Tippmix eredmények - 2015. október 5-11.

2015-10-05
Tippmix eredmények - 2015. október 5-11.
2015.10.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 19 - 19  
Baltimore - Cleveland 30 - 30  
Cincinnati - Seattle 24 - 24  
Green Bay - St. Louis 24 - 10  
Kansas City - Chicago 17 - 18  
Philadelphia - New Orleans 39 - 17  
Tampa Bay - Jacksonville 38 - 31  
Tennessee - Buffalo 13 - 14  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City (3. mérkőzés) 4 - 2  
LA Dodgers - NY Mets (2. mérkőzés) 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - NST Lappeenranta 3 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mullsjö 3 - 8  
Gävle Gik - Warberg 6 - 10  
Helsingborg - Linköping 4 - 4  
Storvreta - Pixbo Wallenstam 4 - 1  
Växjö - Falun 8 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Montesilvano 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 0 - 5  
Binghamton - Albany 4 - 1  
Bridgeport - St. John's 6 - 1  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 5 - 1  
Hartford - St. John's 1 - 3  
Iowa - Charlotte 1 - 4  
Lehigh Valley - Syracuse 3 - 4  
Providence - Portland 6 - 4  
Rochester - Utica 2 - 1  
San Diego - Grand Rapids 4 - 2  
Springfield - Hershey 1 - 5  
Stockton - Rockford 7 - 0  
Texas Stars - San Antonio 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 6 - 4  
Liberec - Olomouc 0 - 1  
Litvínov - Pardubice 1 - 2  
Mountfield HK - Zlín 2 - 1  
Plzen - Mladá Boleslav 3 - 1  
Sparta Praha - Trinec 7 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Tappara 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Medvescak Zagreb 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 2 - 1  
Lada Toljatti - Slovan Bratislava 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 2 - 2  
Fehérvár - MAC Budapest 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 2 - 1  
Boston - Montreal 2 - 4  
Carolina - Detroit 3 - 4  
Chicago - NY Islanders 4 - 1  
Colorado - Dallas 6 - 3  
Florida - Philadelphia 7 - 1  
Minnesota - St. Louis 3 - 2  
Nashville - Edmonton 2 - 0  
NY Rangers - Columbus 5 - 2  
San Jose - Anaheim 2 - 0  
Toronto - Ottawa 4 - 4  
Vancouver - Calgary 2 - 2  
Washington - New Jersey 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 2 - 2  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 0 - 1  
Manglerud - Storhamar 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 3 - 3  
Crimmitschau - Kassel 4 - 4  
Frankfurt Löwen - Dresden 2 - 4  
Freiburg - Lausitzer Füchse 3 - 4  
Heilbronn - Bremerhaven 2 - 7  
Riessersee - Ravensburg 4 - 4  
Rosenheim - Kaufbeuren 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 5 - 1  
Hamburg - Straubing 3 - 1  
Ingolstadt - Düsseldorf 2 - 4  
Krefeld - Mannheim 5 - 3  
Köln - Eisbären Berlin 6 - 1  
Nürnberg - München 4 - 1  
Wolfsburg - Iserlohn 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz 2 - 4  
Innsbruck - Dornbirn 2 - 2  
Olimpija Ljubljana - Fehérvár 0 - 1  
Salzburg - Südtirol Bolzano 2 - 1  
Villach - Klagenfurt 5 - 1  
Znojmo - Vienna Capitals 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Oskarshamn 0 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 0 - 3  
Nitra - Zvolen 0 - 3  
Skalica - Martin 4 - 3  
Trencin - Poprad 3 - 3  
Zilina - Piestany 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szokol Krasznojarszk 5 - 1  
Szarov - Ermak Angarszk 2 - 3  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda 74 - 72  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 80 - 50  
Sentjur - Buducnost 61 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - USK Praha    
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Landes 74 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEN Kifiszia - Arkadikosz Tripoleosz 68 - 66  
Arisz - Panathinaikosz 70 - 76  
Olympiakosz - Koloszosz Rodosz 88 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 91 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Szczecin 93 - 81  
Torun - Turow Zgorzelec 86 - 70  
Zielona Gora - Koszalin 81 - 56  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 64 - 63  
Vytautas Prienai - Pasvalys 92 - 72  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 81 - 71  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Sopron 79 - 75  
ZTE - Kaposvár 88 - 68  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Győr 64 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Telekom Bonn 84 - 91  
Braunschweig - Ludwigsburg    
Oldenburg - Bayreuth 87 - 82  
Skyliners Frankfurt - S. Oliver Würzburg 75 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Virtus Bologna 81 - 54  
Caserta - Manital Torino 63 - 65  
Cremona - Trento 76 - 83  
Milano - Varese 90 - 62  
Reggio Emilia - Avellino 87 - 68  
Venezia - Capo D'Orlando    
VL Pesaro - Pistoia 73 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Vigarano 79 - 67  
Lucca - Parma 93 - 81  
Orvieto - Battipaglia 67 - 54  
Pallacanestro Torino - Umbertide 61 - 67  
Passalacqua Ragusa - GEAS San Giovanni 63 - 55  
UR Venezia - San Martino di Lupari 81 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 84 - 76  
Estudiantes - Laboral Kutxa 58 - 85  
MoraBanc Andorra - Bilbao 69 - 79  
Murcia - Unicaja Malaga 58 - 60  
Obradoiro Monbus - Sevilla 88 - 53  
Real Madrid - Valencia 82 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Conquero Huelva 69 - 67  
Zaragoza - Vasco Gipuzkoa 55 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Kalev/Cramo 68 - 60  
CSZKA Moszkva - K.Oktyabr Volgográd 85 - 67  
Lok.Kubany Krasznodar - Asztana 99 - 64  
Nyizsnyij Novgorod - Bisons Loimaa 71 - 69  
UNIKSZ Kazany - Nymburk 94 - 87  
Zenit Szentpétervár - VEF Riga 91 - 76  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Celje 30 - 20  
Paris SG - RK Zagreb 34 - 23  
Veszprém - Besiktas 33 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Szeged 22 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baia Mare 28 - 28  
Skjern - Metalurg Skopje 20 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ribe-Esbjerg 28 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Románia 23 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 19 - 32  
Ukrajna - Csehország 20 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia 25 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Montenegró 20 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Magyarország 25 - 38  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Németország 17 - 22  
Svájc - Franciaország 19 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - HC Sporta Hlohovec 35 - 12  
CSM Bukarest - Bregenz 28 - 24  
Dinamo Bukarest - Diomidisz Argousz 35 - 20  
Holstebro - Sporting CP 36 - 31  
Permszkije Medvegyi - Ystad 30 - 28  
Plzen - Porec 27 - 24  
Pogon Szczecin - Csurgó 27 - 30  
St. Gallen - Alingsas 27 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Runar Sandefjord - Stord 33 - 29  
Viking Stavanger - Baekkelaget 23 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern 26 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Malmö 22 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Stevenage 3 - 3  
Notts County - Plymouth 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Atl. Tucuman 1 - 1  
Mar del Plata - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Patronato Parana - Chacarita Juniors 6 - 2  
Sportivo Belgrano - Villa Dalmine 3 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Newcastle Jets 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Eupen 4 - 0  
Coxyde - Saint-Gilloise 2 - 3  
Lommel - Antwerpen 0 - 1  
Roeselare - Lierse 2 - 1  
Tubize - Deinze 2 - 1  
WS Bruxelles - Heist 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vysehrad - Usti nad Labem 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Lyngby 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Skócia 0 - 6  
Lengyelország - Írország 2 - 1  
Németország - Grúzia 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Románia 0 - 3  
Finnország - Észak-Írország 1 - 1  
Görögország - Magyarország 4 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Portugália 1 - 2  
Örményország - Albánia 0 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Panahaiki 1 - 0  
Ergotelisz - Lamia 1 - 1  
Olympiakosz Volosz - Hania 1 - 0  
Panszerraikosz - Agrotikosz Aszterasz 1 - 2  
Trikala 1963 - Kallithea 2 - 0  
Zakinthosz - Kissamikos 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 0 - 4  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Albirex Niigata 2 - 0  
Kashima A. - Vissel Kobe 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Uniautonoma - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Labdarúgás (Konföd. Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Zabki 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Montreal 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Sandnes Ulf 2 - 0  
Follo - Asane 2 - 0  
Levanger - Bryne 1 - 0  
Nest-Sotra - Strömmen 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pescara 3 - 1  
Bari - Lanciano 1 - 0  
Cagliari - Cesena 3 - 1  
Como - Brescia 1 - 3  
Livorno - Avellino 1 - 1  
Modena - Latina 0 - 2  
Perugia - Entella 0 - 0  
Salernitana - Trapani 0 - 1  
Spezia - Ternana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Andria 0 - 2  
Benevento - Monopoli 2 - 1  
Catania - Catanzaro 4 - 1  
Cosenza - Casertana 2 - 1  
Foggia - Lecce 4 - 0  
Ischia - Melfi 1 - 0  
Martina Franca - Juve Stabia 2 - 0  
Messina - Matera 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Torpedo Armavir 3 - 1  
Kamaz - Bajkal Irkutszk 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Arszenál Tula 3 - 0  
SZKA Habarovszk - Gazovik Orenburg 1 - 1  
Szokol Szaratov - Tom Tomszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Fakel Voronyezs 1 - 3  
