Tippmix eredmények - 2015. november 30. - december 6.

2015-11-30
Tippmix eredmények - 2015. november 30. - december 6.
2015.12.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Houston 30 - 21  
Chicago - San Francisco 20 - 20  
Cleveland - Cincinnati 3 - 37  
Miami - Baltimore 15 - 13  
Minnesota - Seattle 7 - 38  
New England - Philadelphia 28 - 35  
New Orleans - Carolina 38 - 41  
NY Giants - NY Jets 20 - 20  
Oakland - Kansas City 20 - 34  
San Diego - Denver 3 - 17  
St. Louis - Arizona 3 - 27  
Tampa Bay - Atlanta 23 - 19  
Tennessee - Jacksonville 42 - 39  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Gävle GIK 8 - 3  
Pixbo Wallenstam - AIK 6 - 2  
Warberg - Falun 3 - 5  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Norvégia 9 - 1  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lettország 3 - 3  
Svédország - Csehország 17 - 2  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztrália 7 - 3  
Japán - Szingapúr 4 - 3  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szlovákia 1 - 13  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Syracuse 4 - 0  
Binghamton - St. John's 4 - 1  
Bridgeport - Hartford 4 - 2  
Bridgeport - Portland 1 - 2  
Charlotte - Ontario Reign 1 - 3  
Charlotte - Ontario Reign (23:00) 1 - 5  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 2  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie 4 - 1  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 1  
Milwaukee - Texas Stars 5 - 2  
Providence - Springfield 3 - 1  
Providence - Springfield (21:05) 6 - 1  
San Antonio - Rockford 2 - 5  
Stockton - San Diego 4 - 2  
Syracuse - Utica 2 - 4  
Toronto Marlies - Manitoba 9 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 1 - 2  
Liberec - Karlovy Vary 7 - 1  
Litvínov - Vítkovice 3 - 1  
Mountfield HK - Pardubice 4 - 1  
Plzen - Chomutov 4 - 0  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 4 - 3  
Trinec - Olomouc 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 3 - 3  
Rödovre - Gentofte 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 2  
Amur Habarovszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Traktor Cseljabinszk 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Újpest 2 - 2  
FTC - Debrecen 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Arizona 5 - 4  
Carolina - Montreal 3 - 2  
Chicago - Winnipeg 3 - 1  
Detroit - Nashville 4 - 4  
Minnesota - Colorado 3 - 0  
Ottawa - NY Islanders 2 - 2  
Philadelphia - Columbus 1 - 4  
San Jose - Tampa Bay 3 - 4  
St. Louis - Toronto 1 - 4  
Vancouver - Boston 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 4 - 2  
Lillehammer - Kongsvinger 4 - 3  
Manglerud - Valerenga 3 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Bremerhaven - Bietigheim/Bissingen 1 - 1  
Dresden - Lausitzer Füchse 4 - 2  
Kassel - Freiburg 2 - 2  
Kaufbeuren - Heilbronn 2 - 2  
Ravensburg - Crimmitschau 7 - 3  
Rosenheim - Riessersee 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Iserlohn 3 - 0  
Hamburg - Wolfsburg 1 - 2  
Ingolstadt - Düsseldorf 1 - 2  
Krefeld - Köln 3 - 4  
Mannheim - Nürnberg 1 - 3  
München - Schwenningen 3 - 2  
Straubing - Augsburg 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 4 - 2  
Graz - Villach 3 - 2  
Klagenfurt - Olimpija Ljubljana 6 - 3  
Linz - Südtirol Bolzano 5 - 2  
Salzburg - Znojmo 5 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Chaux-de-fonds 2 - 2  
Rapperswil - Visp 2 - 2  
Red Ice Martigny - Olten 1 - 4  
Thurgau - Ajoie 2 - 4  
Winterthur - Langenthal 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sundsvall 7 - 1  
Almtuna - Västeras 2 - 2  
Asplöven - Tingsryd 1 - 3  
Björklöven - Pantern Malmö 2 - 5  
Leksand - Oskarshamn 1 - 6  
Timra - Karlskoga 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Trencin 2 - 2  
Nitra - B. Bystrica 5 - 3  
Piestany - Skalica 3 - 2  
Zilina - Kosice 3 - 4  
Zvolen - Poprad 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Torosz Nyeftekamszk 0 - 2  
Kazzink-Torpedo - Szarjarka Karaganda 2 - 1  
Molot Perm - Zauralje Kurgan 1 - 4  
Neftjanik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk 1 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Mega Vizura 83 - 76  
Skopje - Cedevita Zagreb 65 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy 85 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Rouen 90 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Landes 53 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 79 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Kiryat Gat 112 - 77  
Hapoel TA - Hapoel Holon 78 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Anwil Wloclawek 77 - 71  
Koszalin - Dabrowa Gornicza 87 - 75  
Szczecin - Ostrow Wielkopolski 82 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 76 - 67  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 73 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kaposvár 91 - 81  
Nyíregyháza - Sopron 68 - 71  
Szeged - Pécs 78 - 93  
Szombathely - Szolnok 65 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sopron 73 - 96  
PINKK-Pécs - Cegléd 83 - 61  
Szekszárd - PEAC-Pécs 70 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Charlotte 96 - 102  
Houston - Sacramento 120 - 113  
LA Clippers - Orlando 103 - 101  
Memphis - Phoenix 95 - 93  
Miami - Cleveland 99 - 84  
Milwaukee - New York 106 - 91  
Minnesota - Portland 103 - 109  
San Antonio - Boston 108 - 105  
Utah - Indiana 110 - 110, h.u. 122 - 119  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Mitteldeutscher 90 - 83  
Brose Bamberg - Bayern München 100 - 87  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin 82 - 95  
Telekom Bonn - Oldenburg 77 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Brindisi 74 - 77  
Caserta - VL Pesaro 73 - 69  
Cremona - Virtus Bologna 73 - 63  
Reggio Emilia - Milano 74 - 72  
Sassari - Trento 73 - 88  
Venezia - Cantu 95 - 103  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Umbertide 59 - 72  
Dike Napoli - Torino 71 - 58  
Famila Schio - Ragusa 69 - 79  
Lucca - San Martino di Lupari 74 - 57  
Orvieto - Vigarano 62 - 69  
Parma - GEAS San Giovanni 67 - 59  
UR Venezia - Battipaglia 83 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Zaragoza 83 - 83, h.u. 110 - 116  
Gran Canaria - Obradoiro Monbus 88 - 75  
Joventut Badalona - Unicaja Malaga 84 - 90  
Laboral Kutxa - Iberostar Tenerife 92 - 98  
Manresa - Barcelona 60 - 75  
Real Madrid - Murcia 101 - 80  
Sevilla - Valencia 67 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Bembibre 84 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Trabzonspor 81 - 73  
Fenerbahce Ülker - Türk Telekom 96 - 93  
Konyaspor - Banvitspor 74 - 92  
TED Ankara Kolejliler - Karsiyaka 65 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Orduspor 88 - 70  
Edirne - Galatasaray 64 - 69  
Fenerbahce - Besiktas 68 - 74  
Istanbul Univ. - Adana ASKI 80 - 63  
Mersin - Gelistirenler Dernegi 79 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Avtodor Szaratov 93 - 131  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 103 - 96  
Nymburk - Bisons Loimaa 87 - 59  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo 96 - 75  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Flensburg 26 - 34  
Kiel - Veszprém 25 - 24  
Paris SG - Celje 32 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Metalurg Skopje 29 - 23  
Skjern - Motor Zaporozsje 36 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Ribe-Esbjerg 22 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 25 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Viking Stavanger 41 - 30  
Halden - Drammen 31 - 27  
Runar Sandefjord - Baekkelaget 31 - 20  
Stord - Kolstad 21 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Wetzlar 22 - 22  
Füchse Berlin - Balingen-Weilstetten 31 - 26  
Lemgo - Göppingen 24 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Hammarby 19 - 28  
HIF Karlskrona - Ystad 24 - 29  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Montenegró 23 - 29  
Szerbia - Magyarország 26 - 32  
Tunézia - Dánia (Helyszín: Dánia) 20 - 32  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Hollandia 24 - 37  
Kína - Kuba 39 - 30  
Lengyelország - Svédország 30 - 31  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Chesham Utd. 4 - 0  
Cambridge Utd. - Doncaster 1 - 3  
Colchester - Altrincham 3 - 2  
Dag & Red - Whitehawk 1 - 1  
Exeter - Port Vale 2 - 0  
Oxford Utd. - Forest Green 1 - 0  
Peterborough - Luton 2 - 0  
Rochdale - Bury 0 - 1  
