Tippmix eredmények - 2015. november 23-29.

2015-11-23
Tippmix eredmények - 2015. november 23-29.
2015.11.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 10 - 20  
Cincinnati - St. Louis 31 - 7  
Houston - New Orleans 24 - 6  
Indianapolis - Tampa Bay 25 - 12  
Jacksonville - San Diego 25 - 31  
Kansas City - Buffalo 30 - 22  
NY Jets - Miami 38 - 20  
San Francisco - Arizona 13 - 19  
Seattle - Pittsburgh 39 - 30  
Tennessee - Oakland 21 - 24  
Washington - NY Giants 20 - 14  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - S. Whitlock 10 - 7  
D. Gurney - B. van de Pas 10 - 5  
M. Suljovic - A. Lewis 1 - 11  
M. Suljovic - I. White 10 - 6  
M. van Gerwen - A. Lewis 11 - 6  
M. van Gerwen - D. Chisnall 10 - 7  
M. van Gerwen - D. Gurney 11 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere 9 - 9  
M-Team - Tapanilan Erä 4 - 7  
Salba - OLS Oulu 7 - 12  
Turku PS - NST Lappeenranta 4 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Helsingborg 7 - 4  
Falun - Mullsjö 3 - 3  
Granlo - Warberg 5 - 5  
Växjö - Dalen 12 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabrizio Corigliano - Montesilvano 4 - 4  
Lazio - Rieti 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 2 - 3  
Binghamton - Rochester 5 - 6  
Bridgeport - Hartford 5 - 2  
Bridgeport - Syracuse 0 - 4  
Charlotte - Iowa 7 - 4  
Charlotte - Iowa (19:00) 1 - 1  
Chicago Wolves - San Antonio 1 - 4  
Chicago Wolves - San Antonio (22:00) 1 - 3  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie 2 - 2  
Lehigh Valley - Providence 0 - 3  
Milwaukee - Rockford 2 - 1  
Ontario Reign - San Diego 1 - 3  
Portland - Utica 3 - 6  
Springfield - Albany 3 - 4  
Springfield - Portland 2 - 6  
Toronto Marlies - St. John's 1 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 5 - 1  
Litvínov - Karlovy Vary 1 - 4  
Mountfield HK - Chomutov 2 - 4  
Plzen - Trinec 2 - 2  
Sparta Praha - Pardubice 3 - 0  
Vítkovice - Olomouc 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 4 - 3  
Herlev Eagles - Esbjerg 1 - 6  
Herning - Frederikshavn 1 - 1  
Rungsted - SönderjyskE 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 5 - 1  
Bordeaux - Chamonix 3 - 3  
Brest - Strasbourg 3 - 2  
Briancon - Gap 2 - 1  
Epinal - Morzine-Avoriaz 5 - 2  
Lyon - Grenoble 3 - 5  
Rouen - Dijon 1 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Medvescak Zagreb 0 - 1  
Barisz Asztana - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Dinamo Riga - Lada Toljatti 2 - 0  
Jokerit - Barsz Kazany 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Slovan Bratislava 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 0 - 1  
Dunaújváros - MAC Budapest 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Ottawa 4 - 3  
Colorado - Winnipeg 5 - 3  
Detroit - Florida 1 - 1  
Los Angeles - Chicago 2 - 2  
Minnesota - Dallas 3 - 3  
Montreal - New Jersey 2 - 2  
Nashville - Buffalo 1 - 4  
Pittsburgh - Edmonton 2 - 2  
San Jose - Calgary 5 - 2  
St. Louis - Columbus 3 - 1  
Tampa Bay - NY Islanders 2 - 3  
Toronto - Washington 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 3 - 2  
Lillehammer - Stjernen 4 - 6  
Manglerud - Stavanger 1 - 2  
Sparta Sarpsborg - Kongsvinger 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 1 - 6  
Crimmitschau - Heilbronn 2 - 3  
Dresden - Bremerhaven 3 - 4  
Frankfurt Löwen - Rosenheim 5 - 5  
Kassel - Kaufbeuren 7 - 0  
Lausitzer Füchse - Freiburg 2 - 2  
Riessersee - Ravensburg 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 4 - 3  
Düsseldorf - Hamburg 7 - 1  
Iserlohn - Mannheim 2 - 2  
Krefeld - München 1 - 2  
Nürnberg - Wolfsburg 1 - 3  
Schwenningen - Eisbären Berlin 7 - 7  
Straubing - Ingolstadt 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 2 - 1  
Fehérvár - Znojmo 3 - 1  
Graz - Olimpija Ljubljana 3 - 1  
Klagenfurt - Salzburg 4 - 7  
Vienna Capitals - Linz 3 - 4  
Villach - Innsbruck 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Fribourg 4 - 4  
Kloten - Ambri 7 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 3 - 0  
Björklöven - Västeras 3 - 3  
Vita Hasten - Tingsryd 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Djurgarden 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Piestany 4 - 1  
Skalica - Nitra 1 - 4  
Trencin - Kosice 2 - 2  
Zilina - B. Bystrica 2 - 6  
Zvolen - Martin 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Ariada-Akparsz Volzsszk 1 - 1  
Dinamo Balasiha - Dizel Penza 5 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Ermak Angarszk 3 - 3  
Neftjanik Almetyevszk - Szarov 0 - 2  
Rjazany - Szokol Krasznojarszk 2 - 1  
VMF-Karelija - Krisztall Szaratov 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Sutjeska Niksic 78 - 78, h.u. 89 - 87  
Cedevita Zagreb - Partizan Belgrád 75 - 72  
Sentjur - Skopje 68 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 67 - 74  
Calais - Arras 80 - 77  
Flammes Carolo Ardennes - Cavigal Nice 78 - 71  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille 59 - 60  
Mondeville - Nantes Reze 64 - 63  
Toulouse - Lattes Montpellier 33 - 73  
Union Hainaut - Bourges 66 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kavala - Olympiakosz 57 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 81 - 78  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 77 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Czarni Slupsk 72 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 68 - 70  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 74 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Milwaukee 87 - 82  
Cleveland - Brooklyn 90 - 88  
Dallas - Denver 92 - 81  
Golden State - Sacramento 120 - 101  
LA Clippers - Minnesota 107 - 99  
Portland - LA Lakers 108 - 96  
San Antonio - Atlanta 108 - 88  
Utah - New Orleans 101 - 87  
Washington - Toronto 82 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bremerhaven 69 - 80  
Bayern München - Crailsheim 106 - 59  
Giessen - Bayreuth 68 - 69  
Göttingen - Telekom Bonn 75 - 68  
Skyliners Frankfurt - Braunschweig 70 - 59  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Varese 80 - 74  
Cantu - Milano 71 - 78  
Pistoia - Reggio Emilia 77 - 80  
Venezia - Caserta 65 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Cagliari 82 - 69  
GEAS San Giovanni - UR Venezia 38 - 56  
Ragusa - Orvieto 91 - 49  
San Martino di Lupari - Parma 73 - 59  
Torino - Lucca 39 - 60  
Umbertide - Dike Napoli 73 - 67  
Vigarano - Famila Schio 47 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada 76 - 65  
Bilbao - Real Madrid 92 - 99  
Gipuzkoa - Sevilla 68 - 76  
Iberostar Tenerife - Manresa 65 - 71  
Murcia - MoraBanc Andorra 76 - 72  
Unicaja Malaga - Estudiantes 89 - 59  
Valencia - Gran Canaria 86 - 61  
Zaragoza - Laboral Kutxa 66 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Gran Canaria 66 - 60  
Cadi La Seu d'Urgell - Vasco Gipuzkoa 81 - 56  
Campus Promete - CREF Madrid 64 - 86  
Conquero Huelva - Gernika Bizkaia 76 - 67  
Ferrol - Zaragoza 53 - 62  
Zamarat - P. Avenida 57 - 92  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Darussafaka 76 - 65  
Istanbul BB - Anadolu Efes 66 - 94  
Karsiyaka - Usak Sportif 81 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - AGÜ Kayserispor 68 - 73  
Canik - Mersin 72 - 77  
Gelistirenler Dernegi - Edirne 88 - 76  
Orduspor - Antakya Hatay 80 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - K.Oktyabr Volgográd 81 - 74  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 113 - 77  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 108 - 92  
Vita Tbiliszi - VEF Riga 69 - 99  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Barcelona 28 - 36  
Montpellier - Szeged 29 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Elverum 24 - 29  
Metalurg Skopje - Skjern 24 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Hasselt 24 - 26  
Arendal - Granollers 28 - 26  
Dinamo Bukarest - Maribor 31 - 25  
Holstebro - Gorenje Velenje 32 - 27  
Morrazo Cangas - CSM Bukarest 29 - 29  
Silkeborg - Plzen 35 - 23  
St. Raphael - Haukar 30 - 18  
SZKA Minszk - Hard 35 - 23  
Tatabánya - Ystad 20 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Legionowo 33 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Stord 31 - 20  
Kolstad - Bodö 24 - 26  
Viking Stavanger - Runar Sandefjord 29 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Flensburg 23 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vojvodina 46 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Skövde 27 - 22  
Kristianstad - Sävehof 33 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Tunézia 27 - 22  
Hollandia - Oroszország 26 - 27  
Norvégia - Svédország 28 - 27  
Spanyolország - Dánia 25 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Racing Club 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Sydney 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lommel 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - OH Leuven 3 - 2  
Mechelen - FC Bruges 1 - 4  
Westerlo - Oostende 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 2 - 0  
Montana - Pirin Blagoevgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Flamengo 3 - 0  
Avai - Ponte Preta 1 - 0  
