Tippmix eredmények - 2015. november 16-22.

2015-11-16
Tippmix eredmények - 2015. november 16-22.
2015.11.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indianapolis 21 - 24  
Baltimore - St. Louis 16 - 13  
Carolina - Washington 44 - 16  
Chicago - Denver 15 - 17  
Detroit - Oakland 18 - 13  
Houston - NY Jets 24 - 17  
Miami - Dallas 14 - 24  
Minnesota - Green Bay 13 - 30  
Philadelphia - Tampa Bay 17 - 45  
San Diego - Kansas City 3 - 33  
Seattle - San Francisco 29 - 13  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. van Gerwen (11 nyert körig) 5 - 11  
A. Lewis - T. Jenkins (10 nyert körig) 10 - 6  
J. Wade - P. Wright (10 nyert körig) 6 - 10  
P. Taylor - P. Wright 9 - 11  
P. Taylor - S. Bunting (11 nyert körig) 10 - 3  
P. Wright - M. van Gerwen (11 nyert legig)    
R. van Barneveld - M. van Gerwen (10 nyert körig) 8 - 10  
World Series Finals 2015    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Turku PS 8 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Granlo 10 - 6  
Gävle GIK - Storvreta 4 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Latina 3 - 5  
Pescara - Napoli 6 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Springfield 0 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids 1 - 2  
Chicago Wolves - Iowa 2 - 1  
Hartford - Lehigh Valley 3 - 1  
Hartford - Utica 2 - 3  
Hershey - Portland 4 - 2  
Manitoba - Bakersfield 3 - 1  
Milwaukee - San Diego 3 - 1  
Providence - Lehigh Valley 2 - 5  
Rockford - Cleveland Lake Erie 3 - 1  
San Antonio - Charlotte 3 - 4  
Springfield - Providence 1 - 4  
St. John's - Syracuse 1 - 1  
Stockton - San Jose Barracuda 3 - 3  
Texas Stars - Ontario Reign 6 - 7  
Toronto Marlies - Binghamton 6 - 4  
Utica - Bridgeport 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 3 - 2  
Karlovy Vary - Olomouc 1 - 2  
Liberec - Pardubice 2 - 1  
Litvínov - Chomutov 2 - 2  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 1 - 1  
Plzen - Sparta Praha 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - JYP 0 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 6 - 5  
Turku PS - Lukko 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MAC Budapest 4 - 4  
FTC - Fehérvár 6 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 2 - 0  
Carolina - Los Angeles 4 - 3  
Columbus - San Jose 3 - 5  
Dallas - Buffalo 3 - 0  
Florida - NY Rangers 4 - 4  
Minnesota - Nashville 4 - 0  
Ottawa - Philadelphia 4 - 0  
Pittsburgh - San Jose 1 - 3  
St. Louis - Detroit 3 - 3  
Tampa Bay - Anaheim 5 - 0  
Vancouver - Chicago 6 - 3  
Washington - Colorado 7 - 3  
Winnipeg - Arizona 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 3 - 3  
Lorenskog - Kongsvinger 5 - 1  
Manglerud - Lillehammer 3 - 3  
Storhamar - Valerenga 1 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 3 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 1 - 2  
Bremerhaven - Lausitzer Füchse 4 - 0  
Crimmitschau - Kassel 2 - 4  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 2 - 7  
Riessersee - Dresden 2 - 2  
Rosenheim - Kaufbeuren 3 - 8  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 2 - 7  
Düsseldorf - Wolfsburg 0 - 3  
Eisbären Berlin - Hamburg 2 - 2  
Mannheim - Ingolstadt 5 - 2  
Nürnberg - Krefeld 6 - 3  
Schwenningen - Iserlohn 3 - 3  
Straubing - Köln 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 7 - 0  
Graz - Znojmo 3 - 0  
Klagenfurt - Villach 6 - 3  
Linz - Olimpija Ljubljana 10 - 0  
Südtirol Bolzano - Salzburg 2 - 2  
Vienna Capitals - Fehérvár 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Visp - Langenthal 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Växjö 2 - 7  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice 1 - 1  
Poprad - Nitra 2 - 4  
Skalica - Zilina 2 - 0  
Trencin - B. Bystrica 3 - 1  
Zvolen - Piestany 3 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Tver 1 - 2  
Ermak Angarszk - Zvezda Csehov 4 - 2  
Krisztall Szaratov - VMF-Karelija 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Burany Voronyezs 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Buducnost 76 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 78 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Strasbourg 88 - 76  
Limoges - Paris Levallois 84 - 62  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Koroivosz Amaliadasz 83 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 65 - 68  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 103 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw 82 - 74  
Ostrow Wielkopolski - Asseco Prokom 72 - 81  
Rosa Radom - Koszalin 63 - 75  
Torun - Starogard Gdanski 76 - 55  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 68 - 82  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 73 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szombathely 83 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Atlanta 109 - 97  
Detroit - Washington 95 - 97  
Houston - New York 102 - 107  
Indiana - Milwaukee 123 - 86  
LA Clippers - Toronto 80 - 91  
Miami - Philadelphia 96 - 91  
San Antonio - Memphis 92 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ludwigsburg 75 - 77  
Bremerhaven - Bayern München 72 - 72, h.u. 80 - 86  
Telekom Bonn - Skyliners Frankfurt 59 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brindisi 73 - 73, h.u. 83 - 81  
Caserta - Cantu 71 - 73  
Manital Torino - Capo D'Orlando 69 - 71  
Milano - Venezia 87 - 65  
Reggio Emilia - Trento 69 - 65  
Varese - Virtus Bologna 82 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Zaragoza 74 - 74, h.u. 91 - 79  
Joventut Badalona - Real Madrid 69 - 79  
Laboral Kutxa - Barcelona 73 - 73, h.u. 87 - 79  
Manresa - Murcia 77 - 69  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 82 - 79  
Obradoiro Monbus - Estudiantes 73 - 71  
Sevilla - Bilbao 71 - 81  
Valencia - Gipuzkoa 92 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Türk Telekom 87 - 77  
Fenerbahce Ülker - Karsiyaka 104 - 82  
Konyaspor - Yesilgiresun 76 - 81  
Usak Sportif - Buyukcekmece 79 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nymburk 119 - 68  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 82 - 78  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Kolding 33 - 31  
Vardar Pro Skopje - Barcelona 25 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Elverum 34 - 29  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Fleury Loiret 36 - 23  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Győr 22 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Iuventa Michalovce 24 - 24  
Odense - WHC Zamet 30 - 21  
PO SC Galytchanka-Lviv - Antalya 30 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Morrazo Cangas 31 - 24  
Gorenje Velenje - Holstebro 25 - 29  
Granollers - Arendal 29 - 21  
Haukar - St. Raphael 28 - 29  
Plzen - Silkeborg 28 - 31  
Winterthur - Azoty Pulawy 29 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tremblay - Montpellier 22 - 30  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ardesen GSK - Esbjerg 31 - 22  
Gdynia - Sercodak Dalfsen 26 - 27  
Issy Paris - Buxtehude 28 - 25  
Mecalia Atl. Guardes - Zvezda Zvenyigorod 22 - 22  
Municipal Craiova - Radnicki Kragujevac 28 - 24  
Érd - Umag 31 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gwardia Opole 30 - 26  
Legionowo - Slask Wroclaw 30 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Vác 20 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Baekkelaget 34 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Sola 37 - 24  
Skrim - Raelingen 20 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Bergischer HC 31 - 28  
Hamburg - Balingen-Weilstetten 35 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Metzingen 23 - 36  
Rosengarten-Buchholz - SVG Celle 23 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Guif 20 - 31  
HIF Karlskrona - Kristianstad 26 - 29  
Skövde - Malmö 20 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Brighton 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Newcastle Jets 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Saint-Gilloise 2 - 0  
Deinze - Cercle Bruges 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Oostende 2 - 1  
Standard Liege - Kortrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 1 - 2  
Pirin Blagoevgrad - Levszki Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Goiás 2 - 2  
Corinthians - Sao Paulo 6 - 1  
Coritiba - Santos 1 - 0  
Figueirense - Chapecoense 0 - 0  
Flamengo - Ponte Preta 1 - 1  
Fluminense - Avai 3 - 1  
Internacional - Gremio 1 - 0  
Joinville - Vasco da Gama 1 - 2  
Sport Recife - Atlético PR 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Hoffenheim 1 - 0  
