Tippmix eredmények - 2015. február 1-8.

2016-02-01
Tippmix eredmények - 2015. február 1-8.
2016.02.07.
Futsal (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 2 - 2  
Futsal (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 0 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 4 - 3  
Binghamton - Rochester 0 - 4  
Charlotte - Cleveland Lake Erie 1 - 4  
Chicago Wolves - Iowa 1 - 5  
Grand Rapids - Rockford 3 - 3  
Hershey - Binghamton 6 - 1  
Hershey - Lehigh Valley 5 - 1  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 3 - 2  
Portland - Providence 1 - 3  
San Diego - Milwaukee 4 - 1  
St. John's - Utica 2 - 2  
Syracuse - Springfield 3 - 6  
Texas Stars - San Antonio 4 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 0 - 3  
Liberec - Mladá Boleslav 4 - 4  
Litvínov - Plzen 3 - 1  
Mountfield HK - Sparta Praha 4 - 2  
Olomouc - Brno 5 - 2  
Vítkovice - Trinec 1 - 1  
Zlín - Chomutov 4 - 1  
Jégkorong (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Odense 0 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Jokerit 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Buffalo 1 - 1  
Colorado - Winnipeg 2 - 4  
Dallas - Chicago 1 - 5  
Florida - Pittsburgh 2 - 2  
Montreal - Carolina 1 - 1  
Nashville - San Jose 6 - 2  
NY Islanders - Edmonton 8 - 1  
Ottawa - Toronto 6 - 1  
St. Louis - Minnesota 4 - 1  
Vancouver - Calgary 1 - 4  
Washington - Philadelphia 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 1 - 5  
Stjernen - Manglerud 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 5 - 0  
Frankfurt Löwen - Dresden 1 - 2  
Heilbronn - Rosenheim 5 - 5  
Kaufbeuren - Freiburg 1 - 1  
Lausitzer Füchse - Bremerhaven 3 - 2  
Ravensburg - Bad Nauheim 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Hamburg 5 - 2  
Ingolstadt - Köln 3 - 3  
Iserlohn - Straubing 3 - 2  
Mannheim - Augsburg 1 - 1  
München - Düsseldorf 1 - 2  
Nürnberg - Krefeld 1 - 3  
Schwenningen - Wolfsburg 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Graz 0 - 3  
Klagenfurt - Olimpija Ljubljana 7 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Dornbirn 3 - 3  
Salzburg - Znojmo 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 7 - 2  
Chaux-de-fonds - Langenthal 3 - 3  
GCK Lions - Rapperswil 1 - 8  
Olten - Winterthur 10 - 1  
Red Ice Martigny - Visp 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Biel 2 - 2  
Lugano - Zürich Lions 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - AIK 6 - 1  
Sundsvall - Västeras 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Zilina 2 - 3  
Martin - Trencin 2 - 3  
Nitra - B. Bystrica 4 - 3  
Zvolen - Poprad 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tver - Burany Voronyezs 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mega Leks 82 - 89  
Igokea - Crvena zvezda 54 - 74  
Olimpija Ljubljana - Cedevita Zagreb 84 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Kolin 74 - 63  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz 64 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ashdod 88 - 84  
Maccabi Rishon - Ironi Ness Ziona 83 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza 68 - 57  
Rosa Radom - Turow Zgorzelec 81 - 71  
Tarnobrzeg - Czarni Slupsk 71 - 83  
Zielona Gora - Starogard Gdanski 74 - 74, h.u. 86 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas 58 - 93  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 64 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Sacramento 128 - 119  
Charlotte - Washington 108 - 104  
Cleveland - New Orleans 99 - 84  
Golden State - Oklahoma City 116 - 108  
Indiana - Detroit 112 - 104  
Memphis - Dallas 102 - 102, h.u. 110 - 114  
Miami - LA Clippers 93 - 100  
Minnesota - Chicago 112 - 105  
New York - Denver 96 - 101  
Orlando - Atlanta 96 - 94  
Philadelphia - Brooklyn 103 - 98  
Phoenix - Utah 89 - 98  
San Antonio - LA Lakers 106 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Tübingen 101 - 64  
Ulm - Bayern München 91 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pistoia 84 - 76  
Cremona - Venezia 61 - 61, h.u. 74 - 73  
Manital Torino - Cantu 79 - 72  
Reggio Emilia - Capo D'Orlando 75 - 66  
Sassari - Varese 91 - 69  
Trento - Brindisi 89 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GEAS San Giovanni - Battipaglia 80 - 60  
Orvieto - Parma 73 - 63  
Ragusa - Umbertide 63 - 46  
San Martino di Lupari - Vigarano 84 - 52  
Torino - Cagliari 88 - 64  
UR Venezia - Famila Schio 53 - 51  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - MoraBanc Andorra 84 - 79  
Bilbao - Murcia 90 - 79  
Gipuzkoa - Obradoiro Monbus 82 - 75  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 57 - 64  
Laboral Kutxa - Valencia 79 - 73  
Manresa - Gran Canaria 70 - 78  
Real Madrid - Estudiantes 97 - 79  
Sevilla - Fuenlabrada 85 - 78  
Zaragoza - Joventut Badalona 94 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 78 - 85  
Usak Sportif - TED Ankara Kolejliler 74 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Mersin 68 - 86  
Besiktas - Antakya Hatay 84 - 77  
Canik - Edirne 73 - 73, h.u. 87 - 84  
Orduspor - Adana ASKI 75 - 75, h.u. 77 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Kalev/Cramo 98 - 86  
Lok.Kubany Krasznodar - Avtodor Szaratov 91 - 77  
Nyizsnyij Novgorod - Vita Tbiliszi 97 - 65  
UNIKSZ Kazany - Asztana 100 - 73  
VEF Riga - K.Oktyabr Volgográd 92 - 94  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Buducnost 18 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Sönderjyske 33 - 24  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Midtjylland 26 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Wisla Plock 23 - 36  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 26 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - PLER 30 - 29  
Komló - Gyöngyös 25 - 19  
Orosháza - Balatonfüred 23 - 23  
Vác - Szeged 21 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget 27 - 25  
Bodö - Stord 33 - 26  
Fyllingen - Halden 26 - 20  
Viking Stavanger - Elverum 23 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Tertnes Bergen 25 - 23  
Skrim - Byasen 24 - 37  
Sola - Molde 31 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Winterthur 14 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö 20 - 24  
Aranäs - Hammarby 23 - 26  
HIF Karlskrona - Guif 19 - 21  
Ricoh HK - Skövde 22 - 15  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad 22 - 17  
Sparvägens - Hellton 20 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bury 3 - 0  
Fleetwood - Shrewsbury 0 - 0  
Port Vale - Coventry 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Club Almagro 1 - 1  
Guillermo Brown - Atl. All Boys 1 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Talleres Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Boca Juniors 0 - 0  
Colón - Arsenal Sarandí 2 - 1  
Defensa Justicia - Union SF 2 - 2  
Independiente - Belgrano de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 2 - 1  
Wellington - Perth Glory 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Antwerpen 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Gent 1 - 0  
Lokeren - Oostende 0 - 1  
Standard Liege - St. Truiden 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Atlético MG 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Coritiba 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - 1. FC Köln 1 - 1  
Hoffenheim - Darmstadt 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - St. Pauli 0 - 2  
Karlsruhe - FSV Frankfurt 1 - 1  
RB Leipzig - Braunschweig 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Holstein Kiel 2 - 3  
Hallescher FC - Dynamo Dresden 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Palestino 2 - 3  
Dep. Iquique - Colo Colo 0 - 0  