Tyumeny - Volgar Asztrahan 0 - 2  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Toszno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Leixoes 1 - 0  
Mafra - Covilha 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Freamunde 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Arouca 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zaragoza 1 - 3  
Alcorcon - Huesca 0 - 1  
Girona - Almería 1 - 1  
Lugo - Cordoba 1 - 2  
Mallorca - UE Llagostera 1 - 0  
Valladolid - Oviedo 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Izarra 1 - 1  
Cacereno - Celta Vigo B 4 - 2  
Coruxo - Somozas 1 - 4  
R. Santander - Pontevedra 1 - 2  
Tudelano - Guijuelo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Mensajero 3 - 1  
La Roda - Getafe B 3 - 0  
Majadahonda - Toledo 0 - 1  
Portugalete - Barakaldo 0 - 0  
Real Union Irun - Amorebieta 0 - 0  
Talavera - Fuenlabrada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Olot 1 - 1  
Badalona - Levante B 0 - 1  
Barcelona B - Alcoyano 1 - 0  
Eldense - Pobla de Mafumet 2 - 1  
Lleida - Llosetense 5 - 0  
Reus - Villarreal B 0 - 0  
Sabadell - Hercules 1 - 2  
Xativa - Cornella 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Marbella 3 - 2  
Jumilla - Granada B 1 - 0  
Linares - Melilla 0 - 0  
Merida - Algeciras 0 - 2  
Real Jaen - Rec. Huelva 2 - 0  
Sevilla B - Villanovense 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Románia 3 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Svájc 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Moldova - U21Lettország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Szlovákia 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Sao Tomé és Príncipe 3 - 0  
Kenya - Mauritius 0 - 0  
Malawi - Tanzánia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 1 - 2  
Nigéria - Kamerun 3 - 0  
Motorsport (Moto2, Japán Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Japán Nagydíj    
Motorsport (Moto3, Japán Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Japán Nagydíj    
Motorsport (MotoGP, Japán Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Japán Nagydíj    
Motorsport (MotoGP, Japán Nagydíj, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Iannone (Japán Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - M. Marquez (Japán Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - J. Lorenzo (Japán Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Orosz Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Orosz Nagydíj - Dobogó    
Forma 1., Orosz Nagydíj    
Motorsport (Orosz ND párok (futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 0 - 1  
F. Alonso - J. Button 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg 1 - 0  
M. Ericsson - F. Nasr 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez 0 - 1  
R. Grosjean - P. Maldonado 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa 0 - 1  
W. Stevens - R. Merhi 0 - 1  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán 18 - 28  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Namíbia 64 - 19  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Írország 9 - 24  
Olaszország - Románia 32 - 22  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 2 - 3  
Németország - Csehország 3 - 0  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 3 - 2  
Észtország - Horvátország 3 - 0  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovénia 3 - 1  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 3 - 0  
Szerbia - Oroszország 1 - 3  
Snooker (Ruhr Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - D. Dale 4 - 0  
B. Woollaston - R. McLeod 1 - 4  
D.B. Gilbert - P. Ebdon 4 - 2  
M. Allen - B. Hawkins 1 - 4  
M. Davis - L. Brecel 4 - 2  
M. Dunn - A. Higginson 4 - 1  
M.J. Williams - M. Selby 4 - 3  
S. Murphy - T. Pengfei 1 - 4  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Poniewaz B / Poniewaz D 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Menegatti M /Tóth O. - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - C. Simmonds 2 - 0  
D. Eric - Ya-Hs. Lee 0 - 2  
Ka. Kozlova - C. Liu 2 - 0  
M. Kato - A. Komardina 2 - 0  
Su.J. Jang - Pe. Plipuech 2 - 0  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - A. Krunic 0 - 2  
D. Kasatkina - K. Koukalova 0 - 2  
D. Vekic - S. Vögele 0 - 2  
J. Cepelova - S. Karatantcheva 1 - 2  
J. Konta - J. Coin 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Panova 2 - 0  
M. Duque Marino - K. Kanepi 0 - 2  
P. Kania - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - B. Becker    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pospisil V / Sock J - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - T. Bacsinszky 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - B. Coric 1 - 2  
F. Verdasco - B. Tomic 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - M. Berrer 2 - 0  
D. Young - An. Kuznetsov 0 - 2  
Hy. Chung - G. Soeda 1 - 2  
L. Kubot - P-H. Herbert    
N. Basilashvili - A. Krajicek 2 - 0  
N. Mahut - Y-H. Lu 1 - 2  
S. Bolelli - M. Przysiezny 2 - 1  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Daniels - H. Kuwata 1 - 2  
D. Zhao - O. Savchuk 0 - 2  
E. Bychkova - Jin.J. Lu 1 - 2  
I. Khromacheva - L. Kichenok 1 - 2  
N. Kichenok - M. Ninomiya 2 - 0  
N. Melichar - K. Lykina 2 - 1  
S. Zhang - N. Vaidisova 0 - 2  
Zh. Yang - J-Q. Kang 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Klaasen R / Melo M 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Must - A. Jayaram 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Schnaase - K. Gilmour 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Crvena zvezda 8 - 3  

 

2015.10.10.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - NY Mets (1.m.) 1 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs (1.m.) 4 - 0  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - R. Thornton (5 nyert játszmáig) 4 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Indians Espoo 11 - 4  
OLS Oulu - Turku PS 6 - 2  
Salba - NST Lappeenranta 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Granlo 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Lazio 2 - 0  
Luparense - Latina 2 - 4  
Napoli - Fabrizio Corigliano 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Levante 7 - 0  
Magna Navarra - Elche 7 - 5  
Peniscola - Barcelona 2 - 7  
Zaragoza - Burela 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Grand Rapids 1 - 0  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Rochester - Cleveland Lake Erie 6 - 3  
San Jose Barracuda - Rockford 2 - 4  
Toronto Marlies - Manitoba 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Most 4 - 3  
Kladno - Benatky nad Jizerou 7 - 2  
Litomerice - Slavia Trebic 2 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 4 - 1  
Salith Sumperk - Slavia Praha 0 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 6 - 3  
Zubr Prerov - Prostejov 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Karlovy Vary 6 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jukurit 1 - 4  
Jokipojat - Tuto 2 - 2  
JYP-Akatemia - Kajaanin Hokki 0 - 3  
Kiekko-Vantaa - Leki 2 - 0  
SaPKo - Roki 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 2 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans 2 - 0  
Kärpät - Kookoo 3 - 0  
Lukko - Turku PS 2 - 2  
SaiPa - Espoo Blues 3 - 0  
Ässät - Hämeenlinna 6 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Grenoble 1 - 5  
Dijon - Bordeaux GHC 2 - 4  
Epinal - Briancon 3 - 3  
Rouen - Gap 3 - 4  
Strasbourg - Chamonix 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 4  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Amur Habarovszk 2 - 0  
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk 3 - 6  
Jugra Hanti-Manszijszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Szpartak Moszkva - Szocsi 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Tampa Bay 1 - 4  
Columbus - NY Rangers 2 - 4  
Detroit - Toronto 4 - 0  
Los Angeles - Arizona 1 - 4  
New Jersey - Winnipeg 1 - 3  
NY Islanders - Chicago 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Valerenga 1 - 4  
Stavanger - Lorenskog 6 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 8 - 4  
Cortina - Valpellice 1 - 2  
Fassa - Renon/Ritten 0 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 3 - 4  
Chaux-de-fonds - Winterthur 9 - 3  
GCK Lions - Red Ice Martigny 5 - 6  
Rapperswil - Visp 3 - 3  
Thurgau - Langenthal 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 1 - 4  
Davos - Lausanne 2 - 4  
Langnau Tigers - Fribourg 5 - 2  
Lugano - Zürich Lions 2 - 2  
Servette - Bern 5 - 4  
Zug - Biel 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 1 - 5  
Björklöven - Mora 1 - 3  
Karlskoga - Vita Hasten 2 - 2  
Timra - Sundsvall 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 3 - 1  
Djurgarden - Växjö 3 - 3  
Färjestad - Örebro 2 - 2  
Karlskrona - Malmö 4 - 7  
Linköping - Skelleftea 2 - 2  
Lulea - HV 71 7 - 4  
MODO - Rögle 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Burany Voronyezs 5 - 3  
Rubin Tyumeny - Dizel Penza 0 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Zvezda Csehov 6 - 0  
Zauralje Kurgan - Krisztall Szaratov 3 - 0  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Partizan Belgrád 71 - 64  
Sutjeska Niksic - Metalac Farmakom 84 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Svitavy 76 - 80  
Kolin - Decin 83 - 82  
Ostrava - Prostejov 67 - 60  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - Fenerbahce Ülker 111 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Le Havre 87 - 72  
Cholet - Pau Orthez 86 - 90  
Gravelines - Reims 82 - 90  
Le Mans - Limoges 65 - 80  
Monaco - Nanterre    
Orleans - Nancy 81 - 76  
Strasbourg - Antibes 71 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bourges 55 - 64  
Nantes Reze - Lyon 63 - 70  
