Tippmix eredmények - 2015. szeptember 28. - október 4.

2015-09-28
Tippmix eredmények - 2015. szeptember 28. - október 4.
2015.10.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 22 - 24  
Atlanta - Houston 48 - 21  
Buffalo - NY Giants 10 - 24  
Chicago - Oakland 22 - 20  
Cincinnati - Kansas City 36 - 21  
Indianapolis - Jacksonville 13 - 13  
Miami - NY Jets 14 - 27  
Tampa Bay - Carolina 23 - 37  
Washington - Philadelphia 23 - 20  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 2 - 6  
Arizona - Houston (21:10) 5 - 3  
Atlanta - St. Louis    
Baltimore - NY Yankees (21:05) 9 - 4  
Chicago WS - Detroit 4 - 3  
Chicago WS - Detroit (21:10) 0 - 6  
Cleveland - Boston 2 - 0  
LA Dodgers - San Diego 2 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 0 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs (21:10) 1 - 3  
Minnesota - Kansas City 1 - 6  
NY Mets - Washington (21:10) 1 - 0  
Philadelphia - Miami (21:05) 7 - 2  
Pittsburgh - Cincinnati 1 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati (21:05) 4 - 0  
Seattle - Oakland 5 - 7  
Seattle - Oakland (21:10) 3 - 2  
Tampa Bay - Toronto 4 - 3  
Tampa Bay - Toronto (21:10) 12 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Huybrechts - B. van de Pas 2 - 1  
M. Smith - G. Price 2 - 1  
M. van Gerwen - K. Brown 2 - 1  
M. Webster - S. Bunting 2 - 1  
P. Wright - D. Chisnall 1 - 2  
W. O'Connor - J. Lewis 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - M-Team 10 - 5  
NST Lappeenranta - Koovee Tampere 12 - 8  
OLS Oulu - Oilers Espoo 2 - 9  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Apoel Nicosia (helyszín: Nikózia) 10 - 3  
Kremlin Bicetre - Georgians Tbilisi 3 - 0  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - FK Nikars Riga (helyszín: Riga) 5 - 2  
Halle-Gooik - Athina'90 8 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Kaos Futsal 3 - 3  
Fabrizio Corigliano - Luparense 6 - 3  
Lazio - Napoli 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 5 - 3  
Karlovy Vary - Zlín 1 - 2  
Liberec - Chomutov 2 - 2  
Litvínov - Trinec 1 - 4  
Mountfield HK - Plzen 2 - 6  
Olomouc - Pardubice 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Herning 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 2 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Jokerit - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Szalavat Julajev Ufa 2 - 3  
Slovan Bratislava - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 2 - 2  
Manglerud - Frisk/Asker 1 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Kaufbeuren 6 - 3  
Crimmitschau - Dresden 2 - 5  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 7 - 3  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 1 - 3  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 1 - 3  
Riessersee - Kassel 2 - 5  
Rosenheim - Bad Nauheim 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 2 - 4  
Hamburg - Eisbären Berlin 3 - 0  
Ingolstadt - Straubing 4 - 3  
Iserlohn - Schwenningen 6 - 2  
Krefeld - München 2 - 3  
Mannheim - Nürnberg 2 - 3  
Wolfsburg - Köln 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 5 - 1  
Fehérvár - Linz 1 - 2  
Salzburg - Villach 1 - 3  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 1 - 3  
Vienna Capitals - Graz 5 - 1  
Znojmo - Olimpija Ljubljana 7 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Västeras 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 3 - 3  
Martin - Poprad 3 - 1  
Nitra - Zilina 1 - 2  
Piestany - Trencin 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Krisztall Szaratov 3 - 2  
Izssztal Izsevszk - Himik Voszkreszenszk 4 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Dizel Penza 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Rjazany 0 - 0  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Sentjur 71 - 69  
Mega Vizura - Partizan Belgrád 76 - 59  
Skopje - Metalac Farmakom 93 - 67  
Sutjeska Niksic - Cedevita Zagreb 68 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Monaco 80 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 62 - 67  
Juventus Utena - Siauliai 72 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayreuth 97 - 77  
Braunschweig - Brose Bamberg 63 - 79  
Giessen - Ludwigsburg 65 - 78  
Ulm - S. Oliver Würzburg 78 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - VL Pesaro 77 - 73  
Capo D'Orlando - Cantu 73 - 65  
Pistoia - Brindisi 85 - 78  
Sassari - Cremona    
Varese - Caserta 51 - 58  
Virtus Bologna - Venezia 69 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Passalacqua Ragusa 52 - 88  
Parma - UR Venezia 45 - 66  
Umbertide - Lucca 37 - 75  
Vigarano - Pallacanestro Torino 41 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - EP Bembibre 55 - 61  
Mann Zaragoza - Azkoitia Azpeitia 92 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Avtodor Szaratov 87 - 84  
Nymburk - Kalev/Cramo 79 - 65  
VEF Riga - Nyizsnyij Novgorod 75 - 87  
Vita Tbiliszi - K.Oktyabr Volgográd 67 - 110  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Indiana (1. mérkőzés) 69 - 75  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vardar Pro Skopje 25 - 30  
Montpellier - Kolding 30 - 25  
Szeged - Barcelona 28 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Schaffhausen 31 - 31  
Motor Zaporozsje - Skjern 31 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Ringköbing 28 - 26  
Sönderjyske - Köbenhavn 29 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - KS Gwardia Opole 33 - 22  
Gornik Zabrze - Kielce 34 - 38  
Kwidzyn - Pogon Szczecin 29 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Csurgó 25 - 22  
Eger - Mezőkövesd 25 - 23  
Vác - Gyöngyös 30 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - MTK 26 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Runar Sandefjord 30 - 31  
Halden - Fyllingen 26 - 29  
Haslum - Kolstad 19 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordstrand - Skrim 15 - 16  
Sola - Halden 18 - 27  
Vag Kristiansand - Oppsal 30 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Lemgo 37 - 27  
Stuttgart - Gummersbach 37 - 37  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Veszprém 21 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Drott 39 - 28  
Hammarby - Ricoh HK 25 - 18  
HIF Karlskrona - Lugi 21 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TP Mazembe - Al-Merrikh 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Fulham 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani AF - Independiente de Mendoza 2 - 0  
Guillermo Brown - Douglas Haig 0 - 0  
Instituto Cordoba - Atl. All Boys 1 - 1  
Villa Dalmine - Estudiantes San Luis 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Olimpo Bahia Blanca 2 - 2  
Godoy Cruz - Atl. Temperley 3 - 0  
Union SF - Colón 0 - 0  
Vélez Sarsfield - Nueva Chicago 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Cercle Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mechelen 1 - 1  
Genk - Standard Liege 3 - 1  
Gent - FC Bruges 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Montana 1 - 0  
Liteksz Lovecs - Levszki Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi Mirim - America MG 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Vasco da Gama 1 - 1  
Cruzeiro - Gremio 0 - 0  
Flamengo - Joinville 2 - 0  
Goiás - Figueirense 2 - 3  
Ponte Preta - Corinthians 2 - 2  
Santos - Fluminense 3 - 1  
Sao Paulo - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 5 - 1  
Leverkusen - Augsburg 1 - 1  
Schalke - 1. FC Köln 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Union Berlin 2 - 1  
Karlsruhe - Freiburg 1 - 1  
RB Leipzig - Nürnberg 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Wehen 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Santiago Wanderers 2 - 0  
Universidad Catolica - Colo Colo 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaca 0 - 1  
Anorthoszisz Famaguszta - Agia Napa 2 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Ermisz Aradippou 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Ceske Budejovice 0 - 0  
Varnsdorf - Frydek Mistek 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Plzen 2 - 4  
Liberec - Bohemians 1905 3 - 1  
Slavia Praha - Dukla Praha 1 - 1  
Sparta Praha - Slovacko 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Skive 1 - 0  
Vejle - Köge 0 - 1  
Vendsyssel - Roskilde 1 - 0  
Vestsjaelland - Helsingor 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 5 - 0  
Bröndby - Esbjerg 1 - 1  
FC Köbenhavn - Viborg 1 - 0  
Midtjylland - Aarhus 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejon - Ulsan 0 - 0  
FC Szöul - Jeonnam 3 - 2  
Gwangju - Suwon 2 - 4  
Jeju - Jeonbuk 3 - 2  
Pohang - Busan I'Park 2 - 0  
Seongnam - Incheon 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Granit Mikasevicsi 1 - 1  
Gomel - Naftan 1 - 4  
Sahtar Szoligorszk - FK Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - JJK Jyväskylä 0 - 1  
PK-35 - EIF 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - HIFK 1 - 0  
Kuopio PS - Jaro 2 - 0  
Lahti - Inter Turku 3 - 1  
Seinäjoen JK - Ilves 2 - 1  
Vaasa PS - Helsinki JK 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - St-Etienne 1 - 0  
Lorient - Bordeaux 3 - 2  
Monaco - Rennes 1 - 1  
Paris SG - Marseille 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Trikala 1963 1 - 2  
Aharnaikosz - Ergotelisz 1 - 2  
Kallithea - Anagenniszi Karditszasz 1 - 0  
Larissza - Paneleusianiakos 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Giannina - Iraklisz 1908 2 - 2  
Kalloni - Veria 0 - 1  
PAOK - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 1 - 2  
AZ Alkmaar - Twente 3 - 1  
De Graafschap - Feyenoord 1 - 2  
Vitesse - Groningen 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 3 - 0  
Rijeka - NK Zagreb 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Delhi 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Gifu - Tokushima 1 - 2  
JEF United Chiba - Ehime 1 - 0  
Jubilo Iwata - Omiya Ardija 2 - 2  
Kitakyushu - Yokohama FC 3 - 1  
Nagasaki - Roasso Kumamoto 1 - 2  
Oita Trinita - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Okayama - Mito 3 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Kyoto 1 - 1  
Tokyo Verdi - Sapporo 0 - 2  
Zwiegen Kanazawa - Tochigi 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 5 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Atl. Huila 3 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Wisla Plock 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 5 - 2  
Gornik Zabrze - Legia Varsó 2 - 2  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granitas Klaipeda - Atlantas Klaipeda 1 - 5  
Siauliai - VMFD Zalgiris 1 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chiapas 2 - 1  
Atlas - Tigres 0 - 1  
Dorados de Sinaloa - Veracruz    
Monterrey - Leon 4 - 0  
Santos Laguna - Dep. Toluca 0 - 0  
