Tippmix eredmények - 2015. november 09-15.

2015-11-09
Tippmix eredmények - 2015. november 09-15.
     
2015.11.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Jacksonville 20 - 22  
Denver - Kansas City 13 - 29  
Green Bay - Detroit 16 - 18  
NY Giants - New England 26 - 27  
Oakland - Minnesota 14 - 30  
Philadelphia - Miami 19 - 20  
Pittsburgh - Cleveland 30 - 9  
St. Louis - Chicago 13 - 37  
Tampa Bay - Dallas 10 - 6  
Tennessee - Carolina 10 - 27  
Washington - New Orleans 47 - 14  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Slam of Darts    
M. van Gerwen - M. Smith 16 - 6  
M. van Gerwen - P. Taylor 16 - 13  
R. van Barneveld - P. Taylor 12 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Salba 7 - 2  
OLS Oulu - SPV Seinäjoki 9 - 7  
Viikingit Helsinki - Turku PS 3 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Helsingborg 5 - 4  
Gävle GIK - Växjö 3 - 10  
Mullsjö - Warberg 9 - 1  
Sirius - Falun 8 - 11  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kremlin Bicetre - Dobovec 1 - 2  
Lidselmash Lida - Inter Movistar (Helyszín: Spanyolország) 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabrizio Corigliano - Carlisport Cogianco 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 3 - 0  
Binghamton - Springfield 3 - 4  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 6 - 6  
Hershey - Bridgeport 0 - 5  
Hershey - Rochester 3 - 1  
Lehigh Valley - Albany 1 - 1  
Providence - Portland 2 - 2  
San Antonio - Texas Stars 3 - 1  
Springfield - Albany 1 - 1  
Syracuse - Utica 2 - 1  
Texas Stars - Stockton 3 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Rochester 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Olomouc 2 - 0  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 3 - 3  
Pardubice - Zlín 2 - 3  
Plzen - Vítkovice 3 - 2  
Trinec - Liberec 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Rödovre 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 2 - 5  
Szpartak Moszkva - Szocsi 2 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvár 2 - 3  
MAC Budapest - FTC 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 3 - 1  
Buffalo - San Jose 1 - 1  
Carolina - Philadelphia 2 - 2  
Columbus - Arizona 5 - 2  
Dallas - Minnesota 2 - 2  
Los Angeles - Edmonton 4 - 3  
Montreal - Colorado 1 - 6  
Nashville - Winnipeg 7 - 0  
New Jersey - Pittsburgh 4 - 0  
St. Louis - Chicago 2 - 4  
Tampa Bay - Florida 4 - 4  
Toronto - Vancouver 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 2 - 1  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 3 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 7 - 4  
Frankfurt Löwen - Bremerhaven 3 - 6  
Freiburg - Crimmitschau 6 - 1  
Kaufbeuren - Riessersee 2 - 6  
Ravensburg - Dresden 5 - 2  
Rosenheim - Heilbronn 5 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 4 - 2  
Düsseldorf - Straubing 4 - 2  
Iserlohn - Wolfsburg 1 - 0  
Krefeld - Ingolstadt 2 - 2  
Köln - Hamburg 6 - 1  
München - Mannheim 5 - 2  
Schwenningen - Nürnberg 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 4 - 3  
Fehérvár - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Graz - Vienna Capitals 0 - 6  
Linz - Znojmo 5 - 4  
Salzburg - Villach 2 - 4  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-fonds 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Zug 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 4 - 1  
Tingsryd - Almtuna 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Piestany 6 - 2  
Nitra - Kosice 3 - 2  
Skalica - Poprad 3 - 2  
Trencin - Zvolen 3 - 3  
Zilina - Martin 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Izssztal Izsevszk 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Olimpija Ljubljana 82 - 58  
Crvena zvezda - Igokea 81 - 87  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Olympiakosz 69 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 72 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 66 - 73  
Koszalin - Anwil Wloclawek 75 - 68  
Slask Wroclaw - Start Lublin 68 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Lietuvos Rytas 87 - 95  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Kecskemét 61 - 76  
Szeged - MAFC 95 - 74  
Szombathely - Kaposvár 70 - 66  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd 75 - 64  
PEAC-Pécs - ZTE 71 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Portland 106 - 94  
Golden State - Brooklyn 97 - 97, h.u. 107 - 99  
Houston - Dallas 98 - 110  
Milwaukee - Cleveland 88 - 88, h.u. 108 - 105  
Minnesota - Memphis 106 - 114  
New York - New Orleans 95 - 87  
Phoenix - Denver 105 - 81  
San Antonio - Philadelphia 92 - 83  
Washington - Orlando 108 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München 90 - 74  
Hagen - Tübingen 103 - 112  
Ludwigsburg - Göttingen 90 - 76  
Skyliners Frankfurt - Brose Bamberg 88 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Avellino 84 - 82  
Capo D'Orlando - Cremona 65 - 69  
Manital Torino - Milano 85 - 83  
Pistoia - Caserta 79 - 79, h.u. 93 - 84  
Trento - Varese 89 - 63  
Venezia - Reggio Emilia 87 - 83  
VL Pesaro - Brindisi 75 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Obradoiro Monbus 67 - 57  
Bilbao - Valencia 85 - 85, h.u. 104 - 111  
Estudiantes - Joventut Badalona 83 - 86  
Gipuzkoa - Fuenlabrada 68 - 82  
Iberostar Tenerife - Gran Canaria 65 - 63  
Laboral Kutxa - Murcia 90 - 67  
Real Madrid - Manresa 106 - 68  
Sevilla - Unicaja Malaga 94 - 84  
Zaragoza - MoraBanc Andorra 73 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Bembibre 76 - 87  
Zaragoza - Zamarat 77 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Usak Sportif 67 - 73  
Buyukcekmece - Fenerbahce Ülker 85 - 76  
Karsiyaka - RH Gaziantepspor 67 - 65  
Konyaspor - Darussafaka 76 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Galatasaray 72 - 70  
Antakya Hatay - Besiktas 71 - 71, h.u. 79 - 82  
Edirne - Canik 69 - 55  
Fenerbahce - Gelistirenler Dernegi 92 - 48  
Istanbul Univ. - Yakin Dogu Univ. 70 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Vita Tbiliszi 83 - 73  
Lok.Kubany Krasznodar - Nyizsnyij Novgorod 92 - 69  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Veszprém 27 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Kielce 25 - 33  
Montpellier - R-N. Löwen Kronau 28 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Skjern 28 - 28  
Elverum - Schaffhausen 27 - 28  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - FTC 24 - 27  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Buducnost 18 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Most (Helyszín: Most) 31 - 31  
Iuventa Michalovce - Bera Bera 34 - 29  
Metzingen - Nis 50 - 21  
Pogon Szczecin - Brassó 20 - 24  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Yenimahalle Bsk - BNTU-Belazs Minszk 26 - 20  
Buxtehude - Issy Paris 26 - 28  
Esbjerg - Ardesen GSK 30 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin 26 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Orosháza 31 - 26  
Vác - Balmazújváros 34 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Runar Sandefjord 31 - 26  
Baekkelaget - Stord 33 - 28  
Drammen - Fyllingen 20 - 25  
Haslum - Bodö 34 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Skrim 29 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Stuttgart 30 - 22  
Eisenach - Flensburg 24 - 32  
Kiel - Hamburg 29 - 23  
Magdeburg - Lemgo 36 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - SVG Celle 25 - 20  
Leverkusen - Dortmund 23 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - RK Zagreb 27 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Amacitia Zürich 22 - 24  
Schaffhausen - Thun    
St. Gallen - Gossau 27 - 18  
Winterthur - Kriens 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ricoh HK 31 - 19  
