Rio 2016 - A teljes pénteki műsor

2016-08-19
A riói olimpia teljes pénteki programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

 

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

 

Augusztus 19., péntek (éremosztás 22 számban):

    

    GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 3. nap

 

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal) - 7

13.00-17.20 (08.00-12.20) - férfiak: 50 KM GYALOGLÁS

19.00-21.15 (14.00-16.15) - nők: 20 KM GYALOGLÁS

SZOMBAT 01.10-03.40 (20.10-22.40) - férfiak: KALAPÁCSVETÉS DÖNTŐ, 4x400 m váltó előfutamok, 4X100 M VÁLTÓ DÖNTŐ - nők: RÚDUGRÁS DÖNTŐ, 4x400 m váltó előfutamok, 5000 M DÖNTŐ, 4X100 M VÁLTÓ DÖNTŐ

 

    TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon) - 2

13.30-18.30 (08.30-13.30): férfi egyes elődöntő, NŐI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ, FÉRFI PÁROS DÖNTŐ

 

    KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-15.45 (09.00-10.45) - előfutamok: férfi K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, női K-4 500 m, férfi K-4 1000 m - középfutamok: férfi K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, női K-4 500 m, férfi K-4 1000 m

 

    TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna) - 2

14.00-18.00 (09.00-13.00): női 67 kg és férfi 80 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női 67 kg és férfi 80 kg negyeddöntő, elődöntő

SZOMBAT 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 67 KG ÉS FÉRFI 80 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

    BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna) - 2

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi szabadfogású 57 és 74 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI SZABADFOGÁSÚ 57 ÉS 74 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

    LOVASSPORT (Olimpiai Lovas Központ) - 1

15.00-19.20 (10.00-14.20): DÍJUGRATÁS, EGYÉNI DÖNTŐ

 

    ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion) - 1

17.00-17.30 (12.00-12.30): női úszás

19.00-19.50 (14.00-14.50): női bónuszvívás

20.30-21.40 (15.30-16.40): női lovaglás

23.00-23.20 (18.00-18.20): NŐI KOMBINÁLT SZÁM

 

    VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda) - 1

    Női torna:

15.00 (10.00): 7. helyért: Brazília-Kína

16.20 (11.20): bronzmérkőzés: MAGYARORSZÁG-Oroszország

19.10 (14.10): 5. helyért: Ausztrália-Spanyolország

20.30 (15.30): NŐI DÖNTŐ: Egyesült Államok-Olaszország

 

    RITMIKUS GIMNASZTIKA (Rio Olimpiai Aréna)

15.30-22.50 (10.30-17.50): egyéni összetett selejtező

 

    GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont) - 1

17.00 (12.00): női bronzmérkőzés: Németország - Új-Zéland

22.00 (17.00): NŐI DÖNTŐ: Hollandia - Nagy-Britannia

    

    MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda) -  1

17.00-18.10 (12.00-13.10): CSAPATVERSENY, SZABADONVÁLASZTOTT, DÖNTŐ

 

    LABDARÚGÁS (Itaquera Arena, Maracana Stadion - Sao Paulo, Rio de Janeiro) - 1

18.00 (13.00): női bronzmérkőzés: Brazília-Kanada

22.30 (17.30): NŐI DÖNTŐ: Svédország-Németország

 

    RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

    Férfi elődöntő:

18.00 (13.00): Olaszország-Egyesült Államok

szombat 3.15: (22.15): Oroszország-Brazília

 

    BMX (Olimpiai BMX Központ) - 2

18.30-20.15 (13.30-15.15): FÉRFI ÉS NŐI eldöntő, DÖNTŐ

 

    ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon) - 1

19.00-21.30 (14.00-16.30): férfi 52 kg elődöntő, férfi 64 kg elődöntő, férfi +91 kg elődöntő, női 75 kg elődöntő, NŐI 60 KG DÖNTŐ

 

    MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-00.10 (16.00-19.10): férfi toronyugrás, selejtező

 

    KÉZILABDA (Jövő Aréna)

    férfi elődöntő:

20.30 (15.30): Franciaország-Németország

szombat 1.30 (20.30): Lengyelország-Dánia

 

    KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

    férfi elődöntő:

20.30 (15.30): Spanyolország-Egyesült Államok

24.00 (19.00): Ausztrália-Szerbia

 

Forrás: MTI