UNAM Pumas - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 3 - 1  
New York - Columbus 2 - 1  
Orlando - Montreal 2 - 1  
Portland - Kansas City 0 - 1  
San Jose - Vancouver 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Kisvárda 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Sogndal 1 - 1  
Bryne - Jerv 1 - 2  
Hönefoss - Follo 2 - 1  
Kristiansund - Brann Bergen 0 - 1  
Nest-Sotra - Hödd 3 - 2  
Ranheim - Levanger 3 - 2  
Strömmen - Sandnes Ulf 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sandefjord 2 - 1  
Haugesund - Odd Grenland 1 - 2  
Molde - Tromsö 4 - 0  
Start - Rosenborg 0 - 4  
Viking Stavanger - Lilleström 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Sassuolo 1 - 0  
Fiorentina - Atalanta 3 - 0  
Juventus - Bologna 3 - 1  
Lazio - Frosinone 2 - 0  
Milan - Napoli 0 - 4  
Palermo - Roma 2 - 4  
Sampdoria - Internazionale 1 - 1  
Udinese - Genoa 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Ancona 2 - 1  
Lucchese - Prato 1 - 2  
Lupa Roma - Pistoiese 1 - 2  
Maceratese - Pontedera 2 - 1  
Robur Siena - Rimini 2 - 0  
Santarcangelo - Pisa 2 - 2  
SPAL Ferrara - L'Aquila 2 - 1  
Tuttocuoio - Teramo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Cosenza 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Bajkal Irkutszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Kamaz 4 - 1  
Gazovik Orenburg - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tyumeny 1 - 1  
Tom Tomszk - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Torpedo Armavir - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Toszno - Szokol Szaratov 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szibir Novoszibirszk 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Amkar Perm 3 - 0  
Terek Groznij - Rubin Kazany 2 - 1  
Ufa - FK Krasznodar 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Dep. Santani 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 1 - 2  
Rubio - Cerro Porteno 1 - 2  
San Lorenzo - Sol de America 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Arouca 0 - 0  
Porto - Belenenses 4 - 0  
Sporting CP - Guimaraes 5 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester Utd. 3 - 0  
Everton - Liverpool 1 - 1  
Swansea - Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Targu Mures 1 - 1  
CFR Cluj - Universitatea Craiova 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Valladolid 1 - 1  
Leganes - Albacete 3 - 2  
Mirandes - Girona 1 - 0  
Osasuna - Lugo 4 - 0  
Oviedo - Mallorca 1 - 1  
UE Llagostera - Elche 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Tudelano 0 - 2  
Guijuelo - Cacereno 0 - 0  
Izarra - Atl. Astorga 2 - 0  
Pena Sport - Arandina 1 - 1  
Pontevedra - Coruxo 3 - 1  
Sp. Gijón B - R. Santander 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Gernika 4 - 0  
Fuenlabrada - Leioa 0 - 2  
Getafe B - Talavera 1 - 1  
Mensajero - Real Union Irun 2 - 1  
Socuellamos - La Roda 4 - 2  
Toledo - Ebro 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Reus 3 - 0  
Cornella - Eldense 0 - 1  
Espanyol B - Valencia B 1 - 1  
Hercules - Badalona 2 - 0  
L'Hospitalet - Atl. Baleares 3 - 1  
Llosetense - Xativa 0 - 1  
Olot - Sabadell 1 - 1  
Pobla de Mafumet - Huracan Valencia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Almería B 0 - 0  
Betis B - Real Jaen 2 - 4  
Cartagena - Jumilla 2 - 0  
Granada B - Merida 1 - 1  
La Hoya Lorca - Cadiz 1 - 1  
Marbella - Sevilla B 1 - 1  
Melilla - San Roque de Lepe 1 - 1  
Rec. Huelva - UCAM Murcia 1 - 0  
Villanovense - Linense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 3 - 1  
Atl. Madrid - Real Madrid 1 - 1  
Levante - Villarreal 1 - 0  
Rayo Vallecano - Betis 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 1 - 1  
Schaffhausen - Biel 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 2 - 2  
St. Gallen - Sion 1 - 1  
Young Boys - Grasshoppers 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Degerfors 2 - 1  
Ljungskile - Värnamo 0 - 2  
Mjällby - Varberg 2 - 1  
Östersund - GAIS 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FF Malmö 2 - 1  
Göteborg - Halmstad 1 - 1  
Helsingborg - Elfsborg 2 - 1  
Kalmar - Djurgarden 0 - 3  
Norrköping - Häcken 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Dunajska Streda 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Zavrc 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Krsko Posavlje 5 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Karabukspor 1 - 3  
Altinordu - Elazigspor 1 - 0  
Balikesirspor - Giresunspor 1 - 1  
Sanliurfaspor - Denizlispor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kasimpasa 0 - 0  
Eskisehirspor - Besiktas 1 - 2  
Fenerbahce - Akhisar 2 - 2  
Rizespor - Bursaspor 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Olekszandria 2 - 0  
Goverla Uzsgorod - Kárpáti Lviv 0 - 2  
Volyn Lutszk - Zorya Luganszk 0 - 3  
Vorszkla Poltava - Dinamo Kijev 0 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Atl. River Plate 2 - 3  
Liverpool Montevideo - Sud América 1 - 0  
Montevideo Wanderers - El Tanque Sisley 1 - 0  
Nacional - Defensor 4 - 0  
Plaza Colonia - Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 0 - 1  
Motorsport (Francia verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Francia verseny    
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 16 - 16  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Scarlets 8 - 20  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Tonga 45 - 16  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Olaszország 16 - 9  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 0 - 3  
Törökország - Szerbia 0 - 3  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Pavan S / Bansley H 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - F. Lopez 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Huey T / Kontinen H 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - J. Janowicz    
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - A. van Uytvanck 0 - 2  
A. Cornet - B. Mattek-Sands 0 - 2  
A. Radwanska - C. Vandeweghe    
B. Jovanovski - C. Wozniacki 0 - 2  
C. Suarez Navarro - L. Tsurenko    
D. Cibulkova - J. Jankovic 2 - 1  
D. Gavrilova - I. Falconi 1 - 2  
E. Svitolina - Y. Putintseva 2 - 0  
J. Görges - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
K. Bondarenko - B. Strycova 2 - 0  
M. Barthel - S. Zhang 2 - 0  
M. Puig - Z. Diyas    
S. Errani - P. Kvitova 2 - 0  
S. Halep - L. Arruabarrena-Vecino    
S. Stephens - Ka. Pliskova 2 - 0  
S. Zheng - C. Garcia 0 - 2  
T. Pironkova - M. Duque Marino 0 - 2  
Xin. Han - F. Pennetta 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Strycova B - Liang C / Wang Y 1 - 2  
Dabrowski G / Rosolska A - Medina G./Parra Santonja 2 - 1  
Goerges J / Pliskova K - Kops-Jones R / Spears A 2 - 1  
Kuznetsova S / Stosur S - Kichenok / Kichenok 1 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - M. Berrer 2 - 0  
D. Istomin - Zh. Zhang 2 - 1  
S. Bolelli - An. Kuznetsov 2 - 0  
Y. Bai - J. Millman 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Marach O - Bellucci T / Haider-Maurer A 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - M. Cilic 2 - 1  
T. Berdych - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M / Venus M - Erlich J / Fleming C 0 - 2  
Guccione C / SA A - Erlich J / Fleming C 1 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - H. Moriya 2 - 0  
M. Ebden - G. Soeda 2 - 1  
M. Youzhny - P-H. Herbert 2 - 0  
N. Mahut - A. Krajicek 0 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sitak A - Johnson S / Querrey S 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Mustofa - H.I. Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
X. Liang - Ji H. Sung 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - BVSC 11 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Allakhverdiev - A. Broner 0 - 1  
L.M. Matthysse - V. Postol 0 - 1  
     

 

2015.10.03.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Hawthorn 61 - 107  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 5 - 21  
Atlanta - St. Louis 4 - 0  
Chicago WS - Detroit 2 - 1  
Cleveland - Boston 8 - 2  
LA Dodgers - San Diego 6 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs 1 - 6  
Minnesota - Kansas City 1 - 3  
Minnesota - Kansas City (19:05) 1 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 6 - 4  
San Francisco - Colorado 3 - 9  
San Francisco - Colorado (22:05) 3 - 2  
Seattle - Oakland 2 - 4  
Tampa Bay - Toronto 4 - 8  
Texas - LA Angels 1 - 2  
Texas - LA Angels (19:05) 10 - 11  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Viikingit Helsinki 4 - 16  
OLS Oulu - Indians Espoo 5 - 7  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Dobovec (Helyszín: Szlovénia) 6 - 1  
Centar Sarajevo - Grand Pro Várna 5 - 6  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Pescara 0 - 11  
Lokomotív Harkiv - Targu Mures (Helyszín: Marosvásárhely) 5 - 3  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eindhoven - Slov-Matic Bratislava (Helyszín: Pozsony) 1 - 8  
Sievi - Zelezarec Skopje 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Elche 3 - 2  
Inter Movistar - Magna Navarra 6 - 5  
Murcia - Peniscola 5 - 2  
Ribera Navarra - Jumilla 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Kadan 3 - 1  
Jihlava - Slavia Trebic 2 - 1  
Litomerice - Slavia Praha 2 - 6  
Motor Ceske Budejovice - Most 3 - 2  
Salith Sumperk - Benatky nad Jizerou 2 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 2 - 2  
Zubr Prerov - Kladno 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Aalborg 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 1 - 1  
Jukurit - Kokkolan Hermes 2 - 4  
JYP-Akatemia - Roki 5 - 3  
Kajaanin Hokki - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
Keupa - Leki 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Turku PS 1 - 4  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 5 - 3  
Ilves - Lukko 4 - 1  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 4  
Kärpät - HIFK 2 - 2  
SaiPa - JYP 5 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux GHC - Epinal 1 - 1  
Brest - Briancon 5 - 2  
Chamonix - Angers 0 - 3  
Gap - Strasbourg 2 - 2  
Grenoble - Amiens 7 - 4  
Lyon - Rouen 1 - 8  
Morzine-Avoriaz - Dijon 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Avangard Omszk 4 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Szocsi - Vityaz Podolszk 5 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barisz Asztana 2 - 0  
Traktor Cseljabinszk - SZKA Szentpétervár 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - HSC Csíkszereda 7 - 2  
FTC - Brassó 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 5 - 0  
Stjernen - Valerenga 2 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Fassa 4 - 3  
Renon/Ritten - Valpellice 5 - 0  