Malmö - Ystad 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skuru 18 - 18  
Vasterasirsta - Skövde 28 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Leyton 3 - 1  
Portsmouth - Wimbledon 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Guillermo Brown 1 - 0  
Central Cordoba - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Douglas Haig - Independiente de Mendoza 3 - 1  
Estudiantes San Luis - Chacarita Juniors 3 - 2  
Gimnasia Jujuy - Guarani AF 1 - 0  
Gimnasia Mendoza - Villa Dalmine 1 - 0  
Mar del Plata - Instituto Cordoba 2 - 2  
Patronato Parana - Atl. Parana 2 - 1  
Sportivo Belgrano - Santamarina Tandil 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Tubize 0 - 1  
Saint-Gilloise - Roeselare 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Macae 3 - 4  
Parana - America MG 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Sport Recife 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Vysehrad 2 - 0  
Hradec Kralove - Usti nad Labem 0 - 0  
Varnsdorf - Trinec 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Helsingor 2 - 2  
Naestved - Silkeborg 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Norvégia 2 - 1  
Norvégia - Magyarország (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - FK Minszk 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marck - Amiens 2 - 1  
Sete - Beziers 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Zakinthosz 2 - 0  
Apollon Szmirnisz - Paneleuszianiakosz 3 - 1  
Ergotelisz - Olympiakosz Volosz 0 - 0  
Lamia - Kallithea 2 - 1  
Panahaiki - Aharnaikosz 1 - 0  
Trikala - Panszerraikosz 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Kerala 1 - 4  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Kofu 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka (Helyszín: Oszaka) 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Arka Gdynia 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Cruz Azul 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Jerv 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Perugia 1 - 0  
Avellino - Latina 3 - 1  
Brescia - Trapani 3 - 0  
Cesena - Bari 0 - 2  
Como - Pescara 0 - 2  
Lanciano - Crotone 1 - 1  
Salernitana - Novara 1 - 0  
Spezia - Cagliari 0 - 3  
Ternana - Entella 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Giana Erminio 0 - 2  
Cittadella - Mantova 0 - 0  
Cremonese - Padova 1 - 1  
Pordenone - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Lucchese 1 - 2  
Pisa - Robur Siena 1 - 2  
Savona - SPAL Ferrara 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Casertana 0 - 4  
Lecce - Cosenza 1 - 0  
Martina Franca - Matera 0 - 1  
Messina - Catania 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Tom Tomszk 1 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Gazovik Orenburg 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Tyumeny 1 - 4  
Szokol Szaratov - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Torpedo Armavir - Arszenál Tula 1 - 3  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Toszno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Covilha 1 - 1  
Freamunde - Portimonense 1 - 1  
Varzim - Aves 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Marítimo 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ponferradina 1 - 1  
Cordoba - Huesca 1 - 1  
Osasuna - Mallorca 2 - 1  
Oviedo - Gimnastic 2 - 0  
UE Llagostera - Numancia 2 - 1  
Zaragoza - Valladolid 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Atl. Astorga 3 - 2  
Cacereno - Coruxo 1 - 0  
Celta Vigo B - Sp. Gijón B 1 - 0  
Cultural Leonesa - Arandina 2 - 0  
Guijuelo - R. Santander 1 - 2  
Lealtad - Compostela 3 - 1  
Pontevedra - Izarra 3 - 1  
Tudelano - Ferrol 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Real Madrid B 1 - 2  
Fuenlabrada - Real Sociedad B 0 - 0  
Gernika - Ebro 0 - 0  
Getafe B - Real Union Irun 0 - 3  
Mensajero - Arenas de Getxo 1 - 0  
Portugalete - La Roda 1 - 3  
Socuellamos - Amorebieta 2 - 2  
Toledo - Sestao River 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Huracan Valencia 0 - 0  
Barcelona B - Badalona 0 - 1  
Hercules - Xativa 1 - 1  
L'Hospitalet - Pobla de Mafumet 1 - 2  
Lleida - Atl. Baleares 2 - 1  
Llosetense - Espanyol B 0 - 0  
Olot - Cornella 2 - 0  
Reus - Sabadell 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Cartagena 1 - 1  
Betis B - Granada B 1 - 0  
Cadiz - Linense 1 - 0  
La Hoya Lorca - UCAM Murcia 0 - 1  
Linares - Sevilla B 1 - 1  
Marbella - Rec. Huelva 1 - 2  
Melilla - Merida 2 - 0  
Villanovense - Real Jaen 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Skócia 1 - 0  
U19Írország - U19Lettország 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Azerbajdzsán - U19Bosznia-Hercegovina 1 - 0  
U19Ukrajna - U19Törökország 3 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Izrael 0 - 0  
U19Izland - U19Málta (Helyszín: Málta) 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Moldova - U19Litvánia 0 - 1  
U19Portugália - U19Görögország 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Japán 5 - 1  
U19Németország - U19Szerbia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Franciaország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Észtország 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Marokkó 1 - 0  
Guinea - Namíbia 2 - 0  
Kongói DK - Burundi 2 - 2  
Uganda - Togo 3 - 0  
Zambia - Szudán 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Airbus 3 - 0  
Motorsport (Brazil Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil Nagydíj    
Brazil Nagydíj - Dobogó    
Motorsport (Brazil ND párok (futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 0 - 1  
F. Alonso - J. Button 0 - 1  
K. Räikkönen - F. Massa 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg 0 - 1  
M. Ericsson - F. Nasr 0 - 1  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez 1 - 0  
R. Grosjean - P. Maldonado 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas 1 - 0  
W. Stevens - A. Rossi 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Exeter 25 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - London Wasps 6 - 33  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Sale 30 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Latina 3 - 0  
Molfetta - Padova 3 - 0  
Perugia - Macerata 0 - 3  
Ravenna - Trentino 0 - 3  
Verona - Piacenza 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Busto Arsizio 3 - 0  
Bisonte Firenze - Vicenza 2 - 3  
Club Italia - Scandicci 0 - 3  
Conegliano - Montichiari 3 - 0  
Piacenza - LJ Modena 2 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Champion of Champions 201    
N. Robertson - M. Allen 10 - 5  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - K. Nishikori 2 - 0  
R. Federer - T. Berdych 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Murray J / Peers J - Bolelli S / Fognini F 2 - 1  
Tenisz (Federation-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
P. Kvitova - M. Sharapova 1 - 2  
Tenisz (Federation-kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pliskova K / Strycova B - Pavlyuchenkova / Vesnina    
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - Y. Shvedova 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Wang Y - Wongteanchai V / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - D. Evans    
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - L. Chirico 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Kalashnikov - Krejcikova B / Minella M 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - R. Ram    
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - L. Lacko    
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - Xue. Li 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Kaposvár 11 - 8  
     

 

2015.11.14.
