Tippmix eredmények - 2016. április 11-17.

2016-04-11
Tippmix eredmények - 2016. április 11-17.
2016.04.17.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Melbourne Demons 67 - 102  
Greater Western Sydney - Port Adelaide 151 - 65  
North Melbourne Kangaroos - Fremantle 132 - 101  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 9 - 7  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 3 - 5  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 4  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 3 - 5  
Chicago Cubs - Colorado 0 - 2  
Cleveland - NY Mets 0 - 6  
Houston - Detroit 3 - 5  
Houston - Detroit (20:10) 5 - 4  
LA Dodgers - San Francisco 3 - 4  
Miami - Atlanta 4 - 6  
Miami - Atlanta (19:10) 5 - 6  
Minnesota - LA Angels 3 - 2  
NY Yankees - Seattle 4 - 3  
Oakland - Kansas City 3 - 2  
Philadelphia - Washington 1 - 8  
Philadelphia - Washington (19:35) 3 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 5 - 0  
Pittsburgh - Milwaukee (19:35) 9 - 3  
San Diego - Arizona 5 - 3  
San Diego - Arizona (22:40) 3 - 7  
St. Louis - Cincinnati 4 - 3  
Tampa Bay - Chicago WS 7 - 2  
Tampa Bay - Chicago WS (19:10) 3 - 2  
Texas - Baltimore 8 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Manacor - Barcelona 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 1 - 6  
Chicago Wolves - Iowa 4 - 2  
Grand Rapids - Bakersfield 2 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 4 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Lehigh Valley - Syracuse 5 - 2  
Rockford - Milwaukee 7 - 1  
San Diego - Ontario Reign 3 - 2  
Springfield - Portland 2 - 2  
Springfield - Portland (23:00) 1 - 3  
St. John's - Hartford 2 - 1  
Stockton - San Jose Barracuda 5 - 4  
Syracuse - Utica 3 - 3  
Texas Stars - Manitoba 4 - 1  
Toronto Marlies - Rochester 4 - 2  
Utica - Binghamton 2 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Karlovy Vary 3 - 2  
Slavia Praha - Jihlava 2 - 2  
Jégkorong (Divízió I. vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Nagy-Britannia 1 - 4  
Románia - Ukrajna 1 - 6  
Észtország - Litvánia 2 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 1 - 2  
Norvégia - Finnország 1 - 5  
Németország - Svédország 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - St. Louis (3.m.) 2 - 3  
Dallas - Minnesota (2.m.) 2 - 1  
Los Angeles - San Jose (2.m.) 1 - 2  
Washington - Philadelphia (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - München (2.m.) 4 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk (3.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - USK Praha 73 - 69  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 69 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Hainaut - Villeneuve d'Ascq Lille 48 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Hokkaido 94 - 82  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 65 - 69  
Tokyo Alvark - Chiba 87 - 78  
Tsukuba - Nishinomiya 78 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Rosa Radom 62 - 64  
Trefl Sopot - Ostrow Wielkopolski 78 - 60  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 72 - 80  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas 79 - 74  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Sopron 85 - 66  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston (1.m.) 102 - 101  
Cleveland - Detroit (1.m.) 106 - 101  
Miami - Charlotte (1.m.) 123 - 91  
Oklahoma City - Dallas (1.m.) 108 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - S. Oliver Würzburg 69 - 76  
Skyliners Frankfurt - Mitteldeutscher 89 - 51  
Telekom Bonn - Bayreuth 85 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Virtus Bologna 89 - 73  
Capo D'Orlando - Trento 81 - 82  
Caserta - Avellino 87 - 92  
Manital Torino - Brindisi 83 - 75  
Milano - VL Pesaro 82 - 78  
Reggio Emilia - Sassari 98 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Torino 52 - 69, h.u. 55 - 76  
Parma - Vigarano 89 - 66  
San Martino di Lupari - Orvieto 71 - 49  
Umbertide - Battipaglia 76 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - P. Avenida (2.m.) 68 - 68, h.u. 81 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Sevilla 101 - 82  
Estudiantes - Obradoiro Monbus 71 - 70  
Gipuzkoa - Valencia 79 - 121  
Iberostar Tenerife - Fuenlabrada 67 - 92  
Murcia - Manresa 73 - 75  
Real Madrid - Joventut Badalona 91 - 77  
Unicaja Malaga - MoraBanc Andorra 82 - 71  
Zaragoza - Gran Canaria 87 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - RH Gaziantepspor 78 - 78, h.u. 96 - 99  
Buyukcekmece - Galatasaray 81 - 81, h.u. 94 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Galatasaray (3.m.) 76 - 76, h.u. 84 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - K.Oktyabr Volgográd 72 - 109  
Jenyiszej Krasznojarszk - UNIKSZ Kazany 83 - 87  
Nymburk - Himki Moszkva 90 - 94  
Tsmoki-Minszk - Nyizsnyij Novgorod 86 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aarhus 31 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Midtjylland 23 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Azoty Pulawy (2.m.) 36 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Balatonfüred 25 - 27  
Szeged - Veszprém 24 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget (1.m.) 25 - 27  
Elverum - Bodö (1.m.) 33 - 20  
Halden - Fyllingen (2.m.) 26 - 25  
Haslum - Kolstad (1.m.) 30 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Wetzlar 23 - 20  
Melsungen - Balingen-Weilstetten 29 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Oldenburg 28 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Huesca 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Ystad (2.m.) 31 - 33  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Brown de Adrogue 0 - 1  
Atl. Parana - Santamarina Tandil 1 - 1  
Central Cordoba - Juventud Unida San Luis 0 - 0  
Club Almagro - Atl. All Boys 0 - 2  
Estudiantes San Luis - Boca Unidos 0 - 1  
Instituto Cordoba - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Quilmes 2 - 0  
Racing Club - Argentinos Juniors 2 - 2  
San Lorenzo - Rosario Central 2 - 1  
San Martin SJ - Estudiantes LP 0 - 2  
Vélez Sarsfield - Independiente 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Sumqayit 1 - 0  
Zira - Khazar Lankaran 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Saint-Gilloise 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Hamburg 3 - 0  
Mainz - 1. FC Köln 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Kaiserslautern 0 - 1  
Fürth - Düsseldorf 3 - 1  
Union Berlin - Heidenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Hallescher FC 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Dep. Iquique 0 - 1  
Union Espanola - Santiago Wanderers 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Ermisz Aradippou 3 - 0  
Doxa Katokopiasz - Pafosz 3 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - AEL Limasszol 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Sparta Praha 2 - 2  
Plzen - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 0 - 3  
Horsens - Roskilde 2 - 1  
Naestved - Lyngby 0 - 2  
Skive - Vendsyssel 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 1 - 2  
FC Köbenhavn - Bröndby 2 - 0  
OB Odense - Viborg 5 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Gwangju 1 - 2  
Ulsan - Jeju 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeya - Szluck 2 - 0  
Isloch - Krumkachi 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - Vaasa PS 0 - 2  
PS Kemi - Mariehamn 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Marseille 2 - 1  
Nantes - Montpellier 0 - 2  
Rennes - Guingamp 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Veria 2 - 1  
Iraklisz 1908 - Panetolikosz 0 - 0  
Levadiakosz - AEK Athén 3 - 0  
Olympiakosz - Kalloni 5 - 0  
Panathinaikosz - Panthrakikosz 6 - 1  
Panioniosz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Plataniasz - PAOK 0 - 0  
Xanthi - Giannina 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Utrecht 2 - 2  
Excelsior - Heerenveen 1 - 1  
Nijmegen - Cambuur 2 - 1  
Willem II - ADO Den Haag 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Akko 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kitakyushu 1 - 1  
Gifu - Matsumoto Yamaga 0 - 2  
JEF United Chiba - Machida Zelvia 1 - 1  
Shimizu SP - Kamatamare Sanuki 2 - 2  
Tokushima - Yamaguchi 1 - 1  
Yamagata - Sapporo 1 - 1  
Yokohama FC - Tokyo Verdi 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Atyrau - Akzhaiyk Ural 2 - 0  
FC Asztana - Tobol Kostanay 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Okzhetpes Kokshetau 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Taraz 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Millionarios 1 - 1  
Dep. Tolima - Dep. La Equidad 1 - 0  
Independiente SF - Dep. Pasto 2 - 1  
Once Caldas - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Huila 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Changchun Yatai 1 - 1  
Hangzhou Greentown - Beijing Guoan 0 - 3  
Hebei - Shijiazhuang 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Leczna 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - TBB Nieciecza 0 - 1  
Ruch Chorzow - TBB Nieciecza    
Wisla Krakkó - Gornik Zabrze 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Liepajas Metalurgs 0 - 2  
