Tippmix eredmények - 2015. október 26-november 1.

2015-10-26
Tippmix eredmények - 2015. október 26-november 1.
2015.11.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Tampa Bay 20 - 20  
Baltimore - San Diego 29 - 26  
Chicago - Minnesota 20 - 23  
Cleveland - Arizona 20 - 34  
Dallas - Seattle 12 - 13  
Houston - Tennessee 20 - 6  
Kansas City - Detroit 45 - 10  
New Orleans - NY Giants 52 - 49  
Oakland - NY Jets 34 - 20  
Pittsburgh - Cincinnati 10 - 16  
St. Louis - San Francisco 27 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - Kansas City (4. mérkőzés) 3 - 5  
Darts (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - P. Taylor (10 nyert körig) 10 - 9  
G. Anderson - A. Lewis (11 nyert körig) 11 - 5  
G. Anderson - J. Klaasen (10 nyert körig) 10 - 6  
J. Henderson - P. Wright (10 nyert körig) 4 - 10  
M. van Gerwen - D. Chisnall (10 nyert körig) 10 - 4  
M. van Gerwen - G. Anderson (11 nyert körig) 11 - 10  
M. van Gerwen - P. Wright (11 nyert körig) 11 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Indians Espoo 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Granlo 9 - 4  
Pixbo Wallenstam - Helsingborg 6 - 4  
Storvreta - Dalen 2 - 4  
Växjö - AIK 9 - 5  
Warberg - Linköping 6 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Latina 3 - 5  
Pescara - Kaos Futsal 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies 2 - 2  
Bridgeport - Utica 2 - 2  
Chicago Wolves - Manitoba 2 - 0  
Cleveland Lake Erie - Charlotte 5 - 5  
Hartford - Providence 1 - 1  
Hartford - Rochester 2 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 4 - 4  
Hershey - St. John's 4 - 2  
Iowa - Milwaukee 2 - 2  
Providence - Springfield 2 - 5  
San Diego - Stockton 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 5 - 3  
Liberec - Plzen 4 - 4  
Litvínov - Mountfield HK 1 - 5  
Olomouc - Mladá Boleslav 3 - 6  
Pardubice - Chomutov 4 - 1  
Vítkovice - Sparta Praha 3 - 3  
Zlín - Trinec 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Gentofte 4 - 1  
Herlev Eagles - Odense 6 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 4 - 4  
Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 6 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 3 - 2  
Diósgyőr - MAC Budapest 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Tampa Bay 3 - 4  
Colorado - San Jose 3 - 4  
Columbus - Winnipeg 2 - 3  
Edmonton - Calgary 4 - 5  
Florida - Washington 1 - 1  
Ottawa - Detroit 3 - 5  
St. Louis - Minnesota 2 - 2  
Tampa Bay - Boston 1 - 3  
Toronto - Pittsburgh 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 2 - 4  
Manglerud - Lorenskog 2 - 2  
Stjernen - Kongsvinger 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 2 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 3 - 0  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 4 - 3  
Heilbronn - Riessersee 1 - 4  
Kassel - Bremerhaven 2 - 5  
Kaufbeuren - Crimmitschau 2 - 0  
Rosenheim - Lausitzer Füchse 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Krefeld 0 - 4  
Hamburg - Augsburg 5 - 3  
Ingolstadt - Köln 4 - 1  
Iserlohn - Düsseldorf 1 - 1  
München - Wolfsburg 3 - 3  
Nürnberg - Straubing 3 - 4  
Schwenningen - Mannheim 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 2 - 1  
Klagenfurt - Linz 6 - 3  
Olimpija Ljubljana - Villach 4 - 1  
Salzburg - Graz 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Martin 4 - 0  
Skalica - Kosice 1 - 0  
Trencin - Piestany 2 - 3  
Zilina - Nitra 3 - 4  
Zvolen - B. Bystrica 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - VMF-Karelija 1 - 4  
Szarov - Tver 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Igokea 86 - 72  
Sentjur - Cedevita Zagreb 67 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Monaco 85 - 60  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Koloszosz Rodosz 107 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi TA 73 - 81  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 86 - 72  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - PEAC-Pécs 76 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Antonio 87 - 95  
Charlotte - Atlanta 92 - 94  
Indiana - Utah 76 - 97  
LA Clippers - Sacramento 114 - 109  
Memphis - Brooklyn 101 - 91  
New Orleans - Golden State 120 - 134  
Portland - Phoenix 90 - 101  
Washington - New York 110 - 117  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Göttingen 114 - 73  
Telekom Bonn - S. Oliver Würzburg 103 - 79  
Ulm - Brose Bamberg 83 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento 79 - 66  
Capo D'Orlando - Varese 62 - 66  
Manital Torino - Cremona 80 - 93  
Milano - Pistoia 89 - 71  
Reggio Emilia - VL Pesaro 83 - 66  
Sassari - Venezia 70 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - GEAS San Giovanni 84 - 59  
Cagliari - Torino 80 - 77  
Dike Napoli - Lucca 50 - 71  
Famila Schio - UR Venezia 73 - 73, h.u. 82 - 80  
Parma - Orvieto 79 - 56  
Umbertide - Ragusa 74 - 56  
Vigarano - San Martino di Lupari 50 - 53  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gipuzkoa 97 - 61  
Bilbao - Unicaja Malaga 88 - 70  
Fuenlabrada - MoraBanc Andorra 78 - 72  
Iberostar Tenerife - Estudiantes 73 - 75  
Laboral Kutxa - Gran Canaria 77 - 67  
Manresa - Joventut Badalona 84 - 85  
Sevilla - Murcia 85 - 90  
Zaragoza - Real Madrid 80 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Zamarat 63 - 72  
Zaragoza - Cadi La Seu d'Urgell 55 - 48  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk 90 - 84  
Bisons Loimaa - UNIKSZ Kazany 74 - 93  
CSZKA Moszkva - Kalev/Cramo 100 - 67  
Vita Tbiliszi - Lok.Kubany Krasznodar 63 - 76  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Fleury Loiret 20 - 20  
Thüringer HC - FTC 27 - 30  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Midtjylland 33 - 24  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Buducnost 22 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - GOG 24 - 21  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Paris SG 38 - 41  
Montpellier - Dunkerque 25 - 24  
Toulouse - St. Raphael 24 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Dunaújváros 33 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad 24 - 22  
Bodö - Baekkelaget 24 - 33  
Fyllingen - Haslum 21 - 28  
Runar Sandefjord - Halden 28 - 32  
Stord - Elverum 21 - 28  
Viking Stavanger - Drammen 21 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Raelingen 32 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Eisenach 36 - 31  
Flensburg - Magdeburg 33 - 30  
Füchse Berlin - Kiel 24 - 27  
Lemgo - Burgdorf-Hannover 34 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buxtehude 27 - 22  
Oldenburg - Leverkusen 24 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Nexe Nasice 31 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Ciudad Encantada 28 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Hellton 25 - 19  
Sparvägens - Skövde 19 - 31  
Önnereds - Kristianstad HK 19 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Luton 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Douglas Haig - Chacarita Juniors 2 - 1  
Estudiantes San Luis - Instituto Cordoba 1 - 3  
Gimnasia Jujuy - Santamarina Tandil 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Central Cordoba 0 - 1  
Gualeguaychu - Atl. Parana 0 - 1  
Mar del Plata - Atl. Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Rosario Central 2 - 1  
Boca Juniors - Tigre 1 - 0  
Newell's - Lanus 1 - 1  
Quilmes - Huracan 2 - 1  
Racing Club - Crucero del Norte 3 - 0  
San Lorenzo - Atl. Temperley 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Perth Glory 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Deinze 2 - 2  
Eupen - Lommel 2 - 0  
Saint-Gilloise - Virton 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
St. Truiden - Standard Liege 1 - 0  
Zulte Waregem - Kortrijk 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Sampaio Correa 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Corinthians 0 - 3  
Chapecoense - Atlético PR 0 - 0  
Coritiba - Figueirense 1 - 1  
Goiás - Internacional 2 - 1  
Gremio - Flamengo 2 - 0  
Santos - Palmeiras 2 - 1  
Vasco da Gama - Fluminense 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Hannover 1 - 2  
VfB Stuttgart - Darmstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Duisburg 1 - 0  
Freiburg - Braunschweig 2 - 2  
Sandhausen - RB Leipzig 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Chemnitz 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Santiago Wanderers 1 - 1  
Cobresal - Universidad Catolica 2 - 5  
Palestino - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Omonia Nicosia 2 - 1  
Pafosz - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Trinec 5 - 0  
Olomouc B - Sokolov 1 - 2  
Varnsdorf - Graffin Vlasim 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sparta Praha 2 - 1  
Teplice - Slavia Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vendsyssel 1 - 2  
Horsens - Helsingor 0 - 0  
Naestved - Roskilde 2 - 1  
Vejle - Köge 3 - 1  
Vestsjaelland - Skive 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hobro 6 - 0  
FC Köbenhavn - Randers 4 - 0  
OB Odense - Bröndby 2 - 5  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Angers 1 - 0  
Nantes - Marseille 0 - 1  
Nice - Lille 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Agrotikosz Aszterasz 2 - 0  
Ergotelisz - Paneleuszianiakosz 3 - 1  
Kerkyra - Panszerraikosz 1 - 0  
Lamia - Kisszamikosz 0 - 0  
Larissza - Olympiakosz Volosz 1 - 0  
Panahaiki - Zakinthosz 0 - 0  
Panegialiosz - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - PAOK 2 - 1  
Giannina - Panthrakikosz 2 - 0  
Panathinaikosz - AEK Athén 0 - 0  
Xanthi - Panetolikosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Sparta Rotterdam 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Feyenoord 1 - 0  
AZ Alkmaar - Nijmegen 2 - 4  
Heerenveen - Cambuur 2 - 0  
Utrecht - Twente 4 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 0 - 3  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 4 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Atl. Kolkata 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Kfar Saba 2 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yokohama FC 4 - 0  
Cerezo Osaka - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Ehime - Gifu 3 - 0  
Kitakyushu - Kyoto 1 - 2  
Mito - Thespakusatsu Gunma 0 - 0  
Oita Trinita - Zwiegen Kanazawa 0 - 1  
Okayama - Kamatamare Sanuki 1 - 2  
Omiya Ardija - Nagasaki 2 - 1  
Sapporo - JEF United Chiba 3 - 2  
Tokushima - Tochigi 1 - 1  
Tokyo Verdi - Jubilo Iwata 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Cucuta Deportivo 2 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Millionarios 1 - 0  
Independiente SF - Envigado 1 - 1  
Uniautonoma - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Puebla 1 - 0  
Cruz Azul - Veracruz 1 - 1  
Dep. Toluca - América 2 - 3  
Leon - Atlas 2 - 1  
M. Morelia - Dorados de Sinaloa 4 - 0  
Tigres - Santos Laguna 2 - 2  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York 0 - 1  
Portland - Vancouver 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Szolnok 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Hödd 1 - 2  
Bryne - Baerum 2 - 1  
Fredrikstad - Nest-Sotra 1 - 1  
Hönefoss - Asane 3 - 3  
Jerv - Follo 2 - 2  
Levanger - Sogndal 4 - 1  
Sandnes Ulf - Ranheim 1 - 0  
