Tippmix eredmények - 2016.10.31. - 11.06.

2016-10-31
Tippmix eredmények - 2016.10.31. - 11.06.
2016.11.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Pittsburgh 21 - 14  
Cleveland - Dallas 10 - 35  
Green Bay - Indianapolis 26 - 31  
Kansas City - Jacksonville 19 - 14  
Los Angeles - Carolina 10 - 13  
Miami - NY Jets 27 - 23  
Minnesota - Detroit 16 - 16  
NY Giants - Philadelphia 28 - 23  
San Diego - Tennessee 43 - 35  
San Francisco - New Orleans 23 - 41  
Darts (World Series of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Chisnall (10 nyert leg-ig) 6 - 10  
B. van de Pas - P. Taylor (10 nyert leg-ig) 3 - 10  
J. Cullen - P. Wright (10 nyert leg-ig) 7 - 10  
M. van Gerwen - D. Chisnall (11 nyert leg-ig) 11 - 3  
M. van Gerwen - P. Wright (11 nyert leg-ig) 11 - 9  
M. van Gerwen - S. Whitlock (10 nyert leg-ig) 10 - 0  
P. Wright - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 11 - 10  
World Series of Darts Finals 2016    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 5 - 3  
Binghamton - Rochester 1 - 4  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 7  
Grand Rapids - Chicago Wolves 2 - 4  
Hershey - Albany 4 - 0  
Hershey - Rochester 5 - 3  
Lehigh Valley - Springfield 6 - 4  
Manitoba - Cleveland 5 - 2  
Milwaukee - Iowa 5 - 3  
Providence - Hartford 6 - 2  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Springfield - Binghamton 1 - 2  
St. John's - Toronto Marlies 2 - 3  
Stockton - San Diego 7 - 3  
Syracuse - Utica 2 - 1  
Tucson - Ontario Reign 4 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kanada 1 - 3  
Svájc - Szlovákia 1 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 0 - 3  
Finnország - Svédország 4 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 2 - 0  
Magyarország - Dél-Korea 2 - 3  
Olaszország - Lengyelország 1 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 4 - 3  
Norvégia - Franciaország 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 2 - 5  
Dallas - Chicago 2 - 3  
Detroit - Edmonton 1 - 2  
Los Angeles - Calgary 5 - 0  
Montreal - Philadelphia 5 - 4  
Nashville - Carolina 2 - 2  
NY Islanders - Edmonton 3 - 3  
Ottawa - Buffalo 1 - 2  
San Jose - Pittsburgh 0 - 5  
St. Louis - Colorado 5 - 1  
St. Louis - Columbus 1 - 1  
Tampa Bay - New Jersey 4 - 1  
Toronto - Vancouver 6 - 3  
Washington - Florida 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Dinamo Balasiha 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Mornar 99 - 73  
Skopje - Olimpija Ljubljana 97 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Melbourne Utd. 82 - 73  
NZ Breakers - Brisbane 86 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Canberra Capitals 70 - 83  
Perth - Melbourne Boomers 90 - 59  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants 82 - 80  
Seoul Thunders - Seoul Knights 88 - 84  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 86 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Adecco ASVEL 88 - 88, h.u. 103 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Flammes Carolo Ardennes 68 - 80  
Nantes Reze - Lattes Montpellier 47 - 59  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Trikala 78 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 99 - 76  
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 84 - 77  
Maccabi Haifa - Ironi Naharia 96 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Akita 86 - 55  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Bayi Rockets 87 - 84  
Guandong - Liaoning 107 - 107, h.u. 124 - 115  
Jiangsu Dragons - Fujian 117 - 93  
Qingdao - Zhejiang Guangsha 85 - 102  
Shandong - Beijing Ducks 89 - 106  
Shanghai Sharks - Foshan 92 - 80  
Shanxi - Tianjin 112 - 121  
Shenzhen - Jilin 108 - 88  
Sichuan - Jiangsu Tongxi 108 - 91  
Zhejiang Chouzhou - Xinjiang 87 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Anwil Wloclawek 80 - 75  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora 83 - 77  
Koszalin - Asseco Gdynia 69 - 72  
Szczecin - Ostrow Wielkopolski 102 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 66 - 90  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 62 - 110  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű 96 - 67  
Kecskemét - Kaposvár 71 - 79  
Szolnok - ZTE 85 - 91  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs 90 - 66  
PINKK-Pécs - ZTE 63 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 112 - 97  
Detroit - Denver 103 - 86  
Indiana - Chicago 111 - 94  
Memphis - Portland 94 - 100  
Milwaukee - Sacramento 117 - 91  
New York - Utah 109 - 114  
Orlando - Washington 88 - 86  
Philadelphia - Cleveland 101 - 102  
San Antonio - LA Clippers 92 - 116  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ludwigsburg 87 - 95  
Brose Bamberg - Bayern München 90 - 59  
Skyliners Frankfurt - Bayreuth 56 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Trento 84 - 67  
Reggio Emilia - Cantu 90 - 77  
Torino - Milano 97 - 100  
Varese - Avellino 68 - 68, h.u. 77 - 79  
VL Pesaro - Venezia 84 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Spezia 59 - 68  
Lucca - UR Venezia 60 - 45  
Ragusa - Torino 69 - 57  
San Martino di Lupari - Famila Schio 64 - 82  
Umbertide - Battipaglia 62 - 45  
Vigarano - Dike Napoli 61 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 85 - 75  
Baskonia Vitoria - Manresa 82 - 69  
Gran Canaria - Sevilla 82 - 62  
Iberostar Tenerife - Estudiantes 81 - 72  
Joventut Badalona - Unicaja Malaga 82 - 79  
MoraBanc Andorra - Murcia 88 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - P. Avenida 61 - 79  
Girona - Gernika Bizkaia 59 - 55  
Zaragoza - Araski AES 65 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Banvitspor 98 - 102  
Buyukcekmece - RH Gaziantepspor 73 - 68  
Galatasaray - Trabzonspor 90 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Fenerbahce 59 - 74  
Yakin Dogu Univ. - Osmaniye 108 - 41  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 105 - 56  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany 87 - 70  
Nyizsnyij Novgorod - Kalev/Cramo 102 - 81  
VEF Riga - Tsmoki-Minszk 77 - 77, h.u. 88 - 85  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Thüringer HC 28 - 19  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - FTC 17 - 30  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Rosztov 25 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 27 - 28  
Lettország - Dánia 23 - 36  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Lengyelország 28 - 23  
Szerbia - Fehéroroszország 27 - 36  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Ausztria 22 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Szlovénia 26 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Oroszország 24 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Franciaország 37 - 38  
Litvánia - Norvégia 32 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Törökország 24 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Olaszország 25 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Érd 19 - 22  
Fehérvár - Mosonmagyaróvár 23 - 17  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Kristiansand 18 - 38  
Raelingen - Sola 22 - 22  
Stabaek - Byasen 27 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skuru 19 - 19  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Arsenal 3 - 5  
Notts County - Chelsea 1 - 3  
Reading - Doncaster 0 - 1  
Sunderland - Birmingham 1 - 7  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfreton - Newport 1 - 1  
Blackpool - Kidderminster 2 - 0  
Boreham - Notts County 2 - 2  
Hartlepool - Stamford 3 - 0  
Maidstone Utd. - Rochdale 1 - 1  
Morecambe - Coventry 1 - 1  
Sheffield Utd. - Leyton 6 - 0  
St. Albans City - Carlisle 3 - 5  
Taunton Town - Barrow 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Argentinos Juniors 1 - 0  
Dep. Flandria - Atl. Los Andes 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - San Martin de Tucuman 1 - 1  
Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 4 - 1  
Independiente de Mendoza - Nueva Chicago 1 - 0  
Santamarina Tandil - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Atl. Rafaela 1 - 1  
Rosario Central - Independiente 0 - 0  
San Lorenzo - Huracan 2 - 0  
Talleres Cordoba - Patronato Parana 1 - 0  
Tigre - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Central Coast Mariners 1 - 2  
Perth Glory - Western Sydney 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Gabala 0 - 0  
Zira - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Saint-Gilloise 1 - 2  
OH Leuven - Lierse 0 - 1  
Roeselare - Antwerpen 2 - 1  
Tubize - Cercle Bruges 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 1 - 1  
FC Bruges - Genk 1 - 1  
Gent - Waasland Beveren 2 - 0  
Standard Liege - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Figueirense 1 - 0  
Coritiba - Atlético MG 2 - 0  
Cruzeiro - Fluminense 4 - 2  
Palmeiras - Internacional 1 - 0  
Ponte Preta - Santos 1 - 2  
Santa Cruz PE - America MG 1 - 0  
Vitória - Atlético PR 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Mainz 3 - 1  
Schalke - Bremen 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Hannover 2 - 2  
Sandhausen - 1860 München 3 - 2  
VfB Stuttgart - Bielefeld 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Dep. Temuco 2 - 0  
San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Universidad Catolica - Colo Colo 2 - 2  
Universidad de Chile - Dep. Iquique 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Doxa Katokopiasz 3 - 0  
APOEL Nicosia - Karmiotissza Polemidion 4 - 1  
Apollon Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 3 - 2  
NEA Szalamina - Anagenniszi Derinia 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Opava 1 - 0  
Zizkov - Prostejov 5 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Slovacko 0 - 1  
Liberec - Sparta Praha 0 - 0  
Plzen - Jablonec 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Fremad Amager 1 - 2  
Hobro - LFA Nyköbing 0 - 1  
Naestved - Vendsyssel 1 - 3  
Roskilde - Köge 1 - 1  
Vejle - Fredericia 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 4 - 0  
Horsens - Midtjylland 1 - 5  