Chapecoense - Goiás 1 - 3  
Cruzeiro - Joinville 3 - 0  
Gremio - Atlético MG 2 - 1  
Palmeiras - Coritiba 0 - 2  
Sport Recife - Corinthians 2 - 0  
Vasco da Gama - Santos 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 0 - 0  
Dortmund - VfB Stuttgart 4 - 1  
Leverkusen - Schalke 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Sandhausen 3 - 0  
FSV Frankfurt - Düsseldorf 1 - 2  
St. Pauli - Nürnberg 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Fortuna Köln 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Dep. Union La Calera - Universidad de Chile 1 - 0  
Universidad Catolica - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Arisz Limasszol 2 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - AEL Limasszol 0 - 0  
Omonia Nicosia - Paralimni 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Lyngby 2 - 4  
Horsens - Naestved 1 - 3  
Skive - Roskilde 0 - 1  
Vendsyssel - Helsingor 2 - 3  
Vestsjaelland - Köge 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 0 - 2  
Sönderjyske - Hobro 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - FC Szöul 2 - 1  
Seongnam - Jeju 2 - 1  
Suwon - Jeonbuk 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Bosznia-Hercegovina 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - BATE Boriszov 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Caen 1 - 4  
Marseille - Monaco 3 - 3  
St-Etienne - Guingamp 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz - Agrotikosz Aszterasz 1 - 2  
Panegialiosz - Kallithea 0 - 3  
Trikala - Hania 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panetolikosz 2 - 0  
Levadiakosz - Xanthi 1 - 0  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 3 - 1  
Plataniasz - Veria 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - ADO Den Haag 2 - 1  
PSV - AZ Alkmaar 3 - 0  
Utrecht - Heracles 4 - 2  
Vitesse - Nijmegen 1 - 0  
Zwolle - Ajax 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Goa 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 4 - 0  
Labdarúgás (Japán 2., rájátszás a feljutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Nagasaki 1 - 0  
Cerezo Osaka - Ehime 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Chrobry Glogow 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Lech Poznan 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Legia Varsó 2 - 2  
Wisla Krakkó - Cracovia Krakkó 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Tigres 0 - 1  
Leon - América 2 - 1  
UNAM Pumas - Veracruz 1 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Portland 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Udinese 2 - 3  
Empoli - Lazio 1 - 0  
Frosinone - Verona 3 - 2  
Genoa - Carpi 1 - 2  
Palermo - Juventus 0 - 3  
Roma - Atalanta 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Trapani 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Renate 1 - 0  
Feralpisalo - Pordenone 2 - 1  
Südtirol - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Aquila - Prato 2 - 0  
Pisa - Lucchese 2 - 1  
Santarcangelo - SPAL Ferrara 0 - 2  
Teramo - Robur Siena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Lecce 1 - 3  
Andria - Martina Franca 2 - 0  
Messina - Juve Stabia 0 - 0  
Monopoli - Ischia 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Arszenál Tula 4 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Kamaz 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Zenit Sz'tpétervár 2 4 - 0  
SZKA Habarovszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Szokol Szaratov - Szibir Novoszibirszk 2 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Tyumeny 1 - 1  
Torpedo Armavir - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Toszno - Tom Tomszk 3 - 1  
Volgar Asztrahan - Bajkal Irkutszk 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Altach 3 - 1  
Ried - Austria Wien 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Famalicao 1 - 3  
Braga B - Atletico CP 0 - 0  
Covilha - Porto B 0 - 0  
Farense - Varzim 0 - 0  
Feirense - Penafiel 1 - 0  
Oriental de Lisboa - Freamunde 2 - 1  
Santa Clara - Leixoes 2 - 0  
Viseu - Chaves 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Arouca 1 - 1  
Pacos Ferreira - Estoril 2 - 0  
Rio Ave - Moreirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Swansea 1 - 0  
Norwich - Arsenal 1 - 1  
Tottenham - Chelsea 0 - 0  
West Ham - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Botosani 1 - 0  
Steaua Bukarest - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Celtic 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Elche 1 - 0  
Cordoba - Oviedo 2 - 1  
Lugo - Valladolid 1 - 1  
Mirandes - Gimnastic 0 - 1  
Tenerife - Girona 1 - 1  
Zaragoza - Ponferradina 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - UD Logrones 2 - 3  
Cacereno - Atl. Astorga 1 - 1  
Compostela - Ferrol 0 - 2  
Cultural Leonesa - Pena Sport 2 - 0  
Guijuelo - Arandina 2 - 0  
Lealtad - Coruxo 2 - 0  
Somozas - Sp. Gijón B 2 - 1  
Tudelano - R. Santander 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Amorebieta 2 - 1  
Mensajero - Toledo 1 - 0  
Portugalete - Majadahonda 0 - 0  
Socuellamos - Arenas de Getxo 0 - 0  
Talavera - La Roda 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Xativa 2 - 0  
Badalona - Sabadell 0 - 0  
Barcelona B - Atl. Baleares 1 - 2  
Hercules - Pobla de Mafumet 1 - 1  
Lleida - Huracan Valencia 0 - 0  
Llosetense - L'Hospitalet 0 - 1  
Olot - Espanyol B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Algeciras 0 - 0  
La Hoya Lorca - Rec. Huelva 2 - 1  
Linares - Merida 1 - 1  
Marbella - Granada B 0 - 0  
Melilla - UCAM Murcia 0 - 1  
Real Murcia - Real Jaen 2 - 0  
San Roque de Lepe - Jumilla 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Real Madrid 0 - 2  
Getafe - Villarreal 2 - 0  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 0 - 3  
Sevilla - Valencia 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Xamax 2 - 1  
Wohlen - Aarau 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 3 - 0  
Grasshoppers - FC Zürich 5 - 0  
Sion - Thun 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Zlatibor Voda - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Senica 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - HIT Gorica 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Yeni Malatyaspor 0 - 1  
Samsunspor - Giresunspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Akhisar 0 - 2  
Genclerbirligi - Gaziantepspor 2 - 2  
Kasimpasa - Galatasaray 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Goverla Uzsgorod - Sahtar Doneck 1 - 6  
Volyn Lutszk - Metalurg Zaporizzsja 9 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Racing Montevideo 3 - 2  
Montevideo Wanderers - Danubio 0 - 0  
Nacional - CA Rentistas 3 - 2  
Villa Teresa - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Motorsport (Abu Dhabi Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi Nagydíj    
Abu Dhabi Nagydíj-Dobogó    
Motorsport (Abu Dhabi ND párok (futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 1 - 0  
F. Alonso - J. Button 0 - 1  
K. Räikkönen - F. Massa 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg 0 - 1  
M. Ericsson - F. Nasr 1 - 0  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez 0 - 1  
R. Grosjean - P. Maldonado 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas 1 - 0  
W. Stevens - R. Merhi 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Bath 21 - 11  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Stade de France 19 - 21  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scarlets - Zebre 20 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macerata - Modena 2 - 3  
Padova - Ravenna 3 - 0  
Perugia - Molfetta 3 - 0  
Trentino - Latina 3 - 0  
Verona - Revivre Milano 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Bergamo 3 - 2  
LJ Modena - Casalmaggiore 3 - 0  
Montichiari - Scandicci 3 - 2  
Novara - Conegliano 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Vicenza 2 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - L. Brecel 4 - 6  
B. Hawkins - R. Hull 3 - 6  
C. Wakelin - M. Holt 2 - 6  
D. Dale - P. Ebdon 5 - 6  
D. Poomjaeng - R. Day 6 - 2  
D. Wells - A. Carter 3 - 6  
F. O'Brien - T. Un-Nooh 5 - 6  
J. Trump - S. Carrington 6 - 3  
M. Georgiou - M. Allen 2 - 6  
M. Joyce - S. Wilson 6 - 2  
M. Selt - S. O'Sullivan 6 - 4  
N. Robertson - A. Mehta 6 - 2  
O. Lines - M. Selby 0 - 6  
R. Milkins - D. Grace 2 - 6  
S. Maguire - J. Cope 6 - 0  
X. Guodong - Jam. Jones 1 - 6  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrer - I. Dodig    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Wickmayer - N. Gibbs 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Murray 0 - 3  
Tenisz (Tour Finals, Sao Paulo, Brazil)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - D. Munoz-De La Nava    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - P. Abian 2 - 0  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Yun - S. Yaying 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - H. Tian 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mitani - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
     

 

2015.11.28.