Strömmen - Kristiansund 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Sarpsborg 3 - 1  
Mjöndalen - Aalesund 1 - 2  
Molde - Viking Stavanger 4 - 1  
Rosenborg - Haugesund 4 - 3  
Sandefjord - Strömsgodset 1 - 2  
Stabaek - Start 3 - 2  
Tromsö - Bodö/Glimt 3 - 1  
Valerenga - Odd Grenland 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Atalanta 3 - 0  
Carpi - Verona 0 - 0  
Fiorentina - Frosinone 4 - 1  
Genoa - Napoli 0 - 0  
Lazio - Milan 1 - 3  
Udinese - Sassuolo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Entella 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Teramo 1 - 1  
L'Aquila - Santarcangelo 1 - 1  
Prato - Pistoiese 1 - 0  
Savona - Pisa 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Ischia 1 - 2  
Casertana - Benevento 2 - 1  
Catanzaro - Matera 0 - 1  
Foggia - Messina 2 - 0  
Juve Stabia - Catania 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Albinoleffe 2 - 2  
Pro Patria - Pro Piacenza 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Gazovik Orenburg 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Arszenál Tula 3 - 1  
Kamaz - Tom Tomszk 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Torpedo Armavir 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Tyumeny 1 - 0  
Szokol Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Toszno 3 - 1  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Volgar Asztrahan 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rubin Kazany 1 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - FK Krasznodar 0 - 4  
Kubany Krasznodar - Lokomotív Moszkva 6 - 2  
Szpartak Moszkva - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Austria Wien 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Famalicao 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Moreirense 1 - 1  
Boavista - Marítimo 0 - 1  
Rio Ave - Nacional Madeira 1 - 0  
Setúbal - Arouca 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Sunderland 6 - 2  
Southampton - Bournemouth 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Steaua Bukarest 2 - 0  
Pandurii - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Rangers 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Albacete 1 - 1  
Almería - Valladolid 1 - 1  
Leganes - Mallorca 0 - 0  
Osasuna - Girona 0 - 1  
Oviedo - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Zaragoza - Elche 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacereno - Compostela 0 - 0  
Somozas - Arandina 2 - 1  
Sp. Gijón B - Pena Sport 3 - 2  
Tudelano - Lealtad 2 - 0  
Valladolid B - Atl. Astorga 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - La Roda 4 - 1  
Fuenlabrada - Majadahonda 0 - 2  
Gernika - Talavera 3 - 3  
Getafe B - Real Madrid B 2 - 0  
Mensajero - Sestao River 0 - 0  
Portugalete - Leioa 0 - 0  
Socuellamos - Real Sociedad B 1 - 2  
Toledo - Real Union Irun 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Atl. Baleares 0 - 0  
Hercules - Huracan Valencia 4 - 0  
L'Hospitalet - Xativa 0 - 1  
Levante B - Valencia B 1 - 0  
Lleida - Badalona 2 - 0  
Llosetense - Pobla de Mafumet 0 - 2  
Olot - Eldense 5 - 0  
Reus - Barcelona B 1 - 0  
Villarreal B - Sabadell 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Real Jaen 1 - 3  
Betis B - Cartagena 0 - 0  
Linares - Cadiz 0 - 1  
Melilla - Sevilla B 1 - 1  
Real Murcia - Almería B 1 - 0  
San Roque de Lepe - Linense 2 - 2  
Villanovense - Jumilla 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ath. Bilbao 1 - 3  
Eibar - Rayo Vallecano 1 - 0  
Espanyol - Granada 1 - 1  
Sp. Gijón - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Aarau 3 - 1  
Lausanne - Le Mont Lausanne 1 - 1  
Winterthur - Xamax 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Sion 3 - 0  
St. Gallen - Luzern 1 - 0  
Young Boys - FC Zürich 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej - Värnamo 1 - 0  
GAIS - Sirius 2 - 3  
Jönköping Södra - Utsikten 5 - 2  
Mjällby - Brommapojkarna 2 - 1  
Varberg - Angelholm 1 - 0  
Östersund - Ljungskile 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vojvodina 1 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrád 1 - 0  
Mladost Lucani - Jagodina 2 - 0  
Radnicki Nis - Borac 0 - 1  
Radnik Surdulica - Spartak Zlatibor Voda 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 1  
Olekszandria - Vorszkla Poltava 1 - 1  
Volyn Lutszk - Goverla Uzsgorod 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - CA Rentistas 2 - 3  
Danubio - Liverpool Montevideo 4 - 0  
Defensor - Juventud 4 - 1  
El Tanque Sisley - Cerro 2 - 3  
Penarol - Villa Teresa 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka 1 - 0  
Sillamae Kalev - Viljandi Tulevik 2 - 1  
Motorsport (Mexikói Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikói Nagydíj    
Mexikói Nagydíj - Dobogó    
Motorsport (Mexikói ND párok (futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 0 - 1  
F. Alonso - J. Button 0 - 1  
K. Räikkönen - F. Massa 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg 0 - 1  
M. Ericsson - F. Nasr 1 - 0  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez 1 - 0  
R. Grosjean - P. Maldonado 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas 0 - 1  
W. Stevens - A. Rossi 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester Tigers - London Wasps 24 - 16  
Newcastle - Exeter 3 - 41  
Sale - Northampton 20 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Toulon 33 - 29  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leinster 3 - 27  
Glasgow Warriors - Ospreys 31 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Vero Monza 3 - 2  
Macerata - Piacenza 3 - 1  
Revivre Milano - Perugia 0 - 3  
Trentino - Padova 3 - 1  
Verona - Modena 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Piacenza 1 - 3  
Conegliano - Casalmaggiore 3 - 2  
LJ Modena - Busto Arsizio 3 - 0  
Scandicci - Bergamo 1 - 3  
Südtirol Bolzano - Bisonte Firenze 3 - 1  
Sakk (Chess Masters Final, Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liren - V. Anand    
W. So - A. Giri    
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
International Champions.    
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - J. Higgins 5 - 10  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - R. Nadal 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Peers J - Peya A /Soares B 0 - 2  
Tenisz (Férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - S. Maresca 3 - 0  
F. Nielsen - Mar.Eriksson 3 - 0  
Tenisz (Lima, Peru)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - G. Elias    
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - J. Janowicz 2 - 1  
J-L. Struff - E. Roger-Vasselin 1 - 2  
K. De Schepper - M. Granollers 0 - 2  
P-H. Mathieu - D. Lajovic 0 - 2  
R. Ram - P. Carreno-Busta 0 - 2  
T. Gabashvili - L. Rosol 1 - 2  
Tenisz (Szingapúr, WTA-vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - A. Radwanska 1 - 2  
Tenisz (Szingapúr, WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Muguruza / Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - R. Bautista-Agut 2 - 1  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Mirnyi M - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA-vb 2015    
Tollaslabda (Saarbrücken)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - W.K.V. Wong 2 - 0  
Tollaslabda (Saarbrücken, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - A. Yamaguchi 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mladost Zagreb 11 - 9  
Jug Dubrovnik - Primorje Rijeka 13 - 7  
Mornar - Radnicki Kragujevac 12 - 12  
VK Posk - Vojvodina 13 - 6  
     

 

2015.10.31.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - Kansas City (3.mérkőzés) 9 - 3  
Darts (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Pipe 10 - 7  
G. Anderson - S. Whitlock 10 - 8  
J. Henderson - R-J. Rodriguez 10 - 2  
J. Wade - J. Klaasen 5 - 10  
M. van Gerwen - C. Reyes 10 - 3  
P. Taylor - M. Smith 10 - 5  
P. Wright - K. Huybrechts 10 - 8  
S. Bunting - D. Chisnall 6 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP 7 - 5  
M-Team - Indians Espoo 7 - 7  
Salba - Viikingit Helsinki 8 - 8  
SPV Seinäjoki - NST Lappeenranta 10 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Sirius 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Carlisport Cogianco 4 - 4  
Luparense - Rieti 2 - 5  
Napoli - Montesilvano 3 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Jaen 3 - 3  
Ribera Navarra - Autos Lobelle Santiago 5 - 2  
Zaragoza - Jumilla 8 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Bridgeport 2 - 3  
Binghamton - Utica 5 - 7  
Chicago Wolves - Manitoba 3 - 1  
Lehigh Valley - St. John's 2 - 3  
Ontario Reign - San Antonio 2 - 2  
Portland - Rochester 3 - 4  
Providence - Portland 6 - 4  
Rockford - Iowa 4 - 0  
San Diego - Stockton 2 - 2  
Springfield - Rochester 6 - 1  
Syracuse - Hershey 4 - 1  
Texas Stars - Bakersfield 5 - 4  
Toronto Marlies - Grand Rapids 6 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 1 - 2  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 3 - 1  
Kladno - Havirov 5 - 2  
Prostejov - Most 4 - 2  
Slavia Praha - Slavia Trebic 1 - 1  
Zubr Prerov - Litomerice 5 - 7  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Roki 1 - 3  
Jokipojat - Kajaanin Hokki 1 - 3  
Jukurit - Leki 4 - 0  
Keupa - SaPKo 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 0 - 5  
Ilves - Kookoo 2 - 4  
Kalpa - JYP 1 - 1  
Kärpät - Tappara 4 - 1  
SaiPa - Vaasan Sport 2 - 4  
Turku PS - Espoo Blues 1 - 1  
Ässät - Lukko 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Amiens 5 - 5  
Brest - Rouen 2 - 7  
Briancon - Chamonix 3 - 6  
Epinal - Dijon 5 - 1  
Gap - Grenoble 4 - 4  
Morzine-Avoriaz - Strasbourg 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Dinamo Riga 5 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Vancouver 3 - 4  
Buffalo - Philadelphia 3 - 1  
Calgary - Montreal 2 - 6  
Carolina - Colorado 3 - 2  
Dallas - San Jose 5 - 3  
Detroit - Ottawa 1 - 3  
Florida - Boston 1 - 3  
Los Angeles - Nashville 3 - 3  
Minnesota - Chicago 5 - 4  
New Jersey - NY Islanders 2 - 2  
NY Rangers - Toronto 3 - 1  
Washington - Columbus 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 2 - 2  
Stavanger - Storhamar 3 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Cortina 1 - 4  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 2 - 1  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden 4 - 2  
Valpellice - Fassa 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 2 - 2  
Vienna Capitals - Innsbruck 1 - 1  
Znojmo - Südtirol Bolzano 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - GCK Lions 4 - 4  
Langenthal - Red Ice Martigny 3 - 2  
Olten - Rapperswil 5 - 5  
Visp - Ajoie 3 - 2  
Winterthur - Thurgau 3 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 2  
Davos - Kloten 3 - 1  
Lausanne - Fribourg 4 - 1  
Servette - Lugano 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Vita Hasten 3 - 3  
Björklöven - Oskarshamn 5 - 2  
Mora - AIK 2 - 4  
Sundsvall - Västeras 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Karlskrona 4 - 4  
Frölunda - Brynäs 2 - 4  
Lulea - Färjestad 2 - 3  
Skelleftea - Malmö 2 - 0  
Växjö - HV 71 1 - 1  
Örebro - Rögle 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Burany Voronyezs 1 - 0  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Metalac Farmakom 83 - 72  
Krka Novo Mesto - Skopje 72 - 68  
