Hétvégi sportműsor

2014-02-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 14., péntek:

 

    M1

8.10: Szocsi téli olimpia, alpesi sí: férfi szuperkombináció

12.25: Szocsi téli olimpia, alpesi sí: férfi szuperkombináció

15.45: Szocsi téli olimpia, síakrobatika: női ugrás, sílövészet

    

    Duna

14.25: Szocsi téli olimpia, férfi jégkorong, Svédország-Svájc 

    

    Sport 1

20.00: Labdarúgás, holland bajnokság, 24. forduló, PSV-Heracles

 

    Sport 2

12.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

10.00: Tollaslabda Európa-bajnokság, Bázel, negyeddöntő

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Fortuna Düsseldorf-FC Union Berlin

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hannover 96

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz WTA-torna, Katar, negyeddöntő

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Valenciennes

 

feburár 15., szombat:

 

    M1

8.10: Szocsi téli olimpia, alpesi sí: női szuper-óriásműlesiklás

12.05: Szocsi téli olimpia, sífutás, rövidpályás gyorskorcsolya

16.50: Szocsi téli olimpia, gyorskorcsolya, szkeleton

    

    Duna

13.25: Szocsi téli olimpia, férfi jégkorong, USA-Oroszország 

    

    Sport 1

13.30 Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Sunderland-Southampton

15.45: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Cardiff City-Wigan

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Manchester City-Chelsea

22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Dereck Chisora-Kevin Johnson

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valladolid

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Madrid Castilla-Barcelona B

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Rayo Vallecano

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo

    

    SportKlub

0.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

15.45: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Szeged

18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

19.15: Kosárlabda, ACB Liga, Laboral Kutxa-Real Madrid 

    

    Eurosport

12.45: Labdarúgás, női Bundesliga, Németország, Wolfsburg-Cloppenburg

17.30: Asztalitenisz, Kuvait, negyeddöntő

  

    Eurosport 2

13.00: Tollaslabda Európa-bajnokság, Bázel, férfi elődöntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Freiburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04

 

    Digisport 1

14.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer-Sävehof

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Monaco

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém - Croatia Zagreb

20.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale 

 

    Digisport 2

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fight

15.30: Tenisz, WTA-torna, Katar, elődöntők

20.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-HC Motor 

     

február 16., vasárnap:

 

    M1

8.10: Szocsi téli olimpia, alpesi sí: férfi szuper-óriásműlesiklás, hódeszka: női krossz

15.00: Szocsi téli olimpia, sífutás, gyorskorcsolya, sílövészet

    

    Duna

13.25: Szocsi téli olimpia, férfi jégkorong, Oroszország-Szlovákia

 

    Sport 1

15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Espanyol

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia

 

    Sport 2

14.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Everton-Swansea

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Arsenal-Liverpool

    

    SportKlub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Catania-Lazio

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli

18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő

 

    Eurosport

10.00 és 13.00: Asztalitenisz, Kuvait, férfi elődöntő és döntő 

 

    Eurosport 2

11.00: Tollaslabda Európa-bajnokság, Bázel, Svájc, férfi döntő

13.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország, SC Paderborn 07-Arminia Bielefeld  

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-FC Nürnberg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-Wolfsburg

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Chievo

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Sampdoria 

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Katar, döntő

18.25: Jégkorong, MOL Liga, HSC Csíkszereda-Miskolci Jegesmedvék

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Saint Etienne-Olympique Marseille

 

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,