Val Pusteria - Cortina 3 - 5  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ajoie 2 - 6  
Langenthal - GCK Lions 7 - 3  
Olten - Thurgau 4 - 3  
Visp - Red Ice Martigny 7 - 7  
Winterthur - Rapperswil 6 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kloten 2 - 1  
Biel - Lausanne 0 - 2  
Langnau Tigers - Ambri 4 - 2  
Lugano - Fribourg 4 - 1  
Servette - Davos 2 - 4  
Zug - Zürich Lions 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 3 - 0  
Asplöven - Mora 3 - 1  
Björklöven - AIK 3 - 1  
Karlskoga - Oskarshamn 2 - 3  
Leksand - Sundsvall 6 - 3  
Timra - Vita Hasten 2 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 3 - 0  
Frölunda - Skelleftea 6 - 2  
Färjestad - MODO 3 - 3  
HV 71 - Linköping 1 - 2  
Karlskrona - Växjö 2 - 4  
Rögle - Brynäs 3 - 3  
Örebro - Lulea 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarjarka Karaganda 1 - 3  
Neftjanik Almetyevszk - Kazzink-Torpedo 3 - 2  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost 83 - 62  
Krka Novo Mesto - Zadar 77 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Chalon sur Saone 75 - 73  
Dijon - Orleans 87 - 68  
Le Mans - Paris Levallois 65 - 59  
Pau Orthez - Reims 75 - 66  
Strasbourg - Adecco ASVEL 77 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Nantes Reze 54 - 79  
Calais - Union Hainaut 51 - 71  
Lattes Montpellier - Cavigal Nice 68 - 73  
Mondeville - Flammes Carolo Ardennes 76 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Pasvalys 73 - 78  
Rudupis Prienai - Zalgiris Kaunas 70 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE 79 - 79  
Atomerőmű - Kaposvár 91 - 48  
Nyíregyháza - MAFC 95 - 91  
Sopron - Pécs 90 - 68  
Szolnok - Jászberény 81 - 62  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PEAC-Pécs 68 - 65  
PINNK-Pécs - ZTE 68 - 65  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Telekom Bonn 91 - 89  
Mitteldeutscher - Hagen 72 - 79  
Tübingen - Göttingen 98 - 56  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GEAS San Giovanni - Orvieto 61 - 58  
San Martino di Lupari - Dike Napoli 60 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi Icg Software - Girona 51 - 66  
CREF Madrid - Conquero 69 - 72  
Gran Canaria - Gipuzkoa Upv 48 - 75  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 67 - 56  
Zamarat - Universitario De Ferrol 70 - 53  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Barcelona 62 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 94 - 102  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Paris SG 30 - 40  
Celje - Wisla Plock 25 - 28  
Kiel - Flensburg 27 - 23  
RK Zagreb - Veszprém 20 - 21  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Tatran Presov 37 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Elverum 22 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skive 30 - 19  
Mors - Ribe-Esbjerg 28 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Esbjerg 23 - 23  
Viborg - Midtjylland 19 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPR Legionowo - Chrobry Glogow 28 - 22  
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin 31 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - PLER 25 - 21  
Orosháza - Tatabánya 21 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 20 - 20  
Siófok - FTC 24 - 26  
Érd - Debrecen 32 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Burgdorf-Hannover 27 - 30  
Hamburg - Eisenach 37 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Huesca 21 - 21  
Granollers - Benidorm 38 - 24  
Teucro - Puerto Sagunto 31 - 29  
Villa de Aranda - Ciudad Encantada 32 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Gossau 24 - 22  
Bern - Winterthur 20 - 20  
Kriens - St. Gallen 32 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Hellton - Heid 26 - 17  
Kristianstad HK - Vasterasirsta 19 - 28  
Skuru - Höör 24 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Al-Hilal (SUD) 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Swindon 1 - 0  
Burton - Southend 1 - 0  
Colchester - Bury 0 - 1  
Coventry - Shrewsbury 3 - 0  
Crewe - Chesterfield 1 - 2  
Doncaster - Barnsley 2 - 1  
Gillingham - Oldham 3 - 3  
Peterborough - Millwall 5 - 3  
Port Vale - Sheffield Utd. 2 - 1  
Rochdale - Bradford 1 - 3  
Scunthorpe - Fleetwood 1 - 0  
Wigan - Walsall 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Oxford Utd. 1 - 3  
Dag & Red - Mansfield 3 - 4  
Hartlepool - Luton 1 - 4  
Leyton - Notts County 3 - 1  
Morecambe - Bristol Rovers 3 - 4  
Newport - Exeter 1 - 1  
Plymouth - Crawley 2 - 1  
Portsmouth - Yeovil 0 - 0  
Stevenage - Carlisle 0 - 1  
Wimbledon - Barnet 2 - 0  
Wycombe - Northampton 2 - 3  
York - Cambridge Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Ipswich 2 - 0  
Brighton - Cardiff 1 - 1  
Bristol City - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Derby County - Brentford 2 - 0  
Leeds - Birmingham 0 - 2  
Nottingham - Hull City 0 - 1  
QPR - Bolton 4 - 3  
Reading - Middlesbrough 2 - 0  
Sheffield Wed. - Preston 3 - 1  
Wolverhampton - Huddersfield 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Barrow 1 - 0  
Chester - Wrexham 3 - 2  
Eastleigh - Braintree 0 - 2  
Gateshead - Dover 2 - 3  
Grimsby - Forest Green 1 - 1  
Halifax - Cheltenham 1 - 7  
Kidderminster - Welling Utd. 0 - 1  
Macclesfield - Boreham 0 - 0  
Torquay - Aldershot 0 - 2  
Tranmere - Bromley 4 - 0  
Woking - Southport 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Gualeguaychu 2 - 1  
Gimnasia Mendoza - Atl. Los Andes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Rafaela 1 - 1  
Belgrano de Cordoba - Defensa Justicia 1 - 0  
Quilmes - San Martin SJ 2 - 0  
Sarmiento - Estudiantes LP 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geel - Deinze 2 - 2  
Heist - Eupen 1 - 5  
Lommel - Dessel 2 - 0  
Tubize - Saint-Gilloise 2 - 1  
Virton - Coxyde 3 - 0  
WS Bruxelles - Lierse 4 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Zulte Waregem 3 - 0  
OH Leuven - Mouscron-Peruwelz 1 - 1  
St. Truiden - Waasland Beveren 1 - 3  
Westerlo - Kortrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 1 - 1  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Paysandu 2 - 1  
Bahia - Vitória 1 - 3  
BOA - CRB 1 - 3  
Criciuma - Parana 0 - 0  
Macae - ABC 3 - 1  
Oeste - Nautico 2 - 0  
Sampaio Correa - Botafogo 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Bremen 1 - 0  
Hertha BSC - Hamburg 3 - 0  
Hoffenheim - VfB Stuttgart 2 - 2  
Ingolstadt - E. Frankfurt 2 - 0  
Mönchengladbach - Wolfsburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Bochum 0 - 5  
St. Pauli - Sandhausen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Münster 0 - 0  
Bremen Amatőr - Mainz Amatőr 2 - 1  
Fortuna Köln - Würzburg 0 - 3  
Hallescher FC - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Osnabrück - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 1  
Rostock - Dynamo Dresden 1 - 3  
Stuttgarter Kickers - Sonnenhof Grossaspach 0 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - O'Higgins 1 - 0  
San Marcos de Arica - Huachipato 2 - 0  
Universidad de Chile - Union Espanola 1 - 1  
Universidad de Concepcion - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Arisz Limasszol 2 - 1  
NEA Szalamina - Pafosz 1 - 1  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Opava 2 - 2  
Olomouc B - Vysehrad 0 - 0  
Pardubice - Znojmo 1 - 1  
Sokolov - Karvina 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Teplice 0 - 4  
Mladá Boleslav - Pribram 4 - 0  
Zlín - Jablonec 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Fredericia 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Hobro 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Nyeman Grodno - Vityebszk 0 - 1  
Slavia Mozír - Szluck 1 - 6  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kemi Kings - Oulu 0 - 0  
Turku PS - VIFK 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Toulouse 2 - 2  
Angers - Bastia 1 - 0  
Lyon - Reims 1 - 0  
Nice - Nantes    
Troyes - Guingamp 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zakinthosz - Olympiakosz Volosz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Panioniosz 1 - 5  
Panthrakikosz - Levadiakosz 1 - 3  
Xanthi - Panathinaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Utrecht 1 - 0  
Nijmegen - ADO Den Haag 4 - 1  
Roda - Cambuur 1 - 1  
Willem II - Zwolle 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 2 - 2  
Osijek - RNK Split 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Atl. Kolkata 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Breidablik 0 - 2  
Fylkir - FH 3 - 2  
Keflavík - Leiknir Reykjavik 3 - 2  
KR - Vikingur Reykjavik 5 - 2  
Valur - Stjarnan 1 - 2  
ÍBV - ÍA Akranes 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 1 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 5 - 2  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmone 1 - 4  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA 1 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi Haifa 0 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Akko 5 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Nagoya GE 3 - 1  
Kofu - Albirex Niigata 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Shimizu SP 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 0 - 1  
Shonan Bellmare - Yamagata 0 - 1  
Urawa RD - Sagan Tosu 1 - 1  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 1 - 3  
Vissel Kobe - Kashima A. 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente Medellin 4 - 2  
Dep. La Equidad - Once Caldas 1 - 2  
Dep. Tolima - Cortulua 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Katowice 0 - 3  
Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz 0 - 2  
GKS Belchatow - Pogon Siedlce 0 - 0  
Rozwoj Katowice - Zaglebie Sosnowiec 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Kluczbork 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 0  
Piast Gliwice - Wisla Krakkó 1 - 0  
TBB Nieciecza - Gornik Leczna 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Spartaks Jurmala 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Spyris Kaunas 1 - 0  
Trakai - Suduva Marijampole 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Tijuana 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York City FC 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - MTK 1 - 1  
Debrecen - Újpest 1 - 1  
Diósgyőr - Haladás 1 - 1  
FTC - Honvéd 2 - 1  
Vasas - Paks 1 - 2  
Videoton - Puskás Akadémia 3 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Csákvár 4 - 1  
Budaörs - Soroksár 2 - 1  
Dunaújváros - Szeged 1 - 0  
Siófok - Sopron 0 - 2  
Szigetszentmiklós - Ajka 2 - 0  
Vác - Gyirmót 0 - 1  
ZTE - Szolnok 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Stabaek 1 - 4  
Sarpsborg - Strömsgodset 1 - 6  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Torino 2 - 1  