OB Odense - Lyngby 1 - 2  
Viborg - Bröndby 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skovbakken - Vejle 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Sangju Sangmu 3 - 0  
Jeonbuk - FC Seoul 0 - 1  
Jeonnam - Ulsan 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Szluck 0 - 0  
Isloch - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Nyeman Grodno - Dinamo Minszk 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nice 1 - 0  
Metz - St-Etienne 0 - 0  
Paris SG - Rennes 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Marseille 4 - 0  
Metz - Bordeaux 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Veria 2 - 0  
Olympiakosz - Panathinaikosz 3 - 0  
Panetolikosz - Larissza 2 - 1  
Panioniosz - PAOK 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Ajax 2 - 2  
Go Ahead Eagles - Feyenoord 1 - 0  
Utrecht - Excelsior 2 - 1  
Vitesse - Heracles 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Cibalia 3 - 2  
RNK Split - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Atl. Kolkata 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Beer Sheva 1 - 5  
Maccabi TA - Maccabi Petah Tikva 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Ehime 1 - 0  
Gifu - Yokohama FC 2 - 0  
Kamatamare Sanuki - Shimizu SP 1 - 2  
Kitakyushu - Machida Zelvia 1 - 3  
Matsumoto Yamaga - Tokyo Verdi 2 - 0  
Okayama - Mito 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Kyoto 1 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Yamaguchi 2 - 0  
Tokushima - Sapporo 2 - 1  
Yamagata - Nagasaki 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - JEF United Chiba 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 5 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Dep. Pasto - Fortaleza 1 - 0  
Independiente Medellin - Boyaca Chico 3 - 2  
Jaguares de Cordoba - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Gornik Zabrze 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin 2 - 1  
Wisla Krakkó - Gornik Leczna 3 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 2 - 1  
Trakai - Stumbras Kaunas 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - América 1 - 1  
Cruz Azul - Pachuca 2 - 1  
Leon - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Monterrey - Veracruz 4 - 0  
Necaxa - Puebla 3 - 1  
Queretaro - Dep. Toluca 2 - 3  
UNAM Pumas - Monarcas Morelia 1 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Los Angeles 1 - 0  
New York - Montreal 1 - 2  
Labdarúgás (NASL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - Rayo Oklahoma City 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kozármisleny 2 - 1  
Cegléd - Szolnok 0 - 1  
Dorog - Kisvárda 1 - 4  
Mosonmagyaróvár - SZEOL 3 - 1  
Nyíregyháza - Sopron 1 - 2  
Siófok - Békéscsaba 0 - 2  
Szeged 2011 - Puskás Akadémia 2 - 2  
Vác - Csákvár 3 - 1  
ZTE - Cigánd 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sarpsborg 2 - 1  
Haugesund - Strömsgodset 1 - 1  
Lilleström - Molde 1 - 0  
Rosenborg - Bodö/Glimt 2 - 1  
Sogndal - Aalesund 2 - 4  
Stabaek - Start 3 - 0  
Tromsö - Odd Grenland 3 - 1  
Viking Stavanger - Valerenga 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Juventus 1 - 2  
Fiorentina - Sampdoria 1 - 1  
Genoa - Udinese 1 - 1  
Internazionale - Crotone 3 - 0  
Palermo - Milan 1 - 2  
Pescara - Empoli 0 - 4  
Roma - Bologna 3 - 0  
Sassuolo - Atalanta 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Frosinone 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Prato 5 - 1  
Lucchese - Viterbese 2 - 1  
Lupa Roma - Pro Piacenza 1 - 2  
Olbia - Tuttocuoio 1 - 0  
Pistoiese - Arezzo 1 - 1  
Pontedera - Cremonese 0 - 4  
Racing Club Roma - Alessandria 1 - 1  
Renate - Giana Erminio 2 - 2  
Robur Siena - Carrarese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Melfi 1 - 1  
Andria - Vibonese 0 - 0  
Catanzaro - Juve Stabia 0 - 2  
Cosenza - Casertana 1 - 2  
Foggia - Catania 0 - 0  
Fondi - Lecce 2 - 2  
Messina - Matera 0 - 0  
Paganese - Taranto 2 - 0  
Reggina - Siracusa 0 - 2  
Virtus Francavilla - Monopoli 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Amkar Perm 2 - 2  
FK Krasznodar - Gazovik Orenburg 3 - 3  
Rosztov - Arszenál Tula 4 - 1  
Terek Groznij - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 5 - 1  
Mattersburg - Salzburg 2 - 1  
Rapid Wien - Wolfsberg 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sol de America 4 - 3  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Porto B 1 - 0  
Famalicao - Fafe 3 - 1  
Freamunde - Leixoes 0 - 1  
Gil Vicente - Portimonense 0 - 1  
Varzim - Uniao Madeira 2 - 1  
Viseu - Olhanense 0 - 1  
Vizela - Guimaraes B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Braga 1 - 0  
Moreirense - Setúbal 1 - 2  
Porto - Benfica 1 - 1  
Sporting CP - Arouca 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Tottenham 1 - 1  
Hull City - Southampton 2 - 1  
Leicester - West Bromwich 1 - 2  
Liverpool - Watford 6 - 1  
Swansea - Manchester Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Pandurii 2 - 0  
Steaua Bukarest - Viitorul Constanta 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cordoba 3 - 1  
Getafe - Alcorcon 1 - 0  
Mirandes - Gimnastic 0 - 1  
Numancia - Elche 2 - 2  
Oviedo - Lugo 1 - 1  
Reus - Levante 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Osasuna B 2 - 1  
Celta Vigo B - Cultural Leonesa 0 - 1  
Ferrol - Tudelano 0 - 1  
Guijuelo - Arandina 1 - 1  
Izarra - Caudal Deportivo 0 - 1  
Lealtad - Valladolid B 0 - 0  
Palencia Balompie - Somozas 1 - 1  
Pontevedra - Ponferradina 2 - 0  
R. Santander - Coruxo 0 - 1  
Union Mutilvera - Boiro 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - De Los Reyes 3 - 0  
Amorebieta - Zamudio 1 - 0  
Fuenlabrada - Majadahonda 3 - 2  
Gernika - Socuellamos 3 - 2  
Leioa - Toledo 2 - 1  
Mensajero - Arenas de Getxo 1 - 2  
Navalcarnero - UD Logrones 2 - 1  
Real Madrid B - Sestao River 2 - 0  
Real Sociedad B - Barakaldo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Hercules 0 - 0  
Badalona - Gava 1 - 0  
Ebro - Villarreal B 0 - 0  
Eldense - Barcelona B 0 - 1  
L'Hospitalet - Mallorca B 0 - 1  
Levante B - UE Llagostera 2 - 0  
Lleida - Cornella 0 - 2  
Prat - Atl. Baleares 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - San Fernando 0 - 1  
Cordoba B - Mancha Real 0 - 1  
Jumilla - La Hoya Lorca 1 - 1  
Linares - El Ejido 2 - 0  
Linense - Merida 2 - 5  
Real Jaen - Cartagena 2 - 0  
Real Murcia - Marbella 1 - 0  
Rec. Huelva - La Roda 0 - 0  
UD Extremadura - Granada B 1 - 1  
Villanovense - Melilla 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valencia 2 - 1  
Espanyol - Ath. Bilbao 0 - 0  
Real Madrid - Leganes 3 - 0  
Sevilla - Barcelona 1 - 2  
Villarreal - Betis 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Tacuense 3 - 0  
Rayo Vallecano - Albacete 3 - 1  
Real Sociedad - Cajasol Trigueros 1 - 2  
Santa Teresa - Valencia 0 - 0  
Transportes Alcaine - Espanyol 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Aarau 6 - 3  
Wohlen - Servette 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 2 - 3  
Luzern - Young Boys 2 - 2  
Vaduz - Grasshoppers 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kalmar 3 - 1  
Elfsborg - Örebro 2 - 1  
FF Malmö - Hammarby 3 - 0  
Helsingborg - Jönköping Södra 2 - 0  
Häcken - Falkenberg 7 - 0  
Norrköping - Göteborg 3 - 1  
Sundsvall - Djurgarden 2 - 5  
Östersund - Gefle 2 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Radnicki Nis 2 - 0  
Partizan Belgrád - Novi Pazar 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 1 - 0  
Zilina - Trnava 7 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Krsko Posavlje - Kalcer Radomlje 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Giresunspor 0 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Altinordu 1 - 4  
Göztepe Izmír - Boluspor 1 - 0  
Sivasspor - Elazigspor 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Ümraniyespor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Fenerbahce 1 - 3  
Konyaspor - Kasimpasa 2 - 1  
Osmanlispor - Kayserispor 1 - 1  
Rizespor - Adanaspor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zorya Luganszk 0 - 0  
Dnipro - Dinamo Kijev 1 - 2  
Olekszandria - Sahtar Doneck 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 0 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Canterbury Utd. 0 - 0  
Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs 4 - 0  
Hawke's Bay Utd. - Team Wellington 2 - 4  
Waitakere Utd. - Southern Utd. 2 - 2  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Northampton Saints 16 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Section Paloise 27 - 6  
Lyon - Toulon 27 - 13  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Omonia Nicosia 3 - 0  
Amriswil - Besa Peja 3 - 0  
Budvanszka Rivijera Budva - Gentofte 1 - 3  
Crvena zvezda - Selver Tallinn 3 - 2  
PAOK - Mladost Marina Kastela 3 - 2  
Tiikerit - Stroitel Minszk 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Perugia 3 - 2  
Modena - Verona 3 - 0  
Molfetta - Argos Sora 3 - 0  
Padova - Vibo Valentia 1 - 3  
Piacenza - Latina 3 - 1  
Trentino - Revivre Milano 3 - 0  
Vero Monza - Ravenna 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Vero Monza 0 - 3  
Busto Arsizio - Club Italia 3 - 0  
Conegliano - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Montichiari - Scandicci 1 - 3  
Strandröplabda (Pelhrimov)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Muellner D / Schnetzer F 1 - 2  
Muellner D / Schnetzer F - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Strandröplabda (Pelhrimov, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Bonnerova M / Nakladalova S 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Opelka - R. Bemelmans 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - A. Murray 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soylu I / XU Y - Yang Z / You X 2 - 1  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Varma - Yu. Shi 0 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - N. Jindapon 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorje Rijeka - Jadran Herceg Novi 7 - 7  

 

2016.11.05.