Ingolstadt - Darmstadt 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Paderborn 4 - 1  
Heidenheim - Fürth 1 - 2  
Kaiserslautern - FSV Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Fortuna Köln 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - San Marcos de Arica 2 - 1  
Santiago Wanderers - Union Espanola 1 - 2  
Universidad de Chile - Universidad Catolica 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Agia Napa 3 - 1  
Arisz Limasszol - Omonia Nicosia 0 - 1  
Pafosz - Apollon Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - MAS Taborsko 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha 1 - 0  
Teplice - Jablonec 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Vestsjaelland 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bröndby 1 - 1  
Esbjerg - Hobro 4 - 4  
FC Köbenhavn - Viborg 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Jeonnam 1 - 1  
Gwangju - Ulsan 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon - Pohang 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Ajaccio GFC 1 - 2  
Caen - Angers 0 - 0  
Rennes - Bordeaux 2 - 2  
St-Etienne - Marseille 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Panegialiosz 0 - 0  
Kallithea - Larissza 0 - 1  
Lamia - Panahaiki 4 - 1  
Olympiakosz Volosz - Apollon Szmirnisz 1 - 2  
Paneleuszianiakosz - Panszerraikosz 1 - 0  
Zakinthosz - Trikala 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panthrakikosz - AEK Athén 1 - 2  
PAOK - Panetolikosz 0 - 0  
Plataniasz - Levadiakosz 2 - 1  
Xanthi - Panioniosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Vitesse 2 - 2  
Feyenoord - Twente 5 - 0  
Heracles - Excelsior 0 - 0  
Nijmegen - Utrecht 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - RNK Split 1 - 1  
Lokomotív Zagreb - NK Zagreb 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Goa 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Akko 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sagan Tosu 0 - 0  
Gamba Osaka - Yamagata 4 - 0  
Kashima A. - Nagoya GE 1 - 0  
Kashiwa R. - Albirex Niigata 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 1 - 0  
Kofu - Shimizu SP 2 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 5 - 0  
Urawa RD - Vissel Kobe 5 - 2  
Yokohama FM - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Cali 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Atl. Nacional Medellin 1 - 2  
Dep. Pasto - Aguilas Doradas Pereira 0 - 3  
Independiente Medellin - Envigado 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. Tolima 1 - 2  
Junior de Barranquilla - Boyaca Chico 6 - 0  
Millionarios - Independiente SF 1 - 0  
Once Caldas - Uniautonoma 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica 1 - 0  
Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 1 - 3  
Utenis Utena - Siauliai 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 1 - 1  
Chiapas - Pachuca 3 - 2  
Dep. Toluca - Monterrey 3 - 1  
Leon - Dorados de Sinaloa 3 - 0  
M. Morelia - Veracruz 1 - 2  
Tigres - Cruz Azul 0 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Szolnok 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Sarpsborg 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Torino 0 - 1  
Carpi - Chievo 1 - 2  
Fiorentina - Empoli 2 - 2  
Genoa - Sassuolo 2 - 1  
Internazionale - Frosinone 4 - 0  
Lazio - Palermo 1 - 1  
Udinese - Sampdoria 1 - 0  
Verona - Napoli 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Livorno 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pavia 2 - 1  
Bassano - Cittadella 1 - 1  
Giana Erminio - Pro Patria 0 - 0  
Reggiana - Pordenone 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Savona 2 - 0  
Lupa Roma - Carrarese 1 - 1  
Pistoiese - Ancona 0 - 1  
Robur Siena - Arezzo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martina Franca - Akragas 3 - 0  
Matera - Lecce 0 - 0  
Melfi - Paganese 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Terek Groznij 2 - 2  
Mordovija Szaranszk - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Szpartak Moszkva - FK Krasznodar 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Sturm Graz 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Rubio 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Covilha 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amarante FC - Marítimo 1 - 0  
Aves - Uniao Madeira 3 - 3  
Boavista - Operario 1 - 0  
Caldas - Estoril 0 - 1  
Casa Pia - Setúbal 0 - 1  
Fafe - Penafiel 1 - 1  
Farense - Braga 0 - 0  
Nacional Madeira - Cova Piedade 5 - 0  
Pacos Ferreira - Rio Ave 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - West Ham 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 3 - 1  
Targu Mures - Viitorul Constanta 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Aberdeen 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Zaragoza 1 - 0  
Gimnastic - UE Llagostera 2 - 0  
Girona - Albacete 3 - 0  
Ponferradina - Leganes 1 - 0  
Tenerife - Cordoba 1 - 1  
Valladolid - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Burgos 2 - 2  
Atl. Astorga - Guijuelo 2 - 0  
Compostela - Celta Vigo B 2 - 1  
Coruxo - Tudelano 1 - 2  
Ferrol - Lealtad 3 - 1  
Izarra - Somozas 0 - 1  
Pena Sport - Valladolid B 2 - 0  
R. Santander - Cacereno 4 - 0  
UD Logrones - Cultural Leonesa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Portugalete 2 - 1  
La Roda - Leioa 1 - 0  
Majadahonda - Gernika 2 - 2  
Real Madrid B - Barakaldo 0 - 0  
Sestao River - Socuellamos 0 - 0  
Talavera - Mensajero 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Reus 0 - 0  
Badalona - Llosetense 0 - 0  
Cornella - Hercules 1 - 1  
Eldense - Alcoyano 2 - 1  
Espanyol B - L'Hospitalet 4 - 0  
Pobla de Mafumet - Olot 2 - 2  
Sabadell - Barcelona B 2 - 2  
Valencia B - Lleida 0 - 0  
Xativa - Levante B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Linares 2 - 3  
Cartagena - Marbella 2 - 1  
Jumilla - Melilla 1 - 0  
Linense - Betis B 2 - 0  
Merida - San Roque de Lepe 3 - 2  
Real Jaen - La Hoya Lorca 0 - 0  
Rec. Huelva - Villanovense 2 - 1  
Sevilla B - Cadiz 1 - 1  
UCAM Murcia - Real Murcia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Atl. Madrid 0 - 1  
Granada - Ath. Bilbao 2 - 0  
Sp. Gijón - Levante 0 - 3  
Villarreal - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 5 - 3  
St. Gallen - Basel 2 - 1  
Young Boys - Sion 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Crvena zvezda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Slovan Bratislava 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Sanliurfaspor 4 - 0  
Denizlispor - Adana Demirspor 1 - 1  
Göztepe Izmír - Samsunspor 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Kayseri Erciyesspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sivasspor 2 - 0  
Konyaspor - Eskisehirspor 3 - 2  
Osmanlispor - Rizespor 0 - 1  
Trabzonspor - Genclerbirligi 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalist Harkiv - Zorya Luganszk 0 - 1  
Metalurg Zaporizzsja - Olekszandria 0 - 2  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Cerro 0 - 1  
Penarol - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Racing Montevideo - Plaza Colonia 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - TNS 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Ospreys 34 - 29  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Toulon 32 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Revivre Milano 3 - 2  
Macerata - Verona 3 - 0  
Padova - Perugia 1 - 3  
Piacenza - Ravenna 1 - 3  
Trentino - Modena 3 - 2  
Vero Monza - Molfetta 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Casalmaggiore 0 - 3  
Scandicci - Bisonte Firenze 3 - 0  
Südtirol Bolzano - Club Italia 0 - 3  
Vicenza - Bergamo 3 - 1  
Tenisz (ATP-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb 2015    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - N. Djokovic 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Doi - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisami K / Takahata K - Melnikova M / Mertens E 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - H. Tian 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - N. Okuhara 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - R. Ouseph 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Crvena zvezda 13 - 10  
Radnicki Kragujevac - Mladost Zagreb 5 - 10  
VK Posk - Partizan Belgrád 7 - 14  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 9 - 13  
Kaposvár - Szeged 9 - 12  
OSC - Honvéd 10 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Caballero - L. Haskins    
S. Alvarez - M.A. Cotto 1 - 0  
T. Miura - F.J. Vargas 0 - 1
     

 

2015.11.21.