Zadar - Olimpija Ljubljana 67 - 56  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha 80 - 66  
Jindrichuv Hradec - Opava 67 - 82  
Kolin - Pardubice 76 - 94  
MMCITE Brno - Usti nad Labem 72 - 83  
Prostejov - Svitavy 93 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Antibes 81 - 84  
Limoges - Cholet 80 - 55  
Paris Levallois - Nanterre 61 - 58  
Pau Orthez - Nancy 88 - 88, h.u. 108 - 104  
Reims - Le Mans 65 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier 55 - 60  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoleosz - Rethymno 75 - 70  
Kavala - Apollon Patra 72 - 91  
Koroivosz Amaliadasz - AEK Athén 67 - 76  
Lavriou - Arisz 68 - 76  
Trikala - AEN Kifiszia 73 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 84 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Start Lublin 83 - 52  
Czarni Slupsk - Tarnobrzeg 91 - 54  
Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek 85 - 75  
Koszalin - Torun 58 - 67  
Slask Wroclaw - Kutno 56 - 64  
Turow Zgorzelec - Rosa Radom 78 - 92  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas 62 - 72  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 80 - 81  
Vytautas Prienai - Alytaus Dzukija 89 - 59  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend 98 - 71  
Sopron - Kecskemét 70 - 58  
Szeged - Nyíregyháza 97 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd 62 - 56  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte 97 - 94  
Boston - Toronto 103 - 113  
Cleveland - Miami 102 - 92  
Denver - Minnesota 78 - 95  
Detroit - Chicago 83 - 83, h.u. 98 - 94  
Houston - Golden State 92 - 112  
Milwaukee - Washington 113 - 118  
Orlando - Oklahoma City 117 - 117, h.u. 136 - 139  
Philadelphia - Utah 71 - 99  
Phoenix - Portland 110 - 92  
Sacramento - LA Lakers 132 - 114  
San Antonio - Brooklyn 102 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Giessen 56 - 100  
Hagen - Skyliners Frankfurt 68 - 71  
Ludwigsburg - Bremerhaven 66 - 66, h.u. 78 - 71  
Oldenburg - Braunschweig 71 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Brindisi 87 - 87, h.u. 100 - 103  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Obradoiro Monbus 76 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Ferrol 76 - 61  
Gran Canaria - Campus Promete 71 - 81  
P. Avenida - CREF Madrid 82 - 66  
Vasco Gipuzkoa - Girona 58 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - RH Gaziantepspor 83 - 76  
Besiktas - Istanbul BB 103 - 91  
Buyukcekmece - Anadolu Efes 61 - 91  
Karsiyaka - Trabzonspor 74 - 71  
Selcuk Konya - Usak Sportif 75 - 64  
Yesilgiresun - Türk Telekom 69 - 51  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Galatasaray 68 - 82  
AGÜ Kayserispor - Canik 69 - 56  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - VEF Riga 73 - 71  
Tsmoki-Minszk - K.Oktyabr Volgográd 77 - 81  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Győr 21 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skive 24 - 30  
Skanderborg - Holstebro 21 - 22  
Skjern - Kolding 29 - 24  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chambery 33 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 32 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Cegléd 24 - 25  
Gyöngyös - Tatabánya 17 - 22  
Komló - Balmazújváros 26 - 23  
Mezőkövesd - Orosháza 21 - 26  
PLER - Balatonfüred 27 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Fehérvár 24 - 21  
Vác - Mosonmagyaróvár 33 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Göppingen 31 - 27  
Hamburg - R-N. Löwen Kronau 28 - 29  
Melsungen - Bergischer HC 29 - 22  
Stuttgart - Lübbecke 33 - 33  
Wetzlar - Balingen-Weilstetten 32 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Füchse Berlin 32 - 34  
Blomberg-Lippe - Göppingen 36 - 28  
Dortmund - Leipzig 23 - 25  
Metzingen - SVG Celle 39 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Puerto Sagunto 44 - 29  
Huesca - Quabit Guadalajara 25 - 25  
Morrazo Cangas - Sinfin 30 - 25  
Naturhouse La Rioja - Benidorm 32 - 26  
Villa de Aranda - Teucro 35 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Hammarby 26 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Höör 22 - 25  
Heid - Skuru 19 - 32  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - TP Mazembe 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Blackpool 4 - 3  
Coventry - Peterborough 3 - 2  
Crewe - Sheffield Utd. 1 - 0  
Doncaster - Colchester 2 - 0  
Fleetwood - Chesterfield 0 - 1  
Millwall - Bradford 0 - 0  
Oldham - Burton 0 - 1  
Port Vale - Shrewsbury 2 - 0  
Scunthorpe - Barnsley 2 - 0  
Southend - Rochdale 2 - 2  
Walsall - Gillingham 3 - 2  
Wigan - Swindon 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Exeter 2 - 0  
Carlisle - Yeovil 3 - 2  
Crawley - York 1 - 0  
Leyton - Accrington 0 - 1  
Mansfield - Wycombe 0 - 2  
Newport - Northampton 2 - 2  
Notts County - Portsmouth 2 - 1  
Plymouth - Morecambe 2 - 0  
Stevenage - Oxford Utd. 1 - 5  
Wimbledon - Hartlepool 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Wolverhampton 0 - 2  
Bristol City - Fulham 1 - 4  
Burnley - Huddersfield 2 - 1  
Derby County - Rotherham 3 - 0  
Ipswich - Cardiff 0 - 0  
Middlesbrough - Charlton 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Hull City 0 - 2  
Preston - Bolton 0 - 0  
Reading - Brighton 1 - 1  
Sheffield Wed. - Nottingham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Torquay 1 - 1  
Boreham - Gateshead 2 - 3  
Braintree - Macclesfield 1 - 0  
Eastleigh - Halifax 2 - 1  
Forest Green - Chester 2 - 1  
Guiseley - Welling Utd. 2 - 0  
Kidderminster - Woking 1 - 0  
Lincoln - Bromley 0 - 1  
Southport - Aldershot 1 - 1  
Tranmere - Dover 0 - 1  
Wrexham - Barrow 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Guarani AF 2 - 0  
Atl. Los Andes - Villa Dalmine 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Estudiantes LP 2 - 1  
Gimnasia LP - Atl. Rafaela 1 - 0  
Godoy Cruz - Colón 1 - 3  
Sarmiento - Nueva Chicago 1 - 2  
Union SF - San Martin SJ 0 - 0  
Vélez Sarsfield - River Plate 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd 3 - 0  
Central Coast Mariners - Sydney FC 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tubize 1 - 3  
Dessel - Heist 3 - 1  
Eisden Maasmechelen - Geel 0 - 0  
Seraing - WS Bruxelles 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Oostende 1 - 1  
Mechelen - Waasland Beveren 2 - 0  
OH Leuven - Gent 0 - 2  
Westerlo - FC Bruges 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Bragantino 0 - 1  
Botafogo - Bahia 1 - 0  
Mogi Mirim - Ceara 0 - 2  
Parana - Macae 3 - 0  
Paysandu - CRB 5 - 1  
Vitória - Nautico 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Cruzeiro 1 - 1  
Ponte Preta - Joinville 1 - 0  
Sao Paulo - Sport Recife 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 0 - 0  
Augsburg - Mainz 3 - 3  
Bremen - Dortmund 1 - 3  
Hertha BSC - Mönchengladbach 1 - 4  
Schalke - Ingolstadt 1 - 1  
Wolfsburg - Leverkusen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Union Berlin 0 - 2  
Paderborn - FSV Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Magdeburg 3 - 2  
Erfurt - Stuttgarter Kickers 1 - 0  
Hallescher FC - Fortuna Köln 1 - 1  
Mainz Amatőr - Osnabrück 0 - 0  
Münster - Holstein Kiel 2 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Cottbus 1 - 1  
Würzburg - Aalen 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Chile 2 - 0  
O'Higgins - Antofagasta 1 - 1  
San Marcos de Arica - Union Espanola 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Dep. Iquique 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 3 - 0  
Apollon Limasszol - Doxa Katokopiasz 2 - 1  
Ermisz Aradippou - Agia Napa 0 - 0  
Paralimni - AEL Limasszol 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vysehrad 3 - 2  
MAS Taborsko - Karvina 0 - 2  
Pardubice - Opava 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jihlava 2 - 1  
Liberec - Ostrava 2 - 1  
Olomouc - Mladá Boleslav 1 - 2  
Pribram - Brno 1 - 1  
Slovacko - Jablonec 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Lyngby 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Viborg 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 0 - 1  
Dinamo Minszk - Belsina Bobrujszk 0 - 0  
Granit Mikasevicsi - FK Minszk 2 - 0  
Naftan - Sahtar Szoligorszk 3 - 4  
Slavia Mozír - Gomel 3 - 1  
Szluck - Nyeman Grodno 0 - 0  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - PK-35 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Auxerre 1 - 1  
Dijon - Brest 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Bordeaux 2 - 0  
Bastia - Caen 1 - 0  
Guingamp - Lorient 2 - 2  
St-Etienne - Reims 3 - 0  
Toulouse - Montpellier 1 - 1  
Troyes - Lyon 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Panioniosz 0 - 2  
Plataniasz - Kalloni 2 - 1  
Veria - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Roda 6 - 0  
De Graafschap - PSV 3 - 6  
Excelsior - Vitesse 0 - 3  
Groningen - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - NK Zagreb 0 - 0  
Lokomotív Zagreb - Osijek 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Chennaiyin 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Hapoel TA - Maccabi TA 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Akko 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Gamba Osaka 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Once Caldas 0 - 3  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Patriotas 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande 0 - 2  
Chongqing Lifan - Tianjin Teda 1 - 1  
Guizhou Renhe - Changchun Yatai 2 - 2  
Hangzhou Greentown - Shanghai Shenxin 4 - 2  
Henan Jianye - Guangzhou R&F 1 - 0  
Shandong Luneng - Shijiazhuang 3 - 1  
Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty 3 - 1  
Shanghai SIPG - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Pogon Siedlce 3 - 1  
Dolcan Zabki - Zaglebie Sosnowiec 4 - 1  
Olimpia Grudziadz - GKS Belchatow 1 - 3  
Olsztyn - Kluczbork 1 - 0  
Rozwoj Katowice - Miedz Legnica 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki 1 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Wisla Plock 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 1 - 3  
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Slask Wroclaw - Lech Poznan 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Skonto Riga 2 - 3  
Spartaks Jurmala - Metta/Lu 0 - 3  
Ventspils - Liepajas Metalurgs 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Siauliai 5 - 0  
Utenis Utena - Stumbras Kaunas 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Monterrey 3 - 1  
Tijuana - UNAM Pumas 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 1 - 3  
Debrecen - Honvéd 0 - 0  
FTC - Vasas 5 - 1  
MTK - Haladás 0 - 1  
Paks - Puskás Akadémia 4 - 2  
Videoton - Diósgyőr 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Dunaújváros 0 - 6  
Budaörs - Siófok 1 - 0  
Gyirmót - Sopron 2 - 1  
Kisvárda - Balmazújváros 5 - 0  
Soroksár - Vác 2 - 1  
Szeged - ZTE 2 - 0  
Szigetszentmiklós - Mezőkövesd 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Roma 1 - 0  
Juventus - Torino 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Vercelli 0 - 1  
Bari - Novara 1 - 1  
Brescia - Latina 1 - 0  
Cesena - Lanciano 2 - 0  
Como - Modena 1 - 1  
Livorno - Trapani 2 - 0  
Pescara - Crotone 4 - 1  
Salernitana - Perugia 1 - 1  
Ternana - Avellino 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Ancona 0 - 0  