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - A. Lewis 16 - 11  
M. van Gerwen - K. Huybrechts 16 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu 10 - 3  
Happee Jyväskylä - Tapanilan Erä 10 - 5  
SPV Seinäjoki - M-Team 5 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granlo - Pixbo Wallenstam 6 - 7  
Linköping - Karlstad 6 - 4  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Zelezarec Skopje 0 - 4  
Tulpar Karagandy - Pescara (Helyszín: Pescara) 0 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Rieti 4 - 3  
Asti - Montesilvano 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Murcia 2 - 4  
Burela - Autos Lobelle Santiago 4 - 3  
Ribera Navarra - Levante 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Milwaukee 3 - 4  
Cleveland Lake Erie - Grand Rapids 2 - 2  
Iowa - Rockford 2 - 5  
Lehigh Valley - Rochester 7 - 1  
Manitoba - Chicago Wolves 2 - 2  
Portland - Hartford 3 - 2  
Providence - Albany 2 - 4  
San Antonio - Stockton 4 - 4  
San Diego - San Jose Barracuda 3 - 3  
Springfield - Utica 6 - 3  
St. John's - Toronto Marlies 2 - 2  
Syracuse - Binghamton 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 7 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Praha 5 - 3  
Jihlava - Kadan 7 - 5  
Litomerice - Prostejov 5 - 2  
Most - Slavia Trebic 2 - 6  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 1 - 2  
Salith Sumperk - Kladno 1 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 6 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Kokkolan Hermes 6 - 3  
Kajaanin Hokki - Leki 5 - 1  
Keupa - Heinolan Peliitat 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 3 - 5  
Kalpa - Espoo Blues 1 - 3  
Kookoo - Lukko 4 - 1  
Tappara - JYP 4 - 3  
Vaasan Sport - Ässät 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 3 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jokerit 3 - 3  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Riga 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Szeversztal Cserepovec 4 - 2  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Islanders 1 - 4  
Detroit - San Jose 2 - 3  
Ottawa - NY Rangers 1 - 1  
Pittsburgh - Columbus 1 - 2  
Washington - Calgary 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Storhamar 3 - 3  
Stavanger - Valerenga 3 - 1  
Stjernen - Lorenskog 0 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Asiago 3 - 6  
Renon/Ritten - Fassa 4 - 2  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 3 - 2  
Valpellice - Gherdeina/Gröden 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Langenthal 1 - 6  
Rapperswil - Winterthur 3 - 3  
Red Ice Martigny - Visp 3 - 2  
Thurgau - Olten 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 4 - 2  
Davos - Servette 2 - 3  
Fribourg - Lugano 3 - 1  
Kloten - Bern 4 - 2  
Lausanne - Biel 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Asplöven 3 - 3  
Oskarshamn - Karlskoga 2 - 2  
Sundsvall - Leksand 4 - 2  
Vita Hasten - Timra 3 - 1  
Västeras - Pantern Malmö 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 5 - 2  
Färjestad - Skelleftea 1 - 5  
Karlskrona - Rögle 0 - 3  
Lulea - HV 71 1 - 4  
Malmö - Brynäs 0 - 3  
Växjö - Linköping 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Rjazany 1 - 1  
Molot Perm - Ariada-Akparsz Volzsszk 4 - 0  
Szarjarka Karaganda - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szarov 4 - 1  
Tver - Zauralje Kurgan 4 - 1  
VMF-Karelija - Rubin Tyumeny 6 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Skopje 65 - 55  
Krka Novo Mesto - Sutjeska Niksic 58 - 66  
Mega Vizura - Cibona Zagreb 76 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy 68 - 63  
MMCITE Brno - Prostejov 77 - 100  
Opava - Usti nad Labem 84 - 73  
USK Praha - Ostrava 70 - 50  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Apollon Patra 84 - 78  
Kavala - AEN Kifiszia 63 - 63, h.u. 72 - 77  
Koroivosz Amaliadasz - Arisz 67 - 65  
Lavriou - Rethymno 69 - 67  
PAOK - Koloszosz Rodosz 64 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 91 - 86  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona 89 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Trefl Sopot 80 - 66  
Starogard Gdanski - Kutno 81 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 62 - 75  
Pasvalys - Neptunas Klaipeda 89 - 83  
Vytautas Prienai - Nevezis Kedainiai 79 - 85  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Jászberény 85 - 72  
Sopron - Alba Fehérvár 79 - 80  
Szolnok - Pécs 89 - 46  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 106 - 93  
Chicago - Charlotte 102 - 97  
Dallas - LA Lakers 90 - 82  
Denver - Houston 107 - 98  
Indiana - Minnesota 107 - 103  
LA Clippers - Detroit 101 - 96  
Memphis - Portland 101 - 100  
New York - Cleveland 84 - 90  
Oklahoma City - Philadelphia 102 - 85  
Orlando - Utah 102 - 93  
Sacramento - Brooklyn 111 - 109  
Toronto - New Orleans 100 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Telekom Bonn 77 - 64  
Crailsheim - Oldenburg 66 - 90  
Giessen - Ulm 91 - 69  
S. Oliver Würzburg - Bremerhaven 81 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - San Martino di Lupari 69 - 65  
Dike Napoli - Ragusa 53 - 65  
Orvieto - Torino 49 - 52  
Parma - Umbertide 49 - 75  
UR Venezia - Lucca 69 - 75  
Vigarano - Battipaglia 57 - 57, h.u. 79 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CREF Madrid - Cadi La Seu d'Urgell 48 - 71  
Gernika Bizkaia - Girona 63 - 71  
Gran Canaria - Ferrol 79 - 63  
P. Avenida - Campus Promete 67 - 60  
Vasco Gipuzkoa - Conquero Huelva 45 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Anadolu Efes 79 - 73  
Galatasaray - TED Ankara Kolejliler 75 - 65  
Türk Telekom - Trabzonspor 80 - 90  
Yesilgiresun - Istanbul BB 87 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Orduspor 92 - 84  
Mersin - Adana Botas 81 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Tsmoki-Minszk 77 - 77, h.u. 92 - 93  
Avtodor Szaratov - VEF Riga 86 - 74  
Bisons Loimaa - Zenit Szentpétervár 62 - 83  
K.Oktyabr Volgográd - Nymburk 85 - 85, h.u. 96 - 88  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Besiktas 32 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Vardar Pro Skopje 31 - 30  
Szeged - Kristianstad 35 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Csehovszkije Medvegyi 30 - 26  
Vojvodina - Breszt Meskov 26 - 35  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Krim Ljubljana 35 - 28  
Rosztov - Larvik 26 - 25  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Vardar SCBT 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Nordsjaelland 30 - 26  
Midtjylland - Silkeborg 23 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalya - PO SC Galytchanka-Lviv 28 - 22  
Brassó - Pogon Szczecin (Helyszín: Lengyelország) 24 - 24  
HCM Roman - Fram 29 - 25  
Nantes Loire Atlantique H - Höör 27 - 26  
Nis - Metzingen (Helyszín: Németország) 29 - 38  
Randers - Succes Schoonmaak/Voc Amsterdam 36 - 25  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Jagodina 43 - 14  
Halden - Kristiansand 20 - 22  
Holstebro - Metalurg Skopje 41 - 20  
Lada Toljatti - Oldenburg 37 - 24  
Sercodak Dalfsen - Vistal Gdynia 20 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 31 - 29  
Kwidzyn - Slask Wroclaw 31 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Csurgó 27 - 32  
Komló - Cegléd 24 - 21  
Mezőkövesd - Balatonfüred 19 - 30  
PLER - Tatabánya 22 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Melsungen 30 - 36  
Bergischer HC - Füchse Berlin 26 - 29  
Göppingen - Wetzlar 28 - 29  
Lübbecke - Gummersbach 25 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Rosengarten-Buchholz 33 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Zomimak-M Strumica 26 - 21  
Szpartak Vojput - Tatran Presov 29 - 39  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Villa de Aranda 31 - 30  
AX Puente Genil - Aragón 33 - 25  
Ciudad Encantada - Morrazo Cangas 29 - 35  
Puerto Sagunto - Anaitasuna 24 - 31  
Quabit Guadalajara - Granollers 23 - 29  
Sinfin - Huesca 25 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Eslöv 24 - 19  
Kristianstad - Hellton 23 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Port Vale 1 - 2  
Blackpool - Doncaster 0 - 2  
Bradford - Crewe 2 - 0  
Chesterfield - Oldham 1 - 2  
Colchester - Coventry 1 - 3  
Gillingham - Bury 3 - 1  
Peterborough - Fleetwood 2 - 1  
Rochdale - Wigan 0 - 2  
Sheffield Utd. - Southend 2 - 2  
Swindon - Scunthorpe 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Newport 2 - 2  
Bristol Rovers - Carlisle 2 - 0  
Exeter - Crawley 2 - 2  
Luton - Barnet 2 - 0  
Northampton - Mansfield 1 - 0  
Oxford Utd. - Cambridge Utd. 1 - 0  
Yeovil - Stevenage 2 - 2  
York - Plymouth 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Torquay 4 - 0  
Boreham - Chester 0 - 0  
Bromley - Altrincham 1 - 3  
Forest Green - Dover 3 - 1  
Grimsby - Welling Utd. 3 - 1  
Guiseley - Eastleigh 1 - 4  
Halifax - Braintree 3 - 6  
Kidderminster - Aldershot 2 - 0  
Lincoln - Tranmere 1 - 0  
Southport - Cheltenham 0 - 4  
Woking - Macclesfield 2 - 5  
Wrexham - Gateshead 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Atl. Tucuman 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1 - 1  
Sydney FC - Melbourne Victory 2 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - WS Bruxelles 1 - 1  
Coxyde - Antwerpen 0 - 3  
Dessel - Virton 2 - 0  
Eisden Maasmechelen - Heist 3 - 0  
Lierse - Geel 4 - 2  
Seraing - Lommel 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Mogi Mirim 3 - 1  
BOA - Bahia 3 - 0  
Botafogo - Santa Cruz PE 0 - 3  
Bragantino - Sampaio Correa 3 - 0  
Nautico - CRB 1 - 1  
Oeste - Criciuma 1 - 1  
Paysandu - Luverdense 3 - 2  
Vitória - Ceara 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Graffin Vlasim 2 - 1  
MAS Taborsko - Sokolov 0 - 0  
