnik - A. Giri    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - K. Wilson (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
J. Trump - L. Wenbo (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Jaziri 0 - 2  
B. Paire - P. Cuevas 2 - 0  
F. Fognini - V. Troicki 2 - 0  
J. Chardy - K. Nishikori 0 - 2  
K. Khachanov - A. Dolgopolov 0 - 2  
P. Kohlschreiber - F. Lopez 2 - 1  
R. Nadal - A. Montanes 2 - 0  
R. Stepanek - An. Kuznetsov 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Bopanna R / Rojer J J 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Haase 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - G. Pella 1 - 2  
F. Verdasco - R. Albot 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - K. Edmund 2 - 0  
I. Marchenko - F. Delbonis 0 - 2  
L. Pouille - I. Karlovic 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Dzumhur 2 - 0  
P. Lorenzi - T. Daniel 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyrstenberg / S Gonzalez - Bury A / Monroe N 2 - 0  
Guccione C / Sa A - Butorac E / Lipsky S 2 - 1  
Mergea F / Tecau H - Daniell M / Sitak A 2 - 0  
Pella G / Rosol L - Erlich J / Fleming C 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - J. Larsson 2 - 0  
C. Buyukakcay - S. Cirstea 2 - 0  
K. Bondarenko - K. Kucova 1 - 2  
K. Flipkens - Ka. Kozlova 0 - 2  
N. Hibino - Jani R-L. 2 - 1  
S. Vögele - C-A. Mitu 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Nara K - Jani R / Zanevska M    
Melnikova M / Shapatava S - Knoll X / Kovinic D 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lindell - M. Zormann da Silva    
M. Arevalo - C. Zampieri    
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - B. Fratangelo    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - Ka. Pliskova 0 - 2  
A. Radwanska - A. Petkovic 2 - 1  
C. Suarez Navarro - A-L. Friedsam 2 - 0  
J. Görges - R. Vinci 0 - 2  
P. Kvitova - M. Niculescu 2 - 1  
S. Halep - L. Siegemund 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Krejcikova B / Siniakova K 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Lisicki S / Safarova L 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Y. Shi 2 - 0  
Do.K. Lee - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
G.P. Lin - Kai Guo 2 - 0  
H. Shimono - Gua. Lu 0 - 2  
H.S. Prannoy - D. Liew 2 - 0  
R. Takeshita - D. Lin 0 - 2  
Yu Hs. Lin - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
Zhe. Tang - K. Sakai 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Fan. Gao 2 - 0  
B.J. He - K. Imabeppu 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - S. Yaying 2 - 0  
S. Kawakami - Sun Yu 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Ch.Hui Yu 2 - 0  
Wen. Li - Y.F. Chen 0 - 2  
Xiao. Chen - Y-J. Bae 0 - 2  
Xue. Li - A. Mine 2 - 1  

 

2016.04.20.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 5  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 10 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 5  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 9  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 8 - 1  
Baltimore - Toronto 3 - 4  
Boston - Tampa Bay 0 - 3  
Chicago WS - LA Angels 5 - 0  
Chicago WS - LA Angels (20:10) 2 - 1  
Cincinnati - Colorado 4 - 3  
Cincinnati - Colorado (18:35) 6 - 5  
Cleveland - Seattle 3 - 2  
Kansas City - Detroit 8 - 6  
Miami - Washington 0 - 7  
NY Yankees - Oakland 2 - 3  
Philadelphia - NY Mets 1 - 11  
San Diego - Pittsburgh 5 - 4  
San Francisco - Arizona 0 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 1 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs (19:45) 5 - 3  
Texas - Houston 7 - 5  
Jégkorong (Divízió I. vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Litvánia 8 - 0  
Románia - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 5 - 12  
Ukrajna - Észtország 7 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - St. Louis (4.m.) 3 - 4  
Detroit - Tampa Bay (4.m.) 2 - 3  
Nashville - Anaheim (3.m.) 0 - 3  
NY Rangers - Pittsburgh (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Lorenskog (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (5.m.) 6 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 0 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Decin (4.m.) 62 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Mans 76 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Cavigal Nice 58 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - SM Beermen (2.m.) 99 - 103  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Rethymno (1.m.) 102 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Start Lublin 75 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis 91 - 69  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 85 - 65  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 87 - 95  