Union Hainaut - Mondeville 70 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 65 - 53  
Kavala - Lavriou 68 - 66  
Koroivosz Amaliadasz - Trikala 64 - 73  
Rethymno - Apollon Patra 87 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom    
Kutno - Dabrowa Gornicza 57 - 51  
Tarnobrzeg - Slask Wroclaw 75 - 74  
Trefl Sopot - Asseco Prokom 51 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 100 - 77  
Nevezis Kedainiai - Siauliai    
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - MAFC 93 - 49  
Atomerőmű - Szolnok    
Körmend - Kecskemét 93 - 57  
Nyíregyháza - Pécs 84 - 78  
Szeged - Jászberény 91 - 67  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - PINNK-Pécs 63 - 55  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Alba Berlin 75 - 80  
Giessen - Brose Bamberg 81 - 80  
Mitteldeutscher - Göttingen 85 - 99  
Tübingen - Bremerhaven 72 - 89  
Ulm - Hagen 95 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Manresa 78 - 60  
Gran Canaria - Gipuzkoa 97 - 64  
Joventut Badalona - Iberostar Tenerife 83 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CREF Madrid - Azkoitia Azpeitia 77 - 53  
Ferrol - Bembibre 66 - 60  
Zamarat - Girona 58 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Karsiyaka 79 - 96  
RH Gaziantepspor - Darussafaka 53 - 59  
Trabzonspor - Galatasaray 58 - 80  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray    
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Minnesota (3. mérkőzés) 77 - 80  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kiel 23 - 37  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Montpellier 37 - 27  
Kielce - Kristianstad 35 - 27  
Vardar Pro Skopje - R-N. Löwen Kronau 25 - 19  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Csehovszkije Medvegyi 31 - 27  
Tatran Presov - Vojvodina 19 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 25 - 28  
Sönderjyske - Skive 29 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Horvátország 22 - 36  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Lengyelország 21 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.C. Diomidis Argous - Dinamo Bukarest (Helyszín: Bukarest) 21 - 26  
Gornik Zabrze - Zaporozsje 28 - 25  
Haslum - Borac Banja Luka 28 - 29  
Hasselt - Szpartak Vojput 27 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 26 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Balmazújváros 19 - 21  
Mezőkövesd - Komló 35 - 24  
Tatabánya - Balatonfüred 23 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Balingen-Weilstetten 30 - 35  
Burgdorf-Hannover - DHfK Leipzig 25 - 31  
Eisenach - Wetzlar 25 - 29  
Göppingen - Hamburg 24 - 25  
Lemgo - Gummersbach 26 - 20  
Lübbecke - Melsungen 19 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Villa de Aranda 27 - 25  
Benidorm - Teucro 33 - 33  
Ciudad Encantada - Naturhouse La Rioja 29 - 29  
Huesca - Aragón 31 - 27  
Morrazo Cangas - Granollers 26 - 21  
Puerto Sagunto - Ademar Leon 27 - 37  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Kriens 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Redbergslids 26 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Crewe 1 - 2  
Bury - Wigan 2 - 2  
Chesterfield - Gillingham 1 - 3  
Fleetwood - Coventry 0 - 1  
Oldham - Scunthorpe 2 - 4  
Sheffield Utd. - Rochdale 3 - 2  
Shrewsbury - Colchester 4 - 2  
Southend - Port Vale 1 - 0  
Swindon - Peterborough 1 - 2  
Walsall - Burton 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Accrington 1 - 2  
Cambridge Utd. - Portsmouth 1 - 3  
Carlisle - Morecambe 2 - 3  
Crawley - Leyton 3 - 2  
Luton - York 1 - 1  
Mansfield - Newport 3 - 0  
Northampton - Hartlepool 2 - 1  
Oxford Utd. - Wimbledon 1 - 0  
Yeovil - Dag & Red 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Altrincham 2 - 0  
Boreham - Welling Utd. 2 - 0  
Braintree - Grimsby 0 - 0  
Bromley - Barrow 5 - 0  
Chester - Lincoln 2 - 3  
Dover - Wrexham 2 - 1  
Forest Green - Guiseley 3 - 0  
Gateshead - Cheltenham 1 - 1  
Halifax - Woking 0 - 3  
Macclesfield - Kidderminster 2 - 1  
Southport - Torquay 0 - 1  
Tranmere - Eastleigh 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Santamarina Tandil 2 - 1  
Atl. Los Andes - Central Cordoba 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Atl. Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Perth Glory 3 - 2  
Sydney FC - Melbourne City 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisden Maasmechelen - Dessel 1 - 2  
Virton - Geel 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória - BOA 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Pardubice 3 - 3  
Graffin Vlasim - MAS Taborsko 2 - 0  
Opava - Hradec Kralove 0 - 1  
Trinec - Sokolov 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 0 - 2  
Izland - Lettország 2 - 2  
Kazahsztán - Hollandia 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Belgium 1 - 4  
Bosznia-Hercegovina - Wales 2 - 0  
Izrael - Ciprus 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Olaszország 1 - 3  
Horvátország - Bulgária 3 - 0  
Norvégia - Málta 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Oulu 0 - 1  
Jazz Pori - Mikkeli MP 4 - 2  
JJK Jyväskylä - PK-35 0 - 2  
Turku PS - Haka 2 - 0  
VIFK - Kemi Kings 2 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panegialiosz - Larissza 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Mumbai City 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - JEF United Chiba 1 - 0  
Cerezo Osaka - Kitakyushu 1 - 0  
Ehime - Nagasaki 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Yokohama FC 1 - 1  
Kyoto - Gifu 0 - 0  
Mito - Jubilo Iwata 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Omiya Ardija 3 - 0  
Sapporo - Zwiegen Kanazawa 2 - 1  
Tochigi - Oita Trinita 1 - 1  
Tokushima - Thespakusatsu Gunma 0 - 1  
Tokyo Verdi - Okayama 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Matsumoto Yamaga 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Rozwoj Katowice 4 - 0  
GKS Katowice - Olsztyn 2 - 2  
Kluczbork - Olimpia Grudziadz 1 - 0  
Miedz Legnica - GKS Belchatow 1 - 1  
Wigry Suwalki - Chrobry Glogow 1 - 2  
Wisla Plock - Chojniczanka Chojnice 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Puebla 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - Novara 0 - 1  
Vicenza - Crotone 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Maceratese 1 - 1  
Arezzo - Carrarese 1 - 4  
L'Aquila - Savona 0 - 1  
Pisa - Tuttocuoio 1 - 0  
Pistoiese - Lucchese 1 - 0  
Pontedera - Rimini 6 - 0  
Prato - SPAL Ferrara 0 - 0  
Santarcangelo - Robur Siena 1 - 1  
Teramo - Lupa Roma 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Castelli Romani - Paganese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pavia 1 - 2  
Cittadella - Padova 3 - 1  
Cuneo - Mantova 1 - 0  
Giana Erminio - Bassano 2 - 2  
Lumezzane - Pro Patria 2 - 1  
Pordenone - Cremonese 1 - 1  
Pro Piacenza - Alessandria 0 - 4  
Reggiana - Renate 4 - 0  
Südtirol - Feralpisalo 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Penafiel 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Belenenses 0 - 2  
Rio Ave - Guimaraes 3 - 2  
Tondela - Nacional Madeira 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Dunfermline 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Greenock Morton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Osasuna 3 - 0  
Ath. Bilbao B - Numancia 0 - 0  
Elche - Mirandes 1 - 4  
Ponferradina - Gimnastic 2 - 2  
Tenerife - Leganes 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Sp. Gijón B 0 - 1  
Compostela - Cultural Leonesa 0 - 0  
Ferrol - Valladolid B 2 - 1  
Lealtad - Burgos 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Socuellamos 0 - 0  
Leioa - CD Guadalajara 2 - 3  
Real Madrid B - Arenas de Getxo 1 - 0  
Real Sociedad B - Sestao River 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - L'Hospitalet 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Real Murcia 0 - 1  
Linense - La Hoya Lorca 4 - 0  
San Roque de Lepe - Betis B 2 - 2  
UCAM Murcia - Cartagena 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Észtország (Helyszín: Észtország) 2 - 1  
U19Örményország - U19Szerbia 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Anglia 0 - 1  
U19Olaszország - U19Macedónia 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Szlovénia 2 - 2  
U19Törökország - U19Bulgária 0 - 2  
U19Írország - U19Ukrajna 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Hollandia 2 - 1  
U20Törökország - U20Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Franciaország 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Sierra Leone 1 - 0  
Eritrea - Botswana 0 - 2  
Közép-afrikai Köztársaság - Madagaszkár 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Port Talbot 2 - 0  
Haverfordwest - Bangor City 2 - 1  
Llandudno FC - Bala Town 0 - 0  
Newtown - Aberystwyth 0 - 0  
Rhyl - Carmarthen 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Coleraine 1 - 2  
Crusaders - Warrenpoint 1 - 0  
Dungannon - Cliftonville 0 - 1  
Linfield - Glentoran 1 - 1  
Portadown - Ballymena Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Waterford Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Sligo 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Leeds Rhinos 20 - 22  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Fiamme Oro Roma 19 - 17  
San Dona - Mogliano 21 - 32  
Viadana - Laquila 47 - 7  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Uruguay 60 - 3  
Ausztrália - Wales 15 - 6  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Skócia 33 - 36  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bulgária (helyszín: Bulgária) 2 - 3  
Hollandia - Németország 3 - 2  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Észtország 3 - 1  