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 7 - 6  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Oroszország 4 - 6  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - A. Norris 10 - 3  
D. Chisnall - J. Lewis 10 - 8  
D. Gurney - G. Anderson (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
I. White - G. Price (10 nyert leg-ig) 10 - 9  
J. Wade - B. van de Pas 3 - 10  
M. Smith - M. Suljovic 3 - 10  
M. van Gerwen - V. van der Voort 10 - 6  
P. Wright - S. Whitlock (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Viikingit Helsinki 5 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Kaos Futsal 3 - 3  
Napoli - Luparense 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Jumilla 1 - 1  
Barcelona - Palma Manacor 2 - 2  
Inter Movistar - Zaragoza 8 - 2  
Levante - Elche 7 - 3  
Magna Navarra - Jaen 2 - 0  
Peniscola - Santa Coloma 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 4 - 0  
Cleveland Lake Erie - Manitoba 4 - 1  
Hartford - Springfield 0 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 5 - 5  
Milwaukee - Grand Rapids 0 - 6  
Portland - Utica 1 - 4  
Rochester - St. John's 3 - 3  
Rockford - Chicago Wolves 3 - 1  
San Diego - Ontario Reign 3 - 2  
San Jose Barracuda - Texas Stars 5 - 4  
Stockton - Bakersfield 5 - 6  
Syracuse - Toronto Marlies 1 - 3  
Toronto Marlies - St. John's 2 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 2 - 3  
Kladno - Slavia Praha 3 - 5  
Litomerice - Jihlava 0 - 2  
Salith Sumperk - Slavia Trebic 1 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Most 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Roki 6 - 0  
Kajaanin Hokki - Jukurit 0 - 3  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 8 - 1  
Tuto - SaPKo 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - SaiPa 3 - 1  
JYP - Ilves 3 - 2  
Kärpät - Espoo Blues 5 - 2  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 2 - 2  
Tappara - HIFK 4 - 4  
Ässät - Kookoo 7 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok 5 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Novokuznyeck 1 - 3  
Szocsi - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 1 - 1  
Buffalo - Carolina 4 - 1  
Columbus - Pittsburgh 1 - 1  
Dallas - Vancouver 2 - 2  
Detroit - Edmonton 3 - 3  
Florida - NY Islanders 2 - 2  
New Jersey - Montreal 2 - 2  
NY Rangers - Philadelphia 0 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar 3 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 2 - 2  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 3 - 4  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 1 - 5  
Valpellice - Renon/Ritten 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Rapperswil 2 - 3  
Langenthal - Ajoie 4 - 2  
Olten - Thurgau 2 - 2  
Red Ice Martigny - Chaux-de-fonds 1 - 2  
Visp - Winterthur 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 1 - 4  
Davos - Bern 3 - 3  
Fribourg - Kloten 5 - 2  
Langnau Tigers - Servette 3 - 3  
Zug - Biel 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Almtuna 2 - 5  
Mora - Karlskoga 3 - 0  
Sundsvall - Pantern Malmö 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad 1 - 1  
Linköping - Karlskrona 3 - 3  
Lulea - Växjö 2 - 1  
MODO - Rögle 4 - 1  
Skelleftea - Brynäs 4 - 0  
Örebro - Frölunda 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Kazzink-Torpedo 2 - 0  
Izssztal Izsevszk - Cselmet Cseljabinszk 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Vizura - Krka Novo Mesto 71 - 71, h.u. 84 - 77  
Olimpija Ljubljana - Metalac Farmakom 76 - 62  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 96 - 74  
Opava - Kolin 91 - 65  
Ostrava - Pardubice 68 - 80  
Prostejov - Usti nad Labem 83 - 53  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Cholet 68 - 43  
Le Havre - Le Mans 73 - 76  
Limoges - Adecco ASVEL 52 - 64  
Monaco - Reims 86 - 80  
Nanterre - Pau Orthez 81 - 77  
Orleans - Chalon sur Saone 71 - 77  
Rouen - Strasbourg 88 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 74 - 83  
AEN Kifiszia - Apollon Patra 79 - 82  
Koroivosz Amaliadasz - Rethymno 83 - 79  
PAOK - Arkadikosz Tripoleosz 74 - 54  
Trikala - Koloszosz Rodosz 89 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 79 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Starogard Gdanski 84 - 69  
Rosa Radom - Szczecin 75 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasvalys - Alytaus Dzukija 83 - 68  
Vytautas Prienai - Lietuvos Rytas 79 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 111 - 78  
Charlotte - Cleveland 90 - 95  
Denver - San Antonio 80 - 91  
Houston - Philadelphia 116 - 114  
Indiana - Chicago 104 - 92  
LA Clippers - New Orleans 111 - 90  
Memphis - Atlanta 101 - 116  
New York - Miami 78 - 97  
Oklahoma City - Detroit 103 - 87  
Orlando - Milwaukee 114 - 90  
Phoenix - Golden State 116 - 135  
Sacramento - Minnesota 91 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Oldenburg 76 - 74  
Mitteldeutscher - Tübingen 76 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Manital Torino 93 - 85  
Virtus Bologna - Avellino 81 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Joventut Badalona 83 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce Ülker 76 - 91  
Buyukcekmece - TED Ankara Kolejliler 89 - 93  
Galatasaray - Konyaspor 78 - 65  
Türk Telekom - RH Gaziantepspor 84 - 84, h.u. 99 - 102  
Yesilgiresun - Trabzonspor 62 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Istanbul Univ. 52 - 65  
Galatasaray - Fenerbahce 76 - 72  
Yakin Dogu Univ. - Adana ASKI 85 - 95  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nymburk 92 - 84  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod 102 - 68  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kiel 23 - 23  
Veszprém - Paris SG 28 - 20  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Vardar Pro Skopje 23 - 20  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Breszt Meskov 28 - 32  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Schaffhausen 31 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Skanderborg 20 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Winterthur 23 - 30  
Chambery - Füchse Berlin 34 - 30  
Csurgó - Magdeburg 24 - 23  
Limburg Lions - Borac Banja Luka 27 - 23  
Nantes - Nexe Nasice 22 - 18  
St. Gallen - Aalborg 28 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Pogon Szczecin 24 - 23  
Kwidzyn - Stal Mielec 28 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Balatonfüred 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - DHfK Leipzig 27 - 25  
Bergischer HC - Stuttgart 21 - 21  
Eisenach - Gummersbach 28 - 32  
Lübbecke - Lemgo 22 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Huesca 22 - 23  
Benidorm - Aragón 27 - 25  
Ciudad Encantada - Quabit Guadalajara 36 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Angola 28 - 17  
Horvátország - Németország 27 - 24  
Lengyelország - Montenegró 28 - 26  
Norvégia - Hollandia 31 - 28  
Oroszország - Svédország 32 - 24  
Románia - Csehország 31 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Sheffield Utd. 1 - 1  
Blackpool - Fleetwood 1 - 0  
Burton - Colchester 5 - 1  
Chesterfield - Swindon 0 - 4  
Coventry - Doncaster 2 - 2  
Crewe - Oldham 1 - 0  
Millwall - Bury 1 - 0  
Rochdale - Port Vale 2 - 1  
Scunthorpe - Peterborough 0 - 4  
Shrewsbury - Gillingham 2 - 2  
Southend - Wigan 0 - 0  
Walsall - Bradford 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Mansfield 1 - 3  
Cambridge Utd. - Notts County 3 - 1  
Carlisle - Crawley 3 - 1  
Dag & Red - Plymouth 1 - 1  
Exeter - Bristol Rovers 1 - 1  
Hartlepool - Oxford Utd. 0 - 1  
Leyton - Wimbledon 1 - 1  
Newport - Luton 3 - 0  
Northampton - Yeovil 2 - 0  
Stevenage - Morecambe 4 - 3  
Wycombe - Portsmouth 2 - 2  
York - Accrington 1 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Sheffield Wed. 2 - 2  
Brighton - Birmingham 2 - 1  
Cardiff - Burnley 2 - 2  
Charlton - Ipswich 0 - 3  
Fulham - Preston 1 - 1  
Huddersfield - Middlesbrough 0 - 2  
Nottingham - Reading 3 - 1  
QPR - Leeds 1 - 0  
Rotherham - Bristol City 3 - 0  
Wolverhampton - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Cheltenham 0 - 2  
Barrow - Woking 2 - 1  
Boreham - Tranmere 0 - 0  
Braintree - Torquay 0 - 0  
Eastleigh - Southport 1 - 0  
Forest Green - Altrincham 2 - 0  
Gateshead - Chester 1 - 0  
Grimsby - Kidderminster 1 - 0  
Guiseley - Bromley 2 - 0  
Halifax - Dover 4 - 2  
Lincoln - Welling Utd. 1 - 1  
Wrexham - Macclesfield 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Belgrano de Cordoba 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes LP 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Adelaide Utd 2 - 1  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Roeselare 2 - 4  
Dessel - Tubize 1 - 0  
Eisden Maasmechelen - WS Bruxelles 0 - 3  
Seraing - Heist 5 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Lokeren 1 - 2  
Genk - Gent 0 - 1  
Kortrijk - Waasland Beveren 3 - 1  
St. Truiden - Mouscron-Peruwelz 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Botev Plovdiv 4 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Atlético GO 1 - 0  
Botafogo - America MG 0 - 0  
Bragantino - Nautico 0 - 2  
Ceara - Macae 1 - 0  
Luverdense - Mogi Mirim 2 - 0  
Oeste - Paysandu 0 - 0  
Sampaio Correa - Parana 1 - 1  
Santa Cruz PE - Vitória 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Internacional 1 - 1  
Sao Paulo - Figueirense 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hertha BSC 2 - 0  
Bremen - Hamburg 1 - 3  
Hannover - Ingolstadt 4 - 0  
Hoffenheim - Mönchengladbach 3 - 3  
Mainz - E. Frankfurt 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - 1860 München 4 - 4  
Union Berlin - Bielefeld 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Hallescher FC 0 - 0  
Cottbus - Erfurt 2 - 1  
Dynamo Dresden - Münster 0 - 0  
Holstein Kiel - Würzburg 1 - 2  
Magdeburg - VfB Stuttgart Amatőr 2 - 2  
Osnabrück - Chemnitz 2 - 0  
Rostock - Mainz Amatőr 1 - 0  
Stuttgarter Kickers - Bremen Amatőr 0 - 2  
Wehen - Sonnenhof Grossaspach 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaca 0 - 0  
Doxa Katokopiasz - NEA Szalamina 1 - 2  
Ermisz Aradippou - Pafosz 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1 - 1  
Olomouc - Slovacko 2 - 0  
Ostrava - Jihlava 1 - 2  
Slavia Praha - Pribram 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Silkeborg 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Nordsjaelland 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Daejon 2 - 1  
Incheon - Jeonnam 0 - 1  
