Hétvégi sportesemények

2013-03-01
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Március 2, szombat

    Asztalitenisz

    Országos bajnokság, Budaörs (Városi Sportcsarnok) - 10.00

 

    Jégkorong

    MOL Liga, elődöntő, 1. mérkőzés,

egyben ob I döntő: Dab.Docler-Miskolci Jegesmedvék 18.00

 

    Kézilabda

    Női BL, középdöntő, I. csoport, 4. forduló:

Győri Audi ETO KC-Larvik (norvég) 16.00

    Férfi NB I:

Grundfos-Tatabánya - MKB Veszprém 13.20

Orosháza-Linamar - Pick Szeged 18.00

    Női NB I:

Siófok-Galérius Fürdő - DVSC-Fórum 18.00

ÉTV-Érd - BSE 18.00

Budapest Bank-Békéscsaba - Vác 18.00

 

    Kosárlabda

    Férfi NB I:

Sopron KC - Zalakerámia-ZTE KK 18.00

Kaposvári KK-TOP COP Security Jászberény 18.00

Naturtex-SZTE-Szedeák - Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.00

Opti Trend-Szova KC Szombathely - Alba Fehérvár 18.00

Körmend-Atomerőmű SE 18.00

Factum Sport Debrecen-Nyíregyházi KK 18.00

    Női NB I, középszakasz, felsőház (magyar-szlovák bajnokság):

Work Force DVTK-Ruzomberok (szlovák) 17.30

    Női NB I, középszakasz, alsóház:

Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE NKK 18.00

MKB Euroleasing Vasas-Ceglédi EKK 18.30

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 18. forduló:

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - DVSC-TEVA 14.00

Szombathelyi Haladás-FGSZ Siófok 16.00

Újpest FC-MVM Paks 16.00

Kaposvári Rákóczi-Győri ETO FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 16. forduló:

    Keleti csoport:

Budapest Honvéd II-Szeged 14.30

Dunakanyar-Vác - Kazincbarcika 14.30

Cegléd-Békéscsaba 14.30

Ferencváros II-Nyíregyháza Spartacus 14.30

    Nyugati csoport:

Szigetszentmiklós-Gyirmót 14.30

Puskás Akadémia-Csákvár 14.30

Soproni Vasutas-Baja 16.00

 

    Röplabda

    Magyar Kupa négyes döntő  (Gödöllő):

    nők, elődöntő:

TEVA Gödöllői RC - Aluprof-TF-Budapest 16.30

Vasas Óbuda - Budapest Bank-Békéscsabai RSE 19.00

 

    Vívás

    Kadett Európa-bajnokság, Budapest (Angyalföldi Sportcsarnok) - csapatversenyek: női párbajtőr, női tőr, férfi kard 9.00

 

    Vízilabda

    Férfi Vodafone ob I, 20. forduló:

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP  - Kaposvári VK 16.00    

BVSC-Zugló - Groupama-Honvéd, Szőnyi út 17.00      

FTC Waterpolo - ZF-Eger, Népliget 18.00     

Valdor-Szentes - EKF-EgerFood-Imola 18.00     

Debreceni VSE - OSC 19.30  

 

    március 3., vasárnap:

 

    Asztalitenisz

    Országos bajnokság, Budaörs (Városi Sportcsarnok) 10.00, döntők 16.30

 

    Jégkorong

    MOL Liga, elődöntő, 2. mérkőzés, egyben ob I döntő: 

Dab.Docler-Miskolci Jegesmedvék 18.00

 

    Kézilabda

    Férfi NB I:

Vác-Pécs 18.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 18. forduló:

Lombard Pápa Termál FC-Ferencváros 16.30

Budapest Honvéd-Videoton FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 16. forduló:

    Keleti csoport:

Putnok-Vasas 14.30

Újpest FC II-Orosháza 14.30

DVSC-TEVA II - Balmazújváros 14.30

Mezőkövesd-Szolnoki MÁV FC 14.30    

    Nyugati csoport:

FC Tatabánya-Ajka 14.30

ZTE FC-Győri ETO FC II 14.30

Veszprém-MVM Paks II 14.30

Kaposvári Rákóczi II-Szombathelyi Haladás II 14.30

BKV Előre-Kozármisleny 14.30

 

    Röplabda

    Magyar Kupa négyes döntő (Gödöllő)

férfi döntő 13.00

női döntő 16.00

 

    Vívás

    Junior Európa-bajnokság, Budapest (Angyalföldi Sportcsarnok) - férfi tőr, női kard 9.00

Forrás: MTI

 

 

 

Címkék: sportesemény,