Siauliai - Juventus Utena 82 - 82, h.u. 109 - 105  
Zalgiris Kaunas - Vytautas Prienai 96 - 80  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Atomerőmű 82 - 61  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 80 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston (2.m.) 89 - 72  
San Antonio - Memphis (2.m.) 94 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale 92 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gelistirenler Dernegi - Fenerbahce (2.m.) 52 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - UNIKSZ Kazany 80 - 114  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - GOG 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres Metropole - Ivry 30 - 25  
Dunkerque - Toulouse 26 - 24  
Montpellier - Chambery 27 - 27  
Nantes - Pays d'Aix 29 - 28  
St. Raphael - Creteil 32 - 29  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Gyöngyös 26 - 25  
Cegléd - PLER 29 - 30  
Komló - Orosháza 22 - 26  
Mezőkövesd - Eger 27 - 25  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 28 - 23  
Érd - Siófok 34 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Glassverket 18 - 26  
Oppsal - Byasen 25 - 26  
Tertnes Bergen - Kristiansand 19 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal (2.m.) 21 - 27  
Bodö - Elverum (2.m.) 31 - 31  
Fyllingen - Halden (3.m.) 28 - 29  
Kolstad - Haslum (2.m.) 24 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Kiel 22 - 22  
Burgdorf-Hannover - Eisenach 37 - 27  
Göppingen - Melsungen 27 - 24  
Magdeburg - Flensburg 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Quabit Guadalajara 30 - 30  
Villa de Aranda - Ademar Leon 34 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif (3.m.) 33 - 26  
Ystad - Malmö (3.m.) 23 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - Mimosas Abidjan 2 - 1  
Al-Ahly (EGY) - Young Africans 2 - 1  
ES Sahel - Enyimba 3 - 0  
Mamelodi Sundowns - Vita Club 2 - 1  
TP Mazembe - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - FC Bruges 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Palestino 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Frydek Mistek 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Sparta Praha 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Horsens 0 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Köbenhavn 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - BATE Boriszov 2 - 2  
Torpedo Zogyino - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Rovaniemi PS 4 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Marseille 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Ajax 0 - 2  
Heracles - Feyenoord 2 - 2  
Twente - Excelsior 2 - 0  
Utrecht - De Graafschap 0 - 2  
Zwolle - Nijmegen 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 2 - 0  
Inter Zapresic - Istra 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 1 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Kofu 0 - 0  
Shonan Bellmare - Jubilo Iwata 0 - 0  
Vissel Kobe - Omiya Ardija 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Kawasaki Frontale 2 - 1  
Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Yokohama FM - Sagan Tosu 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Wisla Krakkó 0 - 3  
Gornik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 0  
Slask Wroclaw - Jagiellonia Bialystok 3 - 1  
TBB Nieciecza - Korona Kielce 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Huracan 0 - 0  
Penarol - Sporting Cristal 4 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Dep. Toluca 1 - 0  
San Lorenzo - LDU Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 3 - 0  
Trakai - VMFD Zalgiris 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Honvéd 1 - 2  
Haladás - Debrecen 2 - 2  
MTK - Puskás Akadémia 0 - 1  
Videoton - FTC 1 - 0  
Újpest - Paks 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Haugesund 3 - 4  
Sogndal - Odd Grenland 0 - 1  
Stabaek - Strömsgodset 0 - 1  
Viking Stavanger - Brann Bergen 0 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Dortmund 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Frosinone 5 - 1  