Darts (World Series of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - C. Reyes 6 - 3  
B. Dolan - S. Whitlock 5 - 6  
B. van de Pas - M. Smith 6 - 3  
D. Chisnall - K. Huybrechts 6 - 4  
D. Gurney - J. Payne 6 - 3  
G. Anderson - J. Cullen 5 - 6  
G. Price - S. Beaton 6 - 3  
J. Klaasen - K. Huybrechts 5 - 6  
J. Murnan - J. Cullen 5 - 6  
J. Wade - B. van de Pas 5 - 6  
M. Hopp - C. Reyes 5 - 6  
M. Suljovic - R. Thornton 6 - 0  
M. van Gerwen - G. Price 6 - 5  
P. Taylor - M. Suljovic 6 - 3  
P. Wright - D. Gurney 6 - 3  
R. van Barneveld - S. Whitlock 2 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Latina 4 - 2  
Dosson - Cioli Cogianco 2 - 7  
Isola - Luparense 2 - 1  
Lazio - Napoli 2 - 7  
Rieti - Group Imola 7 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Jaen 6 - 3  
Jumilla - Peniscola 1 - 5  
Murcia - Inter Movistar 2 - 1  
Ribera Navarra - Magna Gurpea 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 1 - 3  
Grand Rapids - Iowa 4 - 1  
Hartford - Bridgeport 4 - 4  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 2  
Providence - Lehigh Valley 2 - 4  
Rochester - Syracuse 2 - 3  
San Jose Barracuda - San Antonio 5 - 6  
Springfield - Hershey 2 - 2  
St. John's - Toronto Marlies 4 - 1  
Stockton - San Diego 6 - 1  
Tucson - Ontario Reign 3 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Bregenzerwald 4 - 2  
Kitzbühel - Lustenau 1 - 5  
Zell am See - Salzburg 2 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Frydek Mistek - Havirov 1 - 1  
Kadan - Kladno 3 - 5  
Most - Slavia Praha 1 - 2  
Prostejov - Litomerice 1 - 4  
Slavia Trebic - Jihlava 0 - 4  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dél-Korea 4 - 6  
Dánia - Magyarország (Helyszín: Budapest) 1 - 3  
Fehéroroszország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 3 - 3  
Lettország - Franciaország 6 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 3 - 5  
Svédország - Oroszország 2 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Németország (Helyszín: Németo.) 2 - 3  
Szlovákia - Kanada 3 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 4 - 0  
Finnország - Svédország 2 - 1  
Kanada - USA 3 - 5  
Magyarország - Franciaország 1 - 4  
Németország - Csehország 1 - 2  
Oroszország - Svájc 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 5 - 1  
Colorado - Minnesota 1 - 0  
Columbus - Montreal 10 - 0  
Detroit - Winnipeg 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - SZKA-Neva 1 - 0  
Dizel Penza - Kazzink-Torpedo 1 - 3  
Krisztall Szaratov - Szarjarka Karaganda 0 - 5  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zvezda Csehov 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Cibona Zagreb 95 - 79  
Mega Leks - Krka Novo Mesto 95 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 64 - 57  
Perth - Adelaide 106 - 103  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Canberra Capitals 70 - 58  
Townsville - Sydney Flames 76 - 76, h.u. 85 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 79 - 73  
Jindrichuv Hradec - Ostrava 74 - 72  
Svitavy - Prostejov 82 - 96  
USK Praha - Usti nad Labem 68 - 53  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 71 - 67  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 78 - 82  
Wonju Dongbu - Anyang 88 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Paris Levallois 85 - 70  
Gravelines - Strasbourg 73 - 72  
Le Mans - Cholet 71 - 65  
Limoges - Reims 87 - 62  
Nancy - Monaco 76 - 71  
Orleans - Hyeres-Toulon 67 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Mondeville 72 - 76  
Villeneuve d'Ascq Lille - Angers 77 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 80 - 62  
Apollon Patra - Promitheasz Patra 53 - 67  
Koloszosz Rodosz - Koroivosz Amaliadasz 90 - 88  
Lavriou - PAOK 63 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Gilboa Galil 75 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Nagoya Dolphins 81 - 73  
Mikawa Kariya - Shiga 82 - 72  
Ryukyu Okinawa - Osaka 57 - 96  
Sendai - Chiba 71 - 75  
Toyama - Tokyo Sunrockers 73 - 79  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 77 - 64  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 81 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Start Lublin 78 - 74  
Starogard Gdanski - Rosa Radom 69 - 54  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 49 - 68  
Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 94 - 57  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 79 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Pécs 85 - 75  
Szeged - MAFC 94 - 67  
Vasas - Jászberény 71 - 71, h.u. 75 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 95 - 99  
Chicago - New York 104 - 117  
Dallas - Portland 95 - 105  
LA Lakers - Golden State 117 - 97  
Memphis - LA Clippers 88 - 99  
New Orleans - Phoenix 102 - 102, h.u. 111 - 112  
Oklahoma City - Minnesota 112 - 92  
Toronto - Miami 96 - 87  
Utah - San Antonio 86 - 100  
Washington - Atlanta 95 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Göttingen 75 - 77  
S. Oliver Würzburg - Giessen 81 - 86  
Tübingen - Oldenburg 58 - 89  
Ulm - Telekom Bonn 93 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Capo D'Orlando 78 - 78, h.u. 89 - 90  
Pistoia - Sassari 68 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Valencia 73 - 68  
Obradoiro Monbus - Zaragoza 80 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - CREF Madrid 61 - 67  
Cadi La Seu d'Urgell - Zamarat 74 - 58  
Ferrol - Al-Qazeres Extremadura 48 - 62  
Vasco Gipuzkoa - Gran Canaria 70 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Usak Sportif 87 - 85  
Karsiyaka - Besiktas 82 - 77  
Yesilgiresun - TED Ankara Kolejliler 107 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girne Univ. - Galatasaray 68 - 88  
Istanbul Univ. - Antakya Hatay 76 - 75  
Mersin BB - AGÜ Kayserispor 75 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Parma Permszkij Kraj 86 - 61  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Glassverket 25 - 19  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Asztrahanocska 39 - 25  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Esbjerg 30 - 29  
Sävehof - Krim Ljubljana 26 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Spanyolország 21 - 36  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Macedónia 35 - 28  
Ukrajna - Izland 27 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Németország 22 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svédország 17 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Dunaújváros 28 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Hellton 20 - 20  
Heid - Kristianstad 30 - 25  
Höör - Vasterasirsta 29 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Grimsby 1 - 0  
Bradford - Accrington 1 - 2  
Braintree - Eastbourne 7 - 0  
Bury - Wimbledon 2 - 2  
Cambridge Utd. - Dover 1 - 1  
Charlton - Scunthorpe 3 - 1  
Cheltenham - Crewe 1 - 1  
Colchester - Chesterfield 1 - 2  
Crawley - Bristol Rovers 1 - 1  
Dag & Red - Halifax 0 - 0  
Dartford - Sutton Utd. 3 - 6  
Exeter - Luton 1 - 3  
Gillingham - Brackley Town 2 - 2  
Lincoln - Altrincham 2 - 1  
Mansfield - Plymouth 1 - 2  
Merstham - Oxford Utd. 0 - 5  
Milton Keynes Dons - Spennymoor Town 3 - 2  
Northampton - Harrow Borough 6 - 0  
Oldham - Doncaster 2 - 1  
Peterborough - Chesham Utd. 2 - 1  
Port Vale - Stevenage 1 - 0  
Portsmouth - Wycombe 1 - 2  
Shrewsbury - Barnet 3 - 0  
Stockport - Woking 2 - 4  
Walsall - Macclesfield 0 - 1  
Yeovil - Solihull Moors 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Blackburn 2 - 1  
Bristol City - Brighton 0 - 2  
Burton - Barnsley 0 - 0  
Huddersfield - Birmingham 1 - 1  
Newcastle - Cardiff 2 - 1  
Norwich - Leeds 2 - 3  
Nottingham - QPR 1 - 1  
Rotherham - Preston 1 - 3  
Sheffield Wed. - Ipswich 1 - 2  
Wigan - Reading 0 - 3  
Wolverhampton - Derby County 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Aldershot 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Wrexham 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Olimpo Bahia Blanca 0 - 0  
Colón - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Quilmes - Godoy Cruz 1 - 0  
Racing Club - Newell's 2 - 1  
River Plate - Estudiantes LP 1 - 1  
San Martin SJ - Vélez Sarsfield 2 - 0  
Sarmiento - Lanus 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne Victory 2 - 1  
Wellington Phoenix - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Sumqayit 0 - 0  
Neftcsi Baku - Inter Baku 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - St. Truiden 4 - 2  
Lokeren - Mechelen 0 - 0  
Westerlo - Zulte Waregem 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Goiás 4 - 2  
Avai - Parana 1 - 0  
Brasil de Pelotas - Vasco da Gama 2 - 1  
Ceara - Tupi MG 2 - 1  
CRB - Nautico 1 - 0  
Sampaio Correa - Joinville 1 - 2  
Vila Nova - Bahia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Botafogo 0 - 0  
Sao Paulo - Corinthians 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 1 - 1  
E. Frankfurt - 1. FC Köln 1 - 0  
Freiburg - Wolfsburg 0 - 3  
Hamburg - Dortmund 2 - 5  
Ingolstadt - Augsburg 0 - 2  
Leverkusen - Darmstadt 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Bochum 2 - 1  
Kaiserslautern - Union Berlin 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Regensburg 3 - 1  
Duisburg - Hallescher FC 0 - 0  
Fortuna Köln - Münster 0 - 1  
Holstein Kiel - Erfurt 0 - 0  
Magdeburg - Rostock 1 - 1  
Mainz Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Osnabrück - FSV Frankfurt 1 - 1  
Paderborn - Aalen 0 - 0  
Wehen - Chemnitz 0 - 3  
Zwickau - Lotte 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Audax Italiano 1 - 1  
O'Higgins - Antofagasta 3 - 1  
Santiago Wanderers - Union Espanola 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - AEL Limasszol 2 - 1  
AEZ Zakakiou - Omonia Nicosia 0 - 1  
Arisz Limasszol - Ermisz Aradippou 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Ceske Budejovice 0 - 1  
Sokolov - Ostrava 0 - 0  
Trinec - Pardubice 1 - 0  
Vitkovice - Vlasim 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Dukla Praha 3 - 1  
Slavia Praha - Bohemians 1905 1 - 1  
Teplice - Hradec Kralove 0 - 1  
Zlín - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Odense 1 - 3  
Kolding - Bröndby 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Gangwon 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Suwon City 1 - 0  
Pohang - Seongnam 1 - 0  
Suwon Bluewings - Gwangju 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 1 - 2  
Dinamo Breszt - Granit Mikasevicsi 1 - 0  
FK Minszk - Naftan 4 - 0  
Vityebszk - Krumkacsi 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Reims 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Chambly 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lille 1 - 0  
Bordeaux - Lorient 2 - 1  