Union Espanola - Antofagasta 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Apollon Limasszol 1 - 3  
Ethnikosz Ahnasz - APOEL Nicosia 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - St-Etienne 1 - 4  
Lille - Rennes 1 - 1  
Marseille - Paris SG 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Anagenniszi Karditszasz 0 - 1  
Aharnaikosz - Panegialiosz 3 - 1  
Kisszamikosz - Trikala 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 1 - 0  
Iraklisz 1908 - Giannina 1 - 0  
Olympiakosz - PAOK 1 - 0  
Veria - Kalloni 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Venlo 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Feyenoord 2 - 1  
De Graafschap - Nijmegen 1 - 1  
Groningen - Cambuur 2 - 0  
Utrecht - PSV 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Once Caldas 1 - 3  
Dep. Cali - Dep. Tolima 5 - 1  
Dep. Pasto - Boyaca Chico 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional Medellin 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 2 - 0  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 1 - 1  
Leon - M. Morelia 1 - 2  
Monterrey - Dorados de Sinaloa 3 - 0  
Puebla - Atlas 4 - 1  
UNAM Pumas - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Empoli 0 - 0  
Frosinone - Juventus 0 - 2  
Milan - Udinese 1 - 1  
Napoli - Carpi 1 - 0  
Roma - Sampdoria 2 - 1  
Sassuolo - Palermo 2 - 2  
Torino - Chievo 1 - 2  
Verona - Internazionale 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Cesena 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Lumezzane 1 - 1  
Giana Erminio - Reggiana 1 - 1  
Padova - Feralpisalo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Prato 1 - 2  
Pisa - Arezzo 2 - 0  
Tuttocuoio - Carrarese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Messina 3 - 1  
Matera - Casertana 2 - 1  
Paganese - Juve Stabia 4 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 1 - 3  
Rubio - General Diaz 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Varzim 1 - 1  
Braga B - Uniao Oliveirense 2 - 2  
Covilha - Feirense 0 - 2  
Famalicao - Gil Vicente 2 - 2  
Farense - Mafra 0 - 0  
Freamunde - Porto B 1 - 2  
Leixoes - Chaves 1 - 2  
Olhanense - Guimaraes B 3 - 1  
Oriental de Lisboa - Viseu 1 - 1  
Penafiel - Atletico CP 1 - 1  
Santa Clara - Aves 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Nacional Madeira 2 - 2  
Pacos Ferreira - Boavista 0 - 1  
Porto - Arouca 1 - 2  
Uniao Madeira - Moreirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Arsenal 0 - 2  
Chelsea - Manchester Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - Celtic 0 - 2  
Hearts - Hibernian 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - UE Llagostera 1 - 0  
Alcorcon - Cordoba 3 - 3  
Girona - Gimnastic 1 - 1  
Lugo - Mirandes 1 - 4  
Mallorca - Ath. Bilbao B 2 - 3  
Osasuna - Almería 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Celta Vigo B 2 - 1  
Cacereno - Cultural Leonesa 0 - 1  
Coruxo - Izarra 0 - 0  
Ferrol - Sp. Gijón B 2 - 0  
Guijuelo - Burgos 1 - 0  
Lealtad - Somozas 0 - 1  
R. Santander - Pena Sport 3 - 0  
Tudelano - Valladolid B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - CD Guadalajara 3 - 2  
Ebro - Sestao River 0 - 0  
Gernika - Fuenlabrada 3 - 1  
La Roda - Arenas de Getxo 0 - 1  
Majadahonda - Amorebieta 1 - 1  
Portugalete - Getafe B 3 - 1  
Real Sociedad B - Mensajero 4 - 0  
Talavera - Toledo 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Pobla de Mafumet 1 - 0  
Badalona - L'Hospitalet 1 - 2  
Eldense - Llosetense 2 - 1  
Lleida - Levante B 4 - 0  
Reus - Hercules 0 - 3  
Sabadell - Espanyol B 0 - 1  
Valencia B - Cornella 1 - 0  
Villarreal B - Alcoyano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Cartagena 0 - 0  
Jumilla - Real Jaen 2 - 0  
Linares - Villanovense 1 - 2  
Linense - Algeciras 1 - 0  
Melilla - Real Murcia 1 - 1  
Merida - Rec. Huelva 4 - 0  
Sevilla B - Granada B 1 - 1  
UCAM Murcia - Betis B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 1 - 0  
Celta Vigo - Sevilla 1 - 1  
Granada - Real Madrid 1 - 2  
Levante - Barcelona 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Winterthur - Wohlen 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 3 - 0  
FC Zürich - Sion 0 - 1  
St. Gallen - Thun 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Adana Demirspor 1 - 0  
Elazigspor - Denizlispor 3 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Kayseri Erciyesspor 2 - 0  
Samsunspor - Karsiyaka 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Trabzonspor 2 - 1  
Besiktas - Gaziantepspor 4 - 0  
Rizespor - Eskisehirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Juventud 2 - 1  
Penarol - Cerro 2 - 1  
Racing Montevideo - El Tanque Sisley 2 - 0  
Sud América - Defensor 2 - 0  
Villa Teresa - Nacional 0 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 11 - 14  
London Irish - Worcester 20 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Castleford 16 - 16  
Wakefield - Widnes 16 - 24  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Wales 16 - 16  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Lazio 13 - 10  
Laquila - Viadana 33 - 40  
Mogliano - San Dona 15 - 5  
Rovigo - Padova 23 - 16  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Bergamo 0 - 3  
LJ Modena - Novara 3 - 0  
Piacenza - Vicenza 3 - 0  
Südtirol Bolzano - Scandicci 1 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Trentino 3 - 0  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gould - L. Brecel 9 - 5  
Tenisz (Buenos Aires-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - F. Volandri 2 - 0  
F. Bagnis - B. Rola 2 - 0  
G. Clezar - G. Elias 0 - 2  
M. Cecchinato - F. Arguello 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - S. Stosur 0 - 2  
A. Beck - T. Bacsinszky 2 - 0  
A. Kerber - B. Bencic 0 - 2  
A. Wozniak - A. Sasnovich 0 - 2  
C. Garcia - C. Giorgi 2 - 0  
D. Cibulkova - K. Birrell 2 - 0  
F. Abanda - O. Govortsova 2 - 0  
J. Cepelova - Ar. Rodionova    
J. Jankovic - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Errani 2 - 0  
M. Niculescu - Ka. Pliskova 1 - 2  
S. Halep - P. Kvitova 2 - 1  
S. Kuznetsova - K. Bertens 0 - 2  
V. Williams - M. Linette 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepelova J / Hantuchova D - Dellacqua C / Stosur S 1 - 2  
Dabrowski G / Zhao C - Govortsova O / Lapko V    
Groenefeld A / Petkovic A - Bencic B / Hingis M 0 - 2  
Mitu C-A / Olaru R - Pliskova K / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Liu - L. Kichenok 1 - 2  
H. Kuwata - S. Reix 0 - 2  
L. Pous Tio - A. Naydenova 2 - 1  
M. Melnikova - A. Okuno 1 - 2  
Mi. Kato - J. Namigata 2 - 1  
Yux. Zhang - Y-F. Xu 2 - 1  
Tenisz (Memphis-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - M. Mmoh 1 - 2  
J. McGee - J. Donaldson 0 - 2  
R. Albot - H. Laaksonen 1 - 2  
T. Ito - J. McGee 0 - 2  
Y. Nishioka - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - P-H. Mathieu 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zverev A / Zverev M - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bellucci - V. Estrella Burgos 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - E. Donskoy 2 - 0  
J-L. Struff - I. Dodig 0 - 2  
N. Mahut - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Panova - K. Lykina 2 - 0  
K. Kawa - T. Paszek 1 - 2  
K. Koukalova - E. Mertens 2 - 0  
K. Siniakova - V. Ivakhnenko 2 - 0  
Ka. Kozlova - M. Zanevska 2 - 1  
L. Kerkhove - P.M. Tig 0 - 2  
L. Siegemund - T. Martincova 2 - 1  
S. Karatantcheva - P. Leykina 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oswald P / Shamasdin A - Koolhof W / Middelkoop M 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Primorje Rijeka 8 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - FTC 7 - 15  

 

2016.02.06.
