Tippmix eredmények - 2015. december 7-13.

2015-12-07
Tippmix eredmények - 2015. december 7-13.
2015.12.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Seattle 6 - 35  
Carolina - Atlanta 38 - 0  
Chicago - Washington 21 - 24  
Cincinnati - Pittsburgh 20 - 33  
Cleveland - San Francisco 24 - 10  
Denver - Oakland 12 - 15  
Green Bay - Dallas 28 - 7  
Jacksonville - Indianapolis 51 - 16  
Kansas City - San Diego 10 - 3  
NY Jets - Tennessee 30 - 8  
Philadelphia - Buffalo 23 - 20  
St. Louis - Detroit 21 - 14  
Tampa Bay - New Orleans 17 - 24  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Oilers Espoo 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Warberg 4 - 4  
Helsingborg - Falun 6 - 11  
Sirius - Växjö 4 - 4  
Storvreta - Karlstad 9 - 4  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Belgium 0 - 4  
Ukrajna - Magyarország(H:Magyaro) 5 - 3  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Horvátország(H:Horvát) 4 - 4  
Svédország - Fehéroroszország 2 - 2  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szerbia 1 - 2  
Oroszország - Törökország(H:Töröko.) 7 - 1  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Bosznia-Hercegovina 2 - 5  
Spanyolország - Hollandia(H:Holland) 7 - 1  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kazahsztán 2 - 4  
Szlovénia - Csehország(H:Cseho.) 3 - 2  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Lengyelország 2 - 3  
Románia - Portugália(H:Port) 0 - 5  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Macedónia 2 - 5  
Szlovákia - Olaszország(H:Olaszo) 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hershey 1 - 1  
Hartford - Bridgeport 4 - 2  
Hershey - Binghamton 5 - 3  
Iowa - Grand Rapids 3 - 3  
Lehigh Valley - Springfield 4 - 4  
Manitoba - Milwaukee 3 - 3  
Manitoba - Milwaukee 3 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 3 - 1  
Portland - Providence 2 - 2  
Providence - Hartford 4 - 2  
Rockford - Grand Rapids 1 - 4  
San Antonio - Texas Stars 2 - 3  
Syracuse - Toronto Marlies 3 - 3  
Texas Stars - Stockton 5 - 2  
Toronto Marlies - Utica 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Albany 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav 7 - 6  
Karlovy Vary - Trinec 2 - 0  
Liberec - Litvínov 1 - 0  
Olomouc - Mountfield HK 1 - 2  
Pardubice - Plzen 2 - 4  
Vítkovice - Brno 0 - 1  
Zlín - Sparta Praha 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herlev Eagles 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 3 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MAC Budapest 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Carolina 4 - 4  
Buffalo - Los Angeles 1 - 1  
Calgary - NY Rangers 4 - 4  
Columbus - NY Islanders 2 - 2  
Montreal - Ottawa 3 - 1  
Nashville - Colorado 2 - 3  
NY Islanders - New Jersey 4 - 0  
San Jose - Minnesota 0 - 2  
St. Louis - Dallas 3 - 0  
Tampa Bay - Washington 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 0 - 5  
Manglerud - Frisk/Asker 1 - 3  
Stavanger - Kongsvinger 12 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Rosenheim 4 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 4 - 2  
Freiburg - Bremerhaven 5 - 6  
Kassel - Heilbronn 6 - 4  
Kaufbeuren - Dresden 2 - 2  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 2 - 2  
Riessersee - Crimmitschau 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Straubing 6 - 4  
Krefeld - Augsburg 3 - 0  
Köln - Iserlohn 3 - 3  
Mannheim - Wolfsburg 4 - 4  
München - Eisbären Berlin 2 - 1  
Nürnberg - Ingolstadt 2 - 4  
Schwenningen - Düsseldorf 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Olimpija Ljubljana 6 - 2  
Graz - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Innsbruck - Znojmo 3 - 2  
Klagenfurt - Vienna Capitals 1 - 5  
Villach - Linz 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-fonds 1 - 1  
Olten - Langenthal 2 - 2  
Rapperswil - Winterthur 3 - 0  
Red Ice Martigny - Visp 0 - 6  
Thurgau - GCK Lions 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Biel 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 1 - 2  
Karlskoga - Almtuna 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Zilina 0 - 1  
Piestany - B. Bystrica 2 - 5  
Poprad - Skalica 4 - 3  
Zvolen - Trencin 2 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Lettország 2 - 6  
U20Kazahsztán - U20Németország 2 - 3  
U20Olaszország - U20Norvégia 1 - 10  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Nagy-Britannia 9 - 3  
U20Szlovénia - U20Franciaország(Helyszín:FRA) 1 - 4  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Magyarország 2 - 8  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - VMF-Karelija 0 - 3  
Dizel Penza - Zvezda Csehov 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Tver 2 - 1  
Krisztall Szaratov - Burany Voronyezs 2 - 3  
Zauralje Kurgan - Dinamo Balasiha 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 74 - 65  
Igokea - Cedevita Zagreb 76 - 76, h.u. 86 - 91  
Partizan Belgrád - Metalac Farmakom 81 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - MMCITE Brno 95 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Nanterre 66 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calais - Angers 69 - 63  
Landes - Lattes Montpellier 49 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Jerusalem 75 - 81  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 88 - 79  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Holon 97 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Czarni Slupsk 79 - 60  
Start Lublin - Zielona Gora 82 - 78  
Turow Zgorzelec - Szczecin 84 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas 76 - 76, h.u. 82 - 91  
Zalgiris Kaunas - Siauliai 80 - 59  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - MAFC 75 - 89  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 70 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 78 - 103  
Charlotte - Boston 93 - 98  
Chicago - New Orleans 98 - 94  
Dallas - Washington 111 - 114  
Detroit - Indiana 118 - 96  
Houston - LA Lakers 126 - 97  
Milwaukee - Golden State 108 - 95  
Phoenix - Minnesota 108 - 101  
Portland - New York 110 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Brose Bamberg 74 - 87  
Braunschweig - Tübingen 83 - 79  
Giessen - Bayern München 61 - 87  
Göttingen - Crailsheim 79 - 70  
Oldenburg - S. Oliver Würzburg 75 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Manital Torino 86 - 79  
Brindisi - Reggio Emilia 53 - 79  
Caserta - Sassari 70 - 86  
Milano - Capo D'Orlando 84 - 57  
Pistoia - Varese 67 - 65  
VL Pesaro - Venezia 82 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Parma 71 - 71, h.u. 87 - 81  
Dike Napoli - Orvieto 73 - 64  
Famila Schio - Lucca 47 - 63  
Ragusa - San Martino di Lupari 67 - 59  
Torino - UR Venezia 44 - 63  
Umbertide - GEAS San Giovanni 65 - 67  
Vigarano - Cagliari 64 - 51  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Laboral Kutxa 70 - 70, h.u. 89 - 83  
Estudiantes - MoraBanc Andorra 75 - 82  
Gipuzkoa - Murcia 67 - 76  
Iberostar Tenerife - Zaragoza 82 - 78  
Real Madrid - Gran Canaria 85 - 68  
Sevilla - Joventut Badalona 92 - 92, h.u. 106 - 101  
Unicaja Malaga - Barcelona 77 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Zaragoza 54 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Fenerbahce Ülker 67 - 90  
Yesilgiresun - Anadolu Efes 69 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Antakya Hatay 81 - 87  
Besiktas - Edirne 81 - 76  
Canik - Istanbul Univ. 69 - 77  
Orduspor - Fenerbahce 77 - 100  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Asztana 81 - 75  
CSZKA Moszkva - Tsmoki-Minszk 92 - 48  
Kalev/Cramo - Jenyiszej Krasznojarszk 80 - 70  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany 56 - 58  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 84 - 88  
