Tippmix eredmények - 2015. október 12-18.

2015-10-12
Tippmix eredmények - 2015. október 12-18.
2015.10.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Cincinnati 21 - 34  
Cleveland - Denver 23 - 23  
Detroit - Chicago 34 - 34  
Jacksonville - Houston 20 - 31  
Minnesota - Kansas City 16 - 10  
NY Jets - Washington 34 - 20  
Pittsburgh - Arizona 25 - 13  
Tennessee - Miami 10 - 38  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - Chicago Cubs (1. mérkőzés) 4 - 2  
Darts (European Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. White - L. Evans 6 - 3  
J. Wade - J. Klaasen 6 - 4  
J. Wade - K. Huybrechts 4 - 6  
J. Wade - S. Whitlock 6 - 5  
K. Huybrechts - M. Smith 6 - 5  
K. Huybrechts - S. Beaton 6 - 5  
M. Smith - G. Price 6 - 3  
M. Suljovic - M. King 6 - 5  
P. Wright - I. White 6 - 5  
P. Wright - M. Suljovic 6 - 5  
P. Wright - S. Bunting 6 - 2  
R. Thornton - J. Klaasen 4 - 6  
R. van Barneveld - J. Cullen 2 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - OLS Oulu 11 - 5  
Koovee Tampere - Viikingit Helsinki 5 - 7  
M-Team - Oilers Espoo 2 - 10  
SPV Seinäjoki - Tapanilan Erä 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Gävle Gik 7 - 3  
Karlstad - Falun 5 - 6  
Linköping - Mullsjö 6 - 2  
Pixbo Wallenstam - Sirius 7 - 3  
Storvreta - Växjö 9 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 4  
Bridgeport - Providence 3 - 1  
Chicago Wolves - Charlotte 9 - 5  
Grand Rapids - San Antonio 0 - 4  
Hartford - Utica 3 - 0  
Manitoba - Ontario Reign 0 - 0  
Portland - Hershey 3 - 2  
Portland - Hershey (21:00) 5 - 2  
Rockford - Texas Stars 2 - 5  
St. John's - Rochester 6 - 2  
Syracuse - Binghamton 2 - 1  
Toronto Marlies - Albany 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Olomouc 2 - 2  
Plzen - Zlín 2 - 2  
Sparta Praha - Chomutov 4 - 0  
Trinec - Mladá Boleslav 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Aalborg 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Kalpa 0 - 2  
Hämeenlinna - JYP 1 - 2  
Vaasan Sport - Kärpät 4 - 1  
Ässät - Turku PS 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Lada Toljatti 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Barsz Kazany 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Boston 3 - 5  
Calgary - Edmonton 2 - 5  
Chicago - Columbus 4 - 1  
Florida - Dallas 2 - 4  
Montreal - Detroit 4 - 1  
NY Islanders - San Jose 6 - 3  
NY Rangers - New Jersey 1 - 1  
Ottawa - Nashville 3 - 3  
Pittsburgh - Toronto 2 - 1  
Tampa Bay - Buffalo 2 - 1  
Washington - Carolina 4 - 1  
Winnipeg - St. Louis    
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Kongsvinger 4 - 1  
Lorenskog - Valerenga 4 - 0  
Manglerud - Stjernen 4 - 3  
Storhamar - Lillehammer 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 1 - 0  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 3 - 1  
Dresden - Riessersee 3 - 7  
Freiburg - Crimmitschau 0 - 3  
Kaufbeuren - Ravensburg 8 - 2  
Lausitzer Füchse - Kassel 1 - 4  
Rosenheim - Bremerhaven 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 4 - 3  
Düsseldorf - Köln 2 - 1  
Eisbären Berlin - München 5 - 3  
Ingolstadt - Wolfsburg 5 - 5  
Krefeld - Iserlohn 1 - 2  
Mannheim - Hamburg 1 - 1  
Nürnberg - Schwenningen 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 1  
Fehérvár - Graz 2 - 2  
Salzburg - Innsbruck 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 4 - 4  
Villach - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Znojmo - Linz 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Asplöven 2 - 2  
Timra - Leksand 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Örebro 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin 4 - 1  
Kosice - Zvolen 4 - 3  
Nitra - Piestany 6 - 3  
Skalica - Trencin 2 - 3  
Zilina - Poprad 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Neftjanik Almetyevszk 4 - 4  
Dinamo Balasiha - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 1  
Rjazany - Szarov 1 - 1  
Tver - Izssztal Izsevszk 1 - 1  
VMF-Karelija - Torosz Nyeftekamszk 3 - 1  
Zvezda Csehov - Barsz Kazany B 1 - 1  
Zvezda-VDV Dmitrov - Molot Perm 1 - 4  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 73 - 77  
Sutjeska Niksic - Skopje 68 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Ostrava 70 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Dijon 82 - 48  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavriou - AEK Athén 65 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 70 - 85  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 69 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Kutno 71 - 62  
Dabrowa Gornicza - Torun    
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek 61 - 85  
Szczecin - Tarnobrzeg 70 - 75  
Turow Zgorzelec - Start Lublin 76 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 65 - 83  
Neptunas Klaipeda - Vytautas Prienai 82 - 87  
Siauliai - Alytaus Dzukija 71 - 60  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs 71 - 52  
PINKK-Pécs - Sopron 75 - 73  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Ulm 99 - 90  
Göttingen - Brose Bamberg 63 - 87  
Telekom Bonn - Bremerhaven 70 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Caserta 69 - 60  
Manital Torino - Venezia 62 - 84  
Sassari - Brindisi 78 - 95  
Trento - Pistoia 54 - 74  
Varese - VL Pesaro 88 - 81  
Virtus Bologna - Capo D'Orlando 64 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Ragusa 54 - 72  
Cagliari - UR Venezia 54 - 65  
GEAS San Giovanni - Torino 58 - 75  
Parma - Dike Napoli 82 - 72  
San Martino di Lupari - Orvieto 74 - 63  
Umbertide - Famila Schio 60 - 91  
Vigarano - Lucca 59 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Gran Canaria 59 - 85  
Gipuzkoa - Real Madrid 61 - 94  
Iberostar Tenerife - MoraBanc Andorra 81 - 83  
Laboral Kutxa - Obradoiro Monbus 82 - 75  
Manresa - Estudiantes 85 - 67  
Sevilla - Barcelona 58 - 97  
Unicaja Malaga - Fuenlabrada 81 - 59  
Valencia - Joventut Badalona 76 - 69  
Zaragoza - Murcia 84 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Cadi La Seu d'Urgell 53 - 90  
Girona - Ferrol 68 - 43  
Zaragoza - P. Avenida 58 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Trabzonspor 88 - 69  
Darussafaka - Fenerbahce Ülker 65 - 70  
Selcuk Konya - RH Gaziantepspor 59 - 72  
TED Ankara Kolejliler - Usak Sportif 86 - 92  
Yesilgiresun - Besiktas 79 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Mersin 76 - 73  
Antakya Hatay - Adana Botas 75 - 59  
Fenerbahce - Edirne 81 - 60  
Istanbul Univ. - Besiktas 66 - 60  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - UNIKSZ Kazany 90 - 103  
Nymburk - Jenyiszej Krasznojarszk 91 - 81  
Tsmoki-Minszk - Zenit Szentpétervár 71 - 79  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Paris SG 30 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Vardar Pro Skopje 33 - 31  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Csehovszkije Medvegyi 27 - 21  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Metalurg Skopje 21 - 20  
Elverum - Motor Zaporozsje 29 - 30  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Podravka Koprivnica 28 - 16  
Thüringer HC - Fleury Loiret 27 - 27  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Hypo Niederösterreich    
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Sävehof    
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Holstebro 23 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - St. Gallen 27 - 26  
Borac Banja Luka - Haslum 31 - 25  
Porec - Plzen 25 - 27  
SZKA Minszk - Volendam 32 - 30  
Varazdin - Nexe Nasice 21 - 32  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Ardesen GSK 30 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Mezőkövesd 25 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - MTK 26 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Fyllingen 33 - 26  
Halden - Stord 34 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Nordstrand 28 - 25  
Halden - Tertnes Bergen 15 - 20  
Oppsal - Molde 27 - 19  
Skrim - Vag Kristiansand 25 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover 28 - 28  
Gummersbach - Flensburg 25 - 32  
Hamburg - Lübbecke 34 - 29  
Melsungen - Lemgo 37 - 24  
Stuttgart - Magdeburg 30 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Leipzig 27 - 28  
Oldenburg - Buxtehude 31 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Sinfin 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparvägens - Kristianstad HK 20 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Wolverhampton 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Atl. Los Andes 1 - 1  
Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 0 - 2  
Independiente de Mendoza - Gualeguaychu 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Quilmes 4 - 1  
Lanus - Vélez Sarsfield 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 2 - 1  
Rosario Central - Argentinos Juniors 2 - 0  
Tigre - Banfield 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 2 - 1  
Perth Glory - Wellington 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Seraing 2 - 0  
Saint-Gilloise - Cercle Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Oostende 1 - 0  
Kortrijk - Charleroi 2 - 0  
Zulte Waregem - Anderlecht 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Montana - Liteksz Lovecs 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - CRB 2 - 0  
Paysandu - Macae 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Corinthians 1 - 4  
Cruzeiro - Fluminense 2 - 0  
Flamengo - Internacional 0 - 1  
Gremio - Chapecoense 2 - 3  
Joinville - Figueirense 1 - 0  
Ponte Preta - Coritiba 3 - 0  
Santos - Goiás 3 - 1  
Sao Paulo - Vasco da Gama 2 - 2  
Sport Recife - Atlético MG 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hannover 0 - 1  
VfB Stuttgart - Ingolstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - RB Leipzig 0 - 1  
Freiburg - Fürth 5 - 2  
Heidenheim - Duisburg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Magdeburg 0 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Stuttgarter Kickers 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Omonia Nicosia 0 - 1  
Pafosz - Ethnikosz Ahnasz 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Vysehrad 3 - 0  
Olomouc B - Karvina 2 - 1  
Varnsdorf - Ceske Budejovice 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Sparta Praha 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Vendsyssel 0 - 1  
Lyngby - Roskilde 3 - 1  
Naestved - Köge 1 - 0  
Vejle - Skive 2 - 3  
Vestsjaelland - Fredericia 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nordsjaelland 3 - 0  
FC Köbenhavn - Hobro 3 - 1  
Viborg - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejon - Jeonnam 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - FC Szöul 1 - 2  
Suwon - Jeju 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Nyeman Grodno 1 - 2  
Slavia Mozír - Belsina Bobrujszk 1 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 4 - 0  
Ilves - HIFK 1 - 3  
Inter Turku - Seinäjoen JK 0 - 2  
Jaro - Lahti 1 - 1  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 2 - 1  
Vaasa PS - KTP 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 0 - 0  
Marseille - Lorient 1 - 1  
Rennes - Nice 1 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkyra - Anagenniszi Karditszasz 2 - 0  
Panahaiki - Trikala 0 - 0  
Panegialiosz - Paneleuszianiakosz 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Xanthi 1 - 1  
Iraklisz 1908 - PAOK 3 - 3  
Levadiakosz - Panetolikosz 2 - 2  
Veria - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - NAC Breda 1 - 2  
Maastricht - Volendam 3 - 1  