Pardubice - Karvina 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia 2 - 1  
Ukrajna - Szlovénia 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Szluck 0 - 3  
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berre - Bourg-Peronnas 1 - 2  
Blagnac - Clermont 1 - 3  
Chambly - GS Fort-de-France 1 - 0  
Dinsheim - Nancy 2 - 4  
Espaly St-Marcel - Frejus St-Raphael 1 - 3  
La Gacilly - Les Herbiers 0 - 4  
La Suze - Laval 1 - 2  
Lucon - Moulinoise 2 - 2  
Marseille Consolat - Evian Thonon Gaillard 0 - 1  
Montagnarde Inzinzac - Brest 0 - 3  
Rochelle - Niort 1 - 5  
Saumur - Tours 0 - 2  
Selongey - Colmar 1 - 4  
St-Malo - Red Star 93 3 - 1  
St-Omer - Le Havre 2 - 0  
Veyle Saone - Dijon 0 - 9  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Agrotikosz Aszterasz 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Ehime 1 - 0  
Jubilo Iwata - Yokohama FC 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Gifu 3 - 0  
Mito - Sapporo 2 - 1  
Nagasaki - Cerezo Osaka 2 - 0  
Okayama - JEF United Chiba 1 - 0  
Omiya Ardija - Oita Trinita 3 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Kitakyushu 1 - 2  
Tochigi - Kyoto 0 - 1  
Tokushima - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Tokyo Verdi - Zwiegen Kanazawa 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Yamagata 4 - 3  
Vegalta Sendai - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Vissel Kobe - Yokohama FM 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Belchatow 2 - 2  
Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce 1 - 0  
Dolcan Zabki - Kluczbork 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki 0 - 2  
Olsztyn - Miedz Legnica 0 - 1  
Rozwoj Katowice - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Vicenza 2 - 2  
Modena - Vercelli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Pro Piacenza 0 - 2  
Feralpisalo - Lumezzane 2 - 1  
Pavia - Bassano 1 - 1  
Pro Patria - Reggiana 0 - 0  
Südtirol - Renate 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Tuttocuoio 1 - 1  
Carrarese - Rimini 3 - 0  
L'Aquila - Teramo 2 - 0  
Pontedera - Pistoiese 0 - 0  
Prato - Maceratese 0 - 0  
Santarcangelo - Lupa Roma 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Melfi 0 - 0  
Foggia - Monopoli 0 - 2  
Lupa Castelli Romani - Catanzaro 0 - 1  
Paganese - Ischia 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Farense 1 - 1  
Olhanense - Mafra 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - Peterhead 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Alloa 5 - 0  
Greenock Morton - Queen of South 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Girona 1 - 0  
Albacete - Tenerife 1 - 2  
Leganes - Alcorcon 3 - 0  
Lugo - Elche 1 - 1  
Mirandes - Ath. Bilbao B 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Somozas - Pena Sport 0 - 1  
Valladolid B - UD Logrones 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Majadahonda 1 - 0  
Leioa - Talavera 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Eldense 2 - 2  
Villarreal B - Valencia B 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Jumilla 3 - 0  
San Roque de Lepe - Almería B 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Feröer-szigetek - U19Svájc 0 - 4  
U19Románia - U19Andorra 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Grúzia (Helyszín: Grúzia) 0 - 1  
U19Ausztria - U19Wales 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Észak-Írország 1 - 1  
U19Szlovákia - U19Norvégia 2 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Hollandia 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Mali 2 - 1  
Csád - Egyiptom 1 - 0  
Etiópia - Kongó 3 - 4  
Gabon - Mozambik 1 - 0  
Tanzánia - Algéria 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Haiti 1 - 0  
Guatemala - Trinidad és Tobago 1 - 2  
Jamaika - Panama 0 - 2  
Kanada - Honduras 1 - 0  
Mexikó - Salvador 3 - 0  
USA - Saint Vincent 6 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 1 - 1  
Peru - Paraguay 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Portugália 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haverfordwest - Connah's Quay 0 - 2  
Newtown - Llandudno FC 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ballymena Utd. 0 - 1  
Crusaders - Glentoran 3 - 0  
Dungannon - Glenavon 1 - 2  
Linfield - Cliftonville 1 - 2  
Portadown - Carrick 3 - 2  
Warrenpoint - Coleraine 0 - 4  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Toulouse 32 - 7  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Scarlets 15 - 11  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Connacht 14 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Zebre 23 - 10  
Worcester - La Rochelle 19 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Agen 48 - 10  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 20 - 14  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Novara 3 - 0  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - N. Robertson 4 - 6  
K. Wilson - M. Allen 3 - 6  
Tenisz (Federation-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - M. Sharapova 0 - 2  
P. Kvitova - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - N. Hibino 2 - 1  
Y. Shvedova - Qia. Wang 2 - 1  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Wang Y - HAN X / Zhang K-L 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - F. Tiafoe    
J. Donaldson - D. Evans    
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Siniakova - C. Garcia 1 - 2  
L. Chirico - F. Schiavone 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Kalashnikov - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - L. Djere    
R. Ram - E. Donskoy    
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - M. Copil    
L. Lacko - I. Marchenko    
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - W.H. Son 2 - 0  
Dan Lin - Ch-We. Lee 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - Yih. Wang 2 - 0  
Xue. Li - Shi. Wang 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 9 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - SM Verona 9 - 9  
Brescia - Posillipo Napoli 10 - 2  
Lazio - Canottieri Napoli 11 - 14  
Rari Nantes Sori - Ortigia 5 - 9  
Trieste - Roma 6 - 5  
     

 

2015.11.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Jets - Buffalo 17 - 22  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Webster - R. van Barneveld 12 - 16  
R. Thornton - P. Taylor 7 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Nokian KrP 4 - 5  
Koovee Tampere - Happee Jyväskylä 8 - 12  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Lidselmash Lida 2 - 7  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Chrudim 6 - 0  
Kairat Almaty - Győr (Helyszín:Győr) 5 - 4  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Lokomotív Harkiv 2 - 0  
Ek. Kragujevac - S-M Bratislava(H:Pozsony) 2 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Kaos Futsal 3 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Navarra 4 - 3  
Elche - Peniscola 1 - 6  
Jumilla - Santa Coloma 4 - 6  
Zaragoza - Jaen 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Chicago Wolves 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 3 - 2  
Liberec - Mladá Boleslav 6 - 4  
Litvínov - Plzen 1 - 3  
Mountfield HK - Sparta Praha 2 - 5  
Olomouc - Brno 1 - 4  
Vítkovice - Trinec 7 - 0  
Zlín - Chomutov 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Gentofte 3 - 5  
Odense - Herning 2 - 5  
Rödovre - Frederikshavn 4 - 4  
SönderjyskE - Aalborg 9 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkolan Hermes - Jukurit 1 - 4  
Roki - Leki 1 - 3  
SaPKo - Kajaanin Hokki 0 - 4  
Tuto - Jokipojat 2 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 4 - 2  
Ilves - Tappara 4 - 1  
JYP - Espoo Blues 1 - 4  
Lahti Pelicans - Kalpa 1 - 3  
SaiPa - Lukko 0 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Diósgyőr 3 - 5  
FTC - Újpest 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 4 - 1  
Boston - Colorado 2 - 3  
Carolina - Minnesota 2 - 2  
Chicago - New Jersey 2 - 3  
Dallas - Winnipeg 6 - 3  
Florida - Buffalo 2 - 3  
Los Angeles - NY Islanders 2 - 1  
Nashville - Toronto 1 - 1  
NY Rangers - St. Louis 6 - 3  
Ottawa - Vancouver 3 - 2  
Philadelphia - Washington 2 - 5  
Tampa Bay - Calgary 3 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Rosenheim 3 - 2  
Crimmitschau - Bad Nauheim 4 - 5  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 2 - 6  
Heilbronn - Ravensburg 1 - 5  
Kassel - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 2 - 3  
Riessersee - Freiburg 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 2 - 1  
Hamburg - Krefeld 3 - 3  
Ingolstadt - Iserlohn 2 - 5  
Mannheim - Köln 3 - 0  
Nürnberg - Augsburg 2 - 6  
Straubing - München 2 - 1  
Wolfsburg - Schwenningen 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 4 - 0  
Graz - Fehérvár 2 - 5  
Innsbruck - Klagenfurt 6 - 5  
Linz - Vienna Capitals 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Znojmo 3 - 5  
Südtirol Bolzano - Villach 0 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 2 - 5  
Biel - Fribourg 1 - 3  
Langnau Tigers - Davos 6 - 0  
Lugano - Kloten 3 - 2  
Zug - Ambri 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden 3 - 0  
MODO - Örebro 0 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 4 - 2  
Martin - Skalica 4 - 3  
Piestany - Zilina 2 - 3  
Poprad - Trencin 1 - 2  
Zvolen - Nitra 1 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Metalac Farmakom 76 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Himki Moszkva 88 - 83  
Strasbourg - Real Madrid 93 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Laboral Kutxa 76 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Zielona Gora 77 - 66  
Panathinaikosz - Zalgiris Kaunas 91 - 56  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Unicaja Malaga 78 - 86  