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - K. Brown 6 - 2  
B. van de Pas - J. Lewis 4 - 6  
D. Petersen - R. Thornton 3 - 6  
G. Anderson - T. Jenkins 5 - 6  
J. Wade - J. Lewis 6 - 0  
K. Anderson - D. Chisnall 4 - 6  
K. Brown - I. White 6 - 4  
M. Hopp - D. van den Bergh 6 - 3  
M. Smith - M. Webster 4 - 6  
M. van Gerwen - R. Thornton 6 - 1  
P. Taylor - D. Chisnall 6 - 1  
P. Wright - M. Hopp 6 - 3  
R. van Barneveld - M. Webster 6 - 2  
S. Bunting - R-J. Rodriguez 6 - 4  
S. Whitlock - R-J. Rodriguez 4 - 6  
T. Jenkins - C. Dobey 6 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - SPV Seinäjoki 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Linköping 10 - 3  
Sirius - Karlstad 5 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Acqua & Sapone 5 - 2  
Montesilvano - Lazio 8 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Burela 6 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Springfield 4 - 0  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 1  
Grand Rapids - San Diego 7 - 4  
Hershey - Portland 3 - 2  
Iowa - Cleveland Lake Erie 2 - 3  
Iowa - Cleveland Lake Erie (19:30) 2 - 3  
Manitoba - Bakersfield 1 - 2  
Milwaukee - Rockford 1 - 1  
Providence - Lehigh Valley 1 - 4  
Rochester - Bridgeport 2 - 2  
San Antonio - Ontario Reign 3 - 3  
St. John's - Syracuse 3 - 3  
Texas Stars - Charlotte 6 - 2  
Utica - Hartford 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 3 - 6  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Most - Havirov 2 - 9  
Prostejov - Zubr Prerov 3 - 3  
Slavia Praha - Salith Sumperk 4 - 4  
Slavia Trebic - Litomerice 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 2 - 3  
JYP-Akatemia - Keupa 1 - 2  
Kajaanin Hokki - Roki 3 - 0  
Leki - Heinolan Peliitat 2 - 3  
SaPKo - Jukurit 3 - 4  
Tuto - Kiekko-Vantaa 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - HIFK 2 - 3  
Kookoo - Turku PS 3 - 0  
Lukko - Ässät 3 - 3  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 0 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 3 - 5  
Epinal - Strasbourg 4 - 3  
Gap - Morzine-Avoriaz 5 - 2  
Lyon - Chamonix 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Medvescak Zagreb 3 - 1  
Jokerit - Barisz Asztana 2 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Lada Toljatti 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 4 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Slovan Bratislava 1 - 2  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 5  
Szpartak Moszkva - Avangard Omszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Chicago 1 - 1  
Carolina - Toronto 1 - 1  
Columbus - Nashville 4 - 0  
Detroit - Los Angeles 3 - 2  
Edmonton - New Jersey 5 - 1  
NY Islanders - Montreal 3 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria 2 - 5  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 7 - 0  
Valpellice - Fassa 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Thurgau 4 - 0  
GCK Lions - Visp 3 - 1  
Langenthal - Red Ice Martigny 3 - 1  
Rapperswil - Ajoie 3 - 2  
Winterthur - Olten 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 1  
Davos - Kloten 3 - 1  
Fribourg - Servette 2 - 4  
Lausanne - Bern 0 - 1  
Zug - Lugano 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 3 - 3  
Asplöven - Leksand 4 - 1  
Sundsvall - Timra 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Linköping 3 - 1  
HV 71 - MODO 3 - 1  
Lulea - Brynäs 5 - 4  
Rögle - Frölunda 2 - 5  
Skelleftea - Karlskrona 4 - 2  
Örebro - Djurgarden 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Barsz Kazany B 1 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Molot Perm 0 - 2  
Rubin Tyumeny - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
Szarov - Neftjanik Almetyevszk 3 - 4  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Cibona Zagreb 90 - 86  
Olimpija Ljubljana - Mega Vizura 89 - 99  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Jindrichuv Hradec 65 - 79  
MMCITE Brno - Decin 56 - 89  
Pardubice - USK Praha 54 - 58  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Litvánia 65 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Észtország 69 - 41  
Hollandia - Horvátország 76 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Nagy-Britannia 78 - 64  
Olaszország - Albánia 121 - 38  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Németország 100 - 57  
Ukrajna - Luxemburg 90 - 38  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Izland 72 - 50  
Szlovákia - Portugália 56 - 43  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Svájc 83 - 46  
Oroszország - Bulgária 72 - 39  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 65 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Bosznia-Hercegovina 67 - 65  
Törökország - Izrael 72 - 53  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Spanyolország 52 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Orleans 65 - 69  
Nancy - Monaco 80 - 81  
Nanterre - Antibes 74 - 71  
Pau Orthez - Dijon 66 - 69  
Reims - Le Havre 87 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEN Kifiszia - AEK Athén 54 - 78  
Apollon Patra - Arkadikosz Tripoleosz 56 - 76  
Arisz - Kavala 68 - 50  
Koloszosz Rodosz - Lavriou 61 - 72  
Rethymno - Trikala 83 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 70 - 68  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 99 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Szczecin 72 - 82  
Trefl Sopot - Zielona Gora 45 - 62  
Turow Zgorzelec - Dabrowa Gornicza 96 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 57 - 69  
Siauliai - Pasvalys 77 - 73  
Vytautas Prienai - Juventus Utena 89 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 70 - 81  
Jászberény - Nyíregyháza 87 - 95  
Kaposvár - Szeged 81 - 84  
Körmend - MAFC 91 - 97  
Sopron - Atomerőmű 71 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn 120 - 95  
Charlotte - Philadelphia 113 - 88  
Dallas - Utah 102 - 93  
Denver - Phoenix 107 - 114  
Golden State - Chicago 106 - 94  
LA Lakers - Toronto 91 - 102  
Memphis - Houston 96 - 84  
Minnesota - Detroit 86 - 96  
New Orleans - San Antonio 104 - 90  
Oklahoma City - New York 90 - 93  
Orlando - Sacramento 91 - 97  
Portland - LA Clippers 102 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Giessen 72 - 68  
Oldenburg - Alba Berlin 79 - 76  
Tübingen - S. Oliver Würzburg 95 - 97  
Ulm - Göttingen 95 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Iberostar Tenerife 85 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Besiktas 80 - 78  
TED Ankara Kolejliler - Banvitspor 84 - 84, h.u. 101 - 99  
Trabzonspor - Istanbul BB 87 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - Kalev/Cramo 83 - 95  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Wisla Plock 29 - 38  
Paris SG - Kiel 37 - 30  
RK Zagreb - Flensburg 23 - 30  
Veszprém - Celje 34 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Tatran Presov 32 - 26  
Porto - Naturhouse La Rioja 35 - 31  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Baia Mare 25 - 23  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Baia Mare 27 - 22  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Podravka Koprivnica 29 - 19  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Hypo Niederösterreich 37 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - GOG 24 - 23  
Nordsjaelland - Midtjylland 26 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - HCM Roman 22 - 27  
Hasselt - Nimes 26 - 28  
Höör - Nantes Loire Atlantique HB 30 - 27  
Indeco Conversano - Dunaújváros 24 - 31  
Succes Schoonmaak/Voc Ams - Randers 18 - 29  
WHC Zamet - Odense (Helyszín: Dánia) 23 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - St. Gallen 30 - 20  
Borac Banja Luka - Limburg Lions 29 - 31  
Füchse Berlin - Chambery 31 - 31  
Gornik Zabrze - Göppingen 29 - 39  
Hard - SZKA Minszk 23 - 33  
Hasselt - Anaitasuna 20 - 28  
Magdeburg - Csurgó 42 - 37  
Nexe Nasice - Nantes 26 - 26  
RK Maribor Branik - Dinamo Bukarest 27 - 26  
Ystad - Tatabánya 28 - 28  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BNTU-Belazs Minszk - Ankara Yenimahalle Bsk 26 - 23  
Jagodina - Glassverket 23 - 38  
Oldenburg - Lada Toljatti 34 - 30  
Radn. Kragujevac-Mun Craiova(H:Craiova) 22 - 28  
Umag - Érd (Helyszín: Érd) 24 - 36  
Viborg - Metz 28 - 21  
Zvez. Zveny - M. Atl. Guardes(H:Pontevedra) 29 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - MTK 20 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Eisenach 35 - 30  
Melsungen - R-N. Löwen Kronau 25 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Leverkusen 26 - 26  
Blomberg-Lippe - Füchse Berlin 27 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Sinfin 31 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Kriens 25 - 33  
Stäfa - Basel 17 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Vasterasirsta 22 - 25  
Skövde - Kristianstad 30 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Burton 1 - 0  
Coventry - Gillingham 4 - 1  
Crewe - Peterborough 1 - 5  
Doncaster - Rochdale 0 - 2  
Fleetwood - Swindon 5 - 1  
Millwall - Colchester 4 - 1  
Oldham - Barnsley 1 - 2  
Port Vale - Chesterfield 3 - 2  
Scunthorpe - Bradford 0 - 2  
Southend - Blackpool 1 - 0  
Walsall - Sheffield Utd. 1 - 1  
Wigan - Shrewsbury 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Morecambe 0 - 0  
Cambridge Utd. - Accrington 2 - 3  
Carlisle - Portsmouth 2 - 2  
Crawley - Bristol Rovers 2 - 1  
Dag & Red - Oxford Utd. 0 - 1  
Leyton - York 3 - 2  
Mansfield - Hartlepool 3 - 1  
Newport - Yeovil 0 - 0  
Notts County - Northampton 1 - 2  
Plymouth - Exeter 1 - 2  
Stevenage - Luton 0 - 0  
Wimbledon - Wycombe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Charlton 0 - 1  
Brentford - Nottingham 2 - 1  
Bristol City - Hull City 1 - 1  
Derby County - Cardiff 2 - 0  
Ipswich - Wolverhampton 2 - 2  
Leeds - Rotherham 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Fulham 1 - 1  
Preston - Blackburn 1 - 2  
Reading - Bolton 2 - 1  
Sheffield Wed. - Huddersfield 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Wrexham 0 - 1  
Altrincham - Boreham 1 - 0  
Cheltenham - Forest Green 1 - 1  
Chester - Woking 1 - 2  
Dover - Barrow 3 - 1  
Eastleigh - Grimsby 0 - 1  
Gateshead - Halifax 1 - 4  
Macclesfield - Bromley 2 - 0  
Torquay - Lincoln 1 - 3  
Tranmere - Guiseley 2 - 1  
Welling Utd. - Southport 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Estudiantes LP 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Aldosivi 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Sydney FC 0 - 0  