Welling Utd. - Carlisle 0 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Derby County 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Santamarina Tandil 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Independiente 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Olimpo Bahia Blanca 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Perth Glory 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Bruxelles - Virton 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Charleroi 2 - 1  
Genk - Anderlecht 0 - 0  
Lokeren - Kortrijk 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Montana 2 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Cserno More Várna 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Chapecoense 3 - 0  
Corinthians - Avai 1 - 1  
Coritiba - Vasco da Gama 0 - 0  
Figueirense - Fluminense 1 - 0  
Flamengo - Palmeiras 1 - 2  
Goiás - Sao Paulo 0 - 1  
Internacional - Cruzeiro 2 - 0  
Joinville - Gremio 0 - 2  
Ponte Preta - Sport Recife 0 - 1  
Santos - Atlético PR 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Darmstadt 0 - 1  
VfB Stuttgart - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Heidenheim 1 - 1  
Kaiserslautern - St. Pauli 1 - 2  
RB Leipzig - Duisburg 4 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad Catolica 1 - 0  
Dep. Iquique - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 1  
NEA Szalamina - Ethnikosz Ahnasz 2 - 2  
Pafosz - Doxa Katokopiasz 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 1 - 1  
Jihlava - Zlín 2 - 2  
Liberec - Slavia Praha 2 - 1  
Ostrava - Sparta Praha 0 - 1  
Plzen - Dukla Praha 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Sönderjyske 0 - 1  
FC Köbenhavn - OB Odense 4 - 1  
Nordsjaelland - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 1 - 0  
Marseille - Montpellier 2 - 2  
St-Etienne - Rennes 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orvault - Avranches 1 - 5  
Sochaux - Nancy 0 - 0  
Wasquehal - Metz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Trikala 1 - 2  
Kisszamikosz - Olympiakosz Volosz 0 - 1  
Lamia - Anagenniszi Karditszasz 2 - 1  
Larissza - Kassziopi Kerkyra 0 - 1  
Paneleuszianiakosz - Zakinthosz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kalloni 3 - 0  
Giannina - Levadiakosz 0 - 1  
PAOK - Panioniosz 2 - 1  
Veria - Panathinaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Heracles 3 - 0  
Nijmegen - Zwolle 2 - 2  
Roda - Groningen 0 - 0  
Willem II - Cambuur 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 0 - 2  
NK Zagreb - Osijek 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Goa 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmone 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2., rájátszás a feljutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka (Helyszín: Oszaka) 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 1 - 0  
Wisla Krakkó - Legia Varsó 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - América 1 - 3  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Portland 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Palermo 3 - 0  
Bologna - Napoli 3 - 2  
Carpi - Milan 0 - 0  
Fiorentina - Udinese 3 - 0  
Frosinone - Chievo 0 - 2  
Sampdoria - Sassuolo 1 - 3  
Verona - Empoli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Como 1 - 1  
Vicenza - Salernitana 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Cuneo 0 - 1  
Reggiana - Pavia 0 - 0  
Renate - Pro Piacenza 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Teramo 3 - 1  
Lupa Roma - Savona 2 - 1  
Maceratese - Carrarese 4 - 1  
Pistoiese - Arezzo 1 - 1  
SPAL Ferrara - Ancona 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Foggia 0 - 1  
Casertana - Monopoli 2 - 1  
Martina Franca - Lupa Castelli Romani 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Salzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Viseu 1 - 2  
Benfica B - Sporting CP B 1 - 0  
Braga B - Guimaraes B 2 - 1  
Covilha - Varzim 2 - 1  
Farense - Olhanense 1 - 2  
Feirense - Porto B 1 - 0  
Freamunde - Leixoes 0 - 0  
Gil Vicente - Chaves 1 - 1  
Mafra - Uniao Oliveirense 2 - 0  
Oriental de Lisboa - Famalicao 0 - 1  
Portimonense - Atletico CP 1 - 2  
Santa Clara - Penafiel 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Boavista 3 - 2  
Estoril - Nacional Madeira 1 - 1  
Moreirense - Braga 0 - 0  
Uniao Madeira - Tondela 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Liverpool 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Astra Giurgiu 1 - 1  
Steaua Bukarest - Universitatea Craiova 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Cordoba 1 - 2  
Huesca - Mirandes 1 - 2  
Mallorca - Albacete 2 - 0  
Numancia - Leganes 1 - 2  
Oviedo - UE Llagostera 2 - 1  
Ponferradina - Osasuna 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Cacereno 1 - 3  
Coruxo - Compostela 5 - 1  
Izarra - Cultural Leonesa 0 - 0  
Pontevedra - Somozas 2 - 0  
R. Santander - Lealtad 2 - 0  
Sp. Gijón B - Valladolid B 0 - 2  
UD Logrones - Guijuelo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Talavera 3 - 0  
La Roda - Mensajero 2 - 0  
Majadahonda - Leioa 2 - 3  
Real Madrid B - Portugalete 1 - 0  
Real Union Irun - Barakaldo 1 - 1  
Sestao River - Fuenlabrada 1 - 0  
Toledo - Socuellamos 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Badalona 3 - 1  
Cornella - Alcoyano 1 - 0  
Eldense - Lleida 0 - 0  
Huracan Valencia - Reus 1 - 2  
L'Hospitalet - Olot 1 - 1  
Pobla de Mafumet - Levante B 3 - 2  
Sabadell - Llosetense 2 - 0  
Xativa - Villarreal B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Marbella 1 - 0  
Almería B - Linense 0 - 2  
Cartagena - La Hoya Lorca 2 - 0  
Granada B - Villanovense 2 - 2  
Jumilla - Linares 2 - 2  
Merida - Cadiz 1 - 1  
Real Jaen - Melilla 5 - 0  
Sevilla B - Betis B 1 - 0  
UCAM Murcia - San Roque de Lepe 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Malaga 0 - 0  
Real Sociedad - Eibar 2 - 1  
Sp. Gijón - Las Palmas 3 - 1  
Villarreal - Rayo Vallecano 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wil 3 - 0  
Schaffhausen - Wohlen 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 4 - 1  
St. Gallen - Vaduz 2 - 2  
Thun - Basel 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 2 - 7  
Jagodina - Spartak Zlatibor Voda 1 - 1  
Javor Ivanjica - Borac 0 - 1  
Radnik Surdulica - OFK Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zilina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - HIT Gorica 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Domzale 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Balikesirspor - Karsiyaka 0 - 0  
Göztepe Izmír - 1461 Trabzon 1 - 0  
Karabukspor - Sanliurfaspor 1 - 0  
Kayseri Erciyesspor - Altinordu 4 - 1  
Yeni Malatyaspor - Adana Demirspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Fenerbahce 2 - 2  
Istanbul Basaksehir - Genclerbirligi 2 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Rizespor 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Servette 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalist Harkiv - Csernomorec Odessza 2 - 2  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Olimpik Doneck 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Nacional 2 - 3  
Penarol - Juventud 1 - 0  
Racing Montevideo - Cerro 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Saracens 3 - 38  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Clermont 21 - 26  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Munster 22 - 6  
Zebre - Ospreys 22 - 39  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Piacenza 3 - 0  
Modena - Perugia 3 - 1  
Molfetta - Macerata 1 - 3  
Ravenna - Verona 0 - 3  
Vero Monza - Padova 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Bisonte Firenze 3 - 0  
Montichiari - Bergamo 1 - 3  
Novara - Busto Arsizio 3 - 0  
Piacenza - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Scandicci - Casalmaggiore 3 - 2  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - A. Giri    
F. Caruana - H. Nakamura    
M. Adams - L. Aronian    
M. Vachier-Lagrave - V. Topalov 1 - 0  
V. Anand - M. Carlsen    
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Wenbo - N. Robertson (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - T. Sugiarto 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - Y.F. Chen 2 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh L. - 200 m pillangó    
Hosszú K. - J. Carlin (400 m női gyors) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 400 m gyors    
Kapás B. - F. Heemskerk (400 m női gyors) 1 - 0  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
Sebestyén D. - M. Moravcikova (200 m női mell) 1 - 0  
Verrasztó D. - 200 m pillangó    
Verrasztó D. - P. Heintz (200 m pillangó) 0 - 1  
     

 

2015.12.05.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping 5 - 3  
Mullsjö - Granlo 9 - 2  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Norvégia 4 - 2  
