Tippmix eredmények- 2018. április 9-15.

2018-04-09
Tippmix eredmények- 2018. április 9-15.
2018.04.15.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Port Adelaide 106 - 84  
Geelong - St. Kilda 103 - 56  
Hawthorn - Melbourne Demons 115 - 48  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexen Heroes - Doosan Bears 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 8 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 6 - 1  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 7 - 6  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 7 - 0  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 12 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Algodoneros Union Laguna 5 - 20  
Leones de Yucatan - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 4  
Pericos de Puebla - Generales de Durango 12 - 1  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 2 - 12  
Saraperos de Saltillo - Olmecas de Tabasco 3 - 2  
Sultanes de Monterrey - Diablos Rojos del Mexico 6 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Acereros de Monclova 7 - 6  
Toros de Tijuana - Piratas de Campeche 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 3 - 1  
Cincinnati - St. Louis 2 - 3  
Kansas City - LA Angels 3 - 5  
Kansas City - LA Angels (20:15)    
LA Dodgers - Arizona 1 - 9  
LA Dodgers - Arizona (22:10) 7 - 2  
Miami - Pittsburgh 0 - 1  
Miami - Pittsburgh (19:10) 3 - 7  
NY Mets - Milwaukee 1 - 5  
NY Mets - Milwaukee (19:10) 3 - 2  
San Diego - San Francisco 5 - 4  
San Diego - San Francisco (22:10) 10 - 1  
Seattle - Oakland 10 - 8  
Seattle - Oakland (22:10) 1 - 2  
Tampa Bay - Philadelphia 4 - 9  
Tampa Bay - Philadelphia (19:10) 4 - 10  
Washington - Colorado 5 - 6  
Darts (German Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - I. White 0 - 6  
D. Gurney - M. King 5 - 6  
G. Price - R. Cross 1 - 6  
German Darts Open 2018    
J. Cullen - D. Larsson 6 - 2  
M. Hopp - B. van de Pas 6 - 4  
M. Hopp - J. Cullen 6 - 4  
M. Hopp - R. Cross 7 - 6  
M. King - M. Smith 5 - 6  
M. Smith - J. Klaasen 6 - 3  
M. Smith - M. Hopp 7 - 8  
M. Suljovic - G. Price 5 - 6  
M. van Gerwen - A. Tabern 6 - 4  
M. van Gerwen - I. White 2 - 6  
R. Cross - D. Webster 6 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Jaragua 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva 5 - 6  
Novaja Gener. Sziktivkar - Szinara Jekatyerinburg 1 - 5  
Politeh Szentpétervár - Uhta 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Braga 2 - 3  
Modicus Sandim - Benfica 6 - 7  
Pinheirense - Leoes Porto Salvo 1 - 7  
Golf (Open de Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Open de Espana 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 5 - 1  
Belleville - Utica 3 - 1  
Binghamton - Hartford 2 - 4  
Bridgeport - Charlotte 1 - 4  
Chicago Wolves - Manitoba 1 - 3  
Chicago Wolves - Rockford 5 - 4  
Grand Rapids - Cleveland 6 - 4  
Hershey - Bridgeport 2 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Milwaukee - Iowa 2 - 4  
Providence - Springfield 4 - 2  
Springfield - Providence 0 - 5  
Stockton - San Jose Barracuda 1 - 2  
Syracuse - Rochester 2 - 4  
Texas Stars - San Antonio 3 - 3  
Toronto Marlies - Belleville 4 - 3  
Tucson - San Diego 6 - 3  
Utica - Binghamton 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten (7.m.) 7 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litvínov 1 - 1  
Kladno - Karlovy Vary 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Brno (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose (2.m.) 2 - 3  
Boston - Toronto (2.m.) 7 - 3  
Philadelphia - Pittsburgh (3.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee (2.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - München (2.m.) 4 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Südtirol Bolzano (5.m.) 5 - 5  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Litvánia 2 - 7  
Németország - Szlovákia 1 - 4  
Olaszország - Kazahsztán 2 - 4  
Svájc - Fehéroroszország 2 - 1  
Kerékpár (Amstel Gold Race)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
Amstel Gold Race 2018    
Amstel Gold Race 2018 - Top 3    
B. Mollema - R. Molard 0 - 1  
E. Gasparotto - J. Vanendert 1 - 0  
J. Alaphilippe - D. Martin 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - Ser.L. Henao 0 - 1  
M. Matthews - B. Coquard 1 - 0  
M.V. Andersen - D. Teuns 1 - 0  
P. Gilbert - G. van Avermaet 1 - 0  
P. Sagan - S. Colbrelli 1 - 0  
R. Faria da Costa - D. Ulissi 1 - 0  
R. Kreuziger - J. Fuglsang 1 - 0  
T. Wellens - T. Benoot 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Antwerpen 81 - 66  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Flamengo (1.m.) 70 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Opava (3.m.) 71 - 89  
Usti nad Labem - Pardubice (3.m.) 70 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg 76 - 73  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Doukasz 72 - 102  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Lavrio 92 - 87  
Promitheasz Patra - Korivosz Amaliada 75 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 71 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 82 - 75  
Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa 85 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ryukyu Okinawa 68 - 85  
Chiba - Nishinomiya 85 - 69  
Hokkaido - Kyoto 71 - 73  
Mikawa Kariya - Shimane 99 - 85  
Osaka - Yokohama 82 - 90  
Shiga - Tokyo Sunrockers 80 - 74  
Tochigi - Toyama 69 - 65  
Tokyo Alvark - Nagoya Dolphins 73 - 63  
Toyohashi Neophoenix - Kawasaki Brave Thunders 67 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Liaoning (1.m.) 108 - 120  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Asseco Gdynia 66 - 84  
Rosa Radom - Start Lublin 72 - 70  
Starogard Gdanski - Ostrow Wielkopolski 67 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw (2.m.) 57 - 61  
Wisla Krakkó - Polkowice (2.m.) 59 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 82 - 93  
Vytautas Prienai - Alytaus Dzukija 74 - 63  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - ZTE 106 - 95  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee (1.m.) 99 - 99, h.u. 113 - 107  
Cleveland - Indiana (1.m.) 80 - 98  
Philadelphia - Miami (1.m.) 130 - 103  
Portland - New Orleans (1.m.) 95 - 97  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Új-Zéland 69 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Ulm 80 - 73  
Skyliners Frankfurt - Bayern München 83 - 87  
Öttinger Gotha - Bayreuth 65 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Jesi 75 - 58  
Forli - Verona 75 - 85  
Fortitudo Bologna - Assigeco Piacenza 76 - 70  
Imola - Montegranaro 73 - 65  
Orzinuovi - Mantova 87 - 99  
Ravenna - Bergamo 79 - 81  
Roseto - Treviso 80 - 98  
Trieste - GSA Udine 62 - 62, h.u. 79 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Reggio Calabria 86 - 88  
Casale Monferrato - Legnano 64 - 59  
Cuore Napoli - Biella 62 - 92  
Rieti - Eurobasket Roma 74 - 61  
Tortona - Cagliari 77 - 76  
Trapani - Latina 84 - 83  
Treviglio - Scafati 99 - 88  
Virtus Roma - Siena 68 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano (2.m.) 68 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - VL Pesaro 103 - 81  
Brindisi - Capo D'Orlando 74 - 75  
Cantu - Milano 93 - 98  
Cremona - Trento 89 - 96  
Pistoia - Sassari 69 - 80  
Varese - Reggio Emilia 80 - 73  
Venezia - Brescia 68 - 61  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 69 - 76  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Ourense 83 - 69  
Huesca - Leyma Coruna 82 - 63  
Manresa - Valladolid 78 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Zaragoza (1.m.) 87 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Iberostar Tenerife 100 - 94  
Betis - San Pablo Burgos 96 - 101  
Gipuzkoa - Obradoiro Monbus 93 - 93, h.u. 107 - 99  
Gran Canaria - Murcia 83 - 71  
Joventut Badalona - Bilbao 84 - 56  
MoraBanc Andorra - Estudiantes 78 - 65  
Unicaja Malaga - Barcelona 80 - 78  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Olimpija Ljubljana 66 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sakaryaspor - Anadolu Efes 74 - 100  
Tofas Bursa - Karsiyaka 94 - 75  
Usak Sportif - Galatasaray 85 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Tsmoki-Minszk 104 - 82  
Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 79 - 85  
UNIKSZ Kazany - Asztana 90 - 75  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - CSM Bukarest 27 - 20  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jicin (2.m.) 28 - 26  
Lovosice - Koprivnice (2.m.) 30 - 25  
Plzen - Dukla Praha (2.m.) 24 - 23  
Zubri - Frydek-Mistek (2.m.) 30 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kolding 29 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Brest 24 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bourg de Peage 24 - 22  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Paris SG 24 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Nexe Nasice 26 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - FH (2.m.) 23 - 27  
IR - ÍBV (2.m.) 26 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Pogon Szczecin 27 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - MW Elblag 36 - 29  
Kwidzyn - Kalisz 21 - 21  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 25 - 31  
Magyar Kupa 2017/18    
Szeged - Veszprém 21 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen (1.m.) 30 - 24  
Elverum - Kolstad (1.m.) 42 - 22  
Halden - Haslum (1.m.) 26 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hildesheim - Elbflorenz 25 - 24  
Nordhorn-Lingen - Bergischer HC 28 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Minden 20 - 17  
Flensburg - Gummersbach 34 - 22  
Füchse Berlin - Göppingen 33 - 19  
Ludwigshafen-Friesenheim - Kiel 21 - 25  
Melsungen - Hüttenberg 26 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Blomberg-Lippe 26 - 21  
Leverkusen - Metzingen 26 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lucs Moszkva 25 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Focsani 22 - 26  
Vaslui - Suceava 24 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Corona Brassó 27 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Politehnica Timisoara (1.m.) 25 - 25  
Potaissa Turda - Calarasi (1.m.) 27 - 24  
Steaua Bukarest - Baia Mare (1.m.) 25 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Celje 28 - 31  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 26 - 24  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Amicitia Zürich (2.m.) 29 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi (1.m.) 28 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Önnereds (3.m.) 31 - 22  
HIF Karlskrona - Varberg (3.m.) 34 - 25  
Ricoh - Hallby (3.m.) 22 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Birmingham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 3 - 0  
Dep. Flandria - San Martin de Tucuman 3 - 3  
Guillermo Brown - Nueva Chicago 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Dep. Riestra 0 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Instituto Cordoba 2 - 4  
Mitre Santiago del Estero - Villa Dalmine 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Colón 0 - 2  
Defensa Justicia - Racing Club 3 - 2  
Patronato Parana - Estudiantes LP 0 - 1  
River Plate - Rosario Central 2 - 0  
Union SF - Tigre 3 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Adelaide Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabayil 1 - 1  
Sumqayit - Keshla 2 - 1  
Zira - Neftcsi Baku 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Westerlo 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Beerschot Wilrijk 2 - 0  
Oostende - St. Truiden 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Szeptemvri Szófia 0 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Destroyers Santa Cruz 1 - 1  
Jorge Wilstermann - Aurora Cochabamba 5 - 1  
Real Potosi - Guabiro Montero 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Paysandu 0 - 1  
Sampaio Correa - Coritiba 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Sport Recife 3 - 0  
Corinthians - Fluminense 2 - 1  
Internacional - Bahia 2 - 0  
Santos - Ceara 2 - 0  
Vasco da Gama - Atlético MG 2 - 1  
Vitória - Flamengo 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - RB Leipzig 1 - 1  
Schalke - Dortmund 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Braunschweig 1 - 1  
Heidenheim - Düsseldorf 3 - 1  
Ingolstadt - Nürnberg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Rostock 0 - 0  
Lotte - Erfurt 1 - 0  
Unterhaching - Zwickau 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Antofagasta 3 - 4  
Dep. Iquique - Union Espanola 0 - 1  
Universidad de Chile - Colo Colo 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - NEA Szalamina Famaguszta 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Trinec 1 - 1  
Sokolov - Zizkov 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sparta Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Fremad Amager 1 - 1  
Esbjerg - Thisted 2 - 0  
Köge - Nyköbing 0 - 3  
Roskilde - Skive 0 - 1  
Vendsyssel - Vejle 1 - 2  
Viborg - Fredericia 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Randers 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 2 - 0  
Bröndby - FC Köbenhavn 2 - 1  
Nordsjaelland - Midtjylland 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSK Aarhus - Hjörring 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Orlando Pirates 1 - 2  
Baroka - Maritzburg Utd. 0 - 2  
Chippa Utd. - Ajax Cape Town 1 - 1  
Kaizer Chiefs - Platinium Stars 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Bucheon 2 - 1  
Suwon FC - Busan I'Park 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gangwon 2 - 1  
Pohang - Gyeongnam 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Macara Ambato 1 - 1  
Emelec Guayaquil - Independiente del Valle 2 - 1  
LDU Quito - El Nacional Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Torpedo Minszk 0 - 0  
Gorodeja - Dinamo Minszk 0 - 2  
Szmolevicsi - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Lahti 0 - 0  
Ilves - Kuopio PS 2 - 1  
PS Kemi - Inter Turku 2 - 4  
Turku PS - Seinäjoen JK 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 1 - 3  
Paris SG - Monaco 7 - 1  
Troyes - Marseille 2 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panetolikosz 4 - 2  
Panathinaikosz - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Plataniasz - AEK Athén 0 - 1  
Xanthi - Giannina 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Utrecht 3 - 1  
Groningen - Roda 2 - 1  
NAC Breda - Willem II 1 - 2  
PSV - Ajax 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 5 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Tokushima 0 - 0  
JEF United Chiba - Machida Zelvia 3 - 2  
Kamatamare Sanuki - Ehime 1 - 1  
Mito - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Oita Trinita - Yokohama FC 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Tokyo Verdi 0 - 0  
Tochigi - Albirex Niigata 2 - 1  
Yamagata - Kyoto 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Sagan Tosu 1 - 0  
Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
Urawa RD - Shimizu SP 2 - 1  
Yokohama FM - Vissel Kobe 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 2 - 2  
América de Cali - Dep. Cali 2 - 1  
Atl. Bucaramanga - Atl. Huila 0 - 1  
Dep. Pasto - Envigado 2 - 0  
Independiente SF - Once Caldas 2 - 2  
Itagui Leones - Millonarios 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Wuhan Zall 1 - 1  
Meizhou Hakka - Dalian Transcendence 2 - 1  
Zhejiang Yiteng - Yanbian 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Henan Jianye 3 - 0  
Chongqing Lifan - Beijing Guoan 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Ruch Chorzow 0 - 0  
Pogon Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 0  
Puszcza Niepolomice - Bytovia Bytow 2 - 0  
Rakow Czestochowa - Chrobry Glogow 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - TBB Nieciecza 2 - 0  
Slask Wroclaw - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Liepaja 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - FUS Rabat 1 - 2  
Olympique de Khouribga - Difaa El Jadidi 3 - 3  
Racing de Casablanca - Moghreb Tetouan 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 0 - 0  
Lobos BUAP - Necaxa 0 - 1  
Monarcas Morelia - Dep. Toluca 0 - 1  
Pachuca - Santos Laguna 3 - 1  
Tigres - Cruz Azul 2 - 2  
UNAM Pumas - Puebla 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Columbus 1 - 0  
Kansas City - Seattle 2 - 2  
New England - Dallas 0 - 1  
Portland - Minnesota 3 - 2  
San Jose - Houston 2 - 2  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Békéscsaba 0 - 2  
Csákvár - Vác 2 - 1  
Győr - Nyíregyháza 1 - 0  
