Hétvégi sportműsor

2013-12-06
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

december 7., szombat:

 

    Jégkorong

    Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19 - Innsbruck (osztrák) 17.30

 

    Kézilabda

    Férfi NB I:

B.Braun Gyöngyös-PLER Budapest 18.00

Csurgó-Balatonfüred 18.00

Pick Szeged-SZESE Győr 18.00

Mezőkövesd-Cegléd 18.00

 

    Kosárlabda

    Férfi NB I:

BC Körmend-Marso Nyíregyházi KK 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Alba Fehérvár 18.00

Zalakerámia-ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 18.30

FORTRESS Jászberény-Atomerőmű SE 18.30

    Női NB I:

ZTE NKK-MKB Euroleasing Vasas 16.15

    Női Közép-európai Liga:

Uniqa Euroleasing Sopron-Spisska Nova Ves (szlovák) 18.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 17. forduló:

Újpest FC-Puskás Akadémia 14.00

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Kaposvári Rákóczi 16.00

PMFC-Matias- MVM Paks 16.00

MTK Budapest-Diósgyőri VTK 18.00

Lombard Pápa Termál FC-Budapest Honvéd 20.00

 

    Ökölvívás

Férfi országos bajnokság, Győr, döntők 16.00

 

    Röplabda

    Férfi NB I:

Szolnoki Főiskola RKSI-Dági KSE 18.00  

    Női NB I:

MTK-Budapest - Palota RSC 15.00 

UTE-VESC 16.00  

ALBRECHT MVSC MVSI-Vasi Sport Akadémia 16.00   

Aluprof-TF-Budapest - LINAMAR-Békéscsabai RSE 17.00

 

    Sakk

Női sakkbajnokság, Hévíz - 5. forduló

Férfi sakkbajnokság, Gyula - 5. forduló

 

    Teke

Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő visszavágó, Zalaegerszeg - Vas-Neumarkt (olasz) 13.00

 

    Vízilabda

    Férfi ob I., 12. forduló:

KSI SE - Kaposvári VK 11.00

Széchenyi Bank-FTC - Debreceni VSE, Népliget 18.00

Valdor-Szentesi VK - Hegyvidék-Ybl 18.00

PVSK-Fűszért - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 19.00

OSC-Újbuda - RacioNet-Honvéd 20.00

 

december 8., vasárnap:

 

    Autósport

Mikulás rali, Veszprém 9.00

 

    Jégkorong

    Mol Liga:

Dab.Docler - HSC Csíkszereda (román) 18.00

UTE-Corona Brasov (román) 18.30

 

    Kosárlabda

    Adria Liga, 11. forduló:

Szolnoki Olaj-Partizan (szerb) 17.00

    Női NB I:

Atomerőmű KSC Szekszárd-UNI Gyor 18.00

    Női Közép-európai Liga:

PEAC-PÉCS NKK - Ceglédi EKK 18.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 17. forduló:

Videoton FC-Ferencváros 16.30

Győri ETO FC-Szombathelyi Haladás 18.30

 

    Röplabda

    Férfi NB I:   

PTE-PEAC Andragora - DEAC 15.00   

MAFC BME - SZESE 16.00   

Vegyész RC Kazincbarcika-Dunaferr SE 17.30  

    Férfi Közép-európai Liga:

Fino Kaposvár-Görter Kecskemét 17.00

    Női NB I:

FATUM-NYÍRSULI - Vasas Óbuda 15.30

 

    Sakk

Női sakkbajnokság, Hévíz - 6. forduló

Férfi sakkbajnokság, Gyula - 6. forduló

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,