Sassari - Brose Bamberg 73 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Mans 76 - 80  
Gravelines - Monaco 72 - 57  
Paris Levallois - Chalon sur Saone 99 - 86  
Rouen - Pau Orthez 69 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Lietkabelis 86 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Körmend 88 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Utah 92 - 91  
Minnesota - Golden State 116 - 129  
Phoenix - LA Clippers 118 - 104  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Midtjylland 27 - 33  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - CSM Bukarest 27 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Alavarium Aveiro    
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Azoty Pulawy 23 - 26  
Pogon Szczecin - Stal Mielec 37 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Bern 25 - 27  
Gossau - Winterthur 24 - 25  
Kriens - Basel 28 - 24  
Thun - St. Gallen 27 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - HIF Karlskrona 24 - 29  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Western Sydney 0 - 3  
Wellington - Adelaide Utd 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Opava 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Roskilde 4 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Írország 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Valenciennes 0 - 1  
Montceau - Metz 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Pune 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - GKS Katowice 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Skócia - U19Lettország 2 - 0  
U19Írország - U19Szlovénia 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Luxemburg 2 - 1  
U19Lengyelország - U19Ciprus (Helyszín: Ciprus) 3 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Franciaország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Montenegró - U21Lettország 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Litvánia - U21Írország 3 - 1  
U21Szerbia - U21Olaszország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Ukrajna 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Románia - U21Dánia 0 - 3  
U21Wales - U21Örményország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Finnország 2 - 0  
U21Németország - U21Azerbajdzsán 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Dél-Afrika 1 - 3  
Comore-szigetek - Ghána 0 - 0  
Kenya - Zöld-foki-szigetek 1 - 0  
Libéria - Elefántcsontpart 0 - 1  
Líbia - Ruanda 1 - 0  
Madagaszkár - Szenegál 2 - 2  
Mauritánia - Tunézia 1 - 2  
Niger - Kamerun 0 - 3  
Szváziföld - Nigéria 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kolumbia 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 3 - 1  
Csehország - Szerbia 4 - 1  
Franciaország - Németország 2 - 0  
Katar - Törökország 1 - 2  
Koszovó - Albánia 2 - 2  
Lengyelország - Izland 4 - 2  
Luxemburg - Görögország 1 - 0  
Spanyolország - Anglia 2 - 0  
Szlovákia - Svájc 3 - 2  
Wales - Hollandia 2 - 3  
Észak-Írország - Lettország 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Rhyl 2 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Stade de France 33 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Newcastle 13 - 9  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Grenoble 28 - 10  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Allen 2 - 4  
M. Selby - S. Maguire 1 - 4  
S. Maguire - M. Allen 2 - 6  
Strandröplabda (Doha Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Bourne T / Hyden J 2 - 1  
Boeckermann / Flueggen - Dalhausser P / Lucena N 2 - 1  
Bourne T / Hyden J - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
Krou Y / Rowlandson E - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Liu - N. Osaka 1 - 2  
N. Hibino - L. Kumkhum 2 - 0  
Qia. Wang - S-W. Hsieh 2 - 0  
Y-Y. Duan - Y. Shvedova 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glatch A / XU Y - Wongteanchai V / Yang Z 0 - 2  
HAN X / Zhang K-L - Buayam K / Luangnam N 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - J. Duckworth    
L. Broady - J. Donaldson    
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - D. Vekic 2 - 1  
K. Siniakova - A-L. Friedsam 2 - 1  
Ka. Kozlova - L. Chirico 0 - 2  
M. Gasparyan - F. Schiavone    
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Witthoeft C - Krejcikova B / Minella M 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - L. Djere    
Fucsovics M. - E. Donskoy    
L. Vanni - R. Ram    
R. Berankis - M. Basic    
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - E. Donskoy    
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - L. Lacko    
E. Gerasimov - N. Gombos    
M. Copil - E. Roger-Vasselin    
R. Stepanek - I. Marchenko    
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - V. Axelsen 2 - 0  
Ch-We. Lee - J.O. Jörgensen 2 - 1  
W.H. Son - Yuqi Shi 2 - 1  
Yun Hu - Dan Lin 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - N. Okuhara 2 - 0  
Shi. Wang - C. Marin 2 - 1  
T.Y. Tai - Yih. Wang 0 - 2  
Xue. Li - Ji H. Sung 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Savona 11 - 7
     

 

2015.11.12.
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Adams - K. Huybrechts 9 - 10  
M. Smith - D. Chisnall 10 - 7  
M. van Gerwen - S. Beaton 10 - 2  
P. Wright - A. Lewis 7 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Storvreta 9 - 5  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Dobovec 8 - 0  
Lidselmash Lida - Kremlin Bicetre 4 - 2  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Halle-Gooik 4 - 2  
Zelezarec Skopje - Tulpar Karagandy 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 3 - 6  
Bridgeport - Providence 4 - 3  
Grand Rapids - Iowa 5 - 2  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 2 - 1  
Portland - Hartford 6 - 2  
San Diego - Bakersfield 6 - 1  
Texas Stars - San Antonio 6 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 1 - 5  
Vaasan Sport - Ilves 4 - 0  
Ässät - HIFK 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Riga 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 4  
Barisz Asztana - Jokerit 2 - 0  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Lada Toljatti - Szalavat Julajev Ufa 3 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Admiral Vlagyivosztok 0 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 0 - 7  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 5 - 3  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 4 - 1  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Medvescak Zagreb 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 3 - 3  
Pittsburgh - Montreal 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 1 - 1  
Lorenskog - Lillehammer 6 - 2  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 3 - 4  
Valerenga - Stjernen 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 3 - 5  
Fassa - Val Pusteria 3 - 3  
Gherdeina/Gröden - Cortina 4 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Valpellice 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Zürich Lions 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Oskarshamn 4 - 1  
Asplöven - Sundsvall 3 - 3  
Björklöven - Vita Hasten 3 - 0  
Karlskoga - Pantern Malmö 4 - 2  
Leksand - AIK 2 - 2  
Timra - Tingsryd 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - MODO 3 - 3  
HV 71 - Karlskrona 2 - 2  
Linköping - Växjö 0 - 1  
Malmö - Lulea 5 - 1  
Rögle - Brynäs 1 - 5  
Skelleftea - Örebro 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Himik Voszkreszenszk 3 - 5  
Molot Perm - Szarov 4 - 6  
Szarjarka Karaganda - Rjazany 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 3  
Tver - Rubin Tyumeny 3 - 1  
VMF-Karelija - Zauralje Kurgan 2 - 0  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Crvena zvezda 79 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olympiakosz 76 - 76, h.u. 87 - 91  
Limoges - Milano 74 - 65  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Lok.Kubany Krasznodar 72 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Darussafaka 73 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Galatasaray 60 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Jekatyerinburg 71 - 76  
Wisla Krakkó - Bourges 66 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Diósgyőr 53 - 60  
PEAC-Pécs - Fribourg 64 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Naharia 88 - 72  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Eilat 75 - 104  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 106 - 98  
Boston - Indiana 91 - 102  
Charlotte - New York 95 - 93  
Dallas - LA Clippers 118 - 108  
Denver - Milwaukee 103 - 102  
Houston - Brooklyn 98 - 106  
Memphis - Golden State 84 - 100  
Orlando - LA Lakers 101 - 99  
Philadelphia - Toronto 103 - 119  
Portland - San Antonio 101 - 113  
Sacramento - Detroit 101 - 92  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Paris SG 26 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Motor Zaporozsje 21 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 25 - 25  
Sönderjyske - Skanderborg 25 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Toulouse 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Skövde 27 - 30  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardolino Verona - Rosengard 1 - 3  
Slavia Praha - Zvezda-2005 Perm 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Vendsyssel 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Magyarország 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Dinamo Breszt 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Feröer-szigetek 2 - 0  
U19Svájc - U19Andorra 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Ukrajna 1 - 3  
U19Törökország - U19Azerbajdzsán(H:AZE) 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Izland 4 - 1  
U19Málta - U19Dánia 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Moldova 2 - 1  
