Kézilabda-vb: csoportbeosztás és program

2013-12-05
A szerbiai női kézilabda-világbajnokság csoportbeosztása és programja:

 

A csoportok:

A csoport (Belgrád): Montenegró, Hollandia, Kongói DK, Koreai Köztársaság, Franciaország, Dominikai Köztársaság

B csoport (Nis): Dánia, Brazília, Szerbia, Japán, Kína, Algéria

C csoport (Zrenjanin): Norvégia, Lengyelország, Angola, Spanyolország, Argentína, Paraguay

D csoport (Újvidék): MAGYARORSZÁG, Németország, Románia, Csehország, Tunézia, Ausztrália

 

A program:

december 6., péntek:

1. forduló:

B csoport (Nis): Szerbia-Japán 18.00

 

december 7., szombat:

1. forduló:

A csoport (Belgrád): Montenegró-Koreai Köztársaság 14.45, Franciaország-Kongói DK 17.00, Hollandia-Dominikai Köztársaság 19.15 B csoport (Nis): Brazília-Algéria 18.00, Dánia-Kína 20.15 

C csoport (Zrenjanin): Angola-Argentína 15.45, Lengyelország-Paraguay 18.00, Norvégia-Spanyolország 20.15

D csoport (Újvidék): MAGYARORSZÁG-Csehország 14.45, Németország-Ausztrália 17.00, Románia-Tunézia 19.15

 

december 8., vasárnap:

2. forduló: 

A csoport (Belgrád): Koreai Köztársaság-Hollandia 16.00, Kongói DK-Montenegró 18.15, Dominikai Köztársaság-Franciaország 20.30 B csoport (Nis): Kína-Brazília 15.45, Algéria-Szerbia 18.00, Japán-Dánia 20.15

 

december 9., hétfő:

2. forduló:

C csoport (Zrenjanin): Paraguay-Angola 15.45, Spanyolország-Lengyelország 18.00, Argentína-Norvégia 20.15

D csoport (Újvidék): MAGYARORSZÁG-Tunézia 14.45, Csehország-Németország 17.00, Románia-Ausztrália 19.15

 

december 10., kedd:

3. forduló:

A csoport (Belgrád): Koreai Köztársaság-Kongói DK 16.00, Montenegró-Dominikai Köztársaság 18.15, Hollandia-Franciaország 20.30

B csoport (Nis): Kína-Japán 15.45, Brazília-Szerbia 18.00, Dánia-Algéria 20.15

C csoport (Zrenjanin): Lengyelország-Angola 15.45, Spanyolország-Argentína 18.00, Norvégia-Paraguay 20.15

D csoport (Újvidék): Csehország-Tunézia 14.45, Németország-Románia 17.00, MAGYARORSZÁG-Ausztrália 19.15

 

december 11., szerda:

4. forduló:

A csoport (Belgrád): Dominikai Köztársaság-Koreai Köztársaság 16.00, Hollandia-Kongói DK 18.15, Franciaország-Montenegró 20.30

B csoport (Nis): Brazília-Japán 15.45, Alegéria-Kína 18.00, Szerbia-Dánia 20.15

 

december 12., csütörtök:

4. forduló:

C csoport (Zrenjanin): Paraguay-Spanyolország 15.45, Lengyelország-Argentína 18.00, Angola-Norvégia 20.15

D csoport (Újvidék): Ausztrália-Csehország 14.45, Németország-Tunézia 17.00, MAGYARORSZÁG-Románia 19.15

 

december 13., péntek:

5. forduló:

A csoport (Belgrád): Kongói DK-Dominikai Köztársaság 16.15, Franciaország-Koreai Köztársaság 18.30, Montenegró-Hollandia 20.45

B csoport (Nis): Japán-Algéria 15.45, Szerbia-Kína 18.00, Dánia-Brazília 20.15

C csoport (Zrenjanin): Argentína-Paraguay 15.45, Angola-Spanyolország 18.00, Norvégia-Lengyelország 20.15

D csoport (Újvidék): Tunézia-Ausztrália 14.45, MAGYARORSZÁG-Németország 17.00, Románia-Csehország 19.15

 

december 14., szombat:

szünnap

 

december 15., vasárnap:

a 16 között

A csoport 2. helyezett-B csoport 3. helyezett, Belgrád 18.00 (3. sorszámú nyolcaddöntő)

A1-B4, Belgrád 20.45 (6.)

D1-C4, Újvidék 17.30 (4.)

D2-C3, Újvidék 20.15 (5.)

Elnök Kupa (a 17-24. helyért):

A6-B6, Nis 13.15

C6-D6, Nis 15.30

A5-B5, Nis 17.45

C5-D5, Nis 20.00

 

december 16., hétfő:

nyolcaddöntő:

B1-A4, Belgrád 18.00 (1.)

A3-B2, Belgrád 20.45 (7.)

C2-D3, Újvidék 17.30 (2.)

C1-D4, Újvidék 20.15 (8.)

Elnök Kupa (a 17-24. helyért):

a 23. helyért, Nis 13.15

a 21. helyért, Nis 15.30

a 19. helyért, Nis 17.45

a 17. helyért, Nis 20.00

 

december 17., kedd:

szünnap

 

december 18., szerda:

negyeddöntő:

Az 1. és 2. sorszámú nyolcaddöntő győztesei, Belgrád 17.30 (1. sorszámú negyeddöntő)

A 7. és 8. sorszámú nyolcaddöntő győztesei, Belgrád 20.15 (4.)

Az 5. és 6 sorszámú nyolcaddöntő győztesei, Újvidék 17.30 (3.)

A 3. és 4. sorszámú nyolcaddöntő győztesei, Újvidék 20.15 (2.)

 

december 19., csütörtök:

szünnap

 

december 20., péntek:

elődöntő

Az 1. és 2. sorszámú negyeddöntő győztesei, Belgrád 18.00

A 3. és 4. sorszámú negyeddöntő győztesei, Belgrád 20.45

 

december 21., szombat:

szünnap

 

december 22., vasárnap:

a 3. helyért 14.30, Belgrád 14.30

döntő 17.15, Belgrád 17.15

 

Forrás: MTI