Futsal (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 1 - 3  
Futsal (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Spanyolország 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Hartford 3 - 0  
Bakersfield - Milwaukee 3 - 7  
Binghamton - Hershey 2 - 6  
Bridgeport - Lehigh Valley 6 - 3  
Charlotte - Cleveland Lake Erie 0 - 1  
Iowa - Chicago Wolves 1 - 2  
Manitoba - Toronto Marlies 5 - 5  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 1 - 0  
Portland - Hartford 0 - 5  
Providence - Albany 3 - 3  
Rockford - Grand Rapids 1 - 9  
San Antonio - Texas Stars 5 - 2  
San Diego - Stockton 4 - 2  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
St. John's - Utica 2 - 5  
Syracuse - Rochester 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Praha 3 - 0  
Jihlava - Kadan 2 - 0  
Litomerice - Prostejov 2 - 5  
Most - Slavia Trebic 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 2 - 4  
Salith Sumperk - Kladno 3 - 5  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Heinolan Peliitat 4 - 2  
JYP-Akatemia - Jokipojat 4 - 6  
Kajaanin Hokki - Leki 5 - 2  
Kokkolan Hermes - Roki 5 - 1  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 4 - 1  
Tuto - Keupa 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Espoo Blues 3 - 0  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 2 - 3  
Kalpa - Kärpät 1 - 1  
Lukko - JYP 2 - 3  
SaiPa - Kookoo 4 - 1  
Ässät - Vaasan Sport 3 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Briancon 3 - 1  
Brest - Angers 2 - 4  
Dijon - Chamonix 3 - 2  
Epinal - Lyon 6 - 2  
Morzine-Avoriaz - Rouen 1 - 2  
Strasbourg - Grenoble 2 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvár 3 - 3  
MAC Budapest - Debrecen 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 5 - 2  
Calgary - Columbus 1 - 2  
Detroit - NY Islanders 5 - 1  
Montreal - Edmonton 5 - 1  
New Jersey - Washington 2 - 2  
Philadelphia - NY Rangers 2 - 2  
Tampa Bay - Pittsburgh 6 - 3  
Winnipeg - Carolina 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 3 - 0  
Valerenga - Lorenskog 1 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice 2 - 2  
Fassa - Cortina 2 - 1  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 0 - 0  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers 4 - 1  
Davos - Lugano 6 - 3  
Fribourg - Servette 2 - 4  
Lausanne - Ambri 1 - 1  
Zug - Kloten 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 4 - 2  
Asplöven - Vita Hasten 5 - 3  
Björklöven - Oskarshamn 3 - 3  
Leksand - Tingsryd 1 - 1  
Timra - Pantern Malmö 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 2  
Djurgarden - HV 71 3 - 3  
Karlskrona - Linköping 2 - 3  
MODO - Malmö 1 - 1  
Rögle - Lulea 2 - 3  
Skelleftea - Frölunda 4 - 1  
Växjö - Färjestad 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Dizel Penza 2 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Zauralje Kurgan 1 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Rubin Tyumeny 5 - 2  
Molot Perm - Ermak Angarszk 3 - 5  
Szarov - Krisztall Szaratov 2 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szokol Krasznojarszk 7 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Sentjur 78 - 62  
Partizan Belgrád - Zadar 87 - 76  
Sutjeska Niksic - Krka Novo Mesto 75 - 75, h.u. 87 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - USK Praha 71 - 84  
Pardubice - MMCITE Brno 100 - 49  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Monaco 101 - 81  
Cholet - Adecco ASVEL 86 - 82  
Gravelines - Strasbourg 74 - 79  
Le Havre - Rouen 75 - 79  
Le Mans - Antibes 74 - 67  
Nancy - Reims 84 - 66  
Orleans - Nanterre 80 - 90  
Paris Levallois - Limoges 80 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koroivosz Amaliadasz 70 - 49  
AEN Kifiszia - Trikala 115 - 79  
Apollon Patra - Kavala 66 - 59  
Arisz - Lavriou 82 - 68  
Rethymno - Arkadikosz Tripoleosz 89 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 75 - 75, h.u. 90 - 89  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 91 - 56  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Slask Wroclaw 71 - 60  
Start Lublin - Asseco Prokom 69 - 80  
Trefl Sopot - Szczecin 73 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pasvalys 83 - 100  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 69 - 77  
Vytautas Prienai - Lietkabelis 84 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kecskemét 93 - 69  
Atomerőmű - Szombathely 83 - 62  
Körmend - Jászberény 77 - 68  
MAFC - Kaposvár 86 - 90  
Nyíregyháza - Szolnok 68 - 86  
Szeged - Sopron 60 - 102  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - PINKK-Pécs 67 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 102 - 96  
Brooklyn - Sacramento 128 - 119  
Charlotte - Miami 95 - 98  
Cleveland - Boston 103 - 104  
Dallas - San Antonio 90 - 116  
Denver - Chicago 115 - 110  
New York - Memphis 85 - 91  
Orlando - LA Clippers 93 - 107  
Utah - Milwaukee 84 - 81  
Washington - Philadelphia 106 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 74 - 78  
Bayreuth - Crailsheim 78 - 70  
Giessen - S. Oliver Würzburg 81 - 79  
Oldenburg - Mitteldeutscher 103 - 81  
Skyliners Frankfurt - Bremerhaven 91 - 60  
Telekom Bonn - Göttingen 92 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yesilgiresun 87 - 68  
Istanbul BB - Buyukcekmece 85 - 88  
RH Gaziantepspor - Konyaspor 63 - 61  
Trabzonspor - Banvitspor 88 - 91  
Türk Telekom - Karsiyaka 70 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - AGÜ Kayserispor 58 - 78  
Gelistirenler Dernegi - Fenerbahce 67 - 75  
Yakin Dogu Univ. - Istanbul Univ. 74 - 62  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Fleury Loiret 26 - 31  
Rosztov - Thüringer HC 30 - 24  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - CSM Bukarest 28 - 22  
Vardar SCBT - Sävehof 37 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Köbenhavn 26 - 25  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - GOG 23 - 25  
Holstebro - Midtjylland 25 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Cesson 25 - 28  
Montpellier - Selestat 27 - 20  
Nantes - Tremblay 32 - 27  
Nimes - Chartres Metropole 26 - 30  
SMV Vernon Saint Marcel - Pays d'Aix 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Legionowo 26 - 26  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 22 - 27  
Pogon Szczecin - Kwidzyn 27 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Csurgó 23 - 23  
Cegléd - Tatabánya 26 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 29 - 27  
Siófok - Debrecen 18 - 17  
Vác - Dunaújváros 24 - 28  
Érd - MTK 37 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Rosengarten-Buchholz 36 - 29  
Bietigheim - Blomberg-Lippe 25 - 20  
Leipzig - Füchse Berlin 27 - 27  
Metzingen - Buxtehude 36 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Vardar Pro Skopje 29 - 36  
Tatran Presov - Breszt Meskov 23 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragón - Naturhouse La Rioja 21 - 27  
AX Puente Genil - Granollers 26 - 26  
Ciudad Encantada - Puerto Sagunto 24 - 25  
Huesca - Ademar Leon 35 - 30  
Morrazo Cangas - Villa de Aranda 27 - 27  
Sinfin - Benidorm 31 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Thun 24 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skuru 19 - 22  
Önnereds - Skövde 27 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Bradford 3 - 1  
Chesterfield - Peterborough 0 - 1  
Crewe - Rochdale 2 - 0  
Gillingham - Swindon 0 - 0  
Sheffield Utd. - Wigan 0 - 2  
Southend - Colchester 3 - 0  
Walsall - Millwall 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Dag & Red 1 - 0  
Carlisle - Accrington 2 - 0  
Mansfield - Morecambe 2 - 1  
Northampton - York 2 - 0  
Portsmouth - Leyton 0 - 1  
Stevenage - Crawley 0 - 1  
Wycombe - Luton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Sheffield Wed. 1 - 2  
Bolton - Rotherham 2 - 1  
Burnley - Hull City 1 - 0  
Cardiff - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Charlton - Bristol City 0 - 1  
Fulham - Derby County 1 - 1  
Leeds - Nottingham 0 - 1  
Middlesbrough - Blackburn 1 - 1  
Preston - Huddersfield 2 - 1  
QPR - Ipswich 1 - 0  
Reading - Wolverhampton 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Cheltenham 1 - 2  