Empoli - Verona 1 - 0  
Genoa - Internazionale 1 - 0  
Juventus - Lazio 3 - 0  
Palermo - Atalanta 2 - 2  
Roma - Torino 3 - 2  
Sassuolo - Sampdoria 0 - 0  
Udinese - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
CSZKA Moszkva - FK Krasznodar 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Austria Wien 5 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Dep. Capiata 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Everton 4 - 0  
Manchester Utd. - Crystal Palace 2 - 0  
West Ham - Watford 3 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Rangers 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 0 - 1  
Deportivo - Barcelona 0 - 8  
Malaga - Rayo Vallecano 1 - 1  
Real Madrid - Villarreal 3 - 0  
Sp. Gijón - Sevilla 2 - 1  
Valencia - Eibar 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 2 - 2  
Wil - Chiasso 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 3 - 0  
Luzern - Young Boys 2 - 3  
St. Gallen - Sion 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Javor Ivanjica 1 - 1  
Spartak Zlatibor Voda - Partizan Belgrád 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 4 - 1  
Zilina - Senica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 0 - 1  
Maribor - Zavrc 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Fenerbahce 0 - 3  
Rizespor - Galatasaray 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Zorya Luganszk 1 - 0  
Olekszandria - Sahtar Doneck 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Lokomotív Taskent 1 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Sepahan 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Lekhwiya 0 - 2  
Zob Ahan - Al-Nassr 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Jeonbuk 0 - 3  
Jiangsu - Binh Duong 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Buriram Utd. 2 - 1  
Shandong Luneng - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Urawa RD 0 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Piacenza (1.m.) 1 - 3  
Sakk (Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
C. Li - V. Kramnik    
N. Grandelius - L. Aronian    
P. Eljanov - P. Harikrishna    
V. Topalov - M. Carlsen    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Zhang (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
M. Allen - M. Mann (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
M. Gould - D. Junhui (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - J. Sousa 2 - 0  
A. Ramos - P. Cuevas 0 - 2  
D. Ferrer - R. Stepanek    
E. Roger-Vasselin - R. Stepanek 1 - 2  
F. Fognini - M. Youzhny 2 - 1  
Fucsovics M. - V. Troicki 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - An. Kuznetsov 0 - 2  
I. Dodig - F. Lopez 0 - 2  
M. Jaziri - R. Gasquet    
M. Jaziri - R. Olivo 2 - 1  
P. Kohlschreiber - P. Carreno-Busta 2 - 0  
R. Nadal - M. Granollers 2 - 0  
T. Bellucci - A. Zverev 1 - 2  
T. De Bakker - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta/Marrero - Bopanna R / Rojer J J 0 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - Ka. Kozlova 1 - 2  
C-A. Mitu - Y. Wickmayer 2 - 0  
K. Flipkens - D. Vekic 2 - 0  
M. Sakkari - S-W. Hsieh 2 - 0  
S. Vögele - I. Soylu 2 - 0  
T. Pironkova - D. Kovinic 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko/Savchuk - Hibino N / Nara K 0 - 2  
Jani R / Zanevska M - Buyukakcay C / Schmiedlov 2 - 0  
Melnikova M / Shapatava S - Bogdan E / Dinu C 2 - 0  
Pous-Tio L / Voracova R - Kalashnikova O / Larsson J 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - A. Kerber 1 - 2  
A. Petkovic - K. Mladenovic 2 - 0  
Babos T. - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
E. Makarova - R. Vinci 1 - 2  
J. Görges - A. Cornet 2 - 0  
Ka. Pliskova - L. Safarova 2 - 1  
M. Niculescu - C. Garcia 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Irigoyen M / Kania P - Chuang C J / Jurak D 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Rodionova AR / Vogt S - Friedsam A-L / Petkovic A 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - P. Ren 2 - 0  
D. Liew - Bing. Ye 2 - 1  
Do.K. Lee - Fei. Sun 2 - 0  
G.P. Lin - B. Qiao 2 - 0  
Gua. Lu - F.A. Kholik 2 - 0  
H. Shimono - Xin Wu 2 - 0  
H.S. Prannoy - Yux. Huang 2 - 0  
J.P. Zhao - K. Sakai 0 - 2  
P.W. Cheng - D. Lin 0 - 2  
R. Takeshita - Z. Zhou 2 - 0  
S. Sasaki - Y. Shi 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - M.B. Pangisthu 2 - 0  