Dijon - Guingamp 3 - 3  
Lyon - Bastia 2 - 1  
Monaco - Nancy 6 - 0  
Nantes - Toulouse 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 2 - 2  
Giannina - Aszterasz Tripolisz 1 - 2  
Levadiakosz - Xanthi 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Willem II 1 - 0  
Nijmegen - Groningen 1 - 1  
PSV - Twente 1 - 1  
Zwolle - Roda 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Slaven Belupo 1 - 0  
Rijeka - Hajduk Split 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Mumbai City 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 1 - 0  
Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana 1 - 0  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmone 0 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taraz - FC Altay 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Kairat Almaty 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Tolima 3 - 0  
Boyaca Patriotas - Once Caldas 0 - 1  
Dep. Cali - Envigado 1 - 0  
Dep. La Equidad - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 3 - 2  
Olsztyn - Bytovia Bytow 3 - 1  
Pogon Siedlce - Miedz Legnica 0 - 4  
Stal Mielec - GKS Tychy 3 - 2  
Wisla Pulawy - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice 2 - 0  
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 1 - 1  
TBB Nieciecza - Korona Kielce 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Metta/Lu 1 - 2  
Liepajas Metalurgs - Daugavpils 1 - 0  
Ventspils - Rigas FS 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Tigres 0 - 1  
Labdarúgás (NASL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Edmonton 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mezőkövesd 0 - 0  
FTC - Paks 1 - 2  
Haladás - MTK 1 - 1  
Honvéd - Diósgyőr 2 - 0  
Videoton - Gyirmót 4 - 0  
Újpest - Vasas 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Röa 0 - 0  
Avaldsnes - Stabaek 1 - 1  
LSK Kvinner - Sandviken 4 - 0  
Medkila - Klepp 4 - 1  
Trondheims-Örn - Kolbotn 1 - 1  
Uraedd - Valeranga 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Kongsvinger 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Freiburg 1 - 0  
Frankfurt - Leverkusen 4 - 2  
Hoffenheim - Bayern München 0 - 1  
Mönchengladbach - Wolfsburg 1 - 2  
Potsdam - Jena 1 - 0  
Sand - Duisburg 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Lazio 1 - 1  
Torino - Cagliari 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Salernitana 2 - 0  
Latina - Bari 2 - 1  
Novara - SPAL Ferrara 0 - 1  
Pisa - Perugia 0 - 1  
Spezia - Verona 1 - 4  
Trapani - Vicenza 0 - 1  
Vercelli - Carpi 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Padova 2 - 1  
Fano - Forli 1 - 0  
Feralpisalo - Maceratese 2 - 0  
Lumezzane - Pordenone 0 - 1  
Modena - Albinoleffe 0 - 1  
Parma - Gubbio 3 - 1  
Santarcangelo - Venezia 1 - 1  
Südtirol - Ancona 1 - 1  
Teramo - Mantova 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Kubany Krasznodar 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 4  
SZKA Habarovszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 1 - 0  
Szokol Szaratov - Volgar Asztrahan 0 - 0  
Szpartak Nalcsik - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Tambov - Himki 0 - 1  
Toszno - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Tyumeny - Baltika Kalinyingrád 2 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Ural Jekatyerinburg 2 - 2  
Lokomotív Moszkva - Anzsi Mahacskala 4 - 0  
Tom Tomszk - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Ufa - Rubin Kazany 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Admira Wacker 2 - 1  
Sturm Graz - St. Pölten 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - River Plate Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Académica 2 - 0  
Benfica B - Covilha 2 - 2  
Braga B - Penafiel 2 - 1  
Sporting CP B - Santa Clara 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Tondela 2 - 0  
Feirense - Belenenses 0 - 1  
Pacos Ferreira - Chaves 1 - 1  
Rio Ave - Boavista 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Sunderland 1 - 2  
Burnley - Crystal Palace 3 - 2  
Chelsea - Everton 5 - 0  
Manchester City - Middlesbrough 1 - 1  
West Ham - Stoke 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Dinamo Bukarest 1 - 2  
Targu Mures - Universitatea Craiova 0 - 2  
Voluntari - Concordia Chiajna 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Inverness CT 3 - 0  
Dundee - Motherwell 2 - 0  
Hearts - St. Johnstone 2 - 2  
Kilmarnock - Hamilton 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Airdrieonians 1 - 2  
Alloa - Stenhousemuir 4 - 1  
Livingston - East Fife 3 - 1  
Peterhead - Brechin 1 - 3  
Stranraer - Queens Park 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Arbroath 1 - 2  
Berwick - Cowdenbeath 1 - 1  
Clyde - Elgin 2 - 1  
Montrose - Edinburgh City 0 - 1  
Stirling - Forfar 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Hibernian 0 - 3  
Dunfermline - Raith Rovers 0 - 0  
Falkirk - Greenock Morton 1 - 1  
Queen of South - Dundee Utd. 1 - 4  
St. Mirren - Dumbarton 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Huesca 1 - 0  
Girona - Tenerife 1 - 1  
Mallorca - Zaragoza 2 - 2  
Rayo Vallecano - UCAM Murcia 0 - 1  
Valladolid - Sevilla B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Union Irun - Ath. Bilbao B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Alcoyano 0 - 2  
Valencia B - Sabadell 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Deportivo 1 - 1  
Las Palmas - Eibar 1 - 0  
Osasuna - Alavés 0 - 1  
Real Sociedad - Atl. Madrid 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Oiartzun 4 - 0  
Levante - Ath. Bilbao 3 - 1  
Tenerife - Betis 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Xamax 1 - 4  
Winterthur - Le Mont Lausanne 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lausanne 2 - 1  
Thun - Sion 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Sirius 2 - 1  
Frej Täby - Degerfors 2 - 0  
Halmstad - AFC Utd. Väsby 0 - 2  
Ljungskile - Trelleborg 1 - 3  
Syrianska - GAIS 1 - 0  
Värnamo - Varberg 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kvarnsveden 2 - 2  
Kopparbergs/Göteborg - Pitea 2 - 0  
Kristianstad - Umea 1 - 1  
Linköping - Eskilstuna Utd. 5 - 0  
Rosengard - Mallbacken 7 - 0  
Örebro - Vittsjö 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Hilal (KSA) 0 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Taawon 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Napredak Krusevac 1 - 3  
Borac - Crvena zvezda 0 - 1  
Cukaricki - Vozdovac 2 - 1  
RAD Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 1 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Mladost Lucani 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Myjava 0 - 0  
Senica - Tatran Presov 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - HIT Gorica 5 - 0  
Maribor - Celje 2 - 0  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Eskisehirspor 0 - 1  
Denizlispor - Balikesirspor 1 - 1  
Samsunspor - Sanliurfaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Gaziantepspor 4 - 3  
Antalyaspor - Genclerbirligi 1 - 0  
Besiktas - Trabzonspor 2 - 1  
Karabukspor - Bursaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Zirka Kirovográd - Olimpik Doneck 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Connah's Quay 1 - 3  
Airbus - Newtown 0 - 2  
Bala Town - Cardiff Met University 1 - 0  
Bangor City - TNS 1 - 2  
Rhyl - Carmarthen 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Knockbreda 1 - 3  
HW Welders - Institute 0 - 2  
Larne - Annagh Utd. 4 - 1  
Loughgall - Dergview 0 - 4  
PSNI - Lurgan Celtic 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballymena Utd. 2 - 4  
Crusaders - Coleraine 1 - 0  
Dungannon - Cliftonville 1 - 1  
Glenavon - Linfield 2 - 2  
Glentoran - Portadown 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 2 - 1  
Nomme Kalju - Infonet Tallinn 1 - 2  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 0 - 0  
Parnu Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 0 - 3  
Rakvere Tarvas - Sillamae Kalev 0 - 3  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Tasman Utd. 1 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Saracens 36 - 32  
Harlequin - Exeter 29 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Stade de France 37 - 19  
Brive - Bayonne 26 - 9  
Clermont - Grenoble 21 - 20  
Racing-Metro - Montpellier 21 - 9  
Toulouse - Castres 16 - 15  
Rögbi (Négy Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 8 - 14  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Glasgow Warriors 27 - 3  
Zebre - Leinster 10 - 33  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Argentína 20 - 54  
Wales - Ausztrália 8 - 32  
Írország - Új-Zéland 40 - 29  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Mate-Asher - Hypo Tirol 1 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Jedinstvo Brcko 3 - 1  
Dabrowa Gornicza - Maccabi Haifa 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Himik Juzsnij 3 - 2  
Hämeenlinna - Mincsanka Minszk 3 - 0  
LJ Modena - Calcit Ljubljana 3 - 1  
Partizan Vizura Belgrád - Kohila 3 - 0  
Prostejov - Békéscsaba 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Casalmaggiore 1 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - S. Bingham (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - USA 4 - 3  
Lengyelország - Egyiptom 3 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Irán 6 - 2  
Oroszország - Tahiti 4 - 3  
Strandröplabda (Pelhrimov)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Klasnic D / Kolaric Z 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Bogatov Y / Dayanov R - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Bogatov Y / Dayanov R - Weiss J / Tichy m 2 - 1  
DI Giantommaso R / Thierc - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Horvath I / Kollar M - Klasnic D / Kolaric Z 0 - 2  
Hupfer D / Horl J - Muellner D / Schnetzer F 0 - 2  
Lenc D / Kufa D - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - DI Giantommaso R / Thiercy M 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Weiss J / Tichy m 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Muellner D / Schnetzer F 2 - 1  
Strandröplabda (Pelhrimov, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Freiberger E / Strauss T - Chamereau A / Lusson O 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Chamereau A / Lusson O 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Jupiter A / Placette L - Rehackova K / Dostalova M 0 - 2  
Matei A M / Vaida B - Bonnerova M / Nakladalova S 0 - 2  
Matei A M / Vaida B - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 1  
Schillerwein K / Tillmann - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Rehackova K / Dostalova M 2 - 0  
Stochlova M S / Maixnerov - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - R. Opelka 0 - 2  
