Tippmix eredmények - 2015. október 19-25.

2015-10-19
Tippmix eredmények - 2015. október 19-25.
2015.10.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Minnesota 19 - 28  
Indianapolis - New Orleans 21 - 27  
Jacksonville - Buffalo 34 - 31  
Kansas City - Pittsburgh 23 - 13  
Miami - Houston 44 - 26  
New England - NY Jets 30 - 23  
St. Louis - Cleveland 24 - 6  
Tennessee - Atlanta 7 - 10  
Washington - Tampa Bay 31 - 30  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Salba 14 - 6  
Koovee Tampere - OLS Oulu 3 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlstad 7 - 7  
Granlo - Växjö 7 - 4  
Gävle Gik - Mullsjö 3 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 4 - 1  
Bakersfield - San Diego 3 - 0  
Binghamton - Toronto Marlies 5 - 1  
Chicago Wolves - Charlotte 3 - 0  
Hershey - Hartford 2 - 2  
Iowa - Texas Stars 3 - 2  
Lehigh Valley - Providence 3 - 1  
Lehigh Valley - Toronto Marlies 1 - 3  
Manitoba - Cleveland Lake Erie 0 - 2  
Milwaukee - Rockford 2 - 4  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 3 - 0  
Rochester - Syracuse 3 - 3  
San Antonio - Stockton 5 - 1  
St. John's - Bridgeport 5 - 4  
Utica - Syracuse 4 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec 4 - 4  
Karlovy Vary - Plzen 0 - 6  
Liberec - Brno 3 - 2  
Olomouc - Sparta Praha 1 - 3  
Pardubice - Mladá Boleslav 5 - 1  
Zlín - Litvínov 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Szocsi 2 - 4  
Lada Toljatti - Traktor Cseljabinszk 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New Jersey 3 - 4  
Chicago - Tampa Bay 0 - 0  
Colorado - Columbus 3 - 4  
Dallas - Florida 2 - 6  
Minnesota - Anaheim 3 - 0  
Montreal - Toronto 5 - 3  
Nashville - Pittsburgh 1 - 1  
Ottawa - Arizona 1 - 4  
Philadelphia - NY Rangers 2 - 2  
San Jose - Carolina 5 - 2  
St. Louis - NY Islanders 2 - 2  
Vancouver - Detroit 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stavanger 1 - 5  
Manglerud - Kongsvinger 6 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 5 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 6 - 3  
Crimmitschau - Rosenheim 2 - 1  
Dresden - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Freiburg - Heilbronn 2 - 3  
Ravensburg - Bremerhaven 6 - 1  
Riessersee - Kassel 2 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 0 - 3  
Düsseldorf - München 0 - 3  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 3 - 2  
Hamburg - Ingolstadt 3 - 1  
Köln - Schwenningen 2 - 3  
Nürnberg - Iserlohn 3 - 3  
Straubing - Krefeld 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Linz 0 - 3  
Südtirol Bolzano - Olimpija Ljubljana 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Ajoie 1 - 4  
Langenthal - Chaux-de-fonds 6 - 2  
Red Ice Martigny - Winterthur 1 - 1  
Thurgau - Rapperswil 2 - 5  
Visp - Olten 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Langnau Tigers 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Piestany 4 - 0  
Poprad - Kosice 2 - 1  
Skalica - B. Bystrica 4 - 2  
Trencin - Nitra 4 - 4  
Zvolen - Zilina 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rjazany 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 81 - 88  
Skopje - Cibona Zagreb 69 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Havre 77 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Toulouse 92 - 32  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Panathinaikosz 60 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi Kiryat Gat 84 - 74  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 82 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Dabrowa Gornicza 74 - 75  
Torun - Asseco Prokom 79 - 83  
Trefl Sopot - Slask Wroclaw 64 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 75 - 80  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas 79 - 70  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PINKK-Pécs 85 - 70  
Sopron - Diósgyőr 75 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bayreuth 94 - 65  
Brose Bamberg - Oldenburg 89 - 76  
Tübingen - Crailsheim 96 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Reggio Emilia 68 - 62  
Caserta - Milano 70 - 80  
Pistoia - Avellino 76 - 70  
Venezia - Cremona 73 - 51  
VL Pesaro - Virtus Bologna 68 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Dike Napoli 80 - 47  
GEAS San Giovanni - San Martino di Lupari 56 - 65  
Lucca - Battipaglia 80 - 51  
Orvieto - Cagliari 70 - 55  
Ragusa - Vigarano 87 - 45  
Torino - Parma 72 - 95  
UR Venezia - Umbertide 74 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Valencia 73 - 81  
Gipuzkoa - Bilbao 63 - 75  
Gran Canaria - Sevilla 76 - 67  
Joventut Badalona - Fuenlabrada 79 - 66  
MoraBanc Andorra - Manresa 74 - 77  
Murcia - Barcelona 74 - 82  
Real Madrid - Iberostar Tenerife 112 - 89  
Unicaja Malaga - Laboral Kutxa 66 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Azkoitia Azpeitia 74 - 38  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Banvitspor 86 - 87  
Galatasaray - RH Gaziantepspor 78 - 63  
Istanbul BB - Karsiyaka 80 - 105  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Orduspor 63 - 87  
Canik - Antakya Hatay 63 - 82  
Edirne - Istanbul Univ. 66 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Lok.Kubany Krasznodar 70 - 68  
Himki Moszkva - K.Oktyabr Volgográd 97 - 86  
Kalev/Cramo - Vita Tbiliszi 85 - 75  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva    
Nymburk - Asztana 79 - 61  
UNIKSZ Kazany - Avtodor Szaratov 66 - 64  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Veszprém 29 - 27  
Wisla Plock - Flensburg 30 - 34  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Baia Mare 21 - 23  
Skjern - Schaffhausen 25 - 29  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - FTC 28 - 28  
Podravka Koprivnica - Thüringer HC 21 - 27  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Midtjylland 21 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Sönderjyske 41 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 35 - 25  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 30 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Vác 21 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Siófok 28 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Melsungen 28 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Wetzlar 26 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Rosengarten-Buchholz 27 - 22  
Leipzig - Oldenburg 36 - 27  
Leverkusen - Metzingen 24 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas 34 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Vasterasirsta 24 - 19  
IF Hellton - Sparvägens 24 - 21  
Skövde - Önnereds 27 - 21  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 3 - 1  
Perth Glory - Adelaide Utd 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heist - Lierse 0 - 1  
Virton - Cercle Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 3 - 1  
Charleroi - Standard Liege 2 - 3  
St. Truiden - Kortrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Luverdense 3 - 2  
Ceara - BOA 2 - 1  
Parana - ABC    
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Ponte Preta 2 - 1  
Chapecoense - Avai 0 - 0  
Corinthians - Flamengo 1 - 0  
Coritiba - Sao Paulo 1 - 2  
Goiás - Cruzeiro 0 - 1  
Palmeiras - Sport Recife 0 - 2  
Vasco da Gama - Gremio 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Augsburg 5 - 1  
Mönchengladbach - Schalke 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Sandhausen 0 - 0  
Braunschweig - Heidenheim 1 - 0  
St. Pauli - Freiburg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hallescher FC 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Cobresal 0 - 2  
Huachipato - Colo Colo 1 - 2  
San Marcos de Arica - San Luis de Quillota 0 - 1  
Universidad Catolica - Palestino 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Arisz Limasszol 1 - 2  
Doxa Katokopiasz - Paralimni 2 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - AEK Larnaca 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vysehrad - Pardubice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 1 - 0  
Jihlava - Liberec 1 - 1  
Sparta Praha - Bohemians 1905 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Naestved 1 - 0  
Köge - Horsens 0 - 1  
Roskilde - Silkeborg 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 2 - 1  
Nordsjaelland - Aalborg 3 - 0  
Sönderjyske - FC Köbenhavn 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Incheon 0 - 0  
Jeonnam - Ulsan 2 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Ausztria 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Naftan 2 - 1  
Gomel - Szluck 1 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Vityebszk 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Inter Turku 2 - 0  
KTP - Ilves 1 - 2  
Kuopio PS - Helsinki JK 0 - 1  
Lahti - Rovaniemi PS 1 - 4  
Mariehamn - Vaasa PS 2 - 0  
Seinäjoen JK - Jaro 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Troyes 1 - 0  
Lille - Marseille 1 - 2  
Paris SG - St-Etienne 4 - 1  
Reims - Monaco 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Agrotikosz Aszterasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Olympiakosz 1 - 2  
Giannina - Aszterasz Tripolisz 1 - 2  
Panioniosz - Veria 0 - 1  
Panthrakikosz - Xanthi 0 - 0  
PAOK - Panathinaikosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - ADO Den Haag 1 - 1  
Feyenoord - AZ Alkmaar 3 - 1  
Nijmegen - Groningen 1 - 1  
Vitesse - Ajax 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - RNK Split 1 - 2  
Rijeka - Dinamo Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Goa 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Ehime - Thespakusatsu Gunma 3 - 0  
Gifu - JEF United Chiba 1 - 0  
Kyoto - Omiya Ardija 2 - 2  
Nagasaki - Mito 0 - 0  
Oita Trinita - Sapporo 2 - 0  
Roasso Kumamoto - Jubilo Iwata 0 - 2  
Tochigi - Tokyo Verdi 0 - 1  
Tokushima - Avispa Fukuoka 0 - 3  
Yokohama FC - Okayama 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - Gamba Osaka 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shanghai SIPG 0 - 2  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 2 - 2  
Guangzhou R&F - Chongqing Lifan 2 - 0  
Jiangsu Sainty - Hangzhou Lucheng 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Shanghai Shenhua 1 - 0  
Shanghai Shenxin - Henan Jianye 1 - 2  
Shijiazhuang - Guizhou Renhe 1 - 2  
Tianjin Teda - Beijing Guoan 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Dolcan Zabki 2 - 0  
Wisla Plock - Chrobry Glogow 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lech Poznan 0 - 1  
TBB Nieciecza - Lechia Gdansk 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Metta/Lu 3 - 1  
Skonto Riga - Ventspils 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granitas Klaipeda - Suduva Marijampole 1 - 8  
Utenis Utena - Trakai 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 0 - 1  
Atlas - Chivas Guadalajara    
Dorados de Sinaloa - Tigres 0 - 0  
Monterrey - Tijuana 3 - 1  
Pachuca - M. Morelia 2 - 0  
UNAM Pumas - Chiapas 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - D.C. United 5 - 0  
Montreal - Toronto 2 - 1  
New York City FC - New England 1 - 3  
Philadelphia - Orlando 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - ZTE 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Fredrikstad 3 - 3  
Baerum - Jerv 0 - 4  
Follo - Levanger 1 - 2  
Hödd - Strömmen 1 - 1  
Kristiansund - Hönefoss 1 - 0  
Nest-Sotra - Brann Bergen 2 - 1  
Ranheim - Bryne 4 - 1  
Sogndal - Sandnes Ulf 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Molde 1 - 2  