Riga FC - Rigas FS 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Utenis Utena 2 - 1  
Trakai - Atlantas Klaipeda 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - UNAM Pumas 1 - 2  
Cruz Azul - Santos Laguna 0 - 1  
Leon - Puebla 4 - 1  
M. Morelia - Pachuca 1 - 0  
Tigres - Dorados de Sinaloa 5 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - New York 2 - 1  
Columbus - New York City FC 3 - 2  
Orlando - New England 2 - 2  
Portland - San Jose 3 - 1  
Salt Lake - Vancouver 1 - 0  
Seattle - Philadelphia 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Sopron 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ranheim 0 - 1  
Hödd - Kongsvinger 2 - 2  
Jerv - Kfum Oslo 1 - 1  
Mjöndalen - Strömmen 1 - 1  
Raufoss - Bryne 5 - 1  
Sandefjord - Sandnes Ulf 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Levanger 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Viking Stavanger 1 - 2  
Bodö/Glimt - Molde 1 - 2  
Odd Grenland - Start 3 - 0  
Sarpsborg - Stabaek 1 - 1  
Valerenga - Tromsö 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Roma 3 - 3  
Fiorentina - Sassuolo 3 - 1  
Juventus - Palermo 4 - 0  
Lazio - Empoli 2 - 0  
Sampdoria - Milan 0 - 1  
Udinese - Chievo 0 - 0  
Verona - Frosinone 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavia - Reggiana 2 - 0  
Pro Patria - Südtirol 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - SPAL Ferrara 1 - 2  
L'Aquila - Robur Siena 1 - 2  
Pisa - Pontedera 1 - 1  
Teramo - Lucchese 3 - 0  
Tuttocuoio - Prato 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Catania 1 - 0  
Melfi - Cosenza 1 - 1  
Messina - Lecce 1 - 1  
Monopoli - Casertana 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Bajkal Irkutszk 3 - 1  
Tyumeny - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 1  
Kubany Krasznodar - Rosztov 0 - 1  
Ufa - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Austria Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 3 - 5  
River Plate Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Portimonense 2 - 2  
Chaves - Gil Vicente 4 - 0  
Famalicao - Oriental de Lisboa 2 - 2  
Guimaraes B - Braga B 3 - 2  
Leixoes - Freamunde 0 - 2  
Olhanense - Farense 1 - 0  
Penafiel - Santa Clara 2 - 1  
Porto B - Feirense 2 - 0  
Sporting CP B - Benfica B 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Mafra 2 - 1  
Varzim - Covilha 0 - 0  
Viseu - Aves 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Académica 1 - 1  
Marítimo - Guimaraes 3 - 0  
Porto - Nacional Madeira 4 - 0  
Uniao Madeira - Pacos Ferreira 3 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Crystal Palace 1 - 1  
Bournemouth - Liverpool 1 - 2  
Leicester - West Ham 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Concordia Chiajna 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Targu Mures 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Leganes 2 - 0  
Gimnastic - Oviedo 0 - 0  
Huesca - Cordoba 0 - 2  
Mallorca - Osasuna 1 - 1  
Ponferradina - Almería 1 - 3  
Tenerife - Albacete 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Guijuelo 0 - 1  
Coruxo - Lealtad 2 - 1  
Pena Sport - Cultural Leonesa 0 - 5  
Pontevedra - Celta Vigo B 1 - 2  
R. Santander - Tudelano 0 - 0  
Sp. Gijón B - Somozas 0 - 1  
UD Logrones - Burgos 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Leioa 5 - 0  
La Roda - Talavera 2 - 0  
Majadahonda - Portugalete 2 - 1  
Real Madrid B - Gernika 3 - 0  
Real Union Irun - CD Guadalajara 3 - 0  
Toledo - Mensajero 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Barcelona B 3 - 0  
Cornella - Levante B 0 - 1  
Eldense - Villarreal B 2 - 1  
L'Hospitalet - Llosetense 0 - 1  
Pobla de Mafumet - Hercules 1 - 1  
Sabadell - Badalona 1 - 1  
Xativa - Alcoyano 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Betis B 0 - 4  
Almería B - Cadiz 2 - 1  
Cartagena - Villanovense 2 - 0  
Jumilla - San Roque de Lepe 3 - 1  
Merida - Linares 1 - 1  
Real Jaen - Real Murcia 0 - 0  
Rec. Huelva - La Hoya Lorca 1 - 1  
Sevilla B - Linense 2 - 0  
UCAM Murcia - Melilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Granada 3 - 0  
Barcelona - Valencia 1 - 2  
Malaga - Ath. Bilbao 0 - 1  
Rayo Vallecano - Villarreal 2 - 1  
Sevilla - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Aarau 1 - 3  
Le Mont Lausanne - Lausanne 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Thun 2 - 1  
St. Gallen - Basel 0 - 7  
Young Boys - Vaduz 5 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Halmstad 0 - 1  
Assyriska - Örgryte 0 - 1  
Ljungskile - Atvidaberg 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Kalmar 1 - 1  
Jönköping Södra - Gefle 1 - 0  
Norrköping - AIK Stockholm 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Wehda 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Fateh 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - RAD Belgrád 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Slovan Bratislava 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Maribor 1 - 3  
Zavrc - Rudar Velenje 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Alanyaspor 1 - 1  
Kayseri Erciyesspor - Sanliurfaspor 1 - 3  
Yeni Malatyaspor - Altinordu 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Akhisar 0 - 2  
Fenerbahce - Mersin Idman Yurdu 4 - 1  
Istanbul Basaksehir - Gaziantepspor 4 - 1  
Kasimpasa - Kayserispor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 3 - 0  
Volyn Lutszk - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Csernomorec Odessza 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Atl. River Plate    
Juventud - Cerro    
Villa Teresa - Sud América    
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Kínai Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Irish 13 - 6  
Sale - Bath 29 - 17  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Montpellier 20 - 26  
Toulouse - Racing-Metro 14 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Cronulla Sharks 16 - 40  
Wests Tigers - Melbourne Storm 18 - 18  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Newport Dragons 28 - 8  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Cucine Lube Treia 2 - 3  
Zenit Kazany - Trentino 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Scandicci (3.m.) 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Maguire - A. McManus(10 nyert frame-ig) 7 - 10  
S. Murphy - A. McGill (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Tenisz (Barcelona-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - R. Stepanek 0 - 2  
F. Skugor - R. Olivo 2 - 1  
J-L. Struff - E. Roger-Vasselin 2 - 0  
J. Samper-Montana - Fucsovics M. 1 - 2  
K. Khachanov - M. Trungelliti 2 - 1  
P. Cachin - P. Krstin 2 - 0  
Tenisz (Barcelona-selejt., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Gabashvili T / Kuznetsov A 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Soler Espinosa - I. Falconi 1 - 2  
Tenisz (Bukarest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F. Gaio 2 - 0  
M. Linzer - F. Dustov 2 - 1  
Max. Gonzalez - A. Setkic 1 - 2  
R. Albot - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - F. Abanda    
A. Krunic - Y. Wickmayer 1 - 2  
C. Garcia - A. Rus    
C. Garcia - R. Hogenkamp    
D. Cibulkova - A. Wozniak 2 - 0  
D. Kasatkina - V. Azarenka 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - R. Vinci 2 - 0  
I-C. Begu - A. Petkovic    
J. Jaksic - K. Flipkens    
K. Mladenovic - K. Bertens 0 - 2  
L. Tsurenko - M. Irigoyen 2 - 0  
M. Frech - C.W. Hsu 1 - 2  
M. Gasparyan - A. Sasnovich 1 - 2  
M. Niculescu - A. Petkovic    
P. Kania - Ya-Hs. Lee 1 - 2  
S. Halep - A. Kerber 0 - 2  
S. Stosur - M. Keys    
T. Bacsinszky - Ka. Pliskova 0 - 2  
V. Golubic - B. Strycova 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Bertens K / Hogenkamp R 2 - 1  
Golubic V / Hingis M - Hradecka L / Pliskova Ka    
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - M. Erakovic 0 - 2  
B. Eraydin - L. Pous Tio 2 - 0  
K. Kucova - V. Strakhova 2 - 0  
Ka. Kozlova - M. Sezer    
M. Melnikova - M. Sezer 2 - 1  
M. Sakkari - C. Dinu 2 - 0  
M. Zanevska - K. Piter 2 - 0  
N. Abduraimova - P. Leykina 2 - 1  
R. Oprandi - Jani R-L. 0 - 2  
S. Cirstea - P. Ozgen 2 - 0  
S. Shapatava - T. Martincova 1 - 2  
S. Tomic - M. Georges 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - R. Nadal 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert/Mahut - Murray J / Soares B 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - P.M. Tig 2 - 1  
A. Lottner - P. Hercog 1 - 2  
A. Raina - Kr. Pliskova 0 - 2  
C. Giorgi - K. Kanepi 2 - 0  
K. Gerlach - C. Witthöft 0 - 2  
L. Chirico - D. Hantuchova 2 - 0  
L. Siegemund - S. Karatantcheva 2 - 0  
O. Dodin - L. Robson 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - S.D. Kuncoro 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Sun Yu 2 - 1

 

2016.04.16.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Sydney Swans 113 - 103  
Brisbane Lions - Gold Coast Suns 107 - 94  
Carlton - Western Bulldogs 49 - 85  
Essendon - Geelong 42 - 72  
Hawthorn - St. Kilda 87 - 84  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 8 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 4 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 4 - 0  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 5 - 3  
