Tippmix eredmények - 2015. december 14-20.

2015-12-14
Tippmix eredmények - 2015. december 14-20.
2015.12.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Kansas City 14 - 34  
Dallas - NY Jets 16 - 19  
Indianapolis - Houston 10 - 16  
Jacksonville - Atlanta 17 - 23  
Minnesota - Chicago 38 - 17  
New England - Tennessee 33 - 16  
NY Giants - Carolina 35 - 38  
Washington - Buffalo 35 - 25  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - J. Murnan 3 nyert játszmáig 2 - 3  
A. Oreshkin - P. Lim (2 nyert játszmáig) 2 - 1  
J. Caven - R. Szabo (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
M. King - A. Oreshkin (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. Rasztovits - R. Szabo (2 nyert játszmáig) 0 - 2  
M. Suljovic - J. Wattimena (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
R. van Barneveld - D. van Duijvenbode (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
S. Bunting - J. Artut (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Tapanilan Erä 6 - 6  
Oilers Espoo - OLS Oulu 5 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - AIK 9 - 5  
Gävle GIK - Linköping 1 - 8  
Sirius - Dalen 2 - 2  
Växjö - Helsingborg 3 - 3  
Warberg - Karlstad 1 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 2 - 1  
Bridgeport - Portland 1 - 2  
Charlotte - Cleveland Lake Erie 4 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 3 - 3  
Grand Rapids - Texas Stars 6 - 1  
Hershey - Toronto Marlies 2 - 6  
Iowa - San Antonio 2 - 3  
Milwaukee - Manitoba 7 - 5  
Ontario Reign - San Diego 2 - 2  
Rochester - Albany 4 - 1  
Springfield - Providence 4 - 2  
Stockton - Bakersfield 3 - 2  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 3  
Utica - Hartford 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Dunaújváros 5 - 2  
Újpest - Debrecen 3 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 1 - 1  
Oroszország - Csehország 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Islanders 1 - 0  
Colorado - Edmonton 5 - 1  
Columbus - Philadelphia 2 - 2  
Dallas - Montreal 6 - 2  
Florida - Vancouver 4 - 4  
Nashville - Minnesota 3 - 2  
New Jersey - Anaheim 1 - 2  
Pittsburgh - Carolina 1 - 2  
Toronto - Los Angeles 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 2 - 0  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 4 - 3  
Freiburg - Lausitzer Füchse 1 - 3  
Heilbronn - Rosenheim 6 - 2  
Kassel - Dresden 3 - 2  
Ravensburg - Bremerhaven 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 5 - 1  
Düsseldorf - Ingolstadt 4 - 8  
Iserlohn - München 2 - 2  
Krefeld - Eisbären Berlin 2 - 3  
Köln - Straubing 2 - 5  
Wolfsburg - Nürnberg 2 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 5 - 2  
Fehérvár - Graz 5 - 1  
Innsbruck - Salzburg 2 - 7  
Klagenfurt - Villach 3 - 6  
Olimpija Ljubljana - Znojmo 3 - 4  
Vienna Capitals - Linz 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Ice Martigny - Langenthal 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Ermak Angarszk 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Sutjeska Niksic 73 - 50  
Olimpija Ljubljana - Igokea 79 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Limoges 66 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Mondeville 71 - 65  
Calais - Landes 75 - 69  
Nantes Reze - Bourges 61 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koroivosz Amaliadasz - Panathinaikosz 57 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 84 - 72  
Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem 80 - 76  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi TA 63 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Rosa Radom 73 - 86  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 91 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 76 - 71  
Vytautas Prienai - Zalgiris Kaunas 71 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Szombathely 105 - 96  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Győr 57 - 58  
ZTE - PINKK-Pécs 65 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Minnesota 85 - 100  
Cleveland - Philadelphia 108 - 86  
Houston - LA Clippers 107 - 97  
Memphis - Indiana 96 - 84  
Miami - Portland 116 - 109  
New York - Chicago 107 - 91  
Washington - Charlotte 109 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg 95 - 92  
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg 80 - 61  
Skyliners Frankfurt - Giessen 66 - 55  
Telekom Bonn - Braunschweig 74 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Trento 87 - 77  
Capo D'Orlando - VL Pesaro 69 - 72  
Cremona - Avellino 64 - 58  
Manital Torino - Sassari 73 - 73, h.u. 86 - 83  
Milano - Brindisi 77 - 72  
Reggio Emilia - Caserta 87 - 62  
Venezia - Varese 84 - 58  
Virtus Bologna - Pistoia 76 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Joventut Badalona 83 - 74  
Laboral Kutxa - Sevilla 89 - 73  
Manresa - Valencia 62 - 74  
MoraBanc Andorra - Real Madrid 80 - 99  
Murcia - Gran Canaria 71 - 75  
Zaragoza - Unicaja Malaga 76 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Yesilgiresun 87 - 77  
Darussafaka - Besiktas 99 - 86  
Fenerbahce Ülker - Trabzonspor 81 - 70  
Usak Sportif - Istanbul BB 90 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edirne - Orduspor 72 - 75  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. 78 - 69  
Istanbul Univ. - Antakya Hatay 75 - 61  
Mersin - Besiktas 76 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Bisons Loimaa 85 - 75  
Nymburk - CSZKA Moszkva 66 - 86  
Tsmoki-Minszk - Himki Moszkva 80 - 80, h.u. 88 - 94  
UNIKSZ Kazany - K.Oktyabr Volgográd 97 - 76  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Kolstad 26 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Flensburg 26 - 27  
Hamburg - Magdeburg 27 - 22  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 35 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparvägens - Höör 16 - 21  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Norvégia 23 - 31  
Lengyelország - Románia 22 - 31  
vb, női 2015    
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró 34 - 23  
Oroszország - Dánia (Helyszín: Dánia) 25 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Port Vale 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Preston 1 - 0  
Reading - Blackburn 1 - 0  
Sheffield Wed. - Wolverhampton 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Bruxelles - Lommel 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Anderlecht 1 - 4  
Gent - Kortrijk 3 - 0  
Oostende - Standard Liege 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Mainz 2 - 0  
Mönchengladbach - Darmstadt 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Kaiserslautern 1 - 1  
Duisburg - Bochum 0 - 0  
Freiburg - 1860 München 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Palestino 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - AEL Limasszol 0 - 1  
Anorthoszisz Famaguszta - NEA Szalamina 2 - 1  
Apollon Limasszol - Paralimni 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lyon 2 - 1  
Bordeaux - Marseille 1 - 1  
St-Etienne - Angers 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Kisszamikosz 0 - 0  
Aharnaikosz - Zakinthosz 1 - 0  
Lamia - Panszerraikosz 2 - 0  
Larissza - Trikala 2 - 0  
Panegialiosz - Anagenniszi Karditszasz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Xanthi 1 - 1  
Panetolikosz - Iraklisz 1908 2 - 0  
Panthrakikosz - Panathinaikosz 1 - 0  
PAOK - Plataniasz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - De Graafschap 2 - 1  
Excelsior - Cambuur 1 - 4  
Heerenveen - ADO Den Haag 0 - 4  
Nijmegen - Feyenoord 3 - 1  