Horvátország - Olaszország 0 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Belgium 0 - 3  
Szlovénia - Lengyelország 1 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Finnország 3 - 0  
Szlovákia - Oroszország 0 - 3  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Novara 3 - 2  
Snooker (Ruhr Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - B. Pinches 4 - 3  
B. Hawkins - J. White 4 - 3  
D. Dale - G. Dott 4 - 2  
D. Dale - T. Thirapongpaiboon 4 - 0  
D. Poomjaeng - M. Leslie 3 - 4  
D.B. Gilbert - N. Saengkham 4 - 3  
F. Patrick - S. Lam 0 - 4  
Ge. Greene - Y. Delu 4 - 0  
I. Burns - G. Wilson 2 - 4  
J. Cahill - N. Robertson 4 - 3  
J. Cope - Rh. Clark 0 - 4  
J. Lisowski - R. Muir 4 - 3  
J. Perry - D. Morris 4 - 1  
K. Doherty - Y. Delu 3 - 4  
K. Maflin - A. Duffy 4 - 1  
K. Maflin - R. Day 4 - 2  
L. Hang - S. Thistlewhite 4 - 0  
M. Allen - J. Boileau 4 - 2  
M. Holt - A. Taylor 4 - 3  
M. O'Donnell - Z. Yong 2 - 4  
M. Stevens - S. Baird 2 - 4  
M. White - G. Allen 4 - 0  
O. Lines - S. Hallworth 4 - 0  
P. Ebdon - A. Hamilton 4 - 3  
P. Lines - S. Craigie 0 - 4  
R. Day - A. Carty 4 - 2  
R. Walden - Ge. Greene 3 - 4  
Rh. Clark - L. Hang 1 - 4  
S. Carrington - R. Higgins 4 - 1  
S. Donaldson - L. Chenwei 3 - 4  
S. Maguire - C. Yupeng 4 - 0  
S. Maguire - M. White 4 - 3  
S. Murphy - D. Grace 4 - 2  
S. Murphy - S. Craigie 4 - 2  
T. Pengfei - G. Wilson 4 - 1  
T. Pengfei - S. Wilson 4 - 0  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Boeckermann M / Flueggen - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Bourne T / Hyden J - Galindo R / Revuelta J 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Poniewaz B / Poniewaz D 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Gibb J / Patterson C 2 - 1  
Dressler C / Kunert T - Hernandez I / Chourio L A C 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Boeckermann M / Flueggen L 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Cunha P H / Francioni A C 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Koekelkoren D / Van Walle T 2 - 1  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braakman R / Sinnema J - Van Gestel S / Van Der Vlist J 0 - 2  
Forrer I / Verge-Depre A - Santos Lisboa E / Secomandi Maia 1 - 2  
Hansel B / Schwaiger S - Nishibori T / Mizoe S 1 - 2  
Klug G / Gallay A - Mcguire H L / Dowdy A 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Longuet L / Jupiter A 1 - 2  
Longuet L / Jupiter A - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Betschart N / Eiholzer N 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Menegatti M /Tóth O. 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Ross S / Carico L 2 - 1  
Pata M / Matauatu L - Humana-Paredes M / Pischke T 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - Nishibori T / Mizoe S 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - M. Kijima 2 - 1  
Ka. Kozlova - K.Y. Ng 2 - 0  
L. Pous Tio - D. Eric 0 - 2  
M. Kato - H.C. Wu 2 - 0  
M.Y.M. Ng - C. Liu 0 - 2  
P. Plipuech - A. Raina 2 - 1  
S.J. Jang - S. Njiric 2 - 1  
Y-T. Ki - An. Rodionova    
Y. Beygelzimer - N. Lertpitaksinchai 2 - 0  
Y. Shao - A. Komardina 0 - 2  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Sevastova - A. Krunic 0 - 2  
D. Kasatkina - L. Chirico 2 - 0  
D. Vekic - S. Rogers 2 - 1  
J. Grabher - J. Coin 0 - 2  
J. Konta - A. Tatishvili 2 - 1  
J. Ostapenko - M. Zanevska 2 - 0  
K. Kanepi - S. Vogt 2 - 0  
M. Antonitsch - K. Bertens 1 - 2  
M. Duque Marino - R. Hogenkamp 2 - 0  
M. Klaffner - K. Koukalova 0 - 2  
N. Broady - S. Karatantcheva 1 - 2  
P. Kania - O. Dodin 2 - 0  
P. Mayr-Achleitner - A. Hesse 0 - 2  
S. Soler Espinosa - A. Panova 0 - 2  
S. Vögele - T. Smitkova 2 - 0  
Y. Wickmayer - J. Cepelova 1 - 2  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - K. De Schepper    
I. Marchenko - J-L. Struff    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Ferrer 2 - 0  
R. Nadal - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nestor D / Roger-Vasselin - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Pospisil V / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - T. Bacsinszky 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Radwanska 2 - 1  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 1  
Tenisz (Sacramento férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - J. Donaldson    
Fritz, Taylor Harry - M. Reid    
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - Zh. Zhang 2 - 0  
D. Udomchoke - A. Krajicek 0 - 2  
D. Young - Z. Qiu 2 - 0  
L. Pouille - L. Kubot 0 - 2  
M-X. Gong - M. Berrer 0 - 2  
M. Przysiezny - R. Ram 2 - 0  
N. Basilashvili - S. Sekiguchi 2 - 0  
N. Mahut - M. Ebden 2 - 1  
S. Bolelli - M. Donati 2 - 0  
W-S. Jun - P-H. Herbert 0 - 2  
Y. He - An. Kuznetsov    
Y. Nishioka - Y-H. Lu 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - R. Dutra da Silva    
F. Bagnis - K. Coppejans    
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - N. Melichar 0 - 2  
C. Daniels - C.w. Hsu 2 - 0  
C. Skamlova - N. Vaidisova 1 - 2  
D. Zhao - F.Y. Xun 2 - 1  
E. Bychkova - K. Okamura 2 - 1  
E. Webley-Smith - H. Kuwata 1 - 2  
I. Khromacheva - A. Amanmuradova 2 - 0  
J-Q. Kang - Y. YU 2 - 0  
J.J Lu - G. Dabrowski 2 - 0  
L. Kichenok - S. Sharipova 2 - 0  
L. Marozava - K. Lykina 1 - 2  
M. Ninomiya - Y-F. Xu 2 - 1  
N. Kichenok - S. Xu 2 - 1  
N. Kolar - O. Savchuk 0 - 2  
S. Zhang - Yi. Zhang 2 - 0  
Zh. Yang - Y. Wang 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - K. Nishikori 2 - 1  
S. Wawrinka - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Melo M - Qureshi A U H / Simon G 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - S.H. Goh 2 - 0  
E. Holst - R. Must 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - Y.C. Hsu 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - K. Schnaase 0 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - OSC 7 - 5  
FTC - Vasas 10 - 3  
Honvéd - Pécs 11 - 4  
Szeged - Tatabánya 12 - 5  
Szentes - Miskolc 9 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Roma 16 - 9  
Lazio - Rari Nantes Sori 10 - 8  
Ortigia - Savona 8 - 8  

 

2015.10.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Indianapolis 20 - 27  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Houston (1.m.) 2 - 5  
Kansas City - Houston (2. mérkőzés) 5 - 4  
Toronto - Texas (2. mérkőzés) 4 - 6  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Thornton - M. Suljovic 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - M-Team 7 - 4  
Viikingit Helsinki - Oilers Espoo 1 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Carlisport Cogianco 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Murcia 2 - 2  
Jaen - Antequera 5 - 6  
Jumilla - Palma Manacor 1 - 2  
Santa Coloma - Ribera Navarra 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litvínov 1 - 0  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 4 - 1  
Olomouc - Karlovy Vary 2 - 1  
Pardubice - Liberec 1 - 4  
Sparta Praha - Plzen 4 - 4  
Trinec - Brno 1 - 2  
Zlín - Vítkovice 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 7 - 4  
Gentofte - Aalborg 3 - 2  
Herlev Eagles - Frederikshavn 1 - 6  
Rungsted - Herning 5 - 2  
SönderjyskE - Rödovre 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Roki 8 - 1  
Kajaanin Hokki - Tuto 4 - 1  
Keupa - SaPKo 0 - 4  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 2 - 2  
Leki - JYP-Akatemia 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lukko 2 - 4  
Ilves - Kalpa 2 - 2  
Lahti Pelicans - Ässät 3 - 1  
Turku PS - JYP 1 - 4  
Vaasan Sport - Kookoo 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Morzine-Avoriaz 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Vityaz Podolszk 2 - 4  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 4  
Lada Toljatti - Dinamo Moszkva 0 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Slovan Bratislava 2 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jokerit 0 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Medvescak Zagreb 2 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Debrecen 2 - 3  
HSC Csíkszereda - Dunaújváros 5 - 2  
MAC Budapest - FTC 5 - 2  
Újpest - Diósgyőr 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Winnipeg 2 - 6  
Buffalo - Ottawa 1 - 3  
Colorado - Minnesota 4 - 5  
Dallas - Pittsburgh 3 - 0  
Nashville - Carolina 2 - 1  
St. Louis - Edmonton 3 - 1  
Tampa Bay - Philadelphia 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Riessersee 5 - 4  
Bremerhaven - Frankfurt Löwen 0 - 0  
Dresden - Rosenheim 8 - 2  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 2 - 6  
Kaufbeuren - Freiburg 10 - 5  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 4 - 4  
Ravensburg - Crimmitschau 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 2 - 0  
Iserlohn - Hamburg 3 - 2  
Köln - Krefeld 6 - 2  
Mannheim - Wolfsburg 7 - 3  
München - Augsburg 3 - 3  
Schwenningen - Ingolstadt 4 - 2  
Straubing - Nürnberg 3 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Fassa 2 - 2  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg 1 - 4  
Innsbruck - Fehérvár 2 - 1  
Linz - Dornbirn 0 - 3  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 1 - 4  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 1 - 2  
Villach - Znojmo 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano 3 - 1  
Biel - Langnau Tigers 2 - 5  
Fribourg - Zug 6 - 3  
Kloten - Servette 3 - 1  
Zürich Lions - Davos 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Asplöven 6 - 1  
Oskarshamn - Västeras 4 - 2  
Pantern Malmö - Tingsryd 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Djurgarden 2 - 4  
Örebro - Färjestad 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Trencin 2 - 0  
Nitra - B. Bystrica 4 - 1  
Piestany - Skalica 5 - 1  
Zilina - Kosice 1 - 1  