Bodö/Glimt - Lilleström 0 - 3  
Odd Grenland - Sandefjord 4 - 3  
Strömsgodset - Rosenborg 3 - 3  
Viking Stavanger - Stabaek 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Napoli 0 - 1  
Fiorentina - Roma 1 - 2  
Juventus - Atalanta 2 - 0  
Lazio - Torino 3 - 0  
Milan - Sassuolo 2 - 1  
Sampdoria - Verona 4 - 1  
Udinese - Frosinone 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Savona 2 - 0  
L'Aquila - Carrarese 2 - 1  
Pistoiese - Tuttocuoio 0 - 0  
Robur Siena - Maceratese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Martina Franca 3 - 2  
Cosenza - Matera 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Renate 4 - 1  
Lumezzane - Pordenone 2 - 0  
Reggiana - Cremonese 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Volga Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Tom Tomszk - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Torpedo Armavir - Bajkal Irkutszk 0 - 2  
Toszno - Kamaz 1 - 2  
Tyumeny - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Szokol Szaratov 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 3  
FK Krasznodar - Rubin Kazany 2 - 1  
Terek Groznij - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Austria Wien 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 3 - 2  
San Lorenzo - Dep. Capiata 1 - 5  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Aves 0 - 1  
Famalicao - Farense 2 - 1  
Freamunde - Mafra 1 - 0  
Guimaraes B - Gil Vicente 1 - 0  
Leixoes - Braga B 2 - 3  
Olhanense - Viseu 2 - 2  
Oriental de Lisboa - Portimonense 1 - 2  
Penafiel - Covilha 2 - 2  
Porto B - Uniao Oliveirense 2 - 2  
Santa Clara - Sporting CP B 2 - 3  
Varzim - Chaves 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Tondela 1 - 1  
Benfica - Sporting CP 0 - 3  
Moreirense - Setúbal 0 - 2  
Porto - Braga 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Tottenham 1 - 5  
Liverpool - Southampton 1 - 1  
Manchester Utd. - Manchester City 0 - 0  
Sunderland - Newcastle 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Pandurii 1 - 1  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dundee Utd. 5 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Rangers 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Lugo 2 - 0  
Mallorca - Almería 1 - 0  
Numancia - Gimnastic 1 - 1  
Ponferradina - Oviedo 4 - 2  
Tenerife - Osasuna 2 - 2  
Valladolid - Mirandes 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Pontevedra 2 - 3  
Coruxo - Cultural Leonesa 1 - 2  
Ferrol - Burgos 3 - 2  
Lealtad - Cacereno 3 - 0  
R. Santander - Valladolid B 3 - 1  
Tudelano - Celta Vigo B 2 - 0  
UD Logrones - Sp. Gijón B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Fuenlabrada 3 - 3  
La Roda - CD Guadalajara 0 - 1  
Majadahonda - Getafe B 2 - 4  
Portugalete - Mensajero 1 - 1  
Real Union Irun - Arenas de Getxo 2 - 0  
Talavera - Barakaldo 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Levante B 3 - 0  
Badalona - Villarreal B 1 - 0  
Cornella - Pobla de Mafumet 0 - 0  
Eldense - L'Hospitalet 0 - 1  
Reus - Llosetense 3 - 0  
Sabadell - Alcoyano 2 - 0  
Xativa - Espanyol B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - La Hoya Lorca 0 - 1  
Cadiz - San Roque de Lepe 1 - 1  
Jumilla - Marbella 0 - 4  
Linares - Betis B 4 - 1  
Linense - Melilla 2 - 1  
Real Jaen - Granada B 0 - 1  
Rec. Huelva - Cartagena 1 - 1  
Sevilla B - Real Murcia 1 - 0  
UCAM Murcia - Algeciras 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 2 - 1  
Barcelona - Eibar 3 - 1  
Las Palmas - Villarreal 0 - 0  
Levante - Real Sociedad 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wohlen 1 - 1  
Le Mont Lausanne - Winterthur 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 1 - 0  
Sion - Grasshoppers 3 - 2  
Thun - Lugano 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Jönköping Södra 2 - 0  
Värnamo - Mjällby 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - FF Malmö 0 - 1  
Häcken - Elfsborg 5 - 2  
Norrköping - Halmstad 3 - 1  
Sundsvall - Helsingborg 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 2 - 2  
Vozdovac - Vojvodina 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Senica 0 - 3  
Zilina - Myjava 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Domzale 0 - 1  
Krka Novo Mesto - Krsko Posavlje 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Alanyaspor 0 - 2  
Karsiyaka - Elazigspor 2 - 0  
Samsunspor - Karabukspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Konyaspor 4 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Atl. River Plate 1 - 1  
Juventud - El Tanque Sisley 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Penarol 1 - 3  
Villa Teresa - Racing Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Connah's Quay 0 - 4  
Motorsport (MotoGP, Malajziai Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Malajziai Nagydíj    
Motorsport (MotoGP,Malajzia Nagydíj, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iannone - C. Crutchlow(Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - M. Marquez(MalajziaiNagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - J. Lorenzo(Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester Tigers - Harlequins 22 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Agen 23 - 6  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 15 - 29  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Latina 0 - 3  
Perugia - Verona 0 - 3  
Piacenza - Revivre Milano 3 - 0  
Ravenna - Macerata 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Piacenza 3 - 2  
Busto Arsizio - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Montichiari - LJ Modena 3 - 0  
Novara - Club Italia 3 - 1  
Vicenza - Conegliano 0 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mehta - W. Yuchen 4 - 6  
B. Hawkins - C. Wakelin 6 - 4  
D. Junhui - S. Craigie 6 - 4  
D. Poomjaeng - M. White 5 - 6  
D. Wells - F. Xiongman 6 - 2  
F. O'Brien - T. Ford 6 - 3  
G. Dott - J. Burnett 6 - 2  
J. Robertson - D. Hill 6 - 2  
J. Swail - M. Allen 4 - 6  
K. Doherty - C. Zifan 6 - 2  
K. Wilson - J. Cope 6 - 4  
L. Wenbo - A. Taubmann 6 - 3  
M. Gould - Z. Yuelong 2 - 6  
M. Holt - R. Lawler 6 - 4  
M. Selby - M. Dunn 6 - 3  
M. Stevens - M. Fu 2 - 6  
M.J. Williams - I. Burns 6 - 3  
N. Saengkham - L. Shuai 6 - 5  
R. Day - M. Joyce 6 - 3  
R. Walden - T. Pengfei 4 - 6  
S. Bingham - S. Hallworth 6 - 1  
S. Lam - M. Wild 6 - 0  
S. O'Sullivan - A. McGill 0 - 6  
T. Un-Nooh - R. Muir 6 - 5  
Strandröplabda (Antalya Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimalt E / Grimalt M - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Kudla 2 - 1  
J. Janowicz - M. Youzhny 2 - 0  
R. Bemelmans - D. Lajovic 1 - 2  
R. Haase - B. Becker 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - S. Johnson 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Murray J / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - M. Doi 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Barthel M / Siegemund L 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - R. Bautista-Agut 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Cermak F - Rublev A / Tursunov D 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Berdych - J. Sock 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Fehér)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands / Safarova - Muguruza / Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr,WTA-vb, női p, Vörös)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Hlavackova A / Hradecka L 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,WTAvb,női egy,Vörös )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharapova - A. Radwanska 2 - 1  
S. Halep - F. Pennetta 2 - 0  
Tenisz (Valencia-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - N. Gombos 0 - 2  
M. Giner - T. Daniel 0 - 2  
M. Zverev - M. Vilella Martinez 2 - 0  
Q. Halys - R. Ram 2 - 0  
T. Kamke - A. Montanes 1 - 2  
T. Kokkinakis - D. Brands 0 - 2  
Taberner, Carlos - M. Przysiezny 0 - 2  
Y. Sugita - J-L. Struff 2 - 1  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - T.C. Chou 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shi. Wang - C. Marin 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Crawford - D. Jean 1 - 0

 

2015.10.24.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Toronto (6. mérkőzés) 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Happee Jyväskylä 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Pixbo Wallenstam 4 - 4  
Linköping - Falun 4 - 7  
Sirius - Warberg 4 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Latina 4 - 1  
Asti - Fabrizio Corigliano 4 - 4  
Napoli - Carlisport Cogianco 2 - 4  
Pescara - Montesilvano 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona 3 - 1  
Jaen - Palma Manacor 5 - 2  
Magna Navarra - Zaragoza 4 - 1  
Peniscola - Ribera Navarra 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Charlotte 1 - 3  
Ontario Reign - Bakersfield 5 - 4  
Portland - Albany 4 - 2  
Providence - Lehigh Valley 5 - 3  
Rochester - Toronto Marlies 2 - 8  
Rockford - Chicago Wolves 3 - 3  
San Jose Barracuda - San Diego 0 - 3  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 5  
Syracuse - Hartford 3 - 4  
Utica - Hershey 0 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 2 - 4  
Kladno - Most 5 - 3  
Prostejov - Kadan 5 - 2  
Salith Sumperk - Havirov 5 - 2  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 2 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 5 - 3  
Zubr Prerov - Jihlava 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kajaanin Hokki 3 - 5  
Jokipojat - SaPKo 3 - 4  
Jukurit - JYP-Akatemia 4 - 2  
Keupa - Roki 2 - 5  
Kokkolan Hermes - Tuto 8 - 3  
Leki - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - HIFK 4 - 2  
Kookoo - Ilves 1 - 1  
Kärpät - Lukko 4 - 1  
SaiPa - Hämeenlinna 3 - 3  
Turku PS - Tappara 2 - 7  
Ässät - Lahti Pelicans 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Morzine-Avoriaz 6 - 3  
Brest - Epinal 0 - 3  
Chamonix - Grenoble 3 - 4  
Dijon - Gap 2 - 5  
Rouen - Bordeaux GHC 4 - 2  
Strasbourg - Briancon 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - SZKA Szentpétervár 2 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Riga 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Jokerit 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Montreal 2 - 7  
Calgary - Detroit 2 - 2  
Edmonton - Washington 4 - 7  
Los Angeles - Carolina 3 - 0  
NY Islanders - Boston 3 - 5  
Winnipeg - Tampa Bay 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Frisk/Asker 6 - 2  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 2 - 4  
Stjernen - Storhamar 0 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 5 - 1  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 3 - 4  
Renon/Ritten - Val Pusteria 4 - 0  
Valpellice - Gherdeina/Gröden 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Znojmo 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 5 - 1  
Davos - Biel 6 - 3  
Kloten - Lausanne 4 - 5  
Lugano - Ambri 6 - 3  
Servette - Zug 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Timra 6 - 3  
Oskarshamn - Leksand 2 - 1  
Pantern Malmö - Björklöven 3 - 1  
Sundsvall - AIK 0 - 3  
Tingsryd - Asplöven 4 - 3  
Vita Hasten - Mora 3 - 0  
Västeras - Almtuna 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Karlskrona 7 - 1  
Lulea - Djurgarden 3 - 1  
Malmö - HV 71 1 - 4  
Rögle - Färjestad 1 - 1  
Skelleftea - MODO 5 - 3  
Växjö - Brynäs 5 - 2  
Örebro - Linköping 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Zvezda-VDV Dmitrov 4 - 0  