Kisvárda - Budafok 4 - 2  
Mosonmagyaróvár - Dorog 2 - 1  
MTK - Kazincbarcika 4 - 1  
Siófok - Szolnok 4 - 0  
Sopron - Soroksár 0 - 1  
Szeged 2011 - Gyirmót 0 - 0  
ZTE - Budaörs 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Florö 4 - 0  
Asane - Ham-Kam 1 - 1  
Kongsvinger - Jerv 2 - 0  
Notodden - Nest-Sotra 2 - 1  
Sandnes Ulf - Levanger 1 - 0  
Tromsdalen - Viking Stavanger 0 - 2  
Ullensaker/Kisa - Strömmen 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Lilleström 2 - 1  
Ranheim - Haugesund 4 - 2  
Sandefjord - Kristiansund 3 - 3  
Sarpsborg - Brann Bergen 1 - 2  
Stabaek - Tromsö 1 - 1  
Strömsgodset - Odd Grenland 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Avaldsnes 0 - 1  
Sandviken - Trondheims-Örn 3 - 1  
Valerenga - Kolbotn 2 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Seattle 0 - 1  
Washington - North Carolina 2 - 4  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Potsdam 3 - 1  
Wolfsburg - Essen-Schönebeck 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Verona 2 - 0  
Fiorentina - SPAL Ferrara 0 - 0  
Juventus - Sampdoria 3 - 0  
Lazio - Roma 0 - 0  
Milan - Napoli 0 - 0  
Sassuolo - Benevento 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Piacenza 1 - 1  
Cuneo - Viterbese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Mestre 1 - 0  
Feralpisalo - Santarcangelo 1 - 1  
Gubbio - Triestina 1 - 1  
Padova - Albinoleffe 1 - 1  
Renate - Ravenna 0 - 0  
Sambenedettese - Teramo 2 - 0  
Vicenza - Pordenone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Catania 1 - 3  
Bisceglie - Reggina 1 - 2  
Catanzaro - Siracusa 1 - 0  
Juve Stabia - Monopoli 2 - 1  
Lecce - Fondi 2 - 0  
Rende - Casertana 0 - 1  
Sicula Leonzio - Cosenza 0 - 1  
Trapani - Andria 1 - 1  
Virtus Francavilla - Matera 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Lucs Vlagyivosztok 3 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Kubany Krasznodar - Rotor Volgográd 2 - 1  
Kurszk - Tyumeny 0 - 0  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Gazovik Orenburg 0 - 0  
Tom Tomszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Volgar Asztrahany - Tambov 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Ufa - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 2 - 6  
Austria Wien - Rapid Wien 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 2  
Olimpia Asuncion - Independiente FBC 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Benfica B 1 - 0  
Braga B - Guimaraes B 3 - 1  
Covilha - Cova Piedade 0 - 0  
Famalicao - Académica 1 - 2  
Leixoes - Penafiel 1 - 0  
Nacional Madeira - Santa Clara 3 - 3  
Real SC Massama - Varzim 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Gil Vicente 1 - 1  
Viseu - Uniao Madeira 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 3 - 4  
Benfica - Porto 0 - 1  
Marítimo - Moreirense 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - West Bromwich 0 - 1  
Newcastle - Arsenal 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Juventus Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Albacete 1 - 1  
Osasuna - Cordoba 1 - 1  
Oviedo - Gimnastic 1 - 0  
Rayo Vallecano - Zaragoza 2 - 1  
Sevilla B - Granada 0 - 0  
Valladolid - Sp. Gijón 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Deportivo B 1 - 4  
Celta Vigo B - Ponferradina 1 - 0  
Fuenlabrada - Ferrol 4 - 0  
Gimn. Segoviana - Navalcarnero 1 - 0  
Pontevedra - Guijuelo 1 - 1  
Rapido de Bouzas - Coruxo 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Valladolid B 1 - 1  
Union Adarve - Talavera de la Reina 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Leioa 3 - 0  
Izarra - Caudal Deportivo 1 - 0  
Pena Sport - Lealtad de Villaviciosa 3 - 1  
R. Santander - Osasuna B 2 - 0  
Sp. Gijón B - Tudelano 1 - 1  
Vitoria - Amorebieta 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Ontinyent 3 - 1  
Atl. Saguntino - Hercules 0 - 1  
Badalona - Ebro 1 - 2  
Elche - Mallorca 0 - 0  
Olot - Formentera 0 - 0  
Pena Deportiva - UE Llagostera 1 - 1  
Peralada - Alcoyano 0 - 0  
Sabadell - Villarreal B 1 - 1  
Zaragoza B - Cornella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Badajoz 1 - 0  
Las Palmas B - Lorca Deportiva 4 - 1  
Marbella - Rec. Huelva 2 - 0  
Merida - Melilla 2 - 1  
Real Murcia - UD Extremadura 3 - 2  
San Fernando - Ecija Balompie 2 - 1  
Villanovense - UCAM Murcia 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Levante 3 - 0  
Eibar - Alavés 0 - 1  
Getafe - Espanyol 1 - 0  
Malaga - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Huelva 0 - 3  
Betis - Barcelona 0 - 2  
Espanyol - Valencia 0 - 0  
Levante - Santa Teresa 3 - 0  
Tenerife - Madrid CCF 2 - 0  
Zaragoza - Real Sociedad 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Servette 2 - 1  
Wohlen - Wil 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lausanne 2 - 1  
Luzern - Sion 0 - 1  
Young Boys - FC Zürich 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Värnamo 4 - 0  
GAIS - Falkenberg 0 - 2  
Öster - Brage 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Djurgarden 2 - 0  
Norrköping - Kalmar 3 - 1  
Östersund - Göteborg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö 1 - 0  
Pitea - IFK Kalmar 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Vojvodina 1 - 0  
Spartak Subotica - Vozdovac 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Ruzomberok 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Ankaran Hrvatini 1 - 1  
ND Gorica - Maribor 0 - 6  
Triglav Kranj - Rudar Velenje 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Adana Demirspor 2 - 1  
Eskisehirspor - Samsunspor 5 - 0  
Giresunspor - Balikesirspor 1 - 0  
Manisaspor - Erzurum Bld. Spor 1 - 6  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Konyaspor 0 - 0  
Galatasaray - Istanbul Basaksehir 2 - 0  
Göztepe Izmír - Bursaspor 2 - 1  
Kayserispor - Genclerbirligi 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Olekszandria 0 - 0  
Sztal Kamjanszke - Kárpáti Lviv 0 - 1  
Zirka Kropivnickij - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Vorszkla Poltava 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Boston River 1 - 0  
Racing Montevideo - Montevideo Wanderers 2 - 3  
Rampla Juniors - Atenas De San Carlos 1 - 1  
Torque - Danubio 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Dep. Anzoategui 2 - 1  
Estudiantes de Caracas - Mineros de Guayana 1 - 2  
Zulia Maracaibo - Portuguesa Acarigua 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Newtown 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Kuressaare 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Glendale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Condit - Al. Oliveira 0 - 1  
C. Condit - M. Brown    
D. Poirier - J. Gaethje 1 - 0  
I. Adesanya - M. Vettori 1 - 0  
K. Jotko - B. Tavares 0 - 1  
M. Salikhov - R. Rainey 1 - 0  
T. Boetsch - A. Carlos Junior 0 - 1  
W. Reis - J. Moraga 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, női, Glendale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Waterson - C. Casey-Sanchez 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - K. Magnussen (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - N. Hülkenberg (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - V. Bottas (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - S. Vandoorne (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - D. Ricciardo (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1, Kínai ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2018    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2018 - Top 3    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2018-Győztes konstruktőr (futam)    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Exeter 5 - 45  
Saracens - Bath 41 - 6  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 41 - 0  
Huddersfield - Salford 12 - 30  
Wakefield - St. Helens 24 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Castres 18 - 26  
Toulouse - Racing-Metro 42 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Wests Tigers 12 - 38  
Penrith Panthers - Gold Coast Titans 35 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Praia (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Budowlani Lodz (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3 - 1  
Jastrzebski Wegiel - Kielce 3 - 0  
Olsztyn - Bedzin 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Szczecin 3 - 0  
Trefl Gdansk - Bydgoszcz 3 - 0  
Zawiercie - Bielsko-Biala 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Proxima Krakkó (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Haching (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Monza (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Cucine Lube Civitanova (4.m.) 1 - 3  
Trentino - Perugia (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Nova Novokujbisevszk (3.m.) 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Lokomotív Novoszibirszk (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arona Tenerife - Fachadas Dimurol (4.m.) 1 - 3  
IBSA Gran Canaria - Logrono (4.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Nilufer Bld. Spor (2.m.) 2 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - R. Hull 10 - 5  
D. Dale - M. Dunn (10 nyert frame-ig) 3 - 10  
D.B. Gilbert - A. Burden (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
G. Dott - A. Songsermsawad (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
J. White - J. Perry (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
K. Doherty - G. Greene 10 - 4  
K. Maflin - C. Wakelin 4 - 10  
L. Walker - R. Walden 7 - 10  
M. Georgiou - M. Davis 0 - 10  
M. Stevens - Yuan Sijun 10 - 9  
Yan Bingtao - Tian Pengfei 9 - 10  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - S. Bolelli 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Riske A - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Duque-Marino M /Podoroska - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Johnson - T. Sandgren 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Oswald P - Begemann A / Sancic A 2 - 1  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - E. Mertens 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Mertens E - Lapko V / Sabalenka A 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - K. Edmund 2 - 0  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - J.I. Londero 1 - 2  
R. Quiroz - F. Arguello 2 - 1  
R. Quiroz - J.I. Londero 0 - 2  
Tenisz (Mexikóváros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Hanfmann Y / Krawietz K 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - D. Medvedev 1 - 2  
M. Zverev - F. Auger Alliassime 2 - 1  
T. Kokkinakis - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Pouille L / Rublev A - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Granollers 2 - 0  
An. Martin - P-H. Herbert 0 - 2  
F. Mayer - I. Ivashka 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - M. Cecchinato 0 - 2  
N. Mahut - J. Chardy 0 - 2  
S. Stakhovsky - D. Lajovic 0 - 2  
S. Tsitsipas - M. Basic 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Bhambri - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunneswaran P / Miyeni S - Ebden M / Whittington A 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yu Hsien Lin - Guangzu Lu 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Zijian D / Chang W 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang D / Li W - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Higa - C. Rosales 0 - 1  

 

2018.04.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Fremantle 82 - 51  
North Melbourne Kangaroos - Carlton 116 - 30  
Richmond - Brisbane Lions 110 - 17  
West Coast Eagles - Gold Coast Suns 139 - 59  
Western Bulldogs - Sydney Swans 79 - 86  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 14 - 2  
Kia Tigers - Lotte Giants    
LG Twins - KT Wiz 8 - 0  
Nexen Heroes - Doosan Bears 7 - 6  
SK Wyverns - NC Dinos 7 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 0 - 6  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 0  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte    
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 1 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 1 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Algodoneros Union Laguna 1 - 8  
Leones de Yucatan - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 2  
Pericos de Puebla - Generales de Durango 6 - 7  
Pericos de Puebla - Generales de Durango (23:00) 3 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 8 - 4  
Saraperos de Saltillo - Olmecas de Tabasco 20 - 10  
Sultanes de Monterrey - Diablos Rojos del Mexico 6 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Acereros de Monclova 8 - 5  
Toros de Tijuana - Piratas de Campeche 14 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 7 - 3  
Boston - Baltimore (19:05) 10 - 3  
Chicago Cubs - Atlanta (20:20) 14 - 10  
Cincinnati - St. Louis 3 - 5  
Cincinnati - St. Louis (19:10) 1 - 6  
Cleveland - Toronto 4 - 8  
Detroit - NY Yankees 6 - 8  
Houston - Texas 3 - 2  
Houston - Texas (22:05) 5 - 6  
Kansas City - LA Angels 4 - 5  
LA Dodgers - Arizona 7 - 8  
Miami - Pittsburgh 7 - 2  
NY Mets - Milwaukee 6 - 5  
San Diego - San Francisco 5 - 1  
Seattle - Oakland 7 - 4  
Tampa Bay - Philadelphia 1 - 2  
Washington - Colorado 1 - 2  
Washington - Colorado (19:05) 6 - 2  
Darts (German Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - P. Nicholson 6 - 5  
D. Chisnall - J. Justicia 6 - 0  
D. Gurney - R. Eidams 6 - 1  
D. Webster - S. West 6 - 2  
G. Price - K. Shepherd 6 - 4  
I. White - C. Menzies 6 - 3  
J. Cullen - L. Humphries 6 - 5  
J. Klaasen - M. Kuivenhoven 6 - 1  
M. King - J. Wade 6 - 3  
M. Smith - S. Lennon 6 - 4  
M. Suljovic - J. Wattimena 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Noppert 6 - 1  
P. Wright - M. Hopp 4 - 6  
R. Cross - D. van den Bergh 6 - 0  
S. Beaton - A. Tabern 2 - 6  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Sunds (5.m.) 9 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP (6.m.) 4 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta (6.m.) 2 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Copagril 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Rieti 6 - 4  
Dosson - Pesarofano 6 - 1  
Feldi Eboli - Luparense 3 - 8  
Imola Castello - Latina 4 - 1  
Lazio - Kaos Futsal 0 - 3  
Napoli - Milano 4 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dina Moszkva - Avtodor Szmolenszk 2 - 5  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva 2 - 7  
Politeh Szentpétervár - Uhta 5 - 1  
Progressz Glazov - Szibirjak Novoszibirszk 2 - 6  
Tyumeny - Jugra 8 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 4 - 5  
Burinhosa - Fundao 1 - 4  
Quinta dos Lombos - Azemeis 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Cartagena 3 - 6  
Inter Movistar - Jaen 4 - 5  
Palma Futsal - Murcia 4 - 1  
Peniscola - Levante 1 - 0  
Ribera Navarra - Zaragoza 3 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközöss. Ját., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - India 2 - 1  
Ausztrália - Új-Zéland 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Binghamton 1 - 1  
Iowa - Milwaukee 3 - 0  
Laval - Toronto Marlies 1 - 4  
Lehigh Valley - Bridgeport 5 - 2  
Ontario Reign - Stockton 2 - 5  
Providence - Charlotte 3 - 5  
Rochester - Belleville 6 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 4 - 6  
San Antonio - Texas Stars 2 - 4  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 3  
Toronto Marlies - Laval 6 - 4  
Tucson - San Diego 3 - 2  
Utica - Syracuse 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Brno (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Tuto (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (7.m.) 2 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Los Angeles (2.m.) 1 - 1  
Nashville - Colorado (2.m.) 5 - 4  
Pittsburgh - Philadelphia (2.m.) 1 - 5  
Tampa Bay - New Jersey (2.m.) 5 - 3  
Winnipeg - Minnesota (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Kloten (2.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lugano (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - B. Bystrica (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 3 - 0  
Dánia - Magyarország 0 - 3  
Franciaország - Szlovákia 7 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Lettország 0 - 1  
Kína - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 0 - 1  
Lengyelország - Dél-Korea 2 - 9  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 1 - 5  
Franciaország - Csehország 2 - 6  
Nagy-Britannia - Litvánia 2 - 3  
Németország - Szlovákia 1 - 1  
Jégkorong (World Championship, Women, Div)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