Vita Tbiliszi - Nymburk 59 - 119  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Chartres Metropole 33 - 25  
St. Raphael - Nantes 28 - 25  
Toulouse - Chambery 28 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Gwardia Opole 20 - 19  
Slask Wroclaw - Stal Mielec 25 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Gyöngyös 19 - 23  
Tatabánya - Balmazújváros 29 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Haslum 28 - 31  
Bodö - Viking Stavanger 27 - 22  
Halden - Kolstad 32 - 26  
Runar Sandefjord - Fyllingen 36 - 30  
Stord - Arendal 22 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Stuttgart 24 - 25  
DHfK Leipzig - Kiel 33 - 38  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Vardar Pro Skopje 26 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Lugi 32 - 24  
Ystad - Redbergslids 23 - 28  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Puerto Rico 28 - 14  
Japán - Kína 24 - 29  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Kazahsztán 26 - 26  
Tunézia - Kuba 28 - 24  
Kézilabda (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Románia 22 - 25  
Dánia - Svédország 26 - 19  
Hollandia - Szerbia 36 - 20  
Németország - Norvégia 22 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Coventry 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lierse 2 - 2  
Coxyde - Seraing 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 1 - 1  
St. Truiden - Gent 0 - 2  
Standard Liege - FC Bruges 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Montana - Botev Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schalke 2 - 1  
Dortmund - E. Frankfurt 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Duisburg 2 - 0  
Nürnberg - Freiburg 2 - 1  
RB Leipzig - FSV Frankfurt 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Rostock 1 - 1  
Hallescher FC - Cottbus 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Audax Italiano 2 - 0  
Universidad de Concepcion - Palestino 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Apollon Limasszol 2 - 2  
NEA Szalamina - Omonia Nicosia 0 - 2  
Paralimni - Agia Napa 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 1 - 1  
Marseille - Ajaccio GFC 1 - 1  
Monaco - St-Etienne 1 - 0  
Paris SG - Lyon 5 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Panegialiosz 1 - 0  
Trikala - Lamia 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Kalloni 1 - 0  
Olympiakosz - Panetolikosz 1 - 0  
Panathinaikosz - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Xanthi - Veria 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Feyenoord 1 - 1  
Heracles - Vitesse 1 - 1  
Utrecht - Ajax 1 - 0  
Zwolle - AZ Alkmaar 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Rijeka - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmone 2 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
TP Mazembe - Sanfrecce Hiroshima 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Legia Varsó - Piast Gliwice 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Atalanta 1 - 0  
Empoli - Carpi 3 - 0  
Juventus - Fiorentina 3 - 1  
Milan - Verona 1 - 1  
Napoli - Roma 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Perugia 1 - 0  
Crotone - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Renate 2 - 0  
Cittadella - Feralpisalo 0 - 2  
Pro Piacenza - Mantova 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Lupa Roma 1 - 0  
Arezzo - SPAL Ferrara 3 - 3  
Savona - Robur Siena 0 - 3  
Tuttocuoio - Lucchese 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Martina Franca 2 - 1  
Foggia - Cosenza 2 - 0  
Paganese - Lecce 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Rapid Wien 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Braga B 1 - 1  
Covilha - Guimaraes B 0 - 1  
Famalicao - Leixoes 3 - 0  
Farense - Chaves 1 - 1  
Feirense - Viseu 2 - 0  
Freamunde - Olhanense 3 - 1  
Gil Vicente - Aves 1 - 0  
Mafra - Varzim 1 - 1  
Oriental de Lisboa - Penafiel 0 - 1  
Portimonense - Uniao Oliveirense 1 - 2  
Santa Clara - Atletico CP 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Porto    
Sporting CP - Moreirense 3 - 1  
Tondela - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Arsenal 0 - 2  
Liverpool - West Bromwich 2 - 2  
Tottenham - Newcastle 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 2 - 1  
Universitatea Craiova - Voluntari 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Celtic 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Valladolid 0 - 1  
Almería - Huesca 1 - 2  
Leganes - Gimnastic 1 - 0  
Mirandes - Oviedo 1 - 2  
Osasuna - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Zaragoza - Numancia 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Izarra 2 - 1  
Celta Vigo B - Somozas 0 - 0  
Compostela - R. Santander 1 - 2  
Cultural Leonesa - Sp. Gijón B 1 - 0  
Ferrol - Coruxo 1 - 1  
Guijuelo - Pena Sport 3 - 0  
Lealtad - Atl. Astorga 1 - 0  
Tudelano - Arandina 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Arenas de Getxo 1 - 0  
Getafe B - Toledo 1 - 4  
La Roda - Ebro 0 - 2  
Mensajero - Socuellamos 1 - 2  
Portugalete - Real Sociedad B 0 - 1  
Talavera - Majadahonda 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Pobla de Mafumet 2 - 1  
Badalona - Valencia B 2 - 2  
Hercules - L'Hospitalet 2 - 0  
Levante B - Espanyol B 1 - 1  
Lleida - Xativa 1 - 0  
Llosetense - Olot 1 - 0  
Reus - Eldense 1 - 0  
Sabadell - Atl. Baleares 2 - 1  
Villarreal B - Cornella 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Marbella 1 - 2  
La Hoya Lorca - Granada B 1 - 1  
Linares - UCAM Murcia 0 - 3  
Linense - Merida 1 - 0  
Melilla - Rec. Huelva 3 - 0  
Real Murcia - Cartagena 2 - 0  
Sevilla B - Almería B 2 - 1  
Villanovense - Algeciras 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 2 - 1  
Eibar - Valencia 1 - 1  
Rayo Vallecano - Malaga 1 - 2  
Villarreal - Real Madrid 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Köniz 0 - 0  
Sion - Basel 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Partizan Belgrád 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Maribor 0 - 5  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Kayseri Erciyesspor 1 - 2  
Altinordu - Sanliurfaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir 1 - 0  
Genclerbirligi - Sivasspor 0 - 1  
Kayserispor - Akhisar 3 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Saracens 10 - 45  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bath 23 - 25  
Toulon - Leinster 24 - 9  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Perugia 0 - 3  
Padova - Modena 0 - 3  
Piacenza - Molfetta 0 - 3  
Ravenna - Revivre Milano 2 - 3  
Trentino - Macerata 3 - 2  
Vero Monza - Verona 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Novara 2 - 3  
Bisonte Firenze - Montichiari 0 - 3  
Casalmaggiore - Piacenza 3 - 1  
Conegliano - Scandicci 3 - 0  
Vicenza - Club Italia 1 - 3  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - V. Topalov    
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave    
M. Adams - F. Caruana    
M. Carlsen - A. Grischuk 1 - 0  
V. Anand - A. Giri    
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. White 3 - 4  
D. Dale - K. Wilson 4 - 3  
L. Wenbo - M. Selby, 4 nyert frame-ig 4 - 3  
M. Fu - L. Brecel 4 - 2  
M. Fu - M. White    
M. White - S. Bingham    
N. Bond - S. Bingham 0 - 4  
O. Lines - A. Burden 2 - 4  
P. Ebdon - D. Grace 2 - 4  
R. Walden - M. King 2 - 4  
Strandfoci (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli - Fluminense 4 - 4  
Barcelona - Vasco da Gama 4 - 4  
Tollaslabda (Superseries Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Superseries Finals, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - Yih. Wang 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok 8 - 8