Sparta Rotterdam - Oss 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - De Graafschap 1 - 1  
Heerenveen - Feyenoord 2 - 5  
Twente - Nijmegen 1 - 0  
Zwolle - Vitesse 1 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Inter Zapresic 1 - 1  
Slaven Belupo - Hajduk Split 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Delhi 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tochigi 4 - 2  
JEF United Chiba - Oita Trinita 2 - 2  
Jubilo Iwata - Sapporo 3 - 0  
Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto 0 - 2  
Kitakyushu - Ehime 3 - 2  
Mito - Tokyo Verdi 2 - 0  
Nagasaki - Gifu 2 - 1  
Okayama - Zwiegen Kanazawa 0 - 0  
Omiya Ardija - Tokushima 1 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Cerezo Osaka 2 - 0  
Yokohama FC - Kyoto 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Alianza Petrolera 2 - 1  
Independiente Medellin - Uniautonoma 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 0 - 4  
Millionarios - Jaguares de Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenxin 2 - 0  
Hangzhou Lucheng - Liaoning Hongyun 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zawisza Bydgoszcz 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 3 - 1  
Wisla Krakkó - TBB Nieciecza 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Jelgava 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Utenis Utena 3 - 0  
Trakai - Stumbras Kaunas 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Monterrey 2 - 2  
Cruz Azul - Dorados de Sinaloa 1 - 1  
Dep. Toluca - Queretaro 4 - 2  
Leon - UNAM Pumas 1 - 3  
M. Morelia - Atlas 0 - 1  
Tigres - Pachuca 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Chicago 4 - 0  
New England - Montreal 0 - 1  
New York - Philadelphia 4 - 1  
Salt Lake - Dallas 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Budaörs 1 - 0  
Soroksár - Mezőkövesd 1 - 3  
Szeged - Vác 1 - 1  
Szolnok - Sopron 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kristiansund 2 - 0  
Bryne - Follo 2 - 0  
Fredrikstad - Hödd 1 - 2  
Hönefoss - Sogndal 2 - 5  
Jerv - Nest-Sotra 3 - 0  
Sandnes Ulf - Levanger 2 - 3  
Strömmen - Ranheim 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Haugesund 2 - 0  
Molde - Mjöndalen 3 - 1  
Rosenborg - Bodö/Glimt 1 - 1  
Tromsö - Viking Stavanger 3 - 1  
Valerenga - Sarpsborg 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Carpi 3 - 0  
Bologna - Palermo 0 - 1  
Frosinone - Sampdoria 2 - 0  
Genoa - Chievo 3 - 2  
Internazionale - Juventus 0 - 0  
Napoli - Fiorentina 2 - 1  
Sassuolo - Lazio 2 - 1  
Verona - Udinese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Perugia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Pisa 2 - 2  
Maceratese - Teramo 3 - 2  
Savona - Santarcangelo 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Alessandria 0 - 0  
Cittadella - Giana Erminio 1 - 0  
Cremonese - Albinoleffe 2 - 0  
Feralpisalo - Reggiana 0 - 3  
Mantova - Lumezzane 2 - 0  
Pavia - Pro Piacenza 3 - 0  
Pordenone - Südtirol 2 - 2  
Pro Patria - Cuneo 0 - 3  
Renate - Padova 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - FK Krasznodar 2 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Terek Groznij 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsberg - Rapid Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP B - Atletico CP 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Guimaraes B 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Rio Tinto 1 - 0  
Gil Vicente - Tondela 2 - 1  
Gondomar SC - Estoril 0 - 0  
Leixoes - Arouca 1 - 1  
Loures - Boavista 1 - 1  
Lusitania - Marítimo 0 - 0  
Mosteirense - Nacional Madeira 0 - 6  
Naval - Pacos Ferreira 1 - 7  
Pampilhosa - Portimonense 0 - 5  
Penafiel - Guimaraes 2 - 0  
Sanjoanense - Académica 1 - 5  
Sertanense - Uniao Madeira 1 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Norwich 6 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 0 - 2  
Petrolul Ploiesti - Steaua Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hearts 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Elche 2 - 3  
Cordoba - Numancia 3 - 2  
Huesca - Ponferradina 1 - 1  
Lugo - Alavés 1 - 0  
UE Llagostera - Valladolid 3 - 1  
Zaragoza - Tenerife 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Compostela 1 - 1  
Cacereno - Tudelano 2 - 0  
Cultural Leonesa - Ferrol 2 - 2  
Guijuelo - Lealtad 1 - 0  
Izarra - UD Logrones 1 - 0  
Pontevedra - Atl. Astorga 2 - 1  
Somozas - R. Santander 0 - 0  
Sp. Gijón B - Arandina 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Talavera 0 - 1  
Fuenlabrada - La Roda 2 - 1  
Gernika - Portugalete 4 - 1  
Getafe B - Ebro 0 - 1  
Mensajero - Amorebieta 0 - 0  
Sestao River - Real Union Irun 1 - 0  
Socuellamos - Majadahonda 1 - 2  
Toledo - Real Madrid B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Badalona 0 - 1  
Hercules - Atl. Baleares 1 - 0  
L'Hospitalet - Huracan Valencia 0 - 0  
Levante B - Sabadell 1 - 0  
Lleida - Reus 0 - 3  
Llosetense - Cornella 1 - 2  
Olot - Valencia B 2 - 0  
Pobla de Mafumet - Xativa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Rec. Huelva 0 - 1  
Cartagena - Real Jaen 1 - 0  
Melilla - Cadiz 0 - 1  
Real Murcia - Linense 2 - 1  
Villanovense - Almería B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Ath. Bilbao 2 - 2  
Getafe - Las Palmas 4 - 0  
Real Sociedad - Atl. Madrid 0 - 2  
Villarreal - Celta Vigo 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Schaffhausen 2 - 0  
Winterthur - Aarau 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 3 - 1  
Sion - Basel 0 - 2  
Thun - FC Zürich 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Ljungskile 0 - 3  
Värnamo - Utsikten 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Atvidaberg 6 - 0  
Halmstad - AIK Stockholm 0 - 1  
Hammarby - Helsingborg 1 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - OFK Belgrád 1 - 0  
Jagodina - Radnik Surdulica 1 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lucani 0 - 0  
Novi Pazar - Cukaricki 0 - 0  
Partizan Belgrád - Javor Ivanjica 3 - 2  
Spartak Zlatibor Voda - Vozdovac 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Skalica 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Sanliurfaspor 1 - 0  
Adanaspor - Altinordu 2 - 4  
Elazigspor - Adana Demirspor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Kayseri Erciyesspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Eskisehirspor 1 - 0  
Besiktas - Rizespor 1 - 0  
Kasimpasa - Sivasspor 2 - 1  
Kayserispor - Fenerbahce 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Metalurg Zaporizzsja 5 - 2  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 1 - 3  
Olekszandria - Volyn Lutszk 3 - 1  
Olimpik Doneck - Metalist Harkiv 3 - 0  
Zorya Luganszk - Goverla Uzsgorod 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Danubio 2 - 1  
El Tanque Sisley - Plaza Colonia 0 - 1  
Racing Montevideo - Liverpool Montevideo 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 4 - 0  
Motorsport (Moto2, Ausztrál Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Ausztrál Nagydíj    
Motorsport (Moto3, Ausztrál Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Ausztrál Nagydíj    
Motorsport (MotoGP)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Ausztrál Nagydíj    
Motorsport (MotoGP,Ausztrál Nagydíj, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iannone - Crutchlow(Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez(Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - D. Pedrosa(Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Leicester Tigers 16 - 28  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Skócia 35 - 34  
Írország - Argentína 20 - 43  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Olaszország 1 - 3  
Franciaország - Szlovénia 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Bergamo 3 - 1  
LJ Modena - Bisonte Firenze 3 - 0  
Piacenza - Montichiari 3 - 1  
Scandicci - Busto Arsizio 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Novara 1 - 3  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - J. Satral 2 - 0  
M. Berrer - L. Miedler 0 - 2  
N. Basilashvili - Y. Sugita 0 - 2  
R. Bemelmans - K. De Schepper 0 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.H. Fritz - D. Brown    
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jankovic - A. Kerber 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Cornet A / Shvedova Y 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kops-Jones R / Spears A - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - A. Tatishvili 0 - 2  
J. Coin - Ma. Johansson 2 - 1  
K. Bertens - J. Cepelova 1 - 2  
L. Siegemund - J. Maleckova 2 - 0  
S. Soler Espinosa - O. Dodin 0 - 2  
T. Lukas - R. Hogenkamp 1 - 2  
T. Martincova - L. Chirico 2 - 1  
T. Smitkova - S. Vogt 1 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - F. Chervyakov 2 - 0  
A. Vasilenko - P. Krstin 2 - 0  
A. Vatutin - P. Riba 0 - 2  
D. Lajovic - D. Tursunov 2 - 0  
K. Kravchuk - P-A. Luncanu 2 - 0  
M. Elgin - A. Setkic 2 - 0  
P. Davydenko - T. Kamke 0 - 2  
T. Ito - R. Muzaev 2 - 1  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Bogdan 0 - 2  
D. Kasatkina - A. Kalinskaya 2 - 0  
I. Soylu - K. Koukalova 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Sevastova    
M. Melnikova - O. Savchuk 0 - 2  
N. Abduraimova - M. Irigoyen 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - G. Dabrowski 1 - 2  
P. Kania - K. Kanepi 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - M. Jaziri    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - J-W. Tsonga 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Klaasen R / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Stockholm-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - Fucsovics M. 0 - 2  
F. Krajinovic - C. Söderlund 2 - 0  
J. Huta Galung - A. Pavic 0 - 2  
M. Sekulic - B. Zapata Miralles 2 - 0  
M. Zverev - M. Venus 2 - 0  
N. Almagro - M. Pavic 2 - 1  
P. Petzschner - F. Gaio 0 - 2  
P. Torebko - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Melichar N - Xu Y F / Zheng S 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - T. Sugiarto 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xue. Li - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S.d. Kuncoro - T.W. Wang 2 - 0  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.M. Kim - J.M. Lee 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Kirishi 8 - 8  
Szeged - Canottieri Napoli 18 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Golovkin - D. Lemieux 1 - 0  
R. Gonzalez - B. Viloria 1 - 0  
     

 

2015.10.17.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Toronto (1.m) 5 - 0  
Kansas City - Toronto (2. mérkőzés) 6 - 3  
Darts (European Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - R. van Barneveld 1 - 6  
B. van de Pas - G. Price 3 - 6  
D. Chisnall - J. Cullen 2 - 6  
I. White - M. Mansell 6 - 3  
J. Klaasen - D. Pallett 6 - 4  
J. Pipe - S. Beaton 5 - 6  
J. Wade - M. Webster 6 - 3  
K. Huybrechts - D. Ladley 6 - 4  
M. King - J. De Zwaan 6 - 2  
M. Smith - D. Winstanley 6 - 3  
M. van Gerwen - M. Suljovic 4 - 6  
P. Wright - J. Wattimena 6 - 3  
R. Thornton - J. Clayton 6 - 5  
S. Whitlock - J. Caven 6 - 4  
T. Jenkins - L. Evans 4 - 6  
V. van der Voort - S. Bunting 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Salba 10 - 3  
OLS Oulu - Nokian KrP 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Granlo 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Luparense 6 - 1  
Fabrizio Corigliano - Acqua & Sapone 0 - 8  