Western Sydney - Wellington 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geel - Eupen 0 - 3  
Lommel - Lierse 0 - 0  
Roeselare - Dessel 1 - 1  
Tubize - Eisden Maasmechelen 1 - 0  
Virton - Seraing 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Zulte Waregem 3 - 0  
OH Leuven - Genk 1 - 3  
Waasland Beveren - St. Truiden 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Liteksz Lovecs 3 - 3  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Botafogo 1 - 2  
America MG - Ceara 1 - 1  
CRB - Sampaio Correa 2 - 1  
Mogi Mirim - Santa Cruz PE 0 - 3  
Nautico - Bahia 1 - 0  
Parana - Bragantino 0 - 2  
Paysandu - Criciuma 1 - 0  
Vitória - Luverdense 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mainz 0 - 0  
E. Frankfurt - Leverkusen 1 - 3  
Mönchengladbach - Hannover 2 - 1  
Schalke - Bayern München 1 - 3  
VfB Stuttgart - Augsburg 0 - 4  
Wolfsburg - Bremen 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - St. Pauli 2 - 0  
Bielefeld - RB Leipzig 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Osnabrück 0 - 1  
Erfurt - Rostock 3 - 2  
Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden 1 - 1  
Hallescher FC - Stuttgarter Kickers 1 - 1  
Mainz Amatőr - Aalen 1 - 0  
Münster - Wehen 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Magdeburg 1 - 0  
Würzburg - Cottbus 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Huachipato 2 - 2  
Cobresal - Antofagasta 3 - 1  
Palestino - Colo Colo 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 2  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopiasz 2 - 2  
Paralimni - Ethnikosz Ahnasz 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graffin Vlasim - Vysehrad 3 - 0  
Karvina - Znojmo 3 - 0  
Opava - Ceske Budejovice 2 - 2  
Sokolov - Varnsdorf 3 - 0  
Trinec - Pardubice 0 - 1  
Usti nad Labem - Olomouc B 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ostrava 3 - 1  
Olomouc - Dukla Praha 0 - 0  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 0  
Pribram - Zlín 1 - 2  
Slovacko - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejon - Incheon 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - FC Szöul 1 - 1  
Jeonbuk - Seongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Nyeman Grodno 1 - 1  
Szluck - Gomel 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Auxerre 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Toulouse 2 - 0  
Lorient - Paris SG 1 - 2  
Monaco - Nantes 1 - 0  
Montpellier - Reims 3 - 1  
Troyes - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bretigny - Ajaccio 1 - 2  
Frontignan - Nimes 0 - 0  
Gonfreville - Boulogne 0 - 6  
Oissel - Paris FC 0 - 0  
Reims Sainte-Anne - Dunkerque 0 - 3  
St-Paimpolais - Avranches 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Giannina - Kalloni 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Cambuur 5 - 1  
AZ Alkmaar - Heerenveen 3 - 1  
De Graafschap - Groningen 1 - 2  
Roda - Zwolle 0 - 5  
Willem II - PSV 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 4 - 0  
Osijek - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Kerala 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Hapoel Haifa - Maccabi TA 0 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Raanana 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Chrobry Glogow - Kluczbork 5 - 1  
Rozwoj Katowice - Olimpia Grudziadz 0 - 2  
Wigry Suwalki - GKS Katowice 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Ruch Chorzow 0 - 3  
Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce 1 - 0  
Legia Varsó - Slask Wroclaw 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera Fk - Metta/Lu 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spyris Kaunas - Trakai 1 - 5  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Puebla 0 - 0  
Tijuana - Atlas 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Puskás Akadémia 2 - 1  
Debrecen - Diósgyőr 1 - 0  
Honvéd - Újpest 1 - 2  
MTK - FTC 1 - 0  
Paks - Haladás 2 - 0  
Videoton - Vasas 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Balmazújváros 1 - 1  
Budaörs - Dunaújváros 1 - 1  
Gyirmót - Csákvár 1 - 0  
Kisvárda - Sopron 3 - 2  
Mezőkövesd - Siófok 0 - 3  
Soroksár - ZTE 0 - 0  
Szigetszentmiklós - Vác 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Start 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Roma 2 - 2  
Juventus - Milan 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Ternana 3 - 0  
Entella - Lanciano 1 - 1  
Latina - Salernitana 2 - 2  
Novara - Spezia 1 - 0  
Perugia - Brescia 4 - 0  
Trapani - Modena 2 - 1  
Vercelli - Como 2 - 0  
Vicenza - Cesena 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lumezzane - Südtirol 1 - 2  
Mantova - Feralpisalo 1 - 2  
Padova - Cuneo 1 - 3  
Pro Piacenza - Albinoleffe 0 - 0  
Renate - Cremonese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maceratese - L'Aquila 1 - 1  
Prato - Pontedera 3 - 1  
Rimini - Teramo 2 - 1  
Tuttocuoio - Santarcangelo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Lupa Castelli Romani 3 - 1  
Catania - Foggia 0 - 0  
Catanzaro - Messina 1 - 0  
Cosenza - Monopoli 2 - 1  
Ischia - Benevento 0 - 0  
Juve Stabia - Andria 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Bajkal Irkutszk 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kamaz 2 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 0 - 3  
Sinnyik Jaroszlavl - Fakel Voronyezs 1 - 2  
SZKA Habarovszk - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Szokol Szaratov - Torpedo Armavir 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tom Tomszk 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Rubin Kazany 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Anzsi Mahacskala 0 - 2  
Zenit Szentpétervár - Ural Jekatyerinburg 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 2 - 1  
Austria Wien - Admira Wacker 1 - 1  
Mattersburg - Rapid Wien 1 - 6  
Ried - Grödig 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sol de America 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Santa Clara 2 - 1  
Mafra - Guimaraes B 1 - 1  
Olhanense - Braga B 2 - 0  
Uniao Oliveirense - Viseu 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angrense - Porto 0 - 2  
Arouca - Chaves 0 - 0  
Benfica Castelo Branco - Gil Vicente 1 - 3  
Malveira - Feirense 0 - 1  
Sporting CP - Benfica 1 - 1  
Trofense - Académica 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Norwich 1 - 0  
Everton - Aston Villa 4 - 0  
Manchester City - Liverpool 1 - 4  
Newcastle - Leicester 0 - 3  
Southampton - Stoke 0 - 1  
Swansea - Bournemouth 2 - 2  
Watford - Manchester Utd. 1 - 2  
West Bromwich - Arsenal 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Poli Timisoara 2 - 2  
CFR Cluj - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 0 - 0  
Dundee Utd. - St. Johnstone 1 - 2  
Hearts - Dundee 1 - 1  
Partick Thistle - Inverness CT 2 - 1  
Ross County - Motherwell 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Hibernian 0 - 1  
Dumbarton - Raith Rovers 3 - 3  
Livingston - Rangers 1 - 1  
Queen of South - Falkirk 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Almería 0 - 0  
Elche - Alavés 0 - 1  
Huesca - Oviedo 0 - 1  
Mallorca - Lugo 1 - 1  
Numancia - Mirandes 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón B - Pontevedra 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Getafe B 2 - 0  
Arenas de Getxo - Toledo 2 - 1  
Real Sociedad B - CD Guadalajara 1 - 1  
Real Union Irun - Fuenlabrada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan Valencia - Villarreal B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Algeciras 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Celta Vigo 2 - 0  
Espanyol - Malaga 2 - 0  
Real Madrid - Barcelona 0 - 4  
Real Sociedad - Sevilla 2 - 0  
Valencia - Las Palmas 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Lausanne 0 - 4  
Xamax - Aarau 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Vaduz 2 - 0  
Luzern - Thun 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Vojvodina 0 - 1  
Partizan Belgrád - Novi Pazar 3 - 0  
Radnik Surdulica - RAD Belgrád 1 - 1  
Vozdovac - OFK Belgrád 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Podbrezova 2 - 1  
Ruzomberok - Trencin 0 - 3  
Senica - Zilina 2 - 0  
Zlate Moravce - Skalica 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Zavrc 3 - 1  
Olimpija Ljubljana - Maribor 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Boluspor 1 - 2  
Elazigspor - 1461 Trabzon 2 - 0  
Giresunspor - Karsiyaka 3 - 1  
Karabukspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bursaspor 3 - 1  
Galatasaray - Antalyaspor 3 - 3  
Kayserispor - Kasimpasa 0 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Fenerbahce 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Dnipro 0 - 0  
Sahtar Doneck - Volyn Lutszk 4 - 0  
Vorszkla Poltava - Goverla Uzsgorod 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Liverpool Montevideo 2 - 2  
CA Rentistas - Villa Teresa 1 - 0  
Danubio - Nacional 2 - 0  
Defensor - El Tanque Sisley 2 - 2  
Sud América - Juventud 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Aberystwyth 2 - 0  
Carmarthen - Bangor City 2 - 1  
Connah's Quay - Bala Town 2 - 1  
Llandudno FC - Haverfordwest 1 - 0  
Rhyl - Newtown 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Al-Ahli (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Portadown 1 - 1  
Cliftonville - Ballinamallard Utd. 3 - 1  
Coleraine - Carrick 2 - 1  
Glenavon - Linfield 3 - 2  
Glentoran - Dungannon 1 - 1  
Warrenpoint - Crusaders 1 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Oyonnax 24 - 18  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bordeaux 34 - 19  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Northampton 15 - 26  
Scarlets - Racing-Metro 12 - 29  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leicester 3 - 36  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leinster 19 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Brive 21 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Newport Dragons 32 - 29  
Sale - Section Paloise 29 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Worcester 27 - 8  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - London Irish 27 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Piacenza 3 - 0  
Novara - Montichiari 2 - 3  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Nadal 2 - 0  
R. Federer - S. Wawrinka 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - M. Basic    