Willem II - Roda 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Osijek 1 - 1  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Barcelona 0 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Legia Varsó 1 - 3  
Piast Gliwice - Lech Poznan 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Napoli 1 - 3  
Carpi - Juventus 2 - 3  
Fiorentina - Chievo 2 - 0  
Frosinone - Milan 2 - 4  
Internazionale - Lazio 1 - 2  
Roma - Genoa 2 - 0  
Sampdoria - Palermo 2 - 0  
Torino - Udinese 0 - 1  
Verona - Sassuolo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Cittadella 0 - 1  
Lumezzane - Albinoleffe 2 - 0  
Padova - Bassano 1 - 1  
Reggiana - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Pisa 1 - 1  
Maceratese - Arezzo 0 - 0  
Pontedera - Santarcangelo 2 - 0  
Prato - Carrarese 2 - 4  
SPAL Ferrara - Teramo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Melfi 1 - 3  
Catanzaro - Ischia 3 - 0  
Cosenza - Andria 1 - 0  
Lecce - Benevento 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Famalicao 1 - 0  
Aves - Farense 2 - 0  
Braga B - Santa Clara 2 - 0  
Chaves - Portimonense 2 - 2  
Gil Vicente - Feirense 1 - 0  
Guimaraes B - Sporting CP B 1 - 0  
Olhanense - Leixoes 0 - 2  
Penafiel - Freamunde 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Covilha 1 - 1  
Varzim - Oriental de Lisboa 2 - 0  
Viseu - Mafra 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Rio Ave 3 - 1  
Moreirense - Nacional Madeira 2 - 0  
Porto - Académica 3 - 1  
Tondela - Setúbal 1 - 3  
Uniao Madeira - Sporting CP 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - West Ham 0 - 0  
Watford - Liverpool 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Petrolul Ploiesti - Targu Mures 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Albacete 1 - 0  
Huesca - Leganes 1 - 1  
Oviedo - Almería 1 - 0  
UE Llagostera - Mirandes 0 - 0  
Valladolid - Tenerife 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Coruxo 2 - 2  
Pontevedra - Cultural Leonesa 2 - 1  
R. Santander - Ferrol 3 - 1  
UD Logrones - Tudelano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - La Roda 1 - 0  
Mensajero - Ebro 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Lleida 0 - 2  
Espanyol B - Alcoyano 1 - 0  
L'Hospitalet - Levante B 1 - 1  
Llosetense - Atl. Baleares 1 - 0  
Olot - Hercules 0 - 0  
Valencia B - Sabadell 2 - 1  
Xativa - Reus 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Almería B 3 - 1  
Cartagena - Melilla 1 - 1  
Jumilla - Linense 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 2 - 0  
Granada - Celta Vigo 0 - 2  
Malaga - Atl. Madrid 1 - 0  
Real Madrid - Rayo Vallecano 10 - 2  
Real Sociedad - Villarreal 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Karabukspor 3 - 0  
Denizlispor - 1461 Trabzon 4 - 1  
Kayseri Erciyesspor - Karsiyaka 2 - 1  
Sanliurfaspor - Elazigspor 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Samsunspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Akhisar 3 - 2  
Genclerbirligi - Fenerbahce 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Eskisehirspor 2 - 1  
Sivasspor - Kayserispor 0 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Ulster 23 - 25  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Exeter 42 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Munster 17 - 6  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Connacht 29 - 5  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Ravenna 3 - 0  
Latina - Padova 3 - 2  
Molfetta - Modena 0 - 3  
Revivre Milano - Piacenza 2 - 3  
Trentino - Vero Monza 3 - 1  
Verona - Perugia 3 - 2  
Snooker (German Masters, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. Hull 5 - 1  
A. Carter - J. Robertson 5 - 3  
A. Hicks - S. Hallworth 4 - 5  
A. Zhang - D. Poomjaeng 5 - 4  
F. O'Brien - P. Ebdon 5 - 4  
J. Higgins - I. Burns 3 - 5  
J. Perry - R. McLeod 3 - 5  
J. Swail - L. Wenbo 2 - 5  
J. Trump - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Jam. Jones - L. Brecel 0 - 5  
K. Wilson - J. Lisowski 5 - 1  
M. Dunn - A. McManus 1 - 5  
M. Fu - Y. Delu (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. O'Donnell - K. Maflin 3 - 5  
M. Stevens - R. Day 3 - 5  
M. White - K. Doherty 3 - 5  
N. Bond - M. Gould (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
R. Williams - M. Allen 0 - 5  
S. Carrington - R. O'Sullivan 5 - 3  
S. Maguire - A. Higginson 5 - 2  
T. Pengfei - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
X. Guodong - B. Woollaston 4 - 5  
Z. Surety - G. Dott 0 - 5  
Strandfoci (BSWW Tour, Copa Lagos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Anglia 6 - 4  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sato - Y-J. Bae 2 - 0  
     
2015.12.19.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. White - D. van den Bergh (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
K. Ono - A. Tagarao (2 nyert játszmáig) 2 - 0  
K. Painter - K. Viljanen (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
K. Viljanen - S. Groen (2 nyert játszmáig) 2 - 1  
P. Taylor - K. Ono (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
S. Beaton - K. Kokiri (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
S. Whitlock - R. Evans (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
V. van der Voort - L. Ryder    
V. van der Voort - L. Ryder (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NST Lappeenranta - OLS Oulu 7 - 12  
SPV Seinäjoki - Happee Jyväskylä 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granlo - Storvreta 4 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Asti 5 - 8  
Napoli - Acqua & Sapone 5 - 5  
Pescara - Lazio 7 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Palma Manacor 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Texas Stars 5 - 4  
Lehigh Valley - Hershey 6 - 4  
Milwaukee - Rockford 2 - 6  
Providence - Bridgeport 2 - 2  
Rochester - Hartford 7 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda 2 - 2  
Springfield - Utica 4 - 7  
Syracuse - Binghamton 4 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Toronto Marlies 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 4 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - Kokkolan Hermes 4 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Fehéroroszország 1 - 5  
Svájc - Szlovákia 2 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 1 - 8  
Svédország - Csehország 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Franciaország 3 - 2  
Olaszország - Kazahsztán 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Chicago 2 - 2  
Carolina - Florida 0 - 2  
Detroit - Vancouver 3 - 3  
Ottawa - San Jose 4 - 2  
Pittsburgh - Boston 2 - 6  
St. Louis - Calgary 3 - 2  
Washington - Tampa Bay 5 - 3  
Winnipeg - NY Rangers 5 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Kazahsztán 2 - 5  
U20Lettország - U20Olaszország 3 - 0  
U20Németország - U20Norvégia 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Magyarország 2 - 8  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Rjazany - Cselmet Cseljabinszk 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Skopje 68 - 77  
Partizan Belgrád - Mega Vizura 78 - 85  
Sentjur - Cibona Zagreb 52 - 74  
Zadar - Krka Novo Mesto 67 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 82 - 79  
Prostejov - Kolin 91 - 91, h.u. 109 - 103  
Svitavy - MMCITE Brno 81 - 69  
USK Praha - Opava 53 - 53, h.u. 61 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Antibes 94 - 79  
Le Mans - Adecco ASVEL 82 - 64  
Monaco - Chalon sur Saone 95 - 71  
Nanterre - Orleans 76 - 61  