Dizel Penza - Szarjarka Karaganda 0 - 1  
Krisztall Szaratov - Kazzink-Torpedo 2 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Dinamo Balasiha 4 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Sutjeska Niksic 75 - 58  
Olimpija Ljubljana - Buducnost 63 - 67  
Partizan Belgrád - Krka Novo Mesto 69 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Jindrichuv Hradec 84 - 78  
Kolin - Ostrava 80 - 73  
MMCITE Brno - USK Praha 89 - 81  
Pardubice - Prostejov 85 - 62  
Svitavy - Usti nad Labem 74 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Limoges 67 - 65  
Dijon - Nanterre 84 - 76  
Le Mans - Gravelines 73 - 69  
Nancy - Adecco ASVEL 73 - 83  
Orleans - Cholet 72 - 70  
Paris Levallois - Pau Orthez 79 - 55  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Lyon 57 - 72  
Nantes Reze - Landes 68 - 78  
Union Hainaut - Flammes Carolo Ardennes 62 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Trikala 82 - 65  
AEN Kifiszia - Lavriou 79 - 82  
Apollon Patra - Koloszosz Rodosz 58 - 74  
Arisz - PAOK 84 - 72  
Kavala - Koroivosz Amaliadasz 74 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Ashdod 76 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec    
Kutno - Koszalin    
Rosa Radom - Ostrow Wielkopolski 77 - 65  
Tarnobrzeg - Starogard Gdanski 74 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai 58 - 79  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 60 - 49  
Pasvalys - Siauliai 68 - 71  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár 94 - 74  
Atomerőmű - Szeged 69 - 63  
Körmend - Sopron    
Nyíregyháza - Szombathely 82 - 90  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Vasas 77 - 47  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Braunschweig 63 - 78  
Giessen - Alba Berlin 71 - 104  
Göttingen - Skyliners Frankfurt 71 - 84  
Mitteldeutscher - Ludwigsburg 69 - 77  
Ulm - Telekom Bonn 82 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Trento 71 - 81  
Cantu - Manital Torino 80 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Zaragoza 82 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Girona 57 - 62  
Cadi La Seu d'Urgell - Gran Canaria 94 - 69  
CREF Madrid - Zaragoza 61 - 77  
Ferrol - Conquero Huelva    
P. Avenida - Vasco Gipuzkoa 83 - 56  
Zamarat - Gernika Bizkaia 65 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Buyukcekmece 69 - 73  
Türk Telekom - Besiktas 65 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - AGÜ Kayserispor    
Galatasaray - Yakin Dogu Univ. 85 - 74  
Gelistirenler Dernegi - Adana ASKI 87 - 72  
Mersin - Fenerbahce 74 - 79  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - RK Zagreb 32 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kolding 28 - 25  
Szeged - Montpellier 28 - 27  
Vardar Pro Skopje - Kielce 34 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Porto 34 - 27  
Naturhouse La Rioja - Vojvodina 31 - 22  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Elverum 33 - 30  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Krim Ljubljana 35 - 25  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Vardar SCBT 25 - 38  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skanderborg 24 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Randers 29 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavarium Aveiro - ZRK Ilidza 30 - 15  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ardesen GSK - Skuru 32 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KS Gwardia Opole - Stal Mielec 34 - 22  
Kwidzyn - Legionowo 32 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Tatabánya 19 - 21  
Gyöngyös - Orosháza 24 - 21  
Mezőkövesd - Balmazújváros 22 - 19  
PLER - Cegléd 27 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Békéscsaba 36 - 24  
Fehérvár - Vác 23 - 28  
Mosonmagyaróvár - Budaörs 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Hamburg 27 - 29  
Burgdorf-Hannover - Gummersbach 29 - 24  
Eisenach - Stuttgart 28 - 28  
Lübbecke - DHfK Leipzig 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Dortmund 20 - 18  
Füchse Berlin - Bietigheim 31 - 33  
SVG Celle - Blomberg-Lippe 23 - 37  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Villa de Aranda 29 - 40  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 25 - 23  
Huesca - Granollers 29 - 29  
Sinfin - Aragón 35 - 37  
Teucro - Ademar Leon 28 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Bern 17 - 29  
Stäfa - Kriens 26 - 32  
Thun - Basel 36 - 23  
Winterthur - Amacitia Zürich 28 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Malmö 22 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad HK - Lugi 16 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Fleetwood 0 - 1  
Blackpool - Crewe 2 - 0  
Bradford - Wigan 1 - 1  
Burton - Port Vale 2 - 0  
Chesterfield - Scunthorpe 0 - 3  
Colchester - Walsall 4 - 4  
Gillingham - Southend 1 - 1  
Peterborough - Doncaster 4 - 0  
Rochdale - Oldham 0 - 0  
Sheffield Utd. - Millwall 1 - 2  
Shrewsbury - Bury 2 - 0  
Swindon - Coventry 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Dag & Red 3 - 1  
Bristol Rovers - Newport 1 - 4  
Exeter - Notts County 1 - 1  
Hartlepool - Crawley 1 - 2  
Luton - Plymouth 1 - 2  
Morecambe - Leyton 0 - 1  
Northampton - Stevenage 2 - 1  
Oxford Utd. - Barnet 2 - 3  
Portsmouth - Mansfield 0 - 0  
Wycombe - Carlisle 1 - 1  
Yeovil - Cambridge Utd. 2 - 3  
York - Wimbledon 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Burnley 0 - 1  
Bolton - Leeds 1 - 1  
Brighton - Preston 0 - 0  
Charlton - Brentford 0 - 3  
Fulham - Reading 4 - 2  
Huddersfield - Derby County 1 - 2  
Hull City - Birmingham 2 - 0  
Nottingham - Ipswich 1 - 1  
QPR - Milton Keynes Dons 3 - 0  
Wolverhampton - Middlesbrough 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 0 - 2  
Rosario Central - Racing Club 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Sydney 1 - 0  
Wellington - Brisbane Roar 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Antwerpen 1 - 1  
Eisden Maasmechelen - Seraing 1 - 1  
Geel - Dessel 1 - 1  
Roeselare - Eupen 2 - 2  
Tubize - Coxyde 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Oostende 2 - 2  
Mechelen - Zulte Waregem 3 - 4  
OH Leuven - Waasland Beveren 0 - 2  
Westerlo - Lokeren 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Montana 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Oeste 2 - 1  
Atlético GO - Santa Cruz PE 0 - 0  
CRB - Vitória 0 - 0  
Macae - Mogi Mirim 1 - 0  
Nautico - Botafogo 1 - 4  
Sampaio Correa - Paysandu 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - 1. FC Köln 4 - 0  
Darmstadt - Wolfsburg 0 - 1  
Hannover - E. Frankfurt 1 - 2  
Ingolstadt - Hertha BSC 0 - 1  
Leverkusen - VfB Stuttgart 4 - 3  
Mainz - Bremen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Nürnberg 0 - 0  
Karlsruhe - Kaiserslautern 2 - 0  
Union Berlin - Paderborn 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 0  
Cottbus - Münster 0 - 0  
Fortuna Köln - Mainz Amatőr 3 - 1  
Holstein Kiel - Dynamo Dresden 1 - 2  
Magdeburg - Wehen 1 - 0  
Osnabrück - Erfurt 1 - 0  
Rostock - Sonnenhof Grossaspach 1 - 3  
Stuttgarter Kickers - Würzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Antofagasta 1 - 1  
Union Espanola - O'Higgins 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - Apollon Limasszol 0 - 3  
Anorthoszisz Famaguszta - Ermisz Aradippou 4 - 0  
Omonia Nicosia - Pafosz 6 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graffin Vlasim - Olomouc B 3 - 1  
Karvina - Hradec Kralove 0 - 1  
Opava - Varnsdorf 1 - 0  
Sokolov - Usti nad Labem 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Dukla Praha 3 - 3  
Mladá Boleslav - Slovacko 4 - 1  
Ostrava - Pribram 0 - 2  
Zlín - Teplice 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Esbjerg 4 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejon - Busan I'Park 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Jeju 2 - 1  
Seongnam - Suwon 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Észak-Írország 0 - 3  
Olaszország - Svájc 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - FK Minszk 4 - 0  
Torpedo Zogyino - Granit Mikasevicsi 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Dijon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nice 3 - 1  
Angers - Guingamp 0 - 0  
Lorient - Rennes 1 - 1  
Montpellier - Bastia 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Romorantin 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Larissza 0 - 0  
Ergotelisz - Panegialiosz 3 - 2  
Kisszamikosz - Aharnaikosz 1 - 1  
Olympiakosz Volosz - Lamia 1 - 0  
Paneleuszianiakosz - Anagenniszi Karditszasz 0 - 1  
Panszerraikosz - Panahaiki 1 - 2  
Zakinthosz - Kallithea 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Iraklisz 1908 5 - 1  
Kalloni - Levadiakosz 0 - 0  
Panetolikosz - Plataniasz 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Heracles 0 - 1  
Roda - Excelsior 1 - 2  
Twente - PSV 1 - 3  
Willem II - Heerenveen 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Inter Zapresic - Istra 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Pune 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmone 2 - 2  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Netanya 0 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 2 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Akko 4 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Raanana 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Urawa RD 3 - 4  
Kawasaki Frontale - Yokohama FM 0 - 1  
Kofu - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Sagan Tosu 1 - 2  
Nagoya GE - Albirex Niigata 4 - 2  
Shimizu SP - Kashiwa R. 0 - 3  
Shonan Bellmare - Kashima A. 2 - 1  
Vissel Kobe - Yamagata 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Kluczbork - Bytovia Bytow 1 - 1  
Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz 4 - 0  
Wigry Suwalki - Zawisza Bydgoszcz 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 4 - 1  
Piast Gliwice - Korona Kielce 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Gornik Leczna 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spyris Kaunas - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Cruz Azul 1 - 2  
Veracruz - Dep. Toluca 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Paks 2 - 3  
Diósgyőr - FTC 0 - 2  
Haladás - Videoton 1 - 0  
MTK - Honvéd 2 - 1  
Puskás Akadémia - Debrecen 1 - 1  
Újpest - Vasas 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Szeged 0 - 1  
Budaörs - Szigetszentmiklós 2 - 0  
Dunaújváros - Soroksár 1 - 1  
Mezőkövesd - Ajka 2 - 2  
Siófok - Szolnok 0 - 0  
Sopron - Csákvár 4 - 1  
Vác - Kisvárda 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Valerenga 0 - 1  
Sarpsborg - Tromsö 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Bologna 1 - 2  
Empoli - Genoa 2 - 0  
Palermo - Internazionale 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Crotone 0 - 1  
Bari - Entella 0 - 0  
Brescia - Lanciano 2 - 1  
Cagliari - Trapani 4 - 1  
Como - Latina 1 - 1  
Livorno - Modena 2 - 0  
Salernitana - Cesena 1 - 1  
Spezia - Avellino 1 - 1  
Ternana - Perugia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Arezzo 1 - 1  
Santarcangelo - Lucchese 2 - 1  
SPAL Ferrara - Lupa Roma 4 - 1  
Teramo - Prato 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Juve Stabia 0 - 2  
Benevento - Catanzaro 1 - 0  
Foggia - Andria 1 - 0  
Ischia - Casertana 0 - 0  
Melfi - Lecce 0 - 1  
Messina - Lupa Castelli Romani 1 - 0  