POLAND - Dél-Korea 2 - 9  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda (4.m.) 77 - 73  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Limburg 60 - 86  
Mons - Okapi Aalstar 73 - 75  
Oostende - Charleroi Spirou 88 - 63  
Willebroek - Liege 87 - 106  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Mogi das Cruzes (1.m.) 60 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - USK Praha 86 - 82  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 96 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin (4.m.) 77 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Wonju Dongbu (4.m.) 87 - 85  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lille 85 - 92  
Nancy - Charleville-Mezieres 90 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Limoges 86 - 83  
Cholet - Monaco 72 - 89  
Dijon - Antibes 77 - 62  
Nanterre - Hyeres-Toulon 67 - 67, h.u. 86 - 79  
Pau Orthez - Le Mans 75 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Flammes Carolo Ardennes 76 - 77  
Cavigal Nice - Mondeville 43 - 66  
Lattes Montpellier - Landes 56 - 68  
Lyon - Villeneuve d'Ascq Lille 65 - 55  
Roche Vendee - Tarbes 48 - 77  
Union Hainaut - Nantes Reze 73 - 84  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Kasztoria 65 - 65, h.u. 83 - 75  
Arkadikosz Tripoli - Lefkada 95 - 97  
Ermisz Agiasz - Ethnikosz Pireusz 66 - 66, h.u. 84 - 72  
Kardica - Pszihiko 79 - 67  
Marouszi - Holargosz 62 - 72  
Papagou - Amintasz Dafni 72 - 70  
Periszteri - Iraklisz 74 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Rethymno 82 - 76  
Larissza-Farosz - AEK Athén 75 - 86  
Trikala - Arisz 64 - 83  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zadar 72 - 92  
Hermes Zagreb - Alkar Sinj 85 - 85, h.u. 94 - 95  
Jazine Arbanasi - Skrljevo 101 - 90  
Split - Zabok 88 - 63  
Vrijednosnice Osijek - Kastela 87 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 79 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ryukyu Okinawa 88 - 84  
Hokkaido - Kyoto 71 - 73  
Mikawa Kariya - Shimane 93 - 91  
Osaka - Yokohama 97 - 76  
Shiga - Tokyo Sunrockers 74 - 90  
Tochigi - Toyama 76 - 67  
Tokyo Alvark - Nagoya Dolphins 92 - 93  
Toyohashi Neophoenix - Kawasaki Brave Thunders 54 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Krosno 101 - 84  
Turow Zgorzelec - Zielona Gora 106 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw (1.m.) 68 - 68, h.u. 70 - 80  
Wisla Krakkó - Polkowice (1.m.) 58 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 99 - 87  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 77 - 76  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Debrecen 60 - 76  
Sopron - Jászberény 77 - 91  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely 71 - 70  
Szolnok - Kecskemét 88 - 77  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged 68 - 59  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PINKK-Pécs (1.m.) 85 - 51  
Szekszárd - ZTE (1.m.) 77 - 65  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - San Antonio (1.m.) 113 - 92  
Toronto - Washington (1.m.) 114 - 106  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 99 - 55  
Új-Zéland - Kanada 74 - 58  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Skócia 103 - 46  
Új-Zéland - Kanada 86 - 88  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Trier (3.m.) 91 - 80  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 96 - 86  
Brose Bamberg - Tübingen 97 - 63  
Giessen - Telekom Bonn 80 - 86  
Göttingen - Bremerhaven 81 - 78  
Jena - Mitteldeutscher 61 - 75  
Oldenburg - S. Oliver Würzburg 80 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Virtus Bologna 65 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Palma - Oviedo 76 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Ferrol (1.m.) 95 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Real Madrid 75 - 90  
Zaragoza - Valencia 74 - 97  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto 76 - 73  
Sencur Kranj - Rogaska 60 - 60, h.u. 75 - 82  
Sentjur - Helios Domzale 75 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sezana - Polzela 72 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - RH Gaziantepspor 87 - 80  
Istanbul BB - Banvitspor 65 - 72  
Trabzonspor - Eskisehirspor 73 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Besiktas 59 - 48  
AGÜ Kayserispor - Mersin BB 40 - 79  
Antakya Hatay - Yakin Dogu Univ. 65 - 68  
Cukurova - Istanbul Univ. 73 - 72  
Galatasaray - Ormanspor 101 - 69  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Buducnost Podgorica 30 - 28  
Rosztov - FTC 32 - 22  
Vardar SCBT - Midtjylland 32 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jicin (1.m.) 29 - 19  
Lovosice - Koprivnice (1.m.) 31 - 28  
Plzen - Dukla Praha (1.m.) 22 - 21  
Zubri - Frydek-Mistek (1.m.) 28 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Skanderborg 27 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 28 - 27  
Skjern - Holstebro 35 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Nordsjaelland 30 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Viborg 29 - 23  
Municipal Craiova - Kastamonu 18 - 18  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saran - Ivry 27 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Issy Paris 30 - 25  
Nantes - Nice 23 - 22  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Montpellier 32 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Fivosz Szikiesz 27 - 19  
Drama - PAOK 30 - 35  
Edessza - Panelliniosz 33 - 20  
Filipposz Veria - HAN Szaloniki 26 - 21  
Olympiakosz - Doukasz 31 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac - Karlovac 31 - 31  
Umag - Gorica 35 - 29  
Zamet - Sesvete 31 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - Porec 18 - 20  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Stjarnan (1.m.) 33 - 25  
Valur - Haukar (1.m.) 20 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Ruch Chorzow 25 - 24  
Piotrcovia Piotrkow - Kielce 29 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Zaglebie Lubin 23 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Zaglebie Lubin 33 - 26  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 21 - 27  
Gwardia Opole - Stal Mielec 37 - 27  
Pogon Szczecin - Piotrkow Trybunalski 25 - 25  
Spojnia Gdynia - Wybrzeze Gdansk 18 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Csurgó 37 - 17  
Veszprém - Balatonfüred 38 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Fehérvár 28 - 22  
MTK - Kecskemét 23 - 19  
Érd - Dunaújváros 28 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Hagen 26 - 28  
Eisenach - Rhein Vikings Neuss 30 - 22  
Emsdetten - Wilhelmshaven 31 - 22  
Konstanz - Balingen-Weilstetten 27 - 31  
Saarlouis - TUSEM Essen 29 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Burgdorf-Hannover 34 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Wetzlar 34 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Oldenburg 21 - 21  
Bensheim/Auerbach - Thüringer HC 26 - 32  
Dortmund - Göppingen 28 - 21  
Nellingen - Bietigheim 29 - 31  
Rödertal - Neckarsulm 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZGAU-Szaratov 22 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Ufa Alisza 35 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Maia 31 - 27  
Belenenses - Sao Bernardo 27 - 27  
Boa Hora - Arsenal da Devesa 33 - 32  
Fafe - Xico Guimaraes 23 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 34 - 27  
Madeira SAD - ABC Braga 21 - 22  
Sporting CP - Avanca 30 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Ramnicu Valcea 25 - 22  
Dunarea Braila - Rapid Bukarest 26 - 22  
Unirea Slobozia - Bistrita 27 - 27  
Zalau - U Cluj 32 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - AX Puente Genil 27 - 26  
Benidorm - Huesca 27 - 30  
Bidasoa Irun - Zamora 25 - 19  
Ciudad Encantada - Quabit Guadalajara 32 - 26  
Morrazo Cangas - Anaitasuna 25 - 25  
Naturhouse La Rioja - Puerto Sagunto 36 - 25  
Valladolid - Teucro 31 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Bera Bera 19 - 22  
Mavi Nuevas Tecnologias - Valladolid 21 - 20  
Mecalia Atl. Guardes - Elche 28 - 23  
Porrino - Base Villaverde 35 - 29  
Rincon Malaga - Zuazo Barakaldo 33 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Kristianstad (4.m.) 23 - 26  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - CR Zaouia 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Fleetwood 2 - 1  
Bristol Rovers - Blackburn 1 - 1  
Bury - Northampton 2 - 3  
Charlton - Scunthorpe 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Doncaster 1 - 2  
Oldham - Gillingham 1 - 1  
Oxford Utd. - Southend 2 - 0  
Peterborough - Rochdale 0 - 1  
Plymouth - Portsmouth 0 - 0  
Walsall - Wimbledon 2 - 3  
Wigan - Rotherham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Exeter 1 - 1  
Cheltenham - Forest Green 0 - 1  
Chesterfield - Mansfield 0 - 1  
Colchester - Notts County 1 - 3  
Crawley - Coventry 1 - 2  
Grimsby - Barnet 2 - 2  
Luton - Crewe 3 - 1  
Morecambe - Carlisle 1 - 1  
Newport - Swindon 2 - 1  
Port Vale - Lincoln 1 - 0  
Stevenage - Cambridge Utd. 0 - 2  
Yeovil - Wycombe 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bolton 2 - 2  
Burton - Derby County 3 - 1  
Fulham - Brentford 1 - 1  
Hull City - Sheffield Wed. 0 - 1  
Middlesbrough - Bristol City 2 - 1  
Norwich - Cardiff 0 - 2  
Nottingham - Ipswich 2 - 1  
QPR - Preston 1 - 2  
Reading - Sunderland 2 - 2  
Sheffield Utd. - Millwall 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Ebbsfleet Utd. 0 - 1  
Boreham - Chester 4 - 2  
Gateshead - Eastleigh 2 - 0  
Macclesfield - Leyton 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Dover 3 - 2  
Maidstone Utd. - Fylde 1 - 0  
Solihull Moors - Guiseley 3 - 1  
Sutton Utd. - Hartlepool 1 - 1  
Torquay - Halifax 1 - 0  
Tranmere - Aldershot 2 - 0  
Woking - Bromley 0 - 2  
Wrexham - Dag & Red 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Atl. Los Andes 1 - 1  
Atl. All Boys - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Arsenal Sarandí 3 - 0  
Gimnasia LP - Atl. Tucuman 1 - 2  
Godoy Cruz - Atl. Temperley 3 - 0  
Huracan - Argentinos Juniors 1 - 0  
Lanus - Banfield 0 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - San Martin SJ 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 2 - 8  
Perth Glory - Brisbane Roar 2 - 3  
Wellington Phoenix - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Qarabag Baku 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Gent 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Kortrijk 0 - 2  
Waasland Beveren - OH Leuven 0 - 2  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 5 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Eupen 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 3 - 2  
CSZKA Szófia - Vereja 5 - 1  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - The Strongest 0 - 2  
Universitario de Sucre - Oriente Petrolero 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Criciuma 3 - 2  
Brasil de Pelotas - Sao Bento 1 - 1  
CSA - Goiás 2 - 1  
Figueirense - Juventude 2 - 1  
Fortaleza - Guarani 2 - 1  
Londrina - Boa 1 - 0  
Oeste - CRB 2 - 0  
Vila Nova - Avai 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Gremio 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 5 - 1  
Hertha BSC - 1. FC Köln 2 - 1  
Hoffenheim - Hamburg 2 - 0  
Leverkusen - E. Frankfurt 4 - 1  
VfB Stuttgart - Hannover 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Erzgebirge Aue 2 - 0  
Duisburg - Sandhausen 0 - 2  
Dynamo Dresden - Holstein Kiel 0 - 4  
St. Pauli - Union Berlin 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Meppen 1 - 2  
Fortuna Köln - Münster 2 - 4  
Hallescher FC - Würzburg 1 - 3  
Jena - Aalen 3 - 2  
Osnabrück - Paderborn 0 - 5  
Sonnenhof Grossaspach - Bremen Amatőr 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Universidad de Concepcion 1 - 3  
Huachipato - Dep. Temuco 0 - 0  
O'Higgins - Univ.Catolica de Santiago 0 - 1  
Palestino - Everton Vina Del Mar 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Olympiakosz Nicosia 5 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 0 - 2  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaca 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Ceske Budejovice 1 - 2  
Olympia Praha - Pribram 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Liberec 2 - 0  
Jablonec - Olomouc 0 - 0  
Ostrava - Bohemians 1905 2 - 0  
Slovacko - Brno 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Lyngby 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 1 - 1  
Odense - Bröndby 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Supersport Utd. 0 - 0  
Free State Stars - Bloemfontein Celtic 1 - 1  
Mamelodi Sundowns - Bidwest Wits 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa 1 - 2  
Gwangju - Ansan Greeners 0 - 0  
Seoul E-Land - Anyang 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Incheon 4 - 2  
Jeonbuk - Jeonnam 3 - 0  
Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 2 - 1  
Ulsan - FC Seoul 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Delfin Manta 3 - 2  
Univ. Catolica de Quito - Aucas Quito 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Ismaily 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 2 - 0  
Isloch - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Nyeman Grodno - Dnyepr Mogiljev 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Helsinki JK 0 - 1  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Reims 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Beziers 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Guingamp 2 - 2  
Lyon - Amiens 3 - 0  
Nantes - Dijon 1 - 1  
Rennes - Metz 1 - 2  
Strasbourg - St-Etienne 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Levadiakosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
PAOK - Panioniosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 2 - 1  
Venlo - Heerenveen 0 - 2  
Vitesse - Sparta Rotterdam 7 - 0  
Zwolle - Excelsior 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Inter Zapresic - Hajduk Split 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Ashdod 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Raanana 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Ashkelon 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamaguchi 2 - 0  
Kofu - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Omiya Ardija - Okayama 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - FC Tokyo 1 - 0  
Kashima A. - Nagoya GE 2 - 0  
Kashiwa R. - Sapporo 1 - 2  
Nagasaki - Gamba Osaka 3 - 0  
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Tobol Kostanay 0 - 1  
Akzhayik Ural - Ordabasy Shymkent 4 - 1  
Atyrau - Sahtar Karagandy 0 - 0  
FC Asztana - Kairat Almaty 1 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Irtis Pavlodar 0 - 0  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Dep. La Equidad 4 - 1  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Chico 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Hangzhou Greentown 1 - 2  
Shanghai Shenxin - Meizhou Meixian Techand 3 - 2  
Shenzhen Hongzuan - Qingdao Huanghai 2 - 1  
Shijiazhuang - Heilongjiang Lava Spring 1 - 1  
Xinjiang Tianshan - Nei Mongol Zhongyou 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Shandong Luneng - Dalian Yifang 2 - 0  
Tianjin Teda - Guangzhou R&F 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 0 - 2  
GKS Katowice - Stal Mielec 0 - 2  
Miedz Legnica - Olsztyn 1 - 0  
Odra Opole - Wigry Suwalki 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - GKS Tychy 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 1 - 2  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava 3 - 0  
Valmiera - Spartaks Jurmala 2 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Olympique de Safi 3 - 4  
Raja Casablanca - Wydad Casablanca 1 - 1  
RSB Berkane - CRA de Hoceima 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Queretaro 1 - 0  
Tijuana - Chivas Guadalajara 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles Galaxy 0 - 1  
Colorado - Toronto 2 - 0  
New York - Montreal 3 - 1  
Philadelphia - Orlando 0 - 2  
Vancouver - Los Angeles FC 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Diósgyőr 2 - 1  
Debrecen - FTC 1 - 1  
Mezőkövesd - Videoton 0 - 0  
Paks - Haladás 1 - 2  
Puskás Akadémia - Honvéd 1 - 1  
Újpest - Vasas 4 - 2  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - MTK 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Sogndal 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Valerenga 1 - 6  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Lyn 3 - 2  
Röa - LSK Kvinner 2 - 5  