Lupa Roma - Tuttocuoio 0 - 1  
Maceratese - SPAL Ferrara 1 - 0  
Pontedera - Robur Siena 2 - 2  
Rimini - Lucchese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Castelli Romani - Akragas 1 - 1  
Martina Franca - Melfi 1 - 1  
Paganese - Cosenza 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Alessandria 2 - 1  
Cremonese - Lumezzane 2 - 1  
Feralpisalo - Renate 2 - 4  
Mantova - Giana Erminio 1 - 2  
Pavia - Padova 2 - 0  
Pordenone - Bassano 3 - 0  
Südtirol - Reggiana 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ufa 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Mordovija Szaranszk 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 1 - 0  
Grödig - Wolfsberg 1 - 0  
Rapid Wien - Sturm Graz 2 - 1  
Ried - Admira Wacker 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Guarani Asuncion 2 - 6  
Rubio - San Lorenzo 3 - 0  
Sol de America - Sp. Luqueno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Guimaraes B 0 - 1  
Covilha - Freamunde 0 - 2  
Farense - Benfica B 1 - 0  
Feirense - Santa Clara 1 - 0  
Gil Vicente - Olhanense 3 - 0  
Mafra - Oriental de Lisboa 1 - 0  
Sporting CP B - Varzim 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Atletico CP 1 - 1  
Viseu - Leixoes 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Belenenses 4 - 0  
Sporting CP - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Liverpool 1 - 3  
Crystal Palace - Manchester Utd. 0 - 0  
Manchester City - Norwich 2 - 1  
Newcastle - Stoke 0 - 0  
Swansea - Arsenal 0 - 3  
Watford - West Ham 2 - 0  
West Bromwich - Leicester 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Targu Mures 1 - 2  
Petrolul Ploiesti - Municipal Studentesc Iasi 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 3 - 1  
Dundee Utd. - Ross County 1 - 0  
Hamilton - St. Johnstone 2 - 4  
Inverness CT - Dundee 1 - 1  
Kilmarnock - Motherwell 0 - 1  
Partick Thistle - Hearts 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Queen of South 1 - 2  
Dumbarton - Greenock Morton 1 - 2  
Falkirk - St. Mirren 3 - 0  
Livingston - Raith Rovers 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Gimnastic 2 - 0  
Huesca - Numancia 2 - 0  
Lugo - Tenerife 2 - 0  
Mirandes - Alcorcon 3 - 0  
UE Llagostera - Ponferradina 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Coruxo 1 - 3  
Celta Vigo B - Izarra 5 - 1  
Cultural Leonesa - R. Santander 2 - 0  
Guijuelo - Ferrol 0 - 1  
Pontevedra - UD Logrones 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Amorebieta 0 - 1  
CD Guadalajara - Ebro 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Cornella 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Rec. Huelva 1 - 0  
La Hoya Lorca - Merida 3 - 1  
Marbella - UCAM Murcia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Barcelona 0 - 2  
Real Madrid - Las Palmas 3 - 1  
Real Sociedad - Celta Vigo 2 - 3  
Valencia - Levante 3 - 0  
Villarreal - Sevilla 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Wil 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 1 - 2  
Vaduz - Basel 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sundsvall 4 - 2  
Elfsborg - Falkenberg 4 - 2  
FF Malmö - Norrköping 0 - 2  
Gefle - Atvidaberg 2 - 1  
Göteborg - Kalmar 2 - 2  
Halmstad - Hammarby 2 - 1  
Helsingborg - Häcken 1 - 2  
Örebro - AIK Stockholm 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - OFK Belgrád 4 - 1  
Javor Ivanjica - Novi Pazar 1 - 1  
Vozdovac - RAD Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 1 - 0  
Podbrezova - Skalica 3 - 0  
Trnava - Senica 0 - 1  
Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 0 - 4  
Domzale - Zavrc 0 - 1  
Koper - Krka Novo Mesto 0 - 0  
Maribor - Rudar Velenje 7 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Metalist Harkiv 2 - 0  
Kárpáti Lviv - Metalurg Zaporizzsja 1 - 0  
Olimpik Doneck - Dnipro 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Plaza Colonia 0 - 0  
Racing Montevideo - Nacional 2 - 2  
Sud América - Montevideo Wanderers 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Port Talbot 5 - 2  
Carmarthen - Airbus 2 - 3  
Newtown - Connah's Quay 4 - 2  
TNS - Haverfordwest 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballymena Utd. 2 - 2  
Cliftonville - Glenavon 1 - 1  
Dungannon - Linfield 0 - 1  
Glentoran - Coleraine 1 - 1  
Portadown - Crusaders 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 0 - 2  
Parnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Harlequins 28 - 38  
Gloucester United - Worcester 24 - 22  
Saracens - London Irish 24 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Stade de France 28 - 23  
Bordeaux - La Rochelle 21 - 16  
Clermont - Castres 42 - 13  
Montpellier - Toulouse 25 - 33  
Oyonnax - Section Paloise 42 - 23  
Racing-Metro - Brive 17 - 14  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Edinburgh 14 - 9  
Zebre - Cardiff 26 - 15  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 34 - 17  
Röplabda (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan Tehran - Upcn Voley Club 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Zenit Kazany 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montichiari - Vicenza 1 - 3  
Sakk (Chess Masters Final, Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Liren    
V. Anand - W. So    
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - J. Higgins 4 - 9  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - J. Sock 2 - 0  
R. Nadal - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Lindstedt R - Murray J / Peers J 1 - 2  
Peya A /Soares B - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Lima, Peru)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - J. Hernandez-Fernandez    
G. Elias - G. Pella    
Tenisz (Pune, India)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Bhambri - E. Donskoy    
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P-H. Mathieu 0 - 2  
Al. Bedene - G. Barrere 2 - 0  
D. Lajovic - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
D. Young - K. De Schepper    
E. Roger-Vasselin - S. Stakhovsky 2 - 1  
F. Delbonis - R. Ram 1 - 2  
I. Dodig - J. Janowicz 1 - 2  
M. Berrer - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Q. Halys - M. Granollers 0 - 2  
R. Albot - L. Rosol 0 - 2  
R. Haase - J-L. Struff 0 - 2  
T. Gabashvili - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr, WTA-vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - A. Radwanska 1 - 2  
M. Sharapova - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr, WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Muguruza / Suarez Navarro - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - S. Johnson 2 - 1  
V. Pospisil - J. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Guccione C / Sa A 2 - 0  
Knowle J / Marach O - Lopez F / Mirnyi M 1 - 2  
Tollaslabda (Saarbrücken)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zwiebler - W.K.V. Wong 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - R. Ouseph 2 - 1  
Tollaslabda (Saarbrücken, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - R. Intanon 2 - 0  
K. Gilmour - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Tatabánya 16 - 7  
Miskolc - BVSC 7 - 10  
Pécs - FTC 4 - 10  
Szeged - UVSE 16 - 6  
Szentes - KSI 10 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Lazio 6 - 5  
Canottieri Napoli - Acquachiara 11 - 11  
Florentia - Roma 9 - 10  
Ortigia - Trieste 12 - 13  
Posillipo Napoli - Rari Nantes Sori 17 - 8  
Savona - Brescia 7 - 10  
     

 

2015.10.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Miami 36 - 7  
Darts (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - B. van de Pas 6 - 5  
C. Kist - R-J. Rodriguez 4 - 6  
C. Reyes - M. Hopp 6 - 2  
G. Anderson - B. Dolan 6 - 3  
I. White - S. Bunting 5 - 6  
J. Klaasen - R. van Barneveld 6 - 4  
J. Pipe - D. van Duijvenbode 6 - 2  
J. Wade - T. Jenkins 6 - 3  
K. Huybrechts - M. King 6 - 3  
M. Smith - G. Price 6 - 4  
M. Suljovic - D. Chisnall 5 - 6  
M. van Gerwen - J. De Zwaan 6 - 3  
P. Taylor - V. van der Voort 6 - 1  
P. Wright - A. Norris 6 - 3  
R. Thornton - J. Henderson 4 - 6  
S. Whitlock - M. Caris 6 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Classic Tampere 4 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Inter Movistar 4 - 4  
Barcelona - Levante 4 - 0  
Elche - Santa Coloma 1 - 5  
Murcia - Magna Navarra 2 - 4  
Palma Manacor - Peniscola 8 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Charlotte 3 - 2  
Milwaukee - Manitoba 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 2 - 3  
Litvínov - Liberec 2 - 5  
Mladá Boleslav - Chomutov 2 - 1  
Mountfield HK - Olomouc 2 - 0  
Plzen - Pardubice 4 - 2  
Trinec - Karlovy Vary 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 0 - 1  
Esbjerg - Gentofte 4 - 1  
Herlev Eagles - Herning 4 - 2  
Odense - Rödovre 4 - 4  
SönderjyskE - Frederikshavn 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Jokipojat 1 - 2  
Kajaanin Hokki - Jukurit 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Roki 1 - 1  
Kokkolan Hermes - SaPKo 1 - 3  
Tuto - Leki 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Vaasan Sport 4 - 3  
Lahti Pelicans - SaiPa 1 - 5  
Lukko - Hämeenlinna 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Angers 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 5  
Medvescak Zagreb - Lada Toljatti 1 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Admiral Vlagyivosztok 3 - 3  
Slovan Bratislava - Barsz Kazany 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 2 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 7 - 2  
FTC - MAC Budapest 5 - 5  
Újpest - Debrecen 9 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Vancouver 3 - 3  
Edmonton - Montreal 4 - 3  
NY Islanders - Carolina 2 - 2  
Philadelphia - New Jersey 1 - 4  
Pittsburgh - Buffalo 4 - 3  
St. Louis - Anaheim 2 - 1  
Tampa Bay - Colorado 1 - 2  
Winnipeg - Chicago 3 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Heilbronn 6 - 4  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 1 - 3  
Dresden - Kassel 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 1 - 2  
Ravensburg - Rosenheim 5 - 1  
Riessersee - Bad Nauheim 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 4 - 1  
Düsseldorf - Mannheim 1 - 4  
Hamburg - München 5 - 4  
Krefeld - Schwenningen 3 - 5  
Köln - Nürnberg 5 - 2  
Straubing - Eisbären Berlin 1 - 4  
Wolfsburg - Ingolstadt 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Südtirol Bolzano 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 - 5  
Vienna Capitals - Dornbirn 4 - 2  
Villach - Graz 4 - 1  
Znojmo - Klagenfurt 6 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Davos 2 - 5  
Biel - Servette 2 - 2  
Fribourg - Ambri 2 - 5  
Kloten - Zürich Lions 3 - 5  
Lugano - Langnau Tigers 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Tingsryd 1 - 1  
Timra - Pantern Malmö 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Skelleftea 3 - 4  
Rögle - Örebro 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Trencin 6 - 0  
Martin - Zvolen 1 - 4  
Nitra - Skalica 7 - 1  
Piestany - Poprad 4 - 2  
Zilina - B. Bystrica 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Tver 0 - 3  
Dizel Penza - Ermak Angarszk 2 - 5  
Krisztall Szaratov - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Szarov - VMF-Karelija 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Vizura - Sutjeska Niksic 101 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Strasbourg 76 - 61  