Tenisz (Champaign, férgi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.H. Fritz - H. Laaksonen    
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - K. Flipkens 2 - 0  
M. Doi - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Zhang K-L - Hisami K / Takahata K 1 - 2  
Melnikova M / Mertens E - Chan C-W / Namigata J 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
G. Anthony - H. Tian 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Yih. Wang 2 - 0  
N. Okuhara - R. Intanon 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - R. Must 2 - 0  
K. Bruun - R. Ouseph 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - A.T. Madsen 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - B. Corrales 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC 8 - 9  
Honvéd - OSC 6 - 6  
Szeged - Kaposvár 10 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Rari Nantes Sori 6 - 7  
Ortigia - Lazio 12 - 11  
Roma - Acquachiara 6 - 8  
     

 

2015.11.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Tennessee 19 - 13  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Nokian KrP 12 - 5  
Oilers Espoo - Classic Tampere 7 - 6  
Salba - Happee Jyväskylä 5 - 14  
Turku PS - SPV Seinäjoki 2 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Dalen 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Asti 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Elche 10 - 1  
Barcelona - Antequera 5 - 5  
Jaen - Jumilla 5 - 2  
Levante - Palma Manacor 3 - 2  
Magna Navarra - Santa Coloma 10 - 3  
Murcia - Ribera Navarra 3 - 3  
Peniscola - Zaragoza 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec 2 - 2  
Mladá Boleslav - Vítkovice 4 - 2  
Pardubice - Olomouc 3 - 3  
Plzen - Mountfield HK 3 - 3  
Trinec - Litvínov 4 - 2  
Zlín - Karlovy Vary 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Esbjerg 0 - 1  
Odense - Gentofte 7 - 2  
Rödovre - Aalborg 4 - 1  
SönderjyskE - Rungsted 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Leki 2 - 2  
Jukurit - SaPKo 2 - 0  
Keupa - JYP-Akatemia 2 - 4  
Kiekko-Vantaa - Tuto 2 - 2  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 3 - 4  
Roki - Kajaanin Hokki 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Lahti Pelicans 3 - 3  
SaiPa - Ilves 3 - 2  
Ässät - Kärpät 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Novokuznyeck 2 - 0  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Dinamo Minszk 4 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvár 6 - 6  
Dunaújváros - FTC 4 - 1  
Újpest - MAC Budapest 4 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 4 - 2  
Florida - Anaheim 1 - 3  
Montreal - Arizona 2 - 3  
Ottawa - Columbus 3 - 0  
Philadelphia - San Jose 0 - 0  
Pittsburgh - Colorado 4 - 3  
St. Louis - Buffalo 2 - 2  
Tampa Bay - NY Rangers 2 - 1  
Washington - Dallas 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Heilbronn 7 - 4  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 7 - 2  
Freiburg - Rosenheim 2 - 4  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 2 - 0  
Kaufbeuren - Bremerhaven 2 - 2  
Lausitzer Füchse - Riessersee 4 - 6  
Ravensburg - Bad Nauheim 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg 2 - 6  
Ingolstadt - Schwenningen 4 - 2  
Iserlohn - Straubing 6 - 2  
Krefeld - Düsseldorf 1 - 2  
Mannheim - Hamburg 3 - 1  
München - Köln 1 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 2 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Renon/Ritten 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 2 - 2  
Fehérvár - Klagenfurt 3 - 3  
Linz - Salzburg 0 - 3  
Olimpija Ljubljana - Südtirol Bolzano 1 - 0  
Vienna Capitals - Villach 3 - 1  
Znojmo - Innsbruck 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 4 - 2  
Biel - Zug 0 - 6  
Kloten - Zürich Lions 4 - 3  
Langnau Tigers - Davos 3 - 6  
Servette - Lausanne 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Björklöven 4 - 2  
Tingsryd - Pantern Malmö 2 - 1  
Vita Hasten - Karlskoga 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Piestany 5 - 1  
Nitra - Martin 3 - 1  
Poprad - B. Bystrica 1 - 1  
Skalica - Zvolen 1 - 3  
Zilina - Trencin 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - VMF-Karelija 2 - 2  
Ermak Angarszk - Burany Voronyezs 4 - 0  
Krisztall Szaratov - Tver 0 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Zvezda Csehov 1 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Sentjur 89 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Opava 80 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Limoges 92 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lok.Kubany Krasznodar 71 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Unicaja Malaga 73 - 53  
Sassari - Darussafaka 60 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Rouen 77 - 66  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - ZTE 59 - 59, h.u. 70 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Milwaukee 115 - 100  
LA Clippers - Golden State 117 - 124  
Miami - Sacramento 116 - 109  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Rosztov 31 - 36  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Lublin 29 - 25  
CSM Bukarest - Sävehof 27 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Hasselt (Helyszín: Belgium) 39 - 18  
Spono Nottwil - Silkeborg (Helyszín: Dánia) 20 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 25 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Eger 31 - 23  
Orosháza - Komló 19 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Fehérvár 20 - 33  
Mosonmagyaróvár - Debrecen 19 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Puerto Sagunto 28 - 35  
Huesca - Ciudad Encantada 21 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Önnereds 27 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - QPR 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Belgrano de Cordoba 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - San Martin SJ 5 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Westerlo 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Montana 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Oeste 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Flamengo 0 - 0  
Sao Paulo - Atlético MG 4 - 2  
Vasco da Gama - Corinthians 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Dortmund 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Union Berlin 1 - 1  
Düsseldorf - Duisburg 1 - 1  
Sandhausen - Karlsruhe 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart Amatőr - Holstein Kiel 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Brno 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Midtjylland 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Granit Mikasevicsi 5 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Paris FC    
Creteil - Nancy 0 - 3  
Dijon - Clermont 4 - 1  
Lens - Niort    
Red Star 93 - Ajaccio    
Sochaux - Laval    
Tours - Evian Thonon Gaillard 2 - 1  
Valenciennes - Nimes    
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Beziers 2 - 0  
Epinal - Sedan 0 - 2  
Frejus St-Raphael - Amiens 0 - 1  
Marseille Consolat - Belfort 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Lyon 3 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Lens 2 - 1  
Sochaux - Strasbourg 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Helmond 2 - 2  
Dordrecht - Telstar 2 - 2  
F. Sittard - Sparta Rotterdam 1 - 4  
Maastricht - Achilles'29 1 - 1  
NAC Breda - Den Bosch 3 - 0  
Oss - Go Ahead Eagles 3 - 0  
Venlo - Eindhoven 1 - 0  
Volendam - RKC Waalwijk 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Mumbai City 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolcan Zabki - Pogon Siedlce 6 - 1  
Olsztyn - GKS Belchatow 0 - 2  
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 1 - 1  
TBB Nieciecza - Piast Gliwice 3 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Avellino 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - Arszenál Tula 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Austria Klagenfurt 3 - 0  
Kapfenberg - Austria Salzburg 2 - 3  
Liefering - LASK Linz 4 - 0  
St. Pölten - FAC Wien 2 - 0  
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 3 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Santani 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Belenenses 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Universitatea Craiova 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Greenock Morton 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Borac 1 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - Jagodina 1 - 4  
Mladost Lucani - Spartak Zlatibor Voda 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Dinamo Kijev 0 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Saracens 9 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Edinburgh 6 - 27  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - S. Wawrinka 0 - 2  
R. Nadal - D. Ferrer 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Herbert P-H / Mahut N 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - M. Basic    
I. Sijsling - L. Vanni    
Tenisz (Champaign, férgi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - C. Thompson    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - I. Cervantes-Huegun    
H. Zeballos - D.S. Schwartzman    
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - C. Liu 2 - 1  
K. Flipkens - Y. Shvedova    
M. Doi - L. Kumkhum 2 - 0  
S. Vögele - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LEE P-C / Yang C H - Chan C-W / Namigata J 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Ch-We. Lee 1 - 2  
H. Tian - Zhen. Wang 2 - 0  
K. Sakai - G. Anthony 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - T.C. Chou 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Ji H. Sung - Yih. Wang 0 - 2  
N. Okuhara - T.Y. Tai 2 - 0  
R. Intanon - S. Sato 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.H. Lee - Yuh. Tan 0 - 2  
D. Domke - A. Pawar 0 - 2  
D. Obernosterer - I. Utrosa 2 - 1  
D. Obernosterer - K. Bruun 0 - 2  
E. Holst - R. Ouseph 0 - 2  
H-K. Vittinghus - A. Pawar 2 - 1  
N. Fransman - K. Bruun    
R. Must - T. Penty 2 - 0  
V. Lang - E. Holst 0 - 2  
Yuh. Tan - R. Must 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - F. Chapman 2 - 0  
C. Birch - L. Zetchiri 1 - 2  
K. Gilmour - A. Mine 2 - 0  
K. Gilmour - N. Koch Rohde 2 - 0  
L. Zetchiri - B. Corrales 1 - 2  
N. Perminova - S. De Visch Eijbergen 0 - 2  
N. Vainio - B. Corrales 0 - 2  