Boreham - Kidderminster 0 - 2  
Lincoln - Eastleigh 3 - 0  
Tranmere - Southport 1 - 0  
Welling Utd. - Altrincham 1 - 1  
Wrexham - Forest Green 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Estudiantes San Luis 1 - 3  
Chacarita Juniors - Brown de Adrogue 2 - 0  
Ferro Carril Oeste - Douglas Haig 2 - 1  
Instituto Cordoba - Atl. Parana 0 - 1  
Juventud Unida San Luis - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 0 - 1  
Villa Dalmine - Santamarina Tandil 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Olimpo Bahia Blanca 3 - 0  
Argentinos Juniors - Tigre 1 - 1  
Rosario Central - Godoy Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 4 - 0  
Melbourne Victory - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisden Maasmechelen - Coxyde 0 - 3  
Geel - Saint-Gilloise 2 - 1  
Heist - Cercle Bruges 0 - 2  
Seraing - Dessel 1 - 2  
Virton - Deinze 0 - 0  
WS Bruxelles - Eupen 4 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Westerlo 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Genk 0 - 1  
Waasland Beveren - OH Leuven 2 - 2  
Zulte Waregem - Charleroi 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - VfB Stuttgart 2 - 4  
Hannover - Mainz 0 - 1  
Hertha BSC - Dortmund 0 - 0  
Ingolstadt - Augsburg 2 - 1  
Leverkusen - Bayern München 0 - 0  
Schalke - Wolfsburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Nürnberg 0 - 1  
Düsseldorf - Heidenheim 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Wehen 1 - 0  
Erfurt - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Mainz Amatőr - Münster 2 - 3  
Stuttgarter Kickers - Rostock 2 - 0  
Würzburg - VfB Stuttgart Amatőr 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - San Luis de Quillota 1 - 0  
Universidad de Chile - San Marcos de Arica 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Paralimni 0 - 2  
Agia Napa - Ermisz Aradippou 0 - 1  
NEA Szalamina - Arisz Limasszol 0 - 0  
Omonia Nicosia - AEK Larnaca 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Guingamp 0 - 0  
Angers - Lyon 0 - 3  
Bastia - Troyes 2 - 0  
Caen - Reims 0 - 2  
Lorient - Montpellier 1 - 1  
Monaco - Nice 1 - 0  
Toulouse - Nantes 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zakinthosz - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Panthrakikosz 1 - 1  
Panathinaikosz - Xanthi 0 - 1  
Plataniasz - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Roda 2 - 2  
AZ Alkmaar - Vitesse 1 - 0  
Heerenveen - Twente 1 - 3  
Heracles - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Ironi Kiryat Shmone 1 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 2 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 0 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda TA 1 - 2  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Envigado 1 - 0  
Dep. La Equidad - Cortulua 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Tigres 1 - 3  
Queretaro - Veracruz 2 - 1  
Tijuana - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Fiorentina 1 - 1  
Genoa - Lazio 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Latina 0 - 0  
Cagliari - Entella 1 - 0  
Livorno - Ternana 1 - 0  
Novara - Avellino 4 - 1  
Perugia - Spezia 0 - 0  
Salernitana - Pescara 2 - 2  
Vercelli - Brescia 2 - 1  
Vicenza - Lanciano 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Südtirol 2 - 0  
Mantova - Cremonese 0 - 2  
Pavia - Cuneo 2 - 0  
Pro Patria - Albinoleffe 2 - 2  
Pro Piacenza - Cittadella 1 - 2  
Renate - Pordenone 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Aquila - Ancona 1 - 1  
Maceratese - Rimini 3 - 0  
Robur Siena - Lucchese 2 - 1  
Santarcangelo - Pistoiese 3 - 1  
Savona - Teramo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Andria 2 - 0  
Catanzaro - Akragas 0 - 1  
Ischia - Catania 2 - 0  
Lecce - Martina Franca 3 - 0  
Melfi - Foggia 0 - 1  
Monopoli - Lupa Castelli Romani 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Sturm Graz 2 - 2  
Grödig - Austria Wien 0 - 1  
Mattersburg - Ried 3 - 3  
Rapid Wien - Wolfsberg 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Sporting CP B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Marítimo 1 - 1  
Tondela - Guimaraes 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Norwich 2 - 0  
Liverpool - Sunderland 2 - 2  
Manchester City - Leicester 1 - 3  
Newcastle - West Bromwich 1 - 0  
Southampton - West Ham 1 - 0  
Stoke - Everton 0 - 3  
Swansea - Crystal Palace 1 - 1  
Tottenham - Watford 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Aberdeen 3 - 4  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Greenock Morton 1 - 4  
Dumbarton - Dundee 0 - 0  
Dundee Utd. - Partick Thistle 1 - 0  
Motherwell - Inverness CT 1 - 2  
Rangers - Kilmarnock 0 - 0  
Ross County - Linlithgow Rose 4 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Queen of South 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Oviedo 2 - 2  
Elche - Numancia 0 - 0  
Tenerife - Huesca 1 - 1  
Valladolid - Ponferradina 0 - 0  
Zaragoza - Leganes 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - UD Logrones 3 - 1  
Compostela - Pontevedra 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Socuellamos 2 - 1  
Real Madrid B - Real Union Irun 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Olot 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Marbella 3 - 0  
San Roque de Lepe - La Hoya Lorca 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Villarreal 0 - 0  
Atl. Madrid - Eibar 3 - 1  
Rayo Vallecano - Las Palmas 2 - 0  
Sp. Gijón - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Biel 1 - 1  
Xamax - Chiasso 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Vaduz 2 - 5  
Young Boys - Grasshoppers 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Altinordu 1 - 3  
Alanyaspor - Yeni Malatyaspor 2 - 0  
Karabukspor - Balikesirspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Istanbul Basaksehir 3 - 3  
Galatasaray - Konyaspor 0 - 0  
Kayserispor - Mersin Idman Yurdu 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Plaza Colonia 1 - 3  
Fenix Montevideo - Atl. River Plate 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers 1 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - TNS 2 - 5  
Holyhead Hotspur - Bala Town 1 - 3  
Newtown - Cefn Druids 6 - 0  
Port Talbot - Caerau Ely 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Sport&leisure Swifts 4 - 0  
Dungannon - Crusaders 1 - 3  
Glentoran - Glenavon 1 - 4  
Linfield - Armagh City 7 - 0  
Portadown - Coleraine 3 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Northampton Saints 23 - 27  
Leicester - Sale 3 - 10  
London Wasps - Newcastle 9 - 8  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 23 - 21  
Skócia - Anglia 9 - 15  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Montichiari 3 - 2  
Conegliano - Busto Arsizio 3 - 0  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - M. Gould (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
L. Brecel - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Buenos Aires-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F. Arguello 0 - 2  
A. Montanes - J. Pereira 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - G. Clezar 0 - 2  
F. Bagnis - P. Cachin 2 - 1  
F. Volandri - Max. Gonzalez 2 - 1  
H. Casanova - B. Rola 0 - 2  
M. Cecchinato - Galarza, Juan Ignacio 2 - 0  
T. Lipovsek Puches - G. Elias 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - Ar. Rodionova 2 - 1  
A. Kerber - T. Bacsinszky 2 - 0  
A. Petkovic - B. Bencic 0 - 2  
A. van Uytvanck - H. Watson 2 - 1  
A. Wozniak - O. Govortsova 2 - 0  
C. Garcia - S. Errani 2 - 0  
C. Simmonds - Jani R-L. 0 - 2  
E. Makarova - K. Bertens 0 - 2  
F. Abanda - A. Sasnovich 1 - 2  
I. Jorovic - G. Muguruza Blanco    
J. Cepelova - S. Stosur 0 - 2  
J. Jankovic - C. Suarez Navarro 0 - 2  
K. Mladenovic - C. Giorgi 1 - 2  
M. Niculescu - P. Kvitova 2 - 0  
S. Halep - Ka. Pliskova 1 - 2  
S. Kuznetsova - R. Hogenkamp 1 - 2  
S. Shapatava - I. Shinikova 1 - 2  
S. Stephens - M. Linette 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Liu - H-Y. Shih 2 - 0  
E. Webley-Smith - S. Reix 0 - 2  
I-H. Cho - Y-F. Xu 0 - 2  
M. Honcova - J. Namigata 0 - 2  
