Riói olimpia 2016: A magyarok programja

2016-08-04
Augusztus 5-én kezdődik Rio de Janeiróban a XXXI. nyári olimpia, ahol 20 sportágban 158 sportoló képviseli a magyar színeket.

zárójelben a helyi idő

 

Augusztus 6., szombat

 

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)

14.00–17.45 (09.00–12.45): női egyes (Póta Georgina, Lovas Petra), férfi egyes (Pattantyús Ádám) selejtező, női egyes első forduló

19.30–22.30 (14.30–17.30): női egyes, férfi egyes 1. forduló

VASÁRNAP 00.00–03.00 (19.00–22.00): férfi egyes 1. forduló, női egyes 2. forduló

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): női 48 kg (Csernoviczki Éva), előcsatározások, negyeddöntő

20.30–22.40 (15.30–17.40): női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.30–18.10 (08.30–13.10): előfutamok

13.30–14.30 (08.30–09.30): férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)

15.30–16.00 (10.30–11.00): férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián)

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

13.30–14.20 (08.30–09.20): női légpuska (Miskolczi Julianna), alapverseny, 40 lövés

15.30–16.00 (10.30–11.00): női légpuska, döntő

18.00–19.15 (13.00–14.15): férfi légpisztoly (Tátrai Miklós), alapverseny, 60 lövés

20.30–21.00 (15.30–16.00): férfi légpisztoly döntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45–04.00 (10.45–23.00): női egyes (Babos Tímea), női páros 1. forduló

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

15.30–02.00 (10.30–21.00): férfi selejtező (Hidvégi Vid)

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00–20.30 (13.00–15.30) előfutamok:

18.00–18.24 (13.00–13.24): férfi 400 m vegyes (Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid)

18.27–18.45 (13.27–13.45): női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)

18.48–19.15 (13.48–14.15): férfi 400 m gyors (Bernek Péter, Kis Gergő)

19.18–19.50 (14.18–14.50): női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

19.53–20.14 (14.53–15.14): férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)

20.17–20.30 (15.17–15.30): női 4x100 m gyorsváltó

vasárnap hajnal 

03.00–04.55 (22.00–23.55) elődöntők, döntők:

03.00 (22.00) férfi 400 m vegyes DÖNTŐ (Gyurta Gergely?, Verrasztó Dávid?)

03.11–03.21 (22.11–22.21): női 100 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?)

03.24 (22.24): férfi 400 m gyors DÖNTŐ (Bernek Péter?, Kis Gergő?)

03.45 (22.45): női 400 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)

04.06–04.16 (23.06–23.16): férfi 100 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?)

04.19 (23.19): női 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00–19.05 (09.00–14.05): női párbajtőr egyéni a negyeddöntőig (Szász Emese)

21.00–23.05 (16.00–18.05): női párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 1. forduló:

A csoport:

14.00–15.20 (09.00–10.20): Magyarország–Szerbia

 

Augusztus 7., vasárnap

 

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)

14.00–21.30 (09.00–16.30): női (Póta Georgina, Lovas Petra?) és férfi egyes (Pattantyús Ádám?) 2. forduló

23.00–03.00 (18.00–22.00): női és férfi egyes 3. forduló

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.30–17.30 (08.30–12.30): reményfutamok

13.30–14.00 (08.30–09.00): férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

14.30–14.40 (09.30–09.40): férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián?)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

16.45–17.45 (11.45–12.45): férfi 69 kg (Bacskai Balázs?) mérkőzések a 32 között

22.45–23.45 (17.45–18.45): férfi 69 kg mérkőzések a 32 között

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00–14.50 (09.00–09.50): női légpisztoly (Tobai-Sike Renáta, Egri Viktória), alapverseny, 40 lövés

16.00–16.30 (11.00–11.30): női légpisztoly, döntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45–04.00 (10.45–23.00): női egyes (Babos Tímea?), női páros 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

14.45–03.00 (09.45–22.00): női selejtező (Kovács Zsófia)

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00–20.20 (13.00–15.20) előfutamok:

18.00–18.18 (13.00–13.18): női 100 m hát (Hosszú Katinka)

18.21–18.49 (13.21–13.49): férfi 200 m gyors (Bernek Péter, Kozma Dominik)

18.52–19.11 (13.52–14.11): női 100 m mell (Sztankovics Anna)

19.14–19.31 (14.14–14.31): férfi 100 m hát (Balog Gábor)

19.34–20.03 (14.34–15.03): női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)

20.06–20.17 (15.06–15.17): férfi 4x100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)

hétfő hajnal: 

03.00–04.55 (22.00–23.55) elődöntők, döntők:

03.00 (22.00): női 100 m pillangó DÖNTŐ (Szilágyi Liliána?)