Lazio - Asti 1 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Jumilla 6 - 6  
Murcia - Inter Movistar 2 - 3  
Palma Manacor - Santa Coloma 2 - 2  
Ribera Navarra - Jaen 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Texas Stars 3 - 7  
Cleveland Lake Erie - Iowa 4 - 1  
Cleveland Lake Erie - Iowa(23:00) 0 - 0  
Grand Rapids - San Antonio 2 - 3  
Milwaukee - Charlotte 2 - 7  
Providence - Bridgeport 4 - 5  
San Diego - Bakersfield 5 - 5  
Springfield - Lehigh Valley 1 - 4  
St. John's - Rochester 5 - 2  
Toronto Marlies - Albany 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 3 - 1  
Kladno - Kadan 3 - 5  
Litomerice - Havirov 3 - 3  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Salith Sumperk - Most 2 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 3 - 4  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - Heinolan Peliitat 4 - 1  
Keupa - Jukurit 1 - 2  
Kiekko-Vantaa - Leki 1 - 4  
Tuto - SaPKo 4 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa 2 - 3  
Kookoo - Espoo Blues 4 - 4  
Lahti Pelicans - HIFK 3 - 3  
Lukko - JYP 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux GHC - Brest 6 - 3  
Briancon - Dijon 4 - 3  
Epinal - Amiens 4 - 3  
Gap - Angers 1 - 3  
Grenoble - Rouen 1 - 4  
Lyon - Strasbourg 3 - 2  
Morzine-Avoriaz - Chamonix 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec 1 - 4  
Amur Habarovszk - CSZKA Moszkva 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk 1 - 1  
Medvescak Zagreb - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Slovan Bratislava - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Minszk 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Barisz Asztana 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HSC Csíkszereda - Újpest 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 0 - 3  
Columbus - Toronto 3 - 6  
Detroit - Carolina 3 - 5  
Los Angeles - Minnesota 1 - 1  
New Jersey - San Jose 1 - 1  
Vancouver - St. Louis 3 - 4  
Winnipeg - Calgary 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 4 - 2  
Cortina - Val Pusteria 3 - 4  
Fassa - Gherdeina/Gröden 7 - 1  
Valpellice - Renon/Ritten 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Winterthur 3 - 4  
Langenthal - Olten 4 - 2  
Rapperswil - Chaux-de-fonds 2 - 3  
Red Ice Martigny - Ajoie 2 - 5  
Thurgau - Visp 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel 4 - 1  
Davos - Zug 2 - 2  
Kloten - Fribourg 3 - 1  
Lugano - Lausanne 2 - 0  
Zürich Lions - Ambri 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Mora 5 - 2  
Oskarshamn - AIK 5 - 2  
Pantern Malmö - Sundsvall 1 - 0  
Tingsryd - Vita Hasten 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Karlskrona 4 - 2  
HV 71 - Djurgarden 3 - 3  
Linköping - Lulea 3 - 2  
Malmö - MODO 1 - 0  
Skelleftea - Färjestad 3 - 1  
Växjö - Rögle 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Kazzink-Torpedo - Rubin Tyumeny 2 - 1  
Krisztall Szaratov - Dizel Penza 2 - 3  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan 2 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Juzsnij Ural Orszk 5 - 3  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Cedevita Zagreb 76 - 66  
Cibona Zagreb - Partizan Belgrád 63 - 57  
Krka Novo Mesto - Metalac Farmakom 70 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava    
MMCITE Brno - Jindrichuv Hradec    
Svitavy - USK Praha 68 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Monaco 77 - 90  
Le Havre - Orleans 72 - 93  
Nancy - Chalon sur Saone 89 - 99  
Nanterre - Gravelines 56 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Arras 71 - 60  
Calais - Flammes Carolo Ardennes 51 - 80  
Landes - Bourges 72 - 64  
Lattes Montpellier - Nantes Reze 68 - 58  
Lyon - Cavigal Nice 67 - 79  
Mondeville - Villeneuve d'Ascq Lille 54 - 83  
Toulouse - Union Hainaut 61 - 59  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Koroivosz Amaliadasz 60 - 62  
Arkadikosz Tripoleosz - Arisz 50 - 90  
Koloszosz Rodosz - Rethymno 80 - 67  
PAOK - AEN Kifiszia 67 - 73  
Trikala - Kavala 73 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 89 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Trefl Sopot    
Starogard Gdanski - Czarni Slupsk 81 - 101  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasvalys - Lietkabelis 64 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Körmend 80 - 84  
Kaposvár - MAFC 90 - 67  
Kecskemét - Alba Fehérvár 63 - 94  
Pécs - ZTE 81 - 62  
Sopron - Szeged 67 - 51  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Győr 75 - 76  
Vasas - ZTE 73 - 67  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Braunschweig 83 - 72  
Bayreuth - Mitteldeutscher 82 - 77  
Hagen - Giessen 86 - 83  
Ludwigsburg - Oldenburg 82 - 88  
Skyliners Frankfurt - Tübingen 92 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Cantu    
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Campus Promete 71 - 66  
Gran Canaria - CREF Madrid 55 - 83  
Vasco Gipuzkoa - Bembibre 50 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Istanbul BB 91 - 90  
Karsiyaka - Türk Telekom 100 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Canik 69 - 76  
Yakin Dogu Univ. - Gelistirenler Dernegi 82 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - VEF Riga 88 - 94  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Wisla Plock 29 - 25  
Veszprém - Kiel 29 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Barcelona 30 - 30  
Montpellier - Kristianstad 30 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Szeged 30 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Breszt Meskov 29 - 28  
Vojvodina - Naturhouse La Rioja 26 - 31  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Rosztov 21 - 27  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Győr 22 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 25 - 26  
GOG - Skanderborg 24 - 26  
Sönderjyske - Aarhus 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aarhus 25 - 22  
Sönderjyske - Viborg 19 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - CSM Bukarest 23 - 22  
Csurgó - Pogon Szczecin 29 - 19  
Hlohovec - Chambery 28 - 31  
Polva Serviti - Winterthur 20 - 21  
Sporting CP - Holstebro 32 - 28  
Szpartak Vojput - Hasselt 23 - 21  
Ystad - Permszkije Medvegyi 27 - 24  
Zaporozsje - Gornik Zabrze 27 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Chrobry Glogow 25 - 30  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 27 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - PLER 25 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Bergischer HC 28 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Göppingen 28 - 26  
Dortmund - Füchse Berlin 28 - 25  
Metzingen - Blomberg-Lippe 29 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Teucro 35 - 25  
Morrazo Cangas - Huesca 26 - 21  
Villa de Aranda - Puerto Sagunto 28 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Stäfa 39 - 26  
Basel - Gossau 31 - 20  
Kriens - Thun 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skövde 18 - 20  
Höör - IF Hellton 31 - 17  
Vasterasirsta - Lugi 25 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Rochdale 0 - 0  
Coventry - Blackpool 0 - 0  
Crewe - Gillingham 0 - 1  
Doncaster - Bradford 0 - 1  
Fleetwood - Burton 4 - 0  
Millwall - Swindon 2 - 0  
Oldham - Sheffield Utd. 1 - 1  
Port Vale - Peterborough 1 - 1  
Scunthorpe - Shrewsbury 2 - 1  
Southend - Barnsley 2 - 1  
Walsall - Chesterfield 1 - 2  
Wigan - Colchester 5 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - York 3 - 1  
Cambridge Utd. - Northampton 2 - 1  
Carlisle - Exeter 1 - 0  
Crawley - Luton 2 - 1  
Dag & Red - Hartlepool 0 - 1  
Leyton - Oxford Utd. 2 - 2  
Mansfield - Bristol Rovers 1 - 2  
Newport - Portsmouth 0 - 1  
Notts County - Yeovil 2 - 0  
Plymouth - Accrington 1 - 0  
Stevenage - Wycombe 2 - 1  
Wimbledon - Morecambe 2 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - QPR 2 - 1  
Brentford - Rotherham 2 - 1  
Burnley - Bolton 2 - 0  
Ipswich - Huddersfield 0 - 0  
Leeds - Brighton 1 - 2  
Middlesbrough - Fulham 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Blackburn 3 - 0  
Preston - Cardiff 0 - 0  
Reading - Charlton 1 - 0  
Sheffield Wed. - Hull City 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Bromley 1 - 1  
Barrow - Welling Utd. 1 - 1  
Cheltenham - Eastleigh 1 - 1  
Chester - Halifax 2 - 1  
Dover - Macclesfield 2 - 1  
Forest Green - Tranmere 0 - 2  
Gateshead - Altrincham 2 - 2  
Guiseley - Boreham 1 - 1  
Kidderminster - Southport 0 - 1  
Lincoln - Braintree 2 - 0  
Torquay - Grimsby 1 - 1  
Woking - Wrexham 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. All Boys 3 - 1  
Villa Dalmine - Mar del Plata 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Godoy Cruz 1 - 4  
Crucero del Norte - Independiente 0 - 4  
Huracan - Sarmiento 3 - 0  
Nueva Chicago - Newell's 5 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 3 - 2  
Newcastle Jets - Sydney FC 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Roeselare 2 - 0  
Deinze - Lommel 0 - 3  
Dessel - Coxyde 1 - 1  
Geel - WS Bruxelles 2 - 2  
Heist - Tubize 1 - 6  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - OH Leuven 1 - 2  
Mechelen - St. Truiden 3 - 0  
Standard Liege - Westerlo 1 - 2  
Waasland Beveren - Genk 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - America MG 4 - 2  
BOA - Sampaio Correa 2 - 2  
Botafogo - Bragantino 4 - 0  
Criciuma - Ceara 3 - 0  
Mogi Mirim - Atlético GO 0 - 2  
Oeste - Bahia 0 - 1  
Santa Cruz PE - Nautico 1 - 3  
Vitória - Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Darmstadt 0 - 2  
Bremen - Bayern München 0 - 1  
E. Frankfurt - Mönchengladbach 1 - 5  
Hamburg - Leverkusen 0 - 0  
Schalke - Hertha BSC 2 - 1  
Wolfsburg - Hoffenheim 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - FSV Frankfurt 1 - 1  
Union Berlin - St. Pauli 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Cottbus 0 - 1  
Erfurt - Fortuna Köln 0 - 2  
Hallescher FC - Bremen Amatőr 6 - 2  
Mainz Amatőr - Chemnitz 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Aalen 2 - 0  
Wehen - Holstein Kiel 3 - 1  
Würzburg - Osnabrück 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad Catolica 2 - 1  
San Luis de Quillota - Palestino 6 - 2  
Santiago Wanderers - Dep. Iquique 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - Doxa Katokopiasz 2 - 2  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 6 - 0  
Arisz Limasszol - Paralimni 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Znojmo 0 - 2  
MAS Taborsko - Trinec 5 - 1  
Pardubice - Graffin Vlasim 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Brno 1 - 1  
Jablonec - Slavia Praha 0 - 0  
Olomouc - Liberec 1 - 1  
Plzen - Zlín 4 - 2  
Slovacko - Ostrava 2 - 1  
Teplice - Jihlava 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Helsingor 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gwangju 0 - 1  
Incheon - Ulsan 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Pohang 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 2  
Granit Mikasevicsi - Sahtar Szoligorszk 2 - 3  
Szluck - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - VIFK 7 - 4  
Kemi Kings - Jazz Pori 4 - 1  
Mikkeli MP - EIF 2 - 4  
Oulu - JJK Jyväskylä 1 - 1  
PK-35 - Turku PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Evian Thonon Gaillard 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Paris SG 0 - 2  
Guingamp - Lille 1 - 1  
Nantes - Troyes 3 - 0  
Reims - Caen 0 - 1  
St-Etienne - Ajaccio GFC 2 - 0  
Toulouse - Angers 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Ergotelisz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 4 - 0  