Ulsan - Busan I'Park 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Le Havre 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lorient 1 - 1  
Angers - Lille 2 - 0  
Nantes - Bastia 0 - 0  
Paris SG - Troyes 4 - 1  
Reims - Rennes 2 - 2  
Toulouse - Nice 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Aharnaikosz 1 - 0  
Apollon Szmirnisz - Kisszamikosz 1 - 0  
Panahaiki - Larissza 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panthrakikosz 1 - 2  
Iraklisz 1908 - Panathinaikosz 1 - 0  
Panioniosz - Giannina 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Feyenoord 2 - 4  
Heerenveen - Roda 3 - 0  
Twente - Willem II 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Hajduk Split 0 - 2  
Rijeka - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Delhi 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba 3 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Haifa 2 - 2  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 2  
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Gamba Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Belchatow 2 - 0  
Kluczbork - Zawisza Bydgoszcz 0 - 1  
Olimpia Grudziadz - Bytovia Bytow 1 - 1  
Rozwoj Katowice - Wigry Suwalki 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Olsztyn 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Gornik Leczna 1 - 1  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 0 - 0  
TBB Nieciecza - Jagiellonia Bialystok    
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 2 - 1  
Utenis Utena - Spyris Kaunas 4 - 1  
VMFD Zalgiris - Trakai 3 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Paks 1 - 1  
FTC - Debrecen 3 - 0  
Haladás - Újpest 0 - 3  
Honvéd - Békéscsaba 3 - 2  
Vasas - Puskás Akadémia 2 - 4  
Videoton - MTK 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - ZTE 1 - 2  
Balmazújváros - Szigetszentmiklós 4 - 1  
Csákvár - Szeged 3 - 2  
Siófok - Gyirmót 0 - 4  
Sopron - Soroksár 1 - 0  
Szolnok - Kisvárda 4 - 2  
Vác - Budaörs 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Sampdoria 4 - 1  
Torino - Bologna 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Perugia 1 - 2  
Brescia - Cagliari 4 - 0  
Como - Bari 1 - 1  
Lanciano - Latina 2 - 1  
Livorno - Novara 0 - 1  
Modena - Entella 0 - 1  
Ternana - Vicenza 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Giana Erminio 1 - 0  
Cittadella - Reggiana 2 - 1  
Cuneo - Lumezzane 2 - 0  
Pavia - Mantova 2 - 2  
Pro Patria - Padova 0 - 0  
Pro Piacenza - Bassano 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Pontedera 1 - 1  
Arezzo - Lupa Roma 1 - 1  
Carrarese - Pistoiese 2 - 0  
Savona - Rimini 0 - 0  
Tuttocuoio - Maceratese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cosenza 0 - 0  
Lupa Castelli Romani - Catania 1 - 2  
Melfi - Matera 2 - 2  
Paganese - Catanzaro 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Amkar Perm 0 - 0  
Terek Groznij - Zenit Szentpétervár 4 - 1  
Ufa - Kubany Krasznodar 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - Salzburg 1 - 1  
Sturm Graz - Mattersburg 0 - 0  
Wolfsberg - Admira Wacker 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Gil Vicente - Sporting CP B 1 - 1  
Portimonense - Olhanense 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Guimaraes 1 - 2  
Setúbal - Uniao Madeira 2 - 2  
Tondela - Porto 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Watford 2 - 3  
Bournemouth - Everton 3 - 3  
Crystal Palace - Newcastle 5 - 1  
Leicester - Manchester Utd. 1 - 1  
Manchester City - Southampton 3 - 1  
Sunderland - Stoke 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Targu Mures 2 - 0  
Viitorul Constanta - Universitatea Craiova 4 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ross County 3 - 1  
Dundee Utd. - Hamilton 1 - 2  
Kilmarnock - Partick Thistle 2 - 5  
Motherwell - Hearts 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - St. Mirren 4 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Greenock Morton 0 - 2  
Elgin - Raith Rovers 1 - 2  
Falkirk - Fraserburgh 4 - 1  
Peterhead - Livingston 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Mallorca 1 - 0  
Almería - Numancia 1 - 1  
Leganes - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Osasuna - Alcorcon 1 - 2  
UE Llagostera - Huesca 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Pontevedra 1 - 1  
Valladolid B - Izarra 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Sociedad B 2 - 1  
CD Guadalajara - Real Union Irun 0 - 1  
Gernika - Real Madrid B 1 - 1  
Getafe B - Sestao River 1 - 2  
Leioa - Ebro 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Cornella 1 - 1  
Reus - Valencia B 1 - 0  
Villarreal B - Eldense 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Almería B 1 - 0  
Linense - Sevilla B 0 - 3  
Villanovense - Cartagena 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Espanyol 1 - 0  
Barcelona - Real Sociedad 4 - 0  
Celta Vigo - Sp. Gijón 2 - 1  
Las Palmas - Deportivo 0 - 2  
Malaga - Granada 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 1 - 3  
Wil - Schaffhausen 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Lugano 1 - 1  
Young Boys - St. Gallen 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnik Surdulica 4 - 2  
Crvena zvezda - Vozdovac 2 - 0  
OFK Belgrád - Cukaricki 0 - 3  
RAD Belgrád - Javor Ivanjica 1 - 1  
Vojvodina - Mladost Lucani 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Slovan Bratislava 0 - 2  
Zemplin Michalovce - Ruzomberok 1 - 3  
Zilina - Trnava 2 - 0  
Zlate Moravce - Myjava 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Domzale 0 - 2  
Krsko Posavlje - Celje 0 - 0  
Maribor - Zavrc 3 - 3  
Rudar Velenje - Krka Novo Mesto 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Adanaspor 1 - 2  
Adana Demirspor - Balikesirspor 2 - 2  
Alanyaspor - Karabukspor 1 - 1  
Boluspor - Göztepe Izmír 1 - 2  
Sanliurfaspor - Kayseri Erciyesspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Mersin Idman Yurdu 3 - 2  
Sivasspor - Istanbul Basaksehir 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck 4 - 1  
Olekszandria - Metalist Harkiv 2 - 0  
Zorya Luganszk - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Sud América 2 - 0  
Defensor - Atl. River Plate 1 - 2  
El Tanque Sisley - Fenix Montevideo 1 - 0  
Plaza Colonia - Penarol 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haverfordwest - Rhyl 1 - 1  
Llandudno FC - Connah's Quay 1 - 0  
Newtown - Port Talbot 1 - 1  
TNS - Airbus 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Ballymena Utd. 3 - 2  
Dungannon - Warrenpoint 5 - 1  
Glentoran - Glenavon 2 - 0  
Portadown - Linfield 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequins 26 - 25  
London Irish - London Wasps 15 - 33  
Sale - Newcastle 15 - 15  
Saracens - Worcester 48 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Castres 18 - 23  
Bordeaux - Section Paloise 46 - 10  
Clermont - Toulon 9 - 35  
Oyonnax - Brive 9 - 34  
Racing-Metro - Toulouse 28 - 13  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Connacht 12 - 18  
Ospreys - Cardiff 13 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Busto Arsizio 1 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - J. Lisowski 5 - 6  
G. Wilson - M. Gould 4 - 6  
J. Burnett - A. McManus 6 - 3  
J. Perry - R. Williams (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
K. Wilson - M. Dunn 6 - 2  
L. Wenbo - J. Robertson 6 - 2  
M. Davis - K. Doherty 6 - 3  
M.J. Williams - T. Ford 5 - 6  
S. Bingham - A. Hamilton 6 - 3  
T. Pengfei - J. Higgins 2 - 6  
Y. Delu - M. Fu 0 - 6  
Z. Yuelong - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - L. Vanni    
I. Dodig - E. Gerasimov    
M. Berrer - D. Sela    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - N. Gibbs 0 - 2  
Y. Wickmayer - M. Sakkari 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppejans K / Darcis S - Murray A / Murray J    
Darcis S / Goffin D - Murray A / Murray J    
Tenisz (Tour Finals, Sao Paulo, Brazil)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - G. Clezar    
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - Y. Sugita    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Siy. Zhu 2 - 1  
G. Kai - P. Abian 0 - 2  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Yun - A. Stapusaityte 2 - 0  
S. Yaying - K. Gavnholt 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - S.H. Goh 2 - 0  
I.M. Mustofa - H. Tian 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - M. Mitani 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - A. Yamaguchi 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Barceloneta 6 - 5  
Jadran Herceg Novi - Spandau Berlin 9 - 9  
Olympiakosz - Primorje Rijeka 7 - 4  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Szolnok 10 - 9  
OSC - Recco 7 - 12  
Partizan Belgrád - Galatasaray 9 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Trieste 13 - 9  
Bogliasco - Ortigia 9 - 7  
Lazio - Florentia 12 - 12  
Posillipo Napoli - Canottieri Napoli 8 - 10  
     

 

2015.11.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Chicago 13 - 17  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 4 - 10  
Norvégia - Finnország 7 - 4  
Norvégia - Svédország 7 - 8  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia (Helyszín: Dánia) 10 - 8  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Henderson 6 - 3  
B. Dolan - S. Whitlock 2 - 6  
B. van de Pas - S. Bunting 6 - 4  
D. Chisnall - J. Murnan 6 - 0  
G. Anderson - P. Taylor (6 nyert leg) 6 - 5  
I. White - R. van Barneveld 6 - 5  
J. Klaasen - G. Price 4 - 6  
J. Pipe - V. van der Voort 1 - 6  
J. Wade - M. Webster 6 - 3  
K. Huybrechts - D. Gurney 2 - 6  
M. Smith - J. Caven 6 - 3  
M. Suljovic - M. King 6 - 1  
M. van Gerwen - K. Brown (6 nyert leg-ig) 6 - 4  
R. Thornton - J. Lewis 5 - 6  
T. Jenkins - A. Norris 3 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NST Lappeenranta - Indians Espoo 2 - 6  
Oilers Espoo - Nokian KrP 13 - 6  
Tapanilan Erä - Salba 7 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pescara 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Ribera Navarra 3 - 4  
Murcia - Burela 8 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 4 - 2  
Karlovy Vary - Vítkovice 1 - 3  
Mladá Boleslav - Plzen 6 - 6  
Olomouc - Liberec 2 - 1  
Trinec - Sparta Praha 4 - 2  
Zlín - Mountfield HK 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 10 - 2  
Herning - Esbjerg 2 - 4  
Rungsted - Odense 2 - 1  
Rödovre - Gentofte 5 - 3  
SönderjyskE - Herlev Eagles 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Heinolan Peliitat 1 - 3  
Keupa - Kajaanin Hokki 3 - 3  
Leki - SaPKo 4 - 4  