03.08–03.21 (22.08–22.21): férfi 200 m gyors elődöntő (Bernek Péter?, Kozma Dominik?)

03.24–03.34 (22.24–22.34): női 100 m mell (Sztankovics Anna?)

03.47 (22.47): férfi 100 m mell DÖNTŐ (Gyurta Dániel?)

03.55 (22.55): női 400 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka?, Késely Ajna?)

04.06–04.16 (23.06–23.16): férfi 100 m hát elődöntő (Balog Gábor?)

04.29–04.39 (23.29–23.39): női 100 m hát elődöntő (Hosszú Katinka?)

04.53 (23.53): férfi 4x100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG?)

 

Augusztus 8., hétfő

 

ASZTALITENISZ

15.00–3.30: egyes, 3. és 4. forduló 

CSELGÁNCS

15.00–18.00, 20.30: női 57 kg (Karakas Hedvig); férfi 73 kg (Ungvári Miklós)

EVEZÉS

13.30–16.50: egypár, kormányos nélküli kettes – reményfutam

ÖKÖLVÍVÁS

16.00–18.15, 22.00–1.15: férfi 69 kg, selejtező (Bacskai Balázs); férfi 75 kg, selejtező (Harcsa Zoltán)

SPORTLÖVÉSZET

14.00–17.30: férfi légpuska (Péni István, Sidi Péter)

TENISZ

15.45–4.00: női egyes, 2. forduló

15.45–4.00: női páros, 2. forduló 

ÚSZÁS

18.00: női 200 m gyors, előfutamok (Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)

18.27: férfi 200 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Kenderesi Tamás)

18.54: női 200 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

  3.00: női 200 m gyors, elődöntő

  3.21: férfi 200 m gyors, döntő

  3.30: női 100 m hát, döntő

  3.38: férfi 100 m hát, döntő

  4.07: férfi 200 m pillangó, elődöntő

  4.33: női 200 m vegyes, elődöntő

VITORLÁZÁS

18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok 

VÍVÁS

14.00–18.05, 21.00–23.35: női kard, egyéni (Márton Anna)

VÍZILABDA

18.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Ausztrália 

 

 

Augusztus 9., kedd 

 

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)

15.00-–19.00 (10.00–14.00): női egyes (Póta Georgina?) negyeddöntő

21.00–03.30 (16.00–22.30): férfi egyes (Pattantyús Ádám?) negyeddöntő

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi 81 kg (Csoknyai László), előcsatározások, negyeddöntő

20.30–22.40 (15.30–17.40): férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.30–16.50 (08.30–11.50): negyeddöntők és középfutamok

13.30–14.10 (08.30–09.10): férfi egypár negyeddöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

14.50–15.10 (09.50–10.10): férfi kormányos nélküli kettes középfutam (Simon Béla, Juhász Adrián?)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

17.00–18.00 (12.00–13.00): férfi 75 kg (Harcsa Zoltán?) mérkőzések a 32 között

23.00–00.00 (18.00–19.00): férfi 75 kg mérkőzések a 32 között

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00–16.30 (9.00–11.30): női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta), 25 m, alapverseny, 30 pontlövés

17.00–19.00 (12.00–14.00): női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés

20.30–21.30 (15.30–16.30): női sportpisztoly, 25 m, döntő

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00–19.40 (13.00–14.40) előfutamok:

18.00–18.22 (13.00–13.22): férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)

18.25–18.44 (13.25–13.44): női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)

18.47–19.14 (13.47–14.14): férfi 200 m mell (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)

19.17–19.37 (14.17–14.37): férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország) 

szerda hajnal: 

03.00–05.10 (22.00–00.10) elődöntők, döntők:

03.00–03.10 (22.00–22.10): férfi 100 m gyors elődöntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)

03.13 (22.13): női 200 m gyors DÖNTŐ (Verrasztó Evelyn)

03.22 (22.22): férfi 200 m pillangó DÖNTŐ (Cseh László, Kenderesi Tamás)

03.31–03.44 (22.31–22.44): női 200 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?)

03.57–04.10 (22.57–23.10): férfi 200 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)

03.23 (22.23): női 200 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

03.32 (23.32): férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország?)