Stabaek - Arna-Björnar 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Chicago 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Internazionale 0 - 0  
Cagliari - Udinese 2 - 1  
Chievo - Torino 0 - 0  
Genoa - Crotone 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Carpi 1 - 1  
Empoli - Vercelli 3 - 2  
Entella - Avellino 1 - 1  
Frosinone - Spezia 1 - 1  
Novara - Ternana 0 - 3  
Palermo - Cremonese 1 - 1  
Perugia - Venezia 1 - 1  
Pescara - Bari 2 - 2  
Salernitana - Cesena 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Robur Siena 1 - 0  
Giana Erminio - Lucchese 0 - 2  
Livorno - Pisa 2 - 0  
Olbia - Prato 1 - 1  
Pistoiese - Arzachena 1 - 0  
Pontedera - Carrarese 1 - 1  
Pro Piacenza - Gavorrano 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Rubin Kazany 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Moszkva 0 - 4  
FK Krasznodar - Arszenál Tula 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 2 - 1  
St. Pölten - LASK Linz 1 - 3  
Sturm Graz - Mattersburg 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Dep. Santani 0 - 0  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 5 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Feirense 1 - 0  
Boavista - Chaves 3 - 3  
Guimaraes - Setúbal 1 - 1  
Portimonense - Estoril 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Leicester 2 - 1  
Crystal Palace - Brighton 3 - 2  
Huddersfield - Watford 1 - 0  
Liverpool - Bournemouth 3 - 0  
Southampton - Chelsea 2 - 3  
Swansea - Everton 1 - 1  
Tottenham - Manchester City 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Gaz Metan Medias 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - CSM Politechnika Iasi 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Kilmarnock 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Aberdeen 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Albion Rovers 2 - 0  
Ayr Utd. - Stranraer 1 - 2  
East Fife - Arbroath 0 - 5  
Forfar - Alloa 0 - 1  
Raith Rovers - Queens Park 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Stirling 2 - 1  
Elgin - Edinburgh City 1 - 1  
Montrose - Berwick 1 - 0  
Peterhead - Cowdenbeath 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Falkirk 1 - 0  
Dunfermline - Brechin 4 - 0  
Greenock Morton - Queen of South 0 - 1  
Inverness CT - Dumbarton 5 - 1  
St. Mirren - Livingston 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Tenerife 3 - 2  
La Hoya Lorca - Alcorcon 1 - 1  
Numancia - Lugo 2 - 0  
Reus - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Majadahonda 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Union Irun 1 - 1  
Ath. Bilbao B - Burgos 3 - 1  
Gernika - Real Sociedad B 0 - 4  
Mirandes - UD Logrones 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Valencia B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - El Ejido 0 - 1  
Granada B - Linense 1 - 1  
Jumilla - Betis B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Deportivo 2 - 3  
Barcelona - Valencia 2 - 1  
Las Palmas - Real Sociedad 0 - 1  
Leganes - Celta Vigo 1 - 0  
Sevilla - Villarreal 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 2 - 2  
Sevilla - Atl. Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aarau 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 1 - 2  
Lugano - Thun 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Helsingborg 1 - 5  
Gefle - Degerfors 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Sirius 0 - 1  
Häcken - Dalkurd 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Eskilstuna Utd. 2 - 1  
Hammarby - Limhamn Bunkeflo 4 - 2  
Kristianstad - Vittsjö 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Borac 2 - 0  
Mladost Lucani - RAD Belgrád 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 2 - 1  
Cukaricki - Radnicki Nis 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Tatran Presov 3 - 2  
Podbrezova - Senica 3 - 1  
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 3 - 1  
Slovan Bratislava - Trencin 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko Posavlje 5 - 0  
Olimpija Ljubljana - Domzale 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Rizespor 0 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Altinordu 3 - 2  
Ümraniyespor - Ankaragücü 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Karabukspor 2 - 0  
Sivasspor - Fenerbahce 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Veresz Rivne 2 - 0  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - CA Cerro 1 - 1  
Defensor - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Fenix Montevideo - Penarol 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Estudiantes de Merida 1 - 2  
Dep. Tachira - Trujillanos Valera 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Llandudno FC 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Cardiff Met University 3 - 1  
Connah's Quay - Bangor City 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Lurgan Celtic 8 - 0  
HW Welders - Ballyclare Comrades 2 - 1  
Knockbreda - PSNI 2 - 2  
Loughgall - Institute 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Dungannon 2 - 2  
Carrick - Ards 0 - 1  
Cliftonville - Glenavon 1 - 3  
Coleraine - Ballymena Utd. 1 - 0  
Crusaders - Linfield 2 - 0  
Warrenpoint - Glentoran 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Trans Narva 1 - 1  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 2 - 1  
Viljandi Tulevik - Nomme Kalju 0 - 6  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Sligo 1 - 2  
MMA (Bellator 197)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. McKee - J. Lawrence 1 - 0  
K. Ferguson Jr. - D. Brock 1 - 0  
L. Storley - J. Buckley 1 - 0  
M. Chandler - B. Girtz 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Glendale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bhullar - A. Wieczorek 0 - 1  
D. Lima - Y. Okami 0 - 1  
G. Burns - D. Moret 1 - 0  
L. Sanders - Pat. Williams 1 - 0  
Mat. Lopez - Ale. Perez 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, női, Glendale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Dobson - L. Mueller 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - P. Gasly (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Kínai Nagydíj, időmérő 2018    
Forma-1., Kínai Nagydíj, időmérő 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Harlequin 37 - 9  
Leicester - Northampton Saints 21 - 27  
London Wasps - Worcester 30 - 15  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Hull KR 40 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Bordeaux 33 - 3  
Lyon - Stade de France 44 - 3  
Oyonnax - Brive 40 - 17  
Section Paloise - Agen 22 - 33  
Toulon - Montpellier 32 - 17  
Rögbi (Nemzetközösségi Játékok,A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Skócia 26 - 5  
Pápua Új-Guinea - Malajzia 31 - 5  
Skócia - Pápua Új-Guinea 27 - 0  
Rögbi (Nemzetközösségi Játékok,B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 26 - 17  
Anglia - Jamaica 38 - 5  
Ausztrália - Szamoa 24 - 7  
Rögbi (Nemzetközösségi Játékok,C csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kenya 10 - 26  
Új-Zéland - Kanada 33 - 7  
Új-Zéland - Zambia 54 - 0  
Rögbi (Nemzetközösségi Játékok,D csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Wales 21 - 17  
Uganda - Sri Lanka 33 - 10  
Wales - Uganda 31 - 5  
Rögbi (NemzetközösségiJáték,női,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Kenya 10 - 19  
Új-Zéland - Kanada 24 - 7  
Rögbi (NemzetközösségiJáték,női,Bcs. )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 45 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Parramatta Eels 18 - 2  
New Zealand Warriors - Brisbane Broncos 18 - 27  
North Queensland Cowboys - Canterbury Bulldogs 10 - 27  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Llanelli Scarlets 52 - 14  
Leinster - Benetton Treviso 15 - 17  
Port Elizabeth S. Kings - Cardiff 12 - 45  
Zebre - Newport Dragons 34 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Canberra Brumbies 43 - 17  
Durban Sharks - Pretoria Bulls 10 - 40  
Melbourne Rebels - Buenos Aires Jaguares 22 - 25  
Sydney Waratahs - Queensland Reds 37 - 16  
Tokyo Sunwolves - Auckland Blues 10 - 24  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taubate Funvic (3.m.) 3 - 0  
Sesc RJ - Sesi SP (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - St-Raphael (2.m.) 3 - 1  
Nantes - Beziers (2.m.) 1 - 3  
Paris SC - Cannes (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris Volley (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - United Rhein-Main (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Verona (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arona Tenerife - Fachadas Dimurol (3.m.) 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Uriba Palma (4.m.) 3 - 2  
Rio Duero Soria - Teruel (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Maliye Piyango Ankara (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Besiktas 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 0 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Rh. Clark 10 - 2  
D. Grace - Wang Yuchen 10 - 6  
D. Wells - K. Dunham (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
J. Lisowski - C. Keogan(10 nyert frame-ig) 10 - 4  
J. Robertson - A. Borg (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
L. Highfield - Chen Zhe (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
M. Mann - P. Lines 10 - 5  
O. Lines - H. Chandler(10 nyert frame-ig) 10 - 6  
P. Ebdon - J. Wattana 10 - 4  
R. Day - I. Figueiredo(10 nyert frame-ig) 10 - 2  
R. Williams - Jak. Jones 10 - 8  
S. Maguire - A. Taylor(10 nyert frame-ig) 10 - 5  
T. Ford - L. Fernandez (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
Yu Delu - S. O'Sullivan 10 - 8  
Zhou Yuelong - I. Preece 10 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - S. Bolelli 0 - 2  
J.A. Munar Clar - M. Trungelliti 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Gonzalez M - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
D. Jakupovic - M. Linette 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Jakupovic 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M /Podoroska - Linette / Sorribes Tormo 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - T. Sandgren 0 - 2  
J. Isner - S. Johnson 1 - 2  
S. Johnson - T.H. Fritz 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sancic A - Brown D / Tiafoe F 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - A. Sabalenka 0 - 2  
K. Flipkens - V. Lapko 0 - 2  
M. Barthel - E. Mertens 1 - 2  
S. Vögele - A. Sabalenka 0 - 2  
T. Korpatsch - S. Vögele 0 - 2  
V. Lapko - E. Mertens 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Mertens E - Pliskova Kr/ Voskoboeva G 2 - 0  
Lapko V / Sabalenka A - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - P. Andujar 1 - 2  
G. Simon - R. Gasquet 0 - 2  
M. Jaziri - K. Edmund 0 - 2  
N. Basilashvili - J. Sousa 1 - 2  
P. Andujar - J. Sousa 2 - 0  
R. Gasquet - K. Edmund 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marrero D / Matkowski M - Paire B / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Mektic N / Peya A - Paire B / Roger-Vasselin E 2 - 1  
Mektic N / Peya A - Sharan D / Struff J 2 - 1  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Mexikóváros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Hach Verdugo H - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Galdos S / Menendez-Macei - Hanfmann Y / Krawietz K 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Delmas - M. Basic 0 - 2  
A. Seppi - A. De Minaur 2 - 0  
F. Delbonis - N. Mahut 0 - 2  
F. Mayer - T. Robredo 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - L. Sonego 2 - 0  
H. Nys - D. Lajovic 0 - 2  
I. Ivashka - R. Carballes Baena 2 - 1  
M. Cecchinato - M. Kukushkin 2 - 0  
M. Granollers - D. Istomin 2 - 0  
M. Marterer - An. Martin 1 - 2  
R. Arneodo - J. Chardy 0 - 2  
S. Travaglia - P-H. Herbert 1 - 2  
S. Tsitsipas - F. Diep 2 - 0  
V. Troicki - S. Stakhovsky 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramanathan - G. Soeda 2 - 0  
T. Ito - Y. Bhambri 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunneswaran P / Miyeni S - Hsu Y H / Wang J 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Guangzu Lu 1 - 2  
Yu Hsien Lin - Wei Feng Chong 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zijian D / Chang W - Po L-W / Yang M-T 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yu Jin Sim - Ga Eun Kim 0 - 2  
Zhiyi Wang - Xuerui Li 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chayanit C / Muenwong P - Huang D / Li W 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Tang J / Yu X 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinwa G / Xuanxuan L - Zijian D / Li Y 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik (Helyszín: Dubrovnik) 8 - 15  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Padova 11 - 8  
Olympiakosz - Dunaújváros 11 - 13  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Szentes 3 - 8  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - UVSE (2.m.) 6 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Savona 10 - 2  
Catania - Lazio 14 - 10  
Posillipo Napoli - Torino 7 - 6  
Trieste - Bogliasco 8 - 7  

 

2018.04.13.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Collingwood 58 - 106  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 2 - 4  
Kia Tigers - Lotte Giants 4 - 8  
LG Twins - KT Wiz 3 - 1  
Nexen Heroes - Doosan Bears 0 - 12  
SK Wyverns - NC Dinos 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 2 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 6 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 10 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Generales de Durango 4 - 5  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova 6 - 5  
Pericos de Puebla - Algodoneros Union Laguna 3 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Diablos Rojos del Mexico 7 - 10  
Saraperos de Saltillo - Piratas de Campeche 2 - 10  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 6 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 1  
Toros de Tijuana - Olmecas de Tabasco 11 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 6 - 3  
Chicago Cubs - Atlanta 0 - 4  
Cincinnati - St. Louis 4 - 13  
Cleveland - Detroit 9 - 3  
Kansas City - LA Angels 1 - 7  
Minnesota - Chicago WS 4 - 0  
San Diego - San Francisco 0 - 7  
Washington - Colorado 1 - 5  
Darts (German Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Horvat - A. Tabern 4 - 6  
D. van den Bergh - W. O'Connor 6 - 3  
J. Dekker - D. Larsson 2 - 6  
J. Justicia - L. Woodhouse 6 - 4  
J. Wade - T. Kanik 6 - 2  
K. Brown - J. Wattimena 0 - 6  
L. Humphries - R. Huybrechts 6 - 3  
M. Edgar - S. West 2 - 6  
M. Kuivenhoven - Tob. Müller 6 - 1  
P. Nicholson - N. Aspinall 6 - 2  
R. Eidams - R. Williams 6 - 4  
R. North - D. Noppert 4 - 6  
S. Lennon - R. Thornton 6 - 0  
S. Stevenson - K. Shepherd 1 - 6  
T. Jenkins - C. Menzies 4 - 6  
Z. Lerchbacher - M. Hopp 1 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - Szibirjak Novoszibirszk 2 - 4  
Tyumeny - Jugra 1 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabril Barreiro - Sporting CP 1 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Parrulo Ferrol 3 - 6  
Santiago Futsal - Barcelona 3 - 8  
Segovia - Magna Gurpea 5 - 8  
Gyeplabda (Nemzetközöss. Ját., helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Wales 2 - 3  
Kanada - Pakisztán 1 - 3  
Skócia - Malajzia 1 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközöss. Ját., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 2 - 1  
India - Új-Zéland 2 - 3  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Kanada 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Manitoba 0 - 4  
San Antonio - Grand Rapids 2 - 6  
San Jose Barracuda - Bakersfield 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Jihlava 4 - 4  
Kladno - Litvínov 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Aalborg (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - Keupa (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose (1.m.) 0 - 3  
Boston - Toronto (1.m.) 5 - 1  
Nashville - Colorado (1.m.) 5 - 2  
Tampa Bay - New Jersey (1.m.) 5 - 2  
Washington - Columbus (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Salzburg (4.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Djurgarden (6.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - B. Bystrica (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 5 - 6  
Magyarország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 1 - 2  
Norvégia - Szlovákia 1 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 2 - 5  
Magyarország - Japán 2 - 2  