Strasbourg - Paris Levallois 78 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Union Hainaut 52 - 60  
Cavigal Nice - Villeneuve d'Ascq Lille 57 - 56  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 72 - 61  
Toulouse - Lyon 53 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 86 - 70  
Arisz - Apollon Patra 82 - 50  
Kavala - Koloszosz Rodosz 72 - 85  
Lavriou - PAOK 62 - 78  
Trikala - Arkadikosz Tripoleosz 82 - 54  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Holon 75 - 68  
Ironi Naharia - Maccabi Haifa 61 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski 83 - 77  
Kutno - Torun 67 - 74  
Starogard Gdanski - Turow Zgorzelec 74 - 81  
Szczecin - Dabrowa Gornicza 71 - 69  
Trefl Sopot - Start Lublin 72 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis 87 - 67  
Pasvalys - Nevezis Kedainiai 85 - 61  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 95 - 80  
Körmend - Szolnok 89 - 78  
Nyíregyháza - Alba Fehérvár 87 - 97  
Sopron - MAFC 91 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron 72 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 101 - 109  
Chicago - Detroit 105 - 105, h.u. 144 - 147  
Dallas - Memphis 97 - 88  
Golden State - Milwaukee 121 - 112  
Indiana - Brooklyn 104 - 97  
Miami - Toronto 94 - 108  
Minnesota - Sacramento 99 - 95  
Oklahoma City - LA Lakers 118 - 78  
Orlando - Portland 102 - 94  
Philadelphia - New York 97 - 107  
Phoenix - New Orleans 104 - 88  
San Antonio - LA Clippers 115 - 107  
Utah - Denver 97 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Tübingen 91 - 73  
Bremerhaven - Hagen 89 - 96  
Crailsheim - Bayreuth 73 - 70  
Mitteldeutscher - Ulm 78 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Umbertide 73 - 73, h.u. 88 - 79  
Cagliari - Dike Napoli 62 - 65  
GEAS San Giovanni - Vigarano 78 - 63  
Lucca - Ragusa 67 - 73  
Orvieto - UR Venezia 41 - 57  
Parma - Famila Schio 70 - 87  
San Martino di Lupari - Torino 74 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Estudiantes 85 - 91  
Fuenlabrada - Obradoiro Monbus 90 - 85  
Iberostar Tenerife - Gipuzkoa 72 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Vasco Gipuzkoa 69 - 94  
Cadi La Seu d'Urgell - Ferrol 91 - 60  
Campus Promete - Zamarat 69 - 77  
CREF Madrid - Bembibre 77 - 77, h.u. 88 - 85  
Gran Canaria - Gernika Bizkaia 75 - 85  
P. Avenida - Girona 74 - 51  
Zaragoza - Conquero Huelva 71 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Buyukcekmece 87 - 87, h.u. 101 - 96  
TED Ankara Kolejliler - Türk Telekom 89 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Galatasaray 73 - 70  
AGÜ Kayserispor - Adana ASKI 83 - 68  
Canik - Gelistirenler Dernegi 75 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Vita Tbiliszi 118 - 61  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skive 22 - 16  
Kolding - Midtjylland 30 - 20  
Mors - Skanderborg 25 - 25  
Silkeborg - Skjern 26 - 29  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nantes    
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Runar Sandefjord 28 - 24  
Elverum - Arendal 21 - 22  
Halden - Viking Stavanger 34 - 28  
Haslum - Drammen 27 - 21  
Stord - Fyllingen 18 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Göppingen 22 - 29  
Burgdorf-Hannover - Wetzlar 28 - 24  
DHfK Leipzig - Lübbecke 26 - 24  
Lemgo - Kiel 26 - 34  
R-N. Löwen Kronau - Balingen-Weilstetten 29 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Borac Banja Luka 30 - 20  
Veszprém - Tatran Presov 39 - 31  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Naturhouse La Rioja 30 - 32  
Barcelona - Morrazo Cangas 34 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Winterthur 19 - 24  
Basel - Thun 22 - 35  
Bern - Gossau 25 - 19  
Schaffhausen - St. Gallen 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - HIF Karlskrona 23 - 20  
Hammarby - Aranäs 29 - 27  
Skövde - Ricoh HK 23 - 16  
Ystad - Lugi 30 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Wigan 0 - 2  
Blackpool - Peterborough 2 - 0  
Burton - Doncaster 3 - 3  
Chesterfield - Bradford 0 - 1  
Coventry - Oldham 1 - 1  
Crewe - Fleetwood 1 - 1  
Millwall - Gillingham 0 - 3  
Rochdale - Colchester 3 - 1  
Scunthorpe - Sheffield Utd. 0 - 1  
Shrewsbury - Swindon 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Crawley 4 - 2  
Cambridge Utd. - Mansfield 1 - 1  
Carlisle - Notts County 3 - 0  
Dag & Red - Bristol Rovers 0 - 3  
Exeter - Luton 2 - 3  
Hartlepool - Plymouth 1 - 2  
Leyton - Yeovil 1 - 1  
Newport - Wimbledon 2 - 2  
Northampton - Portsmouth 1 - 2  
Stevenage - Accrington 1 - 1  
Wycombe - Oxford Utd. 2 - 1  
York - Morecambe 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Fulham 2 - 2  
Brentford - Huddersfield 4 - 2  
Brighton - Middlesbrough 0 - 3  
Bristol City - QPR 1 - 1  
Burnley - Charlton 4 - 0  
Ipswich - Derby County 0 - 1  
Nottingham - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Rotherham - Hull City 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Guiseley 1 - 0  
Cheltenham - Altrincham 1 - 0  
Chester - Torquay 4 - 1  
Eastleigh - Kidderminster 3 - 1  
Forest Green - Boreham 1 - 0  
Gateshead - Woking 1 - 5  
Grimsby - Dover 1 - 0  
Halifax - Tranmere 1 - 1  
Lincoln - Barrow 2 - 2  
Southport - Bromley 5 - 3  
Welling Utd. - Macclesfield 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 2 - 1  
Perth Glory - Western Sydney 2 - 2  
Wellington - Sydney FC 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - Saint-Gilloise 1 - 3  
Eisden Maasmechelen - Antwerpen 1 - 4  
Eupen - Coxyde 0 - 0  
Geel - Roeselare 4 - 3  
Heist - Virton 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - St. Truiden 3 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 0 - 1  
OH Leuven - Mechelen 3 - 1  
Westerlo - Charleroi 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Dortmund 2 - 1  
E. Frankfurt - Bremen 2 - 1  
Hamburg - Augsburg 0 - 1  
Hannover - Bayern München 0 - 1  
Ingolstadt - Leverkusen 0 - 1  
VfB Stuttgart - Wolfsburg 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - RB Leipzig 1 - 2  
Heidenheim - Nürnberg 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Fortuna Köln 0 - 2  
Cottbus - Bremen Amatőr 1 - 1  
Erzgebirge Aue - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Magdeburg - Mainz Amatőr 3 - 1  
Münster - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 2  
Rostock - Chemnitz 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Ermisz Aradippou - Arisz Limasszol 0 - 0  
Omonia Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 2 - 1  
Pafosz - APOEL Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Tours - Metz 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Reims 2 - 0  
Caen - Paris SG 0 - 3  
Guingamp - Rennes 0 - 2  
Lorient - Nantes 0 - 0  
Toulouse - Lille 1 - 1  
Troyes - Monaco 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panioniosz 1 - 0  
Kalloni - Olympiakosz 0 - 2  
Veria - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Dordrecht 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Utrecht 2 - 2  
Heracles - Groningen 2 - 1  
PSV - Zwolle 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 1 - 0  
Istra - Hajduk Split 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya 1 - 0  
Hapoel Akko - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel TA 3 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Lechia Gdansk 3 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakkó 2 - 2  
TBB Nieciecza - Ruch Chorzow 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Empoli 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Novara 1 - 3  
Brescia - Spezia 1 - 1  