Yu Hs. Lin - F.I. Hadmadi 2 - 0  
Zhe. Tang - Y-H. Yang 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Xiao. Chen 0 - 2  
B.J. He - H. Xirui 2 - 1  
Ch.Hui Yu - Qin Peng 2 - 0  
Fan. Gao - Yi. Zhang 2 - 0  
L. Yun - K. Imabeppu 1 - 2  
M.H. Chiang - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - N. Nidaira 2 - 0  
S. Yaying - Hs.H. Chen 2 - 1  
Sh.Y. Sung - A. Mine 0 - 2  
Shu. Ji - S. Kawakami 1 - 2  
Wen. Li - Mic. Li 2 - 0  
Xia. Liang - Sun Yu 0 - 2  
Xue. Li - Y.P. Pai 2 - 0  
Y. Hashimoto - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
Y.C. Hsu - Y-J. Bae 0 - 2  
Y.F. Chen - Li.F. Hu 2 - 0  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Primorje Rijeka (1.m.) 12 - 9  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros (1.m.) 9 - 12  
UVSE - Szentes (1.m.) 15 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Roma 15 - 7  
Bogliasco - Canottieri Napoli 8 - 10  
Lazio - Ortigia 10 - 9  
Posillipo Napoli - SM Verona 10 - 8  

 

2016.04.19.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 0 - 0  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 0 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 0  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 0 - 0  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 0 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - LA Angels 0 - 0  
Cincinnati - Colorado 0 - 0  
Miami - Washington 0 - 0  
Minnesota - Milwaukee 0 - 0  
Minnesota - Milwaukee (19:10) 0 - 0  
Philadelphia - NY Mets 0 - 0  
San Francisco - Arizona 0 - 0  
St. Louis - Chicago Cubs 0 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slavia Praha 0 - 0  
Karlovy Vary - Litvínov 0 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec (4.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Esbjerg (6.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara (3.m.) 0 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KHL 2015/16    
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk (7.m.) 0 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas (3.m.) 0 - 0  
Philadelphia - Washington (3.m.) 0 - 0  
San Jose - Los Angeles (3.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel (3.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Wolfsburg (3.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Frölunda (3.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Trutnov (1.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Prostejov (4.m.) 0 - 0, h.u. 0 - 0  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Lok.Kubany Krasznodar (3.m.) 0 - 0  
Panathinaikosz - Laboral Kutxa (3.m.) 0 - 0  
Real Madrid - Fenerbahce Ülker (3.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Paris Levallois 0 - 0  
Gravelines - Nancy 0 - 0  
Le Havre - Adecco ASVEL 0 - 0  
Monaco - Antibes 0 - 0  
Nanterre - Cholet 0 - 0  
Orleans - Reims 0 - 0  
Rouen - Limoges 0 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters (2.m.) 0 - 0  
Tropang Texters - Alaska Aces (2.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Cibona Zagreb 0 - 0  
KK Zagreb - Zadar 0 - 0  
Kvarner - Split 0 - 0  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Ashdod 0 - 0  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 0 - 0  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Zielona Gora 0 - 0  
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw 0 - 0  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Körmend 0 - 0  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Győr (1.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (2.m.) 0 - 0  
Oklahoma City - Dallas (2.m.) 0 - 0  
Toronto - Indiana (2.m.) 0 - 0  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Silkeborg 0 - 0  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Kubany Krasznodar (2.m.) 0 - 0  
Zvezda Zvenyigorod - Dinamo Volgográd (2.m.) 0 - 0  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi (2.m.) 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - Al-Merrikh 0 - 0  
MO Bejaia - El Zamalek 0 - 0  
Zesco United FC - Stade Malien de Bamako 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Peterborough 0 - 0  
Burton - Wigan 0 - 0  
Chesterfield - Doncaster 0 - 0  
Coventry - Bradford 0 - 0  
Crewe - Colchester 0 - 0  
Millwall - Fleetwood 0 - 0  
Rochdale - Gillingham 0 - 0  
Scunthorpe - Bury 0 - 0  
Shrewsbury - Sheffield Utd. 0 - 0  
Southend - Oldham 0 - 0  
