Hétvégi sportesemények

2013-09-20
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

 

szeptember 21., szombat:

 

Birkózás

Világbajnokság, Budapest (Papp László Aréna) kötöttfogás 60 kg (Kozák István), 84 (Lőrincz Viktor), 96 (Kiss Balázs), selejtezők, elődöntők, vigaszág 13.00, bronzmérkőzések, döntők 19.00

 

Jégkorong

Mol Liga:

Miskolci Jegesmedvék-Ferencváros 19.15

 

Kézilabda

Férfi NB I:

PLER Budapest - B.Braun Gyöngyös 18.00

Orosháza-Linamar - MKB-MVM Veszprém 18.00

Női NB I:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Eszterházy KFSC-Globál Safe 18.00

Ipress Center-Vác - Veszprém Barabás-Duna Takarék 18.00

Győri Audi ETO KC - MTK Budapest 18.00

Siófok-Galérius Fürdő - Budapest Bank-Békéscsaba 18.00

 

Labdarúgás

Nemzetközi footgolf-verseny, Kisoroszi

OTP Bank Liga, 8. forduló:

Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 14.00 (+FOTÓ)

Szombathelyi Haladás-Puskás Akadémia 16.00

Mezőkövesd-Zsóry FC - Kaposvári Rákóczi 18.00

MTK Budapest-MVM Paks 18.00

Videoton FC - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 20.00

Ness Hungary NB II, 6. forduló:

Kisvárda-FC Tatabánya 16.00

FGSZ Siófok-Szigetszentmiklós 16.00

Soproni Vasutas-Békéscsaba 16.00

Cegléd-Vasas 16.00

Gyirmót-Ajka 18.00

Szolnoki MÁV FC-Kozármisleny 18.30

 

Röplabda

Női NB I:

VESC-UTE 16.00   

LINAMAR-Békéscsabai RSE - Aluprof-TF-Budapest 16.00   

Palota RSC MTK-Budapest 17.00   

Vasas Óbuda - FATUM-NYÍRSULI 17.00  

Férfi NB I:

SZESE-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00

DEAC-Szolnoki Főiskola RKSI 18.00   

Sümegi RC - MAFC BME 18.00

 

Súlyemelés

Súlyemelő ob, 1. nap, Pécs 10.00

 

Szabadidősport

"Előzd meg a Fogaskerekűt!" sportverseny (Szent János Kórház) 9.15

 

Tenisz

Ob, Grand Slam Park 11.00

 

Vitorlázás

Soling-világbajnokság, Balatonalmádi

 

Vízilabda

Férfi vízilabda ob I, 2. forduló:

Kaposvári VK - RacioNet-Honvéd 16.00

BVSC-Zugló - Valdor-Szentesi VK 17.00

Debreceni VSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 18.00

ZF-Eger - KSI SE 18.00

PVSK-Fűszért - OSC-Újbuda 19.00

Hegyalja-Ybl - A-HÍD Szeged VE 19.30

 

szeptember 22., vasárnap:

 

Birkózás

Világbajnokság, Budapest (Papp László Aréna) kötöttfogás 66 kg (Lőrincz Tamás), 74 (Korpási Bálint), 120 (Deák Bárdos Mihály), selejtezők, elődöntők, vigaszág 13.00, bronzmérkőzések, döntők 19.00

 

Jégkorong

Mol Liga:

Dab.Docler-UTE 18.00

 

Kézilabda

Férfi NB I:

SZESE Győr-Pick Szeged 16.00

Vác - Grundfos-Tatabánya 18.00

Női NB I:

Fehérvár KC-Dunaújvárosi KA 18.00

DVSC-TVP - Érd 18.00

 

Labdarúgás

Nemzetközi footgolf-verseny, Kisoroszi

OTP Bank Liga, 8. forduló:

Ferencváros-Újpest FC 16.30 (+FOTÓ)

Győri ETO FC - DVSC-TEVA 18.30

Ness Hungary NB II, 6. forduló:

Balmazújváros-Dunaújváros 16.00

 

Röplabda

Férfi NB I:

MAFC BME - PTE-PEAC 16.00   

Dági KSE-Dunaferr SE 18.00

 

Súlyemelés

Súlyemelő ob, 2., befejező nap, Pécs 12.00

 

Tenisz

Ob, Grand Slam Park 11.00

 

Vitorlázás

Soling-világbajnokság, Balatonalmádi

 

 

Forrás. MTi

Címkék: sportesemény,