Svájc - Finnország 4 - 6  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 2 - 15  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Ausztrália 5 - 4  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Hollandia 8 - 2  
Szlovákia - USA 15 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Barcelona 0 - 5  
Elche - Murcia 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 6 - 4  
Cleveland Lake Erie - Iowa 3 - 1  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 1  
Hartford - Hershey 3 - 3  
Providence - Portland 2 - 2  
Rochester - Toronto Marlies 0 - 4  
San Antonio - Rockford 2 - 4  
San Jose Barracuda - Stockton 5 - 3  
Springfield - Bridgeport 4 - 0  
Syracuse - Binghamton 5 - 1  
Utica - St. John's 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Zubr Prerov 3 - 1  
Kadan - Prostejov 2 - 2  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 2 - 6  
Most - Kladno 0 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 4 - 2  
Salith Sumperk - Havirov 4 - 2  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Roki 4 - 2  
Leki - Kajaanin Hokki 6 - 2  
SaPKo - Keupa 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Espoo Blues 2 - 3  
Kärpät - HIFK 8 - 2  
Lahti Pelicans - Ilves 3 - 1  
SaiPa - Tappara 3 - 1  
Vaasan Sport - Turku PS 2 - 4  
Ässät - JYP 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morzine-Avoriaz - Bordeaux 0 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Slovan Bratislava 5 - 3  
Barisz Asztana - Medvescak Zagreb 6 - 1  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 2 - 3  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Lada Toljatti - Jokerit 1 - 3  
Szocsi - Szalavat Julajev Ufa 7 - 5  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 1 - 0  
Buffalo - Arizona 5 - 2  
Calgary - Boston 4 - 4  
Columbus - Florida 1 - 1  
Edmonton - Dallas 1 - 1  
Los Angeles - Pittsburgh 5 - 3  
New Jersey - Philadelphia 3 - 3  
NY Islanders - St. Louis 1 - 1  
Winnipeg - Washington 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 3 - 3  
Stjernen - Stavanger 1 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 3 - 4  
Linz - Innsbruck 7 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Davos 1 - 5  
Langnau Tigers - Ambri 2 - 1  
Lausanne - Kloten 2 - 1  
Lugano - Bern 4 - 2  
Servette - Zürich Lions 3 - 1  
Zug - Fribourg 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 2  
Djurgarden - Skelleftea 2 - 1  
HV 71 - Linköping 0 - 2  
MODO - Lulea 2 - 6  
Rögle - Färjestad 2 - 4  
Växjö - Karlskrona 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szokol Krasznojarszk 0 - 4  
Zvezda Csehov - Ermak Angarszk 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Buducnost 69 - 91  
Igokea - Sentjur 71 - 82  
Partizan Belgrád - Olimpija Ljubljana 76 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Decin 64 - 79  
Ostrava - Kolin 75 - 66  
USK Praha - MMCITE Brno 83 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Limoges 83 - 71  
Chalon sur Saone - Adecco ASVEL 89 - 86  
Cholet - Le Havre 77 - 84  
Monaco - Le Mans 67 - 67, h.u. 79 - 74  
Pau Orthez - Orleans 85 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Flammes Carolo Ardennes 65 - 81  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 76 - 48  
Cavigal Nice - Toulouse 77 - 35  
Lattes Montpellier - Mondeville 78 - 60  
Nantes Reze - Union Hainaut 81 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - PAOK 69 - 68  
Arisz - AEN Kifiszia 81 - 68  
Arkadikosz Tripoleosz - Lavriou 98 - 90  
Koloszosz Rodosz - Koroivosz Amaliadasz 94 - 73  
Rethymno - Kavala 84 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Bnei Herzeliya 88 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Rosa Radom 54 - 65  
Tarnobrzeg - Start Lublin 85 - 73  
Trefl Sopot - Kutno 61 - 48  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 83 - 82  
Pasvalys - Vytautas Prienai 71 - 79  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 82 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Lakers 100 - 87  
Dallas - Houston 96 - 100  
Detroit - Milwaukee 102 - 95  
New Orleans - Cleveland 105 - 105, h.u. 114 - 108  
New York - Brooklyn 108 - 91  
Philadelphia - Denver 105 - 108  
Washington - Phoenix 109 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ulm 76 - 90  
Ludwigsburg - Hagen 70 - 87  
S. Oliver Würzburg - Göttingen 81 - 67  
Tübingen - Giessen 78 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Bilbao 79 - 75  
MoraBanc Andorra - Gipuzkoa 88 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Campus Promete 85 - 69  
CREF Madrid - Zamarat 97 - 77  
Gran Canaria - Girona 73 - 67  
P. Avenida - Ferrol 84 - 59  
Vasco Gipuzkoa - Gernika Bizkaia 57 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Yesilgiresun 90 - 74  
RH Gaziantepspor - Istanbul BB 71 - 65  
Usak Sportif - Besiktas 66 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Canik 72 - 78  
Antakya Hatay - Yakin Dogu Univ. 74 - 74, h.u. 99 - 104  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Vita Tbiliszi 94 - 74  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - RK Zagreb 23 - 23  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kielce 31 - 33  
Kristianstad - Montpellier 29 - 30  
Szeged - R-N. Löwen Kronau 30 - 24  
Vardar Pro Skopje - Kolding 34 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Csehovszkije Medvegyi 32 - 26  
Porto - Vojvodina 37 - 15  
Tatran Presov - Naturhouse La Rioja 19 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Nordsjaelland 29 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 47 - 24  
Kwidzyn - Zaglebie Lubin 24 - 22  
Legionowo - Stal Mielec 27 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Vác 35 - 28  
Csurgó - Eger 25 - 21  
Gyöngyös - PLER 31 - 17  
Komló - Tatabánya 17 - 20  
Orosháza - Balmazújváros 23 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Bergischer HC 34 - 21  
Magdeburg - Eisenach 27 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Szpartak Vojput 32 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinfin - Ciudad Encantada 30 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - St. Gallen 23 - 26  
Basel - Bern 26 - 36  
Kriens - Schaffhausen 26 - 27  
Stäfa - Gossau 22 - 23  
Thun - Winterthur 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Aranäs 39 - 24  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Japán 30 - 21  
Magyarország - Tunézia 39 - 20  
Montenegró - Szerbia 28 - 28  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína 42 - 21  
Kuba - Lengyelország 22 - 27  
Svédország - Angola 37 - 23  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kongói DK 23 - 15  
Brazília - Dél-Korea 24 - 24  
Franciaország - Németország 30 - 20  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Oroszország 25 - 26  
Románia - Puerto Rico 47 - 14  
Spanyolország - Kazahsztán 31 - 10  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Newport 0 - 1  
Chesterfield - Walsall 1 - 1  
Leyton - Scunthorpe 0 - 0  
Millwall - Wycombe 1 - 2  
Northampton - Northwich 3 - 2  
Portsmouth - Accrington 1 - 0  
Sheffield Utd. - Oldham 1 - 0  
Stourbridge - Eastleigh 0 - 2  
Yeovil - Stevenage 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Barnsley 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Huddersfield 0 - 2  
Bolton - Cardiff 2 - 3  
Brentford - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Brighton - Charlton 3 - 2  
Bristol City - Blackburn 0 - 2  
Burnley - Preston 0 - 2  
Leeds - Hull City 2 - 1  
Nottingham - Fulham 3 - 0  
Rotherham - Wolverhampton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Chester 3 - 1  
Dover - Aldershot 5 - 2  
Halifax - Guiseley 1 - 1  
Kidderminster - Gateshead 0 - 1  
Southport - Macclesfield 3 - 1  
Torquay - Wrexham 0 - 1  
Tranmere - Braintree 1 - 2  
Woking - Lincoln 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Aldosivi 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Melbourne Victory 2 - 0  
Western Sydney - Brisbane Roar 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - Cercle Bruges 0 - 3  
Eisden Maasmechelen - Deinze 2 - 0  
Geel - Tubize 2 - 1  
Heist - Lommel 1 - 2  
Seraing - Roeselare 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Mechelen 2 - 3  
OH Leuven - Westerlo 5 - 1  
Oostende - St. Truiden 1 - 2  
Waasland Beveren - Standard Liege 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 0 - 0  
Liteksz Lovecs - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Augsburg 0 - 1  
Hamburg - Mainz 1 - 3  
Hertha BSC - Leverkusen 2 - 1  
Ingolstadt - Hoffenheim 1 - 1  
Mönchengladbach - Bayern München 3 - 1  
Wolfsburg - Dortmund 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Karlsruhe 2 - 1  
Freiburg - Union Berlin 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Aalen 1 - 1  
Chemnitz - Stuttgarter Kickers 1 - 0  