Chievo - Verona 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Vicenza 1 - 4  
Brescia - Modena 2 - 2  
Cesena - Livorno 1 - 0  
Como - Ascoli 0 - 4  
Entella - Vercelli 1 - 0  
Lanciano - Spezia 0 - 0  
Latina - Bari 1 - 2  
Pescara - Cagliari 1 - 0  
Ternana - Novara 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Lupa Castelli Romani 2 - 0  
Ischia - Akragas 0 - 1  
Juve Stabia - Casertana 1 - 2  
Lecce - Catania 0 - 0  
Matera - Foggia 1 - 1  
Melfi - Benevento 3 - 0  
Monopoli - Martina Franca 1 - 0  
Paganese - Messina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Albinoleffe 2 - 1  
Bassano - Cuneo 2 - 0  
Cremonese - Feralpisalo 0 - 1  
Giana Erminio - Pro Piacenza 1 - 2  
Mantova - Reggiana 0 - 2  
Padova - Südtirol 0 - 2  
Pavia - Cittadella 1 - 2  
Pro Patria - Pordenone 1 - 4  
Renate - Lumezzane 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Anzsi Mahacskala 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rosztov 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 1 - 2  
Grödig - Sturm Graz 3 - 0  
Mattersburg - Admira Wacker 0 - 4  
Wolfsberg - Ried 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Feirense 1 - 1  
Benfica B - Mafra 1 - 2  
Braga B - Portimonense 2 - 3  
Famalicao - Sporting CP B 1 - 1  
Freamunde - Aves 1 - 2  
Guimaraes B - Chaves 0 - 3  
Leixoes - Gil Vicente 2 - 1  
Olhanense - Porto B 0 - 2  
Oriental de Lisboa - Farense 1 - 3  
Penafiel - Viseu 0 - 0  
Santa Clara - Covilha 2 - 2  
Varzim - Uniao Oliveirense 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Marítimo 1 - 0  
Pacos Ferreira - Nacional Madeira 3 - 1  
Rio Ave - Boavista 1 - 0  
Tondela - Moreirense 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Stoke 0 - 1  
Bournemouth - Watford 1 - 1  
Chelsea - Southampton 1 - 3  
Crystal Palace - West Bromwich 2 - 0  
Manchester City - Newcastle 6 - 1  
Norwich - Leicester 1 - 2  
Sunderland - West Ham 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 0 - 1  
Municipal Studentesc Iasi - Steaua Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 1 - 5  
Dundee - Motherwell 2 - 1  
Hearts - Kilmarnock 1 - 1  
Partick Thistle - Dundee Utd. 3 - 0  
Ross County - Inverness CT 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Livingston 2 - 1  
Queen of South - Hibernian 0 - 3  
Raith Rovers - Greenock Morton 2 - 1  
Rangers - Falkirk 3 - 1  
St. Mirren - Alloa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Tenerife 2 - 2  
Cordoba - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Gimnastic - Alcorcon 0 - 2  
Numancia - Ponferradina 1 - 0  
Zaragoza - Alavés 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - UD Logrones 0 - 3  
Cultural Leonesa - Lealtad 2 - 1  
Somozas - Ferrol 0 - 1  
Valladolid B - Compostela 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Sociedad B 3 - 3  
Arenas de Getxo - Majadahonda 2 - 1  
CD Guadalajara - Portugalete 2 - 1  
Sestao River - Real Madrid B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Barcelona B 0 - 0  
Villarreal B - Lleida 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Linares 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Sp. Gijón 1 - 2  
Granada - Deportivo 1 - 1  
Las Palmas - Eibar 0 - 2  
Malaga - Real Sociedad 3 - 1  
Sevilla - Barcelona 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Le Mont Lausanne 2 - 2  
Lausanne - Winterthur 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lugano 2 - 2  
Vaduz - Thun 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Assyriska 2 - 3  
Utsikten - AFC Utd. Väsby 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Gefle 2 - 1  
Örebro - Falkenberg 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Vozdovac 0 - 0  
Mladost Lucani - Radnik Surdulica 0 - 0  
Novi Pazar - Radnicki Nis 1 - 0  
RAD Belgrád - Borac 2 - 3  
Spartak Zlatibor Voda - Crvena zvezda 2 - 3  
Vojvodina - OFK Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Ruzomberok 0 - 1  
Trencin - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Trnava - Myjava 2 - 1  
Zilina - Podbrezova 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Celje 1 - 1  
Maribor - Koper 4 - 0  
Rudar Velenje - Domzale 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Alanyaspor 2 - 2  
Kayseri Erciyesspor - Adanaspor 0 - 3  
Malatyaspor - Göztepe Izmír 1 - 3  
Samsunspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Osmanlispor 2 - 1  
Genclerbirligi - Kayserispor 2 - 0  
Istanbul Basaksehir - Galatasaray 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalist Harkiv - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 1  
Metalurg Zaporizzsja - Olimpik Doneck 0 - 3  
Sahtar Doneck - Csernomorec Odessza 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Racing Montevideo 0 - 0  
Danubio - Penarol 0 - 1  
Villa Teresa - Fenix Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Connah's Quay 1 - 1  
Haverfordwest - Carmarthen 0 - 0  
Llandudno FC - Airbus 1 - 0  
Newtown - Bala Town 2 - 3  
Rhyl - Port Talbot 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 2 - 4  
Carrick - Portadown 0 - 1  
Cliftonville - Linfield 3 - 3  
Coleraine - Warrenpoint 2 - 0  
Glenavon - Dungannon 3 - 1  
Glentoran - Ballinamallard Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 1 - 0  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 1 - 0  
Sillamae Kalev - Trans Narva 2 - 0  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Cardiff 36 - 31  
Leinster - Newport Dragons 37 - 13  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 13 - 33  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Skócia 34 - 16  
Szamoa - Japán 5 - 26  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Törökország 3 - 0  
Oroszország - Szerbia 3 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mehta - I. Glover 6 - 1  
B. Woollaston - L. Fernandez 6 - 3  
J. Higgins - A. Hugill 6 - 1  
J. Perry - M. Wasley 6 - 1  
J. Trump - M. Wild 0 - 6  
Jam. Jones - T. Thirapongpaiboon 6 - 4  
K. Doherty - V. Calabrese 6 - 3  
K. Maflin - J. O'Connor 6 - 2  
M. Davis - L. Walker 5 - 6  
M. Dunn - M. Mann 6 - 3  
R. Lawler - J. White 6 - 3  
R. Williams - J. Walker 6 - 2  
S. Carrington - Z. Xintong 0 - 6  
Y. Delu - C. Melling 6 - 1  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bednarczuk/Seixas De Fr. 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - B. Becker 2 - 1  
N. Kyrgios - F. Lopez 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Cermak F / Stepanek R 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - J. Janowicz    
J-L. Struff - K. De Schepper    
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - C. Dellacqua 2 - 0  
C. Giorgi - T. Bacsinszky 1 - 2  
C. Witthöft - S. Kuznetsova 0 - 2  
K. Mladenovic - M. Keys 0 - 2  
Qia. Wang - V. Lepchenko 2 - 1  
T. Pereira - A. Dulgheru 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Groenefeld A- - HAN X / Yang Z 2 - 0  
Errani S / Pennetta F - Jurak D / Rodionova AR 2 - 0  
Husarova J / Olaru R - Kudryavtseva/Pavlyuchenk. 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - Y. He 2 - 0  
D. Istomin - L. Saville 2 - 0  
J. Duckworth - J. Millman 0 - 2  
L. Pouille - Y. Bai 0 - 2  
M. Berrer - A. Zverev 2 - 0  
M. Donati - An. Kuznetsov 0 - 2  
S. Bolelli - D. Djokovic 2 - 0  
Zh. Zhang - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - Y. Putintseva    
B. Jovanovski - L. Davis 2 - 0  
C. McHale - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
H. Watson - K. Bondarenko 0 - 2  
I. Falconi - Y. Shvedova 2 - 1  
L. Hradecka - B. Mattek-Sands 1 - 2  
L. Hradecka - M. Doi 2 - 0  
M. Linette - M. Duque Marino 0 - 2  
M. Puig - Yaf. Wang 2 - 0  
M. Rybarikova - B. Jovanovski 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hibino - D. Vekic 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dushevina V / Siniakova K - Gasparyan M / Panova A 1 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - M. Przysiezny 2 - 0  
H. Ehara - P-H. Herbert 1 - 2  
H. Moriya - Y. Sugita 2 - 1  
M. Youzhny - J. Nieminen 2 - 0  
N. Basilashvili - M. Ebden 0 - 2  
N. Mahut - T. Chen 2 - 1  
S. Sekiguchi - A. Krajicek 0 - 2  
T. Niki - G. Soeda 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - G. Muguruza Blanco    
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Begu I-C / Niculescu M 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.I. Lee - D.H. Rumbaka 2 - 0  
I.M. Mustofa - H.J. Jeon 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - X. Liang 1 - 2  
Sun Yu - Ji H. Sung 0 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Brescia 14 - 6  
Marseille - Szolnok 6 - 7  
Nagyvárad - OSC 7 - 9  
Primorje Rijeka - Hannover 19 - 6  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szeged 11 - 10  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Tatabánya 11 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Debrecen 4 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Ortigia 10 - 8  
Roma - SM Verona 9 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V.E. Ramirez - O. McKenzie    

 

2015.10.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Baltimore 20 - 20  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 8 - 6  
Atlanta - Washington 0 - 3  
Chicago WS - Kansas City 4 - 6  
Cleveland - Minnesota 2 - 4  
NY Yankees - Boston 4 - 1  
San Diego - Milwaukee 3 - 1  
Tampa Bay - Miami 4 - 1  
Texas - LA Angels 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Tapanilan Erä 7 - 10  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apoel Nicosia - Kremlin Bicetre 3 - 4  
Georgians Tbilisi - Jugra 2 - 13  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athina'90 - Chrudim 0 - 6  
FK Nikars Riga - Halle-Gooik 6 - 4  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baku Utd. - Győr (Helyszín: Győr) 1 - 5  
Nacional Zagreb - Lidselmash Lida 0 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jaen 6 - 1  
Levante - Autos Lobelle Santiago 3 - 2  
Manacor - Zaragoza 2 - 2  
Uma Antequera - Santa Coloma 6 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Karlovy Vary 0 - 2  
Litvínov - Mladá Boleslav 2 - 2  
Mountfield HK - Trinec 5 - 3  
Pardubice - Vítkovice 1 - 6  
Plzen - Brno 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 6 - 3  
Herning - SönderjyskE 2 - 2  
Rungsted - Gentofte 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leki - Jokipojat 1 - 2  
Roki - Kiekko-Vantaa 3 - 5  
Sapko - Kokkolan Hermes 3 - 3  
Tuto - JYP-Akatemia 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kookoo 3 - 0  
Kalpa - Lukko 0 - 2  
Tappara - Hämeenlinna 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 1  
Slovan Bratislava - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - HSC Csíkszereda 4 - 0  
Dunaújváros - FTC 3 - 2  
Fehérvár - Brassó 4 - 3  