Panioniosz - Kalloni 2 - 0  
Plataniasz - Panthrakikosz 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - AZ Alkmaar 1 - 1  
Groningen - Willem II 2 - 1  
Heracles - Ajax 0 - 2  
PSV - Excelsior 1 - 1  
Utrecht - Roda 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Osijek 2 - 1  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Atl. Kolkata 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Raanana 0 - 1  
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 4  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga 2 - 0  
FC Tokyo - Shonan Bellmare 1 - 2  
Gamba Osaka - Urawa RD 2 - 1  
Kashima A. - Kashiwa R. 3 - 2  
Sagan Tosu - Nagoya GE 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 2 - 1  
Shimizu SP - Vegalta Sendai 0 - 1  
Yamagata - Kofu 0 - 1  
Yokohama FM - Vissel Kobe 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Boyaca Chico 1 - 1  
Boyaca Patriotas - Cortulua 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou R&F 2 - 0  
Jiangsu Sainty - Henan Jianye 1 - 1  
Shandong Luneng - Guizhou Renhe 5 - 2  
Shanghai Shenhua - Changchun Yatai 3 - 0  
Shanghai SIPG - Shijiazhuang 2 - 2  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Arka Gdynia 1 - 1  
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 0 - 2  
Dolcan Zabki - Wisla Plock 0 - 1  
GKS Belchatow - Wigry Suwalki 0 - 2  
Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce 0 - 1  
Rozwoj Katowice - Kluczbork 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Jagiellonia Bialystok 3 - 2  
Lech Poznan - Ruch Chorzow 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Daugavpils 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Siauliai 4 - 1  
Spyris Kaunas - VMFD Zalgiris 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - América 0 - 2  
Veracruz - Santos Laguna 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - New York City FC 2 - 1  
San Jose - Kansas City 1 - 0  
Toronto - Columbus 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Békéscsaba 7 - 0  
FTC - Haladás 3 - 1  
Paks - Újpest 1 - 0  
Puskás Akadémia - MTK 2 - 3  
Vasas - Diósgyőr 0 - 1  
Videoton - Honvéd 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - ZTE 3 - 2  
Gyirmót - Balmazújváros 1 - 0  
Kisvárda - Dunaújváros 2 - 2  
Szigetszentmiklós - Siófok 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Start 4 - 1  
Stabaek - Aalesund 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Empoli 3 - 1  
Torino - Milan 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Livorno 3 - 0  
Entella - Salernitana 1 - 0  
Lanciano - Como 1 - 0  
Modena - Ascoli 2 - 1  
Novara - Cagliari 1 - 0  
Ternana - Bari 3 - 0  
Trapani - Pescara 0 - 3  
Vercelli - Vicenza 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Prato 1 - 0  
Lucchese - Ancona 1 - 2  
Lupa Roma - Pontedera 2 - 5  
Rimini - Pistoiese 1 - 1  
SPAL Ferrara - Robur Siena 0 - 0  
Tuttocuoio - L'Aquila 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Messina 0 - 1  
Catanzaro - Martina Franca 1 - 0  
Juve Stabia - Cosenza 1 - 1  
Lecce - Ischia 1 - 0  
Lupa Castelli Romani - Foggia 0 - 4  
Matera - Benevento 0 - 0  
Monopoli - Melfi 2 - 1  
Paganese - Akragas 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Dinamo Moszkva 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Ural Jekatyerinburg 3 - 2  
Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár 2 - 2  
Rubin Kazany - Ufa 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Grödig 2 - 1  
Ried - Mattersburg 0 - 1  
Salzburg - Admira Wacker 8 - 0  
Sturm Graz - Altach 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Moreirense 2 - 2  
Casa Pia - Oriental de Lisboa 3 - 1  
Coruchense - Setúbal 0 - 2  
Famalicao - Feirense 1 - 1  
Louletano - Chaves 0 - 5  
Olhanense - Belenenses 0 - 1  
Trofense - Santa Clara 1 - 0  
Varzim - Porto 0 - 2  
Vilafranquense - Sporting CP 0 - 4  
Viseu - Braga 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Aston Villa 2 - 0  
Crystal Palace - West Ham 1 - 3  
Everton - Manchester Utd. 0 - 3  
Manchester City - Bournemouth 5 - 1  
Southampton - Leicester 2 - 2  
Tottenham - Liverpool 0 - 0  
Watford - Arsenal 0 - 3  
West Bromwich - Sunderland 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Targu Mures 2 - 1  
Municipal Studentesc Iasi - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Dundee 1 - 1  
Kilmarnock - Inverness CT 2 - 0  
Motherwell - Celtic 0 - 1  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Raith Rovers 0 - 1  
Falkirk - Greenock Morton 1 - 0  
Hibernian - Dumbarton 4 - 2  
Livingston - St. Mirren 0 - 1  
Rangers - Queen of South 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Leganes - Girona 2 - 2  
Mirandes - Mallorca 2 - 2  
Osasuna - Albacete 1 - 0  
Oviedo - Alcorcon 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Pena Sport 1 - 0  
Valladolid B - Coruxo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Sociedad B 2 - 2  
Barakaldo - Leioa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Eldense 4 - 5  
Villarreal B - Barcelona B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - UCAM Murcia 1 - 1  
La Hoya Lorca - Sevilla B 0 - 0  
Marbella - Merida 1 - 1  
San Roque de Lepe - Linares 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Rayo Vallecano 5 - 2  
Betis - Espanyol    
Eibar - Sevilla 1 - 1  
Real Madrid - Levante 3 - 0  
Valencia - Malaga    
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Xamax 3 - 2  
Wohlen - Lausanne 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 1 - 0  
Vaduz - Young Boys 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej - Angelholm 0 - 1  
Jönköping Södra - Östersund 0 - 1  
Varberg - Sirius 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Kalmar 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Crvena zvezda 0 - 3  
Vojvodina - Radnicki Nis 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Slovan Bratislava 0 - 2  
Ruzomberok - Senica 0 - 1  
Trencin - Podbrezova 2 - 1  
Trnava - Dunajska Streda 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 1 - 3  
Domzale - Krka Novo Mesto 3 - 0  
Krsko Posavlje - Rudar Velenje 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Samsunspor 3 - 2  
Denizlispor - Balikesirspor 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Boluspor 2 - 2  
Karabukspor - Karsiyaka 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Antalyaspor 0 - 2  
Galatasaray - Genclerbirligi 4 - 1  
Konyaspor - Gaziantepspor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Dnipro 0 - 6  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Juventud 4 - 1  
Defensor - Montevideo Wanderers 2 - 3  
Fenix Montevideo - Nacional 0 - 2  
Sud América - Villa Teresa 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szváziföld - Dzsibuti 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Aberystwyth 1 - 2  
Port Talbot - Rhyl 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Crusaders 1 - 1  
Cliftonville - Portadown 3 - 0  
Coleraine - Dungannon 1 - 0  
Glenavon - Ballymena Utd. 3 - 1  
Glentoran - Carrick 2 - 0  
Warrenpoint - Linfield 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Linnameeskond - Infonet Tallinn 0 - 4  
Sillamae Kalev - Nomme Kalju 0 - 4  
Trans Narva - Flora Tallinn 1 - 3  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 1 - 3  
Finn Harps - Wexford Youths 4 - 1  
Shelbourne - Cobh Ramblers 2 - 0  
Waterford Utd. - UC Dublin 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shamrock Rovers 2 - 2  
Limerick - Derry City 0 - 2  
Sligo - Bohemians 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 19 - 17  
Saracens - Sale 41 - 3  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Toulon 29 - 26  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - San Dona 41 - 20  
Fiamme Oro Roma - Piacenza Lyons 48 - 7  
Laquila - Padova 10 - 39  
Rovigo - Lazio 46 - 14  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ospreys 22 - 25  
Munster - Cardiff 35 - 27  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Wales 23 - 19  
Új-Zéland - Franciaország 62 - 13  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Franciaország 2 - 3  
Szlovénia - Olaszország 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Vicenza 3 - 0  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - M. Zekic    
J. Satral - M. Basic 2 - 0  
J.A. Munar Clar - Y. Sugita 0 - 2  
L. Miedler - R. Bellotti 2 - 1  
M. Berrer - L. Hampel 2 - 0  
M. Chiudinelli - K. De Schepper 0 - 2  
Tenisz (Fairfield, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - F. Tiafoe    
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stosur - A. Kerber 0 - 2  
V. Williams - J. Jankovic 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Liang C / Wang Y 2 - 1  
Cornet A / Shvedova Y - Jans-Ignac / Rodionova An 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - J. Larsson 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - K. Flipkens 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kops-Jones R / Spears A - Irigoyen M / Kania P 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - J. Coin    
A. Lim - L. Chirico 0 - 2  
A. Schaefer - E. Mertens 0 - 2  
E. Bogdan - A. Tatishvili 0 - 2  
J. Cepelova - A. Zaja 2 - 0  
J. Maleckova - J. Fett 2 - 1  
Jorovic, Ivana - O. Dodin 0 - 2  
K. Bertens - J.B. Teichmann 2 - 0  
L. Siegemund - K. Hobgarski 2 - 0  
Ma. Johansson - E. Molinaro 2 - 0  
R. Hogenkamp - N. Broady 2 - 1  
S. Rogers - T. Lukas    
S. Soler Espinosa - T. Paszek 2 - 1  
S. Vogt - B. Stefkova 2 - 0  
T. Martincova - Y. Bonaventure 2 - 0  
T. Smitkova - C. Coppola 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Igoshin - T. Kamke 0 - 2  
A. Karatsev - V. Polyakov 2 - 0  
A. Lobkov - A. Vatutin 0 - 2  
A. Vasilenko - P. Krainik 2 - 0  
A. Zaitcev - A. Setkic 0 - 2  
D. Lajovic - A. Perfilov 2 - 0  
D. Surchenko - P. Krstin 0 - 2  
D. Tursunov - D. Medvedev 2 - 1  
E. Karlovskiy - P-A. Luncanu 1 - 2  
I. Vasilyev - F. Chervyakov 0 - 2  
K. Kravchuk - I. Denisov 2 - 0  
M. Ledovskikh - P. Riba 0 - 2  
P. Davydenko - V. Rudnev 2 - 0  
S. Betov - M. Elgin 0 - 2  
S. Napolitano - R. Muzaev 1 - 2  
T. Ito - V. Ivanov    
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - O. Pervushina 2 - 0  
A. Bogdan - P.M. Tig 2 - 0  
A. Pospelova - K. Koukalova 1 - 2  
A. Sasnovich - P. Martic 2 - 0  
An. Sevastova - R. Ozaki 2 - 1  
D. Kasatkina - Ka. Kozlova 2 - 0  
E. Rodina - V. Dushevina    
G. Dabrowski - D. Vekic 2 - 0  
I. Soylu - A. Kalinina 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Panova 2 - 0  
M. Zanevska - L. Pous Tio 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - P. Badosa Gibert 2 - 0  
Y. Beygelzimer - Kalinskaya, Anna 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - I. Sijsling    
M. Jaziri - I. Dodig    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - A. Murray 2 - 0  
R. Nadal - J-W. Tsonga 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Melo M - Bopanna R / Kubot L 2 - 1  
Nestor D / Roger-Vasselin - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Tenisz (Stockholm-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - Mag.Eriksson 2 - 0  
B. Zapata Miralles - A. Bossel 2 - 1  
C. Guccione - M. Marterer 0 - 2  
D. Badanov - C. Soderlund 0 - 2  
F. Krajinovic - F. Veger 2 - 0  
J. Milton - M. Venus 0 - 2  
J. Mridha - F. Gaio 0 - 2  
L. Renard - F. Horansky 0 - 2  
M. Copil - J. Huta Galung 1 - 2  
M. Pavic - F. Simonsson 2 - 0  
M. Sekulic - M. Giner 2 - 0  
M. Zverev - C. Solberg 2 - 0  
Mar.Eriksson - Fucsovics M. 0 - 2  
N. Almagro - V. Alekseenko 2 - 0  