Fenerbahce Ülker - Real Madrid 77 - 66  
Himki Moszkva - Crvena zvezda 91 - 53  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Olympiakosz 66 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Lok.Kubany Krasznodar 75 - 83  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Darussafaka 81 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Dijon 69 - 67  
Rouen - Chalon sur Saone 92 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Alba Fehérvár 77 - 101  
Kaposvár - Pécs 81 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Memphis 103 - 112  
LA Clippers - Dallas 104 - 88  
New York - Atlanta 101 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tübingen 82 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - Bembibre 67 - 51  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Rosztov 20 - 22  
Krim Ljubljana - Larvik 21 - 37  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Sävehof 21 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Nordsjaelland 24 - 25  
Ribe-Esbjerg - Midtjylland 28 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Aarhus 25 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Csurgó 33 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Vojput - Veszprém 15 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - AX Puente Genil 32 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Kristianstad 25 - 29  
Redbergslids - Alingsas 22 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Bristol Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - QPR 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Cheltenham 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Newcastle Jets 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Antwerpen 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Lokeren 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Liteksz Lovecs 1 - 1  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bayern München 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - St. Pauli 1 - 1  
Düsseldorf - Fürth 1 - 0  
Kaiserslautern - Bielefeld 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Wehen 1 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - Rostock 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Ceske Budejovice 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Zlín 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Nimes 1 - 2  
Metz - Paris FC 2 - 1  
Niort - Ajaccio 3 - 1  
Red Star 93 - Clermont 2 - 1  
Sochaux - Evian Thonon Gaillard 1 - 0  
Tours - Le Havre 0 - 1  
Valenciennes - Laval 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Belfort 0 - 0  
Chambly - Dunkerque 1 - 0  
Chateauroux - Strasbourg 0 - 1  
Colmar - Orleans 1 - 1  
Epinal - Beziers 1 - 1  
Frejus St-Raphael - Les Herbiers 1 - 1  
Lucon - Avranches 2 - 2  
Marseille Consolat - CA Bastia 1 - 2  
Sedan - Amiens 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Achilles'29 2 - 1  
Dordrecht - Den Bosch 1 - 2  
F. Sittard - RKC Waalwijk 1 - 0  
Maastricht - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Oss - NAC Breda 1 - 6  
Venlo - Ajax 2 3 - 0  
Volendam - Eindhoven 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Willem II 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Dinamo Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Pune 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atl. Huila 3 - 2  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Katowice 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 1 - 1  
Wisla Krakkó - Ruch Chorzow 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Toronto 3 - 0  
Portland - Kansas City 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 2 - 0  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Penafiel 0 - 1  
Chaves - Porto B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Benfica 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Universitatea Craiova 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Myjava 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Karsiyaka 1 - 0  
Elazigspor - Samsunspor 1 - 2  
Karabukspor - Boluspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Antalyaspor 2 - 1  
Besiktas - Kasimpasa 3 - 3  
Konyaspor - Genclerbirligi 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 1 - 7  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 1 - 4  
Bangor City - Rhyl 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Warrenpoint 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Infonet Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 0 - 1  
Dundalk - Bray 4 - 0  
Galway - St. Patrick's 0 - 1  
Longford Town - Derry City 4 - 2  
Shamrock Rovers - Drogheda Utd. 5 - 3  
Sligo - Limerick 2 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - UC Dublin 2 - 1  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza Lyons - San Dona 17 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Ulster 32 - 28  
Scarlets - Newport Dragons 25 - 15  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Argentína 24 - 13  
Röplabda (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan Tehran - Sada Cruzeiro(Helyszín:Brazília) 0 - 3  
Zenit Kazany - Upcn Voley Club 3 - 0  
Sakk (Chess Masters Final, Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand 1 - 0  
D. Liren - W. So    
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Un-Nooh - D.B. Gilbert 5 - 9  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - J. Sock 1 - 2  
M. Cilic - R. Nadal 1 - 2  
R. Federer - D. Goffin 2 - 1  
R. Gasquet - I. Karlovic 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peya A /Soares B - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bjerrehus - Mar.Eriksson 2 - 3  
B. Rola - L. Grigelis 3 - 0  
D. King - R. Arus 3 - 1  
F. Nielsen - M. Ymer 0 - 3  
G. Zemlja - R. Berankis 3 - 0  
Sea. Williams - S. Maresca 0 - 3  
Tenisz (Lima, Peru)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - E. Gomez    
G. Elias - R. Dutra da Silva    
Tenisz (Pune, India)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - E. Donskoy    
Y. Bhambri - J. Ward    
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Vörös)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Babos T / Mladenovic K 2 - 0  
Kops-Jones R / Spears A - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 1  
Tenisz (Szingapúr,WTAvb, női egy,Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - L. Safarova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - P. Kvitova 2 - 1  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - V. Pospisil 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - S. Johnson 0 - 2  
P. Cuevas - J. Sousa 0 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Mirnyi M - Garcia-Lopez G / Marrero 2 - 1  
Tollaslabda (Saarbrücken)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - R. Ouseph 1 - 2  
J.H. Hsu - M. Zwiebler 1 - 2  
T.C. Chou - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
W.K.V. Wong - T.W. Wang 2 - 1  
Tollaslabda (Saarbrücken, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - A. Yamaguchi 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - R. Intanon 0 - 2  
N. Koch Rohde - K. Gilmour 0 - 2  
N. Okuhara - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Primorje Rijeka 9 - 16  
Mornar - Vojvodina 10 - 3  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 15 - 3  
VK Posk - Radnicki Kragujevac 7 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Verona - Recco 6 - 13  

 

2015.10.29.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - NY Mets (2. mérkőzés) 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehigh Valley - St. John's 5 - 1  
Springfield - Bridgeport 5 - 1  
Toronto Marlies - Syracuse 1 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Salith Sumperk 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Espoo Blues 5 - 2  
Ilves - Kärpät 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 4  
Jokerit - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szocsi 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Calgary 4 - 4  
San Jose - Nashville 1 - 2  
Washington - Pittsburgh 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 2 - 1  
Stavanger - Stjernen 1 - 2  
Storhamar - Frisk/Asker 1 - 1  
Valerenga - Manglerud 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Kaufbeuren 3 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Cortina 4 - 1  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 5 - 6  
Val Pusteria - Asiago 2 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Valpellice 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Oskarshamn 4 - 4  
Sundsvall - Vita Hasten 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - MODO 7 - 4  
HV 71 - Frölunda 2 - 3  
Karlskrona - Lulea 2 - 4  
Linköping - Djurgarden 2 - 1  
Växjö - Färjestad 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Burany Voronyezs 3 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Zvezda Csehov 0 - 1  
Molot Perm - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
Rubin Tyumeny - Himik Voszkreszenszk 4 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
Zauralje Kurgan - Rjazany 2 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Cedevita Zagreb 75 - 81  
Limoges - Laboral Kutxa 71 - 107  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Panathinaikosz 77 - 52  
Karsiyaka - Zalgiris Kaunas 66 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Brose Bamberg 83 - 77  
Maccabi TA - Sassari 79 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sportiva Azores 67 - 76  
Nymburk - PEAC-Pécs 82 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - AEK Larnaca 78 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Siauliai 71 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 112 - 95  
Brooklyn - Chicago 100 - 115  
Detroit - Utah 92 - 87  
Houston - Denver 85 - 105  
LA Lakers - Minnesota 111 - 112  
Memphis - Cleveland 76 - 106  
Miami - Charlotte 104 - 94  
Milwaukee - New York 97 - 122  
Oklahoma City - San Antonio 112 - 106  
Orlando - Washington 87 - 88  
Phoenix - Dallas 95 - 111  
Portland - New Orleans 112 - 94  
Sacramento - LA Clippers 104 - 111  
Toronto - Indiana 106 - 99  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Randers 28 - 26  
Nyköbing F. - Odense 30 - 21  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 29 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 32 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - KS Gwardia Opole 24 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Veszprém    
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Sävehof 23 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Blackburn 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Anderlecht 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Banszko 3 - 1  
Lokomotiv Oryahovitsa - Ludogorec Razgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Fluminense 2 - 1  
Santos - Sao Paulo 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - River Plate 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - FC Köbenhavn 1 - 1  
Köge - Bröndby 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Iraklisz 1908 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Volosz - Hania 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paneleuszianiakosz - Larissza 1 - 4  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Helmond 1 - 0  