O. Konon - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
S. De Visch Eijbergen - A.T. Madsen 0 - 2  
Yu. Fukushima - D. Lansac 2 - 1  
Yu. Fukushima - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Herceg Novi 14 - 6  
Mornar - Partizan Belgrád 6 - 12  
VK Posk - Crvena zvezda 12 - 8  
Vojvodina - Mladost Zagreb 9 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Bogliasco 5 - 5  
     

 

2015.11.19.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Mullsjö 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Rockford 3 - 2  
Milwaukee - Chicago Wolves 5 - 3  
Rochester - Toronto Marlies 0 - 0  
Stockton - San Diego 4 - 0  
Syracuse - Portland 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 3 - 5  
Kalpa - Hämeenlinna 4 - 0  
Lukko - Kärpät 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Novokuznyeck 2 - 1  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 3  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava 0 - 2  
Jokerit - Avangard Omszk 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Avtomobil. Jekatyerinburg 7 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Lada Toljatti 5 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Medvescak Zagreb 4 - 0  
SZKA Szentpétervár - Barisz Asztana 5 - 1  
Szocsi - Jugra Hanti-Manszijszk 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Washington 1 - 1  
Edmonton - Chicago 3 - 3  
Winnipeg - Vancouver 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 7 - 5  
Stjernen - Frisk/Asker 1 - 4  
Storhamar - Manglerud 3 - 0  
Valerenga - Kongsvinger 0 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Cortina 4 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Västeras 3 - 6  
Timra - AIK 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 1 - 1  
Frölunda - Färjestad 1 - 1  
Linköping - Malmö 2 - 2  
Växjö - Skelleftea 2 - 5  
Örebro - Lulea 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Neftjanik Almetyevszk 4 - 5  
Cselmet Cseljabinszk - Molot Perm 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 2  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Szarov - Barsz Kazany B 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Izssztal Izsevszk 5 - 5  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Fenerbahce Ülker 67 - 84  
Strasbourg - Crvena zvezda 78 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Olympiakosz 70 - 83  
Laboral Kutxa - Milano 94 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Karsiyaka 107 - 79  
Zalgiris Kaunas - Zielona Gora 67 - 56  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - CSZKA Moszkva 82 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Sacramento 103 - 97  
Boston - Dallas 102 - 106  
Charlotte - Brooklyn 116 - 111  
Houston - Portland 99 - 99, h.u. 108 - 103  
Oklahoma City - New Orleans 110 - 103  
Orlando - Minnesota 93 - 93, h.u. 104 - 101  
Philadelphia - Indiana 85 - 112  
Phoenix - Chicago 97 - 103  
San Antonio - Denver 109 - 98  
Utah - Toronto 93 - 89  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Vojvodina 34 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Metalurg Skopje 27 - 17  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Kolding 20 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zagorje - Leipzig (Helyszín: Németország) 17 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Cesson 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Malmö 24 - 27  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maidenhead Utd. - Port Vale 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Patronato Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Colón 1 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Bardolino Verona 5 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Slavia Praha 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Palmeiras 3 - 3  
Avai - Joinville 2 - 1  
Chapecoense - Internacional 1 - 0  
Gremio - Fluminense 1 - 0  
Ponte Preta - Figueirense 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Vejle 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Isloch 3 - 0  
Szmorgon - Torpedo Zogyino 0 - 5  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Pune 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Zaglebie Sosnowiec 0 - 2  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 2 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Harlequins 20 - 32  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Gloucester 20 - 33  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Trefl Gdansk 3 - 0  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Asse-Lennik 2 - 3  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - T. Berdych 2 - 0  
R. Federer - K. Nishikori 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Murray J / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - I. Marchenko    
I. Sijsling - F. Dustov    
M. Chiudinelli - M. Basic    
N. Gombos - L. Vanni    
Tenisz (Champaign, férgi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Quigley - H. Laaksonen    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - K. Edmund    
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Y. Shvedova 1 - 2  
C. Liu - K. Date Krumm 2 - 0  
E. Mertens - Babos T. 0 - 2  
E. Rodina - Yux. Zhang 2 - 0  
K. Flipkens - K.L. Zhang 2 - 0  
L. Kumkhum - Yaf. Wang 2 - 1  
M. Doi - Ling Zhang 2 - 0  
S. Vögele - M. Sakkari 2 - 0  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Zhang K-L - HSU C-W / Raina A 2 - 0  
Hesse A / Kuwata H - Hisami K / Takahata K 1 - 2  
Lertpitaksinchai/Plipuech - Melnikova M / Mertens E 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - B. Ponsana 2 - 1  
Ch-We. Lee - M. Zwiebler 2 - 0  
Dan Lin - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Do.K. Lee - K. Sakai 0 - 2  
G. Anthony - K. Momota 2 - 0  
T.C. Chou - K. Nishimoto 2 - 0  
W.F. Chong - Zhen. Wang 0 - 2  
W.H. Son - H. Tian 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - A. Yamaguchi 2 - 0  
Hs.H. Chen - N. Okuhara 0 - 2  
Ji H. Sung - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
K. Imabeppu - T.Y. Tai 0 - 2  
M. Mitani - R. Intanon 1 - 2  
P. Buranaprasertsuk - Tsang, Wing Chiu Avery 2 - 0  
S. Sato - P.Y. Yip 2 - 0  
Yih. Wang - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - A. Smith 2 - 0  
A. Lane - V. Lang 1 - 2  
A. Marritt - E. Holst 0 - 2  
C. Lind Thomsen - T. Penty 0 - 2  
C.H. Lee - M. Borg 2 - 0  
I. Utrosa - M. Zilberman 2 - 1  
L. Claerbout - R. Ouseph 0 - 2  
M. Rogalski - N. Fransman 0 - 2  
R. Midha - D. Obernosterer 0 - 2  
R. Must - E. Heino 2 - 1  
S. Parsons - K. Bruun 1 - 2  
V. Malkov - D. Domke 1 - 2  
Yuh. Tan - B. Torrance 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Hs. Lee - A. Mine 0 - 2  
D. Lansac - C. Magee 2 - 0  
D. Sutara - N. Vainio 0 - 2  
J. Ciznarova - C. Birch 0 - 2  
K. Polikarpova - L. Zetchiri 1 - 2  
K. Schnaase - N. Perminova 1 - 2  
L.Cheah - F. Chapman 0 - 2  
M. Poulsen - O. Konon 0 - 2  
M. Repiska - S. De Visch Eijbergen 0 - 2  
N. Koch Rohde - S. Hirota 2 - 1  
P. Nedeltcheva - A.T. Madsen 1 - 2  
S. Jaquet - A. Mikkela 1 - 2  
T. Lad - B. Corrales 1 - 2  
     
     

 

2015.11.18.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Trebic 2 - 3  
Jihlava - Most 2 - 0  
Litomerice - Kadan 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 9 - 7  
Salith Sumperk - Prostejov 6 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Vaasan Sport 2 - 1  
Lahti Pelicans - Kookoo 5 - 2  
Turku PS - Ässät 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Jose 4 - 5  
Buffalo - Dallas 1 - 3  
Calgary - New Jersey 3 - 2  
Columbus - St. Louis 3 - 1  
Nashville - Anaheim 3 - 2  
Philadelphia - Los Angeles 2 - 2  
Pittsburgh - Minnesota 4 - 3  
Toronto - Colorado 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Riessersee 8 - 1  
Lausitzer Füchse - Dresden 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Schwenningen 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 4 - 0  
Björklöven - Sundsvall 5 - 2  
Karlskoga - Tingsryd 1 - 5  
Leksand - Mora 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Rögle 5 - 1  
MODO - Karlskrona 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Dinamo Balasiha 3 - 4  
Ermak Angarszk - Rjazany 2 - 2  
Kazzink-Torpedo - Zvezda Csehov 4 - 1  
Krisztall Szaratov - Zvezda-VDV Dmitrov 4 - 1  
Szarjarka Karaganda - Burany Voronyezs 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Himik Voszkreszenszk 0 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 86 - 64  
Opava - Pardubice 86 - 75  
Prostejov - Ostrava 71 - 63  
Svitavy - Jindrichuv Hradec 75 - 80  
USK Praha - Usti nad Labem 82 - 64  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Himki Moszkva 82 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Telekom Bonn 77 - 70  
Trento - Olimpija Ljubljana 90 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Reggio Emilia 87 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Zaragoza 80 - 69  
Valencia - Nancy 77 - 65  
Venezia - Ulm 90 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Trabzonspor 78 - 70  
Banvitspor - Buducnost 76 - 68  
Steaua Bukarest - UNIKSZ Kazany 71 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Lietuvos Rytas 92 - 103  
Szolnok - PAOK 78 - 69  
Zenit Szentpétervár - Avtodor Szaratov 81 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Neptunas Klaipeda 76 - 82  
Hapoel Jerusalem - Nyizsnyij Novgorod 70 - 74  
K.Oktyabr Volgográd - AEK Athén 70 - 70, h.u. 78 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Benfica 74 - 66  
Sopron - Antwerpen 55 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Varese 79 - 85  
Szombathely - Södertälje 81 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Den Bosch 65 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Boras 94 - 72  
Kapfenberg - Le Havre 73 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernia - Bakken Aarhus 67 - 90  
Nymburk - Sentjur 103 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZZ Leiden - Skyliners Frankfurt 51 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Jenyiszej Krasznojarszk 75 - 75, h.u. 85 - 81  
Maccabi Rishon - Kalev/Cramo 67 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Ventspils 72 - 81  
Pasvalys - Turow Zgorzelec 74 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kumanovo - Türk Telekom 75 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ETHA Engomi - Himik Juzsnij 69 - 80  
Juventus Utena - Tu/Rock 66 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - RH Gaziantepspor 62 - 79  