Cagliari - Bari 2 - 1  
Cesena - Ternana 4 - 0  
Como - Avellino 0 - 1  
Entella - Vicenza 4 - 1  
Lanciano - Pescara 1 - 2  
Latina - Crotone 2 - 2  
Trapani - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Giana Erminio 0 - 2  
Mantova - Pro Patria 1 - 1  
Pordenone - Pavia 0 - 2  
Renate - Cuneo 1 - 0  
Südtirol - Pro Piacenza 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - L'Aquila 3 - 1  
Pistoiese - Savona 1 - 0  
Rimini - Ancona 2 - 2  
Robur Siena - Tuttocuoio 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Paganese 3 - 0  
Juve Stabia - Monopoli 0 - 0  
Martina Franca - Foggia 0 - 2  
Matera - Lupa Castelli Romani 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Porto B 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Marítimo 4 - 1  
Estoril - Guimaraes 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Sunderland 3 - 1  
Everton - Leicester 2 - 3  
Manchester Utd. - Norwich 1 - 2  
Newcastle - Aston Villa 1 - 1  
Southampton - Tottenham 0 - 2  
Stoke - Crystal Palace 1 - 2  
West Bromwich - Bournemouth 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Universitatea Craiova 1 - 0  
Pandurii - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 1 - 2  
Dundee - Hamilton 4 - 0  
Inverness CT - Dundee Utd. 2 - 2  
Kilmarnock - Aberdeen 0 - 4  
Partick Thistle - Ross County 1 - 0  
St. Johnstone - Hearts 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - St. Mirren 0 - 2  
Falkirk - Rangers 2 - 1  
Hibernian - Queen of South 1 - 0  
Livingston - Dumbarton 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Zaragoza 3 - 1  
Mallorca - Girona 1 - 1  
Numancia - Osasuna 1 - 3  
Ponferradina - Alavés 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Lealtad 2 - 1  
Atl. Astorga - Compostela 1 - 1  
Izarra - Guijuelo 1 - 0  
Pena Sport - Cacereno 0 - 0  
Somozas - Valladolid B 3 - 0  
Sp. Gijón B - Burgos 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Gernika 1 - 0  
Arenas de Getxo - CD Guadalajara 2 - 1  
Real Madrid B - Talavera 1 - 1  
Real Sociedad B - Leioa 2 - 1  
Real Union Irun - Portugalete 3 - 2  
Sestao River - Barakaldo 0 - 1  
Socuellamos - Getafe B 0 - 4  
Toledo - Fuenlabrada 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eldense - Barcelona B 4 - 2  
Huracan Valencia - Badalona 3 - 2  
Pobla de Mafumet - Villarreal B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - La Hoya Lorca 2 - 1  
Marbella - Villanovense 1 - 1  
Merida - Sevilla B 0 - 0  
Real Jaen - Linares 3 - 0  
Rec. Huelva - San Roque de Lepe 1 - 1  
UCAM Murcia - Cadiz 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Sevilla 0 - 0  
Deportivo - Eibar 2 - 0  
Espanyol - Las Palmas 1 - 0  
Valencia - Getafe 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Boluspor 6 - 0  
Giresunspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Rizespor 2 - 0  
Konyaspor - Bursaspor 1 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Kasimpasa 1 - 2  
Trabzonspor - Antalyaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bangor City 4 - 0  
Haverfordwest - Airbus 0 - 1  
Llandudno FC - Port Talbot 1 - 1  
Newtown - Carmarthen 4 - 1  
Rhyl - Connah's Quay 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 1 - 2  
Ballymena Utd. - Linfield 1 - 3  
Dungannon - Portadown 3 - 1  
Glenavon - Warrenpoint 1 - 1  
Glentoran - Cliftonville 2 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Ospreys 33 - 27  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scarlets - Glasgow Warriors 6 - 9  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 10 - 36  
Leinster - Toulon 16 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Jenyiszej Krasznojarszk 33 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Castres 31 - 10  
Section Paloise - Newport Dragons 17 - 34  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - La Rochelle 25 - 5  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - LJ Modena 3 - 0  
Busto Arsizio - Club Italia 3 - 0  
Casalmaggiore - Bisonte Firenze 3 - 2  
Montichiari - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Novara - Piacenza 0 - 3  
Scandicci - Vicenza 3 - 1  
Snooker (German Masters, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - S. Bingham 4 - 5  
A. Hugill - Z. Xintong 1 - 5  
F. O'Brien - H. Vafaei 5 - 4  
J. Lisowski - R.T. Chuan Leong 5 - 0  
J. Perry - C. Melling (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Swail - A. Taylor 5 - 2  
K. Wilson - J. Nicholson 5 - 0  
L. Hang - M.J. Williams 3 - 5  
L. Ning - S. Murphy 2 - 5  
L. Wenbo - E. Sharav 5 - 4  
M. Allen - D. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Holt - S. O'Sullivan 5 - 0  
M. Joyce - R. Muir 5 - 3  
M. King - A. McGill 5 - 4  
M. Selby - D. Morris 5 - 3  
M. Stevens - I. Santos 5 - 1  
P. Ebdon - M. Mann 5 - 1  
R. Day - S. Donaldson 5 - 2  
R. Lawler - C. Steadman 5 - 4  
R. McLeod - V. Calabrese 5 - 3  
R. O'Sullivan - H. Akbar 5 - 1  
R. Williams - N. Saengkham 5 - 1  
S. Carrington - J. Cope 5 - 4  
Z. Yuelong - B. Hawkins 3 - 5  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - P. Thongnuam 1 - 2  
Do.K. Lee - S. Sasaki 2 - 1  
Y. De Oliveira - Do.K. Lee 0 - 2  
Zulf. Zulkiffli - S. Sasaki 0 - 2  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - Y-J. Bae 0 - 2  
N. Perminova - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
N. Perminova - Y-J. Bae 1 - 2  
S. Sato - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lee - B.J. Saunders 0 - 1  
L. Ortiz - B. Jennings 1 - 0  

 

2015.12.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Tampa Bay 31 - 23  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - K. Anderson (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
J. Henderson - D. Webster (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
J. Pipe - C. Kist (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
K. Huybrechts - D. Pallett (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
M. van Gerwen - R. Eidams (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. Webster - M. McGowan (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Qia. Sun - M. McGowan (2 nyert játszmáig) 0 - 2  
T. Gaweenuntawong - R. Eidams (2 nyert játszmáig) 0 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - M-Team 11 - 3  
Indians Espoo - Salba 8 - 5  
Tapanilan Erä - Oilers Espoo 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Pixbo Wallenstam 8 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Fabrizio Corigliano 5 - 3  
Montesilvano - Carlisport Cogianco 5 - 5  
Rieti - Latina 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Burela 3 - 4  
Autos Lobelle Santiago - Jaen 4 - 1  
Barcelona - Elche 7 - 3  
Inter Movistar - Santa Coloma 4 - 1  
Levante - Jumilla 6 - 4  
Murcia - Zaragoza 4 - 2  
Peniscola - Magna Navarra 2 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Iowa 3 - 2  
Manitoba - San Antonio 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Prostejov 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 1 - 3  
Frederikshavn - Rungsted 5 - 2  
Herning - Gentofte 5 - 2  
Odense - SönderjyskE 2 - 2  
Rödovre - Herlev Eagles 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Jukurit 0 - 1  
Keupa - Kajaanin Hokki 6 - 4  
Kiekko-Vantaa - Leki 2 - 1  
Roki - JYP-Akatemia 7 - 0  
SaPKo - Heinolan Peliitat 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 4 - 3  
Turku PS - Kookoo 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 2 - 4  
FTC - Újpest 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 2 - 2  
Lengyelország - Kazahsztán 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Norvégia 2 - 1  