Roki - Jukurit 4 - 9  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 5 - 1  
Kalpa - Ilves 2 - 1  
Lukko - Kookoo 3 - 0  
Turku PS - Lahti Pelicans 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Epinal 3 - 4  
Brest - Chamonix 6 - 5  
Dijon - Amiens 1 - 4  
Gap - Lyon 5 - 3  
Grenoble - Bordeaux 7 - 2  
Morzine-Avoriaz - Briancon 3 - 5  
Strasbourg - Rouen 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 1 - 4  
Barisz Asztana - Szalavat Julajev Ufa 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 8 - 3  
Fehérvár - MAC Budapest 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 2 - 2  
Boston - NY Rangers 4 - 3  
Minnesota - Winnipeg 1 - 3  
Philadelphia - Nashville 2 - 2  
Washington - Tampa Bay 4 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee 4 - 0  
Bremerhaven - Crimmitschau 5 - 5  
Freiburg - Frankfurt Löwen 4 - 2  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 6 - 2  
Ravensburg - Kassel 8 - 2  
Rosenheim - Dresden 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Iserlohn 1 - 1  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 1 - 2  
Köln - Düsseldorf 3 - 6  
Mannheim - Krefeld 4 - 2  
München - Nürnberg 3 - 3  
Schwenningen - Augsburg 4 - 5  
Wolfsburg - Straubing 8 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 5 - 2  
Graz - Salzburg 2 - 2  
Innsbruck - Linz 3 - 5  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 0 - 1  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 3 - 2  
Znojmo - Villach 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Langnau Tigers 5 - 5  
Lugano - Zug 1 - 2  
Zürich Lions - Lausanne 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 1 - 1  
Leksand - Björklöven 4 - 2  
Västeras - Tingsryd 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 2 - 3  
Färjestad - HV 71 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Skalica 5 - 0  
Nitra - Trencin 4 - 2  
Piestany - Martin 4 - 0  
Poprad - Kosice 1 - 4  
Zilina - Zvolen 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarov 3 - 1  
Dinamo Balasiha - Krisztall Szaratov 3 - 3  
Neftjanik Almetyevszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 2  
VMF-Karelija - Tver 1 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Real Madrid 94 - 88  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Panathinaikosz 66 - 69  
Lok.Kubany Krasznodar - Zalgiris Kaunas 80 - 50  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Sassari 93 - 87  
Darussafaka - Brose Bamberg 54 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Nancy 93 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Koszalin 85 - 78  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Orosháza 32 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Hamburg 23 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ricoh HK 21 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ukrajna 37 - 19  
Spanyolország - Angola 37 - 27  
Szlovákia - Németország 31 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Derby County 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 5 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Virton 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Standard Liege 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - 1. FC Köln 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bochum 1 - 0  
Fürth - Kaiserslautern 2 - 4  
Heidenheim - Freiburg 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Audax Italiano 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - River Plate 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Teplice 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Aarhus 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Lengyelország 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Svájc 1 - 8  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Lens 1 - 1  
Auxerre - Creteil 3 - 1  
Brest - Sochaux 1 - 0  
Clermont - Valenciennes 2 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Laval 0 - 0  
Metz - Bourg-Peronnas 5 - 0  
Nimes - Tours 2 - 1  
Niort - Red Star 93 0 - 0  
Paris FC - Dijon 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - CA Bastia 1 - 2  
Beziers - Boulogne    
Dunkerque - Marseille Consolat 2 - 1  
Frejus St-Raphael - Epinal 0 - 0  
Les Herbiers - Chambly 1 - 0  
Orleans - Chateauroux 2 - 2  
Sedan - Colmar 1 - 2  
Strasbourg - Avranches 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Montpellier 2 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Lamia 3 - 2  
Olympiakosz Volosz - Paneleuszianiakosz 5 - 1  
Panszerraikosz - Zakinthosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Volendam 0 - 0  
Almere City - Oss 0 - 1  
Emmen - Ajax 2 4 - 2  
Go Ahead Eagles - Eindhoven 1 - 2  
PSV 2 - Dordrecht 1 - 4  
RKC Waalwijk - NAC Breda 2 - 0  
Sparta Rotterdam - Helmond 2 - 1  
Telstar - Den Bosch 1 - 0  
Venlo - Maastricht 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - De Graafschap 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 0 - 0  
RNK Split - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Pune 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Plock 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Piast Gliwice - Ruch Chorzow 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Dep. Toluca 2 - 2  
Veracruz - UNAM Pumas 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Pescara 1 - 0  
Salernitana - Vercelli 1 - 2  
Spezia - Crotone 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Mordovija Szaranszk 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Liefering 0 - 0  
Austria Lustenau - Wiener Neustadt 1 - 1  
LASK Linz - FAC Wien 4 - 0  
St. Pölten - Austria Salzburg 6 - 2  
Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Marítimo 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Concordia Chiajna 2 - 0  
Petrolul Ploiesti - CFR Cluj 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Dundee 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Betis 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Metalac Gornji Milanovac 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Dunajska Streda 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Elazigspor 2 - 0  
Karsiyaka - Denizlispor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Osmanlispor 1 - 1  
Bursaspor - Kayserispor 1 - 2  
Rizespor - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Coleraine 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Gloucester 15 - 3  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - La Rochelle 25 - 20  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Dona - Lazio 18 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Newport Dragons 32 - 13  
Glasgow Warriors - Benetton Treviso 13 - 6  
Leinster - Ulster 8 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - I. Marchenko    
J. Satral - M. Berrer    
R. Marcora - I. Dodig    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - M. Melnikova 2 - 0  
N. Gibbs - T. Maria 2 - 1  
S. Crawford - M. Sakkari 1 - 2  
Y. Wickmayer - C.C. Bellis 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - K. Edmund 3 - 2  
R. Bemelmans - A. Murray 0 - 3  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - F. Dustov    
P. Lorenzi - D. Munoz-De La Nava    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - P. Abian 1 - 2  
G. Kai - O. Guerrero 2 - 0  
K. Navickas - Siy. Zhu 0 - 2  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldauf, Elisabeth - A. Stapusaityte 0 - 2  
L. Vicente - S. Yaying 0 - 2  
L. Yun - R. Schafer 2 - 1  
S. Vignes Waran - K. Gavnholt 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - S.H. Goh 1 - 2  
H.J. Jeon - K. Nishimoto 2 - 0  
H.S. Prannoy - I.M. Mustofa 1 - 2  
Se.J. Seo - H. Tian 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - Y. Hashimoto 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Y.F. Chen 2 - 1  
S. Sato - A. Yamaguchi 1 - 2  
Y-J. Bae - M. Mitani 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SM Verona 9 - 7  
Rari Nantes Sori - Savona 8 - 10  
     

 

2015.11.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Carolina 14 - 33  
Detroit - Philadelphia 45 - 14  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 7 - 6  
Németország - Skócia 5 - 12  
Oroszország - Norvégia 5 - 10  
Svájc - Hollandia 10 - 6  
Svédország - Finnország 5 - 7  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Dánia (Helyszín: Dánia) 6 - 5  
Skócia - Finnország 9 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö 5 - 5  
Storvreta - Sirius 5 - 7  
Warberg - Pixbo Wallenstam 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Bridgeport 3 - 1  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Cleveland Lake Erie - Manitoba 4 - 2  
Grand Rapids - Iowa 5 - 1  
Hershey - Providence 1 - 1  
Ontario Reign - Stockton 2 - 1  
Rochester - Syracuse 3 - 3  
Rockford - San Antonio 2 - 2  
San Diego - Texas Stars 3 - 5  
Utica - Lehigh Valley 7 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Kadan 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Lukko 1 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 6 - 1  
CSZKA Moszkva - Amur Habarovszk 2 - 0  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Jokerit - Szocsi 2 - 5  
Lada Toljatti - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Admiral Vlagyivosztok 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 4 - 2  
Buffalo - Nashville 2 - 3  
Carolina - Edmonton 4 - 1  
Colorado - Ottawa 3 - 5  
Detroit - Boston 2 - 2  
Minnesota - Vancouver 2 - 3  
New Jersey - Columbus 1 - 2  
NY Islanders - Philadelphia 3 - 1  
NY Rangers - Montreal 1 - 5  
Pittsburgh - St. Louis 3 - 3  
San Jose - Chicago 2 - 5  
Tampa Bay - Los Angeles 1 - 1  
Washington - Winnipeg 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 1 - 4  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 4 - 4  
Stjernen - Manglerud 4 - 7  
Storhamar - Lillehammer 3 - 3  
Valerenga - Lorenskog 1 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Gherdeina/Gröden 2 - 3  
Renon/Ritten - Cortina 3 - 3  
Val Pusteria - Valpellice 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Fehérvár 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Linz 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Timra 2 - 3  
Mora - Almtuna 5 - 1  
Sundsvall - Karlskoga 2 - 4  
Vita Hasten - Oskarshamn 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Lulea 1 - 2  
Karlskrona - Örebro 3 - 3  
Linköping - Frölunda 2 - 2  
Malmö - Rögle 3 - 1  
Växjö - MODO 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Szarjarka Karaganda 2 - 3  
Izssztal Izsevszk - Juzsnij Ural Orszk 0 - 2  
