Rio 2016 - A teljes csütörtöki műsor

2016-08-18
A riói olimpia teljes csütörtöki programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

 

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

 

Augusztus 18. csütörtök (éremosztás 25 számban):

 

    GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 2. nap

 

    TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon) - 1

13.30-18.30 (08.30-13.30): női egyes elődöntő, NŐI PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ, férfi páros bronzmérkőzés

 

    KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna) - 4

14.00-15.10 (09.00-10.10) - A és B-döntők: FÉRFI K-2 1000 M, FÉRFI C-1 200 M, FÉRFI K-2 200 M, NŐI K-1 500 M  

 

    TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna) - 2

14.00-18.00 (09.00-13.00): női 57 kg és férfi 68 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női 57 kg és férfi 68 kg negyeddöntő, elődöntő

PÉNTEK 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 57 KG ÉS FÉRFI 68 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 6

14.30-21.25 (09.30-16.25) - férfiak: tízpróba (110 m gát, diszkoszvetés, rúdugrás), súlylökés selejtező, 4x100 m váltó előfutamok, 400 M GÁT DÖNTŐ - nők: magasugrás selejtező, 4x100 m váltó előfutamok

PÉNTEK 23.35-03.35 (18.35-22.35) - férfiak: TÍZPRÓBA (gerelyhajítás, 1500 m), SÚLYLÖKÉS DÖNTŐ, 1500 m elődöntő, 200 M DÖNTŐ - nők: GERELYHAJÍTÁS DÖNTŐ, 800 m elődöntő, 400 M GÁT DÖNTŐ  

 

    BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna) - 3

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 53 kg, 63 kg és 75 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): NŐI 53 KG, 63 KG ÉS 75 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

    MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) - 1

15.00-16.30 (10.00-11.30): női toronyugrás, elődöntő

21.00-22.15 (16.00-17.15): NŐI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

 

    ÖTTUSA (Ifjúság Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női rangsoroló vívás

19.30-22.30 (14.30-17.30): férfi rangsoroló vívás

 

    TRIATLON (Copacabana Erőd) - 1 

16.00-18.15 (11.00-13.15): FÉRFI VERSENY

 

    VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

    férfi mérkőzések az 5-8. helyért:

16.00 (11.00): Magyarország-Brazília

20.10 (15.10): Görögország-Spanyolország

    férfi elődöntő:

17.20 (12.20): Montenegró-Horvátország

21.30 (16.30): Olaszország-Szerbia

 

    GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont) - 1

17.00-19.15 (12.00-14.15): férfi bronzmérkőzés, Németország-Hollandia

22.00-00.15 (17.00-19.15): FÉRFI DÖNTŐ, Argentína-Belgium

 

    MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)

18.00-18.45 (13.00-13.45): csapatverseny, kötelező

 

    RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

    női elődöntők:

18.00 (13.00): Szerbia-Egyesült Államok

PÉNTEK 3.15 (22.15): Kína-Hollandia

 

    VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) - 4

18.00-22.00 (13.00-17.00): FÉRFI ÉS NŐI 49-ES ÉREMVERSENY, FÉRFI ÉS NŐI 470-ES ÉREMVERSENY

 

    BMX (Olimpiai BMX Központ)

18.30-19.30 (13.30-14.30): férfi negyeddöntő    

    

    ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon) - 1

19.00-21.00 (14.00-16.00): női 51 kg elődöntő, férfi 56 kg elődöntő, férfi 75 kg elődöntő, FÉRFI 81 KG DÖNTŐ

 

    KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

    női elődöntő:

20.00 (15.00): Spanyolország-Szerbia

24.00 (19.00): Franciaország-Egyesült Államok

 

    KÉZILABDA (Jövő Aréna)

    női elődöntő:

20.30 (15.30): Hollandia-Franciaország 

PÉNTEK 1.30 (20.30): Norvégia-Oroszország

 

    STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna) - 1

PÉNTEK 03.00-03.50 (22.00-22.50): férfi bronzmérkőzés 

PÉNTEK 05.00-05.50 (00.00-00.50): FÉRFI DÖNTŐ

 

Forrás: MTI