Siauliai - Slask Wroclaw 80 - 97  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Komarno 98 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Atlanta 90 - 88  
Detroit - Cleveland 104 - 99  
Golden State - Toronto 115 - 110  
Miami - Minnesota 91 - 103  
New Orleans - Denver 98 - 115  
New York - Charlotte 102 - 94  
Washington - Milwaukee 115 - 86  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Szeged 32 - 34  
R-N. Löwen Kronau - Montpellier 25 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aarhus 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn 29 - 22  
Midtjylland - Randers 24 - 15  
Nyköbing F. - Holstebro 29 - 27  
Odense - Viborg 24 - 25  
Silkeborg - Aarhus 35 - 26  
Sönderjyske - Ringköbing 21 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chambery 24 - 23  
Ivry - Nantes 23 - 40  
Nimes - Chartres Metropole 34 - 27  
St. Raphael - Pays d'Aix 25 - 25  
Toulouse - Paris SG 33 - 38  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Wisla Plock 22 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - PLER 22 - 26  
Tatabánya - Mezőkövesd 27 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Dunaújváros    
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Siófok 24 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Drammen 25 - 22  
Fyllingen - Kolstad 28 - 30  
Stord - Haslum 26 - 29  
Viking Stavanger - Arendal 20 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Molde 40 - 29  
Halden - Nordstrand 33 - 19  
Larvik - Glassverket 29 - 18  
Tertnes Bergen - Kristiansand 25 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Göppingen 22 - 27  
Flensburg - Burgdorf-Hannover 37 - 21  
Füchse Berlin - Lübbecke 34 - 31  
Gummersbach - Magdeburg 30 - 25  
Wetzlar - Kiel 26 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Benidorm 28 - 32  
Granollers - Villa de Aranda 32 - 30  
Morrazo Cangas - AX Puente Genil 27 - 19  
Naturhouse La Rioja - Ademar Leon 32 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Hammarby 22 - 22  
Lugi - Redbergslids 19 - 24  
Skövde - Alingsas 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi 25 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Aldershot 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Twente 1 - 0  
Frankfurt - LSK Kvinner 0 - 2  
Hjörring - Brescia 1 - 1  
Lyon - Atl. Madrid 6 - 0  
Paris SG - Örebro 0 - 0  
Wolfsburg - Chelsea 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Coritiba 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Vestsjaelland 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Vityebszk 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Chennaiyin 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Chojniczanka Chojnice 4 - 1  
Slask Wroclaw - Zawisza Bydgoszcz    
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - FTC 4 - 3  
Debrecen - Szeged 3 - 0  
Kozármisleny - Honvéd 2 - 1  
Sopron - Nyíregyháza 0 - 0  
Videoton - Haladás 1 - 1  
Újpest - ZTE 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Szlovénia 0 - 0  
U19Skócia - U19Írország (Helyszín: Írország) 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Jamaika 0 - 1  
Panama - Costa Rica 1 - 2  
Salvador - Kanada 0 - 0  
Trinidad és Tobago - USA 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Peru 3 - 0  
Paraguay - Bolívia 2 - 1  
Uruguay - Chile 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Ziraat Bankasi Ankara 1 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - Tours 1 - 3  
PAOK - Trentino 1 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Hypo Tirol 3 - 2  
Zenit Kazany - Budvanszka Rivijera Budva 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Macerata 1 - 3  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Ljubljana 3 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - R. Nadal 0 - 2  
S. Wawrinka - D. Ferrer 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - I. Marchenko    
D. Brown - S. Caruso    
L. Vanni - B. Becker    
M. Basic - D. Kuzmanov    
M. Berrer - M. Chiudinelli    
S. Stakhovsky - I. Sijsling    
Tenisz (Champaign, férgi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bossel - A. Krajicek    
M. Jaziri - D. Nguyen    
T.H. Fritz - D. Evans    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - An. Martin    
M. Linzer - I. Cervantes-Huegun    
N. Kicker - C. Berlocq    
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.-We. Chan - K.L. Zhang 0 - 2  
E. Mertens - Xin. Han 2 - 0  
H. Kuwata - A. Hesse 1 - 2  
K. Flipkens - I-H. Cho 2 - 0  
M. Melnikova - Y. Shvedova 0 - 2  
T. Lukas - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CHO I-H / Hsu C-Y - HSU C-W / Raina A 1 - 2  
Hisami K / Takahata K - LEE Y-H / Pai Y Y 2 - 0  
LEE P-C / Yang C H - CHO Y T / WU F-H 2 - 1  
LEE Y / Shih H-Y - Chan C-W / Namigata J 0 - 2  
Voegele S / Zhang L - Lertpitaksinchai/Plipuech 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - S. Sasaki 2 - 0  
C. Long - A. Jayaram 2 - 0  
Dan Lin - I.M. Mustofa 2 - 1  
Do.K. Lee - T. Ueda 2 - 1  
H. Tian - N.K. Srikanth 2 - 1  
K. Nishimoto - H.S. Prannoy 2 - 1  
K. Sakai - V. Axelsen 2 - 0  
K. Tago - W.H. Son 1 - 2  
M. Zwiebler - B. Leverdez 2 - 0  
N. Wei - G. Anthony 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - J.H. Hsu 2 - 0  
S. Xue - K. Momota 1 - 2  
T. Sugiarto - Ch-We. Lee 0 - 2  
T.C. Chou - W.K.V. Wong 2 - 1  
W.F. Chong - Yun Hu 2 - 1  
Zhen. Wang - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  
B. Ongbumrungpan - A. Yamaguchi 1 - 2  
C. Marin - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Cheung, Ying Mei - R. Intanon 0 - 2  
H. Hosny - Tsang, Wing Chiu Avery 0 - 2  
Hs.H. Chen - Yeung, Sum Yee 2 - 0  
Ji H. Sung - Y.P. Pai 2 - 1  
K. Imabeppu - Ir. Wang 2 - 0  
L.W. Fanetri - M. Mitani 1 - 2  
N. Okuhara - Xue. Li 2 - 0  
P.Y. Yip - J.Y. Tee 2 - 0  
S. Sato - R. Schafer 2 - 0  
Y-J. Bae - T.Y. Tai 0 - 2  
Y. Hashimoto - M.F. Kusumastuti 1 - 2  
Y.C. Hsu - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
Yih. Wang - Mic. Li 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamek - V. Lang    
A. Lane - P. Bartusis 2 - 0  
A. Pawar - K. Merrilees 2 - 0  
A. Pochtarev - E. Holst 0 - 2  
A. Smith - S. Pongnairat 2 - 0  
D. Adamson - J. Young 2 - 0  
D. Zavadsky - C. Lind Thomsen 1 - 2  
H-K. Vittinghus - L. Corvee 2 - 1  
J. Magee - D. Obernosterer 0 - 2  
Joa. Persson - T. Penty    
K. Bruun - P. Abian 2 - 0  
K. Navickas - M. Borg 0 - 2  
M. Dubowski - B. Torrance 1 - 2  
M. Rogalski - M. Carder 2 - 1  
N. Fransman - T. Rouxel 2 - 0  
P. Koukal - R. Ouseph 0 - 2  
R. Fladberg - D. Domke 1 - 2  
R. Midha - M. Bonny    
R. Must - E. Meijs 2 - 0  
R. Walker - E. Heino 1 - 2  
S. Parsons - A. Prakash 2 - 0  
W. Gnedt - M. Zilberman 0 - 2  
Yuh. Tan - A. Mendrek 2 - 0  
     

 

2015.11.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Houston 6 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Pescara 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Texas Stars 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Chomutov 2 - 4  
Mladá Boleslav - Litvínov 5 - 3  
Olomouc - Zlín 3 - 2  
Plzen - Brno 1 - 0  
Trinec - Mountfield HK 1 - 1  
Vítkovice - Pardubice 4 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Vaasan Sport 2 - 2  
HIFK - SaiPa 4 - 3  
Hämeenlinna - Tappara 1 - 2  
Ilves - Turku PS 1 - 3  
Ässät - Kalpa 2 - 2  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 4 - 1  
Dijon - Amiens 4 - 1  
Morzine-Avoriaz - Rouen 1 - 4  
Strasbourg - Grenoble 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
Amur Habarovszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Szocsi 3 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 1 - 3  
Szpartak Moszkva - Barisz Asztana 2 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Lada Toljatti 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 5 - 1  
MAC Budapest - Debrecen 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Anaheim 1 - 4  
Florida - Tampa Bay 1 - 0  
Montreal - Vancouver 3 - 3  
NY Islanders - Arizona 5 - 2  
Ottawa - Detroit 3 - 3  
St. Louis - Winnipeg 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger 6 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 4 - 2  
Innsbruck - Linz 1 - 3  
Klagenfurt - Graz 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Dornbirn 4 - 4  
Villach - Vienna Capitals 4 - 0  
Znojmo - Salzburg 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Thurgau 4 - 1  
Olten - Ajoie 4 - 0  
Red Ice Martigny - GCK Lions 2 - 0  
Visp - Rapperswil 5 - 7  
Winterthur - Chaux-de-fonds 4 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 4 - 1  
Davos - Zürich Lions 4 - 2  
Langnau Tigers - Biel 7 - 0  
Lugano - Bern 6 - 3  
Servette - Kloten 3 - 1  
Zug - Fribourg 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Asplöven 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - B. Bystrica 4 - 2  
Piestany - Nitra 3 - 2  
Poprad - Zilina 8 - 3  
Trencin - Skalica 3 - 1  
Zvolen - Kosice 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Bilbao 52 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 79 - 90  
Gran Canaria - Le Mans 77 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Groningen 81 - 45  
Körmend - Mons 77 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Güssing 88 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Krka Novo Mesto 75 - 75, h.u. 83 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - KTP Kotka 95 - 48  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Asztana 87 - 68  
Sigal Prishtina - Energia Targu Jiu 66 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Joensuun Kataja 87 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Limoges 73 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 84 - 75  
Hapoel TA - Maccabi Kiryat Gat 83 - 70  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Ashdod 74 - 91  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon 66 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 96 - 95  
Houston - Boston 95 - 111  
Memphis - Oklahoma City 122 - 114  
Philadelphia - Dallas 86 - 92  
Phoenix - LA Lakers 120 - 101  
San Antonio - Portland 93 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Holstebro 25 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Azoty Pulawy 36 - 39  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Dag & Red 2 - 4  
Newport - Brackley Town 4 - 1  
Oldham - Mansfield 2 - 0  
Oxford Utd. - Braintree 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 2 - 2  
Svédország - Dánia (Ki jut tovább?)    