 

 

2015.12.12.

 
Floorball (vb, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Lengyelország - Szlovákia 2 - 0
Németország - Lettország 2 - 5
Floorball (vb, női, rájátszás)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Svájc - Csehország 5 - 4
Svédország - Finnország (helyszín: Finno.) 4 - 4
Gyeplabda (Világ Liga, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Németország - Új-Zéland 1 - 2
Jégkorong (AHL)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Albany - Syracuse 3 - 1
Bakersfield - San Diego 3 - 0
Cleveland Lake Erie - Chicago Wolves 4 - 3
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 4
Portland - Bridgeport 1 - 3
Providence - Hartford 3 - 1
Rockford - Iowa 2 - 1
San Jose Barracuda - San Diego 0 - 5
Springfield - Binghamton 4 - 3
St. John's - Rochester 1 - 3
Texas Stars - Charlotte 4 - 4
Utica - Toronto Marlies 0 - 2
Jégkorong (Cseh 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Benatky nad Jizerou - Havirov 1 - 2
Kadan - Slavia Trebic 4 - 1
Kladno - Litomerice 4 - 7
Prostejov - Jihlava 6 - 5
Salith Sumperk - Motor Ceske Budejovice 2 - 5
Slavia Praha - Most 4 - 1
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2
Jégkorong (Finn 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 5 - 3
JYP-Akatemia - Jukurit 0 - 4
Kajaanin Hokki - Jokipojat 2 - 1
Keupa - Tuto 5 - 5
Kiekko-Vantaa - SaPKo 2 - 2
Leki - Roki 2 - 1
Jégkorong (Finn bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Kookoo - Hämeenlinna 5 - 1
Kärpät - Kalpa 5 - 3
Lukko - Espoo Blues 3 - 1
SaiPa - JYP 2 - 3
Vaasan Sport - Tappara 6 - 6
Jégkorong (Francia bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Amiens - Rouen 8 - 6
Bordeaux - Gap 1 - 4
Brest - Grenoble 2 - 2
Dijon - Angers 2 - 5
Epinal - Chamonix 5 - 3
Jégkorong (NHL)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Anaheim - Carolina 1 - 5
Arizona - Minnesota 1 - 1
Boston - Florida 3 - 1
Chicago - Winnipeg 2 - 0
Dallas - Philadelphia 3 - 1
Edmonton - NY Rangers 7 - 5
New Jersey - Detroit 2 - 2
Pittsburgh - Los Angeles 2 - 2
Jégkorong (Norvég bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Sparta Sarpsborg - Storhamar 2 - 2
Stjernen - Valerenga 2 - 5
Jégkorong (Osztrák bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Fehérvár - Salzburg 4 - 3
Innsbruck - Olimpija Ljubljana 8 - 1
Jégkorong (Svájci bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Ambri - Fribourg 3 - 1
Davos - Kloten 3 - 2
Lausanne - Langnau Tigers 6 - 3
Lugano - Servette 7 - 2
Zug - Bern 5 - 6
Jégkorong (Svéd 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Oskarshamn - Björklöven 5 - 2
Pantern Malmö - Timra 0 - 2
Jégkorong (Svéd bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Brynäs - Rögle 1 - 1
Djurgarden - Växjö 4 - 1
Frölunda - Lulea 2 - 3
Färjestad - HV 71 1 - 4
Linköping - Karlskrona 6 - 1
MODO - Malmö 2 - 5
Örebro - Skelleftea 2 - 3
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, B csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
U20Franciaország - U20Ukrajna 2 - 2
U20Nagy-Britannia - U20Szlovénia 2 - 2
Jégkorong (VHL)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Ariada-Akparsz Volzsszk - Izssztal Izsevszk 1 - 3
Barsz Kazany B - Molot Perm 2 - 1
Ermak Angarszk - Szarjarka Karaganda 1 - 1
Neftjanik Almetyevszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2
Szarov - Torosz Nyeftekamszk 4 - 4
Szokol Krasznojarszk - Kazzink-Torpedo 2 - 1
Kosárlabda (ABA Liga)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Krka Novo Mesto - Buducnost 78 - 84
Skopje - Olimpija Ljubljana 81 - 62
Kosárlabda (Cseh bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Opava - Jindrichuv Hradec 93 - 85
Svitavy - Prostejov 77 - 82
USK Praha - Decin 53 - 59
Kosárlabda (Francia bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Chalon sur Saone - Antibes 89 - 83
Dijon - Reims 92 - 68
Le Havre - Nancy 77 - 77, h.u. 85 - 92
Limoges - Rouen 88 - 67
Orleans - Monaco 71 - 93
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Flammes Carolo Ardennes - Nantes Reze 83 - 56
Mondeville - Lyon 63 - 79
Union Hainaut - Cavigal Nice 70 - 61
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 71 - 81
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Anwil Wloclawek - Tarnobrzeg 86 - 81
Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski 75 - 67
Kosárlabda (Litván bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Juventus Utena - Pasvalys 76 - 74
Kosárlabda (NB I)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Atomerőmű - Nyíregyháza 86 - 70
Kaposvár - Kecskemét 78 - 64
Sopron - ZTE 69 - 69, h.u. 79 - 77
Szolnok - Szeged 70 - 63
Kosárlabda (NB I, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Sopron - Cegléd 96 - 73
Kosárlabda (NBA)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Boston - Golden State 103 - 103, h.u. 119 - 124
Brooklyn - LA Clippers 100 - 105
Denver - Minnesota 100 - 100, h.u. 111 - 108
Indiana - Miami 96 - 83
Memphis - Charlotte 99 - 123
New Orleans - Washington 107 - 105
Orlando - Cleveland 76 - 111
Philadelphia - Detroit 95 - 107
Phoenix - Portland 96 - 106
San Antonio - LA Lakers 109 - 87
Toronto - Milwaukee 90 - 83
Utah - Oklahoma City 90 - 94
Kosárlabda (Német bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Hagen - Bayreuth 100 - 60
Ludwigsburg - Telekom Bonn 85 - 77
Ulm - Skyliners Frankfurt 68 - 61
Kosárlabda (Olasz bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Trento - Virtus Bologna 80 - 66
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Obradoiro Monbus - Manresa 71 - 79
Valencia - Fuenlabrada 100 - 84
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bembibre - P. Avenida 50 - 70
Ferrol - CREF Madrid 70 - 63
Zamarat - Cadi La Seu d'Urgell 52 - 46
Kosárlabda (Török bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Banvitspor - Galatasaray 82 - 75
Besiktas - TED Ankara Kolejliler 74 - 69
Buyukcekmece - Konyaspor 75 - 72
Trabzonspor - RH Gaziantepspor 73 - 68
Türk Telekom - Usak Sportif 81 - 68
Kosárlabda (Török bajnokság, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Galatasaray - Mersin 76 - 67
Gelistirenler Dernegi - Adana Botas 70 - 71
Yakin Dogu Univ. - AGÜ Kayserispor 68 - 68, h.u. 74 - 81
Kézilabda (Dán bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
GOG - Sönderjyske 26 - 26
Skanderborg - Skjern 24 - 23
Kézilabda (Francia bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Cesson - Montpellier 27 - 27
Ivry - Tremblay 29 - 24
Nimes - Dunkerque 23 - 25
Pays d'Aix - Creteil 33 - 37
Kézilabda (Lengyel bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Azoty Pulawy - Zaglebie Lubin 28 - 28
Gornik Zabrze - Wisla Plock 34 - 34
Kwidzyn - Chrobry Glogow 22 - 26
Kézilabda (NB I)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Balatonfüred - Cegléd 37 - 29
Csurgó - Vác 34 - 29
Kézilabda (Német bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bergischer HC - Lemgo 31 - 30
Eisenach - Burgdorf-Hannover 24 - 36
Göppingen - Magdeburg 32 - 24
Lübbecke - Flensburg 19 - 25
Kézilabda (SEHA Liga)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Tatran Presov - Nexe Nasice 26 - 31
Veszprém - Borac Banja Luka 32 - 25
Kézilabda (Spanyol bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Anaitasuna - Naturhouse La Rioja 33 - 31
Aragón - Villa de Aranda 30 - 35
Barcelona - Granollers 39 - 28
Ciudad Encantada - AX Puente Genil 30 - 26
Huesca - Teucro 33 - 31
Morrazo Cangas - Ademar Leon 27 - 29
Quabit Guadalajara - Benidorm 30 - 31
Sinfin - Puerto Sagunto 35 - 30
Kézilabda (Svájci bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Gossau - Basel 25 - 18
Stäfa - Amacitia Zürich 24 - 31
Thun - Kriens 29 - 34
Winterthur - Schaffhausen 21 - 27
Kézilabda (Svéd bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Malmö - Hammarby 24 - 25
Labdarúgás (Angol Liga 1.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bury - Chesterfield 1 - 0
Colchester - Barnsley 2 - 3
Doncaster - Crewe 3 - 2
Gillingham - Burton 0 - 3
Peterborough - Shrewsbury 1 - 1
Port Vale - Scunthorpe 1 - 1
Swindon - Rochdale 2 - 1
Wigan - Blackpool 0 - 1
Labdarúgás (Angol Liga 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bristol Rovers - York 2 - 1
Crawley - Dag & Red 3 - 2
Luton - Northampton 3 - 4
Mansfield - Leyton 1 - 1
Notts County - Newport 4 - 3
Oxford Utd. - Carlisle 1 - 1
Plymouth - Cambridge Utd. 1 - 2
Portsmouth - Hartlepool 4 - 0
Wimbledon - Stevenage 1 - 2
Yeovil - Barnet 2 - 2
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Cardiff - Sheffield Wed. 2 - 2
Charlton - Leeds 0 - 0
Derby County - Brighton 2 - 2
Fulham - Brentford 2 - 2
Huddersfield - Bristol City 1 - 2
Hull City - Bolton 1 - 0
Middlesbrough - Birmingham 0 - 0
Milton Keynes Dons - Ipswich 0 - 1
Preston - Reading 1 - 0
QPR - Burnley 0 - 0
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Brisbane Roar - Wellington 2 - 1
Perth Glory - Central Coast Mariners 2 - 1
Western Sydney - Melbourne Victory 2 - 0
Labdarúgás (Belga 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Antwerpen - Dessel 0 - 0
Deinze - Eupen 1 - 1
Lommel - Geel 4 - 1
Roeselare - Heist 3 - 2
Virton - Eisden Maasmechelen 2 - 2
Labdarúgás (Belga bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Charleroi - OH Leuven 2 - 1
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 1 - 3
Mechelen - Lokeren 1 - 1
Zulte Waregem - Waasland Beveren 2 - 1
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Cserno More Várna - Ludogorec Razgrad 0 - 2
Labdarúgás (Bundesliga 1.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bayern München - Ingolstadt 2 - 0
Bremen - 1. FC Köln 1 - 1
Darmstadt - Hertha BSC 0 - 4
Hoffenheim - Hannover 1 - 0
Leverkusen - Mönchengladbach 5 - 0
Wolfsburg - Hamburg 1 - 1
Labdarúgás (Bundesliga 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Düsseldorf - Union Berlin 0 - 3
Karlsruhe - Fürth 1 - 0
Labdarúgás (Bundesliga 3.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Chemnitz - Aalen 1 - 1
Fortuna Köln - Stuttgarter Kickers 3 - 1
Mainz Amatőr - Holstein Kiel 0 - 0
Osnabrück - Erzgebirge Aue 0 - 0
Sonnenhof Grossaspach - Münster 3 - 1
Würzburg - Wehen 0 - 0