U19Litvánia - U19Portugália(H:POR) 0 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Albánia 2 - 1  
U19Grúzia - U19Wales 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Észak-Írország 1 - 2  
U19Oroszország - U19Szlovákia 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Anglia 2 - 2  
U19Horvátország - U19Belgium 1 - 1  
U19Olaszország - U19Csehország 4 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Olaszország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Belgium 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Észak-Írország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Liechtenstein 5 - 0  
U21Izrael - U21Magyarország 3 - 0  
U21Portugália - U21Albánia 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Grúzia 5 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21Feröer-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Törökország 0 - 3  
U21Hollandia - U21Fehéroroszország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Norvégia 1 - 0  
Labdarúgás (U23 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Katar - U23Ausztrália 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Burkina Faso 2 - 1  
Burundi - Kongói DK 2 - 3  
Marokkó - Egyenlítői Guinea 2 - 0  
Namíbia - Guinea 0 - 1  
Togo - Uganda 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Venezuela 4 - 2  
Ecuador - Uruguay 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Kelet-Timor 8 - 0  
Palesztína - Malajzia 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kirgizisztán 3 - 0  
Tadzsikisztán - Banglades 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Bhután 12 - 0  
Maldív-szigetek - Hong Kong 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Guam 1 - 0  
Irán - Türkmenisztán 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Kambodzsa 3 - 0  
Szingapúr - Japán 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Tajvan 4 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Mianmar 4 - 0  
Libanon - Laosz 7 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Jemen 0 - 1  
Üzbegisztán - Koreai NDK 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Saint Kitts és Nevis 0 - 1  
Macedónia - Montenegró 4 - 1  
Omán - Új-Zéland 0 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Montpellier 41 - 18  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Le Cannet 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Piacenza 3 - 0  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Robertson - R. McLeod 4 - 0  
N. Robertson - Y. Bingtao 6 - 3  
S. Murphy - Y. Bingtao 2 - 4  
Strandröplabda (Doha Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Eglseer P / Muellner D 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Plavins M / Regza H 2 - 1  
Henriquez J / Villafane J - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Holler T / Schroeder J - Hordvik O / Usken B 1 - 2  
Ingrosso P / Ingrosso M - Krou Y / Rowlandson E 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Henriquez J / Villafane J 0 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Boeckermann / Flueggen 0 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Dearing D / May G 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Liu - Y. Shvedova 0 - 2  
K. Nara - Y-Y. Duan 1 - 2  
S-W. Hsieh - S. Zheng 2 - 1  
Yaf. Wang - Qia. Wang 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniels C / Rodina E - Glatch A / XU Y 0 - 2  
Liang C / Wang Y - Lertpitaksinchai/Plipuech 2 - 0  
Wongteanchai V / Yang Z - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - F. Tiafoe    
S. Bangoura - J. Duckworth    
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - R. Hogenkamp 2 - 0  
F. Schiavone - M. Minella 2 - 0  
Ma. Johansson - L. Chirico 1 - 2  
P. Parmentier - K. Siniakova 0 - 2  
T. Paszek - A-L. Friedsam 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Witthoeft C - Gamiz A / Soler-Espinosa 2 - 0  
Gasparyan M / Kalashnikov - Johansson M / Lim A 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Fucsovics M. 0 - 2  
A. Arnaboldi - Fucsovics M.    
L. Sonego - R. Ram    
L. Vanni - E. Crepaldi    
M. Neuchrist - E. Donskoy    
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - L. Lacko    
J. Satral - I. Marchenko    
M. Youzhny - E. Roger-Vasselin    
P. Gojowczyk - N. Gombos    
R. Stepanek - U. Ignatik    
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Dan Lin 0 - 2  
B. Ponsana - Yun Hu 1 - 2  
C. Long - J.H. Hsu 2 - 0  
Ch-We. Lee - T.C. Chou 2 - 1  
Do.K. Lee - Yuqi Shi 0 - 2  
G. Kai - J.O. Jörgensen 0 - 2  
K. Momota - W.H. Son 0 - 2  
V. Axelsen - W.K.V. Wong 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Li - C. Marin 0 - 2  
N. Okuhara - Chen, Xiaoxin 2 - 0  
S. Nehwal - J.Y. Tee 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Shi. Wang 1 - 2  
T.Y. Tai - A. Yamaguchi 2 - 0  
Y. Hashimoto - Ji H. Sung 1 - 2  
Y.P. Pai - Xue. Li 0 - 2  
Yih. Wang - M. Mitani 2 - 0  
     

 

2015.11.11.
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - M. Webster 6 - 10  
J. Wade - R. van Barneveld 7 - 10  
P. Taylor - T. Jenkins 10 - 6  
R. Thornton - R. Green 10 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapanilan Erä - Viikingit Helsinki 4 - 11  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Kairat Almaty 1 - 4  
Győr - Jugra 2 - 5  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Harkiv - Ekonomac Kragujevac 6 - 1  
Slov-Matic Bratislava - Benfica 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Cleveland Lake Erie 6 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 2 - 2  
Kadan - Most 8 - 2  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 6 - 2  
Prostejov - Havirov 1 - 4  
Salith Sumperk - Zubr Prerov 2 - 3  
Slavia Praha - Jihlava 1 - 2  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov    
Chomutov - Vítkovice 4 - 0  
Mladá Boleslav - Zlín 0 - 0  
Plzen - Olomouc 3 - 5  
Trinec - Pardubice 0 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 4 - 4  
Jukurit - Kiekko-Vantaa 7 - 2  
Kajaanin Hokki - Kokkolan Hermes 4 - 2  
Leki - Keupa 3 - 1  
Roki - JYP-Akatemia 0 - 0  
SaPKo - Tuto 1 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - SaiPa    
Kookoo - JYP 3 - 0  
Tappara - Kalpa 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Vancouver 3 - 5  
Dallas - Toronto 2 - 3  
Detroit - Washington 1 - 0  
Florida - Calgary 4 - 3  
Los Angeles - Arizona 2 - 3  
Minnesota - Winnipeg 5 - 3  
Nashville - Ottawa 7 - 5  
New Jersey - St. Louis 0 - 2  
NY Rangers - Carolina 3 - 0  
Philadelphia - Colorado 0 - 4  
San Jose - NY Islanders 2 - 4  
Tampa Bay - Buffalo 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dizel Penza 4 - 2  
Zvezda Csehov - Krisztall Szaratov 5 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - MMCITE Brno 75 - 65  
Ostrava - Opava 61 - 56  
Pardubice - Decin 65 - 67  
Prostejov - USK Praha 68 - 55  
Usti nad Labem - Jindrichuv Hradec 95 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Famila Schio 56 - 69  
P. Avenida - Fenerbahce 70 - 75  
Villeneuve d'Ascq Lille - Dinamo Kurszk 78 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - AGÜ Kayserispor 68 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Oldenburg 81 - 82  
Trento - Bilbao 75 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Alba Berlin 68 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Valencia 49 - 65  
Ulm - Nancy 90 - 73  
Venezia - Zaragoza 77 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Arisz 96 - 84  
Steaua Bukarest - Buducnost 81 - 75  
UNIKSZ Kazany - Trabzonspor 78 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Lietuvos Rytas 81 - 76  
Szolnok - Avtodor Szaratov 83 - 79  
Zenit Szentpétervár - Besiktas 82 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - K.Oktyabr Volgográd 92 - 90  
Neptunas Klaipeda - AEK Athén 80 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Angers 53 - 70  
Nantes Reze - PINKK-Pécs 88 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Sopron 77 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Szombathely 91 - 62  
Södertälje - Varese 90 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Kapfenberg 85 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - ZZ Leiden 79 - 51  
Skyliners Frankfurt - Porto 89 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 77 - 70  
Lukoil Academic - Maccabi Rishon 70 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Pasvalys 71 - 80  
Turow Zgorzelec - Ventspils 76 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Kumanovo 84 - 75  
Türk Telekom - KTP Kotka 108 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ETHA Engomi - Juventus Utena 59 - 94  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Slask Wroclaw 74 - 46  
Siauliai - Inter Bratislava 116 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Joensuun Kataja 82 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Utah 118 - 114  
Miami - LA Lakers 101 - 88  
Milwaukee - Boston 83 - 99  
Minnesota - Charlotte 95 - 104  
New Orleans - Dallas 120 - 105  
Toronto - New York 109 - 111  
Washington - Oklahoma City 101 - 125  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - RK Zagreb 28 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Porto 24 - 25  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 26 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nimes 28 - 28  
Chartres Metropole - St. Raphael 22 - 24  
Creteil - Ivry 30 - 36  
Montpellier - Nantes 28 - 28  
Pays d'Aix - Dunkerque 27 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Tatabánya 23 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Haslum 23 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Gummersbach 26 - 24  
Melsungen - Göppingen 31 - 21  