R. Bemelmans - H. Laaksonen 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - J. Isner 0 - 2  
M. Raonic - A. Murray    
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bopanna R / Nestor D 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Melo M / Pospisil V 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - E. Svitolina 1 - 2  
Shu. Zhang - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Maria T - Yang Z / You X 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodionova AN / Savchuk O - Liang C / Wang Y 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - S. Varma 0 - 2  
Yu. Shi - Sa. Verma 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
N. Jindapon - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szeged 5 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Tatabánya 9 - 7  
Miskolc - BVSC 5 - 5  

 

2016.11.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Atlanta 28 - 43  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Pescara 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Santiago Futsal 5 - 4  
Burela - Barcelona 1 - 5  
Levante - Palma Futsal 3 - 4  
Santa Coloma - Cartagena 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Rockford 2 - 1  
Manitoba - Cleveland 7 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Olaszország 2 - 2  
Fehéroroszország - Lettország 4 - 0  
Lengyelország - Dánia 1 - 3  
Szlovénia - Franciaország 2 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svájc 3 - 0  
Németország - Szlovákia 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 1 - 3  
Finnország - Svédország 2 - 1  
Franciaország - Dánia 1 - 0  
Magyarország - Norvégia 4 - 1  
Németország - Svájc 0 - 2  
USA - Kanada 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville 2 - 2  
Buffalo - Toronto 1 - 2  
Chicago - Colorado 4 - 0  
Dallas - St. Louis 6 - 2  
Florida - New Jersey 3 - 3  
Los Angeles - Pittsburgh 2 - 2  
NY Islanders - Philadelphia 2 - 2  
NY Rangers - Edmonton 5 - 3  
Ottawa - Vancouver 1 - 0  
San Jose - Calgary 2 - 3  
Tampa Bay - Boston 3 - 3  
Washington - Winnipeg 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Mora 1 - 1  
Björklöven - AIK 3 - 2  
Karlskoga - Pantern Malmö 3 - 0  
Vita Hasten - Tingsryd 6 - 3  
Västervik - Södertälje 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Dinamo Szentpétervár 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Dinamo Balasiha 4 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 83 - 83, h.u. 92 - 98  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 68 - 68, h.u. 83 - 71  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 76 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Panathinaikosz 70 - 70, h.u. 91 - 83  
Crvena zvezda - Baskonia Vitoria 63 - 70  
Zalgiris Kaunas - Darussafaka 80 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Dijon 48 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Union Hainaut 90 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Qingdao 110 - 111  
Beijing Ducks - Bayi Rockets 99 - 87  
Foshan - Liaoning 95 - 101  
Guandong - Jilin 99 - 77  
Jiangsu Dragons - Shanghai Sharks 79 - 86  
Jiangsu Tongxi - Fujian 113 - 115  
Shanxi - Shenzhen 119 - 107  
Tianjin - Shandong 123 - 122  
Zhejiang Chouzhou - Sichuan 107 - 89  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang 113 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Torun 73 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston 128 - 122  
Golden State - Oklahoma City 122 - 96  
Milwaukee - Indiana 125 - 107  
Minnesota - Denver 99 - 102  
Orlando - Sacramento 102 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Hagen 81 - 77  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - CSM Bukarest 33 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Swindon 1 - 1  
Millwall - Southend 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Fulham 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Boca Unidos 3 - 2  
Santamarina Tandil - Central Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Charleroi 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 1 - 0  
Neftocsimik Burgasz - Pirin Blagoevgrad 3 - 1  
Vereja - Gorna Orjahovica 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Mönchengladbach 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Dynamo Dresden 0 - 3  
Erzgebirge Aue - Nürnberg 1 - 2  
Heidenheim - Karlsruhe 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Frydek Mistek 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Mladá Boleslav 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Silkeborg 0 - 0  
Esbjerg - Aalborg 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Red Star 93 2 - 1  
Amiens - Auxerre 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Orleans 0 - 0  
Laval - Le Havre 0 - 2  
Nimes - Clermont 1 - 1  
Niort - Sochaux 2 - 0  
Tours - Brest 0 - 1  
Troyes - Valenciennes 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - CA Bastia 2 - 2  
Boulogne - Creteil 0 - 1  
Chateauroux - Dunkerque 0 - 1  
Epinal - Beziers 0 - 0  
Les Herbiers - Sedan 3 - 1  
Lyon Duchere - Paris FC 1 - 1  
Pau - Marseille Consolat 0 - 2  
Quevilly Rouen - Avranches 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Marseille 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - NAC Breda 2 - 1  
Almere City - Achilles'29 1 - 0  
Cambuur - Volendam 2 - 1  
De Graafschap - F. Sittard 5 - 0  
FC Eindhoven - Utrecht 2 2 - 1  
Helmond - PSV 2 1 - 0  
Maastricht - Telstar 2 - 1  
Oss - Emmen 2 - 2  
RKC Waalwijk - Den Bosch 0 - 2  
Venlo - Dordrecht 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Heerenveen 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Zwolle 3 - 1  
PSV - ADO Den Haag 3 - 3  
Telstar - Heerenveen 2 - 0  
Twente - Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Kerala 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Ramat Hasharon 3 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Netanya 1 - 5  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Akko 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Afula 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Millonarios 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Olimpia Grudziadz 1 - 0  
Znicz Pruszkow - Kluczbork 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Lech Poznan 0 - 5  
Wisla Plock - Arka Gdynia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cesena 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wiener Neustadt 1 - 0  
Kapfenberg - BW Linz 2 - 2  
LASK Linz - FAC Wien 1 - 0  
Liefering - WSG Wattens 0 - 0  
Wacker Innsbruck - Horn 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Dep. Capiata 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Nacional Madeira 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Municipal Studentesc Iasi 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Aberdeen 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Sp. Gijón 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Wehda 4 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Khaleej 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Radnik Surdulica 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trencin 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Manisaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Llandudno FC 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taffs Well - Llanelli 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrenpoint - Armagh City 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Wexford Youths 3 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 20 - 21  
Sale - London Wasps 17 - 13  
Worcester - Bristol 31 - 25  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Cardiff 28 - 34  
Edinburgh - Ulster 28 - 17  
Munster - Ospreys 33 - 0  
Newport Dragons - Connacht 21 - 16  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 3 - 0  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - KADAR KECSKEMETI RC 3 - 0  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - J. Higgins (9 nyert frame-ig) 3 - 9  
S. Murphy - S. Bingham (9 nyert frame-ig) 8 - 9  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Egyesült Arab Emirátusok (Hely:EgyArabEmír) 7 - 3  
Lengyelország - USA 6 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 7 - 0  
Irán - Tahiti 8 - 6  
Strandröplabda (Pelhrimov)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DI Giantommaso R / Thierc - Horvath I / Kollar M 2 - 0  
Weiss J / Tichy m - Hupfer D / Horl J 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Bogatov Y / Dayanov R 2 - 0  
Strandröplabda (Pelhrimov, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Jupiter A / Placette L 2 - 0  
Freiberger E / Strauss T - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Stochlova M S / Maixnerova M 2 - 0  
Strandröplabda (Pelhrimov-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumek J / Kufa R - Bogatov Y / Dayanov R 1 - 2  
Horvath I / Kollar M - Soos I / Meszlenyi T 2 - 0  
Hupfer D / Horl J - Rudolf N / Winter S 2 - 0  
Myslivecek M / David M - Klasnic D / Kolaric Z 0 - 2  
Myslivecek M / David M - Stadie E / Goebert F 2 - 1  
Strandröplabda (Pelhrimov-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beattie L / Coutts M - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Friedl F / Preiml M - Dostalova A / Novakova E 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - R. Opelka 0 - 2  
H. Laaksonen - J. Donaldson 2 - 0  
M. McDonald - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - M. Raonic 0 - 2  
J. Isner - J. Sock 2 - 1  
N. Djokovic - M. Cilic 0 - 2  
T. Berdych - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Melo M / Pospisil V - Dimitrov G / Qureshi A 2 - 1  
Monroe N / Sock J - Bopanna R / Nestor D 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - C. Garcia 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - B. Strycova 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vesnina - K. Bertens 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soylu I / XU Y - Liang C / Wang Y 2 - 1  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - F. Roth 2 - 1  
A. Pochtarev - Sa. Verma 0 - 2  
C. Jonatan - Yu. Shi 1 - 2  
M. Zwiebler - S. Varma 1 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - S. Jaquet 2 - 0  
Bi.Ji. He - M. Poulsen 2 - 0  
C.Hs. Lee - N. Jindapon 1 - 2  

 

2016.11.03.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Cubs (7.m.) 7 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 7 - 1  
Charlotte - Rockford 4 - 0  
Tucson - Texas Stars 3 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 0 - 3  
Lettország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 2 - 2  
Magyarország - Lengyelország 2 - 1  
Olaszország - Ausztria 0 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 6 - 3  