Chicago Cubs - Colorado 6 - 2  
Cleveland - NY Mets 5 - 6  
Houston - Detroit 1 - 0  
LA Dodgers - San Francisco 7 - 3  
Miami - Atlanta 3 - 6  
Minnesota - LA Angels 5 - 4  
Minnesota - LA Angels (20:10) 6 - 4  
NY Yankees - Seattle 1 - 7  
NY Yankees - Seattle (19:05) 2 - 3  
Oakland - Kansas City 2 - 4  
Philadelphia - Washington 1 - 9  
Pittsburgh - Milwaukee 4 - 8  
San Diego - Arizona 2 - 3  
St. Louis - Cincinnati 14 - 3  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 8 - 9  
Tampa Bay - Chicago WS 0 - 1  
Texas - Baltimore 5 - 11  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo 8 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Linköping 5 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabrizio Corigliano - Rieti 3 - 7  
Latina - Montesilvano 3 - 3  
Lazio - Kaos Futsal 0 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Murcia 1 - 8  
Ribera Navarra - Antequera 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Hershey 4 - 2  
Cleveland Lake Erie - Charlotte 5 - 2  
Iowa - Chicago Wolves 2 - 2  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 2  
Milwaukee - Bakersfield 2 - 5  
Portland - Bridgeport 2 - 3  
Rochester - Albany 0 - 5  
Rockford - Grand Rapids 4 - 0  
San Antonio - Manitoba 2 - 5  
San Diego - Ontario Reign 2 - 4  
St. John's - Hartford 1 - 4  
Utica - Syracuse 3 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 1 - 3  
Szlovákia - Oroszország 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - Jukurit (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - HIFK (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville (1.m.) 2 - 3  
Florida - NY Islanders (2.m.) 3 - 1  
Pittsburgh - NY Rangers (2.m.) 2 - 4  
St. Louis - Chicago (2.m.) 2 - 3  
Tampa Bay - Detroit (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Lorenskog (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Frölunda (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 1 - 3  
Szlovénia - Japán 4 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha (3.m.) 78 - 66  
Opava - Pardubice (3.m.) 83 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco 67 - 74  
Chalon sur Saone - Cholet 100 - 77  
Le Havre - Dijon 66 - 73  
Le Mans - Rouen 82 - 81  
Limoges - Orleans 82 - 45  
Nancy - Strasbourg 72 - 80  
Paris Levallois - Gravelines 83 - 63  
Reims - Pau Orthez 72 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 73 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (1.m.) 78 - 83  
Arisz - AEN Kifiszia (1.m.) 78 - 60  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - KK Zagreb 107 - 88  
GKK Sibenik - Split 77 - 77, h.u. 90 - 84  
Gorica - Kvarner 80 - 91  
Zadar - Cedevita Zagreb 57 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Bnei Herzeliya 77 - 77, h.u. 79 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Aisin - Hiroshima Dragonflies 87 - 72  
Nagoya Dolphins - Hokkaido 71 - 83  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 73 - 60  
Tokyo Alvark - Chiba 88 - 81  
Tsukuba - Nishinomiya 89 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Asseco Prokom 101 - 58  
Starogard Gdanski - Koszalin 81 - 72  
Tarnobrzeg - Dabrowa Gornicza 87 - 93  
Zielona Gora - Turow Zgorzelec 83 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 60 - 53  
Juventus Utena - Vytautas Prienai 88 - 61  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 93 - 87  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - MAFC 118 - 92  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 78 - 76  
Atomerőmű - ZTE 109 - 69  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Kaposvár 82 - 91  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr (3.m.) 53 - 65  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (1.m.) 104 - 78  
Toronto - Indiana (1.m.) 90 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Crailsheim 90 - 68  
Braunschweig - Göttingen 90 - 81  
Ludwigsburg - Bayern München 71 - 100  
Oldenburg - Brose Bamberg 102 - 97  
Tübingen - Hagen 87 - 89  
Ulm - Giessen 87 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Varese 70 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 95 - 63  
Olimpija Ljubljana - Zlatorog Lasko 102 - 78  
Sentjur - Krka Novo Mesto 71 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Usak Sportif 88 - 95  
Karsiyaka - Konyaspor 82 - 60  
Türk Telekom - TED Ankara Kolejliler 76 - 72  
Yesilgiresun - Banvitspor 94 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Avtodor Szaratov 103 - 91  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Holstebro 22 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Esbjerg 32 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Dunkerque 22 - 19  
Chartres Metropole - Montpellier 27 - 33  
Creteil - Nimes 31 - 31  
Ivry - Cesson 23 - 26  
Paris SG - Toulouse 37 - 30  
Pays d'Aix - St. Raphael 28 - 38  
Tremblay - Nantes 27 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Azoty Pulawy (1.m.) 35 - 34  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Veszprém 21 - 40  
Szeged - Mezőkövesd 33 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - DHfK Leipzig 28 - 31  
Eisenach - Magdeburg 23 - 29  
Kiel - Göppingen 38 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Leverkusen 21 - 20  
Blomberg-Lippe - Buxtehude 29 - 29  
Dortmund - Metzingen 24 - 34  
SVG Celle - Füchse Berlin 36 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 33 - 21  
AX Puente Genil - Anaitasuna 21 - 28  
Benidorm - Naturhouse La Rioja 21 - 32  
Puerto Sagunto - Barcelona 20 - 40  
Sinfin - Morrazo Cangas 33 - 26  
Teucro - Villa de Aranda 30 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kriens 28 - 28  
Schaffhausen - Winterthur 31 - 25  
St. Gallen - Thun 35 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas (2.m.) 21 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (5.m.) 26 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Barnsley 0 - 0  
Chesterfield - Sheffield Utd. 0 - 3  
Colchester - Peterborough 1 - 4  
Coventry - Millwall 2 - 1  
Crewe - Scunthorpe 2 - 3  
Doncaster - Wigan 3 - 1  
Fleetwood - Oldham 1 - 1  
Gillingham - Port Vale 0 - 2  
Rochdale - Blackpool 3 - 0  
Shrewsbury - Bradford 1 - 1  
Swindon - Bury 0 - 1  
Walsall - Southend 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Morecambe 2 - 2  
Bristol Rovers - Yeovil 2 - 1  
Cambridge Utd. - Carlisle 0 - 0  
Exeter - Northampton 0 - 0  
Hartlepool - York 2 - 1  
Leyton - Dag & Red 3 - 2  
Mansfield - Notts County 5 - 0  
Oxford Utd. - Luton 2 - 3  
Portsmouth - Plymouth 1 - 2  
Stevenage - Newport 2 - 1  
Wimbledon - Crawley 1 - 0  
Wycombe - Barnet 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Burnley 1 - 2  
Blackburn - Huddersfield 0 - 2  
Bolton - Middlesbrough 1 - 2  
Brentford - Bristol City 1 - 1  
Cardiff - QPR 0 - 0  
Charlton - Derby County 0 - 1  
Leeds - Reading 3 - 2  
Preston - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Rotherham - Nottingham 0 - 0  
Sheffield Wed. - Ipswich 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Boreham 1 - 2  
Bromley - Torquay 0 - 2  
Cheltenham - Halifax 2 - 0  
Chester - Welling Utd. 4 - 0  
Dover - Grimsby 1 - 1  
Eastleigh - Altrincham 2 - 0  
Forest Green - Woking 1 - 2  
Gateshead - Braintree 2 - 3  
Kidderminster - Barrow 0 - 0  
Macclesfield - Guiseley 1 - 0  
Southport - Lincoln 2 - 2  
Tranmere - Wrexham 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Guillermo Brown 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Defensa Justicia 3 - 1  
Gimnasia LP - Godoy Cruz 2 - 2  
Lanus - Atl. Rafaela 2 - 1  
Newell's - Huracan 1 - 0  
Sarmiento - Colón 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Inter Baku 1 - 1  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Coxyde 2 - 0  
Geel - Lierse 2 - 1  
Heist - Eisden Maasmechelen 1 - 4  
Lommel - Seraing 2 - 0  
Virton - Dessel 1 - 4  
WS Bruxelles - Cercle Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - St. Truiden 1 - 0  
Mechelen - Charleroi 2 - 3  
Waasland Beveren - Kortrijk 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Genk 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Plovdiv 5 - 2  
Botev Plovdiv - Montana 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - VfB Stuttgart 1 - 0  
Bayern München - Schalke 3 - 0  
Bremen - Wolfsburg 3 - 2  
Darmstadt - Ingolstadt 2 - 0  
Hoffenheim - Hertha BSC 2 - 1  
Leverkusen - E. Frankfurt 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Nürnberg 2 - 1  
St. Pauli - Bochum 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Bremen Amatőr 2 - 1  
Cottbus - Sonnenhof Grossaspach 0 - 5  
Holstein Kiel - Münster 0 - 0  
Magdeburg - Dynamo Dresden 2 - 2  
Osnabrück - Mainz Amatőr 1 - 1  
Rostock - VfB Stuttgart Amatőr 2 - 0  
Stuttgarter Kickers - Erfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Cobresal 2 - 1  
Huachipato - Audax Italiano 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 0 - 3  
APOEL Nicosia - NEA Szalamina 4 - 1  
Apollon Limasszol - AEK Larnaca 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Sokolov 2 - 0  
Opava - MAS Taborsko 1 - 1  
Trinec - Usti nad Labem 2 - 0  