Szlovákia - Fehéroroszország 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Columbus 5 - 7  
Buffalo - Anaheim 3 - 0  
Chicago - Edmonton 4 - 0  
Colorado - NY Islanders 2 - 1  
Dallas - Calgary 1 - 3  
Minnesota - NY Rangers 5 - 2  
Montreal - Los Angeles 0 - 3  
New Jersey - Florida 1 - 5  
Philadelphia - Vancouver 2 - 0  
St. Louis - Nashville 2 - 1  
Toronto - San Jose 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 5 - 4  
Bremerhaven - Heilbronn 2 - 2  
Dresden - Bad Nauheim 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Freiburg 3 - 0  
Kaufbeuren - Ravensburg 5 - 1  
Lausitzer Füchse - Riessersee 3 - 1  
Rosenheim - Crimmitschau 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Wolfsburg 1 - 5  
Krefeld - Düsseldorf 1 - 2  
Mannheim - Köln 1 - 2  
München - Ingolstadt 2 - 2  
Nürnberg - Augsburg 6 - 4  
Schwenningen - Iserlohn 4 - 4  
Straubing - Eisbären Berlin 4 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vienna Capitals 2 - 3  
Innsbruck - Villach 2 - 3  
Klagenfurt - Dornbirn 3 - 4  
Linz - Olimpija Ljubljana 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Salzburg 5 - 2  
Znojmo - Graz 6 - 0  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Franciaország (Hely: FRA) 2 - 7  
U20Szlovénia - U20Ukrajna 3 - 5  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Magyarország 0 - 7  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 1  
Dinamo Balasiha - Barsz Kazany B 0 - 2  
Szarov - Molot Perm 3 - 3  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Bayern München 85 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Limoges 69 - 77  
Olympiakosz - Anadolu Efes 68 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Barcelona 78 - 74  
Zielona Gora - Karsiyaka 81 - 83  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - CSZKA Moszkva 76 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Dijon 89 - 68  
Reims - Nancy 71 - 77  
Rouen - Le Havre 80 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pécs 64 - 75  
ZTE - Atomerőmű 83 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Toronto 90 - 90, h.u. 109 - 99  
Cleveland - Oklahoma City 104 - 100  
LA Lakers - Houston 87 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Göttingen 85 - 72  
S. Oliver Würzburg - Ludwigsburg 68 - 68, h.u. 88 - 93  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Nimes 31 - 36  
Selestat - Ivry 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Melsungen 26 - 27  
Stuttgart - Eisenach 30 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Alingsas 28 - 25  
Sävehof - Redbergslids 22 - 28  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 25 - 31  
Montenegró - Dánia (Helyszín: Dánia) 20 - 28  
Kézilabda (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 30 - 25  
Norvégia - Románia 27 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - Bury 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Cardiff 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Deinze 2 - 1  
Seraing - Tubize 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Zulte Waregem 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Hoffenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Bielefeld 1 - 2  
St. Pauli - Karlsruhe 1 - 2  
Union Berlin - Sandhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Hallescher FC 0 - 4  
Stuttgarter Kickers - Osnabrück 2 - 2  
Wehen - Erfurt 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Universidad Catolica 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Clermont 1 - 2  
Creteil - Niort 2 - 3  
Dijon - Red Star 93 0 - 0  
Laval - Nimes 3 - 2  
Le Havre - Auxerre 1 - 0  
Sochaux - Ajaccio 3 - 0  
Valenciennes - Paris FC 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 2 - 0  
Belfort - CA Bastia 0 - 0  
Beziers - Marseille Consolat 1 - 4  
Dunkerque - Avranches 1 - 3  
Epinal - Colmar 2 - 1  
Frejus St-Raphael - Chambly 1 - 1  
Les Herbiers - Chateauroux 3 - 4  
Orleans - Lucon 1 - 1  
Sedan - Boulogne 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Montpellier 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - NAC Breda 0 - 1  
Eindhoven - PSV 2 2 - 0  
Emmen - Venlo 1 - 4  
Go Ahead Eagles - F. Sittard 0 - 2  
Oss - Helmond 2 - 2  
RKC Waalwijk - Den Bosch 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Maastricht 6 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Twente 5 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Salernitana 2 - 0  
Perugia - Livorno 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 5 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Raith Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Alanyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bala Town 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Coleraine 3 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Racing-Metro 9 - 9  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - London Irish 18 - 15  
Snooker (German Masters, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - D. Hill 5 - 2  
A. McGill - M. Wild 5 - 3  
A. Mehta - I. Burns 1 - 5  
C. Yupeng - Z. Xintong 3 - 5  
D.B. Gilbert - M. O'Donnell 4 - 5  
J. Higgins - I. Glover 5 - 1  
Jam. Jones - A. Duffy 5 - 3  
K. Maflin - J. Barrett 5 - 0  
L. Brecel - J. Cahill (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
L. Hang - H. Yassen 5 - 0  
M. Davis - R. Muir 4 - 5  
M. Fu - H. Miah (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Joyce - A. Taubmann 5 - 3  
M. King - J. White 5 - 0  
M.J. Williams - T. Thirapongpaiboon 5 - 1  
N. Robertson - A. Hugill (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
O. Lines - L. Ning 1 - 5  
R. Hull - P.S. Davison 5 - 2  
R. Walden - A. Burden 3 - 5  
S. Baird - D. Morris 3 - 5  
S. Bingham - D. Wells 5 - 1  
S. Murphy - M. Wasley (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Y. Delu - L. Highfield 5 - 4  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - A. Pochtarev 1 - 2  
P. Koukal - Do.K. Lee 1 - 2  
T.M. Nguyen - P. Thongnuam 1 - 2  

 

2015.12.17.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - P. Laursen 2 - 1  
G. Anderson - A. Boulton (3 nyert játszmáig)    
J. Lewis - D. Gurney (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
P. Wright - K. Brown (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki 2 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Toronto Marlies 2 - 3  
Chicago Wolves - Texas Stars 3 - 3  
Cleveland Lake Erie - Grand Rapids 2 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 3  
Manitoba - San Antonio 5 - 1  
Portland - Springfield 5 - 2  
Stockton - Bakersfield 2 - 3  
Utica - Rochester 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Hämeenlinna 4 - 1  
HIFK - Lukko 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Franciaország 4 - 2  
Lengyelország - Olaszország 2 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 0 - 3  
Oroszország - Svédország 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Pittsburgh 3 - 0  
Washington - Ottawa 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - Timra 2 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Németország 4 - 1  
U20Norvégia - U20Kazahsztán 3 - 3  
U20Olaszország - U20Ausztria(Helyszín:Ausztria) 3 - 7  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 3  
Rjazany - Juzsnij Ural Orszk 2 - 0  
Rubin Tyumeny - VMF-Karelija 0 - 7  
Zauralje Kurgan - Tver 2 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Fenerbahce Ülker 68 - 70  
Real Madrid - Strasbourg 97 - 65  