MAC Budapest - Diósgyőr 0 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 4 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee 5 - 6  
Dresden - Freiburg 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Rosenheim 5 - 2  
Kassel - Heilbronn 6 - 4  
Kaufbeuren - Crimmitschau 4 - 1  
Lausitzer Füchse - Bremerhaven 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hamburg 4 - 1  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 2 - 1  
Köln - Mannheim 5 - 2  
München - Iserlohn 3 - 2  
Nürnberg - Düsseldorf 3 - 0  
Schwenningen - Krefeld 5 - 5  
Straubing - Wolfsburg 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 1 - 4  
Graz - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Klagenfurt - Innsbruck 3 - 1  
Linz - Vienna Capitals 2 - 2  
Salzburg - Fehérvár 6 - 1  
Südtirol Bolzano - Villach 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 1 - 4  
Davos - Langnau Tigers 4 - 2  
Fribourg - Biel 6 - 1  
Kloten - Lugano 1 - 1  
Lausanne - Bern 1 - 4  
Zürich Lions - Servette 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 0 - 1  
Poprad - Piestany 3 - 3  
Skalica - Nitra 3 - 2  
Trencin - Kosice 1 - 1  
Zvolen - Martin 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Rjazany 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Zvezda-VDV Dmitrov - Dinamo Balasiha 3 - 4  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Igokea 67 - 56  
Metalac Farmakom - Partizan Belgrád 67 - 64  
Sentjur - Sutjeska Niksic 71 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Rouen 89 - 67  
Le Havre - Limoges 73 - 78  
Nanterre - Nancy 91 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Toulouse 63 - 58  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Körmend 69 - 83  
Szombathely - Kecskemét 77 - 57  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Oldenburg 82 - 56  
Bremerhaven - Skyliners Frankfurt 59 - 67  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 88 - 60  
Unicaja Malaga - Real Madrid 94 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Randers 25 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Byasen 26 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Magdeburg 27 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Morrazo Cangas 26 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Burnley 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guiseley - Lincoln 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seraing - Antwerpen 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Lokeren 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Figueirense 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Mainz 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - 1860 München 1 - 1  
FSV Frankfurt - Heidenheim 0 - 4  
Kaiserslautern - Düsseldorf 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Magdeburg 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Libertad Asuncion 1 - 1  
Defensor - Lanus 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Trinec 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Olomouc 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - OB Odense 1 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Paris FC 2 - 0  
Clermont - Bourg-Peronnas 3 - 2  
Evian Thonon Gaillard - Lens 2 - 1  
Laval - Creteil 3 - 2  
Le Havre - Niort 0 - 0  
Nancy - Ajaccio 3 - 0  
Nimes - Red Star 93 1 - 1  
Sochaux - Valenciennes 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - CA Bastia 4 - 0  
Chambly - Strasbourg 0 - 2  
Chateauroux - Avranches 1 - 4  
Colmar - Belfort 0 - 2  
Epinal - Dunkerque 3 - 1  
Les Herbiers - Amiens 1 - 3  
Marseille Consolat - Lucon 1 - 2  
Sedan - Beziers 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Montpellier 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panegialiosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Emmen 4 - 0  
Den Bosch - Maastricht 2 - 2  
Dordrecht - Ajax 2 0 - 1  
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2 - 0  
Helmond - RKC Waalwijk 1 - 0  
NAC Breda - Venlo 0 - 1  
Oss - F. Sittard 4 - 0  
PSV 2 - Achilles'29 1 - 1  
Telstar - Eindhoven 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Heerenveen 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolcan Zabki - Chrobry Glogow 1 - 1  
Miedz Legnica - Wigry Suwalki 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Arka Gdynia 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 0 - 3  
Ruch Chorzow - Pogon Szczecin 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Jelgava 1 - 0  
Skonto Riga - Metta/Lu 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Valerenga 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Salernitana 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Austria Klagenfurt 1 - 3  
LASK Linz - Wacker Innsbruck 0 - 1  
Liefering - Kapfenberg 5 - 1  
St. Pölten - Austria Lustenau 0 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Salzburg 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Viitorul Constanta 1 - 0  
Voluntari - Concordia Chiajna 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Getafe 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Hammarby 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Javor Ivanjica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - 1461 Trabzon 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Mersin Idman Yurdu 2 - 2  
Trabzonspor - Konyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bangor City 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Parnu Linnameeskond 4 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Sligo 2 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Longford Town 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - St. Helens 20 - 13  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Ospreys 20 - 9  
Munster - Glasgow Warriors 23 - 21  
Ulster - Benetton Treviso 48 - 7  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Grúzia 43 - 10  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - J. Wattana 6 - 3  
D. Dale - S. Wilson 6 - 2  
D. Poomjaeng - M. Georgiou 6 - 4  
F. O'Brien - H. Yassen 6 - 2  
G. Dott - A. Hicks 6 - 3  
J. Burnett - J. Cahill 6 - 2  
L. Brecel - D. Grace 6 - 1  
L. Hang - C. Steadman 2 - 6  
M. Holt - J. Nicholson 6 - 1  
M. Joyce - H. Akbar 6 - 2  
N. Robertson - K. Johal 6 - 3  
P. Ebdon - Z. Surety 6 - 1  
R. McLeod - D. Wells 1 - 6  
T. Ford - M. Leslie 6 - 1  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Herre.Alepuz/Gav.Covllado    
Nummerdor R / Varenhorst - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Fendrick L / Ross A - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Fendrick L / Ross A - Pavan S / Bansley H 0 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Pavan S / Bansley H 2 - 1  
Meppelink M / Van Iersel - Kessy J / Day E 2 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - M. Kukushkin 2 - 0  
G. Dimitrov - B. Becker 0 - 2  
N. Kyrgios - I. Karlovic 2 - 0  
V. Pospisil - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sitak A - Huey T / Kontinen H 1 - 2  
Butorac E / Lipsky S - Cermak F / Stepanek R 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - J. Janowicz    
I. Marchenko - P-H. Mathieu    
S. Stakhovsky - J-L. Struff    
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - M. Puig 0 - 2  
A. Tomljanovic - C. Liang 2 - 0  
C. McHale - Y-Y. Duan 2 - 1  
E. Vesnina - L. Davis 1 - 2  
F. Liu - Y. Putintseva 1 - 2  
H. Watson - S-W. Hsieh 2 - 0  
I. Falconi - A. Kudryavtseva 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Hantuchova 2 - 0  
M. Linette - J. Gajdosova 2 - 0  
P.M. Tig - B. Mattek-Sands 0 - 2  
Y-F. Xu - M. Duque Marino 0 - 2  
Y. Shvedova - D. Kovinic 2 - 1  
Yaf. Wang - Babos T. 2 - 1  
Zh. Yang - K. Bondarenko 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - M. Cilic 0 - 2  
T. Berdych - J. Vesely 2 - 0  
T. Robredo - S. Bolelli 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Lindstedt R - Guccione C / SA A 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jovanovski - N. Hibino 0 - 2  
E. Rodina - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dushevina V / Siniakova K - Bychkova E / Voegele S 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - A. Kerber 2 - 0  
V. Williams - R. Vinci 2 - 1  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - H.J. Jeon 0 - 2  
D.H. Rumbaka - S.d. Kuncoro 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - H.I. Lee 0 - 2  
W.H. Son - I.M. Mustofa 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - Sun Yu 0 - 2  
J.Y. Tee - Ji H. Sung 0 - 2  
R. Intanon - S. Sato 2 - 1  
X. Liang - C. Pornpawee 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pallanuoto Trieste - Posillipo Napoli 4 - 9  

 

2015.10.01.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 3 - 1  
Atlanta - Washington 2 - 0  
Baltimore - Toronto 8 - 1  
Chicago WS - Kansas City 3 - 5  
Cincinnati - Chicago Cubs 3 - 10  
Cincinnati - Chicago Cubs(18:35) 3 - 5  
Cleveland - Minnesota 10 - 2  
LA Angels - Oakland 7 - 8  
NY Yankees - Boston 5 - 9  
Philadelphia - NY Mets 7 - 5  
Philadelphia - NY Mets (18:05) 3 - 0  
San Diego - Milwaukee 0 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 5 - 0  
Seattle - Houston 6 - 7  
Tampa Bay - Miami 6 - 4  
Texas - Detroit 6 - 2  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apoel Nicosia - Georgians Tbilisi 1 - 5  
Jugra - Kremlin Bicetre 5 - 0  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Centar Sarajevo 5 - 2  
Grand Pro Várna - Benfica 2 - 9  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Lokomotív Harkiv 5 - 1  
Targu Mures - Hamburg 9 - 1  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slov-Matic Bratislava - Sievi 6 - 1  
Zelezarec Skopje - Eindhoven 6 - 3  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Halle-Gooik 2 - 4  
FK Nikars Riga - Athina'90 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Frederikshavn 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 2 - 2  
Lahti Pelicans - Ilves 1 - 2  
Turku PS - SaiPa 0 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barsz Kazany 1 - 0  
Amur Habarovszk - Lada Toljatti 3 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
CSZKA Moszkva - Barisz Asztana 3 - 3  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 3 - 3  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Minszk 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 2 - 1  
Kongsvinger - Stjernen 3 - 8  
Lorenskog - Manglerud 1 - 2  
Valerenga - Lillehammer 4 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 1 - 6  
Cortina - Gherdeina/Gröden 2 - 6  
Fassa - Vipiteno/Sterzing 1 - 0  
Valpellice - Val Pusteria 1 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Karlskoga 1 - 3  
Sundsvall - Asplöven 2 - 2  
Västeras - Mora 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Brynäs 3 - 3  
Malmö - Färjestad 2 - 3  
MODO - HV 71 5 - 0  