P. Petzschner - J. Adaktusson 2 - 0  
P. Torebko - I. Arvidsson 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - B. Jovanovski 2 - 1  
Ka. Pliskova - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Savchuk O - Xu Y F / Zheng S 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - V. Axelsen 2 - 1  
T.C. Chou - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Xue. Li 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - C. Marin 2 - 1  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Santoso - S.d. Kuncoro 0 - 2  
T.W. Wang - I.M. Mustofa 2 - 1  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.M. Kim - T.T. Vu 2 - 0  
J.M. Lee - J. Chen 2 - 1  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Nagyvárad 10 - 3  
Szolnok - Marseille 13 - 6  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - FTC 6 - 7  
Jadran Split - Szeged 9 - 14  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Miskolc 11 - 10  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Vasas 13 - 9  
Pécs - KSI 13 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fonfara - N. Cleverly 1 - 0  
     

 

2015.10.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Atlanta 31 - 21  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - NY Mets (5. mérkőzés) 2 - 3  
Darts (European Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ladley - M. Caris 6 - 5  
D. Petersen - D. Winstanley 5 - 6  
J. Artut - L. Evans 3 - 6  
J. Cullen - A. Alcinas 6 - 3  
J. Haines - R. van Barneveld 3 - 6  
K. Munch - J. Clayton 0 - 6  
M. Hopp - G. Price 5 - 6  
M. Suljovic - M. Barilli 6 - 4  
M. Webster - Willard, Stephen 6 - 3  
R-J. Rodriguez - J. De Zwaan 3 - 6  
R. Evans - D. Pallett 4 - 6  
R. Green - M. Mansell 1 - 6  
R. Marijanovic - J. Wattimena 5 - 6  
S. Beaton - M. Walsh 6 - 3  
S. Bunting - A. Norris 6 - 4  
S. Stoyke - J. Caven 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki 9 - 6  
NST Lappeenranta - Classic Tampere 5 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montesilvano - Kaos Futsal 6 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Peniscola 2 - 5  
Barcelona - Autos Lobelle Santiago 4 - 2  
Elche - Zaragoza 2 - 3  
Levante - Magna Navarra 1 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Ontario Reign 1 - 4  
Stockton - San Jose Barracuda 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mountfield HK 1 - 1  
Karlovy Vary - Litvínov 2 - 3  
Mladá Boleslav - Brno 4 - 0  
Olomouc - Vítkovice 2 - 2  
Pardubice - Sparta Praha 2 - 4  
Zlín - Liberec 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 1 - 4  
Esbjerg - SönderjyskE 1 - 1  
Gentofte - Frederikshavn 2 - 2  
Herlev Eagles - Odense 3 - 5  
Rungsted - Rödovre 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Jokipojat 1 - 1  
JYP-Akatemia - Kiekko-Vantaa 1 - 1  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 6 - 4  
Leki - SaPKo 3 - 3  
Roki - Heinolan Peliitat 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Hämeenlinna 1 - 2  
Tappara - Kookoo 6 - 1  
Turku PS - HIFK 2 - 2  
Vaasan Sport - Lukko 0 - 5  
Ässät - SaiPa 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 6  
SZKA Szentpétervár - Barsz Kazany 1 - 3  
Szocsi - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 1 - 3  
Dunaújváros - Diósgyőr 3 - 4  
HSC Csíkszereda - FTC 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 3 - 4  
Edmonton - St. Louis 2 - 4  
Florida - Buffalo 3 - 2  
Montreal - NY Rangers 3 - 0  
NY Islanders - Nashville 4 - 3  
Pittsburgh - Ottawa 2 - 0  
Tampa Bay - Dallas 3 - 5  
Washington - Chicago 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 8 - 5  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 2 - 4  
Heilbronn - Dresden 1 - 7  
Kassel - Rosenheim 7 - 5  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 2 - 2  
Ravensburg - Freiburg 6 - 3  
Riessersee - Bremerhaven 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Augsburg 7 - 3  
Hamburg - Köln 3 - 3  
Iserlohn - Nürnberg 2 - 2  
München - Ingolstadt 6 - 3  
Schwenningen - Düsseldorf 3 - 1  
Straubing - Mannheim 1 - 4  
Wolfsburg - Krefeld 1 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Fassa 8 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 0 - 0  
Graz - Fehérvár 3 - 3  
Innsbruck - Villach 3 - 2  
Klagenfurt - Znojmo 2 - 2  
Salzburg - Olimpija Ljubljana 5 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 5 - 2  
Biel - Kloten 3 - 2  
Fribourg - Davos 4 - 2  
Langnau Tigers - Bern 4 - 2  
Lausanne - Zürich Lions 1 - 1  
Zug - Lugano 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Leksand 1 - 1  
Timra - Asplöven 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nitra 3 - 2  
Piestany - B. Bystrica 1 - 3  
Poprad - Skalica 3 - 3  
Zilina - Martin 3 - 6  
Zvolen - Trencin 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Barsz Kazany B 2 - 3  
Dinamo Balasiha - Molot Perm 1 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Szarov 0 - 2  
Rjazany - Ariada-Akparsz Volzsszk 1 - 1  
Tver - Torosz Nyeftekamszk 4 - 1  
VMF-Karelija - Izssztal Izsevszk 1 - 3  
Zvezda Csehov - Neftjanik Almetyevszk 1 - 3  
Zvezda-VDV Dmitrov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 3  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Sentjur 73 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Bayern München 74 - 67  
Himki Moszkva - Real Madrid 84 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Anadolu Efes 77 - 89  
Milano - Laboral Kutxa 78 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Panathinaikosz 81 - 70  
Zielona Gora - Zalgiris Kaunas 62 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Antibes 83 - 69  
Reims - Paris Levallois 70 - 68  
Rouen - Le Mans 61 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Ironi Naharia 84 - 63  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Atomerőmű 81 - 61  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Baia Mare 27 - 33  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Lublin 33 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Nordsjaelland 20 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Ringköbing 21 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hzrk Grude Autoherc - Fram 22 - 38  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Eger 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Quabit Guadalajara 32 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Lugi 26 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Nottingham 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Eisden Maasmechelen 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Gent 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Goiás 3 - 0  
Gremio - Santos 1 - 0  
Vasco da Gama - Chapecoense 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Dortmund 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bielefeld 1 - 0  
Paderborn - Braunschweig 2 - 0  
Sandhausen - Kaiserslautern 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Rostock 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Huachipato 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Mladá Boleslav 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - BATE Boriszov 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Nimes 4 - 2  
Creteil - Brest 0 - 2  
Metz - Clermont 2 - 2  
Niort - Auxerre 2 - 3  
Paris FC - Ajaccio 0 - 0  
Red Star 93 - Nancy 0 - 1  
Sochaux - Tours 0 - 0  
Valenciennes - Le Havre 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lucon 0 - 0  
Avranches - Marseille Consolat 2 - 2  
Belfort - Chambly 1 - 0  
Beziers - Frejus St-Raphael 2 - 0  
CA Bastia - Chateauroux 0 - 2  
Dunkerque - Colmar 2 - 1  
Les Herbiers - Sedan 2 - 2  
Orleans - Epinal 3 - 2  
Strasbourg - Boulogne 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Zakinthosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eindhoven - Helmond 1 - 4  
Emmen - Go Ahead Eagles 4 - 1  
F. Sittard - PSV 2 1 - 1  
RKC Waalwijk - Dordrecht 0 - 1  
Venlo - Telstar 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - NK Zagreb 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Chennaiyin 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze 1 - 1  
Slask Wroclaw - Korona Kielce 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Odd Grenland 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brescia 3 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - LASK Linz 2 - 2  
Austria Lustenau - FAC Wien 1 - 0  
Austria Salzburg - Liefering 2 - 2  
Kapfenberg - Wiener Neustadt 0 - 1  
Wacker Innsbruck - St. Pölten 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - General Diaz 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vianense - Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Universitatea Craiova 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Aberdeen 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Zilina 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - HIT Gorica 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Llandudno FC 0 - 2  
Bala Town - Newtown 1 - 0  
Bangor City - TNS 0 - 2  
Carmarthen - Haverfordwest 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Longford Town 2 - 3  
Dundalk - Galway 0 - 0  
St. Patrick's - Drogheda Utd. 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - London Wasps 26 - 21  
Newcastle - Gloucester United 27 - 39  
Worcester - Northampton 13 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Bordeaux 16 - 31  
Clermont - Section Paloise 35 - 10  
Grenoble - Montpellier 19 - 30  
Oyonnax - Racing-Metro 9 - 18  
Stade de France - Castres 22 - 9  
Toulouse - La Rochelle 39 - 22  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogliano - Viadana 33 - 21  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Zebre 34 - 15  
Edinburgh - Ulster 16 - 10  
Glasgow Warriors - Newport Dragons 29 - 15  
Scarlets - Leinster 25 - 14  
Tenisz (Corrientes, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - G. Pella    
Max. Gonzalez - K. Coppejans    
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Kerber 0 - 2  
H. Watson - S. Stosur 1 - 2  
J. Jankovic - D. Gavrilova 2 - 0  
V. Williams - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Wang Y - Chan C-W / Lee Y-H    
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - M. Gasparyan 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - A. Krunic 2 - 0  
D. Allertova - K. Flipkens 0 - 2  
J. Larsson - M. Brengle 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Kania P - Flipkens K / Strycova B    
Solovyeva V / Vogt S - Hlavackova A / Hradecka L 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - J. Mertl    
K. Khachanov - I. Marchenko    
M. Ilhan - M. Jaziri    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - T. Berdych 2 - 0  
K. Anderson - J-W. Tsonga 1 - 2  
N. Djokovic - B. Tomic 2 - 0  
R. Nadal - S. Wawrinka 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Kubot L - Lopez F / Mirnyi M 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Bolelli S / Fognini F    
Klaasen R / Melo M - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jovanovski - K. Mladenovic 2 - 1  
Babos T. - Ka. Pliskova 0 - 2  
E. Kulichkova - A. Radwanska 0 - 2  
Y-Y. Duan - D. Kovinic 1 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Melichar N - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Nan Wei 2 - 1  
Dan Lin - V. Axelsen 0 - 2  
T. Sugiarto - J.O. Jörgensen 2 - 0  
T.C. Chou - K. Momota 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mitani - Ji H. Sung 0 - 2  
Mic. Li - C. Marin 0 - 2  
Xue. Li - Shi. Wang 2 - 0  