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45–04.00 (10.45–23.00): női egyes (Babos Tímea?) 3. forduló, női páros 2. forduló/negyeddöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–20.40 (13.00–15.40): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 4., 5., 6. futam, női (Érdi Mária)és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 3., 4. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 1., 2. futam

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00–19.05 (09.00–14.05): férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig (Imre Géza, Boczkó Gábor, Rédli András)

21.00–23.05 (16.00–18.05): férfi párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

női csoportmérkőzés, 1. forduló:

B csoport:

14.00–15.20 (09.00–10.20): Magyarország–Kína

 

 

Augusztus 10., szerda 

 

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)

15.00–17.00 (10.00–12.00): női egyes elődöntő (Póta Georgina?)

CSÜTÖRTÖK 01.30–02.30 (20.30–21.30): női egyes bronzmeccs

CSÜTÖRTÖK 02.30–03.30 (21.30–22.30): női egyes döntő

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi 90 kg (Tóth Krisztián), előcsatározások, negyeddöntő

20.30–22.40 (15.30–17.40): férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.30–17.50 (08.30–12.50): alsóági középfutamok

16.20–16.40 (11.20–11.40): férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00–15.30 (9.00–10.30): férfi szabadpisztoly (Tátrai Miklós), 50 m, alapverseny, 60 lövés

17.00–17.30 (12.00–12.30): férfi szabadpisztoly, 50 m, döntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45–04.00 (10.45–23.00): női egyes (Babos Tímea?) negyeddöntő, női páros (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?) negyeddöntő

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00–20.05 (13.00–15.05) előfutamok:

18.21–18.45 (13.21–13.45): férfi 200 m hát (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)

18.48–19.13 (13.48–14.13): női 200 m mell (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)

19.16–19.38 (14.16–14.38): férfi 200 m vegyes (Verrasztó Dávid)

19.41–20.02 (14.41–15–02): női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország) 

csütörtök hajnal: 

03.00–05.10 (22.00–00.25) elődöntők, döntők:

03.00 (22.00): férfi 200 m mell DÖNTŐ (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)

03.22–03.35 (22.22–22.35): férfi 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)

03.48 (22.48): női 200 m pillangó DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Szilágyi Liliána?)

03.57 (22.57): férfi 100 m gyors DÖNTŐ (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)

04.05–04.18 (23.05–23.18): női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)

04.21–04.34 (23.21–23.34): férfi 200 m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid?)

04.47 (23.47): női 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): női (Érdi Mária) és férfi Laser (Vadnai Benjámin) 5., 6. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 3., 4. futam, női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) tartalék nap

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

13.30–21.00 (08.30–16.00): női tőr egyéni (Mohamed Aida, Knapek Edina) és férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás) a negyeddöntőig

22.30–02.10 (17.30–21.10): női tőr egyéni és férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 3. forduló:

A csoport:

15.20–16.40 (10.20–11.40): Magyarország–Görögország

 

 

Augusztus 11., csütörtök 

 

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)

15.00–17.00 (10.00–12.00): férfi egyes elődöntő (Pattantyús Ádám?)

PÉNTEK 01.30–02.30 (20.30–21.30): férfi egyes bronzmeccs

PÉNTEK 02.30–03.30 (21.30–22.30): férfi egyes döntő

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): női 78 kg (Joó Abigél) és férfi 100 kg (Cirjenics Miklós), előcsatározások, negyeddöntő

20.30–22.40 (15.30–17.40): női 78 kg és férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.30–16.10 (08.30–11.10) – B döntők, középfutamok és A döntők

13.30–13.40 (08.30–08.40): férfi kormányos nélküli kettes B döntő (Simon Béla, Juhász Adrián?)

14.10–14.30 (09.10–09.30): férfi egypár középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

15.00–15.20 (10.00–10.20): férfi kormányos nélküli kettes A döntő (Simon Béla, Juhász Adrián?)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

17.30–18.30 (12.30–13.30): férfi 69 kg (Bacskai Balázs?) nyolcaddöntő 

23.30–00.30 (18.30–19.30): férfi 69 kg nyolcaddöntő

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00–15.45 (09.00–10.45): női kisöbű sportpuska 3x20 lövéses összetett (Miskolczi Julianna), alapverseny

17.00–18.00 (12.00–13.00): női kisöbű sportpuska 3x20 lövéses összetett, döntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00–01.00 (12.00–20.00): női egyes elődöntő (Babos Tímea?), női páros elődöntő (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.00–04.00 (08.00–23.00): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

21.00–22.55 (16.00–17.55): női egyéni összetett döntő (Kovács Zsófia?)