Rögle - Djurgarden 1 - 2  
Växjö - Frölunda 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Kazzink-Torpedo 1 - 2  
Burany Voronyezs - VMF-Karelija 0 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Zvezda Csehov - Tver 1 - 4  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Krka Novo Mesto 81 - 65  
Crvena zvezda - Mega Vizura 76 - 70  
Olimpija Ljubljana - Skopje 91 - 76  
Zadar - Cibona Zagreb 62 - 53  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Villeneuve d'Ascq Lille 69 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 64 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm 74 - 54  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Breszt Meskov 27 - 33  
Vojvodina - Porto 23 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Silkeborg 23 - 21  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Esbjerg 24 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Montpellier 25 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad - Kristianstad 30 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Eslöv 24 - 22  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Fluminense 1 - 1  
Palmeiras - Internacional 3 - 2  
Vasco da Gama - Sao Paulo 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Erfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Universidad de Concepcion 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasilia DF - Atlético PR 0 - 0  
Huracan - Sport Recife 3 - 0  
LDU Quito - River Plate 1 - 0  
Olimpia Asuncion - Independiente 0 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Fenerbahce 2 - 2  
Molde - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Sion 1 - 1  
Rubin Kazany - Bordeaux 0 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Gabala 2 - 1  
PAOK - Dortmund 1 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Midtjylland 1 - 3  
Legia Varsó - Napoli 0 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Rapid Wien 0 - 1  
Villarreal - Plzen 1 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Groningen 1 - 0  
Marseille - Liberec 0 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - St-Etienne 3 - 2  
Rosenborg - Dnipro 0 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sporting CP 1 - 1  
Lokomotív Moszkva - Skenderbeu 2 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lech Poznan 2 - 0  
Belenenses - Fiorentina 0 - 4  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Qarabag - Anderlecht 1 - 0  
Monaco - Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Aszterasz Tripolisz 4 - 0  
Sparta Praha - APOEL Nicosia 2 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Partizan Belgrád 1 - 3  
AZ Alkmaar - Ath. Bilbao 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Mikkeli MP 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Helsinki JK 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Atlas 1 - 1  
M. Morelia - UNAM Pumas 2 - 2  
Tigres - Puebla 0 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Kansas City 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Viljandi Tulevik 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Huddersfield 32 - 8  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Fidzsi-szigetek 23 - 13  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 41 - 18  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 3 - 1  
Oroszország - Olaszország 3 - 1  
Szerbia - Belgium (Helyszín: Belgium) 3 - 1  
Törökország - Németország 3 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - L. Simmonds 6 - 0  
A. Hamilton - J. Cope 2 - 6  
B. Hawkins - Rh. Clark 6 - 0  
D.B. Gilbert - B. Pinches 6 - 2  
G. Wilson - O. Lines 3 - 6  
J. Lisowski - H. Vafaei 6 - 3  
J. Robertson - L. Ning 6 - 1  
M. Fu - P.S. Davison 6 - 2  
M. Stevens - F. Patrick 6 - 0  
R. Day - A. Zhang 6 - 1  
R. Hull - S. O'Sullivan 3 - 6  
R. Milkins - D. Hill 4 - 6  
S. Maguire - N. Saengkham 2 - 6  
S. Murphy - L. Chenwei 6 - 2  
X. Guodong - J. Weston 6 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
H. Alepuz/G. Collado - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Fendrick L / Ross A - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Kessy J / Day E - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Meppelink M / Van Iersel 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - R. Stepanek 2 - 0  
G. Dimitrov - J. Sousa 2 - 1  
M. Kukushkin - R. Albot 2 - 0  
M. Zverev - F. Lopez 0 - 2  
V. Pospisil - M. Baghdatis 2 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Petzschner P - Huey T / Kontinen H 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Junaid R / Marray J 2 - 0  
Oswald P / Shamasdin A - Begemann A / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Millot - J. Janowicz    
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Y. Bai 2 - 0  
Al. Bedene - Hy. Chung 0 - 2  
J. Millman - M. Cilic 1 - 2  
L. Rosol - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Fleming C - Ebden M / Vesely J 2 - 0  
Gong M / Venus M - Knowle J / Marach O 2 - 0  
Guccione C / SA A - Betov S / Elgin M 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - D. Vekic 1 - 2  
A. Beck - B. Jovanovski 1 - 2  
E. Rodina - J. Larsson 2 - 1  
N. Hibino - Ka. Kozlova 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Amanmurad - Dushevina V / Siniakova K 1 - 2  
Bertens K / Larsson J - Abduraimova N / Amanmuradova A    
Bychkova E / Voegele S - Ekshibarova V / Gabueva A 2 - 1  
Friedsam A-L / Piter K - Gasparyan M / Panova A    
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Vandeweghe    
G. Muguruza Blanco - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
J. Konta - V. Williams 1 - 2  
R. Vinci - Ka. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goerges J / Pliskova K - Medina G./Parra Santonja 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Dabrowski G / Rosolska A 2 - 0  
Muguruza / Suarez Navarro - Begu I-C / Niculescu M    
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - H.I. Lee 0 - 2  
H.J. Jeon - C. Jonatan 2 - 1  
I.M. Mustofa - Z.L. Wong 2 - 0  
K. Sakai - D.H. Rumbaka 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - B. Ponsana 2 - 1  
S.d. Kuncoro - Yun Hu 2 - 0  
W.H. Son - S. Santoso 2 - 1  
Yuqi Shi - B. Qiao 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
C. Pornpawee - P.Y. Yip 2 - 1  
J.Y. Tee - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
Mariska, Gregoria - Ji H. Sung 0 - 2  
S. Sarita - Sun Yu 1 - 2  
S. Sato - Fitriani, Fitriani 2 - 0  
Y.F. Chen - X. Liang 1 - 2  

 

2015.09.30.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 4 - 3  
Atlanta - Washington 2 - 1  
Chicago WS - Kansas City 4 - 2  
Cincinnati - Chicago Cubs 1 - 4  
LA Angels - Oakland 8 - 1  
NY Yankees - Boston 4 - 10  
Philadelphia - NY Mets 4 - 3  
Pittsburgh - St. Louis    
San Diego - Milwaukee 3 - 4  
San Francisco - LA Dodgers 0 - 8  
Seattle - Houston 6 - 4  
Tampa Bay - Miami 4 - 2  
Texas - Detroit 7 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS 5 - 2  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Centar Sarajevo 8 - 2  
KMN Dobovec - Grand Pro Várna 7 - 2  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Harkiv - Hamburg 7 - 1  
Targu Mures - Pescara 3 - 8  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sievi - Eindhoven    
Slov-Matic Bratislava - KMF Zelezarec Skopje 5 - 3  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Nacional Zagreb 5 - 4  
Lidselmash Lida - Baku Utd. 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 2 - 6  
Kadan - Jihlava 3 - 2  
Kladno - Salith Sumperk 3 - 0  
Prostejov - Litomerice 3 - 1  
Slavia Praha - Havirov 5 - 1  
Slavia Trebic - Most 3 - 2  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - JYP-Akatemia 3 - 4  
Jukurit - Tuto 0 - 2  
Kajaanin Hokki - Keupa 2 - 1  
Sapko - Heinolan Peliitat 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Espoo Blues 0 - 3  
Lukko - SaiPa 4 - 0  
Vaasan Sport - Tappara 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Slovan Bratislava - Traktor Cseljabinszk 1 - 3  
Vityaz Podolszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 0  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny 8 - 4  
Brandis - Visp 1 - 4  
Chur Capricorns - Zürich Lions 2 - 9  
Dubendorf - Davos 4 - 4  
Forward-Morges - Lausanne 1 - 6  
Langenthal - Bern 2 - 3  
Lyss - Fribourg 1 - 3  
Sion-Nendaz 4 Vallees - Chaux-de-fonds 1 - 2  
Uni Neuchatel - Servette 2 - 10  
Weinfelden - Rapperswil 2 - 5  
Winterthur - Lugano 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Leksand 7 - 3  
Oskarshamn - Almtuna 2 - 2  
Tingsryd - Timra 1 - 0  
Vita Hasten - Björklöven 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Karlskrona 4 - 2  
Skelleftea - Örebro 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Molot Perm 2 - 5  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasvalys - Juventus Utena 83 - 71  
Rudupis Prienai - Lietkabelis 87 - 68  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Indiana (3.m.) 51 - 66  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kielce 32 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Sönderjyske 30 - 20  
Skjern - GOG 26 - 29  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Midtjylland 17 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nantes 32 - 29  
Chartres Metropole - Paris SG 20 - 32  
Dunkerque - Creteil 23 - 25  
Nimes - Toulouse 32 - 28  
Pays d'Aix - Tremblay 27 - 26  
St. Raphael - Ivry 31 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Mezőkövesd 22 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Szeged 25 - 28  
Cegléd - Csurgó    
Cegléd - Csurgó 25 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal 18 - 22  
Elverum - Viking Stavanger 37 - 33  
Stord - Bodö 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Thüringer HC 33 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - AX Puente Genil 33 - 19  
Naturhouse La Rioja - Sinfin 34 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Schaffhausen 25 - 27  
St. Gallen - Bern 31 - 25  
Stäfa - Thun 23 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 32 - 24  
Redbergslids - Skövde 22 - 21  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Real Madrid 0 - 2  
Sahtar Doneck - Paris SG 0 - 3  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - PSV 3 - 2  
Manchester Utd. - Wolfsburg 2 - 1  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Benfica 1 - 2  
FC Asztana - Galatasaray 2 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Sevilla 2 - 0  
Mönchengladbach - Manchester City 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Luverdense 0 - 1  
Santa Cruz PE - Bragantino 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Emelec 1 - 0  
Sp. Luqueno - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Bohemians 1905 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Fredericia 2 - 0  
