Hétvégi sportesemények

2013-04-19
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

    április 20., szombat:

 

    Golf

    European Olympic Hopes Trophy, Old Lake Golf & Country Club, Tata 7.30

 

    Jégkorong

    Divízió I/A-vb, 5. forduló (Papp László Aréna): 

Nagy-Britannia -Koreai Köztársaság 12.30 

Kazahsztán-Olaszország 16.00

Magyarország-Japán 19.30

 

    Kézilabda

    Női NB I:

    döntő, 1. mérkőzés:

Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 16.30

    a 3. helyért, 1. mérkőzés:

ÉTV-Érd - Vác 18.00

    rájátszás az 5-8. helyért:

Kiskunhalas-Fehérvár KC 18.00

Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia - Veszprém Barabás-Duna Takarék 18.00

    rájátszás a 9-12. helyért:

BSE - DVSC-Fórum 16.00

 

    Kosárlabda

    Férfi NB I, középszakasz, felsőház: 

Atomerőmű SE-Körmend 18.30

Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj 18.30

TOP COP Security Jászberény-Kaposvári KK 18.30

    Női NB I, a 9. helyért, 1. mérkőzés:

BSE-FCSM - MKB Euroleasing Vasas 17.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 24. forduló:

Budapest Honvéd - Kecskeméti TE Phoenix Mecano 14.00

Egri FC-Kaposvári Rákóczi, Vác 16.00

Videoton FC-MVM Paks 16.00

Lombard Pápa Termál FC-Győri ETO FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 23. forduló:

    Keleti csoport:

Kazincbarcika-Békéscsaba 17.00

Szeged-Nyíregyháza Spartacus 17.00

Orosháza-Mezőkövesd 17.00

DVSC-TEVA II-Ferencváros II 17.00

    Nyugati csoport:

ZTE FC-BKV Előre 16.00

FC Tatabánya-Szombathelyi Haladás II 17.00

Győri ETO FC II-Csákvár 17.00

Ajka-Soproni Vasutas 17.00

Szigetszentmiklós-Puskás Akadémia 17.00

Gyirmót-Baja 18.00

 

    Rögbi

    Vb-selejtező:

Magyarország-Ciprus, Esztergom 16.00

 

    Röplabda

    Női NB I:

    a 3. helyért, 4. mérkőzés:

Aluprof-TF-Budapest - Budapest Bank-Békéscsabai RC 16.30

 

    Vízilabda

    Férfi ob I, negyeddöntő, második mérkőzés:

Valdor-Szentesi VK - A-HID Szeged VE  11.00   

    negyeddöntő, első mérkőzések:

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - Debreceni VSE 14.15

ZF-Eger - BVSC-Zugló 18.00     

TEVA-Vasas - Groupama-Honvéd, Komjádi uszoda 19.30         

    a 9-14. helyért, első mérkőzés:

EKF-EgerFood-Imola - PVSK-Fűszért 12.00

OSC-Kaposvári VK, Kondorosi úti uszoda 19.45     

    

       április 21., vasárnap:

 

    Golf

    European Olympic Hopes Trophy, Old Lake Golf & Country Club, Tata 7.30

 

    Kézilabda

    Női NB I, rájátszás a 9-12. helyért:

Budapest Bank-Békéscsaba - Siófok-Galérius Fürdő 18.00

 

    Kosárlabda

    Férfi NB I, középszakasz, alsóház: 

Sopron KC - Szova-Trend Optika KC Szombathely 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Zalakerámia-ZTE KK 18.00

Nyíregyházi KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 24. forduló:

Diósgyőri VTK-Ferencváros 16.30

Szombathelyi Haladás - DVSC-TEVA 18.30

    Ness Hungary NB II, 23. forduló:

    Keleti csoport:

Újpest FC II-Vasas 17.00

Balmazújváros-Szolnoki MÁV FC 17.00

Budapest Honvéd II-Cegléd 17.00

    Nyugati csoport:

MVM Paks II-Kozármisleny 17.00

Veszprém-Kaposvári Rákóczi II 17.00

 

    Röplabda

    Női NB I, a 9-11. helyért (Veszprém):

Veszprém-Palota 11.00

Kaposvári Egyetem-Palota 13.00

Veszprém-Kaposvári Egyetem 15.00

 

    Szabadidősport

    28. Telekom Vivicittá városvédő futás, Margitsziget, 9.30

 

Forrás: MTi

Címkék: sportesemény,