Zvolen - Poprad 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Ermak Angarszk 2 - 1  
Szarov - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Zadar 78 - 47  
Cibona Zagreb - Olimpija Ljubljana 75 - 79  
Krka Novo Mesto - Cedevita Zagreb 85 - 77  
Mega Vizura - Skopje 82 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Dijon 66 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Lattes Montpellier 45 - 79  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PLER - Vác 31 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Füchse Berlin 24 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Anaitasuna 26 - 23  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Melbourne Victory 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Olomouc B 1 - 3  
Znojmo - Varnsdorf 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Horsens 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Ukrajna 0 - 2  
Spanyolország - Luxemburg 4 - 0  
Szlovákia - Fehéroroszország 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Észtország 2 - 0  
Svájc - San Marino 7 - 0  
Szlovénia - Litvánia 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Svédország 0 - 2  
Moldova - Oroszország 1 - 2  
Montenegró - Ausztria 2 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paneleusianiakos - Kerkyra 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Northeast Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Bytovia Bytow 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan Valencia - Espanyol B 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Fehéroroszország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Málta 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Litvánia 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Magyarország 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Örményország 2 - 0  
U21Dánia - U21Wales 0 - 0  
U21Luxemburg - U21Románia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svédország - U21Észtország 5 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Azerbajdzsán 7 - 0  
U21Németország - U21Finnország 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Törökország 0 - 2  
Labdarúgás (vb, selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ecuador 0 - 2  
Chile - Brazília 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzsibuti - Szváziföld 0 - 6  
Gambia - Namíbia 1 - 1  
Szomália - Niger 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Guinea 1 - 2  
Costa Rica - Dél-Afrika 0 - 1  
Honduras - Guatemala 1 - 1  
Marokkó - Elefántcsontpart 0 - 1  
Panama - Trinidad és Tobago 1 - 2  
Tunézia - Gabon 3 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Connah's Quay 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Finn Harps 1 - 1  
UC Dublin - Cabinteely 1 - 0  
Wexford Youths - Shelbourne 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 2 - 0  
Derry City - Bray 3 - 1  
Drogheda Utd. - Cork City 1 - 1  
Galway - Limerick 1 - 3  
Shamrock Rovers - Dundalk 1 - 1  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Tonga 47 - 9  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Németország 3 - 0  
Csehország - Hollandia 1 - 3  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Franciaország    
Olaszország - Észtország 3 - 0  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Belgium 3 - 0  
Szlovénia - Fehéroroszország 3 - 0  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 3 - 0  
Szlovákia - Szerbia 2 - 3  
Snooker (Ruhr Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. King 3 - 4  
A. Burden - P.S. Davison 4 - 0  
A. Carter - M. Fu 4 - 3  
A. Carter - T. Un-Nooh    
A. Higginson - D. Hill 4 - 0  
A. McGill - Baranowski, Mateusz 4 - 3  
A. Mehta - A. Borg 4 - 1  
B. Woollaston - C. Wakelin 4 - 3  
C. Wakelin - T. Drago 4 - 0  
D. Wells - E. Slessor 4 - 3  
J. Robertson - M. Joyce 4 - 1  
J. Trump - H. Miah 3 - 4  
J. Walker - J. Weston    
Jam. Jones - M. Georgiou 4 - 0  
K. Wilson - X. Guodong 4 - 2  
L. Brecel - I. Glover 4 - 1  
L. Brecel - J. Weston 4 - 0  
L. Walker - J. Swail 4 - 1  
L. Walker - R.T. Chuan Leong 4 - 2  
M. Dunn - N. Bond 4 - 2  
M. Selby - M. Wasley 4 - 1  
M. Selt - E. Sharav 4 - 2  
M.J. Williams - K. Hirani 4 - 0  
R. McLeod - C. Steadman 4 - 2  
R. Milkins - A. Hugill 4 - 0  
R. Williams - L. Highfield 4 - 3  
S. Bingham - F. O'Brien 3 - 4  
S. O'Sullivan - V. Calabrese 4 - 2  
Z. Surety - A. Zhang 2 - 4  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cunha P H / Francioni A C - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Azaad J A / Aulisi S 2 - 0  
Loyola Stein A / Rezende - Galindo R / Revuelta J 1 - 2  
Mehamed I / Capogrosso N - Hernandez I / Chourio L A C 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betschart N / Eiholzer N - Hester I / Ledoux C 2 - 0  
Bieneck V / Grossner J - Mcguire H L / Dowdy A 0 - 2  
Braakman R / Sinnema J - Giombini L / Zuccarelli A 2 - 0  
Candelas B / Rios A - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Candelas B / Rios A - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Cope Charles K / Alfaro N - Mcguire H L / Dowdy A 0 - 2  
Forrer I / Verge-Depre A - Fopma J / Hochevar B 2 - 0  
Giombini L / Zuccarelli A - Schuetzenhoefer K / Plesiutschni    
Hansel B / Schwaiger S - Burnside S / Orellana Z    
Holtwick K / Semmler I - Maestrini L / Horta Maximo C    
Humana-Paredes M / Pischk - Bieneck V / Grossner J    
Klug G / Gallay A - Betschart N / Eiholzer N 2 - 1  
Klug G / Gallay A - Santos Lisboa E / Secomandi Maia E 2 - 1  
Kongshavn J / Kjolberg V - Rios C / Santoyo Salazar G I 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Nishibori T / Mizoe S 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Van Gestel S / Van Der Vlist J 2 - 1  
Lehtonen R / Lahti T - Giombini L / Zuccarelli A 0 - 2  
Longuet L / Jupiter A - Stockman E / Wallin M 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Ross S / Carico L 2 - 0  
Maestrini L / Horta Maxim - Rios C / Santoyo Salazar G I    
Menegatti M / Orsi Toth V - Humana-Paredes M / Pischke T 2 - 1  
Nishibori T / Mizoe S - Perez Pazo O / Pazo Perez R    
Pata M / Matauatu L - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Pata M / Matauatu L - Cope Charles K / Alfaro N 2 - 0  
Ross S / Carico L - Holtwick K / Semmler I    
Santos Lisboa E / Secoman - Hester I / Ledoux C 2 - 1  
Schuetzenhoefer K / Plesi - Galova E / Olivova S 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - Perez Pazo O / Pazo Perez R 2 - 0  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - B. Becker    
I. Marchenko - K. Kravchuk    
K. De Schepper - K. Khachanov    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - Y-H. Lu 2 - 0  
F. Fognini - P. Cuevas 2 - 1  
J. Sock - R. Nadal 1 - 2  
N. Djokovic - J. Isner 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
A. Radwanska - A. Kerber 2 - 0  
B. Mattek-Sands - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
T. Bacsinszky - S. Errani 2 - 1  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellacqua C / Shvedova Y - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  
Hingis M / Mirza S - Liang C / Wang Y 2 - 0  
Tenisz (Sacramento férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - D. Brands    
Tenisz (Sao Paulo férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Dutra da Silva - R. Olivo    
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - N. Kyrgios 2 - 1  
G. Simon - G. Müller 0 - 2  
M. Cilic - K. Nishikori 1 - 2  
S. Wawrinka - A. Krajicek 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Johnson S / Querrey S 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.Z. Zainuddin - A. Jayaram 1 - 2  
Joa. Persson - S.H. Goh 1 - 2  
R. Must - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 1  
T.Z. Soo - E. Holst 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Magee - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
K. Gilmour - Ir. Wang 2 - 0  
K. Schnaase - L. Zetchiri 2 - 0  
Y.C. Hsu - N. Jindapon 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Partizan Belgrád 9 - 9  
Mornar - VK Posk 15 - 9  
Radnicki Kragujevac - Jadran Herceg Novi 7 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Acquachiara 8 - 6  

 

2015.10.08.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Chicago Cubs 0 - 4  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. White - R. Thornton 2 - 3  
M. Suljovic - V. van der Voort 3 - 1  
M. Webster - J. Klaasen 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 1 - 4  
Tappara - Kärpät 6 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Barisz Asztana - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Amur Habarovszk 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Vancouver 1 - 5  
Chicago - NY Rangers 2 - 3  
Los Angeles - San Jose 1 - 5  
Toronto - Montreal 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stjernen 4 - 2  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 10 - 0  
Storhamar - Kongsvinger 2 - 0  
Valerenga - Stavanger 2 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valpellice - Cortina 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - Almtuna 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 3 - 3  
Frölunda - MODO 7 - 0  
HV 71 - Rögle 2 - 4  
Malmö - Linköping 1 - 7  
Skelleftea - Karlskrona 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Burany Voronyezs 4 - 3  
Molot Perm - Rjazany 4 - 2  
Rubin Tyumeny - Krisztall Szaratov 1 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Himik Voszkreszenszk 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Zvezda Csehov 2 - 2  
Tver - Zvezda-VDV Dmitrov 7 - 0  
VMF-Karelija - Dinamo Balasiha 1 - 1  