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00–20.15 (13.00–15.15) előfutamok:

18.00–18.25 (13.00–13.25): férfi 50 m gyors (Takács Krisztián)

18.28–19.19 (13.28–14.19): női 800 m gyors (Kapás Boglárka, Risztov Éva)

19.22–19.45 (14.22–14.45): férfi 100 m pillangó (Cseh László, Pulai Bence)

19.48–20.11 (14.48–15.11): női 200 m hát (György Réka, Hosszú Katinka) 

péntek hajnal 

03.00–04.55 (22.00–23.55) elődöntők, döntők:

03.00–03.08 (22.00–22.08) férfi 50 m gyors elődöntő (Takács Krisztián?)

03.11 (22.11) női 200 m mell DÖNTŐ (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)

03.22 (22.22): férfi 200 m hát DÖNTŐ (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)

03.31–03.44 (22.31–22.44): női 200 m hát elődöntő (György Réka?, Hosszú Katinka?)

03.57: (22.57): férfi 200 m vegyes DÖNTŐ (Verrasztó Dávid?)

04.34–04.44 (23.34–23.44): férfi 100 m pillangó elődöntő (Cseh László, Pulai Bence?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 7., 8., 9. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 5., 6. futam, női (Érdi Mária) és férfi Laser (Vadnai Benjámin) tartaléknap

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

női csoportmérkőzés, 2. forduló:

B csoport:

18.00–19.20 (13.00–14.20): Magyarország–Spanyolország

 

 

Augusztus 12., péntek

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)

14.30–17.20 (9.30–12.10) – délelőtti program

14.30–15.22 (09.30–10.22): férfi diszkoszvetés selejtező A csoport (Kővágó Zoltán?)

14.35–15.00 (9.35–10.00): hétpróba, 100 m gát (Zsivoczky-Farkas Györgyi, Krizsán Xénia)

15.05–15.53 (10.05–10.53): női súlylökés selejtező (Márton Anita)

15.50–18.08 (10.50–13.08): hétpróba, magasugrás (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

15.55–16.47 (10.55–11.47): férfi diszkoszvetés selejtező B csoport (Kővágó Zoltán?)

 

19.30–21.10 (14.30–16.10) – délutáni program

19.30–21.10 (14.30–16.10): férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté)

 

SZOMBAT 01.20–04.25 (20.20–23.25) – esti program

01.35–02.23 (20.35–21.23): hétpróba, súlylökés (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

01.40–02.36 (20.40–21.36): női kalapácsvetés selejtező, A csoport (?????)

03.00–04.00 (22.00–23.00): női súlylökés döntő (Márton?)

03.05–03.27 (22.05–02.27): hétpróba, 200 (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi +100 kg (Bor Barna), előcsatározások, negyeddöntő

20.30–22.40 (15.30–17.40): férfi +100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.30–16.10 (08.30–11.10): alsóági döntők F és E

13.30–13.40 (08.30–08.40): férfi egypár F döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

13.50–14.00 (08.50–09.00): férfi egypár E döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

18.00–18.45 (13.00–13.45): férfi 75 kg nyolcaddöntő (Harcsa Zoltán?)

23.30–00.45 (18.30–19.45): férfi 75 kg nyolcaddöntő

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.00–04.00 (08.00–23.00): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00–20.15 (13.00–15.20) előfutamok:

18.00–18.21 (13.00–13.21): női 50 m gyors (Molnár Flóra)

18.24–19.48 (13.24–14.48): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)

20.06–20.19 (15.06–15.19): férfi 4x100 m vegyesváltó (Magyarország) 

szombat hajnal 

03.00–04.55 (22.00–23.30) elődöntők, döntők:

03.00 (22.00): női 200 m hát DÖNTŐ (György Réka?, Hosszú Katinka?)

03.09 (22.09): férfi 100 m pillangó (Cseh László?, Pulai Bence?)

03.17 (22.17): női 800 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka?, Risztov Éva?)

03.41 (22.41): férfi 50 m gyors DÖNTŐ (Takács Krisztián?)