Walsall - Swindon 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Notts County 0 - 0  
Cambridge Utd. - Morecambe 0 - 0  
Carlisle - Luton 0 - 0  
Dag & Red - Wimbledon 0 - 0  
Exeter - Mansfield 0 - 0  
Hartlepool - Accrington 0 - 0  
Leyton - Plymouth 0 - 0  
Newport - Oxford Utd. 0 - 0  
Northampton - Crawley 0 - 0  
Stevenage - Bristol Rovers 0 - 0  
Wycombe - Yeovil 0 - 0  
York - Portsmouth 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Preston 0 - 0  
Bolton - Charlton 0 - 0  
Brentford - Cardiff 0 - 0  
Brighton - QPR 0 - 0  
Bristol City - Derby County 0 - 0  
Burnley - Middlesbrough 0 - 0  
Ipswich - Fulham 0 - 0  
Leeds - Wolverhampton 0 - 0  
Nottingham - Blackburn 0 - 0  
Reading - Hull City 0 - 0  
Rotherham - Huddersfield 0 - 0  
Sheffield Wed. - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax - Eastleigh 0 - 0  
Woking - Grimsby 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Talleres Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Zulte Waregem 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Hradec Kralove 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Jazz Pori 0 - 0  
KPV Kokkola - Honka 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - CA Bastia 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Paris SG 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Roda 0 - 0  
PSV - Vitesse 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - RNK Split 0 - 0  
Rijeka - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Lubin 0 - 0  
Lech Poznan - Piast Gliwice 0 - 0  
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 0 - 0  
Ruch Chorzow - Legia Varsó 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas 0 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremen 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Bologna 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Bari 0 - 0  
Avellino - Trapani 0 - 0  
Brescia - Entella 0 - 0  
Como - Cagliari 0 - 0  
Lanciano - Novara 0 - 0  
Livorno - Latina 0 - 0  
Modena - Perugia 0 - 0  
Salernitana - Vicenza 0 - 0  
Spezia - Pescara 0 - 0  
Ternana - Vercelli 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Manchester City 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Las Palmas 0 - 0  
Espanyol - Celta Vigo 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Grasshoppers 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Myjava 0 - 0  
Skalica - Zlate Moravce 0 - 0  
Trencin - Ruzomberok 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Tractor Tabriz 0 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Pakhtakor 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Ahli (KSA) 0 - 0  
Nasaf Qarshi - Al-Ain 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Suwon 0 - 0  
Shanghai SIPG - Melbourne Victory 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Guangzhou Evergrande 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Portadown 0 - 0  
Cliftonville - Crusaders 0 - 0  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 0 - 0  
Glenavon - Coleraine 0 - 0  
Glentoran - Linfield 0 - 0  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bluebell Utd. 0 - 0  
Derry City - Sligo 0 - 0  
Limerick - Wexford Youths 0 - 0  
Shamrock Rovers - Athlone 0 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Conegliano (1.m.) 0 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Zhang (10 nyert frame-ig)    
J. Higgins - R. Day (10 nyert frame-ig) 0 - 0  
M. Selby - R. Milkins (10 nyert frame-ig) 0 - 0  
N. Robertson - M. Holt (10 nyert frame-ig) 0 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J.A. Munar Clar 0 - 0  
B. Paire - T. Gabashvili 0 - 0  
E. Donskoy - A. Dolgopolov 0 - 0  
Fucsovics M. - E. Gulbis 0 - 0  
J. Chardy - V. Estrella Burgos 0 - 0  
M. Granollers - D. Munoz-De La Nava 0 - 0  
P. Cachin - I. Dodig 0 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Istomin 0 - 0  
R. Bautista-Agut - K. Khachanov 0 - 0  
R. Ram - M. Youzhny 0 - 0  
T. De Bakker - E. Ymer 0 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Cuevas P / Granollers M 0 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Lindstedt R / Peya A 0 - 0  
Lopez F / Lopez M - Roger-Vasselin E / Zimonj 0 - 0  
Marach O / Martin F - Nestor D / Stepanek R 0 - 0  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - R. Haase 0 - 0  
A. Mannarino - D. Gimeno-Traver 0 - 0  
A. Setkic - F. Verdasco 0 - 0  
D. Lajovic - L. Pouille 0 - 0  