Zauralje Kurgan - Dizel Penza 0 - 1  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Sentjur 113 - 66  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Boston 96 - 111  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farosz Keratsziniou - Dimoulasz Kifiszia    
Olympiakosz - Panathinaikosz 64 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Ostrow Wielkopolski 59 - 61  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 79 - 76  
Pasvalys - Lietuvos Rytas 71 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Milano 80 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nyizsnyij Novgorod    
VEF Riga - Jenyiszej Krasznojarszk 71 - 73  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Motor Zaporozsje 30 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Ukrajna 34 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 32 - 19  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Izland 27 - 17  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Chambery 35 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Drammen 23 - 19  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Vojvodina 31 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Hammarby 19 - 32  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Brisbane Roar 1 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Glasgow 1 - 0  
FK Minszk - Hjörring 0 - 2  
ZFK Spartak Subotica - Wolfsburg    
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Gibraltár 4 - 0  
Skócia - Lengyelország 2 - 2  
Írország - Németország 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Feröer-szigetek 2 - 1  
Románia - Finnország 1 - 1  
Észak-Írország - Görögország 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Szerbia 0 - 2  
Portugália - Dánia 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Chennaiyin 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millionarios - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Montreal 2 - 1  
Vancouver - Dallas 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Örményország 4 - 0  
U19Szerbia - U19Észtország 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Macedónia 2 - 0  
U19Olaszország - U19Finnország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Olaszország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ukrajna - U21Izland 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Ciprus 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Kazahsztán 2 - 1  
U21Svájc - U21Bosznia-Hercegovina 3 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Izrael 3 - 1  
Labdarúgás (vb, selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Uruguay 0 - 2  
Kolumbia - Peru 2 - 0  
Venezuela - Paraguay 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libéria - Bissau Guinea 1 - 1  
Sao Tomé és Príncipe - Etiópia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelet Timor - Palesztína 1 - 1  
Szaúd-Arábia - Egyesült Arab Emirátusok 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Ausztrália 2 - 0  
Kirgizisztán - Tadzsikisztán 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhután - Maldív-szigetek 3 - 4  
Katar - Kína 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - Irán 1 - 1  
Türkmenisztán - India 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Afganisztán 1 - 0  
Szíria - Japán 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vietnám - Irak 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Dél-Korea 0 - 1  
Mianmar - Libanon 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Üzbegisztán 0 - 4  
Koreai NDK - Fülöp-szigetek 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Örményország 4 - 0  
Kongói DK - Nigéria 2 - 0  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azaad J A / Aulisi S - Rubio Camargo J L / Gaxiola Leyva J G 2 - 1  
Bourne T / Hyden J - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Mehamed I / Capogrosso N 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Plavins M / Regza H 2 - 1  
Faiga S / Hilman A - Dressler C / Kunert T 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Beeler N / Strasser A 0 - 2  
Hordvik O / Usken B - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Galindo R / Revuelta J 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Boeckermann M / Flueggen L    
Nummerdor R / Varenhorst - Dearing D / May G    
Ortego C M / Tomas F - Hernandez I / Chourio L A C 0 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Cunha P H / Francioni A C 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Moser H / Schnetzer F    
Ranghieri A / Carambula R - Henriquez J / Villafane J    
Salvetti Y / Daguerre J-B - Loyola Stein A / Rezende Costa F 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Grossner J - Cope Charles K / Alfaro N 2 - 0  
Candelas B / Rios A - Giombini L / Zuccarelli A 0 - 2  
Fopma J / Hochevar B - Longuet L / Jupiter A 2 - 0  
Fopma J / Hochevar B - Stockman E / Wallin M 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Longuet L / Jupiter A 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Stockman E / Wallin M 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Burnside S / Orellana Z 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Hansel B / Schwaiger S 1 - 2  
Humana-Paredes M / Pischk - Galova E / Olivova S 2 - 0  
Humana-Paredes M / Pischk - Schuetzenhoefer K / Plesiutschni 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Hester I / Ledoux C 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Perez Pazo O / Pazo Perez R 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Kongshavn J / Kjolberg V 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Rios C / Santoyo Salazar G I 2 - 0  
Maestrini L / Horta Maxim - Hansel B / Schwaiger S 1 - 2  
Menegatti M / Orsi Toth V - Galova E / Olivova S 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Schuetzenhoefer K / Plesiutschni 2 - 0  
Pata M / Matauatu L - Mcguire H L / Dowdy A 2 - 1  
Ross S / Carico L - Kongshavn J / Kjolberg V 2 - 0  
Ross S / Carico L - Rios C / Santoyo Salazar G I 2 - 0  
Santos Lisboa E / Secoman - Betschart N / Eiholzer N 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - Nishibori T / Mizoe S 2 - 0  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - K. Kravchuk    
M. Tabatruong - B. Becker    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - F. Fognini 1 - 2  
I. Karlovic - P. Cuevas 0 - 2  
J. Millman - J. Isner 1 - 2  
N. Djokovic - Ze Zhang 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goffin D / Thiem D - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Pospisil V / Sock J - Djokovic D / Djokovic N 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Cuevas P / Troicki V 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - S. Kuznetsova 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - F. Pennetta 2 - 1  
B. Mattek-Sands - R. Vinci 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Liang C / Wang Y 0 - 2  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Mattek-Sands B / Vesnina E 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Goerges J / Pliskova K 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Dellacqua C / Shvedova Y 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Dutra da Silva - J. De Loore    
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - J. Sousa 2 - 1  
B. Paire - M. Baghdatis 2 - 1  
M. Cilic - S. Johnson 2 - 0  
N. Kyrgios - R. Bautista-Agut 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Gasquet R / Verdasco F 2 - 1  
Huey T / Kontinen H - Klaasen R / Melo M 1 - 2  
Peya A /Soares B - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Qureshi A U H / Simon G - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Domke - E. Holst 0 - 2  
D. Zavadsky - R.M.V. Gurusaidatt 0 - 2  
I.Z. Zainuddin - V. Lang 2 - 0  
Joa. Persson - P. Martins 2 - 1  
K. Lehikoinen - A. Jayaram 0 - 2  
K. Navickas - S.H. Goh 0 - 2  
M. Borg - T.Z. Soo 0 - 2  
R. Fladberg - R. Must 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Magee - P.c. Thulasi 2 - 1  
K. Schnaase - S. De Visch Eijbergen 2 - 0  
L. Zetchiri - A. Firdasari 2 - 0  
Lia. Tan - K. Gilmour 0 - 2  
M. Ulitina - Y.C. Hsu 1 - 2  
N. Jindapon - A.T. Madsen 2 - 0  
N. Vainio - Ir. Wang 0 - 2  
R. Schafer - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
     

 

2015.10.07.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Houston 0 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - I. White 1 - 3  
M. Suljovic - S. Whitlock 3 - 0  
R. Thornton - J. Pipe 3 - 0  
V. van der Voort - T. Jenkins 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 5 - 1  
Kadan - Litomerice 2 - 1  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 3 - 3  
Most - Jihlava 5 - 5  
Prostejov - Salith Sumperk 3 - 3  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 7 - 1  
Slavia Trebic - Havirov 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - SaPKo 4 - 4  
Kiekko-Vantaa - Jukurit 5 - 2  
Kokkolan Hermes - Keupa 3 - 3  
Tuto - Heinolan Peliitat 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Lada Toljatti - Vityaz Podolszk 1 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Riga 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Slovan Bratislava 3 - 2  
Szocsi - Szpartak Moszkva 2 - 6  
Traktor Cseljabinszk - Jokerit 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 5 - 3  
Mora - Leksand 2 - 1  
Oskarshamn - Pantern Malmö 4 - 1  
Sundsvall - Björklöven 1 - 3  
Tingsryd - Karlskoga 3 - 2  
Västeras - Asplöven 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Barsz Kazany B - Szokol Krasznojarszk 3 - 7  
Neftjanik Almetyevszk - Ermak Angarszk 0 - 5  
Szarov - Kazzink-Torpedo 0 - 1  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Mega Vizura 71 - 56  
Metalac Farmakom - Igokea 56 - 74  
Olimpija Ljubljana - Sutjeska Niksic 60 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Toulouse 59 - 43  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 64 - 61  