R-N. Löwen Kronau - DHfK Leipzig 28 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Oldenburg 24 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Barcelona    
Teucro - Naturhouse La Rioja 30 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Redbergslids 27 - 24  
Malmö - Guif 22 - 16  
Sävehof - Ystad 29 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Höör 17 - 28  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Oxford Utd. 0 - 2  
Southend - Bristol Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Lincoln 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Lyon 1 - 3  
Brescia - Hjörring 1 - 0  
Chelsea - Wolfsburg 1 - 2  
LSK Kvinner - Frankfurt 0 - 2  
Twente - Barcelona 0 - 1  
Örebro - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - ABC 2 - 2  
Ceara - Bragantino 3 - 0  
CRB - Parana 2 - 0  
Luverdense - Botafogo 0 - 1  
Sampaio Correa - Atlético GO 2 - 0  
Santa Cruz PE - Oeste 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Jihlava 2 - 2  
Pribram - Hradec Kralove 1 - 5  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisszamikosz - Panszerraikosz 2 - 0  
Panahaiki - Kassziopi Kerkyra 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Northeast Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Mito 2 - 0  
Machida Zelvia - Urawa RD 1 - 7  
Tokushima - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Veracruz 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Savona - Arezzo 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolcany - Ruzomberok 0 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Lengyelország 0 - 1  
U19Ciprus - U19Luxemburg 1 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Hollandia 2 - 2  
U20Franciaország - U20Anglia 4 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21San Marino 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Gabon 1 - 0  
Szudán - Zambia 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Málta 2 - 0  
Észtország - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Baku - Azerrail Baku 3 - 1  
Stuttgart - Dinamo Kazany 0 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Calcit Kamnik    
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Chemik Police 2 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Szverdlovszk - Vizura Belgrád 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Rabita Baku 3 - 2  
Impel Wroclaw - Dresden 2 - 3  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Piacenza 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Macerata 1 - 3  
Ravenna - Perugia 1 - 3  
Revivre Milano - Molfetta 2 - 3  
Vero Monza - Modena 1 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - A. Carter 4 - 2  
J. Perry - M. White 4 - 2  
Strandröplabda (Doha Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Henriquez J / Villafane J 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Andersen P D K / Abell K 2 - 1  
Dearing D / May G - Bryl M / Kujawiak K 1 - 2  
Dressler C / Kunert T - Court J / Schumann D 2 - 1  
Holler T / Schroeder J - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Hordvik O / Usken B - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Huber A / Seidl R - Tijan A / Mahmoud A A 0 - 2  
Ingrosso P / Ingrosso M - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Krou Y / Rowlandson E - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Eithun G / Tvinde L F 2 - 0  
Pedlow S / O'Gorman G - Hernandez R / Golindano J 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Caminati M / Rossi E 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Kosiak M / Rudol M 2 - 1  
Santos Pereira J / Younou - Kvamsdal M / Sorum C S 2 - 0  
Slick S / Burik M E - Eglseer P / Muellner D 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Liu - A. Amanmuradova 2 - 0  
N. Hibino - E. Kulichkova 2 - 0  
P.M. Tig - N. Osaka 1 - 2  
Vara. Wongteanchai - L. Kumkhum 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Zhang K-L - LIU C / LU J-J 2 - 1  
Liang C / Wang Y - Flipkens K / Lertcheewakarn N 2 - 0  
Wongteanchai V / Yang Z - Kumkhum L / Wongteanchai V 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bossel - B. Fratangelo    
J. Donaldson - E. Quigley    
M. Michalicka - T. Sandgren    
T. Paul - T. Smyczek    
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - E. Alexandrova 2 - 1  
D. Kovinic - Ka. Kozlova 0 - 2  
D. Vekic - C. Witthöft 2 - 1  
E. Svitolina - P. Parmentier 1 - 2  
J. Coin - Ma. Johansson 1 - 2  
M. Gasparyan - M. Zanevska 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A-L / Piter K - Kuncikova L / Stuchla K 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - L. Giustino    
L. Djere - M. Berrer    
R. Berankis - R. Ramanathan    
S. Caruso - M. Basic    
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - N. Desein 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - I. Marchenko    
E. Ymer - R. Stepanek    
J. Kovalik - J. Satral    
L. Rosol - E. Gerasimov    
M. Youzhny - BLASKO, MARTIN    
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Z. Zhou 2 - 1  
B. Ponsana - H. Tian 2 - 0  
B. Qiao - Dan Lin 1 - 2  
C. Long - A. Jayaram 2 - 0  
Ch-We. Lee - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
H.S. Prannoy - G. Kai 1 - 2  
J.H. Hsu - M. Zwiebler 2 - 1  
K. Momota - Zhen. Wang 2 - 1  
K. Tago - Yuqi Shi 1 - 2  
S. Evans - Do.K. Lee 1 - 2  
S. Xue - T.C. Chou 1 - 2  
T. Sugiarto - W.K.V. Wong 1 - 2  
T. Ueda - J.O. Jörgensen 0 - 2  
V. Axelsen - N. Wei 2 - 1  
W.H. Son - S. Sasaki 2 - 0  
Yun Hu - N.K. Srikanth 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - A. Yamaguchi 1 - 2  
Chen, Xiaoxin - Y.C. Hsu 2 - 1  
J.Y. Tee - Hs.H. Chen 2 - 0  
K. Schnaase - Y. Hashimoto 0 - 2  
M. Mitani - Bei. Zhang 2 - 1  
M.F. Kusumastuti - C. Marin 0 - 2  
R. Intanon - N. Okuhara 0 - 2  
R. Schafer - Mic. Li 0 - 2  
S. Nehwal - Yu Sun 2 - 0  
S. Yaying - Ji H. Sung 1 - 2  
T.Y. Tai - Y. Cai 2 - 0  
Y-J. Bae - Shi. Wang 0 - 2  
Y.P. Pai - Ir. Wang 2 - 0  
Yi. Zhang - Xue. Li 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Jadran Herceg Novi 15 - 10  
Primorje Rijeka - Eger 8 - 7  
Spandau Berlin - Olympiakosz 11 - 11  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - OSC 8 - 7  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Hannover 9 - 3  
     

 

2015.11.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Chicago 19 - 22  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Huybrechts - M. Oosterhuis 5 - 2  
M. van Gerwen - S. West 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. White - J. Klaasen 5 - 1  
S. Beaton - M. Adams 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - W. Jones 5 - 3  
M. Smith - A. Fordham 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Mitchell 1 - 5  
P. Wright - M. King 5 - 3  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Chrudim 3 - 3  
Kairat Almaty - Jugra 2 - 5  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Benfica 0 - 3  
Slov-Matic Bratislava - Lokomotív Harkiv 0 - 2  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Liberec 4 - 3  
Frölunda - Litvínov 6 - 0  
HV 71 - Espoo Blues 1 - 1  
Kärpät - Sparta Praha 4 - 1  
Lukko - Djurgarden 2 - 1  
Lulea - Tappara 5 - 0  
Skelleftea - Eisbären Berlin 2 - 1  
Storhamar - Turku PS 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 6 - 2  
Gentofte - Rungsted 4 - 4  
Rödovre - Esbjerg 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti Pelicans 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jokerit 0 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 5 - 2  
Barisz Asztana - Dinamo Riga 5 - 1  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Dinamo Minszk - Medvescak Zagreb 1 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 1  
Lada Toljatti - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 7  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Novokuznyeck 6 - 4  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Szocsi - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Szpartak Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Slovan Bratislava 5 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 5 - 4  
Fehérvár - Újpest 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Stavanger 1 - 8  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 6 - 4  
Chaux-de-fonds - Visp 3 - 3  
GCK Lions - Thurgau 6 - 0  
Rapperswil - Red Ice Martigny 2 - 0  
Winterthur - Olten 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Lugano 2 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Timra 2 - 2  
Pantern Malmö - Almtuna 3 - 1  
Tingsryd - Björklöven 7 - 2  
Vita Hasten - Leksand 1 - 2  
Västeras - Karlskoga 0 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 4 - 2  
Poprad - Zvolen 3 - 4  
Skalica - Piestany 2 - 3  
Trencin - Martin 3 - 2  
Zilina - Kosice 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Izssztal Izsevszk - Szarov 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 2  
Zvezda-VDV Dmitrov - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - USK Praha 49 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Telekom Bonn 101 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Reggio Emilia 76 - 67  
Le Mans - Ludwigsburg 66 - 66, h.u. 75 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Nyizsnyij Novgorod 87 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Körmend 83 - 64  
Mons - Groningen 90 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Benfica 84 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Zlatorog Lasko 86 - 53  
Den Bosch - Güssing 66 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Boras 87 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Sentjur 72 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Sigal Prishtina 101 - 84  
Energia Targu Jiu - Asztana 89 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - Himik Juzsnij 61 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Komarno 83 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 107 - 117  