Monopoli - Paganese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Cittadella 2 - 0  
Bassano - Pro Patria 1 - 0  
Cuneo - Südtirol 3 - 1  
Giana Erminio - Pavia 1 - 1  
Padova - Mantova 3 - 0  
Pro Piacenza - Feralpisalo 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mordovija Szaranszk - Kubany Krasznodar 1 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Amkar Perm 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Anzsi Mahacskala 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Grödig 0 - 0  
Mattersburg - Altach 2 - 1  
Salzburg - Ried 2 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Rio Ave 2 - 2  
Guimaraes - Académica 1 - 1  
Marítimo - Pacos Ferreira 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 2 - 1  
Aston Villa - Swansea 1 - 2  
Leicester - Crystal Palace 1 - 0  
Norwich - West Bromwich 0 - 1  
Stoke - Watford 0 - 2  
West Ham - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Astra Giurgiu 3 - 1  
Voluntari - Petrolul Ploiesti 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 1 - 1  
Dundee - Kilmarnock 1 - 2  
Hearts - Ross County 2 - 0  
Inverness CT - St. Johnstone 0 - 1  
Partick Thistle - Hamilton 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Falkirk 0 - 5  
Greenock Morton - Alloa 1 - 0  
Queen of South - Livingston 1 - 4  
Raith Rovers - Hibernian 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Cordoba 3 - 2  
Alcorcon - UE Llagostera 6 - 1  
Ath. Bilbao B - Huesca 0 - 0  
Elche - Leganes 0 - 0  
Girona - Zaragoza 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Somozas 1 - 1  
Compostela - Guijuelo 0 - 1  
Pena Sport - Izarra 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Sestao River 1 - 0  
Leioa - Gernika 2 - 2  
Real Madrid B - Socuellamos 3 - 1  
Real Sociedad B - Toledo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Lleida 1 - 0  
Huracan Valencia - Olot 3 - 1  
Valencia B - Hercules 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Merida - Villanovense 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Madrid 1 - 3  
Granada - Betis 1 - 1  
Malaga - Deportivo 2 - 0  
Sevilla - Getafe 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Biel 2 - 0  
Xamax - Schaffhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - St. Gallen 2 - 2  
Luzern - Vaduz 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - GAIS 0 - 2  
Utsikten - Frej 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Djurgarden 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac 4 - 2  
Javor Ivanjica - Jagodina 1 - 1  
OFK Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Radnicki Nis - RAD Belgrád 1 - 0  
Radnik Surdulica - Novi Pazar 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 1 - 0  
Trencin - Zlate Moravce 4 - 1  
Zemplin Michalovce - Podbrezova 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Koper 1 - 0  
Zavrc - Celje 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Adanaspor 2 - 0  
Altinordu - Göztepe Izmír 1 - 0  
Kayseri Erciyesspor - Giresunspor 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Mersin Idman Yurdu 1 - 0  
Genclerbirligi - Osmanlispor 1 - 0  
Kasimpasa - Bursaspor 0 - 1  
Sivasspor - Trabzonspor 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Danubio 0 - 2  
Montevideo Wanderers - Fenix Montevideo 1 - 1  
Plaza Colonia - Defensor 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haverfordwest - Bala Town 0 - 2  
Llandudno FC - Carmarthen 1 - 2  
Newtown - Bangor City 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 1 - 0  
Coleraine - Cliftonville 0 - 0  
Crusaders - Glenavon 1 - 0  
Linfield - Carrick 1 - 1  
Portadown - Ballinamallard Utd. 0 - 3  
Warrenpoint - Glentoran 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Flora Tallinn 0 - 1  
Levadia Tallinn - Parnu Linnameeskond 0 - 0  
Nomme Kalju - Trans Narva 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 2 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Galway 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Irish 38 - 11  
London Wasps - Bath 16 - 9  
Northampton - Newcastle 42 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulouse 12 - 10  
Castres - Grenoble 23 - 31  
Montpellier - Clermont 24 - 19  
Section Paloise - Brive 13 - 18  
Toulon - Oyonnax 61 - 3  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Piacenza Lyons 20 - 16  
Padova - Calvisano 12 - 11  
San Dona - Rovigo 16 - 36  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Connacht 16 - 21  
Zebre - Edinburgh 19 - 11  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Új-Zéland 18 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Casalmaggiore 1 - 3  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Modena    
Strandröplabda (Antalya Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Caminati M / Rossi E - Kosiak M / Rudol M 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Holler T / Schroeder J - Andersen P D K / Abell K 2 - 0  
Holler T / Schroeder J - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Kosiak M / Rudol M - Slick S / Burik M E 2 - 1  
Kosiak M / Rudol M - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Babichev A / Kuleshov A 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Ortego C M / Tomas F 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Koekelkoren D / Van Walle T 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Strandröplabda (Antalya Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Kessy J / Day E 2 - 1  
Menegatti M /Tóth O. - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Klug G / Gallay A 2 - 1  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bellier - B. Becker 0 - 2  
A. Mannarino - J-P. Smith 2 - 0  
A. Ramos - R. Bemelmans 1 - 2  
F. Krajinovic - D. Kudla    
J. Janowicz - J.A. Munar Clar 2 - 0  
M. Youzhny - N. Basilashvili 2 - 0  
P-H. Mathieu - D. Lajovic 0 - 2  
R. Haase - A. Bossel 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - G. Monfils 2 - 0  
E. Gulbis - S. Johnson 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Marrero D / Seppi A 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Doi - A. van Uytvanck    
S. Vögele - M. Barthel 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Siegemund L - Bertens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - E. Donskoy 2 - 0  
P. Kohlschreiber - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Gabashvili T - Albot R / Cermak F 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kuznetsova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - R. Gasquet 2 - 0  
T. Berdych - M. Baghdatis    
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Valencia-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - A. Montanes 0 - 2  
B. Zapata Miralles - D. Brands 0 - 2  
C. Hemery - R. Ram 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - M. Giner 0 - 2  
F. Delbonis - M. Zverev 0 - 2  
I. Gakhov - T. Kamke 0 - 2  
J. Checa-Calvo - J. Kovalik    
K. De Schepper - J-L. Struff 0 - 2  
M. Przysiezny - J. Marti 2 - 0  
M. Vilella Martinez - P. Martinez Portero 2 - 1  
N. Gombos - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
N. Kuhn - Y. Sugita 0 - 2  
Q. Halys - O. Roca Batalla 2 - 1  
T. Daniel - L. Djere    
T. Kokkinakis - A. Alcaraz Ivorra 2 - 0  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Zhen. Wang - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Shi. Wang 1 - 2  
T.Y. Tai - C. Marin 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kaposvár 10 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 10 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - SM Verona 6 - 7  
Brescia - Lazio 16 - 9  
Recco - Posillipo Napoli 13 - 2  
Roma - Ortigia 13 - 10  
Savona - Florentia 12 - 9  
Trieste - Canottieri Napoli 10 - 11  
     

 

2015.10.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Seattle 3 - 20  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Turku PS 3 - 8  
NST Lappeenranta - M-Team 3 - 5  
Salba - Koovee Tampere 10 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Rieti 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Antequera 4 - 1  
Jumilla - Elche 2 - 3  
Levante - Murcia 1 - 4  
Santa Coloma - Burela 5 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Cleveland Lake Erie 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Plzen 7 - 5  
Karlovy Vary - Liberec 4 - 5  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 3 - 3  
Olomouc - Trinec 6 - 0  
Pardubice - Mountfield HK 2 - 5  
Vítkovice - Litvínov 1 - 0  
Zlín - Brno 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 7 - 5  
Gentofte - Herning    
Herlev Eagles - Rödovre 4 - 5  
Rungsted - Frederikshavn 3 - 5  
SönderjyskE - Odense 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Kajaanin Hokki 2 - 4  
Roki - Tuto 5 - 5  
SaPKo - Jukurit 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Ilves 2 - 1  
JYP - HIFK 2 - 3  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Minszk 5 - 2  
Amur Habarovszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 5 - 1  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Lada Toljatti - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 2  
Medvescak Zagreb - Barisz Asztana 3 - 0  
Slovan Bratislava - Avangard Omszk 0 - 3  
Vityaz Podolszk - Szocsi 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Florida 3 - 2  
Minnesota - Columbus 3 - 2  
Nashville - Anaheim 5 - 1  
NY Rangers - Arizona 4 - 1  
Ottawa - New Jersey 4 - 4  
Pittsburgh - Dallas 1 - 4  
San Jose - Los Angeles 1 - 4  
Vancouver - Washington 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 6 - 5  
Bremerhaven - Bad Nauheim 5 - 1  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 10 - 3  
Heilbronn - Crimmitschau 2 - 4  
Kassel - Freiburg 5 - 1  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 1 - 9  
Rosenheim - Riessersee 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Augsburg 7 - 5  
Krefeld - Nürnberg 0 - 4  
Köln - Ingolstadt 3 - 4  
Mannheim - Eisbären Berlin 2 - 1  
München - Düsseldorf 3 - 3  
Schwenningen - Straubing 5 - 2  
Wolfsburg - Hamburg 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 2 - 1  
Innsbruck - Znojmo 3 - 1  
Klagenfurt - Vienna Capitals 2 - 0  
Linz - Salzburg 4 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 4 - 6  
Chaux-de-fonds - Red Ice Martigny 2 - 1  
Olten - GCK Lions 6 - 1  
Rapperswil - Langenthal 4 - 1  
Winterthur - Visp 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 4 - 5  
Biel - Lugano 5 - 1  
Fribourg - Zürich Lions 3 - 1  
Langnau Tigers - Kloten 4 - 5  
Zug - Bern 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Malmö 6 - 2  
Karlskrona - Frölunda 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 8 - 0  
Kosice - Martin 2 - 1  
Nitra - Poprad 4 - 3  
Piestany - Zvolen 3 - 3  
Zilina - Skalica 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Himik Voszkreszenszk 6 - 2  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan 1 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Rjazany 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Rubin Tyumeny 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Mega Vizura 60 - 64  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Fenerbahce Ülker 91 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Olympiakosz    
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zielona Gora 78 - 72  
Zalgiris Kaunas - Lok.Kubany Krasznodar 74 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Darussafaka 86 - 76  