Oroszország - Finnország (Helyszín: Finnország) 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Pittsburgh 1 - 5  
Montreal - Vancouver 3 - 0  
Philadelphia - Detroit 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Rjazany 1 - 3  
Barsz Kazany B - Zvezda Csehov 1 - 3  
Dizel Penza - Szarjarka Karaganda 2 - 1  
Krisztall Szaratov - Kazzink-Torpedo 1 - 8  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Neva 1 - 1  
Szarov - Burany Voronyezs 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Igokea 83 - 90  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 70 - 94  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Milano 91 - 91, h.u. 106 - 102  
Olympiakosz - CSZKA Moszkva 75 - 81  
Real Madrid - Galatasaray 90 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Győr 77 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szpartak Moszkva 62 - 50  
Diósgyőr - Olympiakosz 60 - 61  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Szczecin 60 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Lakers 116 - 123  
Boston - Chicago 107 - 100  
Brooklyn - Detroit 109 - 101  
Charlotte - Philadelphia 109 - 93  
LA Clippers - Oklahoma City 83 - 85  
Memphis - New Orleans 75 - 75, h.u. 89 - 83  
New York - Houston 99 - 118  
Phoenix - Portland 103 - 103, h.u. 118 - 115  
Utah - Dallas 97 - 81  
Washington - Toronto 103 - 113  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Viborg 19 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Hollandia 29 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szerbia 32 - 37  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Montenegró 36 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Litvánia 37 - 20  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Parana 1 - 0  
Chacarita Juniors - Douglas Haig 1 - 0  
San Martin de Tucuman - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Boca Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Botev Plovdiv 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Internacional 2 - 2  
Gremio - Cruzeiro 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Chapecoense 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Helsingor 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Dibba Al-Fujairah 4 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Wasl 0 - 1  
Bani Yas - Al-Dhafra 0 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Manchester Utd. 2 - 1  
Zorya Luganszk - Feyenoord 1 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Young Boys 1 - 0  
FC Asztana - Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mainz 6 - 1  
Gabala - St-Etienne 1 - 2  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - AZ Alkmaar 0 - 0  
Zenit Szentpétervár - Dundalk 2 - 1  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Plzen 1 - 1  
Austria Wien - Roma 2 - 4  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Genk 5 - 3  
Sassuolo - Rapid Wien 2 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Celta Vigo 3 - 2  
Panathinaikosz - Standard Liege 0 - 3  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Konyaspor 3 - 1  
Gent - Sahtar Doneck 3 - 5  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Salzburg 0 - 2  
Schalke - FK Krasznodar 2 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Liberec 3 - 0  
PAOK - Qarabag Baku 0 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Internazionale 2 - 1  
Sparta Praha - Hapoel Beer Sheva 2 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Steaua Bukarest 0 - 0  
Villarreal - Osmanlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Goa 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Zweigen Kanazawa 3 - 1  
Gifu - Thespakusatsu Gunma 2 - 1  
JEF United Chiba - Cerezo Osaka 3 - 0  
Machida Zelvia - Okayama 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Mito - Tokushima 0 - 3  
Nagasaki - Kitakyushu 0 - 0  
Sapporo - Kamatamare Sanuki 4 - 1  
Shimizu SP - Kyoto 4 - 1  
Tokyo Verdi - Yamaguchi 2 - 2  
Yokohama FC - Yamagata 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Avispa Fukuoka - Kashiwa R. 0 - 4  
Kashima A. - Vissel Kobe 0 - 1  
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 2 - 3  
Kofu - Sagan Tosu 0 - 1  
Nagoya GE - Shonan Bellmare 1 - 3  
Omiya Ardija - FC Tokyo 0 - 1  
Urawa RD - Yokohama FM 1 - 1  
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Muaidar 1 - 2  
Al-Khuraitiat - Umm-Salal 0 - 2  
Al-Wakra - Al-Gharrafa 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Shabab (KSA) 0 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Baten 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Raed 3 - 1  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - A. Carter (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Holt - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Selby - M. Allen(6 nyert frame-ig) 5 - 6  
S. Murphy - M. Fu (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Strandfoci (Interkontinent. Kupa,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: EAE) 2 - 2  
Tahiti - Brazília 4 - 10  
Strandfoci (Interkontinent. Kupa,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Oroszország 3 - 3  
USA - Egyiptom 3 - 5  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - P. Polansky 0 - 2  
R. Bemelmans - B. Fratangelo 2 - 1  
T. Smyczek - B. Baker 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molteni - N. Kicker    
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - J. Isner 1 - 2  
K. Nishikori - J-W. Tsonga 1 - 2  
L. Pouille - A. Murray 0 - 2  
M. Cilic - D. Goffin 2 - 0  
N. Djokovic - G. Dimitrov 2 - 1  
P. Cuevas - M. Raonic 1 - 2  
R. Gasquet - J. Sock 1 - 2  
T. Berdych - G. Simon 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Klizan M / Sousa J 2 - 0  
Melo M / Pospisil V - Kohlschreiber P / Thiem D 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Monroe N / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stosur - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Shu. Zhang 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - E. Vesnina 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Parra Santonja - Yang Z / You X 0 - 2  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - K. Bruun 2 - 1  
F. Roth - G.C. Goh 2 - 1  
I.M. Mustofa - S. Varma 0 - 2  
K. Schaefer - Y. Shi 0 - 2  
L. Schaenzler - A. Antonsen 0 - 2  
M. Caljouw - C. Jonatan 1 - 2  
M. Zwiebler - Yux. Huang 2 - 1  
Sa. Verma - K. Merrilees 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - J. Finne-Ipsen 2 - 0  
Bi.Ji. He - S.R. Gadde 2 - 0  
C.Hs. Lee - M. Blichfeldt 2 - 0  
G. Mahulette - B. Corrales 0 - 2  
N. Koch Rohde - N. Jindapon 1 - 2  
N. Perminova - M. Poulsen 0 - 2  
N. Vainio - S. Jaquet 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jug Dubrovnik 7 - 16  

 

2016.11.02.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Cubs (6.m.) 3 - 9  
Futsal (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Albany 4 - 2  
Hartford - Lehigh Valley 0 - 4  
St. John's - Utica 6 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 5 - 4  
Havirov - Kadan 1 - 1  
Kladno - Most 7 - 1  
Litomerice - Jihlava 2 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 8 - 2  
Prostejov - Zubr Prerov 2 - 2  
Slavia Praha - Slavia Trebic 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 3 - 2  
Chicago - Calgary 5 - 1  
Colorado - Nashville 1 - 5  
Columbus - Dallas 2 - 2  
Florida - Boston 1 - 2  
Los Angeles - Anaheim 0 - 4  
Minnesota - Buffalo 1 - 2  
NY Islanders - Tampa Bay 1 - 6  
NY Rangers - St. Louis 5 - 0  
Ottawa - Carolina 1 - 1  
Toronto - Edmonton 2 - 2  
Winnipeg - Washington 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 1 - 3  
Almtuna - Västervik 5 - 2  
Oskarshamn - Vita Hasten 3 - 1  
Västeras - Karlskoga 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Dinamo Balasiha 5 - 6  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Zauralje Kurgan - Dinamo Szentpétervár 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Norvégia 2 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Nymburk 75 - 69  
Helios Domzale - Skyliners Frankfurt 56 - 61  
Ironi Naharia - Arisz 53 - 85  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Venezia 65 - 64  
Joensuun Kataja - Le Mans 64 - 64, h.u. 77 - 76  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Adecco ASVEL 81 - 67  
Rosa Radom - Oldenburg 59 - 59, h.u. 66 - 70  
Usak Sportif - Ventspils 74 - 69  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Mega Leks 87 - 85  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Szolnok 99 - 56  
Sassari - Charleroi Spirou 95 - 75  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Goyang 85 - 85, h.u. 107 - 104  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 74 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - UNIKSZ Kazany 73 - 81  
Maccabi TA - Barcelona 69 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Mersin BB 73 - 67  
Fenerbahce - Lattes Montpellier 69 - 63  
USK Praha - Wisla Krakkó 84 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Polkowice 65 - 60  
Jekatyerinburg - Sopron 82 - 61  
Nagyezsda Orenburg - Villeneuve d'Ascq Lille 58 - 48  
P. Avenida - Antakya Hatay 92 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Lietkabelis 86 - 67  
Nyizsnyij Novgorod - Skopje 70 - 70, h.u. 88 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Lietuvos Rytas 92 - 92, h.u. 124 - 115  
Fuenlabrada - Bilbao 89 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Unicaja Malaga 83 - 75  
Zenit Szentpétervár - Buducnost 84 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Lok.Kubany Krasznodar 90 - 79  
Valencia - Olimpija Ljubljana 87 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - AGÜ Kayserispor 62 - 69  
PINKK-Pécs - MBA Moszkva 65 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Chalon sur Saone 111 - 91  
Basic-Fit Brussels - Benfica 74 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hubo Limburg United - Gravelines 95 - 98  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Mons 77 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Porto 75 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Steaua Bukarest 90 - 85  
Lukoil Academic - Prievidza 90 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Peja 74 - 56  
U-Banca Cluj - AEK Larnaca 65 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Rilski Sportist 92 - 70  
Jenyiszej Krasznojarszk - Sigal Prishtina 87 - 87, h.u. 102 - 101  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Kalev Tallinn 104 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Tsmoki-Minszk 70 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Tianjin 99 - 104  
Beijing Dragons - Xinjiang 94 - 109  
Beijing Ducks - Qingdao 129 - 126  
Fujian - Zhejiang Chouzhou 123 - 115  
Liaoning - Jiangsu Dragons 110 - 104  