M. Kijima - A. Okuno 0 - 2  
M. Melnikova - W. Tang 2 - 0  
P-J. Chien - A. Naydenova 0 - 2  
T. Kinard - L. Kichenok 1 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - A. Golubev    
Tenisz (Memphis-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Jarryd Woog 2 - 0  
H. Laaksonen - J-P. Smith 2 - 1  
R. Albot - A. Rublev 2 - 0  
S. Devvarman - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
T. Sandgren - J. Donaldson 1 - 2  
Y. Nishioka - J. Salisbury 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Mathieu - A. Zverev 2 - 0  
R. Gasquet - D. Brown 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhupathi M / Marray J - Zverev A / Zverev M 1 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - F. Lopez    
P. Lorenzi - T. Bellucci 1 - 2  
V. Estrella Burgos - A. Ramos 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - J. Huta Galung 2 - 0  
E. Gulbis - E. Roger-Vasselin 2 - 1  
K. Coppejans - I. Dodig 0 - 2  
L. Lacko - L. Pouille 0 - 2  
N. Mahut - Griekspoor, Tallon 2 - 0  
S. Stakhovsky - J-L. Struff 1 - 2  
T. Fabbiano - S. Darcis 0 - 2  
Van Rijthoven, Tim - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - M. Zanevska 1 - 2  
A. Hlavackova - V. Ivakhnenko 0 - 2  
A. Panova - P. Vinogradova 2 - 0  
E. Bychkova - P.M. Tig 0 - 2  
I. Khromacheva - E. Mertens 1 - 2  
K. Kawa - V. Strakhova 2 - 0  
K. Koukalova - I. Kremen 2 - 1  
K. Lykina - M. Eguchi 2 - 0  
K. Siniakova - A. Kalinskaya 2 - 1  
K. Vankova - P. Leykina 1 - 2  
L. Kerkhove - Bukhanko, Anastasia 2 - 0  
L. Siegemund - A. Komardina 2 - 0  
N. Dzalamidze - T. Paszek 0 - 2  
S. Karatantcheva - V. Pogrebnyak 2 - 0  
T. Martincova - B. Krejcikova 2 - 1  
V. Dushevina - Ka. Kozlova 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - V. Troicki 1 - 2  
R. Bautista-Agut - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Middelkoop M - De Bakker T / Haase R 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VK Posk - Mornar 5 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Szentes 14 - 13  
Tatabánya - Szeged 9 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Honvéd 12 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Lazio 9 - 4  
Brescia - Ortigia 13 - 5  
Florentia - Canottieri Napoli 9 - 10  
Roma - Posillipo Napoli 5 - 10  
Savona - SM Verona 6 - 11  

 

2016.02.05.
Futsal (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Horvátország 4 - 2  
Futsal (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Csehország 6 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Toronto Marlies 2 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 1 - 6  
Chomutov - Vítkovice 3 - 5  
Mladá Boleslav - Zlín 3 - 1  
Mountfield HK - Liberec 5 - 1  
Plzen - Olomouc 2 - 2  
Sparta Praha - Karlovy Vary 6 - 1  
Trinec - Pardubice 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 2 - 3  
Herlev Eagles - Rungsted 1 - 7  
Odense - Aalborg 13 - 0  
SönderjyskE - Gentofte 9 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Tuto 3 - 3  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
Jukurit - Kajaanin Hokki 6 - 2  
Roki - Leki 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Kookoo 1 - 4  
Tappara - Turku PS 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Novokuznyeck 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Jokerit 5 - 2  
Dinamo Riga - Barisz Asztana 2 - 3  
Lada Toljatti - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Minszk 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - CSZKA Moszkva 1 - 0  
SZKA Szentpétervár - Jugra Hanti-Manszijszk 7 - 2  
Szocsi - Avangard Omszk 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 4 - 4  
Buffalo - Boston 2 - 2  
Colorado - Dallas 3 - 3  
Florida - Detroit 6 - 3  
Los Angeles - Anaheim 2 - 4  
Nashville - Philadelphia 3 - 6  
NY Rangers - Minnesota 4 - 2  
Ottawa - Edmonton 2 - 7  
St. Louis - San Jose 1 - 3  
Toronto - New Jersey 2 - 2  
Vancouver - Columbus 1 - 1  
Washington - NY Islanders 3 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 3 - 4  
Bremerhaven - Kassel 2 - 3  
Crimmitschau - Heilbronn 3 - 2  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 4 - 6  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 2 - 1  
Riessersee - Frankfurt Löwen 8 - 2  
Rosenheim - Dresden 3 - 9  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 0 - 3  
Düsseldorf - Iserlohn 7 - 4  
Eisbären Berlin - München 2 - 5  
Ingolstadt - Hamburg 3 - 4  
Krefeld - Köln 3 - 2  
Straubing - Schwenningen 5 - 2  
Wolfsburg - Mannheim 2 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Val Pusteria 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 3 - 3  
Graz - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Villach - Klagenfurt 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 2  
Salzburg - Linz 2 - 5  
Znojmo - Südtirol Bolzano 6 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ajoie 3 - 3  
Rapperswil - Chaux-de-fonds 2 - 1  
Thurgau - GCK Lions 2 - 1  
Visp - Olten 4 - 4  
Winterthur - Red Ice Martigny 0 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 3 - 3  
Bern - Fribourg 0 - 4  
Langnau Tigers - Zug 3 - 4  
Servette - Lausanne 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 2 - 6  
Martin - Poprad 5 - 3  
Nitra - Zilina 5 - 0  
Piestany - Trencin 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Himik Voszkreszenszk 4 - 0  
Tver - Zvezda Csehov 4 - 1  
VMF-Karelija - Burany Voronyezs 3 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Opava 83 - 67  
Usti nad Labem - Nymburk 67 - 112  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker 73 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Himki Moszkva 89 - 77  
Real Madrid - Laboral Kutxa 68 - 77  
Zalgiris Kaunas - CSZKA Moszkva 59 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - New York 111 - 105  
New Orleans - LA Lakers 96 - 99  
Phoenix - Houston 105 - 111  
Portland - Toronto 103 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Hagen 93 - 79  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - FTC 32 - 24  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Billere - St. Raphael 28 - 29  
Toulouse - Dunkerque 26 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Vardar Pro Skopje 31 - 42  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Barcelona 22 - 32  
Quabit Guadalajara - Teucro 32 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Höör 26 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Brentford 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Gimnasia LP 2 - 0  
Huracan - Atl. Rafaela 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Sydney FC 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lommel 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Anderlecht 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Bremen 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Freiburg 2 - 0  
Kaiserslautern - Union Berlin 2 - 2  
Sandhausen - Paderborn 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Erzgebirge Aue 0 - 2  
Chemnitz - Magdeburg 0 - 0  
Osnabrück - Cottbus 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - O'Higgins 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Bourg-Peronnas 2 - 1  
Clermont - Auxerre 1 - 2  
Evian Thonon Gaillard - Paris FC 1 - 0  
Laval - Ajaccio 0 - 0  
Nancy - Metz 2 - 2  
Nimes - Niort 1 - 0  
Sochaux - Red Star 93 1 - 2  
Tours - Lens 0 - 1  
Valenciennes - Creteil 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Belfort 1 - 0  
Boulogne - Amiens 4 - 0  
Chambly - Chateauroux 1 - 2  
Colmar - Marseille Consolat 1 - 2  
Epinal - Lucon 2 - 2  
Frejus St-Raphael - Avranches 0 - 0  
Les Herbiers - Strasbourg 0 - 0  
Orleans - Dunkerque 1 - 1  
Sedan - CA Bastia 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - RKC Waalwijk 3 - 1  
Dordrecht - NAC Breda 0 - 2  
Eindhoven - Ajax 2 2 - 1  
Helmond - Emmen 3 - 2  
Oss - Achilles'29 1 - 1  
Telstar - Maastricht 4 - 0  
Volendam - F. Sittard 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Willem II 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Independiente SF 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Crotone 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Caballero de Zeb.Cue 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Getafe 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Giresunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Fenerbahce 4 - 2  