Svájc - Fehéroroszország 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda (3.m.) 78 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Minas (5.m.) 78 - 78, h.u. 111 - 117  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin (3.m.) 82 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 67 - 59  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Nantes 65 - 52  
Caen - Denain 102 - 69  
Evreux - Orleans 68 - 85  
Poitiers - Fos-sur-Mer 66 - 65  
Quimper - Blois 80 - 99  
Rouen - Vichy-Clermont 101 - 92  
St-Chamond - Roanne 78 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Reims 97 - 83  
Paris Levallois - Le Portel 82 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Koloszosz Rodosz 87 - 63  
Panioniosz - Olympiakosz 73 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek 88 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas 77 - 66  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sopron (2.m.) 54 - 62  
PEAC-Pécs - Cegléd (2.m.) 73 - 84  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 109 - 50  
Kanada - Anglia 53 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Lucca (3.m.) 49 - 49, h.u. 55 - 51  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Szpartak Moszkva (2.m.) 51 - 58  
MBA Moszkva - Kazanocska Kazany (2.m.) 75 - 85  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 90 - 47  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk (2.m.) 83 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Iraurgi 93 - 89  
Castello - Lleida 79 - 75  
Clavijo Calzados Robusta - Saenz Horeca Araberri 73 - 76  
Melilla - Caceres 94 - 65  
Palencia - Prat Joventut 67 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yesilgiresun - Fenerbahce Ülker 70 - 93  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nancy 34 - 24  
Creteil - Cavigal Nice 35 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Le Havre 28 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Afturelding (1.m.) 34 - 32  
ÍBV - IR (1.m.) 22 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Debrecen 23 - 31  
Siófok - Kisvárda 19 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Bodö 27 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Bietigheim-Metterzimmern 29 - 37  
Hamm-Westfalen - Coburg 26 - 28  
Rimpar - Bad Schwartau 24 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Szpartak Moszkva 34 - 34  
Néva Szentpétervár - SZKIF Krasznodar 25 - 24  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo-Viktor Sztavropol 31 - 28  
UGNTU Ufa - UOR Moszkva 23 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 24 - 32  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Celje 29 - 28  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 33 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granollers 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Eularia Puig Valls - Canyamelar Valencia 22 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Bern (4.m.) 21 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Maribor 28 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Loka 36 - 35  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oran - Belouizdad    
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - MC Alger 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Leeds 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne Victory 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Saint-Gilloise 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Vitosa Bistritsa 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Slavia Szófia 2 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Augsburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Kaiserslautern 3 - 2  
Fürth - Regensburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Magdeburg 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Newell's 3 - 0  
Audax Italiano - Botafogo 1 - 2  
Rosario Central - Sao Paulo 0 - 0  
Sol de America - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Varnsdorf 2 - 0  
Usti nad Labem - MAS Taborsko 3 - 3  
Znojmo - Pardubice 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Zlín 1 - 1  
Slavia Praha - Karvina 3 - 2  
Teplice - Mladá Boleslav 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Helsingor 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - El Raja Matrouh 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Daklyeh 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Vityebszk 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Szluck 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Nancy 2 - 0  
Auxerre - Clermont 1 - 2  
Le Havre - Ajaccio GFC 2 - 1  
Nimes - Sochaux 0 - 2  
Niort - Lens 2 - 2  
Orleans - Quevilly Rouen 2 - 1  
Tours - Chateauroux 0 - 1  
Valenciennes - Bourg-Peronnas 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Sannois St-Gratien 2 - 2  
Creteil - Dunkerque 1 - 3  
Laval - Lyon Duchere 0 - 1  
Marseille Consolat - Concarneau 0 - 1  
Pau - Rodez Aveyron 1 - 2  
Red Star 93 - Boulogne 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Emmen 3 - 2  
Almere City - PSV 2 2 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Maastricht 3 - 1  
Dordrecht - Cambuur 0 - 3  
F. Sittard - Den Bosch 2 - 0  
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 1 - 3  
Helmond - Nijmegen 1 - 2  
Oss - De Graafschap 1 - 4  
Telstar - Utrecht 2 1 - 0  
Volendam - RKC Waalwijk 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - AZ Alkmaar 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Istra 2 - 0  
Rudes - Rijeka 4 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Neroca FC 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Padideh Mashhad 0 - 1  
Paykan - Esteghlal K. 0 - 0  
Sepahan - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Sepidrood Rasht - Tractor Tabriz 1 - 0  
Siah Jamegan Mashhad - Saipa Karaj 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Herzliya 0 - 1  
Hapoel Marmorek - Ironi Nesher 0 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 0 - 4  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Boyaca Patriotas 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Guangzhou Evergrande 2 - 2  
Shanghai SIPG - Hebei 2 - 0  
Tianjin Quanjian - Jiangsu 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lechia Gdansk 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Korona Kielce 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Riga FC 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Ascoli 3 - 0  
Parma - Cittadella 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Toszno 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FAC Wien 2 - 1  
Hartberg - WSG Wattens 4 - 0  
Liefering - Kapfenberg 1 - 1  
Wacker Innsbruck - BW Linz 4 - 0  
Wiener Neustadt - Ried 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Braga 1 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Dinamo Bukarest 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Betis 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Vaduz 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - FF Malmö 2 - 2  
Trelleborg - Örebro 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemun - Bacska Palanka 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Besiktas 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Caracas FC 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - Aberystwyth 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 1 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Paide Linnameeskond 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 1 - 4  
Cabinteely - Shelbourne 2 - 0  
Drogheda Utd. - Longford Town 1 - 1  
Galway - Wexford Youths 4 - 1  
UC Dublin - Finn Harps 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Dundalk 0 - 2  
Cork City - St. Patrick's 1 - 0  
Derry City - Waterford Utd. 1 - 0  
Shamrock Rovers - Bohemians 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Sale 35 - 30  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Wigan 8 - 9  
Rögbi (NemzetközösségiJáték,női,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dél-Afrika 29 - 0  
Kanada - Kenya 24 - 12  
Rögbi (NemzetközösségiJáték,női,Bcs. )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 29 - 12  
Fidzsi-szigetek - Anglia 5 - 17  
Fidzsi-szigetek - Wales 29 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Newcastle Knights 40 - 14  
St. George Illawarra - Cronulla Sharks 40 - 20  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Munster 17 - 19  
Glasgow Warriors - Connacht 35 - 22  
Ulster - Ospreys 8 - 0  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 25 - 13  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venelles - Mulhouse (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Tours (2.m.) 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Ajaccio GFC (2.m.) 3 - 0  
Tourcoing - Chaumont (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Politechnika Varsó 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IBSA Gran Canaria - Logrono (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Uriba Palma (3.m.) 0 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - J. Barrett 10 - 6  
C. Wakelin - Xu Si 10 - 4  
D.B. Gilbert - B.J. Castle 10 - 8  
F. O'Brien - Yuan Sijun (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
G. Wilson - A. Stefanow 8 - 10  
K. Doherty - J. Boileau 10 - 8  
K. Maflin - H. Akbar 10 - 7  
M. King - G. Greene (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
M. Stevens - R. Thomerson (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
T. Un-Nooh - A. Ursenbacher 10 - 8  
Yan Bingtao - J. Page (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - G.M. Moroni 0 - 2  
J.A. Munar Clar - M. Donati 2 - 0  
M. Trungelliti - Gon. Oliveira 2 - 0  
S. Bolelli - V. Galovic    
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Gonzalez M - Oliveira G / Pel D 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - R. Zarazua 2 - 0  
D. Jakupovic - E. Kostova 2 - 0  
D. Seguel - A. Bogdan 0 - 2  
E. Arango - J. Paolini 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Rodriguez - Linette M / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Duque-Marino M / Podorosk - Cako J / Lister C 2 - 0  
Hon P / Sizikova Y - Jakupovic D / Khromacheva 1 - 2  
Mrdeza T / Zanevska M - Arruabarrena L / Riske A 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - N. Kyrgios 2 - 1  
J. Isner - H. Laaksonen 2 - 0  
J. Sock - H. Zeballos 2 - 0  
J. Sock - T.H. Fritz 1 - 2  
T. Sandgren - G. Pella 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sancic A - Gonzalez S / Young D 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - K. Flipkens 1 - 2  
D. Kovinic - V. Lapko 0 - 2  
M. Barthel - D. Vekic 2 - 1  
M. Vondrousova - E. Mertens 1 - 2  
S. Vögele - A. Cornet 2 - 1  
T. Korpatsch - K. von Deichmann 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geuer N / Wacanno E - Rosolska A / Spears A 1 - 2  
Golubic V / Teichmann J - Kalashnikova O / Rus A 2 - 0  
Lapko V / Sabalenka A - Adamczak M / Knoll X 2 - 0  
Pliskova Kr/ Voskoboeva G - Jani R-L / Kovinic D 2 - 0  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - R. Quiroz 0 - 2  
C. Berlocq - J. Choinski 0 - 2  
J. Choinski - F. Arguello 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - J.I. Londero 0 - 2  
J.I. Londero - T. Monteiro 2 - 0  
Tenisz (Mexikóváros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maytin R / Quiroz R - Bagnis F / Hach Verdugo H 0 - 2  
Ramirez C / Zeballos F - Galdos S / Menendez-Maceiras A 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - E. Donskoy 2 - 0  
J. Jung - T. Ito 1 - 2  
R. Ramanathan - D. Sela 2 - 0  
Y. Bhambri - Chien Hsun Lo 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Hsu Y H / Wang J    
Ebden M / Whittington A - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - D. Liew 2 - 0  
P.A. Maulana - Feixiang Sun 1 - 2  
Yu Hsien Lin - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
Zeqi Zhou - Wei Feng Chong 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Lee F-C / Lee F-J 2 - 0  
Jaeuk J / Kim J H - Po L-W / Yang M-T 1 - 2  
Zijian D / Chang W - Choi H G / Park K H 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuan Deng - Xuerui Li 1 - 2  
Yanyan Cai - Ga Eun Kim 1 - 2  
Yu Jin Sim - Shuo Yun Sung 2 - 1  
Yue Han - Zhiyi Wang 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Sahputri M C - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Chieh C Y / Shan H P 2 - 1  
Dubthuk K / Saengchote N - Huang D / Li W 0 - 2  
Tang J / Yu X - Liu X / Xia Y 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko-Chi C / Ya C C - Xuanyi O / Lu C 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Xinwa G / Xuanxuan L 0 - 2  
Ronald R / Saufika A - Lee F J / Yu C H 2 - 0  
Zijian D / Li Y - Kim H T / Kim H J 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mladost Zagreb 10 - 10  
Jug Dubrovnik - Jadran Split 11 - 7  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Dunaújváros 7 - 11  
Padova - Olympiakosz 4 - 10  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - OSC 9 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - SM Verona 7 - 13  

 

2018.04.12.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kia Tigers 15 - 4  
LG Twins - SK Wyverns 5 - 4  
Lotte Giants - Nexen Heroes 3 - 5  
NC Dinos - KT Wiz 2 - 7  
Samsung Lions - Doosan Bears 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 9 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 3 - 0  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Generales de Durango 18 - 12  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova 0 - 2  
Pericos de Puebla - Algodoneros Union Laguna 8 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Diablos Rojos del Mexico 8 - 5  
Saraperos de Saltillo - Piratas de Campeche 6 - 5  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 4 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Tecolotes de Nuevo Laredo 0 - 6  
Toros de Tijuana - Olmecas de Tabasco 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 5 - 3  
Boston - NY Yankees 7 - 10  
Chicago Cubs - Pittsburgh 13 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh (20:20) 1 - 6  
Cleveland - Detroit 5 - 1  
LA Dodgers - Oakland 6 - 16  
Miami - NY Mets 1 - 4  
Philadelphia - Cincinnati 4 - 3  
Texas - LA Angels 2 - 7  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Wright 7 - 2  
M. Smith - R. Cross 5 - 7  
R. van Barneveld - D. Gurney 3 - 7  
R. van Barneveld - P. Wright 2 - 7  
S. Whitlock - M. van Gerwen 1 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Mullsjö (5.m.) 9 - 6  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 0 - 0  
Ausztrália - India 1 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Skócia 2 - 4  
Wales - Ghána 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 1 - 2  
Rochester - Syracuse 0 - 1  
San Diego - Tucson 0 - 4  
Stockton - Ontario Reign 6 - 3  
Texas Stars - Grand Rapids 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Los Angeles (1.m.) 1 - 0  
Pittsburgh - Philadelphia (1.m.) 7 - 0  
Winnipeg - Minnesota (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Salzburg (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Rapperswil (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zürich Lions (1.m.) 0 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kazahsztán 0 - 3  
Lettország - Dél-Korea 1 - 5  
Olaszország - Lengyelország 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 3 - 3  
Dánia - Svédország 1 - 4  
Lettország - Finnország 0 - 5  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Pinheiros (4.m.) 64 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem (2.m.) 76 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Wonju Dongbu (3.m.) 89 - 89, h.u. 101 - 99  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Ashdod 72 - 74  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 92 - 75  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 73 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Start Lublin 99 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Vytautas Prienai 79 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn 110 - 97  
Chicago - Detroit 87 - 119  
Cleveland - New York 98 - 110  
LA Clippers - LA Lakers 100 - 115  
Miami - Toronto 105 - 105, h.u. 116 - 109  
Minnesota - Denver 101 - 101, h.u. 112 - 106  
New Orleans - San Antonio 122 - 98  
Oklahoma City - Memphis 137 - 123  
Orlando - Washington 101 - 92  
Philadelphia - Milwaukee 130 - 95  
Portland - Utah 102 - 93  
Sacramento - Houston 96 - 83  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Karlsruhe (3.m.) 68 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Vasco Gipuzkoa (3.m.) 73 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Fuenlabrada 82 - 62  