Yih. Wang - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Mustofa - G. Anthony 2 - 0  
K.H. Heo - S.d. Kuncoro 0 - 2  
S. Santoso - Yu Hs. Lin 2 - 0  
T.W. Wang - K.Y. Loh 2 - 1  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.M. Kim - X. Liang 2 - 0  
J.M. Lee - C.Y. Cheng 2 - 1  
Sh.Y. Sung - J. Chen 0 - 2  
Ye Ji Kim - T.T. Vu 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazany - FTC 8 - 6  
Mornar - Szeged 12 - 11  

 

2015.10.15.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Houston (5. mérkőzés) 7 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Linköping 3 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Providence 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ilves 2 - 2  
JYP - Kalpa 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Vityaz Podolszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 0 - 4  
Colorado - Boston 2 - 6  
Columbus - Ottawa 3 - 7  
Philadelphia - Chicago 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lorenskog 1 - 7  
Lillehammer - Manglerud 7 - 2  
Stavanger - Frisk/Asker 0 - 1  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 3 - 7  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Cortina 2 - 0  
Valpellice - Asiago 0 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Ice Martigny - Rapperswil 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Langnau Tigers 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Mora 1 - 4  
Karlskoga - Sundsvall 5 - 2  
Oskarshamn - Vita Hasten 1 - 0  
Pantern Malmö - AIK 4 - 0  
Tingsryd - Västeras 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden 3 - 3  
Karlskrona - Linköping 2 - 4  
MODO - Brynäs 3 - 4  
Örebro - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Juzsnij Ural Orszk 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Strasbourg 81 - 59  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Cedevita Zagreb 76 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Barcelona 71 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Maccabi TA 100 - 69  
Darussafaka - Sassari    
Unicaja Malaga - Brose Bamberg 76 - 71  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Indiana (5. mérkőzés) 69 - 52  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Skjern 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Silkeborg 26 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing F. 38 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Chartres Metropole 34 - 24  
Nantes - Toulouse 26 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Guif 24 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - River Plate 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardolino Verona - St. Pölten-Spratzern 2 - 2  
Frankfurt - Standard Liege 6 - 0  
Zorkij Krasznogorszk - Atl. Madrid 0 - 3  
Zvezda-2005 Perm - Stjarnan 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Internacional 2 - 1  
Atlético PR - Cruzeiro 2 - 2  
Figueirense - Flamengo 3 - 0  
Fluminense - Sao Paulo 2 - 0  
Joinville - Coritiba 3 - 1  
Palmeiras - Ponte Preta 0 - 1  
Sport Recife - Avai 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Audax Italiano 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti 3 - 3  
Ilves - Vaasa PS 1 - 3  
Inter Turku - Jaro 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Goa 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Ajka 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Vancouver 2 - 0  
Salt Lake - Portland 0 - 1  
Toronto - New York 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Bajkal Irkutszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Gazovik Orenburg - Szokol Szaratov 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tyumeny 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - SZKA Habarovszk 2 - 1  
Tom Tomszk - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Torpedo Armavir - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Toszno - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Volgar Asztrahan - Lucs Vlagyivosztok 4 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Kamaz 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Lugo 0 - 0  
Zaragoza - UE Llagostera 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Jagodina 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Komardina 2 - 0  
K. Nara - A. Kerber 0 - 2  
V. Williams - Yaf. Wang 2 - 0  
Y. Shvedova - A. Cornet 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - KI Y-T / NG M Y M 2 - 0  
Chuang C-J / Kumkhum L - Cornet A / Shvedova Y 0 - 2  
Lertpitaksinchai/Plipuech - Jans-Ignac / Rodionova An 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - S. Vögele 2 - 0  
B. Strycova - D. Allertova 1 - 2  
J. Larsson - A. van Uytvanck 2 - 0  
K. Flipkens - C. Wozniacki 2 - 0  
M. Barthel - A. Krunic 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Shapatav - Hlavackova A / Hradecka L 0 - 2  
Kops-Jones R / Spears A - Broady N / Konta J 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - V. Millot    
J. Mertl - F. Krajinovic    
N. Gombos - I. Marchenko    
S. Darcis - I. Sijsling    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J. Isner 2 - 1  
G. Simon - T. Berdych 0 - 2  
J-W. Tsonga - A. Ramos 2 - 1  
K. Nishikori - K. Anderson 0 - 2  
M. Cilic - S. Wawrinka 1 - 2  
N. Djokovic - F. Lopez 2 - 0  
R. Gasquet - B. Tomic 1 - 2  
R. Nadal - M. Raonic 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Goffin D / Thiem D 2 - 0  
Isner J / Querrey S - Bolelli S / Fognini F 0 - 2  
Lopez F / Mirnyi M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - T. Pereira 2 - 1  
E. Rodina - E. Kulichkova 0 - 2  
L. Kichenok - Y-Y. Duan 1 - 2  
Qia. Wang - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Riske A - Bondarenko K / Savchuk O 0 - 2  
Hibino N / Webley-Smith E - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
Jurak D / Melichar N - Kang J / Zhang S 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Babos T / Linette M 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Nan Wei 0 - 2  
D.H. Rumbaka - J.O. Jörgensen 1 - 2  
Dan Lin - Yun Hu 2 - 1  
H. Tian - T.C. Chou 1 - 2  
J.H. Hsu - K. Momota 1 - 2  
T. Sugiarto - N.K. Srikanth 2 - 0  
V. Axelsen - W.H. Son 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
M. Poulsen - C. Marin 0 - 2  
Mic. Li - N. Okuhara 2 - 1  
S. Nehwal - M. Mitani 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - T.Y. Tai 2 - 0  
Shi. Wang - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Xue. Li - A. Yamaguchi 2 - 0  
Y. Hashimoto - Yih. Wang 0 - 2  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-H. Kuo - H.J. Jeon 2 - 1  
C. Jonatan - C.W. Chen 2 - 0  
Ch.Yi. Lee - S. Avihingsanon 2 - 1  
K. Tsuneyama - D. Liew 0 - 2  
K.C. Shih - Y. Yamaguchi 2 - 0  
K.H. Heo - Ch.Hu. Lu 2 - 1  
K.Y. Loh - F.A. Kholik 2 - 1  
S. Verma - K. Phetpradab 1 - 2  
S.d. Kuncoro - H.Y. Hsueh 2 - 0  
Se.J. Seo - I.M. Mustofa 1 - 2  
T.M. Nguyen - S. Santoso 1 - 2  
Y-H. Yang - T.W. Wang 1 - 2  
Ye.Ha. Chong - G. Anthony 1 - 2  
Yu Hs. Lin - P.W. Cheng 2 - 0  
Z.L. Wong - M.B. Pangisthu 2 - 1  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Hs. Lee - J. Chen 1 - 2  
C.S. Lim - C.Y. Cheng 0 - 2  
H.M. Kim - M.H. Chiang 2 - 0  
Li.F. Hu - Ye Ji Kim 1 - 2  
N.Yo. Kim - J.M. Lee 0 - 2  
Sh.Y. Sung - B. Manuputi    
T.T. Vu - Ch.Hui Yu 2 - 1  
X. Liang - S.H. Hung 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Selby - F. Montiel    

 

2015.10.14.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - LA Dodgers (4. mérkőzés) 1 - 3  
Toronto - Texas (5. mérkőzés) 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Koovee Tampere 8 - 2  
Tapanilan Erä - Nokian KrP 9 - 4  
Turku PS - Happee Jyväskylä 3 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta 7 - 4  
Granlo - Dalen 5 - 5  
Gävle Gik - AIK 6 - 5  
Mullsjö - Karlstad 3 - 2  
Warberg - Helsingborg 8 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Springfield 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litomerice 10 - 1  
Most - Slovan Ustecti Lvi 5 - 2  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 3 - 2  
Slavia Praha - Kladno 2 - 2  
Slavia Trebic - Salith Sumperk 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Plzen 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Kokkolan Hermes 1 - 3  
Roki - Keupa 5 - 2  
Tuto - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Kookoo 1 - 2  
Lahti Pelicans - Kärpät 3 - 4  
Lukko - Espoo Blues 2 - 2  
Vaasan Sport - SaiPa 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok 5 - 5  
Barisz Asztana - Amur Habarovszk 2 - 3  
Dinamo Riga - Szalavat Julajev Ufa 3 - 5  
Jokerit - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Szocsi - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - St. Louis 3 - 4  
Carolina - Florida 1 - 4  
Dallas - Edmonton 4 - 2  
Detroit - Tampa Bay 3 - 1  
Los Angeles - Vancouver 0 - 3  
New Jersey - Nashville 1 - 3  
NY Rangers - Winnipeg 1 - 4  
Pittsburgh - Montreal 2 - 3  
Washington - San Jose 0 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Björklöven 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - HV 71 4 - 2  
Rögle - Skelleftea 0 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Neftjanik Almetyevszk 3 - 5  
Rjazany - Barsz Kazany B 1 - 1  
Zvezda-VDV Dmitrov - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - MMCITE Brno 78 - 56  
Jindrichuv Hradec - Kolin 86 - 77  
USK Praha - Pardubice 59 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Fenerbahce 72 - 40  
Galatasaray - Famila Schio 58 - 75  
Kosice - P. Avenida 66 - 47  
Villeneuve d'Ascq Lille - Sopron 78 - 44  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Jekatyerinburg 58 - 65  
Nagyezsda Orenburg - Girona 65 - 41  
USK Praha - AGÜ Kayserispor    
Wisla Krakkó - Castors Braine    
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Nanterre 73 - 76  
Olimpija Ljubljana - Trento 98 - 97  
Telekom Bonn - Oldenburg 88 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Alba Berlin 79 - 60  
Reggio Emilia - Brindisi 82 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Venezia 87 - 68  
Zaragoza - Charleroi Spirou 80 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Banvitspor 83 - 70  
Trabzonspor - Arisz 74 - 71  
UNIKSZ Kazany - Steaua Bukarest 94 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár 85 - 90  
Lietuvos Rytas - Besiktas 87 - 91  
PAOK - Szolnok 72 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - K.Oktyabr Volgográd    
Neptunas Klaipeda - Galatasaray 90 - 94  
Nyizsnyij Novgorod - Hapoel Jerusalem 92 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Turow Zgorzelec 77 - 75  
Rosa Radom - Slask Wroclaw 75 - 79  
Start Lublin - Starogard Gdanski 77 - 68  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Besiktas 33 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 23 - 21  
Skive - Kolding 16 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Odense 28 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Ivry 27 - 23  
Creteil - Tremblay 30 - 24  
Dunkerque - Nimes 34 - 27  
Pays d'Aix - Paris SG 25 - 35  
St. Raphael - Montpellier 25 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Pogon Szczecin 25 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Gyöngyös 31 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Arendal 24 - 31  
Elverum - Bodö 29 - 17  
Haslum - Viking Stavanger 36 - 30  
Kolstad - Runar Sandefjord 29 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - R-N. Löwen Kronau 21 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Metzingen 38 - 34  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Benidorm 25 - 21  