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
AEK Larnaca - Pafosz 3 - 0
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1
Doxa Katokopiasz - Ethnikosz Ahnasz 1 - 1
Labdarúgás (Francia 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Metz - Dijon 1 - 2
Labdarúgás (Francia bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Lille - Lorient 3 - 0
Montpellier - Guingamp 2 - 1
Nantes - Toulouse 1 - 1
Reims - Nice 1 - 1
Troyes - Bastia 1 - 1
Labdarúgás (Görög 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Apollon Szmirnisz - Kallithea 3 - 0
Ergotelisz - Panahaiki 3 - 1
Kisszamikosz - Paneleuszianiakosz 1 - 0
Olympiakosz Volosz - Agrotikosz Aszterasz 0 - 0
Panszerraikosz - Aharnaikosz 3 - 0
Zakinthosz - Hania 3 - 3
Labdarúgás (Görög bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Iraklisz 1908 - Panthrakikosz 0 - 0
Panioniosz - AEK Athén 1 - 1
Plataniasz - Giannina 0 - 1
Labdarúgás (Holland bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
ADO Den Haag - Willem II 1 - 1
Cambuur - Nijmegen 3 - 1
PSV - Roda 1 - 1
Twente - De Graafschap 2 - 1
Labdarúgás (Horvát bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Hajduk Split - RNK Split 0 - 0
Lokomotív Zagreb - Istra 3 - 2
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Chennaiyin - Atl. Kolkata 3 - 0
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 0 - 0
Hapoel Haifa - Hapoel Akko 3 - 1
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana 0 - 0
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 0 - 0
Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva 0 - 0
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Gornik Zabrze - TBB Nieciecza 0 - 0
Lechia Gdansk - Wisla Krakkó 2 - 0
Pogon Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 0
Labdarúgás (NB I)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Debrecen - MTK 3 - 1
Diósgyőr - Békéscsaba 2 - 0
FTC - Újpest 0 - 1
Haladás - Puskás Akadémia 2 - 1
Vasas - Honvéd 2 - 1
Videoton - Paks 1 - 0
Labdarúgás (Olasz A)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Genoa - Bologna 0 - 1
Palermo - Frosinone 4 - 1
Udinese - Internazionale 0 - 4
Labdarúgás (Olasz B)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Avellino - Lanciano 3 - 2
Livorno - Cagliari 1 - 1
Pescara - Entella 2 - 0
Salernitana - Ascoli 2 - 0
Spezia - Latina 2 - 1
Ternana - Como 4 - 0
Vercelli - Cesena 2 - 0
Vicenza - Brescia 1 - 2
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Albinoleffe - Reggiana 0 - 1
Alessandria - Südtirol 2 - 1
Cuneo - Pordenone 0 - 1
Giana Erminio - Padova 1 - 2
Pavia - Lumezzane 0 - 2
Pro Patria - Cremonese 1 - 0
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
L'Aquila - Rimini 2 - 1
Pisa - Maceratese 1 - 1
Santarcangelo - Prato 0 - 0
Teramo - Pistoiese 2 - 1
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Andria - Casertana 2 - 0
Ischia - Matera 0 - 5
Lupa Castelli Romani - Juve Stabia 1 - 2
Melfi - Catania 3 - 3
Messina - Akragas 1 - 1
Monopoli - Catanzaro 1 - 1
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Admira Wacker - Mattersburg 1 - 1
Austria Wien - Altach 1 - 2
Ried - Wolfsberg 1 - 0
Sturm Graz - Grödig 2 - 0
Labdarúgás (Portugál bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Guimaraes - Marítimo 3 - 4
Pacos Ferreira - Uniao Madeira 6 - 0
Rio Ave - Arouca 3 - 1
Setúbal - Benfica 2 - 4
Labdarúgás (Premier Liga)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bournemouth - Manchester Utd. 2 - 1
Crystal Palace - Southampton 1 - 0
Manchester City - Swansea 2 - 1
Norwich - Everton 1 - 1
Sunderland - Watford 0 - 1
West Ham - Stoke 0 - 0
Labdarúgás (Román bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Astra Giurgiu - Petrolul Ploiesti 3 - 1
Dinamo Bukarest - Pandurii 2 - 1
Labdarúgás (Skót bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Aberdeen - Hearts 1 - 0
Dundee Utd. - Partick Thistle 0 - 1
Hamilton - Ross County 1 - 3
Inverness CT - Kilmarnock 2 - 1
Motherwell - Dundee 3 - 1
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Dumbarton - St. Mirren 1 - 0
Hibernian - Falkirk 1 - 1
Livingston - Alloa 0 - 1
Rangers - Greenock Morton 2 - 2
Labdarúgás (Spanyol 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Alavés - Alcorcon 1 - 1
Cordoba - UE Llagostera 2 - 0
Girona - Elche 0 - 1
Lugo - Ponferradina 3 - 1
Tenerife - Mallorca 2 - 1
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Cacereno - UD Logrones 0 - 0
Valladolid B - Pontevedra 1 - 3
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Barakaldo - Amorebieta 1 - 1
CD Guadalajara - Sestao River 0 - 1
Gernika - Real Union Irun 0 - 5
Leioa - Real Madrid B 1 - 1
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Barcelona B - Huracan Valencia 1 - 1
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Cadiz - Jumilla 5 - 0
San Roque de Lepe - Real Jaen 1 - 4
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Barcelona - Deportivo 2 - 2
Celta Vigo - Espanyol 1 - 0
Las Palmas - Betis 1 - 0
Levante - Granada 1 - 2
Sevilla - Sp. Gijón 2 - 0
Labdarúgás (Svájci Kupa)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Aarau - Luzern 3 - 4
Thun - FC Zürich 1 - 4
Labdarúgás (Szerb bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Borac - Mladost Lucani 1 - 2
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 5 - 0
OFK Belgrád - Javor Ivanjica 0 - 1
Spartak Zlatibor Voda - Novi Pazar 2 - 0
Vojvodina - Jagodina 3 - 1
Vozdovac - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Celje - HIT Gorica 2 - 2
Domzale - Rudar Velenje 4 - 0
Krsko Posavlje - Olimpija Ljubljana 2 - 1
Labdarúgás (Török 2.)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
1461 Trabzon - Giresunspor 1 - 1
Boluspor - Denizlispor 3 - 1
Gaziantep Bld. Spor - Göztepe Izmír 0 - 0
Karsiyaka - Yeni Malatyaspor 0 - 1
Labdarúgás (Török bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Antalyaspor - Mersin Idman Yurdu 3 - 2
Eskisehirspor - Gaziantepspor 1 - 2
Kasimpasa - Konyaspor 2 - 1
Rizespor - Trabzonspor 3 - 0
Labdarúgás (Walesi bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Carmarthen - Llandudno FC 2 - 4
Connah's Quay - Port Talbot 5 - 0
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Ballymena Utd. - Warrenpoint 4 - 2
Cliftonville - Dungannon 1 - 0
Coleraine - Glenavon 0 - 2
Linfield - Ballinamallard Utd. 1 - 1
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Exeter - Clermont 31 - 14
Ospreys - Bordeaux 19 - 16
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Glasgow Warriors - Scarlets 43 - 6
Racing-Metro - Northampton Saints 33 - 3
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Benetton Treviso - Stade de France 17 - 50
Munster - Leicester 19 - 31
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cso)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Jenyiszej Krasznojarszk - Brive 10 - 7
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cso)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Castres - Sale 10 - 17
Newport Dragons - Section Paloise 22 - 0
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cso)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
London Irish - Edinburgh 38 - 6
Röplabda (Olasz bajnokság, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Südtirol Bolzano - LJ Modena 0 - 3
Sakk (Chess Classic, London)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
A. Giri - H. Nakamura 1 - 0
A. Grischuk - L. Aronian  
F. Caruana - V. Anand  
M. Vachier-Lagrave - M. Adams  
V. Topalov - M. Carlsen  
Snooker (Gibraltar Open)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
A. Higginson - D. Schneider 4 - 0
A. McGill - A. Higginson 3 - 4
B. Woollaston - J. Swail 4 - 1
C. Wakelin - M. Georgiou 4 - 1
C. Wakelin - O. Lines 0 - 4
I. Burns - S. Hallworth 4 - 0
J. Higgins - D. Poomjaeng (4 nyert frame-ig) 4 - 0
J. Higgins - M. King 3 - 4
J. Lisowski - N. Bond 3 - 4
J. Trump - Z. Yong (4 nyert frame-ig) 4 - 0
J. Weston - J. White 4 - 2
K. Doherty - L. Highfield 2 - 4
L. Hang - A. Taylor 4 - 3
M. Holt - A. Hamilton 2 - 4
M. Holt - D. Jones 4 - 1
M. O'Donnell - C. Melling 1 - 4
M. Selt - A. Burden 1 - 4
M. Selt - D. Morris (4 nyert frame-ig) 4 - 3
M. White - L. Highfield 4 - 1
M. White - P. Lines 4 - 1
O. Lines - X. Guodong 4 - 2
R. Day - H. Vafaei 4 - 3
R. Day - J.R. Clarke (4 nyert frame-ig) 4 - 1
R. Lawler - J. Trump 4 - 3
R. Lawler - L. Ning 4 - 1
R. Walden - I. Burns 4 - 0
R. Williams - I. Glover 4 - 2
R. Williams - J. Cahill 4 - 1
R.T. Chuan Leong - T. Un-Nooh 4 - 3
S. Bingham - C. Steadman 4 - 1
S. Bingham - D. Junhui 4 - 2
S. Carrington - I. Glover 3 - 4
S. Donaldson - A. Hamilton 1 - 4
T. Ford - G. Pragnall 4 - 2
T. Ford - J. Wattana 4 - 0
Strandfoci (Klubcsapat vb, rájátszás)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Barcelona - Al-Ahli 2 - 2
Vasco da Gama - Fluminense 5 - 2
Tollaslabda (Superseries Finals)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
C. Long - V. Axelsen 0 - 2
J.O. Jörgensen - K. Momota 0 - 2
Tollaslabda (Superseries Finals, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
N. Okuhara - C. Marin 2 - 0
R. Intanon - Yih. Wang 0 - 2
Tollaslabda (US Grand Prix)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
B. Ponsana - R. Ouseph 0 - 2
H.I. Lee - J.H. Hsu 2 - 0
Tollaslabda (US Grand Prix, női)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
K. Gilmour - N. Jindapon 2 - 0
Y.P. Pai - M. Mitani 2 - 1
Vízilabda (BL, A csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Spandau Berlin - Primorje Rijeka 9 - 9
Vízilabda (BL, B csoport)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Recco - Jug Dubrovnik 14 - 6
Vízilabda (Magyar Kupa)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Eger - OSC 5 - 4
Vízilabda (Olasz bajnokság)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
Bogliasco - Savona 8 - 9
Posillipo Napoli - Florentia 10 - 9
Rari Nantes Sori - Trieste 5 - 6
SM Verona - Ortigia 12 - 7
Ökölvívás (Profi mérkőzés)  
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY
K. Mitchell - I. Barroso 0 - 1
L. Campbell - Y. Mendy 0 - 1
M. Masternak - T. Bellew 0 - 1
P. Malignaggi - A. Moscatiello 1 - 0
R. Jones Jr. - E. Maccarinelli 0 - 1
     