Vysehrad - Olomouc B 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Jihlava 2 - 0  
Olomouc - Slavia Praha 1 - 1  
Pribram - Ostrava 1 - 2  
Slovacko - Mladá Boleslav 0 - 2  
Teplice - Zlín 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Randers 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Suwon City 3 - 0  
Incheon - Suwon 1 - 1  
Jeonbuk - Seongnam 3 - 2  
Sangju Sangmu - Pohang 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Wahda 2 - 1  
Al-Wasl - Al-Sharjah 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Dinamo Breszt 4 - 2  
FK Minszk - BATE Boriszov 2 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Minszk 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Naftan 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Nancy 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lille 2 - 4  
Bastia - St-Etienne 0 - 1  
Bordeaux - Angers 1 - 3  
Lorient - Toulouse 1 - 1  
Paris SG - Caen 6 - 0  
Troyes - Reims 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Larissza 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zwolle 5 - 1  
Feyenoord - Groningen 1 - 1  
Roda - PSV 0 - 3  
Vitesse - Heracles 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - NK Zagreb 1 - 0  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Malavan Anzali 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel TA 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva 1 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thespakusatsu Gunma - Okayama 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kawasaki Frontale 2 - 4  
Jubilo Iwata - Yokohama FM 1 - 5  
Omiya Ardija - Kofu 1 - 1  
Shonan Bellmare - Kashima A. 0 - 3  
Urawa RD - Vegalta Sendai 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Rayyan 3 - 2  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Envigado 3 - 2  
Boyaca Chico - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Fortaleza - Cortulua 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Independiente Medellin 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai Shenhua 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Tianjin Teda 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olsztyn 3 - 0  
GKS Katowice - Olimpia Grudziadz 0 - 2  
Kluczbork - Miedz Legnica 0 - 0  
Wigry Suwalki - Pogon Siedlce 3 - 1  
Zawisza Bydgoszcz - Bytovia Bytow 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Ventspils 0 - 5  
Spartaks Jurmala - Jelgava 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 2 - 0  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Veracruz 4 - 2  
Queretaro - América 1 - 0  
Tijuana - Monterrey 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Montreal 1 - 2  
D.C. United - Toronto 0 - 1  
Houston - Los Angeles 1 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 1 - 0  
FTC - MTK 2 - 2  
Honvéd - Haladás 0 - 1  
Paks - Videoton 0 - 1  
Puskás Akadémia - Békéscsaba 0 - 1  
Vasas - Diósgyőr 1 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Szolnok 1 - 1  
Budaörs - Kisvárda 1 - 3  
Mezőkövesd - Szeged 2 - 1  
Siófok - Ajka 2 - 1  
Szigetszentmiklós - Soroksár 1 - 2  
Vác - Csákvár 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Brann Bergen 3 - 0  
Strömsgodset - Sogndal 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Torino 0 - 1  
Carpi - Genoa 4 - 1  
Internazionale - Napoli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Como 3 - 0  
Cagliari - Brescia 6 - 0  
Entella - Modena 1 - 0  
Latina - Lanciano 2 - 2  
Novara - Livorno 2 - 1  
Perugia - Avellino 2 - 0  
Trapani - Ascoli 4 - 3  
Vercelli - Salernitana 1 - 1  
Vicenza - Ternana 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Mantova 0 - 0  
Bassano - Lumezzane 1 - 0  
Cuneo - Feralpisalo 1 - 0  
Giana Erminio - Cremonese 2 - 1  
Pro Piacenza - Renate 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pistoiese 0 - 3  
Carrarese - Maceratese 0 - 0  
Santarcangelo - Rimini 0 - 1  
Savona - Lupa Roma 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Catanzaro 0 - 0  
Ischia - Juve Stabia 0 - 1  
Lupa Castelli Romani - Martina Franca 2 - 1  
Paganese - Matera 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Terek Groznij - FK Krasznodar 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Szpartak Moszkva 5 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Grödig 1 - 1  
Mattersburg - Altach 0 - 0  
Salzburg - Ried 2 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sol de America 0 - 3  
Sp. Luqueno - Caballero de Zeb.Cue 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Rio Ave 0 - 0  
Estoril - Boavista 1 - 0  
Moreirense - Sporting CP 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester City 0 - 3  
Everton - Southampton 1 - 1  
Manchester Utd. - Aston Villa 1 - 0  
Newcastle - Swansea 3 - 0  
Norwich - Sunderland 0 - 3  
West Bromwich - Watford 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Botosani 6 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Steaua Bukarest 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Dundee Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Queen of South 2 - 2  
Dumbarton - Raith Rovers 2 - 3  
St. Mirren - Greenock Morton 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Mirandes 1 - 1  
Elche - Lugo 2 - 0  
Girona - Alavés 1 - 0  
Numancia - UE Llagostera 1 - 1  
Valladolid - Zaragoza 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Cacereno 5 - 3  
Ferrol - Compostela 0 - 1  
Izarra - Valladolid B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Fuenlabrada 1 - 1  
Arenas de Getxo - Socuellamos 1 - 2  
Real Sociedad B - Barakaldo 1 - 0  
Sestao River - Getafe B 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Olot 1 - 1  
Valencia B - Reus 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Marbella 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Betis 1 - 1  
Eibar - Real Sociedad 2 - 1  
Getafe - Real Madrid 1 - 5  
Las Palmas - Sp. Gijón 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Xamax 2 - 1  
Wohlen - Wil 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 0 - 1  
Sion - Grasshoppers 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Frej 2 - 2  
GAIS - Syrianska 1 - 1  
Varberg - Värnamo 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Falkenberg 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Faisaly 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Hajer Al-Ahsa - Al-Ahli (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Spartak Zlatibor Voda 0 - 2  
Metalac Gornji Milanovac - OFK Belgrád 1 - 1  
Novi Pazar - Jagodina 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 1 - 1  
Vojvodina - Radnicki Nis 4 - 0  
Vozdovac - Radnik Surdulica 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 1 - 0  
Myjava - Zemplin Michalovce 3 - 0  
Ruzomberok - Zilina 0 - 2  
Trnava - Skalica 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 3 - 0  
Domzale - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
HIT Gorica - Krka Novo Mesto 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - 1461 Trabzon 4 - 0  
Elazigspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Galatasaray 4 - 2  
Eskisehirspor - Konyaspor 1 - 2  
Rizespor - Osmanlispor 0 - 1  
Sivasspor - Besiktas 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Metalist Harkiv 5 - 0  
Goverla Uzsgorod - Dinamo Kijev 0 - 2  
Olekszandria - Zorya Luganszk 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Penarol    
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo    
Montevideo Wanderers - Defensor    
Plaza Colonia - El Tanque Sisley    
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - TNS 3 - 2  
Bala Town - Llandudno FC 0 - 0  
Carmarthen - Aberystwyth 1 - 0  
Haverfordwest - Rhyl 1 - 1  
Newtown - Connah's Quay 3 - 2  
Port Talbot - Bangor City 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Warrenpoint 2 - 0  
Carrick - Ballymena Utd. 0 - 2  
Cliftonville - Glentoran 0 - 2  
Glenavon - Crusaders 0 - 1  
Linfield - Coleraine 3 - 0  
Portadown - Dungannon 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Rakvere Tarvas 4 - 1  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 1 - 1  
Sillamae Kalev - Levadia Tallinn 0 - 2  
Trans Narva - Parnu Linnameeskond 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 2 - 2  
Limerick - Cabinteely 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Derry City 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Leicester 24 - 30  
Saracens - Harlequins 22 - 12  
Worcester - London Wasps 35 - 54  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Oyonnax 31 - 13  
La Rochelle - Bordeaux 22 - 15  
Section Paloise - Toulon 9 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Newcastle Knights 53 - 0  
Canterbury Bulldogs - New Zealand Warriors 20 - 24  
Gold Coast Titans - St. George Illawarra 14 - 19  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Mogliano 23 - 5  
Lazio - Padova 13 - 30  
Rovigo - Fiamme Oro Roma 20 - 17  
San Dona - Viadana 18 - 35  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Munster 35 - 14  
Llanelli Scarlets - Glasgow Warriors 10 - 46  
Zebre - Ulster 17 - 47  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Durban Sharks 23 - 18  
Johannesburg Lions - Cape Town Stormers 29 - 22  