Barcelona - Ciudad Encantada 34 - 21  
Naturhouse La Rioja - AX Puente Genil 37 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 20 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 31 - 17  
Malmö - Kristianstad 19 - 23  
Ystad - HIF Karlskrona 25 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skuru 16 - 32  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wrexham - Guiseley 3 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - BIIK-Kazygurt 4 - 1  
Bayern München - Twente 2 - 2  
Bröndby - Slavia Praha 1 - 0  
FC Zürich - LSK Kvinner 1 - 0  
Glasgow - Chelsea 0 - 3  
Hjörring - FK Minszk 4 - 0  
Liverpool - Brescia 0 - 1  
Rosengard - PK-35 7 - 0  
Wolfsburg - Spartak Subotica 4 - 0  
Örebro - PAOK 5 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Varnsdorf 4 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vejle 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paneleuszianiakosz - Panahaiki 0 - 3  
Panszerraikosz - Olympiakosz Volosz 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Delhi 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokushima 1 - 2  
Kashima A. - Mito 0 - 0  
Kawasaki Frontale - Kyoto 3 - 0  
Kofu - Ehime 1 - 0  
Oita Trinita - Yokohama FM 0 - 0  
Sagan Tosu - Sapporo 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Vegalta Sendai - Omiya Ardija 0 - 0  
Vissel Kobe - JEF United Chiba 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Dep. Tolima 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andráshida - Videoton 0 - 2  
Dorog - Csákvár 1 - 3  
Kisvárda - Békéscsaba 1 - 2  
Kozármisleny - Diósgyőr 1 - 0  
Somos - Haladás 1 - 3  
Soroksár - Honvéd 3 - 3  
Tiszaújváros - Paks 4 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Jerv 2 - 0  
Hödd - Hönefoss 0 - 1  
Ranheim - Fredrikstad 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maceratese - Savona 2 - 1  
Teramo - Pisa 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pro Patria - Cittadella 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Gimnastic 2 - 1  
Barakaldo - Huracan Valencia 1 - 0  
Cadiz - CD Laredo 1 - 0  
Leganes - Alavés 3 - 1  
Oviedo - Mirandes 2 - 2  
UD Logrones - UCAM Murcia 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Metalac Gornji Milanovac 2 - 1  
Javor Ivanjica - Mladost Lucani 0 - 0  
OFK Belgrád - RAD Belgrád 2 - 0  
Radnicki Nis - Spartak Zlatibor Voda 1 - 0  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 2 - 2  
Vozdovac - Novi Pazar 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Luzna - Ruzomberok 2 - 7  
Nove Mesto - Podbrezova 1 - 1  
OSK Stranavy - Dunajska Streda 0 - 3  
Rohoznik - Zemplin Michalovce 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Zeljeznicar - U19Salzburg 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Venezuela 3 - 1  
Paraguay - Argentína 0 - 0  
Peru - Chile 3 - 4  
Uruguay - Kolumbia 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Salvador 1 - 1  
Honduras - Dél-Afrika 1 - 1  
Kanada - Ghána 1 - 1  
Mexikó - Panama 1 - 0  
USA - Costa Rica 0 - 1  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Németország 3 - 0  
Franciaország - Szerbia 3 - 1  
Lengyelország - Szlovénia 2 - 3  
Oroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 0 - 3  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
J. Jankovic - An. Rodionova 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Gavrilova 0 - 2  
M. Puig - S. Stosur 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Wang Y - Gajdosova J / Watson H 2 - 0  
Pous-Tio L / Ramialison I - Cornet A / Shvedova Y 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - R. Vinci 2 - 1  
C-A. Mitu - A-L. Friedsam 0 - 2  
M. Brengle - J. Konta 2 - 0  
M. Gasparyan - C. Giorgi 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - C. Wozniacki 1 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Paszek T - Kalashnikova O / Shapatava S 1 - 2  
Flipkens K / Strycova B - Hesse A / Vasylyeva A 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Olaru I-R / Tatishvili A - Hlavackova A / Hradecka L 0 - 2  
Solovyeva V / Vogt S - Goerges J / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - L. Vanni    
I. Dodig - M. Copil    
JANVIER, MAXIME - F. Krajinovic    
M. Ilhan - J. Eysseric    
M. Teixeira - K. Khachanov    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - S. Johnson 2 - 0  
B. Tomic - D. Ferrer 2 - 0  
D. Goffin - J. Isner 0 - 2  
D. Thiem - F. Lopez 1 - 2  
F. Fognini - K. Anderson 0 - 2  
G. Simon - L. Mayer 2 - 1  
J. Sock - T. Berdych 1 - 2  
K. Nishikori - N. Kyrgios 2 - 1  
N. Djokovic - M. Klizan 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Raonic 1 - 2  
R. Gasquet - V. Pospisil 2 - 1  
R. Nadal - I. Karlovic 2 - 1  
V. Troicki - S. Wawrinka 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Kubot L - Inglot D / Lindstedt R 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Gong M-X / Zhang Z 2 - 0  
Klaasen R / Melo M - Anderson K / Chardy J 2 - 0  
Kyrgios N / Tomic B - Matkowski M / Zimonjic N 1 - 2  
Paes L / Peers J - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Babos T. 0 - 2  
E. Vesnina - B. Jovanovski 0 - 2  
M. Linette - Ka. Pliskova 0 - 2  
U. Radwanska - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Hingis M - Jurak D / Melichar N 1 - 2  
Kichenok / Kichenok - Daniels C / Marozava L 2 - 1  
Kovinic D / Tig P M - Xu Y F / Zheng S    
Kulichkova E / Rodina E - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
XU S / Yang Z - Bondarenko K / Savchuk O 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - N.K. Srikanth 0 - 2  
B. Leverdez - H. Tian 1 - 2  
B. Ponsana - K. Momota 1 - 2  
C. Lind Thomsen - T.C. Chou 0 - 2  
C. Long - W.K.V. Wong 2 - 0  
Do.K. Lee - H. Vittinghus 0 - 2  
H.S. Prannoy - J.H. Hsu 1 - 2  
K. Parupalli - Ch-We. Lee 0 - 2  
Nan Wei - E. Holst 2 - 1  
R. Fladberg - D.H. Rumbaka 0 - 2  
V. Axelsen - R. Ouseph 2 - 0  
W.H. Son - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Yun Hu - S. Evans 2 - 1  
Zhen. Wang - J.O. Jörgensen 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mikkela - T.Y. Tai 0 - 2  
Ji H. Sung - S. Takahashi 2 - 1  
K. Polikarpova - N. Okuhara 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Y.P. Pai 2 - 0  
M.F. Kusumastuti - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Mic. Li - A.T. Madsen 2 - 1  
Ng.Y. Cheung - K. Schnaase    
P. Buranaprasertsuk - M. Mitani 0 - 2  
P.Y. Yip - A. Yamaguchi 0 - 2  
S. Nehwal - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
Shi. Wang - K. Gilmour 2 - 0  
Sun Yu - C. Marin 0 - 2  
Xue. Li - L.W. Fanetri 2 - 1  
Y-J. Bae - Yih. Wang 1 - 2  
Y. Hashimoto - Ir. Wang 2 - 0  
Y.C. Hsu - M. Poulsen 0 - 2  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - H.j. Ting 2 - 0  
C. Yu Lo - K.Y. Loh 0 - 2  
C.C. Yang - Ye.Ha. Chong 0 - 2  
C.H. Lin - H.J. Jeon 0 - 2  
C.h. Tam - Y. Yamaguchi 1 - 2  
H.Y. Hsueh - Y. Kobayashi 2 - 0  
Ho.l. Lee - S. Santoso 0 - 2  
K. Phetpradab - Zulh. Zulkiffli 2 - 0  
K. Po Cheng - Ch.Yi. Lee 0 - 2  
K. Tsuneyama - C.w. Lim 2 - 0  
Ki.do. Hoon - Ch.Hu. Lu 0 - 2  
M.H. Hashim - C.W. Chen    
P.W. Cheng - C.H. Lee 2 - 0  
R. Takeshita - K.C. Shih 1 - 2  
R.A. Megananda - Zulf. Zulkiffli 1 - 2  
S-J. Yang - M.B. Pangisthu 1 - 2  
S.d. Kuncoro - A. Namkul 2 - 0  
S.H. Teng - S. Avihingsanon 0 - 2  
Se.J. Seo - Ha.c. Chu 2 - 1  
T. Watanabe - G. Anthony 0 - 2  
T.M. Nguyen - C.h. Yang 2 - 0  
W. Kho Henrikho - C-H. Kuo 1 - 2  
Y-H. Yang - H. Shimono 2 - 1  
Y.K. Chan - I.M. Mustofa 0 - 2  
Z.L. Wong - S. Evert 2 - 1  
Tollaslabda (Taipei Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - N.Yo. Kim 0 - 2  
C.S. Lim - F. Fitriani 2 - 1  
H.M. Kim - W. Yi Tang 2 - 0  
H.W. Chen - B. Manuputi 0 - 2  
J.M. Lee - G. Mariska 2 - 0  
J.W. Xian - S.H. Hung 1 - 2  
K. Ito - X. Liang 0 - 2  
Li.F. Hu - L.L. Yang 2 - 0  
S.J. Jhou - C.Y. Cheng 1 - 2  
T. Poopradubsil - M.H. Chiang 1 - 2  
T.T. Vu - L.A. Mainaky 2 - 0  
T.Y. Liang - Ch.Hui Yu 1 - 2  
Y. Chun Lin - Sh.Y. Sung 1 - 2  
Y.F. Lim - J. Chen 0 - 2  
Y.Y. Susanto - C.Hs. Lee 0 - 2  
Ye Ji Kim - A. Matsuda 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - KSI 9 - 6

 

2015.10.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Pittsburgh 20 - 24  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis (3. mérkőzés) 8 - 6  
NY Mets - LA Dodgers (3. mérkőzés) 13 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Pescara 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Zubr Prerov 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 6 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 6 - 1  
Frederikshavn - Rungsted 5 - 2  
Herning - Gentofte 1 - 2  
Rödovre - Herlev Eagles 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Kärpät 2 - 4  
HIFK - Ilves 3 - 2  
Tappara - Ässät 1 - 1  
Turku PS - Vaasan Sport 4 - 0  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Brest 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Slovan Bratislava 0 - 1  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Lada Toljatti - Medvescak Zagreb 5 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC Budapest 5 - 4  
Újpest - Fehérvár 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 1 - 1  
Philadelphia - Florida 1 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Storhamar 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 1 - 1  
Linz - Villach 5 - 3  
Olimpija Ljubljana - Dornbirn 3 - 4  
Südtirol Bolzano - Graz 3 - 4  
Vienna Capitals - Salzburg 0 - 3  
Znojmo - Innsbruck 5 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil 5 - 2  
Chaux-de-fonds - Thurgau 2 - 2  
Olten - Red Ice Martigny 4 - 3  
Visp - GCK Lions 6 - 1  
Winterthur - Langenthal 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette 2 - 2  
Biel - Zug 2 - 3  
Fribourg - Langnau Tigers 2 - 1  
Kloten - Ambri 2 - 5  
Lausanne - Davos 1 - 6  
Zürich Lions - Lugano 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 7 - 4  
Mora - Timra 0 - 1  
Sundsvall - Almtuna 2 - 2  
Västeras - Leksand 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Lulea 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Cselmet Cseljabinszk 2 - 3  
Szarjarka Karaganda - Juzsnij Ural Orszk 1 - 2  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Sutjeska Niksic 75 - 67  
Skopje - Igokea 75 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Gran Canaria 74 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Valencia 71 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Orleans 66 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Zamarat 49 - 48  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - TED Ankara Kolejliler 97 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tsmoki-Minszk    
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Gornik Zabrze 30 - 39  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Orosháza    
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Ricoh HK 28 - 25  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Barnsley 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Kidderminster 2 - 2  
Boreham - Aldershot 0 - 1  
Braintree - Dover 1 - 0  
Bromley - Cheltenham 1 - 2  
Eastleigh - Forest Green 3 - 2  
Grimsby - Halifax 7 - 0  
Macclesfield - Gateshead 1 - 0  
Southport - Chester 1 - 2  
Tranmere - Barrow 0 - 1  
Welling Utd. - Lincoln 2 - 1  
Woking - Torquay 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Hobro 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Csehország 2 - 3  
Lettország - Kazahsztán 0 - 1  
Törökország - Izland 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izrael 3 - 1  
Ciprus - Bosznia-Hercegovina 2 - 3  