 

2015.12.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 23 - 20  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 5 - 2  
Szlovákia - Lettország 3 - 3  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 4 - 3  
Svédország - Svájc 7 - 3  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ukrajna 2 - 6  
Magyarország - Anglia 5 - 4  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Azerbajdzsán 2 - 7  
Horvátország - Svédország 5 - 1  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Oroszország 1 - 2  
Törökország - Finnország 2 - 8  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Spanyolország 1 - 8  
Hollandia - Lettország 3 - 2  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Franciaország 3 - 2  
Kazahsztán - Szlovénia 2 - 2  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Románia 8 - 1  
Portugália - Norvégia 6 - 1  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Szlovákia 2 - 1  
Olaszország - Moldova 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Stockton 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 1 - 1  
Litvínov - Zlín 2 - 2  
Mladá Boleslav - Pardubice 2 - 4  
Mountfield HK - Vítkovice 5 - 2  
Olomouc - Sparta Praha 5 - 1  
Plzen - Karlovy Vary 1 - 3  
Trinec - Chomutov 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - SönderjyskE 3 - 0  
Gentofte - Esbjerg 2 - 3  
Herning - Herlev Eagles 5 - 2  
Rungsted - Aalborg 2 - 2  
Rödovre - Odense 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - JYP-Akatemia 4 - 0  
Jukurit - Kokkolan Hermes 8 - 3  
SaPKo - Kajaanin Hokki 1 - 3  
Tuto - Roki 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Kärpät 1 - 1  
Hämeenlinna - Lukko 4 - 1  
JYP - Tappara 4 - 1  
Kalpa - SaiPa 1 - 3  
Lahti Pelicans - Kookoo 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 3 - 3  
Lyon - Morzine-Avoriaz 8 - 4  
Rouen - Briancon 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz Asztana 6 - 3  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Lada Toljatti 1 - 1  
Medvescak Zagreb - Szocsi 2 - 2  
Slovan Bratislava - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Minszk 0 - 5  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 3  
Szpartak Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Vityaz Podolszk - Barsz Kazany 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Buffalo 4 - 3  
Detroit - Montreal 3 - 2  
Florida - Washington 4 - 1  
Nashville - Chicago 5 - 1  
St. Louis - Philadelphia 2 - 4  
Tampa Bay - Ottawa 4 - 1  
Winnipeg - Columbus 6 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bad Nauheim 3 - 5  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 4 - 0  
Dresden - Freiburg 1 - 1  
Frankfurt Löwen - Riessersee 5 - 3  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 5 - 0  
Ravensburg - Kaufbeuren 3 - 7  
Rosenheim - Kassel 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 2 - 4  
Düsseldorf - Nürnberg 6 - 4  
Eisbären Berlin - Köln 5 - 2  
Iserlohn - München 5 - 1  
Schwenningen - Hamburg 2 - 3  
Straubing - Mannheim 4 - 2  
Wolfsburg - Krefeld 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 2 - 4  
Linz - Klagenfurt 2 - 6  
Südtirol Bolzano - Graz 2 - 1  
Vienna Capitals - Salzburg 1 - 4  
Znojmo - Dornbirn 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-fonds - Rapperswil 3 - 0  
GCK Lions - Red Ice Martigny 4 - 3  
Langenthal - Thurgau 7 - 4  
Visp - Olten 2 - 6  
Winterthur - Ajoie 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 3 - 5  
Biel - Lausanne 1 - 2  
Fribourg - Davos 1 - 9  
Kloten - Zürich Lions 3 - 1  
Langnau Tigers - Lugano 1 - 4  
Servette - Zug 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mora 4 - 2  
Tingsryd - Leksand 4 - 4  
Vita Hasten - Asplöven 1 - 0  
Västeras - Sundsvall 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 3 - 0  
Nitra - Zvolen 3 - 4  
Skalica - Martin 2 - 4  
Trencin - Poprad 2 - 4  
Zilina - Piestany 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Tver 1 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - VMF-Karelija 2 - 1  
Rubin Tyumeny - Dinamo Balasiha 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Sentjur 51 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Real Madrid 67 - 86  
Fenerbahce Ülker - Crvena zvezda 79 - 61  
Strasbourg - Himki Moszkva 69 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Milano 82 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Zielona Gora 82 - 51  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Darussafaka 94 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Dabrowa Gornicza 71 - 89  
Torun - Trefl Sopot 82 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 56 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely 120 - 84  
Pécs - Körmend 71 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Philadelphia 100 - 91  
Chicago - LA Clippers 83 - 80  
Oklahoma City - Atlanta 107 - 94  
Sacramento - New York 99 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bremerhaven 97 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - Gran Canaria 89 - 65  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Mors 33 - 25  
Midtjylland - Holstebro 26 - 28  
Nordsjaelland - Kolding 20 - 29  
Silkeborg - Skive 33 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PLER - Mezőkövesd 28 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Gummersbach 31 - 22  
Wetzlar - Melsungen 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kristianstad 25 - 30  
Sävehof - Alingsas 22 - 25  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Montenegró 21 - 23  
Magyarország - Japán 31 - 21  
Tunézia - Szerbia 21 - 43  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 31 - 20  
Kuba - Svédország 25 - 49  
Kína - Angola 29 - 32  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 22 - 29  
Brazília - Franciaország 21 - 20  
Kongói DK - Németország 19 - 37  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Spanyolország 29 - 26  
Puerto Rico - Kazahsztán 30 - 27  
Románia - Oroszország 27 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Rotherham 1 - 0  
Wolverhampton - Nottingham 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Sydney FC 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - WS Bruxelles 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Genk 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Slavia Szófia 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - VfB Stuttgart 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Heidenheim 1 - 3  
Bochum - Paderborn 4 - 0  
Sandhausen - Braunschweig 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart Amatőr - Dynamo Dresden 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad Catolica 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Creteil 3 - 0  
Auxerre - Sochaux 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Red Star 93 0 - 1  
Clermont - Laval 4 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Brest 0 - 2  
Nimes - Le Havre 2 - 2  
Niort - Tours 0 - 0  
Paris FC - Lens 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Belfort 1 - 1  
Boulogne - Les Herbiers 1 - 1  
CA Bastia - Strasbourg 1 - 0  
Chambly - Sedan 1 - 1  
Chateauroux - Beziers 2 - 1  
Colmar - Frejus St-Raphael 2 - 2  
Epinal - Amiens 2 - 1  
Lucon - Dunkerque 0 - 1  
Marseille Consolat - Orleans 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Caen 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Larissza 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Ajax 2 3 - 0  
Dordrecht - Sparta Rotterdam 0 - 3  
F. Sittard - Emmen 2 - 2  
Helmond - Telstar 4 - 1  
Maastricht - RKC Waalwijk 6 - 2  
NAC Breda - Go Ahead Eagles 0 - 1  
PSV 2 - Almere City 3 - 4  
Venlo - Achilles'29 3 - 0  
Volendam - Oss 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Excelsior 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - NK Zagreb 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Goa 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Jagiellonia Bialystok 0 - 4  
Slask Wroclaw - Gornik Leczna 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - UNAM Pumas 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Estoril 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Poli Timisoara 2 - 2  
Targu Mures - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Raith Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Real Sociedad 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Cukaricki 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Krka Novo Mesto 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Adanaspor 1 - 2  
Elazigspor - Karabukspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Osmanlispor 0 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Rhyl 0 - 0  
TNS - Aberystwyth 1 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Toulouse 38 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Newcastle 25 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Montpellier 37 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Zebre 27 - 19  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Giri    
L. Aronian - V. Topalov 1 - 0  
M. Adams - A. Grischuk    
V. Anand - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Jam. Jones 0 - 4  
A. Zhang - C. Yupeng 4 - 3  
D. Dale - N. Saengkham 4 - 0  
D.B. Gilbert - B. Sargeant 2 - 4  
E. Sharav - Y. Delu 0 - 4  
F. O'Brien - Rh. Clark 4 - 0  
G. Dott - R. Muir 4 - 0  
G. Wilson - H. Akbar 4 - 1  
J. Robertson - D. Grace 3 - 4  
J. Walker - L. Wenbo 1 - 4  
Jam. Jones - G. Allen 4 - 0  
K. Maflin - K. Filipiak 4 - 0  
K. Wilson - K. Maflin 4 - 1  
K. Wilson - N. Elton 4 - 2  
L. Brecel - B. Pinches 4 - 0  
L. Walker - H. Miah 4 - 0  
L. Wenbo - M. Stevens, 4 nyert frame-ig 4 - 2  
M. Dunn - O. Brown 4 - 3  
M. Joyce - D. Craig 3 - 4  
M. Leslie - D. Dale 0 - 4  
M. Mann - A. Hugill 1 - 4  
M. Selby - S. Wilson, 4 nyert frame-ig 4 - 1  
M.J. Williams - R. Beckham 3 - 4  
P. Ebdon - M. Wasley 4 - 3  
R. McLeod - Z. Surety 3 - 4  
S. Baird - P.S. Davison 4 - 1  
S. Maguire - S. Lam, 4 nyert frame-ig 4 - 1  
S. Thistlewhite - Z. Xintong 1 - 4  
T. Pengfei - A. Hugill 4 - 3  
T. Pengfei - V. Calabrese 4 - 1  
Z. Yuelong - D. Hill 4 - 1  
Tollaslabda (Superseries Finals, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - J.O. Jörgensen 2 - 0  
H. Tian - Yun Hu 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - V. Axelsen 2 - 1  
T.C. Chou - N.K. Srikanth 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, női, A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - N. Okuhara 0 - 2  
S. Nehwal - T.Y. Tai 1 - 2  
Tollaslabda (Superseries Finals, női, B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shi. Wang - R. Intanon 0 - 2  
Yih. Wang - Ji H. Sung 0 - 2  
Tollaslabda (US Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - P.W. Cheng 2 - 0  
J.H. Hsu - P. Abian 2 - 0  
K. Tsuneyama - R. Ouseph 0 - 2  
Tollaslabda (US Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ir. Wang - K. Gilmour 0 - 2  
M. Mitani - Bei. Zhang 2 - 1  
N. Jindapon - M. Poulsen 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - Y.P. Pai 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Roma 10 - 9
     