Nijmegen - Sparta Rotterdam 4 - 0  
Telstar - AZ Alkmaar 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Delhi 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Alianza Petrolera 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Dep. La Equidad 1 - 1  
Dep. Tolima - Uniautonoma 3 - 2  
Once Caldas - Aguilas Doradas Pereira 1 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New England 2 - 1  
Seattle - Los Angeles 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampdoria - Empoli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Savona - Carrarese 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Anzsi Mahacskala 3 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - Amkar Perm 0 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Steaua Bukarest 1 - 1  
Viitorul Constanta - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Le Mont Lausanne 2 - 0  
Schaffhausen - Sion 2 - 2  
Winterthur - Lugano 0 - 2  
Young Boys - FC Zürich 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - 1461 Trabzon 2 - 1  
Balikesirspor - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Adana Demirspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Eskisehirspor 4 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Osmanlispor - Fenerbahce 0 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Kamnik - Trefl Sopot 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Uralocska Szverdlovszk 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabita Baku - Impel Wroclaw 0 - 3  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - J. Perry 6 - 3  
M. Allen - T. Un-Nooh 5 - 6  
M. Fu - D.B. Gilbert 5 - 6  
M. Selby - N. Robertson 6 - 4  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - I. Karlovic 0 - 2  
J. Sock - J. Isner 2 - 0  
K. Anderson - D. Young 0 - 2  
M. Cilic - T. Gabashvili 2 - 0  
R. Federer - P. Kohlschreiber 2 - 1  
R. Gasquet - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Lindstedt R - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Lopez M / Nadal R - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Murray J / Peers J - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 0  
Tenisz (Pune, India)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.V.S. Prashannth - E. Donskoy    
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Muguruza / Suarez Navarro 0 - 2  
Mattek-Sands / Safarova - Garcia C / Srebotnik K    
Tenisz (Szingapúr,WTAvb,női egy,Vörös )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharapova - F. Pennetta 2 - 0  
S. Halep - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - D. Brands 0 - 2  
D. Ferrer - D. Brands    
G. Garcia-Lopez - T. Daniel 2 - 0  
J. Sousa - B. Paire 2 - 1  
M. Zverev - F. Fognini 2 - 0  
R. Bautista-Agut - A. Rublev 2 - 0  
S. Johnson - F. Lopez 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Begemann A / Sitak A 2 - 0  
Guccione C / Sa A - Kubot L / Paes L 2 - 0  
Tollaslabda (Saarbrücken)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - Joa. Persson 2 - 0  
R. Ouseph - B. Sai Praneeth 2 - 1  
S. Evans - J.H. Hsu 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
T.C. Chou - D.H. Rumbaka 2 - 0  
T.W. Wang - T. Sugiarto 2 - 1  
W.F. Chong - M. Zwiebler 1 - 2  
W.K.V. Wong - H. Hurskainen 2 - 0  
Tollaslabda (Saarbrücken, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.Y. Tee - A. Yamaguchi 0 - 2  
K. Foo Kune - N. Koch Rohde 0 - 2  
K. Gavnholt - K. Gilmour 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - B. Corrales 1 - 2  
M.F. Kusumastuti - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
N. Okuhara - Y.C. Hsu 2 - 0  
O. Konon - R. Intanon 0 - 2  
     

 

2015.10.28.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - NY Mets (1. mérkőzés) 5 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapanilan Erä - Classic Tampere 2 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Charlotte 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Zubr Prerov 0 - 3  
Jihlava - Kladno 4 - 2  
Kadan - Slavia Praha 1 - 1  
Litomerice - Salith Sumperk 5 - 3  
Most - Benatky nad Jizerou 6 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 6 - 2  
Slavia Trebic - Prostejov 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Mountfield HK 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Keupa 3 - 3  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 1 - 2  
Roki - Jokipojat 1 - 2  
Tuto - Jukurit 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kookoo 3 - 1  
Lahti Pelicans - Turku PS 1 - 0  
Tappara - Espoo Blues 1 - 0  
Vaasan Sport - Kalpa 2 - 2  
Ässät - JYP 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Barisz Asztana - SZKA Szentpétervár 4 - 2  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Dinamo Minszk - Metallurg Magnyitogorszk 6 - 4  
Medvescak Zagreb - Barsz Kazany 3 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Amur Habarovszk 2 - 2  
Slovan Bratislava - Lada Toljatti 2 - 5  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Arizona 6 - 0  
Dallas - Anaheim 4 - 3  
Detroit - Carolina 1 - 3  
Florida - Colorado 4 - 1  
Minnesota - Edmonton 4 - 3  
New Jersey - Columbus 1 - 3  
Philadelphia - Buffalo 3 - 3  
St. Louis - Tampa Bay 2 - 0  
Vancouver - Montreal 5 - 1  
Winnipeg - Los Angeles 1 - 4  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ambri 2 - 2  
Lausanne - Fribourg 2 - 1  
Zürich Lions - Langnau Tigers 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 6 - 1  
Björklöven - Karlskoga 0 - 2  
Leksand - Pantern Malmö 1 - 0  
Mora - Tingsryd 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Rögle 1 - 0  
Örebro - Malmö 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Zvezda-VDV Dmitrov 3 - 1  
Barsz Kazany B - VMF-Karelija 1 - 4  
Dizel Penza - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Krisztall Szaratov - Ermak Angarszk 2 - 7  
Neftjanik Almetyevszk - Tver 3 - 3  
Szarov - Dinamo Balasiha 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - MMCITE Brno 68 - 60  
Prostejov - Jindrichuv Hradec 84 - 68  
Svitavy - Pardubice 84 - 75  
Usti nad Labem - Kolin 73 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Famila Schio 63 - 58  
Kosice - Galatasaray 54 - 49  
Sopron - P. Avenida 73 - 67  
Villeneuve d'Ascq Lille - Fenerbahce 55 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - AGÜ Kayserispor 51 - 51, h.u. 63 - 57  
Nagyezsda Orenburg - USK Praha 58 - 54  
Wisla Krakkó - Jekatyerinburg 52 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Telekom Bonn 77 - 82  
Trento - Nanterre 70 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Alba Berlin 72 - 72, h.u. 84 - 88  
Ludwigsburg - Reggio Emilia 65 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Zaragoza 76 - 78  
Venezia - Charleroi Spirou 73 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Banvitspor 64 - 78  
Trabzonspor - Buducnost 75 - 71  
UNIKSZ Kazany - Arisz 64 - 64, h.u. 73 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Avtodor Szaratov 81 - 97  
PAOK - Besiktas 80 - 100  
Szolnok - Zenit Szentpétervár 75 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Nyizsnyij Novgorod 87 - 70  
Galatasaray - Hapoel Jerusalem 87 - 79  
Neptunas Klaipeda - K.Oktyabr Volgográd 81 - 81, h.u. 99 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Wasserburg 55 - 70  
Valosun Brno - Diósgyőr 73 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Cibona Zagreb 79 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Szombathely 54 - 62  
Varese - Oostende 79 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Güssing - Chalon sur Saone 75 - 99  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - ECE Bulls Kapfenberg 70 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Nymburk 56 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - FC Porto 70 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lukoil Academic 75 - 68  
Kalev/Cramo - Maccabi Rishon 81 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Pasvalys 90 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Rosa Radom 76 - 97  
Türk Telekom - Kumanovo 93 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Etha Encomi 88 - 52  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Inter Bratislava 89 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Rilski Sportist 92 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Ostrow Wielkopolski 67 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 94 - 106  
Chicago - Cleveland 97 - 95  
Golden State - New Orleans 111 - 95  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Silkeborg 31 - 23  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skjern 23 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Cesson 27 - 19  
Dunkerque - Chartres Metropole 29 - 29  
Ivry - Pays d'Aix 34 - 30  
Nantes - Tremblay 32 - 26  
St. Raphael - Nimes 35 - 33  
Toulouse - Creteil 30 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 32 - 27  
Gornik Zabrze - Legionowo 35 - 34  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 18 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Eger 22 - 21  
Cegléd - Mezőkövesd 27 - 26  
Orosháza - PLER 25 - 25  
Tatabánya - Szeged 27 - 26  
Vác - Komló 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Bad Wildungen 30 - 25  
Leipzig - Bietigheim 27 - 30  
Thüringer HC - Blomberg-Lippe 31 - 26  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Melsungen 22 - 28  
EHV Aue - Minden 22 - 28  
Gummersbach - Flensburg 19 - 36  
HSC 2000 Coburg - Kiel 23 - 27  
Lübbecke - Magdeburg 34 - 39  
Nordhorn - Bergischer HC 19 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 29 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Veszprém 20 - 34  
Nexe Nasice - Zomimak-M Strumica 23 - 17  
Tatran Presov - RK Zagreb 30 - 23  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 27 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Ademar Leon 28 - 30  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Quabit Guadalajara 27 - 27  
Barcelona B - Aragón 37 - 29  
Juanfersa Gijon - AX Puente Genil 26 - 23  
Viveros Herol Bm. Nava - Ciudad Encantada 29 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 35 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Lugi 24 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Sävehof 20 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Bournemouth 1 - 0  
Manchester City - Crystal Palace 5 - 1  
Manchester Utd. - Middlesbrough 0 - 0  
Southampton - Aston Villa 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - OH Leuven 2 - 0  
Standard Liege - Mechelen 2 - 1  
Waasland Beveren - Charleroi 0 - 1  
Zulte Waregem - St. Truiden 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Montana 1 - 1  
Nesebar - Levszki Szófia 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Luverdense 1 - 0  
Parana - ABC 0 - 0  
Santa Cruz PE - Criciuma 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Huracan 0 - 0  
Sp. Luqueno - Atlético PR 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Naestved 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greve - Sönderjyske 2 - 6  
Lyngby - Aalborg 1 - 2  
Roskilde - Midtjylland 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - KTP 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Guingamp 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Nantes 2 - 2  