Pretoria Bulls - Queensland Reds 41 - 22  
Sydney Waratahs - Canberra Brumbies 20 - 26  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Cucine Lube Treia 3 - 0  
Zenit Kazany - Resovia Rzeszow 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - LJ Modena (3.m.) 1 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - P. Ebdon (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
S. Bingham - A. Carter (10 nyert frame-ig)    
Tenisz (Barcelona-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - P. Krstin 0 - 2  
F. Skugor - Y. Jankovits 2 - 0  
Fucsovics M. - A. Rublev 2 - 1  
G. Granollers - R. Stepanek 0 - 2  
J-L. Struff - P. Martinez Portero 2 - 0  
J. Kovalik - P. Cachin 0 - 2  
K. De Schepper - C. Garin 1 - 2  
K. Khachanov - R. Ramanathan 2 - 1  
M. Ilhan - J. Samper-Montana 1 - 2  
N. Kuhn - R. Olivo 1 - 2  
O. Roca Batalla - E. Roger-Vasselin 1 - 2  
Y. Uchiyama - M. Trungelliti 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Arruabarrena-Vecino - I. Falconi 1 - 2  
P.C. Goncalves - S. Soler Espinosa 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Maria T - Ce G / Gamiz A 2 - 1  
Tenisz (Bukarest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - B. Borza 2 - 0  
F. Dustov - F. Mayer 2 - 0  
J. Mertl - A. Setkic 1 - 2  
L. Giustino - F. Gaio 1 - 2  
M. Basic - M. Linzer 1 - 2  
M. Zekic - T. Kamke 0 - 2  
Max. Gonzalez - C. Lestienne 2 - 1  
R. Albot - F. Valsot 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - A. Wozniak 2 - 1  
A. Krunic - K. Flipkens 2 - 0  
C. Garcia - K. Bertens 0 - 2  
C. Suarez Navarro - R. Vinci 2 - 0  
D. Cibulkova - F. Abanda 2 - 1  
D. Gavrilova - M. Keys 0 - 2  
D. Kasatkina - A. Sasnovich 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - F. Schiavone    
I-C. Begu - A. Kerber 0 - 2  
J. Jaksic - Y. Wickmayer 0 - 2  
K. Bondarenko - M. Irigoyen 2 - 0  
K. Mladenovic - R. Hogenkamp 2 - 0  
L. Tsurenko - N. Podoroska 2 - 0  
M. Frech - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
M. Gasparyan - V. Azarenka 0 - 2  
P. Kania - C.W. Hsu 0 - 2  
S. Halep - A. Petkovic 2 - 1  
S. Stosur - C. McHale 1 - 2  
T. Bacsinszky - B. Strycova 0 - 2  
V. Golubic - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - J-W. Tsonga 2 - 0  
R. Nadal - A. Murray 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Herbert/Mahut 0 - 2  
Murray J / Soares B - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - G. Garcia Perez 2 - 1  
A. Lottner - L. Rüffer 2 - 0  
A. Naydenova - S. Karatantcheva 0 - 2  
B. Krejcikova - L. Chirico 0 - 2  
C. Giorgi - K. Hobgarski 2 - 0  
D. Hantuchova - N. Osaka 2 - 0  
E. Rodina - C. Witthöft 0 - 2  
I. Shinikova - Kr. Pliskova 0 - 2  
K. Gerlach - A. Hesse 2 - 0  
K. Kanepi - V. Razzano 2 - 0  
K. Siniakova - P. Hercog 1 - 2  
L. Kerkhove - P.M. Tig 1 - 2  
L. Robson - K. Koukalova 2 - 0  
L. Siegemund - T. Smitkova 2 - 0  
M. Brengle - O. Dodin 0 - 2  
T. Lukas - A. Raina 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - W.H. Son 0 - 2  
S.D. Kuncoro - D. Lin 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - R. Intanon 0 - 2  
B.J. He - Sun Yu 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Eger 6 - 6  
Primorje Rijeka - Olympiakosz 4 - 10  
Recco - OSC 7 - 2  
Spandau Berlin - Jadran Herceg Novi 9 - 9  
Szolnok - Jug Dubrovnik 13 - 10  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazany - Brescia 4 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Lazio 11 - 9  
Roma - Trieste 9 - 12  
Savona - Acquachiara 7 - 6  
SM Verona - Bogliasco 13 - 12  

 

2016.04.15.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Richmond 125 - 57  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 13 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 7 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cincinnati 8 - 1  
Chicago Cubs - Colorado 1 - 6  
Houston - Kansas City 2 - 6  
LA Dodgers - Arizona 5 - 2  
Texas - Baltimore 6 - 3  
Toronto - NY Yankees 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Pescara 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Levante 4 - 4  
Jaen - Magna Navarra 3 - 2  
Jumilla - Autos Lobelle Santiago 4 - 3  
Santa Coloma - Peniscola 6 - 5  
Zaragoza - Inter Movistar 4 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Charlotte 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litvínov 1 - 2  
Slavia Praha - Karlovy Vary 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Esbjerg (4.m.) 4 - 5  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 2 - 5  
Lettország - Fehéroroszország 2 - 2  
Norvégia - Finnország 0 - 3  
Svájc - Csehország 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kajaanin Hokki (3.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara (1.m.) 4 - 0  
Kärpät - JYP 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota (1.m.) 4 - 0  
Florida - NY Islanders (1.m.) 4 - 5  
Los Angeles - San Jose (1.m.) 3 - 4  
Washington - Philadelphia (1.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel (1.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Wolfsburg (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztria 4 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Kolin (3.m.) 108 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Nagyezsda Orenburg 68 - 74  
USK Praha - Jekatyerinburg 72 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Panathinaikosz (2.m.) 73 - 73, h.u. 82 - 78  
Lok.Kubany Krasznodar - Barcelona (2.m.) 66 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Nanterre 82 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors 104 - 98  
Tropang Texters - SM Beermen 98 - 104  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 80 - 95  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Kumamoto 98 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Skjern 25 - 24  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Győr 25 - 34  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 31 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Burgdorf-Hannover 21 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Asztrahanocska (1.m.) 25 - 34  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Fulham 5 - 0  
Hull City - Wolverhampton 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Chacarita Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Ravan Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Eupen 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Oostende 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Princesa dos Soilimoes 2 - 0  
Lajeadense RS - Figueirense 0 - 2  
Ponte Preta - Caldense 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Mönchengladbach 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - 1860 München 2 - 1  
FSV Frankfurt - Paderborn 0 - 2  
RB Leipzig - Sandhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Würzburg 0 - 1  
Wehen - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Hradec Kralove 0 - 3  
Frydek Mistek - Varnsdorf 1 - 2  
Znojmo - Pardubice 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jablonec 6 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Hobro 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Bani Yas 5 - 2  
Al-Fujairah - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 2  
Emirates Ras al-Khaimah - Dibba Al-Fujairah 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Vityebszk 0 - 0  
Slavia Mozír - Granit Mikasevicsi 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Metz 0 - 3  
Creteil - Auxerre 1 - 0  
Laval - Evian Thonon Gaillard 2 - 1  
Lens - Ajaccio 2 - 0  
Red Star 93 - Niort 0 - 2  
Sochaux - Brest 2 - 1  
Tours - Nimes 1 - 2  
Valenciennes - Clermont 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Amiens 0 - 2  
Boulogne - Dunkerque 1 - 2  
Chambly - Orleans 1 - 2  
Chateauroux - Belfort 1 - 1  
Colmar - Beziers 0 - 2  
Epinal - Les Herbiers 2 - 1  
Frejus St-Raphael - Sedan 1 - 1  
Lucon - CA Bastia 0 - 0  
Marseille Consolat - Strasbourg 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Nice 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Agrotikosz Aszterasz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - RKC Waalwijk 0 - 0  
Den Bosch - Almere City 1 - 2  
Eindhoven - Achilles'29 0 - 1  
Helmond - Go Ahead Eagles 0 - 4  
Maastricht - Emmen 4 - 1  
NAC Breda - PSV 2 5 - 2  
Oss - Telstar 3 - 3  
Venlo - F. Sittard 4 - 1  
Volendam - Sparta Rotterdam 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Twente 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Osijek 0 - 0  
RNK Split - Inter Zapresic 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Esteghlal T. 4 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kashiwa R. 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharrafa - Al-Khoor 0 - 1  
Al-Khuraitiat - Umm-Salal 2 - 3  
Al-Sadd - El-Jaish 2 - 2  
Al-Wakra - Qatar SC 1 - 1  
Lekhwiya - Al-Mesaimeer 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Henan Jianye 2 - 1  
Shandong Luneng - Yanbian 3 - 1  
Shanghai SIPG - Guangzhou R&F 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - GKS Belchatow 2 - 1  
Wisla Plock - Rozwoj Katowice 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lech Poznan 1 - 0  
Pogon Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-B.    