Rjazany - Kazzink-Torpedo 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Cselmet Cseljabinszk 6 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Strasbourg 81 - 64  
Himki Moszkva - Bayern München 70 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Cedevita Zagreb 69 - 78  
Milano - Anadolu Efes 88 - 84  
Olympiakosz - Laboral Kutxa 59 - 52  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Barcelona 64 - 93  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Maccabi TA 82 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 84 - 80  
Charlotte - Washington 101 - 87  
Detroit - Miami 104 - 81  
Houston - Memphis 93 - 102  
LA Clippers - Utah 91 - 102  
Milwaukee - Sacramento 118 - 129  
Minnesota - Atlanta 99 - 95  
Oklahoma City - Brooklyn 110 - 99  
Orlando - New York 100 - 91  
Phoenix - New Orleans 114 - 120  
San Antonio - Dallas 88 - 83  
Toronto - Cleveland 103 - 99  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Besiktas 32 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kristianstad 29 - 20  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Porto 30 - 29  
Vojvodina - Tatran Presov 24 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nordsjaelland 36 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulouse 32 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Cegléd 31 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - HIF Karlskrona 30 - 17  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Románia 29 - 27  
Horvátország - Szlovákia 29 - 19  
Norvégia - Oroszország 26 - 26  
Svédország - Hollandia 30 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Instituto Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Wellington 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Palmeiras 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Santiago Wanderers 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Sp. Luqueno 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Fehéroroszország 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Montenegró 6 - 1  
Írország - Spanyolország 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Dánia 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Kazahsztán 4 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Ajax 1 - 2  
Molde - Fenerbahce 0 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Bordeaux 2 - 1  
Rubin Kazany - Sion 2 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Dortmund 1 - 0  
PAOK - Gabala 0 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Napoli 0 - 1  
Legia Varsó - Midtjylland 1 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Plzen 1 - 0  
Villarreal - Rapid Wien 1 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Liberec 2 - 1  
Marseille - Groningen 2 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Dnipro 3 - 1  
Rosenborg - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Skenderbeu 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Sporting CP 2 - 4  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Fiorentina 2 - 2  
Belenenses - Lech Poznan 0 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Qarabag - Tottenham 0 - 1  
Monaco - Anderlecht 0 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - APOEL Nicosia 1 - 0  
Sparta Praha - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ath. Bilbao 2 - 3  
AZ Alkmaar - Partizan Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Kerala 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Leon 4 - 1  
Tigres - Chiapas 2 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Azerrail Baku 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Ljubljana - Vakifbank Isztambul 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Isztambul - Chemik Police 3 - 0  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Le Cannet 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Padova 3 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - P. Lines 6 - 4  
B. Hawkins - A. Hicks (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
C. Yupeng - O. Lines 2 - 6  
D. Dale - M. Wild 6 - 0  
D. Poomjaeng - C. Melling 6 - 4  
D.B. Gilbert - J. Weston 6 - 1  
F. O'Brien - R.T. Chuan Leong 6 - 5  
G. Dott - N. Bond 6 - 2  
K. Maflin - S. O'Sullivan 3 - 6  
K. Wilson - P.S. Davison 6 - 3  
L. Brecel - H. Vafaei 6 - 1  
M. Allen - Z. Xintong (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Joyce - B. Pinches 6 - 4  
M. Selby - J. O'Connor (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
M. Selt - Z. Yong 6 - 5  
N. Robertson - A. Taubmann (6 nyert frame-ig)    
R. Hull - A. Zhang 6 - 4  
R. Lawler - D. Wells 4 - 6  
R. Milkins - V. Calabrese 6 - 0  
R. Williams - M. Mann 6 - 3  
S. Bingham - Jo. Brown (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Maguire - J. White (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
T. Un-Nooh - D. Hill 6 - 3  
X. Guodong - N. Saengkham 6 - 5  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - A. Pavic    
L. Sonego - I. Dodig    
M. Chiudinelli - L. Vanni    
N. Basilashvili - J. Satral    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - J. Brady 1 - 2  
K. Stewart - C.C. Bellis 1 - 2  
M. Melnikova - B. Jovanovski 2 - 1  
Y. Wickmayer - K. Ahn 2 - 0  
Tenisz (Carlsbad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Gibbs N - CE G / Cepede Royg V 0 - 2  
Kalashnikova O / Maria T - Glushko J / Peterson R 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - F. Dustov    
P. Lorenzi - I. Cervantes-Huegun    
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - R. Albot    
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Schafer - Z. Pavelkova 2 - 0  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stapusaityte - S. Yaying 0 - 2  
F. Silva - H. Gaitan 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Tedjono - B. Sai Praneeth 0 - 2  
B. Qiao - H.S. Prannoy 1 - 2  
G.P. Lin - H. Tian 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mitani - Ch.Hui Yu 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - S. Sato 0 - 2  
Y. Hashimoto - S.H. Hung 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Szeged 8 - 14
     
     
2015.11.25.
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 4 - 10  
Finnország - Oroszország 7 - 8  
Hollandia - Németország 4 - 7  
Norvégia - Svájc 6 - 5  
Norvégia - Svédország 9 - 2  
Olaszország - Németország 9 - 1  
Olaszország - Skócia 4 - 6  
Skócia - Oroszország 8 - 6  
Svájc - Csehország 10 - 4  
Svédország - Hollandia 7 - 1  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Oroszország 5 - 8  
Finnország - Dánia (Helyszín: Dánia) 7 - 6  
Németország - Magyarország 8 - 5  
Németország - Norvégia 9 - 4  
Oroszország - Svédország 12 - 9  
Skócia - Norvégia 9 - 4  
Svájc - Skócia 5 - 7  
Svédország - Svájc 8 - 6  
Észtország - Finnország 4 - 7  
Észtország - Magyarország 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Falun 6 - 4  
Granlo - Gävle GIK 5 - 3  
Karlstad - Helsingborg 2 - 8  
Linköping - AIK 5 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Jaen 4 - 4  
Zaragoza - Autos Lobelle Santiago 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 1 - 3  
Charlotte - San Jose Barracuda 3 - 1  
Milwaukee - San Antonio 6 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Jihlava 1 - 4  
Kladno - Prostejov 5 - 2  
Litomerice - Most 2 - 0  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 4 - 1  
Salith Sumperk - Kadan 3 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 5 - 0  
Zubr Prerov - Slavia Praha 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Keupa 1 - 0  
Kajaanin Hokki - JYP-Akatemia 3 - 1  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 3 - 2  
Leki - Tuto 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ässät 2 - 3  
Ilves - Espoo Blues 1 - 0  
Lahti Pelicans - Tappara 4 - 3  
SaiPa - Kalpa 3 - 3  
Turku PS - Kärpät 1 - 0  
Vaasan Sport - HIFK 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szalavat Julajev Ufa 2 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Moszkva 5 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 5 - 3  
Dallas - Ottawa 4 - 7  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Visp - Bern 2 - 2  
Zürich Lions - Ambri 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Västeras 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 3 - 0  
HV 71 - Skelleftea 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 1  
Zauralje Kurgan - Molot Perm 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Jindrichuv Hradec 84 - 69  
Ostrava - Usti nad Labem 77 - 69  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Szlovénia 64 - 73  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 52 - 76  
Észtország - Horvátország 55 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Albánia 99 - 39  
Nagy-Britannia - Olaszország 48 - 60  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Ukrajna 64 - 66  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Szlovákia 55 - 72  
Portugália - Magyarország 50 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Görögország 40 - 74  
Svájc - Oroszország 48 - 86  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Belgium 76 - 71  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Törökország 50 - 79  
Izrael - Románia 77 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Telekom Bonn 95 - 80  
Oldenburg - Trento 80 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Brindisi 66 - 45  
Reggio Emilia - Alba Berlin 74 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Venezia 62 - 71  
Ulm - Charleroi Spirou 76 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Arisz 75 - 56  
Trabzonspor - Steaua Bukarest 82 - 67  
UNIKSZ Kazany - Banvitspor 78 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Besiktas 93 - 83  
Lietuvos Rytas - Szolnok 98 - 99  
PAOK - Zenit Szentpétervár 70 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Galatasaray 73 - 86  
Nyizsnyij Novgorod - K.Oktyabr Volgográd 82 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sopron 91 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Varese 75 - 73  
Södertälje - Oostende 71 - 54  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Güssing - Zlatorog Lasko 73 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Kapfenberg 84 - 82  
Le Havre - Cantu 82 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernia - Sentjur 73 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Skyliners Frankfurt 72 - 82  