Valencia - Baskonia Vitoria 81 - 77  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Celje 93 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Himki Moszkva 79 - 82  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 31 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Fredrikstad 28 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Stuttgart 25 - 26  
Lemgo - Flensburg 23 - 32  
Magdeburg - Lübbecke 34 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Politehnica Timisoara 31 - 23  
Calarasi - CSM Bukarest 24 - 31  
Potaissa Turda - Focsani 27 - 20  
Steaua Bukarest - Dobrogea Constanta 29 - 26  
Vaslui - Suceava 25 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Medea 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Shrewsbury 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax - Gateshead 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 1 - 2  
Keshla - Sumqayit 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Goiás 2 - 2  
Internacional - Vitória 2 - 1  
Ponte Preta - Nautico 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Bahia 1 - 0  
Fluminense - Nacional Potosi 3 - 0  
San Lorenzo - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Midtjylland 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Fujairah 4 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Sharjah 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Nasr (EGY) 2 - 1  
El Zamalek - Al-Ittihad (EGY) 1 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Arsenal 2 - 2  
Marseille - RB Leipzig 5 - 2  
Salzburg - Lazio 4 - 1  
Sporting CP - Atl. Madrid 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Les Herbiers 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Goa 1 - 5  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Zob Ahan 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Vatnaliljur 9 - 0  
IR - Aegir 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 1 - 1  
Once Caldas - Dep. Tolima 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuhan Hongxing - Shijiazhuang 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 4 - 1  
Trakai - Lietava Jonava 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Dep. Toluca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Salt Lake 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santarcangelo - Südtirol 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Albacete 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Wil 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Ohud Medina 1 - 0  
Al-Baten - Al-Faiha 1 - 1  
Al-Faisaly - Al-Shabab (KSA) 2 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Fateh 4 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Taawon 3 - 2  
Al-Nassr - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Al-Raed - Al-Ittihad (KSA) 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Ankaran Hrvatini 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - ND Gorica 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Hull FC 20 - 39  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 14 - 26  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét (4.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Halkbank Ankara 3 - 0  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M. O'Donnell (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
A. Higginson - D. John 10 - 4  
Cao Yupeng - R. Hull 7 - 10  
G. Dott - A. Ridley (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
J. Perry - R. Muir (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
Jam. Jones - C. Steadman 10 - 5  
L. Walker - K. Helgason 10 - 6  
Liang Wenbo - R. Lawler (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
Lyu Haotian - Fang Xiongman (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
M. Davis - S. Lam (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
M. Georgiou - M. Bolton 10 - 4  
M. Holt - R.T. Chuan Leong (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
R. Walden - J. Swail 10 - 8  
S. Craigie - J. White (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
Tian Pengfei - Yuan Li 10 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - G.M. Moroni 1 - 2  
L. Sonego - S. Bolelli 0 - 2  
M. Klizan - D. Gimeno-Traver    
V. Galovic - G. Elias 2 - 0  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Gonzalez M - Milojevic N / Safwat M 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Martos Gornes S / Vervoort M 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Bogdan    
M.F. Herazo Gonzalez - M. Linette    
T. Maria - D. Seguel 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - J. Larsson 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hon P / Sizikova Y - Garcia Perez G / Zarazua R 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - N. Kyrgios 1 - 2  
F. Tiafoe - S. Johnson 0 - 2  
T.H. Fritz - R. Harrison 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Daniel T / Nishioka Y 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Skupski K / Skupski N 2 - 1  
Duran G / Molteni A - Gonzalez S / Young D 1 - 2  
Karlovic I / Nestor D - Brown D / Tiafoe F 0 - 2  
Mirnyi M / Oswald P - Lipsky S / Sandgren T 2 - 1  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - V. Golubic 2 - 1  
K. Mladenovic - T. Korpatsch    
L. Siegemund - K. von Deichmann    
P. Hercog - A. Sabalenka 0 - 2  
V. Lapko - A. Kontaveit 2 - 1  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Sasnovich - Adamczak M / Knoll X 1 - 2  
Flipkens K / Mertens E - Dzalamidze N / Kudermetov 2 - 1  
Lapko V / Sabalenka A - Barthel M / Witthoeft C 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - M. Basic 2 - 1  
L. Ouahab - N. Basilashvili 1 - 2  
M. Zverev - M. Jaziri 0 - 2  
R. Albot - K. Edmund 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Inglot D - Sharan D / Struff J 1 - 2  
Demoliner M / Jebavy R - Paire B / Roger-Vasselin E 1 - 2  
Marrero D / Matkowski M - Cerretani J / Qureshi A U H 2 - 0  
Mektic N / Peya A - Arends S / Shamasdin A 2 - 1  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - M. Moraing 2 - 1  
J. Clarke - A. Basso 0 - 2  
M. Arevalo - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
V. Estrella Burgos - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
Tenisz (Mexikóváros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Maytin R / Quiroz R 0 - 2  
Bambridge L / O'Mara J - Korda S / Mejia N 2 - 0  
Hanfmann Y / Krawietz K - Agamenone F / Martinez L D 2 - 0  
Krstin P / Moraing M - Ramirez C / Zeballos F 1 - 2  
Lammons N / Lawson A - Galdos S / Menendez-Maceiras A 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - M. Przysiezny    
M. Ebden - J. Jung 0 - 2  
R. Ramanathan - L.G.M. Harris 2 - 1  
S. Myneni - E. Donskoy 0 - 2  
Soon Woo Kwon - T. Ito 1 - 2  
Tung-Lin Wu - D. Sela 1 - 2  
Y. Bhambri - M. Bachinger 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Nielsen F - Ratiwatana / Ratiwatana 1 - 2  
Gunneswaran P / Miyeni S - Gonzales R / Rungkat C 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Chi Ting - Guangzu Lu 0 - 2  
Feixiang Sun - Li Shifeng 2 - 0  
I.M. Mustofa - Zeqi Zhou 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - Hongyang Weng 2 - 0  
Jen Hao Hsu - Yu Hsien Lin 1 - 2  
Kwang Hee Heo - D. Liew 1 - 2  
P.A. Maulana - P. Thongnuam 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyi D / Xinwa G - Zijian D / Chang W 1 - 2  
Han C / Zhou H - Xuanyi O / Ren X 2 - 0  
Jaeuk J / Kim J H - Zhenbang J / Zhang B 2 - 1  
Lee F-C / Lee F-J - Zhiyi D / Yongwang L 2 - 0  
Sihang C / Weijie D - Po L-W / Yang M-T 1 - 2  
Ting C C / Chieh Y C - Choi H G / Park K H 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga Eun Kim - Thi Trang Vu 2 - 1  
Jui Jeon - Zhiyi Wang 0 - 2  
Shuting Ji - Yanyan Cai 0 - 2  
Su Yu Chen - Yue Han 0 - 2  
Xuan Deng - Yiman Zhang 2 - 1  
Xuerui Li - Mengyan Fan 2 - 0  
Yu Jin Sim - Yaxin Wei 2 - 0  
Yuk. Nakai - Shuo Yun Sung 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Sahputri M C - Chen F / Zhou S 2 - 0  
Chayanit C / Muenwong P - Dong W / Feng X 2 - 0  
Istarani N K M / Maheswar - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Chiang K H / Hung S H 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim H T / Kim H J - Po L-W / Chang C H 2 - 1  
Ko-Chi C / Ya C C - Jen C Y / Shan H P 2 - 0  
Ronald R / Saufika A - Weijie D / Ya X 2 - 0  
Tulamok N / Saengchote N - Lee F J / Yu C H 0 - 2  
Xinwa G / Xuanxuan L - Wu Y C / Yang C T 2 - 0  
Xuanyi O / Lu C - Yanzhe F / Fangling L 2 - 0  
Yang M-T / Sung S Y - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Zijian D / Li Y - Enyi D / Xinru Z 2 - 0  

 

2018.04.11.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kia Tigers 6 - 4  
LG Twins - SK Wyverns 3 - 0  
Lotte Giants - Nexen Heroes 12 - 0  
NC Dinos - KT Wiz 4 - 12  
Samsung Lions - Doosan Bears 6 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 6 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 8 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 8 - 3  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 4 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 3 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Generales de Durango 6 - 4  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova 9 - 8  
Pericos de Puebla - Algodoneros Union Laguna 11 - 2  
Saraperos de Saltillo - Piratas de Campeche 5 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 4  
Toros de Tijuana - Olmecas de Tabasco 15 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 1 - 2  
Boston - NY Yankees 14 - 1  
Chicago WS - Tampa Bay 2 - 1  
Cleveland - Detroit 2 - 1  
Colorado - San Diego 2 - 5  
Colorado - San Diego (21:10) 6 - 4  
Kansas City - Seattle 3 - 8  
Kansas City - Seattle (20:15) 2 - 4  
LA Dodgers - Oakland 4 - 0  
Miami - NY Mets 6 - 8  
Minnesota - Houston 4 - 1  
Minnesota - Houston (19:10) 9 - 8  
Philadelphia - Cincinnati 6 - 1  
San Francisco - Arizona 5 - 4  
San Francisco - Arizona (21:45) 3 - 7  
St. Louis - Milwaukee 5 - 3  
St. Louis - Milwaukee (19:15) 2 - 3  
Texas - LA Angels 1 - 11  
Washington - Atlanta 4 - 1  
Washington - Atlanta (19:05) 3 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Slevik (4.m.) 9 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping (5.m.) 12 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Sparta Praha (3.m.) 5 - 4  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Wales 1 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,B cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Ghána 5 - 1  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 2 - 1  
Kanada - Dél-Afrika 0 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközösségi játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Anglia 4 - 3  
Malajzia - Pakisztán 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Rockford 3 - 5  
Milwaukee - Chicago Wolves 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Tuto (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lillehammer (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 2 - 3  
Norvégia - Dánia 0 - 1  
Szlovákia - Magyarország 1 - 8  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 3 - 2  
Kazahsztán - Lengyelország 4 - 3  
Lettország - Kína 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Finnország 0 - 3  
Olaszország - Ausztria 1 - 0  
Szlovénia - Magyarország 2 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Bauru (4.m.) 91 - 91, h.u. 103 - 104  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - USK Praha 95 - 78  
Ostrava - MMCITE Brno 97 - 101  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - KP Brno (3.m.) 84 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Olomoucko Prostejov (1.m.) 94 - 88  
Pardubice - Usti nad Labem (1.m.) 76 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - UR Venezia 90 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Bakken Aarhus 75 - 72  
Venezia - Donar Groningen 82 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Monaco 67 - 94  
Chalon sur Saone - Strasbourg 95 - 72  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kardica 75 - 77  
Apollon Patra - Periszteri 80 - 82  
Doukasz - Marouszi 80 - 89  
Ethnikosz Pireusz - Arkadikosz Tripoli 82 - 55  
Holargosz - Iraklisz 80 - 80, h.u. 93 - 94  
Kasztoria - Papagou 88 - 65  
Lefkada - AE Larissza 91 - 71  
Pszihiko - Ermisz Agiasz 73 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 72 - 81  
Arisz - Kymi 60 - 73  
Koloszosz Rodosz - Promitheasz Patra 70 - 89  
Lavrio - Olympiakosz 68 - 84  
Rethymno - Panathinaikosz 69 - 103  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Shandong (7.m.) 105 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Szczecin 103 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdynia (5.m.) 64 - 58  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 95 - 64  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 84 - 81  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Sopron 90 - 72  
Jászberény - MAFC 84 - 94  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Alba Fehérvár 67 - 77  
Körmend - Szolnok 74 - 85  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Atomerőmű 81 - 70  
Szeged - Pécs 80 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 113 - 121  
Dallas - Phoenix 97 - 124  
Indiana - Charlotte 93 - 119  
LA Lakers - Houston 99 - 105  
Utah - Golden State 119 - 79  
Washington - Boston 113 - 101  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Vechta (2.m.) 79 - 86  
Hanau - Crailsheim (2.m.) 82 - 107  
Trier - Heidelberg (2.m.) 83 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayreuth 88 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuore Napoli - Treviglio 80 - 100  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Eirene Ragusa (2.m.) 53 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 121 - 56  
Bilbao - Gran Canaria 92 - 78  
Estudiantes - Zaragoza 84 - 74  
Iberostar Tenerife - Gipuzkoa 88 - 92  
Obradoiro Monbus - Unicaja Malaga 85 - 85, h.u. 91 - 97  
San Pablo Burgos - MoraBanc Andorra 92 - 86  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava (3.m.) 56 - 56, h.u. 64 - 61  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok (3.m.) 88 - 73  
Piestanske Cajky - Samorin (3.m.) 67 - 46  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Primorska Koper 71 - 78  
Sencur Kranj - Olimpija Ljubljana 65 - 59  
Sentjur - Krka Novo Mesto 83 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - CSZKA Moszkva 95 - 105  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Ribe-Esbjerg 31 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skjern 26 - 33  
Holstebro - Aalborg 31 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Silkeborg 27 - 32  
Nordsjaelland - GOG 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Nimes 27 - 30  
Massy Essonne - St. Raphael 25 - 36  
Pays d'Aix - Toulouse 29 - 30  
Tremblay - Montpellier 19 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umag - Metalac 29 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Porec 32 - 24  
Varazdin - Dubrava 32 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Azoty Pulawy 26 - 43  
Wybrzeze Gdansk - Legionowo 28 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Stabaek 40 - 25  
Kristiansand - Larvik 31 - 27  
Molde - Byasen 28 - 34  
Oppsal - Sola 28 - 26  
Tertnes Bergen - Glassverket 31 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Boa Hora 23 - 27  
Xico Guimaraes - Aguas Santas 31 - 40  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Benfica 20 - 33  
Porto - ABC Braga 24 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Valladolid 39 - 36  
Granollers - AX Puente Genil 32 - 31  
Huesca - Ademar Leon 21 - 25  
Puerto Sagunto - Benidorm 29 - 35  
Quabit Guadalajara - Morrazo Cangas 22 - 34  
Teucro - Naturhouse La Rioja 23 - 33  
Zamora - Ciudad Encantada 22 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kriens (3.m.) 24 - 23  
Schaffhausen - Suhr Aarau (3.m.) 31 - 16  
Thun - Gossau (3.m.) 35 - 28  
Winterthur - St. Gallen (3.m.) 36 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif (3.m.) 32 - 25  
Ystad IF - Alingsas (4.m.) 32 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Tyresö (3.m.) 22 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Walsall 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Derby County 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Dep. Moron 2 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Sevilla 0 - 0  
Real Madrid - Juventus 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Toronto 1 - 1  
New York - Chivas Guadalajara 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Danubio 3 - 0  
Estudiantes de Merida - Dep. Temuco    
Jaguares de Cordoba - Boston River 2 - 1  