I. Marchenko - D. Sela 0 - 0  
M. Baghdatis - M. Cecchinato 0 - 0  
P. Lorenzi - D.S. Schwartzman 0 - 0  
R. Albot - P-H. Mathieu 0 - 0  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Gonzalez M - Koolhof W / Middelkoop M 0 - 0  
Guccione C / Sa A - Copil M / Ungur A 0 - 0  
Pella G / Rosol L - Draganja M / Pavic M 0 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - M. Sakkari 0 - 0  
A. Aksu - Jani R-L. 0 - 0  
A. Krunic - A. Sevastova 0 - 0  
C. Buyukakcay - M. Melnikova 0 - 0  
J. Glushko - K. Kucova 0 - 0  
K. Bondarenko - O. Govortsova 0 - 0  
K. Knapp - S-W. Hsieh 0 - 0  
M. Zanevska - J. Larsson 0 - 0  
S. Cirstea - L. Tsurenko 0 - 0  
T. Pironkova - A. Sasnovich 0 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eraydin B / Monova P - Knoll X / Kovinic D 0 - 0  
Ivakhnenko V / Marozava L - Dzalamidze N / Kudermetova V 0 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - G. Clezar    
W. Leite - M. Zormann da Silva    
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - B. Fratangelo    
J. Ward - T. Sandgren    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - A. Beck 0 - 0  
C. Suarez Navarro - O. Dodin 0 - 0  
C. Witthöft - A. Ivanovic 0 - 0  
L. Siegemund - A. Pavlyuchenkova 0 - 0  
P. Kvitova - L. Chirico 0 - 0  
S. Errani - A. Ivanovic    
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Vinci R - Lisicki S / Safarova L 0 - 0  
Groenefeld A-L / Peschke - Atawo R / Rosolska A 0 - 0  
Konta J / Siegemund L - Garcia C / Mladenovic K 0 - 0  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Susanto - R. Takeshita 0 - 0  
B. Qiao - B. Ponsana 0 - 0  
Do.K. Lee - Z.L.D. Wong 0 - 0  
F.A. Kholik - K. Parupalli    
G.P. Lin - K.Y. Loh 0 - 0  
H.S. Prannoy - J.V. Soong 0 - 0  
I.Z. Zainuddin - K. Watanabe 0 - 0  
J.P. Zhao - W. Kho Henrikho 0 - 0  
K. Sakai - Zhen. Wang 0 - 0  
K. Wanaroon - Z. Siy 0 - 0  
Kai Guo - Y. Igarashi 0 - 0  
L-W. Po - M.B. Pangisthu 0 - 0  
N.K. Srikanth - Yu Hs. Lin 0 - 0  
P. Ren - T.Z. Soo 0 - 0  
S.H. Goh - F. Sun 0 - 0  
Tz.W. Wang - D. Liew 0 - 0  
W.C. Liu - F.I. Hadmadi    
Y-C. Wu - H. Shimono 0 - 0  
Y-H. Yang - Sa. Verma    
Y. Shi - K. Naraoka 0 - 0  
Yux. Huang - C.H. Lin 0 - 0  
Z. Tang - G.C. Goh 0 - 0  
Z. Zhou - J.H. Hsu 0 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rari Nantes Sori - Florentia 0 - 0  

 

2016.04.18.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 3 - 4  
LA Dodgers - San Francisco 3 - 1  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Veszprém 3 - 2  
Győr - Haladás 7 - 4  
Nyírgyulaj - Dunaújváros 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 6 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Divízió I. vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Románia 5 - 1  
Nagy-Britannia - Észtország 3 - 3  
Ukrajna - Horvátország (helyszín: Horvátország) 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (2.m.) 2 - 3  
Detroit - Tampa Bay (3.m.) 2 - 0  
NY Islanders - Florida (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 3 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - CSZKA Moszkva (3.m.) 71 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Pau Orthez 68 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts (1.m.) 97 - 104  
SM Beermen - Star Hotshots (1.m.) 99 - 108  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 77 - 67  
Hapoel TA - Hapoel Holon 90 - 85  
Ironi Naharia - Maccabi TA 86 - 85  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Jerusalem 65 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek 70 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Portland (1.m.) 115 - 95  
San Antonio - Memphis (1.m.) 106 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Pistoia 74 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Darussafaka 80 - 74  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Benidorm 33 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Kristianstad (2.m.) 25 - 27  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - River Plate 0 - 1  
Patronato Parana - Banfield 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Freiburg 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Universidad de Concepcion 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Seinäjoen JK 2 - 1  
Inter Turku - Kuopio PS 3 - 1  
Lahti - HIFK 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris FC 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Lamia 0 - 1  
