Hétvégi hazai sportesemények

2014-04-11
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 

Április 12., szombat:

Duatlon

Rövidtávú országos bajnokság, Káptalantóti 14.00

 

Jégkorong

Vb-felkészülési mérkőzés:

Magyarország-Ausztria, Papp László Sportaréna 16.00 

    

Kerékpár

Teremkerékpáros ob, Baj

 

Kézilabda

    Férfi MK, elődöntő (Pécs):

MKB-MVM Veszprém - B.Braun Gyöngyös 14.00

Grundfos-Tatabánya - Pick Szeged 16.00

    Férfi NB I:

    7-12. helyért:

Mezőkövesd - Orosháza-Linamar 18.00

    Női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó:

Fehérvár KC-Esbjerg (dán) 20.00 

    Női NB I:

    az 5-8. helyért:

Ipress Center-Vác - EUbility Group-Békéscsaba 18.00

    9-12. helyért:

Veszprém Barabás-Duna Takarék - Eszterházy KFSC-Globál Safe 18.00

 

Kosárlabda

    Férfi NB I, középszakasz:

    felsőház:

Kaposvári KK-Sopron KC 18.00

Szolnoki Olaj KK - KTE-Duna Aszfalt 20.00

    alsóház:

EGIS Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

FORTRESS Jászberény - MARSO Nyíregyházi KK 19.00

    Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:

HAT-AGRO UNI Győr - PINKK Pécsi 424 18.00

    3. mérkőzés (ha szükséges):

Uniqa Euroleasing Sopron-ZTE NKK 18.00

    a bennmaradásért (9-10. hely), 1. mérkőzés:

Ceglédi EKK-MKB Euroleasing Vasas 18.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 24. forduló:

Ferencváros-Puskás Akadémia 14.00 

Mezőkövesd-Zsóry FC - MVM Paks 16.00

Videoton FC-Lombard Pápa Termál FC 16.00

Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi 18.00

MTK Budapest - DVSC-TEVA 20.00

    Ness Hungary NB II, 23. forduló:    

FC Tatabánya-Szigetszentmiklós 16.30

Kozármisleny-Kisvárda 16.30

Ajka-FGSZ Siófok 16.30

Békéscsaba-Gyirmót 16.30

Nyíregyháza Spartacus-Soproni Vasutas 16.30

Vasas-Balmazújváros 18.00

ZTE FC-Cegléd 18.00

    Várady Béla-emlékmérkőzés: Vasas-Magyar válogatott, Illovszky Stadion 16.00

 

Szabadidősport

    MERI Sportnap, Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet

 

Torna

    Férfi szer országos bajnokság, Körcsarnok 10.30

 

Vízilabda

    Férfi ob I, 26. - utolsó alapszakaszos - forduló:

Valdor-Szentesi VK - Kaposvári VK 11.00

KSI SE - Debreceni VSE, Komjádi uszoda 11.00

Hegyvidék-Ybl - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 18.00

PVSK-Fűszért - RacioNet-Honvéd 19.00

ZF-Eger - Lactiv-VasasPlaket 19.00

 

Április 13., vasárnap:

Jégkorong

    Vb-felkészülési mérkőzés:

Magyarország-Szlovénia, Papp László Sportaréna 18.00

    U18-as divízió I/B-vb, Székesfehérvár, 1. forduló:

Magyarország-Szlovénia 16.30

 

Kézilabda

    Férfi MK, négyes döntő (Pécs):

a 3. helyért: 10.30

döntő: 12.50

 

Kosárlabda

    Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:

MTK-Budapest - Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

    3. mérkőzés (ha szükséges):

PEAC-Pécs - Atomerőmű KSC Szekszárd 20.00

 

Labdarúgás

    OTP Bank Liga, 24. forduló:

Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 16.30

Győri ETO FC - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 18.30

 

Szabadidősport

    29. Telekom Vivicittá városvédő futás, Margitsziget, 9.30

 

Torna

    Női szer országos bajnokság, Körcsarnok 10.30

 

Forrás: MTI

Címkék: sportesemény,