Szlovénia - Ukrajna 1 - 1  
Ukrajna - Szlovénia (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Mumbai City 7 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Békéscsaba 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Livingston 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Andorra - U19Feröer-szigetek 1 - 1  
U19Svájc - U19Románia (Helyszín: Románia) 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Ausztria 0 - 0  
U19Wales - U19Albánia 2 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Franciaország 3 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Svájc 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Litvánia 2 - 0  
U21Szlovénia - U21Szerbia 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észak-Írország - U21Ukrajna 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Portugália 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Örményország 2 - 0  
U21Wales - U21Románia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Svédország 0 - 1  
U21Horvátország - U21Spanyolország 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Oroszország 3 - 0  
U21Németország - U21Ausztria 4 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Ciprus 2 - 2  
U21Szlovákia - U21Hollandia 4 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Norvégia 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Tanzánia 7 - 0  
Burkina Faso - Benin 2 - 0  
Dél-Afrika - Angola 1 - 0  
Egyiptom - Csád 4 - 0  
Elefántcsontpart - Libéria 3 - 0  
Ghána - Comore-szigetek 2 - 0  
Kamerun - Niger 0 - 0  
Kongó - Etiópia 2 - 1  
Mali - Botswana 2 - 0  
Nigéria - Szváziföld 2 - 0  
Ruanda - Líbia 1 - 3  
Szenegál - Madagaszkár 3 - 0  
Tunézia - Mauritánia 2 - 1  
Zöld-foki-szigetek - Kenya 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Mexikó 0 - 2  
Saint Vincent - Guatemala 0 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Argentína 0 - 1  
Venezuela - Ecuador 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelet-Timor - Szaúd-Arábia 0 - 10  
Malajzia - Egyesült Arab Emirátusok 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Ausztrália 0 - 4  
Kirgizisztán - Jordánia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Kína 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guam - Irán 0 - 6  
Türkmenisztán - Omán 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Szíria 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Irak 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Üzbegisztán 1 - 3  
Koreai NDK - Bahrein 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 2 - 0  
Ausztria - Svájc 1 - 2  
Azerbajdzsán - Moldova 2 - 1  
Lengyelország - Csehország 3 - 1  
Luxemburg - Portugália 0 - 2  
Macedónia - Libanon 0 - 1  
Olaszország - Románia 2 - 2  
Oroszország - Horvátország 1 - 3  
Szlovákia - Izland 3 - 1  
Törökország - Görögország 0 - 0  
Észtország - Saint Kitts és Nevis 3 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Marek Dupnica 3 - 1  
Belogorje Belgorod - Berlin RV 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Liberec 3 - 1  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tomis Constanta - Resovia Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Vero Monza 1 - 3  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Federer 0 - 2  
T. Berdych - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Bolelli S / Fognini F 2 - 0  
Murray J / Peers J - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - B. Becker    
E. Gerasimov - M. Chiudinelli    
L. Djere - I. Marchenko    
M. Berrer - O. Nedovyesov    
S. Stakhovsky - F. Borgo    
Tenisz (Champaign, férgi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - F. Tiafoe    
C. Buchanan - H. Laaksonen    
D. Evans - B. Fratangelo    
SARMIENTO, RAYMOND - A. Krajicek    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - G. Duran    
M. Cuevas - F. Bagnis    
O. Luz - D.S. Schwartzman    
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - Jia-J. Lu 2 - 0  
K. Date Krumm - P.M. Tig 2 - 1  
K. Takahata - Yaf. Wang 1 - 2  
Ling Zhang - C-Y. Hsu 2 - 1  
M. Doi - R. Ozaki 2 - 0  
N. Lertpitaksinchai - M. Sakkari 0 - 2  
S. Vögele - Ya-Hs. Lee 2 - 0  
Yux. Zhang - J. Namigata 2 - 0  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hesse A / Kuwata H - LEE Y-H / Liu C 2 - 0  
Kumkhum L / LU J-J - Melnikova M / Mertens E 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 17 - 9  
Szerbia - Spanyolország 13 - 12  
     

 

2015.11.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Arizona 32 - 39  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NST Lappeenranta - Oilers Espoo 1 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Storvreta 2 - 7  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Salith Sumperk 3 - 0  
Kadan - Havirov 2 - 5  
Kladno - Zubr Prerov 5 - 3  
Most - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Slavia Praha - Litomerice 6 - 2  
Slavia Trebic - Jihlava 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 4 - 5  
Frederikshavn - Esbjerg 4 - 2  
Gentofte - SönderjyskE 1 - 1  
Rungsted - Herlev Eagles 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - SaiPa 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 2 - 2  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Jokerit 2 - 4  
Medvescak Zagreb - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Slovan Bratislava - Szeversztal Cserepovec 5 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Calgary 4 - 1  
NY Rangers - Toronto 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Oskarshamn 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 0 - 2  
MODO - Linköping 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Zvezda-VDV Dmitrov 2 - 2  
Ermak Angarszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 3  
Kazzink-Torpedo - Burany Voronyezs 1 - 5  
Krisztall Szaratov - Dinamo Balasiha 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Rjazany 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Partizan Belgrád 65 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Pardubice 79 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoleosz - Panathinaikosz 61 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi TA 75 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Torun 90 - 89  
Tarnobrzeg - Zielona Gora 54 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 69 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Utah 96 - 97  
LA Lakers - Detroit 97 - 85  
Oklahoma City - Boston 85 - 100  
Sacramento - Toronto 107 - 101  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - Sassari 76 - 76, h.u. 92 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany 81 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Mors 27 - 15  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Dinamo Volgográd 27 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Breszt Meskov 22 - 32  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Northwich 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Lyngby 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Írország (Ki jut tovább?)    
Írország - Bosznia-Hercegovina 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Naftan 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Hania 1 - 1  
Panegialiosz - Kisszamikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Juve Stabia 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Bulgária 3 - 3  
U19Luxemburg - U19Lengyelország 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Oroszország (Helyszín: Oroszország) 1 - 1  
U19Észak-Írország - U19Szlovákia 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Hollandia 2 - 4  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Lengyelország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Moldova - U21Csehország 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Liechtenstein 2 - 0  
U21Magyarország - U21Görögország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Svájc 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Grúzia 2 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - D. Ferrer 2 - 0  
S. Wawrinka - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - G. Mager    
J. Kovalik - L. Vanni    
M. Youzhny - A. Arnaboldi    
S. Caruso - E. Ymer    
Tenisz (Champaign, férgi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nguyen - M. Mmoh    
M. Jaziri - N. Rubin    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - G. Lama    
R. Olivo - N. Kicker    
T. Lipovsek Puches - M. Linzer    
Tenisz (Tajvan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - C. Liu 0 - 2  
L. Kumkhum - C.W. Hsu 2 - 1  
Tenisz (Tajvan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Zhang K-L - Chen Y-L / Juan T-F 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,