03.58–04.06 (22.58–23.06): női 50 m gyors elődöntő (Molnár Flóra?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): női (Cholnoky Sára) és férfi (Gádorfalvi Áron) szörf 10., 11., 12. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser 7., 8. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) tartaléknap

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00–14.50 (09.00–09.50): férfi kisöbű szabadpuska fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert), alapverseny, 60 lövés

16.00–16.30 (11.00–11.30): férfi kisöbű szabadpuska fekvő, döntő

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 4.forduló:

A csoport:

14.00–15.20 (09.00–10.20): Magyarország–Japán

 

 

Augusztus 13., szombat

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30–17.45 (09.30–12.45) – délelőtti program

15.50–16.55 (10.50–11.55): férfi diszkoszvetés döntő (Kővágó Zoltán?)

16–45.17.41 (11.45–12.41): hétpróba, távolugrás (Zsivoczky-Farkas Györgyi, Krizsán Xénia)

 

VASÁRNAP 01.00–04.05 (20.00–23.05) – esti program

01.00–01.45 (20.00–20.45): hétpróba, gerelyhajítás, A csoport (Zsivoczky-Farkas?, Krizsán?)

02.15–03.03 (21.15–22.03): hétpróba, gerelyhajítás, B csoport (Zsivoczky-Farkas?, Krizsán?)

03.53–04.12 (22.53–23.12): hétpróba, 800 m (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas-lagúna)

13.50–16.10 (08.50–11.10): D, C, B és A döntők

13.50–14.00 (08.50–09.00): férfi egypár D döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

14.10–14.20 (09.10–09.20): férfi egypár C döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

14.30–14.40 (09.30–09.40): férfi egypár B döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

15.00–15.20 (10.00–10.20): férfi egypár A döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

17.15–17.45 (12.15–12.45): férfi 69 kg negyeddöntő (Bacskai Balázs?),

23.15–23.45 (18.15–18.45): férfi 69 kg negyeddöntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00–01.00 (12.00–20.00): női páros (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?) bronzmérkőzés

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.00–04.00 (08.00–23.00): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

VASÁRNAP 03.00–04.55 (22.00–23.40) döntők:

03.00 (22.00) női 50 m gyors (Molnár Flóra?)

03.07 (22.07): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely?, Rasovszky Kristóf?)

03.59 (22.59) férfi 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser 9., 10. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 7., 8. futam, férfi (Gádorfalvi Áron) és női (Cholnoky Sára) szörf

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

női csoportmérkőzés, 3. forduló:

B csoport:

18.00–19.20 (13.00–14.20): Magyarország–Egyesült Államok

 

 

Augusztus 14., vasárnap

 

ATLÉTIKA (Szambasétány, Olimpiai Stadion)

14.30–17.30 (09.30–12.30) – délelőtti program

14.30–17.30 (09.30–12.30): női maraton (Erdélyi Zsófia, Papp Krisztina, Szabó Tünde)

 

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi kötöttfogás 75 kg (Bácsi Péter) selejtezők, elődöntők

21.00–23.45 (16.00–18.45): férfi kötöttfogás 75 kg vigaszág és éremmérkőzések

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00–16.45 (9.00–11.45): férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett (Péni István, Sidi Péter), alapverseny

18.00–19.00 (13.00–14.00): férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett, döntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00–01.00 (12.00–20.00): női páros döntő (Babos Tímea, Jani Réka-Luca?)

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.00–03.30 (08.00–22.30): női egyes (Sárosi Laura), csoportmérkőzések

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.00–21.45 (14.00–16.45): szerenkénti döntők – férfiak: lólengés (Hidvégi Vid?) – nők: ugrás (Kovács Zsófia?), felemás korlát (Kovács Zsófia?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): férfi (Gádorfalvi Áron?) és női (Cholnoky Sára?) szörf éremverseny, Finndingi (Berecz Zsombor) 9., 10. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser tartaléknap

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00–20.30 (9.00–15.30): férfi párbajtőr csapatverseny az elődöntőig (Imre Géza, Boczkó Gábor, Rédli András, tartalék: Somfai Péter), illetve mérkőzések az 5–8. helyekért

22.00–00.30 (17.00–19.30): férfi párbajtőr csapatverseny, bronzmérkőzés, döntő

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 5. forduló:

A csoport:

HÉTFŐ 01.50–3.10 (20.50–22.10): Magyarország–Brazília

 

 

Augusztus 15., hétfő

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30–12.30 (09.30–12.10) – délelőtti program

15.40–17.00 (10.40–12.00): női kalapácsvetés, döntő

 

KEDD 01.15–03.50 (20.15–22.50) – esti program

01.40–02.13 (20.40–21.13): férfi 110 m gát előfutamok (Baji Balázs)