Sassari - CSZKA Moszkva 78 - 107  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Reims 89 - 65  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Hagen 97 - 82  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Larvik 29 - 31  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Buducnost 23 - 31  
Sävehof - CSM Bukarest 17 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 27 - 30  
Skive - Mors 23 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Köbenhavn 32 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Morrazo Cangas 26 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Hammarby 17 - 24  
Skövde - Ystad 18 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Sheffield Wed. 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne Victory 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Bruxelles - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Mouscron-Peruwelz 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 1 - 0  
Liteksz Lovecs - Lokomotív Plovdiv 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Hamburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Bochum 3 - 2  
Fürth - 1860 München 1 - 0  
RB Leipzig - Düsseldorf 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Erzgebirge Aue 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco (PAN) - Hankook Verdes United 8 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Vancouver 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montego Bay United - Arabe Unido 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Frydek Mistek 1 - 1  
Znojmo - MAS Taborsko 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Olomouc 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Fredericia 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aarhus 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Fehéroroszország 7 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Észtország 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Wales 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Metz 0 - 1  
Auxerre - Red Star 93 0 - 1  
Brest - Valenciennes 1 - 2  
Evian Thonon Gaillard - Creteil 1 - 2  
Laval - Tours 1 - 1  
Le Havre - Sochaux 2 - 1  
Nancy - Bourg-Peronnas 3 - 1  
Paris FC - Niort 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nantes 0 - 2  
Lyon - Toulouse 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Kerkyra 3 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - F. Sittard 3 - 0  
Den Bosch - Venlo 0 - 1  
Eindhoven - RKC Waalwijk 1 - 0  
Go Ahead Eagles - Almere City 4 - 1  
Helmond - Dordrecht 1 - 2  
NAC Breda - Sparta Rotterdam 4 - 0  
Oss - PSV 2 0 - 0  
Telstar - Achilles'29 3 - 0  
Volendam - Emmen 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Utrecht 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Atl. Kolkata 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Olsztyn 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 1 - 4  
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Mjöndalen 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Vercelli 1 - 0  
Vicenza - Novara 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - St. Pölten 1 - 2  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Kapfenberg - FAC Wien 0 - 1  
Wiener Neustadt - Liefering 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Dep. Santani 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Boavista 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Concordia Chiajna 0 - 1  
Poli Timisoara - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Espanyol 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Spartak Zlatibor Voda 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Ruzomberok 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Gaziantep Bld. Spor 1 - 2  
Sanliurfaspor - Balikesirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Kayserispor 1 - 3  
Rizespor - Akhisar 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - TNS 0 - 4  
Rhyl - Airbus 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Sillamae Kalev 1 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 2 - 2  
Derry City - Bohemians 2 - 3  
Drogheda Utd. - Longford Town 0 - 3  
Limerick - Shamrock Rovers 0 - 2  
St. Patrick's - Sligo 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Finn Harps 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester United - Saracens 15 - 17  
Sale - Worcester 27 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Stade de France 27 - 18  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viadana - Fiamme Oro Roma 14 - 5  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Glasgow Warriors 23 - 18  
Newport Dragons - Benetton Treviso 19 - 12  
Scarlets - Munster 25 - 22  
Ulster - Cardiff 24 - 17  
Strandröplabda (Antalya Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andersen P D K / Abell K - Lenc D / Kufa D 2 - 1  
Boeckermann / Flueggen - Koekelkoren D / Van Walle T 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Eithun G / Tvinde L F 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Olson D / Lorenz M 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Holler T / Schroeder J 0 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Caminati M / Rossi E    
Losiak B / Kantor P - Stoyanovskiy O / Yarzutkin A 0 - 2  
Ortego C M / Tomas F - Tocs E / Finsters R 0 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Babichev A / Kuleshov A 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Hordvik O / Usken B    
Salvetti Y / Daguerre J-B - Faiga S / Hilman A 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Sheaf J / Gregory C - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Slick S / Burik M E - Baysal Y / Nurettin A O 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Marco F A / Garcia C 2 - 1  
Strandröplabda (Antalya Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsuk A / Moiseeva A - Agudo Gonzalez N I / Perez Pazo O 2 - 1  
Bieneck V / Grossner J - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Hansel B / Schwaiger S - Ross S / Carico L 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Barsuk A / Moiseeva A 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Syrtseva E/Abalakina Y 2 - 1  
Holtwick K / Semmler I - Mersmann T / Schneider I 0 - 2  
Kessy J / Day E - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Kessy J / Day E - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Longuet L / Jupiter A 2 - 1  
Lehtonen R / Lahti T - Klug G / Gallay A 0 - 2  
Lehtonen R / Lahti T - Makroguzova N / Motrich O 2 - 0  
Mashkova T / Tsimbalova I - Syrtseva E/Abalakina Y 0 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Mulenko D / Makhno I 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - F. Fognini 2 - 0  
I. Karlovic - E. Gulbis 0 - 2  
L. Rosol - G. Monfils 1 - 2  
S. Johnson - K. Anderson 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Mirnyi M - Murray J / Peers J 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. van Uytvanck 0 - 2  
J. Jankovic - M. Doi 0 - 2  
L. Siegemund - S. Vögele 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - M. Barthel 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Bonaventure Y / Vogt S 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - R. Bautista-Agut 0 - 2  
M. Cilic - An. Kuznetsov 2 - 0  
R. Haase - P. Kohlschreiber 0 - 2  
T. Gabashvili - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junaid R / Zelenay I - Rublev A / Tursunov D 1 - 2  
Karatsev A / Medvedev D - Albot R / Cermak F 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
F. Pennetta - L. Tsurenko    
L. Tsurenko - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Vesnina E - Begu I-C / Niculescu M 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - R. Gasquet 1 - 2  
J. Sock - G. Simon 2 - 0  
M. Baghdatis - G. Müller 2 - 1  
T. Berdych - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Petzschner P - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Guccione C / SA A - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - J.O. Jörgensen 0 - 2  
S. Sasaki - Ch-We. Lee 0 - 2  
T.C. Chou - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Zhen. Wang - R. Ouseph 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.F. Kusumastuti - C. Marin 0 - 2  
S. Nehwal - R. Intanon 0 - 2  
Shi. Wang - N. Okuhara 2 - 0  
Xue. Li - T.Y. Tai 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rari Nantes Sori - Bogliasco 6 - 7  
     

 

2015.10.22.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - NY Mets (4. mérkőzés) 3 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Charlotte 4 - 3  
Rockford - Iowa 3 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego 2 - 2  
St. John's - Binghamton 3 - 2  
Texas Stars - Stockton 0 - 1  
Utica - Rochester 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Kalpa 0 - 1  
SaiPa - Turku PS 1 - 4  
Ässät - Vaasan Sport 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - SZKA Szentpétervár 4 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szpartak Moszkva 2 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Jokerit 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Riga 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 2 - 2  
FTC - Fehérvár 3 - 5  
Újpest - MAC Budapest 1 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 4 - 4  
Buffalo - Toronto 1 - 1  
Colorado - Carolina 0 - 0  
Edmonton - Detroit 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 1 - 2  
Lillehammer - Stjernen 6 - 3  
Stavanger - Manglerud 7 - 1  
Valerenga - Frisk/Asker 3 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Cortina 3 - 3  
Renon/Ritten - Asiago 0 - 0  
Val Pusteria - Valpellice 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Fassa 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Björklöven 7 - 4  
Karlskoga - Leksand 5 - 3  
Oskarshamn - Mora 4 - 3  
Pantern Malmö - Asplöven 5 - 1  
Tingsryd - Sundsvall 1 - 3  
Västeras - Timra 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 2 - 2  
Linköping - Färjestad 3 - 3  
Lulea - Rögle 3 - 3  
MODO - Växjö 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dinamo Balasiha 2 - 1  
Burany Voronyezs - Ariada-Akparsz Volzsszk 1 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Zvezda-VDV Dmitrov 0 - 0  
Tver - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 1  
VMF-Karelija - Molot Perm 3 - 1  
Zvezda Csehov - Szarov 4 - 5  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Himki Moszkva 69 - 60  
Real Madrid - Crvena zvezda 98 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Milano 89 - 73  
Cedevita Zagreb - Limoges 80 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Karsiyaka 85 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Unicaja Malaga 82 - 93  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Sopron 97 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 54 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Czarni Slupsk 84 - 60  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Jászberény 83 - 73  
Pécs - MAFC 88 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Bisons Loimaa 83 - 80  
VEF Riga - Tsmoki-Minszk 76 - 84  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - R-N. Löwen Kronau 32 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Tatran Presov 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Ribe-Esbjerg 28 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Silkeborg 13 - 15  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Dunkerque 34 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Vojput - Zomimak-M Strumica 26 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Drott 36 - 24  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Palmeiras 2 - 1  