Pogon Szczecin - Ruch Chorzow 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Atl. River Plate 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Bolivar 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Melgar 4 - 0  
Colo Colo - Independiente del Valle 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Lilleström 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Spezia 0 - 0  
Pescara - Cesena 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mordovija Szaranszk - Amkar Perm 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - St. Pölten 0 - 1  
FAC Wien - LASK Linz 2 - 2  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2 - 2  
Liefering - Austria Klagenfurt 3 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Rubio 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Universitatea Craiova 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Espanyol 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - Häcken 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Raed 1 - 2  
Najran - Al-Hilal (KSA) 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Borac 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Podbrezova 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Anderlecht 3 - 0  
U19Real Madrid - U19Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Drogheda Utd. 2 - 2  
Waterford Utd. - Shelbourne 1 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 0 - 4  
Dundalk - Sligo 1 - 0  
Finn Harps - Bray 1 - 0  
Galway - Cork City 2 - 2  
St. Patrick's - Wexford Youths 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Exeter 16 - 9  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Warrington 11 - 0  
Leeds Rhinos - Hull FC 20 - 18  
Wigan - Castleford 26 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Castres 28 - 33  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 44 - 18  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza Lyons - Laquila 18 - 12  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Edinburgh 30 - 23  
Ospreys - Benetton Treviso 47 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Tokyo Sunwolves 92 - 17  
Canterbury Crusaders - Buenos Aires Jaguares 32 - 15  
Melbourne Rebels - Wellington Hurricanes 13 - 38  
Röplabda (Olasz bajnokság, női, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bergamo (2.m.) 1 - 3  
Piacenza - Scandicci (2.m.) 3 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Panova - P.C. Goncalves 0 - 2  
A. Sadikovic - S. Soler Espinosa 0 - 2  
I. Falconi - C. Pella 2 - 0  
S. Vickery - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Maria T - Sadikovic A / Sanchez M 2 - 0  
Ce G / Gamiz A - Naydenova A / Seguel D 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - M. Granollers 2 - 0  
M. Raonic - A. Murray 0 - 2  
R. Federer - J-W. Tsonga 1 - 2  
R. Nadal - S. Wawrinka 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Murray J / Soares B 0 - 2  
Herbert/Mahut - Inglot D / Murray A 2 - 1  
Huey T / Mirnyi M - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
S.D. Kuncoro - Zhen. Wang 2 - 1  
T. Sugiarto - D. Lin 0 - 2  
W.H. Son - H. Tian 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - Bei. Zhang 2 - 0  
C. Marin - A. Yamaguchi 1 - 2  
Ji H. Sung - Sun Yu 1 - 2  
R. Intanon - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Rari Nantes Sori 6 - 8  

 

2016.04.14.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 5 - 2  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 10 - 1  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 1 - 0  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 2 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 4 - 2  
Chicago Cubs - Cincinnati 9 - 2  
Colorado - San Francisco 10 - 6  
Colorado - San Francisco (21:10) 11 - 6  
Houston - Kansas City 2 - 4  
LA Dodgers - Arizona 3 - 1  
Minnesota - Chicago WS 0 - 3  
Minnesota - Chicago WS (19:10) 1 - 3  
Philadelphia - San Diego 2 - 1  
Philadelphia - San Diego (19:05) 3 - 0  
Pittsburgh - Detroit 3 - 7  
Pittsburgh - Detroit (18:35) 4 - 7  
St. Louis - Milwaukee 4 - 6  
St. Louis - Milwaukee (19:45) 7 - 0  
Tampa Bay - Cleveland 1 - 4  
Tampa Bay - Cleveland (19:10) 0 - 6  
Toronto - NY Yankees 7 - 2  
Washington - Atlanta 3 - 0  
Washington - Atlanta (22:05) 6 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - A. Lewis 5 - 7  
M. van Gerwen - G. Anderson 6 - 6  
R. Thornton - P. Wright 7 - 2  
R. van Barneveld - P. Taylor 5 - 7  
R. van Barneveld - R. Thornton 7 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 2 - 1  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie 3 - 5  
Iowa - Rockford 1 - 2  
Providence - Springfield 3 - 1  
Texas Stars - San Antonio 5 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Fehéroroszország 1 - 3  
Szlovákia - Oroszország 0 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - NY Rangers (1.m.) 5 - 2  
St. Louis - Chicago (1.m.) 0 - 0  
Tampa Bay - Detroit (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Renon/Ritten (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Litvánia 8 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Crvena zvezda (2.m.) 77 - 76  
Fenerbahce Ülker - Real Madrid (2.m.) 100 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 92 - 99  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Kiryat Gat 70 - 63  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nishinomiya - Hiroshima Dragonflies 78 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami 98 - 88  
Brooklyn - Toronto 96 - 103  
Charlotte - Orlando 117 - 103  
Chicago - Philadelphia 115 - 105  
Cleveland - Detroit 103 - 103, h.u. 110 - 112  
Dallas - San Antonio 91 - 96  
Golden State - Memphis 125 - 104  
Houston - Sacramento 116 - 81  
LA Lakers - Utah 101 - 96  
Milwaukee - Indiana 92 - 97  
Minnesota - New Orleans 144 - 109  
Phoenix - LA Clippers 114 - 105  
Portland - Denver 107 - 99  
Washington - Atlanta 109 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Hagen 86 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Umbertide 70 - 59  
Orvieto - San Martino di Lupari 59 - 76  
Vigarano - Parma 77 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Darussafaka 70 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Tsmoki-Minszk 105 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 26 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Lübbecke 34 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof (1.m.) 28 - 29  
Ystad - Malmö (1.m.) 29 - 26  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Nautico RR - Vitória 2 - 3  
Remo PA - Vasco da Gama 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Helsingor 2 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Ain 1 - 0  
Al-Shaab - Al-Jazeera (UAE) 2 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla (Ki jut tovább?)    
Braga - Sahtar Doneck (Ki jut tovább?)    
Dortmund - Liverpool (Ki jut tovább?)    
Liverpool - Dortmund 4 - 3  
Sahtar Doneck - Braga 4 - 0  
Sevilla - Ath. Bilbao 1 - 2  
Sparta Praha - Villarreal 2 - 4  
Villarreal - Sparta Praha (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Inter Turku 1 - 2  
Kuopio PS - PK-35 2 - 3  
Rovaniemi PS - Helsinki JK 2 - 2  
Seinäjoen JK - Mariehamn 0 - 1  
Vaasa PS - Ilves    
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panahaiki - Hania 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Naft Tehran 0 - 0  
Padideh Mashhad - Gostaresh Tabriz 2 - 1  
Rah Ahan - Zob Ahan 1 - 1  
Saipa Karaj - Siah Jamegan 1 - 1  
Sepahan - Esteghlal A. 1 - 1  
Tractor Tabriz - Saba Qom 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - River Plate 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Boca Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Gremio 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - UNAM Pumas 2 - 3  
Olimpia Asuncion - Dep. Tachira 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Colorado 1 - 2  
Portland - Dallas 1 - 3  
San Jose - New York 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donn - Start 0 - 8  
Holmen - Mjöndalen 1 - 4  
Madla - Sandnes Ulf 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Maribor 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Denizlispor 0 - 2  
Karsiyaka - Giresunspor 2 - 1  
Samsunspor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Catalan Dragons 12 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Parramatta Eels 10 - 22  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kecskemét (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Montichiari (2.m.) 3 - 2  
Novara - LJ Modena (2.m.) 3 - 1  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Panova - C. Perrin 2 - 0  
A. Sadikovic - R. Peterson 2 - 0  
L. Dominguez Lino - S. Vickery 1 - 2  
S. Soler Espinosa - A. Tatishvili 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Maria T - Melichar N / Peterson R 2 - 1  
EcheverriaAlam/Lizarazo - Naydenova A / Seguel D 0 - 2  
Pella C / Zarazua R - Ce G / Gamiz A 1 - 2  
Soler-Espinosa/Tatishvili - Sadikovic A / Sanchez M 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - A. Murray 1 - 2  
D. Dzumhur - M. Raonic 1 - 2  
D. Goffin - M. Granollers 0 - 2  
G. Simon - S. Wawrinka 0 - 2  
J. Vesely - G. Monfils 0 - 2  
L. Pouille - J-W. Tsonga 0 - 2  
R. Federer - R. Bautista-Agut 2 - 0  
R. Nadal - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Herbert/Mahut - Nadal R / Verdasco F    
Marrero D / Paire B - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - D. Lin 0 - 2  
C. Long - B. Ponsana 2 - 1  
Do.K. Lee - Zhen. Wang 1 - 2  
H-K. Vittinghus - T. Sugiarto 0 - 2  
H. Tian - J.H. Hsu 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - M. Zwiebler 2 - 0  
S.D. Kuncoro - S. Sasaki 2 - 1  
V. Axelsen - W.H. Son 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Mic. Li 2 - 1  
C. Marin - N. Jindapon 2 - 0  
P.Y. Yip - Bei. Zhang 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - B.J. He 1 - 2  
S. Sato - Ji H. Sung 0 - 2  
Sun Yu - N. Okuhara 2 - 0  
Yih. Wang - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  

 

2016.04.13.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars    
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons    
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 0 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 1 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 5 - 9  
Colorado - San Francisco 2 - 7  
Houston - Kansas City 2 - 3  
NY Mets - Miami 1 - 2  
NY Mets - Miami (19:10) 2 - 1  
Oakland - LA Angels 4 - 5  
Oakland - LA Angels (21:35) 1 - 5  
Philadelphia - San Diego 3 - 0  
Seattle - Texas 0 - 8  
Seattle - Texas (21:40) 4 - 2  
Tampa Bay - Cleveland 5 - 1  
Toronto - NY Yankees 2 - 3  
Washington - Atlanta 2 - 1  
Futsal (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 6 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 6 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 3 - 1  
Toronto Marlies - Hartford 2 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Csehország 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Keupa 4 - 3  
Kajaanin Hokki - Jukurit (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva (4.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Växjö (7.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk (1.m.) 4 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava (2.m.) 83 - 83, h.u. 93 - 91  
USK Praha - Decin (2.m.) 74 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Panathinaikosz (1.m.) 84 - 68  
Lok.Kubany Krasznodar - Barcelona (1.m.) 66 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 54 - 53  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier 63 - 74  
Lyon - Toulouse 83 - 73  
Mondeville - Angers 67 - 60  
Union Hainaut - Arras 63 - 48  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts 103 - 90  
Star Hotshots - Mahindra Enforcers 86 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Rethymno 95 - 59  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 83 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 82 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Kutno 84 - 58  
Asseco Prokom - Starogard Gdanski 62 - 62, h.u. 79 - 70  
Dabrowa Gornicza - Czarni Slupsk 89 - 76  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 58 - 70  
Rosa Radom - Trefl Sopot 73 - 64  
Start Lublin - Torun 63 - 96  
Szczecin - Koszalin 101 - 73  
Turow Zgorzelec - Tarnobrzeg 108 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 84 - 82  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 78 - 58  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 79 - 74  
Vytautas Prienai - Lietuvos Rytas 80 - 77  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Atomerőmű 95 - 77  
ZTE - Alba Fehérvár 96 - 88  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pécs 73 - 84  
Kecskemét - Szombathely 67 - 63  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr (2.m.) 68 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Miami 93 - 99  
Indiana - New York 102 - 90  
LA Clippers - Memphis 110 - 84  
San Antonio - Oklahoma City 93 - 93, h.u. 102 - 98  
Toronto - Philadelphia 122 - 98  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona (1.m.) 72 - 60  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Zlatorog Lasko 76 - 66  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 68 - 82  
Sentjur - Rogaska 77 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Antakya Hatay (2.m.) 53 - 57  
Galatasaray - AGÜ Kayserispor (2.m.)    