Kosárlabda (Euroliga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Cedevita Zagreb 92 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Panathinaikosz 72 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Sassari 86 - 54  
Darussafaka - Maccabi TA 66 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Győr 69 - 51  
Fribourg - PEAC-Pécs 63 - 73  
PINKK-Pécs - Nantes Reze 64 - 56  
PINKK-Pécs - Nantes Reze    
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Koszalin 73 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 127 - 106  
Brooklyn - Miami 98 - 104  
Chicago - Memphis 98 - 85  
Detroit - Boston 119 - 116  
Golden State - Phoenix 128 - 103  
Indiana - Dallas 107 - 81  
LA Clippers - Milwaukee 103 - 90  
New York - Minnesota 107 - 102  
Oklahoma City - Portland 106 - 90  
Orlando - Charlotte 113 - 98  
San Antonio - Washington 114 - 95  
Utah - New Orleans 94 - 104  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 26 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Szpartak Vojput 36 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Kristianstad 24 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Leeds 2 - 3  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Kortrijk 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Würzburg 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evian Thonon Gaillard - Nancy 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Panthrakikosz 2 - 2  
Olympiakosz Volosz - PAOK 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Panathinaikosz 1 - 1  
Panahaiki - Levadiakosz 1 - 4  
Labdarúgás (Görög Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - AEK Athén 0 - 5  
Paneleuszianiakosz - Xanthi 0 - 5  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Willem II 1 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Guangzhou Evergrande 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Udinese 2 - 1  
Sampdoria - Milan 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Académica 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Steaua Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Reus 1 - 0  
Celta Vigo - Almería 1 - 0  
Granada - Leganes 1 - 0  
Villarreal - Huesca 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Dort Eylul 7 - 1  
Besiktas - Karabukspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Akhisar 2 - 1  
Karsiyaka - Kastamonuspor 2 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Cardiff 23 - 22  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cso)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Worcester 27 - 13  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Hypo Tirol 2 - 3  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Ljubljana 3 - 0  
Röplabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asse-Lennik - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Tomis Constanta - Lugano 0 - 3  
Snooker (German Masters, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - B. Pinches 5 - 3  
A. Higginson - J. O'Connor 5 - 4  
A. McManus - J. Wattana 5 - 0  
B. Hawkins - L. Simmonds 5 - 2  
B. Woollaston - S. Craigie 5 - 2  
D. Dale - A. Hicks 4 - 5  
D. Grace - Rh. Clark 4 - 5  
D. Junhui - G. Allen (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
D. Poomjaeng - T. Drago 5 - 3  
G. Dott - F. Patrick    
Ge. Greene - N. Bond 1 - 5  
J. Burnett - Z. Surety 3 - 5  
J. Robertson - J. Weston 5 - 4  
J. Trump - P. Lines (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
K. Doherty - M. Georgiou 5 - 4  
M. Dunn - S. Wilson 5 - 4  
M. Gould - J. Walker 5 - 1  
M. White - S. Lam (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
R. Milkins - A. Zhang 4 - 5  
S. Maguire - C. Wakelin (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Pengfei - L. Chenwei 5 - 0  
T. Un-Nooh - S. Hallworth 4 - 5  
X. Guodong - L. Walker 5 - 3  
Z. Yuelong - Z. Yong 5 - 1  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Castillo - S. Sasaki 0 - 2  
L. Munoz - A. Pochtarev 0 - 2  
O. Guerrero - Zulf. Zulkiffli 1 - 2  
P. Thongnuam - H. Hurskainen 2 - 1  
Y. De Oliveira - Yuh. Tan 2 - 1  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Silva - Sárosi L. 2 - 1  
N. Perminova - M. Mitani 2 - 1  
N. Vainio - T. Santos 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - N. Jindapon 2 - 1  
S. Sato - T.T. Vu 2 - 0  
Sárosi L. - E. Baldauf 2 - 0  
T. Santos - K. Gilmour 1 - 2  
     

 

2015.12.16.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Koovee Tampere 8 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Iowa 3 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 1  
St. John's - Albany 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slavia Praha 5 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - JYP-Akatemia 3 - 6  
Keupa - Kiekko-Vantaa 0 - 2  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 1 - 4  
Roki - SaPKo 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Ässät 3 - 2  
Hämeenlinna - Turku PS 2 - 2  
Lahti Pelicans - Lukko 2 - 3  
SaiPa - Vaasan Sport 1 - 2  
Tappara - Ilves 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New Jersey 0 - 2  
Chicago - Colorado 0 - 3  
Dallas - Columbus 5 - 1  
Minnesota - Vancouver 6 - 2  
Montreal - San Jose 1 - 3  
Nashville - Calgary 1 - 1  
NY Islanders - Florida 1 - 5  
NY Rangers - Edmonton 4 - 2  
Philadelphia - Carolina 3 - 3  
Toronto - Tampa Bay 4 - 4  
Winnipeg - St. Louis 3 - 4  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kazahsztán - U20Olaszország 7 - 0  
U20Norvégia - U20Lettország 1 - 1  
U20Németország - U20Ausztria (Helyszín: Ausztria) 1 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Szlovénia 3 - 0  
U20Ukrajna - U20Nagy-Britannia 2 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Észtország 6 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Molot Perm 4 - 1  
Szarov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 8 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Ostrava 92 - 56  
Jindrichuv Hradec - USK Praha 87 - 65  
Kolin - Svitavy 84 - 58  
MMCITE Brno - Pardubice 76 - 94  
Opava - Prostejov 74 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Galatasaray 64 - 70  
Fenerbahce - Dinamo Kurszk 66 - 56  
P. Avenida - Kosice 76 - 68  
Sopron - Villeneuve d'Ascq Lille 50 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - USK Praha 77 - 75  
Girona - Nagyezsda Orenburg 56 - 59  
Jekatyerinburg - Bourges 69 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Trento 104 - 91  
Oldenburg - Olimpija Ljubljana 75 - 77  
Telekom Bonn - Nanterre 86 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Brindisi 80 - 79  
Ludwigsburg - Le Mans 90 - 49  
Reggio Emilia - Gran Canaria 73 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Charleroi Spirou 97 - 76  
Zaragoza - Venezia 82 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Steaua Bukarest 89 - 56  
Trabzonspor - UNIKSZ Kazany 73 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Szolnok 104 - 78  
Besiktas - Zenit Szentpétervár 91 - 67  
Lietuvos Rytas - PAOK 81 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Neptunas Klaipeda 75 - 71  
K.Oktyabr Volgográd - Hapoel Jerusalem 74 - 95  
Nyizsnyij Novgorod - Galatasaray 81 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dike Napoli 68 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Joensuun Kataja 95 - 79  
Krka Novo Mesto - Maccabi Rishon 79 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Ventspils 88 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, Q csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Boras 94 - 68  