ZZ Leiden - Porto 62 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Maccabi Rishon 67 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Rosa Radom 89 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Sigal Prishtina 82 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Juventus Utena 80 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Siauliai 87 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Komarno 87 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot 76 - 67  
Szczecin - Anwil Wloclawek 54 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 121 - 97  
Denver - LA Clippers 94 - 111  
Golden State - LA Lakers 111 - 77  
Memphis - Dallas 110 - 96  
Portland - Chicago 88 - 93  
Washington - Indiana 106 - 123  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - S. Oliver Würzburg 73 - 52  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Wisla Plock 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 24 - 27  
Kolding - Ribe-Esbjerg 26 - 22  
Mors - Skjern 25 - 30  
Silkeborg - Sönderjyske 26 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Gornik Zabrze 38 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - St. Raphael 28 - 27  
Chartres Metropole - Tremblay 25 - 31  
Nantes - Dunkerque 27 - 25  
Paris SG - Creteil 34 - 27  
Pays d'Aix - Nimes 33 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen 26 - 23  
Baekkelaget - Elverum 21 - 28  
Haslum - Halden 28 - 17  
Kolstad - Viking Stavanger 24 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Melsungen 32 - 27  
Magdeburg - Burgdorf-Hannover 30 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinfin - Granollers 22 - 38  
Teucro - Anaitasuna 30 - 32  
Villa de Aranda - Naturhouse La Rioja 30 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Winterthur 18 - 22  
Thun - Bern 22 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Lugi 24 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 30 - 31  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Lincoln 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Santamarina Tandil 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Argentinos Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Paris SG 0 - 5  
Sahtar Doneck - Real Madrid 3 - 4  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Wolfsburg 0 - 2  
Manchester Utd. - PSV 0 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Galatasaray 2 - 0  
FC Asztana - Benfica 2 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Manchester City 1 - 0  
Mönchengladbach - Sevilla 4 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Köge 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Oroszország 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Bosznia-Hercegovina 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Szmorgon 4 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Guingamp 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Northeast Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Valmiera Fk 6 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Jerv 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Tom Tomszk 1 - 2  
Bajkal Irkutszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Lucs Vlagyivosztok 3 - 0  
Fakel Voronyezs - Volgar Asztrahan 0 - 1  
Kamaz - Tyumeny 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Habarovszk 2 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 0  
Toszno - Torpedo Armavir 1 - 0  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Szokol Szaratov 0 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Gazovik Orenburg 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Gil Vicente 0 - 1  
Chaves - Sporting CP B 1 - 0  
Famalicao - Santa Clara 2 - 0  
Guimaraes B - Feirense 0 - 1  
Penafiel - Farense 0 - 0  
Porto B - Mafra 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Domzale 1 - 1  
Maribor - HIT Gorica 4 - 2  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Malmö - U19Paris SG 0 - 3  
U19Sahtar Doneck - U19Real Madrid 2 - 6  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Wolfsburg 1 - 2  
U19Manchester Utd. - U19PSV 0 - 5  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Szpartak Moszkva 2 - 1  
U19Celtic - U19Puskás Akadémia 3 - 0  
U19Elfsborg - U19RAD Belgrád 0 - 0  
U19Viitorul Constanta - U19Pribram 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Asztana - U19Benfica 0 - 5  
U19Atl. Madrid - U19Galatasaray 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Manchester City 2 - 1  
U19Mönchengladbach - U19Sevilla 2 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Baku - Stuttgart 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Prostejov 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Uralocska Szverdlovszk 2 - 3  
Vizura Belgrád - Volero Zürich 0 - 3  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Rabita Baku 3 - 0  
Fenerbahce - Impel Wroclaw 3 - 0  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Alba Blaj 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Piacenza 3 - 1  
Molfetta - Trentino 3 - 0  
Ravenna - Latina 3 - 2  
Revivre Milano - Macerata 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Burden 6 - 4  
A. McManus - E. Sharav 6 - 5  
A. Mehta - S. Baird 6 - 5  
B. Woollaston - S. Hallworth 6 - 1  
Ge. Greene - M. Leslie 6 - 0  
J. Burnett - S. Lam 6 - 1  
J. Perry - J. Wattana 6 - 1  
J. Robertson - L. Ning 6 - 4  
J. Trump - H. Miah 6 - 1  
L. Hang - L. Walker 6 - 5  
M. Dunn - T. Thirapongpaiboon 6 - 3  
M. Fu - H. Yassen 6 - 2  
M. Holt - F. Patrick 6 - 4  
M. King - R. Muir 5 - 6  
M. Stevens - C. Wakelin 5 - 6  
M.J. Williams - H. Akbar 6 - 4  
P. Ebdon - L. Chenwei 6 - 0  
R. Day - D. Jones 6 - 1  
R. McLeod - J. Cope 5 - 6  
R. Walden - I. Santos 6 - 1  
S. Murphy - A. Hugill 6 - 1  
T. Pengfei - I. Burns 6 - 1  
Y. Delu - M. Wasley 6 - 2  
Z. Yuelong - C. Steadman 6 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Pavic    
E. Gerasimov - J. De Loore    
M. Viola - M. Berrer    
N. Basilashvili - J. McGee    
N. Mektic - L. Vanni    
R. Marcora - G. Mager    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - T. Maria 0 - 2  
M. Melnikova - S. Fichman 2 - 0  
M. Sakkari - A. Sadikovic 2 - 1  
N. Broady - S. Crawford 1 - 2  
N. Gibbs - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - I. Cervantes-Huegun    
P. Lorenzi - F. Dustov    
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - G. Clezar    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Obernosterer - O. Guerrero 1 - 2  
L. Da Silva - WU Zheng, Jhonatan    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famin, Valery - Gomes Silva, Thiago 0 - 2  
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zilberman - D. Paiola    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Abian - A.Y. Tjong 2 - 1  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavelkova, Zuzana - P. Da Silva 2 - 0  
R. Schafer - L. Yun 1 - 2  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Silva - A. Stapusaityte 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - W.F. Chong 2 - 0  
C. Jonatan - K. Po Cheng 2 - 1  
C.C. Yang - A.K. Tedjono 0 - 2  
C.H. Lin - H.S. Prannoy 0 - 2  
F.A. Kholik - W.H. Son 0 - 2  
G.P. Lin - A. Jayaram 2 - 0  
H.J. Jeon - K.C. Shih 2 - 0  
Ki.Do. Hoon - T.W. Wang 0 - 2  
P.W. Cheng - I.M. Mustofa 0 - 2  
S.H. Goh - Ch.Yi. Lee 2 - 0  
Se.J. Seo - N. Wei 2 - 0  
W.C. Liu - H. Tian 0 - 2  
W.K.V. Wong - G. Anthony 2 - 1  
Y.K. Chan - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Y. Cheng - L.W. Fanetri 0 - 2  
Ch.Hui Yu - J. Chen 2 - 1  
L.L. Yang - Ir. Wang 2 - 0  
R. Hartawan - B.J. He 0 - 2  
S.H. Hung - H. Ramadhini 2 - 1  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Honvéd 7 - 8  

 

2015.11.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Buffalo 20 - 13  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 3 - 8  
Finnország - Skócia 3 - 7  
Hollandia - Olaszország 3 - 9  
Németország - Norvégia 3 - 8  
Svédország - Svájc 2 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 1 - 9  
Magyarország - Svédország 2 - 8  
Norvégia - Dánia(Hely:Dánia) 8 - 5  
Skócia - Észtország 10 - 1  
Svájc - Németország 10 - 8  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Magna Navarra 0 - 2  
Burela - Levante 5 - 1  
Elche - Inter Movistar 2 - 7  
Jumilla - Peniscola 3 - 7  
Palma Manacor - Murcia 3 - 5  
Ribera Navarra - Barcelona 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 5 - 1  
Pardubice - Litvínov 3 - 3  
Vítkovice - Zlín 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Frederikshavn 0 - 5  
Herlev Eagles - SönderjyskE 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Kalpa 0 - 3  
Lukko - HIFK 1 - 3  
Tappara - SaiPa 2 - 2  
Ässät - Espoo Blues 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - SZKA Szentpétervár 3 - 2  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 5 - 1  
Dinamo Riga - Szocsi 1 - 2  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 1  
Lada Toljatti - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Medvescak Zagreb - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Slovan Bratislava - Dinamo Minszk 4 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Amur Habarovszk 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - St. Louis 1 - 2  
Florida - Los Angeles 1 - 3  
NY Rangers - Nashville 3 - 0  
Philadelphia - Carolina 2 - 2  
Toronto - Boston 3 - 3  
Washington - Edmonton 1 - 0  
Winnipeg - Colorado 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Schwenningen 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Znojmo 1 - 6  
Salzburg - Dornbirn 3 - 3  
Vienna Capitals - Olimpija Ljubljana 2 - 0  
Villach - Graz 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 4 - 1  
Olten - Chaux-de-fonds 1 - 2  
Thurgau - Winterthur 4 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Kloten 2 - 2  
Rapperswil - Lausanne 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Asplöven 4 - 2  
Karlskoga - AIK 5 - 5  
Oskarshamn - Tingsryd 1 - 4  
Timra - Mora 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea 4 - 3  
Karlskrona - Malmö 0 - 3  
MODO - Djurgarden 4 - 2  
Rögle - Linköping 1 - 4  
Växjö - Örebro 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Rjazany - Szarjarka Karaganda 1 - 0  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Nanterre 78 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Gran Canaria 81 - 81, h.u. 92 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Valencia 76 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Hapoel Jerusalem 87 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Adecco ASVEL 89 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cibona Zagreb 82 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Chalon sur Saone 73 - 98  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Nymburk 82 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Lukoil Academic 75 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Helios Domzale 83 - 83, h.u. 86 - 97  