Caen - Nice 1 - 2  
Dijon - Reims 2 - 1  
Lille - Troyes 2 - 1  
Lorient - Montpellier 3 - 2  
Toulouse - Auxerre 2 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Panioniosz 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panthrakikosz 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Levadiakosz 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Plataniasz 2 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Veria 2 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - AEK Athén 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Kalloni 4 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior'31 - Excelsior 4 - 3  
Feyenoord - Ajax 1 - 0  
Lienden - Roda 1 - 1  
Utrecht - Groningen 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lekenik - Hajduk Split 1 - 5  
Nk Hask - Osijek 0 - 2  
NK Zagreb - Istra 1 - 1  
Opatija - Rijeka 0 - 3  
Zadar - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Northeast Utd. 5 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. Cali 2 - 1  
Cortulua - Boyaca Chico 2 - 1  
Millionarios - Envigado 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Legia Varsó 1 - 2  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csákvár 4 - 1  
Haladás - Videoton 0 - 1  
Honvéd - Kozármisleny 1 - 2  
Nyíregyháza - Sopron 4 - 1  
Szeged - Debrecen 0 - 0  
ZTE - Újpest 0 - 5  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - 1. FC Köln 1 - 0  
Dortmund - Paderborn 7 - 1  
Freiburg - Augsburg 0 - 3  
Jena - VfB Stuttgart 0 - 2  
Reutlingen - Braunschweig 0 - 4  
Sandhausen - Heidenheim 0 - 0  
Schalke - Mönchengladbach 0 - 2  
Viktoria Köln - Leverkusen 0 - 6  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 2 - 1  
Frosinone - Carpi 2 - 1  
Milan - Chievo 1 - 0  
Napoli - Palermo 2 - 0  
Roma - Udinese 3 - 1  
Sassuolo - Juventus 1 - 0  
Torino - Genoa 3 - 3  
Verona - Fiorentina 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santarcangelo - Teramo 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ural Jekatyerinburg 2 - 1  
Kubany Krasznodar - Szpartak Moszkva 1 - 0  
Terek Groznij - Himki 1 - 1  
Ufa - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Toszno 5 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Austria Salzburg 5 - 1  
WSG Wattens - Mattersburg 0 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Targu Mures 0 - 1  
Pandurii - Dinamo Bukarest 2 - 3  
Viitorul Constanta B - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villanovense - Barcelona 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muttenz - Basel 1 - 5  
St. Gallen - Luzern 2 - 3  
Wettswil-Bonstetten - Thun 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa BP - Crvena zvezda 1 - 3  
Borca - Mladost Lucani 3 - 1  
FK Indjija - RAD Belgrád 1 - 0  
FK Loznica - Radnicki Nis 1 - 2  
Kolubara Lazarevac - Vojvodina 0 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - OFK Belgrád 3 - 3  
Mogra Gora Zubin Potok - Cukaricki 1 - 2  
Novi Pazar - Javor Ivanjica 0 - 2  
Proleter Novi Sad - Jagodina 0 - 1  
Radnik Surdulica - Donji Srem Pecini 0 - 0  
Sindjelic Belgrád - Partizan Belgrád 0 - 2  
Sloga Petrovac - Vozdovac 0 - 0  
Zemun - Spartak Zlatibor Voda 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Borcice - Zilina 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 3 - 1  
Domzale - Koper 0 - 1  
Maribor - Rudar Velenje 3 - 0  
Ptuj Drava - Zavrc 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Kayseri Erciyesspor 0 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Sanliurfaspor 1 - 1  
Giresunspor - Altinordu 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Sivasspor 1 - 0  
Kayserispor - Rizespor 0 - 0  
Trabzonspor - Gaziantepspor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Olimpik Doneck 3 - 2  
Olekszandria - Zirka Kirovohrad 2 - 0  
Volyn Lutszk - Mikolajv 5 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Stuttgart 3 - 0  
Dinamo Kazany - Lokomotív Baku 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Isztambul - Novara 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Prostejov 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vizura Belgrád - Cannes 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Fenerbahce 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vero Monza - Trentino 1 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - R. Day 6 - 4  
G. Dott - N. Robertson 1 - 6  
J. Perry - B. Woollaston 6 - 5  
J. Robertson - M. Fu 3 - 6  
M. Selby - M. White 6 - 3  
S. Murphy - J. Higgins 0 - 6  
T. Pengfei - M. Allen 1 - 6  
T. Un-Nooh - Z. Yuelong 6 - 5  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Goffin 0 - 2  
D. Kudla - J. Sock 0 - 2  
G. Dimitrov - R. Nadal 1 - 2  
I. Karlovic - S. Wawrinka 2 - 1  
K. Anderson - B. Coric 2 - 0  
M. Cilic - M. Chiudinelli 2 - 0  
T. Gabashvili - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Sock J - Nestor D / Roger-Vasselin 1 - 2  
Laaksonen H / Margaroli L - Matkowski M / Zimonjic N 0 - 2  
Murray J / Peers J - Huey T / Kontinen H 2 - 1  
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Vörös)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Kops-Jones R / Spears A 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr,WTAvb, női egy,Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - A. Kerber 2 - 0  
P. Kvitova - L. Safarova 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - P. Cuevas 1 - 2  
M. Granollers - A. Rublev 0 - 2  
R. Bautista-Agut - N. Almagro 2 - 1  
S. Johnson - M. Klizan 2 - 0  
V. Pospisil - Al. Bedene 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Fleming C - Knowle J / Marach O 1 - 2  
Carreno Busta/ Delbonis - Kubot L / Paes L 0 - 2  
Garcia-Lopez G / Marrero - Stepanek R / Tomic B 2 - 1  
Lopez F / Mirnyi M - Pavic M / Venus M 2 - 0  
Tollaslabda (Saarbrücken)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - A.K. Tedjono 2 - 0  
B. Seguin - S. Evans 1 - 2  
E. Meijs - J.H. Hsu 0 - 2  
H-K. Vittinghus - M. Zilberman 2 - 1  
H. Hurskainen - S. Sasaki 2 - 1  
L. Schmidt - W.F. Chong 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - D. Domke 2 - 0  
R. Ouseph - P. Koukal 2 - 0  
T. Penty - M. Zwiebler 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - M. Spencer-Smith 2 - 0  
T. Ueda - Joa. Persson 0 - 2  
T.W. Wang - B. Ponsana 2 - 1  
V. Malkov - W.K.V. Wong 0 - 2  
Tollaslabda (Saarbrücken, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - K. Gilmour 0 - 2  
B. Corrales - M. Ulitina 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - S. Jaquet 2 - 0  
J.Y. Tee - R. Schafer 2 - 1  
K. Foo Kune - S. Vignes Waran 2 - 1  
K. Gavnholt - C. Magee 2 - 0  
K. Polikarpova - L. Zetchiri 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - F. Chapman 2 - 1  
Lia. Tan - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
M. Poulsen - R. Intanon 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - P. Nedeltcheva 2 - 0  
N. Koch Rohde - L.W. Fanetri 2 - 0  
N. Perminova - O. Konon 0 - 2  
Y. Zharka - Y.C. Hsu 1 - 2  
Y.P. Pai - A. Yamaguchi 1 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Spandau Berlin 9 - 7  
Eger - Olympiakosz 8 - 8  
Jadran Herceg Novi - Primorje Rijeka 9 - 11  
OSC - Jug Dubrovnik 7 - 9  
Partizan Belgrád - Szolnok 9 - 14
     

 

2015.10.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Baltimore 26 - 18  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Acqua & Sapone 2 - 1  
Fabrizio Corigliano - Lazio 6 - 6  
Latina - Asti 4 - 4  
Montesilvano - Luparense 7 - 2  
Rieti - Pescara 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Olomouc 3 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 2 - 4  
Frederikshavn - Herlev Eagles 11 - 2  
Herning - Rungsted 3 - 2  
Rödovre - SönderjyskE 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Ässät 1 - 0  
JYP - Turku PS 0 - 4  
SaiPa - Tappara 0 - 7  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest 3 - 0  
Bordeaux - Anglet Hormadi Elite 4 - 2  
Chamonix - Dijon 2 - 3  
Evry Centre Essonne - Amiens 2 - 6  
Grenoble - Gap 4 - 3  
Morzine-Avoriaz - Briancon 6 - 5  
Rouen - Caen 11 - 0  
Strasbourg - Lyon 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Jugra Hanti-Manszijszk 7 - 1  
Jokerit - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szocsi 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Anaheim 0 - 0  
NY Islanders - Calgary 4 - 0  
Toronto - Arizona 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 5 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten 3 - 4  
Bern - Zug 8 - 3  
Biel - Servette 2 - 2  
Dubendorf - Visp 2 - 7  
Rapperswil - Lugano 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Almtuna 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 0 - 1  
Djurgarden - HV 71 2 - 0  
Färjestad - Karlskrona 3 - 3  
Linköping - Lulea 3 - 2  
MODO - Frölunda 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Skalica 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Csehov 1 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Burany Voronyezs 4 - 5  
Molot Perm - Torosz Nyeftekamszk 2 - 7  
Rubin Tyumeny - Rjazany 0 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Izssztal Izsevszk 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk 4 - 0  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Girona 73 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bilbao 60 - 94  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Brindisi 103 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Valencia 79 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Adecco ASVEL 66 - 85  
Mons - Körmend 103 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Sopron 81 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Zlatorog Lasko 81 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Cantu 101 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - ZZ Leiden 63 - 58  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Helios Domzale 67 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Targu Jiu - KB Sigal Prishtina 87 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - Juventus Utena 81 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Tsmoki-Minszk 68 - 90  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Kolding 29 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Gyöngyös 26 - 15  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Göppingen 25 - 29  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Teucro 30 - 29  
Zamora - Sinfin 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Kristianstad 19 - 29  
Ystad - Guif 26 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Doncaster 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Norwich 1 - 1  
Hull City - Leicester 0 - 0  
Sheffield Wed. - Arsenal 3 - 0  
Stoke - Chelsea 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Gent 1 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Westerlo 2 - 2  
Oostende - Genk 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BOA - America MG 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Concepcion 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Pribram 0 - 1  
Karvina - Mladá Boleslav 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rishöj - Aarhus 0 - 3  
Skive - Viborg 3 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Skócia 1 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Spanyolország 1 - 2  
