Hétvégi hazai sportesemények

2014-01-31
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Február 1., szombat:

Atlétika

Fedettpályás Budapest Bajnokság, SYMA csarnok 12.00

 

Asztalitenisz

    World Tour-verseny, Szombathely - női és férfi egyes, elődöntők 10.30, női egyes, döntő 14.30, férfi egyes, döntő 15.15

 

Kézilabda

    Női BL, középdöntő, II. csoport, 1. forduló:

Győri Audi ETO KC-Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 18.30 

    Női KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:

Érd-Buxtehude (német) 15.30

    Női EHF Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:

Fehérvár KC - Ipress Center-Vác 16.00

    Férfi NB I:

B.Braun Gyöngyös-Csurgó 18.00

Pick Szeged-PLER Budapest 18.00

Mezőkövesd-Vác 18.00

    Női NB I:

Dunaújvárosi KA - EUBility Group-Békéscsaba 18.00

MTK Budapest - Siófok Galérius Fürdő 18.00

    XI. Kárpát Meditop Kupa nemzetközi női kézilabda-torna, Szekszárd, 9.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I:

Sopron KC-Kaposvári KK 18.00

Zalakerámia-ZTE KK - EGIS Körmend 19.00

    Női Közép-Európai Liga:

DVTK-Novi Zagreb (horvát) 18.00 

PEAC-Pécs - Spisska Nova Ves (szlovák) 18.00

    Női NB I:

HAT-AGRO UNI Győr - ZTE NKK 16.00 

MTK-Budapest - MKB Euroleasing Vasas 16.45 

 

Öttusa

    NU-SKIN nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest - női verseny: vívás (BVSC-csarnok) 8.00, úszás (BVSC-uszoda) 13.50, lovaglás (Nemzeti Lovarda) 16.15; férfi verseny: lovaglás (Nemzeti Lovarda) 9.30, úszás (BVSC-uszoda) 12.30, vívás (BVSC-csarnok) 14.00

 

Röplabda

    Férfi NB I:

Juniorválogatott-MAFC BME, Dunaújváros 13.00 

PTE-PEAC - Vegyész RC Kazincbarcika 17.30

    Női Közép-európai Liga:

Vasas Óbuda-SVS Post Schwechat (osztrák) 18.00

 

Sportlövészet

Légfegyveres ob, Százhalombatta 8.15

 

Vívás

    WestEnd női párbajtőr Grand Prix, Budapest - selejtező (Angyalföldi Sportközpont) 10.00

 

Vízilabda

    Férfi ob I:

BVSC-Zugló - RacioNet-Honvéd, Szőnyi út 17.00

Lactiv-VasasPlaket - KSI SE, Komjádi uszoda 18.00

OSC-Újbuda - Kaposvári VK 19.00

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - ZF-Eger 19.00 

PVSK-Fűszért - Hegyvidék-Ybl 19.00

 

Február 2., vasárnap:

Jégkorong

    Mol Liga:

FTC-Dab.Docler 19.00

 

Kézilabda

    Férfi NB I:

Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya 18.00

    Női KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Bergen (norvég) 19.15 

    XI. Kárpát Meditop Kupa nemzetközi női kézilabda-torna, Szekszárd, 9.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I:

Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco KC Szombathely 18.00

Pécsi VSK-PANNONPOWER - FORTRESS Jászberény 18.00

 

Röplabda

    Női NB I:

FATUM-Nyírsuli - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 16.00

LINAMAR-Békéscsabai RSE-VESC 16.00

Vasi Sport Akadémia-Vasas Óbuda 16.00

ALBRECHT MVSC MVSI - MTK-Budapest 17.00

Aluprof-TF-Budapest - Palota RSC 17.00

    Női Közép-európai Liga:

TEVA Gödöllő - Askö Linz-Steg (osztrák) 16.00

 

Sportlövészet

Légfegyveres ob, Százhalombatta 9.15

 

Öttusa

    NU-SKIN nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest (Syma csarnok)- kombinált szám, nők 13.00, kombinált szám, férfiak 14.50

 

Vívás

    WestEnd női párbajtőr Grand Prix, Budapest - 64-es tábla (Angyalföldi Sportközpont) 8.00, négyes döntő (WestEnd bevásorlóközpont, Millennium Udvar) 16.45

 

Forrás MTI

Címkék: sportesemény,