Rio 2016 - A teljes szombati műsor

2016-08-20
A riói olimpia teljes szombati programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

 

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

 

Augusztus 20., szombat (éremosztás 30 számban):

 

    GOLF (Olimpiai Golfpálya) - 1

12.00-21.30 (07.00-15.30): NŐI VERSENY, 4. NAP

 

    TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon) - 1

13.30-17.00 (08.30-11.00): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés és DÖNTŐ

 

    KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna) - 4

14.00-15.00 (09.00-10.00) - B-döntő: férfi K-1 200 m - A-döntők: FÉRFI K-1 200 M, FÉRFI C-2 1000 M, NŐI K-4 500 M, FÉRFI K-4 1000 M 

 

    TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna) - 2

14.00-18.00 (09.00-13.00): női +67 kg és férfi +80 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női +67 kg és férfi +80 kg negyeddöntő, elődöntő

VASÁRNAP 01.00-03.30 (20.00-22.30): NŐI +67 KG ÉS FÉRFI +80 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

    BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna) - 2

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi szabadfogású 86 és 125 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI SZABADFOGÁSÚ 86 ÉS 125 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

    ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion) - 1

17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi úszás

19.00-19.50 (14.00-14.50): férfi bónuszvívás

20.30-21.40 (15.30-16.40): férfi lovaglás

23.00-23.20 (18.00-18.20): FÉRFI KOMBINÁLT SZÁM

 

    RITMIKUS GIMNASZTIKA (Rio Olimpiai Aréna) - 1

15.00-18.50 (10.00-13.50): csapat selejtező

20.20-22.30 (15.20-17.30): EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ

 

    MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) - 1

16.00-17.50 (11.00-12.50): férfi toronyugrás, elődöntő

21.30-22.55 (16.30-17.55): FÉRFI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

 

    TRIATLON (Copacabana Erőd) - 1 

16.00-18.25 (11.00-13.25): NŐI VERSENY

 

    KÉZILABDA (Jövő Aréna) - 1

16.30 (11.30): női bronzmérkőzés: Hollandia-Norvégia

20.30 (15.30): NŐI DÖNTŐ: Franciaország-Oroszország

 

    KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna) - 1

16.30 (11.30): női bronzmérkőzés: Franciaország-Szerbia

20.30 (15.30): NŐI DÖNTŐ: Egyesült Államok-Spanyolország 

 

    VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda) - 1

    Férfi torna:

16.40 (11.40): a 7. helyért: Brazília-Spanyolország

18.00 (13.00): bronzmérkőzés: Montenegró-Olaszország

21.30 (16.30): az 5. helyért: Magyarország-Görögország

22.50 (17.50): DÖNTŐ: Horvátország-Szerbia

 

    HEGYIKERÉKPÁR (Hegyikerékpáros Központ) - 1

17.30-19.30 (12.30-14.15): NŐI VERSENY

 

    LABDARÚGÁS (Mineirao, Maracana Stadion - Belo Horizonte, Rio de Janeiro) - 1

18.00 (13.00): férfi bronzmérkőzés: Honduras-Nigéria

22.30 (17.30): FÉRFI DÖNTŐ: Brazília-Németország

 

    RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok) - 1

18.00 (13.00): női bronzmérkőzés: Hollandia-Egyesült Államok

vasárnap 3.15 (22.15): NŐI DÖNTŐ: Kína-Szerbia

 

    ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon) - 3

19.00-20.30 (14.00-15.30): NŐI 51 KG DÖNTŐ, FÉRFI 56 KG DÖNTŐ, FÉRFI 75 KG DÖNTŐ 

 

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 7

Vasárnap 01.10-03.40 (20.10-22.40) - férfiak: GERELYHAJÍTÁS DÖNTŐ, 1500 M DÖNTŐ, 5000 M DÖNTŐ, 4X400 M VÁLTÓ DÖNTŐ - nők: MAGASUGRÁS DÖNTŐ, 800 M DÖNTŐ, 4X400 M VÁLTÓ DÖNTŐ

 

Forrás: MTI 

Címkék: sportesemény,