Portugália - Írország 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Albánia 3 - 0  
Ukrajna - Franciaország 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Belgium 0 - 5  
Szerbia - Észtország 3 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Rennes 0 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Laval 1 - 1  
Tours - Angers 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Aharnaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zakinthosz - Ergotelisz 2 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkyra - Panahaiki 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panegialiosz 3 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Lamia 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panszerraikosz - Kisszamikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Spakenburg 2 - 1  
Almere City - Den Bosch 0 - 3  
Dordrecht - Capelle 0 - 0  
Go Ahead Eagles - Willem II 0 - 2  
Heracles - Koninklijke 3 - 1  
PSV - Genemuiden 6 - 0  
VVSB - Emmen 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Cibalia 0 - 0  
Mladost Zdralovi - Dinamo Zagreb 1 - 3  
Sibenik - Slaven Belupo 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Kerala 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Cracovia Krakkó 1 - 2  
Zawisza Bydgoszcz - Slask Wroclaw 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - MTK 0 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Kaiserslautern 1 - 0  
Darmstadt - Hannover 2 - 1  
Erzgebirge Aue - E. Frankfurt 1 - 0  
FSV Frankfurt - Hertha BSC 1 - 1  
Mainz - 1860 München 1 - 2  
Nürnberg - Düsseldorf 5 - 1  
Unterhaching - RB Leipzig 3 - 0  
Wolfsburg - Bayern München 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Internazionale 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Ascoli 3 - 0  
Cesena - Como 3 - 1  
Crotone - Brescia 1 - 1  
Entella - Livorno 0 - 0  
Lanciano - Salernitana 2 - 2  
Latina - Ternana 1 - 2  
Modena - Spezia 1 - 1  
Perugia - Cagliari 0 - 0  
Trapani - Vicenza 1 - 2  
Vercelli - Bari 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebreichsdorf - Sturm Graz 2 - 3  
Piberstein Lankowitz - Admira Wacker 0 - 1  
Salzburg - Ried 4 - 2  
Stadlau - St. Pölten 0 - 4  
Wacker Innsbruck - LASK Linz 0 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Astra Giurgiu 3 - 3  
Concordia Chiajna - Municipal Studentesc Iasi 1 - 2  
Poli Timisoara - Petrolul Ploiesti 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - St. Johnstone 1 - 3  
Inverness CT - Ross County 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSK Celarevo - Borac 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Obolon-Brovar Kijev 5 - 0  
Sahtar Doneck - FC Ternopil 4 - 0  
Vorszkla Poltava - Csernomorec Odessza 0 - 0  
Zorya Luganszk - Gelios Harkiv 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Isztambul - Casalmaggiore 2 - 3  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - CS Volei Alba Blaj 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Molfetta 3 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Robertson 4 - 6  
B. Woollaston - Y. Delu 6 - 5  
F. O'Brien - N. Robertson 3 - 6  
G. Dott - P. Ebdon 6 - 3  
J. Lisowski - M. Fu 3 - 6  
J. Perry - D. Dale 6 - 3  
K. Wilson - M. Allen 3 - 6  
L. Walker - M. White 3 - 6  
M. Holt - J. Higgins 3 - 6  
M. Selby - A. McGill 6 - 1  
M.J. Williams - T. Un-Nooh 5 - 6  
O. Lines - D.B. Gilbert 4 - 6  
R. Day - D. Junhui 6 - 5  
S. Murphy - Jam. Jones 6 - 2  
T. Pengfei - L. Wenbo 6 - 3  
Z. Yuelong - S. Lam 6 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Lajovic    
A. Seppi - D. Goffin 1 - 2  
E. Gulbis - J. Isner 0 - 2  
J. Janowicz - P. Kohlschreiber 1 - 2  
R. Federer - M. Kukushkin 2 - 0  
R. Gasquet - J. Vesely 2 - 1  
S. Stakhovsky - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Inglot D / Lindstedt R    
Haase R / Stakhovsky S - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Lopez M / Nadal R - Coric B / Troicki V 2 - 1  
Mayer L / Seppi A - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Pune, India)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nguyen - E. Donskoy    
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Srebotnik K - Muguruza / Suarez Navarro 0 - 2  
Mattek-Sands / Safarova - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,WTAvb,női egy,Vörös )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - F. Pennetta 0 - 2  
S. Halep - M. Sharapova 0 - 2  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - J. Chardy 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - F. Verdasco 2 - 1  
J. Sousa - G. Müller 2 - 0  
M. Przysiezny - T. Daniel 1 - 2  
N. Gombos - B. Paire 1 - 2  
N. Kyrgios - D. Brands 1 - 2  
T. Bellucci - M. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sitak A - Cuevas P / Granollers M 2 - 1  
Erlich J / Petzschner P - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Tollaslabda (Saarbrücken)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - E. Meijs 1 - 2  
A. Pochtarev - B. Seguin 0 - 2  
A.K. Tedjono - D. Zavadsky 2 - 0  
B. Sai Praneeth - T. Wadenka 2 - 0  
D. Domke - K. Lehikoinen 2 - 0  
D.H. Rumbaka - M.A. Abdul Latif 2 - 0  
Dubowski, Mateusz - L. Schaenzler 1 - 2  
E. Holst - S. Evans 1 - 2  
F. Quach - T. Sugiarto 0 - 2  
H-K. Vittinghus - E. Ekiring 2 - 0  
J. Magee - M. Zwiebler 0 - 2  
J.S. Chiang - Joa. Persson 0 - 2  
K. Schaefer - W.F. Chong 1 - 2  
M. Rogalski - M. Zilberman 1 - 2  
M. Spencer-Smith - F. Roth    
Ng Ka Long Angus - C. Lind Thomsen 2 - 0  
P. Koukal - V. Atrashchenkov 2 - 1  
R. Fladberg - J.H. Hsu 1 - 2  
R. Ouseph - V. Lang 2 - 0  
T. Ueda - Weisskirchen, Max 2 - 0  
T.W. Wang - E. Heino 2 - 0  
Yuh. Tan - S. Sasaki 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 10 - 10  
Magyarország - Olaszország 13 - 13  

 

2015.10.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Philadelphia 27 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Turku PS 6 - 7  
NST Lappeenranta - Tapanilan Erä 4 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Esbjerg 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - SZKA Szentpétervár 1 - 4  
Barisz Asztana - Szpartak Moszkva 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 7 - 1  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 3 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Amur Habarovszk 3 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - Szibir Novoszibirszk 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 5 - 6  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - FTC 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Los Angeles 2 - 3  
NY Rangers - Calgary 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Graz - Innsbruck 4 - 2  
Klagenfurt - Fehérvár 4 - 2  
Villach - Vienna Capitals 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Björklöven 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Dinamo Balasiha 2 - 2  
Barsz Kazany B - Tver 0 - 1  
Dizel Penza - Kazzink-Torpedo 1 - 2  
Krisztall Szaratov - Szarjarka Karaganda 2 - 4  
Neftjanik Almetyevszk - VMF-Karelija 1 - 1  
Szarov - Zvezda-VDV Dmitrov 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Crvena zvezda 62 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin 63 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Rouen 90 - 58  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Arkadikosz Tripoleosz 89 - 44  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat    
Ironi Ness Ziona - Bnei Herzeliya 98 - 86  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 70 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Szczecin 98 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Sassari 70 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Selcuk Konya 73 - 74  
TED Ankara Kolejliler - Yesilgiresun 80 - 74  
Usak Sportif - Darussafaka 72 - 70  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Silkeborg 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Ricoh HK 22 - 29  
Hammarby - Redbergslids 25 - 25  
Sävehof - Skövde 26 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bristol City 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - APOEL Nicosia 0 - 9  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Izland 0 - 6  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Moldova 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Slavia Mozír 2 - 0  
Nyeman Grodno - Dinamo Breszt 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lens 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 2 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwiegen Kanazawa - Kitakyushu 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Leon 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 1 - 2  
Dallas - San Jose 2 - 1  
Kansas City - Los Angeles 2 - 1  
Portland - Colorado 4 - 1  
Seattle - Salt Lake 3 - 1  
Vancouver - Houston 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Rimini 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szpartak Moszkva 2 4 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Fakel Voronyezs 2 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sol de America 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Feirense 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Uniao Madeira 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Botosani 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sp. Gijón 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lausanne 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Göteborg 1 - 2  
Atvidaberg - Örebro 2 - 3  
Kalmar - Gefle 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Besiktas 1 - 5  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Lisowski 5 - 6  
A. Higginson - L. Wenbo 4 - 6  
B. Woollaston - R. Williams 6 - 5  
C. Steadman - D. Junhui 2 - 6  
D. Dale - M. Selt 6 - 1  
D.B. Gilbert - X. Guodong 6 - 5  
J. Perry - W. Yuchen 6 - 1  
K. Doherty - P. Ebdon 0 - 6  
K. Maflin - Jam. Jones 2 - 6  
L. Walker - D. Wells 6 - 4  
M. O'Donnell - N. Robertson 2 - 6  
N. Saengkham - O. Lines 4 - 6  
S. Murphy - L. Brecel 6 - 2  
T. Pengfei - C. Yupeng 6 - 2  
Y. Delu - S. Bingham 6 - 2  
Z. Xintong - J. Higgins 2 - 6  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - R. Haase 2 - 1  
H. Laaksonen - D. Young 1 - 2  
L. Rosol - R. Nadal 1 - 2  
V. Troicki - A. Mannarino 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Peya A /Soares B 1 - 2  
Bossel A / Chiudinelli M - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Garcia C / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Vörös)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Kops-Jones R / Spears A 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr,WTAvb, női egy,Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - L. Safarova 2 - 0  
P. Kvitova - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Valencia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - P. Carreno-Busta 2 - 0  
V. Pospisil - S. Giraldo 2 - 0  
Tenisz (Valencia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Bellucci T / Fleming C 1 - 2  
Knowle J / Marach O - Marray J / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Russi E / Vilella Martine - Guccione C / Sa A 0 - 2  
Tenisz (Valencia-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - A. Montanes 2 - 0  
M. Przysiezny - Q. Halys 2 - 0  
M. Zverev - Y. Sugita 2 - 0  
T. Daniel - N. Gombos 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,