 

2015.12.10.
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 4 - 14  
Norvégia - Dánia 2 - 0  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Belgium 5 - 2  
Ukrajna - Anglia 7 - 0  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Svédország 8 - 2  
Horvátország - Fehéroroszország 4 - 7  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 3 - 0  
Törökország - Szerbia 0 - 6  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Bosznia-Hercegovina 4 - 3  
Spanyolország - Lettország 7 - 0  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Franciaország 2 - 2  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Lengyelország 6 - 2  
Románia - Norvégia 5 - 1  
Futsal (Futsal vb-selejtező, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Macedónia 6 - 1  
Szlovákia - Moldova 3 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Dél-Korea 3 - 1  
Új-Zéland - Nagy-Britannia 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Milwaukee 4 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 2 - 2  
Portland - Springfield 5 - 1  
Rochester - Utica 3 - 3  
San Antonio - Charlotte 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 5 - 2  
Ässät - Ilves 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz Asztana 4 - 2  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 2 - 0  
Dinamo Riga - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Jokerit - Traktor Cseljabinszk 4 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Jugra Hanti-Manszijszk 5 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - FTC 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Pittsburgh 2 - 4  
Edmonton - San Jose 3 - 3  
Montreal - Boston 1 - 3  
Vancouver - NY Rangers 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 3 - 4  
Kongsvinger - Stjernen 3 - 5  
Lorenskog - Manglerud 4 - 3  
Storhamar - Stavanger 2 - 5  
Valerenga - Lillehammer 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Timra 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Växjö 5 - 0  
Färjestad - Djurgarden 4 - 2  
HV 71 - Örebro 7 - 2  
Karlskrona - Brynäs 2 - 3  
Lulea - Rögle 2 - 1  
Malmö - MODO 3 - 2  
Skelleftea - Linköping 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Dizel Penza - Himik Voszkreszenszk 0 - 0  
Ermak Angarszk - Kazzink-Torpedo 2 - 0  
Krisztall Szaratov - Rjazany 1 - 5  
Szarov - Izssztal Izsevszk 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Szarjarka Karaganda 5 - 6  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Laboral Kutxa 95 - 86  
Limoges - Olympiakosz 67 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zalgiris Kaunas 88 - 92  
Karsiyaka - Lok.Kubany Krasznodar 78 - 88  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Brose Bamberg 85 - 65  
Sassari - Unicaja Malaga 65 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orange Blizzards - Diósgyőr 74 - 84  
PINKK-Pécs - Venezia 61 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Nanterre 59 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Kutno 68 - 70  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szekszárd 63 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 105 - 100  
Charlotte - Miami 99 - 81  
Dallas - Atlanta 95 - 98  
Detroit - Memphis 92 - 93  
Milwaukee - LA Clippers 95 - 109  
Minnesota - LA Lakers 114 - 114, h.u. 123 - 122  
Phoenix - Orlando 107 - 104  
Toronto - San Antonio 97 - 94  
Utah - New York 106 - 85  
Washington - Houston 103 - 109  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 89 - 91  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 17 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Legionowo 24 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 33 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - HIF Karlskrona 24 - 19  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 19 - 23  
Franciaország - Kongói DK 29 - 16  
Németország - Dél-Korea 40 - 28  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Oroszország 19 - 42  
Románia - Norvégia 22 - 26  
Spanyolország - Puerto Rico 39 - 13  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Sozopol 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Universidad de Concepcion 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Huracan 0 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Molde 1 - 1  
Fenerbahce - Celtic 1 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rubin Kazany 2 - 2  
Sion - Liverpool 0 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - PAOK 0 - 1  
Gabala - FK Krasznodar 0 - 3  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Bruges 1 - 1  
Napoli - Legia Varsó 5 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Villarreal 3 - 3  
Rapid Wien - Dinamo Minszk 2 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Braga 0 - 0  
Liberec - Marseille 2 - 4  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Rosenborg 3 - 0  
St-Etienne - Lazio 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Sporting CP - Besiktas 3 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Belenenses 1 - 0  
Lech Poznan - Basel 0 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FK Qarabag 2 - 1  
Tottenham - Monaco 4 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Sparta Praha 1 - 3  
Aszterasz Tripolisz - Schalke 0 - 4  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - AZ Alkmaar 2 - 2  
Partizan Belgrád - Augsburg 1 - 3  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Auckland City 2 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Gloucester 22 - 34  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Grenoble 20 - 40  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Eczacibasi Isztambul 3 - 1  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Vizura Belgrád 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabita Baku - Dresden 2 - 3  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen    
A. Grischuk - V. Anand 1 - 0  
H. Nakamura - L. Aronian    
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana    
V. Topalov - M. Adams    
Tollaslabda (Superseries Finals, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Yun Hu 2 - 0  
J.O. Jörgensen - H. Tian 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - T.C. Chou 2 - 0  
V. Axelsen - N.K. Srikanth 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, női, A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Nehwal 1 - 2  
N. Okuhara - T.Y. Tai 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, női, B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shi. Wang - Ji H. Sung 2 - 1  
Yih. Wang - R. Intanon 2 - 1  
Tollaslabda (US Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - R. Ouseph 1 - 2  
H. Hurskainen - M. Zilberman 2 - 1  
J.H. Hsu - R. Fladberg 2 - 0  
K. Cordon - B. Ponsana 0 - 2  
K. Naraoka - P.W. Cheng 0 - 2  
K. Tsuneyama - Do.K. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (US Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - N. Jindapon    
Bei. Zhang - Y-J. Bae 2 - 0  
C. Pan - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
K. Gilmour - K. Gavnholt 2 - 1  
Sh.Y. Sung - M. Poulsen 0 - 2  
Y.P. Pai - Mic. Li 2 - 0  
     