Sao Paulo - Santos 1 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Herediano 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - Los Angeles 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Sp. Luqueno 1 - 0  
River Plate - Chapecoense 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Vestsjaelland 4 - 4  
Vendsyssel - Vejle 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Görögország 1 - 4  
Ukrajna - Románia 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovákia 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Kazahsztán 0 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ajax 1 - 0  
Molde - Celtic 3 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Sion 0 - 1  
Liverpool - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Dortmund 1 - 3  
PAOK - FK Krasznodar 0 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - FC Bruges 1 - 1  
Midtjylland - Napoli 1 - 4  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Plzen 3 - 2  
Villarreal - Dinamo Minszk 4 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Marseille 3 - 2  
Liberec - Groningen 1 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - St-Etienne 0 - 1  
Lazio - Rosenborg 3 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Besiktas 1 - 1  
Sporting CP - Skenderbeu 5 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Belenenses 1 - 2  
Fiorentina - Lech Poznan 1 - 2  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Tottenham 2 - 1  
Monaco - FK Qarabag 1 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Schalke - Sparta Praha 2 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Augsburg 0 - 1  
Partizan Belgrád - Ath. Bilbao 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Kerala 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Colorado 0 - 2  
Strandröplabda (Antalya Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Slick S / Burik M E 2 - 0  
Caminati M / Rossi E - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Caminati M / Rossi E - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Eithun G / Tvinde L F 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Faiga S / Hilman A 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 0  
Henriquez J / Villafane J - Ortego C M / Tomas F 0 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Tocs E / Finsters R 1 - 2  
Holler T / Schroeder J - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Holler T / Schroeder J - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 0  
Hordvik O / Usken B - Babichev A / Kuleshov A 1 - 2  
Hordvik O / Usken B - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Baysal Y / Nurettin A O 2 - 0  
Kosiak M / Rudol M - Andersen P D K / Abell K 2 - 0  
Kosiak M / Rudol M - Lenc D / Kufa D 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Sheaf J / Gregory C 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Urlu S / Mermer H H 2 - 1  
Marco F A / Garcia C - Dressler C / Kunert T 1 - 2  
Marco F A / Garcia C - Olson D / Lorenz M 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Eithun G / Tvinde L F 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Babichev A / Kuleshov A 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Andersen P D K / Abell K 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Lenc D / Kufa D 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Sheaf J / Gregory C 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Olson D / Lorenz M 2 - 0  
Strandröplabda (Antalya Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agudo Gonzalez N I / Pere - Aktas M / Cakmak R 2 - 0  
Bieneck V / Grossner J - Barsuk A / Moiseeva A 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Mashkova T / Tsimbalova I 1 - 2  
Daley Mccolloch A N / Sto - Rudykh D / Zayonchkovskaya E 2 - 0  
Dicello K / Vanzwieten K - Haragova V / Bonnerova M 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Hansel B / Schwaiger S 1 - 2  
Kessy J / Day E - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Syrtseva E/Abalakina Y 2 - 0  
Makroguzova N / Motrich O - Ozdemir T / Atasoy B 2 - 0  
Matic M / Milosevic M - Mulenko D / Makhno I 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Longuet L / Jupiter A 2 - 0  
Mersmann T / Schneider I - Lestini M / Zucarelli A 2 - 0  
Nezir M / Cetin E B - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Ross S / Carico L - Behunova L / Siposova L 2 - 0  
Schuetzenhoefer K / Plesi - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
J-W. Tsonga - L. Rosol 1 - 2  
J. Janowicz - S. Johnson 1 - 2  
J. Vesely - K. Anderson 1 - 2  
P. Lorenzi - G. Monfils 0 - 2  
R. Stepanek - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Mirnyi M - Knowle J / Nestor D 2 - 0  
Matkowski M / Zimonjic N - Marrero D / Seppi A 1 - 2  
Peya A /Soares B - Murray J / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A. Ivanovic 2 - 1  
B. Strycova - J. Larsson 2 - 0  
J. Jankovic - A. Tatishvili 2 - 0  
L. Siegemund - K. Flipkens 2 - 0  
S. Vögele - A-L. Friedsam 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coin J / Minella M - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Maria T / Watson H - Barthel M / Siegemund L 1 - 2  
Medina G./Parra Santonja - DOI M / Kalashnikova O 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - P. Kohlschreiber 1 - 2  
An. Kuznetsov - M. Kukushkin 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - L. Pouille 0 - 2  
M. Cilic - D. Istomin 2 - 1  
R. Berankis - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Gabashvili T - Kretschmer G / Satschko A 2 - 1  
Rublev A / Tursunov D - Betov S / Elgin M 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - C. Suarez Navarro 2 - 0  
M. Gasparyan - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
S. Kuznetsova - A. Sevastova 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Vesnina E - Jurak D / Melichar N 2 - 0  
Klepac A / Siniakova K - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - F. Delbonis 2 - 0  
N. Almagro - G. Dimitrov 0 - 2  
S. Darcis - R. Gasquet    
T. Berdych - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sitak A - Monroe N / Sock J 0 - 2  
Chardy J / Lindstedt R - Erlich J / Petzschner P    
Daniell M / Demoliner M - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Marray J / Qureshi A-U-h - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - H. Tian 0 - 2  
Do.K. Lee - Zhen. Wang 0 - 2  
K. Momota - S. Sasaki 1 - 2  
K. Nishimoto - J.O. Jörgensen 1 - 2  
K. Parupalli - R. Ouseph    
Ng Ka Long Angus - H.S. Prannoy 2 - 0  
V. Axelsen - Ch-We. Lee 1 - 2  
W.K.V. Wong - T.C. Chou 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - C. Marin 1 - 2  
M.F. Kusumastuti - J.Y. Tee 2 - 1  
N. Jindapon - T.Y. Tai 1 - 2  
R. Intanon - S. Sato 2 - 0  
S. Nehwal - M. Mitani 2 - 0  
Shi. Wang - K. Imabeppu 2 - 0  
Y-J. Bae - Xue. Li 0 - 2  
Yih. Wang - N. Okuhara 0 - 2  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - UVSE
     

 

2015.10.21.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - NY Mets (3. mérkőzés) 2 - 5  
Toronto - Kansas City (5. mérkőzés) 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Milwaukee 2 - 2  
St. John's - Binghamton 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 6 - 4  
Jihlava - Salith Sumperk 7 - 3  
Kadan - Benatky nad Jizerou 4 - 1  
Most - Zubr Prerov 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 3 - 3  
Slavia Praha - Prostejov 1 - 2  
Slavia Trebic - Kladno 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - JYP-Akatemia 3 - 2  
Kajaanin Hokki - Jokipojat 3 - 3  
Keupa - Tuto 4 - 5  
Kokkolan Hermes - Leki 2 - 1  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 5 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Lahti Pelicans 2 - 2  
Kookoo - HIFK 1 - 3  
Tappara - Vaasan Sport 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 8  
Amur Habarovszk - Dinamo Minszk 4 - 2  
Medvescak Zagreb - Avangard Omszk 0 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Szeversztal Cserepovec 4 - 4  
Slovan Bratislava - Barisz Asztana 5 - 3  
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Washington 2 - 6  
Columbus - NY Islanders 0 - 4  
Montreal - St. Louis 3 - 0  
Nashville - Tampa Bay 4 - 4  
New Jersey - Arizona 2 - 2  
Philadelphia - Dallas 1 - 2  
Pittsburgh - Florida 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - HV 71 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Rubin Tyumeny 6 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan 4 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Nymburk 69 - 92  
Opava - MMCITE Brno 81 - 70  
Ostrava - Svitavy 68 - 69  
USK Praha - Kolin 82 - 70  
Usti nad Labem - Pardubice 83 - 87  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kosice 62 - 45  
Galatasaray - Dinamo Kurszk 62 - 55  
P. Avenida - Villeneuve d'Ascq Lille 72 - 49  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Castors Braine    
Girona - Wisla Krakkó 62 - 60  
USK Praha - Bourges 63 - 49  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Olimpija Ljubljana 85 - 72  
Trento - Oldenburg 80 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Le Mans 65 - 72  
Gran Canaria - Ludwigsburg 95 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Ulm    
Venezia - Nancy 70 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Buducnost 75 - 57  
Banvitspor - UNIKSZ Kazany 79 - 85  
Steaua Bukarest - Trabzonspor 76 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Avtodor Szaratov 79 - 103  
Zenit Szentpétervár - PAOK 76 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - AEK Athén 89 - 65  
Hapoel Jerusalem - Neptunas Klaipeda 74 - 59  
K.Oktyabr Volgográd - Nyizsnyij Novgorod 73 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Körmend 78 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Rosa Radom 61 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Juventus Utena    
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Szekszárd 60 - 57  
ZTE - Cegléd 53 - 64  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Celje 35 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aarhus 20 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Esbjerg 26 - 28  
Ringköbing - Midtjylland 15 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Pays d'Aix 23 - 23  
Chartres Metropole - Nantes 27 - 29  
Creteil - St. Raphael 26 - 30  
Nimes - Montpellier 33 - 29  
Toulouse - Ivry 31 - 21  
Tremblay - Chambery 25 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wisla Plock 20 - 30  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balmazújváros 29 - 26  
Csurgó - Tatabánya 27 - 22  
PLER - Komló 24 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Érd 30 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Lemgo 29 - 21  
Göppingen - Füchse Berlin 25 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Borac Banja Luka 37 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Schaffhausen 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - HIF Karlskrona 31 - 22  
Guif - Sävehof 27 - 29  
Redbergslids - Aranäs 33 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Eslöv 23 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Cambridge Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Derby County 0 - 0  
Fulham - Leeds 1 - 1  
Wolverhampton - Brentford 0 - 2  
Labdarúgás (Berlusconi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Internazionale 0 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sahtar Doneck 1 - 0  