Erfurt - Holstein Kiel 1 - 3  
Hallescher FC - Rostock 2 - 0  
Mainz Amatőr - Cottbus 0 - 1  
Münster - Erzgebirge Aue 0 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - Wehen 1 - 2  
Würzburg - Magdeburg 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Union Espanola 3 - 1  
Palestino - San Marcos de Arica 1 - 0  
Universidad de Chile - Huachipato 2 - 1  
Universidad de Concepcion - O'Higgins 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 1  
Arisz Limasszol - Agia Napa 2 - 0  
Paralimni - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jablonec 2 - 1  
Pribram - Olomouc 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Randers 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nantes 1 - 1  
Bastia - Monaco 1 - 2  
Caen - Lille 1 - 2  
Lyon - Angers 0 - 2  
Reims - Troyes 1 - 1  
Toulouse - Lorient 2 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - AS Excelsior 0 - 0  
Beauvais - Valenciennes 1 - 1  
Beziers - Frejus St-Raphael 0 - 1  
Chambly - Orleans 4 - 3  
Hazebrouck - Dunkerque 0 - 1  
Libourne St-Seurin - Tours 0 - 0  
Lyon Duchere - Evian Thonon Gaillard 0 - 1  
Maubeuge - Amiens 0 - 1  
Montelimar - Bourg-Peronnas 1 - 2  
Moulinoise - Nimes 1 - 0  
Niort - Les Herbiers 3 - 1  
Paris FC - Boulogne 1 - 3  
Raon L'Etape - Colmar 1 - 1  
Saint Brieuc - Brest 2 - 0  
Sarreguemines - Dijon 2 - 1  
Sedan - Croix 2 - 1  
Trelissac - Clermont 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Iraklisz 1908 1 - 2  
Panthrakikosz - Olympiakosz 3 - 4  
Xanthi - Plataniasz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 5 - 2  
De Graafschap - Utrecht 0 - 1  
Excelsior - Twente 1 - 1  
Vitesse - PSV 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 2 - 1  
RNK Split - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Chennaiyin 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 1 - 3  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi TA 0 - 0  
Hapoel TA - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Akko 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Once Caldas 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawisza Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec 6 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Lech Poznan 0 - 1  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Ruch Chorzow 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Videoton 1 - 2  
Haladás - Békéscsaba 1 - 1  
MTK - Vasas (helyszín: Fáy utca) 2 - 1  
Paks - FTC 0 - 5  
Puskás Akadémia - Honvéd 0 - 3  
Újpest - Diósgyőr 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Genoa 1 - 0  
Torino - Roma 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ascoli 3 - 0  
Crotone - Cesena 2 - 0  
Latina - Livorno 3 - 1  
Novara - Lanciano 4 - 1  
Pescara - Spezia 2 - 2  
Trapani - Avellino 2 - 1  
Vercelli - Ternana 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Giana Erminio 1 - 1  
Lumezzane - Bassano 2 - 3  
Padova - Albinoleffe 3 - 0  
Pordenone - Cittadella 1 - 3  
Südtirol - Pro Patria 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prato - Tuttocuoio 1 - 0  
Rimini - Santarcangelo 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Benevento 1 - 3  
Catanzaro - Andria 0 - 0  
Cosenza - Melfi 1 - 0  
Juve Stabia - Ischia 5 - 5  
Lecce - Messina 2 - 0  
Matera - Paganese 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - Altach 0 - 3  
Rapid Wien - Ried 2 - 1  
Sturm Graz - Admira Wacker 1 - 1  
Wolfsberg - Austria Wien 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Rubio 0 - 1  
Libertad Asuncion - San Lorenzo 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Dep. Santani 0 - 0  
Sol de America - Cerro Porteno 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Setúbal 0 - 3  
Marítimo - Sporting CP 0 - 1  
Porto - Pacos Ferreira 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sunderland 3 - 1  
Chelsea - Bournemouth 0 - 1  
Manchester Utd. - West Ham 0 - 0  
Southampton - Aston Villa 1 - 1  
Stoke - Manchester City 2 - 0  
Swansea - Leicester 0 - 3  
Watford - Norwich 2 - 0  
West Bromwich - Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Botosani 0 - 3  
Poli Timisoara - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Aberdeen 0 - 2  
Kilmarnock - Dundee Utd. 1 - 1  
Ross County - St. Johnstone 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dumbarton 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Lugo 1 - 1  
Elche - Tenerife 0 - 0  
Gimnastic - Almería 2 - 2  
Valladolid - Alavés 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Tudelano 1 - 5  
Ferrol - Celta Vigo B 6 - 2  
Pena Sport - Burgos 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - CD Guadalajara 4 - 0  
Arenas de Getxo - Getafe B 4 - 1  
Real Sociedad B - Gernika 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Hercules 0 - 1  
Valencia B - Barcelona B 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rec. Huelva - Real Murcia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Celta Vigo 1 - 1  
Deportivo - Sevilla 1 - 1  
Granada - Atl. Madrid 0 - 2  
Real Madrid - Getafe 4 - 1  
Valencia - Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Winterthur - Biel 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Sion 1 - 0  
Luzern - Young Boys 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - RAD Belgrád 1 - 0  
Partizan Belgrád - Vojvodina 0 - 2  
Vozdovac - Radnicki Nis 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zlate Moravce 2 - 0  
Ruzomberok - Podbrezova 3 - 2  
Senica - Zemplin Michalovce 1 - 1  
Trnava - Trencin 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Celje 1 - 2  
Maribor - Krsko Posavlje 6 - 0  
Rudar Velenje - Zavrc 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Samsunspor 0 - 0  
Elazigspor - Alanyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Besiktas 1 - 2  
Konyaspor - Antalyaspor 3 - 2  
Osmanlispor - Kasimpasa 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Volyn Lutszk 0 - 1  
Goverla Uzsgorod - Olekszandria 1 - 2  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Villa Teresa 4 - 0  
CA Rentistas - Montevideo Wanderers 1 - 2  
Danubio - Plaza Colonia 2 - 2  
Fenix Montevideo - Defensor 3 - 0  
Sud América - El Tanque Sisley 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bala Town 1 - 3  
Cefn Druids - Rhyl 0 - 0  
Flint Town United - Newtown 0 - 2  
Haverfordwest - Airbus 0 - 2  
Llandudno FC - Buckley Town 0 - 0  
Prestatyn - Connah's Quay 0 - 3  
TNS - Aberystwyth 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glentoran 2 - 4  
Cliftonville - Ballymena Utd. 4 - 2  
Dungannon - Crusaders 1 - 2  
Linfield - Coleraine 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Northampton Saints 11 - 13  
Harlequins - London Irish 38 - 7  
London Wasps - Exeter 27 - 41  
Worcester - Leicester 20 - 29  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Montpellier 34 - 19  
La Rochelle - Grenoble 33 - 16  
Stade de France - Bordeaux 21 - 24  
Toulon - Agen 53 - 23  
Toulouse - Oyonnax 27 - 3  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Rovigo 20 - 22  
Laquila - Piacenza Lyons 23 - 25  
Padova - Lazio 34 - 15  
Viadana - San Dona 24 - 24  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Scarlets 20 - 22  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Trentino 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Conegliano 1 - 3  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Adams    
H. Nakamura - M. Vachier-Lagrave    
L. Aronian - V. Anand    
M. Carlsen - F. Caruana    
V. Topalov - A. Grischuk    
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grace - L. Wenbo (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
N. Robertson - M. Selby (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - G. Anthony 2 - 0  
W.Y. Prasetyo - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - H. Desi 2 - 0  
H.M. Kim - Y.F. Chen 1 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Kaposvár 10 - 4  
Szentes - BVSC 11 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Debrecen 7 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Brescia 3 - 4  
Canottieri Napoli - SM Verona 9 - 8  
Florentia - Bogliasco 10 - 11  
Ortigia - Posillipo Napoli 5 - 11  
Roma - Rari Nantes Sori 11 - 8  
Savona - Lazio 9 - 7  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyurta D. - 100 m mell    
Gyurta D. - D. Dugonjic (100 m mell) 1 - 0  
György R. - A. Wenk (200 m női vegyes) 0 - 1  
     

 

2015.12.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Green Bay 23 - 27  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svájc 3 - 12  
Norvégia - Finnország (Helyszín: Finnország) 1 - 14  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 1 - 16  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dánia 3 - 5  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Oroszország 4 - 2  
