Hétvégi sportesemények

2013-10-18
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

október 19., szombat:

 

Jégkorong

Kontinentális Kupa, 2. forduló (a 10 közé jutásért), Dunaújváros:

2. forduló: 

Cracovia Krakow (lengyel)-HSC Csíkszereda (román) 16.00

Dab.Docler-Slavija Ljubljana (szlovén) 19.15

 

Kézilabda

Férfi NB I:

Orosháza-Linamar - SZESE-Győr 18.00

Mezőkövesd-PLER Budapest 18.00

B.Braun Gyöngyös-Vác 18.00

Női NB I: 

Fehérvár KC - Ipress Center-Vác 18.00

MTK Budapest - Eszterházy KFSC-Globál Safé 18.00

Siófok-Galérius Fürdő - Dunaújvárosi KA 18.00

Férfi EHF Kupa, a 32 közé jutásért, visszavágó:

Grundfos-Tatabánya - Lugi HF (svéd) 18.00

 

Kosárlabda

Férfi NB I:

Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Marso Nyíregyházi KK 18.00

BC Körmend-Alba Fehérvár 18.00

Naturtex-SZTE-Szedeák - KTE-Duna Aszfalt 18.00

Női NB I:

MKB Euroleasing Vasas - MTK-Budapest 17.00

Női Közép-európai Liga:

Ceglédi EKK - PEAC-PÉCS NKK 18.00

PINKK Pécsi 424-DVTK 18.00

 

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 11. forduló:

Videoton FC-Puskás Akadémia 14.00 

Lombard Pápa Termál FC-MTK Budapest 16.00

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - DVSC-TEVA 16.00

MVM Paks-Diósgyőri VTK 18.00

Budapest Honvéd - PMFC-Matias 20.00

Ness Hungary NB II, 10. forduló:

Kozármisleny-FC Tatabánya 14.30

Szigetszentmiklós-Ajka 14.30

Kisvárda-Dunaújváros 14.30

FGSZ Siófok-Békéscsaba 15.00

Soproni Vasutas-Cegléd 16.00

Szolnoki MÁV FC-Vasas 17.00

Gyirmót-Nyíregyháza Spartacus 17.00

 

Röplabda

Férfi NB I:

Sümegi RC-Dági KSE 18.00   

DEAC-SZESE 18.00

Férfi Challenge Kupa: 

Gorter Kecskemét-Mladost Brcko (bosnyák) 17.00 

Női Közép-európai Liga:

TEVA Gödöllői RC-Vasas Óbuda 18.00

 

Szabadidősport

Hegyvidéki Fitparádé (MOM Sportközpont, Csörsz u. 14.) 10.00

 

Vízilabda

Férfi ob I., 6. forduló: 

A-HÍD Szeged VE - KSI SE 11.30 

BVSC-Zugló - Hegyvidék-Ybl, Szőnyi út 17.00 

Debreceni VSE - Kaposvári VK 18.00 

ZF-Eger - PVSK-Füszért 18.00 

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - TEVA-Vasas 18.30 

OSC-Újbuda - Széchenyi Bank-FTC, Kondorosi út 20.30   

 

október 20., vasárnap:

 

Atlétika

Bécs-Pozsony-Budapest ultramaraton, 2. nap: Pozsony-Győr (kb. 84 km) 9.00

 

Jégkorong

Mol Liga:

Miskolci Jegesmedvék-Corona Brasov (román) 18.30

Kontinentális Kupa, 2. forduló (a 10 közé jutásért), Dunaújváros:

3. forduló:

HSC Csíkszereda (román)-Slavija Ljubljana (szlovén) 16.00

Dab.Docler-Cracovia Krakow (lengyel) 19.15

 

Kézilabda

Női BL, 3. forduló:

B csoport:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Lublin (lengyel), Dabas 14.00 

    

Kosárlabda

Férfi NB I:

Sopron KC - Zalakerámia-ZTE KK 18.30

Női NB I:

Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE NKK 18.00

Adria Liga, 4. forduló:

Szolnoki Olaj-Siroki (bosnyák) 17.00

Női Közép-európai Liga:

Uniqa Euroleasing Sopron-Piestanske Cajky (szlovák) 16.00

Ceglédi EKK - PEAC-PÉCS NKK 18.00

PINKK Pécsi 424-DVTK, Komló 18.00

 

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 11. forduló:

Újpest FC-Győri ETO FC 16.30 

Kaposvári Rákóczi-Ferencváros 18.30

Ness Hungary NB II, 10. forduló:

Balmazújváros-ZTE FC 14.30

 

Röplabda

Férfi NB I:

PTE-PEAC Andragora - Dunaferr SE  15.00

MAFC BME - Vegyész RC Kazincbarcika 16.00

Női NB I:   

UTE - LINAMAR-Békéscsabai RSE 16.00  

ALBRECHT MVSC MVSI - Aluprof-TF-Budapest 17.00  

MTK-Budapest-Vasas Óbuda 17.00   

Palota RSC - VESC 17.00

 

Szabadidősport

Hegyvidéki Fitparádé (MOM Sportközpont, Csörsz u. 14.) 10.00

Vízilabda

Felnőttválogatott–Juniorválogatott férfimérkőzés (Nyéki Imre uszoda, Kondorosi út 14.) 17.00

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,