 

2015.12.09.
Floorball (vb, női, helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Norvégia 1 - 11  
Oroszország - Dánia 6 - 6  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 8 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Chicago Wolves 3 - 5  
Texas Stars - Rockford 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Kladno 5 - 6  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Litomerice - Zubr Prerov 3 - 1  
Most - Prostejov 0 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 4 - 2  
Slavia Trebic - Slavia Praha 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Salith Sumperk 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Keupa 3 - 2  
Jukurit - Kiekko-Vantaa 4 - 3  
JYP-Akatemia - Leki 1 - 4  
Roki - Kokkolan Hermes 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Vaasan Sport 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Barsz Kazany 0 - 2  
Medvescak Zagreb - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 1  
Slovan Bratislava - Szocsi 4 - 5  
SZKA Szentpétervár - Szalavat Julajev Ufa 5 - 3  
Szpartak Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Lada Toljatti 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - San Jose 4 - 2  
Chicago - Nashville 4 - 1  
Columbus - Los Angeles 2 - 2  
Dallas - Carolina 6 - 5  
Florida - Ottawa 2 - 4  
Philadelphia - NY Islanders 3 - 3  
St. Louis - Arizona 4 - 1  
Toronto - New Jersey 2 - 2  
Washington - Detroit 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Asplöven 1 - 2  
Pantern Malmö - Leksand 2 - 4  
Tingsryd - Mora 1 - 1  
Vita Hasten - Sundsvall 4 - 2  
Västeras - AIK 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juzsnij Ural Orszk - Dinamo Balasiha 2 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 69 - 69, h.u. 79 - 86  
Jindrichuv Hradec - Prostejov 74 - 100  
Kolin - Usti nad Labem 77 - 61  
MMCITE Brno - Ostrava 69 - 50  
Pardubice - Svitavy 88 - 58  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - P. Avenida 77 - 64  
Fenerbahce - Galatasaray 57 - 56  
Sopron - Kosice 70 - 86  
Villeneuve d'Ascq Lille - Famila Schio 54 - 54, h.u. 70 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Bourges 47 - 56  
Jekatyerinburg - USK Praha 76 - 73  
Wisla Krakkó - AGÜ Kayserispor 67 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Bilbao 63 - 84  
Trento - Telekom Bonn 87 - 87, h.u. 98 - 96  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Ludwigsburg 60 - 87  
Gran Canaria - Alba Berlin 83 - 78  
Le Mans - Reggio Emilia 71 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Zaragoza 81 - 84  
Venezia - Valencia 58 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Trabzonspor 71 - 67  
Steaua Bukarest - Arisz 67 - 77  
UNIKSZ Kazany - Buducnost 91 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Avtodor Szaratov 104 - 99  
Szolnok - Besiktas 85 - 67  
Zenit Szentpétervár - Lietuvos Rytas 92 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - K.Oktyabr Volgográd 103 - 76  
Hapoel Jerusalem - AEK Athén 82 - 78  
Neptunas Klaipeda - Nyizsnyij Novgorod 82 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Namur 62 - 74  
Landes - PEAC-Pécs 71 - 51  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 71 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Houston 110 - 105  
Cleveland - Portland 105 - 100  
Denver - Orlando 74 - 85  
Indiana - Golden State 123 - 131  
Memphis - Oklahoma City 88 - 125  
Sacramento - Utah 114 - 106  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Kalev/Cramo 97 - 91  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aarhus 19 - 25  
Skjern - Holstebro 23 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Toulouse 28 - 28  
Chambery - Pays d'Aix 31 - 28  
Chartres Metropole - Creteil 28 - 28  
Dunkerque - St. Raphael 25 - 27  
Montpellier - Ivry 31 - 23  
Tremblay - Nimes 28 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kwidzyn 23 - 19  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 26 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Balatonfüred 23 - 24  
Cegléd - Orosháza 27 - 31  
Eger - Szeged 23 - 32  
Komló - Csurgó 22 - 30  
Mezőkövesd - Gyöngyös 18 - 21  
Vác - Tatabánya 27 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Arendal 15 - 24  
Elverum - Halden 39 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Füchse Berlin 36 - 29  
Kiel - Balingen-Weilstetten 38 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Szpartak Vojput 28 - 24  
Breszt Meskov - Veszprém 25 - 37  
Vojvodina - Zomimak-M Strumica 30 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Aragón 41 - 22  
AX Puente Genil - Sinfin 25 - 26  
Benidorm - Huesca 26 - 26  
Granollers - Ciudad Encantada 35 - 29  
Puerto Sagunto - Quabit Guadalajara 30 - 33  
Teucro - Morrazo Cangas 32 - 32  
Villa de Aranda - Anaitasuna 28 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Amacitia Zürich 28 - 25  
St. Gallen - Kriens 26 - 20  
Winterthur - Bern 28 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 30 - 22  
Hammarby - Sävehof 24 - 25  
Kristianstad - Lugi 34 - 28  
Malmö - Drott 31 - 20  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia (Helyszín: Dánia) 29 - 22  
Montenegró - Tunézia 37 - 26  
Szerbia - Japán 27 - 22  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Lengyelország 27 - 29  
Kuba - Hollandia 23 - 45  
Svédország - Kína 47 - 28  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Deinze 3 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Barcelona 1 - 1  
Roma - BATE Boriszov 0 - 0  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Bayern München 0 - 2  
Olympiakosz - Arsenal 0 - 3  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Porto 2 - 0  
Dinamo Kijev - Maccabi TA 1 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Valencia - Lyon 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 0 - 0  
Lokomotiv Oryahovitsa - Montana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Crotone 0 - 1  
Lanciano - Cagliari 1 - 3  
Livorno - Salernitana 0 - 0  
Spezia - Vicenza 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Farense 0 - 1  
Braga B - Porto B 2 - 0  
Chaves - Mafra 1 - 0  
Famalicao - Freamunde 1 - 3  
Guimaraes B - Benfica B 3 - 0  
Leixoes - Oriental de Lisboa 3 - 3  
Olhanense - Covilha 2 - 1  
Penafiel - Portimonense 1 - 1  
Sporting CP B - Aves 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Feirense 3 - 2  
Varzim - Santa Clara 1 - 1  
Viseu - Gil Vicente 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Biel 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Jagodina 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Leverkusen - U19Barcelona 0 - 1  
U19Roma - U19BATE Boriszov 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Zagreb - U19Bayern München 0 - 1  
U19Olympiakosz - U19Arsenal 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Porto 0 - 0  
U19Dinamo Kijev - U19Maccabi TA 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Gent - U19Zenit Szentpétervár 0 - 2  
U19Valencia - U19Lyon 1 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Dinamo Kazany 1 - 3  
Stuttgart - Lokomotív Baku 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Trefl Sopot 1 - 3  
Vakifbank Isztambul - Calcit Ljubljana 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Casalmaggiore 1 - 3  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Fenerbahce 0 - 3  
Röplabda (BL, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Le Cannet - Piacenza 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Padova 1 - 3  
Strandfoci (Strandfoci, Klub vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Vasco da Gama 3 - 5  
Fluminense - Corinthians 7 - 2  
Strandfoci (Strandfoci, Klub vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Barcelona 2 - 2  
Tollaslabda (Superseries Finals, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - H. Tian 2 - 0  
J.O. Jörgensen - Yun Hu 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - N.K. Srikanth 2 - 0  
V. Axelsen - T.C. Chou 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, női, A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - T.Y. Tai 2 - 0  
N. Okuhara - S. Nehwal 2 - 0  
Tollaslabda (Superseries Finals, női, B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Ji H. Sung 2 - 1  
Shi. Wang - Yih. Wang 1 - 2  
Tollaslabda (US Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - B. Ponsana 0 - 2  
C. Lind Thomsen - K. Cordon 0 - 2  
C.W. Chen - R. Ouseph 1 - 2  
D. Obernosterer - Zulh. Zulkiffli 2 - 0  
K. Watanabe - P. Thongnuam 2 - 0  
M. Borg - K. Tsuneyama 0 - 2  
P. Abian - K. Watanabe 2 - 0  
P.W. Cheng - C.H. Yang 2 - 0  
Tollaslabda (US Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pan - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
H. Gaitan - M. Poulsen 0 - 2  
Ir. Wang - R. Honderich 2 - 1  
K. Gavnholt - H.W. Chen 2 - 0  
Li.F. Hu - Mic. Li 0 - 2  
N. Vainio - R. Schafer 2 - 0  
Sh.Y. Sung - T.T. Vu 2 - 1  
     