 

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi kötöttfogás 85 kg (Lőrincz Viktor) selejtezők, elődöntők

21.00–23.45 (16.00–18.45): férfi kötöttfogás 85 kg vigaszág és éremmérkőzések

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas-lagúna)

14.00–15.30 (9.00–10.30): előfutamok

14.00–14.24 (9.00–9.24): férfi C–1 1000 m (Vasbányai Henrik)

14.24–14.38 (9.24–9.38): női K–2 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta)

14.38–15.06 (9.38–10.06): női K–1 200 m (Douchev-Janics Natasa)

15.06–15.30 (10.06–10.30): férfi K–1 1000 m

15.30–16.30 (10.30–11.30): középfutamok

15.30–15.46 (10.30–10.46): férfi C–1 1000 m (Vasbányai Henrik?)

15.46–16.00 (10.46–11.00): női K–2 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta?)

16.00–16.14 (11.00–11.14): női K–1 200 m (Douchev-Janics Natasa?)

16.14–16.30 (11.14–11.30): férfi K–1 1000 m

 

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd)

14.00–16.30 (09.00–11.30): női 10 km (Risztov Éva)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

17.30–18.15 (12.31–13.15): férfi 69 kg elődöntő (Bacskai Balázs?), férfi 75 kg negyeddöntő (Harcsa Zoltán?)

23.30–00.15 (18.30–19.15): férfi 69 kg elődöntő, férfi 75 kg negyeddöntő

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.30–04.00 (08.30–23.00): női egyes nyolcaddöntő (Sárosi Laura?)

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.00–21.00 (14.00–16.00): szerenkénti döntők – nők: gerenda (Kovács Zsófia?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): férfi (Vadnai Benjámin?) és női (Érdi Mária?) Laser éremverseny, férfi (Gádorfalvi Áron) és női szörf (Cholnoky Sára), valamint Finndingi (Berecz Zsombor) tartaléknap

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

nők:

negyeddöntők 19.10–02.00 (14.10–21.00)

MAGYARORSZÁG–???

 

 

Augusztus 16., kedd

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

SZERDA 01.15–03.50 (20.15–22.50) – esti program

01.40–01.57 (20.40–20.57): férfi 110 m gát elődöntő (Baji Balázs?)

03.45–03.46 (22.45–22.46): férfi 110 m gát döntő (Baji Balázs?)

 

BIRKÓZÁS – (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi kötöttfogás 66 kg (Lőrincz Tamás) és 98 kg (Kiss Balázs) selejtezők, elődöntők

21.00–23.45 (16.00–18.45): férfi kötöttfogás 66 kg és 98 kg vigaszág és éremmérkőzések

 

KAJAK–KENU (Rodrigo de Freitas-lagúna)

14.00–15.20 (9.00–10.20): A és B döntők

14.00–14.08 (9.00–9.08): férfi C–1 1000 m B döntő (Vasbányai Henrik?)

14.08–14.16 (9.08–9.16): férfi C–1 1000 m A döntő (Vasbányai Henrik?)

14.16–14.23 (9.16–9.23): női K–2 500 m B döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta?)

14.23–14.30 (9.23–9.30): női K–2 500 m A döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta?)

14.40–14.47 (9.40–9.47): női K–1 200 m B döntő (Douchev-Janics Natasa?)

14.47–14.54 (9.47–9.54): női K–1 200 m A döntő (Douchev-Janics Natasa?)

15.04–15.12 (10.04–10.12): férfi K–1 1000 m B döntő

15.12–15.20 (10.12–10.20): férfi K–1 1000 m A döntő

 

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd)

14.00–16.30 (09.00–11.30): férfi 10 km (Papp Márk)

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro – 2-es Pavilon)

20.30–22.30 (15.30–17.30): férfi +105 kg B csoport (Nagy Péter)

SZERDA 00.00–01.40 (19.00–20.40): férfi +105 kg A csoport

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.30–04.00 (08.30–23.00): női egyes negyeddöntő (Sárosi Laura?)

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.00–21.00 (14.00–16.00) – szerenkénti döntők – nők: talaj (Kovács Zsófia?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00–22.30 (13.00–17.30): Finndingi éremverseny (Berecz Zsombor), férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser tartaléknap

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.00–22.50 (11.00–17.50): férfi negyeddöntő

MAGYARORSZÁG(?)–???