USA - Hollandia 7 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Peniscola 5 - 5  
Jumilla - Inter Movistar 2 - 5  
Palma Manacor - Antequera 5 - 1  
Santa Coloma - Autos Lobelle Santiago 5 - 6  
Zaragoza - Levante 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Iowa 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Sparta Praha 3 - 1  
Karlovy Vary - Mountfield HK 1 - 2  
Mladá Boleslav - Trinec 4 - 1  
Olomouc - Litvínov 3 - 0  
Pardubice - Brno 3 - 1  
Vítkovice - Liberec 1 - 3  
Zlín - Plzen 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 4 - 2  
Frederikshavn - Rödovre 6 - 3  
Gentofte - Herlev Eagles 5 - 1  
Herning - Odense 2 - 2  
Rungsted - Esbjerg 1 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Heinolan Peliitat 7 - 1  
Keupa - Roki 3 - 0  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 6 - 4  
Kokkolan Hermes - JYP-Akatemia 4 - 1  
Tuto - Kajaanin Hokki 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 2 - 1  
JYP - Kalpa 3 - 3  
Kookoo - Tappara 1 - 1  
Lukko - Vaasan Sport 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen 5 - 3  
Brest - Gap 1 - 5  
Briancon - Lyon 8 - 1  
Chamonix - Amiens 0 - 3  
Grenoble - Epinal 0 - 0  
Strasbourg - Dijon 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 3  
Amur Habarovszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 1  
Dinamo Minszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 4  
SZKA Szentpétervár - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 7 - 3  
Újpest - Dunaújváros 0 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - New Jersey 1 - 5  
Detroit - Arizona 5 - 1  
Minnesota - Toronto 1 - 0  
Montreal - Washington 2 - 3  
Nashville - Florida 1 - 2  
NY Rangers - Colorado 1 - 2  
Ottawa - Chicago 3 - 3  
Vancouver - Dallas 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim 4 - 0  
Crimmitschau - Dresden 6 - 2  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 5 - 3  
Freiburg - Ravensburg 0 - 3  
Heilbronn - Bad Nauheim 4 - 5  
Lausitzer Füchse - Kassel 1 - 4  
Riessersee - Bremerhaven 0 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 4 - 8  
Eisbären Berlin - Mannheim 6 - 2  
Ingolstadt - München 4 - 2  
Iserlohn - Krefeld 3 - 0  
Nürnberg - Hamburg 1 - 1  
Straubing - Schwenningen 2 - 3  
Wolfsburg - Köln 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals 3 - 3  
Salzburg - Graz 2 - 0  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 5 - 3  
Villach - Olimpija Ljubljana 4 - 2  
Znojmo - Klagenfurt 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny 3 - 2  
Chaux-de-fonds - Winterthur 5 - 0  
Langenthal - GCK Lions 1 - 4  
Olten - Rapperswil 4 - 1  
Visp - Thurgau 6 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel 4 - 3  
Davos - Lausanne 7 - 5  
Fribourg - Lugano 3 - 3  
Kloten - Langnau Tigers 4 - 2  
Zürich Lions - Zug 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Pantern Malmö 2 - 4  
Björklöven - Almtuna 1 - 1  
Leksand - Karlskoga 5 - 4  
Mora - Oskarshamn 1 - 2  
Sundsvall - Tingsryd 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Växjö 1 - 4  
Lulea - MODO 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 2 - 5  
Kosice - Skalica 5 - 2  
Martin - Poprad 4 - 0  
Nitra - Zilina 4 - 2  
Piestany - Trencin 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Zadar 71 - 60  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Nymburk 75 - 95  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Himki Moszkva 96 - 91  
Strasbourg - Bayern München 69 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Zielona Gora 51 - 66  
Panathinaikosz - Barcelona 93 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Unicaja Malaga 63 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Valosun Brno 83 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Dijon 75 - 89  
Reims - Nanterre 70 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Calais 90 - 44  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 77 - 77, h.u. 84 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár 96 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - San Antonio 83 - 103  
Miami - Oklahoma City 97 - 95  
Portland - Indiana 123 - 111  
Sacramento - Boston 97 - 114  
Toronto - Denver 105 - 106  
Utah - Orlando 94 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Bremerhaven 81 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Conquero Huelva 70 - 80  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lübbecke 29 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Teucro 32 - 27  
Huesca - Puerto Sagunto 29 - 29  
Quabit Guadalajara - AX Puente Genil 33 - 24  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford City - Hartlepool 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - Middlesbrough 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Saint-Gilloise 0 - 0  
Lierse - Coxyde 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Zulte Waregem 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Hannover 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - FSV Frankfurt 0 - 1  
Nürnberg - Paderborn 2 - 1  
Sandhausen - Fürth 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Osnabrück 3 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Dynamo Dresden 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Antofagasta 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Teplice 4 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Midtjylland 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucon - Strasbourg 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Paris SG 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Eindhoven 2 - 1  
Almere City - Den Bosch 1 - 1  
Emmen - Maastricht 2 - 3  
F. Sittard - Venlo 0 - 5  
Go Ahead Eagles - Helmond 1 - 1  
RKC Waalwijk - Ajax 2 3 - 5  
Sparta Rotterdam - Volendam 3 - 1  
Telstar - Oss 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - ADO Den Haag 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rijeka 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Mumbai City 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 2 - 3  
Zaglebie Lubin - TBB Nieciecza 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 0 - 3  
Tigres - Dep. Toluca 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Juventus 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Brescia 0 - 0  
Perugia - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - L'Aquila 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Kubany Krasznodar - FK Krasznodar 2 - 3  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 2 - 2  
Rosztov - Rubin Kazany 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 1 - 2  
Sp. Luqueno - General Diaz 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Académica 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Concordia Chiajna 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Novi Pazar 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Skalica 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bursaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Zaporizzsja - Dinamo Kijev 0 - 6  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Cambrian&Clydach Vale 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Carrick 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Sale 23 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Racing-Metro 15 - 15  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogliano - Calvisano 14 - 24  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Connacht 20 - 16  
Ulster - Edinburgh 14 - 7  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - H. Nakamura    
F. Caruana - L. Aronian    
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen    
V. Anand - M. Adams    
V. Topalov - A. Giri 0 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grace - M. Gould 6 - 5  
L. Wenbo - M. Fu 6 - 5  
M. Selt - M. Selby 1 - 6  
N. Robertson - J. Higgins 6 - 5  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - T. Sugiarto 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - W.Y. Prasetyo 0 - 2  
N.K. Srikanth - T.Z. Soo 2 - 0  
Z.L. Wong - G. Anthony 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.W. Fanetri - H. Desi 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - B.J. He 0 - 2  
X. Liang - H.M. Kim 0 - 2  
Y.F. Chen - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh L. - 200 m vegyes    
Cseh L. - P. Heintz (200 m vegyes) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 100 m vegyes    
Jakabos Zs. - Női 200 m pillangó    
Szilágyi L. - Jakabos Zs. (Női 200 m pillangó) 0 - 1  
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
     

 

2015.12.03.