Osmanlispor - Sivasspor 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Buckley Town 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 11 - 15  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Salford 42 - 20  
St. Helens - Huddersfield 30 - 16  
Wigan - Catalan Dragons 12 - 6  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Newport Dragons 17 - 15  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M. Gould (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
K. Wilson - R. Day 5 - 4  
L. Brecel - K. Maflin (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
L. Brecel - M. Joyce (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Holt - K. Wilson 4 - 5  
M. Joyce - M. King (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
R. Day - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Maguire - G. Dott (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ito - D. Evans    
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - T. Pironkova 2 - 0  
Jani R-L. - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Myneni - B. Mitchell    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - R. Bemelmans 2 - 0  
J. Millman - P-H. Mathieu 1 - 2  
M. Berrer - A. Zverev 1 - 2  
R. Gasquet - M. Baghdatis 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Lopez M - Pavic M / Venus M 1 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Bhupathi M / Marray J 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - P. Lorenzi 1 - 2  
J. Souza - F. Lopez 1 - 2  
T. Bellucci - P. Carreno-Busta 2 - 1  
V. Estrella Burgos - R. Olivo 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Monroe N - Carreno Busta P / Duran G 0 - 2  
Martin A / Podlipnik-Cast - Bellucci T / Demoliner M 1 - 2  
Maytin R / Reyes-Varela M - Krajicek A / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - G. Müller 0 - 2  
M. Klizan - A. Seppi 2 - 0  
P. Kohlschreiber - V. Troicki 0 - 2  
R. Bautista-Agut - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyrstenberg M / Rosol L - Oswald P / Shamasdin A 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Radnicki Kragujevac 11 - 7  
Partizan Belgrád - Mladost Zagreb 5 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Bogliasco 6 - 6

 

2016.02.04.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. Smith 7 - 1  
M. van Gerwen - J. Wade 4 - 7  
P. Taylor - R. van Barneveld 2 - 7  
P. Wright - M. Smith 7 - 2  
R. Thornton - D. Chisnall 0 - 7  
Futsal (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Portugália 2 - 6  
Futsal (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ukrajna 3 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Herning 0 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Ilves 4 - 1  
Kärpät - SaiPa 1 - 0  
Lahti Pelicans - HIFK 2 - 5  
Lukko - Kalpa 1 - 1  
Turku PS - Ässät 4 - 2  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Medvescak Zagreb 4 - 4  
Amur Habarovszk - Slovan Bratislava 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 3 - 7  
MAC Budapest - Újpest 6 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Carolina 4 - 1  
Montreal - Buffalo 2 - 4  
Tampa Bay - Detroit 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 2 - 1  
Lorenskog - Kongsvinger 3 - 2  
Manglerud - Lillehammer 2 - 2  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 2 - 7  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Gherdeina/Gröden 2 - 3  
Valpellice - Fassa 5 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Oskarshamn 3 - 5  
Björklöven - Karlskoga 3 - 2  
Leksand - Pantern Malmö 5 - 4  
Mora - Tingsryd 3 - 2  
Sundsvall - Vita Hasten 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Karlskrona 2 - 1  
Djurgarden - Rögle 2 - 1  
Färjestad - Lulea 5 - 2  
HV 71 - Frölunda 5 - 3  
Linköping - MODO 0 - 1  
Malmö - Skelleftea 0 - 3  
Örebro - Växjö 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Krisztall Szaratov 5 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Rubin Tyumeny 4 - 2  
Izssztal Izsevszk - Ermak Angarszk 3 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 6 - 1  
Molot Perm - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Szarov - Dizel Penza 2 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Szokol Krasznojarszk 4 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Panathinaikosz 60 - 78  
Darussafaka - Crvena zvezda 69 - 66  
Unicaja Malaga - Lok.Kubany Krasznodar 64 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Barcelona 74 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Nymburk 77 - 50  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Pécs 80 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 102 - 95  
Brooklyn - Indiana 100 - 114  
Charlotte - Cleveland 106 - 97  
Dallas - Miami 90 - 93  
LA Clippers - Minnesota 102 - 108  
Oklahoma City - Orlando 117 - 114  
Philadelphia - Atlanta 86 - 124  
Sacramento - Chicago 102 - 107  
San Antonio - New Orleans 110 - 97  
Utah - Denver 85 - 81  
Washington - Golden State 121 - 134  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Randers 22 - 23  
Nyköbing F. - Esbjerg 23 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Redbergslids 24 - 28  
Skövde - Lugi 21 - 26  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Barnsley 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Norrköping - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - St-Etienne 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - AEK Athén 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Utrecht 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesar Vallejo - Sao Paulo 1 - 1  
Independiente del Valle - Guarani Asuncion 1 - 0  
Puebla - Racing Club 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sol de America 1 - 2  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 2  
River Plate Asuncion - Sp. Luqueno 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Celta Vigo 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Csehország 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Warrington 10 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vero Monza - Revivre Milano 1 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. O'Brien - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
G. Dott - B. Hawkins 5 - 3  
I. Burns - M. Holt 4 - 5  
J. Trump - A. Zhang (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Fu - K. Maflin 1 - 5  
M. Gould - B. Woollaston 5 - 0  
M. Joyce - M. Allen 5 - 2  
M. King - S. Carrington 5 - 4  
M. Selby - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. Day - L. Wenbo (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. McLeod - K. Wilson 4 - 5  
Z. Xintong - L. Brecel 2 - 5  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - T. Ito    
G. Zemlja - K. Edmund    
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - A. Sarkissian    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Roger-Vasselin - J. Millman 1 - 2  
G. Simon - D. Brown 0 - 2  
J-L. Struff - R. Bemelmans 1 - 2  
P-H. Mathieu - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Lopez M - Erlich J / Fleming C    
Coric B / Sancic A - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Kowalczyk M / Siljestroem - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - R. Ram 2 - 1  
B. Tomic - R. Carballes Baena 2 - 1  
R. Olivo - F. Verdasco 2 - 1  
V. Estrella Burgos - An. Martin 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Demoliner M - Cervantes I / Lorenzi P 2 - 1  
Falla A / Ramos-Vinolas A - Krajicek A / Monroe N    
Kretschmer G / Satschko A - Bellucci T / Demoliner M 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - V. Troicki 0 - 2  
M. Copil - A. Mannarino 1 - 2  
P. Kohlschreiber - D. Dzumhur 2 - 1  
R. Bautista-Agut - F. Krajinovic    
R. Berankis - G. Müller 0 - 2  
T. De Bakker - A. Seppi 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Kravchuk K - Oswald P / Shamasdin A 1 - 2  
De Bakker T / Haase R - Bozoljac I / Troicki V 2 - 1  
Dlouhy L / Stakhovsky S - Koolhof W / Middelkoop M 1 - 2  

 

2016.02.03.