Shandong - Shanxi 99 - 91  
Shanghai Sharks - Jiangsu Tongxi 110 - 101  
Shenzhen - Guandong 89 - 88  
Zhejiang Guangsha - Sichuan 106 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Koszalin 71 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - New York 102 - 89  
Indiana - LA Lakers 115 - 108  
Miami - Sacramento 91 - 91, h.u. 108 - 96  
Minnesota - Memphis 116 - 80  
New Orleans - Milwaukee 113 - 117  
Philadelphia - Orlando 101 - 103  
Portland - Golden State 104 - 127  
San Antonio - Utah 91 - 106  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Midtjylland 23 - 32  
Silkeborg - Holstebro 25 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lettország 24 - 16  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Románia 23 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Finnország 27 - 31  
Spanyolország - Bosznia-Hercegovina 30 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Csehország 25 - 24  
Macedónia - Ukrajna 27 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Portugália 35 - 24  
Szlovénia - Svájc 32 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szlovákia 31 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Belgium 35 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Koszovó 26 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Grúzia 26 - 19  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Érd 24 - 31  
Dunaújváros - Vác 33 - 32  
Fehérvár - Siófok 32 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Halden 26 - 24  
Storhamar - Oppsal 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Skövde 19 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Izrael 30 - 22  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Atl. All Boys 3 - 1  
Dep. Flandria - Club Almagro 1 - 0  
Instituto Cordoba - Villa Dalmine 1 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Nueva Chicago - Brown de Adrogue 0 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - CSZKA Moszkva 3 - 0  
Tottenham - Leverkusen 0 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Sporting CP 1 - 0  
Legia Varsó - Real Madrid 3 - 3  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Leicester 0 - 0  
Porto - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lyon 1 - 1  
Sevilla - Dinamo Zagreb 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Slavia Szófia - Dunav Ruse 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Criciuma 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Usti nad Labem 5 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Fremad Amager 4 - 0  
Vendsyssel - LFA Nyköbing 3 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Viborg 2 - 1  
Naestved - Nordsjaelland 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Busan I'Park 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Pohang 1 - 1  
Seongnam - Suwon City 1 - 2  
Suwon Bluewings - Incheon 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonnam 2 - 1  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 4 - 1  
Ulsan - Jeju 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Hatta 6 - 0  
Al-Ain - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 1  
Al-Sharjah - Al-Wahda 1 - 7  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Lekhwiya 2 - 2  
Al-Rayyan - Al-Ahli (QAT) 2 - 1  
Al-Sailiya - El-Jaish 4 - 6  
Al-Shahaniya - Al-Sadd 0 - 4  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Mönchengladbach 2 - 1  
Wolfsburg - Potsdam 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Caudal Deportivo 2 - 0  
Cultural Leonesa - Palencia Balompie 6 - 0  
Lealtad - Izarra 0 - 0  
Osasuna B - Ferrol 1 - 2  
Ponferradina - Celta Vigo B 1 - 0  
Somozas - R. Santander 1 - 1  
Tudelano - Pontevedra 0 - 1  
Valladolid B - Burgos 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Navalcarnero 1 - 0  
Barakaldo - Real Madrid B 1 - 1  
Fuenlabrada - Albacete 1 - 2  
Majadahonda - Leioa 2 - 2  
Sestao River - Mensajero 1 - 1  
Socuellamos - Amorebieta 2 - 1  
Toledo - Gernika 1 - 1  
UD Logrones - De Los Reyes 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Prat 3 - 2  
Atl. Baleares - L'Hospitalet 2 - 0  
Atl. Saguntino - Levante B 0 - 0  
Barcelona B - Valencia B 3 - 1  
Cornella - Badalona 1 - 1  
Gava - Eldense 2 - 1  
Hercules - Ebro 2 - 0  
Mallorca B - Lleida 0 - 0  
Sabadell - UE Llagostera 0 - 3  
Villarreal B - Espanyol B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Marbella 3 - 0  
Cordoba B - Real Murcia 0 - 0  
El Ejido - Rec. Huelva 6 - 1  
Granada B - Atl. Sanluqueno 2 - 2  
La Hoya Lorca - Villanovense 2 - 1  
La Roda - Linense 0 - 0  
Mancha Real - Linares 2 - 3  
Melilla - UD Extremadura 0 - 1  
Merida - Jumilla 2 - 0  
San Fernando - Real Jaen 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Barcelona 1 - 6  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Sion 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Cork City - U19Roma 1 - 3  
U19Malaga - U19Midtjylland 2 - 0  
U19PAOK - U19Ajax 0 - 2  
U19Rosenborg - U19Cukaricki 0 - 1  
U19Salzburg - U19Kairat Almaty 8 - 1  
U19Viitorul Constanta - U19FC Zürich 5 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Monaco - U19CSZKA Moszkva 0 - 5  
U19Tottenham - U19Leverkusen 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dortmund - U19Sporting CP 0 - 1  
U19Legia Varsó - U19Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Köbenhavn - U19Leicester 3 - 2  
U19Porto - U19FC Bruges 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Lyon 0 - 1  
U19Sevilla - U19Dinamo Zagreb 1 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abiant Lycurgus Groningen - Dobrudja Dobrich 3 - 0  
Besa Peja - Amriswil 0 - 3  
Gentofte - Budvanszka Rivijera Budva 3 - 0  
Mladost Marina Kastela - PAOK 2 - 3  
Omonia Nicosia - ACH Ljubljana 0 - 3  
Selver Tallin - Crvena zvezda 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Vero Monza 3 - 0  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Robertson - M. Holt (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
S. Bingham - L. Wenbo (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
S. Murphy - J. Perry (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Strandfoci (Interkontinent. Kupa,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 5 - 2  
Egyesült Arab Emirátusok - Tahiti 3 - 7  
Strandfoci (Interkontinent. Kupa,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Irán 1 - 4  
Oroszország - USA 9 - 3  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - T. Sandgren 2 - 0  
L. Broady - J. Donaldson 0 - 2  
R. Opelka - M. Mmoh 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - A. De Greef 1 - 2  
N. Kicker - E. Escobedo 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J-W. Tsonga 0 - 2  
F. Verdasco - A. Murray 1 - 2  
G. Simon - R. Bautista-Agut 2 - 1  
J. Isner - D. Ferrer 2 - 0  
J. Sock - D. Thiem 2 - 0  
K. Nishikori - V. Troicki 2 - 0  
L. Pouille - F. Lopez 2 - 1  
M. Cilic - I. Karlovic 2 - 0  
N. Djokovic - G. Müller 2 - 0  
N. Mahut - D. Goffin 0 - 2  
P. Cuevas - P. Lorenzi 2 - 0  
S. Wawrinka - J-L. Struff 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Dimitrov G / Qureshi A - Murray J / Soares B 2 - 1  
Halys Q / Mannarino A - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Pouille L / Tsonga J - Bopanna R / Nestor D 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - S. Stosur 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - T. Bacsinszky 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - R. Vinci 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soylu I / XU Y - Rodionova AN / Savchuk O 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - D. Domke 2 - 0  
E. Heino - Sa. Verma 0 - 2  
E. Meijs - Y. Shi 0 - 2  
F. Roth - T. Penty 2 - 1  
H. Hurskainen - G.C. Goh 1 - 2  
I. Rusev - K. Bruun    
J. Magee - A. Pochtarev 0 - 2  
K. Merrilees - V. Malkov 2 - 1  
L. Schaenzler - N. Fransman 2 - 0  
M. Caljouw - K. Phetpradab 2 - 0  
M. Poulakowski - K. Schaefer 0 - 2  
S. Xue - S. Varma    
Tollaslabda (Bitburger Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - N. Perminova    
B. Ongbumrungpan - S. Holmboe Dahl 2 - 0  
Bi.Ji. He - F. Deprez 2 - 0  
C. Birch - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
C.Hs. Lee - N. Voytsekh 2 - 0  
G. Mahulette - T. Lad 2 - 0  
J. Finne-Ipsen - C. Hantz 2 - 0  
K. Polikarpova - N. Koch Rohde 1 - 2  
K. Tomalova - G. Saar 2 - 0  
L. Heim - M. Poulsen 0 - 2  
L. Zetchiri - N. Vainio 0 - 2  
M. Blichfeldt - O. Konon    
M. Mitsova - N. Perminova 0 - 2  
S. Jaquet - M. Ulitina 2 - 1  
S. Priskila - N. Jindapon 1 - 2  
S.R. Gadde - S. De Visch Eijbergen 2 - 0  
V. Slobodjanuk - B. Corrales 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jadran Split 8 - 7  
Partizan Belgrád - Vojvodina 12 - 3  
Primorje Rijeka - Budvanszka Rivijera Budva 14 - 3  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Debrecen 14 - 12  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd 8 - 9  
FTC - Miskolc 12 - 4  
Tatabánya - UVSE 11 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Torino 10 - 12  
Canottieri Napoli - Acquachiara 11 - 13  
Ortigia - Posillipo Napoli 7 - 12  
Quinto - SM Verona 7 - 16  
Savona - Lazio 10 - 6

 

2016.11.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 20 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. John's - Utica 3 - 3  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - JYP 3 - 2  
Eisbären Berlin - Frölunda 1 - 6  
Kalpa - Fribourg 1 - 1  
Liberec - Vítkovice 1 - 0  
Linköping - HIFK 1 - 1  
Lugano - Zürich Lions 3 - 2  
SaiPa - Växjö 3 - 2  
Sparta Praha - HV 71 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 3 - 6  
Crimmitschau - Riessersee 2 - 4  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 6 - 4  
Heilbronn - Freiburg 6 - 1  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 7 - 0  
Rosenheim - Dresden 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Björklöven 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Burany Voronyezs 1 - 3  
Ermak Angarszk - Cselmet Cseljabinszk 1 - 2  
Szarov - Rjazany 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kanada 1 - 5  
Nagy-Britannia - Norvégia 1 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Monaco 57 - 94  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Avtodor Szaratov 96 - 85  
Karsiyaka - Maccabi Rishon 84 - 75  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - PAOK 70 - 75  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Avellino 83 - 84  
Juventus Utena - Iberostar Tenerife 71 - 93  
Strasbourg - Oostende 74 - 64  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Besiktas 78 - 88  