LDU Quito - Guabiro Montero 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Viborg 3 - 0  
Nyköbing - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Aalborg 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Bidwest Wits 1 - 0  
Supersport Utd. - Orlando Pirates 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 0 - 2  
FC Seoul - Pohang 2 - 1  
Gangwon - Suwon Bluewings 2 - 3  
Gyeongnam - Jeonbuk 0 - 4  
Incheon - Sangju Sangmu 0 - 1  
Jeonnam - Jeju 0 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wahda 0 - 3  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Shilong Lajong 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal T. 1 - 1  
Persepolis - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kashima A. 2 - 1  
Gamba Osaka - Jubilo Iwata 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 1 - 2  
Nagoya GE - Vegalta Sendai 2 - 3  
Sagan Tosu - Kashiwa R. 1 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 3 - 1  
Sapporo - Shonan Bellmare 1 - 0  
Shimizu SP - Nagasaki 0 - 1  
Vissel Kobe - Urawa RD 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Alianza Petrolera 3 - 0  
Envigado - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Millonarios - Dep. Pasto 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hainan Haihan - Meizhou Hakka 0 - 0  
Hefei Guiguan - Xinjiang Tianshan 1 - 0  
Nantong Zhiyun - Nei Mongol Zhongyou 1 - 0  
Shaanxi Chang'an - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Sichuan Annapurna - Qingdao Huanghai 3 - 0  
Yanbian Beiguo - Meizhou Meixian Techand 1 - 0  
Yinchuan Helanshan - Beijing Enterprises Group 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Gornik Leczna 2 - 1  
Chrobry Glogow - Pogon Siedlce 3 - 1  
Olsztyn - Olimpia Grudziadz 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Tychy 1 - 1  
Ruch Chorzow - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Stal Mielec - Miedz Legnica 1 - 1  
Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Rakow Czestochowa 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 2 - 5  
Stumbras Kaunas - Palanga 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Videoton 1 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Kazincbarcika 1 - 0  
Budaörs - Soroksár 2 - 2  
Békéscsaba - Sopron 3 - 0  
Cegléd - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Csákvár - Győr 3 - 1  
Gyirmót - Kisvárda 1 - 0  
Nyíregyháza - Dorog 3 - 1  
Siófok - ZTE 2 - 0  
Szolnok - Szeged 2011 0 - 1  
Vác - MTK 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Ranheim 1 - 2  
Tromsö - Strömsgodset 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Mestre 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Kubany Krasznodar 0 - 2  
Gazovik Orenburg - Volgar Asztrahany 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Rotor Volgográd - Kurszk 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Sinnyik Jaroszlavl 3 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Tom Tomszk 2 - 1  
Tambov - Himki 2 - 0  
Tyumeny - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Lucs Vlagyivosztok 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Leixoes 1 - 2  
Cova Piedade - Uniao Oliveirense 3 - 2  
Gil Vicente - Braga B 1 - 2  
Guimaraes B - Penafiel 1 - 1  
Real SC Massama - Covilha 3 - 0  
Santa Clara - Arouca 0 - 0  
Sporting CP B - Famalicao 1 - 1  
Uniao Madeira - Nacional Madeira 1 - 3  
Varzim - Viseu 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - GAIS 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Maribor 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Perugia 3 - 2  
Trentino - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Sesi SP (2.m.) 0 - 3  
Taubate Funvic - Sada Cruzeiro (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Ravenna 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Olympiakosz 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Chemik Police 1 - 3  
Dabrowa Gornicza - Proxima Krakkó 2 - 3  
Impel Wroclaw - Muszynianka Muszyna 2 - 3  
Legionowo - Bielsko-Biala 3 - 2  
LKS Lodz - Budowlani Torun 3 - 0  
Ostrowiec Swietokrzyski - Bydgoszcz 0 - 3  
Rzeszow - Pila 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Novara (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 3 - 1  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - K. Filipiak 10 - 5  
E. Slessor - E. Sharav 10 - 7  
M. Gould - P.S. Davison (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
M. Joyce - A. Duffy (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
M. Selt - N.O. Yee 10 - 1  
Mei Xiwen - B. Eltahhan 10 - 8  
R. Milkins - A. Canavan 10 - 1  
S. Carrington - N. Bond (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
S. Donaldson - T. Rees 10 - 5  
Xiao Guodong - C. Totten (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
Zhang Anda - Zhang Yong 10 - 6  
Strandröplabda (Satun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nuttanon I / Sedtawat P - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Rachmawan A C / Ashfiya M 0 - 2  
Schubert Z / Dickson T - Nuttanon I / Sedtawat P 1 - 2  
Schubert Z / Dickson T - Raoufi R / Mirzaali A 0 - 2  
Strandröplabda (Satun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juliana D / Utami P - Numwong R / Hongpak K 0 - 2  
Ledoux C / Stockman E - Juliana D / Utami P 2 - 1  
Ledoux C / Stockman E - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 1  
Mashkova T / Tsimbalova I - Numwong R / Hongpak K 2 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - N. Kuhn    
M. Donati - Y. Maden 2 - 0  
M. Trungelliti - A. Giannessi    
N. Milojevic - J.A. Munar Clar 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Pellegrino A - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Behar A / Gonzalez M - Kuhn N / Uzhylovskyi V    
Bolelli S / Donati M - Milojevic N / Safwat M 1 - 2  
Martos Gornes S / Vervoor - Bednarek T / Panfil G 2 - 1  
Motti A / Vavassori A - Oliveira G / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Arruabarrena-Vecino - V. Rodriguez 2 - 0  
M. Duque Marino - A. Bogdan 0 - 2  
N. Hibino - E. Kostova 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - Carol Zhao 2 - 1  
V. Cepede Royg - E. Arango 1 - 2  
V. Grammatikopoulou - Miyu Kato 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Olmos G - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Mrdeza T / Zanevska M - Irigoyen M / Seguel D 2 - 0  
Osorio Serrano M C / Plaz - Linette M / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - I. Karlovic 0 - 2  
E. Escobedo - S. Johnson 1 - 2  
G. Pella - S. Querrey 2 - 1  
T. Sandgren - N. Kicker 2 - 0  
T. Smyczek - T.H. Fritz 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Tiafoe F - Harrison R / Mclachlan B 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Sock J / Withrow J - Lipsky S / Sandgren T 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - M. Buzarnescu 2 - 1  
A. Sasnovich - R. Hogenkamp 2 - 0  
D. Vekic - A. Cadantu 2 - 0  
J.B. Teichmann - A. Cornet 0 - 2  
Kr. Pliskova - C. Giorgi 0 - 2  
M. Frech - S. Vögele    
S. Kuznetsova - M. Barthel    
Su-Wei Hsieh - P. Hercog 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geuer N / Wacanno E - Vondrousova M / Voracova R 2 - 0  
Minella M / Van Uytvanck - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Olaru R / Smith A - Jurak D / Moore J 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - A. Vatutin 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - R. Gasquet 0 - 2  
G. Simon - R. Carballes Baena 2 - 0  
M. Jaziri - Fucsovics M. 2 - 1  
P. Andujar - A. Arnaboldi 2 - 0  
P. Kohlschreiber - L. Ouahab 1 - 2  
R. Albot - A. Seppi 2 - 1  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Qureshi A U - Haase R / Middelkoop M 2 - 1  
Daniell M / Inglot D - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 0  
Demoliner M / Jebavy R - Lorenzi P / Zverev M 2 - 1  
Koolhof W / Sitak A - Sharan D / Struff J 0 - 2  
Marrero D / Matkowski M - Lindstedt R / Skugor F 2 - 1  
Mektic N / Peya A - Ahouda A / Idmbarek Y 2 - 0  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - S. Korda 2 - 1  
J. Souza - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
M. Sanchez Montemayor - T. Monteiro 0 - 2  
R. Quiroz - P. Krstin 2 - 1  
Tenisz (Mexikóváros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Hach Verdugo H - Pasha N / Romboli F 2 - 0  
Berlocq C / Londero J - Mousley B / Nedunchezhiyan J    
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - Ti Chen 2 - 0  
K. Majchrzak - M. Bachinger 1 - 2  
L. Grigelis - T. Ito 1 - 2  
L.G.M. Harris - S.K. Mukund 2 - 0  
L.G.M. Harris - T. Puetz    
S. Sekiguchi - D. Sela 0 - 2  
Y. Takahashi - Chien Hsun Lo 1 - 2  
Yu Hsiou Hsu - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Jung J / Soeda G 2 - 0  
Ebden M / Whittington A - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Hsieh C-P / Yang T-H - Erlich J / Nielsen F 0 - 2  
Ito T / Matsui T - Ratiwatana / Ratiwatana 1 - 2  
Lee K-Y / Liu S-F - Gonzales R / Rungkat C 1 - 2  
Petzschner P / Puetz T - Wu T-L / Yu C-Y    
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao Cuong Pham - Chih Chieh Yang 0 - 2  
Chen Chi Ting - Chengming Ren 2 - 0  
Feixiang Sun - A. Marteen 2 - 0  
Guangzu Lu - T.M. Nguyen 2 - 0  
Haichao Liu - P. Thongnuam 1 - 2  
Hongyang Weng - Yufeng Cao 2 - 0  
I.M. Mustofa - M. Zilberman 2 - 0  
Jen Hao Hsu - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 1  
Kwang Hee Heo - Chia Hao Lee 2 - 0  
Li Shifeng - Zii Jia Lee 2 - 0  
Yu Jen Chi - P.A. Maulana 1 - 2  
Yuehang Wang - Yu Hsien Lin 0 - 2  
Yupeng Bai - D. Liew 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X-Y / Wu Y C - Liang W / Yichen S 1 - 2  
Chia-Han L / YU L C - Zijian D / Chang W 1 - 2  
Jaeuk J / Kim J H - Guo R / Zheng B 2 - 0  
Lee C-H / Hsien L Y - Enyi D / Xinwa G 0 - 2  
Lee F-C / Lee F-J - Yanzhe F / Liu S 2 - 0  
Sihang C / Weijie D - Lu C H / Chun S K 2 - 0  
Thongnuam P / Tulamok N - Zhiyi D / Yongwang L 1 - 2  
Ting C C / Chieh Y C - Zicong G / Weihan Z 2 - 1  
Xuanyi O / Ren X - Kai L S / Hao T M 2 - 0  
Zhenbang J / Zhang B - Jen C Y / Chi L W 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Nianzu - Xuerui Li 0 - 2  
Chi Ya Cheng - Mengyan Fan 1 - 2  
Chien Hui Yu - Yanyan Cai 0 - 2  
Han Qianxi - Shuo Yun Sung 0 - 2  
Shuting Ji - Se Yeon Lee 2 - 0  
Su Yu Chen - Zheng Shuya 2 - 0  
Yang Ruiwen - Xuan Deng 0 - 2  
Yaxin Wei - T. Poopradubsil 2 - 1  
Yiman Zhang - Ting Yu Liang 2 - 0  
Ying Chun Lin - Yuk. Nakai 0 - 2  
Yu Jin Sim - Hsiao Huan Chen 2 - 0  
Yue Han - Dai Wang 2 - 0  
Yun Li - Ga Eun Kim 0 - 2  
Zhiyi Wang - N. Shimoda 2 - 0  
Zhou Meng - Jui Jeon 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Sahputri M C - Lu C / YA X 2 - 0  
Chen F / Zhou S - Yu L T / Chun L Y 2 - 0  
Chieh C Y / Shan H P - Lizhi G / Shuxian Z 2 - 1  
Dong W / Feng X - Barkah Y / Putri Sari R E 2 - 0  
Dubthuk K / Saengchote N - Zixia F / Jiajia L 2 - 1  
Huan C H / Fang H L - Tang J / Yu X 0 - 2  
Huang D / Li W - Chang H T / Yu C H 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Cheng C Y / Sung S Y 2 - 0  
Yingxue C / Li Y - Istarani N K M / Maheswari N K 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko-Chi C / Ya C C - Liang W / Yingying C 2 - 0  
Thongnuam P / Dubthuk K - Weijie D / Ya X 0 - 2  
Tulamok N / Saengchote N - Yichen S / Zhou S 2 - 1  
Zhenbang J / Xumin L - Lee F J / Yu C H 0 - 2  

 

2018.04.10.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kia Tigers 4 - 3  
LG Twins - SK Wyverns 1 - 4  
Lotte Giants - Nexen Heroes 4 - 3  
NC Dinos - KT Wiz 4 - 5  
Samsung Lions - Doosan Bears 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 0  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 4 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 5 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 1 - 7  
Chicago Cubs - Pittsburgh 5 - 8  
Chicago WS - Tampa Bay 5 - 6  
Cleveland - Detroit 2 - 0  
Colorado - San Diego 6 - 7  
Kansas City - Seattle 10 - 0  
Miami - NY Mets 2 - 4  
Minnesota - Houston 0 - 2  
Philadelphia - Cincinnati 6 - 5  
San Francisco - Arizona 1 - 2  
St. Louis - Milwaukee 4 - 5  
Texas - LA Angels 3 - 8  
Washington - Atlanta 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Usti nad Labem (5.m.) 3 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Vitkovice (5.m.) 4 - 4  
Sparta Praha - Mladá Boleslav (4.m.) 2 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta (4.m.) 6 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Novaja Gener. Sziktivkar 6 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Dél-Afrika 1 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Játékok, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 4 - 0  
Új-Zéland - Skócia 5 - 2  
Gyeplabda (Nemzetközösségi játékok, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 3 - 2  
India - Malajzia 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno 0 - 2  
Litvínov - Karlovy Vary 1 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg (7.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Dukla Michalovce 6 - 2  
Skalica - Detva 6 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (2.m.) 69 - 59  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Universo/Vitória (4.m.) 75 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy (2.m.) 61 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Seoul Knights (2.m.) 94 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Darussafaka (1.m.) 72 - 72, h.u. 78 - 81  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korivosz Amaliada - Larissza-Farosz 73 - 55  
Trikala - Panioniosz 76 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 80 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 78 - 75  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 94 - 47  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs (1.m.) 73 - 73, h.u. 9 - 5  
Sopron - Győr (1.m.) 80 - 55  
ZTE - Diósgyőr (3.m.) 66 - 59  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Chicago 114 - 105  
Denver - Portland 88 - 82  
Detroit - Toronto 98 - 108  
LA Clippers - New Orleans 100 - 113  
Miami - Oklahoma City 93 - 115  
Milwaukee - Orlando 102 - 86  
Minnesota - Memphis 113 - 94  
New York - Cleveland 109 - 123  
San Antonio - Sacramento 98 - 85  
Kosárlabda (Nemzetközös. Játékok,női,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Jamaika 62 - 40  
Mozambik - Új-Zéland 63 - 79  
Kosárlabda (Nemzetközösségi Játékok, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Anglia 97 - 79  
Nigéria - Skócia 61 - 66  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanocska Kazany - MBA Moszkva (1.m.) 66 - 77  
Szpartak Moszkva - Inventa Kurszk (1.m.) 68 - 53  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 100 - 55  
Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 98 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Joventut Badalona 87 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Helios Domzale 66 - 83  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Nyköbing F. 25 - 27  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Midtjylland 21 - 26  
Viborg - Odense 24 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Karlovac 35 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vinkovci 39 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Ramnicu Valcea 26 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bidasoa Irun 29 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Northampton 3 - 0  
Gillingham - Blackburn 0 - 0  
Oxford Utd. - Fleetwood 0 - 1  
Rochdale - Wigan 1 - 4  
Wimbledon - Charlton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Chesterfield 2 - 2  
Stevenage - Mansfield 1 - 1  
Swindon - Yeovil 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Cardiff 1 - 0  
Bolton - Millwall 0 - 2  
Bristol City - Birmingham 3 - 1  
Burton - Hull City 0 - 5  
Fulham - Reading 1 - 0  
Ipswich - Barnsley 1 - 0  
Nottingham - Brentford 0 - 1  
Preston - Leeds 3 - 1  
QPR - Sheffield Wed. 4 - 2  
Sheffield Utd. - Middlesbrough 2 - 1  
Sunderland - Norwich 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Eastleigh 3 - 2  
Boreham - Macclesfield 0 - 2  
Chester - Bromley 3 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Wrexham 3 - 0  
Halifax - Sutton Utd. 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Woking 2 - 1  
Solihull Moors - Maidstone Utd. 1 - 0  
Torquay - Fylde 1 - 3  
Tranmere - Gateshead 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Atl. Rafaela 2 - 0  
Club Almagro - Juventud Un. Gualeguaychu 3 - 0  
Santamarina Tandil - Guillermo Brown 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Patronato Parana 1 - 1  
Estudiantes LP - Chacarita Juniors 0 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Roma (Ki jut tovább?)    