Paris SG - Real Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Manchester Utd. 1 - 1  
Wolfsburg - PSV 2 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - FC Asztana 4 - 0  
Galatasaray - Benfica 2 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Mönchengladbach 0 - 0  
Manchester City - Sevilla 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Criciuma 1 - 0  
Botafogo - Ceara 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Saprissa 6 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motagua - América 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - CSD Municipal 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Defensor 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Silkeborg 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Randers 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Törökország 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Delhi 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Kristiansund 4 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Porto B 0 - 0  
Braga B - Oriental de Lisboa 0 - 0  
Chaves - Olhanense 0 - 0  
Farense - Freamunde 0 - 1  
Feirense - Leixoes 2 - 1  
Mafra - Famalicao 0 - 0  
Portimonense - Santa Clara 1 - 0  
Viseu - Varzim 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Setúbal 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Celje 2 - 2  
Rudar Velenje - Maribor 1 - 0  
Zavrc - Ptuj Drava 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Malmö - U19Sahtar Doneck 5 - 5  
U19Paris SG - U19Real Madrid 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Manchester Utd. 4 - 0  
U19Wolfsburg - U19PSV 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Schalke 2 - 0  
U19Besiktas - U19Aktobe 4 - 0  
U19Middlesbrough - U19Reims 3 - 0  
U19Puskás Akadémia - U19APOEL Nicosia 6 - 1  
U19Ravan Baku - U19Szpartak Moszkva 0 - 0  
U19Saburtalo Tbiliszi - U19Midtjylland 1 - 2  
U19Servette - U19Villarreal 1 - 2  
U19Stjarnan - U19Elfsborg 1 - 0  
U19Torino - U19Senica 2 - 1  
U19Viitorul Constanta - U19FK Minszk 5 - 1  
U19Zimbru Chisinau - U19Pribram 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Asztana 7 - 1  
U19Galatasaray - U19Benfica 1 - 11  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Mönchengladbach 2 - 1  
U19Manchester City - U19Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Guangzhou Evergrande 0 - 0  
Strandröplabda (Antalya Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsuk A / Moiseeva A - Lestini M / Zucarelli A 2 - 0  
Bieneck V / Grossner J - Lestini M / Zucarelli A 2 - 0  
Bieneck V / Grossner J - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Haragova V / Bonnerova M 2 - 1  
Hansel B / Schwaiger S - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Schuetzenhoefer K / Plesiutschnig L 2 - 1  
Kessy J / Day E - Behunova L / Siposova L 2 - 0  
Kessy J / Day E - Ross S / Carico L 2 - 1  
Klug G / Gallay A - Makroguzova N / Motrich O 2 - 1  
Lehtonen R / Lahti T - Daley Mccolloch A N / Stockman E 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Rudykh D / Zayonchkovskaya E 2 - 0  
Longuet L / Jupiter A - Agudo Gonzalez N I / Perez Pazo O 2 - 1  
Mashkova T / Tsimbalova I - Matic M / Milosevic M 2 - 0  
Mashkova T / Tsimbalova I - Mulenko D / Makhno I 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Agudo Gonzalez N I / Perez Pazo O 2 - 0  
Mersmann T / Schneider I - Barsuk A / Moiseeva A 1 - 2  
Nezir M / Cetin E B - Daley Mccolloch A N / Stockman E 0 - 2  
Nezir M / Cetin E B - Rudykh D / Zayonchkovskaya E 1 - 2  
Ross S / Carico L - Schumacher A / Behrens K 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Behunova L / Siposova L 2 - 0  
Syrtseva E/Abalakina Y - Makroguzova N / Motrich O 0 - 2  
Syrtseva E/Abalakina Y - Ozdemir T / Atasoy B 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - K. Anderson 0 - 2  
E. Gulbis - J. Isner 2 - 1  
I. Karlovic - S. Stakhovsky 2 - 0  
J-W. Tsonga - T. Haas 2 - 1  
P-H. Mathieu - F. Fognini 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrer D / Lopez M - Marrero D / Seppi A 0 - 2  
Knowle J / Nestor D - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Matkowski M / Zimonjic N - Garcia-Lopez G / Thiem D 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Huey T / Kontinen H 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Beck 2 - 1  
D. Allertova - M. Doi 0 - 2  
J. Jankovic - M. Minella 2 - 0  
K. Flipkens - M. Brengle 2 - 0  
O. Dodin - A. Tatishvili 0 - 2  
S. Errani - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
T. Bacsinszky - L. Siegemund    
T. Maria - M. Barthel 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Vogt S - Mestach A/Van Uytvanck 2 - 0  
Maria T / Watson H - Klemenschits / Witthoeft 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Cepelova J / Voegele S 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - D. Istomin 0 - 2  
M. Ilhan - R. Bautista-Agut 0 - 2  
M. Jaziri - R. Berankis 0 - 2  
M. Youzhny - A. Karatsev 0 - 2  
P. Cuevas - R. Haase 1 - 2  
S. Bolelli - L. Pouille    
V. Troicki - T. Gabashvili 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Martin F - Junaid R / Zelenay I 0 - 2  
Davydenko P / Vatutin A - Betov S / Elgin M 0 - 2  
Kretschmer G / Satschko A - Riba P / Sousa J    
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - L. Safarova 2 - 1  
A. Sevastova - Ka. Pliskova 2 - 0  
F. Pennetta - D. Gavrilova 2 - 0  
I-C. Begu - D. Kasatkina 1 - 2  
K. Koukalova - S. Kuznetsova 0 - 2  
K. Mladenovic - M. Gasparyan 0 - 2  
L. Tsurenko - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dushevina V / Rodionova A - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Jurak D / Melichar N - Dabrowski G / Olaru R 2 - 0  
Kasatkina D / Vesnina E - Ostapenko J / Rodina E 2 - 0  
Krunic A / Martic P - Klepac A / Siniakova K 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - M. Baghdatis 0 - 2  
J. Millman - G. Müller 0 - 2  
J. Sock - F. Verdasco 2 - 1  
L. Mayer - G. Simon 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Lindstedt R - Becker B / Zverev A 2 - 0  
Erlich J / Petzschner P - Baghdatis M / Kokkinakis T 2 - 0  
Fleming C / Muller G - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Fyrstenberg/SGonzale - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Marray J / Qureshi A-U-h - Brunstrom J / Nieminen J 2 - 1  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - H. Vittinghus 2 - 1  
B. Ponsana - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
C. Long - T. Sugiarto    
Ch-We. Lee - B. Leverdez 2 - 0  
D.H. Rumbaka - T.C. Chou 0 - 2  
Do.K. Lee - T. Sugiarto 2 - 1  
H. Tian - N.K. Srikanth 2 - 1  
H.S. Prannoy - Dan Lin 2 - 1  
J.H. Hsu - Zhen. Wang 0 - 2  
K. Momota - W.H. Son 2 - 0  
K. Nishimoto - T. Ueda 2 - 0  
K. Parupalli - T. Rouxel 2 - 0  
S. Sasaki - W.F. Chong 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - R. Ouseph 0 - 2  
V. Axelsen - Nan Wei 2 - 1  
W.K.V. Wong - T.W. Wang 2 - 0  
Yun Hu - J.O. Jörgensen 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - K. Imabeppu 1 - 2  
B. Ongbumrungpan - Y-J. Bae 1 - 2  
Ir. Wang - C. Marin 0 - 2  
J.Y. Tee - Ji H. Sung    
K. Gilmour - Y.P. Pai 2 - 1  
K. Schnaase - M. Mitani    
L.W. Fanetri - Xue. Li 0 - 2  
M.F. Kusumastuti - B. Corrales 2 - 1  
N. Jindapon - P.Y. Yip 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - S. Sato 1 - 2  
P. Buranaprasertsuk - T.Y. Tai 0 - 2  
R. Intanon - Y.C. Hsu 2 - 0  
S. Nehwal - Mic. Li 2 - 0  
Shi. Wang - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Sun Yu - N. Okuhara 0 - 2  
Yih. Wang - Y. Hashimoto 2 - 0  

 

2015.10.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - NY Giants 27 - 7  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Kansas City (3. mérkőzés) 11 - 8  
Toronto - Kansas City (4. mérkőzés) 2 - 14  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - SPV Seinäjoki 9 - 12  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 6 - 1  
Liberec - Vítkovice 4 - 1  
Sparta Praha - Litvínov 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Gentofte 1 - 2  
Odense - Herlev Eagles 9 - 1  
Rödovre - Rungsted 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kärpät 1 - 2  
Lukko - Tappara 2 - 0  
Turku PS - Ilves 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 2 - 1  
Szocsi - Jokerit 3 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Újpest 2 - 4  
FTC - Diósgyőr 1 - 5  
MAC Budapest - Dunaújváros 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - San Jose 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lorenskog 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Ingolstadt 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 1 - 5  
Klagenfurt - Dornbirn 1 - 4  
Linz - Fehérvár 5 - 0  
Olimpija Ljubljana - Graz 5 - 7  
Vienna Capitals - Znojmo 4 - 3  
Villach - Salzburg 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 3 - 3  
Chaux-de-fonds - Olten 6 - 2  
GCK Lions - Rapperswil 1 - 5  
Thurgau - Red Ice Martigny 5 - 0  
Visp - Langenthal 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 6 - 3  
Davos - Lugano 5 - 0  
Kloten - Zug 3 - 1  
Lausanne - Langnau Tigers 3 - 3  
Servette - Fribourg 3 - 5  
Zürich Lions - Biel 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Karlskoga 4 - 5  
Björklöven - Timra 1 - 3  
Leksand - Almtuna 0 - 5  
Mora - Pantern Malmö 1 - 3  
Sundsvall - Oskarshamn 2 - 2  
Vita Hasten - Västeras 0 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - MODO 4 - 3  
Frölunda - Linköping 7 - 1  
Rögle - Malmö 3 - 2  
Skelleftea - Växjö 3 - 3  
Örebro - Brynäs 6 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Nitra 4 - 3  
Piestany - Kosice 1 - 1  
Poprad - B. Bystrica 5 - 2  
Zilina - Trencin 2 - 2  
Zvolen - Skalica 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarov 2 - 0  
Tver - Molot Perm 3 - 4  
VMF-Karelija - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Zvezda Csehov - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Prostejov 74 - 51  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Bilbao 81 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Reggio Emilia 82 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Zaragoza 87 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Lietuvos Rytas 65 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Ironi Naharia 74 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - ZTE 78 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skjern 27 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Azoty Pulawy 41 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balatonfüred 34 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Sagunto - Naturhouse La Rioja 24 - 37  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Walsall 0 - 2  
Blackpool - Millwall 1 - 1  
Bradford - Bury 2 - 1  
Burton - Crewe 0 - 0  
Chesterfield - Southend 3 - 0  
Colchester - Port Vale 2 - 1  
Gillingham - Scunthorpe 2 - 1  
Peterborough - Wigan 2 - 3  
Rochdale - Coventry 0 - 0  
Sheffield Utd. - Fleetwood 3 - 0  
Shrewsbury - Doncaster 1 - 2  
Swindon - Oldham 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wimbledon 3 - 4  
Bristol Rovers - Notts County 0 - 0  
Hartlepool - Barnet 1 - 1  
Luton - Leyton 1 - 1  
Morecambe - Crawley 3 - 1  
Northampton - Carlisle 3 - 2  
Oxford Utd. - Plymouth 1 - 0  
Portsmouth - Stevenage 1 - 1  
Wycombe - Newport 0 - 2  
Yeovil - Mansfield 0 - 1  
York - Dag & Red 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Birmingham 0 - 1  
Brighton - Bristol City 2 - 1  
Cardiff - Middlesbrough 1 - 0  