Futsal (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kazahsztán 2 - 1  
Futsal (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 2 - 2  
Kadan - Most 1 - 5  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Slavia Praha - Jihlava 1 - 3  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 4 - 5  
Zubr Prerov - Salith Sumperk 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Zlín 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Kokkolan Hermes 0 - 2  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 3 - 1  
SaPKo - Keupa 1 - 4  
Tuto - Leki 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Lukko 0 - 6  
Kookoo - Ilves 1 - 1  
Tappara - JYP 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Epinal 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Dinamo Riga - Jokerit 0 - 7  
Lada Toljatti - Metallurg Novokuznyeck 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Avangard Omszk 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Szocsi - Barisz Asztana 6 - 2  
Szpartak Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk 6 - 3  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 3 - 2  
Arizona - Los Angeles 2 - 6  
Boston - Toronto 3 - 3  
Colorado - Chicago 1 - 2  
Edmonton - Columbus 5 - 1  
Nashville - St. Louis 0 - 1  
New Jersey - NY Rangers 3 - 2  
NY Islanders - Minnesota 5 - 3  
Philadelphia - Montreal 4 - 2  
Pittsburgh - Ottawa 6 - 5  
Washington - Florida 2 - 5  
Winnipeg - Dallas 3 - 5  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Zürich Lions 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Almtuna 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Burany Voronyezs 1 - 0  
Tver - Rjazany 5 - 1  
VMF-Karelija - Zvezda Csehov 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha 78 - 69  
Jindrichuv Hradec - Opava 83 - 92  
Kolin - Pardubice 97 - 89  
MMCITE Brno - Usti nad Labem 87 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Famila Schio 60 - 66  
P. Avenida - Galatasaray 49 - 62  
Sopron - Dinamo Kurszk 68 - 102  
Villeneuve d'Ascq Lille - Kosice 48 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Bourges 63 - 55  
Girona - USK Praha 54 - 52  
Jekatyerinburg - AGÜ Kayserispor 93 - 48  
Wisla Krakkó - Nagyezsda Orenburg 54 - 51  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Banvitspor 77 - 62  
Bilbao - Ulm 83 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Avtodor Szaratov 94 - 103  
Strasbourg - Gran Canaria 68 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Limoges 92 - 88  
PAOK - Valencia 75 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Alba Berlin 91 - 78  
Neptunas Klaipeda - Arisz 72 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Trento 72 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Venezia 79 - 72  
Zielona Gora - Ludwigsburg 76 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany 78 - 80  
Olimpija Ljubljana - Maccabi TA 73 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Szolnok 90 - 74  
Zaragoza - Galatasaray 85 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Maccabi Rishon 85 - 98  
Krka Novo Mesto - Adecco ASVEL 51 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Ventspils 62 - 69  
Nymburk - Antwerpen 84 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Slask Wroclaw 80 - 75  
Türk Telekom - Oostende 80 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Chalon sur Saone 103 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Targu Jiu - Pasvalys 86 - 101  
Le Havre - Cibona Zagreb 92 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Mons 82 - 81  
Juventus Utena - Himik Juzsnij 74 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Skyliners Frankfurt 58 - 75  
Södertälje - RH Gaziantepspor 78 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, V csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Güssing - Varese 71 - 77  
Tsmoki-Minszk - AEK Larnaca 86 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Szczecin 93 - 86  
Torun - Ostrow Wielkopolski 78 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Miami 115 - 102  
LA Lakers - Minnesota 119 - 115  
New York - Boston 89 - 97  
Phoenix - Toronto 97 - 104  
Portland - Milwaukee 107 - 95  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Midtjylland 21 - 18  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Mezőkövesd 22 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Byasen 24 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Thüringer HC 19 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ricoh HK 29 - 25  
Sävehof - HIF Karlskrona 31 - 24  
Ystad - Kristianstad 27 - 31  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lierse 3 - 0  
Virton - Tubize 2 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Gent 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Troyes 4 - 0  
Lille - Caen 1 - 0  
Lyon - Bordeaux 3 - 0  
Nantes - Ajaccio GFC 3 - 1  
Nice - Toulouse 1 - 0  
Paris SG - Lorient 3 - 1  
Reims - Angers 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - VVSB 2 - 3  
Roda - Feyenoord 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Universidad de Chile 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Udinese 1 - 1  
Fiorentina - Carpi 2 - 1  
Frosinone - Bologna 1 - 0  
Internazionale - Chievo 1 - 0  
Juventus - Genoa 1 - 0  
Lazio - Napoli 0 - 2  
Palermo - Milan 0 - 2  
Sampdoria - Torino 2 - 2  
Verona - Atalanta 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Rubio 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Porto 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Newcastle 3 - 0  
Watford - Chelsea 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 7 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Perugia 3 - 1  
Latina - Modena 1 - 3  
Padova - Molfetta 3 - 2  
Piacenza - Verona 1 - 3  
Trentino - Ravenna 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Montichiari - Casalmaggiore 1 - 3  
Novara - Bisonte Firenze 3 - 0  
Scandicci - Piacenza 1 - 3  
Vicenza - Busto Arsizio 1 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - A. Zhang 0 - 5  
A. McManus - B. Hawkins 2 - 5  
B. Woollaston - S. Murphy 5 - 4  
G. Dott - T. Pengfei 5 - 0  
J. Trump - A. Carter (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Gould - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Selby - S. Hallworth (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Maguire - K. Doherty (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McGee - K. Edmund    
M. Matosevic - M. Trungelliti    
R. Harrison - T. Smyczek    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Cilic 2 - 0  
G. Monfils - E. Roger-Vasselin 0 - 2  
M. Berrer - K. De Schepper 2 - 0  
R. Gasquet - E. Gulbis 2 - 0  
T. Daniel - M. Baghdatis 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Lopez M - Daniell M / Sitak A 2 - 1  
Bednarek T / Istomin D - Bhupathi M / Marray J 1 - 2  
Brown D / Junaid R - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Brunstrom J / Roelofse R - Kowalczyk M / Siljestroem A 1 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Mathieu P-H / Millot V 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - P. Lorenzi 0 - 2  
F. Arguello - J. Souza 0 - 2  
G. Escobar - P. Lorenzi 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - P. Carreno-Busta 1 - 2  
T. Bellucci - A. Montanes 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
V. Estrella / J. Souza - Carreno Busta P / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - T. Fabbiano 2 - 0  
E. Donskoy - A. Mannarino 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - M. Basic 2 - 0  
M. Klizan - L. Rosol 2 - 1  
R. Berankis - D. Kuzmanov 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betov S / Elgin M - Altuna T / Kravchuk K 1 - 2  
Bozoljac I / Troicki V - Draganja M / Knowle J 2 - 0  
Chung H / Ebden M - Dlouhy L / Stakhovsky S 0 - 2  
Oswald P / Shamasdin A - Bury A / Zelenay I 2 - 0  
Petzschner P / Peya A - Fyrstenberg M / Rosol L 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Spandau Berlin 10 - 7  
Olympiakosz - Jadran Herceg Novi 10 - 4  
Primorje Rijeka - Barceloneta 9 - 9  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Recco - Szolnok 14 - 11  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Szeged 9 - 8

 

2016.02.02.