Vendsyssel - Horsens 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Kuopio PS 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Queretaro 0 - 0  
Chivas Guadalajara - Monterrey 2 - 1  
Dep. Toluca - Tijuana 4 - 1  
Leon - América 3 - 0  
Santos Laguna - Dorados de Sinaloa 1 - 1  
Veracruz - Pachuca 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Soroksár 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Teramo 1 - 0  
Savona - Pontedera 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Benfica B 1 - 1  
Covilha - Braga B 1 - 0  
Farense - Portimonense 1 - 2  
Feirense - Famalicao 2 - 1  
Gil Vicente - Oriental de Lisboa 1 - 0  
Guimaraes B - Penafiel 2 - 3  
Mafra - Santa Clara 0 - 0  
Porto B - Varzim 4 - 0  
Sporting CP B - Olhanense 1 - 3  
Viseu - Atletico CP 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Jönköping Södra 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Zilina 0 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Malmö - U19Real Madrid 1 - 0  
U19Sahtar Doneck - U19Paris SG 1 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19PSV 0 - 0  
U19Manchester Utd. - U19Wolfsburg 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Aktobe - U19Besiktas 0 - 2  
U19APOEL Nicosia - U19Puskás Akadémia 3 - 3  
U19Brann Bergen - U19Anderlecht 1 - 1  
U19Elfsborg - U19Stjarnan 2 - 0  
U19Helsinki JK - U19Celtic 0 - 5  
U19Liteksz Lovecs - U19Legia Varsó 1 - 2  
U19Midtjylland - U19Saburtalo Tbiliszi 3 - 1  
U19Pribram - U19Zimbru Chisinau 2 - 0  
U19RAD Belgrád - U19Domzale 0 - 1  
U19Reims - U19Middlesbrough 5 - 3  
U19Salzburg - U19Zeljeznicar 4 - 0  
U19Schalke - U19Ajax 2 - 3  
U19Szpartak Moszkva - U19Ravan Baku 4 - 0  
U19Villarreal - U19Servette 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Asztana - U19Galatasaray 0 - 3  
U19Atl. Madrid - U19Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Sevilla 0 - 1  
U19Mönchengladbach - U19Manchester City 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Gamba Osaka 2 - 1  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 3 - 1  
Fehéroroszország - Lengyelország 2 - 3  
Németország - Magyarország 3 - 0  
Olaszország - Horvátország 3 - 0  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Z. Yong 6 - 3  
A. McManus - R. Muir 5 - 6  
C. Yupeng - L. Highfield 6 - 2  
D. Morris - S. Lam 3 - 6  
J. Swail - A. Taylor 6 - 5  
K. Wilson - R.T. Chuan Leong 6 - 1  
M. Allen - S. Donaldson 6 - 5  
M. Gould - G. Allen 6 - 4  
M. King - I. Burns 2 - 6  
M. Selby - E. Sharav 6 - 1  
M.J. Williams - N. Bond 6 - 3  
P. Lines - C. Wakelin 4 - 6  
S. Baird - Z. Yuelong 4 - 6  
T. Un-Nooh - H. Miah 6 - 5  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - H. Alepuz/G. Collado 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Gibb J / Patterson C - H. Alepuz/G. Collado 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Fendrick L / Ross A - Bednarczuk/Seixas De Fr. 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Meppelink M / Van Iersel 2 - 1  
Meppelink M / Van Iersel - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Pavan S / Bansley H - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - J. Chardy 2 - 1  
J. Sousa - M. Przysiezny 2 - 0  
M. Zverev - R. Ram 2 - 1  
N. Basilashvili - I. Karlovic 1 - 2  
N. Kyrgios - T. Ito 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Bury A / Siljestrom A 2 - 1  
Cermak F / Stepanek R - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Daniell M / Demoliner M - Huey T / Kontinen H 1 - 2  
Junaid R / Marray J - Dimitrov G / Paes L 2 - 1  
Oswald P / Shamasdin A - Baghdatis M / Troicki V 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - M. Copil    
J-L. Struff - I. Dodig    
N. Desein - J. Janowicz    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bolelli - V. Estrella    
T. Berdych - A. Krajicek 2 - 0  
T. Robredo - H. Moriya 2 - 0  
Zh. Zhang - J. Vesely 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Istomin D - Knowle J / Marach O 0 - 2  
Ebden M / Vesely J - Kubot L / Qureshi A 2 - 1  
Erlich J / Fleming C - Bedene A / Garcia-Lopez G 2 - 0  
Gong M / Venus M - Mannarino A / Rosol L 2 - 1  
Inglot D / Lindstedt R - Duckworth J / Millman J 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - J. Cepelova 2 - 0  
A. Krunic - B. Jovanovski 0 - 2  
A. Sasnovich - N. Hibino    
D. Vekic - C. Witthöft 2 - 1  
Ka. Kozlova - K. Siniakova 2 - 0  
M. Gasparyan - A-L. Friedsam 0 - 2  
N. Abduraimova - J. Larsson 0 - 2  
Y. Shvedova - E. Rodina 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniels C / Marozava L - Gasparyan M / Panova A 0 - 2  
Fomina/ Kozlova - Abduraimova N / Amanmuradova A 0 - 2  
Krunic A / Martic P - Friedsam A-L / Piter K 1 - 2  
Rae J / Smith A - Bychkova E / Voegele S 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Giorgi 2 - 0  
C. Vandeweghe - B. Strycova 2 - 1  
E. Svitolina - Ka. Pliskova 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Ivanovic 2 - 1  
K. Mladenovic - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
P. Kvitova - R. Vinci 0 - 2  
S. Halep - J. Konta 1 - 2  
V. Williams - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Garcia C / Srebotnik K 2 - 0  
Han X / Melichar N - Kops-Jones R / Spears A 1 - 2  
Hlavackova A / Hradecka L - Dellacqua C / Tomljanovic    
Muguruza / Suarez Navarro - Kudryavtseva A / Savchuk O 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evert, Sukamta - B. Ponsana 0 - 2  
G. Anthony - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
K. Tsuneyama - Yun Hu 0 - 2  
Leelavechabutr, Kantawat - H.I. Lee 0 - 2  
Phetpradab, Khosit - D.H. Rumbaka 0 - 2  
R.S. Hiren - H.J. Jeon 0 - 2  
S. Avihingsanon - F.A. Kholik 1 - 2  
S. Santoso - M. Narongrit 2 - 0  
S.d. Kuncoro - G.P. Lin 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - I.M. Mustofa 0 - 2  
W.H. Son - K. Nishimoto 2 - 0  
W.K.V. Wong - B. Qiao 0 - 2  
Yuqi Shi - T. Sitthikom 2 - 1  
Z.L. Wong - R.A. Megananda 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - A. Firdasari 2 - 0  
D.d. Ayustine - Ji H. Sung 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - C. Pornpawee 0 - 2  
Mariska, Gregoria - Chaiwan, Pattarasuda 2 - 1  
Poopradubsil, Thamolwan - Aimsaard, Nuntakarn 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Vasas 8 - 14  

 

2015.09.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Kansas City 38 - 28  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 3 - 4  
Chicago Cubs - Kansas City 1 - 0  
Cleveland - Minnesota 2 - 4  
LA Angels - Oakland 5 - 4  
NY Yankees - Boston 1 - 5  
Pittsburgh - St. Louis 0 - 3  
San Francisco - LA Dodgers 3 - 2  
Seattle - Houston 2 - 3  
Texas - Detroit 4 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Koovee Tampere 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg 7 - 3  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baku Utd. - Nacional Zagreb 4 - 5  
Győr - Lidselmash Lida 3 - 4  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Frölunda 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Plzen 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 2 - 2  
Gentofte - Herlev Eagles 6 - 0  
Herning - Odense 4 - 1  
Rungsted - Esbjerg 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - JYP 2 - 1  
Kärpät - Ässät 3 - 0  
Tappara - Lahti Pelicans 8 - 2  
Turku PS - Kalpa 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lada Toljatti 1 - 0  
Amur Habarovszk - Barsz Kazany 0 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 1 - 4  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk 2 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Barisz Asztana 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Diósgyőr 2 - 6  
HSC Csíkszereda - Debrecen 2 - 4  
MAC Budapest - Fehérvár 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger 1 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf - Langnau Tigers 2 - 7  
GCK Lions - Ambri 1 - 4  
Olten - Zug 2 - 3  
Thurgau - Kloten 1 - 5  
Wiki-Munsingen - Biel 1 - 12  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Västeras 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - MODO 7 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Tver 1 - 2  
Dizel Penza - Szarov 2 - 4  
Krisztall Szaratov - Ariada-Akparsz Volzsszk 5 - 4  
Rubin Tyumeny - Juzsnij Ural Orszk 4 - 3  
Zauralje Kurgan - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
Zvezda Csehov - VMF-Karelija 6 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Anadolu Efes 85 - 56  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Viborg 25 - 27  
Silkeborg - Holstebro 16 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Siófok 21 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Tatran Presov 39 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Chesterfield 2 - 0  
Burton - Sheffield Utd. 0 - 0  
Colchester - Bradford 2 - 0  
Crewe - Southend 1 - 2  
Doncaster - Swindon 2 - 2  
Gillingham - Fleetwood 5 - 1  
Peterborough - Bury 2 - 3  
Port Vale - Oldham 1 - 1  
Rochdale - Shrewsbury 3 - 2  
Scunthorpe - Walsall 0 - 1  
Wigan - Millwall 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Yeovil 2 - 1  
Dag & Red - Notts County 1 - 1  
Hartlepool - Bristol Rovers 0 - 3  
Leyton - Carlisle 1 - 2  
Morecambe - Luton 1 - 3  
Newport - Crawley 0 - 3  
Plymouth - Barnet 2 - 1  
Portsmouth - Exeter 1 - 2  
Stevenage - Mansfield 0 - 2  
Wimbledon - Northampton 1 - 1  
Wycombe - Cambridge Utd. 1 - 0  
York - Oxford Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Birmingham 0 - 2  
Fulham - Wolverhampton 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani AF - Atl. Parana 2 - 0  
Patronato Parana - Instituto Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Arsenal Sarandí 1 - 2  
Estudiantes LP - Newell's 0 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Leverkusen 2 - 1  
BATE Boriszov - Roma 3 - 2  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Olympiakosz 2 - 3  
Bayern München - Dinamo Zagreb 5 - 0  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Dinamo Kijev 0 - 2  
Porto - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Valencia 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Gent 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Audax Italiano 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pribram 2 - 5  
Klatovy - Mladá Boleslav 0 - 5  
Opava - Olomouc 1 - 5  
Vysehrad - Jablonec 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nantes 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 1 - 0  
Nacional Asuncion - San Lorenzo 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Östersund 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FK Minszk - U19Viitorul Constanta 2 - 2  
U19Senica - U19Torino 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Leverkusen 1 - 1  