Ventspils - Pasvalys 86 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Kumanovo 88 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Targu Jiu - AEK Larnaca 87 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - ETHA Engomi 92 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Inter Bratislava 80 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Rilski Sportist 95 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Sacramento 112 - 112, h.u. 127 - 122  
Cleveland - Orlando 117 - 103  
Miami - New York 95 - 78  
Milwaukee - Detroit 109 - 88  
Minnesota - Philadelphia 100 - 95  
San Antonio - Phoenix 98 - 84  
Utah - Oklahoma City 89 - 111  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - GOG 27 - 34  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Ivry 28 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Azoty Pulawy 27 - 38  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 28 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Sagunto - Morrazo Cangas 29 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Ystad 23 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Coventry 0 - 0  
Bury - Scunthorpe 1 - 2  
Colchester - Crewe 2 - 3  
Doncaster - Chesterfield 3 - 0  
Fleetwood - Millwall 2 - 1  
Gillingham - Rochdale 2 - 0  
Oldham - Southend 2 - 5  
Peterborough - Barnsley 3 - 2  
Port Vale - Blackpool 2 - 0  
Sheffield Utd. - Shrewsbury 2 - 4  
Swindon - Walsall 2 - 1  
Wigan - Burton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Stevenage 1 - 2  
Crawley - Northampton 1 - 2  
Luton - Carlisle 3 - 4  
Mansfield - Exeter 0 - 2  
Morecambe - Cambridge Utd. 2 - 4  
Notts County - Barnet 4 - 2  
Oxford Utd. - Newport 1 - 1  
Plymouth - Leyton 1 - 1  
Portsmouth - York 6 - 0  
Wimbledon - Dag & Red 0 - 1  
Yeovil - Wycombe 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Dover 1 - 1  
Woking - Tranmere 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Newell's 2 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Roma 6 - 1  
BATE Boriszov - Leverkusen 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Dinamo Zagreb 3 - 0  
Bayern München - Olympiakosz 4 - 0  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Chelsea 0 - 4  
Porto - Dinamo Kijev 0 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Gent 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - Valencia 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BOA - ABC 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Karvina 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Paris FC 4 - 1  
Lens - Niort 1 - 1  
Red Star 93 - Ajaccio 1 - 1  
Sochaux - Laval 0 - 0  
Valenciennes - Nimes 2 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Anagenniszi Karditszasz 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Delhi 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - LASK Linz 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Oriental de Lisboa 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - St. Mirren 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Legia Varsó - U19Midtjylland 1 - 3  
U19Salzburg - U19Besiktas 5 - 1  
U19Torino - U19Middlesbrough 3 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Roma 3 - 3  
U19BATE Boriszov - U19Leverkusen 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Arsenal - U19Dinamo Zagreb 1 - 2  
U19Bayern München - U19Olympiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Maccabi TA - U19Chelsea 0 - 4  
U19Porto - U19Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lyon - U19Gent 4 - 0  
U19Zenit Szentpétervár - U19Valencia 0 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Novara 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Vero Monza 3 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - D. Grace 1 - 6  
A. McGill - J. Cahill 6 - 3  
D. Junhui - A. Duffy 2 - 6  
D. Morris - M. Georgiou 5 - 6  
G. Wilson - M. O'Donnell 6 - 3  
J. Higgins - L. Fernandez 6 - 1  
J. Lisowski - Z. Surety 6 - 4  
J. Swail - J. Walker 6 - 0  
Jam. Jones - I. Glover 6 - 4  
K. Doherty - T. Drago 6 - 0  
L. Wenbo - G. Allen 6 - 1  
M. Davis - Rh. Clark 6 - 1  
M. Gould - A. Taylor 6 - 2  
M. White - S. Wilson 5 - 6  
S. Carrington - L. Highfield 6 - 4  
T. Ford - S. Donaldson 6 - 1  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Satral 1 - 2  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - A. Bossel    
M. Basic - R. Marcora    
M. Chiudinelli - V. Galovic    
M. Viola - R. Ortega-Olmedo    
P-A. Luncanu - D. Kuzmanov    
PELLEGRINO, ANDREA - I. Dodig    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - J. Glushko 2 - 0  
K. Ahn - D. Jakupovic 2 - 1  
M. Sakkari - B. Berger 2 - 0  
N. Gibbs - A. Kudryavtseva    
N. Mossmer - T. Maria 0 - 2  
S. Vickery - E. Kostova 0 - 2  
V. Cepede Royg - G. Ce 2 - 0  
Y. Wickmayer - J. Boserup 2 - 0  
Z.G. Scandalis - F. Abanda 0 - 2  
Tenisz (Carlsbad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Gibbs N - Goncalves P C / Marand S 2 - 1  
Glushko J / Peterson R - Christian K / Santamaria S 2 - 0  
Kalashnikova O / Maria T - Kostova E / Melnikova M 2 - 0  
King V / Kudryavtseva A - Dabrowski G / Fichman S    
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - M. Reid    
K. Watanuki - S. Sekiguchi    
M. Ebden - G. Jones    
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ludik - G. Kai 1 - 2  
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.Y. Tjong - Ar. Hernandez 2 - 0  
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Paiola - D. Domke    
M. Zilberman - Castillo, Job 2 - 0  
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanchez Lama, Jesus Manue - Famin, Valery 2 - 0  
Sanchez Lama, Jesus Manue - Gomes Silva, Thiago 2 - 1  
Tollaslabda (Brasil Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - J. Vicen 2 - 0  
Tollaslabda (Brasil Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Gaitan - A. Stapusaityte 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - W.C. Liu 0 - 2  
B. Sai Praneeth - F.I. Hadmadi 2 - 0  
C.h. Tam - A. Jayaram 0 - 2  
Ch.wa. Lee - G.P. Lin 0 - 2  
G. Anthony - Y-H. Yang 2 - 1  
K. Tago - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
P.W. Cheng - K.H. Woon    
S. Evert - H.S. Prannoy 1 - 2  
Savatyugin, Artyom - Pui, Pang Fong 2 - 0  
Se.J. Seo - M.B. Pangisthu 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - S.H. Goh 0 - 2  
W. Kho Henrikho - T.W. Wang 0 - 2  
W.j. Ai - A.K. Tedjono 0 - 2  
Y.K. Chan - C.h. Yang 2 - 0  
Yu Hs. Lin - H. Tian 0 - 2  
Yun Hu - Ki.Do. Hoon 0 - 2  
Z.L. Wong - N. Wei 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 7 - 10  
Oroszország - Görögország 12 - 6  
     

 

2015.11.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 34 - 31  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 5 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Warberg 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MAC Budapest 4 - 4  
Újpest - Diósgyőr 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - NY Islanders 4 - 2  
Vancouver - New Jersey 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Langnau Tigers 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Sundsvall 4 - 0  
Pantern Malmö - Vita Hasten 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Molot Perm 0 - 5  
Zauralje Kurgan - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Cedevita Zagreb 79 - 81  
Skopje - Zadar 60 - 72  
Sutjeska Niksic - Crvena zvezda 62 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Gravelines 64 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 61 - 70  
Maccabi Ashdod - Maccabi Kiryat Gat 90 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 111 - 101  
Denver - Golden State 105 - 118  
LA Lakers - Portland 93 - 107  
New Orleans - Phoenix 122 - 116  
Oklahoma City - Dallas 117 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Hagen 95 - 65  
Mitteldeutscher - Crailsheim 96 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Pistoia 82 - 66  
Sassari - VL Pesaro 106 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Galatasaray 76 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - VEF Riga 83 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Sönderjyske 22 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Tatran Presov 23 - 31  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Braunschweig 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - O'Higgins 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Dep. Union La Calera 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - NEA Szalamina 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Belsina Bobrujszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Brest 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - Iraklisz 1908 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Ajax 2 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Tokyo Verdi 2 - 0  
Ehime - Tokushima 3 - 0  
Gifu - Avispa Fukuoka 1 - 4  
JEF United Chiba - Kamatamare Sanuki 0 - 2  
Kitakyushu - Nagasaki 2 - 1  
Kyoto - Mito 2 - 1  
Oita Trinita - Jubilo Iwata 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Okayama 1 - 1  
Sapporo - Tochigi 4 - 1  
Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Zwiegen Kanazawa - Omiya Ardija 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 0 - 3  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Dallas 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Ascoli 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Pisa 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Ufa 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 4 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Sunderland 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 2 - 2  
Pandurii - Petrolul Ploiesti 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Rayo Vallecano 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Winterthur 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Altinordu 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - E. Gerasimov    
F. Horansky - I. Marchenko    
J. Ocleppo - M. Berrer    
Tenisz (Carlsbad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadikovic - R. Peterson 2 - 0  
A. Stevenson - B. Jovanovski    
D. Lao - J. Brady 0 - 2  
N. Broady - J. Jaksic 2 - 0  
Tenisz (Carlsbad, női egyes, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kinard - S. Fichman 1 - 2  
V. King - F. Abanda 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,