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Navarra - Ribera Navarra 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - St. John's 1 - 1  
Chicago Wolves - Manitoba 8 - 2  
Texas Stars - Rockford 5 - 5  
Utica - Lehigh Valley 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Ilves 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Medvescak Zagreb 6 - 3  
Barisz Asztana - Slovan Bratislava 4 - 4  
Barsz Kazany - Jokerit 4 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 3 - 1  
Szocsi - Dinamo Riga 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Tampa Bay 1 - 2  
Edmonton - Boston 2 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 1 - 1  
Winnipeg - Toronto 6 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 0 - 4  
Kongsvinger - Manglerud 4 - 3  
Stavanger - Lillehammer 2 - 2  
Storhamar - Stjernen 4 - 5  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 3 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Valpellice 2 - 1  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 4 - 0  
Val Pusteria - Asiago 5 - 5  
Vipiteno/Sterzing - Fassa 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Västeras 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 4 - 1  
Frölunda - Skelleftea 6 - 3  
Färjestad - Malmö 4 - 2  
Rögle - HV 71 5 - 3  
Örebro - Linköping 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Ermak Angarszk 5 - 3  
Tver - Dizel Penza 3 - 3  
Zvezda Csehov - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - USK Praha 68 - 72  
Prostejov - Decin 67 - 68  
Svitavy - Ostrava 79 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Fenerbahce Ülker 80 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Anadolu Efes 75 - 81  
Laboral Kutxa - Limoges 92 - 56  
Olympiakosz - Milano 73 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - CSZKA Moszkva 88 - 100  
Sassari - Maccabi TA 74 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Fenerbahce 62 - 64  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Jekatyerinburg 68 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-PECS - Nymburk    
PEAC-Pécs - Nymburk 84 - 43  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Dabrowa Gornicza 62 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Kecskemét 71 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 86 - 96  
Charlotte - Golden State 99 - 116  
Chicago - Denver 99 - 90  
Detroit - Phoenix 112 - 112, h.u. 127 - 122  
Houston - New Orleans 108 - 101  
LA Clippers - Indiana 91 - 103  
New York - Philadelphia 99 - 87  
San Antonio - Milwaukee 95 - 70  
Washington - LA Lakers 104 - 108  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Baia Mare 24 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - GOG 30 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Chambery 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Redbergslids 26 - 28  
Sävehof - Malmö 28 - 23  
Ystad - Alingsas 28 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - QPR 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne City 1 - 5  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Lokeren 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Lokomotív Plovdiv 3 - 0  
Slavia Szófia - Montana 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 0 - 1  
Sparta Praha - Pardubice 3 - 1  
Zlín - Liberec 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Fredericia 4 - 4  
Silkeborg - Horsens 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Marseille 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz - Panetolikosz 3 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - PAOK 2 - 6  
Labdarúgás (Görög Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panahaiki - Panathinaikosz 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - Kallithea 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - Panszerraikosz 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Kerala 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolcan Zabki - Miedz Legnica 3 - 4  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Vicenza 2 - 1  
Sassuolo - Cagliari 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Mordovija Szaranszk - Terek Groznij 0 - 0  
Zenit Szentpétervár - Ufa 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 1 - 1  
Dinamo Bukarest - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Villarreal 3 - 2  
Las Palmas - Real Sociedad 2 - 1  
Levante - Espanyol 1 - 1  
Linense - Ath. Bilbao 0 - 2  
Mirandes - Malaga 2 - 1  
Ponferradina - Eibar 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Diyarbakirspor 3 - 1  
Akhisar - Dardanelspor 5 - 0  
Gaziantepspor - Golcukspor 1 - 1  
Göztepe Izmír - Nazilli Belediyespor 1 - 1  
Kartalspor - Giresunspor 0 - 2  
Menemen Belediyespor - Eskisehirspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Kárpáti Lviv 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Tirol - Budvanszka Rivijera Budva 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Macerata 0 - 3  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljubljana - Trefl Gdansk 0 - 3  
Modena - Vojvodina 3 - 0  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Tomis Constanta 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Burnett - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
L. Wenbo - T. Ford (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Gould - J. Swail (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
N. Robertson - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Panji - K.H. Heo 2 - 0  
A. Panji - Z.L. Wong 0 - 2  
B. Qiao - S.H. Goh 2 - 1  
C. Jonatan - M.B. Pangisthu 2 - 1  
G.P. Lin - T. Sugiarto 1 - 2  
I.M. Mustofa - Bingh. Ye 2 - 0  
I.M. Mustofa - T.Z. Soo 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 1  
K.A. Nugraha - C. Jonatan 0 - 2  
K.Y. Loh - R.M.V. Gurusaidatt 1 - 2  
N.K. Srikanth - B. Qiao 2 - 0  
N.K. Srikanth - S. Vicky Angga 2 - 1  
S.d. Kuncoro - T. Sugiarto 0 - 2  
Se.J. Seo - M.B. Pangisthu 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - G. Anthony 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Y. Sidik 2 - 0  
T.Z. Soo - M. Thomi Azizan 2 - 1  
V.V. Nirwanda - S.d. Kuncoro 0 - 2  
W.Y. Prasetyo - Yuqi Shi 2 - 0  
Y. Huang - W.Y. Prasetyo 0 - 2  
Yuqi Shi - H.S. Prannoy 2 - 1  
Z.L. Wong - D. Alrie Guna 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rovita - H.M. Kim 0 - 2  
F. Angguni - X. Liang 0 - 2  
H. Ramadhini - M.F. Kusumastuti 0 - 2  
J.M. Lee - B.J. He 0 - 2  
L.A. Mainaky - H. Desi 0 - 2  
L.W. Fanetri - X. Chen 2 - 1  
Y.F. Chen - J.Y. Tee 2 - 1  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh L. - 100 m pillangó    
Cseh L. - M. Rivolta(100m pillangó) 1 - 0  
Gyurta D. - 200 m mell    
Gyurta D. - M. Koch (200mell) 0 - 1  
Kapás B. - Női 800 m gyors    
Kapás B. - S. Rouwendaal (Női 800 m gyors) 1 - 0  
Verrasztó D. - 400 m vegyes    
Verrasztó D. - R. Pavoni (400 m vegyes) 1 - 0  

 

2015.12.02.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Koovee Tampere 8 - 8  
Tapanilan Erä - Turku PS 4 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Lazio 2 - 3  
Luparense - Acqua & Sapone 6 - 6  
Montesilvano - Latina 3 - 1  
Pescara - Asti 3 - 4  
Rieti - Fabrizio Corigliano 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Manitoba 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 3 - 4  
Kladno - Slavia Trebic 4 - 3  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Prostejov - Slavia Praha 3 - 2  
Salith Sumperk - Jihlava 6 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 5 - 6  
Zubr Prerov - Most 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 3 - 3  
Jukurit - Leki 6 - 2  
JYP-Akatemia - Tuto 2 - 4  
Keupa - Kokkolan Hermes 2 - 1  
SaPKo - Jokipojat 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Lahti Pelicans 1 - 5  
Turku PS - SaiPa 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk 6 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 5 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Dallas 3 - 3  
Chicago - Minnesota 1 - 2  
Detroit - Buffalo 4 - 4  
Los Angeles - Vancouver 1 - 1  
Montreal - Columbus 2 - 1  
Nashville - Arizona 5 - 2  
New Jersey - Colorado 1 - 2  
Ottawa - Philadelphia 2 - 4  
San Jose - Pittsburgh 1 - 5  
St. Louis - Florida 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Leksand 1 - 1  
Karlskoga - Asplöven 5 - 3  
Oskarshamn - Sundsvall 4 - 2  
Pantern Malmö - Mora 1 - 2  
Tingsryd - AIK 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szarov 1 - 2  
Izssztal Izsevszk - Rubin Tyumeny 3 - 3  
Molot Perm - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Cselmet Cseljabinszk 2 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Opava 88 - 84  
Pardubice - Usti nad Labem 91 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Karsiyaka 74 - 52  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Sopron 98 - 63  
Galatasaray - P. Avenida 61 - 59  
Kosice - Villeneuve d'Ascq Lille 50 - 50, h.u. 55 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Castors Braine 57 - 52  
Nagyezsda Orenburg - Wisla Krakkó 67 - 70  
USK Praha - Girona 68 - 43  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Oldenburg 73 - 68  
Telekom Bonn - Olimpija Ljubljana 88 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Le Mans 80 - 86  
Brindisi - Gran Canaria 71 - 88  
Reggio Emilia - Ludwigsburg 69 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Venezia 86 - 83  
Valencia - Ulm 93 - 88  
Zaragoza - Nancy 75 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - UNIKSZ Kazany 76 - 70  
Banvitspor - Steaua Bukarest 90 - 60  
Buducnost - Trabzonspor 79 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Lietuvos Rytas 109 - 92  
Besiktas - PAOK 62 - 62, h.u. 73 - 75  
Zenit Szentpétervár - Szolnok 89 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - Neptunas Klaipeda 74 - 97  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sportiva Azores - Győr 72 - 49  