PAOK - Rethymno 73 - 67  
Kosárlabda (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Zielona Gora 66 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 70 - 87  
Vytautas Prienai - Siauliai 78 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szombathely 99 - 91  
Kaposvár - Nyíregyháza 87 - 76  
Kecskemét - Szeged 81 - 75  
Körmend - Alba Fehérvár 77 - 76  
Pécs - Atomerőmű 74 - 85  
Szolnok - Sopron 88 - 73  
ZTE - MAFC 87 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Braunschweig 58 - 98  
Bremerhaven - Ulm 71 - 78  
Göttingen - Alba Berlin 63 - 88  
Hagen - Bayern München 82 - 97  
Ludwigsburg - Tübingen 76 - 65  
Oldenburg - Skyliners Frankfurt 82 - 80  
S. Oliver Würzburg - Giessen    
Telekom Bonn - Mitteldeutscher 89 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - Cadi La Seu d'Urgell 53 - 69  
Gernika Bizkaia - CREF Madrid 73 - 62  
Girona - Campus Promete 74 - 64  
Gran Canaria - Zaragoza 55 - 62  
Vasco Gipuzkoa - Ferrol 55 - 65  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Anadolu Efes 74 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Himki Moszkva 62 - 81  
Nymburk - Lok.Kubany Krasznodar 76 - 74  
UNIKSZ Kazany - Tsmoki-Minszk 83 - 91  
Zenit Szentpétervár - K.Oktyabr Volgográd 94 - 93  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Indiana 77 - 71  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Naturhouse La Rioja 31 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aarhus 30 - 35  
Kolding - Mors 24 - 24  
Midtjylland - Skjern 21 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovénia 27 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Chartres Metropole 34 - 29  
Montpellier - Pays d'Aix 37 - 30  
Nantes - St. Raphael 23 - 27  
Nimes - Creteil 30 - 30  
Toulouse - Dunkerque 27 - 28  
Tremblay - Cesson 24 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Legionowo 23 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Orosháza    
Csurgó - Orosháza 22 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Haslum 23 - 22  
Bodö - Halden 24 - 21  
Fyllingen - Elverum 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Flensburg 25 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 24 - 20  
Stuttgart - Göppingen 23 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Basel 32 - 26  
Thun - Amacitia Zürich 22 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Ystad 21 - 21  
Ricoh HK - Alingsas 21 - 27  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - Dag & Red 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Forest Green 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Virton 1 - 1  
Cercle Bruges - Coxyde 1 - 0  
Deinze - Roeselare 1 - 2  
Dessel - WS Bruxelles 0 - 3  
Eupen - Eisden Maasmechelen 6 - 0  
Geel - Heist 1 - 1  
Saint-Gilloise - Lommel 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Zorkij Krasznogorszk 0 - 2  
BIIK-Kazygurt - Barcelona 1 - 1  
Brescia - Liverpool 1 - 0  
LSK Kvinner - FC Zürich 1 - 0  
PAOK - Örebro 0 - 3  
PK-35 - Rosengard 0 - 2  
Slavia Praha - Bröndby 4 - 1  
St. Pölten-Spratzern - Bardolino Verona 4 - 5  
Standard Liege - Frankfurt 0 - 2  
Stjarnan - Zvezda-2005 Perm 1 - 3  
Twente - Bayern München 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Atlético GO 1 - 1  
America MG - Macae 1 - 0  
Bragantino - Criciuma 2 - 0  
CRB - Santa Cruz PE 3 - 2  
Luverdense - Sampaio Correa 2 - 1  
Nautico - Mogi Mirim 1 - 0  
Parana - Oeste 1 - 1  
Paysandu - Bahia 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Gamba Osaka 2 - 1  
Vissel Kobe - Kashima A. 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Monopoli 2 - 1  
Catania - Cosenza 0 - 0  
Messina - Ischia 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Brann Bergen 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Fehéroroszország 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Ausztria 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Hollandia 3 - 1  
U20Németország - U20Törökország 1 - 0  
U20Olaszország - U20Lengyelország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Spanyolország 2 - 5  
U21San Marino - U21Horvátország 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Lesotho 0 - 0  
Mauritius - Kenya 2 - 5  
Seychelles-szigetek - Burundi 0 - 1  
Tanzánia - Malawi 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glenavon 0 - 1  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - USA 64 - 0  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Grúzia 16 - 17  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Boeckermann M / Flueggen - Cunha P H / Francioni A C 2 - 0  
Boeckermann M / Flueggen - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Hernandez I / Chourio L A C 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Moser H / Schnetzer F 2 - 0  
Dearing D / May G - Koekelkoren D / Van Walle T 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Henriquez J / Villafane J - Loyola Stein A / Rezende Costa F 0 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Salvetti Y / Daguerre J-B 0 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Cunha P H / Francioni A C 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Hernandez I / Chourio L A C 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Mehamed I / Capogrosso N - Azaad J A / Aulisi S 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Loyola Stein A / Rezende Costa F 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Dressler C / Kunert T 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Faiga S / Hilman A 2 - 1  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - M. Basic    
K. De Schepper - N. Gombos    
S. Doumbia - B. Becker    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - J. Sock 0 - 2  
D. Ferrer - L. Rosol 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - I. Karlovic 0 - 2  
P. Cuevas - T. Berdych 2 - 0  
V. Pospisil - R. Nadal 0 - 2  
Y-H. Lu - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Troicki V - Bopanna R / Isner J 2 - 0  
Goffin D / Thiem D - Marrero D / Seppi A 2 - 0  
Inglot D / Lindstedt R - Matkowski M / Zimonjic N 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Wozniacki 2 - 0  
A. Petkovic - S. Errani 1 - 2  
A. Radwanska - M. Keys    
C. Suarez Navarro - T. Bacsinszky 1 - 2  
I. Falconi - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Dellacqua C / Shvedova Y 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Errani S / Pennetta F 2 - 1  
Liang C / Wang Y - Garcia C / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - J. Vesely 2 - 0  
J. Chardy - G. Müller 0 - 2  
J. Sousa - F. Lopez 2 - 1  
M. Cilic - D. Young 2 - 1  
S. Querrey - K. Nishikori 0 - 2  
S. Wawrinka - T. Ito 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Dolgopolov A / Tomic B - Klaasen R / Melo M 0 - 2  
Huey T / Kontinen H - Anderson K / Chardy J    
Peya A /Soares B - RAM R / Stepanek R 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - A. Kaisti 2 - 1  
A. Pochtarev - F. Roth 1 - 2  
A. Vlaar - L. Schaenzler 0 - 2  
A.K. Tedjono - P. Koukal 0 - 2  
B. Sai Praneeth - S. Rasmussen 2 - 0  
C. Lind Thomsen - Yuh. Tan 2 - 0  
C.J. Nilsson - Joa. Persson 0 - 2  
C.W. Chen - Zulh. Zulkiffli    
D. Domke - V. Atrashchenkov 2 - 0  
E. Heino - N. Fransman 0 - 2  
E. Holst - S.A.S. Putra 2 - 0  
E. Meijs - K. Lehikoinen 0 - 2  
H. Hurskainen - K. Schaefer 0 - 2  
I.Z. Zainuddin - A. Pawar 2 - 0  
J. Hilbink - B. Kisyov 0 - 2  
K. Koljonen - D. Zavadsky 1 - 2  
L. Claerbout - Zulf. Zulkiffli 0 - 2  
L. Corvee - T.Z. Soo 0 - 2  
M. Caljouw - A. Jayaram 1 - 2  
P. Kaemnitz - M. Borg 0 - 2  
P. Martins - M. Zilberman 2 - 0  
R. Fladberg - Z. Durkinjak 2 - 1  
R. Must - F. Quach 2 - 0  
R.M.V. Gurusaidatt - M. Moreels 2 - 0  
S. Hsiao - R. Walker 0 - 2  
S.H. Goh - A. Pratama 2 - 0  
T. Wadenka - T. Rouxel 0 - 2  
V. De Vries - B. Abts 2 - 1  
V. Lang - I. Utrosa 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firdasari - A. Stapusaityte 2 - 0  
A.T. Madsen - A. Mikkela 2 - 0  
F. Deprez - K. Gilmour 1 - 2  
K. Polikarpova - M. Ulitina 1 - 2  
K. Schnaase - M. Poulsen 2 - 0  
L. Zetchiri - G. Ofodili Gabriel 2 - 0  
N. Cerfontyne - Y.C. Hsu 0 - 2  
N. Koch Rohde - C. Magee 0 - 2  
N. Vainio - N. Voytsekh 2 - 0  
N. Yigit - Lia. Tan 0 - 2  
O. Konon - N. Jindapon 1 - 2  
P.c. Thulasi - G. Mahulette 2 - 1  
R. Hartawan - Ir. Wang 0 - 2  
R. Schafer - O. Bayrak 2 - 0  
S. De Visch Eijbergen - S. Jaquet 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szeged 15 - 7  
FTC - Honvéd 7 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Bogliasco 9 - 6  
Savona - Canottieri Napoli 13 - 7  

 

2015.10.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Detroit 13 - 10  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. Webster 0 - 3  
D. Chisnall - J. Klaasen 2 - 3  
M. Smith - J. Lewis 2 - 3  
M. van Gerwen - K. Huybrechts 3 - 1  
R. Thornton - D. Gurney 2 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Pixbo Wallenstam 5 - 7  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - HIFK 5 - 2  
Frölunda - Ingolstadt 3 - 1  
HV 71 - Trinec 3 - 1  
Kärpät - Düsseldorf 3 - 0  
Linköping - Liberec 3 - 6  
Litvínov - Vienna Capitals 1 - 2  
Lulea - Färjestad 1 - 3  
Mannheim - Espoo Blues 3 - 2  
München - Lukko 0 - 3  
Skelleftea - Kosice 3 - 0  
Stavanger - Eisbären Berlin 3 - 3  
Storhamar - Salzburg 3 - 2  
Tappara - Vítkovice 2 - 1  
Turku PS - JYP 4 - 1  
Växjö - Djurgarden 3 - 3  
Zürich Lions - Sparta Praha 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 4 - 2  
Frederikshavn - SönderjyskE 3 - 4  
Gentofte - Esbjerg 4 - 4  
Herning - Herlev Eagles 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Novokuznyeck 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó 8 - 3  