Liverpool - Manchester City (Ki jut tovább?)    
Manchester City - Liverpool 1 - 2  
Roma - Barcelona 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Guayaquil City 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Go Ahead Eagles    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Itagui Leones 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baoding Yingli Yitong - Liaoning Hongyun 0 - 1  
Dalian Boyang - Zhejiang Yiteng 1 - 1  
Hunan Xiangtao - Shanghai Shenxin 1 - 3  
Qingdao Jonoon - Heilongjiang Lava Spring 0 - 1  
Shenyang City - Yanbian 1 - 1  
Sichuan Jiuniu - Dalian Transcendence 3 - 1  
Suzhou Dongwu - Shenzhen Hongzuan 2 - 1  
Wuhan Zall - Jinlin Baijia 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Mjöndalen 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olbia - Arezzo 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - WSG Wattens 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Montrose 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - St. Mirren 1 - 0  
Greenock Morton - Dumbarton 3 - 2  
Inverness CT - Falkirk 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Hammarby 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Anglia 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Fehéroroszország 1 - 0  
Skócia - Lengyelország 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Norvégia 0 - 3  
Írország - Hollandia 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Izland 0 - 5  
Szlovénia - Németország 0 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Románia 0 - 0  
Olaszország - Belgium 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 0 - 1  
Izrael - Szerbia 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Dep. Tachira 0 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Belogorje Belgorod 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr (3.m.) 3 - 0  
Kecskemét - Kaposvár (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Conegliano (3.m.) 0 - 3  
Strandröplabda (Satun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambuntha P / Kaewsai D - Eglseer P / Huber A 0 - 2  
Nuttanon I / Sedtawat P - Vakili A / Salemiinjehboroun B 2 - 1  
Ramadhan G / Pribadi D - Nuttanon I / Sedtawat P 1 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Jongklang S / Khaolumtarn A 2 - 1  
Schubert Z / Dickson T - Eglseer P / Huber A 2 - 0  
Shiratori K / Ageba Y - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 1  
Shiratori K / Ageba Y - Rachmawan A C / Ashfiya M 0 - 2  
Takahashi T / Ishijama Y - Jongklang S / Khaolumtarn A 0 - 2  
Strandröplabda (Satun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dowdy A / Pollock I - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Gutierrez P S / Belen Car - Juliana D / Utami P 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Valiente Amarilla M S / Mongelos 2 - 1  
Ledoux C / Stockman E - Suzuki Y / Sakaguchi K 2 - 0  
Mashkova T / Tsimbalova I - Dowdy A / Pollock I 2 - 0  
Numwong R / Hongpak K - Eka Y / Ratnasari D 2 - 0  
Numwong R / Hongpak K - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Radarong V / Udomchavee T 2 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - A. Pellegrino 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - M. Chazal 2 - 0  
D. Novak - S. Bolelli    
G.M. Moroni - P. Sousa 2 - 0  
L. Sonego - J. Domingues 2 - 0  
M. Cecchinato - N. Milojevic 0 - 2  
M. Klizan - K. Coppejans 2 - 0  
M. Klizan - L. Rosol    
M. Tepavac - G. Elias 1 - 2  
N. Kuhn - M. Granollers    
O. Otte - S. Bolelli    
Piros Zs. - A. Giannessi 0 - 2  
S. Nagal - Gon. Oliveira 1 - 2  
S. Travaglia - M. Trungelliti 0 - 2  
V. Galovic - M. Safwat 2 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Panfil G - Andreozzi G / Eysseric J 2 - 1  
Bonzi B / Toledo Bague P - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - D. Jakupovic 0 - 2  
E. Rodina - M. Linette 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Jor. Thompson 2 - 0  
F. Tiafoe - M. McDonald 2 - 0  
F. Verdasco - D. Kudla 0 - 2  
H. Zeballos - Y. Nishioka 2 - 0  
M. Kecmanovic - R. Harrison 0 - 2  
N. Kicker - D. Young 2 - 0  
S. Kozlov - G. Pella 0 - 2  
T. Daniel - I. Karlovic 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sancic A - Monroe N / Smith J-P 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Martin F / Raja P 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Dolgopolov 2 - 0  
A. Ramos - A. Ahouda 2 - 0  
A. Vatutin - J-L. Struff 2 - 1  
C. Hemery - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
I. Ivashka - P. Andujar 0 - 2  
J. Sousa - P. Martinez Portero 2 - 0  
J. Vesely - K. Edmund    
M. Basic - R. Haase 2 - 1  
M. Marterer - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Zverev - P. Lorenzi 2 - 0  
N. Basilashvili - M. Berrettini 2 - 0  
V. Troicki - J-L. Struff    
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Jaziri M / Ouahab L 2 - 0  
Paire B / Roger-Vasselin - Lopez M / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
C. Heyman - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
D. Petrovic - P. Krstin 1 - 2  
D.E. Galan Riveros - B. Zapata Miralles 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - B. Mousley 2 - 1  
J. Souza - G. Clezar 2 - 0  
J.I. Londero - A. Krajicek 2 - 0  
L. Gomez - F. Arguello 0 - 2  
M. Arevalo - L. Patino 2 - 0  
R. Quiroz - A. Setkic 2 - 0  
S. Giraldo - M. Moraing 1 - 2  
V. Estrella Burgos - F. Bagnis 2 - 1  
Y. Hanfmann - J. Clarke 0 - 2  
Tenisz (Mexikóváros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Escobar G / Patino L 2 - 0  
Barrientos N / Giraldo S - Hanfmann Y / Krawietz K 0 - 2  
Korda S / Mejia N - Galloway R / Krajicek A 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien Hsun Lo - Q. Halys 2 - 1  
Chun Hsin Tseng - Y. Takahashi 0 - 2  
J. Jung - J. Grills 2 - 0  
M. Ebden - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
R. Ramanathan - T. Fancutt 2 - 1  
S. Myneni - P. Gunneswaran 2 - 1  
Ti Chen - R. Roelofse 2 - 0  
Y. Bhambri - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Whittington A - Margaroli L / Ramanathan R 2 - 0  
Klein B / Roelofse R - Hsu Y H / Wang J 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - A. Jayaram 2 - 0  
Haokun Ye - Chen Chi Ting 0 - 2  
K.G. Kumar - Li Shifeng 1 - 2  
Kuei Chun Shih - Haichao Liu 1 - 2  
Li Xiang - Kwang Hee Heo 0 - 2  
Liu Shumin - Qin Zheng 2 - 0  
Wei Chi Liu - M. Zilberman 0 - 2  
Yu Hsien Lin - F.A. Kholik 2 - 0  
Yu Jiahao - Yu Jen Chi 0 - 2  
Yufeng Cao - Chia Hung Lu 2 - 0  
Yun Kyu Lee - Guangzu Lu 0 - 2  
Zeqi Zhou - Seon Hyun Son 2 - 0  
Zezhou Zhong - Chih Chieh Yang 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Montenegró 4 - 12  
Vízilabda (Világ Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Magyarország 10 - 10  

 

 

2018.04.09.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Pericos de Puebla 2 - 7  
Algodoneros Union Laguna - Leones de Yucatan 3 - 8  
Olmecas de Tabasco - Rieleros de Aguascaliente 0 - 2  
Piratas de Campeche - Sultanes de Monterrey 6 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Guerreros de Oaxaca 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh    
Chicago WS - Tampa Bay 4 - 5  
Washington - NY Mets 5 - 6  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Kanada 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP (4.m.) 7 - 7  
Indians Espoo - Classic Tampere (4.m.) 5 - 12  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sarpsborg (3.m.) 8 - 4  
Slevik - Sveiva (3.m.) 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Falun (4.m.) 4 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marreco Francisco Beltrao - Foz Cataratas 5 - 4  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,A cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Malajzia 3 - 0  
Dél-Afrika - Wales 2 - 0  
Gyeplabda (Nemzetközösségi Ját.,női,B cs )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 0 - 0  
Skócia - Ghána 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (4.m.) 4 - 1  
Tappara - Turku PS (4.m.) 5 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Florida 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Südtirol Bolzano (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Djurgarden (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zvolen (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 6 - 4  
Dánia - Szlovákia 6 - 3  
Norvégia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I./B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 1 - 4  
Kína - Dél-Korea 2 - 1  
Lettország - Lengyelország 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (1.m.) 76 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Cearense (3.m.) 62 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy (1.m.) 80 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Gravelines 69 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - GKK Sibenik 71 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 83 - 73  
Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil 89 - 94  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 82 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Shandong (6.m.) 117 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Zielona Gora 95 - 97  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Utah 97 - 112  
Phoenix - Golden State 100 - 117  
Toronto - Orlando 112 - 101  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Köln (2.m.) 92 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Parma Permszkij Kraj 90 - 87  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 90 - 104  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn 28 - 30  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - River Plate 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Dunav Ruse 2 - 1  
Szeptemvri Szófia - Lokomotív Plovdiv 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Jorge Wilstermann 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Leverkusen 1 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - O'Higgins 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Köbenhavn 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Emelec Guayaquil 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Nancy 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - AZ Alkmaar 2 3 - 2  
De Graafschap - Almere City 4 - 2  
Den Bosch - Ajax 2 2 - 5  
Emmen - Telstar 2 - 3  
FC Eindhoven - Helmond 3 - 2  
Maastricht - Dordrecht 1 - 0  
Nijmegen - Oss 2 - 1  
RKC Waalwijk - F. Sittard 1 - 1  
Utrecht 2 - Volendam 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 2 - 0  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Independiente SF - Rionegro Aguilas 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Queretaro 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Kansas City 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Start 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Perugia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Juve Stabia 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Sp. Luqueno 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Boavista 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - ACS Poli Timisoara 1 - 1  
Juventus Bukarest - Sepsi OSK 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Universitatea Craiova 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Ath. Bilbao 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Xamax 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Gefle 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Häcken 2 - 0  
FF Malmö - AIK Stockholm 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Denizlispor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Galatasaray 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Zirka Kropivnickij 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Rampla Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Oroszország 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ukrajna 1 - 0  
Horvátország - Magyarország 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Monagas Maturin 1 - 2  
Mineros de Guayana - Atl. Venezuela 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 1 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - St. Mochtas 3 - 2  
Limerick - Cobh Ramblers 0 - 1  
St. Patrick's - Dundalk 2 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Zawiercie 1 - 3  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Nyíregyháza (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Arkas Izmir (4.m.) 3 - 1  
Istanbul BB - Galatasaray (3.m.) 3 - 0  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - G. Meier 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - F. Caruana 0 - 1  
V. Anand - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - A. Naiditsch 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Satun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jongklang S / Khaolumtarn - Eglseer P / Huber A 0 - 2  
Mesa R / Garcia C - Jongklang S / Khaolumtarn A 0 - 2  
Nishimura K / Koshikawa Y - Pokersnik D / Bozenk T 0 - 2  
Nuttanon I / Sedtawat P - Nishimura K / Koshikawa Y 2 - 0  
Nuttanon I / Sedtawat P - Schubert Z / Dickson T 0 - 2  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Eglseer P / Huber A 2 - 1  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Mesa R / Garcia C 2 - 0  
Schubert Z / Dickson T - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 0  
Strandröplabda (Satun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juliana D / Utami P - Dowdy A / Pollock I 2 - 0  
Juliana D / Utami P - Kritsana P / Pakham Y 2 - 0  
KOU N-H / Liu P H - Kusano A / Nishibori T 0 - 2  
Mashkova T / Tsimbalova I - Numwong R / Hongpak K 2 - 1  
Mizoe S / Hashimoto S - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Numwong R / Hongpak K - Gutierrez P S / Belen Carro Marquez 2 - 0  
Radarong V / Udomchavee T - KOU N-H / Liu P H 2 - 0  
Radarong V / Udomchavee T - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - Y. Maden 0 - 2  
J.A. Munar Clar - F. Auger Alliassime 2 - 1  
M. Donati - G. Andreozzi 2 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Pellegrino A - Mies A / Siljestrom A 2 - 0  
Draganja/Draganja - Motti A / Vavassori A 1 - 2  
Guerrieri A / Travaglia S - Oliveira G / Pel D 1 - 2  
Martos Gornes S / Vervoor - Scelzi L / Tresca G 2 - 0  
Tenisz (Barletta-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Otte - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M.C. Osorio Serrano 2 - 0  
D. Seguel - N. Gibbs 2 - 0  
I. Falconi - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
L. Cabrera - J. Paolini 0 - 2  
T. Maria - G. Garcia Perez 2 - 0  
T. Martincova - M.F. Herazo Gonzalez 1 - 2  
Y. Bonaventure - J. Larsson 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Bonaventure Y / Rodriguez V 0 - 2  
Gibbs N / Zhao C - Arruabarrena L / Riske A 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - H. Laaksonen 0 - 2  
T. Sandgren - B. Kavcic 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovic I / Nestor D - Kyrgios N / Reid M 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - Y. Putintseva    
Tenisz (Lugano-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - A. Cadantu 1 - 2  
D. Kovinic - J. Pieri 2 - 0  
V. Lapko - C. Buyukakcay 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - G. Simon 1 - 2  
T. Fabbiano - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Marrakech-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Vatutin 1 - 2  
C. Hemery - T. Robredo 2 - 1  
I. Ivashka - P. Martinez Portero 0 - 2  
N. Rubin - A. Arnaboldi 1 - 2  
Tenisz (Mexikóváros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nedelko - J. Choinski 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Soon Woo Kwon 1 - 2  
G. Soeda - Da. Kelly 2 - 0  
T-L. Wu - A. Whittington 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Yi C-H - Balaji N S / Vardhan V 1 - 2  
Tenisz (Tajpej-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien Hsun Lo - Ray Ho 2 - 0  
T. Fancutt - S.K. Mukund 2 - 1  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (3.m.) 13 - 10  
Címkék: eredmények, tippmix,