Hétvégi sportesemények

2012-11-23
A hétvégi hazai események:

 

   november 24., szombat:

    ----------------------

    Atlétika

Mezeifutó országos bajnokság, Szentendre, 11.00

 

    Kézilabda

    Férfi NB I:

Vác-Balatonfüred 18.00

Orosháza-Linamar - Grundfos-Tatabánya 18.00

    Férfi BL, 6. forduló:

    B csoport:

MKB Veszprém-Sävehof (svéd) 19.00 (+FOTÓ)

 

    Kosárlabda

    Férfi Adria Liga, 10. forduló: 

Szolnoki Olaj-Aleksandrovac (bosnyák) 17.00

    Férfi NB I:

TOP COP Security Jászberény-Sopron KC 17.30

Kaposvári KK - Zalakerámia-ZTE KK 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - Körmend 18.00

Szova Trend Optika KC-Szombathely - Nyíregyházi KK 18.00

Alba Fehérvár-Factum Sport Debrecen 18.00

    Női NB I:

Atomerőmű KSC Szekszárd - Work Force DKSK-Miskolc 18.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 16. forduló: 

Győri ETO FC - DVSC-TEVA 14.00 

Egri FC-Szombathelyi Haladás 16.00 

Kecskeméti TE-Ferencváros 16.00 

Budapest Honvéd-FGSZ Siófok 18.30 

    Ness Hungary NB II, 15. forduló: 

    Keleti csoport: 

Orosháza-Balmazújváros 13.00 

Cegléd-Nyíregyháza Spartacus 13.00 

Putnok-Békéscsaba 13.00 

Dunakanyar-Vác - Vasas 13.00 

DVSC-TEVA II - Szeged 13.00 

    Nyugati csoport: 

Ajka-Gyirmót 13.00 

Puskás Akadémia-Baja 13.00 

ZTE FC-MVM Paks II 13.00 

Szigetszentmiklós-Győri ETO FC II 13.00 

FC Tatabánya-Soproni Vasutas 13.00   

 

    Ökölvívás

Női országos bajnoks, Pécs, döntők

 

    Röplabda

    Női Közép-európai Liga:

TEVA Gödöllői RC-Slavia Ekonomická U. Bratislava (szlovák) 18.00

    Férfi NB I:

Dunaferr SE-Sümegi RC 16.00 

Dági KSE-DEAC 16.00 

Vegyész RC Kazincbarcika-Kádár Kecskeméti RC 17.30

 

    Sakk

Országos bajnokság, férfiak, Hévíz 15.00

 

    Vízilabda

    Férfi Vodafone ob I., 7. forduló:

Groupama-Honvéd - BVSC-Zugló, Kőér u. 18.00     

    Férfi Eurokupa, negyeddöntő, visszavágó:

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - RN Florentia (olasz) 19.00

 

    november 25., vasárnap:

    -----------------------

    Cselgáncs

Egyetemi-főiskolai országos bajnokság (BHSE Küzdősport Centrum, 1134 Budapest, Tüzér u. 56.) 10.40

 

    Jégkorong

    MOL Liga:

FTC-ESMTK - Miskolci Jegesmedvék 19.00

    Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19 - Villach (osztrák) 17.30

 

    Kosárlabda

    Női NB I:

PEAC-Pécs - Uniqa-Euroleasing Sopron 16.00

MKB Euroleasing Vasas - HAT-AGRO UNI Győr 17.00

Bácsbasket Kft. - BSE-FCSM 18.00

 

    Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 16. forduló:

Újpest FC-Diósgyőri VTK 16.30

Lombard Pápa Termál FC-Videoton FC 18.30

    Ness Hungary NB II, 15. forduló:

    Keleti csoport:

Ferencváros II-Szolnoki MÁV FC 13.00

Budapest Honvéd II-Kazincbarcika 13.00

Újpest FC II-Mezőkövesd 20.00

    Nyugati csoport:

Kaposvári Rákóczi II-Kozármisleny 11.00

BKV Előre-Csákvár 13.00

Veszprém-Szombathelyi Haladás II 13.00

 

    Röplabda

    Férfi NB I:

Szolnoki Főiskola RKSI - PTE-PEAC 16.00 

MAFC-BME MAPEI - Gergi Háló CSEPEL 16.00 

 

    Női NB I:

NRK-Nyíregyháza - ALBRECHT MVSC MISI 16.00 

Palota RSC-UTE 17.00 

Budai XI SE - Aluprof-TF-Budapest 17.00 

VESC - 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00 

 

    Sakk

Országos bajnokság, férfiak, Hévíz 15.00

 

    Sport

Tesco FittAréna, Papp László Budapest Sportaréna 9.30

 
Címkék: sportközvetítés,