Charlton - Preston 0 - 3  
Huddersfield - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Hull City - Ipswich 3 - 0  
Nottingham - Burnley 1 - 1  
QPR - Sheffield Wed. 0 - 0  
Rotherham - Reading 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Gimnasia LP 1 - 3  
Defensa Justicia - Union SF 0 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Barcelona 0 - 2  
Leverkusen - Roma 4 - 4  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bayern München 2 - 0  
Dinamo Zagreb - Olympiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Chelsea 0 - 0  
Porto - Maccabi TA 2 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Gent 2 - 1  
Zenit Szentpétervár - Lyon 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Union La Calera 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Jablonec 0 - 2  
Usti nad Labem - Dukla Praha 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frejus St-Raphael - Orleans 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Chennaiyin 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Austria Salzburg 2 - 2  
LASK Linz - Austria Lustenau 2 - 1  
Liefering - Wacker Innsbruck 0 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Benfica B 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Livingston 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Hibernian 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Celtic - U19Helsinki JK 1 - 1  
U19Domzale - U19RAD Belgrád 0 - 1  
U19Legia Varsó - U19Liteksz Lovecs 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19BATE Boriszov - U19Barcelona 0 - 3  
U19Leverkusen - U19Roma 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Arsenal - U19Bayern München 2 - 0  
U19Dinamo Zagreb - U19Olympiakosz 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Chelsea 0 - 2  
U19Porto - U19Maccabi TA 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Valencia - U19Gent 5 - 1  
U19Zenit Szentpétervár - U19Lyon 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Hilal (KSA) 3 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - A. Ramos 2 - 1  
D. Thiem - J. Janowicz 1 - 2  
J-L. Struff - S. Stakhovsky 0 - 2  
K. De Schepper - J. Isner 0 - 2  
R. Ram - P. Lorenzi 1 - 2  
S. Giraldo - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
S. Johnson - A. Dolgopolov 2 - 1  
T. Bellucci - G. Monfils 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haider-Maurer A / Marach - Peya A /Soares B 0 - 2  
RAM R / Stepanek R - Fognini F / Mirnyi M 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - R. Hogenkamp 2 - 0  
B. Strycova - Y. Wickmayer 2 - 0  
H. Watson - A. Ivanovic 0 - 2  
J. Cepelova - D. Allertova 1 - 2  
J. Larsson - C-A. Mitu 2 - 1  
L. Hradecka - D. Allertova    
S. Errani - J. Coin 2 - 1  
S. Vögele - U. Radwanska    
T. Bacsinszky - J. Görges    
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Tatishvili A - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Bogdan E / Mitu A - Barthel M / Siegemund L 0 - 2  
Bonaventure Y / Vogt S - Coppola C / Soler-Espinosa S 2 - 1  
DOI M / Kalashnikova O - Knoll X / Mertens E 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Kukushkin 0 - 2  
D. Lajovic - R. Haase 0 - 2  
E. Donskoy - B. Coric 2 - 0  
M. Ilhan - T. Ito 2 - 0  
P. Cuevas - P. Riba    
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Cermak F - Bedene A / Gimeno-Traver 2 - 1  
Bednarek T / Martin F - Muzaev R / Zaitcev A 2 - 0  
Bury A / Istomin D - Karatsev A / Medvedev D 1 - 2  
Oswald P / Shamasdin A - Berankis R / Gabashvili T 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - Ka. Pliskova 1 - 2  
A. Sasnovich - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
D. Cibulkova - C. Suarez Navarro 0 - 2  
D. Gavrilova - A. Cornet 2 - 1  
K. Mladenovic - A. Bogdan 2 - 0  
M. Niculescu - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
O. Govortsova - A. Sevastova 0 - 2  
P. Kania - D. Kasatkina 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornet A / Gavrilova D - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Dabrowski G / Olaru R - Bukhanko A / Majoli I 2 - 0  
Gasparyan M / Panova A - Krunic A / Martic P 1 - 2  
Irigoyen M / Kania P - Klepac A / Siniakova K 1 - 2  
Kichenok L / Savchuk O - Jurak D / Melichar N 1 - 2  
Ostapenko J / Rodina E - Kichenok N / Kovinic D 2 - 0  
Solovieva V / Zanevska M - Dushevina V / Rodionova A 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - J. Nieminen    
F. Delbonis - A. Pavic 2 - 1  
F. Krajinovic - G. Dimitrov 0 - 2  
J. Chardy - T. Kokkinakis 2 - 1  
J. Sock - P. Carreno-Busta 2 - 1  
M. Marterer - L. Mayer 1 - 2  
M. Zverev - G. Müller 1 - 2  
N. Almagro - J. Nieminen 2 - 1  
S. Darcis - A. Mannarino 2 - 0  
S. Querrey - M. Baghdatis 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 17 - 3  
Montenegró - Spanyolország 11 - 6  
Oroszország - Olaszország 11 - 16  
     

 

2015.10.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indianapolis - New England 27 - 34  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - Chicago Cubs (2. mérkőzés) 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Karlovy Vary 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Esbjerg 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Amur Habarovszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 3  
Dinamo Moszkva - Barisz Asztana 1 - 2  
Medvescak Zagreb - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 6  
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Minszk 3 - 3  
Slovan Bratislava - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 1  
Vityaz Podolszk - Avangard Omszk 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 4 - 1  
Los Angeles - Colorado 2 - 1  
Vancouver - Edmonton 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Lulea 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk 7 - 3  
Kazzink-Torpedo - Zauralje Kurgan 1 - 3  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Cselmet Cseljabinszk 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Vizura - Igokea 69 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Prostejov 71 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Strasbourg 79 - 90  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz 73 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Haifa 72 - 69  
Maccabi Kiryat Gat - Ironi Ness Ziona 82 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Zielona Gora 67 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mitteldeutscher 92 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Milano 60 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Anadolu Efes 60 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Lok.Kubany Krasznodar 70 - 79  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 100 - 93  
Kalev/Cramo - Bisons Loimaa 83 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Silkeborg 30 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 30 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Sportivo Belgrano 2 - 0  
Central Cordoba - Boca Unidos 1 - 0  
Guarani AF - Patronato Parana 1 - 1  
Santamarina Tandil - Douglas Haig 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Boca Juniors 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Karlsruhe 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - NEA Szalamina 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Fehéroroszország 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Gomel 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Olympiakosz Volosz 1 - 1  
Hania - Kisszamikosz 0 - 1  
Kallithea - Panszerraikosz 1 - 1  
Lamia - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Giannina 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente SF 1 - 0  
Dep. Pasto - Dep. Tolima 0 - 0  
Once Caldas - Cucuta Deportivo 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Liepajas Metalurgs 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Puebla 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Portland 2 - 5  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Baerum 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Spezia 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Catania 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Toszno 1 - 3  
Fakel Voronyezs - Bajkal Irkutszk 3 - 2  
Kamaz - Arszenál Tula 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Tom Tomszk 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Szokol Szaratov - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 2  
Tyumeny - Torpedo Armavir 1 - 0  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Gazovik Orenburg 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Mordovija Szaranszk 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Kapfenberg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - San Lorenzo 1 - 0  
Dep. Santani - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Stoke 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 1 - 2  
Pandurii - Poli Timisoara 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Granada 3 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Chiasso 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Göteborg 2 - 2  
Elfsborg - Norrköping 3 - 2  
Gefle - Örebro 2 - 2  
Häcken - Sundsvall 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Malatyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Trabzonspor 3 - 2  
Osmanlispor - Istanbul Basaksehir 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Cork City 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - L. Miedler 2 - 1  
I. Karlovic - A. Seppi 2 - 0  
J. Vesely - G. Melzer 2 - 0  
L. Rosol - Y. Sugita 2 - 0  
R. Stepanek - D. Novak 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Johnson S - Murray J / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dancevic - T. Smyczek    
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
M. Barthel - S. Stephens 2 - 0  
M. Doi - A. Petkovic 2 - 1  
T. Andrianjafitrimo - T. Maria 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Rae J - Coin J / Minella M 0 - 2  
Kuncikova L / Stuchla K - Mestach A/Van Uytvanck 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - O. Dodin 2 - 1  
J. Coin - T. Martincova 2 - 0  
L. Siegemund - R. Hogenkamp 0 - 2  
S. Vogt - A. Tatishvili 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
R. Albot - An. Kuznetsov 0 - 2  
T. Gabashvili - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Kravchuk K - Junaid R / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - L. Tsurenko 0 - 2  
D. Cibulkova - E. Vesnina 2 - 0  
I-C. Begu - T. Pironkova 2 - 1  
S. Kuznetsova - K. Siniakova 2 - 0  
V. Lepchenko - M. Gasparyan 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grönefeld A/Rosolska - Kasatkina D / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - M. Elgin 2 - 0  
D. Lajovic - T. Kamke 2 - 0  
K. Kravchuk - P. Riba 0 - 2  
T. Ito - A. Vasilenko 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - A. Bogdan 2 - 0  
A. Sevastova - G. Dabrowski 2 - 1  
D. Kasatkina - P. Kania 2 - 0  
V. Dushevina - K. Koukalova 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Ymer 2 - 1  
B. Becker - J. Millman 0 - 2  
F. Verdasco - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvidsson I / Simonsson F - Guccione C / SA A 1 - 2  
Delbonis F / Mayer L - Pavic M / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Stockholm-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - F. Gaio 2 - 0  
F. Krajinovic - M. Sekulic 2 - 0  
M. Zverev - Fucsovics M. 2 - 0  
N. Almagro - M. Marterer 0 - 2
Címkék: eredmények, tippmix,