 

 

Augusztus 17., szerda

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30–18.05 (09.30–13.05) – délelőtti program

14.40–15.36 (09.40–10.36): férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport (Pars Krisztián?)

16.05–17.01 (11.05–12.01): férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport (Pars Krisztián?)

 

KAJAK–KENU (Rodrigo de Freitas-lagúna)

14.00–15.12 (09.00–10.12): előfutamok

14.00–14.16 (09.00–09.16): férfi K–2 1000 m

14.16–14.37 (09.16–09.37): férfi C–1 200 m (Hajdu Jonatán)

14.37–14.51 (09.37–09.51): férfi K–2 200 m (Horváth Bence, Szomolányi Máté)

14.51–15.12 (09.51–10.12): női K–1 500 m (Kozák Danuta)

15.12–16.02 (10.12–11.02): középfutamok

15.12–15.20 (10.12–10.20): férfi K–2 1000 m

15.20–15.34 (10.20–10.34): férfi C–1 200 m (Hajdu Jonatán?)

15.34–15.48 (10.34–10.48): férfi K–2 200 m (Horváth Bence, Szomolányi Máté?)

15.48–16.02 (10.48–11.02): női K–1 500 m (Kozák Danuta?)

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

20.00–23.10 (15.00–18.10): női toronyugrás selejtező (Kormos Villő)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6–os Pavilon)

21.30–21.45 (16.30–16.45): férfi 69 kg döntő (Bacskai Balázs?)

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.00–22.50 (11.00–17.50): női mérkőzések az 5–8. helyért, elődöntő

Magyarország–???

 

 

Augusztus 18. csütörtök 

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30–21.25 (09.30–16.25) – délelőtti program

15.00–17.01 (10.00–12.01): női magasugrás selejtező (Szabó Barbara)

 

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): női 63 kg (Sastin Marianna) és 75 kg (Németh Zsanett) selejtezők, elődöntők

21.00–23.45 (16.00–18.45): női 53 kg, 63 kg és 75 kg vigaszág és éremmérkőzések

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas-lagúna)

14.00–15.10 (09.00–10.10): A és B–döntők

14.00–14.08 (09.00–09.08): férfi K–2 1000 m A döntő

14.08–14.15 (09.08–09.15): férfi C–1 200 m B döntő (Hajdu Jonatán?)

14.15–14.22 (09.15–09.22): férfi C–1 200 m A döntő (Hajdu Jonatán?)

14.32–14.39 (09.32–09.39): férfi K–2 200 m B döntő (Horváth Bence, Szomolányi Máté?)

14.39–14.46 (09.39–09.46): férfi K–2 200 m A döntő (Horváth Bence, Szomolányi Máté?)

14.56–15.03 (09.56–10.03): női K–1 500 m B döntő (Kozák Danuta?)

15.03–15.10 (10.03–10.10): női K–1 500 m A döntő (Kozák Danuta?)

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

15.00–16.30 (10.00–11.30): női toronyugrás, elődöntő (Kormos Villő?)

21.00–22.15 (16.00–17.15): női toronyugrás, döntő

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

18.00–18.30 (15.00–15.30): férfi 75 kg elődöntő (Harcsa Zoltán?)

 

ÖTTUSA (Ifjúság Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): női rangsoroló vívás (Kovács Sarolta, Földházi Zsófia)

19.30–22.30 (14.30–17.30): férfi rangsoroló vívás (Marosi Ádám, Demeter Bence)

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.30–18.30 (08.30–13.30): női egyes elődöntő (Sárosi Laura?)

 

TRIATLON (Copacabana Erőd)

16.00–18.15 (11.00–13.15): férfi verseny (ifj. Faldum Gábor, Tóth Tamás)

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.00–22.50 (11.00–17.50): férfi mérkőzések az 5–8. helyért, elődöntő

Magyarország–????

 

Augusztus 19., péntek

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)

13.00–17.20 (08.00–12.20) – délelőtti program

13.00–17.20 (08.00–12.20): férfi 50 km gyaloglás (Rácz Miklós, Srp Miklós, Venyercsán Bence)

 

19.00–21.15 (14.00–16.15) – délutáni program

19.00–21.15 (14.00–16.15): npi 20 km gyaloglás (Madarász Viktória, Kovács Barbara, Récsei Rita)

 

SZOMBAT 01.10–03.40 (20.10–22.40) – esti program

02.05–03.25 (21.05–22.25): férfi kalapácsvetés, döntő (Pars Krisztián?),

 

KAJAK–KENU (Rodrigo de Freitas-lagúna)

14.00–15.07 (09.00–10.07): előfutamok

14.00–14–21 (09.00–09.21): férfi K–1 200 m (Horváth Bence)

14.21–14.37 (09.21–09.37): férfi C–2 1000 m (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)

14.37–14.51 (09.37–09.51): női K–4 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas–Zur Krisztina)

14.51–15.07 (09.51–10.07): férfi K–4 1000 m

15.07–15.44 (10.07–10.44): középfutamok

15.07–15.21 (10.07–10.21): férfi K–1 200 m (Horváth Bence?)