Wasserburg - PINKK-Pécs 72 - 55  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Antwerpen 77 - 79  
Sopron - Cibona Zagreb 91 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Oostende 64 - 86  
Varese - Södertälje 76 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Güssing - Den Bosch 69 - 74  
Zlatorog Lasko - Chalon sur Saone 88 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Cantu 95 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernia - Nymburk 45 - 121  
Sentjur - Bakken Aarhus 60 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Skyliners Frankfurt 58 - 67  
ZZ Leiden - Krka Novo Mesto 78 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Jenyiszej Krasznojarszk 87 - 91  
Maccabi Rishon - Lukoil Academic 72 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kumanovo - Rosa Radom 73 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Energia Targu Jiu 85 - 95  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Tu/Rock 81 - 56  
Juventus Utena - ETHA Engomi 94 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Siauliai 85 - 100  
Slask Wroclaw - RH Gaziantepspor 73 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Tsmoki-Minszk 84 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Jászberény 82 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Phoenix 94 - 91  
Cleveland - Washington 85 - 97  
Minnesota - Orlando 93 - 96  
New Orleans - Memphis 104 - 113  
Philadelphia - LA Lakers 103 - 91  
Portland - Dallas 96 - 96, h.u. 112 - 115  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Silkeborg 25 - 25  
Skjern - Aalborg 27 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Montpellier 27 - 24  
Ivry - Dunkerque 22 - 24  
Nimes - Nantes 29 - 26  
Paris SG - Cesson 38 - 31  
Pays d'Aix - Chartres Metropole 37 - 24  
Toulouse - Tremblay 34 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 23 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Csurgó 23 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - R-N. Löwen Kronau 25 - 32  
Melsungen - Hamburg 24 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ademar Leon 27 - 27  
Granollers - Naturhouse La Rioja 24 - 29  
Morrazo Cangas - Benidorm 31 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Thun 27 - 31  
Winterthur - Basel 40 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Aranäs 30 - 33  
Ricoh HK - Kristianstad 27 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Románia 30 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Liverpool 1 - 6  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Charleroi 1 - 1  
Kortrijk - Anderlecht 4 - 2  
Mechelen - Waasland Beveren 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - OH Leuven 1 - 0  
Standard Liege - St. Truiden 2 - 0  
Westerlo - Antwerpen 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 1 - 0  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Bordeaux 1 - 0  
Guingamp - Reims 1 - 2  
Lille - St-Etienne 1 - 0  
Monaco - Caen 1 - 1  
Montpellier - Ajaccio GFC 0 - 2  
Troyes - Toulouse 0 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Kassziopi Kerkyra 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panegialiosz - Olympiakosz 0 - 4  
Plataniasz - Apollon Szmirnisz 3 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Paneleuszianiakosz 6 - 0  
Larissza - Xanthi 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisszamikosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Hajduk Split 1 - 2  
Slaven Belupo - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Pune 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Podbeskidzie Bielsko-B. 4 - 1  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 2 - 0  
Legia Varsó - Gornik Leczna 2 - 1  
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 1 - 1  
FTC - Videoton 1 - 0  
Haladás - Debrecen 2 - 2  
Honvéd - Paks 0 - 0  
Vasas - Békéscsaba 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Alessandria 2 - 3  
Udinese - Atalanta 3 - 1  
Verona - Pavia 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 2 - 1  
Altach - Ried 1 - 3  
Austria Wien - Sturm Graz 2 - 1  
Mattersburg - Grödig 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Covilha 1 - 1  
Chaves - Aves 2 - 1  
Famalicao - Braga B 1 - 2  
Guimaraes B - Portimonense 0 - 1  
Leixoes - Benfica B 2 - 0  
Olhanense - Oriental de Lisboa 1 - 0  
Penafiel - Mafra 1 - 1  
Porto B - Farense 4 - 3  
Sporting CP B - Viseu 4 - 2  
Uniao Oliveirense - Gil Vicente 1 - 2  
Varzim - Feirense 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Madeira - Porto 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Petrolul Ploiesti 2 - 1  
Targu Mures - Steaua Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Celta Vigo 1 - 3  
Barakaldo - Valencia 1 - 3  
Barcelona - Villanovense 6 - 1  
Betis - Sp. Gijón 2 - 0  
Cadiz - Real Madrid 1 - 3  
Rayo Vallecano - Getafe 2 - 0  
UD Logrones - Sevilla 0 - 3  
UE Llagostera - Deportivo 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac 1 - 5  
Jagodina - Borca 2 - 0  
Javor Ivanjica - Cukaricki 1 - 1  
Napredak - Radnicki Nis 0 - 2  
OFK Belgrád - Donji Srem Pecini 5 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - Bezanija Belgrád 3 - 2  
Vojvodina - FK Indjija 1 - 0  
Vozdovac - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krka Novo Mesto 1 - 0  
Domzale - Maribor 0 - 0  
HIT Gorica - Rudar Velenje 1 - 0  
Krsko Posavlje - Koper 0 - 1  
Zavrc - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Pazarspor 3 - 0  
Adana Demirspor - Dort Eylul 2 - 4  
Boluspor - Ümraniyespor 4 - 1  
Cine Madranspor - Bucaspor 1 - 2  
Etimesgut Belediyespor - Genclerbirligi 1 - 0  
Inegölspor - Balikesirspor 1 - 1  
Karabukspor - Payas Belediye 1975 2 - 2  
Karagümrük - Mersin Idman Yurdu 3 - 3  
Karsiyaka - Tekirdagspor 3 - 2  
Kastamonuspor - Kasimpasa 2 - 2  
Rizespor - Orhangazispor 1 - 0  
Sanliurfaspor - Kirklarelispor 1 - 0  
Tuzlaspor - Manisaspor 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Servette - U19Anderlecht 1 - 2  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Marek Dupnica 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Tours 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Halkbank Ankara 3 - 0  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Asse-Lennik 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Piacenza 1 - 3  
Busto Arsizio - Montichiari 1 - 3  
Conegliano - Club Italia 3 - 0  
Scandicci - Novara 2 - 3  
Vicenza - LJ Modena 1 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poomjaeng - M. Selby (6 nyert frame) 1 - 6  
L. Brecel - M. Selt (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Fu - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
P. Ebdon - D. Grace (6 nyert frame) 2 - 6  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Susanto - M. Ciputra 0 - 2  
A. Yunus - S.d. Kuncoro 0 - 2  
D. Alrie Guna - H.Y. Wijayanto 2 - 0  
E.F. Kusuma - A. Panji 0 - 2  
F.A. Kholik - B. Qiao 0 - 2  
G. Anthony - Ki.Do. Hoon 2 - 0  
G.P. Lin - E. Shafira 2 - 0  
I.M. Mustofa - F.I. Hadmadi 2 - 0  
K.Y. Loh - S.H. Rhustavito 2 - 1  
M.B. Pangisthu - H.J. Jeon 2 - 0  
N. Muhammad - V.V. Nirwanda 0 - 2  
N.K. Srikanth - W. Setyaldi Putra 2 - 0  
P.A. Maulana - H.S. Prannoy 0 - 2  
R. Perdana - I.Z. Zainuddin 0 - 2  
R. Subagja - S.H. Goh 1 - 2  
R.A. Megananda - C. Jonatan 0 - 2  
S. Vicky Angga - C. Sim 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - M.R. Reyhaldi 2 - 1  
T.Z. Soo - S. Alvindo 2 - 1  
Y. Huang - I.R. Fauzin 2 - 0  
Y. Sidik - N.E. Sulistyo 2 - 0  
Yuqi Shi - S. Evert 2 - 1  
Z.L. Wong - W. Kho Henrikho 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rovita - F. Vioni 2 - 0  
A.O. Winata - H.M. Kim 0 - 2  
D.D. Ayustine - X. Liang 0 - 2  
F. Angguni - M.D.S. Saraswati 2 - 0  
F. Fitriani - X. Chen 0 - 2  
G. Meilani Moningka - W.C.U. Sukoputri 1 - 2  
H. Desi - S.F. Fatmawati 2 - 0  
H. Ramadhini - S. Priskila 2 - 1  
I.D. Jayanti - M.F. Kusumastuti 0 - 2  
J.f. Sugiarto - J.Y. Tee 0 - 2  
J.M. Lee - Y.Y. Susanto 2 - 1  
L.W. Fanetri - Y.F. Lim 2 - 0  
R. Hartawan - B.J. He 1 - 2  
Rahmadani - L.A. Mainaky 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - G. Mariska 2 - 1  
Y.F. Chen - A. Firdasari    
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - 400 m gyors    
Bernek P. - P. Biedermann (400 m gyors) 1 - 0  
Földházi D. - 200 m hát    
Földházi D. - A. Shabasov (ffi 200 m hát) 1 - 0  
Jakabos Zs. - L. Grangeon (Női 400 m vegyes) 0 - 1  
Jakabos Zs. - Női 400 m vegyes    
     

 

2015.12.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Baltimore 27 - 33  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Storvreta 7 - 4  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Skelleftea 1 - 1  
Espoo Blues - Kärpät 2 - 0  
Lulea - Frölunda 3 - 2  
Turku PS - Lukko 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 3 - 0  
Zlín - Pardubice 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Rungsted 4 - 1  
Rödovre - Herning 1 - 1  
SönderjyskE - Gentofte 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Slovan Bratislava 4 - 3  
Barisz Asztana - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Jokerit - Lada Toljatti 1 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Medvescak Zagreb 4 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MAC Budapest 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 4 - 0  
NY Islanders - Colorado 5 - 3  
NY Rangers - Carolina 4 - 3  
Toronto - Edmonton 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Lorenskog 4 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Asiago 4 - 8  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 3 - 6  
Chaux-de-fonds - Visp 5 - 0  
Rapperswil - Langenthal 2 - 3  
Thurgau - Red Ice Martigny 1 - 2  
Winterthur - GCK Lions 3 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 3 - 6  
Langnau Tigers - Zürich Lions 1 - 5  
Lausanne - Fribourg 6 - 3  