Wales - Andorra 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Azerbajdzsán 2 - 0  
Málta - Horvátország 0 - 1  
Olaszország - Norvégia 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Kerala 2 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Sopron 2 - 3  
Dunaharaszti - ZTE 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blava Jaslovske Bohunice - Trencin 0 - 3  
Kosice - Trnava 3 - 0  
Lokomotív Zvolen - Senica 0 - 2  
MSK Fomat Martin - Zlate Moravce 0 - 3  
Sered - Myjava 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Csehország 2 - 4  
U19Észtország - U19Örményország 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Olaszország 0 - 0  
U19Macedónia - U19Finnország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Románia 4 - 1  
U19Magyarország - U19Szlovákia 2 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Törökország 1 - 0  
U20Németország - U20Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Montenegró 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Szlovénia 0 - 5  
U21Litvánia - U21Szerbia 0 - 2  
U21Olaszország - U21Írország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Ukrajna 2 - 0  
U21Skócia - U21Izland 0 - 0  
U21Észak-Írország - U21Macedónia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Portugália 0 - 4  
U21Magyarország - U21Albánia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Bulgária 1 - 0  
U21Örményország - U21Luxemburg 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Észtország 3 - 0  
U21Spanyolország - U21Svédország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Finnország 0 - 1  
U21Feröer-szigetek - U21Németország 0 - 6  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Fehéroroszország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Kazahsztán 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Románia 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Libéria 1 - 3  
Botswana - Eritrea 3 - 1  
Burundi - Seychelles-szigetek 2 - 0  
Lesotho - Comore-szigetek 1 - 1  
Madagaszkár - Közép-afrikai Köztársaság 2 - 2  
Mauritánia - Dél-Szudán 4 - 0  
Namíbia - Gambia 2 - 1  
Niger - Szomália 4 - 0  
Sierra Leone - Csád 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Bolívia 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelet-Timor - Malajzia 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Tadzsikisztán 3 - 0  
Kirgizisztán - Banglades 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhután - Hong Kong 0 - 1  
Katar - Maldív-szigetek 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - India 3 - 0  
Türkmenisztán - Guam 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Kambodzsa 2 - 1  
Szíria - Afganisztán 5 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vietnám - Thaiföld 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Libanon 0 - 0  
Mianmar - Laosz 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Fülöp-szigetek 2 - 0  
Koreai NDK - Jemen 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Szenegál 1 - 0  
Dél-Korea - Jamaika 3 - 0  
Irán - Japán 1 - 1  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 0 - 3  
Hollandia - Szlovénia 0 - 3  
Olaszország - Finnország 3 - 0  
Szerbia - Észtország 3 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - L. Davis 2 - 0  
F. Schiavone - A. Kerber 1 - 2  
H. Watson - K.L. Zhang 2 - 1  
J. Jankovic - A. Bogdan 2 - 0  
K. Nara - Li. Zhang 2 - 0  
Ka. Kozlova - A. Cornet 0 - 2  
M. Kato - D. Gavrilova 1 - 2  
R. Ozaki - S. Stosur 0 - 2  
V. Williams - Y. Beygelzimer 2 - 1  
Yaf. Wang - C. McHale    
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Y-T / NG M Y M - Chang K-C / Kato M    
LIU C / Zhang K-L - Jans-Ignac / Rodionova An 1 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - A-Ka. Schmiedlova    
A. Pavlyuchenkova - K. Siniakova 2 - 0  
A. Petkovic - J. Larsson 1 - 2  
B. Strycova - B. Haas 2 - 1  
J. Görges - C. Giorgi 0 - 2  
K. Koukalova - D. Allertova 1 - 2  
L. Hradecka - A. van Uytvanck 0 - 2  
L. Safarova - C-A. Mitu 0 - 2  
M. Barthel - K. Bertens 2 - 1  
M. Brengle - M. Doi 2 - 0  
S. Vögele - T. Paszek 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klemenschits / Witthoeft - Broady N / Konta J 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Guez - E. Ymer    
I. Sijsling - R. Jouan    
J. Eysseric - J-P. Smith    
K. Khachanov - C. Hemery    
S. Darcis - J. Jahn    
V. Millot - S. Giraldo    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - R. Federer 2 - 1  
D. Goffin - G. Soeda 2 - 0  
F. Fognini - J. Sousa 2 - 0  
G. Simon - N. Basilashvili 2 - 1  
J-W. Tsonga - V. Estrella 2 - 0  
L. Kubot - J. Sock 0 - 2  
M. Cilic - B. Coric 2 - 0  
P. Cuevas - V. Troicki 1 - 2  
R. Gasquet - G. Müller 2 - 0  
S. Bolelli - V. Pospisil 0 - 2  
T. Bellucci - M. Raonic 0 - 2  
T. Haas - K. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista Agut R / Marrero - Isner J / Querrey S 0 - 2  
Goffin D / Thiem D - WU D / Zhang ZH 2 - 0  
Lopez F / Mirnyi M - Garcia-Lopez G / Mayer L 2 - 0  
Nadal R / Verdasco F - Isner J / Querrey S    
Paes L / Peers J - Robredo T / Seppi A 2 - 0  
Pospisil V / Sock J - Kyrgios N / Tomic B 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - A. Kudryavtseva 2 - 0  
D. Kovinic - K. Bondarenko 2 - 0  
F. Pennetta - L. Kichenok 0 - 2  
K. Kucova - Ka. Pliskova 1 - 2  
N. Vaidisova - Y-Y. Duan 0 - 2  
O. Jabeur - B. Jovanovski 1 - 2  
O. Savchuk - A. Radwanska 0 - 2  
U. Radwanska - N. Kichenok 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Webley-Smith E - Wang Y / Xun F Y 2 - 1  
Khromacheva I / Lykina K - Babos T / Linette M 1 - 2  
Kuwata H / Ninomiya M - Dabrowski G / Riske A 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yun Hu - M. Zwiebler    
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Szolnok 6 - 13  
     

 

2015.10.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - San Francisco 30 - 27  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City (4. mérkőzés) 6 - 9  
Texas - Toronto (3. mérkőzés) 1 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - SPV Seinäjoki 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Karlstad 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Charlotte (22:00) 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Jihlava - Havirov 2 - 0  
Kadan - Salith Sumperk 4 - 3  
Most - Litomerice 2 - 3  
Prostejov - Kladno 1 - 4  
Slavia Praha - Zubr Prerov 2 - 1  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - SönderjyskE 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 1 - 1  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 5 - 3  
Dinamo Riga - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Jokerit - Szalavat Julajev Ufa 1 - 5  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 12 - 4  
HSC Csíkszereda - Brassó 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 3 - 6  
Buffalo - Columbus 4 - 2  
NY Islanders - Winnipeg 4 - 2  
Ottawa - Montreal 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - Pantern Malmö 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Torosz Nyeftekamszk 3 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Barsz Kazany B 2 - 2  
Molot Perm - Zvezda Csehov 4 - 1  
Rjazany - Neftjanik Almetyevszk 7 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Burany Voronyezs 2 - 4  
Zvezda-VDV Dmitrov - Izssztal Izsevszk 0 - 1  
Kosárlabda (ABA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Cibona Zagreb 77 - 61  
Zadar - Mega Vizura 76 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava 75 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Adecco ASVEL 51 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya    
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 66 - 82  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 95 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Sassari 75 - 86  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Minnesota (4. mérkőzés) 75 - 69  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Gimnasia Mendoza 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Macedónia 0 - 0  
Luxemburg - Szlovákia 2 - 4  
Ukrajna - Spanyolország 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Anglia 0 - 3  
San Marino - Szlovénia 0 - 2  
Észtország - Svájc 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Liechtenstein 3 - 0  
Oroszország - Montenegró 2 - 0  
Svédország - Moldova 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Aharnaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Dep. Tolima 0 - 0  
Cortulua - Independiente SF 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Boavista 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Hollandia 1 - 1  
U19Liechtenstein - U19Gibraltár 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19San Marino 6 - 1  
U19Svédország - U19Belgium (Helyszín: Belgium) 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Szlovénia 0 - 1  
U19Németország - U19Skócia 2 - 2  
U19Írország - U19Ukrajna 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svájc - U21Norvégia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Oroszország 3 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Kongói DK 1 - 2  
Marokkó - Guinea 1 - 1  
Strandröplabda (Puerto Vallarta Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Falconi - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
I. Ramialison - An. Rodionova 0 - 2  
J. Gajdosova - Y. Shvedova 0 - 2  
K-C. Chang - A. Komardina 0 - 2  
L. Kumkhum - M. Puig 0 - 2  
Ya-Hs. Lee - S.J. Jang 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beygelzimer Y / Falconi D - Lertpitaksinchai/Plipuech 0 - 2  
Davis L / Nara K - Chan C-W / Lee Y-H 0 - 2  
Sher C-W / WU H C - Chuang C-J / Kumkhum L 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Flipkens - V. Lepchenko 2 - 0  
M. Gasparyan - C. Witthöft 2 - 1  
M. Rybarikova - A-L. Friedsam 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Mitu A - Goerges J / Larsson J 0 - 2  
Kops-Jones R / Spears A - Grönefeld A/Rosolska 2 - 1  
Solovyeva V / Vogt S - Duque-Marino M / Soler-Es 2 - 0  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - K. Koukalova 1 - 2  
J. Ostapenko - S. Vögele 0 - 2  
K. Kanepi - A. Krunic 0 - 2  
S. Karatantcheva - K. Bertens 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Dodig - A. Smirnov    
M. Ilhan - E. Couacaud    
R. Haase - M. Teixeira    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Isner 0 - 2  
An. Kuznetsov - F. Lopez 0 - 2  
D. Goffin - B. Paire    
I. Karlovic - J. Chardy 2 - 0  
J-W. Tsonga - T. Robredo 2 - 1  
L. Mayer - Y. Bai 2 - 0  
M. Cilic - D. Wu 2 - 1  
M. Klizan - Ze Zhang 2 - 0  
N. Kyrgios - A. Haider-Maurer 2 - 0  
R. Bautista-Agut - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
S. Johnson - A. Seppi 2 - 1  
S. Querrey - A. Ramos 1 - 2  
V. Estrella - D. Young 2 - 1  
Y-H. Lu - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Chardy J - Cuevas P / Troicki V 2 - 1  
Inglot D / Lindstedt R - Peya A /Soares B 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Xin. Han 2 - 0  
E. Kulichkova - P.M. Tig 2 - 0  
E. Svitolina - E. Vesnina 0 - 2  
F. Liu - K. Mladenovic 0 - 2  
M. Linette - Y. Putintseva 2 - 0  
N. Hibino - T. Pereira 0 - 2  
Qia. Wang - Yux. Zhang 2 - 0  
S. Zheng - E. Rodina 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kang J / Zhang S - Kolar N / Skamlova C 2 - 1  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin.J. Lu - N. Kichenok 0 - 2  
N. Melichar - O. Savchuk 1 - 2  
N. Vaidisova - H. Kuwata 2 - 1  
Zh. Yang - L. Kichenok 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,