 

2015.12.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Dallas 16 - 19  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Oroszország 4 - 1  
Lettország - Ausztrália 10 - 3  
Norvégia - Szlovákia 2 - 4  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea 5 - 4  
Kärpät - Espoo Blues 5 - 1  
Lukko - Turku PS 1 - 1  
Skelleftea - Davos 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Liberec 3 - 3  
Vítkovice - Mladá Boleslav 0 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 3 - 1  
Herlev Eagles - Aalborg 5 - 1  
Rungsted - Gentofte 3 - 2  
SönderjyskE - Herning 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Brest 1 - 4  
Chamonix - Gap 2 - 2  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Dijon 4 - 0  
Rouen - Angers 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 0 - 1  
Amur Habarovszk - Barisz Asztana 3 - 2  
Dinamo Riga - Traktor Cseljabinszk 2 - 2  
Jokerit - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Nashville 2 - 3  
Colorado - Minnesota 1 - 1  
Vancouver - Buffalo 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 5 - 3  
Langenthal - Chaux-de-fonds 2 - 2  
Olten - GCK Lions 3 - 0  
Rapperswil - Thurgau 9 - 1  
Red Ice Martigny - Winterthur 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 2 - 2  
Lugano - Biel 3 - 1  
Zürich Lions - Fribourg 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Björklöven 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nitra 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Izssztal Izsevszk 0 - 5  
Dizel Penza - Rjazany 0 - 1  
Krisztall Szaratov - Himik Voszkreszenszk 4 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 0  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Nagyezsda Orenburg 47 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Oldenburg 83 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Nancy 81 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Adecco ASVEL 50 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 83 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Vytautas Prienai 106 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Detroit 104 - 84  
Chicago - Phoenix 101 - 103  
Miami - Washington 103 - 114  
Milwaukee - Portland 90 - 88  
Minnesota - LA Clippers 106 - 110  
New Orleans - Boston 93 - 111  
New York - Dallas 97 - 104  
Philadelphia - San Antonio 68 - 119  
Toronto - LA Lakers 102 - 93  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Barcelona 28 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Skövde 31 - 25  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szerbia 29 - 20  
Japán - Tunézia 31 - 21  
Montenegró - Magyarország 32 - 15  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Angola 23 - 38  
Lengyelország - Kína 29 - 24  
Svédország - Hollandia 28 - 28  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 24 - 21  
Dél-Korea - Kongói DK 35 - 17  
Franciaország - Argentína 20 - 12  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Kazahsztán 40 - 19  
Oroszország - Puerto Rico 45 - 18  
Spanyolország - Románia 26 - 18  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Morecambe 2 - 0  
Oxford Utd. - Yeovil 3 - 2  
Southend - Millwall 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gateshead - Southport 0 - 1  
Macclesfield - Eastleigh 1 - 2  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Sahtar Doneck 2 - 0  
Real Madrid - FF Malmö 8 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Wolfsburg - Manchester Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Atl. Madrid 1 - 2  
Galatasaray - FC Asztana 1 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Mönchengladbach 4 - 2  
Sevilla - Juventus 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Ternana 1 - 0  
Avellino - Vercelli 1 - 0  
Brescia - Pescara 2 - 0  
Cesena - Trapani 0 - 0  
Entella - Latina 1 - 0  
Modena - Bari 2 - 1  
Perugia - Novara 1 - 4  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Alloa 5 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Paris SG - U19Sahtar Doneck 5 - 2  
U19Real Madrid - U19Malmö 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19PSV - U19CSZKA Moszkva 2 - 1  
U19Wolfsburg - U19Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Atl. Madrid 1 - 1  
U19Galatasaray - U19Asztana 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Mönchengladbach 1 - 1  
U19Sevilla - U19Juventus 1 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Szverdlovszk - Cannes 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macerata - Vero Monza 3 - 0  
Modena - Ravenna 3 - 1  
Molfetta - Latina 3 - 2  
Perugia - Piacenza 3 - 0  
Verona - Trentino 2 - 3  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Grischuk    
L. Aronian - M. Carlsen    
M. Adams - H. Nakamura    
M. Vachier-Lagrave - A. Giri    
V. Anand - V. Topalov 1 - 0  
Tollaslabda (US Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.H. Lin - M. Borg 0 - 2  
C.H. Yang - S. Sasaki 2 - 0  
E. Holst - Zulf. Zulkiffli 2 - 1  
I. Utrosa - C.W. Chen 1 - 2  
J. Frohlich - N. Bonkowsky 2 - 0  
J.H. Hsu - C.C. Pham 2 - 0  
J.H. Hsu - V. Lang 2 - 0  
K. Naraoka - L. Wraber 2 - 0  
K. Tsuneyama - T.M. Nguyen 2 - 0  
L. Munoz - K. Cordon 0 - 2  
L.R. Garrido - Joa. Persson 1 - 2  
M. Zilberman - Joa. Persson 2 - 0  
N. Karunaratne - B. Ponsana 0 - 2  
O. Guerrero - R. Fladberg    
P. Abian - Y.J. Chi 2 - 0  
P. Koukal - H. Hurskainen 0 - 2  
P. Martins - K. Gunnarsson    
P. Thongnuam - D. Karunaratne 2 - 0  
R. Fladberg - H.J. Ting 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - H. Hurskainen    
Y.J. Chi - J. Vicen 2 - 1  
Yuh. Tan - P.W. Cheng 0 - 2  
Tollaslabda (US Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stapusaityte - Y.P. Pai 0 - 2  
K. Gilmour - N. Perminova 2 - 0  
L. Vicente - R. Honderich 1 - 2  
Y.C. Hsu - N. Jindapon 0 - 2  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Honvéd 7 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Brescia 7 - 15  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 16 - 9  
     

 

2015.12.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Indianapolis 45 - 10  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország 5 - 2  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 9 - 1  
Svédország - Lettország 7 - 0  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 8 - 6  
Dánia - Szingapúr 7 - 5  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - USA 9 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Most 2 - 4  
Kladno - Jihlava 5 - 2  
Prostejov - Slavia Trebic 2 - 2  
Salith Sumperk - Litomerice 0 - 3  
Slavia Praha - Kadan 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Zubr Prerov - Havirov 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Bordeaux 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec 4 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Szalavat Julajev Ufa 1 - 3  
Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC BUDAPEST - HSC Csíkszereda    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Pittsburgh 2 - 1  
Edmonton - Buffalo 4 - 2  
Los Angeles - Tampa Bay 3 - 1  
New Jersey - Florida 4 - 2  
NY Rangers - Ottawa 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Vita Hasten 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dinamo Balasiha 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Crvena zvezda 65 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Pardubice 90 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Gravelines 85 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Trikala 77 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 87 - 77  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 96 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Turow Zgorzelec 72 - 85  
Zielona Gora - Torun 83 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Golden State 98 - 114  
Detroit - LA Lakers 111 - 91  
Oklahoma City - Sacramento 98 - 95  
Washington - Dallas 104 - 116  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manital Torino - Pistoia 82 - 82, h.u. 87 - 88  
Varese - Avellino 81 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Buyukcekmece 82 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 74 - 74, h.u. 101 - 88  
VEF Riga - CSZKA Moszkva 77 - 92  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Ricoh HK 27 - 28  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Franciaország 22 - 22  
Kongói DK - Brazília 11 - 26  
Németország - Argentína 33 - 13  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Románia 20 - 36  
Oroszország - Spanyolország 28 - 26  
Puerto Rico - Norvégia 13 - 39  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Shrewsbury 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság, ráj. CopaS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Lanus 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Braunschweig 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Viborg 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Hania - Panszerraikosz 1 - 1  
Kallithea - Ergotelisz 1 - 0  
Panahaiki - Panegialiosz 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - NAC Breda 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 2 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Alianza Petrolera 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Pogon Szczecin 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Tigres 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Alessandria 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Pisa 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Rio Ave 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Crystal Palace 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Dinamo Bukarest 1 - 2  
Voluntari - Targu Mures 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Zaragoza 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Levante 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Chiasso 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Boluspor 5 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Sivasspor 1 - 0  
Trabzonspor - Eskisehirspor 3 - 1  
Sakk (Chess Classic, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - L. Aronian    
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave    
H. Nakamura - V. Anand 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,