15.21–15.29 (10.21–10.29): férfi C–2 1000 m (Vasbányai Henrik, Mike Róbert?)

15.29–15.36 (10.29–10.36): női K–4 500 m (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas–Zur Krisztina?)

15.36–15.44 (10.36–10.44): férfi K–4 1000 m

 

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)

17.00–17.30 (12.00–12.30): női úszás (Kovács Sarolta, Földházi Zsófia)

19.00–19.50 (14.00–14.50): női bónuszvívás

20.30–21.40 (15.30–16.40): női lovaglás

23.00–23.20 (18.00–18.20): női kombinált szám

 

TOLLASLABDA (Riocentro – 4-es Pavilon)

13.30–18.30 (08.30–13.30): női egyes (Sárosi Laura?) bronzmérkőzés, döntő

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

15.00–16.20 (10.00–11.20): női mérkőzés 7. helyért (MAGYARORSZÁG?–???)

16.20–17.40 (11.20–12.40): női bronzmérkőzés (MAGYARORSZÁG?–???)

19.10–20.30 (14.10–15.30): női mérkőzés 5. helyért (MAGYARORSZÁG?–???)

20.30–21.50 (15.30–16.50): női döntő (MAGYARORSZÁG?–???)

 

Augusztus 20., szombat

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

VASÁRNAP 01.10–04.00 (20.10–23.00) – esti program

01.30–03.29 (20.30–22.29): női magasugrás döntő (Szabó Barbara?)

 

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)

15.00–18.00 (10.00–13.00): férfi szabadfogású 86 (Veréb István) és 125 kg (Ligeti Dániel) selejtezők, elődöntők

21.00–23.45 (16.00–18.45): férfi szabadfogású 86 és 125 kg vigaszág és éremmérkőzések

 

KAJAK–KENU (Rodrigo de Freitas-lagúna)

14.00–14.57 (09.00–09.57): A és B döntők

14.00–14.07 (09.00–09.07): férfi K–1 200 m B döntő (Horváth Bence?)

14.07–14.14 (09.07–09.14): férfi K–1 200 m A döntő (Horváth Bence?)

14.14–14.22 (09.14–09.22): férfi C–2 1000 m A döntő (Vasbányai Henrik, Mike Róbert?)

14.32–14.39 (09.32–09.39): női K–4 500 m A döntő (Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, FazekasZur Krisztina?)

14.49–14.57 (09.49–09.57): férfi K–4 1000 m A döntő

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

20.00–20.15 (15.00–15.15): férfi 75 kg döntő (Harcsa Zoltán?)

 

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)

17.00–17.30 (12.00–12.30): férfi úszás (Marosi Ádám, Demeter Bence)

19.00–19.50 (14.00–14.50): férfi bónuszvívás

20.30–21.40 (15.30–16.40): férfi lovaglás

23.00–23.20 (18.00–18.20): férfi kombinált szám

 

TRIATLON (Copacabana Erőd)

16.00–18.25 (11.00–13.25): női verseny (Kovács Zsófia, Vanek Margit)

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.40–18.00 (11.40–13.00): férfi mérkőzés 7. helyért (MAGYARORSZÁG?–???)

18.00–19.20 (13.00–14.20): férfi bronzmérkőzés (MAGYARORSZÁG?–???)

21.30–22.50 (16.30–17.50): férfi mérkőzés 5. helyért (MAGYARORSZÁG?–???)

22.50–00.10 (17.50–19.10): férfi döntő (MAGYARORSZÁG?–???)

 

Augusztus 21. vasárnap

 

ATLÉTIKA (Szamba sétány)

14.30–17.15 (09.30–12.15): férfi maraton (Csere Gáspár, Józsa Gábor)

 

HEGYIKERÉKPÁR (Hegyikerékpáros Központ)

17.30–19.15 (12.30–14.15): férfi verseny (Parti András)