Hétvégi sportesemények

2013-01-18
A hétvégi hazai események:

  

Január 19., szombat:

    Cselgáncs

Országos rangsor verseny, Tüzér utca 11.00

 

    Floorball

Magyar Diáksport Szövetség országos bajnokságának döntői, 1. nap, Körcsarnok, 9.00

 

    Kézilabda

    - Női NB I:

Veszprém-Barabás-Duna Takarék - FTC-Rail Cargo Hungaria 13.10

ÉTV-Érd - Kiskunhalas 18.00

Budapest Bank-Békéscsaba - Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 18.00

BSE - Fehérvár KC 18.00

Győri Audi ETO KC - Siófok-Galérius Fürdő 18.00

 

    Kosárlabda

    Férfi NB I:

Factum Sport Debrecen - Zalakerámia-ZTE KK 17.00

Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - TOP COP Security Jászberény 18.00 

Falco-Szova KC Szombathely - Körmend 18.00

    Férfi Adria Liga, 18. forduló: 

Szolnoki Olaj-Kragujevac (szerb) 18.00   

 

    Röplabda

    Férfi NB I:

PTE-PEAC - Dunaferr SE 15.00

Dági KSE - MAFC-BME MAPEI 16.00

Vegyész RC Kazincbarcika-Szolnoki Foiskola RKSI 17.30    

    Női NB I:

UTE - Aluprof-TF-Budapest 16.00    

 

   Sport

Első téli sportágválasztó, Városligeti Műjégpálya 10.00

 

    Sportlövészet

Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Győrszentiván 9.00

 

    Vízilabda

    Férfi vízilabda Vodafone ob I, 14. forduló:

PVSK-Fűszért - Groupama-Honvéd, Pécs 17.00      

BVSC- Zugló - Kaposvári VK, Szőnyi út 17.00    

FTC Waterpolo - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP, Népliget 18.00     

Szentesi VK-Debreceni VSE 18.00     

OSC - A-HID Szeged VE, Hajós uszoda 19.00    

EKF-EgerFood-Imola - ZF-Eger 19.00    

 

Január 20., vasárnap:

    Floorball

A Magyar Diáksport Szövetség országos bajnokságának döntői, 2. nap, Körcsarnok, 9.00

 

    Kosárlabda

    Női NB I:

HAT-AGRO UNI Győr - UNIQA Euroleasing Sopron 18.00 

ZTE NKK - BSE-FCSM 18.00 

PEAC-Pécs - Work Force DKSK-Miskolc 18.00 

Ceglédi EKK-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00 

Bácsbasket Kft.-MKB Euroleasing Vasas  18.00 

    

    Röplabda

    Férfi NB I:

DEAC-Sümegi RC 17.00

    Női NB I:

Budapest Bank-Békéscsabai RSE-1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00

Budapest SE-Veszprémi ESC 17.00

Palota RSC - NRK-Nyíregyháza 17.00

 

    Sport

Első téli sportágválasztó, Városligeti Műjégpálya 10.00

 

    Sportlövészet

Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Győrszentiván 9.00

 

Forrás: MTI

 

Címkék: sportesemény,