Futsal (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Szlovénia 5 - 1  
Futsal (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Magyarország 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mountfield HK 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Odense 6 - 3  
Herlev Eagles - Esbjerg 0 - 3  
Herning - Frederikshavn 1 - 4  
Rungsted - SönderjyskE 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Hämeenlinna 5 - 1  
Vaasan Sport - SaiPa 3 - 0  
Ässät - Kalpa 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Strasbourg 6 - 1  
Briancon - Amiens 4 - 1  
Chamonix - Rouen 0 - 2  
Gap - Epinal 4 - 3  
Grenoble - Dijon 3 - 1  
Lyon - Bordeaux 2 - 6  
Morzine-Avoriaz - Brest 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Slovan Bratislava 1 - 3  
Amur Habarovszk - Medvescak Zagreb 3 - 6  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Debrecen 1 - 1  
FTC - HSC Csíkszereda 2 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Storhamar 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 2 - 4  
Bremerhaven - Bietigheim/Bissingen 8 - 1  
Freiburg - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Heilbronn - Riessersee 2 - 2  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 4 - 2  
Rosenheim - Ravensburg 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Fehérvár 3 - 1  
Klagenfurt - Villach 1 - 5  
Olimpija Ljubljana - Graz 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Salzburg 2 - 5  
Südtirol Bolzano - Znojmo 2 - 2  
Vienna Capitals - Dornbirn 4 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Ajoie 4 - 6  
GCK Lions - Winterthur 5 - 2  
Olten - Langenthal 3 - 3  
Rapperswil - Red Ice Martigny 3 - 2  
Visp - Thurgau 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sundsvall 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Frölunda 2 - 1  
HV 71 - Rögle 2 - 2  
Karlskrona - Djurgarden 5 - 5  
Lulea - Linköping 2 - 0  
Malmö - Örebro 0 - 4  
MODO - Brynäs 3 - 5  
Växjö - Skelleftea 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dizel Penza 1 - 4  
Izssztal Izsevszk - Szokol Krasznojarszk 0 - 2  
Molot Perm - Kazzink-Torpedo 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Krisztall Szaratov 5 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szarjarka Karaganda 4 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Ermak Angarszk 5 - 2  
Kosárlabda (Európa Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Karsiyaka 43 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - Jenyiszej Krasznojarszk 70 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 112 - 97  
Brooklyn - Detroit 100 - 105  
Denver - Toronto 112 - 93  
Indiana - Cleveland 96 - 96, h.u. 106 - 111  
New Orleans - Memphis 95 - 110  
Oklahoma City - Washington 114 - 98  
Sacramento - Milwaukee 111 - 104  
San Antonio - Orlando 107 - 92  
Utah - Chicago 93 - 93, h.u. 105 - 96  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Nexe Nasice 39 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Aranäs 33 - 11  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Millwall 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Walsall 1 - 2  
Port Vale - Swindon 1 - 0  
Shrewsbury - Southend 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Yeovil 1 - 1  
Morecambe - Portsmouth 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Preston 0 - 0  
Ipswich - Reading 2 - 1  
Sheffield Wed. - Burnley 1 - 1  
Wolverhampton - Bolton 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Gateshead    
Braintree - Welling Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Standard Liege 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Nimes 2 - 0  
Auxerre - Evian Thonon Gaillard 3 - 1  
Bourg-Peronnas - Tours 0 - 2  
Creteil - Sochaux 1 - 1  
Dijon - Valenciennes 1 - 0  
Lens - Brest 2 - 0  
Metz - Laval 1 - 0  
Niort - Nancy 0 - 0  
Red Star 93 - Le Havre 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Bastia 2 - 0  
Montpellier - Marseille 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Hardenberg 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Caracas 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Roma 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Southampton 0 - 0  
Crystal Palace - Bournemouth 1 - 2  
Leicester - Liverpool 2 - 0  
Manchester Utd. - Stoke 3 - 0  
Norwich - Tottenham 0 - 3  
Sunderland - Manchester City 0 - 1  
West Bromwich - Swansea 1 - 1  
West Ham - Aston Villa 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Motherwell 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Hibernian 0 - 1  
Raith Rovers - Rangers 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Csehország 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Costa Rica 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Glenavon 1 - 5  
Linfield - Dungannon 6 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - LJ Modena 0 - 3  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Thompson - E. Escobedo    
H. Laaksonen - M. Michalicka    
J. McGee - D. Novikov    
R. Albot - M. Matosevic    
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - H. Bourchier    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Berrer 0 - 2  
E. Gulbis - Q. Halys 2 - 0  
E. Ymer - P-H. Mathieu 0 - 2  
J. Benneteau - J. Millman 0 - 2  
K. De Schepper - N. Basilashvili 2 - 1  
N. Mahut - J-L. Struff 0 - 2  
R. Bemelmans - J. Sousa 2 - 1  
S. Darcis - D. Brown 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cilic M / Mektic N - Erlich J / Fleming C 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - G. Lapentti 2 - 0  
A. Ramos - D. Lajovic 2 - 0  
H. Zeballos - R. Ram 0 - 2  
M. Granollers - An. Martin 0 - 2  
V. Estrella Burgos - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Duran G - Raja P / Ram R 2 - 0  
Gomez E / Quiroz R - V. Estrella / J. Souza 0 - 2  
Gonzalez S / SA A - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Granollers M / Riba P - Maytin R / Reyes-Varela M 0 - 2  
Kretschmer G / Satschko A - Lapentti G / Verdasco F    
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - J. Vesely 2 - 1  
F. Krajinovic - M. Ilhan 2 - 1  
Hy. Chung - M. Copil 0 - 2  
M. Ebden - T. De Bakker 0 - 2  
M. Jaziri - G. Müller 0 - 2  
P. Kohlschreiber - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Bakker T / Haase R - Cermak F / Mertinak M 2 - 0  
Fyrstenberg M / Rosol L - Klizan M / Seppi A 2 - 0  
Kuzmanov D / Lazov A - Koolhof W / Middelkoop M 1 - 2  
Petzschner P / Peya A - Muller G / Nielsen F 2 - 0

 

2016.02.01.
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 1  
Lada Toljatti - Dinamo Minszk 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz Asztana 5 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 2 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Timra 1 - 3  
Oskarshamn - Leksand 2 - 3  
Pantern Malmö - Björklöven 3 - 3  
Tingsryd - Asplöven 4 - 2  
Vita Hasten - Mora 1 - 1  
Västeras - Almtuna 2 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Zvezda Csehov 4 - 1  
Tver - Himik Voszkreszenszk 7 - 0  
VMF-Karelija - Rjazany 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Skopje 92 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Prostejov 67 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Chalon sur Saone 82 - 111  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Rethymno 84 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Eilat 86 - 78  
Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona 91 - 86  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel TA 90 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Anwil Wloclawek 75 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Phoenix 91 - 78  
LA Lakers - Charlotte 82 - 101  
Miami - Atlanta 105 - 87  
New York - Golden State 95 - 116  
Orlando - Boston 119 - 114  
Portland - Minnesota 96 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Virtus Bologna 89 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Anadolu Efes 52 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Lok.Kubany Krasznodar 89 - 91  
Vita Tbiliszi - Himki Moszkva 52 - 108  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Holstebro 28 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Alingsas 29 - 30  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Universidad de Concepcion 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - AEL Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Midtjylland    
Zenit Szentpétervár - Bröndby 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Clermont 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Agrotikosz Aszterasz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Helmond 3 - 0  
PSV 2 - RKC Waalwijk 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millionarios - Boyaca Patriotas 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Salernitana 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Alessandria 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Belenenses 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Rayo Vallecano 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Tepecikspor 4 - 0  
Trabzonspor - Akhisar 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Horvátország 2 - 0  
Tenisz (Dallas, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - J. Andersen    
J. Donaldson - B. Fratangelo    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - T. Daniel 0 - 2  
L. Lacko - M. Baghdatis 0 - 2  
L. Vanni - A. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Coric B / Sancic A 1 - 2  
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - D. Guez 2 - 1  
E. Roger-Vasselin - I. Sijsling 2 - 1  
E. Ymer - K. Khachanov 2 - 1  
K. Coppejans - K. De Schepper 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - R. Olivo 1 - 2  
A. Krajicek - R. Carballes Baena 0 - 2  
A. Montanes - J. Kovalik 2 - 1  
P. Riba - I. Cervantes-Huegun 1 - 2  
R. Dutra da Silva - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin A / Podlipnik-Cast - Molteni A / Pella G 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - A. Lazov 2 - 0  
R. Haase - L. Rosol 1 - 2  
Y. Bhambri - M. Basic 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,