Türk Telekom - Slask Wroclaw 96 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Jenyiszej Krasznojarszk 83 - 83, h.u. 95 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Energia Targu Jiu 81 - 81, h.u. 93 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Himik Juzsnij 51 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, V csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Güssing - AEK Larnaca 68 - 60  
Varese - Tsmoki-Minszk 94 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai 87 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 77 - 89  
LA Lakers - Milwaukee 113 - 95  
Minnesota - Denver 100 - 112  
Sacramento - Houston 107 - 97  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Midtjylland 31 - 29  
Nordsjaelland - Holstebro 22 - 25  
Ribe-Esbjerg - Kolding 22 - 20  
Skanderborg - Skive 27 - 26  
Skjern - Mors 33 - 25  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Cegléd 26 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Halden 25 - 26  
Drammen - Baekkelaget 35 - 25  
Fyllingen - Bodö 30 - 22  
Kolstad - Elverum 20 - 27  
Viking Stavanger - Stord 25 - 25  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Minden 24 - 23  
Kiel - Flensburg 27 - 34  
Magdeburg - Göppingen 29 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Melsungen 22 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Vojvodina 32 - 27  
RK Zagreb - Veszprém 19 - 23  
Zomimak-M Strumica - Szpartak Vojput 23 - 31  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Benidorm 27 - 27  
Barcelona B - Naturhouse La Rioja 25 - 32  
Sinfin - Villa de Aranda 24 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Thun 31 - 22  
Basel - St. Gallen 27 - 29  
Bern - Schaffhausen 22 - 28  
Kriens - Gossau 27 - 20  
Stäfa - Winterthur 20 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Ystad 23 - 26  
HIF Karlskrona - Skövde 32 - 21  
Lugi - Ricoh HK 21 - 21  
Kézilabda (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Románia 27 - 27  
Hollandia - Franciaország 28 - 25  
Lengyelország - Oroszország 21 - 20  
Norvégia - Montenegró 26 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Whitehawk - Dag & Red 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Reading 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Antwerpen 3 - 4  
WS Bruxelles - Coxyde 2 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Gent - Mechelen 1 - 0  
Westerlo - FC Bruges 0 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Monaco 3 - 0  
Bourg-Peronnas - Marseille 2 - 3  
Lyon - Tours 2 - 1  
Paris SG - St-Etienne 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zakinthosz - Panetolikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Olympiakosz 1 - 2  
Panegialiosz - Plataniasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Atromitosz Periszteri 2 - 4  
Lamia - Veria 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisszamikosz - Kalloni 1 - 2  
Panszerraikosz - Aszterasz Tripolisz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Utrecht 0 - 5  
Heracles - PSV 2 - 3  
Kozakken Boys - AZ Alkmaar 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Chennaiyin 2 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - TP Mazembe 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - River Plate 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Jagiellonia Bialystok 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Zawisza Bydgoszcz 1 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bochum 0 - 2  
Augsburg - Dortmund 0 - 2  
Nürnberg - Hertha BSC 0 - 2  
VfB Stuttgart - Braunschweig 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Carpi 0 - 1  
Juventus - Torino 4 - 0  
Napoli - Verona 3 - 0  
Roma - Spezia 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amarante - Arouca 1 - 2  
Aves - Nacional Madeira 1 - 1  
Braga - Sporting CP 3 - 3  
Estoril - Penafiel 1 - 0  
Feirense - Porto 0 - 1  
Gil Vicente - Portimonense 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Linense 6 - 0  
Eibar - Ponferradina 4 - 0  
Getafe - Rayo Vallecano 3 - 1  
Malaga - Mirandes 0 - 1  
Real Sociedad - Las Palmas 1 - 1  
Valencia - Barakaldo 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vozdovac 0 - 0  
Jagodina - RAD Belgrád 1 - 0  
Javor Ivanjica - Crvena zvezda 0 - 3  
Metalac Gornji Milanovac - Spartak Zlatibor Voda 1 - 0  
Mladost Lucani - OFK Belgrád 0 - 0  
Novi Pazar - Vojvodina 1 - 1  
Partizan Belgrád - Borac 2 - 1  
Radnik Surdulica - Radnicki Nis 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Amedspor 1 - 2  
Istanbul Basaksehir - Sanliurfaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydinspor - Mersin Idman Yurdu 4 - 0  
Rizespor - Bucaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegölspor - Etimesgut Belediyespor 3 - 0  
Konyaspor - Kayserispor 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzlaspor - Fenerbahce 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Szerbia 4 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Kuba 2 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Arkas Izmir 3 - 0  
Marek Dupnica - Berlin RV 0 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Paris Volley 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Noliko Maaseik 3 - 1  
Tours - Trentino 3 - 2  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Liberec 3 - 0  
Röplabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Modena 0 - 3  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - N. Karunaratne 2 - 0  
A. Pochtarev - Zulh. Zulkiffli 2 - 1  
B. Ponsana - T.M. Nguyen 0 - 2  
D. Obernosterer - P. Koukal 0 - 2  
F.R. Trevino Buenrostro - P. Martins 0 - 2  
Ho.L. Lee - M. Ludik 1 - 2  
I. Utrosa - L. Couture 2 - 0  
I. Utrosa - Y. De Oliveira 0 - 2  
J. Castillo - M. Zilberman 2 - 1  
J. Castillo - T. Lam 2 - 0  
K. Cordon - H. Hurskainen 1 - 2  
L.R. Garrido - J. Vicen 2 - 1  
L.R. Garrido - S. Sasaki 0 - 2  
M. Giuffre - A.Y. Tjong 2 - 1  
M. Hlinican - L. Wraber 0 - 2  
P. Abian - P. Thongnuam 0 - 2  
P. Thongnuam - L. Wraber 2 - 0  
R. Castellanos - K. Gunnarsson    
R. Maddaloni - T. Lam 0 - 2  
S. How - T. Saensomboonsuk    
Yuh. Tan - S. How 2 - 0  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gonzalez - F. Silva 0 - 2  
D. Gupta - A.I. Valero Mata 0 - 2  
H. Gaitan - M. Ugalde 0 - 2  
Mic. Li - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
N.A. Sotomayor - L. Vicente 0 - 2  
S. Sato - Ir. Wang 2 - 0  
S. Solis - J. Cicognini 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Eger 11 - 11  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Szolnok 7 - 14  
Partizan Belgrád - OSC 5 - 4  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Szeged 13 - 8  
     

 

2015.12.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - NY Giants 24 - 31  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 9 - 0  
Gentofte - Aalborg 1 - 2  
Herlev Eagles - Frederikshavn 6 - 2  
Rungsted - Herning 2 - 0  
SönderjyskE - Rödovre 1 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 1 - 3  
JYP - Lahti Pelicans 5 - 5  
Kalpa - Tappara 2 - 2  
Kookoo - Vaasan Sport 3 - 3  
Ässät - Kärpät 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lyon 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Edmonton 2 - 2  
Columbus - Tampa Bay 1 - 2  
Detroit - Buffalo 1 - 2  
Ottawa - Los Angeles 5 - 3  
Pittsburgh - Washington 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - München 0 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Innsbruck 2 - 4  
Salzburg - Fehérvár 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Znojmo 4 - 4  
Villach - Linz 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Ice Martigny - Rapperswil 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Pantern Malmö 3 - 1  