Partizan Belgrád - Zielona Gora 58 - 56  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 73 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Körmend 79 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Nanterre 69 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Pau Orthez 66 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Pardubice 90 - 108  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foshan - Jilin 76 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Sacramento 106 - 95  
Brooklyn - Chicago 88 - 118  
Cleveland - Houston 128 - 120  
LA Clippers - Phoenix 116 - 98  
Toronto - Denver 105 - 102  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Randers 26 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Fleetwood 2 - 1  
Coventry - Chesterfield 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Sarmiento 1 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Paris SG 1 - 2  
Ludogorec Razgrad - Arsenal 2 - 3  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Dinamo Kijev 1 - 0  
Besiktas - Napoli 1 - 1  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Barcelona 3 - 1  
Mönchengladbach - Celtic 1 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Rosztov 2 - 1  
PSV - Bayern München 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Paysandu 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Jerusalem 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Wiener Neustadt 1 - 1  
Horn - WSG Wattens 2 - 0  
Liefering - Austria Lustenau 3 - 5  
Wacker Innsbruck - BW Linz 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Livingston 0 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Edinburgh City 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - St. Mirren 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - Guijuelo 2 - 2  
Coruxo - Union Mutilvera 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Real Sociedad B 1 - 0  
Zamudio - Real Union Irun 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Basel - U19Paris SG 2 - 3  
U19Ludogorec Razgrad - U19Arsenal 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Dinamo Kijev 1 - 2  
U19Besiktas - U19Napoli 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Barcelona 0 - 2  
U19Mönchengladbach - U19Celtic 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Rosztov 1 - 0  
U19PSV - U19Bayern München 2 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stroitel Minszk - Tiikerit 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Prostejov 0 - 3  
Calcit Ljubljana - LJ Modena 0 - 3  
Himik Juzsnij - Dinamo Krasznodar 2 - 3  
Jedinstvo Brcko - Cannes 0 - 3  
Kohila - Partizan Vizura Belgrád 2 - 3  
Maccabi Haifa - Dabrowa Gornicza 1 - 3  
Marica Plovdiv - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Mincsanka Minszk - Hämeenlinna 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Piacenza 0 - 3  
Latina - Molfetta 3 - 1  
Padova - Vero Monza 3 - 0  
Perugia - Modena 1 - 3  
Ravenna - Trentino 1 - 3  
Revivre Milano - Verona 0 - 3  
Vibo Valentia - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - M. Fu (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
J. Trump - A. Carter (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Allen - R. Walden (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Selby - A. McGill (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Strandfoci (Interkontinent. Kupa,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Brazília 1 - 11  
Tahiti - Lengyelország 5 - 4  
Strandfoci (Interkontinent. Kupa,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Egyiptom 10 - 6  
USA - Irán 2 - 6  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - E. Corrie 2 - 0  
B. Baker - T. Van Rijthoven 2 - 0  
D. Kudla - T. Paul 2 - 0  
J. De Loore - B. Fratangelo 0 - 2  
L. Broady - J.C. Aragone 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - A. Ghem    
G. Elias - G. Clezar 1 - 2  
M. Bourgue - J. Souza 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - I. Karlovic 0 - 2  
M. Baghdatis - G. Dimitrov    
M. Zverev - J. Isner 0 - 2  
N. Almagro - G. Müller 0 - 2  
N. Mahut - M. Klizan 2 - 1  
P-H. Herbert - F. Lopez 0 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Raonic 0 - 2  
P. Kohlschreiber - J. Sock 0 - 2  
R. Gasquet - S. Johnson 2 - 0  
T. Berdych - J. Sousa 2 - 1  
V. Troicki - A. Mannarino 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Cuevas P / Marrero D 2 - 1  
Eysseric J / Lamasine T - Pouille L / Tsonga J 1 - 2  
Lorenzi P / Ramos-Vinolas - Kohlschreiber P / Thiem D 0 - 2  
Martin F / Simon G - Klizan M / Sousa J 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bacsinszky - Shu. Zhang 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Vinci - B. Strycova 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - K. Bertens 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Parra Santonja - Kalashnikova O / Maria T 2 - 0  
Tollaslabda (Bitburger Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yu Hs. Lin 2 - 0  
A. Mendrek - E. Meijs 0 - 2  
A. Pochtarev - J. Koenig 2 - 0  
A. Roovers - Sa. Verma 0 - 2  
D. Grachev - L. Schaenzler 0 - 2  
D. Peng - D. Domke 0 - 2  
E. Heino - W. Gnedt 2 - 0  
F. Roth - C. Lind Thomsen 2 - 0  
G.C. Goh - K. Koljonen 2 - 0  
H. Gerberich - I. Rusev 1 - 2  
H. Hurskainen - J. Castillo 2 - 0  
I.M. Mustofa - Si. Verma 2 - 0  
J. Magee - A. Roj    
K. Bruun - J.H. Hsu 2 - 1  
K. Merrilees - B. Seguin 2 - 0  
K. Phetpradab - G. Anthony 2 - 0  
K. Schaefer - E. Holst 2 - 0  
K.H. Woon - S. Sirant 1 - 2  
L. Wraber - M. Caljouw 1 - 2  
M. Bonny - Si. Wang 0 - 2  
M. Hlinican - J.S. Chiang 2 - 0  
M. Myhre - T. Penty 0 - 2  
M. Westerback - V. Vattanirappel 2 - 0  
N. Vervaeke - M. Poulakowski 1 - 2  
S. Dey - C. Jonatan 0 - 2  
V. Malkov - R. Mann 2 - 0  

 

2016.10.31.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Philadelphia 23 - 23  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cleveland (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tucson - Stockton 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Medvescak Zagreb 7 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Washington 1 - 3  
Chicago - Los Angeles 3 - 0  
Edmonton - Ottawa 0 - 2  
NY Rangers - Tampa Bay 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Västeras 1 - 0  
Vita Hasten - Pantern Malmö 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Molot Perm 2 - 3  
Tver - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Olimpija Ljubljana 73 - 73, h.u. 83 - 87  
Mornar - Crvena zvezda 59 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Dandenong 67 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - MMCITE Brno 74 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nancy 74 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Kymi 92 - 52  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Ashdod 84 - 66  
Hapoel TA - Maccabi TA 83 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Sendai 84 - 69  
Shiga - Ryukyu Okinawa 76 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Dallas 93 - 92  
Memphis - Washington 100 - 100, h.u. 112 - 103  
Oklahoma City - LA Lakers 113 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Galatasaray 72 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Asztana 84 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Odense 28 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Ricoh HK 17 - 26  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - River Plate 2 - 2  
Defensa Justicia - San Martin SJ 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 6 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Sao Paulo 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Nürnberg 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Universidad de Concepcion 1 - 0  
O'Higgins - Palestino 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Esbjerg 6 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Giannina 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Venlo 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - RNK Split 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 0 - 4  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Lod 0 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi Herzliya 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda TA 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. La Equidad 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Wisla Krakkó 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Leon 2 - 2  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Dallas 3 - 0  
Toronto - New York City FC 2 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Oklahoma City - Indy Eleven 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Palermo 2 - 1  
Udinese - Torino 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Avellino 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Tuttocuoio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Südtirol 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Foggia 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Rubin Kazany - Lokomotív Moszkva 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Kapfenberg 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - General Diaz 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Feirense 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - Swansea 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Poli Timisoara 2 - 0  
Viitorul Constanta - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Wil 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Frej Täby 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Häcken 1 - 0  
Göteborg - Elfsborg 2 - 2  
Jönköping Södra - AIK Stockholm 0 - 0  
Örebro - Östersund 1 - 5  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Denizlispor 2 - 1  
Giresunspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Alanyaspor 2 - 1  
Kayserispor - Antalyaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wexford Youths - Drogheda Utd. 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bangoura - R. Opelka 1 - 2  
T. Sandgren - B. Klein 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hiltzik - G. Austin 1 - 2  
D. Köpfer - J.C. Aragone 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - T. Garanganga 2 - 0  
Y. Bhambri - P. Chrysochos 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - M. Arevalo 1 - 2  
E. Struvay - C. Zampieri    
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - S. Robert 2 - 0  
A. Seppi - J. Sousa 0 - 2  
B. Paire - P. Lorenzi 0 - 2  
G. Simon - J. Benneteau 2 - 1  
J-L. Struff - I. Marchenko 2 - 0  
M. Baghdatis - P-H. Mathieu 2 - 0  
P. Carreno-Busta - F. Fognini 2 - 0  
R. Haase - F. Verdasco    
S. Johnson - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Qureshi A - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Halys Q / Mannarino A - Djokovic N / Zimonjic N 2 - 0  
Inglot D / Matkowski M - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,