U19BATE Boriszov - U19Roma 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Arsenal - U19Olympiakosz 3 - 2  
U19Bayern München - U19Dinamo Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Maccabi TA - U19Dinamo Kijev 1 - 1  
U19Porto - U19Chelsea 3 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lyon - U19Valencia 1 - 0  
U19Zenit Szentpétervár - U19Gent 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Namíbia 35 - 21  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Doppler C / Horst A    
Gibb J / Patterson C - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Saxton B / Schalk C - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Fendrick L / Ross A - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Kessy J / Day E 2 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Chardy 1 - 2  
N. Almagro - M. Baghdatis 1 - 2  
N. Basilashvili - O. Nedovyesov    
R. Albot - V. Troicki 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Kukushkin 0 - 2  
R. Stepanek - Y. Sugita 2 - 0  
T. Ito - J. Nieminen 2 - 0  
V. Pospisil - Y. Uchiyama 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S / Kukushkin M - Begemann A / Sitak A 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Frawley J / Kyrgios N 2 - 0  
Tenisz (Orleans, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ilhan - E. Couacaud    
S. Stakhovsky - F. Veger    
Y. Marti - P-H. Mathieu    
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - S. Bolelli 0 - 2  
A. Mannarino - L. Pouille 2 - 0  
Al. Bedene - M. Youzhny 2 - 0  
D. Istomin - L. Rosol 0 - 2  
D. Wu - Hy. Chung 0 - 2  
M. Ebden - V. Estrella 1 - 2  
R. Berankis - H. Moriya 0 - 2  
Y. Bai - T. Niki 2 - 0  
Ze Zhang - J. Vesely 0 - 2  
Zh. Zhang - G. Soeda 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duckworth J / Millman J - Bai Y / Wu D 2 - 0  
Guccione C / SA A - Chen T / Krajicek A 2 - 0  
Kretschmer G / Satschko A - Betov S / Elgin M 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - E. Kulichkova 2 - 0  
A. Kontaveit - A. Krunic 0 - 2  
B. Jovanovski - J. Ostapenko 2 - 1  
C-A. Mitu - Y. Shvedova 0 - 2  
E. Rodina - U. Radwanska 2 - 0  
K. Bertens - D. Vekic 1 - 2  
K. Koukalova - Ka. Kozlova 0 - 2  
P. Hercog - A. Sasnovich 1 - 2  
P. Kania - K. Siniakova 0 - 2  
P. Martic - N. Abduraimova 0 - 2  
S. Sharipova - J. Cepelova 0 - 2  
S. Vögele - J. Larsson 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A-L / Piter K - Kalashnikova O / Kania P 2 - 0  
Hibino N / Kalinina A - Gasparyan M / Panova A 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - C. Wozniacki 2 - 1  
A. Kerber - J. Jankovic 2 - 1  
C. Garcia - C. Vandeweghe 1 - 2  
C. Giorgi - B. Bencic    
E. Svitolina - V. Lepchenko 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - S. Stephens 2 - 0  
I-C. Begu - R. Vinci 0 - 2  
M. Brengle - A. Ivanovic 0 - 2  
M. Keys - K. Mladenovic 1 - 2  
M. Niculescu - C. Suarez Navarro 1 - 2  
P. Kvitova - D. Gavrilova 2 - 1  
S. Halep - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
V. Azarenka - J. Konta    
V. Williams - J. Görges 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Xu Y F / Zheng S 2 - 1  
Dabrowski G / Rosolska A - Babos T / Mladenovic K 2 - 1  
Han X / Melichar N - Arruabarrena L / Klepac A 2 - 1  
Hantuchova D / Vinci R - Goerges J / Pliskova K 1 - 2  
Jans-Ignac / Rodionova An - Chan C-W / Rodionova Ar 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Bencic B / Strycova B    
Kuznetsova S / Stosur S - Dellacqua C / Tomljanovic A 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yunus - T. Sitthikom 0 - 2  
C.h. Tam - G. Anthony 0 - 2  
Cheiklinthes, Kittithat - B. Qiao 0 - 2  
K. Nishimoto - M. Thomi Azizan 2 - 1  
K. Tsuneyama - W.Y. Prasetyo 2 - 1  
M. Narongrit - D. Liew 2 - 1  
Namkul, Adulrach - H.J. Jeon 0 - 2  
Phetpradab, Khosit - M.A. Abdul Latif 2 - 1  
S.d. Kuncoro - P. Thongnuam 2 - 1  
W.H. Son - R. Takeshita 2 - 0  
Yelegar, Abhishek - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Z.L. Wong - Y. Huang 2 - 1  
     

 

2015.09.28.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Denver 12 - 24  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh 4 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NST Lappeenranta - Happee Jyväskylä 8 - 13  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Prostejov 3 - 1  
Jihlava - Slavia Praha 2 - 4  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 4 - 2  
Most - Kadan 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 3 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 3 - 6  
Zubr Prerov - Salith Sumperk 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 6 - 3  
Medvescak Zagreb - Traktor Cseljabinszk 2 - 1  
Slovan Bratislava - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 3  
Vityaz Podolszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 7  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 3 - 3  
Dunaújváros - Fehérvár 1 - 4  
HSC Csíkszereda - Diósgyőr 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Molot Perm 3 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Kosárlabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Strasbourg 59 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Midtjylland 29 - 27  
Ribe-Esbjerg - Skanderborg 21 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Aranäs 31 - 21  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualeguaychu - Santamarina Tandil 0 - 1  
Sportivo Belgrano - Central Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Independiente 1 - 1  
San Martin SJ - Sarmiento 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Fürth 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Doxa Katokopiasz 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Esbjerg 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Gwangju 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - Gomel 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Nancy 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz - Hania 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - AEK Athén 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Oss 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba 3 - 1  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Chico 6 - 1  
Boyaca Patriotas - Independiente Medellin 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Pasto 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Cruz Azul 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 3 - 2  
San Jose - Salt Lake 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Bryne 2 - 1  
Sogndal - Strömmen 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sampdoria 2 - 1  
Frosinone - Empoli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Como 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Giana Erminio 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Fakel Voronyezs 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Kamaz - Szpartak Moszkva 2 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Tom Tomszk 0 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Bajkal Irkutszk 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Toszno 0 - 1  
Szokol Szaratov - Arszenál Tula 1 - 1  
Tyumeny - Gazovik Orenburg 0 - 4  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 2  
Volgar Asztrahan - Torpedo Armavir 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Mordovija Szaranszk 2 - 1  
Rosztov - Kubany Krasznodar 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Académica 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Everton 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Winterthur 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Sirius 2 - 2  
Assyriska - Varberg 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Helsingborg 2 - 2  
Elfsborg - Atvidaberg 3 - 1  
Göteborg - Sundsvall 3 - 2  
Örebro - Kalmar 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Malatyaspor 2 - 0  
Elazigspor - Kayseri Erciyesspor 2 - 0  
Karabukspor - Altinordu 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Eskisehirspor 2 - 0  
Kasimpasa - Rizespor 1 - 1  
Kayserispor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 3 - 0  
Lengyelország - Szlovénia 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Magyarország 1 - 3  
Belgium - Törökország 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Bulgária 3 - 2  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Csehország 3 - 0  
Románia - Szerbia    
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - S. Giraldo    
S. Groth - B. Becker 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Petzschner P - Merzuki M A / Syed Naguib S M A 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - Y. Uchiyama 1 - 2  
M. Przysiezny - D. Nguyen 2 - 0  
M. Zverev - A. Sitak 2 - 0  
Y. Sugita - M. Donati 2 - 0  
Tenisz (Orleans, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - J-L. Struff    
I. Sijsling - M. Teixeira    
J.A. Munar Clar - I. Dodig    
M. Chiudinelli - N. Gombos    
T. Lamasine - V. Millot    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - C. Hemery 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - J. Duckworth 2 - 1  
E. Gulbis - J. Millman    
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Lindstedt R - Estrella Burgos / Monroe 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faj. Sun - T. Niki 0 - 2  
J.S. Tatlot - H. Moriya 0 - 2  
M. Ebden - M. Venus 2 - 0  
Zh. Zhang - S. Betov 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - N. Hibino 0 - 2  
E. Vesnina - A-L. Friedsam 1 - 2  
Kr. Pliskova - C. Witthöft 1 - 2  
M. Gasparyan - A. Panova 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Folts A / Sharipova S - Ekshibarova V / Gabueva A 0 - 2  
Krunic A / Martic P - Beck A / Witthoeft C 2 - 1  
Kulichkova E / Rodina E - Daniels C / Marozava L 0 - 2  
Mitu C-A / Ostapenko J - Dushevina V / Siniakova K 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - A. Ivanovic 0 - 2  
A. Radwanska - V. Williams 0 - 2  
A. Riske - S. Stephens 0 - 2  
A. Tomljanovic - B. Bencic 0 - 2  
B. Strycova - M. Sharapova    
D. Kovinic - R. Vinci 1 - 2  
J. Jankovic - H. Watson 2 - 1  
M. Brengle - D. Cibulkova 2 - 0  
M. Duque Marino - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
M. Keys - M. Rybarikova 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - Ka. Pliskova 1 - 2  
P.M. Tig - K. Mladenovic 0 - 2  
S. Errani - C. Garcia 1 - 2  
T. Pironkova - C. Giorgi 1 - 2  
Z. Diyas - I-C. Begu 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Rosolska A - Grönefeld A-L / Vandeweg 2 - 1  
Hlavackova A / Hradecka L - Liang C / Wang Y 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Chuang C J / Hsieh S W 2 - 1  
Muguruza / Suarez Navarro - Husarova J / Olaru R 2 - 1  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Miskolc 7 - 8  
Címkék: eredmények, tippmix,