Istanbul Univ. - Mersin (2.m.) 74 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 75 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Randers 33 - 26  
Viborg - Nyköbing F. 27 - 25  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 29 - 24  
Győr - Fehérvár 32 - 20  
Siófok - Érd 32 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Skrim 29 - 24  
Kristiansand - Halden 28 - 22  
Molde - Nordstrand 28 - 24  
Raelingen - Tertnes Bergen 26 - 26  
Sola - Byasen 31 - 41  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - R-N. Löwen Kronau 21 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Teucro 34 - 28  
Anaitasuna - Ciudad Encantada 27 - 27  
Aragón - Sinfin    
Barcelona - AX Puente Genil 40 - 20  
Granollers - Huesca 33 - 31  
Morrazo Cangas - Quabit Guadalajara 31 - 29  
Naturhouse La Rioja - Puerto Sagunto 27 - 22  
Villa de Aranda - Benidorm 22 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - St. Gallen 26 - 29  
Thun - Schaffhausen 27 - 23  
Winterthur - Bern 34 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif (1.m.) 23 - 18  
Kristianstad - Redbergslids (1.m.) 29 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 2 - 0  
Barcelona - Atl. Madrid (Ki jut tovább?)    
Bayern München - Benfica (Ki jut tovább?)    
Benfica - Bayern München 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Criciuma 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Mladá Boleslav 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - FC Szöul 1 - 2  
Jeju - Sangju Sangmu 4 - 2  
Jeonbuk - Incheon 1 - 1  
Seongnam - Jeonnam 0 - 0  
Suwon - Pohang 1 - 1  
Suwon City - Ulsan 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Malavan Anzali    
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Ordabasy Shymkent 2 - 0  
Kairat Almaty - Sahtar Karagandy 0 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Atyrau 2 - 0  
Taraz - Akzhaiyk Ural 0 - 1  
Tobol Kostanay - Aktobe 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - FC Asztana 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trujillanos - The Strongest 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Penarol 0 - 0  
Sporting Cristal - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - San Lorenzo 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Cerro Porteno 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC (Ki jut tovább?)    
FTC - Debrecen 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS IL - Sarpsborg 0 - 5  
Brumundal - Ullensaker/Kisa 1 - 6  
Charlottenlund - Levanger 3 - 3  
Flisa - Kongsvinger 0 - 1  
Förde - Brann Bergen 0 - 0  
Gjövik-Lyn - Raufoss 3 - 0  
Halsen IF - Sandefjord 0 - 8  
Herd - Kristiansund 2 - 2  
Krakeroy - Kfum Oslo 0 - 2  
Lyn - Tromsö 0 - 7  
Riska - Bryne 2 - 3  
Skeid - Strömmen 1 - 3  
Spjelkavik - Aalesund 0 - 1  
Tertnes - Asane 0 - 5  
Trygg/Lade - Ranheim 0 - 2  
Valdres - Sogndal 1 - 5  
Vigör - Jerv 1 - 1  
Östsiden - Fredrikstad 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Chaves 2 - 1  
Benfica B - Leixoes 0 - 2  
Braga B - Famalicao 2 - 0  
Covilha - Atletico CP 3 - 0  
Farense - Porto B 1 - 2  
Feirense - Varzim 1 - 0  
Gil Vicente - Uniao Oliveirense 4 - 0  
Mafra - Penafiel 0 - 0  
Oriental de Lisboa - Olhanense 0 - 0  
Portimonense - Guimaraes B 3 - 1  
Santa Clara - Freamunde 2 - 1  
Viseu - Sporting CP B 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Everton 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Basel 1 - 4  
Sion - St. Gallen 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trencin 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Balikesirspor 0 - 0  
Kayseri Erciyesspor - Yeni Malatyaspor 0 - 2  
Sanliurfaspor - Alanyaspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 0 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Casalmaggiore (1.m.) 3 - 0  
Scandicci - Piacenza (1.m.) 3 - 1  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - R. Williams (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
I. Burns - P. Ebdon (10 nyert frame-ig) 2 - 10  
L. Highfield - S. Baird (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Pavlasek 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schaefer - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
E. Kostova - C. Pella 0 - 2  
I. Falconi - S. Reix 2 - 0  
L. Dominguez Lino - P.M. Tig 2 - 1  
M. Duque Marino - A. Sadikovic 1 - 2  
P.C. Goncalves - T. Maria 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Maria T - Soylu I / Teichmann J B 2 - 0  
Ce G / Gamiz A - Cepede Royg V / Melnikova 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Granollers 1 - 2  
B. Paire - J. Sousa 2 - 0  
D. Goffin - F. Verdasco 2 - 1  
N. Djokovic - J. Vesely 1 - 2  
P. Cuevas - M. Raonic 1 - 2  
P. Kohlschreiber - S. Wawrinka 0 - 2  
P. Lorenzi - G. Monfils 0 - 2  
R. Gasquet - L. Pouille 1 - 2  
R. Nadal - Al. Bedene 2 - 0  
T. Berdych - D. Dzumhur 1 - 2  
T. Daniel - D. Thiem 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Lindstedt R / Peya A 2 - 0  
Inglot D / Murray A - Roger-Vasselin E / Zimonj 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - M. Zwiebler 0 - 2  
B. Ponsana - Yu Hs. Lin 2 - 0  
C. Long - H.S. Prannoy 2 - 1  
Do.K. Lee - Yun Hu 2 - 0  
G. Anthony - S.D. Kuncoro 1 - 2  
H. Tian - T. Ueda 2 - 0  
I.M. Mustofa - D. Lin 0 - 2  
K. Nishimoto - T. Sugiarto 0 - 2  
N.K. Srikanth - J.H. Hsu 1 - 2  
S. Sasaki - J.O. Jörgensen 2 - 0  
T.C. Chou - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
V. Axelsen - Nan Wei 2 - 0  
W.H. Son - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
W.K.V. Wong - H-K. Vittinghus 1 - 2  
Zhen. Wang - B. Leverdez 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - C. Jonatan 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
B.J. He - T.Y. Tai 2 - 1  
Bei. Zhang - A. Ohori 2 - 0  
C. Marin - L.W. Fanetri 2 - 0  
Li.F. Hu - Ji H. Sung 0 - 2  
Mic. Li - L.A. Mainaky 2 - 0  
N. Jindapon - J.Y. Tee 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - Y. Hashimoto 2 - 0  
R. Intanon - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
X. Liang - Sun Yu 0 - 2  
Y.C. Hsu - M. Mitani 2 - 0  
Y.P. Pai - P.Y. Yip 1 - 2  
Yih. Wang - Y-J. Bae 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Partizan Belgrád 9 - 9  

 

2016.04.12.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 4 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 1  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 0 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 1 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 1 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cincinnati 5 - 3  
Detroit - Pittsburgh 8 - 2  
Houston - Kansas City 8 - 2  
LA Dodgers - Arizona 2 - 4  
NY Mets - Miami 3 - 10  
Oakland - LA Angels 1 - 4  
Seattle - Texas 3 - 7  
Washington - Atlanta 6 - 4  
Futsal (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Hollandia 4 - 4  
Kazahsztán - Lengyelország 7 - 0  
Oroszország - Fehéroroszország 2 - 2  
Portugália - Szerbia 2 - 1  
Spanyolország - Szlovénia 5 - 1  
Ukrajna - Szlovákia 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Grand Rapids 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Jihlava 4 - 2  
Litvínov - Slavia Praha 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning (3.m.) 0 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara (7.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Lorenskog (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Val Pusteria (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osztrák bajnokság 2015/16    
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Salzburg (6.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájci bajnokság 2015/16    
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Bern (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda (6.m.) 2 - 8  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Horvátország 9 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Prostejov (2.m.) 94 - 94, h.u. 110 - 106  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Crvena zvezda (1.m.) 84 - 74  
Fenerbahce Ülker - Real Madrid (1.m.) 75 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Strasbourg 77 - 54  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KK Zagreb - Gorica 91 - 71  
Kvarner - GKK Sibenik 84 - 77  
Split - Zadar 78 - 90  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Sopron (2.m.) 47 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 100 - 114  
Brooklyn - Washington 111 - 120  
Cleveland - Atlanta 109 - 94  
Minnesota - Houston 105 - 129  
New Orleans - Chicago 116 - 121  
Oklahoma City - LA Lakers 112 - 79  
Orlando - Milwaukee 107 - 98  
Phoenix - Sacramento 101 - 105  
Utah - Dallas 92 - 101  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vác 33 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi (4.m.) 27 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Oldham 2 - 1  
Gillingham - Walsall 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Dag & Red 1 - 0  
Notts County - Hartlepool 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Leeds 1 - 2  
Middlesbrough - Reading 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Barrow 3 - 1  
Grimsby - Braintree 0 - 1  
Guiseley - Wrexham 3 - 1  
Kidderminster - Halifax 1 - 0  
Macclesfield - Dover 0 - 0  
Torquay - Altrincham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Gimnasia Jujuy 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Union SF 1 - 1  
Estudiantes LP - Atl. Tucuman 3 - 2  
Quilmes - Arsenal Sarandí 1 - 4  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Paris SG 1 - 0  
Paris SG - Manchester City (Ki jut tovább?)    