Asplöven - AIK 2 - 1  
Björklöven - Tingsryd 4 - 2  
Leksand - Vita Hasten 3 - 1  
Timra - Oskarshamn 3 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Franciaország(Helyszín:Franciaország) 4 - 3  
U20Ukrajna - U20Lengyelország 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Burany Voronyezs 0 - 3  
Krisztall Szaratov - Zvezda Csehov 2 - 4  
Rubin Tyumeny - Tver 1 - 4  
Zauralje Kurgan - VMF-Karelija 2 - 1  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Wisla Krakkó 65 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Ulm 76 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Banvitspor 72 - 53  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lukoil Academic 94 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, R csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Tu/Rock 76 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, S csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Pasvalys 96 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, T csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Juventus Utena 77 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, U csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - RH Gaziantepspor 61 - 69  
Skyliners Frankfurt - Södertälje 95 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 88 - 100  
Brooklyn - Orlando 82 - 105  
Chicago - Philadelphia 115 - 96  
Dallas - Phoenix 104 - 94  
Denver - Houston 114 - 108  
Detroit - LA Clippers 94 - 94, h.u. 103 - 105  
Indiana - Toronto 106 - 90  
Memphis - Washington 112 - 95  
Portland - New Orleans 105 - 101  
San Antonio - Utah 118 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mitteldeutscher 84 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Silkeborg 17 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Runar Sandefjord 29 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Vardar Pro Skopje 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Sävehof 34 - 32  
Kristianstad - Malmö 27 - 17  
Redbergslids - Guif 29 - 22  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Salford City 0 - 0  
Scunthorpe - Leyton 3 - 0  
Shrewsbury - Grimsby 1 - 0  
Walsall - Chesterfield 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - Notts County 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Brentford 3 - 2  
Charlton - Bolton 2 - 2  
Derby County - Bristol City 4 - 0  
Fulham - Ipswich 1 - 2  
Huddersfield - Rotherham 2 - 0  
Middlesbrough - Burnley 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Sheffield Wed. 2 - 1  
Preston - Birmingham 1 - 1  
QPR - Brighton 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Orleans 4 - 3  
Colmar - Les Herbiers 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Nice 1 - 1  
Lille - Laval 1 - 0  
Lorient - Dijon 3 - 0  
Rennes - Toulouse 1 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Iraklisz 1908 0 - 2  
Anagenniszi Karditszasz - Giannina 0 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior'31 - Den Bosch 1 - 3  
Hardenberg - Nijmegen 2 - 0  
Roda - Heerenveen 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Delhi 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Darmstadt 1 - 0  
Erzgebirge Aue - Heidenheim 0 - 2  
Mönchengladbach - Bremen 3 - 4  
Unterhaching - Leverkusen 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Alessandria 1 - 1  
Internazionale - Cagliari 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Madeira - Benfica 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Rio Ave 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 2 - 1  
Poli Timisoara - Targu Mures 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - UE Llagostera 1 - 1  
Espanyol - Levante 2 - 1  
Sevilla - UD Logrones 2 - 0  
Sp. Gijón - Betis 3 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Boluspor 2 - 0  
Tepecikspor - Bursaspor 2 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Adanaspor 1 - 1  
Nazilli Belediyespor - Trabzonspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Giresunspor 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Carmarthen    
Bangor City - Bala Town 1 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Belchatow 1 - 3  
Tollaslabda (Mexico City Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Hernandez - A.Y. Tjong 0 - 2  
L. Munoz - Jon. Persson 2 - 0  
P. Koukal - M. Borg 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Olympiakosz 7 - 7  

 

2015.12.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - New England 6 - 27  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Kadan 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Medvescak Zagreb 4 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 3 - 3  
Diósgyőr - Újpest    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Vancouver 4 - 0  
St. Louis - Colorado 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Biel 2 - 5  
Lausanne - Servette 5 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Kazahsztán 5 - 3  
U20Norvégia - U20Ausztria(Helyszín:Ausztria) 3 - 4  
U20Németország - U20Olaszország 2 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Hollandia 7 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 0 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Molot Perm 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Vizura - Crvena zvezda 69 - 69, h.u. 78 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Kolin 60 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Pau Orthez 80 - 72  
Le Mans - Strasbourg 79 - 70  
Paris Levallois - Cholet 75 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - PAOK 70 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi TA 77 - 90  
Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 78 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Koszalin 71 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Memphis 100 - 97  
Oklahoma City - Utah 96 - 96, h.u. 104 - 98  
Toronto - Philadelphia 96 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Cremona 74 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Darussafaka 73 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - VEF Riga 104 - 93  
K.Oktyabr Volgográd - Avtodor Szaratov 85 - 102  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Puerto Rico 44 - 15  
Kína - Argentína 35 - 27  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Kongói DK 29 - 19  
Tunézia - Kazahsztán 39 - 23  
Kézilabda (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország 24 - 23  
Montenegró - Angola 38 - 28  
Oroszország - Dél-Korea 30 - 25  
Spanyolország - Franciaország 21 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Nottingham 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - St. Pauli 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Magdeburg 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Valenciennes 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - PAOK 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Korona Kielce 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Tigres 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Sampdoria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Trapani 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Pontedera 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Sporting CP B 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Belenenses 4 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Steaua Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samsunspor - Balikesirspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Glentoran 5 - 3  
Címkék: eredmények, tippmix,