MAC Budapest - Fehérvár 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice 1 - 4  
Cortina - Renon/Ritten 3 - 6  
Fassa - Val Pusteria 1 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 10 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ajoie 0 - 2  
Olten - Winterthur 2 - 0  
Thurgau - GCK Lions 4 - 0  
Visp - Chaux-de-fonds 5 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Ambri 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dizel Penza 6 - 0  
Izssztal Izsevszk - Zvezda Csehov 4 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Krisztall Szaratov 3 - 2  
Molot Perm - Himik Voszkreszenszk 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Rjazany 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Burany Voronyezs 2 - 2  
Tver - Dinamo Balasiha 2 - 3  
VMF-Karelija - Zvezda-VDV Dmitrov 4 - 1  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 83 - 65  
Partizan Belgrád - Skopje 72 - 69  
Sentjur - Krka Novo Mesto 74 - 51  
Zadar - Crvena zvezda 49 - 56  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Boston 91 - 124  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Cholet 57 - 58  
Chalon sur Saone - Le Mans 95 - 77  
Dijon - Le Havre 89 - 69  
Monaco - Pau Orthez 90 - 82  
Nancy - Gravelines 75 - 81  
Paris Levallois - Rouen 68 - 80  
Reims - Strasbourg 66 - 87  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Cegléd    
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - RK Zagreb 21 - 35  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Wycombe 2 - 0  
Bury - Morecambe 0 - 1  
Crawley - Southend 0 - 3  
Crewe - Wigan 2 - 3  
Fleetwood - Shrewsbury 2 - 1  
Gillingham - Luton 2 - 1  
Millwall - Northampton 2 - 0  
Oxford Utd. - Swindon 2 - 0  
Plymouth - Exeter 2 - 0  
Port Vale - Blackpool 1 - 2  
Rochdale - Chesterfield 2 - 1  
Sheffield Utd. - Notts County 5 - 1  
Yeovil - Coventry 0 - 0  
York - Doncaster 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Halifax 1 - 3  
Barrow - Chester 3 - 2  
Cheltenham - Braintree 1 - 1  
Grimsby - Gateshead 2 - 1  
Guiseley - Macclesfield 0 - 3  
Kidderminster - Boreham 1 - 1  
Torquay - Dover 2 - 3  
Welling Utd. - Bromley 1 - 2  
Wrexham - Tranmere 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Lanus 3 - 1  
Banfield - Racing Club 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Seraing 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rymarov - Karvina 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Northeast Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Mexikó - U19Skócia    
U19Németország - U19USA 8 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Newtown 1 - 4  
Bala Town - Aberystwyth 0 - 1  
Carmarthen - TNS 1 - 6  
Connah's Quay - Bangor City 1 - 3  
Port Talbot - Haverfordwest 1 - 2  
Rhyl - Llandudno FC 1 - 1  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Uruguay 47 - 15  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Románia 15 - 17  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - M. Jaziri    
I. Marchenko - G. Gigounon    
M. Granollers - J-L. Struff    
M. Tabatruong - M. Authom    
P-H. Mathieu - Y. Mertens    
R. Bemelmans - K. De Schepper    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - T. Bellucci 2 - 0  
D. Thiem - J. Isner 0 - 2  
D. Wu - R. Nadal 0 - 2  
J. Millman - T. Robredo 2 - 1  
N. Djokovic - S. Bolelli 2 - 0  
V. Pospisil - V. Estrella 2 - 1  
Y-H. Lu - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Pospisil V / Sock J 1 - 2  
Gong M / Venus M - Djokovic D / Djokovic N 1 - 2  
Paes L / Peers J - Nestor D / Roger-Vasselin 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - V. Williams 2 - 0  
A. Kerber - D. Cibulkova 2 - 0  
A. Petkovic - S. Stosur 2 - 0  
C. Garcia - S. Errani 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - B. Mattek-Sands 1 - 2  
M. Duque Marino - T. Bacsinszky 0 - 2  
Qia. Wang - C. Wozniacki 0 - 2  
T. Pereira - F. Pennetta 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Jans-Ignac / Rodionova An 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Kyrgios 1 - 2  
B. Tomic - S. Johnson    
G. Dimitrov - B. Paire 1 - 2  
G. Müller - K. Anderson 2 - 0  
G. Simon - M. Youzhny 2 - 0  
J. Chardy - S. Groth    
M. Baghdatis - F. Verdasco 2 - 0  
M. Ebden - A. Krajicek 1 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Gasquet 2 - 0  
S. Wawrinka - R. Stepanek 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Uchiyama Y - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Lopez F / Mirnyi M - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Debrecen 9 - 8  

 

2015.10.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Dallas 20 - 20  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gilding - S. Whitlock 0 - 2  
A. Lewis - R. van Barneveld 2 - 0  
G. Anderson - J. Henderson 2 - 0  
I. White - J. Caven 2 - 0  
J. Klaasen - B. Dolan 2 - 1  
J. Pipe - S. Beaton 2 - 1  
J. Wade - M. Suljovic 1 - 2  
M. King - T. Jenkins 1 - 2  
P. Taylor - V. van der Voort 0 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Classic Tampere 4 - 5  
Turku PS - Tapanilan Erä 9 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Odense 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Barisz Asztana 6 - 2  
Lada Toljatti - Dinamo Riga 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - SZKA Szentpétervár 3 - 3  
Szocsi - Dinamo Moszkva 4 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avangard Omszk 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 1 - 2  
Dunaújváros - Brassó 6 - 5  
Újpest - HSC Csíkszereda 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mora 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Kazzink-Torpedo 2 - 3  
Barsz Kazany B - Ermak Angarszk 2 - 3  
Neftjanik Almetyevszk - Szokol Krasznojarszk 2 - 1  
Szarov - Szarjarka Karaganda 3 - 1  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Olimpija Ljubljana 72 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Nanterre 68 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manital Torino - Reggio Emilia 72 - 96  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Nordsjaelland 26 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Wycombe    
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Central Cordoba - Mar del Plata 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - River Plate 3 - 0  
Newell's - Huracan 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Paderborn 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Iquique 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - APOEL Nicosia 0 - 5  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Naestved 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Breszt 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Rovaniemi PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Dijon 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Plataniasz 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Mumbai City 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millionarios 1 - 0  
Boyaca Chico - Dep. Pasto 1 - 0  
Envigado - Cucuta Deportivo 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - M. Morelia 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Salt Lake 1 - 2  
Seattle - Los Angeles 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Baerum 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Perugia 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Poli Timisoara 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Wohlen 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Frej 2 - 0  
Syrianska - Jönköping Södra 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Cukaricki 0 - 1  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - L. Lacko    
J-P. Smith - J. Ward    
L. Vanni - N. Gombos    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - L. Rosol 1 - 2  
D. Goffin - A. Seppi 2 - 0  
D. Istomin - Ze Zhang 1 - 2  
F. Fognini - M. Klizan 2 - 0  
J-W. Tsonga - A. Haider-Maurer 0 - 2  
J. Sock - T. Gabashvili 2 - 0  
V. Troicki - M. Raonic 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovic I / Kubot L - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Knowle J / Marach O - Matkowski M / Zimonjic N 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Butorac E / Lipsky S 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - E. Bouchard    
A. Radwanska - M. Barthel 2 - 1  
A. van Uytvanck - R. Vinci 0 - 2  
B. Bencic - M. Brengle 2 - 1  
C. Suarez Navarro - M. Puig 2 - 0  
E. Svitolina - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
K. Bondarenko - M. Keys 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - I-C. Begu 2 - 1  
S. Kuznetsova - S. Stephens 2 - 1  
S. Stosur - M. Niculescu 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C J / Hsieh S W - Garcia C / Srebotnik K 1 - 2  
Dabrowski G / Rosolska A - Mattek-Sands B / Vesnina E 0 - 2  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Cornet A / Linette M 2 - 1  
Hlavackova A / Hradecka L - Begu I-C / Niculescu M 2 - 1  
Jans-Ignac / Rodionova An - Bondarenko K / Savchuk O 2 - 1  
Jans-Ignac / Rodionova An - Muguruza / Suarez Navarro    
Xu Y F / Zheng S - Arruabarrena L / Klepac A 1 - 2  
Tenisz (Sacramento férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - K. Edmund    
Tenisz (Sao Paulo férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Podlipnik-Castillo - G. Andreozzi    
K. Coppejans - N. Kicker    
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Berdych - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - S. Querrey 0 - 2  
B. Coric - K. Nishikori 1 - 2  
J. Vesely - Y. Uchiyama 2 - 0  
Y. Nishioka - T. Ito 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Paire B - Gasquet R / Verdasco F 0 - 2  
Matsui T / Nieminen J - Qureshi A U H / Simon G 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,