Real Madrid - Wolfsburg 3 - 0  
Wolfsburg - Real Madrid (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Izland 0 - 5  
Szlovénia - Macedónia 8 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Finnország 1 - 7  
Spanyolország - Írország 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Lengyelország 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Horvátország 2 - 0  
Oroszország - Magyarország 3 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Észak-Írország 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Anglia 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Wales 0 - 4  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 1 - 1  
Újpest - Békéscsaba (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Paks 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stord - Haugesund 1 - 8  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Lustenau 0 - 2  
Austria Salzburg - Kapfenberg 0 - 4  
FAC Wien - St. Pölten 0 - 3  
LASK Linz - Liefering 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Hearts 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queen of South 4 - 2  
Hibernian - Falkirk 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Slovan Bratislava 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Elazigspor 3 - 1  
Boluspor - Adanaspor 1 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Karabukspor 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Novara (1.m.) 3 - 0  
Montichiari - Conegliano (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Treia (2.m.) 3 - 0  
Trentino - Modena (2.m.) 2 - 3  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Burns - P. Ebdon (10 nyert frame-ig)    
M. King - M. Holt (10 nyert frame-ig)    
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Donati 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pella - T. Pereira 2 - 1  
D. Seguel - R. Peterson 1 - 2  
E. Svitolina - A. Panova (Esőszünet)    
I. Falconi - E. Arango 2 - 0  
I. Soylu - A. Tatishvili 0 - 2  
L. Pous Tio - E. Kostova 0 - 2  
M. Melnikova - T. Maria 0 - 2  
S. Marand - S. Reix 0 - 2  
S. Soler Espinosa - T. Martincova 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - T. Daniel 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - P. Cuevas 1 - 2  
D. Goffin - F. Lopez 2 - 0  
F. Fognini - P. Lorenzi 1 - 2  
F. Verdasco - F. Delbonis 2 - 0  
G. Simon - G. Dimitrov 2 - 0  
I. Karlovic - J. Sousa 0 - 2  
J. Chardy - R. Bautista-Agut 1 - 2  
J. Vesely - T. Gabashvili 2 - 1  
P-H. Herbert - A. Murray 1 - 2  
P. Carreno-Busta - J-W. Tsonga 0 - 2  
P. Kohlschreiber - B. Coric 2 - 0  
R. Federer - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
R. Haase - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Thiem D - Marrero D / Paire B 0 - 2  
Nestor D / Stepanek R - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - T. Lipovsek Puches 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Brescia 7 - 9  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 15 - 9  
Hollandia - Magyarország 7 - 9  

 

2016.04.11.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - NY Yankees    
Detroit - Pittsburgh 4 - 7  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kajaanin Hokki (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK (6.m.) 0 - 4  
Tappara - Kärpät (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Philadelphia 2 - 5  
Washington - Anaheim 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Skelleftea (6.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Chalon sur Saone 82 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 93 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Brooklyn 129 - 105  
Miami - Orlando 118 - 96  
New York - Toronto 89 - 93  
San Antonio - Golden State 86 - 92  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Karsiyaka 78 - 67  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Brighton 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Gimnasia LP 3 - 0  
Tigre - Boca Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - RB Leipzig 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Universidad Catolica 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Esbjerg 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ukrajna 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sahtar Szoligorszk 2 - 0  
Belsina Bobrujszk - Vityebszk 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Creteil 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Trikala 2 - 2  
Kallithea - Panegialiosz 1 - 2  
Lamia - Kassziopi Kerkyra 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Helmond 1 - 2  
Almere City - Dordrecht 3 - 0  
Emmen - Eindhoven 4 - 2  
F. Sittard - Maastricht 1 - 2  
Go Ahead Eagles - Volendam 3 - 2  
PSV 2 - Den Bosch 2 - 1  
RKC Waalwijk - Oss 3 - 2  
Sparta Rotterdam - Ajax 2 3 - 1  
Telstar - NAC Breda 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Chivas Guadalajara 0 - 3  
UNAM Pumas - Leon 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Portland 1 - 1  
New York City FC - Chicago 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Mjöndalen 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Bologna 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Perugia 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Benevento 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szokol Szaratov 0 - 0  
Bajkal Irkutszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 6  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Gazovik Orenburg - Tyumeny 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Kamaz 4 - 0  
Tom Tomszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 2  
Torpedo Armavir - Volgar Asztrahan 1 - 0  
Toszno - SZKA Habarovszk 3 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - General Diaz 3 - 0  
Sp. Luqueno - River Plate Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Guimaraes 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Targu Mures 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Las Palmas 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Biel 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Angelholm 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Göteborg 3 - 3  
FF Malmö - Sundsvall 1 - 2  
Örebro - Jönköping Södra 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kasimpasa 0 - 1  
Besiktas - Bursaspor 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Nacional 2 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 1 - 3  
Waterford Utd. - Cobh Ramblers 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - St. Patrick's 1 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Canterbury Bulldogs 12 - 18  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kazincbarcika (3.m.) 2 - 3  
Snooker (vb, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. Day 9 - 10  
A. Carter - C. Yupeng (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
D. Junhui - R. Muir (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
F. O'Brien - Z. Yuelong 6 - 10  
J. Cope - L. Wenbo 5 - 10  
K. Wilson - M. O'Donnell 10 - 6  
R. Hull - D. Poomjaeng (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
X. Guodong - J.R. Clarke 10 - 8  
Z. Yong - M. Stevens (10 nyert frame-ig) 3 - 10  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - A. Schaefer    
C. Perrin - R. Oprandi 2 - 0  
N. Echeverria Alam - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
P.C. Goncalves - V. Cepede Royg 2 - 1  
Y. Lizarazo - S. Vickery 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - R. Bautista-Agut 0 - 2  
A. Zverev - A. Rublev 2 - 0  
B. Paire - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
G. Dimitrov - F. Krajinovic 2 - 0  
G. Müller - G. Monfils 0 - 2  
J-L. Struff - D. Thiem 1 - 2  
L. Pouille - N. Mahut 2 - 0  
L. Rosol - Al. Bedene 0 - 2  
M. Cecchinato - M. Raonic 0 - 2  
P-H. Herbert - G. Pella 2 - 0  
R. Gasquet - N. Almagro 2 - 0  
S. Robert - P. Carreno-Busta 0 - 2  
T. Bellucci - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Simon G - Lindstedt R / Peya A 1 - 2  
Fognini F / Lorenzi P - Huey T / Mirnyi M 1 - 2  
Inglot D / Murray A - Cuevas P / Granollers M 2 - 0  
Kohlschreiber P / Troicki - Nadal R / Verdasco F 0 - 2  
Tenisz (Sarasota-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - Nagy P. 1 - 2
Címkék: eredmények, tippmix,