Lugano - Kloten 4 - 3  
Servette - Bern 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Vita Hasten 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Rjazany - Ermak Angarszk 2 - 2  
Tver - Krisztall Szaratov 5 - 2  
VMF-Karelija - Dizel Penza 2 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Svitavy 83 - 45  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Trento 74 - 74, h.u. 79 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Galatasaray 86 - 82  
Nyizsnyij Novgorod - AEK Athén 86 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Mons 77 - 75  
Körmend - Adecco ASVEL 86 - 97  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Le Havre 74 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasvalys - Helios Domzale 86 - 77  
Ventspils - Turow Zgorzelec 96 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Türk Telekom 72 - 97  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sigal Prishtina - AEK Larnaca 70 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Rilski Sportist 88 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Koszalin 65 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Oklahoma City 106 - 100  
Chicago - San Antonio 92 - 89  
Detroit - Houston 116 - 105  
LA Clippers - Portland 102 - 87  
Miami - Boston 95 - 105  
Milwaukee - Denver 92 - 74  
Sacramento - Dallas 112 - 98  
Utah - Golden State 103 - 106  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 27 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 29 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 34 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Kiel    
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Tatran Presov 24 - 23  
Szpartak Vojput - Vojvodina 25 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Villa de Aranda    
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Millwall 2 - 1  
Shrewsbury - Walsall 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Wycombe 3 - 0  
Morecambe - Dag & Red 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Hull City 4 - 1  
Middlesbrough - Everton 0 - 2  
Stoke - Sheffield Wed. 2 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Zulte Waregem 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Liteksz Lovecs 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Cobresal 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Portugália 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Szlovákia 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Csehország 5 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Wales 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Niort 2 - 1  
Creteil - Paris FC 0 - 0  
Dijon - Auxerre 0 - 0  
Laval - Brest 2 - 0  
Le Havre - Evian Thonon Gaillard 3 - 2  
Red Star 93 - Metz 3 - 1  
Sochaux - Nancy 2 - 2  
Tours - Clermont 1 - 1  
Valenciennes - Ajaccio 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Paris SG 0 - 0  
Lorient - Nice 0 - 0  
Nantes - Lyon 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Giannina 1 - 2  
Iraklisz 1908 - Anagenniszi Karditszasz 4 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Zakinthosz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panthrakikosz - Olympiakosz Volosz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Atromitosz Periszteri 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Piast Gliwice 5 - 2  
Ruch Chorzow - Korona Kielce 2 - 1  
TBB Nieciecza - Slask Wroclaw 1 - 1  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puskás Akadémia - Újpest 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Crotone 1 - 1  
Spezia - Salernitana 2 - 0  
Torino - Cesena 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Wolfsberg 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Pandurii 1 - 2  
Concordia Chiajna - Viitorul Constanta 2 - 2  
Universitatea Craiova - Poli Timisoara 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Dumbarton 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Granada 2 - 1  
Reus - Atl. Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydinspor - Denizlispor 1 - 0  
Bursaspor - Usak Sportif Genclik 3 - 0  
Erzincanspor - Antalyaspor 1 - 1  
Konyaspor - Körfez Belediyespor 4 - 1  
Osmanlispor - Tepecikspor 0 - 1  
Sariyer - Kayserispor 2 - 7  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Friedrichshafen 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - PAOK 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Roeselare 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Vero Monza 2 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
D. Poomjaeng - M. Joyce 6 - 5  
D.B. Gilbert - M. Fu 3 - 6  
J. Trump - L. Wenbo (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Gould - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Robertson - T. Un-Nooh (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
S. Maguire - M. Davis 6 - 4  
T. Ford - K. Wilson 6 - 1  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Románia 11 - 13  
Görögország - Magyarország 12 - 8  
Horvátország - Olaszország 8 - 9  
Montenegró - Szerbia 10 - 12  
Oroszország - Törökország 13 - 9  
Spanyolország - Franciaország 18 - 10  
     

 

2015.11.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - New England 24 - 24  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - M-Team 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gävle GIK - Sirius 5 - 3  
Karlstad - Pixbo Wallenstam 4 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Texas Stars 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 3 - 4  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 4 - 1  
Kadan - Kladno 3 - 5  
Most - Salith Sumperk 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 4 - 2  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Aalborg 9 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Novokuznyeck 3 - 0  
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 3 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Szibir Novoszibirszk 1 - 2  
Szocsi - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Timra 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarjarka Karaganda 2 - 6  
Izssztal Izsevszk - Zauralje Kurgan 2 - 1  
Molot Perm - Cselmet Cseljabinszk 5 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Juzsnij Ural Orszk 5 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny 6 - 2  
Zvezda Csehov - Kazzink-Torpedo 3 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cibona Zagreb 75 - 58  
Zadar - Igokea 69 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Paris Levallois 71 - 59  
Strasbourg - Cholet 89 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavriou - Panathinaikosz 72 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi TA 76 - 70  
Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 74 - 57  
Maccabi Kiryat Gat - Bnei Herzeliya 68 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw 87 - 82  
Torun - Tarnobrzeg 84 - 77  
Zielona Gora - Kutno 81 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Detroit 87 - 83  
LA Lakers - Indiana 103 - 107  
Memphis - Philadelphia 92 - 84  
New York - Houston 101 - 101, h.u. 111 - 116  
Orlando - Boston 110 - 91  
Toronto - Phoenix 102 - 107  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Sassari 52 - 77  
VL Pesaro - Cremona 74 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Tsmoki-Minszk 76 - 73  
Kalev/Cramo - Lok.Kubany Krasznodar 71 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Midtjylland 33 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - HIF Karlskrona 33 - 30  
Malmö - Redbergslids 26 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Brentford 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Patronato Parana 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Banfield 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - RB Leipzig 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Palestino 0 - 0  
Union Espanola - Dep. Iquique 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - APOEL Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Plzen 0 - 1  
Sparta Praha - Brno 2 - 1  
Zlín - Liberec 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Esbjerg 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Törökország 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Nimes 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - PAOK 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Den Bosch - PSV 2 0 - 0  
Dordrecht - Almere City 3 - 1  
Eindhoven - Emmen 1 - 1  
Helmond - Achilles'29 2 - 2  
Maastricht - F. Sittard 1 - 3  
NAC Breda - Telstar 2 - 1  
Oss - RKC Waalwijk 0 - 0  
Volendam - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel TA 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Puebla 1 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Columbus 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Mezőkövesd 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Internazionale 2 - 1  
Sassuolo - Fiorentina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Casertana 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Moszkva 2 - 2  
FK Krasznodar - Rosztov 2 - 1  
Rubin Kazany - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 1 - 1  
San Lorenzo - Sp. Luqueno 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica 0 - 2  
Sporting CP - Belenenses 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Dinamo Bukarest 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lausanne 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Trabzonspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Vorszkla Poltava 0 - 2  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
D. Grace - J. Lisowski 6 - 4  
J. Burnett - L. Hang 6 - 3  
Jam. Jones - M. Selby 5 - 6  
M. Holt - J. Swail 1 - 6  
R. Hull - L. Brecel 2 - 6  
R. Williams - M. Selt 3 - 6  
S. Bingham - P. Ebdon (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Címkék: eredmények, tippmix,