Panszerraikosz - Hania 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Kansas City 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Kristiansund 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Crotone 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Padova 2 - 4  
Cittadella - Pordenone 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Akragas 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Volgar Asztrahan 0 - 2  
Kamaz - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Gazovik Orenburg 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 0  
SZKA Habarovszk - Tom Tomszk 1 - 0  
Szokol Szaratov - Toszno 3 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Torpedo Armavir 1 - 0  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Arszenál Tula 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Rubin Kazany 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Setúbal 2 - 1  
Braga - Tondela 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - Tottenham 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Poli Timisoara 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Pandurii 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Dalkurd 1 - 2  
Trelleborg - AFC Utd. Väsby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - FF Malmö 0 - 1  
Sundsvall - Örebro 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Adana Demirspor 1 - 2  
Denizlispor - Karsiyaka 0 - 0  
Giresunspor - Samsunspor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Boluspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Trabzonspor 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Paris SG - U19Chelsea 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Fenix Montevideo    
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Waterford Utd. 7 - 0  
Dundalk - St. Patrick's 0 - 0  
Galway - Finn Harps 0 - 0  
Shelbourne - Bohemians 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Penrith Panthers 16 - 20  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas (1.m.) 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. White - S. Baird (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
M.J. Williams - G. Dott (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
R. O'Sullivan - D.B. Gilbert (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
R. Walden - R. Williams (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - E. Donskoy 0 - 2  
F. Skugor - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
J-L. Struff - A. Zverev 0 - 2  
K. Khachanov - Al. Bedene 2 - 1  
M. Jaziri - Hy. Chung 2 - 0  
M. Kukushkin - V. Estrella Burgos 1 - 2  
R. Carballes Baena - A. Montanes 0 - 2  
S. Giraldo - R. Stepanek 0 - 2  
T. Gabashvili - N. Almagro 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Matkowski M - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Paire B / Troicki V - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - G. Pella 0 - 2  
D. Dzumhur - M. Copil 2 - 1  
K. Edmund - L. Rosol 2 - 0  
M. Linzer - T. Daniel 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornea V V / Hanescu V - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Garcia-Lopez G / Knowle J - Delbonis F / Lorenzi P 0 - 2  
Haase R / Qureshi A-U-h - Erlich J / Fleming C 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nara - D. Kovinic 0 - 2  
N. Hibino - Yastremska, Dayana 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aksu A / Sezer M - Kalashnikova O / Larsson J 0 - 2  
Gorgodze E / Vasylyeva A - Pous-Tio L / Voracova R 0 - 2  
Mitu A / Soylu I - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 1  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - Jia-J. Lu 2 - 0  
K. Kucova - M. Erakovic 2 - 0  
M. Melnikova - N. Abduraimova 2 - 0  
M. Sakkari - M. Georges 2 - 0  
M. Zanevska - T. Martincova    
S. Cirstea - B. Eraydin 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - J.I. Londero    
C.E. Severino - G. Decamps    
Tenisz (Savannah, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - J. Hernandez-Fernandez    
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - J. Konta 2 - 0  
S. Lisicki - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova B / Siniakova - Dabrowski/MartinezSanchez 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - C. Witthöft 0 - 2  
C. Giorgi - L. Chirico 0 - 2  
L. Siegemund - P. Hercog 2 - 0  
O. Dodin - Kr. Pliskova 2 - 0