Rio 2016 - A teljes szerdai műsor

2016-08-17
A riói olimpia teljes szerdai programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

Augusztus 17., szerda (éremosztás 16 számban):

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

 

    GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 1. nap

 

    TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon) - 1

13.30-18.30 (08.30-13.30): férfi egyes negyeddöntő, VEGYES PÁROS DÖNTŐ 

 

    KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-16.05 (09.00-11.05) - előfutamok: férfi K-2 1000 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, női K-1 500 m - középfutamok: férfi K-2 1000 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, női K-1 500 m                       

 

    TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna) - 2

14.00-18.00 (09.00-13.00): női 49 kg és férfi 58 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női 49 kg és férfi 58 kg negyeddöntő, elődöntő

CSÜTÖRTÖK 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 49 KG ÉS FÉRFI 58 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4

14.30-18.05 (09.30-13.05) - férfiak: tízpróba (100 m, távolugrás, súlylökés), kalapácsvetés selejtező, 5000 m előfutam, 3000 M AKADÁLYFUTÁS DÖNTŐ - nők: 800 m előfutam         

22.45-04.00 (17.45-23.00) - férfiak: tízpróba (magasugrás, 400 m), gerelyhajítás selejtező, 200 m elődöntő - nők: 100 M GÁT elődöntő, DÖNTŐ, TÁVOLUGRÁS DÖNTŐ, 200 M DÖNTŐ

 

    BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna) - 3

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg, 58 kg és 69 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): NŐI 48 KG, 58 KG ÉS 69 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

    KÉZILABDA (Jövő Aréna)

    férfi negyeddöntő:

15.00 (10.00): Brazília-Franciaország

18.30 (13.30): Németország-Katar

22.00 (17.00): Dánia-Szlovénia

csütörtök 1.30 (20.30): Horvátország-Lengyelország

 

    LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont) - 1

15.00-17.20 (10.00-12.20): DÍJUGRATÁS, CSAPATVERSENY DÖNTŐ

 

    RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

    férfi negyeddöntő:

15.00 (10.00): Kanada-Oroszország    

19.00 (14.00): Egyesült Államok-Lengyelország

23.00 (18.00): Olaszország-Irán

csütörtök 3.15 (22.15): Brazília-Argentína

 

    ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon) - 1

16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi csapatverseny bronzmérkőzés (Koreai Köztársaság-Németország)

csütörtök 00.30-3.30 (19.30-22.30): FÉRFI CSAPATVERSENY DÖNTŐ (Kína-Japán)

    

    KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

    férfi negyeddöntő:

16.00 (11.00): Ausztrália-Litvánia 

19.30 (14.30): Spanyolország-Franciaország

23.45 (18.45): Egyesült Államok-Argentína

csütörtök 3.15 (22.15): Horvátország-Szerbia 

 

    VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

    női torna:

    mérkőzések az 5-8. helyért:

16.00 (11.00): Ausztrália-Brazília

20.10 (15.10): Spanyolország-Kína 

    elődöntő:

17.20 (12.20): Oroszország-Olaszország 

21.30 (16.30): MAGYARORSZÁG-Egyesült Államok

 

    GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

    női elődöntő:

17.00 (12.00): Hollandia-Németország

22.00 (17.00): Új-Zéland - Nagy-Britannia 

 

    LABDARÚGÁS 

    férfi elődöntő:

18.00 (13.00): Brazília-Honduras, Maracana Stadion

21.00 (16.00): Nigéria-Németország, Corinthians Aréna

 

    VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) - 2

18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI 470-ES ÉREMVERSENY, férfi és női 49-es tartaléknap

 

    BMX (Olimpiai BMX Központ)

18.30-20.20 (13.30-15.20): férfi és női rangsoroló futam

 

    ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon) - 1

19.00-22.00 (14.00-17.00): női 60 kg elődöntő, női 75 kg negyeddöntő, férfi 52 kg negyeddöntő, FÉRFI 69 KG DÖNTŐ

 

    MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

20.00-23.10 (15.00-18.10): női toronyugrás selejtező

 

    STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna) - 1

CSÜTÖRTÖK 03.00-03.50 (22.00-22.50): női bronzmérkőzés 

CSÜTÖRTÖK 05.00-05.50 (00.00-00.50): NŐI DÖNTŐ

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,