Denver - Portland 108 - 104  
Golden State - Detroit 109 - 95  
Indiana - Orlando 97 - 84  
LA Clippers - Memphis 94 - 92  
Philadelphia - Chicago 88 - 111  
Sacramento - San Antonio 88 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Mitteldeutscher 91 - 61  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 25 - 20  
Skive - Skjern 23 - 36  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 24 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kwidzyn 33 - 33  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Vardar Pro Skopje 24 - 24  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - York 2 - 1  
Fleetwood - Sheffield Utd. 0 - 0  
Gillingham - Yeovil 1 - 1  
Plymouth - Millwall 3 - 5  
Rochdale - Morecambe 0 - 1  
Wigan - Blackpool 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Grimsby 1 - 3  
Bromley - Boreham 1 - 2  
Cheltenham - Guiseley 5 - 0  
Chester - Kidderminster 3 - 1  
Dover - Eastleigh 1 - 2  
Macclesfield - Altrincham 3 - 0  
Welling Utd. - Forest Green 1 - 1  
Woking - Braintree 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Aldosivi 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Vitória 4 - 0  
Criciuma - BOA 3 - 0  
Macae - Nautico 1 - 1  
Mogi Mirim - Paysandu 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Universidad de Concepcion 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Usti nad Labem 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Atl. Kolkata 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granitas Klaipeda - Utenis Utena 1 - 2  
Suduva Marijampole - Spyris Kaunas 5 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Törökország - U19Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
U19Ukrajna - U19Azerbajdzsán(H:Azerb) 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Izland 1 - 1  
U19Izrael - U19Málta (Helyszín: Málta) 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Litvánia 1 - 0  
U19Portugália - U19Moldova 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Belgium 0 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Vakifbank Isztambul 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Eczacibasi Isztambul 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Volero Zürich 0 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - K. Wilson 2 - 4  
S. Bingham - Z. Yuelong 3 - 4  
Z. Yuelong - K. Wilson 3 - 6  
Strandröplabda (Doha Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andersen P D K / Abell K - Huber A / Seidl R 0 - 2  
Andersen P D K / Abell K - Tijan A / Mahmoud A A 2 - 1  
Boeckermann / Flueggen - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Dressler C / Kunert T 1 - 2  
Caminati M / Rossi E - Holler T / Schroeder J 0 - 2  
Caminati M / Rossi E - Tocs E / Finsters R 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Eithun G / Tvinde L F - Kvamsdal M / Sorum C S 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Bryl M / Kujawiak K 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Dearing D / May G 2 - 0  
Henriquez J / Villafane J - Hordvik O / Usken B 0 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Ingrosso P / Ingrosso M - Slick S / Burik M E 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Eglseer P / Muellner D 2 - 1  
Kosiak M / Rudol M - Hernandez R / Golindano J 2 - 0  
Kosiak M / Rudol M - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Bryl M / Kujawiak K 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Dearing D / May G 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Kvamsdal M / Sorum C S 2 - 0  
Marco F A / Garcia C - Court J / Schumann D 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Holler T / Schroeder J 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Hernandez R / Golindano J 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Santos Pereira J / Younou - Eithun G / Tvinde L F 0 - 2  
Santos Pereira J / Younou - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Tenisz (Bratislava, Slovakia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - N. Gombos    
L. Rosol - D. Brands    
M. Ymer - L. Lacko    
U. Ignatik - A. Molcan    
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Yaf. Wang 0 - 2  
C. Liu - N. Lertcheewakarn 2 - 1  
Jia-J. Lu - S. Zheng 0 - 2  
K. Nara - K.L. Zhang 2 - 0  
L. Kumkhum - K. Flipkens 2 - 1  
N. Hibino - A. Glatch 2 - 0  
P.M. Tig - L. Zhu    
Qia. Wang - Zh. Yang 2 - 0  
S-W. Hsieh - B. Thamchaiwat 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buayam K / Luangnam N - Jang S J / LU J-J 2 - 1  
Daniels C / Rodina E - Amanmuradova A / Bogdan E 2 - 0  
Doi M / Nara K - Aoyama S / Ninomiya M 1 - 2  
Glatch A / XU Y - Chan C / Lykina K 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Nielsen - J. Duckworth    
R. Harrison - B. Kavcic    
REESE, HUNTER - M. Zverev    
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - K. Siniakova 0 - 2  
C-A. Mitu - T. Paszek 0 - 2  
Kr. Pliskova - F. Schiavone 0 - 2  
L. Chirico - A. Beck 2 - 1  
O. Dodin - R. Hogenkamp 0 - 2  
S. Vögele - L. Tsurenko    
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coin J / Parmentier P - Krejcikova B / Minella M 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - E. Donskoy    
K. Krawietz - M. Berrer    
L. Grigelis - A. Giannessi    
L. Vanni - J. Hernych    
N. Mektic - R. Ram    
R. Berankis - M. Marterer    
     

 

2015.11.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Philadelphia 27 - 27  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - A. Boulton 5 - 1  
R. van Barneveld - L. Butler 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - K. Brown 5 - 2  
M. Webster - M. van der Horst 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - G. de Vos 0 - 5  
R. Thornton - T. Jenkins 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Taylor - R-J. Rodriguez 5 - 2  
R. Green - M. Phillips 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Bakersfield 2 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 2 - 2  
Jihlava - Prostejov 2 - 1  
Litomerice - Kladno 1 - 1  
Most - Slavia Praha 6 - 6  
Motor Ceske Budejovice - Salith Sumperk 7 - 0  
Slavia Trebic - Kadan 4 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Edmonton 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Krisztall Szaratov 5 - 1  
Molot Perm - Neftjanik Almetyevszk 3 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Barsz Kazany B 1 - 1  
Tver - Juzsnij Ural Orszk 3 - 0  
VMF-Karelija - Cselmet Cseljabinszk 2 - 3  
Zvezda Csehov - Dizel Penza 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Crvena zvezda 66 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Svitavy 82 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Panathinaikosz 80 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 61 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Prokom 82 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Toronto 96 - 76  
Oklahoma City - Phoenix 124 - 103  
Portland - Detroit 103 - 120  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Sassari 88 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Karsiyaka 91 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 65 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Sönderjyske 30 - 21  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United of Manchester - Chesterfield 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Atl. Los Andes 5 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Argentinos Juniors 0 - 0  
Huracan - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
Independiente - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Nueva Chicago - Quilmes 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Düsseldorf 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Audax Italiano 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Vestsjaelland    
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Dijon 3 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Volosz - Panegialiosz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Giannina 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Uniautonoma - Dep. La Equidad 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Tijuana 2 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Seattle 2 - 1  
Vancouver - Portland 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Avellino 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Cuneo 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Nacional Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Tondela 2 - 1  
Uniao Madeira - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - UE Llagostera 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Xamax 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztína - Szaúd-Arábia 0 - 0  
Tenisz (Bratislava, Slovakia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - E. Gerasimov    
M. Copil - KALENICHENKO, DANYLO    
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Buayam - Y. Shvedova 1 - 2  
M. Doi - F. Liu 0 - 2  
N. Osaka - E. Rodina 2 - 1  
R. Ozaki - Y-Y. Duan 0 - 2  
S. Aoyama - E. Kulichkova 1 - 2  
S.J. Jang - A. Amanmuradova 1 - 2  
Xin. Han - Vara. Wongteanchai 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Webley-Smith E - Lertpitaksinchai/Plipuech 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A-L. Friedsam 1 - 2  
A. Hesse - D. Vekic 1 - 2  
B. Krejcikova - Ka. Kozlova 0 - 2  
C. Garcia - K. Date Krumm    
D. Kovinic - A. Sevastova 2 - 0  
M. Gasparyan - A. Gamiz 2 - 0  
M. Zanevska - S. Soler Espinosa 2 - 1  
T. Andrianjafitrimo - C. Witthöft 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - A. Setkic    
L. Djere - M. Berrettini    
Y. Jankovits - M. Basic    
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Kaposvár 8 - 7  
Címkék: eredmények, tippmix,